בגיל 40 ומשהוא פתאום התאהבתי

א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

שליחה על ידי א.א* »

אלינור אהובה
הכי חשוב שהניתוח עבר בשלום..
אני ככ מבינה אותך על הכאב שאת חשה .
נראה לי שעוד כמה ימים הוא ירגע מהעלבון ויצור קשר (נראה לי שמחכה שגם את תרגעי קצת)
ואם לא אז תתני לי את הכתובת שלו ואלך לדפוק לאחר שלי ולו את הראש אחד בשני ..
תעדכני איך את..
ילדה_אבודה*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

שליחה על ידי ילדה_אבודה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אלינור יקרה...
ממש מכירה היטב את תחושת המחנק שאת חווה.שאם ההודעה המיוחלת לא תגיע את פשוט לא תנשמי.
מתוקה, קוראים לזה אובססיה ואת עברת כבר מספיק כדי לזהות את זה.
נראה לך הגיוני המצב הזה? אנחנו מתנהגות כמו ילדות חסרות אונים שתלויות במענה חיצוני ועוד מאדם זר שלא הכי רואה אותנו.
זאת אשליה!!! הקשר אשלייתי.אפילו זה שאת חושבת שאת מאוהבת זאת אשליה שאת מאמינה לה אז היא רק מתעצמת.
יקירתי, תנערי את עצמך.תתכרבלי במיטה עם בעלך האהוב, תחבקי אותו חזק ותתפללי לאלוהים לצאת כבר לדרך חדשה ונקיה.
התשובה לא נמצאת אצל האחרים שלנו...הם רק מבלבלים אותנו עם הפאסיביות והנוקשות שלהם.
חשה את כאבך...שולחת לך חיבוק חם.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור יקרה
באמת מאכזב ופוגע.
תנסי עכשו לא ליצור קשר אבל גם לא לצאת בהצהרות כי אחרת את תבזבזי אנרגיות במאבקים פנימיים מיותרים.
תנשמי עמוק תעשי למען עצמך משו כייפי ומרגיע אחרי היום הטעון הזה (אפשר אמבטיה מפנקת)ומותר לבכות זה משחרר .
נראה לי שצריך לעבור בחזרה לדף איך שוכחים משו ..
היום הייתי צריכה לברר מול האחר משו רפואי בשביל חברה בקצור התקשרתי היה ממש נחמד ואדיב ואז אמרתי לו שהרגשתי שלא היה ממש בעניין ביום חמישי הרגשתי שהיה קצת טרוד ..ענה שיכול להיות שהיה קצת טרוד אבל
היה ממש כייף..בקצור הבחור לא רואה באותם משקפיים שלי, לפי השיחה איתו לא היה שום דבר שונה הפעם טוב שלא עשיתי דרמות .
על כל מקרה אני לא אצור קשר בחודש הקרוב גם כי הוא טס שבוע הבא לשבועיים וגם כנראה שצריך קצת ספייס אחד מהשני ..
פתאום_מאוהב*

שליחה על ידי פתאום_מאוהב* »

אלינור
חבל על כל הכאב הזה והציפייה המטורפת להודעה.
אני רוצה לשתף אותך במה שקרה לי אתמול , איך מכלום אנו הורסים לעצמינו את היום .
בשבוע שעבר היו ביני לבין א' המון התכתבויות, בדומה לתקופה שלפני שפתחתי את הלב, אבל יותר מאופק מהצד שלי , בדרך כלל היא יוזמת , ואני נענה.
מה שקרה , שהרגשתי חופשי לשלוח לה הודעה מהחופשה - תמונה ושאלה קצרה.
התלבטתי אם בכלל לשלוח , למה בכלל אני צריך לשתף אותה אם אני רוצה להתנתק?
בכל זאת שלחתי ואפילו תכננתי שאם ההתכתבות תתחיל להתארך אני אחתוך בתירוץ כל שהוא .
אז היא ראתה מייד את ההודעה אבל לא השיבה .
בודק שוב אחרי 10 דקות - וכלום .
ככה עבר חצי יום - כמה זמן בזבזתי על זה ...
והמחשבות שוב מנקרות , למה כשהיא צריכה היא יוזמת ואני מגיב , וכשאני שולח פתאום היא מתעלמת בהפגנתיות .
אחר הצהריים כבר הפסקתי לבדוק , השלמתי שלא תגיע ההודעה , דיי מאוכזב כי זה לא תאם את הקשר שהיה בינינו שבוע שעבר .
כל היום הייתי קצת מדוכדך למרות שפה אני עושה את הדברים שאני הכי אוהב .
בלילה פתאום הגיעה ממנה הודעה ברוח חייובית מאוד והתכתבנו קצת .
מה התובנות שלי מהסיפור , ואני חושב שהם מתאימות גם לך :
1) כשאני מאוד רוצה לשלוח הודעה רק כדי להרגיש את התגובה מהצד השני , צריך להימנע ! כי אם אין תגובה , או שהתגובה לא מתאימה לציפיות שלי אני אהייה סתם במצב רוח ירוד עם מליון מחשבות וחוסר ריכוז. אז למה בכלל להתחיל ?? למה לחפש סיבה לשלוח הודעה ? רק כדי להרגיש את הדופק בצד השני ??
2 ) קורה שהודעה ששלחנו לא נענת , האחר/ת רואה את ההודעה אבל לא מגיב , עכשיו אנחנו נלחצים/ממתינים לתשובה/מתחילים לפתח הסברים שונים .
כבר כמה פעמים נתקלתי שההסבר קיים והוא פשוט והגיוני , אבל בנתיים הלב בוער ואנו שורפים זמן יקר ורגשות על כלום.

במקרה שלי שתיארתי , ברגע שראיתי את ההודעה מ א' פתאום היתה לי כזאת רגיעה, וזה כבר מעצבן כמה שהודעה קצרה ממנה משפיעה לי על מצב הרוח .
ובאמת לא הבנתי למה אני מפרש את חוסר התגובה לכאילו שיש לה משהוא נגדי/ או שהיא סתם מתעלמת - סך הכל כנראה לא היתה פנוייה במהלך היום ( לא נכנסה לווטסאפ עד הערב) ואני סתם כבר פיתחתי תאוריות דימיוניות .
לגבי המקרה שלך.
אחרי שענית שלא מסתדר - זהו ! אין מה להמשיך לחפור , הוא לא צריך להחזיר תשובה , את כבר חתכת את הפגישה , וכל הודעה ששלחת לאחר המשפט שלך שלא מסתדדר רק גרמה לך לחכות לתגובה שלא הגיעה.
ואותו דבר שוב עם הניתוח , את מחכה להודעה שתגיע וזה מחרפן אותך כל היום הציפיה להודעה , אני מבין שזה מאוד משפיע עלייך ומשבש לך את כל היום .

