8 שנים ועדין מחכה לה

מאוהבת_חזק*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08
דף אישי: הדף האישי של מאוהבת_חזק*

8 שנים ועדין מחכה לה

שליחה על ידי מאוהבת_חזק* »

לפני 8 שנים התאהבתי בה. תמיד ידעתי שיש לי משיכה כלפי נשים, אבל לא ממשתי אותה עד שפגשתי אותה.
והיו אלו חודשיים המאושרים של חיי. למרות שהרבה היא גם סיננה. אולי אני מרוה התאהבות ורצון וכמיהה לאישה זה היה יותר מידי, או שאז הייתי בארון, ולה הפריע שהיא מכירה את השפחה. גם היא דרך אגב הייתה בסוג של ארון...
דרכנו התפצלו, וחייבת לציין שהייתי בהרבה בטיפול אחרי זה שעזר לי להבין שלא רק לי יש בעיות, גם לה לא היו חסרות.... ומאז אין יום שאני לא חושבת עליה. 8 שנים עברו ואני חושבת עליה. 8 שנים שמתוכן אני בזוגיות עם אישה ויש לנו שני ילדים במשותף, אני עדין חושבת עליה ואף מפנטזית.
לפני שנה פלוס היא יצרה קשר בהודעה שאני עוברת לה במחשבות וכמובן נשיקות וכזה. אני בתגובה ממש נלחצתי, ורשמתי לה משהו איזה כיף והחזרתי נשיקה.

אני מבינה שקשר לא יהיה בניינו, רק אם היא תיזום משהו, ולצערי, אני יודעת, שאני מוכנה לעשות בגידה רק בשביל להעביר איתה לילה.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

8 שנים ועדין מחכה לה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

ההתמודדות מובנת לגמרי.
הזכרון שנשאר כנראה מהחוויה הראשונה שאין לה תחליף משאירה חותם בנפש , חותם בגוף.
קשה לדמיין את ההשלכות כאשר הרגש חזק כל כך.
ככל שתשקעי בדמיונות ובפנטזיות יהיה לך יותר קשה. כבר עכשיו את בטח מפורקת ונקרעת.
בגדול, את מקבלת רמז די עבה וברור שאת צריכה לעשות איזו עבודה עם עצמך. השאלה אם קודם תיפלי ואז הרגש יהיה פי אלף יותר קשה והמחשבות יהיו פי אלף יותר טורדניות או שתצליחי לעצור עכשיו כשהרכבת רק יצאה מהתחנה
מאוהבת_חזק*

8 שנים ועדין מחכה לה

תודה על מענה.
ניסיתי והצלחתי לעבוד על זה... ואז הודעה פעם ב..., מהרהר אותי מחדש.
והפחד הנוסף שלי לפגוש אותה פתאום ברחוב... איך נגיב לאחת לשניה? ברור לי ששתיינו נהיה מאוד נבוכות.
פלוני_אלמוני*

8 שנים ועדין מחכה לה

מה איתה היום?
היא נשואה? ילדים? גרה באזור שלך? עובדת באזור שלך?
מאוהבת_חזק*

8 שנים ועדין מחכה לה

ממה שאני יודעת היא בזוגיות יחסית חדשה (בין הזוגיות הקודמת לזוגיות החדשה אז ניסתה ליצור איתי קשר ושלחה לי הודעה), גרה באותו עיר, לגבי העבודה איני יודעת.
פלוני_אלמוני*

8 שנים ועדין מחכה לה

ואולי בין הזוגיות היא הרגישה חור וריק וניסתה ליצור קשר רק בשביל לסתום את ההרגשה הרעה?
והפניה שלה אולי הייתה קצת חסרת התחשבות כי רבים מאיתנו מונחים במקומות די שגרתיים ופתאום משב רוח מרענן מוסיף צבעים שכבר שכחנו מהם לחיים האפורים, אבל החיים יכולים באמת יכולים להפוך לרגע לצבעוניים מאוד אבל רק לרגע או לתקופה ואז צריך לחזור לחיים האמיתיים שיש בהם טוב ורע. שיש בהם שמחה ועצב, שיש בהם עליות וירידות.
כיף לפנטז על משהו מרגש ומסחרר. באמת כיף.
מאוהבת_חזק*

8 שנים ועדין מחכה לה

שוב תודה על המענה.
כנראה מאוד שאת צודקת.
אין כמו לחלום חלומות ולפנטיז פנטזיות, אך לפעמים זה מתעתע באנו. אני חייה בחלומות שברור לי שום דבר לא התגשם.
אוף.
זה כל כך חזק ממני. אני יכולה להשתגע.
המקום היחידי שאני יכולה ״לראות״ אותה זה דרך הפייסבוק. מקום מקולל.
זו תקופה, אני בטוחה שהיא תעבור לי, עד לפעם הבאה.
תודה.
שליחת תגובה

חזור אל “תמיכה”