כניסה להריון

ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

יש לי חברה שהתחילה הריון במשקל רב רב מאד. היא כמובן ילדה לבסוף והכל בסדר, אבל-
היה לה ממש קשה במהלך ההריון ואם אינני טועה את חלקו האחרון היא דיי העבירה בשכיבה, כי הרגליים כאבו לה (התנפחו, ורידים וכו'), אגב כך זה נמשך גם זמן מה לאחר הלידה.
מאחר והיא הייתה כה גדולה גם הילד היה והוחלט על ניתוח קיסרי. בנה הקדים את התאריך המשוער ביום והתחילה לידה טבעית, אבל לא ממש היה מצב ללידה טבעית והם הלכו על קיסרי. נולד ילד במשקל הקרוב ל-4 ק"ג (שוב, אם זכרוני אינו מטעה אותי).
עכשיו לגבי ההנקה היה לה דיי קשה כי שדיה היו עצומים. היא התייעצה עם יועצות הנקה מאחר ובנה לא יכול היה להיתפס על הפטמה, או למצוא את עצמו בתוכה. העצה שקיבלה הייתה לשאוב ולתת לו בבקבוק עד שהוא יהיה מספיק גדול כדי לתפוס את הפטמה ממש. אני לא יודעת איך זה המשיך מעבר לשבוע ה-4 לחייו כי מזמן כבר לא דיברנו (הוא צריך להיות בן חודשיים וחצי עכשיו).
בכל אופן זו אינה חוויה קלה ודאי, אבל אפשרית. לפחות כך היה בשבילה.
זה מה שאני יכולה לחלוק איתך.
אני עוד יכולה לתת לך כמה רעיונות בקשר לתזונה, אם את מעוניינת (אבל לא חובה אם לא בא לך, או שאינך מסוגלת כרגע- זכותך!)
בהצלחה |Y|
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

כניסה להריון

שליחה על ידי מישהי* »

אם עודף המשקל קשור לשחלות פוליציסטיות, אז כמו שכבר נכתב למעלה, שינוי תזונתי / תוספי תזונה כאילו יש לך סכרת (מינימום פחמימות, תוספת חילבה ושום) ואולי אפילו תרופות נגד סכרת יכולים לעזור לך לרדת משמעותית במשקל בלי דיאטה קשה (שינוי בתוכן, לא בכמות) כי הגוף ינצל יותר טוב את המזון. במצב כזה, עלול להיות לך קשה להכנס להריון לפני הורדת משקל.
חברה גדולה סבלה מאד בלידה - מתגובות הרופאים על שומניה. היתה לה טראומה רצינית מהענין. כמו כן התקשתה בנשיאת התינוקת בהריון ולאחר הלידה.
כדאי גם לבצע איזושהי פעילות גופנית מתונה - הליכה, שחייה, יוגה. זה לא מוריד הרבה שומן אבל משפר את ההרגשה את חילוף החומרים ואת יכולת ההתמודדות שלך עם ההריון והלידה (וגם מוציא יותר אנרגיה מלשבת מול הטלביזיה).
פלוניה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 21:38

כניסה להריון

שליחה על ידי פלוניה* »

תודה לכן.
לא התעודדתי במיוחד אבל יהיה בסדר.
אני יודעת שכשאני באמת אחליט שהגיע הזמן להכנס להריון אני אתחיל בפעילות גופנית.
מבחינת תזונה- באמת שאין לי בעייה. אני תזונאית ויודעת מה טוב לי לאכול ומה לא.
אצלי הקטע זה ספורט, כי הפסקתי לגמרי אחרי תקופה ארוכה של פעילות גופנית יומיומית.
לזה התכוונתי כשאמרתי שקשה לי להזיז את עצמי.
נעמי*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2002, 20:19

כניסה להריון

שליחה על ידי נעמי* »

אודה למי שיוכל לאשר השערתי הבאה:
לאחר שמופיעה הרירית הרצויה (שקופה ונמתחת):
  1. האם זה היום בו מתרחש הביוץ ומומלץ לקיים יחסים?
  2. האם צפויה עליית החום ביום שלמחרת?
קרן_אור*
הצטרפות: 27 יולי 2002, 23:17
דף אישי: הדף האישי של קרן_אור*

כניסה להריון

שליחה על ידי קרן_אור* »

נעמי,
זה לא עניין של דקות או שעות..
לפי מה שאני למדתי, יש בערך 8 ימים כל חודש שהסיכוי להכנס בהם להריון גבוה, ולא
רק ביום של הביוץ.
עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

כניסה להריון

שליחה על ידי עדי_יותם* »

וזאת מפני שהזרע נשאר חי בגוף כמה ימים.
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

נעמי,
כשרוצים להכנס להריון, מומלץ לקיים יחסי מין, כמה שיותר. כלומר לא צריכים להגיע לתשישות, אבל אין צורך לחכות לרגע המתאים ביותר, להנות מכל רגע, ולהיות סבלניים. בקיצור, כמאמר הפתגם - להזדיין בסבלנות.
נעמי*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2002, 20:19

כניסה להריון

שליחה על ידי נעמי* »

תודה לכל המשיבים לשאלתי !
העניין הוא שאני רוצה בן, ולשם כך יש לקיים היחסים במועד הקרוב ביותר לביוץ (הזרעונים הזכריים - מהירים יותר ובעלי אורך חיים קצר מהנקביים), ולפחות בניסיונותיי הראשונים אני מוכנה ל"המר".
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת* »

זקוקה לעיצה, אני כבר חמישה חודשים ללא מחזור כתוצאה מלחץ וטראומה של מוות. אני מנסה להרות. הרופאה אומרת שזמן רב כל כך ללא מחזור עשוי להיות מסוכן עד כדי סרטן, ומאחר ואני עם שחלות פוליציסטיות גם גדלה לי ציסטה. חוסר האיזון (שמימלא היה עוד קודם) הוחרף ואחד הסימנים שלו הוא שיעור מוגבר ונשירה בראש.
הומלץ לי על הורמונים (בכמויות) שבונים רירית רחם, ואחר כך איקקלומין ולאחר מכן עוד הורמונים שלא הלחתי לאמוד את טיבם. נראה לי מוגזם ביותר. אני יודעת שאני זקוקה להרגע קודם אבל זה קשה נורא. מה אתן ממליצות מניסיונכן ומתוך הידע שלכן? אמרו לי שמסאג'ים והילינד עשויים לעזור - אם כן, אני זקוקה לשמות והמלצות בצפון הרחוק.
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

