אום שלום מגשימה חלום

אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי אום_שלום* »

כבר נורא מאוחר אבל אני חייבת לכתוב קצת.
שלושה וחצי שבועות עברו מהלידה. נולדה לנו תינוקת ענקית ומתוקה.
אני חולה כבר יומיים וזה גורם לי להרגיש נורא מכל כך הרבה בחינות.
מרגישה שבמקום שיעשה קל יותר ככל שחולף הזמן רק נעשה קשה יותר, הבית מבולגן ומלוכלך, הכביסה נערמת, עוד פעם הקטנה הקיאה את כל החלב על המצעים שלנו וצריך להחליף, הגדולה, שגם היא עוד קטנה, התעוררה הערב שלוש פעמים בבכי נורא ומאוד לא אופייני, הקטנה צרחה שעה עד שנרדמה על אבא, הגדולה מנוזלת כל כך ואני כל הזמן חרדה שתאסוף מחלות בגן.
האיש שלי בילה אחהצ שלוש שעות לבד עם שתיהן ואני ישנתי, מרגישה מטופשת שלא מעיזה להיות לבדי עם שתיהן וחייבת שיהיה פה מישהו תמיד.
מתבאסת שלא באים כמעט לבקר אותי אבל רוצה להיות לבד, נטולת כוחות אבל כבר מתכננת את חזרתי לעבודה.
רוצה להיות או כל כולי עם הקטנה או עם הגדולה, לא מסוגלת להכיל את שתיהן יחד.

אז אחרי שפרקתי קצת אני יכולה להתפנות להודיה:
תודה שיש לי איש מופלא שעוזר לי כל כך והוא אבא נדיר ומיוחד מאוד ושותף מלא בכל עבודות הבית פלוס מפרנס יחיד כרגע.
תודה על משפחה שעוזרת מאוד על בסיס יומיומי.
תודה שיש לי לפעמים גם זמן לעצמי, אפילו אם זה באחת בלילה.
תודה שאני ישנה שינה יחסית רצופה בלילה.
תודה שאני מצליחה לטפל בעצמי למרות כל העומס.
תודה על השפע שיש לנו.
תודה על שתי חברות קרובות שבאמת מתעניינות בשלומי.
תודה שילדתי תינוקת במשקל 4.400 בלידה של שלוש שעות בתוך אמבטיה גדולה, בלי סיבוכים ובלי נזקים בגוף ובנפש.
תודה על החיים האלה שכל רגע בהם מביא עמו התחדשות.
y*
הצטרפות: 22 יולי 2005, 14:14

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי y* »

איזה יופי!

איזה יופי שישנן דמויות פנימיות עם רצונות מנוגדים
עם צרכים שונים ומשונים...
ויש אותך במרכז,נוכחת ,בוחרת ליצור לך יש שופע חדש
מזין
מחבק
שיש חלב ודבש
ונשימות רכות ואוהבות
ומשהו שמחבק
וחיים
והתחדשות והכרות פנימית חדשה
ועוד את ואת ורגעים של קסם
כל השאר כדי להתמיר ולגדול,לתחם לקראת היופי האינסופי שיוצרת...
איזה יופי4400
זה שפע גדול
והמים המבורכים
הזרימה הענוגה והמענגת של החיים

רק לנשום ולהרפות ולהוולד להיות מי שאת עכשיו
יוצרת אינסוף אור ואהבה

חיבוקים רכים בשפע
ושיר ללב ליתפרש וינשום
אהבה בלי תנאים

יש לי זמן בשפע
ואשמח לעזור עם קטנטנות
אם תרצי
אני די קרובה...
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

וואו! מזל טוב! מרגישה קרובה אלייך למרות ההכרות הוירטואלית והמרחק הגאוגרפי (גם אני בהיריון שני ובהיריון הראשון ילדנו כמדומני בהפרש של חודשיים). יכולה להזדהות מראש עם כל התחושות של העומס והקשיים (משהו שלמדתי בזכותך - תתעלמי מהבית ותשמרי על רצפת האגן שלך עכשיו :)) ואיזה יופי שאת יכולה לראות גם את הטוב בתוך כל זה. חיבוק גדול ושפע חלב, חום ואהבה.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי אום_שלום* »

