הפלה באופן טבעי

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

רציתי לשתף עוד אפשרות -
עברתי הפלה עם ציטוטק (ההחלטה מהרגע שהיה רק שק ללא עובר עד שהפנו אותי למיון היתה מאוד מהירה כך שלא הספקתם לשקול אפשרויות נוספות) הייתי בשבוע 8 בערך. אחרי 2.5 סבבים של ציטוטק נראו עדיין שאריות והרירית היתה מעובה. ההמלצה החד משמעית שלהם היתה גרידה. אני לא רציתי לשמוע על זה ולמרות שהתעקשתי לשמוע על אופציות נוספות, הם התעקשו שאין דרך אחרת, שמקסימום מוכנים לתת לי חצי מנה נוספת של ציטוטק. מאחר ולא הגבתי לפעם וחצי האחרונות זה היה נראה לי מיותר. החלטתי שאני חותמת על סירוב לאשפוז וחוזרת הביתה לחכות שהשארית תרד לבד. על מנת להגביר את הדימום נעזרתי בכמוסות צמחיות שנקראות women's journey שעפ״י הרפואה הסינית משחררות דם בבטן. לקחתי במקסימום המינון שרשום על הקופסא ותוך יומיים וחצי ירדו השאריות ומרבית הרירית (עשיתי us) וניצלתי מהגרידה. יתכן שאפשר היה גם לחסוך את הציטוטק , אבל אני לא יודעת בודאות (אני חייבת להוסיף שקיבלתי את הציטוטק די בקלות וללא כאבי בטן רציניים שאחרות ציינו, אז סה״כ החוויה לט היתה נוראית). הכדורים עלו 126 ש״ח וניתן להשיגם בחנויות שמוכרות ציוד למטפלים בדיקור ואולי גם בבתי טבע.
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום,
בהריון לא מתוכנן שבוע 5+4 ימים
מעוננית להגיע להפלה טבע
  • שותה הרבה מאוד חליטת מרווה
  • אמבטיות חמות מאוד
בקבוק מיים חמים על הבטן
ומאתמול גם ויטמין C של NUTRI CARE 500 נאמר לי שזה ללא פקעת ורדים
עד עכשיו - כלום למעט תחושת הגודש בחזה שנעלמה
יש באפשרותי מפר אפשריות:
ללכת לרופא נשים לברר מצב
להזמין תור לרופא "פרטי\פירטי" להפלה
אני לא מעוננית בהריון הזה בשום מצב
מה לעשות :-(???
עדי_א*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 23:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_א*

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי עדי_א* »

מידע על הפלות יזומות

שלום פלונית.
אם תלחצי על המילים המחוברות בקו תיכנסי לדף שיש בו הרבה מידע על הנושא.
אני מציעה לך לקרוא בעיקר את ההודעות של שירה, שכתבה שם באופן ממש ברור מה צריך לעשות
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

שלום רציתי לדעת אני בשבוע 7 בהריון שפסק מחכה להפלה בכדורים בעוד שלושה ימים .אני מדממת כבר מספר ימים אך בבדיקה אולטרסונד נצפה עדין שק ועובר ללא דופק ,הדימום התחזק ואיתו הכאבים.אתמול פתאום הפסיקו הכאבים אך הדימום ממשיך ומגיע גם עם קשיי דם גדולים האם זה מעיד על הפלה שקרבה?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

אני בהריון בשבוע ה 4 ... ואני בת 20 אני לא מוכנה להיות כרגע אמא אני רק מתגייסת עוד מעט ... עברתי כבר הפלה ואני מתביישת ללכת שוב פעם לגיניקולוג ולהתחיל שוב פעם עם התהליך הזה ולהמתין ..
רציתי לדעת עם ההפלה הטבעית עם הצמחים לא מסכנת את הגוף ועם הכול יוצא וזה בטוח .. ואם אני יכולה עדיין להשתמש בצמחים .
טבעי_לי*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2011, 15:06

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי טבעי_לי* »

הפלות טבעיות
שלום לכולם, תורי לשתף... ללא ספק אתר זה עזר לי עד מאוד.
ובמיוחד שרה'לה! ואני רוצה לחלוק כדי שכפי שנעזרתי, גם הסיפור של יעזור לאחרות.

