דימום בהריון

הטירה_הנעה*
הצטרפות: 03 אפריל 2010, 07:30
דף אישי: הדף האישי של הטירה_הנעה*

דימום בהריון

שליחה על ידי הטירה_הנעה* »

אך לצערי לפי מה שהרופא אומר שיש לי רחם אחורי שאין לי מושג מה זה
רחם אחורי רק מלמד על מיקום השליה בגוף האם- השתרשות העובר.
בכל הריון המיקום שונה,לי למשל היו שני הריונות עם רחם אחורי ולאחר מיכן רחם קדמי,לא הפריע ללידה,הכל היה רגיל ולא אמור לשמש כבעיה.
הריון מוצלח!!!!!!!!!!!!!!!ומזל טוב.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

היטרה הנעה, את מתבלבלת בין רחם אחורי ושיליה אחורית, זה לא אותו דבר.
מי שיש לה רחם אחורי, יש לה רחם אחורי תמיד (חוץ מבסוף הריון, שאז הוא קצת מתיישר). זה מצב אנטומי קבוע, אמנם שונה מהנורמלי, אבל לא נחשב פגם ולמעשה חסר כל משמעות. רק אולי באמת בדיקות פנימיות יהיו יותר כואבות ומעצבנות.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

שלום לכולן.
אני בשבוע 6 להריון, ראו אצלי בסוף שבוע שעבר דופק ושק הריון.
הבטא עולה יפה.
יש לי דימומים של קרישי דם חומים והפרשות אדומות כהות.
הייתי פעמיים במוקד ועשו לי אולטרסאונד ואמרו שזה שאריות של הרחם.
אתמול הייתי במתח גדול והדימום התחזק. (למרות שהתחזק הכמות לא עולה על מגן תחתון 1 ביום)
לאחר כמה שעות שנרגעתי הדימום נחלש וגם היום הוא ממש ממש חלש ככה שבקושי רואים על התחתונית.
האם הכול תקין? האם זה עדיין שאריות מהרחם? להיות רגועה?
תודה רבה על שהפורום הזה קיים!
אשמח לעצות.
נטע.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הייתי באותו המצב, כל עוד הדימום חלש ממש כמו שאת מתארת, ואין כאבים או התכווצויות, אפשר להישאר רגועה. את יכולה ללכת למוקד קופ"ח אם את נלחצת או אם יש שינוי במצב. מחזיקה אצבעות..
נטע*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

אין לי כאבים או התכווצויות רק בחילות. המצב משתנה כי כמות ההפרשות משתנה לפעמים יש יותר הפרשות ובתוכן דם ולפעמים פחות הפרשות..
נטע*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

זה הריון ראשון שלי ואני ממש רוצה שהכול יעבור בשלום.
אני גם ממש רוצה כבר ילדים.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

אין לי כאבים או התכווצויות רק בחילות
בחילות זה סימן טוב! :-) כל עוד יש לך בחילות יש לך גם הריון...

הפרשות בהריון זה נורמלי, כולל דימום קל מדי פעם. הדימום כאמור מדאיג רק כשהוא מסיבי או מלווה בהתכווצויות.
אין הרבה מה לעשות מלבד לנוח ולהקפיד על שתייה.

מאחלת לך המשך קל וידיים מלאות!
נטע*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

תודה רבה! אני עובדת 2/3 משרה וגם לומדת ואני לא רואה איך אני מורידה מהעומס.
האם זה קריטי להפסיק או שאפשר להמשיך בשגרה?
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע_ש* »

אני לא יודעת מאיפה המידע שדימום קל מדי פעם זה נורמלי. לפעמים זה שאריות כלשהן שלא מצביעות על בעיה עם העובר, ולפעמים, מנסיון, זה בפירוש סימן של עובר שמפסיק להתפתח.
לנטע, אם עשית אולטראסאונד והעובר נראה בסדר עם דופק זה סימן טוב שהוא באמת מתפתח, אבל זה יכול להשתנות.
בחילות זה בדרך כלל סימן טוב, אבל שוב, אם זו הפלה בוששת, יכולות להמשיך גם בחילות ותופעות הריון והורמונים כרגיל. זה לא אומר... לצערי
אני מציעה:
  1. להיות יותר מדוייקת עם עצמך - מה עושה לך טוב? אם זה לנוח כשאפשר, אז לנוח. ואולי דווקא פעילות מסויימת, הליכה או שחיה מרגיעה אותך. אם זה לאכול לעיתים יותר תכופות, דברים מסויימים. אם זה לנתק כרגע קשרים עם אנשים מסויימים. לא לדפוק חשבון וממש ללכת עם תחושת הבטן.
  2. ללכת לדיקור, אם העוברצ'יק בסדר, זה יכול ממש ממש לעזור. תגידי באיזה איזור את, ואולי נוכל להמליץ לך.
  3. לחזק את הגוף - לדוגמא מה שאני עושה: אומגה 3 מאיכות טובה (לדוגמא הום גליל) 4 פעמים ביום, חומצה פולית, פלורדיקס אם צריך ברזל, גרין מגמה לחזק את הדם.
מאחלת לך המשך הריון מופלא שלם ויפה |L|
נטע*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

אני נוטלת כדור מולטי ויטמין שמכיל הכל ואני גם לוקחת פרוביוטיקה לבעיות העיכול.
איך אפשר לדעת אם הכל תקין בהריון? עשיתי את הבדיקות הקיימות של בטא, אולטרסאונד, בדיקות דם והכול בסדר.
הרופאה אמרה שהדימום הם שאריות שהרחם מוציא אבל אם יש ספק שמשהו לא תקין אני רוצה לשעת.
גם איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
אני בלחץ!
מה זה אומר הפלה בוששת? איך יודעים אם יש הפלה? לא הייתי מרגישה כאבים אם הייתה הפלה? אני ממש מרגישה בסדר חוץ מעייפות ובחילות והורמונים משתוללים.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

הפלה מאיימת

בחילות זה בדרך כלל סימן טוב, אבל שוב, אם זו הפלה בוששת, יכולות להמשיך גם בחילות ותופעות הריון והורמונים כרגיל. זה לא אומר... לצערי
אני שמחה לתקן אותך. בזמנו קראתי הרבה על הנושא, כשהייתי במצב הזה - דימום מסיבי מאוד, חד פעמי, שאחריו היו דימומים ממש חלשים. (הריון שהמשיך עד לסופו הטוב, מאחלת גם לנטע).

