תרגומי פליי ליידי

אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אילה_א* »

לא התכוונתי להעליב אבל אני פשוט גאה להיות בשלב מתקדם כל כך :-}
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

ואז עכשיו לפתע הבריק בי משהו איך אני אחליט מה לנקות היום ?
המנגנון שלי שונה: במצב שבו אין סיכוי להשתלט על כל הבלגן בבת אחת, אני שואפת שלפחות יהיה "בלגן מאורגן", עד שנגיע לטפל בו בצורה יסודית יותר.

למשל, אם אני לא מתכוונת לשטוף כלים בעשר בערב והמטבח מלא כלים מלוכלכים, אני מכניסה הכל לכיור, מנקה רק את הכלים הגדולים (סיר או קרש חיתוך) שהכי "מפריעים בעין", דואגת לשטוף ספל אחד וכפית אחת כדי שיהיה לי בבוקר לקפה :-) מנקה פירורים מהשולחן והרצפה... זה נשמע הרבה, אבל בסופו של דבר התוצאה היא שיש נקי שלא חוטפים חום כשמסתכלים עליו, ריכוז של כלים מלוכלכים במקום אחד, ועם השאר מתמודדים בבוקר.

כנ"ל לגבי כל דבר: אם יש ערימת עיתונים ישנים, שכולם יהיו יחד במרפסת ולא 2-3 בכל חדר בבית. אם סל הכביסה עולה על גדותיו, מכניסה חצי מהבגדים למכונה (למרות שיהיה לי זמן להפעיל אותה רק אחה"צ למשל). ואם כל הצעצועים נגרפים לאזור מדף הצעצועים של פוצקי, זה כבר נראה יותר טוב גם אם אין לי כוח לסדר אותם על המדפים. וכולי וכולי.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

תרגומי פליי ליידי

אני פשוט גאה
אילה, אולי תנסי את האייקון הזה - |יש|
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אני פשוט גאה להיות בשלב מתקדם כל כך :-
יש לך על מה!
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

אם אין לי כפיות במגירה כי כולן בכיור בכל פעם שאני צריכה ויש לי יותר מחמש כפיות בבית, אז גם כנראה שכדאי לארגן שם וכו'
אני פשוט קונה גם חבילת כפיות חד פעמיות (לא ממש "באופני") אבל נוח כשהילדים "חולים" על מעדנים וקורנפלקס.
נוח ממש.
רוקדת_לאור_ירח*

תרגומי פליי ליידי

אני פשוט קונה גם חבילת כפיות חד פעמיות
אפילו חיתולים חד פעמיים אין אצלי בבית, אז את רוצה שכפיות? יש לי בבית חד פעמית אחת, היא במגירה כבר איזה חמש שנים ונשטפה כמו כל כפית אחרת בלי אפליות.
אילה_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אילה_א* »

אני לא חושבת שזה ברוח הפליי ליידי
אולי שוה לקנות עוד חבילת כפיות עם יש בעיה כל כך רצינית או להקדיש להם מקום מיוחד בכיור ואז יותר קל למצוא אותן ולשטוף (קופסא קטנה בצד או מחוץ לכיור )
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

תרגומי פליי ליידי

כשהילדים "חולים" על מעדנים וקורנפלקס
קודם כל, מעדנים זה לא ברוח הפליי ליידי ;-) תעבירי אותם מייד ליוגורט ביו מחלב עזים. שנית, אם אני יכולה למחזר את ספל הקפה שלי לקפה נוסף, 3 שעות אחרי ששתיתי (שופכת את השארית ושוטפת לשנייה במים), אפשר לעשות כך גם לקערית הדגנים של הילדים. לא חייבים סקוטש וסבון על כלי שמשתמשים בו בתכיפות גדולה כזו לאותו מצרך.
רוני_בלוני*

תרגומי פליי ליידי

כבר אמרתי:
(לא ממש "באופני") אבל נוח
לפעמים זה עדיף! וזה עדיין רק בגדר המלצה.
לפי מה שבדקתי הרבה יותר זול.
אני קונה פעם בכמה זמן בחנות סיטונאית, בפחות משני שקלים חבילה שלמה של כפיות חד-פעמיות (גם אנחנו שוטפים אותם ולא זורקים לפח)!
שישה כפיות רגילות למטבח עולות הרבה יותר!!! כל אחת תעשה את החישוב של מה שמתאים לה.
אילה_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אילה_א* »

