רעיונות למסיבת רווקות

חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

חברת ילדות טובה שלי זה עתה הודיעה על נישואיה הקרבים.
בא לי לארגן לה משהו מדליק וייחודי.
היא בחורה מאוד אמנותית ויצירתית, הכל בא בחשבון חוץ מחשפנים למיניהם :-(
שירי_בן_דב*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2001, 14:57
דף אישי: הדף האישי של שירי_בן_דב*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי שירי_בן_דב* »

טוב, אז לספר לך שזה המקצוע שלי? חשבתי שידעת. את מוזמנת להכנס לאתר שלי באינטרנט www.mischakim.co.il או להתקשר אלי ל-055-503579. אני מתנצלת מראש, האתר בבניה, ועוד יחולו אי אילו תיקונים, אבל הוא יפה, כדאי לכם להכנס.
איתי_שרון*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2001, 00:51
דף אישי: הדף האישי של איתי_שרון*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי איתי_שרון* »

כשאנחנו התחתנו עשינו מסיבה משותפת על חוף הים. לא רק שהיה נחמד, אפילו יצא לנו מהמסיבה זוג שביחד עד היום (3 וחצי שנים, אנחנו משתדלים לא ללחוץ בקטע של חתונה).

>איתי חושב שצריכה ללכת עם מה שמאמינה בו<
חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

שירי, אני יודעת כמובן שזהו מקצועך. האם זו במה שמתאימה לך לספר קצת מה קורה באותו ערב שאת מארגנת??
איתי- אחלה רעיון!! בהחלט לוקחת אותו בחשבון.
שירי_בן_דב*

רעיונות למסיבת רווקות

אני עושה מסיבות משחקים מקסימות, מרגשות ומצחיקות בטירוף, עם מעגל חיים שכולל סיפורים קטנים של החברות וברכות, יש מאחורי כבר כ-150 מסיבות כאלה בכל רחבי הארץ (כולל גם באבן יהודה). כל מסיבה היא שונה בהתאם לכלה ולחברות. יש מסיבות סולידיות יותר והאחרות יותר פרועות. המשחקים והמשימות משתנים בהתאם.דרך משחקים עולים טיפים לזוגיות טובה, לסקס טוב ולחיים טובים. תמיד נוצרת פתיחות ואחוות חברות, גם בין כאלה שלא הכירו זו את זו קודם, וזה ניכר אח"כ גם בחתונה.
כאמור אני מציעה לך להכנס "לאתר שלי" www.mischakim.co.il שם תוכלי למצוא יותר פרטים, כתבה שהייתה על מסיבות שלי בעיתון "את",(הכתבת הייתה איתי באחת המסיבות, מאוד נהנתה והיא מספרת),תמונות וסיפורים של כלות.

.
אישה_אחת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2002, 18:17

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי אישה_אחת* »

אנחנו עשינו ביחד מסיבת רווקים/רווקות על חוף הים, עם שוקו חם וקצת גיטרה, היה נורא נחמד, (אוויר הים מוריד את הלחץ שלפני החתונה :-) )
משהו מקורי ... ראיתי מסיבת רווקות בנות בלבד עם רקדנית בטן שלמדה קצת וזה היה נפלא. היתה גם מסיבה עם קוראת בקלפים שגם זה נחמד. אני לא יודעת עד כמה זה מקורי, אבל זה בהחלט נחמד.
חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

תודה, שירי. אני אדבר איתך בטלפון!!
אסנת- גם רעיון חוף הים מקסים בעיני.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי ורד_לב* »