כניסה להריון

שליחה על ידי מישהי* »

נסי דיקור סיני, צמחי מרפא, יוגה, שינויי תזונה (פרטים בדף זה) - כל אחד לחוד או כולם ביחד.
ולנעמי: לא בכוונה, אבל יצא לנו שפעם אחרונה שקיימנו יחסי מין היתה יומיים לפני הביוץ - ובכל זאת יש לנו בן (עפ"י אולטראסאונד).
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת_גביש* »

ענת שלום , בצפון הרחוק יש מרפא ברפואה סינית ,פשוט מעולה . (אני מבינה שההמלצה על ווינשטיין לא עזרה , אבל תני צ'אנס גם להמלצה הזו (-: )
עמרי שדה בקיבוץ חולתא . אדם מרשים , מקצועי מאד ,סימפטי ביותר , עדין וחכם ורב נסיון . הוא משלב בטיפולי הדיקור תישאול עמוק ומקיף , שיחות ארוכות , ונראה לי שתוכלי להעזר בו מאד . הטלפון לא לפני אבל לא בעיה למצוא . למרכז הטיפולים שלו קוראים "תאנה" , בקיבוץ. בהצלחה !!
ענת*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת* »

תודה ענת, אני יודעת שאסור לכתוב כאן דברים לא טובים, אבל הייתי אצלו בחודש מרץ. הפגישה הראשונה היתה מרשימה והשנייה - מאכזבת, יצאתי מושפלת עם תחושה קשה של ניצול וכעס איום. לא היו ברורים לי כל הסופרלטיבים שהורעפו עליו. אני יכולה לפרט לך באי-מייל, והיה חבל לי מאוד שכך.
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

כניסה להריון

שליחה על ידי גילה* »

ענת -
שתי המלצצות:
אחת - הספר "גופה של אשה תבונתה של אשה". תקראי, אולי תדוגי משם משהו שמתאים לך. (עושה פחות מפגישה אחת עם מרפא כשלהו).
שניה - אם את מוכנה עדיין לתת צ'אנס לדיקור - המרפא הסיני שלי עוסק גם בפריון (אין לי מושג על מידת ההצלחה שלו בתחום). רענן הרץ, הוא עובד גם במרכז. הדבר היחיד שאני כן יכולה להבטיח - זה שהוא לא נותן (לי) תחושה רעה (-:
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

כניסה להריון

שליחה על ידי גילה* »

ענת -
אני בדיוק מדברת עם מישהי שמוסיפה -
פריון זו התמחות ספציפית ברפואה הסינית. יש את ד"ר עופר רז מפתח תקוה ואת חני משהו ממדיטף. בכלל, אפשר ליעץ לפנות למרפאת בראשית לפוריות, יושבים עם מדיטף יחד 03-7441888 אם אני לא טועה.
ענת*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת* »

תודה גילה, הגעתי לספר בהמלצת האתר וקראתי אותו בשקיקה. יש בו המון תובנות ועצות טובות שאת חלקן התחלתי ליישם, אבל בשם המצב הרגשי הקשה שלי אני חושבת שאני זקוקוה לעוד עזרה מבחוץ. תודה על הטלפון, אני אתקשר
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

כניסה להריון

שליחה על ידי הילה* »

זאת פעם ראשונה שאני באתר זה ואני מוכרחה לציין שזה מוסיף לי המון, בדיוק היום הייתי אצל הרופא שאמר לי שיש לי שחלות פוליציסטיות ונתן לי כדורים כמו לחולי סכרת הוא טוען שזה יוריד לי במשקל ויסדר לי את המחזור.
אני נשואה כשנה והחלטנו לפני כחצי שנה לנסות והייתי רוצה להגיד לכם שמנקודת מבטי לא צריך להיות במירוץ מטורף לילד! כל דבר בעיתו!
לעומת זאת הייתי רוצה לקבל תגובות שנשים במצב כמו שלי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

האם כשגבר גומר בחוץ, על האשה תתכן כניסה להריון?
ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

לפעמים הזרע מתחיל להיפלט קצת לפני האורגזמה הגברית, כך שיש סיכוי שאם הגבר עוד לא הספיק לצאת החוצה יישארו כמה זרעונים (כמה בודדים, עשרות, מאות, אלפים....אלו מספרים מטורפים!) בתוך האישה ויתחילו לנוע מעלה מעלה, כפי שהטבע מורה להם, כך שתיאורטית זה בהחלט יכול לקרות. המשגל הנסוג אינו שיטה בטוחה מאד למניעת הריון, אם כי בפועל זוגות רבים מקיימים כך יחסים במשך תקופות ארוכות ואין הריון (גם אנחנו היינו ככה, עד שהחלטנו שדי, יאללה, אפשר כבר. או יותר נכון, דודו החליט ;-) )
צפריר_שפרון*

כניסה להריון

השאלה היא לא היכן הגבר גומר, השאלה היא האם היתה חדירה של הפין לפות. ברגע שהתבצעה חדירה כזו עשוי להווצר הריון. כאן, במידה ויש עניין למנוע הריון יש צורך להתמקד בזהוי הימים בהם האשה פוריה, לקחת מקדמי בטחון ולהמנע מכל חדירה של פין לפות. ניתן כמובן בימים אלו ליהנות ממין אוראלי, אנאלי, וירטואלי, ורבאלי או כל מה שעולה על דמיון השניים.

יש חשיבות עליונה למצב הנפש מבחינת יחסה להריון. לעתים קרובות הנפש מעוניינת בהחלט בהריון ואז יקשה מאוד שלא להכנס להריון. מכאן ידועים מקרים בהם משגל נסוג, קונדומים, ימים בטוחים ואפילו גלולות לא מנעו הריון.

מודעות עצמית נדרשת למניעה או להפרייה.