הריון ראשון, הפלה ראשונה, טבעית, פשוט התחלתי לדמם בשבוע השמיני, קפיצה למיון שאישרו לי שאני כנראה מפילה ):
חוויתי יומיים של דימום כבד וחולשה ואז במהלך היום השלישי או הרביעי העובר יצא והמחזור המשיך עוד כמה ימים.
בדיקת אולטרסאונד - הכל נקי.
כאבנו ו.... ציק צק הריון שני.
הפעם הספקנו לשמוח - יש דופק. אבל כשבוע אחרי, בבדיקה של שבוע 9 - נאמרנו כי אין דופק ):
העובר הפסיק להתפתח לפני יומיים ):

כשהרופאה אמרה שאין דופק, אני חושבת שפשוט נעלמתי - הייתי בהלם, שמעתי רק חלקי דברים.
הריון שני שכושל ): אכזבה אדירה!
תוך 3 דקות היא אמרה שהמזכירה שלה תטפל בהכל ושאפשר לשאוב את ההריון החוצה עוד היום.
ההתארגנות החלה... אפילו קניתי את הכדורים שהייתי אמורה לקחת לפני הניתוח.
אבל הרגשתי שאני פשוט לא מעכלת את מה שנאמר לי ושאני לא רוצה להיכנס לניתוח כל כך מהר.
הגעתי הביתה, התחלתי לקרוא והבנתי שאני לא חייבת לעבור את הניתוח הזה - שיש דרך אחרת!
אמרתי לבעלי שאני לא מעונינת לבצע את הניתוח ושאני רוצה לחכות.
ביטלנו את התור לשאיבה.
התחילה הסאגה - בה אני מרגישה שאני רוצה לחכות שההפלה תקרה באופן טבעי אבל כל הרופאים מתנגדים וממליצים להוציא את ההריון מיידית.
שוחחתי עם חברה שעברה משהו דומה והיא אמרה לי שבאיטליה כמו בישראל ממהרים להמליץ על ניתוח או על לפחות על זירוז שמעודד את כיווץ הרחם
אבל שיש מדינות (לדוגמא אנגליה) שמחכות לפחות חודש לפני שהם בכלל מאפשרים לבצע גרידה, שאיבה או כדורים.
ושהיא חקרה את זה ומבחינה הורמונלית היא הרגישה שזה לא מתאים לה
כי היום היא בהריון (עם כל התסמינים) ולמחרת הניתוח, הגוף לא בהריון מה שיכול לבלבל את המערכת ההורמונלית...
ובגלל שהיה לה קשה מבחינה הורמונלית היא לא רצתה לזעזע את המערכות - והחליטה לחכות
אחרי 3 שבועות היא פשוט דיממה משעות הבוקר עד הצהריים (כולל סחרחורות) ואחר כך מחזור רגיל - הפלה טבעית.
לאחר השיחה איתה החלטתי לחכות - שבועיים חיכיתי...
אחרי שבועיים התחלתי לחשוב שאני צריכה לעזור להפלה לקרות. וקראתי שניתן לזרז את התהליך ע"י דיקור, תה, ושאר עצות שניתן למצוא באתרים שונים... וכך פעלתי
אבל לדעתי זו טעות ובשיחה שקיימתי אחרי יומיים עם שרה'לה היא תמכה בגישה של המתנה מלאה - פשוט לסמוך על הגוף שהוא יודע מה לעשות (הבנתי ממנה ומגורמים נוספים שכל ניסיון לזרז יכול לגרום לכאבים חזקים יותר, דימומים כבדים יותר ועוד..) כשהשתכנעתי הפסקתי עם הכל !
למעט טיפול מדהים, של ענת ליפשיץ שתמכה בחיזוק הגוף שלי והנפש והכנתו להפלה ללא דחיפת הגוף להפלה או ניסיון לזרז.
אז חיכינו וחיכינו
ואז אחרי שלושה וחצי שבועות, התחלתי לדמם (: מזמן לא שמחתי כל כך לקבל מחזור...
דיממתי אך לא סבלתי כאבים, באותו לילה בסביבות חצות התחילו צירים - כאבי בטן שהלכו והתחזקו
בהתחלה פשוט לא מצאתי מנוחה במיטה, אחרי שלוש שעות כבר הערתי את בעלי ולא מצאתי תנוחה בה לא כאב לי.
הכאבים המשיכו כל הלילה ולמחרת בבוקר, לקראת צהריים הצלחתי לנמם כשעה אבל הכאבים חזרו .
חוויה זו היתה הגדרה חדשה למילה כואב. כאבים שלא נתנו מנוחה, צעקתי ובכיתי.
בחוסר אונים, התקשרנו לשרה'לה, היא ניסתה להרגיע ואמרה שאנחנו בדרך הנכונה
בעלי הביא לי שני כדורים נגד כאבים ואחרי כשעה אירגן אופטלגין נוזלי - ואני למרות שאינני לוקחת כדורים בדרך כלל, שמחתי לקחת כל דבר שיכול להקל על הכאב.
ענת התקשרה ונתנה לי טיפים טובים מניסיונה בלידות, איך מתמודדים עם צירים, היא המליצה לעמוד ליד שולחן ולשכב עליו עם החלק העליון, היא המליצה על כדור ישיבה גדול שלא היה לי וההמלצה הטובה ביותר עבורי ! לכי להתקלח! שבי מתחת למים זורמים!
אז הלכתי להתקלח והרגשתי הקלה! קצת הסתובבתי ובצורה יחסית פתאומית, היתה הקלה בצירים.
כאב אבל לא נורא - מצד שני לא יצא כלום משמעותי!!! אז התחלתי לדאוג מה קורה.
אבל היה עוד דימום אז המשכנו לחכות!
הלכתי לישון - התעוררתי ב1:30 בלילה עם כאבים - עד שהתלבטתי מה לעשות הם התחזקו ומהר
לקחתי אופטלגין נוזלי
הערתי את בעלי
והכאבים האיומים חזרו
נכנסתי למקלחת ואומנם המים עזרו אך עדיין אין מילים לתאר את הכאב
הכל לווה עם הקאות
אחרי 3 שעות קשות מאוד
כרעתי באמבט וברגע אחד יצאה השילייה בשלמותה!!!! ובו ברגע כל הכאבים חלפו!
והתחושה התחלפה בתחושה עוצמתית של כוח.
וחוויה שאין לתאר אותה במילים.
ההבנה של מה שחווינו
החוויה שעברנו ביחד
הגוף שלי חזק וחכם - והוא שיחרר את השילייה רק שהוא היה מוכן.
הוא שיחרר אותה בשלמותה
חוויה ממש מיסטית! מעצימה!
כמה דקות אחרי זה ישבנו במטבח (הייתי רעבה אחרי יומיים שבהם לא ממש יכולתי לאכול או לשתות ואם שתיתי הקאתי)
ישבנו ודיברנו על זה שוב ושוב.
חוויה שמילים לא מצליחות להביע את העוצמה שלה
של הגוף
ואפילו של החוזק שהרגשתי שקיבלתי מבעלי והתמיכה שהוא נתן לי ביומיים הללו!

