תמיכה באמהות טריות

שאק_טי*
הצטרפות: 12 מרץ 2006, 16:37
דף אישי: הדף האישי של שאק_טי*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי שאק_טי* »

בית חם לאמהות ולתינוקות בחופשת לידה (גם חופשה בת שנה נחשבת....)
מפגשים חופשיים לחלוטין (ללא תשלום, ללא הנחיה, ללא הכוונה - פשוט מקום להיות)
depart]פרטים באתר id[/po]=59612
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

האם הפרוייקט קיים גם בבאר שבע?
אלודאה_בלבן*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 00:47
דף אישי: הדף האישי של אלודאה_בלבן*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי אלודאה_בלבן* »

פרויקט "אמא'לה אמא'לה" עדיין חי וקיים. שלחי פרטים ליצירת קשר ונשמח להתאים לך תומכת (טלפון, אימייל, כתובת וכו').
אנחנו ב barak231 @ zahav.net.il (בלי רווחים)

בעקבות התרחבות המשפחה שלי אני כמעט ולא נכנסת לאינטרנט. למתענינות - אנא צרו קשר במייל, וצרפו מספר טלפון.
פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

הפרוייקט עדיין קיים?
ענת_קדם*
הצטרפות: 17 דצמבר 2004, 23:36
דף אישי: הדף האישי של ענת_קדם*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי ענת_קדם* »

שלום לכולם. אני גרה בהוד השרון. עומדת ללדת בפעם השנייה ורוצה להיות מוכנה למה שלא הייתי מספיק מוכנה לו בפעם הראשונה: תמיכה של הסביבה. אני מאמינה שאם הייתי נתמכת יותר דיכאון אחרי לידה לא היה "חוגג" אצלי.
לכן אני יוצרת רשת תמיכה בכל מיני רמות סביבי. אני עוד לא יודעת ממש מה אני בדיוק רוצה כי עוד לא הייתי עם שניים. כן, אשמח לעזרה בתחום של רגעי מנוחה מאינטנסיביות הטיפול. עזרה בדברים טכניים של כלים אולי או כביסה כדי שלא ארגיש איך הכל מקיף אותי. אני מדברים רק על דברים קטנים. זמנים קצרים. יש אפשרות גם לתשלום בתחומים האלה. ואם למשהו יש רעיון למשהו שנראה שאזדקק מוזמן לכתוב.
תודה מראש
ענת

נ.ב. יש לי חברה הזקוקה לתמיכה בזמן ההריון ואני מאמינה שגם אחריו. באזור חניאל. אם יש משהי שמתאים לה לתת תמיכה ריגשית אשמח גם כן.
תודה שוב
ענת
ה_פולניה*
הצטרפות: 23 יוני 2009, 21:34
דף אישי: הדף האישי של ה_פולניה*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי ה_פולניה* »

אני גרה בכפר סבא +3 ילדים, אשמח לעזור בעת הצורך...
:-)
בתנועה_גלית*
הצטרפות: 30 מרץ 2010, 21:11
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_גלית*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי בתנועה_גלית* »

אני כרגע במהלך לימודים לקבלת תעודת מלווה לאחר לידה (דולה פוסט פארטום) ומנחת קבוצות לנשים לאחר לידה.

מעוניינת מאוד להתחיל ללוות אמהות לאחר לידה, כל אחת לפי הצרכים שלה.

אני גרה ברעננה, במקצועי אני עובדת סוציאלית, אך כרגע לא עובדת ונמצאת עם בתי בבית. אם זה מעניין אותך או שאת רוצה לשמוע עוד פרטים עבורך או עבור חברה שלך את יכולה ליצור איתי קשר בטלפון 052-2558682, או לכתוב לי בדף הבית את הפרטים שלך, שאוכל ליצור אתך קשר.

אשמח לשוחח איתך.
ענת_קדם*
הצטרפות: 17 דצמבר 2004, 23:36
דף אישי: הדף האישי של ענת_קדם*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי ענת_קדם* »

תודה לכל המגיבות. ממש מחמם את הלב. פניתי לכל אחת אישית.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

שאק טי,

תוכלי לרשום את הפרטים של המקום שהצעת? לא מצליחה לראות דרך הקישור.
פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