בשורה התחתונה , רציתי להעביר את המסר שאם אין לך ממש צורך אל תשלחי הודעות בציפייה לקבל תשובה , זה סתם יכול להרוס לך את כל היום .
לילה טוב לך .
נ.ב.
מצטער יצא ארוך וטיפה מבולבל , כבר מאוחר ואני דיי עייף - היה יום ארוך מאוד (-:
פתאום_מאוהב*

ואוו אלינור - את מדהימה
כמה עוצמה צריך בשביל זה , ממש מעריץ אותך על האומץ לסיים חד וחלק , בצורה מכובדת ועניינית .
הוא לא יצחק ולא יזלזל , את יודעת מה , מכתב כזה אף אחד לא יזלזל !
את בהחלט יכולה להיות גאה בעצמך .

כן יהיה קשה אבל את כבר כל כך מפוקחת שאני מאמין שתצליחי, גם אם זה יעלה לך בדמעות .
מקווה שתצליחי בדרכך , את חייבת !
בהצלחה !!!
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
איזה תהפוכות וואוו.
שלחת לו הודעה או שממש כתבת מכתב?
הוא ראה את המכתב?
בטח ככ קשה לך הלוואי והיי
תי לידך לתת חיבוק
תעדכני .את אמיצה בטרוףףף
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
את פשוט מהממת .
איזה אומץ ונחישות באמת.
את צריכה להיות מוכנה לתגובה ממנו כי היא תגיע במוקדם או במאוחר.
שמחה שלא ככ קשה לך ושמחה שהביתשלך נקי :)
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור את מושלמת איך שאת!!
תהני את יכולה גם לקחת דלי גלידה בסרט זה הכי כייף:)
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

אלינור,
לי משום מה נדמה שאת כלל לא אוהבת אותו , גם בגלל שזרקת לא אחת כמה מילים לגבי העניין ( אין כימיה , שיחות שלא זורמות לעיתים, לא מצחיק, יבש וכו.. )
את אולי אוהבת את הרעיון שאחד במעמדו מקרקר סביבך , את אולי לא יכולה לשאת את המחשבה שקיים גבר שלא יעמוד דום לכל קריאה שלך ורמיזה שלך . את אולי זקוקה לאקשן וסערות בחיים שלך כדי לא להשתעמם חלילה
אבל בהחלט לא אוהבת אותו .
לא טוענת שאין שם כלום, החבילה עצמה די מצליחה להדליק אותך... אבל - אהבה ?
זו לפחות ההשערה שלי , מקווה שהיא נכונה.
ועכשיו השאלה המתבקשת , אם זו לא אהבה , למה את חווה את הרגשות בכזו עוצמה ?
פלוני_אלמוני*

נסי לחשוב מה את אוהבת בו באמת..
פלוני_אלמוני*

אולי התשובה לזה תביא לך קצת מנוחה.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

שליחה על ידי אלמונית* »

פתאום מאוהב,
אתה מוזמן להמשיך להשלות את עצמך שתמיד קיים הסבר "מרגיע"
קל להיאחז בו.
יש גם תרחיש אחר
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

שליחה על ידי אלינור* »

בוקר טוב,
א.א ומאוהב מה שלומכם? איך הולך?
רציתי שתדעו שאני ממש בסדר!! לא סובלת ולא מתייסרת רגשית. גם לא צוהלת ושמחה. פשוט רגילה :)
אין לי צל של ספק שאצלי זו הייתה אובססיה כי הוא כרגע יותר במחשבות ולא בלב. והיא נחלשה עם הזמן ותמשיך להיחלש.
שיהיה יום טוב לכולנו
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

שליחה על ידי פלוני* »

אלינור
מסכים עם פלוני אלמוני ... בלי לפגוע אבל..
את פשוט רגילה שכולם סביבך עומדים דום, מחזרים, מפלרטטים וכו...
האחר שלך לא התנהג לפי הרצונות שלך ולפי איך שאת רגילה לשלוט קצת בגברים.. הוא נשאר אדיש למרות הכל וזה שיגע אותך.. .
אם הוא היה נענה לך אז היית ממשיכה איתו..
אבל החוסר השגה גרם לך להיות אובססיבית אליו.. לרצות יותר להסתקרן...

את אמיצה שעשית את הצעד הזה .
קחי את זה כשיעור לחים.
בהצלחה
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
ממש שמחה בשבילך שאת נרגעת לאט לאט.
הייתי אתמול בקורס מעניין שגם נתן לי כלים איך להתמודד עם מה שקורה לי עכשו בחיים ולנסות לשאול את השאלות הנכונות .בקצור קשה להסביר אבל בגדול להתחיל תהליך לשחרר את כל מה שגורם לי לחסימות בחיים ולא טוב עבורי ..אם לא יצליח לפחות היה מעניין :)חושבת מידי פעם על האחר אבל לא "נתקעת"עליו ולא עצובה
אני סופאש בצפון עם בעלי והבת ממש כייף
שיהיה לכולם סופאש טוב ושלו.
פתאום_מאוהב*

היי אלינור
שמח לשמוע שאצלך בסדר, וסך הכל את מצליחה להתמודד יפה.
אני מקווה שהעיסוקים שלך יצמצמו את המחשבות .

א.א - שמח שכיף לך ואת לא עצובה (-:.
אם להמשיך את הקו של אלינור , חתיכת חוקן לקחת .... יש לך לפחות חודש של נתק מהאחר וגם הקורס שלקחת , אז שיהיה בהצלחה !

אצלי המצב השתפר מאוד.
חזרתי הביתה , ואני יכול לסכם שהמחשבות על א' ירדו דרסטית למצב שכמעט ולא מפריע לי ביום יום.
החופשה עם החברים שיחררה אותי ודיי חזרתי לעצמי ולדברים שאני אוהב לעשות |H|.
עכשיו מתכונן לחופשה משפחתית ארוכה ... שבוע עם המשפחה ושבוע נוסף אתגרי עם הבן הגדול.
נחזור מהחופשות , ואתפנה לעבוד על הזוגיות עם אישתי קצת יותר, מה שהתחלתי קצת נתקע ולא מביא לשיפור..s-:
מצד שני החופש הגדול הזה עם כל הילדים שמסתובבים בבית מייצר קשיים ומתחים, וזה לא זמן טוב לעומס ריגשי נוסף על אישתי , גם ככה קשה לה.

שיהיה שבוע מקסים לכולנו (()).
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

מתגעגעת אליו :(
כמעט שלחתי הודעה ראיתי שהוא מחובר ובשניה האחרונה אמרתי שאכתוב פה ולא אשלח הודעה..
אלינור וכמעט מאוהב שמחה שאתם בסדר!!!!
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
אין עלייך מספיק הסיומת "תכתבי לי במקום לשמוק "אני מתה מצחוק !
אז כנראה שהמצב שלי לא כזה אנוש אם במילה אחת את מצליחה להצחיק אותי :)
אם_ואחות*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 21:24

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א.א. כל הכבוד לך. אני לא מתגעגעת אליו בכלל ולא רוצה להיות איתו בקשר. ובכל זאת מטריף אותי ההתנהגות שלו במפגש המקרי שלנו לפני שבוע. ממש מתאפקת לא לשלוח הודעה...
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

אם ואחות, מה קורה לך? את הדוגמא והמופת בדף לאיפוק. שימי ז... מה איכפת לך איך התנהג?

