בעיות פוריות

טל_טליה*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 23:20
דף אישי: הדף האישי של טל_טליה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי טל_טליה* »

ישנם מחקרים חדשים וגם ישנים על כוחה של הרפואה הסינית בבעיות פריון.
לי היה את הזכות הגדולה לסייע לנשים להכנס להריון וגם לבן זוגם.
הדיקור והצמחים עושים נפלאות...
אם את רוצה המלצות למטפלים את יכולה להתקשר אלי (אני בחופשת לידה מבורכת)
052-4744524
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

בעיות פוריות

שליחה על ידי אורית* »

הי בנות, אני מנסה להכנס להריון כבר 3 שנים, לפני כשנה הצלחתי אבל העובר לא התפתח.
הבעיה שלי היא הורמונלית יש לי רמת פרולקטין גבוהה מאוד (פרולקטין הוא ההורמון שמייצר חלב אצל אישה הרה)
רמתי היא 1800 ולא מצאו ב MRI שום גידול של הבלוטה כך שהטיפול הוא בכדורים והם לא ממש עוזרים.
יש לי סבילות גבוהה לכדורים והם מפסיקים להשפיע (הכדורים נקראים פארילק)
האם מישהי שמעה על זה פעם או על רופא שיודע לטפל בבעיות כאלה?
אשמח לתגובה
נריקו*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2005, 00:24

בעיות פוריות

שליחה על ידי נריקו* »

עכשיו לנקודה העיקרית. היום במקרה גיליתי שהרופאה הזאת שהיא מאוד אנושית ומקסימה הייתה הרופאה שטפלה בעפרה חזה. אני ממש לא בטוחה אם להמשיך ולהיות מטופלת אצלה.

מוכרחה לצאת מעמדת פרח הקיר שלי כאן. מיה יקרה, אני מקווה שאת קוראת כאן, וחבל שאין לי את המייל שלך או הטלפון שלך - עד כדי כך חשוב לי שתקראי:
אני מכירה היטב את הרופאה שעליה את מדברת. באופן אישי. לפני ומלפנים, מבחוץ ומבפנים.
היא טיפלה בי במשך כשנה בבעיות הפיריון שלי, והיא היתה אנושית ומקסימה, ומקריבה ומגיעה מתי שצריך, ערבי חג, שבתות והכל. הייתי אסירת תודה לה, הייתי סוגדת לה ומודה על שהיא קיימת בחיי, ולקח לי כל כך הרבה זמן (וסבל וטיפולים מיותרים ושגויים) כדי לפרוץ את חומת ההכחשה המוחלטת שבניתי סביבי לבעיה אחת קטנה: היא לא מומחית פיריון. בכלל.

אני מנסה מאוד לצנזר את ניסיוני ורגשותיי כדי לא לפגוע בפומבי באישה הזאת (ששמה ידוע לחובבי טריוויה), שלכאורה כוונותיה טובות, והיא עושה מעל ומעבר בשביל המטופלות שלה, אבל בעצם יוהרה מקצועית גרמה לה להשאיר אותי אצלה, תוך שימוש בקסם אישי והפגנת סמכות מקצועית וגם זלזול במומחי פיריון אחרים.

שוב, אני לא רוצה להכביר כאן בסיפורים, גם כי אין לה יכולת להגיב כאן. אני רק רוצה להפציר בך ללכת לרופא פיריון אמיתי, מומחה, שהולך לכנסים ומפרסם, שעובד במרכזי פיריון של ממש, ולא בקליניקה הפרטית בלבד. יש גם כאלה נחמדים. בפורום פוריות בתפוז תוכלי למצוא אינדקס שלם של המלצות על רופאי פיריון. שם גם תיווכחי שוב שהיא לא נמצאת בשום רשימה, מכיוון שהיא איננה, בשום פנים ואופן, רופאת פיריון.

אני אבדוק את העמוד הזה בעוד מספר ימים. אם תרצי לשמוע עוד או להתייעץ אולי תשאירי כאן פרטי התקשרות ונמצא דרך לעשות את זה. בהצלחה.
ארני*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 13:07

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני* »

תודה לך אני אקרא .
אודה לאביב שהיא גם מטפלת אם תקרא ותגיב .
שלומי*
הצטרפות: 28 נובמבר 2002, 02:24

בעיות פוריות

שליחה על ידי שלומי* »

נטורופטית מעולה בשם דיאנה מרפאת "לטבע נולדה" -רחוב יהודה מכבי 10 ת"א
יש גם אתר
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

בעיות פוריות

שליחה על ידי רק_טוב* »

לא מכירה את המרפאה כך שאיני יכולה להמליץ, בכל אופן מצרפת קישור ואשמח לשמוע המלצות אם יש
http://www.lateva.co.il/default.asp
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

בעיות פוריות

שליחה על ידי עירית* »

אני מאד פוחדת אני אמורה לעבור IVF ואני לא יודעת כלום על הענין הזה האם זה מסוכן
ואם זה כל כך כואב?
לי_את*
הצטרפות: 13 אוקטובר 2004, 20:36
דף אישי: הדף האישי של לי_את*

בעיות פוריות

שליחה על ידי לי_את* »

רוצה לשתף -הצלחתי עם רפואה סינית

אנחנו נשואים 5 שנים והתחלנו לנסות לפני שנתיים .
הבעיה שלי היתה שהיו לי בעבר שחלות פוליציסטיות ואחרי טיפולים קונבנציונאליים 3 טיפולי IVF הפסקתי לבייץ לחלוטין רמות ה FSH היו גבוהות מדי , הרופאים המליצו על תרומת ביצית ואז חברה סיפרה לי שאחותה טופלה אצל מטפל ברפואה סינית .
החלטתי לבדוק והתקשרתי אליו כעבור שלושה חודשים קיבלי ווסת סדירה ואחרי חצי שנה נכנסתי להריון .
היום אני בחודש שישי מאושרת עד הגג שזה מהביציות שלי .
ממליצה בחום
דורון (המטפל) תמיד אמר לי להפוך את ה ר צ ו ן - ל נ ו צ ר ואת זה עושים בכך שהופכים לצינור ונותנים לדברים הלגיע
ובאמת רק כשהייתי שם במחשבה הזאת נפתחו דברים ונכנסתי להריון.
אז תודה לך דורון לירן
ולכן אני מאחלת שתפנימו זאת ותזכו ליצירה (ילדים) כמה שיותר מהר וקל.
אוהבת אתכן
רק_טוב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי רק_טוב* »

לי את
קודם כל מזל טוב @}@}@}
תוכלי אולי לתת יותר פרטים על המטפל? (איך איפשר ליצור עימו קשר?)
הרבה הצלחה בהמשך ההריון ובלידה :-)
פו_הדב*
הצטרפות: 06 ינואר 2006, 18:13

בעיות פוריות

שליחה על ידי פו_הדב* »

מישהי יודעת משהו על זה ?
לי_את*
הצטרפות: 13 אוקטובר 2004, 20:36
דף אישי: הדף האישי של לי_את*

בעיות פוריות

שליחה על ידי לי_את* »

המון תודה לי _אם
הטלפון שלו הוא 050-5600523 והוא מטפל ברמת השרון ,הוא מומחה לפוריות אבל ברפואה סינית.
עברתי אצלו תהליך מדהים ששינה את חיי בהרבה מובנים לא רק בכך שהריתי
בהצלחה
ג'קי*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 14:26

בעיות פוריות

שליחה על ידי ג'קי* »

עירית שלום
אני עברתי טיפול ivf קודם כל את תהיי בהרדמה ביום השאיבה כך שאת לא מרגישה כלום ואחרי השאיבה את נחה כשעה בבית החולים ואז הולכת הביתה, זה קצת כואב לאחר השאיבה וזה ברור לכן לא להתאמץ לחשוב על זה תני לזה לעבור, ואחרי שני ימים או שלושה זה תלוי ברופא, עושים החזרת עוברים וזה ממש תהליך של כמה דקות וישר הולכת הביתה

העיקר שתידעי שאחוז ההצלחה בפעם ראשונה היתה 30% לכן לא להתרגש הרבה את יכולה לעשות עד 7 פעמים בשבוע.
תקחי את זה בקלות והעיקר לנוח ולנוח הרבה.
בחודש הבא אני עוברת הפריה שניה. אני מאחלת לך ולי ולכל מי שעובר את זה הצלחה גדולה ושנשאר בתקווה.

בהצלחה
ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

גם אני מאחלת לעירית ,וג'קי הצלחה רבה רבה .
שילך בקלות .
כל_כך_רוצה_הריון*
הצטרפות: 06 ינואר 2006, 08:40

בעיות פוריות

שליחה על ידי כל_כך_רוצה_הריון* »

מעבירה לכאן שיחה שהתחלתי בכניסה להריון נראה לי פשוט יותר מתאים הדף הזה.