שלום לכולן
אני אמא טריה. 3 שבועות
אני חווה הרבה קשיים מאז הלידה, למרות שאני נתמכת ע"י הסביבה. ובכל זאת....
מניחה שההורמונים משתוללים. בכי ויאוש ודכדוך וכו'
היו בעיות קשות בהנקה בהתחלה, ועכשיו כבר הרבה יותר טוב, אבל עדיין לא מניקה בכיף, ועדיין כואב בפטמה
עייפות... כמובן
הגוף כואב כואב. מהעייפות, הגב מההנקה שעדיין לא מצאתי תנוחה שנוחה לי. מלהחזיק אותה הרבה
מה שאני בעיקר חווה זה הקושי הרגשי להתמודד עם כל מה שקורה. החל מתחושות הייאוש- שכל פעם יש עוד משהו שצץ ושאין לי כבר כח להתמודד, ההמשך בתחושת חוסר האונים שאני יודעת שיהיה לי יותר קל ולבת שלי יותר קל- אם אני אהיה בטוב, אבל אני לא מצליחה להיות, ואז גם לה קשה ולי קשה וזה מין מעגל כזה
אני חושבת שלא היה לי מושג שככה זה הולך להיות. חוסר מוכנות שכזה. ומעבר לזה- הכל פשוט נדמה גדול עלי לפעמים
בעלי מקסים ותומך ועוזר ומכיל כמידת יכולתו. הוא באמת מדהים. אבל כמה הוא יכול להיות עם אשתו ה" כל הזמן קשה לה ולא מרוצה"
וככה גם נהיים קצת קשיים בינינו- לא הרבה באמת, אבל כל חיכוך איתו עוד יותר שובר אותי, כי אחד הדברים הכי שנותנים לי כוח זה הוא והאהבה שלנו והביחד.

קשה לי להתמודד עם אתגרים חדשים בתוך כל זה. עם כל הקשיים של ההנקה, אני מרגישה שאני פחות מעיזה להתנסות ברחיצה שלה, בהליכה במנשא, בכל דבר חדש, כי אין לי כוח להתמודד עם כשלון, עם עוד בכי, עם עוד משהו שאני צריכה לללמוד, עם עוד ייאוש וכו' וכו'

אני יודעת שאני צריכה עזרה. גם בשבילי וגם בשביל בעלי, כדי שהוא קצת ישתחרר מהעול של להיות התומך העיקרי שלי, ואז גם הוא מתפרק לפעמים
העזרה שאני צריכה היא לאו דווקא לישון יותר. כן זה גם יעזור. או תמציות מרגיעות וכו'- גם זה בטח יעזור
אבל נראה לי שאני צריכה תמיכה ממישהי מקצועית שאולי תשלב את התמציות ותזונה וכו', ואולי יהיו לה עצות פרקטיות על איך מתמודדים עם תינוקת וכו', אבל יותר על המצב הרגשי. שיחות.
מישהי שמתמחה בתמיכה באמהות טריות. יש לי חברות לרוב, אבל אני לא מרגישה להתחיל להתקשר ולבכות להן. וחוץ מזה- למי יש זמן לשיחות ארוכות בטלפון, רק בשביל לפרוק? הייתי רוצה ממש עזרה מקצועית

איפה מוצאים כזו עזרה?
לדבר על תחושות הייאוש, על אובדן החופש והעצמיות, על פחדים מהעתיד, על פערים בתפיסה של מה שקורה עם בן הזוג, על רגשות האשם, על הבלבול והכאב, על הורמונים- וכמה ממה שאני חווה בעצם מועצם ע"י זה? ועל זה שיש תחושה שזה לא הולך להשתנות ורק יהיה יותר גרוע...

תודה לכן...
שקדי_ה*
הצטרפות: 06 אפריל 2010, 22:21

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי שקדי_ה* »

פלונית,
דבר ראשון אל תרגישי לבד, כמעט כל מי שאני מכירה אישית וילדה הרגישה תחושות דומות, גם אני. דעי שזה הולך ומשתפר עם הזמן, כל יום הוא התקדמות עצומה.

דבר שני, זה מעולה שאת מחפשת לך עזרה. אני חושבת שאת מחפשת דולה פוסט פארטום (דולה לאחר לידה) שבאה לתמוך באם הטרייה. תוכלי לקרוא על כך יותר בדף
דולה פוסט פארטום מתנה יפה לתת ליולדת (יש שם גם קצת המלצות על דולות ספציפיות, ותוכלי גם לשאול ב ככר השוק על דולות פוסט פארטום מומלצת באזורך).
תוכלי לחפש מישהי שתעזור לך בדברים שציינת, יש דולות לאחר לידה עם סגנונות שונים (יש כאלה שבעיקר מדברות איתך, יש כאלה שגם יבשלו עבורך ויעזרו בכביסה).
אל תחכי, תבררי והתקשרי ומצאי מישהי שתוכל לבוא עוד היום או מחר! הרבה דולות מוכנות ונכונות להגיע בהתראה כזו ליולדות טריות שזקוקות לעזרה.

