מזרונים על הרצפה

פוטון_בר*
הצטרפות: 06 ינואר 2010, 16:43

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי פוטון_בר* »

ג'וניפר, לגבי הכתם - אין הרבה מה לעשות. גם כשהעובש אינו פעיל יותר נשאר הכתם. את יכולה לנסות עם "מסיר עובש" אבל תדעי שלעיתים זה לא עוזר ואף מחמיר. שעוונית יכולה גם היא להחמיר את המצב, היות וללחות שמצטברת מכיוון הרצפה לא יהיה כיצד להשתחרר והתוצאה - יותר עובש.
הסיבה להווצרות העובש במזרני פוטון נעוצה בעמילן שמוסיפים לחוטי האריגה בבדים הטבעיים, שעשויים לרוב מכותנה, אך ישנם בדים שבהם לא משתמשים בעמילן.
קניית מזרן פוטון מחומרים שאינם מעומלנים פותרת את הבעיה כמעט במאת האחוזים.

אבירם בר, פוטון בר.
גינת_שמש*
הצטרפות: 20 אפריל 2009, 15:00

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי גינת_שמש* »

למי ששאלה מה כדאי לפרוש מתחת למזרון על הרצפה:

אנחנו שמים שני סדינים עם גומי על המזרון: אחד רגיל מלמעלה והשני מלמטה.
פוטון_בר*
הצטרפות: 06 ינואר 2010, 16:43

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי פוטון_בר* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מתחת למזרן כדאי לפרוס מחצלת או שטיח. אפשר לפרוש גם רצפת פרקט....
בכל מקרה רצוי לוודא שהרצפה לא סופגת לחות ולדאוג לאיוורור נאות של המזרן.
ב_שאיפה*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של ב_שאיפה*

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

איך מסבירים לתינוקת הקטנה שמתחילה לזחול ולהתהפך - לא ליפול מהמזרן הזוגי שעל הרצפה? (תוהה ביני לבין עצמי אם זה המקום הנכון לשאול).
לפני רגע חזרתי מחדר אחר לחדר השינה (המשפחתי) בעקבות רעש (בלי בכי) ומצאתי אותה לראשונה על הרצפה
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי יעל_ש* »

אפשר פשוט לשים מזרון נמוך רגיל (של מיטת נוער) צמוד למזרון הזוגי בצדדים שאינם צמודי קיר.
ליפול על מזרון כזה לא מזיק וכמעט לא כואב.
בכל מקרה לא כדאי להשאיר לבד על המזרון הזוגי.
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי אני* »

אנחנו הסברנו לה מהרגע שהיא התחילה לזחול (מאוד מוקדם, בגיל חמישה חודשים וחצי כבר זחלה על 6 אם אני לא טועה) שצריך להסתובב כדי לרדת,
כל פעם היינו לידה וכשהיא התקרבה לקצה המיטה (הלא מאוד גבוהה) אמרנו לה: "להסתובב", וסובבנו אותה.
היא הפנימה מאוד מהר (אולי פחות מחודש? לא זוכרת, רק זוכרת שזה היה מאוד מפתיע שתינוקת כל כך קטנה מבינה שצריך להסתובב...),
וגם יישמה את זה יותר מאוחר על ספות, מדרגות וכו'.
בכל מקרה, ברור שהיא נפלה פעם אחת לפני שהבנו את זה (דווקא עם בכי)... ועד שהיא תפנים, פשוט למגן את קצה המיטה כדי שהיא לא תוכל ליפול, ולהיות עירניים כשהיא צריכה להתעורר.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מזרונים על הרצפה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

_אנחנו הסברנו לה מהרגע שהיא התחילה לזחול (מאוד מוקדם, בגיל חמישה חודשים וחצי כבר זחלה על 6 אם אני לא טועה) שצריך להסתובב כדי לרדת,
כל פעם היינו לידה וכשהיא התקרבה לקצה המיטה (הלא מאוד גבוהה) אמרנו לה: "להסתובב", וסובבנו אותה.
היא הפנימה מאוד מהר (אולי פחות מחודש? לא זוכרת, רק זוכרת שזה היה מאוד מפתיע שתינוקת כל כך קטנה מבינה שצריך להסתובב...),
וגם יישמה את זה יותר מאוחר על ספות, מדרגות וכו'.
בכל מקרה, ברור שהיא נפלה פעם אחת לפני שהבנו את זה (דווקא עם בכי)... ועד שהיא תפנים, פשוט למגן את קצה המיטה כדי שהיא לא תוכל ליפול, ולהיות עירניים כשהיא צריכה להתעורר._

גם אנחנו בדיוק כך, מילה במילה.
זה אכן לימד את הקטנטן להסתובב ולרדת אחורה עם הטוסיק מכל מקום גבוה, והפך אותו למאוד עצמאי ובטוח גם בזחילה בכלל וגם בגני שעשועים (אני תמיד רואה ילדים שלא יודעים לרדת ממתקנים והורים שרודפים אחריהם מצד אחד של המתקן לצד השני, הקטן שלי פשוט יודע לא לזנק קדימה אלא להסתובב ולרדת באופן בטיחותי).
שליחת תגובה

חזור אל “שינה”