סימנים ראשונים להריון

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום אני בת 28 ולפני חודשיים עברתי ניתוח להוצאת שרירן.
לפני 5 ימים שכבתי עם החבר ללא קונדום, אך נזהרנו כך שהסיום היה בחוץ.
היום התחלתי להרגיש כאבי בטן עזים כמו של מחזור רק הרבה יותר חזקים.
ויש לציין שכבר קיבלתי לפני שבועיים כך שאני לא אמורה לקבל עכשיו...
האם יש סיכוי שאני בהריון???
זה מאוד חשוב לי לדעת כי אסור לי כרגע בגלל הניתוח.
אודה לכם אם תענו בהקדם!!!
ענבל*
הצטרפות: 06 פברואר 2002, 10:42

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ענבל* »

שלום לכולן. המחזור שלי לא כ״כ סדיר יש לי כאבי גב תחתון שבחיים לא היה לי תחושת רעב כל הזמן כל שניה יש לי פיפי מאחר לי המחזור ב3 ימים עשיתי בדיקה ביתית היה היה פס אחד זרקתי אותה לפח ואחרי איזה 10 דקות הסתכלתי שוב והיה עוד פס ממש חלש יש מצב שזה הריון??? בבקשה תענו לי בהקדםםםם בבקשה
ענבל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ענבל* »

שכחתי לציין שהחזה גדל והפיטמות כואבות
ענבל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ענבל* »

?????
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

נשמע מבטיח - למה לא לבקש מהרופא הפניה לבדיקת דם?
ענבל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ענבל* »

עשיתי אתמול עוד בדיקה ביתית יצא שלילי אם עד יום ראשון אני לא יקבל מחזור אני אעשה בדיקת דם הלוואי שיצא חיובי (((:
רוצה_להיות_אמא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2009, 00:10

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי רוצה_להיות_אמא* »

שלום, אני חדשה כאן ומאוד מבולבלת, אני בת 24, נשואה טריה ומתחילים לנסות להכנס להריון, המחזור שלי אורך בדרך כלל 35 ימים, החודש הזה המחזור הקדים בשבוע רק שהדימום היה מודר יותר מבדרך כלל.. מלבד זאת הוא ארך לי שלושה ימים וקצת, בנוסף התחילו לי הרגשות מוזרות לפני הדימום ועד היום (כמעט שבוע) זה כולל בחילות, על בף הקאה ברוב שעות היום, רעב פתאומי לפעמים, כאבי ראש ופצעונים בפנים שאף פעם לא היו לי.. משהי אולי עברה משהו כזה? אני חולה למען ה׳?? לא בא לי!!!
בנוסף שכחתי לכתוב שהגבר שלי עד המחזור הזה דיי חשש מהריון והיה משגל נסוג (סליחה על הפרטים)..
משהי שמעה או נתקלה במקרה כזה עם הריון בסופו של דבר?? מה גם שלפי מה שקראתי כאן החום גוף צריך להיות גבוה מהרגיל ומהבדיקה שלי יש לי 37.2 יש לזה משמעות? אגב בדיקה ביתית שעשיתי היום שללה :( אני כבר לא יודעת מה עובר עלי ורק מחפשת תשובה/ תמיכה/ משהו... בא לי לבכות!!
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

תרגעי, תחכי כמה ימים, תעשי עוד בדיקת הריון. שום דבר נורא לא קורה. אם הבדיקה שלילית ואת עדיין מרגישה לא טוב תלכי לרופא נשים לבדיקה.
מאושרת_על_מה_שיש*
הצטרפות: 25 מרץ 2012, 11:30

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאושרת_על_מה_שיש* »

בוקר צהריים טובים!
משהי אולי נתקלה בסימני הריון כמו כאב גרון וחולשה כללית (בלי חום או הצטננות) בנוסף לבחילות, כאבי ראש וסחרחורות קלות?
אני מרגישה כך כבר כמה ימים טובים ללא שיפור ניכר..
אני תוהה אם לקבוע תור לרופא רגיל או רופא נשים..
אשמח לעצות :-)
מעיין_שופע*
הצטרפות: 08 מרץ 2012, 15:15

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מעיין_שופע* »

את מאחרת במחזור? אם כן תעשה בדיקת הריון ותראי מה התוצאה. בהצלחה :-)
_בהריון או לא?_*
הצטרפות: 27 מרץ 2012, 11:48

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי _בהריון או לא?_* »

שלום ,
היה לי איחור בשבועיים למחזור בזמן הזה התנפח לי החזה והיה רגיש היה כואב לי כשנוגעים בו , עשיתי בדיקת הריון חדשה שיצאה בשם "מקלון זהב"
שבו היא מכילה גם אם אני בהריון ובאיזה שבוע אני . יצאה לי חיובי בשורה הראשונה (הריון או לא) היו שלושה מקלות ברורות והשניים האחרונים מטושטשים אך מסומנים ובשורה השניה (איזה שבוע) יצאו לי שני קווים . באותו היום רבתי עם חבר והייתי עצבנית ומתוחה יותר מדי .
למחרת כשקמתי ראיתי אצלי דם על התחתון .
אז השאלה שלי אם קיבלתי מחזור ? אם הבדיקה טעתה ? אני בהריון עדיין או שזו הייתה הפלה טבעית?