ארץ נהדרת
אני בת 39 + לכיוון הארבעים, ללא ילדים. (בדיקות שעשינו אני ובעלי תקינות, חוץ מזה שאני סובלת מלחץ מתמשך על שלפוחית השתן ) לפני חמישה חודשים עברתי הפלה עקב עובר ללא דופק בשבוע 10. . הכניסה להריון התרחשה בחודש הראשון שניסיתי. מאז בינתיים לא נכנסתי שוב. הייתי אצל רופא נשים שהמליץ לי על לקיחת איקאקלומין החל מחודש הבא עקב גילי, הוא אומר שלא כדאי לחכות ושהייתי צריכה להגיע מיד לאחר ההפלה. הילרית מתקשרת שהייתי אצלה אמרה שהיא רואה שהכל בסדר חוץ מהרירית שלא מצליחה לעשות השרשה.
א. לא יודעת מה זה בדיוק אומר
ב. לגבי האיקאקלומין אחרי שקראתי פה את כל הדברים על ריבוי העוברים והרירית שהופכת להיות דקה בעקבות לקיחתו נכנסתי ללחץ די גדול, אני אמורה לבוא אליו בעוד שבוע ביום הראשון של המחזור ולקבל את התרופה (אלא אם כן......) אשמח מאד לשמוע את דעתכן (הדי דחופה לי).
ג. רעיונות נוספים?
תודה

תמר ס (06.01.2006 07:41):
כל כך רוצה הריון?_ יקרה, אני הייתי מחליפה רופא.
מה איקקלומין? כבר? הרי נכנסת בקלות ובלי בעיה. ודווקא אצלך (בגלל הרירית הדקה) זה כל כך משמעותי!
מרגיז. רופאים כל כך ממהרים לתת איקקלומין בלי לספר מה (אולי) יכול להגרם בגללם (רירית דקה, הריון מרובה עוברים, ציסטות בשחלות ואיןלימושגמהעוד). ולמה? כי זה ההתערבות הכי קיצונית שהם יכולים לעשות לפני שישלחו אותך למומחה לפוריות. אז מה כפת להם לנסות על חשבון הגוף שלך?
שלח אותך לבדיקות דם? לבדוק הורמונים, לבדוק מתי הביוץ?
הוא אומר שלא כדאי לחכות ושהייתי צריכה להגיע מיד לאחר ההפלה.
קשקשן. כנראה הגוף שלך היה צריך את החודשים האלה להתאושש. הפלה זה לא פשוט. יש נשים שנכנסות להריון במחזור הראשון ויש כאלו שלוקח להן יותר זמן.
להילרית היו הצעות?

כל כך רוצה הריון? (06.01.2006 08:32):
לתמר ס? המון תודה על העידוד והעיצה. ההילרית אמרה שטיפולי הילינג יחזקו את הרחם. אבל גם בגלל שלא ממש התחברתי אליה (למרות שמספרים שיש לה כוחות) הטיפול נמשך רבע שעה, עולה כמה מאות שקלים והיא היתה די טיפוס קר וקורקטי אז לא הלכתי ליותר טיפולים. לכן הצעות אחרות ישמחו...
אולי באמת אלך לשמוע חוות דעת נוספת בתור דבר ראשון, ואולי בכלל אני כבר בהריון רק עוד לא יודעת?
מחקתמר ס (06.01.2006 10:02):
שלא ממש התחברתי אליה

תחליפי. לדעתי מטפל צריך להיות בול מתאים לך ולא בערך.
מה את מחפשת? איזה אזור?
ואולי בכלל אני כבר בהריון רק עוד לא יודעת? הלוואי

כל כך רוצה הריון? (06.01.2006 14:19):
לתמר
לא יודעת בדיוק...יש המלצות?. נראה לי שנקודת המפתח שלי היא עבודה על זרימה (טיפ שקיבלתי מצפריר שפרון). היא פשוט היתה הילרית ספציפית שעוזרת לנשים להיכנס להריון. אומרים שהיא קיבלתה כוחות...אולי אני טועה וכן צריכה ללכת אליה. שמה אורית תומר יש מכירים או המלצות? בכל אופן אני מאזור המרכז גוש דן אז זה הכי נוח....עשיתי קצת שיטת פאולה לאחרונה והרגשתי טוב עם זה ועכשיו אני מתרגלת לבד...
עריכת כל הדף
כל_כך_רוצה_הריון*
הצטרפות: 06 ינואר 2006, 08:40

בעיות פוריות

שליחה על ידי כל_כך_רוצה_הריון* »

אז ככה...הלכתי לרופא אחר למזלי הגדול. האמת היא שזה הרופא הקודם שלי שהוא זה שעשה לי את ההפלה. מאד התרשמתי אז מהמקצועיות שלו והוא גם ליוה חברה שלי לאורך ההריונות שלה. העניין רק שרציתי להחליף אותי כי לוקח המון זמן לקבוע אצלו תור וכי הוא קצת קר כזה. אבל במקרה הזה כנראה שהמקצועיות קובעת. (לזכותו יאמר שיש לו 5 ילדים והוא די מתנגד להפלות) בכל אופן הוא אמר לי בשום פנים ואופן לא להתחיל כל כך מהר עם האיקוקלמין בעיקר על סמך העובדה שהריתי בקלות. הוא כן שלח אותי לעשות צילום רחם אמר שזה חשוב אחרי ההפלה. ובכלל אמר לי לחזור אליו אחרי חודשיים שלושה נוספים של נסיונות ולא לדאוג, ככה שיצאתי ממנו די רגועה כאילו נתנו לי פס לכמה חודשים להיות פשוט אני......
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

בעיות פוריות

שליחה על ידי תמר_ס* »

כל כך רוצה, אני שמחה לשמוע.
הלוואי שילך בקלות. @}
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

כל כך רוצה הריון . יקרה .
בשביל מה את צריכה הילרים , רופאים , מטפלים ???????
רצית להרות והרית במכה ראשונה , בגילך ואוו!
אחד מכל שלושה הריונות כלומר 30% מההרויונות מסתיימים בהפלה בשבוע 8-11 כך שאת בתוך הסטטיסטיקה , את אמנם לא צעירה אבל הגוף עובד , מי החליט שהרירית דקה ועל סמך מה , מה פתאום
מי החליט איקקלומין ועל סמך מה , מה פתאום
צילום רחם ???
את יודעת איזו התערבות חודרנית וכואבת זו ??? מה פתאום ??? בגלל הפלה בשבוע עשירי שהיא עניין שבשגרה ובגלל שאת מחכה חמישה חודשים ????
הגוף שלך בריא לגמרי ועובד נהדר תסמכי עליו , תני לו זמן , עם התערבוות רפואיות אפשר היום להכנס להריון גם בגיל 48 וגם בגיל 40 ושמונה חודשים ,
נראה לי שככל שתערבי פחות מומחים כך יטב לגוף שלך , מה אכפת לך לחכות עוד כמה חודשים .
זאת העיצה שלי .

ואם בכל זאת את מחליטה לעבור צילום רחם תבררי טוב טוב מה פתאום ובאיזה סיכונים זה כרוך , ואני במקומך הייתי מתייעצת עם עוד רופא , אפילו ההוא מהאיקקלומין .

מאוד מאוד מומלץ לך להביט בספר גופה של אישה תבונתה של אישה כדי להרגע .
אל תיקני אפילו תגשי לחנות ספרים ותדפדפי בעמודים הרלוונטיים לך
ואל תכניסי את עצמך לקטגוריה של בעיות פוריות , כי אין לך .