מאז ועד היום אני חווה דימום עדין של מחזור - בבדיקה שערכו לי נאמר שכל השילייה יצאה (לא שהייתי צריכה אותם שיגידו לי את זה...) ושצפוי לי עוד קצת דימום.
ועוד הוסיפו שאין לי מה לדאוג כי כשההפלה טבעית הסיכוי לזיהום או הסתבכויות כמעט ולא קיים
פתאום הרופאים (שכנראה) בעבר רצו לא לקחת אחריות ושלחו אותי שוב ושוב למיון או לניתוח תומכים בהפלה טבעית...
יצאתי מחוזקת!
גאה בגופי ביכולת שלי להרגיש את מה שקורה ולהתמודד עם הכל!
שרה'לה העניקה לי תמיכה ועזרה לי להבין שמה שאני מרגישה הוא באמת הדבר הנכון.
היא חיזקה את מה שהרגשתי שמתאים לי בכל מקרה - אבל החיזוק שלה הוא מה שעזר לי לעמוד מול הלחץ של המערכת ללכת לשאיבה / גרידה / כדורים!
שרה'לה - היתה לך השפעה משמעותית על חיי!
ומילת תודה נוספת לענת - ענת שהיתה איתי ועזרה לי להרגיש מה אני רוצה.
העניקה לי את הכוח לבחור מה טוב לי! דאגה וביררה, התקשרה ותמכה! אין לי מילים להודות לך - יש לך השפעה משמעותית על חיי
וזו כבר פעם שנייה (;