אני ארגנתי כמה מחברותיי הטובות והבאתי מישהי שעובדת עם הקול בשירה, מדיטציות וכל מיני מעין הפעלות.
דרך זה קיבלתי ברכות מהבנות וגם כל אחת חוותה עבודה קולית משל עצמה (היו שם בנות שלא הפעילו את מיתרי הקול כבר הרבה זמן, מעבר לסקאלה הרוטינית של דיבורים, צעקות וכו' ;-) ).
היה מקסים!
הבנים הלכו לטבול במקווה של האר"י הקדוש בצפת.
נשמע לי פחות שווה. סתאאאאאם
רותי_קליין*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2002, 10:46
דף אישי: הדף האישי של רותי_קליין*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי רותי_קליין* »

זה נורא תלוי בחברה, אבל כשחברה טובה שלי התחתנה הרגשתי שמה שהיא צריכה זה רק קצת תזכורת שיש לה בתוך כל הלחץ והמהומה הזאת מקום חם שקל לה בו. אז נפגשנו כל חברותיה במסעדה. אמנם אחת החברות הכינה את כל המשחקים הרגילים (מסתבר) של מסיבות רווקות אבל בעיני העיקר היה סתם מפגש כזה. להזכיר לה שלא הכל מסובך ושאנחנו אוהבות אותה. זה עבד והיא קיבלה את התידלוק.
שירי_בן_דב*

רעיונות למסיבת רווקות

בעקבות הערה שקיבלתי מורד לב, הרי לכם הכתובת החדשה והמעודכנת של האתר שלי: www.mischakim.co.il
כאמור לעיל, האתר עוסק במסיבות רווקות אבל גם בכל מיני מסיבות משחקים אחרות. כדאי להכנס, אתר מדליק ומעניין (אני כמובן "מאוד אובייקטיבית").
רוני_ב*
הצטרפות: 30 דצמבר 2002, 00:04
דף אישי: הדף האישי של רוני_ב*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי רוני_ב* »

יש לי חברה שעושה מסיבות רווקות לכלות לפני החתונה ברוח רוחנית. מאד מיוחד. היא מתארת את זה כך: "ערב מעגל נשים מיוחד ומרגש, חוויה רוחנית ומעצימה לכבוד הכלה לקראת החתונה". אם יש עניין אשמח להעביר את הטלפון שלה.
מיכל_דמ*
הצטרפות: 21 אפריל 2003, 19:19
דף אישי: הדף האישי של מיכל_דמ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי מיכל_דמ* »

רוני קרחוני מתוקוני... תודה!
אני שמחה לספר לכן גם על המסיבות שאני מפעילה. אני קוראת לארוע "שמחת כלה", זהו ערב מעגל נשים באוירה מיוחדת ושונה. למי שמעוניינת לארגן לחברה/בת/אחות... משהו שמזמין אותה ואת הקרובות אליה להתחבר פנימה, להתרגשות שמעבר לארגונים האחרונים והמלחיצים.
בערב אנחנו יוצאות למסע משותף בדמיון מודרך (אין, כמובן, צורך בנסיון קודם במדיטציה) שבו אנחנו לוקחו את הכלה ל... טוב, נשאיר גם מקום לסקרנות. יש גם טקס ברכות בעזרת קלפים מיוחדים שנותנים השראה.
בין לבין גם מדברות על המשמעויות הרוחניות הגבוהות של חופה, היטהרות, נישואין... ובעיקר שמות את הכלה במרכז הארוע ונותנות לה אהבה ורכות ונעימות.
אשמח לענות על כל שאלה.
[email protected]
054-228722
נפגש בשמחות!
חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

או.קיי, החתונה בעוד חודש.
מעבר לרעיונות שהועלו, מישהו שמע על מיסטיקנית או משהו בכיוון קצת רוחני שאפשר לעשות?
ועוד שאלה חשובה: מימון האירוע.
מה מקובל? המשתתפות מתחלקות בתשלום (במקום מתנה? בתוספת למתנה? נא לא לשכוח שיש גם חתונה כמה ימים אח"כ).
אנא עזרה, זה פתאום נורא קרוב! :-)
אגב, מסיבת רווק-רווקה משותפת... ההמממ.... לא יודעת, אני ממש לא מתה על החתן...
חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

