נטע ק

נטע_ק*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2009, 19:45
דף אישי: הדף האישי של נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

אני אספר תשובה לחלק מהשאלות. אני לא בזוגיות ויש לי ילד צעיר, אבל כן יש אבא והוא בתמונה. אנחנו מגדלים את הילד במשמורת משותפת והרצון בילד נוסף הוא של שנינו. הזרע הוא של האבא. לגבי מוסריות השימוש בתרומה אני מתלבטת על הנושא ולכן גם כל ההתלבטות לגבי האפשרות הזו. לגבי התשלום הבריאותי שוחחנו על זה, גם עם הרופא. כי האבא מוטרד מודאג מזה והיה חשוב לו לשמוע ולשאול ותשובות הרופא היו מרגיעות.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

בנוסף חלק מן הרצון לילד נוסף הוא שהוא א הנוכחי לא יישאר יחיד. אני מאחלת לו אח או אחות בעולם הזה.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

נטע ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

הייתי מציעה לך לברר מעבר ל"תשובות הרופא המרגיעות", ואני יודעת מה אני אומרת. פשוט לא מתאים לחשוף פה באינטרנט. ועמך הסליחה, אני לא במצב שמאפשר לי לכתוב עכשיו מסמך מפורט גם על הנושא הזה S-:
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

בשמת- לקחתי לתשומת ליבי. ותודה!
שבועיים של כל מיני. הייתי בחופש.לפני כן סחטתי מעצמי ימי עבודה יעילים וזה הרגיש טוב!
היום היה אחר צהריים נינוח עם ילדון וגם זה הרגיש טוב.
מצב הרוח עדיין נע ונד. יום ביומו. ומתוך הצורך לחזר למרכז יציב וטוב:
איך היטבתי עם עצמי היום:
  1. הייתי סבלנית לילדון בלי להיכנס לינות ויכוח וחיכוכים מיותרים.
  2. עניתי לחברים שביקשו לבוא ללון שהשבוע זה לא מתאים. כלומר הייתי קשובה לצורך שלי בשקט שהשבוע קצת מאותגר כי אבאשל פחות זמין.
  3. הצלחתי לקחת איתי אוכל לעבודה ולאכול כמו שצריך.
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

יופי (())
שיהיה לך שבוע יציב ומיטיב :-)
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

תודה עירית.
המשכתי במגמת אוכל מסודרלמרות שהיום כבר לא הצלחתי לדאוג להביא איתי מראש.
זמן איכות עם ילדון מלא כיף ופרופורציה.
עבודה- קצת ירדה רמת הריכוז אבל מקווה להתאפס שוב. יום ביומו.
איך היטיבתי עם עצמי ? תקשרתי את עצמי נכון וללא סייגים מול האיש הנעים.
וגם סוףסוף שמחה לבשר שג' "יצא לי מהמערכת" כמעט לגמרי. לא מטולטלת [ומקווה שאני לא מאתגרת כאן את הקוסמוס. ]
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

יופי! :-) :-) :-)
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

היום הייתי שמחה. קמנו בבוקר באיחור רציני ממש ועדיין הספקנו להתארגן עם צחוקים, להתפנק על חיבוק במיטה של כמה דקות. אחר כך במשרד הייתי רגועה. באופן יחסי מרוכזת. ואחר הצהריים עם ילדון + התארגנות ערב עברה גם היא בכיף ושלווה ועם צחוק.
חוצמזה משט שראיתי גרם לי להבין שנ' הנעים הוא חוויה מתקנת עבורי בכל מיני מובנים ואני רוצה שזה ימשיך.
איך היטבתי עם עצמי היום:
לא התפשרתי על ארוחת צהריים של לחם עם משהו וקפצתי לקנות אוכל מבושל.
השבתתי את חשבון הפייסבוק שלי.
סגרתי נסיעה לצפון לסופש.
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

נהדר ממש! סופ"ש נעים |L|
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

המרגיעון אומר "כבד את עצמך" וזו תזכורת חשובה וטובה. יצאתי לנשום בסופש. ראיתי טבע, נחתי.
אכלתי אוכל מזין.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

המרגיעון אומר הכל בעיני המתבונן. הבוקר התחיל עם חוסר סבלנות קל מצידי אבל לא הגענו לקצוות. עברנו אותו בסדר סה"כ.
בדרך, התנגן השיר יום חולין והזכיר ש "יום החולין הזה הוא יום שיש בו חסד" וזו הייתה תזכורת טובה לפתיחת שבוע חדש. מיקוד נוסף: מה אני רוצה?
אני רוצה שהקשר עם נ' יתפתח.
אני רוצה ילד נוסף.
אני רוצה להצליח להגיע ליכולות הקודמות שלי בעבודה.
אני רוצה לשחרר את ג' לחלוטין מכל מדיה, מכל חלקיק מחשבה.
רוצה לחזור לזוז, לעשות ספורט.
שיהיה לנו שבוע מלא חסד ושמחה.
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