אם בשיתוף זה עזרתי ולו רק בטיפ למישהי שחווה משהו דומה - אני שמחה
בתקווה להריון תקין בפעם הבאה לכולנו
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

מתי מפסיקות הבחילות אחרי הפלה טבעית?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

היי גם אני עברתי הפלה טיבעית בשבוע 5
אושפזתי בתל השומר, ונהנתי לראות את התמיכה שלהם בהפלה טיבעית
למרות שאצלי זה היה הריון חוץ רחמי , הם הרגיעו אות וחיכו עד כמה שאפשר כדי לתת לקקרות לבד
בסופו של דבר בס
וף השבוע
וע החמישי שזה די מוקדם
התחילו דימומים והבטא ירדה לחצי ואחרי 3 ימים יצא גוש נידמה לי שזה שק הריון או משהו דומה
ועכשיו אני מחכה לראות באולטרסאונד שהכ
חייבת לציין שכמו שקראתי שאחרי ש או א יהיה הלחץ והכאבים פסקו ונשמום
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

תיקון: חייבת לציין שאחרי שהשק או השליה יצא
הכאב פסק והדימום נחלש
מקוה לראות באולטרסאו ד
שהכל נקי
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי רונה* »

היי בנות , אני קראתי את כל העצות והסיפורים שסיפרתן כאן, ורציתי להתייעץ איתכן .
קודם כל רציתי לספר על עצמי אני בת 18 , עד לפני שבועיים היה לי בן זוג קבוע שאיתו הייתי במשך שנה וחצי, וקיימנו יחסי מין עד עכשיו עם גלולות אך לפני חודש הפסקתי כשכבר הורגש שהיחסים באים על סיומם. מה שקרה הוא שבשבוע שבו נפרדנו שכבנו עם קונדום וזאת הייתה הפעם האחרונה. הייתי אמורה לקבל מחזור כבר לפני יומיים ולמרות שהוא בדרך כלל לא מאחר ואף מקדים אני נוטה לדאוג. אני חוששת שיש אפשרות שאני בהיריון ומן הסתם שאלך ואקנה בדיקה, וכמובן שאני לא מעוניינת בתינוק... אני צריכה את עזרתכן בנות, כי אני בהחלט לא מעוניינת לבצע הפלה בבית חולים לא בגרידה ולא בעזרת כדורי מפיג'ין. קראתי כאן עצות רבות על חליטת מרווה, ויטמין C וצמחים שונים . אני אשמח שבמידה והתוצאה היא אכן חיובית , תתנו לי את השמות של הצמחים והוויטמינים שעליי לקנות, באיזו תדירות להשתמש בהם וכמובן כמות, ואיפה אוכל למצוא אותם. על פי מה שכתבתן כאן יש סיכוי טוב שתתרחש הפלה טבעית גם בגלל גילי הצעיר ובעיקר בגלל שגיל ההיריון עומד על שבועיים-שלוש בלבד .
אני יותר מאשמח לתשובות כמה שיותר מהר , תודה רבה .
ל*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 18:51

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי ל* »

עברתי הפלה בגרידה בגיל 16
אני מתחרטת על זה כל החיים.
ילדתי בגיל 19 - אין חרטות ולעולם לא יהיו
מניסיוני, הגוף מחלים אך הפצע הנפשי מהידיעה שאני אחראית להרג של ילדי שלי לא נרפא לעולם, ומאוד מקשה על האמהות בעתיד...
תשקלו היטב,
הסביבה והנסיבות משתנים אבל בסוף אני צריכה לחיות עם הבחירות שעשיתי, גם אם אף אחד אחר לא יודע עליהן!
אמא_לילי*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2006, 10:36
דף אישי: הדף האישי של אמא_לילי*

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_לילי* »

כתבתי בעלון ב-'כשהריון מסתיים בטרם עת'.מוזמנות ליקרוא
חייבת_תשובה*
הצטרפות: 14 ספטמבר 2013, 18:20

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי חייבת_תשובה* »

אם עברתי הפלה טבעית פעם אחת זה יכול להשפיע על המחזור שלי
חייבת_תשובה*
הצטרפות: 14 ספטמבר 2013, 18:20

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי חייבת_תשובה* »

אם עשיתי הפלה טבעית פעם אחת זה יכול להשפיע על המחזור שלי ?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