הפלה בוששת זה מצב שבו יש דימום אבל אין הפלה של ההריון, עדיין או בכלל. כל עוד המצב הזה נמשך (דימום אבל שק הריון שלם וכולי), אפשר לומר שהסיכויים ממש 50-:50 להישארות של ההריון (למי שלא בקבוצת סיכון כלשהי).
כשיש דימום מסיבי, או דימום מלווה בהתכווצויות או כאבים, אלה שני סימנים בעייתיים. ואז כנראה שההפלה הבוששת הופכת בעצם להפלה בפועל.

וכן, הפרשות דמיות לכשעצמן מופיעות הרבה בהריון. זה מוכר וידוע.

בהריון שהפסיק להתפתח (לצערי מניסיון, לא בהריון שהיו לי בו דימומים אלא הריון אחר) מרגישים מייד שהבחילות נפסקות, שינוי טעמים נפסק, רגישות לריח נפסקת, כל מיני סימני הריון נפסקו מייד ביום אחד, ולפני שידעתי שההריון עצמו נגמר.

איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
את יכולה ללכת לבדיקות בטא (צריך הפניה לדעתי) כל כמה ימים, כדי לראות מגמת עלייה. אפשר גם אולטראסאונד אבל לא כדאי להגזים עם זה.
בד"כ במצב כזה נותנים תמיכת פרוגסטרון, כאשר גם עליה יש חילוקי דעות בקרב הרופאים, אם זה עוזר או סתם. בדרך נותנים על תקן "אם לא יועיל לא יזיק".
נטע_ש*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע_ש* »

גם איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
נטע יקרה, גם אני מכירה את הלחץ הזה... אין הרבה מה לעשות, ת'כלס ממה שאת מתארת נראה שבינתים הכל באמת בסדר, אז לעשות מה שאפשר על מנת להירגע (אני יודעת שזה קשה), ולזכור שלא הכל תלוי בנו... אם עשית את כל הבדיקות והכל בסדר, אז מה עוד יש לעשות? להמשיך לחיות, ולרצות, ולקוות שהכל ימשיך בטוב (())
מה לגבי דיקור?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

הפלה בוששת זה מצב שבו יש דימום אבל אין הפלה של ההריון, עדיין או בכלל. כל עוד המצב הזה נמשך (דימום אבל שק הריון שלם וכולי), אפשר לומר שהסיכויים ממש 550 להישארות של ההריון (למי שלא בקבוצת סיכון כלשהי).

לא. זו הפלה מאיימת. הפלה בוששת (או הפלה נדחית) היא מצב שבו העובר כבר לא חי אבל הגוף לא מפיל את ההריון (עדיין). ובמצב הזה אכן ייתכנו בחילות.
בהריון שהפסיק להתפתח (לצערי מניסיון, לא בהריון שהיו לי בו דימומים אלא הריון אחר) מרגישים מייד שהבחילות נפסקות, שינוי טעמים נפסק, רגישות לריח נפסקת, כל מיני סימני הריון נפסקו מייד ביום אחד, ולפני שידעתי שההריון עצמו נגמר.
גם אצלי זה היה ככה, אבל זה לא ככה אצל כולן. שמעתי על הרבה מקרים שהעובר היה מת כבר ימים ארוכים והסימפטומים נשארו כאילו כלום לא קרה.

אבל מה כל הדיבורים האלה על הפלה? לנטע יש בסך הכל דימום בהריון, זה לא בהכרח הפלה מאיימת (ובטח לא בוששת). יכול להיות סתם דימום. הבטא בסדר, האולטרסאונד בסדר, אז רק לנוח, לקוות לטוב ולנסות להיות רגועה (לא פשוט, אני יודעת).
לדעתי אין כבר טעם לעשות בטא, אחרי שיש דופק העלייה כבר מתונה יותר ואי אפשר ללמוד ממנה הרבה. זה עלול סתם להלחיץ.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

הפלה בוששת (או הפלה נדחית) היא מצב שבו העובר כבר לא חי אבל הגוף לא מפיל את ההריון (עדיין). ובמצב הזה אכן ייתכנו בחילות.
או.קיי, בהחלט נטע לא במצב הזה.

אבל מה כל הדיבורים האלה על הפלה? לנטע יש בסך הכל דימום בהריון, זה לא בהכרח הפלה מאיימת (ובטח לא בוששת). יכול להיות סתם דימום. הבטא בסדר, האולטרסאונד בסדר, אז רק לנוח, לקוות לטוב ולנסות להיות רגועה (לא פשוט, אני יודעת).
מסכימה ומצטרפת לתקוות לטוב.
נטע*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע* »

פלוני אלמונית תודה על ההרגעה.
רוצה_מאוד*
הצטרפות: 14 ינואר 2008, 18:04

דימום בהריון

שליחה על ידי רוצה_מאוד* »

היי בנות,
אני רוצה לשתף אתכם אז ככה...
ההריון בסוף לצערי איננו תקין לצערי מחוץ לרחם או כרגע אני עוברת הפלה טבעית .
לפי מה שהרופאים אומרים אין דבר כזה בטא עולה ויורדת
זה לא תקין כלל.
מקווה להריון הבא תקין ובריא בהצלחה לכולם .
ותודה תודה על התגובות המהירות והעזרה!
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שלום
אני שכבתי עם מישו לפני 3 שבועות ואז כשהיה אמור להגיע המחזור שלי הוא איחר בחמישה ימים שבוע בערך
ועכשיו יש לי מחזור או דימום...אני לא יודעת
אם הדם כהה ממה שהוא צריך להיות או שאני סתם מדמיינת...קיימנו יחסי מין עם קונדום אז מה הסיכויים?
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

אני לא מבינה עשיתי בדיקת דם והבטא שלי הייתה חלשה והריון חיובי יומיים אחרי התחילו דימומים קלים עשיתי בדיקה ביתית הייתה חיובית היום עשיתי בדיקת דם וקיבלתי בשורה עצובה שהבטא ירד וזה אומר שההריון ן לא התפתח אני לא יודעת מה לחשוב אייך זה שיום אחד אני בהריון ויומם אחרי לא מי יכולה לענות לי אולי היה לה מצב דומה והיה חיובי בבקשה תשובה דחופה אני בדיכאון
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