תודה מראש :))
רוצה_להיות*
הצטרפות: 13 מרץ 2010, 21:54

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי רוצה_להיות* »

אני לא בטוחה אבל את יכולה ללכת לרופא ולבקש בדיקת דם..
שיהיו בשורות טובות, גם עם הבן זוג :)
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

תודה אני אעשה בדיקות דם בהקדם האפשרי .. בכל מקרה קניתי עוד בדיקה כזו ואעשה מחר על הבוקר .. :))
ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

אם הבדיקה הביתית הראתה הריון - הסיכוי שהיא טועה אפסי. האם הדימום חזק? ממשיך עדיין או שהפסיק?
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

הי בנות,
אני חדשה כאן, אני משתגעת כבר ... נכנסתי להריון לפני כ 7 חודשים בערך - בשבוע ה 9 הפסיק הדופק... עשיתי גרידה, לאחר כמה חודשים שוב נכנסתי להיריון שלא ידעתי בכלל כי היו לי דימומים מטורפים וזה היה בדיוק הזמן שהייתי צריכה לקבל מחזור - מסתבר שזה היה הריון חוץ רחמי ... עכשיו אנחנו שוב מנסים ואני מתה מפחד....
דנה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

אני 5 ימים לפני מחזור, יש לי קצת כאבים בחזה, רעב מוגבר / חוסר חשק לכול מיני סוגי מאכלים, אני עצבנית בטירוף ואין לי סבלנות לכלום ... אולי בגלל שאני בלחץ מהמחזור ...
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

ג'ני הבדיקה יצאה חיובית עוד הפעם ובדיוק כמו הראשונה .. כנראה אני באמת מחכה לקטנטונת או קטנטן .. בהתרגשות ובהתלבטות לא יודעת מה לעשות .
הדימומים ביום הראשון היו קצת .. ואז הפסיקו בערב .. ואותו דבר גם היום .. היו קצת בבוקר ועכשיו אין בכלל ... קבעתי תור לרופא .. נראה מה יהיה :))
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

היי דנה .. קודם כל ברוכה הבאה :))
תיראי הסימנים שאת מרגישה הם כמו הסימנים ההתחלתיים של הריון .. אני לא רוצה להכניס אותך ללחץ או לשמח אותך טרם הזמן .. תחכי יומיים ככה שלושה .. ואז תיראי אם המחזור עדיין לא הקדים ולא הגיעה אז תקני את הבדיקה שאני קניתי "מקלון זהב גם וגם " הוא מראה יומיים טרם איחור המחזור .. והיא מאוד יעילה ודייקנית ..
שיהיה בהצלחה :))
דנה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

תודה :-)
הזמן הזה שצריך לחכות מטריף אותי...לא בא לי להתאכזב ... יש את הבדיקה הזו בסופר פארם?
דנה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

לגבי הדימום שכתבת - זה היה לי בהריון הראשון - זה הסימן להשתרשות, בבדיקה אמרו לי שזה בסדר גמור ... זה טבעי שזה קורה ...
שיהיה לך המון ב ה צ ל ח ה ושיעבור בשלום !
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

כן דנה יש את הבדיקה הזו סופר פארם אני קניתי אותה משם :)
ותודה על העידוד .. גם אותי מטריף לחכות לזה .. למרות שאני לא יודעת אם להשאיר את התינוק או לא ...
דנה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

באמת ? למה? (אם מותר לשאול) בת כמה את?
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

כי אני חושבת שבקטע של ההריון אני אשאר לבד (בן זוגי הוא מאוד שמרן ) והתנאים שלו לא כל כך מתאימים לי ... אני מסוג הנשים שאוהבות להגיד את המילה האחרונה .. ואני בת 20
שאלונית*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 22:04

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שאלונית* »

שלום לכן,
יש לי שאלה אם קימתי יחסי מין יום לפני ב=הביוץ הזרע עדין נשאר ברחם וייתכן ויפגש עם הביצית .
?
דנה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דנה* »

מחר אני אמורה לקבל מחזור, אתמול עשיתי בדיקת הריון ביתית והיא יצאה שלילית ... אני מרגישה שאני בהריון ...אני מפחדת שאני אקבל מחזור ...):
נערה_בת_13*
הצטרפות: 04 אפריל 2012, 12:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי נערה_בת_13* »

דבר ראשון רציתי לשאול אים נערה בת 13 יכולה להיכנס בטעות להריון כשיש לה כבר מחזור.
בזמן האחרון אני מרגישה דפיקות בבטן ! ואני לא קיימתי יחסי מין חס וחלילה !
הבטן כואבת וזהו ! אני מזה דואגת ואני קיבלתי כבר מחזור לפני שנה ואני מזה מפחד ואני מצליחה לישון כאילו הכול רגיל !
נשים , אני מאוד מצטערת שהתערבתי כאן , אבל יש משהיא כאן שיכולה להגיד לי מה קורה ? ואולי כול זה גיל ההתבגרות ? (אצלי)
נערה_בת_13*
הצטרפות: 04 אפריל 2012, 12:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי נערה_בת_13* »