באמת שהמשפט
שישה כפיות רגילות למטבח עולות הרבה יותר!!!
הסתים לי את הפה באופן מוחלט
רוקדת_לאור_ירח*

תרגומי פליי ליידי

העניין הזה של הבגדים עם הקולבים חוזר אצלי בהרבה מקומות.
לפני כשנה מסרתי ארון בן 30 שסתם לי את הבית ועצבן אותי מאד מכיון שהזכיר לי כל מיני דברים מהילדות שרציתי לנקות מהחיים שלי. הוא היה מהריצפה לתקרה, ארבע דלתות למטה וארבע למעלה. במקומו נכנס בית ארון של מטר שבעים גובה, שתי דלתות בקושי ועוד כוננית אחת לאחסון, לא ממש גדולה. ככה כבר שנה הדברים מסתובבים להם ממקום למקום ועוד לא מצאתי פתרונות איחסון נאותים, בעיקר מסרתי וזרקתי הרבה דברים, אבל עדיין יש הרבה דברים שאין לי מושג מה עושים איתם.

הדילמה הבאה:
דפים, צבעים, מספריים, דבק וכל מיני חומרי יצירה לילדים.
מצד אחד אני רוצה שיהיו נגישים וזמינים, מצד שני אני רוצה שיהיו במקום גבוה או בלתי נגיש לקטנה, כי מדובר בדברים שאני רוצה לתת לה בהשגחה (מי סובבה את הראש לשניה אתמול וקיבלה צבע מצייר על הקיר? שלא לדבר על אלה שהיא מחליטה לטעום) . אני רוצה שהם יהיו מאורגנים. אני רוצה שחלק מהם יהיו מופרדים מאחרים, להוציא אותם בהזדמנויות מיוחדות או בעוד כמה זמן ולא מיד, יש לי לא מעט חומרי יצירה לילדים בבית מתקופה שהפעלתי קייטנות, את הרוב העפתי אבל דברים יקרים ונהדרים השארתי, לא כולם מתאימים לעכשיו. אין לי מושג איך לאחסן אותם. רצוי שאת חלקם היא לא תראה גם, חשבתי למשל על סלסלה מעל הארון, אבל זה לא פותר לי את החומרים הזמינים והיומיומיים כמו צבעים ודפים ודבק...

עוד דברים שלא מצאתי עדיין פיתרון בשבילם:
איך ואיפה לארגן חומרי יצירה שלי כמו צמר, מסרגות, בדים שאני רוצה לעבוד איתם, דוגמאות (במגזינים) שמהם אני רוצה להכין דברים מסויימים. וגם איפה שמים בגדים שמתכוונים לתקן/לשנות/לעצב מחדש.

אשמח לשמוע רעיונות לקראת פסח המתקרב.
אילה_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אילה_א* »

מהסוף להתחלה
איפה שמים בגדים שמתכוונים לתקן/לשנות/לעצב מחדש.
יש שאלה שאת חייבת לשאול את עצמך לפני שאת מוצאת להם מקום והיא האם אני הולכת לבצע את זה? כי אם לא המקום שלהם הוא ליד הדלת (מבחוץ)
אם כן לא צריך עבורם מקום תעשי את התיקונים קפלי והכניסי לארון . או קצת פחות מתחכם הניחי אותם בשקית ותלי אותה על ידית דלת חדר השינה
שיפריעו לך. אם הם יפריעו מספיק אולי תתקני אותם אם עד החמישי באפריל לא תיקנת אותם אין טעם לחכות עוד העיפי אותם משם .

לגבי חומרי היצירה חלקי אותם לשני סוגים אלה שאמורים להיות נגישים ברמה יומיומית נגיד טושים מספריים ודפים.
ואלה שדורשים פיקוח והכוונה .
את הזמינים הניחי בקופסה(נעליים או מאיקאה מה שמתאים לבית שלך ) את אלה אפשר להניח במקום קרוב אבל גבוה נגיד מעל המקרר
את השוים והלא נגישים עבורה הניחי בקופסה ואותם כדאי לאכסן בתוך איזה שהוא ארון
את יכולה לחלק גם אותם לאלה שצריך לעיתים יותר קרובות (קרובים) ואת אלה שצריך רק לפני סוכות(גבוהים)
ככה אני חילקתי את בגדי הריקוד שלי אלה שאני מתאמנת בהם במדף נמוך אלה שאני מופיעה איתם לעיתים קרובות במדף גבוה אבל זמין . ההכי חגיגים שצריך רק פעם ב בשקית במדף שצריך להביא כיסא כדי להוריד. לפעמים כשנמאס לי אני מחליפה( במקום לקנות חליפה חדשה)