מעבר לכך, בסבלנות, צריך להזדיין בסבלנות. :-)
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

כניסה להריון

שליחה על ידי רוני* »

מאור שלי כבר כמעט בן 9 חודשים ועדיין לא קיבלתי את המחזור. לפני חודש וחצי חזרתי לעבוד אבל אני ממשיכה להניק אותו בכל השעות שאני איתו. בחודשים הקרובים אני רוצה להתחיל ל"עבוד" על אחות (או אח...) למאור. הבנתי שדיקור סיני יכול לעזור להחזרת המחזור. אני גרה בכפר סבא. האם יש למי מכם להמליץ לי על מטפל טוב ברפואה סינית מהסביבה?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

כניסה להריון

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני יכולה להמליץ על רני אייל (ערן אייל), טל. הקליניקה שלו: 03-6431222.
אין לי ספק שהוא טוב, ואני יודעת בוודאות שהוא יכול לעשות את מה שאת מבקשת.

אבל אם לא בוער לך (אולי את בת ארבעים ושלוש וחייבת להזדרז, אני לא יודעת), אז אני מצטרפת להמלצות מומחים ממני, שהגוף שלך יודע מה טוב לו, ועדיף לא לזרז את חזרת המחזור. עד שנה מהלידה עדיין לא התאושש הגוף מהלידה. אם "בחודשים הקרובים" אז גם רוב הסיכויים ש"בחודשים הקרובים" יחזור המחזור.
אני ממליצה לקרוא את שיעור חקלאות ודפים של אחרי לידה (לא זוכרת איזה).
חוץ מזה, תתחילי ביחסי מין... הרבה פעמים הביוץ חוזר לפני שיש מחזור, והפעילות המינית עשויה לתרום לזה.
עוד משהו:
האם את רזה?
תעלי במשקל. הנקה + רזון מונעים הריון, כדי להגן עלייך, על היונק ועל העובר הפוטנציאלי.
האם את מאוזנת מבחינת ויטמינים, מינרלים, ברזל, חומצה פולית?
אם לא, קחי תוספי מזון.
האם את עייפה ולחוצה?
אם כן, זה מפריע להריון.
חשוב מאוד לצייד את הגוף להריון חדש, כי מאגריו מדולדלים מההריון הקודם, ודרישת קדם של גופך להריון חדש היא גם מינימום תזונה ושיכבת שומן.
חבצלת*
הצטרפות: 24 פברואר 2002, 16:35

כניסה להריון

שליחה על ידי חבצלת* »

כל מה שבשמת אמרה+ מוכנות נפשית להריון, הריון (עובר) זקוק למקום- האם יש מקום לעוד ילד כרגע בנפשך? זה הרבה יותר משמעותי לפריון מהקטע הטכני של יש מחזור סדיר או אין וכו'.
ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

אגב, הרפואה הסינית בהחלט מדברת על משהו בין שנתיים לשלוש בין הריונות, בשביל לארגן את הגוף על כל מאגריו הפיזיים, נפשיים, אנרגטיים וכו'.
סתם נקודה למחשבה, ברור שכל אחד עושה את הבחירות שלו.
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

כניסה להריון

שליחה על ידי רוני* »

תודה לכל העונות...
לקחתי את הדברים לתשומת ליבי ואכן אני לא ממהרת (אם כי אני בת 39+). נראה מה יאמר גופי.
דבי*
הצטרפות: 08 ינואר 2003, 11:51

כניסה להריון

שליחה על ידי דבי* »

שלום לכולם!!
האמת שזאת פעם ראשונה שאני נכנסת לאתר...
רציתי לשאןת:אנחנו מנסים קרוב לשמונה חודשים להכנס להריון..המחזור שלי לא סדיר למרות שהיו 3 חודשים שהמחזור הראה כאילו זה מסתדר..עשיתי בדיקות וגם בעלי והראה כי הכל 100%..איך ממשיכים מכן??אני לא כל כך מעוניינת בלקיחת כדורים(פוחדת מתופעות לוואי)..
אגלאיה*
הצטרפות: 08 ינואר 2003, 12:18

כניסה להריון

שליחה על ידי אגלאיה* »

מניסיון שלי (לי לקח שנה וחצי גם בגלל מחזור מאד לא סדיר), במקרה שלא ידועה בעיה אורגנית, אני ממליצה לנסות הומאופתיה (אם תרצי, כתבי לי ואמליץ לך על מישהי בירושלים), לפני שמנסים את הרפואה הקונוונציונלית.
[email protected]
ענת*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת* »

אני גם יכולה להמליץ על מישהי נפלאה בירושלים, שאני כבר 7 שנים בטיפולה (לא רק בשל בעיות במחזור), ועלא ף שאני מתגוררת בצפון הרחוק כיום, אני שומרת לה נאמנות. אם את מעונינת אשמח לתת לך פרטים
דבי*

כניסה להריון

שליחה על ידי דבי* »

איך אפשר לסדר מחזור וכמובן לחשב פחות או יותר את יום הביוץ??
ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

אפשר גם להיעזר ברפואה סינית...
אילנה_אילן*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2002, 22:48

כניסה להריון

שליחה על ידי אילנה_אילן* »

דבי,
אם את רוצה ליצור איתי קשר ישיר - יש לי כמה רעיונות. המייל שלי -
[email protected]
אילנה
דבי*

כניסה להריון

שליחה על ידי דבי* »

היי לכולן!!
דבר ראשון תודה רבה לכל העונות!!!!
רציתי לדעת אם מבחינת הזמן אני יכולה וכדאי כבר לגשת להומופתיה(אני מנסה כבר 8 חודשים)זה לא מוקדם מידי להגיע למסקנות??או שזה מספיק זמן??אגלאיה-הבנתי כי היית אצל הומופתית.האם את יכולה לומר לי כמה זמן בערך עד שהמחזור ניהיה סדיר(ידוע לי כי זה אינדיבדואלי לכל אחת ואחת).
אמא_אדמה*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 01:11
דף אישי: הדף האישי של אמא_אדמה*

כניסה להריון

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

היום שמעתי שרופאי נשים מחשבים את תחילת ההריון מהיום הראשון של הווסת האחרונה..
זה בעצם מוסיף בערך שבועיים להריון..
למה? ואם הזוג יודע בדיוק מתי התינוק "נעשה"?
אי אפשר לספור משם 40 שבועות?
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי יונת_שרון* »

