בן אורי

דברתיה_קוממי*
הצטרפות: 03 יולי 2008, 07:10

בן אורי

שליחה על ידי דברתיה_קוממי* »

האם נכון שבן אורי התעוור כתוצאה מחסר של ויטמין בי 12?

לא נכון. אינני יודעת מהיכן המעשיה שאובה. ואינני יודעת אם ירצה שסיפור התעוורותו יוצג לקהל הרחב.
בכל מקרה, אין לזה קשר לתזונה. רק לתאונה מצערת.
אסתר*
הצטרפות: 29 דצמבר 2004, 23:28

בן אורי

שליחה על ידי אסתר* »

שלום שמי אסתר ובין היתר אני גם תלמידה של יצחק בן אורי.

כמי שהצילה את עצמה ממחלת לב דרך הצום.
אני מקיימת סדנת צום (על טהרת המים בלבד) בפיקוח רפואי מקצועי מלא.

הצום מוגדר כהימנעות מכל מזון ושתייה מלבד מים לפרק זמן קצוב. בתהליך זה לא נפגעות רקמות חיוניות, אלא נעשה שימוש ברקמות לא חיוניות (שומן, שריר, אנזימי עיכול, יבלות, גידולים וכד') כמקור אנרגיה.
יש המכנים את הצום "סכין המנתחים של הטבע", וזאת בשל הקשת הרחבה של המחלות בהן ניתן לטפל ללא צורך באשפוז או בטיפול פולשני.
הצום אינו רק אמצעי לריפוי מחלות, אלא גם דרך חיים לאדם הבריא. הוא מסייע לניקוי הגוף, לאחזקתו התקינה, לשיפור כושר הריכוז, להפגת מתחים, לחיזוק המערכת החיסונית ולהגברת החיוניות והחוזק הגופני, הנפשי והרוחני.
רופא מנוסה בהצמת אנשים יהיה נוכח לאורך כל ימי הסדנא.

הצום מתקיים בעידודו של יצחק בן אורי, אשר יגיע במהלך הצום לתת הרצאה בנושא.

פרטים
התחלת הסדנא ביום א' 7 בדצמבר 2008
אורך הסדנא 10 ימי צום ו 3 ימי חזרה לאכילה נכונה.
המקום: ביישוב חשמונאים (על יד העיר מודיעין)
למעוניינים ו לפרטים נוספים נא להתקשר 08-9792979 אסתר

כדי לתת את מקסימום תשומת הלב - מספר המקומות מוגבל

אפשר לקרוא עוד על הצום בקישור הבא
http://www.starmed.co.il/Articles/Briut/85/Fast
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

בן אורי

שליחה על ידי מחפשת* »

מישהו יודע מה הטלפון של ענת ארגמן? אורי - אולי אתה יודע ממי שסיפר לך דברים טובים אודותיה...

תודה!
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

בן אורי

שליחה על ידי מחפשת* »

רציתי להוסיף שתשובות תתקבלנה בברכה גם למייל -
[email protected]
ג'ודי*
הצטרפות: 05 יוני 2004, 21:46

בן אורי

שליחה על ידי ג'ודי* »