וקיבלה צבע מצייר על הקיר?
בקטנה לגיסתי הדביקו על קיר מסוייד חדש גלילי נייר טואלט (לקשט את הבית ) היא לא הצליחה לכעוס אפילו .

צמר, מסרגות, בדים שאני רוצה לעבוד איתם, דוגמאות (במגזינים)
כל אחד מהם בקופסא או לפי נושאים נגיד צמר ומסרגות יכולים לעשות קופסא אחת .
דוגמאות תגזרי רק את מה שאת צריכה מתוך המגזין ותייקי לך בקלסר מיוחד (ככה אני עושה עם כל הדוגמאות שאינ אמורה להשתמש בהן- זה לוקח המון זמן אבל שוה כי אז כשרוצים דוגמא של ברז במקרה שלי כיסים לקלמר במקרה שלך יכולים לגשת לחוצץ כיסים או ברזים ולמצוא בקלות יחסית )
בדים קפלי וסדרי בקופסא (אצלי ז המין ארגז מיוחד שמותאם להיכנס מתחת למיטה .והוא בדיוק ברשימת המיונים הקרבים שלי .
מקוה שלא בירברתי יותר מידי
רוקדת_לאור_ירח*

תרגומי פליי ליידי

האם אני הולכת לבצע את זה?
בדרך כלל כן, מבצעת. לפעמים לוקח לי הרבה זמן, לפעמים התיקון עצמו לוקח לי זמן (להסב שמלה לחצאית נגיד) אבל בסוף עושה.

לתייק בקלסר- אין מצב. החוברות המסויימות צריכות להישאר שלמות וזמינות יחסית, אחרת יהיו סיכסוכים במשפחה.

כל השאר- זה פחות או יותר מה שחשבתי, אבל אין לי סלסלות קש בבית ולא יכולה לשאת את הרעיון של לשים בפלסטיק מרצוני החופשי. אני חושבת שנלך על קרטון, שזה גם זוועה בעייני, אבל אולי נקשט אותו או נדביק עליו משהו, אפילו אני והבת יחד.
גבוה נגיד מעל המקרר
זה רעיון, כרגע זה על השידה בקופסת נעליים והיא כל הזמן רוצה לחטט בזה ו"לראות מה יש פה" כאני מחזיקה אותה על הידיים ואין לי סבלנות לזה. מצד שני, הא תרצה שארים אותה גם מעל המקרר, אין מצב שמשהו יזוז בבית והיא לא תדע, תראה ותרצה לגעת. צודקת, האמת. על המקרר יש לי כרגע תרופות, כאלה שאני צריכה ברמה זמינה (ויטמינים בעיקר) אולי כדאי להוסיף כמה מדפים גבוהים בבית, נראה כבר.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי רוזמרין* »

רוקדת לאור ירח יקרה. ביקשת רעיונות אפסון, נכון?
אז אני הגעתי למסקנה שהארון האולטמטיבי שצריך להיות בכל בית (ואף אחד לא מוכר דבר כזה!!! הסתכלתי במלא חנויות)
זה ארון שעשוי כולו ממגירות. ארון גבוה שהחלק העליון שלו לא ישר (כדי לא למצוא עוד מקום להניח בלגנים) והמון מגירות.
חלק ברוחב של A4 כדי להכניס מסמכים וניירת, והרוב ברוחב לא גדול בשביל הפיצ'פקעס. למזלי יש לי בעל עם "ידי זהב".
הוא שירטט על נייר בדיוק את כל משאלותיי ובקרוב הוא הולך לבנות לנו. הרעיון המרכזי הוא שלא יסתובבו לנו ניירות, צרכי משרד, כלי עבודה קטנים וכו' בכל פינה שטוחה בבית... כל כמה ימים מוציאים מגירה אחת, שופכים על השולחן, ממיינים 5 דק' (ברוח "הזבובה")
ומחזירים לארון. מה דעתך?
אה, חשוב שהארון ישב בחדר הכי מועד לפורענות.
אילה_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אילה_א* »