ייך זה שיום אחד אני בהריון ויומם אחרי לא מי יכולה לענות לי אולי היה לה מצב דומה
((-))
כן, היה מצב דומה, כן, ההריון הפסיק, כן 3 חודשים אחרי שהפסיק כבר הריתי שוב...
הצער כרגע גדול מאוד, תני לעצמך להתאבל, זה היה עובר שלך, ילד שלא התפתח, אפשר להיפרד ממנו לשלום עם כל הכאב הנלווה לזה. לנוח, לאסוף כוח ולהמשיך לנסות. בשעה טובה יהיו לך ידיים מלאות בקרוב (())
סמדר*
הצטרפות: 01 יולי 2002, 03:20

דימום בהריון

שליחה על ידי סמדר* »

שלום לכן, אני 9 ימים לאחר הזרעה ואתמול החל לי דימום אדום שממשיך כבר יומיים, יש סיכוי שאני בהריון??? זה לא דומה למחזור הרגיל שלי.. בבקשה תענו לי, תודה
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

קיימנו יחסי מין עם קונדום אז מה הסיכויים?
לקונדום שלום? השתמשתם בו כל הזמן?
אם כן, הם ממש ממש ממש -- אבל ממש -- קטנים.
אם לא -- תבדקי.
ל*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 18:51

דימום בהריון

שליחה על ידי ל* »

יש לי ילד בן שבעה חודשים וניכנסנתי להריון (בעודי עוד מניקה)עכשיו אני בשבוע 10 ואני מדממת קרוב לחודש ימים , הדימומים התחילו בהתחלה עם ווסת אחרכך קרישי דם המשיך בהפרשות חומות עד לפני תחילת השבוע התחיל לי עוד הפעם דימומים מזה אומר אני אשמח עם מישהי תוכל לעזור לי.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

איך את יודעת שאת עדיין בהריון?
עשית אולטרסאונד מתישהו מאז שהתחיל דימום?
ל*

דימום בהריון

שליחה על ידי ל* »

כן, הרופאה אומרת שיש דופק ושהוא נראה טוב לשבוע שלו, הדימום היה לפני שידעתי שאני בהריון גילתי רק לפני שבועיים .
אני חשבתי בהתחלה שזה ווסת רגיל אבל היו לי תופעות לוואי של הריון והבכל זאת עשיתי בדיקה ביתית ויצא חיובית
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

רגע, לאט לאט, לפי הסדר...

לפני שבועיים גילית בבדיקה ביתית שאת בהריון, הלכת לעשות א"ס וגילית שההריון כבר בן חודשיים. הבנתי נכון? ובמהלך החודשיים האלה היו ויש כל מיני דימומים?
כשעשית א"ס לא שאלת את הרופאה על הדימומים?
ל*

דימום בהריון

שליחה על ידי ל* »

שאלתי אותה ברור, היא אומרת שזה נראה כמו המטומות קטנות שזה סמוך לשליה. היא שולחת אותי לעשות א"ס אצל מומחה , כי מה שיש בקופה האיכות איננה טובה .
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

בקיצור את שואלת מה המשמעות של המטומה בהריון?
אם אני לא טועה זה אומר שההריון בסיכון. מעבר לזה אין לי תשובות (())
הלחוצה_הג'ינג'ית*
הצטרפות: 26 מאי 2011, 11:01

דימום בהריון

שליחה על ידי הלחוצה_הג'ינג'ית* »

אני בת 39 + . יש לי 2 בנות בריאות עם הריונות תקינים. לפני שנה ביצעתי הפלה יזומה וכעת אני בהריון רצוי ומתוכנן. לפי ספירה מתחילת המחזור האחרון אני בשבוע 7 פלוס 6. ביום ראשון ערכו לי בדיקת US אשר זוהה בו שק הריון עם עובר מתאים לשבוע 6 ודופק לא ברור. אתמול לאחר הפרשות חומות של 4 ימים ניגשתי למוקד לבדיקה נוספת והבשורות לא היו שונות בהרבה. שק הריון גדול עם עובר קטן יחסית ודופק בסימן שאלה (לא ניתן להבחין באופן ברור). מה אתן אומרות, יש מצב שהכל תקין או לאבד תקווה. אני חיה בסרטים כבר כמה ימים ואתמול זה הקש ששבר את גב הגמל, לא יכולה לתפקד אני ל ח ו צ ה!!!!!!!
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

דימום בהריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

יש מצב שהכל תקין
למיטב ידיעתי כן.
ויש גם מצב שלא.
בשורות טובות!
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

לפני כ-4 ימים עשיתי בדיקת דם ויצא לי תוצאה 35 אך באולטראונד לא ראו עדיין שק, אחרי כמה שעות החל דימום שנמשך יומיים אך אין כאבים רוב הסיכוי שההריון נפל כי זה ממש התחלה אבל עם יש מישהי עם סיפור דומה אשמח לשמוע...
דובית*
הצטרפות: 30 מאי 2011, 14:45

דימום בהריון

שליחה על ידי דובית* »

שלום לכולן, אני במערבולת ריגשית... אולי מישהי מכן תרגיע אותי.
אני בהריון שני שבוע 10+4. משבוע שעבר אני מדממת דימום חלש (אני לא צריכה לשים פד אבל התחתון מתלכלך..) שבוע שלם של הפרשות שחורות קרישים לפעמים דם אמיתי
בתחילה מאד חששתי ורצתי לרופא שבדק לי רק דופק והכל היה תקין. אבל הדימום ממשיך ואני ממש לא נחה. אני מפחדת. לא אכפת לי מה יקרה אבל ההרגשה הזו מתסכלת!
ללכת שוב לרופא? כמה זמן דימום "נורמלי" בהריון נמשך? ולמה זה קורה? תודה!! אגב אני בת 25. תודה
דובית*
הצטרפות: 30 מאי 2011, 14:45

דימום בהריון

שליחה על ידי דובית* »