א.א חולה עלייך שאת צוחקת מהשטויות שכותבת לך. זו הפעם הראשונה שאת מנסה להיפרד אז הקושי צפוי.
אני איבדתי ספירה מתישהו מרוב הפעמים שזרקתי את השמוק שלי והחזרתי בחזרה כי לא הצלחתי :) הבנאדם היה כמו בומרנג- תמיד חוזר :)
הכל יהיה טוב יקירה
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

חחח.
ניסיתי מליון פעמים להעיף אותו(לפחות בלב) אבל לא הלך ..עכשו הוא בכלל לא יודע שאני רוצה להתנתק..אלוהים תעזור לי ..באמת שאין לי שום דבר נגדו פשוט התעייפתי עם ההתנהלות הלא מאוזנת הזאת.
גם כבר לא להוטה לסקס בכללי ולכן גם לא איתו וגם אין לי כח לבזבז יום שלם לנסוע אליו (מלא התארגנות)
וגם שום דבר טוב לא יוצא לי מזה, גם הריגוש ירד באופן דרסטי .
בקצור בזבוז אנרגיה זמן וכסף סתם
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
את נשמה טובה .תודה על העידודים הם ממש עוזרים.אני יותר מידי עדינה ורגישהכדי להוריד מסך לא מתאים לי לנהל מערכת יחסים שהצד השני לא מרגיש לא רגיש ולא קשוב לרגשות שלי .
יוצאת מהעבודה סוף סוף והכי כייף שהולכת לאכול ארוחת ערב עם בעלי :)
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, הרגת אותי מצחוק... צריכה את העידוד שלכם...
נראה לי שמרוב לחץ בעבודה, מרוב שלא יודעת מאיפה להתחיל נגררת למחשבות מיותרות עליו...
שבוע מוצלח וצונן לכולם.
ללא מחשבות מיותרות.
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור... עיזבי אותו... תחשבי איזה גדולה תצאי כשתסיימי את המטלות וגם את הקשר הכל כך מיותר הזה...
לכי לישון יקירה.
(נותנת לך עצות אחת שבודקת כל שעה עם מחובר, אבל מתאפקת ;-) )
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

זוכרת זוכרת... נמנעת מלכתוב...
מכירה את עניין הריכוז לצערי...
פתאום_מאוהב*

אלינור
דמעות זה בסדר , אפילו טוב , אבל תשאירי את הווטסאפ נקי .
מה יעזור אם תשלחי הודעה , הוא יסנן אותך (יראה ולא יחזיר תשובה) ואת תאכלי את הלב כל היום כי הב.. ז.. לא מתייחס .
חוץ מזה נראה לי שהוא כבר ממש מפחד ממך , אמרת לו בפרוש שלא רוצה , אז למה שיענה לך ?
ושנינו יודעים שזה שאת צריכה ריכוז ולהצליח במה שאת עושה , זה סתם תירוץ כדי להצדיק את זה שאת רוצה לתקשר איתו .
וגמרת עכשיו כי ככה גומרים כשבאמת רוצים לגמור - חד וחלק ! (הלוואי על כולנו האומץ והנחישות שלך) .
אז תאספי את עצמך , את האומץ את הנחישות את האיפוק , תתני נשיקה לבעלך וצאי להתעמת עם הקשיים שלך בלי שהמחשבות עליו בכלל יטרידו אותך , רק את והמשימות - ככה זה , את אלינור החזקה .
בהצלחה יקירה !
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, יום קל....
אני כבר לא רוצה לשלוח לו הודעה, לא מעניין אותי למה התנהג כמו שהתנהג. הייתי היום במקום שנפגשנו בשבוע שעבר. חששתי שנפגש שוב במקרה אבל לא :-) עוזב אותי לנפשי כמו שתמיד הבטיח.
אלינור, כבר פגשת אותו מקצועית ולא קרה כלום. את מסוגלת לזה.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
רק עכשו רואה את התכתובת..
תנסי להתאפק ולא לרשום הודעה מי כמוני יודעת כמה זה קשה ..אתמול הייתי על הקשקש לשלוח הודעה מזל שלא שלחתי ..
הלוואי יום קל לכולם
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
הרסת אותי עם היונים..איזה יצירתית את כפרה עלייך!!
העיקר שאת בסדר..מה הוא שלח לך?
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
את מלכה!!!
קראתי בחיי יש לך ביצים (תבדקי נראה לי שצמחו לך )
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

איזה יום קשה ומבעס
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
התקשרתי היום (נשברתי) לא ענה .
שלחתי הודעה מה קורה? לא ענה ולא קרא את ההודעה .ככ מוכר ומעייף איפה ההבטחה שלי לא ליצור קשר חודש???
אני מאכזבת את עצמי .
מחרתיים הוא טס לחו"ל אז לפחות יודעת ששבועיים לא יהיה קשר יותר טוב .
אני בעבודה עכשיו אז פחות בדאון מהבוקר ..יהיה בסדר .
אלינור הפרופסור שלך כנראה אוהב סיכונים..כנראה שאתם מתאימים .נשיקות אהובה ותודה שהתעניינת בשלומי
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור תודה
אין סיכוי שאשלח הודעה במיוחד לא בערב מאז שאשתו קראה את ההודעות שלנו היא עשתה עליי איקס ובגלל זה הוא עזב את העבודה איפה שעבדנו יחד .זה בטוח ישים קץ על היחסים שלנו הוא לא כמו האחר שלך סבלני לקטעים האלו.
עכשו יצאתי מהעבודה ואני הרבה יותר טוב תודה מהממת
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

היי.
אתמול שוב יצרתי קשר הוא ענה היה חביב דברנו .ואחלתי לו חופשה נעימה ..כרגיל אמר שהיה לו יום משוגע והיה צריך לסיים דברים לפני החופשה .אחכ התכתבנו וצחקנו קצת.קצת נרגעתי .
מקווה שאהיה רגועה בתקופה הזאת והראש שלי לא יהיה אצלו ..ועוד יותר מקווה שהוא זה שיצור קשר אחרי החופשה .
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

שליחה על ידי א''ש* »

א.א

שמחה בשבילך שהוא יצר קשר, זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך הודעה אחת משנה לנו את מהלך היום והמצב רוח...

אני שיניתי גישה עם האחר שלי ועד עכשיו זה עובד (טפו, טפו, טפו) אצלנו זה יכול להשתנות כל שניה :-) :-)
אני בגישת לקחת צעד אחורה
לא הייתי מסוגלת לקבל את היעלמויות או חוסר יחס שלו, הייתי מתעצבנת זה היה הורס לי את כל היום משפיע עלי ועל הבית .

ואז החלטתי שאני גם נעלמת בימים שהוא נעלם, לא מחפשת אותו לא שולחת הודעות כלום (למרות שבימים האלה הייתי באטרף אבל משחקת אותה שהכל בסדר)
שהוא נעלם ליומיים ולא הגבתי הוא שלח הודעה למה נעלמתי ואם הכל בסדר.. בפעם השניה שהיה איזה ויכוח ולא אני יצרתי כרגיל קשר ראשונה
הוא שאל אם אני עדין בעניין והוא חושב שיש לי מישהו אחר חחחח
הוא פשוט ידע שאצור קשר, שארדוף, שאתעצבן שאדלק שאגיד לו שאני לא רוצה יותר .. ואז קוצי מוצי אחד שלו ואני חוזרת אליו.