ואני מרגישה נפיחות בבטן !
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרון* »

נערה יקרה
אי אפשר להכנס להריון ללא קיום יחסי מין.
הכאבים שאת מרגישה יכולים להיות כאבים מהמחזור, וגם הנפיחות בבטן.
אם את מודאגת תלכי להיבדק אצל רופא משפחה.
_בהריון או לא?_*

סימנים ראשונים להריון

דנה יקירה מה שלומך ?? הגיע המחזור ??
ממי*
הצטרפות: 17 יולי 2005, 15:36

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

שלום לכן בנות וחג שמח
קימתי יחסים עם בעלי במועד הביוץ ומאז הרגשתי כול הזמן מוזר עם הגוף שלי.חשוב לציין שרק הפסקתי גלולות לפני חודש.
ואחרי שבוע ה"מוזר" הזה נעלם לו וככה גם התקווה שזה אולי הריון עשיתי גם 2 בדיקות בית יצא שלילי.
ושלשום היה מועד הווסת שלי אך במקום דימום חזק כרגיל יצא לי טיפה כל יום עד היום ממש טיפה אחת שתים ליום וזהו.
דימום אופיני למחזור זה לא אז מה זה? למה אין לי מחזור?
כמו כן לפני מספר שנים היתי בהריון שמסיבות כאלה ואחרות לא המשיך...ואז לא היה שום דימום אבל היו כאבים בבית שחי ובחזה באופן שאי אפשר היה לטעות.כעת רק החזה רגיש.
מה אתן אומרות בדיקה ביתית שלישית?
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

עשיתי בדיקה שלישית היום יצא שלילי שוב ,עדין הדימום הוא טיפה ביום.... היום זה היום ה 27 מאז היום הראשון של המחזור הקודם.
אוףףףף אני עדין לא רוצה לעשות בדיקת דם עד שאהיה בטוחה ...למה הביקדה שלילית?
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

בקיצור גם הדימום שנמשך 4 ימים כל יום מעט מאוד נגמר ועכשיו הפרשות צהוב כהה וגם בקושי מה אתן אומרות נעשה עוד בדיקה ביתית?
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

לדעתי את יכולה לעשות כבר בדיקה ביתית, מה גם שאני במקומך הייתי מתייעצת עם רופא/ת הנשים שלך, אני מבינה מאוד את הלחץ שלך גם אני הייתי שם חודש שעבר. לי זה נגמר במחזור (כל שאר הסימנים היו וירוס כנראה :-)) החודש זורמים עם מה שיהיה למרות שיש תחושת בטן כזו אבל זה ממש מוקדם לבדיקות וכאלה.. בכל אופן המון בהצלחה!!
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

תודה על ההתיחסות עשיתי בדיקה שלישית אתמול יצא שלילי..לדעתי זה עוד מוקדם וגם לא עשיתי בבוקר תבדיקה.
אין לי כלום כבר לא הפרשות ולא דם ועכשיו היתי אמורה להיות באמצע המחזור עם שטפונות של דם...החזה כבד מתמיד אין בחילות אין כלום חוץ מתחושה תמידית של צורך במזון.הלוואי וזה לא ווירוס אני אלך לרופא שבוע הבא אבל מחר בדיקה על הבוקר ובע"ה בשורות טובות..או שאני מדמינת או שני מרגישה שיש מישהו קטן בבטן הלוואי תחזיקו לי אצבעות.
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

לרוצה להיות?
החודש הזה הוא דף חדש בשבילך אמרו לי שהכי חשוב בשבוע של הביוץ זה הצחוק תמיד לצחוק ולשמוח זה הופך תהפריה לטובה יותר בהצלחה שהשם יברך אותך ויתן לך בנים ובנות
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

תודה ממי! אני עוד חדשה בנושא הנסיונות וכאלה אבל קראתי המון.. כשראיתי שזה רק עושה לי לא טוב, הציפייה הזו, החלטתי שעדיף להפסיק.. מסקרנות החודש הזה עשיתי בדיקות ביוץ לפי כל ההוראות והכל.. התוצאה? כלום כלום ושוב כלום. זה כמובן לא הפריע לנו להנות כמו בכל חודש מה שאלוקים רוצה זה מה שיהיה בסוף אז אני לא ממש מייחסת כרגע חשיבות לכל הבדיקות האלה.. אם כבר בודקים נראה לי שרופא זו התשובה.. בכל זאת מאחלת לך הצלחה ענקית חיוך יש והרבה.. :-) ותעדכני בבשורות טובות אמן!!
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

אגב אם זה יעזור לך, ממי, קרובת משפחה בגילי סיפרה לי שבהריון הראשון שלה עד חודש שני וחצי בדיקת הריון לא גילתה שום דבר.. גם הבטא לא כל כך הייתה באופק.. אני לא ממש יודעת להסביר את זה, מה שכן הילד שלה בן שנתיים וחצי היום ובונבון אמיתי! אז אל יאוש! וגם את יבוא המחזור הכל לטובה צריך לאהוב את הפחות טוב כמו את הטוב :-)
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