טוב שאף אחת לא הגיבה לי להודעה. אז זהו סיפורי,
לאחר שבועיים של דימום חלש ללא כאבים ובדיקת א"ס עם דופק תקין. אתמול בלילה חשתי כאבים בבטן הדימום התחיל להתחזק אבל הכאבים היו חזקים ממש כמו צירי לידה במשך שעתיים סבלתי בבית. לא הלכתי לבית חולים היות שהתייעצתי עם דולה שאמרה שעדיף לעשות את זה טבעי ולשרוד כמה שיותר בבית. ואכן היו כאבים איומים זה הריון שני שלי אז אני יודעת מה זה לידה. היו כאבים חזקים צירים ממש.התפתלתי בבית. ולאט לאט התחילו לצאת גושים כל מיני.. עד שהכאב נהיה דקירות שלא מרפות למשך רבע שעה משהו איום ואז הרגשתי שאני צריכה ללחוץ ויצא גוש ענקי. ומייד אחריו הפסיקו הכאבים והכל נרגע. הלכנו לישון אני ובעלי ומייד בבוקר יצאנו לעשות א"ס לבדוק שהכל יצא ואכן כך. הרופא שמח שהרחם נקיה והכל תקין.

לא מאחלת לאף אחת! רק תנוקות בריאים ושמחים!! אמן! היה נחמד לקרוא את הפורום במהלך הדימום שלי.
נטע_ש*

דימום בהריון

שליחה על ידי נטע_ש* »

הי דובית, מצטערת לשמוע על ההריון שנפל :-(
גם אני חוויתי כאבים מאד מאד קשים בהפלה פעם אחת, וזה עוזר לקרוא שעוד נשים חוות את זה ממש כמו צירי לידה. שמחה בשבילכם שהכל עבר בבית בטוב ובשלום.
כמו שכתבו לי בזמנו, אכתוב גם לך, שכדאי לך לנוח ולהתייחס לגוף ולנפש מאד מאד בעדינות
שרה*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2002, 21:53

דימום בהריון

שליחה על ידי שרה* »

שמחה בשבילך שעברת את ההפלה בבית, זה מאפשר את החיבור בין התהליך הפיזי לנפשי ובעצם להשלים, ולקבל את מה שהיה כמו שהיה.
מאחלת לך חיזוקים ושתניבי פירות בשלים בכל המובנים:)
sarit*
הצטרפות: 29 אפריל 2007, 21:26

דימום בהריון

שליחה על ידי sarit* »

אני באיחור יומים ובמהלך היומיים האלו יש דימום ורוד ומעט עשיתי בדיקה ביתית ולא מראה על הריון, קרה למישהי גם מקרה כזה? אשמח על שיתוף פעולה.תודה
אמא_של_טוסיק_דבש*
הצטרפות: 15 אפריל 2011, 21:00
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_טוסיק_דבש*

דימום בהריון

שליחה על ידי אמא_של_טוסיק_דבש* »

שרית,
תחכי קצת ותעשי שוב בדיקת הריון ביתי או בדיקת דם.
מנסיוני, המחזור פשוט קצת מתאחר.. כשהבדיקה הביתית היתה שלילית, אכן לא הייתי בהריון.

דובית,
גם אני חוויתי, לפני 3 שנים, הפלה עם צירים ודימום של כמה שעות. במקרה שלי, לצערי, לא הכל התנקה ועברתי גם גרידא.
(היום אני יודעת שזה היה מיותר :-()

שולחת לך ((-)) על הצער שעברת..
גם אחותי עברה משהו דומה וטיפונת אחרי זה, שוב הרתה והיום יש לה תינוקת מקסימה.
בכל זאת, כדאי לערוך בדיקות דם, כדי לשלול בעיה של קרישיות.

עבורי
sarit*

דימום בהריון

שליחה על ידי sarit* »

תודה לך.. אני אבדוק שוב פשוט אף פעם לא קרה לי מצב שהמחזור מגיע לאחר יומיים של דימום קל. והדימום נראה כמו סיום של מחזור, חשוב לציין שהמחזור שלי סדיר כל 28 יום.
וזה קרה לי בהריון של הילד היו לי 3 חודשים דימומים וחלפו. תודה שהגבת
מלכת_שבא*
הצטרפות: 19 יוני 2011, 18:35

דימום בהריון

שליחה על ידי מלכת_שבא* »

שלום דובית, היה לי קשה לקרוא את מה שעברת מאוד הצטערתי בשבילך. איך את מרגישה עכשיו? וסליחה על החיטוט האם יש חולשה כמו אחרי לידה או שקמים מיזה כרגיל? אני עכשיו בשבוע 13+ והיה לי לפני יומיים דימום בבוקר שבת. אבל בזה זה הפסיק אחר כך הכל היה כמו שאריות מהבוקר. אתמול הייתי באו"ס והכל היה תקין ברוך ה' ולא רואים מאיפה זה יצא. משהי יודעת מנסיון למה זה קורה? אני פוחדת שזה יקרה לי שוב כי הראש שלי עובד יותר מידי ומדמיין דברים לא נחמדים. כל ההריונות שלי היו תקינים ב"ה ועכשיו אני הרגשתי כאילו סוף העולם הגיע.
מה שכן מאז שזה קרה אני מרגישה שאני לא יכולה לעמוד על הרגליים הרבה זמן ואני חייבת מנוחה רבה.
sarit*

דימום בהריון

שליחה על ידי sarit* »

היי, מלכת שבא אולי אוכל להרגיע אותך לי יש שני ילדים הריון ראשון בסדר והריון שני היתה לי הפלה טיבעית והריון שלישי היו לי 3 חודשים הראשונים דימומים שהיו מגיעים ליומים שלמים ולאחר 4 ימים חוזרים כך רצוף 3 חודשים, ולקראת סוף שלישי היה לי דימום שהרגשתי שבטוח נפל לי (דימום שעד כדי כך התלכלכתי כולי... ) וכנכנסתי לחודש שלישי נעלם כמו קסם ובר"ה יש לי ילד מדהים בן 3 מאחלת לך גם בהצלחה...
מלכת_שבא*

דימום בהריון

שליחה על ידי מלכת_שבא* »