ארון כזה צריך לעלות המון כסף מגירות הן הפונקציה הכי יקרה בנגרות
רוזמרין*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי רוזמרין* »

כשנסיים לבנות (ואם אני אזכור) אני אגיד לך כמה עלה החומר.
בכל מקרה, זה אמור להחליף לנו לפחות שלוש כונניות בבית אז גם נרוויח מקום וגם סדר...
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בשמת_א* »

ארון גבוה שהחלק העליון שלו לא ישר (כדי לא למצוא עוד מקום להניח בלגנים)
אני תמיד בעד ארון שמגיע עד התקרה, משלוש סיבות לפחות:
  1. לא יצטבר שם אבק ולא צריך לנקות מעל הארון!
  2. ניצול מקסימלי של החלל. תמיד חסר מקום איכסון.
  3. לא יהיה מקום להניח בלגנים כי לא יהיה משטח עליון.
אילה א, אהבתי את הפירוט שלך. מעולה!
אידה_ג*
הצטרפות: 12 נובמבר 2006, 13:28
דף אישי: הדף האישי של אידה_ג*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אידה_ג* »

תובנה חדשה:
על משקל
לפי מה שהכי מלוכלך

יש לי גם תובנה, לסיים כל מה שמתחילים, לא להשאיר באמצע.
למשל, מוציאים מהארון דבש בשביל התה, להחזיר מייד ולא להשאיר על השיש.
חוזרים הביתה, לפרק את התיק של התינוק וכו'..
כרגע אחרי הלידה, זה לא ממש עובד - לקח לי היום 3 שעות להכין סלט אבוקדו...
אבל בעיקרון זה נראה לי פתרון טוב אצלנו שיש לנו נטייה להשאיר דברים בבית באמצע ו זה עושה הרבה בלגן.
בשמת_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אכן, אכן. זה העיקרון ששמו: "להחזיר למקום".
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי ירח_לבן* »

אני חושבת שנלך על קרטון, שזה גם זוועה בעייני, אבל אולי נקשט אותו או נדביק עליו משהו, אפילו אני והבת יחד.
אפשר לצפות בעיסת נייר ולקשט וככה גם למחזר ניירת אם יש

_למשל, מוציאים מהארון דבש בשביל התה, להחזיר מייד ולא להשאיר על השיש.
חוזרים הביתה, לפרק את התיק של התינוק וכו'.._
זה עקרון שהבנתי כבר מזמן, אבל זה כנראה למתקדמים... זה פשוט, ולא ברור לי למה, בלתי אפשרי עבורי. אפילו אם זה רק דבר אחד. אפילו אם זה רק לשים את התיק באותו מקום שאני מניחה את המעיל והשקית והמפתחות כשאני נכנסת הביתה (כל אחד מהם כיום במקום אחר, בדרך כלל אפילו בחדר אחר). אם זה היה אפשרי, לא נראה לי שהייתי צריכה את הזבובית...
בשמת_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אם זה היה אפשרי, לא נראה לי שהייתי צריכה את הזבובית
מתחילים מדבר אחד. אחד בלבד. נגיד שהדבר היחיד שאת עושה הוא לשים את התיק במקום שקבעת לו כשאת נכנסת הביתה, וזהו.
אחרי שאת עושה את זה, תטפחי לעצמך על השכם, תתני לעצמך פרס, תדביקי מדבקה של סמיילי ביומן שלך ותכתבי עליה "עשיתי את זה!!!!! אני גדולה!!!!!!!!!!!!!!" או משהו כזה.
רק דבר אחד.
עד שזה יהיה אוטומטי.
ותפרגני לעצמך ב-ע-נ-ק על כל פעם שאת מצליחה לעשות את זה.
רוני_בלוני*

תרגומי פליי ליידי

מאמי אין לך ברירה... קצת תשומת לב... מן משמעת עצמית...