זה לא קל - מודה! אבל דרך זה הוא הבין ששנתי את הכללים והכי חשוב שאני לא ברור מאליו

שבת שלום
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

א"ש .
שמחה בשבילך שאת שולטת בעניינים .זה ממש ככה ללמד אותם שאנחנו לא מובן מאליו..
ודרך אגב אני יצרתי קשר לא הוא ..יגיע המשחח עד שהוא יזום .
מתפללת שהוא יצור קשר ראשון שיחזור ושאהיה חזקה לא להרים טלפון לפניו .מדהים ומגוחך כמה זה מעסיק אותי ממש לא נורמלי!!!!!
פתאום_מאוהב*

א"ש
נעלמת קצת גם לנו (-: , שמח לשמוע שהגישה החדשה עובדת לך .
השאלה אם זה מביא לשינוי בתנהגות שלו או רק בהרגשה העצמית שלך (שזה כבר דיי טוב) ?

א.א
אז לפחות לשבועיים הקרובים את לא מצפה שהוא יתקשר , וכנראה שתוכלי לעבור את השבועיים האלו ברגיעה.
העניין שכשהוא יחזור , יש לי הרגשה שאת תיהיה "על קוצים" , אז חשבתי אולי תגדירי לעצמך יום שאת יוצרת קשר איתו , נניח שבוע ימים אחרי שהוא חוזר .
זה יאפשר לך להתאפק ולא ליצור קשר , כי יש מועד ברור שקבעת לעצמך שתיצרי קשר , ובנתיים יש מצב שהוא יצור קשר קודם ( בכל זאת יצא לשבועיים והוא כנראה בטוח שאת "תתנפלי" עליו איך שיחזור וכשהוא יראה שזה לא קורה הוא כבר יצוקר קשר ).

אלינור
"שומעים" שיותר טוב לך .
המשפט "אחרי החגים" זה הכי שחוק שיש (-: , נראה לי טוב לך כל כך עכשיו שאת דוחה את הקץ כמה שיותר .. וזה כל כך טיבעי .

עידכון קצר לגבי
אתמול והיום חזרו שוב המחשבות על א' , לא משהוא שמשפיע על ההתנהלות היום יומית שלי , אבל כבר חשבתי שעברתי את זה .
אני מניח שזה בגלל שיצרתי איתה קשר אתמול (וגם שבוע שעבר....)
היא התחילה אתמול במקום עבודה חדש , אז שלחתי לה כמה מילים (בהצלחה וכו) .
היתה מופתעת שזכרתי ,(נו באמת ...) אחר כך המשכנו להתכתב במהלך היום .
היום היא התקשרה , רצתה לשמוע על החופשה שלי, דיברנו על העבודה החדשה שלה , התעדכנו על התוכניות להמשך של כל אחד , בקיצור שיחה של 40 דקות...
מצד אחד מחמיא לי שהיא היתקשרה והיא יזמה , (אני כנראה לא הייתי מעז) מצד שני טיפה מחזיר אותי אחורה .

שיהיה סופ"ש נעים לכולנו
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב.
שמחה בשבילך שהיא יצרה קשר 40 דק שיחה זה ממש לא מעט וזה שהיא יצרה קשר אומר שהיא מעוניינת בהמשך הקשר אתה תעשה את השקולים שלך.מציעה לך לוותר על הקשר כל עוד אתה לא בפנים .באמת כבעלת נסיון לא יוצא מזה משו טוב .היא עזבה את מקום העבודה המשותף אתם לא מתראים כל יום זה הכי טוב !!בהצלחה .
אני מקווה לא ליצור קשר עם האחר עד ה29.8 זה היעד מקווה לעמוד בו.
הוא חוזר עוד 10 ימים או שבועיים מהחופשה בנתיים אהיה עסוקה בעניני עבודה ובית ואולי אצליח לעשות על עצמי קצת עבודה להרגע מהאובססיות
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

פתאום מאוהב
תאמת ההרגשה שלי השתפרה אני יותר בשליטה מבעבר.
את הגישה לקחת צעד אחורה אימצתי מקוצ'רית לזוגיות. היא טוענת שברגע שהכל מוגש על מגש של כסף, אז פחות רוצים או מתאמצים הם יודעים שאנחנו נעשה את העבודה.. .. וברגע שאתה לוקח צעד אחורה אז זה מסקרן אותם או מאתגר..

הוא שאל כמה פעמים מה קרה ואם הכל בסדר ביננו, שאני לא שולחת הודעות ונעלמת (הןא נעלם ושואל מה קרה :-) )
אז כמו שהקוצרית אמרה הוא היה רגיל שאני היוזמת, אני רודפת הוא לא התאמץ...
מה שהכי חשוב שהשליטה חזרה אלי ואני פחות תלותית בו , אולי מתחילה תהליך של שחרור?? למרות שטוב לנו עכשיו ביחד .. ימים יגידו...

דרך אגב זה נראה לי תופס גם אצל א' שלך ברגע שלקחת צעד אחורה ושחררת היא זאת שיוזמת ??

שבת שלום לכולם
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

א"ש
אמרת לקוצרית שזה המאהב ולא הבעל?
אני עכשו הצבתי לעצמי יעד שבוע אחרי שחוזר לא ליצור קשר ..נראה מה יהיה .
תמיד אני זאת שיזמתי ויצרתי קשר ב%98 מהמקרים ומדובר על שניםםםםם .מסקרן אותי אם אני מסוגלת לא ליצור את הקשר ראשונה או שזה כבר הרגל שטבוע בי.
שבוע טוב לכולם
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

א.א.
הצחקת אותי, איזה כייף להתחיל את הבוקר בחיוך..האנשים היחידים שיודעים על מצבי זה אתם, אין לי אומץ לספר למישהו..
את הקורצ'רית (שמגדירה את עצמה כמומחית לגברים..) מצאתי באינטרנט ושם משהי שאלה על גברים מסוג האחרים שלנו, היא המליצה על לקחת צעד אחורה .
אם אני הצלחתי להחזיק את הדחף שלי , האצבעות שלי דיגדגו ברמות של מכורה לשלוח הודעה.. את מסוגלת הכל בראש .