מאחלת המון המון הצלחה !!!! ותסמכי על עצמך .
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

ככה שיצאתי ממנו די רגועה כאילו נתנו לי פס לכמה חודשים להיות פשוט אני......
זה הכי חשוב כמובן .
בהצלחה .
כל_כך_רוצה_להיות_בהריון*
הצטרפות: 11 ינואר 2006, 01:18

בעיות פוריות

שליחה על ידי כל_כך_רוצה_להיות_בהריון* »

וואו ארני ש
רק עכשיו קראתי מה כתבת לי, את מאד מעודדת. אני כבר אחרי הצילום רחם, עשיתי היום (חבל שלא קראתי לפני) בכל אופן היתה בדיקה מאד כואבת (עד עכשיו :-() גילו חצוצרה סתומה ושטפו אותה כך שאולי במשהו זה עזר....
עשיתי אמבטיה ארוכה עם מלחים היה לי צורך עז לנקות את הגוף.
נשימה עמוקה ועוד אחת
לילה טוב
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

את תהיי בהריון ,שלא יהיה לך ספק .
תסמכי על הגוף שלך ותראי .
גלה*
הצטרפות: 21 אפריל 2005, 10:32

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

זה אני רוצה עוד ילד, המתוקה שלי אמנם רק בת שנה וחודשיים, אבל הרצון והצורך בעוד תינוק כבר מתחיל לנקר בי, אולי זה בגלל שאני יודעת שבפעם הראשונה לקח כמעט שנתיים מהרגע בו רציתי ילד עד שהריתי... רוצה מאוד להתחיל לנסות להרות, אבל בשום אופן לא מוכנה להפסיק להניק את המתוקה, אז מה עושים??? לא רוצה להיכנס למעגל המייאש הזה של ספירת הימים עד למחזור, האכזבה שהוא הגיע שוב ושוב ושוב. עוד פחות מזה אני רואה את עצמי רצה בבקרים עם הקטנטונת למחלקת ה- IVF, עומדת בתור עם נשים נוספות חלקן נחמדות, חלקן עצבניות מפותמות בהורמונים (אך כולן מבינות), בתקווה שאצא עם תשובה חיובית ותאריך לשאיבה/החזרה ולא עם עוד מרשם לזריקות.
לא רוצה את כל זה, וצה לשכב עם בעלי ולהרות לו, רוצה לגלות שאני בהריון באמצעות ערכה ביתית ולא לקבל תשובה אופטימית אבל מאוד מאוד זהירה (זה עדין יכול להיות כימי...) מהאחות במחלקה.
זו בקשה מוגזמת? האם זה הרבה לבקש???
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ורד_לב* »

אולי תפגשי עם שירלי פבליק או ענת ארד שמעבירות את הסדנאות למודעות פריון.
אני יודעת שהן עורכות מפגשים אישיים לנשים שרוצות להרות.
ענת היא גם רופאה סינית, כך שיש מצב שהיא יכולה לשלב טיפול בך בנושא הזה.
בהצלחה {@
ג'קי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ג'קי* »

גלה שלום,
אני מאוד מחכה שמישהי תתן תשובה כי אני נמצאת ממש באותו תהליך זריקות שאיבה החזרה........ כאב כאב כאב גופני ונפשי, אני מבינה אותך.
אך תמיד בעלי היקר מזכיר לי שבעת כניסה להריון וראית הבן/ בת בידים כל זה יהיה מאחורי הגב .
אני מקווה.
** עדיין אין לי ילדים ועוברת הפריה חוץ גופית
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

בעיות פוריות

שליחה על ידי שירי* »

בעלי היה נשוי קודם לאשה בת 40 ו7 שנים לא הצליחו להביא ילדים יש לו בעית זרע לא קשה והרופאים הבכירים ביותר כמו משיח ולברן אמרו שהבעיה שלו בIVF נפטרה וזאת בעיה שלה בהשרשה, עבתי עכשיו טיפול IVF נמצא שאצלי הכל תקין לגמרי אני בת 31, שאבו לי 23 ביציות ולקחתי מינון נמוך של תרופה 100 ליום מתוך 23 16 הופרו שרובן ברמה A כלומר עוברים יפים ביותר ללא שברים, הכניסו לי 2 עוברים A לא הסכימו יותר ואני מחכה למרות שאמרו שהתוצאות מעולות והזרע של בעלי הפרה עוברים יחד עם הביציות שלי ברמה הגבוהה ביותר אני חוששת בגלל ההסטוריה עם גרושתו, האם זה נכון שברגע שהיתה הפריה טובה הזרע סיים את תפקידו ואין סיכוי למנשהו לא תקין בהמשך?
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

שירי
אני לא יודעת בוודאות אבל אני כמעט בטוחה שאת צודקת, ברגע שהיתה הפריה טובה הזרע אכן ביצע את תפקידו (על הצד הטוב ביותר ;-)), עם זאת חשוב שתזכרי שגם אצל זוגות בריאים לחלוטין ללא בעיות פוריות, לא תמיד הולך הכל חלק, אני מאחלת לך ולבעלך הרבה הצלחה, מקווה לקרוא על תשובות טובות, וגם אם לא, זה לא נורא, יש לך עוד 14 עוברים יפים ומקסימים הממתינים לך, על פניו המצב נראה מבטיח ונהדר.
הרבה הצלחה ואנרגיות טובות @}@}@}@}
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

ג'קי
הרבה הצלחה גם לך יקירתי, שרחמך יאזין לך ויכיל את עובריך, יאהב אותם וישמור אותם.
הרבה אהבה @}@}@}@}
שירי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי שירי* »

היי גלה זה הצליח!!!!!!!!!!!!!, אני בהריון IVF הראשון!!!!!!!! יצא לי בבדיקה הבייתית + חיובי ועשיתי היום בדיקת דם ויצא לי לא רק 100% אלא 146 % שזה הריון מאוד מאוד חזק סיכוי לתאומים, שהרי מ50 זה הריון טוב אז 146!!! הרופאים ממש התלהבו, אני לא מאמינה עד עכשיו זה נראה לי חלום פשוט חלום אחרי שנה של הזרעות לא האמנתי שאצליח בטיפול מבחנה ראשון , אמרתי לעצמי אני חייבת לעודד ולחזק את כולכם, יש אלוהים, יש תקווה, בעלי 7 שנים עם גרושתו לא ראה הריון אחד!!!! , עכשיו אני מחכה בעוד שבועיים לאולטרא סאונד, אוהבת את כולכם תודה תודה על העידוד ב ה צ ל ח ה ח ב רי ם
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

שירי , איזה חדשות נפלאות . !!!
תודה ששיתפת .
גלה , ממש הוצאת לי את המילים מהפה , גם אני לא מתכוונת להפסיק להניק , ומאוד רוצה שוב להיות בהריון .
רוצה להכנס להריון פתאומי , בלי להתאמץ ולגלות בבדיקה ביתית .
בינתיים חוץ להזדיין בסבלנות אני לא עושה כלום , אולי הפעם זה יהיה ככה .
לא יודעת מה בדיוק הבעיה אצלכם אולי את יודעת בודאות שאי אפשר להכנס להריון ספונטני ואז מה שג'קי כתבה נכון .
אבל אולי הפעם ככה זה יקרה ...
בהצלחה לשתינו .
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

ארני מקסימה
גם אני כל כך רוצה הריון ספונטני בלי טיפת מאמץ, אבל כנראה שזה לא ממש מציאותי אצלי, נכון לעכשיו החלטתי לפנות לרפואה האלטרנטיבית ולבדוק מה יש להם להציע לי. אם בא לך את מוזמנת להתעדכן ב המסע אליך ילדי
יש סיכוי לראות אותך במחוזותינו??? אולי בפורים?
נשמח להיפגש
בברכת פוריות בריאה ויוצרת
ג. |L|
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

שירי
שמחתי מאוד לקרוא את הבשורה, קראתי גם את מה שכתבת ב בעיות שונות בהריון ועצתי אליך היא כזו, תאזרי בסבלנות עד לאולטרסאונד ובעזרת השם, ברגע שתראי דופק כחי את ההריון הזה לאט וברוגע, תשתדלי לא לחשוב רחוק, אלא לעבור יום ביומו.
חשוב שתביני שמרגע שנקלטת הריון זה שווה לכל הריון ספונטני לטוב ולרע, הוא אינו פחות טוב וגם לא טוב יותר.
אני יכולה לספר לך מנסיוני שמרגע שנרגעה השמחה על התשובה החיובית החלו החששות - מה יהיה אם, ומה הסיכוי ש.. ועוד אלף ואחד פחדים, עצה נוספת - אל תקראי את הפרק על הסיכונים של ההריון בספר ההריון :-D וזה באמת מה שעשיתי, מה שיהיה יהיה ורוב הסיכויים הם שהכל יהיה בסדר גמור, אז למה להילחץ סתם.

שירי יקירה- הרבה הצלחה בבדיקת האולטרסאונד, נשחמ לשמוע עידכונים
הרבה כוחות ואהבה
ג'קי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ג'קי* »

שלום,
אני לפני יומיים מבדיקת דם להריון אחרי טיפול שני של IVF, אני מרגישה נורא יש לי כזה משהו בראש שהוא ממש נודניק רוצה להיפטר ממהו ( בהתחלה הוא נודניק שאני בהריון והכל טוב ויפה וכבר מדמיינת את הילדים בידיים, אך ככל שיום בדיקת הדם מתקרבת הוא מייאש אותי ומגלה לי שאני לא בהריון ואני צריכה לעבור את כל הסיוט פעם שלישית) זה מטיש אותי הרבה שובר לי את הנשמה כל מי שרואה אותי רואה שאני עייפה מבחינה גופנית ונפשית.
אל תגידו לי שזה יבוא כי בסופו של דבר זה יבוא אבל עם כל הסיוט הזה המחטים הכדורים ההרדמה השאבה כל הבלגן הזה מטיש אותי.
אין דרך אחרת לעשות זאת ביותר נוח ובלי עצבים ולחץ ???? אני מחכה לתשובתכם ואכן ועידוד חזק כי אני ממש עיפה ולאט לאט נכנסת לדיכאון נפשי פנימי.
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

ג'קי
באמת קשה מאוד מאוד , הצפיה מתישה ומדכאת .
הלוואי שהייתי יכולה להקל עליך במשהו , אני שולחת חיבוק גדול .
ומתפללת להצלחתכם הקרובה.
הדרך השנייה היא לעזוב הכל לקבל את הידיעה שאולי לא יהיו לכם ילדים ולחיות איתה בשלום , ואז אולי יום אחד יהיה הריון ספונטני , אבל אני לא בטוחה שאת ככרגע מסוגלת לזה , לי לקח כמה שנים טובות עד שהרפתי מהנסיונות ממש מתוך תוכי וריבלתי על עצמי גורל בלי ילדים . לאחר שויתרתי כמעט מיד נכנסתי להריון , אבל ...
עד שזה לא קורה אי אפשר להרפות , אז שוב חיבוק .