כשהלכתי לאולטרהסאונד בהריון האחרון, אמרתי לרופא גם תאריך המחזור האחרון וגם את תאריך ההתעברות. הוא התבונן בי במבט ספקני והסביר לי בנימה סמכותית שההתעברות יכולה לקרות עד חמישה ימים אחרי קיום יחסים, ככה שאת תאריך ההתעברות אני צריכה להשאיר לו לחשב בהתאם למדידות.
בסופו של דבר המדידות התאימו כמובן לתאריך שאמרתי לו. :-)
שרירנית*
הצטרפות: 10 ינואר 2003, 02:01

כניסה להריון

שליחה על ידי שרירנית* »

אני לא בטוחה שאני בדף הנכון, אבל לא מצאתי על זה בשום דף אחר.
ילדתי בניתוח קיסרי לפני כשנתיים וחצי, ואז הוציאו לי (בלי לשאול אותי) גם ציסטה ושרירן. בנתיים נודע לי שיש לי שרירן נוסף והפעם בתוך הרחם, בגודל של כארבעה סנטימטרים. כרגע אני סובלת מדלקות שקשורות כנראה לשרירן, הרופא המליץ על אנטיביוטיקה, סרבתי בנימוס.
אני מתכננת הריון נוסף ומתלבטת מה לעשות. הבנתי שהשרירן יכול לגרום בעיות בכניסה להריון ובהריון עצמו. מישהו יודע למה השרירן קשור מבחינה נפשית?
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

כניסה להריון

שליחה על ידי אביב_חדש* »

אני לא יודעת לגבי הבעיות, אבל אני יודעת שדיקור עזר להפחית בגודל השרירנים וכך הכניסה להריון וגם השמירה על ההריון עצמו היתה קלה יותר.
צפריר_שפרון*

כניסה להריון

תופעה זו מצביעה על ספונטניות ביצירתיות ויש לה שתי פנים:
האחת מעלה את היבטי היצירתיות כנדרשים למסגרת נוקשה וברורה אשר מטילה מכשולים ומגבלות. אז, נבלמת היצירתיות ותנופתה משנה כוון. דומה הדבר לצייר אשר אינו נגש למלאכת היצירה היות ואין בידיו המכחולים הנדרשים, הצבעים על גווניהם והפנאי הנדרש. אז, ימצא את עצמו נאבק על השגת הכלים לפני תחילת היצירה ובכך יוכל לדחות שוב את מעשה היצירה עצמו.
נקודת המבט השניה מדברת על יצירה פראית, ספונטנית אשר אין לה רסן. כאשר זו עולה כמוטיב מרכזי ביצירה ומסרבת לקבל כל מגבלה או ריסון לעתים קרובות מעשה היצירה לא יגיע לכלל מימוש.

בבחינה מעמיקה על נושא היצירתיות, נדרשת הספונטניות לריסון מחד ומאידך ההבנה כי הקיים מהווה כלים מספיקים ליצירה ספונטנית - ממה שיש. כאן, שינוי גישה וקבלת הקיים כפי שהוא מראש עשויים להביא תועלת רבה.
לכן, על מנת שתוכלי להכנס להריון בראש שקט, יהיה זה נכון להניח לרצון זה כרגע ולהתמקד בהיבטי יצירה נוספים בחייך, שם יהיה מקום ללמוד את הספונטניות והריסון במעשה היצירה ולהוקיר את היצירה כדרך נכונה, ללא כל שיפוט עצמי.
לעניין האנטיביוטיקה, אין מי שיוכל לומר לך איך לנהוג, אבל, סווידיש ביטר עשוי להיות תחליף מצוין, ובמקרה זה יהיה נכון לקחת שתי כפות ביום - בוקר וערב, כדאי לדלל במים (טעמו מר), ובנוסף לטפטף שתי טפות על הטבור - פעם ביום.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אמא אדמה -
40 שבועות הם 280 יום. 9 חודשים הם כ 270 יום (לועזי - יותר, עד 276, עברי - פחות). 10 הימים האלה הם השבועיים (בערך) שבין המחזור להתעברות.
החשבון ברור?
ענת*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת* »

יש לי שאלה, לא כל כך הבנתי מן הכתוב מה משך חייה של ביצית מרגע גילוי ההפרשה הפוריה? שעות? ימים? הםא ההפרשה אמורה להיות חד פעמית, או למשך מס' ימים? ולגבי החום: הוא נמוך ביום הביוץ ולמחרת עולה?
ענת_אחרת*
הצטרפות: 31 ינואר 2003, 03:05

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת_אחרת* »

ועוד שאלה: מה זה שחלות פוליציסטיות?
ליאורה*
הצטרפות: 28 ינואר 2003, 14:15

כניסה להריון

שליחה על ידי ליאורה* »

אני בחורה בת 23 הנשואה שנה ושלשה חודשים ועדיין לא נקלטתי להריון. לפי בדיקות הכל תקין אצלי וימי הביוץ ידועים לי, אם כך מדוע אם הכל תקין אני עדיין לא בהריון? ואני ממש לא בלחץ פשוט מתאכזבת מחדש שאני מקבלת את המחזור. שאלה נוספת, האם זה קשור לכך שהמחזור שלי לא סדיר?
תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

לפי מה את יודעת מהם ימי הביוץ?
מה זה לא סדיר?
האם התיעצת עם רופא? (US שחלות, בדיקת דם להורמונים בשביל לברר את מקור האי-סדירות).
עירית_ל*
הצטרפות: 04 מרץ 2002, 09:48
דף אישי: הדף האישי של עירית_ל*

כניסה להריון

שליחה על ידי עירית_ל* »

בדיקת זרע לבעל?
ליאורה*
הצטרפות: 28 ינואר 2003, 14:15

כניסה להריון

שליחה על ידי ליאורה* »

עשו לי אולטרהסאונד וגינלי ביום ה11 מהמחזור וראו זקיק מוביל והרופאה אמרה לי שהביוץ הוא בערך ביום ה14 לפי הגודל המקסימלי שהוא יכול להגיע, למרות שהמחזור שלי נע בין 33-43 יום. ההורמונים ובכלל כל הבדיקות בסדר.
שנה ושלשה חודשים זה לא זמן ארוך מספיק לדאוג אם אני עוד לא בהריון? מה אני עוד צריכה או ניתן לעשות כדי לזרז את העיניינים או שמא זה דבר שמעל ליכולותינו ומתי שזה יגיע זה יגיע?
תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

