התאהבות בשותף לדירה

מיכל_אמא_של_ליאור*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2003, 12:14
דף אישי: הדף האישי של מיכל_אמא_של_ליאור*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי מיכל_אמא_של_ליאור* »

ממש לא דף למחיקה , כל כך מרגש ומעניין
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

אני כאן מחכה להמשך... כי הוא בטוח יבוא!

הי,
מצאתי שוב את הדף היפה הזה, ותהיתי מה שלומך?
עוד_אחת*
הצטרפות: 15 ינואר 2004, 22:45

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי עוד_אחת* »

אני הולכת להיות שותפה לדירה של אחד חמוד, אולי זו טעות? עד עכשיו גרתי לבד, וזה מעבר מפחיד, לאו דווקא בגלל שאני מתאהבת בו, יותר בגלל הפחד מהחשיפה שמישהו יראה וידע מה אני עושה, כמה זמן בבית, כמה זמן מתקלחת, מה אוכלת וכו, זה די מפחיד
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי פלוני* »

אני הולכת להיות שותפה לדירה של אחד חמוד, אולי זו טעות? עד עכשיו גרתי לבד, וזה מעבר מפחיד, לאו דווקא בגלל שאני מתאהבת בו, יותר בגלל הפחד מהחשיפה שמישהו יראה וידע מה אני עושה, כמה זמן בבית, כמה זמן מתקלחת, מה אוכלת וכו, זה די מפחיד

אל תפתחי ציפיות בד"כ משותף לדירה לא יוצאת חתונה
ועוד דבר זה גם [לדעתי ] יפריע לך למצוא זוגיות
שכן אם תכירי מישהו והוא ידע כי את גרה עם שותף בדירה , אז הלך עלייך ואיבדת כל סיכוי
אבל עשי כרצונך.
סטודנטית*
הצטרפות: 17 דצמבר 2005, 21:58

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי סטודנטית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

יש לי בעיה דומה למה שתיארה הבחורה שפתחה את הדף. מקווה שגם אצלי זה ייגמר נחמד.
יש לי רגשות לשותף שלי לדירה, אנחנו גרים יחד כמה חודשים עם עוד שותף, מבלים יחד בערבים בדירה, עושים כל מיני דברים ביחד אבל לא יוצאים הרבה ביחד, יוצא לנו להיות לבד רק בדירה לפעמים. הדינמיקה בינינו היא כזו שמזכירה זוגיות, לפעמים אני מקבלת ממנו רמזים אבל לא משהו חד וברור. הוא מאוד מתחשב ונעים.
מבחינתי הוא דמות מאוד מושכת לזוגיות, ממלא את הדרישות החשובות מבחינתי לזוגיות.
אבל לצערי מגיעה לארץ בעוד כמה שבועות ידידה שלו מחו"ל שתגור איתנו חודש, ואני די בטוחה שזו מין יזיזות טרנס-אטלנטית שלהם.
לי היה חבר כשעברתי לגור בדירה, אבל נפרדנו (בלי קשר אל השותף)

אנחנו לא נגור יחד בעוד חודשיים וחצי, אבל קשה לי מאוד לגור לידו כשאני רואה את הרגשות שלי מתחזקים והוא לא נותן אותות ברורים מה המצב מצידו.
הייתי רוצה לעשות צעד אמיץ, אבל אני גם מפחדת מדחיה וגם מפחדת מהתוצאות של לגור עם אדם שדחה אותי במשך חודשיים.
לא ממש יודעת לאן להמשיך מכאן, אשמח לעזרה.
פלונית_לכרגע*
הצטרפות: 19 דצמבר 2008, 12:10

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי פלונית_לכרגע* »

התבונני בעצמך על ידו כשתגיע הידידה ותדעי לבד בלי מילים מה קורה לך ולו.
תזהרי מאד מהשוואות ושפיטה פשוט היי מתבוננת ערה...
משם תדעי להמשיך
לב פתוח אהבה וכנות עם עצמך!!
תמיד תוביל בעיני לאן שמכוונת הרוח
בהצלחה.
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי .* »