לערסית המדליקה, שאומרת מה שהיא חושבת ומשתמשת ב"שפת רחוב" שמאחוריה מסתתרים ידע והשכלה לא מבוטלים, אם קוראים מאחורי המילים...
הויכוח שקראתי למעלה גרם לי שוב ושוב להזכר בספר שנכתב לפני מספר שנים ותרגום שמו הוא : "אם תפגוש את בודהה בדרכים - הרוג אותו".
בהמשך הקריאה, צץ במוחי שמו של ספר אחר, ששמו One man's food is another man's poison או בעברית: מזונו של אדם אחד הוא רעל לשני.
אני מאמינה באמונה שלימה, שכל אחד שמטיף לתאוריה כלשהי, עושה זאת מכיון שהדרך הזו הייתה הטובה ביותר בשבילו. אבל השאלה היא, אם זה היה טוב בשבילו האם זה בהכרח טוב לכל שאר העולם???? ואני בדעה שאת הדרך הנכונה ביותר בשביל כל אדם צריך כל אדםלמצוא לבד. הוא יכול לבחון תאוריות שונות, להתנסות בדברים שונים וללמוד להקשיב לעצמו. הנכונות להקשבה עצמית - גם לאכסניה שלנו - הגוף, היא הדרך היחידה שיכולה להביא אדם לדרך חיים המתאימה לו. לא בכדי, ברמות הגבוהות של הדתות "הנאורות" מדיטציה או כפי שהמונח קרוי בעברית - בשם גאוני "התבוננות" היא הדרך המובילה להארה...
צומות, התנזרות, הגבלות הן דרכים טובות לנקות מן הגוף דברים - ולכן הם מתאימים בדרך כלל להרבה אנשים. השאלה היא האם "תרופה" היא משהו שצריך לאכול כל הזמן. האם צריך להתנהג כאדם בעל מחשבה על חולי היא דרך בריאה???
אני לא מתפלספת כאן כי אני טיפוס "רוחני" אני אדם מאוד מעשי - אבל אם אצטט את רוח דבריו של בן גוריון: מי שלא מאמין בניסים הוא לא ריאליסט...
אז אני ריאליסטית שמאמינה ברוח האדם ובאדם ומאמינה שיש מקום לכולם ועדיף לא לשלול, אבל אולי כדאי להוסיף לכל מה ששומעים קמצוץ של מלח ולמה שאומרים מעט סוכר (טפו טפו טפו...)
ועוד מעט מעט בנושא הגורו'אים, כדאי לקרוא את סדהרתא של הרמן הסה - הספר עוסק בעצם אך ורק בנושא הזה, של מציאת האמת האישית לעומת רדיפת הגורו'אים (ונכתב בתחילת המאה ה-20) (היום אני מצטטת כל הזמן אבל אי אפשר להתאפק כאן מלצטט את קוהלת "אין חדש תחת השמש..."
ג'ודי
'_'*
הצטרפות: 30 ינואר 2009, 02:17
דף אישי: הדף האישי של '_'*

בן אורי

שליחה על ידי '_'* »

הערות לגבי המאמר באנגלית
גם אני בעד שום אבל
  1. הרגיז אותי השימוש במילה then במקום than
  2. המאמר מלא בכאילו טיעונים, חלקם שגויים ממש וחלקם סתמיים ולא מגובים
לדוגמא - שום טרי הוא הרבה יותר חריף מאותו שום לאחר שיובש. ולא כפי שנכתב. ניסיון אישי, מספר פעמים קניתי שום טרי שאך נקטף בחלקו השתמשתי מיד ובחלקו לאחר שהתייבש. כשהוא טרי הוא חריף מאוד מאוד.
גם הטיעון הזה
Why should we NOT reap the natural protective capabilities of ALL these foods (with the exceptions of allergens), which in Nature would probably foster continuously vibrant health in humans, as seen with other mammals dwelling in their natural habitat and eating all that it has to offer?

eating ALL that it has to offer?

טיעון ממש חלש,
יש פטריות שיכולות להשמיד את הכבד שלנו תוך 24 שעות מהאכילה.
מה ההבדל בינן לבין שום מנקודת המבט של הטיעון ? איזה החרגה של הפטריות לא תהיה תקפה בתור החרגה של דברים אחרים ?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בן אורי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מישהי יודעת כמה עולה כל ספר של יצחק בן אורי?
ולמה לא מוכרים אותו בחנויות?
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

בן אורי

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

סביבות ה100 שקל
ומצאתי אותו בחנויות הטבע המובחרות (לפחות בתל אביב)

מה שמעניין אותי זה למה את מרדכי הוכברג לא מצאתי בחנויות
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

בן אורי

שליחה על ידי נטע* »

_באופן כללי לנשים הרות ומניקות התזונה המומלצת היא:
בוקר: פרות , אגוזים
בראנץ: פרוסה עם אבוקדו:
צהריים: ירקות קטניות עוף דג לפי הצרופים
אחהצ: פרי - שעתיים אחרי האוכל
ערב: סלט ירקות חיים
לילה: לא לאכול מקסימום פרי
לא לשתות עם האוכל_

חשבתי שהוא נגד אכילת עוף/דג לא?
מים_צלולים*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2009, 17:49
דף אישי: הדף האישי של מים_צלולים*

בן אורי

שליחה על ידי מים_צלולים* »

יצחק בן אורי לעולם לא היה ממליץ מזון מן החי לנשים הרות ומניקות...
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

בן אורי

שליחה על ידי נטע* »

תודה

את יודעת אולי מה הוא כן ממליץ?