בעצם מה שאת אומרת - הכל בסדר, אז למה לא הכל בסדר?
אני (בחוסר מומחיות משווע) רואה שתי אפשרויות:
1 - יש בעיה פיזית אצל בעלך (שוב: רופא).
2 - את או אתם לא מוכנים להריון/לילד - מבחינה נפשית, מבחינת העומס שלכם, וכיו"ב. ואם זה כך, העובדה שאת מודאגת, רק מקשה עליך להכנס להריון.
תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

שחלות בהן נוצרים בו זמנית מספר זקיקים. לפעמים זה מביא ליצירת מספר ביציות בשלות (כמו בתאומים לא זהים), ולפעמים זה גורם לכך שאף ביצית לא "טובה".
ליאורה_גילה*
הצטרפות: 05 מרץ 2003, 21:18

כניסה להריון

שליחה על ידי ליאורה_גילה* »

אני ואישי יותר ממוכנים לילד ואין לנו כל לחץ נפשי או פיזי, ייתכן ובגלל הלימודים שלי וכל הבחינות לקראת סוף התואר משפיעות אך אני מאוד סקפטית כי אני לא רואה איך זה יכול להשפיע עד כדי כך כי שני לא בלחץ בקשר להריון אלא בגלל הלימודים. מה גם שהיו לי חופשים שבהם הכל היה מושלם וכלום. מה ההסבר לכך? אולי אני צריכה ללכת שוב לרופאת נשים?
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי יונת_שרון* »

לי אישית לקח כשנה וחצי להכנס להריון פעם ראשונה וכשנתיים וחצי בפעם השניה והשלישית. לדעתי זה בריא וטוב ככה -- מרווח את הילדים אחד מהשני בצורה נוחה. את עוד צעירה ואין סיבה למהר. אם לא מצאו אצלך ואצל בנזוגך בעיות מיוחדות, קחו את הזמן שלכם, תרגעו, תנו מקום לדברים לקרות. בינתיים נצלו את הזמן להתענג על הזוגיות שלכם ולחזק אותה, גם כי זה כיף, וגם כי זה הבסיס שעליו אחר-כך תבּנה המשפחה.
מנסה*
הצטרפות: 17 מרץ 2003, 13:03

כניסה להריון

שליחה על ידי מנסה* »

האם יש קשר בין קנדידה לחוסר היכולת להרות? האם טיפול קונבנציונלי (פולידין) עשוי לפגום במאמצים?
סילן*
הצטרפות: 27 אפריל 2003, 23:09

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

מאיפה מוצאים את הסבלנות לחכות להריון שיבוא באופן טבעי? מצד אחד, ככל שהזמן עובר, נעשה קל יותר ואני משלימה עם העובדה שאני לא מצליחה להרות. מצד שני, לכולם מסביב יש יותר ויותר ילדים, וזה לא קל, וגם הגיל שלי הולך ומתקדם ואם אני רוצה יותר מילד אחד או שניים, קצת מלחיץ לחשוב שלא אוכל.

יש לנו גם בעיה נוספת, בעלי רוצה שנתחיל בטיפולים כי הוא מאמין שזה יביא להריון. אבל אני לא רוצה, כי אני לא מאמינה שזה יצליח, יש לי אמונה שזה יצליח כשזה יצליח, ושהטיפול לא יגביר את סיכויי ההצלחה. וחוץ מזה, אני מאוד מפחדת מזריקות ושאר פרוצדורות פולשניות, שונאת שכואב לי, ולא רוצה להתמודד עם תופעות לוואי של הורמונים.

אבל מה אם אני טועה? אולי טיפולים רפואיים דווקא כן יביאו להריון??? (דרך אגב, מבחינה רפואית הכל תקין אצלנו, אני נחה ולא עובדת, ונמצאת בטיפולים אלטרנטיביים כל מיני כבר כמעט שנתיים).

הרגשתי שאני מוכרחה לפרוק את כל זה... מקווה שתענו לי.
ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

סליחה שאני מתערבת, אבל איך מצב העניינים ביניכם? אתם באמת מוכנים לילד? יש לו מקום במערכת היחסים ביניכם?
סתם עוד רעיון מיני רבים...
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

אנחנו מאוד בשלים ומוכנים לילד. אני לא חושבת שזה העניין כאן. יש לנו מערכת יחסים נהדרת, שהגענו אליה בזכות עליות וירידות, משברים וכו', שמהם יצאנו רק יותר מחוזקים וקרובים.

אבל יש בינינו חילוקי דיעות על המשך ה"טיפול" בכניסה להריון. מותר שיהיו חילוקי דיעות, לא?

אם כבר שאלת, אני לפעמים חושבת שפחדים חבויים שלי (לא מלהיות אימא, אלא בכלל) הם שמונעים ממני את ההריון ולכן אני מנסה לטפל בהם וכך להגיע להיריון. בעלי אינו משוכנע שזאת הסיבה, ולכן אינו משוכנע שהטיפול בפחדים יביא להריון.
בשמת_א*

כניסה להריון

שליחה על ידי בשמת_א* »

סילן, הייתי בדיוק במצב שלך.
את יכולה לקרוא את הסיפור שלי ב הריון ולידה בגיל מבוגר וגם ב אלוהים אדירים .
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

בשמת, הסיפור שלך מדהים!!!

כאן באתר השפעתם עלי רבות! בימים האחרונים קראתי הרבה בבאופן טבעי, בכל מיני דפים, ונדהמתי לגלות שיש כאן המון אנשים שממש הולכים נגד הזרם: חינוך ביתי, ילדים מחוץ לנישואין, אמונה באלוקים משל עצמכם... זהו רעיון שממש חדש לי, אבל בעקבות ה"תגלית" הצלחתי להגיע להחלטה משל עצי: החלטתי להפסיק את כל טיפולי הפוריות, מעקבי הביוץ, הדיקור הסיני... כבר שנתיים שהחיים שלי סובבים סביב זה, ואני פשוט לא יכולה יותר. החברה שבה אני חיה מאוד לוחצת, ומי שמכיר אותי יודע שאני מאוד מושפעת מהחברה: לא חבל להפסיק? זה ממש לא הגיוני... את חייבת לעשות טיפולים... כבר שנתיים שאני חיה בתוך הלחץ הזה, וכמו שאמרתי - אני כבר לא יכולה יותר.