_אנחנו לא נגור יחד בעוד חודשיים וחצי, אבל קשה לי מאוד לגור לידו כשאני רואה את הרגשות שלי מתחזקים והוא לא נותן אותות ברורים מה המצב מצידו.
הייתי רוצה לעשות צעד אמיץ, אבל אני גם מפחדת מדחיה וגם מפחדת מהתוצאות של לגור עם אדם שדחה אותי במשך חודשיים._

תעשי את הצעד עכשיו.
אם אפשר לארגן ערב שבו רואים סרט ביחד ושותים בירה מצוין. בסופו תמיד אפשר לומר כמה מילים מצידך ולראות מה תגובתו. מילים הכוונה לא להשתפך ולומר את מה שכתבת פה, יותר משהו כמו, אתה יודע, מעניין מה היה קורה איתנו בדייט רומנטי, או נראה לי שברגע זה אני מרגישה כלפיך משהו שונה מקודם. זהו. תני לו לגלות סקרנות ולראות מה הוא אומר.
אם תגובתו תהיה דחייה תמיד תוכלי לומר בבוקר ששתית ונסחפת ואת נבוכה אבל לא יותר מזה.
אם תגובתו לא תהיה דחייה תנסי לזרום ברמת השיחה או עד לנשיקה אומשהו קל ולאמעבר על מנת הלשאיר לימים שאחרי להבהיר טוב יותר לשניכם מה קורה (הוא יכול גם סתם להיות חרמן ולרצות לקפוץ עלייך בלי קשר לכלום)

אל תחכי לידידה שתבוא. היא תבוא אליו לחדר, היא תישן איתו, הם ישכבו. הכל יהיה מלא התרגשות עם ריח של זכרונות מתוקים מהעבר.
הסיכון שלךמתבטא בתחושת דחייה קלה במשך החודשיים וחצי שנותרו . זה עוב ר בטיל ושווה את טעם ההחמצה שיישאר אם לא תנקטי יוזמה.
אבל יוזמה עדינה.

אגב אני עשיתי את זה. היה לי שותף שהתאהבתי בו ממש. ערב אחד הוא חזרמבילוי ואני חזרתימבילוי מעט שתויה. נשכבנו במיטה שלו ואמרתי לו שאני מרגישה מעבר. הוא אמר שזה מחמיא לו והסמיק ונחנק ואחכ אמר שזה לא כך אצלו.

הרגשתי הקלה.
ואני מתה מפחד מדחייה. אבל זה היה שווה ושווה את כל התקופה לאחריה שלא כססתי ציפורניים ועצבים במחשבה עלמה היה קורה אילו.

אז לכי על זה. ביג דיל. עוד חודשיים וקצת לא תראי אותו.
ניקי_ניים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 23:04
דף אישי: הדף האישי של ניקי_ניים*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי ניקי_ניים* »

נו, ספרי מה היה בסוף!
סטודנטית_2*
הצטרפות: 10 יוני 2014, 19:33

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי סטודנטית_2* »

ראיתי את הדף הזה והקסמתי כשהמשכתי לקרוא התבאסתי על מה שקרה לפלונית אלמונית . אני נכנסת לדירה שבה יש לי שניי ! לא אחד שותפים מדהימים ושניהם מושכים אותי ונראים אדאלים לזוגיות הדירה במיקום נמצויין במחיר מעולה , .. אני מאוד מבובלת אולי בתת מודע אני רוצה את הדירה בגלל השותפים האלו שאגב דיי נראה שהם גם נמשכים אלי . הם שלחו לי הודעות בפייס של שיחות מעבר לשותפות והם נורא נורא נחמדים אלי אני לא רוצה להפגע . יצאתי מקשר ארוך של שלוש שנים . ומאוד קשה לי הלבד הזה . ואני מפחדת שאתאהב ואפגע , השותף שיישן בחדר לידי מאוד בוגר ונאה הוא לומד חשמל מה שגם אני רוצה ללמוד .. מה לעשות?
כבר לא נעים לי התחייבתי לחתום על הדירה בעוד שבוע החוזה מגיע והכל נראה כלכך קורץ לעין ..
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי צוויליך* »

יקירתי! דילמה קשה!
בת"א של אמצע שנות ה90, בן-יהודה על ארלוזורוב עם שתי שותפות, שבגבוהה והמתולתלת שבהן הייתי קצת מאוהב, השכלתי להתאפק ולהמנע מענינים.
קרוב ל20 שנה אני מתחרט על זה.
(-:

צוויל
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי .* »

מסכימה עם צוויל (זו אני שכתבתי בהודעה למעלה על השותף שהתאהבתי בו).