לרוצה להיות גם היום היה לי שימום חום ומעט מאוד כמו סוף מחזור אחרי שאתמול לא הופיעה טיפה .. מקווה לטוב בע״ה... זה נחמד שיש מי לשתף בלי שיכיר אותך והפורם הזה מאפשר לשפוך מה שבלב שהרי לא משתפים אף אחד . קבעתי תור לרופא אני מרגישה מוזר ביותר, מקווה לטוב ואם לא לא נוותר נמשיך לנסות ועם שמחה בלב כי לאנרגיה חיובית יש השפעה על כל דבר בחיים מי יתן וכולן יזכו לזרע בר קימא אמן
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

טוב חברה שבועיים מהביוץ בדיקה שוב שלילית... דימום חום מועט מאוד מאוד נמשך מזה שישה ימים. כנראה שזה הריון כימי או שמשו נדפק לי שם. לפחות שיגיע המחזור
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

התייעצת עם רופא נשים טלפונית? כי גם אם זה הריון צריך לבדוק אם הדימום בגבול הסביר.. אני במקומך לא הייתי מחכה טוב לשאול בעל מקצוע שיכוון אותך.. יכול גם שאחרי הגלולות הגוף משתגע לו קצת אבל גם כאן הייתי בודקת סבירות, אני הפסקתי גולות וחוץ מזה שהמחזור הפך להיות 35 ימים במקום 28 ימים (מאולצים) הכל תקין תודה לאל..
שוב בהצלחה ותעדכני, אם בא לך :-) חג שמח לכולן!!!
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

לרוצה להיות קיבלתי מחזור היום בערב אחרי שבוע שלם של דימומים מוזרים מאוד וזה המחזור השלישי שלי מאז הגלולות השניים הקודמים היו בסדר זה כנראה השתגע.. נקווה שהחסידה תבוא בע״ה בהקדם חג שמח ובשורות טובות אמן :-)
היפה !*
הצטרפות: 15 אפריל 2012, 00:11

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי היפה !* »

שלום אני בת 17 ואני חוששת שאני בהיריון כבר שבועיים שלא היה לי מחזור ואני בדיכאון איזה שבוע,אבל אין לי בחילות או כאבי גב אבל החזה שלי כן נהיה גדול מהרגיל ואני כן עצבנית מהרגיל ומחר אני הולכת לעשות בדקית היריון בתית אבל מפחדת שיצא חיובי את האמת אני לא יודעת מה לעשות !!
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

בוקר טוב! כבר ציינתי למעלה שהחודש החלטנו להוריד הילוך ולהנות יותר מלעבוד :-) המוזר הוא שמשבוע שעבר ועד היום יש לי התקפי בחילות הזויים! שמתי לב שזה לעיתים אחרי שאני מריחה ריחות שאני אוהבת בדרך כלל, אני אמורה לקבל מחזור רק בסוף השבוע. הגיוני לקשר להריון?
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

ולהיפה! אני חושבת שכדי להקל על עצמך תעשי את הבדיקה. האם קיימתם יחסים לא מוגנים? חשוב לדעת שלעיתים יש מחזורים לא רגילים ועדיין לא מדובר בהריון.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אלמונית* »

היי בננות,
אני חדשה פה.. האמת אחלה פורום :-)
אנחנו אחרי הזרעה, יום שלישי (עוד יומיים)בדיקת דם המעוללת(תוצאות)
אין לי מושג איך מתאפקים...
יש לי רגישות בפיטמות ומעבר לזה נראה לי שהכל בראש...
יש תסמינים יותר מדוייקים לדעת האם ההריון תפס?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

היייי
גמני בקטע
מחכה יפה עד שהאלוקים יחליט לתת לי את האושר
בינתיים - כבר שנה וחצי- יש רק מחזור שדופק נוכחות כמו שעון שוויצרי עם דפקט בשכל

עכשיו יש לי איזה איחורון- פעם ראשונה בחיי, תאמינו לי...
לא מעיזה לעשות בדיקה...
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אלמונית* »

לא מעיזה לעשות בדיקה...

כמה זמן מאחר לך?
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ליאת* »

אני רגילה לקבל מחזור כל 28 יום, המחזור איחר ביומיים אחרי שהיו לי כאבי בטן ותחושות של מחזור וכדו'
אחרי יומיים שלושה היו קצת דמומים חומים ואחרי יום היה פתאום מלא דם 0מחזור)
מה זה אומר?
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

אלמונית-

מאחר לי כבר שלושה ימים.

בעלי כמעט הכריח אותי לעשות בדיקה אתמול...

ונחשו מה- יצאו לי שני פסים!!!!!!!!

מה עושים עכשיו?

אני לא יודעת מה לחשוב...