תודה קרן יקרה. את כל כך צודקת בקשר לעדיפות של רצפת האגן והבריאות הכללית על פני הסדר והנקיון של הבית אבל אני חייבת להודות שעל אף היותי רחוקה מאוד מפדנטיות אני מרגישה שהבלאגן והלכלוך משפיעים עלי לרעה, בעיקר מבחינת מצב רוח. האיש היקר שלי הוא אלוף בכל תחום כמעט אבל הוא בלאגניסט על ומה שנחשב אצלו לסדר את השולחן או את המטבח בתום ארוחת ערב עלול להחשב במקומות אחרים לבזיון ומכיוון שהוא איש של שפע הוא מביא הביתה אינסוף דברים, באינסוף שקיות והבית מתחיל להראות כמו בית של רווקות זקנות וקצת לא שפויות שכל הבית שלהן מלא שקיות וארגזים.

y היקרה, כבר כשכתבת לי לפני הלידה הרגשתי שאנחנו מכירות, כתבת במין קרבה מקסימה
אולי תגלי לי מי את לפני שאתחיל בניחושים?
מנסה*
הצטרפות: 17 מרץ 2003, 13:03

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי מנסה* »

נולדה לנו תינוקת ענקית ומתוקה.

הבית מבולגן ומלוכלך, הכביסה נערמת

הגדולה מנוזלת כל כך ואני כל הזמן חרדה שתאסוף מחלות בגן

מרגישה מטופשת שלא מעיזה להיות לבדי עם שתיהן וחייבת שיהיה פה מישהו תמיד

מתבאסת שלא באים כמעט לבקר אותי אבל רוצה להיות לבד

רוצה להיות או כל כולי עם הקטנה או עם הגדולה, לא מסוגלת להכיל את שתיהן יחד

תודה שיש לי איש מופלא שעוזר לי כל כך והוא אבא נדיר ומיוחד מאוד ושותף מלא בכל עבודות הבית פלוס מפרנס יחיד כרגע

מזדהה מזדהה מזדהה!
ותחשבי כמה עוד נשים יש כרגע בדיוק בדיוק באותו מצב שלנו.. חצי נחמה לא? אנחנו לא לבד.. זה נורמלי..
חיבוקים ונשיקות והמון כוחות מאחותך לקשיים ולשמחות
(())
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

הי אום שלום.
מזל טוב!! מה? כבר?
יש לי אי אלו דברים לאמר לך, נתקלתי בך ב"מה חדש", אני לא פוקדת את האתר כמו פעם, אבל הנה אני פה.
הקטן רוצה שאתרגם לו תוכנית על חיות...אחזור מאוחר יותר
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

אום שלום מגשימה חלום

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

קודם כל רוצה להגיד לך או להזכיר לך שהקושי הגדול ביותר (לפחות אצלי) הוא בשלב התינוקות. כידוע לך אצלי הם צמודים (שנה ורבע הפרש). ככל שהם גדלים הם משחררים יותר ופחות פעולות צריכות להעשות. עדיין העבודה רבה וההורות דורשת המון תעצומות, אבל איזה כיף שאני כבר לא מנגבת ישבנים של אחרים, איזה כיף שאני יכולה לשמוע מה הם רוצים, איזה כיף שאני יכולה לדרוש מהם לסדר ועוד ועוד.
לגבי הלכלוך הבלאגן ושעות שינה, גם אני בהרבה בעיות והתחבטויות. גם אני מתקשה להתגבר על ערמות הבלאגן שנוצר כל הזמן באופן תדיר. מוצאת את עצמי שוב ושוב, מרימה חפצים מהרצפה, מטאטאת את הריצפה, שוטפת אותה ואת הכלים. שונאת את כל זה ובעיקר שטיפת הכלים. היום משתפת את הילדים בשעות הערב בסידור הבית. ככל שיש יותר מקום בבית ולכל דבר יש מקום משלו ממויין, כך יותר קל לסדר.
גם אצלי שעות השינה הן מאבק. כאשר הם הולכים לישון (בין 21:30 ל-22:00) אני מתחילה את הערב השקט שלי. הרבה פעמים כבר לא בא לי לעשות כלום מלבד לגלוש או לצפות בתוכנית. צריכה לנוח פיזית כי כל היום אני בעמידה ותזוזה. ובשעה 1:00 לפעמים 2:00 נוחתת לשינה טרופה של כמה שעות כי ב-6:00 אני חייבת לקום להכנות בוקר לקראת יציאה. בימים האחרונים העייפות מפילה אותי לרוב בחצות.

מסכימה איתך שהסדר מאוד נעים ועושה הרגשה טובה בבית. מאוד קשה לשמור עליו , בוודאי כשיש תינוקות ופעוטות בבית. אין מה לעשות צריך לסדר...
צריך למצוא סדר יום כזה שיש שלב ביום שבו מסדרים הכל, כדי לחוש תחושה של בית.
שליחת תגובה

חזור אל “תחליפי חלב”