במקומך הייתי הולכת לגור בדירה. יהיה כיף מה שלא יהיה. אולי יתפתח משהו עם אחד מהם, אולי תגלי שממש לא, כי לגור יחד מגלה מהר מאוד מי מה. אולי תהפכו לחברים טובים. אולי אחד יעזוב בהמשך והזוג שייווצר כבר יגור בילט אין בדירה... :)

התסריט הכי גרוע זה שתיפגעי ותעזבי. אז מה, זה עדיף מתחושת החמצה.
ממני*
הצטרפות: 22 נובמבר 2004, 10:17

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי ממני* »

לכי על זה.

מסכים עם צוויל
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אתם כאלו מקסימים!!! מרגישה שיש לי חברים טובים אלמוניים . מבטיחה לספר לכם אם יקר
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מבטיחה לספר ולעדכן אותכם מה יקרה בהמשך !(: מקווה שהיום אלמונית פלונית מאושרת עם משפחה מקסימה ובן זוג חם ואוהב כמו שמגיע לך !
סטודנטית_2*

התאהבות בשותף לדירה

בטעות זה רשם לי את השם אלמונית פלונית ולא חדשתי לשמי האחר בשתי ההודעות הקורמות שלי . רק שתדעו
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

התאהבות בשותף לדירה

שליחה על ידי צוויליך* »

אני נכנסת לדירה שבה יש לי שניי ! לא אחד שותפים מדהימים ושניהם מושכים אותי ונראים אדאלים לזוגיות
מוזמנת להציץ ב מדור אהבה חופשית פוליאמוריה
(-: (-: (-:

צוויל - לנצל את התנופה
סטודנטית_2*

התאהבות בשותף לדירה

אני לא התאהבתי בשניהם אני פשוט ממש התחברתי אליהם הם הפכו להיות חברים טובים הם מפטפטים איתי על הא ודא . והם הזמינו אותי לארוחת שישי אבל יש שותף אחד שאליו אני יותר נמשכת . שלמדתי להכיר אותו קצת מהשיחות שלי איתו והוא מאוד דומה לי עם אותן השקפות ושאיפות לחיים
סטודנטית_2*

התאהבות בשותף לדירה

היי זאת שוב אני אבל אני רוצה לדבר על משהו כואב אחר שעןבר עלי יום יום מדי כבר שלושה חודשים אחרונים
לפני שלושה חודשים נפרדתי מהחבר שהיה לי שלוש שנים ( מאז גיל 19 ועד גיל 22 ) היה לי מאוד קשה להפרד ממנו , כי לא הייתה בו שום בעיה הוא היה מקסים וממש טוב אליי והחבר הכי טוב לי ואני אוהבת אותו המון אבל הרגשתי לא שלמה .. הרהרתי המון ונמשכתי לאחרים ...לא הרגשתי כלכך מסופקת במין איתו ובכללי הרגשתי לא שלמה בזוגיות . אבל הוא כלכך מדהים הוא גבר להתחתן ולהביא איתו לעולם ילדים ואני מפחדת שלא אמצא בחור טוב כמוהו . למרות שאנינחשבת לבחורה יפה ומושכת ומשכילה . אבל הוא באמת בחור נדיר עם לב זהב כבר נפרדתי ממנו פעמיים לפני בחודשיים שקרבו לסיום הסופי .. לפני חודש בקשתי לחזור שוב ... לא יודעת אם זה באמת היה מסיבה האחרונה והוא אמר שהוא רוצה לטוס ושעכשיו זה לא הזמן באמת לחזור הוא אמר לי שאחיו אמר לו שגם הוא ואשתו נפרדו לחצי שנה והם חזרו לאחר שנתקלו אחד בשני וזה פשוט התאים לחזור באותו זמן ..בכל אופן הוא החבר הראשון הרציני שהיה לי ואולי בגלל זה נורא קשה לי .. אני אבודה ועצובה ומרגישה לבד ובבקשה עזרו לי ..
שליחת תגובה

חזור אל “מחפשים אהבה”