שרית. תודה זה קצת מרגיע אותי האמת היא שעכשיו כשאני חושבת וגם לפי מה שכתבתי מיקודם זה לא היה דימום כזכה חזק בסך הכל מילא לי פד קטן אבל את יודעת בהריון אנחנו שיא המדומינות ואחרי שקראתי פה סיפורים של בנות שראו דופק ואחרי יום יומיים היתה הפלה זה מה שהכניס אותי לפחדים. אני חושבת שאתן את הענין בידי האלוקים שהוא יודע הכי טוב לסדר את הענינים נותר לי רק להתפלל ות'אמת, כשאני מתפללת על עצמי אני מתפללת על כל הנשים בהריון שלא יפילו ויעבור להן ההריון בשלום.
sarit*

דימום בהריון

שליחה על ידי sarit* »

זה אכן מלחיץ, באמת תאמיני ותדעי תמיד כל הריון זה משמיים ומה שצריך לקרות קורה, היו מקרים של ניסים. יש לי חברה שרק לקראת חודש שלישי גילתה שהיא בהריון וזה לאחר שקיבלה ממש מחזור כל חודש ופה ושם דימומים.מאחלת לכולם הריון קל ומשעמם...:)
מלכת_שבא*

דימום בהריון

שליחה על ידי מלכת_שבא* »

איזה כיף לגלות הריון רק בחודש שלישי. לעבור את הבחילות בלי לשים לב אליהן כי הרי חלק מהקושי של השליש הראשון הוא פסיכולוגי. אם היו לי בחילות שלא בהריון לא הייתי מייחסת אליהן כמו בהריון. וככל שיודעים על ההריון מוקדם יותר כך זה קשה יותר. עכשיו בהריון הזה ידעתי עוד לפני שהמחזור היה אמור להגיע וכבר ראו אותו בבדיקת הדם. פשוט הרגשתי את ההריון אולי זה נסיון של אישה שכבר יודעת להרגיש את עצמה לאחר 4 הריונות.
עדן*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 15:16

דימום בהריון

שליחה על ידי עדן* »

שלום בנות,
הדימומים התחילו ככתמים חומים , בערך שבוע ואז התחיל דימום מאסיבי יותר כמו בחלק הראשון של מחזור. זה מה שהוביל אותי בעצם לבדיקת הריון ובדיקה אצל הרופא...קיבלתי היום תוצאות של הבדיקה ואת פרשנות הרופא:
אני כרגע ממש בתחילתו של הריון, שמוגדר כהריון צעיר(ביטא 134) עדיין לא רואים שק הריון , נאמר לי מהרופא שניתן יהיה לראות רק בעוד שבועיים אם הביטא תמשיך להכפיל את עצמה כל כמה ימים.מי שיכולה להגיד האם זה תקין דימום של כמעט שבועיים (שבוע 4 להריון בערך)זהו הריון ראשון וזה מאוד מדאיג אותי... עקב הלחץ בתור אצל הרופא, כל מה שנמסר לי שזה קורה ושלחו אותי לדרכי ...
sarit*

דימום בהריון

שליחה על ידי sarit* »

הדימום חזק? מעל פד ביום? ומפסיק בין לבין? לי היום דימומים 3 חודשים ורק פעם אחת היה מסיבי שהתלכלכתי כולי ולאחר מכן לא חזר יותר והריון עבר בהצלחה..
אמא_מ*
הצטרפות: 23 יוני 2011, 10:12

דימום בהריון

שליחה על ידי אמא_מ* »

תשובה לעדן:
שאני הייתי בהריון של בתי הבכורה גם התחיל לי דימום והרופאה נתנה לי כדורים להפסקת הדימום במקביל הייתי במעקב שבועי של בדיקות דם כדי לבדוק אם הרמות של ההריון בדם עולות וגם נשלחתי לאולטרסאונד על מנת לבדוק שההריון נמצא ברחם והוא תקין. לדעתי אסור להתעלם ממצבך. אם תרצי אוכל לתת לך את שם הרופאה שהלכתי אליה בזמן ההריון הראשון. הלכתי אליה פרטי וקיבלתי החזר מקופת החולים אבל זה היה שווה כל רגע. הרופאה הזו היא קודם כל אישיות. אם תרצי אשמח לעזור. ואם יש לך עוד שאלות אשמח גם לענות
הריונית_לראשונה*
הצטרפות: 04 יולי 2011, 15:32

דימום בהריון

שליחה על ידי הריונית_לראשונה* »

היי ל"אמא מ"
אשמח לקבל את הפרטים של הרופאה שלך.
אני בשבוע 16 והיה לי דימום קל, העובר בסדר ע"פ א"א אבל אני חוששת....
אמא_מ*
הצטרפות: 23 יוני 2011, 10:12

דימום בהריון

שליחה על ידי אמא_מ* »

לרופאה שלי קוראים: ד"ר רחל אדטו היא מקבלת בקליניקה שלה בבית החולים שערי צדק בירושלים.
היא מקבלת רק בימי שישי וניתן לקבוע תור אצל המזכירה שלה, יפעת מספר הטלפון: 02-6555444 .
אני רוצה לומר לך שאת לא תתחרטי אם תלכי אליה שאני הולכת לרופא אפילו לילדים חשוב לי קודם כל אנושיות ורגש וד"ר אדטו היא קודם כל אישיות מדהימה. היא מסבירה הכל מרגיעה סבלנית וקשובה.
שיהיה לך בהצלחה ותרגישי טוב
פעם_ראשונה*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 13:56

דימום בהריון

שליחה על ידי פעם_ראשונה* »

היי לכולן..
בשבילי זו הפעם הראשונה שאני מנסה להיכנס להריון. אני בת 26 ולפני חודשיים התחלנו לנסות. חודש שעבר קיבלתי מחזור, והחודש הזה יש לי משהו קצת שונה.
מבחינת התסמינים יש לי כאבים שדומים לכאבי מחזור ( כאבים בחבזה, בגב ובבטן התחתונה), אבל הכאבים קצת שונים, ז"א בבטן התחתונה יש לי יותר התכווצויות מאשר כאבי מחזור רגילים.
כמו כן, את המחזור האחרון קיבלתי ב-6.6 ומזה יומיים יש לי מעט הפרשות חומות בהירות. בדרך כלל יש לי בערך חצי יום הפרשות חומות ואז זה מתחזק ישר למחזור. הפעם זה לא קורה.
עשיתי הבוקר בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי... אני רוצה מאוד מאוד להאמין שאולי זה בכל זאת חיובי.. כי שוב.. בדרך כלל המחזור שלי מתנהג אחרת..
האם יכול להיות שבשלב כזה בדיקת הריון תצא שלילית וכן יהיה הריון? וממה יכולות לנבוע ההפרשות החומות הלא ברורות האלו??
פעם ראשונה שאני משתפת בפורום מסוג זה.. אבל מדובר בדבר שאף אחד לא יודע עליו ככה שאין לי עם מי לחלוק.. ובעלי כבר השתגע ממני.. :). תודה...
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