שלום
עשיתי בדיקה ביתית ביום שיש בצהרים ויצא לי חיובי ועשיתי גם היום אבל יצא לי קו אחד ממש חזק והשני חלש.
לקחתי פוסטינור לפני שבועים וחצי ועדיין לא קיבלתי מחזור, יש לי איחור של 4 ימים,
יש לי תחושה שאני בהריון ולא בא לי ללכת לרופא ולעבור את כל התהליך שאתן מספרות פה, אני רוצה לקחת את דונג קוואי ובלק קוהוש עם ויטמין סי בתקווה שזה יפיל לי אם אני באמת בהריון ואם לא אז לפחות ירגיע אותי ויזרז לי את המחזור.
אני נוראה מתביישת לספר את זה לחברות או למשפחה שלי.
מה עליי לעשות אני בחרדה כי אני מפחדת שזה הפך להיות הריון חוץ רחמי בגלל הפוסטינור.
בבקשה תעזרו לי מנסיונכם
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

היי,
אני ובעלי קיימנו יחסים לא מוגנים סביב הביוץ ואני ממש לא מוכנה להכנס להיריון.
לקחתי גלולה שאחרי לפני פחות מ3 שבועות והרוקחות ממש לא ממליצה.
האם יש שיטות אחרות למנוע את ההיריון הזה?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

ריכזתי כל המידע שאני יודעת על הפלה טבעית בבית פה:
http://www.limon100.com/%D7%94%D7%A4%D7 ... %99%D7%AA/
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

האם אפשר לשתות מיץ לימון סחוט במקום ויטמין סי לדעתכן? או שהכמות שלו במיץ
ממש לא מספיקה לעומת הכדורים?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

לא עונים פה מהר
חן_חינה*
הצטרפות: 17 ינואר 2011, 23:13

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי חן_חינה* »

Home Abortion
Abortion Facts » Home Abortion

Abortion is bringing an end to pregnancy. This is an illegal act of termination of pregnancy. Abortion is generally done with pills, surgical procedures and by following natural abortion methoda. The procedures and methods of abortion depend on the weeks and months of pregnancy. It is necessary to get the pregnancy stage diagnosed before deciding the procedure for ending the pregnancy. If the pregnancy is detected at the early stage, home remedy is the best procedure to terminate the pregnancy. Hundred percent successes is reported in abortion following home procedure or method.

Home abortion procedure is putting an end to the pregnancy by following natural methods or without involving surgery. This abortion is also known as natural or normal abortion. Home abortion is successful only when it is performed before seven weeks. Home abortion is a quick and safe way of abortion. Like other abortion procedures, this is also not free from risks. One should educate on home abortion procedure types, after effects and possible health complications before deciding for home abortion. It is usually performed when unplanned pregnancy happens or when the woman wishes to hide the pregnancy from friends and families.

Home abortion does not require paying of huge medical costs, abortion pain, or any surgical cuts. In other way, it is a painless termination of pregnancy. Some of the home abortion methods include:

Natural oil is effective for home abortions. Oil in the lace seed can prevent the formation of lining in the uterus. This lining is necessary for the egg to develop or grow inside the womb. The oil makes the uterus slippery, thereby decreasing the level of progesterone. Consumption of lace seed oil is a home abortion remedy and this abortion method proves success.
Different types of herbs are used as a home abortion remedy. Pennyroyal is one such herb that can prevent pregnancy in the early pregnancy stage. A regular consumption of the herb in the form of tea or with lukewarm water removes the fetus. This should be consumed regularly for fifteen days.
Vitamin C is good for the body, but during the initial pregnancy stage, it acts as a negative agent.
Consumption of vitamin C leads to miscarriage or normal abortion. Vitamin C contains ascorbic acid which causes bleeding. This is an effective method of home abortion. Vitamin C should be taken in the form of tablets. It is required to study the composition of the tablet. Vitamin C with bioflavonoid should not be taken, as it prevents pregnancy in the future. Consumption of 500mg to 1200mg vitamin C for ten days is suitable for home abortion.
Ascorbic acid is effective for abortion. There are herbs that contain ascorbic acid. Herbs like parsley is commonly used a remedy for home abortion. This herb can be consumed orally or intravenously. Oral consumption is by taking in the form of tea and intravenous consumption is by inserting the herbs in the vagina.
There are also pills and tablets available in the market for home abortion. Abortion pills are safe and effective during the early stage of pregnancy. Pills should be taken after careful consultation with the health care provider. It is necessary to detect and follow the pills abortion procedure to have an effective home abortion.
Henna powder is an alternative home abortion procedure. Henna can be consumed directly or with foods. Dried powder home abortion method also depends on health conditions. Taking dry henna powder regularly results in natural home abortion.
Home abortion pregnancy method is for early pregnancy stage. This method is risky without proper advice of the doctor. Pregnant women with kidney problems should avoid home abortion remedies. So it is advised to undergo proper pregnancy checkup after deciding or choosing home abortion procedures. This is because major health consequences are associated with home abortion.