גלה אני פונה לדף שהפנת
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

בעיות פוריות

שליחה על ידי הילה* »

שאלתי היא:
אני מנסה כ-7 חודשים להכנס להריון, יש לי מיומה בגודל 3ס"מ ועדיין לא הצלחתי. יש לציין שיש לי הפסקה של 11 שנה מההריון השני שלי שנכנסתי בלי כל בעייה בשני הילדים. האם אפשרי להכנס להריון עם המיומה או שהמיומה מעכבת הריון ?האם יש בכך סיכון לעובר? האם מישהי היתה במצבי ??? תודה.
ביוצית*
הצטרפות: 11 אפריל 2005, 09:17

בעיות פוריות

שליחה על ידי ביוצית* »

אני אמורה לעבור צילום רחם האם חשוב לבצע אותו בסוף המחזור ממש מכיוון שאני חוששת שלא אסיים לגמרי להתנקות מדימום המחזור וכשתתבצע צילום הרחם מקווה שלא אקבל זיהום יש אפשרות כזו?
מה לעשות?????
תודה
כיוון_אחר*
הצטרפות: 05 אפריל 2006, 21:27

בעיות פוריות

שליחה על ידי כיוון_אחר* »

שלום, פעם ראשונה שלי בדף. הסיפור שלי קצת שונה, ואולי בגללו גם זוית הראיה..חשבתי לשתף אתכן קצת. אני בת 29, נשואה 5 שנים עם בת מקסימה בת 3. ההריון איתה היה ספונטני, 8 חודשים לאחר שהתחלנו לנסות. מאז שנולדה לא השתמשתי באמצעי מניעה, אולי היתה לי תחושה כלשהי שיש בעיה (מחזורים בלתי סדירים היו לי גם קודם). הנקתי 9 חודשים, וכשהיתה בת שנה ו9 חודשים, והריון נוסף עדיין לא נראה באופק, פנינו להתייעצויות. בהתחלה חשבנו שהבעיה אצלי בביוץ, אבל בבדיקות זרע שנערכו במקביל התברר שגם שם יש בעיה, ומיידית שלחו אותנו לIVF. בהתחלה לא האמנתי שזה קרה לנו, הרי יש לי ילדה שהגיעה כ"כ בקלות, ואיך זה שעכשיו אני בקצה השני של המפה, ומה פתאום IVF, גם אני כ"כ רציתי שהכל יהיה טבעי..בניסיון 1 נכנסתי להריון, ולא הייתה מאושרת ממני (בדרך, במהלך הבדיקות היו גם איקקלומין והזרעה אחת שלא הניבו כלום). אחרי 10 שבועות, כשכבר ראינו דופק, הייתה הפלה. כמובן כגודל השמחה בזמן הבשורה, היה עומק התהום אליה נפלתי..בכל זאת, עם מרץ מחודש ואופטימיות התחלנו מחזור נוסף, שלמרבה הצער הסתיים גם הוא בהפלה. ואז נשלחתי לבדיקות לגבי הפלות חוזרות, ונחשו מה- התברר שיש לי גם בעיה בקרישת הדם. את הבשורות האלו קיבלתי לפני יומיים, ושוב היה משבר קשה. למה זה מגיע לי?ואיך זה שכל הזמן מתווספות בעיות נוספות? וכל זה מתרחש במקביל לכך שהקטנה שלי כבר מתחילה לשאול למה אין לה אח או אחות, והתסכול והעצב עצומים.. וגם הרצון לילד נוסף! אחרי מספר ימי משבר, והסתכלות פסימית על כל העולם, החלטתי לנסות לראות את הדברים מזוית אחרת- איזה מזל שיש היום בדיקות שמגלות מה הקשיים שלנו, ודרכים לטפל בם (גם אם לא מה שאיחלנו לעצמנו). נכון שהתהליך מבאס, והלוואי והכל היה קורה אחרת, אבל בכל זאת יש לי סיכוי, בטיפול מתאים, להיות אמא אפילו לעוד מספר ילדים, ולא רק לאחת (עם כל כמה שהיא מדהימה) ועם שאיפה שאולי בעתיד זה יקרה שוב..גם זאת דרך להסתכל על הדברים, ולשמוח עם מה שיש ועם איך שאנחנו יכולות לעזור לעצמנו להגשים את חלום האמהות. בתקווה שיתגשם בקרוב ביותר עבור כולנו!!!!(והיום אני גם מתחילה מחזור טיפולים נוסף)
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

הילה וביוצית :
מצטערת אני לא רופאה וגם המשתתפות האחרות כך שאין לי תשובות לשאלותיכם , מאחלת הצלחה .
ממליצה מאוד בחום על הספר גופה של אישה תבונתה של אישה שנכתב על ידי רופאת נשים ומכיל תשובות לבעיות מסוג זה וגם דרכים שגרתיות ולא שגרתיות לפתרון.

כיוון אחר :
איזה כיףלקרא על הרוח האופטימית שלך ,עכשיו שיודעין שהבעיה היא קרישה אולי עם טיפול מתאים לא תצטרכו טיפולים .
וגם אם כן - יהיה בסדר .
חיבוק גדול והרבה הצלחה .
נשמח להתעדכן .
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ביוצית, האם את מתכוונת לסוף הדימום או לסוף המחזור?
צילום רחם עושים אחרי סוף הדימום אבל לא בסוף המחזור, אני חושבת שמתוך חשש להזיק להריון פוטנציאלי אחרי הביוץ, אבל לא בטוחה שזו הסיבה.
בכל אופן (אבל לא בהכרח באופן טבעי) את יכולה למצוא הרבה מידע בנושא בפורומי פוריות ומומחי פוריות ברשת, בתפוז ודומיו.
נרגשת*
הצטרפות: 16 אפריל 2006, 14:29

בעיות פוריות

שליחה על ידי נרגשת* »

מה אגיד לכן, הלא יאמן קרה, אני בהריון, הריון ספונטני :-D,
אחרי שההריון הראשון היה IVF, החודש אחר המחזור, מאחר והקפדתי הפעם לא לרשום את תאריך המחזור הקודם כדי שלא להיות במתח לקראת בואו של הבא, ידעתי שכנראה כבר יש איחור, אבל לא ידעתי כמה בדיוק, רק אחרי ערב קשה של בחילות והקאות וגלי חום נוראיים משך כל החג והסופ"ש, החלטתי שאני כבר לא יכולה לעמוד במתח ועשיתי בדיקה בייתית, תוך שניות התקבלה התשובה הנכספת- יש הריון, אושר ללא גבולות...
מחר אני הולכת לעשות בדיקת דם (רציתי היום, אבל הקטנה לא ישנה טוב בלילה והתעוררה מאוחר) ומקווה בשבוע הבא כבר לקבל גושפנקה באולטרסאונד לשמחתי הרבה.
לא משנה מה יהיה בסוף (בתקווה גדולה מאוד שיהיה רק טוב) אני יודעת שאני יכולה להיכנס להריון באופן ספונטני, בלי הורמונים, בלי זריקות, בלי שאיבות... אושר גדול כבר אמרתי?
הרבה אושר, בריאות ופוריות לכולכן
חג שמח
הפריית_מבחנה*
הצטרפות: 02 יוני 2006, 18:17

בעיות פוריות

שליחה על ידי הפריית_מבחנה* »

שלום, שאלה לגבי הפריית מבחנה: התחלנו תהליך של הפריית מבחנה. השלב הראשון הוא סופרפקט שנועד לדיכוי הורמונאלי. אשתי מרגישה שיש סיכוי שהיא בהריון כבר עכשיו (באופן טבעי). אנחנו חוששים שהתרופה יכולה להזיק - אם באמת יש כבר הריון. אנחנו נדע רק בעוד מספר ימים כי מוקדם מדי לבדיקת הריון עכשיו. אם מישהו יודע משהו נשמח לשמוע. תודה.
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

קודם כל מחזיקה לכם אצבעות שיש הריון ספונטני .
בכל מיקרה אל תתחילו עם התרופה עד שתוודאו שאין הריון . מקסימום תתחילו תהליך בחודש הבא.
בההצלחה.