זה נשמע לי הזוי- וקצת קשה לי להאמין...
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

משהי אולי עזרה??
אני כבר שבוע עם בחילות שהתחילו קלות וביומיים האחרונים איומות (!!!!!) רק בסוף השבוע אני אמורה לקבל מחזור. היום הרופאה שלחה אותי לעשות בדיקת דם והתוצאה בטא קטן מ- 2.
האם יש איזה סיכוי ופשוט נבדקתי מוקדם מידי?
אני ממש לא לחוצה להריון או לא פשוט מפריעה לי העובדה שיש את הבחילות האלה.. :(
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

אף אחת עם עצה??
אליש*
הצטרפות: 05 נובמבר 2009, 12:04

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אליש* »

קישור | העבר | מחק רוצה להיות? (17.04.2012 23:38):
הי
לא נראה לי שיש דבר כזה
בדיקת דם תמיד מדייקת,לא?
ככה תמיד אמרו לי, בכל אופן.
בהצלחה
לירון*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2003, 16:20

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי לירון* »

שלום היום עשיתי בדיקת היריון בתית רציתי לעשות את הבדיקה בבוקר אבל בערכה היה כתוב שאפשר לעשות את הבדיקה בכל שעה ביום אז החלטתי לעשות את זה בשעה 17:00 בדיוק,והתוצאה הייתה שלילית,אבל בכל זואת הייתי בלחץ כי לא כל התשובות נכונות ואני מפחדת שאני כן בהיריון למרות ששבועיים המחזור לא התחיל לי,ואני לא רוצה לעשות בדיקת דם כי אני מפחדת שאחר"כ הם יגיד להורים שלי או למישהו מבוגר ויערבו בזה את כל העולם...!
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרון* »

בת כמה את?
חוץ מהאיחור של המחזור יש לך דברים נוספים שגורמים לך לחשוב שאת בהריון?
התשובות של הבדיקות הביתיות לא תמיד נכונות, כדאי אולי לעשות עוד בדיקה.
לירון*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי לירון* »

אני בת 16,וכן יש לי כאבי ראש חום וסחרחורת והבטן שלי קצת נפוחה.ואיזה עוד בדיקות אפשר לעשות חוץ מבדיקת היריון בתית,ואפשר לעשות בדיקת דם אבל בחשאי?!
ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

אני מציעה שתעשי עוד בדיקת הריון ביתית. אם גם היא שלילית -אז את כראה לא בהריון. אני לא היתי בלחץ במקומך. נשמע לי יותר תופעות של וירוס מאשר של הריון.
אנג'לה*
הצטרפות: 04 פברואר 2006, 11:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אנג'לה* »

אני בת 28 יש שני ילדים מנסה להכנס להריון עם ילד שלילי אני עדיין לא באיחור אבל יש לי תחושות בטן התחתונה מוזרות וזה חודש הראשון שהפסקתי גלולות עם אני בהריון או שזה בגלל הפסקת גלולות
די_די_די*
הצטרפות: 20 אפריל 2012, 15:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי די_די_די* »

היי, אני בת 23 ובעלי בן 30 עם זרע מצוין, שנה וחצי נשואים ולא שומרים, עשינו כבר שתי הזרעות שלא הצליחו, כרגע בתהליך של ההזעה השלישית, מישהי יודעת מה הסיכויים? מה יכולה להיות הבעיה? בפרופיל הורמנלי שלי הכל תקין.... למה אני לא נכנסת להריון?
תודה רבה
עדי_די*
הצטרפות: 02 מרץ 2006, 16:15
דף אישי: הדף האישי של עדי_די*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי עדי_די* »

שאלה נוספת, האם דלקת או פטריה מונעות הריון?
יכול להיות שפטריות חוזרות גורמות לבעיות כניסה להריון?
אודה לתשובתכם....
ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

עדי די קשה לענות על השאלה בלי להכיר את המקרה. האם המחזורים שלך סדירים? האם עשית בדיקות נוספות כמו צילום רחם? האם אתם מקפידים לקיים יחסים בזמן הנכון?
יש מצב שבו פטריה יכולה לגרום לזרע להפגע כשהוא נכנס לנרתיק, אבל הזרעה אוכפת את זה. בכל אופן היתי מאוד מציעה לך לעקוב אחרי המחזור לפי שיטת המודעות לפוריות וגם לגלות מה הסיבה לפטריות החוזרות ולפתור אותה.
את מטופלת בהורמונים ביחד עם ההזרעות? חשוב להבין מה הסיבה לזה שלא מצליחים להרות לפני שעושים טיפולים הורמונליים (לטעמי). חשוב לדרוש מהרופא לבצע את כל הבדיקות לספק לך אבחנה, ואם התשובה היא "בעית פוריות בלתי מוסברת" אז לפנות למומחה לפוריות ברפואה סינית.
לירון*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי לירון* »

שלום,איפה אני יכולה לעשות הפלה מבלי ידיעת הורים או אף אחד אחר בגלל שאני בת 16 ,והאם אפשר לעשות הפלה אחרי 3 חודשיים?!
האם הפלה מסוכנת כאילו יכול לקרות לי משהו במהלך ההפלה או בכלל בעתיד,אני פשוט בלחץ כי נהייתה לי בטן ואני לא רוצה שאף אחד ישם לב לזה..!
ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

אני לא יודעת איפה עושים הפלה אבל אני מציעה שתפני למיון באחד מבתי החולים והן בוודאי ידעו להפנות אותך. את צריכה לעשות זאת במהירות האפשרית, מחר על הבוקר! בשלב הזה הפלה היא ניתוח. ניתוח תמיד מסוכן, למיטב ידיעתי, יחסית זה ניתוח עם מעט סיבוכים. שיהיה לך בהצלחה והכי חשוב, אל תחכי עוד דקה אחת מיותרת...
מתי_זה_כבר_יגיע*
הצטרפות: 22 אפריל 2012, 20:32