עזרתם לי להגיע להחלטה שלשם שינוי אני רוצה לעשות מה שטוב לי. צר לי שלבעלי זה לא עושה טוב שנפסיק את הטיפולים, אבל מאחר וכל הבדיקות הפולשניות, כל דקירות המחטים - הכל נעשה עלי, אני מקבלת את ההחלטה עבור עצמי.
צפריר_שפרון*

כניסה להריון

סילן,
היי ברוכה.

כפי שהחלטת, ראוי להניח לעניין. לקחת פסק זמן. לעזוב את כל מה שקורה מבחוץ.

התמקדי בסילן. התמקדי ביצירה - כל סוג של יצירה, חפשי כל מה שעושה לך להרגיש חיונית, יצירתית, חפשי התלהבות.

ראי כיצד ניתן לשנות את נקודת המבט, ראי כיצד אתם יכולים לקיים מין חופשי וספונטני ללא חשש מכלום. להפך, אולי דווקא לאחר שויתרתם על המאבק, יגיע ההריון המיוחל ויגמר בלידת ילד/ה בריא/ה - כמו שקורה כל כך הרבה.

ו... נסי להכנס לעולם המדיטציות והכניסה למצבי הכרה ותודעה נוספים. התחברי אל הרוח.

בעתידך הנך אם מאושרת וגאה ומתוסכלת - ככל האמהות. עתידך קרב אלייך, יום אחר יום.

היי ברוכה.
תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

כל הכבוד על ההחלטה האמיצה, להקשיב גם לעצמך ולא רק לסביבה!
ורד_לב*

כניסה להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

בעיניי זה שלב ראשון וחשוב בדרך לאמהות- לדעת מה את רוצה בשביל ההתחלה ומה עושה לך טוב!
>ורד עדיין לומדת יום יום<
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

תודה על כל העצות והתמיכה!

אני כבר מרגישה הרבה יותר מאושרת, והרבה יותר אנרגטית, מאז שהחלטתי להניח לכל העניין.
בשמת_א*

כניסה להריון

שליחה על ידי בשמת_א* »

איזה יופי!
אסנת*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 21:36

כניסה להריון

שליחה על ידי אסנת* »

שלום לכולם - הגעתי לדף זה במקרה והחלטתי לשתף אתכן בסיפור שלי ואולי יצא לי מזה משהו - אני נשואה ב10/03 כבר 4 שנים עוד לפני החתונה היו לי בעיות של מחזור לא סדיר כלומר היה נעלם ואחר כך בכלל, כשפניתי לרופא הנשים שלי הוא אמר לי כי בנתיים אקח גלולות בתור בחורה צעירה שרוצה מחזור, ואחר כך אם ארצה ילדים אז אצטרך טיפולי פוריות בערך 6 חודשים מראש קבעתי את תאריך החתונה שלי ובמשך הזמן הזה הייתי שותה גלולות למניעת הריון והפסקתי אותם כ-4 חודשים לפני החתונה- והמחזור לא הגיע בחודש שלפני החתונה פחדתי שיבוא לי מחזור בערב הכלולות ושתיתי לפי תכנון הימים (5 ימים מחזור+7 ימים נקיים לטבילה+ מספר הימים של הגלולות) וקיבלתי והכל הלך רגיל - אחרי החתונה חיכיתי לראות באם קיבלתי מחזור והיה לי תחושות מוזרות בגוף- כאבי שדיים, חולשה והפרשות חומות - כשעשיתי בדיקת הריון גילתי שאני בהריון והייתי בשוק לאחר שהרופא אמר לי על טיפולי פוריות - הכל היה יפה 9 חודשים, נולדה לי בת (לצערי בלידת וואקום) ומאז שהסתיים לי המחזור של הלידה לא קיבלתי שוב עד היום מחזור באופן טבעי אלא רק באופן מלאכותי ע"י הורמונים הבת שלי כבר עוד מעט בת 3 - בבדיקות שערכנו אצל רופאים גניקולוגים ופוריות הסתבר כי יש לי בעיות בהורמונים ובשחלות (שהצטמקו ולא מתפקדות) והרופאים אמרו לי שאוכל להרות רק על ידי תרומת ביצית ולא טבעי - הייתי בדיכאון מזה אבל עכשיו זה מאוד מציק לי אך אני שהבאתי לעולם ילדה באופן טבעי עכשיו לא יכולה אלא רק על ידי תרומת ביצית - ובכן לאחרונה פניתי לכיוון המיסטיקה (אבנים וקריסטלים) ושמעתי שאבן בשם קרנליאן עוזרת לטהר את איברי הפיריון ומסייעת בהסדרת המחזור החודשי טובה לחיזוק הפוריות ומחזקת את האנרגיות המיניות וטיפול באין אונות - מה דעתכן בנות האם שמעתם על מקרה דומה כמו שלי שאתן יודעות אך אפשר לטפל - האם יש תקווה או שאם כדאי לי לפנות לכיוון המיסטיקה האם אתן חושבות שיעזור לי ענידת האבן?
אודה לכן באם תשתפו אותי בדעותיכן - שמאוד הוקסמתי והתרגשתי לקרוא
תודה.
תבשיל_קדרה*

כניסה להריון

לא שמעתי על האבן הזאת,
אבל אני חושבת שגם אני, כמוך, הייתי מרגישה שלא יכול להיות שלא אוכל ללדת שוב, ומנסה כיוונים שונים - אולי קודם רפואה אלטרנטיבית.

תצליחי!
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

אסנת, גם אני לא שמעתי על האבן הזאת, אבל אני הייתי פונה קודם כל לרפואה אלטרנטיבית: דיקור סיני ו/או נתורופתיה (תזונה + ויטמינים) יכולים מאוד לעזור להסדיר את המחזור. לי הם העלימו את הסימפטומים הקדם וסתיים, אם כי לא עזרו לי להרות (גם הרפואה הקונבנציונלית לא).