מיכל, אני כבר מסבירה:
בתור מארגנת המסיבה, קשה לי להביא תכנים שאני אישית לא מאמינה בהם.
דיברת על משמעויות חופה, היטהרות, נישואין... מצטערת, אני ממש לא בענין.
נכון שזו לא אני מתחתנת תודה לאל, אבל לא בא לי לארגן משהו שאני לא מתקשרת אליו בשום צורה.
יש תכנים חלופיים?
שירי_בן_דב*

רעיונות למסיבת רווקות

טוב, אז עוד לא פנית אלי, שלא לדבר על אחוות המשפחות החד הוריות, ואחוות ופירגון חברי קהילת באופן טבעי, הרי שמעבר לכל זה , המסיבות שלי הן באמת המשובחות ביותר שיש להציע. האם, חגית, את מאלה שמסרבות בכל תוקף לטוב ביותר רק משום שהוא נמצא מתחת לאף? תוכיחי לי שלא, תתקשרי אלי, ונסגור. ביי, ולילה טוב.
אנונימי

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי אנונימי »

חגית,
מעט מנסיוני:
ברוב המסיבות, הבנות מתחלקות בהוצאה, וזה חוץ ממתנה. כשיש משהו מאורגן כזה, מסתפקים במתנות סמליות יותר.
לגיסתי לעתיד (ממחר בערב :-) ), ערכו מסיבת בריכה מהצהריים עד הערב, בחצר של הורי בעלה. כל אחת הביאה משהו לאכול או לשתות, כלים חד פעמיים וכו', והיה ממש נעים. הן רצו לארגן חשפן, אבל נרתעו מהמחיר (היינו פחות מ-10 בנות. זה יוצא המון כסף!) ( לשמחתי הרבה ). ניסיתי לארגן את שירי, אבל המחיר עדין לא איפשר זאת. ( לצערי הרב, כי היא מדהימה :-) )
מסיבה אחרת שהייתי בה, והיתה די מוצלחת, נחגגה בבר בו המלצרים שרים, אז בעצם פשוט היינו בבר כיפי, כל אחת שילמה על מה שהיא שתתה / אכלה - בהתאם לתקציבה האישי, והחלק הכיפי היה שיחד עם המתנות עשינו גם משחק היכרות, כל אחת הציגה את עצמה, מאיפה היא מכירה את הכלה, ומי שרצתה גם בירכה.

ועוד קצת רעיונות:
לקנות אלבום תמונות ריק, להביא מצלמת פולרויד, ותוך כדי הארוע למלא את האלבום בתמונות.
לבקש מכל אחת להביא דף עם משהו אישי שלה, או שקשור לשתיהן - דברי ברכה, תמונה, פרח מיובש וכו - ולכרוך הכל ביחד לאלבום מזכרת.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שירי, צלצלתי אלייך ברגע שידעתי על התאריך ולא חזרת אליי.
חגית_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי חגית_פ* »

אופס, סליחה שירי, זאת אני כמובן :-)
דלית*
הצטרפות: 29 יוני 2003, 00:41

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי דלית* »

השתתפתי לאחרונה במסיבת רווקות מדהימה על יכטת מפרש. הפלגנו אחה"צ מעכו צפונה לכיוון איי אכזיב, עגננו שם ולאחר השקיעה המקסימה
לתוך הים, היפלגנו חזרה לעכו. תוך כדי הפלגה אכלנו, שתינו יין, רקדנו בטירוף על הסיפון, השתזפנו בערום חלקי וגם מלא, עשינו סקי ושחינו.
הכלה לעתיד, קיבלה ממפעיל הספינה מתנה חינם, טיפול פילינג גוף עם אצות ים ומסכת אצות לפנים ואח"כ עיסוי עם קרם מועשר באצות. היא כל כך
נהנתה, ששלש בנות נוספות ביקשו וקיבלו טיפול דומה במחיר מצחיק. מפעיל היכטה הוא איש ים אמיתי, מחוספס וצרוב מלח ושמש מבחוץ, אך עדין
ורגיש במיוחד בידיו... היה אדיר,מומלץ בחום. הטלפון שלו 053-798610.
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי תמר* »