בעיני זה שירות נפלא ששווה כל שקל שתשקיעי בו, ואפשר גם לבקש אותו כמתנה או להשקיע בו כסף שקיבלתם במתנה ללידה. אמא נתמכת זה דבר חשוב מאוד, כנראה יותר מדברים אחרים כרגע. וחוץ מזה אפשר בנוסף להתייעץ ולהיפגש עם אמהות אחרות, זה מאוד עוזר. ספרי באיזה איזור את, ואני בטוחה שתמצאי עוד אמהות כאן שישמחו לקפוץ, לדבר ולעזור קצת.
פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

פלוני,

לפעמים לא פשוט אחרי לידה. לכל אחת סיפורה האישי והדרכים המסייעות כדי לשוב לתלם, ולפעמים אפילו למצב טוב יותר מזה אשר היה לפני הלידה.
חלק מהעזרה היא ברמה הפיזית (פזיולוגיה בדיקות דם ואם צריך אז השלמות - קומפלקס ויטמין B' השלמה של ויטמין D, פלורדיקס מצב בלוטת התריס וכו'
תחזוק הבית, בישול, נקיון
עזרה בהנקה ובטיפול בתינוקת וכו).

חלק מהעזרה ברמה הרגשית נפשית (קבוצות תמיכה, פסיכותרפיה וכו)

חלק אחר הוא קיומה של סביבה חברתית תומכת (קבוצת אמהות, בחלק מהקיבוצים מקום לאמהות כמו הטיפה במעגן מכאל פינה חמה בגבעת חיים)

חלק מהפתרונות משלבים הכל מהכל... אה, אולי תוכלי להעזר בפרוייקט אם לאם.

אם תרצה רעיונות ושמות ספציים, את מוזמנת לכתוב באיזה איזור תרצי את העזרה ואחשוב למי ולאן להציע לך לפנות.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי פלונית* »

הציעו רעיונות טובים כמו דולה פוסט פארטום, או פרוייקט אם לאם, אני רוצה להוסיף שיש גם הרבה מעגלי אימהות, בתור התחלה כדי לצאת מהבית, וגם כדי לחלוק את הקושי. אולי אם תכתבי מאיזה אזור את בארץ נוכל למקד אותך...
הרבה חיבוקים מחזקים!
בתנועה_גלית*
הצטרפות: 30 מרץ 2010, 21:11
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_גלית*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי בתנועה_גלית* »

שלום לך אמא טריה, את מוזמנת ליצור איתי קשר, אפילו רק לשיחת טלפון מעודדת, הפרטים שלי בדף הבית בתנועה גלית . אני מלווה נשים לאחר לידה, עובדת בפגייה בבי"ח ותומכת באמהות טריות על בסיס יומיומי.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי פלונית* »

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4015592,00.html
כתבה נחמדה על ארגון שתומך באמהות טריות
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

בחלב אם יש אומגה 3 עם חומר שנקרא ALA. בהרבה מקרים החומר חסר אחרי ההנקה בגוף האם וגורם לדכאון, ירידה בזיכרון וקשיים בקשב וריכוז ואפילו ללחץ דם גבוה, כולסטרול וסוכרת מסוג 2.
אני ממליצה מאד לכל אחד ואחת תתחילי היום לקחת אומגה 3. לא לדחות, ולא לשחק עם זה. זה חיוני.
לי זה ממש ממש עזר, ואני מוכרת בעצמי כבר- אומגה 3 מזרעים של מרווה מרושתת אורגנית, בכבישה קרה- מהגליל. המצאה גאונית של מכון וולקני שמשנה חיים של אנשים.
עפרה שחר- 0528717905.
יומטוף.
בייתא*
הצטרפות: 10 ינואר 2012, 11:10

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי בייתא* »

בית חם לאמהות - מפגש שבועי חופשי לאמהות ותינוקות. המפגשים ברחובות בימי שלישי בבוקר.
עוד פרטים כאן
או_רורה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 08:03
דף אישי: הדף האישי של או_רורה*

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי או_רורה* »

אימהות שעברו לידות קשות, ניתוחיות, או טראומטיות:

קבוצות לאימהות אחרי לידה קשה, בהנחיית פסיכותרפיסטית ורופא נשים.

בתל אביב.