האם יכול להיות שבשלב כזה בדיקת הריון תצא שלילית וכן יהיה הריון?
בדיקה ביתית - כן. את יכולה לחזור עליה שוב עוד יומיים-שלושה (עם שתן ראשון של הבוקר), או לעשות כבר עכשיו בדיקת דם לבטא-hcg (את יכולה לבקש הפניה מרופא נשים או רופא משפחה).

וממה יכולות לנבוע ההפרשות החומות הלא ברורות האלו??
מהשתרשות של הביצית המופרית ברירית הרחם (בזמן הביוץ וההרפיה היא נמצאת בחצוצרה, אח"כ היא "נודדת" אל הרחם ובסופו של דבר משתרשת בו, כלומר ברירית. לעתים זה גורם לדימום קל כמו שתיארת).
פעם_ראשונה*

דימום בהריון

תודה על התשובה המהירה...
ההשתרשות לא הייתה אמורה להיות בשלב מוקדם יותר? ( 10 ימים אחרי הביוץ)..
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

ההשתרשות לא הייתה אמורה להיות בשלב מוקדם יותר? ( 10 ימים אחרי הביוץ)..
בגדול כן, אבל גם 12 יום עוד לגמרי לגמרי סביר, וגם קחי בחשבון שאפשר שיעבור מעט זמן מרגע שההשתרשות מתרחשת בפועל ועד שהדם ייצא מהנרתיק וייראה לעין.
פעם_ראשונה*

דימום בהריון

תודה... אני כנראה ייאלץ להיאזר בסבלנות ואראה אם זה מתפתח למחזור או להריון.. ( בתקווה שלהריון.. :) )
שבת שלום..
לחוצה_מאןד*
הצטרפות: 08 יולי 2011, 16:17

דימום בהריון

שליחה על ידי לחוצה_מאןד* »

היי בנות אני בת 28 שבוע 8 עם דימום במשך שבועיים הייתי באולטרסנד פעמיים וברוך ה הכל תקין כל התקופה הזאת אני נחה בבית והרופאה המליצה לי לקחת כדור בשם דידרוגסטון אני מפחדת לקחת את הכדור כי שמעתי שזה יכול לגרום למומים מישהי שמעה על הכדור/לקחה אותו??? בבקשה עזרה ומתי הדימומים ייפסק???
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

הי לחוצה,
הכדור הזה הוא פשוט חיקוי סינתטי של פרוגסטרון, לא ידוע לי שהוא גורם למומים, אני למעשה בטוחה שלא, אבל את יכולה לטלפן לאחד המרכזים הטרטולוגיים ולקבל תשובה מוסמכת. אגב, יש תרופות נוספות המחקות פרוגסטרון שהן בטוחות לחלוטין, כך שתמיד אפשר לבקש מהרופאה תחליף אחר.
מדוע הרופאה חושבת שכדאי לך לקחת תמיכת פרוגסטרון? רק בגלל הדימום, או שיצאה לך תוצאה נמוכה של פרוגסטרון בבדיקת דם?
בכל מקרה, אם הרופאה חושבת שכדאי לך לקחת תמיכת פרוג' - עשי זאת. זה יכול לעשות הבדל בין הריון עם סוף טוב לבין הפלה.
בהצלחה
לחוצה_מאןד*

דימום בהריון

תודה על התשובה המהירה כן היא נתנה לי את הכדור רק עקב הדימום. כל הסיפוריםן פה של כל הנשים ממש הלחיצו אותי ;(
לחוצה_מאןד*

דימום בהריון

דרך אגב יצא לך לקחת אחד מהסוגים של הכדורים האלה או שאת יודעת על מישהי שלקחה?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

דרך אגב יצא לך לקחת אחד מהסוגים של הכדורים האלה או שאת יודעת על מישהי שלקחה?
תמיכת פרוגסטרון? מכירה הרבה שלקחו. אני עומדת לקחת בעצמי אחרי הביוץ הקרוב (בתקווה שיהיה הריון).
יש 3 צורות למתן התמיכה: בזריקות, בנרות וגינליים ודרך הפה.
הבנתי שדרך הפה הספיגה די עלובה. אצל רוב המכרות שלי שקיבלו פרוגסטרון זה היה בזריקות.
אני עומדת לקחת נרות וגינליים.
לחוצה_מאןד*

דימום בהריון

שיהיה לך בהצלחה מחזיקה לך אצבעות! האמת היא שכבר קניתי את הדידרוגסטון פשוט פחדתי לקחת אותו אז את חושבת שאני אקח או שלחכות פשוט שהדימום יעבור????
לחוצה_מאןד*

דימום בהריון

מה הסיבה שאת לוקחת אותו?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

תקחי אותו, אל תחכי שהדימום יעבור.
הרופאה רשמה לך אותו ככל הנראה מתוך חשש שהדימום יתפתח להפלה.