Home abortion works within 10 weeks of pregnancy. This abortion should not be done after the full development of the baby. The reason is that higher risks are involved in the abortion and can even lead to death. Home abortion is a safe and cheaper way of abortion as compared to other abortion procedures or methods.
באמצע_התהליך*
הצטרפות: 10 מאי 2015, 12:39

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי באמצע_התהליך* »

לקחתי את המושכות שותה מרוה וויטמין סי. יש דימום.
צריכה בבקשה פרטים על הדימום. כרגע זה דימום עקבי אך ללא חתיכות. האם זה צריך להתגבר, האם בדכ יוצאים שיירים, כמה זמן זה לקח לכן? תודה
שומרונית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2012, 18:26

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי שומרונית* »

כאן סיפור ההפלה שלי מהלך הפלה טיבעית תקינה
לעלע*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2015, 22:38

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי לעלע* »

לא היייתי פה כמה שנים מאז הפוסט שכתבתי על הצמחים שצריך לקחת אז אני מוסיפה כמה הבהרות:
ויטמין סי ללא ורדים נקרא גם אסקרוביק אסיד כל שעה 500 מג
דונג קוואי כל שעתיים 1000 מג שני כדורים של 500 מג
בלק קוהוש כל שעתיים 1000 מג
תה מפטרטזיליה כל היום
אננס טרי לאכול

כשמתחיל אם מתחיל דימום לפעמים הוא מאוד כבד -יש לשים לב שלא ממלא פדים בכמות דם מאוד גדולה ושצריך להחליף פד כל כמה דקות -זה קרה לי אבל נמשך 2-3 שעות אם זה היה נמשך יותר הייתי מתפנה לבית חולים.
יש גושים גדולים יותר מאשר במחזור רגיל. בהפלה כזו תלוי בשבוע ההריון זה יכול להמשך כדימום קלבין שבוע עד 3 שבועות!
מקווה שזה עוזר
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי אני* »

שלום לכולם
קראתי את הדברים שלכם בנושא הפלה טבעית וגם אני רציתי לשתף אותכם במה שקרה לי היום
אני עוד לא סיפרתי את זה לאף אחד ואני חושבת שזה משחרר לדבר למשהו ולספר (כמובן חוץ מבעלי) מזה חודשיים שלא קיבלתי מחזור, ברור לנו שנכנסתי להריון (יש לנו 4 ילדים ברוך ה' שהיו בריאים) אבל עדיין לא עשיתי שום בדיקה כי אצלי הכל לעט לעט ומתי שיזדמן לי אני כבר אלך לבדוק...מה קורה איתי
בימים האחרונים היו חגים ומאוד מאוד התאמצתי לנקות ולהבריק את הבית עד שנגמרתי והמשכתי... כדי לקבל את החג בבית נעים. יום ראשון היה חג - יום רביעי בערב אני רואה דימום. מבינה שאו טעיתי והמחזור חוזר (דבר שלא קרה לי אף פעם שהוא נעלם חודש אחד) או שזה מן הפלה. חמישי בוקר - דימום ובצהריים - אני מרגשיה גוש יוצא ממני. ובאמת - כניראה שככה זה הפלה. חמישי - אחרי צהריים - היום - עוד גוש קטן לבן ורוד ואז אני באמת מרגישה חולשה גדולה בגוף ועצבות גדולה, ממש תחושת ריקנות. ברוך ה' צריך להודות על כל דבר לבורא עולם, לבקש ולהתפלל - שלא כל דבר מובן מעליו - ובעיקר - להקשיב לגוף שלנו - כשכועב - מיד להפסיק ולנוח... היום הלכנו לבקר משפחה וזה משמח קצת - וזה מה שצריך ברגעים אלו - לנוח לצאת ולשמוח - ולצאת מהעצבות הנוראה הזאת
מאחלות לכולן בהצלחה ושאף אישה תרגיש את זה לעולם. חג שמח...
הייתי רוצא לדעת אם חובה ללכת לרופא לבדוק את העניינים אם זה שבוע ככ מוקדם?
פלותני_אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2015, 22:42