ומה המחיר של הבילוי?
זוהרה_ה*
הצטרפות: 01 מרץ 2004, 09:31
דף אישי: הדף האישי של זוהרה_ה*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי זוהרה_ה* »

כבר די הרבה זמן שאני מעבירה סדנאות בישול ו/או יין למסיבות רווקות , אחת מחברותי הטובות ביותר דאגה להזמין אותי לכל מסיבת רווקות שהיא השתתפה/אירגנה ועכשיו סוף סוף היא מתחתנת - מה עושים!!!
אני לא יכולה לעשות את מה שבדרך כלל כי היא כבר מכירה בע"פ, יש רעיונות?
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

זוהרה ה , יכולה להציע את עצמי... :-] אני מעבירה מפגשים חוויתיים והרצאות במיניות. לקבוצות קטנות (של עד 20) אני עושה מעין 'ערב טעימות' במיניות בשיתוף האורחות (אני עושה גם ערבי זוגות). ע"י הפעלות פשוטות אני מעבירה מסרים (חיוביים כמובן :-) ) במיניות. זה ערב איכותי וקליל.
אפשר לשלוח לי מייל. תקפצי לדף במה אנו עוסקים @}
שירי_בן_דב*

רעיונות למסיבת רווקות

מזה 9 שנים שאני מנחה את מסיבת הרווקות המקסימה שלי. כמה וכמה באופניות כבר ניסו ונהנו. יש לי צוות קטן של מנחות בכל רחבי הארץ, כל אחת יותר שאקלית מהשניה. אנא כנסו לאתר האינטרנט שלי והתקשרו אלי. שלכם בברכה- שירי www.mischakim.co.il
שלומית_גופר*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2009, 09:43

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי שלומית_גופר* »

שלום! אני מעבירה סדנאות בהן תופרים ביום אחד שמיכת טלאים יפיפיה מתנה לבחורה שמתחתנת (יום-הולדת/אירוע משפחתי). כולם עובדים יחד, יצירה משותפת - מלכאת יד מקסימה. יש גם ארוחת צהריים משובחת ואווירה נעימה... מתאים לכ-10 משתתפים בעלי גישה ואהבה לעבודת יד.... פרטים במייל [email protected] ובטלפון 0457-602195
יונית_קריסטל*
הצטרפות: 12 פברואר 2005, 16:26

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי יונית_קריסטל* »

טוב, במקרה הגעתי לאתר, ונחתתי על השאלה שלך. אני מנחה סדנאות של מלאכות מסורתיות שונות- קליעה ,אריגה , שימוש בצמחי בר לקוסמטיקה טבעית ודברים דומים. יש מגוון של פעילויות, החל משל שעתיים ועד יומיים. המחירים נעים מ400 שח ועד 2000- לכל הקבוצה. אני פתוחה ליצירת תכנית מותאמת אישית. כיוון שבהכשרתי אני גם מורה לברימה (בקיצור- שיטת טיפול מאזור אפגניסטן) וגם מנחת מעגלי הקשבה אפשר לשלב דברים שונים. אם זה נשמע לך מעניין את מוזמנת לצלצל -04-6787158 או במייל- [email protected]
אמא_פילפילה*
הצטרפות: 07 מאי 2009, 22:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_פילפילה*

רעיונות למסיבת רווקות

שליחה על ידי אמא_פילפילה* »

אני מחפשת רעיונות למסיבת רווקות לאחותי...
אשמח לתגובות.
(המסיבה תערך באיזור עכו)
תודה!
שליחת תגובה

חזור אל “שמחות משפחתיות”