באופן כללי מה התזונה המומלצת לפי בן אורי?
רשתות*
הצטרפות: 31 ינואר 2010, 00:49

בן אורי

שליחה על ידי רשתות* »

רשתות הספרים מוכרות רק ספרים מהוצאות ספרים.
ספרים בהוצאה עצמית לא מגיעים לרשתות... חבל.
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

בן אורי

שליחה על ידי חגית_ל* »

את הספרים של יצחק בן-אורי רכשתי בחנויות טבע אורגניות, למשל אצל זעירא שנסגר בינתיים.
תנסי במקומות כאלה.
אאא*
הצטרפות: 28 פברואר 2010, 17:32

בן אורי

שליחה על ידי אאא* »

אני הייתי אצלו בייעוץ לפני שתים עשרה שנה ולא היתה לו בעיה עם מזונות מהחי
הוא דיבר בעיקר על לא לצרוך מזונות מעובדים
על צרופים נכונים
לא עוף עם תפוח אדמה למשל
ועל ירקות מאודים
הוא לא כזה קיצוני בעיניי כמו שיצא לו שם
הוא פשוט דיבר על ירקות אורגניים הרבה לפני שידעו על זה בארץ
דורית*
הצטרפות: 01 ינואר 2003, 19:31

בן אורי

שליחה על ידי דורית* »

יש מישהו/י היודע בודאות היכן ניתן להשיג את הספר של בן אורי תזונת האדם ובריאותו באיזור ירושלים? או טלפון עדכני שדרכו ניתן להשיג את הספר? תודה, אשמח מאוד לקבל תגובה
דליה*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:19

בן אורי

שליחה על ידי דליה* »

הספר "טבעונות" של בן אורי נמכר בחנויות סטימצקי. בסניף הצמוד למסעדת ווילג' גרין בירושלים (רחוב יפו) מתייחסים יפה למי שמתעניין בספרים בנושא בריאות.
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

בן אורי

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

נתקלתי בספר חדש דנדש של יצחק בן אורי, בשם "הצום כדרך ריפוי"
לא קראתי אותו, אבל היה נראה לי ראוי לשתף
פלוני_אלמונית*

בן אורי

איפה אפשר להשיג את הספרים שלו באיזור השרון ו/או תל אביב?
פלוני_אלמונית*

בן אורי

קראתי את כל הדף ולא הצלחתי להבין -
האם יש איזה בסיס מדעי לתיאוריה של בן אורי? או שזה פשוט דברים שעבדו בשבילו ולכן הוא הסיק שזה גם נכון לכולם?
העובדה שהוא בריא כמו שור לא צריכה לשנות כלל - זה בדיוק כמו להגיד שסבתא שלנו בת ה-90 עישנה מגיל 14 והיא עדיין בריאה. כלומר - מקרה אחד הוא לא מדגם מייצג. תמיד יש חריגים.

חוץ מלהזכיר דימיון לשיטת קינגסטון לא מצאתי שום איזכור לרקע מדעי/רפואי שלו או מהיכן הוא שואב את אבחנותיו.
מישהו יודע?
פלוני_אלמונית*

בן אורי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

נשמע מאוד מעניין...
לי אישית עזרה מאוד התזונה המקרוביוטית (הייתי מגיעה לייעוץ אצל דר' ניאזוב בלוד), אבל יהיה מעניין לנסות כ\גם את התזונה ההגיינית.
האם בן אורי מקבל עדיין לטיפול/ייעוץ? כמה, פחות או יותר, זה עולה?
ומכל ספריו על איזה ספר הייתם ממליצים במיוחד?
שנה טובה!!!
שכן*
הצטרפות: 06 ינואר 2005, 02:22

בן אורי

שליחה על ידי שכן* »

יצחק בן אורי ז"ל נפטר בקיץ האחרון 2011 . אני גר רחוב לידו ואני שמעתי עליו רק טובות, והכרתי אותו באופן אישי ואני יודע שהוא עזר להרבה אנשים כולל מחו"ל שנרפאו אצלו לאחר שהרופאים לא הצליחו לרפא,כולל אני שהיתה לי בעיה במערכת העיכול שהרופאים לא הצליחו לפתור,ורק הוא על ידי תזונה נכונה פתר לי את הבעיה,מי שלא היה אצלו עם בעיה בראותית ולא טופל על ידו הפסיד, חבל עליו ועל כל הידע שלו,מה שלמדתי ממנו שהמרפא בא מהאוכל בטבע כמו שהו נוצר.יהי זכרו ברוך.
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

