קודם כל אמא

אמא_לארבעה*
הצטרפות: 05 יוני 2005, 02:27
דף אישי: הדף האישי של אמא_לארבעה*

קודם כל אמא

שליחה על ידי אמא_לארבעה* »

שלום לכולם,
אני לא כל כך יודעת מאיפה להתחיל. אני משוטטת באתר כבר לא מעט זמן, ואפילו העזתי מדי פעם לכתוב משהו (גם הזמנה לבוא אליי לייעוץ). המדיה הזו די חדשה לי ואני מקוה שאצליח לייצר את דף הבית המיוחל.
אני אמא לשני בנים ושתי בנות בגילאי 2-10. זה לא ממש אקולוגי אבל ממלא אותי שמחה ואושר.
אני מאד נהנית לקרוא על העיסוקים של האנשים כאן, ואיך כולנו מלהטטים בין בית, ילדים ועבודה - לא בהכרח בסדר הזה.
הדבר הכי מרשים מבחינתי בשנים האחרונות הוא העובדה שרובנו מחפשים הגשמה עצמית, מקום לבטא את מאווינו באופן אשר ישתלב עם החיים בחברה המודרנית והנוירוטית שהפכנו להיות.
לאחרונה נחשפתי למעגלי אמהות - מפגשים עסקיים של אמהות (בלבד, בשלב זה) אשר מנהלות עסק עצמאי ורוצות לקדם אותו בשיטה של "פה לאוזן". הופתעתי לראות כמה נשים, יותר נכון כאלה שכבר הפכו לאמהות, עוסקות במקצועות טיפוליים. היו שם מרפאות ברייקי, קינסיולוגיה, תיקשור, קוואצ'ינג, הילינג, טיפול זוגי, טיפול רגשי ועוד ועוד. הדבר שהיה לי הכי קשה זה לראות כמה לצד החיבור הזה לנפש, לחיפוש עצמי ולהגשמה, כולם רוצים פתרון מיידי לשאלותיהם (ולא חשוב באיזה תחום), כולם רוצים פתרון בזק אפילו, אם יורשה לי לומר. שאלתי את עצמי איך אני, -שלומדת כבר 12 שנים באוניברסיטה (4 תארים עד כה, ומקווה שנסתפק בזאת לעכשיו) ולא מפסיקה לשאול, לחקור, ללמוד, לחשוב, לנסות להבין, לחפש משמעות- יכולה להציע את שירותיי בתחום הטיפול הרגשי, כאשר מה שאני מאמינה בו הוא הדרך, ההקשבה, החיפוש האינסופי גם אם נותרים ללא תשובות חד-משמעיות, במציאת המקום האישי שלנו מול כל החלטה בחיינו תוך ניטרול "רעשים" מבחוץ, וזאת כאשר הרוב מחפשים פתרונות קסם.
אשמח לשמוע עוד דעות בנושא.
ליאת
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

קודם כל אמא

שליחה על ידי יעלי_לה »

שלום! תתחדשי על הדף!
האם זה דף בית אישי?
שמת לב שהניק שכתבת בו, אמא לארבעה, כבר תפוס? אני מציעה שתשני את הניק (בשדה "מאת" בתיבת ההוספה) ל{{}}קודם כל אמא, ואז אפשר יהיה להגיע לדף שלך ע"י הקלקה על השם שלך.
ואת הנושא שהעלית אני מציעה שתנסי להעלות שוב בדף עם שם יותר קשור, קיים או חדש (למשל, טיפולים ופתרון מיידי או לא יודעת, מה שתרצי)
קודם_כל_אמא*
הצטרפות: 09 פברואר 2009, 22:51
דף אישי: הדף האישי של קודם_כל_אמא*

קודם כל אמא

שליחה על ידי קודם_כל_אמא* »

מנסה לשנות את הניק
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

קודם כל אמא

שליחה על ידי שלולית_י* »

עם סבון שמן זית ביתי ניתן גם לחפוף.
אפשר להוסיף שמן חוחובה ושמנים אתריים אחרים
שיר_ה*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2006, 13:50
דף אישי: הדף האישי של שיר_ה*

קודם כל אמא

שליחה על ידי שיר_ה* »

כתבתי בדף שיער מה ניסינו ועבד מתכון מדליק לשיער. אני ממשיכה להיות מרוצה ממנו. תרדי בדף עד למטה ותעלי קצת, זה היה לא מזמן.
אולי תמצאי שם עוד רעיונות. בהצלחה
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

קודם כל אמא

שליחה על ידי שלולית_י* »