אחרי שאת עושה את זה, תטפחי לעצמך על השכם, תתני לעצמך פרס, תדביקי מדבקה של סמיילי ביומן שלך ותכתבי עליה "עשיתי את זה!!!!! אני גדולה!!!!!!!!!!!!!!" או משהו כזה.
גדול בשמת!! הצעה נהדרת!
רוני_בלוני*

תרגומי פליי ליידי

עכשיו יש קבוצה גם בעברית.
יש להירשם קודם ל- YAHOO
http://groups.yahoo.com/group/FLYingInHebrew/
שוכנת_הצוק*
הצטרפות: 11 מרץ 2007, 14:47

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי שוכנת_הצוק* »

אז אני הגעתי למסקנה שהארון האולטמטיבי שצריך להיות בכל בית (ואף אחד לא מוכר דבר כזה!!! הסתכלתי במלא חנויות) זה ארון שעשוי כולו ממגירות.

|Y|

ומי שאין לו אפשרות, יכול להשתמש בתחליף מגירות: סלסילות/קופסאות שמונחות על המדפים ומחליקים אותן על המדף כמו על מסילה. האפקט דומה - יש דפנות אז לא נופל שום דבר החוצה, עוזר למיון, ואפשר לזרוק פנימה בלי לקפל דברים קטנים ועדיין מסודר. השוני העיקרי הוא שמגירה אטומה יותר לאבק ולעיניה הבולשות של החמות.
זה גם רעיון ל מיחזור קופסאות .
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אחת* »

השוני העיקרי הוא שמגירה אטומה יותר לאבק ולעיניה הבולשות של החמות. :-)
עלית על הנקודה העיקרית, לדעתי.
רוזמרין*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי רוזמרין* »

אילה א , זוכרת את הארון שדיברתי עליו בחודש מרץ?
זהו, הוא מוכן סוף סוף. בעלי קורא לו "ארון הזוגיות שלנו". איתו נלך לכל מקום. ולגבי מחירים:
את העץ הוא קנה דרך הנגר (שבנגריה שלו בעלי הכין) ויחד עם הידיות, הגלגלים והצבע עלה לו 700 ש"ח.
הוא עבד בסופי שבוע וכשאוספים את כל השעות זה מגיע לשבעה ימי עבודה.
לארון יש 9 מגירות לניירת ו-12 מגירות לפיצ'פקעס.
זה יצא יפהפה שחבל"ז...
זהו, ליקטנו מכל פינות הבית את ה"עומסים" (זה מין שפת ימימה כזה) ועכשיו הבית מתחיל לקבל צורה.
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

רוני, שמת לב שהקבוצה כבר לא עובדת?
nhyk*
הצטרפות: 08 ינואר 2009, 19:22

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי nhyk* »

אז אי אפשר לקבל את המשימה היומית בעברית כל יום למייל?
החיפושאי*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2008, 09:17

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי החיפושאי* »

ואני חושב שהפנייה של האתר בעיקר לנשים היא צעד שמחזק דיכוי הנשים ואת הסקסיזם
(למה בתרגום, גוף יחיד הוא בנקבה ורבים זה בזכר?)
היה דיון קצר על זה בתחילת הדף הזה שהסתיים בהכרזה של בשמת ש"זו גם עובדה פסיכו-ביולוגית, שנשים מזהות את הבית עם עצמן, וגברים בד"כ לא".
לא צריך לבלב בין סטטיסטיקה לבין ביולוגיה. זה שנשים מזהות את הבית עם עצמן, וגבריםן לא, מעיד על איך חינכו כל אחד מהמגדרים, איך גידלו אותנו.
והעובדה שמבחינה סטטיסטית בדר"כ האישה דואגת לבית (אם אנחנו מניחים מראש זוגיות הטרוסקסואלית, שגם זה לא מובן מאליו), היא פשוט עדות למשהו מעוות בחברה שלנו. משהו שצריך לתקן. ואחת הדרכים להיאבק בו היא ע"י לא לקחת אותו כמובן מאליו.
הרי גם כששני בני הזוג עובדים, עדיין תפקיד הטיפול בבית נתפס כתפקיד "טבעי" של האישה, והגבר ברוב טובו לפעמים "עוזר" בבית.
אולי שווה להקדיש שעה לדבר עם בן הזוג שלך על חלוקת תפקידים שיוויונית בבית, במקום לנקות את הכיור?
בשמת_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בשמת_א* »