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי פלותני_אלמונית* »

את נשמעת מודעת לעצמך וחזקה.. דעה אישית שלי שלא חייבים ללכת לרופא.. אבל זאת אני. למה לא לספר לבעל?
אני*

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי אני* »

לא אמרתי ברור שסיפרתי לבעלי אבל עדיין לא למשהו אחר. תודה לך
אני*

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי אני* »

אבל את יודעת מה זה כל הסיפורים של שאירות על הרחם וכו' וכו' יש על מה לדעוג? חשבתי לעשות בדיקת דם אבל זה עוזר במשהו באמת?
גליה*
הצטרפות: 16 יוני 2004, 23:06

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי גליה* »

שלום לכולן, האם דיקור סיני כמה ימים לאחר ביוץ יכול לעזור ל"מניעת הריון" ? או הפסקה?
תמרקה*
הצטרפות: 03 אוקטובר 2010, 15:24

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי תמרקה* »

אולי זה ממש מאוחר אבל אותי הציל דיקור סיני.
לאחר לא ראו עובר בתוך שק ההריון הלכתי מיד לדיקור ועשרים דק אחרי הדיקור התחילה ההפלה.
זו הפלה שלישית שלי
השניים הראשונים לא ידעתי על האופציה ועשיתי שאיבה - ניתוח.

אנא
עשו דיקור, נסו
אותי זה הציל.
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

שלום.
רציתי לדעת האם הוויטמין C ומרווה מספיקים או שאני חייבת לשלב איתו את הקוהוש ודונג קוואי ?
פלוני_אלמונית*

הפלה באופן טבעי

שלום.. מכירות מטפלות בדיקור שמסכימות לגרום הפלה? עדיף באיזור ירושליים.. עוד לא ניסיתי לחפש אבל מפחדת להיתקל בלא..

_מי מה (21.05.2008 14:49):
למרות שכתבתי על ההפלה שלי בבלוג מי גאון של מימה אני מרכזת את המידע בצורה מסודרת כדי שיעמוד לרשות מי שתזדקק (שלא נזדקק, טפו טפו טפו).
עשיתי בדיקת הריון עוד לפני האיחור, למעשה ביום שהוסת שלי היתה אמורה להגיע. הבדיקה היתה חיובית. אני יודעת מתי התעברתי וזה היה בדיוק שבועיים לפני שעשיתי את הבדיקה. כך שידעתי שההריון מאוד צעיר. מסיבות שמפורטות בבלוג, לא היה מצב להשאיר את ההריון הזה. יום לאחר הבדיקה כבר הייתי בטיפול בדיקור._
דידי*
הצטרפות: 28 אפריל 2004, 13:59

הפלה באופן טבעי

שליחה על ידי דידי* »

היי,
אני בת 30,רווקה. עברתי שתי הפלות (אחת עם כדורים והשניה גרידה) בשנתיים האחרונות, האחרונה לפני כחצי שנה. בועדה של הפעם השניה אמרו לי שזה לא אחראי ורמזו שלא יאשרו לי עוד פעם. בשתי הפעמים הייתי עם אמצעי מניעה כשנקלטתי. אני חוששת שנקלטתי שוב להריון. אני באיחור של יומיים ועשיתי בדיקה היום שיכול להיות שראיתי בה טיפה קו שמצביע על חיובי. כמובן שאחזור על הבדיקה שוב. אני ממש ממש חוששת ובלחץ שאני שוב בהריון ולא תאושר לי הפלה. האם הם יכולים לעשות זאת? אני סטודנטית, אין לי יכולת כלכלית לעשות את ההליך הזה באופן פרטי או לגדל ילד (מה גם שאני לא רוצה ילדים כרגע). האם יש דרך אחרת להפיל? ממש צריכה עזרה אני בלחץ מטורף ומתחילה לנו תקופת מבחנים ממש השבוע.
שליחת תגובה

חזור אל “עוד עניינים רפואיים והריון”