הצילו פצעונים על הישבן

צעירה_אלמונית*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי צעירה_אלמונית* »

ואו אני כל כך מזדהה איתך אני גם בת 14 ויש לי פצעים בידיים כמו שאת מתארת...
צעירה_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי צעירה_אלמונית* »

תאמת בחודשיים האחרונים ניסיתי לשפשף במקלחת את הישבן עם ליפה וקצת סבון וזה עוזר קצת אבל לא מעלים לגמרי יכול להיות שאם אני אמשיך זה יעלם נחייה וניראה..
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

ממליצה בחום על שמן Neem. הריח מסריח, ולכן אני משתמשת בו בתחילת המקלחת ומנסה להשאיר אותו כמה שאפשר (אם ניתן להשאיר במהלך היום, מעולה).
כמות הפצעונים ירדה וכמעט ואיננה. וגם הצלקות שנותרו מפצעים קודמים נרפאו.

פה ושם מופיעים פצעונים, אבל הביטחון שלי עלה וכעת סופסוף אני לא מתביישת !
עוד דברים שעזרו לי:
אפלומיצין - לבקש מהרופא לפחות 3 שפורפרות כי הן נגמרות מהר.
טלק
לישון בלי תחתונים ובאמת לנסות למזער את החיכוך של העור עם בדים קשים כמו ג׳ינס, ולהימנע מישיבה ממושכת..
סתיו*
הצטרפות: 13 דצמבר 2004, 13:08

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי סתיו* »

אפשר לנסות להחליף סבון לסבון טבעי העשוי משמן זית ושמן נים
בנוסף אפשר לנסות להפסיק למרוח קרמים. הם מלאים בכימיקלים.
פולני_אלמונית_26*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פולני_אלמונית_26* »

יאו אני לא מאמינה!!!
קראתי את התגובות מ 2010 במשך שעה וחצי עד עכשיו. איזה כיף לדעת שאני לא לבד, לפעמיים הייתי נכנסת לדכאונות מזה.
עשיתי מלא צילומי מסך של דברים מומלצים פה, מבטיחה לעדכן בהמשך...
אני סובלת מזה במשך שנים מאז גיל 14 מטורףףף 10 שנים!
תמיד התפדחתי מזה אבל אחרי זמן מה פשוט קיבלתי את זה.
ניסיתי מלא דברים את כול סוגי הסבונים הטבעיים, זה היה משפיע לתקופה ואז כאילו החצקונים והפצעונים האלה היו מתחסנים נגדם!!!
הם פתחו נגדנו במלחמה נשבעת!
שום תרופה שקיבלתי מרופא עור לא עזרה לי מעולם, ביקרתי אצל קוסמטיקאית איריס וולף בהרצליה וקניתי תכשירים יקרים מאוד הכנה ביתית טבעית וגם לא עזר.
אני מיואשת, אצלי זה מתפשט מפעם לפעם לגב, לפעמיים לירכיים. אני הולכת רק עם תחתוני כותנה.
דרך אגב אלון למעלה רשם לגבי מוצרי חלב, עשיתי את הניסוי לתקופה של חודשיים לבדוק את התגובות של הגוף שלי. זה היה בגלל אחותי הגדולה שטופת מוח שטוענת שמוצרי חלב זה התרמית של החברות הגדולות..
מסתבר שכולסטרול וסידן עודף בגוף באמת מביא לתוצאות החצקונים והפריחות האלה. ברגע שהפסקתי זה באמת נעלם לתקופה הזאת לחלוטין. (כמובן שהשתמשתי בסבונים טבעיים ) שום פצע לא היה לי בתקופה הזאת לא הטוסיק,לא ביריכיים וגם לא מידי פעם בגב!!!
אבל איך אפשר לוותר על פיצה מגבינה אמיתי?! (אני צמחונית )

בקיצור מבטיחה לעדכן אחרי שאני ינסה את כול מה שהמלצתם למעלה!!!