בן אורי

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

וואוו..איזו בשורה עצובה.....הוא חילק הרבה מתנות לעולם...יהי זכרו ברוך...המורה הראשון שלי..
פלוני_אלמונית*

בן אורי

יהי זכרו ברוך.
פלוני_אלמונית*

בן אורי

יהיה זכרו ברוך
פלוני_אלמונית*

בן אורי

חבל על דאבדין ולא משתכחין
פלוני_אלמונית*

בן אורי

איפה ניתן להשיג כיום את ספרים של בן אורי, האם מישהו יודע?
אולי במקרה יש למישהו את הספרים "תזונת האדם ובריאותו" ו"אמהות בדרך הטבע" והוא/היא רוצה למכור?
עדות_אישית_קשה_נגד_בן_אורי*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 11:49

בן אורי

שליחה על ידי עדות_אישית_קשה_נגד_בן_אורי* »

היום אני בן 38, ההורים שלי לקחו אותי אליו לטיפול לאסטמה קשה בגיל 10.
הוא הורה להם להפסיק לי את הטיפול התרופתי, ולעבור לתזונה טבעונית.
כמו כן הוא הורה לנו להמנע ככול האפשר ממשאפים ואינהלציות. מדי פעם אחרי סבל רק שכמעט נחנקתי נשבתי ולקחתי שאיפה מהמשאף, וגם אז הוא הוכיח אותנו על זה, וגרם לי כילד ליסורי מצפון על כל פעם שבהם אחרי סבל בל יתואר מקוצר נשימה נשברתי ולקחתי שאיפה מהמשאף.
חצי שנה של סבל מהגהינום, חצי שנה הייתי רוב הזמן בהתקף קשה של אסטמה או קוצר נשימה.
היה לי קשה ללכת ברגל לבית ספר, לא ישנתי בלילות, וההורים עשו איתו נשימות שהאדיוט נתן לנו לעשות.
במקביל כמעט לא אכלתי, חייתי על חסה, שקדים מקולפים ואורז מאודה.
נראיתי כמו שלד, כמו הילדים במחנות ריכוז.
לבסוף אושפזתי שבועיים בבית חולים, עם דלקת ריאות קשה, שלגוף לא היה כוח לפתח חום, מרוב שהוחלשתי מההרעבה שהמטורף כפה עלי.
מצב הריאות שלי, שלפני הטיפול אצלו היה 80% תפקודי ריאות הדרדר ל50%!!!! כמו אדם עם ריאה אחת.
מאז אני סולד מכל מי שטוען שיש לו בעלות על הידע, מכל השרלטנים שמשתלטים על כל הטפשים.
אצלנו אסטמה זה גנטי, גם לסבי היה, לאבי, ולאחי. לא בגלל תזונה, ולא בגלל תרופות.
את אחי הקטן, נלחמתי בשיניים עם ההורים שלי שיקבל טיפול תרופתי מלא ואחראי לאסטמה. משום כך, בניגוד אלי כמעט לא היו התקפים בילדות, הוא שיחק כדורגל, השתולל עם כל הילדים ונהנה מילדותו. מעבר לכך, הטיפול התרופתי הבטיח כי לא נגרם לו נזק בלתי הפיך לראיה, והאסומה נהית עם השנים מאוזנת ללא התקפים וכיום הוא החלים עמעט כליל.
אני בעקבות הנזקים החמורים שגרמו לי הורי עקב סלידתם הטבעית מתרופות, שהחמירה קשות בעקבות האדיוט, נגרמו לי נזקים בלתי הפיכים לראיות שלקח לי שנים לתקנם.
לסיכום, אל תשחקו עם החיים של הילדים שלכם, תנו להם אוכל מזין, תנו להם חלבונים, ותנו להם תרופות עם הם סובלים ממחלות כרוניות.
נכדה*
הצטרפות: 02 יולי 2012, 02:59

בן אורי

שליחה על ידי נכדה* »

לסבא יצחק, הבן אדם שהיה ויהיה האיש ההכי מדהים בעולם.