בהצלחה , ואם קשה אנחנו פה.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אם ואחות וא"ש
תודה על העידוד והאמון שיש לכם בי .
בשבועיים הבאים זה לא יהיה קשה לא לשלוח הודעה כי זה פשוט לא אופציה שהוא ליד אשתו ..אחכ כל יום שיעבור אני יצפר את עצמי במשו קטן כדי להיות חזקה ולא ליצור קשר .
אני די מבועסת מעצמי כי סהכ אני רוצה את התשומת לב שלו ולדעת שהוא עוד רוצה אותי ומפנטז עליי משום מה אין לי חשק ותשוקה כמו פעם לשכב איתו (פעם כל הגוף כאב לי שהתגעגעתי אליו סליחה על התיאורים)באמת שרוצה להתגבר עליו.
השבת הייתי עם בעלי בלי הילדים והיה ממש כייף רציתי שכל הזמן יחבק יגע וינשק אותי והייתה אינטימיות ממש טובה ואפילו התפלאתי על עצמי שפתאום נזכרתי באחר אחרי שעות שלא חשבתי עליו .
יהיה בסדר צריכה קצת יותר להאמין בעצמי שאני אהיה בסדר בלעדיו ..היום אני חושבת שאם אפרד ממנו סופית אני לא אתמוטט כמו שחשבתי פעם.יהיה לי עצוב וכו אבל ממש מסבל ובכל זאת אין לי אומץ לעשות את הצעד ..
טוב חפרתי מספיק
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

ואומץ לאבד את החיים שלך הנוכחים ולהפסיד אותם בשביל פנטזיה של בת 16 יש לך?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

אם ואחות
את צודקת שזה אפשרי שאנשים השתחררו מהתמכריות קשות יותר אבל -
מי כמוך יודעת שזה מורכב המצב שלנו ובמיוחד של א.א , אחרי ככ הרבה שנים.
הרי את היית שם לא מזמן?
באותו המקום של ילדה בת 16..
אז יש אנשים שחותכים מהר ויש אנשים שלוקח להם יותר זמן..
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אף אחד לא אומר שזה קל. אבל אולי ההגיון בכל זאת יעבוד כאן.. לשמוע את א.א. שאומרת שמפחדת לאבד את האחר שלה. אבל הקשר שלהם כבר התגלה פעם והיא לא מפחדת לאבד את בעלה...אולי לשמוע את זה בפרצוף יראה את המציאות.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
חחח ברור הם משעממים או שלא בא להם להתאמץ בשבילנו..יותר מידי מרוכזים בתחת של עצמם ..
אני בסדר גמור גם מתגעגעת קצת אבל ממש לא הסטרי :)
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
חחח כמו שצריך הגיע הזמן שיהיה לך קצת נחת
בהצלחה אהובה
פלוני_אלמוני*

הוא מתוק כי מתאים לו להז** בזמן מסויים?
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, את צודקת לחלוטין. מאחלת לך שהיום הזה קרוב מתמיד. ממה שקראתי על התאהבויות מה שיעזור לזה זה ריחוק...וזמן... ואז תוכלי לראות את המציאות כפי שהיא...
לראות מי הבן שהוא באמת ולהבין שאת ממש לא צריכה אותו בחייך.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אם ואחות
אצלי בכל אופן ההתאהבות כבר עברה ...
נשארו רק חוטים של אובססיה או הרגל לא יודעת איך לקרא לזה או שפשוט אני אוהבת אותו ..
לעיתים שאני חושבת בהגיון וא עושה לי טובה שלא נסחף כמוני אחרת אולי באמת היינו מפרקים את המשפחות שלנו ובטוחחח מצטערים על זה .
לא שזה מצדיק לרגע את עיניין ההתעלמות וההתחמקות שלו מהודעות וטלפונים שלי .
אני במשך השנים עושה לעצמי טבלאות של בעד ונגד וברור שבעלי יוצא האחד בשבילי.
אבל כנראה שיש בי עוד משו ילדותי שאני נמשכת למראה של האחר (יותר יפה מבעלי)ולגלם של המקצוע(גם בעלי בתפקיד בכיר ...)והוא באמת נחמד ושעבדתי אתו ראיתי איך אנושי לכולם ומהמם ועשה לי את זה ..
בקצור צריכה כבר להתעורר מהחלום.
יום טוב לכולםם
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
איזה יופי!!כבר כמה צעדים קדימה .
נשיקות
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

היי
אני בסדר עדיין חושבת עליו אבל בהפסקות יותר ארוכות מחכה שלאובססיה שלי גם תהיה תפוגה :).
אלינור שמחה בשבילך שאת מתחילה להרפא.. ביום שידעתי שאני לא אעבוד יותר עם האחר זה גרם לי לפעולה הפוכה להיות יותר הסטרית ואובססיבית אליו ולחפש כל הזדמנות להתקשר להפגש וכו' ..כי ידעתי שלא ניפגש בעבודה באופן אקראי.באופן כללי בחיים אני לא מוותרת בקלות על מה שאני רוצה אז לצערי זה גם מתלבש עם הספור שלי עם האחר.
השאלה שצריכה לעלות פה אם אני לא רוצה לוותר על חיי הנשואים שלי למה אני לא מוותרת על האחר ומזמןןןן.
פתאום מאוהב מה איתך?
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אה
יכול להיות שההפסקות שלי במחשבה עליו נובעת מזה שאני יודעת שהוא לא בארץ.נראה מה יהיה שיחזור מנסה לעבוד על עצמי שאהיה הגיונית וארפה
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

עובר אורח .
זה אולי לא לעיניין ככ ואני לא אוהבת את הגישה והאמירה פעם אייל גולן נשאל למה הוא בגד עש לו אישה שכל גבר חולם עליה אז עונה אי אפשר כל הזמן לאכול סטייק ..אם נתמקד ברעיון יכול להיות שמקסים ונפלא אבל מידי פעם בא גם לאכול משו אחר ..
אין לי ספק שאם הייתי מתגוררת עם האחר התשוקה בשלב מסויים הייתה יורדת ..אפילו העוצמה של הגעגועים והתשוקה במפגשים ירדו בעוצמות משנים קודמות..זה כוחו של הרגל ..לא נראה לי שאי פעם אחזור להרגיש פרפרים בבטן מבעלי .
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א.א. הייתי הולכת יותר לכוונים אחרים כמן טנטרה או התורה של בארי לונג עם בעלך במקום לבזבז אנרגיות על האחר.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור יקרה.
זה במדויק מה שאני מרגישה ואכן עם האחר אני מנסה לשמר את ההרגשה ככ נכון .
וגם איתי מתחילים אבל אין לי שום דבר מסעיר ומרגש בהרגשה איתם.
וגם אני התחלתי עם בעלי הוא לא היה בקטע בכלללל להפך בשיחה ב4 עיניים אמר שאנחנו לא מתאימים והוא מופרע ואני עדינה והוא מעשן ואני שונאת שמעשנים והוא חזר בשאלה ואני דוסית..(עלאק דוסית עכשו )ובאמת שהוא עשה לי פרפרים בבטן ולפני 20 שנה נדלקתי על איזה רופא אבל לא היה כלום אפילו לא ליטוף.
האמת מחכה שהאחר יחזור ולבדוק מה ההרגשה שלי אם יתקשר ואם לא יתקשר(שזה יותר סביר) ומסתננת לי מחשבה שאולי עדיף שלא יתקשר למרות שאתבעס ..אולי זה קצת ירפה לי ממנו..ושמתי לב שאני נזכרת באחר אבל לא יותר מידי מתקבעת על מחשבות עליו ,גם טוב:)
אלינור הייתם אמורים להפגש לא? ממשיך לשלוח הודעות?
מעניין מה עם פתאום מאוהב שקט מידי בגזרה שלו ..
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