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתי_זה_כבר_יגיע* »

שלום, אנחנו מנסים להרות כבר תשעה חודשים, החודש התחלתי להרגיש בחילות קלות וכאבים קלים בחזה.
התחיל לי קצת דימום כהה כשלושה ימים לפני התאריך של הוסת החודשי ואחרי שלושה ימים באמת התחיל לי הוסת.
האם יש סיכוי שיש מחזור בחודש הראשון של ההריון?
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ליאת* »

שלום, אנחנו מנסים להרות כבר תשעה חודשים, החודש התחלתי להרגיש בחילות קלות וכאבים קלים בחזה.
התחיל לי קצת דימום כהה כשלושה ימים לפני התאריך של הוסת החודשי ואחרי שלושה ימים באמת התחיל לי הוסת.
האם יש סיכוי שיש מחזור בחודש הראשון של ההריון?
-------------------------------------------------- גם לי קרה את אותו מקרה החודש, אנחנו מנסים להרות כ4 חודשים(אני עכשיו שבוע וחצי אחרי מחזור) רק שהמחזור איחר ביומיים
ובנתיים לא נראה לי שיש הריון...!
שיהיה לך בהצלחה!
אשמח אם למישהי תהיה תשובה על המקרה הנ"ל
רוצה_להיות*

סימנים ראשונים להריון

היי, שוב אני.. רציתי לשתף במה שעובר עלי, אנחנו חודש ראשון שמנסים ובינתיים נהנים מאוד, אין לחץ וכאלה.. ימי המחזור שלי אורכים 33-35 ימים והחודש הזה הייתי אמורה לקבל לפני יומיים, מידי פעם יש בחילות קלות ועובר מיד כשאני אוכלת.. אני לא מייחסת להן חשיבות גדולה מידי, המוזר הוא שאין לי שום תחושות של לפני מחזור בכלל, כל מה שאני רגילה אליו בדרך כלל ושום דבר! בדיקת דם של שבוע לפני מחזור לא הראתה תשובות חיוביות של הריון (רופאת משפחה שלחה אותי לעשות בגלל הבחילות) אבל זה היה מוקדם לדעתי, יש משהי עם תובנות לגבי זה?
אנג'לה*
הצטרפות: 04 פברואר 2006, 11:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אנג'לה* »

לרוצה להיות תנסי בדיקה בתית; אני עשיתי פעמים ויש תוצאה מדוייקת עוד לפני האיחור במחזור
ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

כן בהחלט- בדיקה ביתית
מלכה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 13:06

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מלכה* »

מה קורה??
איך אתן מרגישות?

שנשמע בשורות טובות אצל כולן בקרוב!
מבולבלת*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 15:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מבולבלת* »

היי בנות,בהחלט עוזר שיש אותכן!!!אני ובעלי התחלנו לנסות לפני שלושה ימיים ומאז הניסיון הראשון הבטן שלי נפוחה מאוד והחזה רגיש בטירוףף.הייתכן שמרגישים שינוי גופני יום לאחר היחסים???ושזה הריון???
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

לא. יום אחרי היחסים אין שום שינוי גופני ולא מרגישים כלום.
הזרע עדיין עושה דרכו לכיוון השחלות.
לוקח כמה ימים טובים (5-6 ימים לאחר הביוץ) עד שיש הפריה שמשתרשת, אם בכלל.
דבורה*
הצטרפות: 10 מרץ 2002, 20:16

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דבורה* »

שלום בנות יקרות!
איזה כיף להגיע לדף עם כל כך הרבה מידע.... אשתף אתכן במשהו שהלוואי ויהיה משמח בסוף...
אנחנו מנסים להיכנס להיריון מזה כשנה וחצי. יש לי ילד בן 2.4 ואיתו נקלטתי להיריון כשלושה חודשים לאחר החתונה... יש לי שחלות פוליצסטיות אבל כמו שציינתי, לא היתה בעיה להיקלט בהיריון הראשון.
מזה כשנה וחצי בכל מחזור אני מתאכזבת מחדש. לא פניתי לרופא עדיין. המחזור שלי לא סדיר. קיבלתי מחזור בסוף דצמבר ופעם לאחר מכן ב 23.3!!! ועכשיו כבר שךושה ימים, מיום חמישי ועד היום התחיל לי דימום מוזר שכזה... דימום שרואים בניגוב אבל לא ממש יוצא החוצה ואני אחת שסובלת מדימומים כבדים... בנוסף לכך החלו בחילות היום... וזה מוזר כי החודש מערב פסח ועד יום חמישי האחרון בקושי הייתי ביחד עם בעלי...
קראתי כאן קמצ על סימני ההשתרשות ואני מקווה שאוכל לשתף אתכן בבשורות טובות. לא רוצה שוב אכזבות. מפחדת לקנות ערכה!!!
שבוע טוב (-:
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

