דלקת עיניים

טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

דלקת עיניים

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

זקוקה בדחיפות להמלצה על טיפול/ מטפל נגד דלקות עיניים חוזרות אצל ילדים, (לדעתי על רקע נפשי).
אם אפשר באיזור רחובות.
דלקת שחזרה פעמיים תוך חודש וחצי נחשבת לדלקת חוזרת?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דלקת עיניים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

בת 30, לראשונה עם דלקת בעין ימין. מעולם לא חוויתי בעיות בעיניים, לא שעורה ולא דלקת, ולכן כשרק התחיל לי הגירוד בעין לפני מס' ימים הייתי בטוחה שיש לי שעורה. מה שלווה בצינון חריף ו"חלושס", לא חשבתי לרגע שזה קשור עד לקריאת תגובות אלו. התנפחה לי העין והרופא משפחה רשם לי מטאדאמין וסינטומיצין. מרחתי בעקביות את "השעורה" והעין רק הלכה והאדימה וצרבה וכאב למצמץ. לאחר 3 ימים הפסקתי ליטול את הטיפות והלכתי שוב לרופא. לפתע התברר שזה מה שנקרא "דלקת בעיניים", מה שמצריך טיפול אחר הכולל טיפות ג'ל מיוחדות מסוג "פוסיתלמיק". עקב החג שלח אותי גם עם הפנייה למיון אם הטיפות החדשות לא עוזרות. טרם חשתי בשינוי מהותי, עיני עדיין דומעת ומעט קומפרסים מקלים אבל רק מעט. השאלה שלי אם ללכת למיון בכל זאת ואולי שווה לקבל אנטיביוטיקה או שזה טבעי ודלקת עיניים עוברת תוך מס' ימים כך שעלי להיות סבלנית?
חן חן
חח*
הצטרפות: 17 ינואר 2013, 22:48

דלקת עיניים

שליחה על ידי חח* »

מנסה לעורר את הדף.. ?
הקטנציק שלי בן שנה בכל גל של צמיחת השיניים שלו נהיית לו דלקת עיניים,(עכשיו זו השלישית..) העניין הוא שההפרשה שיוצאת היא מאוד נוזלית יחסית לדלקות הקודמות שבבוקר הוא לא קם עם עין סגורה ומודבקת, העין פשוט נפוחה ומעט אדומה, יש למשהי נסיון עם סוג כזה ?
פלוני_אלמונית*

דלקת עיניים

עם העייניים שלי אדומות מידי יום אז זה אולי גם אלרגיה ?
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

דלקת עיניים

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

ילד השמש היה עם דלקת עיניים ויראלית שהזדהמה.
לא חפצתי במתן אנטיביוטיקה, משחות ושאר מרעין שרשמה עבורה הרופאה. (הדי אנטיפאטית אבל למי אכפת...)
חבר שמתעסק בצמחי מרפא המליץ:
קומפרס של: קמומיל, זוטה, מרווה ונענע.
עבד כמו קסם.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

דלקת עיניים

שליחה על ידי הדס* »

משהו שמאד עוזר שנדמה לי שלא כתבו פה עדיין: לחלוט הדס במים. לתת למים לבעבע 10 דק' ואז לשמור במקרר ולטפטף לעין/ לעשות קומפרסים כל שעה. עבר תוך יום.
פלוני_אלמונית*

דלקת עיניים

מאיזה גיל מותר למרוח משחת סינטומיצין לתינוק עם דלקת עיניים?
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

דלקת עיניים

שליחה על ידי קור_את* »

דיווח על שימוש בשתן של הבוקר (ולא של בוקר) לריפוי דלקת עיניים (עין נפוחה ומגירה הפרשה וכואבת): לא עזר כהוא זה, אפילו לא טיפה. לדעתי, אפילו החמיר את המצב. או שהמצב החמיר מעצמו. טפטפתי לעין, מרחתי מסביבה. השתמשתי גם בשתן במשך היום מרוב ייאוש. החמרה בלבד. :-(
משחת עיניים יצרה הקלה מדהימה בשעות ספורות.
שליחת תגובה

חזור אל “דפי נבירה עצמית-קהילתית”