זה בדיוק העינין שבשנתיים שלוש האחרונות מאז שאשתו גילתה הודעות שלנו הקשר אחר ..(אני האמת לא מבינה אותו איך הוא ממשיך איתי אם זה היה קורה לי הייתי חותכת בוודאות .עוד מעידה שלו והלך על חיי הנישואים שלו)
בקיצור אני יותר סובלת בקשרעכשו מאשר נהנית באמת צריך לסגור כבר את הפרשיה הזאת .
מקווה שיחזור מחול לא הכל יתמוטט לי כמו מגדל של קלפים ומילה אחת שלו תחזיר אותי .
ודרך אגב אני כבר לא עובדת איתו 3 שנים ובכל זאת נפגשים כי אני באטרף על העיניין אז הריחוק לא עזר לפרידה .מקווה שאצלך יהיה אחרת זה תלוי רק בך אהובה .
שבת שלום לכולם .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

שבוע טוב .
אלינור ניסיתי פעמיים לסיים את הקשר אבל הוא לא שחרר לא אמר לי אולי תחשבי על זה ..הוא לחץ בכל הכח שנמשיך שאנחנו ככ הרבה זמן יחד וכ"כ כייף וכבר אנחנו 1/3 מהחיים יחד...אבל כל זה לא משנה כי גם אני יודעת שהוא לא אוהב אותי שכייף לו איתי ולא יותר למרות שאמר לי שהוא מרגיש כמוני אבל לא אמר את המילים "אני אוהב אותך"..והם אכן גברים ויכולים להמשיך להז..בלי הרבה רגש ..סליחה אם יש פה גברים שנפגעים ..תמיד יש יוצאים מן הכלל.
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

כל הכבוד אלינור. תראי אחרי חודשיים זה נהיה הרבה יותר קל. קטן עליך |L|
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
באמת כל הכבוד לך.
בהתחלה היה בנינו חברות מאוד טובה במשך שנה עבדנו יחד ופטפטנו בלילות שעבדנו ביחד אבל לא גלשנו לנושאים אישיים יותר מידי ואז הרגשנו (אחרי שנה) שיש בנינו משיכה מטורפת ואני שמתי את הדברים על השולחן ומאז זה הסטוריה ..אחכ במשך שנים החיזור היה הדדי ואז הוא טס לחו'ל לשנתיים להתמחות ושחזר זה חזר בענק היינו נפגשים פעמיים בשבוע ואפילו שלוש ..ולאט לאט זה הצטמצם לפעם בשבוע (שכבר עברתי למקום עבודה אחר וגם הוא עבר לעבוד שם פעם בשבוע)
וברור לי שהוא צריך אותי באופן מיני ולא יותר ובגלל זה אני רוצה להתנתק .
פתאום_מאוהב*

שלום לכולם,
א.א
קצת נעלמתי ... , חופשה משפחתית אינטנסיבית ביותר , אין רגע מנוח (-:
קראתי אחורה , והדייון שהתפתח פה על הצורך לשמר את הפנטזיה ו המקום של האחר בחייכן ממש מרתק .
על פי התובנות שלך , נראה שאת כבר ממש בשלה להתנתק, ויש לך הזדמנות לבדוק איך את מגיבה לעיני התנתקות ... .

אלינור
שמחתי מאוד לקרא שמבחינה מקצועית את כבר לא חייבת להפגש איתו, זה משאיר לך את השליטה על המפגשים בידיים שלך!

גם מאוד התחברתי למה שכתבת ב 12 לאוגוסט:
נכון שאת כבר לא מאוהבת בו אבל את מנסה לשמר את ההרגשה הכיפית הזו איתו וזו הפנטזיה והאובססיה שממשיכה.

זה דומה למה שאני מרגיש לאחרונה .
הניתוק מא' (לא נפגשנו כבר 6 שבועות, רק התכתבויות/שיחות טלפון) גורם לי פחות ופחות לחשוב עליה , ופתאום אני מצטער שהפרפרים בבטן נעלמו כמעט לחלוטין , שההרגשת ההיי של ההתאהבות נעלמה, אפילו הצטערתי שהתאבון חזר לי .
כואב לי קצת שהקשר הולך ודועך , וקצת מאוכזב ושאני לא מצליח לייצר הרגשה דומה אם אישתי , נראה שאין לי מקום שבו אני יכול להרגיש את ההתאהבות , למרות שאני בטוח שזה יכול לקרות עם אישתי , פשוט אישתי כרגע לא כל כך מבינה מה אני רוצה ממנה.

אלינור - זוכרת שכתבתי בעבר שא' הרסה לי את התמימות ? ,אז היום הינו במקום עם שהנשים בו יפיפיות ומדהימות, תפסתי את עצמי ",סורק" ובודק לא מעט למי אני נמשך? מי יכולה לעניין אותי ? , לעזאזל אף אחת לא עושה לי את זה ?
זה עוד יותר חידד לי את ההבנה שהרגשות החזקים של התאהבות כל כך מיוחדים ו נדירים ואני ממש מבין למה קשה לכן לשחרר , ובכל זאת אני חייב איך שהוא למצא את הדרך להשיג את זה עם אישתי , ולו במעט .

בסוף היום ,בנהיגה ארוכה כשכולם ישנים באוטו , שוב עלו לי המחשבות על ההתנתקות מא'
על כך שאין סיבה/הזדמנות להפגש בכלל, שאני לא קרוב אליה ,במיוחד בימים האלו שהיא התחילה לעבוד במקום החדש ומאוד לא מרוצה ( כתבה לי שהיא מאוד עצובה) .
ואני יודע שתגידו שכך זה עדיף ,אבל המחשבה שלא נפגש כנראה , דיי מעציבה.
לילה טוב .
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פתאום מאוהב וכל המאוהבים, המסקנה שלי מכל ההתאהבות הזו ( אולי קצת מבאסת אבל בכל זאת).בתור חולת התאהבויות, זה רגש משכר ונפלא. אבל אין בו שום דבר דבר שונה מלהיות מסומם או שיכור חוץ מזה שזה חוקי ונמשך הרבה יותר זמן. מזל של כולנו שתחת ההשפעה של ההתאהבות הצלחנו לבחורמבני זוג "טובים" כי מהעוורון הזמני של ההתאהבות אפשר גם ממש ליפול. בקיצור לא רוצה להיות משביתת שמחות אבל זה באמת רגש נפלא ומטומטם כאחד.
אלינור לגבי הנושא של הריכוז זה היה גם לי כשהיה לי המון לחץ לי ונפש שלי מרוב שלא ידעה איך להתמודד עם זה נדדה לניתוח של המפגש המיותר שלנו וכמעט כתבתי לו, וטוב שלא...
זה סתם מנגנון של הנפש ואנחנו חזקות לו...חא צריכות חיזוקים מבחוץ כי אנחנו מהממות וחזקות כמו שאנחנו. שבוע נפלא!
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
זה יעבור לך את בהחלט בדרך הנכונה..באמת שעשית כבר דרך ארוכה זה שאת לא עונה לו בחזרה זה ענקקק אני שואפת לזה..
גם אצלי חותך ישר שלא מסתדר להפגש ולא "מבזבז" את זמנו על שיחת חולין..וגם אותי זה עוד מעצבן.
הבעיה העקרית שהוא מלא זמן כבר לא שלח איזה הודעה ..הלוואי ולא יעמוד לו כל החופשה:)
פלוני_אלמוני*

אלינור,
את הרי יודעת שהוא נמצא בקשר הזה כדי לספק את יצר המין שלו
ואת יודעת שאין לו רגשות אהבה אלייך
למה ציפית ממנו ?
אם לא מתאים לך להפגש איתו רק לצורכי מין תחתכי וזהו
את לא יכולה לחזור לקשר הזה מודעת למצב וגם לעוף עליו בעצבים.
יאמר לזכותו שהוא לא משלה אותך.
העצבים שלך מובנים, אבל זה לא נכון לכעוס עליו כי הוא לא מביע עניין מעבר לסקס
זה מה שהוא מציע לך ואת באה לשם מוכנה.
שימי לב שאת כופה עליו התעניינות בשלומך וזה בטח לא הגיוני וזה בטל לא מה שאת שואפת אליו.