בנות יקרות..
אנחנו גם מנסים כבר 3 חודש להיכנס להריון אני אחרי גלולות . בכל אופן בחודש שעבר היו לי דימומים רק בניגוב לפני המחזור אבל אחר כך הוא בא כמו גדול באיחור אבל בא.
ועכשיו שוב מנסים ומקווים... היתי פעם בהריון אחרי שבועים כבר מרגישים כאב בבית שחי בחילות לא היו לי ממש רעב תמידי כן.. וחזה כואב.
עכשיו אני לא בודקת לא מחפשת סימנים אחרת אשתגע פעם שעברה דימינתי סימנים . בע"ה שיהיו בשורות טובות בנים ובנות אמן :-)
מורן*
הצטרפות: 04 דצמבר 2003, 11:32

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מורן* »

הי, אני בת 25 ומתחנת בעוד ארבעה חודשים בעזרת השם. בן זוגי בן 32. החודש,אחרי שימוש ארוך וממושך בגלולות החלטנו להתחיל לעבוד על זה.. אני לא יודעת מתי אני אמורה לקבל בגלל שאין גלולות. אני מאד עייפה,שבעה,חשק מיני מוגבר וכאבי ראש.. יש למה לצפות?
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

למורן .. לצפות זה תמיד טוב וחיובי.
אני גם הפסקתי גלולות לפני שלושה חודשים והגוף קצת מבולבל לפעמים מחזור לא סדיר וכאלה. אבל כל חודש שאני מנסה תמיד פסיכולוגית יש לי סימנים להריון עיפות רעב וכו׳.. כעשיו אני כבר לא נכנסת לזה כי פעם שעברה היתי בטוחה שזה הסימנים ובסוף בא המחזור עם דימומים לפני שזה אופיני לגלולות. חוץ מזה שיש נשים שנקלטו ישר אחרי הגלולות ואצלי כנראה הגוף לא התנקה עדין כי לקחתי המון שנים. מקווה שבע״ה נקלטת :-)
מבולבלת_מאד*
הצטרפות: 30 אפריל 2012, 16:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מבולבלת_מאד* »

מה אפשר לעשות, אם אין ביוץ????????? עשיתי בדיקות עם מקלוני ביוץ
בבקשה תענו לי..!
אני מאד בלחץ
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

למבולבלת מאוד.. או שתלכי לרופא לבדיקת ביוץ או שספרת לא נכון... אם המחזור הוא כל 30 יום אז הביוץ הוא ביום ה15 וממנו קחי יומיים לפני ואחרי אלה הימים הבטוחים ואם המחזור כל 28 יום אז הביוץ כנראה ביום ה14. אל תילחצי זה בטוח בעל הסבר
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

עזרה בבקשה...
אם היה לי דימום חלש חמישה ימים וביום השישי התחיל מחזור יחסית חזק למשך 5 ימים אז מתי הביוץ????.
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

לממי.. תודה רבה על המענה והתמיכה. בינתיים אין חדש, לא לכאן ולא לכאן... מבטיחה לעדכן!
ג'ולי*
הצטרפות: 09 מרץ 2011, 07:18

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

שלום לכל הקוראים והמגיבים! תודה על הפורום הנהדר!!
אני ובעלי רוצים להכנס להיריון, מאוד!!!
עכשיו זה החודש ה-3 לניסיונות שלנו. אני יומיים לפני ביוץ.מנסים יום כן יום לא, ללא קשר לביוץ.
האם יש לכן עצות טובות לגבי מה מעודד הפריה? מבחינת מזון? פעילות כלשהי? יחסי מין בבוקר וגם בערב?
ושאלה נוספת- באיזה יום מאז יום הביוץ מתבצעת ההשרשה?

אודה לתשובות!!!!
שלכם, ג'ולי :)
מיכי_מיכי*
הצטרפות: 03 מאי 2012, 18:15

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מיכי_מיכי* »

המחוזר מאחר לי ה4 ימים ועשיתי בדיקת דם היום בבוקר ויצא שלילי 1.1..
האם יש סיכוי שפשוט עשיתי את הבדיקה מוקדם מידי ? או שזו התוצאה הסופית ..:(
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

לגולי.. בעקרון יומים לפני הביוץ יום הביוץ ויומיים אחרי מומלץ לקיים יחסים כי הביוץ או יקדים או יאחר או יקלע בול. ההשרשה מתחילה בין 7 עד 10 יום מיום הביוץ.
אומרים שבבוקר הכיי טוב שלא יהיה חם מידי אחכ להרים רגלים ... יש עוד דברים. אני אישית חושבת שבשנה הראשונה שמנסים צריך להנות מזה והטבע יעשה את שלו .. בלי כל הרשימת מכולת הזו. מאחלת לך בהצלה ובע״ה שתיקלטי
מורן*
הצטרפות: 04 דצמבר 2003, 11:32

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מורן* »

היי אני בת 16 וחצי לפני חודש וחצי ככה קיימתי יחסי מין עם החבר שלי בלי קונדום יום לפני שהמחזור היה אמור להתחיל לי ,ואני חושבת שאני בהיריון לפני חודש וחצי הייתי אמורה לקבל מחזור ועדיין לא קיבלתי,עשיתי בדיקת היריון בתית ויצא שלילי,עכשיו כל החודש הזה לא היה לי את התסמינים של ההיריון והבטן שלי לא ממש נפוחה,והיום הייתה לי סחרחורת קלה,ועד עכשיו יש לי אני מפחדת וחושבת שזה התסמין של ההיריון ועם יתברר שאני בהיריון אז אני רוצה לעשות הפלה כי כבר עבר חודש וחצי ואחרי חודשיים ההפלה תהיי מסובכת בשבילי מה לעשות?!
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מיכל* »