תודה לך, שזכיתי להיות הנכדה שלך,
תודה שהיית לא רק סבא, אלא גם מורה, יועץ, רופא וחבר.
תודה בשם כולם, על עזרתך האין סופית בבריאותם של מטופלייך, אשר אהבו אותך כל כך.
תודה לאלוהים ולגורל שנתנו לי את הזכות להכיר אותך, ולהנות מאישיותך הקורנת מצניעות, אהבה לזולת, אצילות נפש והרבה חוכמת חיים.
תודה שטיפלת בי כשנולדתי ושעזרת לאימא ואבא,
תודה על השעות שהקדשת לי שבאתי לבקר אותך.
סבא, אתה לא יודע כמה אני מעריצה אותך. לא רק כי אתה סבא שלי, אלא בתור בן אדם. תמיד אזכור אותך כבן אדם חיובי, אופטימי, איש שיחה, בעל חוש הומור, וחכם מאוד. תמיד היית מישהו שאפשר לסמוך עליו. לא אכזבת אותי לעולם. לא אשכח אף פעם, את הארוחות צהריים שלנו בשבת, כשחיכיתי כל כך לראות אותך ואת סבתא, ולאחר מכן להנות מאוד כמה שעות של שיחות מרתקות איתך, על מגוון נושאים שונים. למדתי ממך המון. כמה אהבתי לשבת איתך ולהקריא לך פסוקים מהתנ”ך, לקרוא לך מהאינציקלופדיה המקראית והחקלאית שאהבת לשמוע מאוד. כמה היית מצחיק את כולנו, עם הבדיחות שלך, והחידות שלך, שבקושי היינו מצליחים לפתור.למרות גילך המבוגר, היית עדיין ממשיך להיות בן אדם צלול כל כך ובקיא בחומר שאני אפילו שכחתי. מי היה מאמין, שבגיל 81 לפני שנתיים, תלמד אותי את משפט פיתגורס?
איזה זכות זאת בשבילי להיוולד בתאריך מיוחד כל כך. ב23 לדצמבר, התאריך שאתה נולדת. תמיד חגגנו ימי הולדת יחד. סבא’לה, עם כל הכאב במותך, אני מאוד שמחה שהשארת את חותמך בעולם הזה, בדרכים רבות. עלית לארץ מפולין, כתבת שירים, כתבת ספרים שעזרו להרבה אנשים, טיילת במקומות שונים בעולם, גרת במקומות רבים, נלחמת במלחמות למען המדינה, היית בעל מקסים לסבתא מרים, אבא נהדר לדן, אבא שלי, וטלי ומיכל, דודות שלי. סבא מדהים, לעדי, לי, לנועה ומעיין, ובנוסף מקור השראה להרבה מאוד אנשים.
אני אוהבת אותך מאוד מאוד, ולא אשכח אותך לעולם,
באהבה ענקית, נכדתך נטע.

תהיי נשמתך צרורה בצרור החיים, אמן.
נכדה*
הצטרפות: 02 יולי 2012, 02:59

בן אורי

שליחה על ידי נכדה* »

אין ולא יהיה בחיים איש כמו סבא שלי, לכל אלה שמלכלכים עליו אתם סתם אידיוטים ובורים! סבא שלי ז"ל היה מלאך. ואני לא אומרת את זה בגלל שהוא סבא שלי אלא בגלל שהוא בן אדם באמת מדהים. הוא השתדל לעזור לכמה שיותר אנשים. כמה צניעות, חכמת חיים, אצילות...עולות לי דמעות לעיניים עכשיו. אם הייתם רואים את השירים שהוא כתב.....סיפורים שהוא סיפר....איזה אופי.....באמת שלא הייתם מעזים להגיד עליו מילה אחת רעה!! לבן אדם יש לב מזהב והייתי עושה הכל בשביל עוד דקה איתו. אם יש דבר כזה גן עדן אני בטוחה שהוא יהיה שם ואם אין דבר כזה אז אני בטוחה שימציאו מקום כזה במיוחד בשבילו. הקול שלו, הבדיחות, החידות, להכל אני מתגעגעת....החיים האילו כל כך לא פיירים.....מאיפה לאנשים חראות יש את הזכות לבוא וללכלך עליו?!?!?! סבא, תחזור בבקשה....מאז שהלכת שום דבר לא מסתדר לי....כל לילה כמעט אני חולמת עלייך, בכל פעם שאני באה לסבתא מרים (שתזכה לחיים ארוכים) ושאני רואה את המיטה ששכבת בה בשנים האחרונות שלך ואני רואה שאתה לא שם, אני נהיית כל כך עצובה והדמעות פשוט לא יכולות להפסיק לזלוג....אני צריכה אותך...אתה לא היית רק סבא היית הרבה מעבר לזה. אני כל כך גאה להיות הנכדה שלך...............מקווה לראות אותך כשאני אמות גם....ונחזור לשיחות המרתקות ולזמן הכיפי שלנו ביחד. אוהבת אותך הכי הכי שיש הכי שבעולם ומתגעגעת בלי סוף ומחכה לראות אותך שוב,
ממני הנכדה שלך שהולכת בדרכך,
נטע בן אורי.
יפה.ע.*
הצטרפות: 27 דצמבר 2012, 00:30