אמן וחיבוק (())
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

איך היטבתי עם עצמי ביומיים האחרונים: ישנתי כמו שצריך, אכלתי כמו שצריך, הצלחתי להקדיש לילדון זמן וגם כשקצת איבדתי סבלנות לחזור בזמן לפוקוס של מה שחשוב. מה אני רוצה היום: להיות מפוקסת בעבודה
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

אתמול כבר כמעט חשתי מאוששת. היום נפלה עלי דכדכת ואני מנסה ללהילחם בה וזה קשה. זהו. אין פואנטה
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

אז עוד (()) לדרך
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

ברביעי בערב היתה נפילת מתח. גם הרגשתי שהדברים עם נ' משתנים בכיוון לא חיובי. אבל אז חברה פתאו שלחה הודעהושינתה לי את הערב ומאז אני קצת מאוששת שוב. לא יוצאת בהצהרות. עם נ' חל איזשהו שינוי שאני לא מבינה. אני מנסה להניח לזה. קיים חשש שאני התחלתי לסגור מערכות אבל אני לא בטוחה, מנסה לא להסתגר ולהתנתק שוב. יכול להיות שכבר איחרתי קצת את המועד. אדע בהמשך כנראה.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

איך היטבתי עם עצמי אתמול? דאגתי מראש לפעילות אחר צהריים עם ילדון, אכלתי מסודר, עבדתי מרוכז, ישנתי היטב.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

איך היטבתי עם עצמי היום? אכלתי ארוחת צהריים מסודרת, נחתי קצת.
בשמת_א*

נטע ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

(-:
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

(())
כיף שחזרת
דו_כיפת*
הצטרפות: 14 דצמבר 2018, 01:03

נטע ק

שליחה על ידי דו_כיפת* »

היי יקרה
לומדת ממך
מזכירה לעצמי להיטיב עם עצמי היום. עכשיו.
משהוא קטן. לטובתי. לטובתנו.

את השראה @}
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

כיף לראות את התגובות שלכן🧡
איך היטבתי עם עצמי אתמול? הלכתי לדיקור, כתבתי כמה משפטים במחברת שלי, פיניתי את הלוז של הסופש שלא יהי צפוף מדי.
עדיין קיוויתי הספיק יותר בערב פנוי אבל שמחה במה שיש.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

אני עוברת ימים מאד קשים. ואני חרדה ולא מצליחה לישון:(.
כבר הרבה זמן שלא טוב לי בעבודה. השיקול המרכזי היה להישאר עד שאלד, היות ואני בנסיונות להיכנס להריון כבר שנתיים.
השבוע היתה לי שחה עם המנהלת הישירה שלי, מעין משוב שנתי. מאד קשה. אני מקבלת את הביקורת ועם זאת מרגישה שחוקה ושהתרעתי על השחיקה כבר מזמן ופשוט שלא היה איך לפתור את זה, בינתיים אני נשחקתי עוד.
ואז יחד עם עניין המשוב הקשה, חברה שעובדת איתי עדכנה אותי שממנים אותה למנהלת הצוות ולמעשה היא תהיה המנהלת הישירה שלי. היא נהדרת אבל... זו מישהי שאני הכשרתי אז במובן הזה מרגישה שזו בעיטה מצידם לדחוק אותי להצפטר ולו בגלל שלא יידעו אותי קודם, לא נתנו איזה פיצוי על שינוי הסטטוס. ושנית - אני בימים ראשונים אלו סקפטית לגבי סיכויי השרידה של החברות שלנו בסיטואציה החדשה.
אז מצד אחד רוצה למצוא מקום אחר כמה שיותר מהר. מצד שני זה מ פ ח י ד . ממש מפחיד. ואני חייבת פרנסה כי אני אחראית גם לילד קטן ומתוק שצריך לפרנס. ואני מבוהלת ומשותקת מאימה. זהו ימים קשים. לא יודעת מה יהיה, לא יודעת איך לצאת מזה.
זה גם מקום עבודה שאני נמצאת בו הרבה שנים, כמעט עשור. זה עצוב לי שזה נגמר ככה. וגם זה שובר את ליבי.
מדי פעם אני מנסה לעצור רגע, להודות על הטוב שיש לי בחיי: הילדון ואבאשל, המשפחה שלי והחברים הקרובים ממש. זה מקל לרגע קצר.
ויכולות ההדחקה שלי ( היעילות מאד לרב) לא מצליחות להתמודד עם הנושא הזה.
אין פואנטה.
בשמת_א*