שבוע טוב אני בת 28 קיבלתי מחזור ב20/4 אני ובן זוגי מנסים להיכנס להריון אני לא יודעת קיבלתי מחזור למרות שאני לא בטוחה שזה מחזור אחרי שבועיים ויום לפני הייתי אצל הרופאה שלי שאמרה לי שהביוץ שלי זה בעוד 5 ימים אני לא יודעת מה לעשות תציעו לי מה לעשות אני כולה בלחץ אף פעם לא היה לי מצב כזה המחזור שלי בא תמיד אחרי 27ימים אבל לא אחרי16יום
ג'ולי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

לממי, תודה רבה על העצות! את צודקת שכדאי להנות מזה ולא לתכנן לפרטי פרטים, אבל הרצון כל כך חזק שהוא מתגבר על הכל :))
עכשיו יש לי בעיה אחרת, אני אמורה להתחיל מקום עבודה חדש בעוד כ-3 שבועות ולא הודעתי להם על כוונותיי להכנס להריון בזמן הקרוב. אני חוששת שאם אקלט החודש, הם עלולים לבטל את חוזה העבודה שלי איתם. אני תוהה אם עליי לעדכן אותם כבר עכשיו בכוונות שלי....אני לא רוצה לדחות את ההיריון בגלל עבודה חדשה למרות שהיא מאוד מוצלחת אבל ייתכן ואאלץ לעשות זאת בלית ברירה :(
מתכננת*
הצטרפות: 27 מרץ 2008, 09:26

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

ג'ולי,
אני באותו מצב כמו שלך. החודש זו הפעם הרביעית שאנחנו מנסים. מצד אחד לא רוצים להילחץ יותר מדי, מצד שני לפעמים זה כבר הופך ל"יחסים בהזמנה". אבל צריך לתת לזמן לעשות את שלו....
את לא אמורה להודיע דברים כאלה בעבודה. יכול להיות שתקלטתי כבר החודש ויכול להיות שזה יקח עוד חצי שנה, חבל שתפספסי עבודה חדשה בגלל זה. ותחשבי שאם תכנסי להריון עכשיו יקח עוד לפחות 3-4 חודשים עד שמישהו ישים לב.
כל עוד את לא חותמת בחוזה על משהו שקשור לזה שלא תכנסי להריון בזמן הקרוב, אין לך מה לחשוש.
שיהיה לנו בהצלחה!!!!! :)
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

לגולי..
גם אני כל חודש בלהט ורצון עז להקלט.. אבל באותו שבוע של ניסיון אני רק נהנת ונהנת אחכ לא אשקר מתחילה לכסוס ציפורנים עד המחזור המבאס.
לגבי העבודה גולי יקרה עם הילד תבוא עליך ברכה ילד מביא ברכה תאמיני בזה אני כן. גם לי זה הזמן הלא מתאים אבל מי אני ש"אחליט״ אם זה יהיה בדיוק החודש או עוד חצי שנה כי זה לא מתאים! סמכי עלי הילד יכניס לבית ולך ברכה.
תתחילי עבודה והכל יסתדר משם לטובה :-). בהצלחה
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

למיכל ..דם אחרי 16 יום יכול לבוא מביוץ/לחץ/ חוסר במזון/ שימי לב לכמות כמה יוצא? הרבה מידי ?מחזור רגיל? דימום חלש? מחזור מסיבי מאוד רצוי רופא שיבדוק בהקדם.
לכי בכל זאת לבדוק. לי זה קרה לפעמים אבל בגלל גלולות.
ממי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ממי* »

בנות יקרות... אני צריכה לקבל מחזור עוד שלושה ימים. יש לי כבר יומים דימום חלש ביותר וחום כהה. . כאבי מחזור ממש בקטנה ולסרוגין. אני יודעת שטני משלה עצמי ויבוא המחזור אבל מה הקטע הזה של הדימומים האלה . אני חושבת שזה לא טוב. זה כבר פעם שניה ככה. חוץ מזה הדימום של השרשה בכלל הבנתי שלא כזה שכיח ובעקרון אין דימום בהשרשה.
יאלה שיגיע יום חמישי ואני אדע בוודאות.
ג'ולי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

בנות יקרות, תודה רבה על התגובות! מאוד נחמד לדעת שאני לא לבד בסירה! :))
אני מחזיקה אצבעות לכן! שתכנסו להיריון בקרוב, אמן!!
החלטתי לא לדחות את הניסיונות ולהמשיך למרות העבודה החדשה, עכשיו רק נותר לעבוד על כך שזה לא יהפוך ל"יחסים בהזמנה" כמו שתיארה המתכננת בדיוק רב, אלא למשהו מהנה ובלתי תלוי בהיריון!!
אמשיך לעדכן, אגע בעוד כשבועיים רק....בהצלחה לכולן!
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”