תניחי לו יקירה.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

חחח אלינור

זה לא אני פלוני אלמוני .
ואני חולה עליךך אין לך עצם בגרום בדיוק מה שהוא ראוי!!!!הלוואי והייתי כמוך.
נשיקות
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
איך את?אני בטוחה שלא קל לך למרות שאת סיימת את הקשר ..תהיי חזקה מקווה שההרגשה עכשו רק תלך ותשתפר .
חיבוקים אהובה
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
מזל שיש לך את בעלך ואת אוהבת אותו בנתיים בתקופה הקשה הזאת תתנחמי בו ותתרכזי בו ועוד שבוע וחצי את בחופש עם המשפחה אז בטוח יהיה לך יותר טוב ויותר קל.
ילדה_אבודה*

הי,
נראה לי שמטרת הפורום הזה בעיקר לתת כתף ולעיתים להאיר נקודה בתוך החשכה.לפעמים רק לתמוך ולחשוב שהאחרים שלנו נבלות ושמוקים לא ממש מסייע ורק מעמיק את תחושת התסכול והכאב.

אלינור..
מרגיש לי שאת כלואה בתוך משוואה שאי אפשר לפתור ומשם נובע הכאב שלך..והכאב של כולן כאן.
את רוצה בעצם שהוא יהיה שלך.יחמיא לך, יתגעגע, יחזר,ישלח הודעות...שיאהב אותך בחזרה. אבל ב גדול...הוא לא יכול.זה משנה מאיזו סיבה? ראשית הוא נשוי ומחויב לאשה אחרת.יכול להיות שכל מה שהוא חפץ בו זה סקס או חום ופינוק...אין בכולתו לתת לך את מה שאת ככ רוצה שזה הכרה.שיראה אותך כפי שאת והעולם יעצור מלכת. זאת משוואה ללא פיתרון! פה נעוץ הסבל והאכזבה. כאב ותסכול.
מכירה היטב את ההרגשה החמוצה הזאת.
לקח לי הרבה זמן עד שהודיתי בפני עצמי שהייתי במקום מסוים חפצה להרגיש האשה שלו..נאהבת באמת.האם זה אפשרי לי? ממש לא! אני נשואה באושר כמוך לבעל מקסים.
רק חבל שהפנטזיות המטופשות מטשטשות את ההגיון..לשמחתי סקס לא היה.והוא יוצר באופן טבעי התאהבות והתמכרות.
אולי ברגע שתשנני לעצמך שהמשוואה הזאת לא נתנת לפיתרון...תפסיקי לראות בו שמוק ותחמלי יותר על עצמך.
אני מנסה את זה המון וזה עוזר לי...כי תכלס ממש לא בריא לכעוס ולכאוב.זה פשוט לא שווה את זה.

תתחזקי...חיבוק חם.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

ילדה אבודה .
תודה על הדברים הנבונים שכתבת
אבל אני בכל אופן כותבת או חושבת שהוא שמוק לא בגלל זה שהוא לא אוהב אותי (אי אפשר להכריח אותו להרגיש) אני חושבת שהוא מתנהג לא יפה כי הוא מתעלם מסנן לא יוזם מתנתק לשבועות הוא עושה דברים שאני אף פעם לא עשיתי או התנהגתי כלפיו.ואחרי קשר ככ ארוך אני חושבת שהוא צריך קצת כן לדפוק לי חשבון .אם הוא יגיד לי שרוצה להפסיק את הקשר אז כל הדברים שהוא עושה(יותר נכון לא עושה) יהיו מקובלים אבל למשןך אותי ולהתעקש שנמשיך ואז לנתק מגע זה כן שמוקיות מצידו.
שוב אף פעם לא חשבנו שאנחנו נפרק משפחות ונרוץ זה לזרועות של זה .זה ממש לא העיניין .
כמו שהאחר אמר פעם שאני מתנה בשבילו ..הוא לא מתנהג ככה בשנתיים האחרונות ..נראה שהוא מקבל יותר מידי מתנות ממני שאני כבר ברורה מאליו .(ואין ספק שאני אשמה בזה)
דרך אגב אני יודעת שהוא כבר חזר מחו"ל (אתמול או שלשום) נראה מתי הנסיך יצור קשר אם בכלל.למזלי עוד אין בי את הדחף להתקשר.
אלינור.
הבנתי שאת רצית לעבור תפקיד בעבודה,מה קרה שהשפיע על העבודה?הוא לא יצר קשר אחרי שאמרת לו שגם מקצועית לא תפגשו?
תעדכני מה איתך..
פלוני_אלמוני*

יפה ובוגר כתבה הילדה. תמיד יש צד שני במישוואה שכניראה רוצה דברים אחרים ושולט יותר בריגשותיו. ויש הבדל בין המינים הצרכים והרגשות.
ולמי שיש בבית אהבה מן המוכן יש לפחות במה להיאחז ולהיתנחם.
ולמי שאין - הרבה יותר קשה - כי הוא / היא נישארים בלי כלום מלבד תחושה חמוצה בלב שאין לה במה להיתנחם...
פלוני_אלמוני*

אא
אם הקשר לא מתאים לך ואיך שהוא מיתנהג לא מתאים לך ויש לך בבית קשר שאינך רוצה לפרק אז ניראה שהתשובה כתובה על הקיר וכבר המון זמן.
הגיע הזמן להפנים ולעזוב בלי האשמות ובלי הסברים פשוט ליסגור מסך. אבל זו החלטה שלך כמובן. אנחנו רק מראה.
ילדה_אבודה*

א.א

ברור לי שההתנהגות שלהם מרגיזה ומעצבנת.שימו לב שכולן מעידות כאן על התנהגות חוזרת של העלמויות.
הם פשוט נעלמים כשאנחנו חושפות רגש.ככה הם בנוים.לקח לי זמן להבין שזה לא אומר עליהם שהם בני זו###...הם פשוט מפחדים מקירבה וקשר אמיתי ואולי גם מהסיכון שכרוך בדבר.
הרבה יותר קל לחטוף ריגוש ולהמשיך הלאה לחודש עם המשפחה...עד שרעבים שוב.ככה זה.מבני נפשי אחר משלנו.
פשוט למדתי להפנים את השוני בין המינים.ברור שהקושי בלתי נסבל..ומי שממש סובלת צריכה לחסום ולחתוך.
מי שאוהבת פלפל וריגושים תשא את הסבל הזה לאורך זמן....
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פלוני אלמוני
הלוואי והיה לי את הכוחות והאומץ פשוט לסגור מסך
יכול להיות שזה יותר פשוט ממה שאני חושבת ומרגישה אבל הכל זאת נאחזת בפחדנות שלי..
אלינור אני מעריצה אותך אוהבת!!
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

