כאן המקום לשיתוף_ותמיכה‏ sep דף_פתיחה‏ sep מה_חדש‏ sep הוראות_שימוש‏ sep חיפוש:
דף_פתיחה  left הפניות_לכאן‏, דפים_דומים‏
שיתוף_ותמיכה‏ – כאן אפשר להיות

דפים חדשים:


דפים שעלו בגורל:


חיפוש באתר:


טור_צד‏ זה פתוח לעריכה!

ברוכים הבאים לאתר השיתוף_ותמיכה‏! flower
כאן תוכלו לפתוח את הלב, להוציא מה שרובץ עליכם, ולקבל מה שמשתפים אחרים.

מלים_מחוברות_בקו_תחתי‏ הן קישורים לדפים בתוך האתר. אתם מוזמנים ללכת בעקבותיהן, וגם להוסיף מלים משלכם בתחתית הדף.

נקודות מרכזיות באתר:

עזרה והתנסות:
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום אני אם לבן תשעשרה.מנסה להבין מה לא בסדר אפה נכשלתי ואיך לתקן.אני גרה לבד באירופה גידלתי את הבן שלי פה לגמרי לבד.האבא חלה במחלה נפשית קשה והיה עדיף יותר לא להיות ביחד בשביל הבן שלי.הייתי לגמרי לבד לא חברים לא משפחה.והבן שלי גם לא הצליח מבחינה חברתית.נסתי תמיד לעזור לדחוף אותו לעודד אותו לעשות חברים.הוא רצה רק שזה לא הצליח כי יכול להיות ששפטו אותנו על כך שהוא בא מבית ללא משפחה מלאה.אנני יודעת.את כל השנים בלינו ביחד מחוברים אחד לשני.לא היה חסר לנו דבר מבחינה כלכלית נסענו לפחות שלוש פעמים בשנה לחופש.תמיד לבד.פה באירופה החיים משחו אותי ליהדות וזה מה שהעסיק אותנו ומילא לנו את החיים.השנים עברו.ועכשיו הוא הכיר בחורה עם בעיה נפשית שמתאכזרת אילו והוא מאוהב בה ומוכן לסבול רק שלא תעזוב אותו.היא תמיד מאימת עליו שאם הוא לא יעשה כמבוקשה היא תעזוב אותו.היא בקשה ממנו לעזוב את הבית.אן לא כסף והוא בחר ללכת לאבא שלו.עכשיו הוא מוקף רק בסביבה חולה.ואני רואה אותו ממש דועך.אך כמו מסומם.לא מסוגל לצאת מיזה.אני לא יודעת מה לעשות.איך לעזור לו.כי הוא מאוד עצבני ואגרסיבי.ושהוא משתף אותי בבעיות שלו ואני. מיעצת לו אך להתנהג עם זה הוא מיד כועס ומדבר על לרצון להיות אלים קלפי.טוב אני מרגישה אבודה.לא מצליחה לישון בלילות מידאגה.וגם הוא לא ישן בקושי אוכל.נהיה רזה מאוד.אן לו חברים אן לו תמיחה מהאבא שלו.הוא בודד שמסתגר בחדר.אן מי שידבר אתו ויעודד אותו.הוא רק יושב שעות מול המחשב.ומחקה מתי היא תדבר איתו.היא היתה מגיעה כל יום ראשון איליו ועכשיו היא גם משחקת עם המיניות שלה.וגורמת לו להרגיש יותר בודד.היא בהתחלה היתה מאוד אובססיבית איתו.ועכשיו היא מתרחקת ממנו.והוא ממש סובל מזה.אני ממש אובדת עצות הסיפור הזה הוא רק חלקי.כי זה הרבה יותר מה עושים צרחה דחוף עזרה.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי לכולם

היי, אני אמא לבן 4 חודשים. התקבלתי לפרויקט אשר מממן לי תעודת הוראה. הקורס נערך 5 שבועות בתנאי פנימיה, מה שאומר שלא אראה את בני מלבד בשישי שבת בפועל כי בחמישי שאחזור הוא כבר יישן. אני כרגע מניקה הנקה מלאה ובני לא רגיל לאכול תמ"ל. הקורס בעצם מקנה לי עבודה במשרד החינוך בבית ספר שהם מחליטים ובמהלך השנה אני צריכה להשלים את תעודת ההוראה פעם בשבוע על חשבונם. אינני יודעת מה לעשות מכיוון שקשה לי לוותר על ההנקה ועל כך שבני לא רגיל להיות עם אף אחד חוץ ממני. קשה לי גם בעצמי לעזוב אותו במיוחד שאני לא יודעת גם איך הוא יגיב לכך. מה אתן חושבות?
קישור | העבר | מחק *הצרפתי* (04.06.2018 13:22):


תיקחי אותו איתך
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי. אני נשואה כשלושים שנה לבעל שבחמש עשרה השנים האחרונות נמצא איזה שהוא מתח נפשי, חרדות ודכאון. הוא מטופל עי כדורים. בתקופה האחרונה המצב לא ככ טוב. הצעתי טיפול פסיכולוגי קוגנטיבי אך הוא סירב. תמכתי שנים ניסיתי כל מיני שיטות וטיפולים על מנת לעזור לו. בתקופה האחרונה מרגישה שאולי אני צריכה עם כל הצער לשחרר ולתת לו להחליט מה טוב בשבילו ואיך הוא רוצה להמשיך. העינין שבמצב כזה בדכאון שלו מתגבר ואפילו יש לו מחשבות אובדניות. אם יש למישהו עצה או ניסיון אשמח לשמוע. תודה.

?!
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום, שמי תומר, אני כאן בפעם הראשונה אחרי שהשכן שלי המליץ לי להסתכל באתר המקסים הזה, אני רוצה לכתוב מודעה בכיכר השוק אבל הדף כאילו נעול להוספת הודעות חדשות, מישהו יודע אם זה נסגר קבוע או שזה נעול רק זמנית? בתודה רבה והמשך יום נעים...

יש לך מה להוסיף? עריכת כל הדף
אפשר לפתוח דף_חדש, או לכתוב כאן בדף דף_פתיחה:
זה גם אישי וגם אנושי

מאת:

כדאי לקרוא שוב את מה שכתבת לפני ההוספה.
נוצר ב-צ'יק_צ'ק‏ sep תנאי_שימוש‏ sep שמירה_על_פרטיות‏