דיבערך מהזכרון: 2 כפות סודה קאוסטית לתוך 1/2 כוס מים. (להגן על העיניים והפה כמובן).מערבבים בעדינות עד המסה ומניחים להתקרר (זה יתחמם מעצמו, את תראי, בגלל התהליך שנוצר. [
אח"כ לחמם על חום הכי נמוך שיש 1 כוס שמן זית . בערך לטמפ' של 37 מעלות, מרגישים פשוט את הסיר, אם זה כבר חום "נעים" לנו.
שופכים את השמן לכלי שאינו אלומיניום וישמש אותך לנושא הזה. שופכים פנימה את תערובת המים והסודה.
מערבבים בכף ואח"כ המערבל ישני (בלנדר מוט). בערך 10 שקות, אפילו רבע שעה. בגלל שזה רק משמן זית ולא מכיל מוצקי שמנים מן הצומח (כמו קוקוס ודקל המאד לא אקולוגיים), אז לוקח לו יותר זמן להתקשות.
כשנראה לך שהעיסה כבר טיפה יותר מוקשית (היא תשאר תמיד נוזלית-משהו, אל דאגה), שופכים לתבנית עוגה מנירוסטה (עם נייר אפיה) או מסיליקון. אם אין אפשר גם להכין מקרטון חלב או מיץ נקי, או לשפוך לכוסות ח"פ, וכדומה.
מניחים במקום מאוורר.
אחרי יומיים-שלושה שולפים את הסבון החוצה - ולכן היה נייר האפיה/סיליקון - וחותכים לפרוסות.
מניחים להתאוורר לשבועיים נוספים. בסיומם כל הסודה הקאוסטית ה=מתאדה כבר והסבון בטוח לשימוש.
אפשר להניח עוד שבועיים, להתגבשות והתקשות.
אפשר בשלב הערבול להוסיף גם שמן אתרי לבחירתך, בשביל הריח.
בן_עמי*
הצטרפות: 14 אפריל 2005, 12:03
דף אישי: הדף האישי של בן_עמי*

קודם כל אמא

שליחה על ידי בן_עמי* »

בס"ד
קודם כל אמא
איזה ניק מדהים יצא לך
קשת_בענן*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2005, 18:26
דף אישי: הדף האישי של קשת_בענן*

קודם כל אמא

שליחה על ידי קשת_בענן* »

שלום.
נכנסתי לכיכר כדי לכתוב בקשה להמלצה על מטפל טוב להורים וילדים, או פסיכולוג לילדים או הדרכת הורים ואז בדיוק הופיעה ההודעה שלך מולי.
אני זקוקה לעזרה מיקצועית בנוגע לבני בן ה 4 .
מכיוון שיש לי בעיית תקציב פניתי לפסיכולוג שעובד עם מכבי ושהימליצו לי עליו.
אבל בטלפון הזדעזעתי מהגישה שלו.
אז הייתי שמחה לדעת האם וכיצד את יכולה לעזור לנו וכמה זה צריך לעלות.
מס' הטלפון שלי : 050-8813477
תודה.
ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

קודם כל אמא

שליחה על ידי ארני_ש* »

הי קודם כל אמא .
בימים אלה ממש הוצאתי ספר מתנה לנשים לקראת לידה שנקרא -
קודם כל אמא .
עבדתי עליו משנת 2005
וממש מצחיק שבחודש שהוא יצא , פתאום הגעת לפה עם הניק הזה ...
אז ברוכה הבאה .
אני אראה בזה סימן מבטיח לספר שלי .

לגבי שאלתך
גם אני עוסקת במקצוע של טיפול ארוך טווח (או שמא תווך , לא בטוחה איך מאייתים .)
אני אישית לא מאמינה בשינוי אמיתי מיידי ,
זה כמובן מאוד מאפיין את התרבות שלנו , שרוצים הכל הרבה ומהר .

אה , וגם בזול ... טיפול ריגשי שנמשך שנים עולה המון .
אני רואה גם הרבה הורים שבאים אלי עם הילדים ורוצים שאתקן להם את הילדיםולא מוכנים בעצמם לעבור תהליך ,
אני לוקחת לפגישת הורים שישית ממחיר שעה עם הילד , ובכל זאת הם ישלחו את הילד ויתחמקו בעצמם .
ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

קודם כל אמא

שליחה על ידי ארני_ש* »

רגע , בעצם שם הספר שלי מאויית
קודם קול אמא -
כי המסר שלו הוא שהאמא צריכה להקשיב לעצמה לפני שהיא מקשיבה לרעשים האלה מבחוץ
כלומר המומחים , טיפת חלב, הרופא הגננת ...המוסכמות..
רונית_רז*
הצטרפות: 16 נובמבר 2005, 08:06

קודם כל אמא

שליחה על ידי רונית_רז* »

הי לך,
בעניין העגלה, אשמח לדעת פרטים נוספים, ומה אוכל לתת בתמורה.
תודה, רונית - 052-2544874.
יובלובלוביץ'*
הצטרפות: 24 פברואר 2009, 12:05

קודם כל אמא

שליחה על ידי יובלובלוביץ'* »

הגינה האורגנית בבית יצחק עושה משלוחים במחירים שפויים, עם שירות נעים נעים. (בקשי את גלית...)
0773007766
חג שמח!!!
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

קודם כל אמא

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

הגינה האורגנית אכן נעים וכיף לקנות שם, אך לא זול.
יש אפשרויות אחרות כמו אור-גני (ארגז שבועי של מה שיש להם) בחיבת ציון, וגם כמה קואופים.
את מוזמנת לכתוב לי מייל (יש בדף הבית שלי) ואני אפרט יותר או שנדבר בטלפון - אנחנו בעצמנו חושבים עכשיו על האפשרויות השונות ומה הכי כדאי (יש הרבה שיקולים...)
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”