א.א מקווה שהאחר שלך יתקשר מחר...תעדכני אותי יקירה
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

ברור אעדכן.
אבל הימור שלי שהוא לא יצור קשר השבוע..בטוח הגיע ויש לו טונה עבודה והראש שלו לא בעיניינים האלו..
אני מתפלא על עצמי שיש לי סבלנות ובלי לחץ כמו פעם..
פלוני_אלמוני*

אא פחדנית את לא / אחרת את לא היית מסכנת את נישואייך הטובים ככ הרבה זמן.
ובאמת הדברים פשוטים. את פשוט מסרבת לוותר על הריגוש למרות שהוא בועט לך כל פעם בפרצוף
בעצמך כתבת לא פעם שאת יוצאת בהפסדך מכל הענין. אז הגיע הזמן להיות מרוויחה. בעיקר את עצמך.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

תקשיבו
זהו נגמרה לי פאקינג הסבלנות!!!!!
אבל אין סיכוי הפעם שאני ארים טלפון ראשונה !!!!
עובר_אורח*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 17:03

שליחה על ידי עובר_אורח* »

א.א
מחזיקים לך אצבעות
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
איך את?
אני מקללת היום הרבה :)חג האהבה או לא ??
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
לא ככ הבנתי לאן הוא ידחוף את האצבע?? אפשר ביותר מפורט חחח .
נראה לי שברגע שאנחנו משלבות הומור אז כבר מצבנו לא בקרשים..
הצנון שלי לא התקשר ולא שלח הודעה ..האמת ביעס אותי .אם שבוע הבא לא ייצור קשר אני שולחת אותך אלינור לעשות לו ביה"ס של הלייף ..בנתיים נראה לי שזה משפיע על האינטימיות בני לבין בעלי אני כמו אקסימו לימון ..חרא
פתאום_מאוהב*

א.א
תחזיקי מעמד יקירה - הצלחת יפה עד כה .
יהיה חבל עכשיו לתת לו חיזוק לאגו , אם תתקשרי הוא רק יקבל חיזוק שלא משנה כמה הוא מתרחק את תמיד אחריו על ארבע ...

אלינור
קרעת אותי עם האצבע (-:
יש לך חוש הומור מופלא .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
מה שלומך איך אתה? מזה הנדודי שינה שלך?
אני לא מתכננת להתקשר ..אם הוא יתקשר לפחות פעם אחת לא אענה לו ואם ישלח הודעה אמחק בלי לקרא..זאת התוכנית בקצור נראה אם בכלל ייצור קשר השבוע ..הייתה לי שבת מהממת עם המשפחה .
שבוע טוב
פתאום_מאוהב*

חחח.. לא נדודי שינה , אני שעה אחת קדימה ממכם , חוץ מזה שהזמן הפרטי שלי מתחיל אחרי שכולם הולכים לישון ומסתיים כשאני מרגיש עייף .
סה"כ אצלי טוב , חוזר הביתה עוד יומיים .

כיף לשמוע שנהנת השבת עם המשפחה .
התוכנית שלך מצאה חן בעניי , כל הכבוד !

אתם משתמשים בווטסאפ להודעות ? איך אפשר למחוק בלי לקרא ?
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
שמחה בשבילך!!!!!!
מחכה שגם לי לא יהיה אכפת בשיט ממנו.
פתאום מאוהב אפשר ללחוץ על ההודעה(לסמן אותה ) ואז לזרוק לזבל זא לא לפתוח אותה
פתאום_מאוהב*

עברו כמעט חודשיים שלא התראנו , האמת שרוב הזמן מרגיש מצויין , וחושב על א' פה ושם .
עדיין שומרים על קשר מצומצם הודעה או מייל פעם בשבוע .
השבוע הזה אני עובד במקום ממש ליידה, למשך שבוע או שבועיים.
רק מלחשוב שהיא פה קרובה אליי כל כך , הגעגועים שוב צפו והרגשתי שאני ממש רוצה לפגוש אותה .
סוף הקייץ , התגעגעתי קצת , התקשרתי לא' דיברנו בטלפון שיחה ארוכה ,
בין הדברים היא גיששה קצת להבין איפה אני אוכל בצהריים ונראה שאם נרצה להפגש לצהריים יש קצת בעיות לוגיססטיות ..עזבנו את הנושא ככה , מבלי שאף אחד מאיתנו "מזמין" את השני להפגש.

בערב שלחה לי הודעה שהיא בררה , ואם אני רוצה אז באופן כללי אני יכול להגיע אליה לצהריים . ראיתי בזה הזמנה ....
כל הערב חשבתי עלייה , ועל זה שאולי נפגש למחרת אחרי כל כך הרבה זמן. אפילו דמיינתי מה אומר לה כשניפגש.
למחרת שלחנו הודעות , מנסים לתאם אבל לא הסתדר להפגש.
עןבר עוד יום ושוב אני שולח הודעה , טיפה מאוחר , מתאמים ונפגשים , אבל לא לבד , הצטרף עובד נוסף שהיא כבר קבעה איתו .
אני מסתכל עלייה , על החיוך שלה כשהיא רואה אותי מתקרב אליה, חיבוק ונשיקה על הלחי , השיער שלה פזור ונודף ריח עדין ונעים . ישבנו דיברנו באווירה קלילה , ברור שלא על דברים אישיים או עלינו כי היה הבחור הנוסף .
היה צריך להגיד שלום ושוב נפרדנו בחיבוק ונשיקה.
חזרתי המון צעדים אחורה , אומנם לא כואב אבל מאוד מאוד מתגעגע .
רק חושב על המפגש הבא , אולי מחר ?
וברור לי שזה לא מוביל לשום מקום , ועדיין מוצא את עצמי מפנטז כאילו זה הדדי.
פלוני_אלמוני*

מאוהב

אין ספק שלהיפגש זה רגרסיה במצב הנוכחי. תחשוב שוב אם אתה רוצה מחדש את כל הבלבלה הריגשית שלפי מה שהבנתי מסיפורך - אין לו כל עתיד - כי אתה לא רוצה לפרק את הזוגיות שלך וכי א' כניראה לא מעוניינת בשום דבר מעבר לקצת פלירטוטים וחיזוק לאגו הנשי שלה.

שמור על עצמך!
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב,
לפנטז זה כיף והתחושה נעימה...רק אל תשכח לחזור למציאות מהר כי אז הגעגועים לאט לאט יהפכו לכואבים ונואשים....
ככל שתמשיכו להיות בקשר ולהיפגש ההתאהבות שלך תתחזק. תשקול טוב את צעדיך
סופ"ש נעים
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פתאום מאוהב, כבר אמרתי לא פעם.... א' יודעת בדיוק מה היא עושה והיא משחקת משחק שנעים לה. כיף לה לבלבל אותך. תעשה לעצמך טובה גדולה שחרר אותה, עכשיו אחרי שיצאה מחייך.
שליחת תגובה

חזור אל “תמיכה”