לנרגשת - בהצלחה . חיבוק גדול . מתרגשת איתך .
דגנית_ה*
הצטרפות: 09 מאי 2006, 16:01
דף אישי: הדף האישי של דגנית_ה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי דגנית_ה* »

שלום לכולם :-)

אני מניחה שהמתח הביטחוני שבו אנו נמצאים היום, לא תורם לפוריות שלנו... (שלי ושל האיש שלי)

רציתי לשתף קצת...

את הנסיכה הקטנה שלנו הצלחנו להביא בטיפולי הזרעה, לאחר ניסיונות כושלים של יותר משנה להיריון ספונטני. אבל מה, ההמתנה השתלמה, קיבלנו מתנה ענקית, מדהימה, מקסימה - וביננו, יש דבר בעולם שיכול להשתוות לילד?

ראינו כי טוב, רוצים עוד אחת/ אחד... אבל הטבע החליט - לא. לפחות לא בקלות. ושוב, שנה של נסיונות, צילום רחם (אולי החצוצרות סתומות, הצילום יכול לעזור כך אמר הרופא) והיום הזרעה (עם הרבה הורמונים לפני ואחרי, כמובן).

קשה להסביר בכתב כמה לא רציתי את הטיפול הזה. איך ניסיתי והשתדלתי ומשכתי את הזמן - חודש ועוד חודש ועוד חודש רק כדי לנסות, אולי בכל זאת... אבל לא נתפס היריון, אפילו לא הפריה קטנה אחת :-(

אז החלטנו, בלית ברירה, ללכת על הטיפול.
כן, אני יודעת, יש הרגלי תזונה שצריך לשנות, יש טיפולים אלטרנטיביים... אבל אני בת 36 ורוצה להרחיב את המשפחה ורוצה אופציה להרחבה נוספת ... אז אין זמן (אלא אם אמשיך ללדת גם אחרי גיל 40.. אבל לא נראה לי...).

בכל אופן, נפלה בחלקי הזדמנות היום שהצליחה לחבר אותי לתהליך: בעת ההמתנה להשבחה, האישה שטיפלה בזה איפשרה לנו לצפות בשחיינים הקטנים דרך המיקרוסקופ.
זה בוודאי נשמע מוזר, אבל... זה כל כך ריגש אותי. נכון, ידעתי שהם מסוגלים לשחות, ידעתי שהתאים הקטנטנים האלה חיים, אבל אין כמו מראה עיניים. זה היה מדהים - אחד טס לפה, השני נימנם שם, ועוד אחרים טיילו להם להנאתם. לא יודעת מה זה אומר עליהם, אבל עולם שלם התקיים לו שם, חיים שלמים התנהלו מול עיני. לי זה אמר שלא הכל טכני, לא הכל מלאכותי. החיים שם, בתוך המיקרוסקופ הם של תאים אמיתיים, וכל התהליך הסמי-מלאכותי הזה יכול להסתיים בדבר גדול - מה גדול? ענק! בהיריון.
אז את הזרעה היום כבר הצלחתי לעבור בכיף. כבר לא קיטרתי ולא התלוננתי וכולי התרגשות... הנה, אולי החודש הוא החודש.

אולי?
מקווה לעדכן בחדשות טובות.

ובינתיים שולחת לצפוניים שבינינו חיזוקים חמים מהשפלה.

שימרו על עצמכם! (())

דגנית
רחלה*
הצטרפות: 10 פברואר 2005, 10:11

בעיות פוריות

שליחה על ידי רחלה* »

בנות, איך אפשר ליצור קשר עם טל טליה?
מר_גלית*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2006, 11:02

בעיות פוריות

שליחה על ידי מר_גלית* »

האם ההזרעה כואבת? הרופא אמר לנו שבכלל לא.
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

מר גלית
ההזרעה ממש ממש לא כואבת, למעשה היא מרגישה בדיוק כמו בדיקה שגרתית אמל הגניקולוג.
הרבה הצלה לך ו לדגנית ה @}@}@}
אחת_שאכפת_לה*
הצטרפות: 25 אפריל 2004, 21:54

בעיות פוריות

שליחה על ידי אחת_שאכפת_לה* »

היי בנות. קראתי קצת ונראה לי שאתן אחלה. אני בת 37 כמעט מנסה להכנס להריון כבר שנתיים. רווקה. מתמידה מאד בטיפולים. מפוצצת הורמונים כדורים זריקות ועוד. וכלום. החודש עברתי 2 הזרעות. אתמול תוצאת הבתא היתה קטן מ 3. הטיפולים היו מאד קרובים למחזור הקודם. הבא צריך להיות ב 6/9 אז לא יודעת אם זה שעברו 11 ימים לבדיקה זה בסדר או זה שזה רחוק מהמחזור זה לא בסדר. מישהי כאן יודעת?
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

לא מצויה בפרטים אבל בהצלחה רבה לך , ותעדכני איך הולך .
אחת_שאכפת_לה*

בעיות פוריות

היי ארני תודה שהתייחסת..
לבנתיים אני בפוביה חדשה- כל רגע בשרותים אני עם כתמים חומים לא קרה לי בחיים מתפללת שלא יהיה מחזור
ככה זה חיים של חרדתית. אם אין דאגות ממציאה אותן
:-)
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

זו נשמעת דאגה אמיתית לגמרי .
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

אחת,
מה שחשוב זה לא המרחק מהוסת הבאה אלא המרחק מזריקת
ההורמונים האחרונה שלקחת, כדי שלא תקבלי תוצאה מושבשת בגללם.
למיטב זכרוני ההמלצה היא לחכות 12 יום מההזרעה או 14 מהזריקה (אוביטרל?).
אם לא מתפתח מחזור את יכולה לחזור על הבטא מחר ולראות מה קורה.
גם בדיקות ביתיות מסוימות הן רגישות מספיק כדי לדעת בשלב מוקדם.
מאחלת לך הצלחה.
אחת_שאכפת_לה*

בעיות פוריות

כבר לא משנה, קיבלתי.
האמת שאני בוהה מול הפורומים ושואלת מאיפה לנשים יש כח להמשיך?
אחרי שנתיים נשברתי.
וכשהרופא אמר שיש לבצע צילום רחם לא עוברת תסיוט שוב. אין מצב ולכן מתחילה לחשוב איך מפנימה את הויתור לילד. המחשבה כשלעצמה מעלה דמעות אבל נגמרו לי האנרגיות.
גלה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלה* »

אחת שאכפת לה יקרה
מזדהה כל כך עם הקושי שאת חווה לשרוד את הטיפולים, אני חושבת שאין רע בלקחת הפסקה מכל טירוף ההורמונים ולשקול דברים מחדש. תני לגופך להתאושש מהטיפולים שעבר, וחשוב מכך תני לנפשך להתאושש מהאכזבות שלמדה.
אני מבינה ממך שהפריות לא עשית, רק הזרעות, אולי בהמשך תהיי מסוגלת לשקול את זה... מנסיוני האישי אני יכולה לספר שזה לא כל כך נורא.
אולי כדאי לך להחליף רופא (הרופא שלי לא שלך אותי לעשות צילום רחם), גישה שונה, אנרגיות חדשות, אם תרצי אני ממליצה עליו בחום רב.
בכל אופן קחי לך את הזמן ואני מאמינה שכל החלטה שתעשי תהיה הטובה ביותר עבורך.
הרבה כוחות |L|
יכולה לנסות ולהתייעץ עם "דר אלון קדם אולי יוכל לעזר.
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

מתחילה לחשוב איך מפנימה את הויתור לילד

אצלי כל פעם כשהחלטתי לוותר זה קרה . כל פעם אחרי כשנתיים וחצי של נסיונות .
דגנית_ה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי דגנית_ה* »

לגלה תודה :-)
בינתיים אין הצלחה. עברנו לזריקות. נקווה שהפעם תהייה הצלחה.
מפני שלי אין הרבה סבלנות. קשה נורא להתמודד עם האכזבה הזו שוב ושוב. כל כך מבינה את אחת שאכפת לה וכל כך מזדהה איתה (למרות שאני "על הורמונים" בסה"כ 3 חודשים ולא שנתיים).
מחזיקה לך אצבעות, אחת שאכפת לה, שלא תשברי ולבסוף תשיגי את משאלתך (()).