לשוב ללדת - פרטים אצל או רורה בדף הבית.
אמא_של_פיסטוקונת*
הצטרפות: 12 מרץ 2012, 14:35

תמיכה באמהות טריות

שליחה על ידי אמא_של_פיסטוקונת* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

_אני אמא טריה. 3 שבועות
אני חווה הרבה קשיים מאז הלידה, למרות שאני נתמכת ע"י הסביבה. ובכל זאת....
מניחה שההורמונים משתוללים. בכי ויאוש ודכדוך וכו'
היו בעיות קשות בהנקה בהתחלה, ועכשיו כבר הרבה יותר טוב, אבל עדיין לא מניקה בכיף, ועדיין כואב בפטמה
עייפות... כמובן
הגוף כואב כואב. מהעייפות, הגב מההנקה שעדיין לא מצאתי תנוחה שנוחה לי. מלהחזיק אותה הרבה
מה שאני בעיקר חווה זה הקושי הרגשי להתמודד עם כל מה שקורה. החל מתחושות הייאוש- שכל פעם יש עוד משהו שצץ ושאין לי כבר כח להתמודד, ההמשך בתחושת חוסר האונים שאני יודעת שיהיה לי יותר קל ולבת שלי יותר קל- אם אני אהיה בטוב, אבל אני לא מצליחה להיות, ואז גם לה קשה ולי קשה וזה מין מעגל כזה
אני חושבת שלא היה לי מושג שככה זה הולך להיות. חוסר מוכנות שכזה. ומעבר לזה- הכל פשוט נדמה גדול עלי לפעמים
בעלי מקסים ותומך ועוזר ומכיל כמידת יכולתו. הוא באמת מדהים. אבל כמה הוא יכול להיות עם אשתו ה" כל הזמן קשה לה ולא מרוצה"
וככה גם נהיים קצת קשיים בינינו- לא הרבה באמת, אבל כל חיכוך איתו עוד יותר שובר אותי, כי אחד הדברים הכי שנותנים לי כוח זה הוא והאהבה שלנו והביחד.
קשה לי להתמודד עם אתגרים חדשים בתוך כל זה. עם כל הקשיים של ההנקה, אני מרגישה שאני פחות מעיזה להתנסות ברחיצה שלה, בהליכה במנשא, בכל דבר חדש, כי אין לי כוח להתמודד עם כשלון, עם עוד בכי, עם עוד משהו שאני צריכה לללמוד, עם עוד ייאוש וכו' וכו'
אני יודעת שאני צריכה עזרה. גם בשבילי וגם בשביל בעלי, כדי שהוא קצת ישתחרר מהעול של להיות התומך העיקרי שלי, ואז גם הוא מתפרק לפעמים
העזרה שאני צריכה היא לאו דווקא לישון יותר. כן זה גם יעזור. או תמציות מרגיעות וכו'- גם זה בטח יעזור
אבל נראה לי שאני צריכה תמיכה ממישהי מקצועית שאולי תשלב את התמציות ותזונה וכו', ואולי יהיו לה עצות פרקטיות על איך מתמודדים עם תינוקת וכו', אבל יותר על המצב הרגשי. שיחות.
מישהי שמתמחה בתמיכה באמהות טריות. יש לי חברות לרוב, אבל אני לא מרגישה להתחיל להתקשר ולבכות להן. וחוץ מזה- למי יש זמן לשיחות ארוכות בטלפון, רק בשביל לפרוק? הייתי רוצה ממש עזרה מקצועית
איפה מוצאים כזו עזרה?_
מזדהה עם כל מילה... מה עושים עם בכי בלתי פוסק בכל רגע עירות? מרגישה שזה מחרפן אותי ולא מצליחה להרגיע אותה, רק כשהיא נרדמת.
פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

שלום רב, אנו זקוקים למתנדבת בחולון לעזור לאם חד הורית בת 51 ולתינוק מקסים בן חודש. האם לוקה בדיכאון לאחא לידה ומטופלת בכדורים. היא במתח נפשי רב, והרווחה בתמונה. אנו צריכים עזרה לשהיית לילה וטיפול בתינוק, הדרכה לאם ותמיכה נפשית. העזרה דחופה מאד נא צרו קשר טלפוני 052 7542907, תודה מראש.
פלוני_אלמונית*

תמיכה באמהות טריות

היי, אני זקוקה לעזרה בשל מצב רפואי שלא מאפשר לי לטפל בתינוק ( בן 3 חודשים ). גרה ברחובות . הפרויקט קיים? או ידוע לכן על עזרה ממקור אחר? תבורכו
שליחת תגובה

חזור אל “הריון מתקדם”