בן אורי

שליחה על ידי יפה.ע.* »

חבל על אדם כזה נפלא שהלך לעולמו, ומי שלא הכיר אותו הפסיד.
הוא היה בין הראשונים שגילו שוב את דרך החיים והרפואה דרך הטבע.
יהי זכרו ברוך. יפה. ע.
רימון_נגרות_אישית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2013, 21:07

בן אורי

שליחה על ידי רימון_נגרות_אישית* »

בס"ד

עזר לי מאוד.
כשמקשיבה לעצות שלו ולא מזייפת מרגישה מצויין.
תרופות_מן_הטבע*
הצטרפות: 06 מאי 2014, 08:13

בן אורי

שליחה על ידי תרופות_מן_הטבע* »

הוא היה אדם נדיב ועוזר עם ידע גדול ולב רחב, בדבר אחד לא הסכמתי עימו וזה הצומות על בסיס מים ,מכל שלמדתי ,צומות על בסיס מים טובים רק במצב נואש של מחלה מסוכנת ,כי הם עשויים להזיק ומזיקים בטווח הארוך ,הרעלים שמשתחררים מהרקמות השומניות לא בהכרח נפלטים חלקם נספגים מחדש כולל במוח ועשוים לגרום בגיל מבוגר למחלות מוח
דייב*
הצטרפות: 24 מאי 2015, 10:09

בן אורי

שליחה על ידי דייב* »

יש לי דלקת פרקים אני מבקש עזרה אנה עזרו לי .תודה .
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

בן אורי

שליחה על ידי ציל_צול* »

דייב, התיישבת לי על משהו שבדיוק התכוונתי לכתוב ואולי תמצא בו תועלת.
מזמינה אותך לדף החיוניות שלי חלק שמיני
תרגיש טוב...
פלוני_אלמונית*

בן אורי

מתגעגעים לבן אורי,אדם שהיה עשיר בידע.אבל ביקש תמיד מעט.לו ולמריים, אישתו היקרה, תמיד היתה נתינה גדולה. הם עזרו והבריאו הרבה אנשים בשיטת ההיגיינה הטיבעית .
תודה.....
מנחם_ראובן_בן_יחיאל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2018, 10:03

בן אורי

שליחה על ידי מנחם_ראובן_בן_יחיאל* »

יצחק בן אורי היה החלוץ האמיתי הטהור הישר של הטבעונות במדינת ישראל. דרכו -דרך האמת הברירה היחידה . הרמב"ם הניח יסודות לאורח החיים הטבעוני. האמת של יצחק בן אורי הינה מוחלטת בכל המישורים בכל אורחות החיים לכל בני האדם . מי שחפץ חיים חייב ללכת בדרך הטבעונות . ליצחק בן אורי קמו ממשיכים ובהם יובל כהן אשרוב,
דן_בן_אורי_052_2563108*
הצטרפות: 15 מאי 2022, 18:30

בן אורי

שליחה על ידי דן_בן_אורי_052_2563108* »

חדש , ניתן להשיג את ספריו של אבא שלי, יצחק בן-אורי, בהדפסה חדשה , "תזונת האדם ובריאותו", הריפוי הטבעי הלכה למעשה", "אימהות בדרך הטבע" ו"הצום כדרך ריפוי". ניתן להתקשר בטלפון או ואטסאפ 052-2563108
דן_בן_אורי*
הצטרפות: 15 מאי 2022, 19:22

בן אורי

שליחה על ידי דן_בן_אורי* »

ניתן להשיג את כל ספריו של אבא שלי, יצחק בן-אורי , "תזונת האדם ובריאותו", הריפוי הטבעי הלכה למעשה", "אימהות דרך הטבע" , "הצום כדרך ריפוי", בהדפסה חדשה, בטלפון או וואטסאפ 052-2563108
שליחת תגובה

חזור אל “שיטות ותורות תזונה”