שבת שלום ושנה טובה ופוריה :-)

דגנית
שירי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי שירי* »

בנות יקרות מחזקת את ידיכן, תהיו אופטימיות ואל תחשבו על זה כי זה לפעמים מה שגורם לכשלון , תמשיכו לעבוד זה מאוד חשוב לא לשבת בבית, אני לפני שהתחלתי את הטיפולים הייתי בבדיקת רחם ודיברתי כל הזמן על העבודה שלי והתעסקתי בזה אני אחת שמאוד אוהבת לעבוד , פחדתי כל הזמן שיפטרו אותו ועו, ובנות ששמעו אותי אמרו זאתי ישר תכנס להריון כי היא לא בלחיץ מהטיפולים היא חושבת על העבודה ואחרי 4 הזרעות שנכשלו דרך אגב אני לא מאמינה בהזרעות אף פעם לא האמנתי , לשמחתי בIVF ראשון הוחזרו 2 עוברים ונקלטו שניהם אני היום בשבוע 35 להריון וכבר קבעתי ניתוח קייסרי , בעלי 7 שנים היה נשוי לפני כן ולא הצליחו להביא ילדים והנה אלוהים בסוף צ'יפר אותו ב2 עוברים ,מקווה שהסיפור שלי יעודד אותכם בהצלחה מכל הלב ממש מכל הלב מחזיקה לכן אצבעות ולעשות את הטיפולים אך להתעסק בדברים אחרים חשוב ביותר!!! אוהבת...
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

שירי תודה על הסיפור , ולידה מוצלחת .
אגב, למה קבעת קיסרי ?
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

בעיות פוריות

שליחה על ידי אורנה* »

אני בוכה וקוראת קוראת ובוכה, קראתי עד כה ועכשיו שאני בהריון ארצה לעודד!
עברתי את מסכת הצפיות והאכזבות, הורמונים וכל הבלאגן.
גם אצלי כמו לרב הנשים שקשה להן להרות, לא נמצאה בעיה רפואית. אני קיבלתי הרבה
עצות, כל פעם יישמתי עצה שנראתה לי טובה ומחזקת.
הפעם שהצליחה לי היתה אחרי שהייתי אצל סבתא שלי שיעצה לי להתחבר למה שמציק לי
ולנסות לפתור את זה, באש ובמים. היו באותה תקופה שני דברים שישבו לי טוב טוב
על הלב והנשמה והחלטתי להוציאם ולפתרם.
אמנם זה לקח חודשיים כל התהליך של הברור עם עצמי והעבודה על שני הדברים
ש"פסו לי מקום בבטן" ושהם יצאו מהבטן והלב שלי היה שמח ושלם , התפנה מקום
לדבר הנפלא שנמצא איתי כבר 7 חודשים.
מצטערת שלא כתבתי כאן לפני כן, אבל טפו טפו , לגרש כל עין רעה.
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

מזל טוב אורנה .
נשמע מסקרן אםתוכלי לפרט לא מה הציק אלא איך התמודדת .
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

בעיות פוריות

שליחה על ידי אורנה* »

תודה ארני :-)
התמודדות עם מה שתפס לי את המקום והרגשתי צורך להוציא אותו :
לעמוד מול, בזרועות פתוחות, לריב , להתווכח, לאפשר לצד השני להראות
אם הוא אוהב עד כמה, האם שונא או כועס.
האם רוצים להמשיך לאהוב או לכעוס.
פשוט להוציא הכל החוצה , צריך להתמודד עם התוצאות כי האדם ממול
ישתתף בהוצאה הזו ואולי ייעלב או לי בעצם יוקל לו...
העיקר לא להסתתר מאחורי מסכה , לא לאגור את בלוני האויר האלה.
כי גם בלי קשר להריון, הם יכולים להיות הרסניים לבריאות הפיסית או הנפשית.
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

מאוד מסכימה איתך.
התנ"ך שלי לזוגיות בחודשים האחרונים הוא ספר שנקרא 'לסדר את המיטה הזוגית' הוא נותן פרספקטיבה שאף פעם לא פגשתי , ההתחלה קצת משעממת אבל הוא עשה לי שינוי ענקי בחיים בכלל ובזוגיות בפרט.

אצלי היו דברים אחרים שחסמו את הריון בשתי הפעמים רק כשסבלתי מאוד בטיפולים והחלטתי עקב כך להפסיק נקלטתי בצורה טבעית , כאילו משהו בתוכי הפנים את הקלישאה שבשביל לקבל מה שרוצים צריך לסבול קודם או לעבוד קשה .
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלי* »

ואני כן חדשה בשיח
כבר שנה של הפריות והיום שוב אכזבה חשבתי על הטוםבוי שבי שאולי מחפש דרך להשלים ולחפש את הדרך להיות אמא סה"כ 37 גיל שכבר מבקש את זה וכן אם משהי/ו מכיר שיטה אלטרנטיבית או טיפול שיכול להאיר לי את היום אם אפשר שם או טלפון עברתי 3 טיפולי דיקור שלא התחברתי למחטים סוג של חרדה שפתחתי בשנה האחרונה רווית המחטים שנה מאד מאד אפל שלי אשמח ובסך הכל אהבה מביאה אהבה
דגנית_ה*

בעיות פוריות

שליחה על ידי דגנית_ה* »

הי ארני,

חייבת לאמר, שאני לא מפסיקה לחשוב עלייך ועל סיפור ההצלחה שלך :-)
המחשבה על נסיונך מקננת בי כל הזמן, ובאמת, נשברתי גם אני, למרות שלא הגעתי עדיין ל-IVF - בכל זאת: יש המון מתח, לחץ, ריצות ודקירות גם בהזרעות.
אני בינתיים לוקחת הפסקה - ואולי בכלל - אינני יודעת. תחילה הייתי משוכנעת שחייבים להמשיך - ללכת עד הסוף. כשקראתי אותך, השתכנעתי שלא חייבים, שהלחץ לא תורם. לכן הצהרתי קבל עם ועדה: אני מפסיקה, לא רוצה ולא צריכה טיפולים. הצהרתי הצהרה... אבל שומרת לעצמי את הזכות להתחרט :-P.

זהו בינתיים.
עושה רושם שהטיפול האחרון נכשל (התחילו סימנים אפילו מוקדם מהרגיל). :-(
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

הוא אבחן וריקוצל
מה זה? (האם מדובר בדליות באשכים?)
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

גם אני אשמח לשמוע יותר פירוט על וריקוצל פעם ראשונה שאני שומעת את המינוח הזה .
אני גם חושבת שכדאי להעלות את הסיפור הזה לראש הדף למקום של שאר סיפורי העידוד וההשראה . רק שאני לא טובה בעריכה אז אם מישהו יכול תודה.
ימית*
הצטרפות: 28 דצמבר 2005, 21:31

בעיות פוריות

שליחה על ידי ימית* »

אני עברתי 9 טיפולי IVFבכל פעם קיויתי שהנה הפעם אצליח והנה הפעם זה ילך ולגמרי לא. אני מנסה לא להתייאש אך אני מרגישה כבר לגמרי מיואשת.
רק_טוב*

בעיות פוריות

שליחה על ידי רק_טוב* »

ימית, קודם כל (())
עברת 9 שאיבות או 9 טיפולים כולל החזרות?
הרבה כוחות |L|
ימית*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ימית* »

6 החזרות
ימית*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ימית* »

עניתי לך בדף הבית בטעות ...
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

בקשר לאייל פולךיטי. הלכנו אליו מלאי תקווה - וכך האכזבה. הוא נראה עייף, בכלל לא בראש שלו שבאנו, עצם הרבה את העיניים. גבה 450 ש"ח על עשרים דקות שהיינו שם. ואמר לבוא לדיקור שעולה 250 ש"ח. יצאנו בהרגשה מוזרה, בעלי אמר שזה היה בזבוז זמן.. לשיקולך ובהצלחה
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

תודה! רציתי לשמוע גם את בצדדים האלה.
מקןןה שמצאתם את מה שכן עזר!
מחכה_ומצפה*
הצטרפות: 12 מאי 2008, 11:13

בעיות פוריות

שליחה על ידי מחכה_ומצפה* »

טוב, אני חייבת לספר למישהו...ומכיוון שזה הוגדר בהתחלה כדף תמיכה, מרשה לעצמי :-D
אז אחרי שהרפואה הנורמאלית הרימה ידיים, וכך גם מטפלים אלטרנטיביים שונים, הלכתי לאייל פוליטי.
עכשיו, חודש אחרי, יש לי תחושה שאני מבייצת. קיימנו יחסים מספר פעמים בשבוע האחרון. ויש לי הרגשה שהפעם יהיה טוב :-)
אני מאד מתרגשת...קניתי פרחים הביתה, התאפרתי, ואני כרגע שוקדת במטבח על מאכלים ומטעמים. סתם ככה, מתוך חגיגיות.
חייבת להגיד, שהטיפול שלו, גם עם לא יעזור לי בעניין ההריון, מאד עזר לי "באופן כללי". הרגשה כללית, איזון ושאר סימפטומים פיזיים שהעידו על חוסר איזון נפשי. וזאת אחת הסיבות שאני מרגישה שהפעם זה גם יעזור בעניין ההריון. כי גם דברים אחרים נפתרים:-)
אז תחזיקו לי נר?|נר|

תודה!
שאלה_שאלתית*
הצטרפות: 12 מאי 2008, 22:11

בעיות פוריות

שליחה על ידי שאלה_שאלתית* »

אני גם בעיניני פוריות...
מקווה שיהיה לך המון בהצלחה!
תעדכני!!!!