אני לוקחת אותו כדי לא להפיל, בתקווה שזה יעבוד (בכלל לא בטוח שמחסור בפרוגסטרון הוא הסיבה להפלות שלי, אבל ננסה ונקווה לטוב)
לחוצה_מאןד*

דימום בהריון

התחלתי לקחת והדימום התגבר את חושבת שזה בסדר???
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אני לא יודעת. תשאלי את הרופאה (אם יש לך מס' נייד שלה), או במוקד לרפואה דחופה, או במוקד הטלפוני של קופה"ח.
מקווה שהכל בסדר ושהדימום ייפסק.
((-))
עוד_אחת*
הצטרפות: 15 ינואר 2004, 22:45

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

קוראת,
חבל שאין לך דף בית. אם היה לך הייתי יכולה לכתוב לך בו ששמתי לב שאת עונה כאן לנשים באופן די קבוע כבר בערך שנה ושאני חושבת שזה ממש ראוי להערכה.
@}
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

תודה @} (יש לי דףבית, אבל כאן אני כותבת באנונימיות)
חובבנית*
הצטרפות: 10 יולי 2011, 20:16

דימום בהריון

שליחה על ידי חובבנית* »

יש לי שאלה
האם אפשר לראות כבש בשבוע ה5 את העובר ברחם ?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

האם אפשר לראות כבר בשבוע ה5 את העובר ברחם ?
את מתכוונת לשבוע החמישי (4+) או לשבוע מס' 5 (5+)?
בשבוע 5+ אפשר לפעמים (תלוי במועד הביוץ, באיכות הציוד ובמיומנות הרופא) לראות "קוטב עוברי", צל צלו של עובר ברגעי התפתחותו הראשונים. לפני זה הוא לא ממש קיים.
(אולי אני לא מדייקת. זה רק מניסיון אישי שלי, אני לא רופאה)
רוצה_כ''כ*
הצטרפות: 11 יולי 2011, 07:26

דימום בהריון

שליחה על ידי רוצה_כ''כ* »

היי בנות.. אני בת 25 ולפני 8 חודשים התחלנו בטיפולים אני ובעלי.. בתאריך 28.06.11 עשינו הזרעה ראשונה (מחזור אחרון 13.6.11) ביום שבת האחרון התחיל לי דימום
אבל ממש ממש קצת רק בניגוב וללא כאבי מחזור רק קצת מתיחות קלות בבטן תחתונה לא כמו של מחזור הלכתי לישון בעצבים שקיבלתי שוב.. קמתי בבוקר והיה דימום קצת יותר חזק שמתי טמפון וברחתי לעבודה..
בעבודה אחרי שעתיים הלכתי להחליף טמפון וראיתי שהוא נקי ועד עכשיו אין כלום כאילו לא היה.
מחר אני אמורה לבצע בדיקת דם וזה יהיה היום ה15 שלי מיום ההזרעה לחוצה מאוד מה נראה לכם?? קרה למישהי פה??
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

באופן אישי לא קרה לי, אבל לפי מה שאת מספרת, יש מקום לאופטימיות. (()) בהצלחה
רוצה_כ''כ*
הצטרפות: 11 יולי 2011, 07:26

דימום בהריון

שליחה על ידי רוצה_כ''כ* »

ישש איזה כיף לי..:) תודה תודה תודה לפחות יש סיכוי קטנטן... היום הייתי אמורה לקבל מחזור מקווה שלא יגיע! פעם ראשונה שיש איחור באמת!! ומחר היום הגדול מקווה לתשובה חיוביתת א-מ-ן..:)
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שיהיו לך בשורות טובות !
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

היי בנות , 12 יום אחרי החזרת עוברים עם בטא52 אחרי יומיים בטא72, יש לי כאבים בבטן התחתונה , ועייפות אני במתח אם מישהי נתקלה במקרה כמו שלי ,
סיגל*
הצטרפות: 27 יולי 2001, 00:02

דימום בהריון

שליחה על ידי סיגל* »

היי בנות
הייתי שמחה לשמע חוות דעת מכן
עברתי גרידה בשבוע 9 זה קרה בתחילת מאי,5יוני קיבלתי מחזור(יש לציין שהמחזור שלי ממש לא סדיר),חודש יולי זה איחר לי ביומיים ואז קיבלתי מחזור בצבע חום עם גושים בהתחלה היה טיפה דם ואז זה נמשך לחום כהה (כל זה נמשך 10 ימים) עשיתי בדיקה ביתית שיצא שלילי האם עליי לחכות עוד שבוע לבדיקה חוזרת או שזה בכלל לא הריון
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

דימום בהריון

שליחה על ידי אני* »

בד״כ יש לי מחזור של 28 יום והוא הגיע בזמן והיא דימום של 4 ימים כמו מחזור רגיל..אבל משום מה יש לי בחילות וסחרחורות..כבר כמה ימים יש למישהי מושג אם זה יכול להיות הריון?!?!? (אני כבר שבוע אחרי סיום הדימום...) אשמח לקבל תשובה...
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

דימום בהריון

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

שמעתי מכמה מקורות (ז"א מכמה נשים, על עצמן) על הריון שבחודשים הראשונים שלו היה מחזור כרגיל. רק אחרי כמה חודשים (עם מחזור) התברר הריון מתקדם (חודש 5 כזה). אז בדיעבד זה לא היה ווסת אלא משהו אחר אבל זה נראה והרגיש כמו ווסת.
אז בתשובה לשאלתך - יכול להיות שכן. אבל שמעתי מעט מאוד סיפורים כאלה אז כנראה שזאת לא תופעה שכיחה. לרב לא מדממים (כמו ווסת רגילה) בהריון.

בחילות וסחרחורות יכולים לנבוע מכל מיני סיבות.
אוהבת_ת'חיים*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2011, 20:59

דימום בהריון

שליחה על ידי אוהבת_ת'חיים* »

אני בשבוע 5+ עם דימום קל אתמול הפרשות חומות היום ממש אדום האם יש סיבה לבהלה או אפשרי לחכות כמה ימים ואז לגשת לרופא אשמח לתשובה מהירה
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

עשית בדיקת דם לבטא?
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

דימום בהריון

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

יכול להיות שזה משהו ויכול להיות שזה כלום. בכל מקרה את בשבוע מוקדם יחסית וא.ס. לבדיקת דופק עדיף לעשות מאוחר יותר (אני נוהגת לעשות סביב שבוע 8. כדי לא להטריח עצמי פעמיים).
חכי ותראי מה קורה. אין לרופא מה לעשות כרגע. גם אם יעשה לך א.ס. - מן הסתם יראה שק הריון וזה לא יגיד לך כלום.

אם הדימום נמשך ומתגבר - כדאי להיות בקשר עם רופא כדי לדעת לגבי אילו תופעות צריך להיות ערנית. אם יש לך גורם rh שלילי - יכול להיות שאת צריכה לקבל אנטי-די (לא יודעת מאיזה שבוע נותנים. אני קיבלתי אבל זה היה בשבוע מתקדם יותר).