היא פשוט עדות למשהו מעוות בחברה שלנו. משהו שצריך לתקן. ואחת הדרכים להיאבק בו היא ע"י לא לקחת אותו כמובן מאליו
וגם, אשה שפותחת אתר, מתוך ידיעה ברורה שהקוראות שלה יהיו כמעט כולן נשים, יכולה לרצות:
א. לדבר ישירות ובלי מסיכות ישר אל קהל היעד שלה, בלי להעמיד פנים שהוא לא נשים.
ב. לתת הרגשה לנשים, שמדברים אלייך באופן אישי, ולא מטייחים את העובדות.
גם זה חשוב.
להודות בסטאטיסטיקה.
להכיר במה שקורה לנשים.
וגם לקבל בזרועות פתוחות את הגברים שמגיעים לאתר.

אולי שווה להקדיש שעה לדבר עם בן הזוג שלך על חלוקת תפקידים שיוויונית בבית, במקום לנקות את הכיור?
מנסיוני, המצב הוא כזה: מי שאפשר לדבר איתו על חלוקת תפקידים שיוויונית בבית (ממש לדבר) הוא זה שמלכתחילה מנקה את הכיור P-:
<גילוי נאות: גדלתי בבית שיוויוני, ועד גיל צבא לא תיארתי לעצמי שאצל אחרים זה אחרת P-: >
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי ירח_לבן* »

ואני דווקא חייבת להסכים עם מה שהפליי ליידי אומרת ביחס לכך (בקצרה: שזה מדבק).
כשאני התחלתי להכנס לשגעון הפליי ליידי, עשיתי את זה לבד, בלי ציפיות מאף אחד, ורק שיתפתי מדי פעם את בעלי בטיפים וברעיונות (טיפין טיפין). אז כן, הוא נדבק. לא שהוא קורא אותה או מרגיש חייב לה משהו ;-) אבל בהחלט מנקה את הכיור. לפעמים הוא לפעמים אני.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

למה בתרגום, גוף יחיד הוא בנקבה ורבים זה בזכר?

כיוון שזו אני קוראת את התרגום, אני שמחה שסוף סוף יש טקסט שפונה אלי, ולא כולל אותי עם הזכר. אני יודעת שזו לא תשובה בשבילך, אבל אני מתגעגעת לספרי הבישול שנכתבו בלשון נקבה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נו, אז מי מתרגם לנו מאמרים?
בלאגניסטית_עם_תעודה*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 21:18

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בלאגניסטית_עם_תעודה* »

האם יש ספר לכל הדבברים הנפלאים הללו???
פלוני_אלמונית*

תרגומי פליי ליידי

שלום! ניסיתי לאתר את הספר בעברית, או חומר קריאה נוספת בעברית, ולא כ"כ הסתדרתי.. האם יש חומר מסודר לקריאה בעברית ?
פלוני_אלמונית*

תרגומי פליי ליידי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולן , עברתי לבית גדול ויש לי מלא שטיחים . מי יכולה להמליץ על שואב חזק ועושה את העבודה כמו שצריך ? רק לא דייסון
אני_חושבת*
הצטרפות: 05 מאי 2003, 22:57

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אני_חושבת* »

האם יש להשיג את הספר שלה בתרגום לעברית?
חנה*
הצטרפות: 12 נובמבר 2003, 00:43

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי חנה* »

אני מעוניינת להצטרף לתפוצה של פליי ליידי אני מתחילה מ0 ,איך עושים זאת?
תודה, חנה
בשמת_א*

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי בשמת_א* »

תיכנסי לאתר שלה ותחפשי איפה נכנסים. המיילים שלה הם באנגלית, וגם האתר באנגלית. צריך להיות די פשוט למצוא איך מצטרפים לרשימת הדיוור שלה, אבל אם זה קשה לך - גם המיילים יהיו קשים לך. בהצלחה!
חנה*
הצטרפות: 12 נובמבר 2003, 00:43

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי חנה* »

תודה רבה אבל הייתי רוצה לקבל למייל שלי את התזכורות כבר בעיברית , יש דבר כזה?
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

תרגומי פליי ליידי

שליחה על ידי אישה_במסע* »

יש דבר כזה?
לא...
פלוני_אלמונית*

תרגומי פליי ליידי

הי. ווינט מחקו את כל הטורים של הפלייליידי? או שזה עניין טכני זמני, אני מקווה....
שליחת תגובה

חזור אל “פליי ליידי”