את יכולה בבקשה לספר על אייל, במה מטפל איפה וכוכוכו.
אני מוכנה לנסות כל דבר (או כמעט...).
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

נשמע טוב מאוד .
כמו שכתבת עוזר באופן כללי , וזה משמח .
אצלי בכל השנים האלה של הנסיונות תחושה קשה שמשהו לא בסדר איתי , ורק עצם העובדה שהכל בסדר סופה במיקרה שלי שהביאה להריון .
חברה שלי יצרה משפט שנורא נורא עוזר לי לומר אותו לעצמי כל הזמן בעיניין הפוריות על כל שלביה :
יש לי יכולת בריאה .
בכל פעם שמתגנב הספק הזה שאצליח המשפט הזה כשאני חוזרת וחוזרת עליו לעצמי מרגיע .
מחכה_ומצפה*

בעיות פוריות

אייל פוליטי מרפא סיני שהתמחה בפוריות.
הוא חוזר בתשובה שהתחרד ולכן כבר לא נוגע בנשים, אבל נותן מרשמים לתרופות סיניות ולדיקור.
מגיעים אליו פעם אחת בלבד, הוא נותן את המרשמים והמשך הייעוץ מתבצע בדוא"ל או בטלפון. אלא אם יש צורך בפגישה. אבל בד"כ אין צורך.

וזהו. תודה על הברכות והעיצות {@
שאלה_שאלתית*

בעיות פוריות

תודה!
אפשר עוד שאלות?ף)
איפה הוא יושב?
מה ז"א מרשם לדיקור? הוא אומר מה לעושת ומשהו אחר מדקר?
שאלה_שאלתית*

בעיות פוריות

אה ראיתי הוא מקבל הצפת .
תודה!
את נסעת אליו במיוחד והרגשת שזה היה כדאי"? אני שואלת כי אני ירושלמית וזה (קצת ) רחוק....
מחכה_ומצפה*

בעיות פוריות

אני עוד יותר רחוקה מירושליים ובאמת התלבטתי מאד. גם בגלל המרחק וגם בגלל המחיר שלא קל לי בכלל. 580 ש"ח לפגישה איתו. 450 ש"ח לבית המרקחת בשביל הצמחים +שני דיקורים.
לא זול בכלל :-/
תראי, היום, אני אמנם לא יודעת אם באמת אהרה וכמה זמן זה יקח. אבל אני יכולה להגיד לך שהטיפול עובד. ממש. בניגוד לרפואה הרגילה, וכ-ל סוגי הרפואה האלטרניטיבית וההוליסטית שניסיתי (ותאמיני לי שניסיתי), שהרגשתי ששום דבר לא זז. פה, כבר מהשבוע הראשון של הטיפול, הרגשתי שהגוף שלי (ואיתו הנפש), נכנסים למקום נכון. כולל סממנים קטנים שממש לא היו מושא הטיפול כמו אקנה שאני סובלת ממנו בערך כל החיים ופשוט נעלם תוך 4 ימים מתחילת הטיפול. ויש עוד דברים שאני לא רוצה לחשוף פה בפומביות.

אנחנו עשינו לנו יום כיף בצפת. טיילנו קצת בעיר העתיקה. מצאנו בית טבע שמוכר סושי צמחוני אורגני מאורז מלא (היה מגעיל :-P) והצטערנו שלא השכלנו לשכור כבר איזה חדר ללילה באזור באותה ההזדמנות.

ומכיוון שמדובר בפגישה אחת בלבד, זה לא נורא. פעם אחת לנסוע ליום כיף זוגי בצפת. לא נורא בכלל.

לגבי הדיקור, כן. הוא כותב נגיד "נקודה SP6 במשך 30 דק'" ואחרי שבועיים שוב "נקודה SP6, אחרי דקה להוסיף נקודה....להשאיר את שתיהן 21 דק' ולהוציא בסדר הפוך"
בעקרון הוא שלח אותי למישהי שעובדת איתו תמיד. אבל מכיוון שהיה לי קצת רחוק (היא בגוש דן) ויקר, ואני מכירה מדקר שהייתי מטופלת שלו בעבר, הלכתי עם ה"תכנית טיפול" למדקר שלי.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בעיות פוריות

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אם זו הפעם הראשונה שאת עושה מעקב, פשוט לכי - בפעם הבאה כבר תהיי יותר חכמה לגבי השלב שבו את נמצאת ביום השמיני, ותוכלי לקבוע יותר במדויק. בעיני לפחות "שווה" לעשות או"ס מיותר אחד (זה בדיוק לעשר שניות, ועדיין אין שם ביצית מופרית להשפיע עליה אם אכן ההשפעה שלילית) ולא לפספס ביוץ או מידע חיוני לגבי המחזור שלך.
מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

בעיות פוריות

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

אני חושבת שהמטרה היא לבדוק האם היה ביוץ במחזור הזה (בבדיקת דם רואים אם היה ביוץ). ואז תקבלי הנחייה מתי להגיע לבדיקת זקיקים במלזור הבא.
חופש_גדול*
הצטרפות: 20 יוני 2007, 12:44
דף אישי: הדף האישי של חופש_גדול*

בעיות פוריות

שליחה על ידי חופש_גדול* »

בקשר לדליה ודוד, קראו כאן

המלצתי מהיכרות אישית היא לא לפנות אליהם לטיפול.
אנונימי

בעיות פוריות

שליחה על ידי אנונימי »

דווקא הכתבה לא הפחידה אותי. סוללת 9V עם חוטים בהחלט יכולה להיות "ביו תדר" למי שמאמין ברפואה ע"י אנרגיות. מעניין איך אנשים קונווצ' מתארים רייקי, הרי שם אפילו אין סוללה. אז גם כל המטפלים ברייקי הם רמאים?
אמא_שללה*
הצטרפות: 02 אפריל 2006, 19:08

בעיות פוריות

שליחה על ידי אמא_שללה* »

אנחנו סיימנו עכשיו מחזור IVF ואנחנו בהריון. את ההריון הקודם השגנו בעזרת הפריות והורמונים.הרבה הורמונים. הם מוטטו אותי רגשית ופיסית. הפעם החלטנו להביא ילד- לא בכל מחיר. קראנו המון על ההורמונים ועל הנזקים שלהם, לא רק לאם אלא גם לעובר, דברים שבכלל לא ידענו והרופאים לא מספרים ואולי לא טורחים ללמוד בעצמם. נסענו לאייל פוליטי, ואנחנו מרגישים שיש לו חלק גדול ומשמעותי בהריון הזה. במקביל התחלתי דיקור ועשינו הפריות ב"הלל יפה" אצל ד"ר אלנבוגן בשיטת "מחזור טבעי". נסענו 400 ק"מ הלוך ושוב בכל פעם לבי"ח, רק כדי לא לקבל הורמונים.
במחזור טבעי, מחכים לביוץ הטבעי של אותו החודש, שואבים את הביצית בבי"ח , מפרים את הביצית בזרע של הבעל ומחזירים אחרי יומיים עובר לרחם.
כעקרון, עפ"י הרופאים הסיכויים להצלחה במחזור טיפולים כזה הוא קטן כי מדובר בביצית אחת ולא ב15 או 30. לנו אין ספק שהביצית היחידה והטבעית הזאת איכותית ואמיתית ושווה הרבה יותר מ-30 ביציות מאולצות.בפעם הראשונה שקראתי על מחזור טבעי אמרתי שהוא מתאים לגיל 24 ולא ל-37 (שזה הגיל שלי).
אבל הוא מתאים לכל גיל, בתנאי שאין בעייה גדולה אצל האשה. אצלנו הייתה בעיית זרע מאוד מאוד קשה. לי לא היו ביוצים סדירים ואת זה סידר אייל פוליטי והדיקור.
בטיפול במחזור טבעי, הצלחנו בטיפול הראשון.כנגד כל הסטטיסטיקות. הרופאים בקופ"ח העבירו עליי המון ביקורת על הבחירה במחזור טבעי ועשו פרצוף גדול כשאמרתי שאני לא רוצה לבלות באונקולוגית, אבל הם קורבנות של חברות התרופות. ואני לא רוצה להיות שם.
ממליצה לגמרי על מחזור טבעי , אם הבעיה אצל הגבר, לא להתקרב להורמונים. לפעמים כשהבעיה אצל האישה- אין ברירה.
פלוני_אלמונית*