נטע ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

((-))
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

נטע ק

שליחה על ידי שקטה* »

אוי נטע, כמה קשה. הייתי בעבר במקומות האלה בעבודות שונות. זה מעורר תחושות מאוד קשות וחרדה. אולי יעזור לך לזכור שבעוד כמה שנים, או אפילו חודשים מעכשיו זה כבר לא ירגיש כל כך רע? הדברים האלה נוחתים עלייך כמו משקולת של 20 טון כשהם קורים ומפתיעים, אבל זה יקהה עם הזמן ודברים אחרים יעסיקו אותך, לטוב ולרע.
בפרספקטיבה של החיים שלך מה שהכי חשוב זה הילד שלך ואת. העבודה לא מגדירה אותך ואת הערך שלך, למרות שזה הרבה פעמים מרגיש ככה. הדברים יתבהרו וייפתרו, גם אם ייקח לזה זמן, במקום העבודה הזה או באחר. תאמיני בעצמך.
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

שולחת לך חיבוק חם ונשימה עמוקה. זה לא קל.

העבודה לא מגדירה אותך ואת הערך שלך
לגמרי!
זו הנקודה שהייתי מחזקת כדי לשפר את התחושה שלך. עוד ועוד.

|L|
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

הי יקרות, קראתי וטרם הספקתי להגיב. מילותיכן חיזקו אותי. אני מחפשת עבודה חדשה, זה היה צריך לקרות מזמן. בינתיים מתמקדת במה שחשוב באמת, הילדון הנהדר שלי:)
עירית_לוי

נטע ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

נהדר.
בהצלחה! (())
דו_כיפת*
הצטרפות: 14 דצמבר 2018, 01:03

נטע ק

שליחה על ידי דו_כיפת* »

בהצלחה רבה @}
בזמני הפנוי אני עורכת קורות חיים
אשמח לעזור אם רלוונטי לך - תצרי קשר בפרטי...
(למען הבהירות: לא באתי להציע לך שירות בתשלום)
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

תודה דוכיפת! מאד מרגש. בינתיים נראה לי שאני בסדר אבל אולי איעזר בך בהמשך.
המון זמן שלא טוב לי בעבודה, כל הזמן החזקתי מעמד בגלל שאני רוצה הריון נוסף ומקום עבודה כזה יציב מבטיח לי תנאים סוציאליים לתקופת הלידה.
חלק מהקושי הוא שעוד לא ויתרתי על אפשרות לידה נוספת ולכן לקום וללכת מנוגד לרציונל שהחזיק אותי עד עכשיו ומרגיש לי גם קצת אימפולסיבי אבל אולי אין טעם להיאחז ואולי חלק מלי טיב עם עצמי היא לחיות עם קצת יותר אמונה שיהיה בסדר. מנסה לכתוב קצת מחשבות כאן. המשבר הזה במקום העבודה ממלא אותי פחד וחרדה ועצב וכעס. שילוב מאד קשה. היו לי עכשיו יומיים בהם התחושות האלו היו חזקות מאד עד לכדי קושי לנשום. חזה לפות. היום כבר מתחיל להתאושש למרות שאין סיבה ממשית ומאד ייתכן שעם השיבה למשרד בראשון שוב יחזור הקושי לנשום. אז בינתיים יום ביומו. לאט

להבין תוך כדי שהגבר שיוצאת איתו מציע לי משהו מאד מוגבל וזה לא מתאים. ייתכן שגם אני מציעה משהו מוגבל, לא שוללת. אבל מה שבטוח שאני רוצה יותר. אז מחשבות גם קצת לאן אקח את זה. הרבה דברים באוויר.
נטע_ק*

נטע ק

שליחה על ידי נטע_ק* »

ימי קורונה, הרבה זמן עבר. תמיד באה לכאן כדי לאוורר קצת מחשבות שאין להן מקום אחר.
החדשות הטובות- אני בהריון. זהו הריון מספר 3 אחרי שהריון מספר 2 היה לא תקין והופסק. עד כה טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה הכל נראה תקין אבל אני מבדיקה לבדיקה. אז למה באתי לכאן? כי עד כה אני באופן יחסי עצובה, ועצבנית ובמתח. לא בגלל ההריון חלילה הוא משמח ורצוי. אבל החיים מסביב העבודה אנשים קורונה ואני חוששת מאיך כל העצב הזה משפיע על העובר. ואלי בכלל חלק זה גם שלו ואני צינור התיעול של זה החוצה. ואני רק מאחלת לו להיות שמח ובריא. וזהו. קשה לי להכיל לפעמים את העצב הזה שתוקף אותי.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

נטע ק

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

פתחתי את תמיכה בימי קורונה. את מוזמנת לשם.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”