בריאות @}
אני_רק_שאלה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 10:48

דימום בהריון

שליחה על ידי אני_רק_שאלה* »

אחרי כמה ימים ניתן לראות תוצאה חיובית בבדיקת הריון? אם בדקתי כעבור 8 ימים ויצא שלילי, יש עוד תקווה?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

כעבור 8 ימים
כעבור 8 ימים ממתי? מהביוץ, או מהאיחור?
אני_רק_שאלה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 10:48

דימום בהריון

שליחה על ידי אני_רק_שאלה* »

מהאקט עצמו...
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

כן, בטח שיש עוד תקווה. אם היתה הפריה, אחרי 10 ימים תתקבל תשובה חיובית בבדיקת דם, ואחרי בערך 12 יום עשויה להתקבל תשובה חיובית בבדיקת שתן (אבל לא תמיד. לפעמים אפשר לראות בבדיקת שתן רק אחרי האיחור).
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

(אבל למה בדף הזה, למה? למה לא בדף בדיקת זיהוי הריון?)
חלוש*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2011, 09:59

דימום בהריון

שליחה על ידי חלוש* »

היי בנות, אוחף אני מתחילה להשתגע...טוב אז ככה, אתמול היה היום שבו הייתי אמורה לקבל והתחילו לי דימומים שלשום מאוד עדינים והמשיכו לאתמול והיום, רק שאין לי כאבי מחזור כמו בכל מחזור וגם הדימומים לא כאלה כבדים, מה דעתכן יש מצב להריון???
אוף אני רק רוצה לדעת אם כן או לא...וזהו..
חלוש
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

יכול להיות שכן ויכול להיות שלא. אם את רק רוצה לדעת_, ואפילו מרגישה שאת _מתחילה להשתגע, למה את שואלת באינטרנט? בדיקה תיתן לך תשובה אמינה יותר...
אמא_ל_2*
הצטרפות: 23 דצמבר 2003, 20:57

דימום בהריון

שליחה על ידי אמא_ל_2* »

שלום לכולכן,
קודם כל טוב לדעת שהפורום הזה קיים בדיוק בשביל מה שאני הולכת לשאול אתכן עכשיו....
אני בשבוע 8 (מחר 9 ) להריון השלישי שלי, יש לי שני ילדים שיהיו בריאים בבית, בתחילת השבוע התחיל לי דימום חום כשתי טיפות בניגוב אחרי שתן אבל לאט לאט זה הולך ומשתנה, הייתי אצל רופא פעמיים ושתי הפעמים ראו שק הריון ודופק ונאמר שהכל תקין, אבל עדיין משהו לא מסתדר לי, הדימום לא מפסיק ולפעמים הוא אפילו אדום עם שאריות קטנות כאלה גושניות אך קטנות מאד.
שאלתי את הרופא אם מדובר בהפלה והוא טען שלא ובדף האבחנה שהעביר אליי שמתי לב כשהגעתי הביתה הוא כתב "הפלה מאוימת" אז אני לא מבינה מה קורה כאן. עוד הוא אמר שאם הדימום לא יפסיק עד היום שאני אבוא לביקורת והיום היתה שביתת רופאים, האחות אמרה שלפי מה שאני מספרת אין סיבה לדאגה אבל נראה לי שלא מספרים לי הכל. איך יודעים אם ההריון תקין, כמה זמן נמשכת הפלה אם בכלל במצב כזה?

תודה לכל מי שתענה לי, ערב טוב
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

דימום בהריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ובדף האבחנה שהעביר אליי שמתי לב כשהגעתי הביתה הוא כתב "הפלה מאוימת"
"הפלה מאיימת" הוא השם שניתן לכל דימום בתחילת ההריון שאינו מלווה בכל סימן פתולוגי אחר (כלומר, רואים את צוואר הרחם סגור, שק הריון ודופק, והכל נראה תקין פרט לדימום). זה מצב שעשוי להתפתח להפלה אבל בהחלט לא חייב.
שמעתי כל מיני סטטיסטיקות שונות מאד זו מזו לגבי אחוז מבין ההפלות המאיימות שהופכות להפלות ממש, אז אני לא יודעת מה נכון, אבל לפי מה שאת מספרת לא נראה שהסתירו ממך איזה מידע קריטי.
התנסות אישית, אנקדוטלית ולא סטטיסטית: עד כה היתה לי הפלה מאיימת פעם אחת. הוא בן שש.
מדממת*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2007, 17:52

דימום בהריון

שליחה על ידי מדממת* »

לאמא ל-2!
גם אני באותו מצב כמו שלך בשבוע ה-10 , אחד על אחד אותו כמו שלך ,זה ההריון השני שלי וכבר כ-3-4 שבועות אני מדממת וכבר הלכתי לכמה אולטרסאונדים ואומרים שהכל תקין אך כולי חששות אני מקווה שהכל יסתדר ושיפסקו כבר הדימומים המלחיצים האלו !!! מאחלת לך אותו הדבר
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שלום לכולן,
ממש אשמח לתגובה ממישהי שיודעת/ עברה מה שאתאר כאן:
זיהיתי ביוץ ב29.7, לאחר 7 ימים בדיוק, לאחר ביקור בשירותים, נשאר על הנייר דם וורדרד שלא נראה על התחתונים לאחר מכן.
יום למחרת החלו הפרשות מועטתות וחומות, תחילה ממש בהירות, ואח"כ טיפה יותר כהות (לא כמו של מחזור שכהות מאוד).
אני עכשיו ביום ה7 להפרשות, ו-14 ימים בדיוק לאחר הביוץ.. אין מחזור אבל יש את זה.. :(
מעבר לכך אין לי רגישות בשדיים, אין לי בחילות, ואין לי מחזור..
הייתי אתמול אצל רופא הנשים ולאחר אולטרסאונד וגינלי, הוא לא חידש לי כלום, ונתן לי הפניה לבדיקת הריון שאותה אני אמורה לבצע במידה ולא אקבל עד יום רביעי הקרוב..
מישהי חוותה תסמינים דומים למה שאני מתארת? (7 ימים לאחר ביוץ דימום)? מוקדם מדי למחזור, אולי בזמן להשתרשות אבל נמשך שבוע..
אודה לכל תגובה!! תודה וסופ"ש נעים :)
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”