בעיות פוריות

אחר-כך הוא הפנה אותי לפסיכולוג קליני שעושה שיחה תוך כדי היפנוזה
נראה לי שבמקרה שלי זה יכול לעזור. תוכלי לכתוב את שמו של הפסיכולוג?
אם מישהו יכול להמליץ על מטפל טוב אחר בהיפנוזה לפריון אשמח לשמוע עוד.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

בעיות פוריות

שליחה על ידי מיכל* »

אני מנסה כבר שנה וחצי להיכנס להריון. אני בת 41. טרם הצלחתי טבעי וכבר עשיתי 3 פעמים הזרעה בבית החולים.
יש לי כבר שני ילדים שבאו בטבעיות בלי בעיה. ביוץ תקין, הזרע עצמו קצת חלש, אבל עדיין בגבול הסביר, ואין לי בעיה עם הרחם והחצוצרות, שיקוף רחם תקין.
הרופאים המליצו על טיפול הורמונלי להגדיל את מספר הזקיקים/הביציות.
האם יש המלצות אלטרנטיביות? איך אפשר לתמוך?
יש איזה רופא סיני (מסין) שסיפרו לי שהוא יודע לעזור, מישהו מכיר פרטים?
תודה
מיכל
[email protected]
~ נועה ~*
הצטרפות: 02 פברואר 2009, 23:54

בעיות פוריות

שליחה על ידי ~ נועה ~* »

הי מיכל אשמח לתת לך טלפון של רופא סיני מסין, שמטפל בתל-אביב.
ולספר לך פרטים נוספים.
תכתבי לי/ תתקשרי 052-5550446 / [email protected]
זהר*
הצטרפות: 14 פברואר 2002, 12:36

בעיות פוריות

שליחה על ידי זהר* »

שלום לכן
אולי מישהי במקרה יודעת מה היא התופעה הזאת..
בכל חודש לפני המחזור הפטמות שלי כואבות למגע, גדלות מעט,בקיצור מאוד רגיש האזור
האם זה קשור לביוץ למחזור והאם זה קרה או קורה למישהי ?
אני מנסה להכנס להריון ואני כבר יודעת שהביוץ שלי לא בא או שהוא חלש?
המחזור שלי סדיר .
אודה למי שיוכל להאיר את עייני
תודה @}
זהר*

בעיות פוריות

שליחה על ידי זהר* »

כמה סימבולי שאני באה לשתף פה בנס שקרה לי(ותכף אני אסביר למה נס, זה חשוב מאוד שכל הנשים שמנסות להכנס להריון ידעו אותו,כמו שמישהי גילתה לי,כי אני חשבתי שאין סיכוי שאוכל להכנס להריון) ,אז ההודעה מלמעלה זאת אני ואפילו לא ידעתי שאני בהריון :-)
כמה ימים הסתובבתי בתחושה מוזרה,ואז בדקתי מתי קיבלתי בפעם האחרונה וגיליתי שבעצם כחודשיים לא היה לי בכלל מחזור
ושלפי דעתי,המחזור הקודם בכלל היה הפלה כי היה לי דימום של יומיים ואז הפסקה שבועיים ואז דימום נוסף שנמשך כ5 ימים
אבל זאת פעם ראשונה מזה 8-9 שנים שהמחזור לא היה סדיר בצורה מוזרה שכזאת. אז חשדתי..וקניתי ערכה לבדיקת הריון ובזמן הישיבה על האסלה
אני רואה קו אחד ברור,ואז פתאום עוד קו בהיר מאוד מאוד. בהתחלה לא קלטתי הסתכלתי והסתכלתי ולא הבנתי מה זה :-)
ואז נזכרתי שבעבר שבדקתי היה קו אחד מאוד ברור שלא משאיר מקום לספק. הלב דפק כמו משוגע,הסתכלתי בהוראות וראיתי שכתוב,שאם יש קו בהיר מאוד זה סימן להריון צעיר. קמתי מהאסלה והתחלתי להסתובב בבית כמו סהרורית ולמלמל "יואו יואו יואו" כמו מפגרת :-9 הייתי בשוק מוחלט
בסך הכל ניסינו כחודשיים שלושה.
כשלושה חודשים לפני שנכנסתי להריון סיפרה לי מישהי חמודה שהם ניסו להכנס להריון המון זמן,וללא הצלחה.הם ניסו טיפולי פוריות כואבים ומה לא.
ואז יום אחד היא גילתה את הרייקי ככה פשוט ככה עבד. היא אמרה לי שרייקי הוא עוצמתי וזה מה שגרם לה להכנס להריון ולהביא ילד בריא לעולם.
אני עושה רייקי לעצמי כבר שנים,אבל יותר בקטע של להעביר כאבים,לעזור לעצמי להרדם,ולפעמים גם לעשות לאנשים אחרים ,שסובלים ממשהו אקוטי.
למדתי רייקי 1 ואני ממליצה לכל אדם לעשות את הקורס הזה,כי רייקי זה דבר נפלא. ואז היא סיפרה שחברה שלה התחילה לעשות רייקי לעצמה בעקבות
הסיפור שלה,היא אמרה לחברה (שלא כ"כ האמינה) שלא תעשה סתם אלא אם היא באמת מתכוונת להכנס להריון ברגע זה. החברה בסופו של דבר נכנסה להריון מאוד מהר,היא לא האמינה שזה קרה לה,היא לא התכוונה להביא ילד לעולם עכשו.אני מציינת את זה כי רייקי זה כלי חזק,ותעשו את זה רק אם באמת אתם רוצים להכנס בזמן הקרוב להריון.
גם אני לא האמנתי,לא ציפיתי שזה יקרה כ"כ מהר,אבל ניסיתי,מה כבר יכול לקרות :-) בכל ערב הייתי שוכבת במיטה ושמה את הידיים על הרחם,הייתי מזרימה לרחם חום,חושבת על איך אני מחממת אותו,חושבת מחשבות חיוביות וככה הייתי נרדמת. אחרי סקס,הייתי עושה את אותו הדבר,מדמינת את הזרעונים שטים לכיוון הביצית שולחת חום ואהבה,ומדמיינת איך אחד נכנס לביצית ומפרה אותה. והצליח לי! מבחינתי זה נס! הייתי בבדיקת אולטרסאונד לפני שבוע(אני בשבוע 10) והטכנאית שאלה אותי אם יש לי מחזור סדיר? כי השחלות שלי לא נראות תקינות לחלוטין כנראה.
אני מקווה שהסיפור שלי יעזור למישהי,כמו שכ"כ הרבה סיפורים פה עזרו ועוזרים לי
בהצלחה לי ובהצלחה לכולן ותזכרו שכשמשחררים ונרגעים זה קורה ,כי כמעט הכל בראש.
|L|
  • שכחתי לציין שאיזו רופאה סינית אמרה לי שהרחם שלי קר,וכל מה שיבוא בתוכו לא יקלט. זה ליווה אותי במשך חודשים,גם אחרי אחרי שנכנסתי להריון,במיוחד בהתחלה הייתי בחששות שמשהו יקרה והעובר לא יקלט. אני יודעת שלא טוב לחשוב על זה,ובאמת אני מכניסה לי לראש שהכל טוב,העובר גדל יפה והכל בסדר,אני בסדר אני חזקה.
עלמה*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2002, 10:31

בעיות פוריות

שליחה על ידי עלמה* »

מאד התרגשתי לקרוא מה שכתבת
לפני שהרופאה שלי פרופסור מרתה דירנפלדהעבירה לי עובריםלרחם עברתי רייקי. זה עבד ויש לי תאומים מקסימים
זהר*

בעיות פוריות

שליחה על ידי זהר* »

לפני שהרופאה שלי פרופסור מרתה דירנפלדהעבירה לי עובריםלרחם עברתי רייקי. זה עבד ויש לי תאומים מקסימים עלמה (נשמה בספרדית) ריגשת אותי גם כן @}
ארני_ש*

בעיות פוריות

שליחה על ידי ארני_ש* »

וואו זהר איזה סיפור מרגש .
נפלאים כל אנשי המיקצוע האלה שאומרים לך שלא תצליחי להכנס להריון , גם לי זה קרה .

אני אכן אמליץ על רייקי לחברה שמנסה מאוד .
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

בעיות פוריות

שליחה על ידי גלי* »

תגידו, מתנת פיוס עוד כאן?
כי רציתי לקבל פרטים על הפסיכולוג ההיפנוטי ההוא מלפני כמה שנים, במעלה הדף...
תודה!
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”