בכל מקרה, עד כמה שאני יודעת, תרומת ביציות אינה חוקית בישראל - הדבר אפשרי בבלגיה (כך שמעתי מאישה שלא יכולה להרות וזקוקה לתרומת ביצית).

בהצלחה בכל דרך שתבחרי!
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

כניסה להריון

שליחה על ידי אביב_חדש* »

תרומת ביציות חוקית בישראל בתנאי שלא יודעים מי האם התורמת. כמו תרומת זרע מבנק הזרע. יכולות לתרום ביציות רק מי שבעצמה עוברת טיפולי פוריות.
( למידע נוסף על תרומת ביצית וגם בנק הזרע )
צפריר_שפרון*

כניסה להריון

אסנת,
לא להתייאש,
איני מכיר את האבן שאת מדברת עליה, יתכן בהחלט שמעלה תדר מתאים לאיזון.

בכל מקרה,
הקונבנציה מנכסת לעצמה קביעות שחור/לבן ואין הדברים כך.
אסנת*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 21:36

כניסה להריון

שליחה על ידי אסנת* »

בנות תודה על התענינותכן ועל תמיכתכן והצעותיכן, אך בכל מקרה אני רוצה לנסות גם את הרפואה האלטרנטיבית - הייתי רוצה לדעת אם מישהי יודעת על מקום של רפואה אלטרנטיבית באיזור הדרום - אשקלון קשה לי לנסוע למקומות רחוקים אני עובדת עד 13:00 וחוזרת בשעה 16:00 עד הערב אודה לכם באם תבררו עבורי מקום - שמעתי על השיטה הזאת רק היום מאחותי שחברה שלה + עוד חברה עשו דיקור סיני + קיבלו ויטמינים והצליחו שניהם באותו הזמן להכנס להריון אבל שוב יש פה נושא של כל אחת והבעיה הנשית שלה
מחכה לתשובה
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

הי אסנת, אני לא מכירה מטפלים באזור אשקלון, אבל תבדקי בקופת החולים שלך, היום ברוב קופות החולים יש אפשרות לטיפולים אלטרנטיביים. את יכולה גם לפנות לבתי הספר לרפואה סינית (מדיסין וכד') ולקבל מהם המלצות. או שתשאלי בעבודה / חברים.
תיתי*
הצטרפות: 14 ינואר 2003, 18:35

כניסה להריון

שליחה על ידי תיתי* »

חברים וחברות הרוצים להרות!
(החרוז יצא במקרה)
אני ממליצה על הספר "מלחמות הזרע", על אהבה, מין ופריון. מסופר שם מה בדיוק קורה במובן הביולוגי בתהליך ההפרייה וכן איך אפשר להשפיע על ההפרייה. הסיפורים יפים יותר בגלל שבעצם הטבע קובע מה יהיה ולא הרציונל של האדם.
מומלץ מאוד גם כחומר למחשבה...
רונית.
  • כתב את הספר ד"ר רובין בייקר.
צפריר_שפרון*

כניסה להריון

תיתי,
תיאוריה שנויה במחלוקת. בכל מקרה ספר מומלץ.
סילן*

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

תיתי, אני תמיד שמחה לשמוע על ספר טוב שעוסק בנושא.

אני כרגע קוראת את הספר "גופה של אשה, תבונתה של אשה" של קריסטיאן נורתרפ. ספר מ ע ו ל ה ששמעתי עליו בעקבות ההתכתבות שלי כאן ב"באופן טבעי". בספר פרק נרחב על פוריות, אי-פוריות, כיצד להרות ועוד. וכמובן מקרים של אנשים - מה שתמיד עושה את הספר מעניין יותר עבורי.
הנשואה_הטריה*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 22:50

כניסה להריון

שליחה על ידי הנשואה_הטריה* »

האם מישהו יודע אם עישון חד פעמי של מריחואנה/חשיש יכול להקשות על כניסה להריון ולהשפיע על פוריות האשה?
לי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 22:16

כניסה להריון

שליחה על ידי לי* »

אני נשואה כמעט שנתיים והכל תקין איתי ועם אישי מבחינת פוריות ועדיין לא הצלחתי להרות, נאמר לי שלחץ של לימודים ולחץ נפשי יכול להשפיע להוות גורם מעכב, רציתי לדעת אילו דרכים ברפואה הלטרנטיבית יכולים לעזור לי לאזן את עצמי? האם רפלקסולוגיה יכולה להועיל?
דושדוש*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2003, 18:00

כניסה להריון

שליחה על ידי דושדוש* »

משהו שמע פעם על תרופה טבעית בשם "מחזורון" שמקצרת את המחזור??? היא נכילה עלי תאנה, עלי פטל , ילקוט הרועים, ותערובת צמחים- כך כתוב על האריזה . תוצרת משהו באשדוד . אשמח לתשובה זה דיי דחוף....
קרן_מ*
הצטרפות: 02 נובמבר 2003, 16:31

כניסה להריון

שליחה על ידי קרן_מ* »

אני די חדשה בנושא הזה ויש לי שאלה, בדרך כלל כמה ימים לפני המחזור שלי אני מזהה שהוא מגיע לפי כאבי בטן תחתונה, רגישות בשדיים, ופצעונים.
השאלה שלי היא: אם ניסיתי החודש להכנס להריון מה אני אמורה להרגיש לפני שאני מקבלת מחזור?
האם להריון התחלתי צעיר יש את אותם סימפטומים שלפני מחזור?
מה מרגישים או אמורים להרגיש בשבוע שבועיים הראשונים של ההריון?
יוחננית*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2003, 12:13

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

קרן, את שואלת שאלה לא פשוטה ואין לה תשובה חד-משמעית. יש לי חברה שחשה כאבי בטן ואז גילתה שהיא בהריון, ויש אחרות שמזהות שהן בהריון די מוקדם לפי כל מיני סימנים, אבל הרבה בנות פשוט לא מרגישות כלום עד אחרי האיחור. הרגישות בשדיים למשל יכולה להופיע בשני המקרים: לקראת הוסת או בזכות הריון.
פשוט צריך להתאזר בסבלנות (וזה לא פשוט).
בהצלחה בכל מקרה!
קרן_מ*

כניסה להריון

שליחה על ידי קרן_מ* »

תודה יוחננית, פשוט זה החודש הראשון שאני מנסה והמחזור טיפה מאחר לי בכמעט יומיים, ויש לי סימנים כאילו אני צריכה לקבל מין כאבי בטן תחתוניים
והשדיים כואבים לי, ושמתי לב שיש לי די הרבה הפרשות, מין הפרשה לבנה צמיגית כזו מהנרתיק, יש לציין שבדרך כלל לא מאחר לי, אבל ניראה לי שאולי
אני פשוט קצת לחוצה מכל העניין הזה אז בגלל זה מאחר לי, ואולי עוד מוקדם להעריך.
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

קרן, אני זוכרת מה זה לחכות, לצפות, לקוות. לא פשוט, אה?
הסימנים שדיברת עליהם יכולים להעיד על הריון, ויכולים גם לא. את יכולה להמשיך לחכות, ואת יכולה לעשות בדיקת הריון. זה כבר תלוי בסבלנות שלך.
תחזיקי מעמד!
קרן_מ*

כניסה להריון

שליחה על ידי קרן_מ* »

יוחננית, יש לי עוד שאלה קטנה שקצת מטרידה אותי, אני נוסעת לתאילנד בקרוב, ועשיתי ליפני כמה ימים זריקות, צהבת ה, וצהבת בי
אם אני אכן בהריון, האם זה מסוכן לעובר???
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

המממ... זאת שאלה מעניינת. אני ממש לא יודעת, אבל תכנסי לדף תרופות בהריון, רשמתי שם טלפון של מרכז בבי"ח בילינסון שיענו לך על השאלה. תהני בתאילנד.
קרן_מ*

כניסה להריון

שליחה על ידי קרן_מ* »

תודה יוחננית על הייעוץ, היית נהדרת, אני בהריון והתקשרתי למרכז בבי"ח בלינסון שנתת לי, ודיבר איתי פרופסור שהיה מקסים
ואמר לי שהזריקות שעשיתי לא מסכנות את העובר.....תודה תודה
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

וואו - איזה אדיר!!! שיחקת אותה, ועוד בפעם הראשונה. כל הכבוד, תעשי חיים במזרח, ותמשיכי לעדכן ולהתעדכן כאן.
דושדוש*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2003, 18:00

כניסה להריון

שליחה על ידי דושדוש* »

אני מניחה שאף אחד פה לא שמע על תערובת הצמחים שהזכרתי לעיל....
נראה לי שאני על סף יאוש ... ובדרך לאיקקלומין בתקווה שזה יעזור....
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

דושדוש, למה את צריכה איקקלומין? מה הבעיה המוגדרת? זה לא מקצר את המחזור - נותנים את זה לנשים שלא מקבלות מחזור.
לובה*
הצטרפות: 26 נובמבר 2003, 08:12

כניסה להריון

שליחה על ידי לובה* »

היי.
אני חדשה באתר הזה. גיליתי אותו לפני מספר ימים בלבד ולדעתי אתר מעניין וחיוני מאוד.
יש לי שאלות על הריון. אני אודה אם מישהו יוכל לענות לי כי אין לי שום ידע בנושא.
האם יש אפשרות ששתי ביציות יוצאות מחצוצרה\ות ורק אחת מופרת? אז מה קורה עם ביצית שניה?
תודה
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

בכל חודש שאישה מבייצת ואינה נכנסת להריון, אז יש ביצית שיוצאת מהחצוצרה ואינה מופרית. הביצית מתה לה (לא יודעת את המונח הרפואי).
וכך יכולות להיות 2 ביציות ורק אחת מופרית. ואפילו 5 ביציות ורק אחת מופרית, או אף אחת לא מופרית.
לובה*
הצטרפות: 26 נובמבר 2003, 08:12

כניסה להריון

שליחה על ידי לובה* »

תודה לך יוחננית על התשובה.
יש לי עוד שאלה שקשורה לזה.
אם יוצאות מספר ביציות ורק אחת מופרת ז"א שאחרות פשוט מתות.או שהן יוצאות בצורת מחזור?
שוב תודה על התשובה.
יוחננית*

כניסה להריון

שליחה על ידי יוחננית* »

הביציות הלא מופרות מתות, לא יודעת בדיוק מה קורה איתן. הדימום של המחזור זה ה"קירות" של הרחם שלא קלטו עובר והן מתפוררות ומדממות. הדימום זה לא הביצית הלא מופרית.
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

כניסה להריון

שליחה על ידי עוף_החול* »

בהתחשב בגודל הביצית אני משערת שהיא פשוט נמסה וניספגת...
קרי*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 22:32

כניסה להריון

שליחה על ידי קרי* »

קודם כל רציתי לומר שאני נמצאת באתר כמה ימים והא מאוד עוזר. תודה לכולכן. ובכן אובחנו אצלי שחלות פוליציסטיות ואני בת 26 כנראה שיש לי את הבעיה כבר 7 שנים ולא עשו עם זה כלום, כיום אני נשואה שנה וקצת ואנו מעוניינים בהריון, אני כרגע מטופלת באיקאקלומין 2 ליום. היו כאן בנות שאמרו שזה גורם לבעיות אחרות. אם כך למה הרופאים משתמשים בזה? והאם יש מישהי כאן שמכירה איזשהו/י רופא/ה בתחום הלא קונבנציונלי, ברפואה הסינית או משהו בדומה? מודה לכם מאוד רק בריאות אושר ואור לכולכן... עליי לציין שאני בחורה שמנה והבנתי שזה קשור אחד בשני וגם המחזור לא מגיע בלי הורמונים.(ארגסט).
לי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 22:16

כניסה להריון

שליחה על ידי לי* »

קרי יש לי חברה שעם האקקלומין נכנסה מיד להריון ויש לה תאומים בת ובן
תהיי אופטימית - מחזיקה לך אצבעות...
קרי*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 22:32

כניסה להריון

שליחה על ידי קרי* »

לי, תודה רבה לך על העידוד זה מאוד עוזר
תמר, תודה לך על האינפורמציה באמת מקווה שאצא משם מהר