אם למישהו יודע איך מעלימים את הסימנים הכהים שנשארים על הטוסיק והגב היא תבורך!!!!!!!!!!!!
אני לא יכולה לסבול את זה /:
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי לב* »

אני כבר כמה זמן עוקבת אחר הפוסטים ומנסה למצוא פתרון לבעיה. עשיתי רשימה של כל מה שמצאתי כאן.
שמן עץ התה
אלוורה
דרמקס
דרמה קומבין
משחה לתינוקות (טוסיק)
שמן תינוקות
קלמין תכשיר לבן נגד אבעבועות
סבון פילינג
טלק
משחה הנקראות אפלומיצין
החלטתי להשתמש במה שהיה לי זמין בבית משחת אלוורה פשוטה שקניתי בסופר פארם עברו יומיים והתוצאות נראות בשטח.
כולי תקווה שאני הולכת לצאת הפעם ממעגל הפצעונים בישבן,שעלה לכיוון הגב התחתון והמשיך לרגל.
מאחלת לכולם בהצלחה רבה
חג חנוכה שמח
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלונית* »

מה שעובד בשבילי זה שני דברים, כאשר החלק הראשון הוא הקשה ביותר כי הוא דורש שינוי תפיסתי ;-)
  1. לשטוף טוסיק עם מים ב-ל-ב-ד !! לא סבון טבעי ולא סבון תינוקות אך ורק מים. (אם מרגישים צורך אפשר אח"כ את הידיים לשטוף עם סבון כדי שלא יעברו חיידקים הלאה)
  2. אחרי המקלחת למרוח שמן קוקוס טבעי (יש לו ריח קוקוס מדהים ומשכר ותלא תכונות אנטיבקטריאליות וחוצתון שומן חיונית שאשכרה נספגות בגוף ומיטיבות איתו מי שרוצה לקרוא: עוד שמן קוקוס לתזונה ולגוף )
זהו בנות
THANK ME LATER :)
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

איזה כיף לגלות את הדף הזה גם בעלי וילדי סובלים מזה.
אילנית*
הצטרפות: 04 נובמבר 2002, 00:25

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אילנית* »

מים חמים + סבון ניקוי עמוק של נטרוג'ינה = ישבן חלק
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

קניתי בראש פינה סבון שמן זית לאקנה,וסבון שמן זית נים במקום שקוראים לו"Nili soaps " וזה עבד פלאים ובמחיר מאד נמוך.שווה ביותר
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

טוב לא מאמינה שאני אשכרה כותבת פה תגובה. אבל לפני כמה חודשים נכנסתי לפה וקראתי את כל ההמלצות, ורוצה לשתף שלפני הדף הזה בחיים לא דיברתי על הנושא כי זה מביך וסה, ובני זוג... שיחיו עם זה :)
אצלי זה גנטי (גם לאחותי ואמא..).. ולפני עשור לקחתי רוקטן וזה בכלל לא עזר בטוסיק, אבל בפנים וגב זה מושלם!
בעקבות המלצות כאן נסיתי ולא עבד:
  • משחת שיניים
  • טלק לתינוקות
  • שמן תינוקות
  • שמן עץ התה
  • סבוני פילינג לפנים כמו נטרוג׳ינה וכו׳, גם ד״ר פישר לניקוי עמוק...
  • לקחתי גלולות/ הפסקתי עם הגלולות - לא השפיע.
עד שקרה נס (במקרה..):
נסיתי סבון ארגן טבעי (מה שידוע כשמן מרוקאי). חפשו ב ebay את הסבון הזה ספציפית (הזמנתי במקרה לצורך אחר, והוא ממש מייבש את עור הפנים והגוף אז לא השתמשתי)
http://m.ebay.com/itm/100-Natural-MOROC ... nav=SEARCH

קצת יקר אז תזמינו כמה.. וכמובן רק אם נואשתן/ם משאר הפתרונות
אלונה*
הצטרפות: 20 יולי 2001, 03:46

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אלונה* »

היי אני בת 15, בעיקר בגיל שלי זה הכי מבאס שאי אפשר לרבוץ בבגד ים בבריכה או בים כל היום עם חברים בגלל פצעים מטומטמים בטוסיק... האמת היא שאני מכירה את הפורום הספציפי הזה די הרבה זמן.. כל כך שמחה לגלות שאני לא לבד חחחחחח מרגישה חלק מקהילה :) בקיצור אין סוף לכמות הדברים שניסיתי לעשות בשביל להעביר את הפצעים, עד היום, תפסתי אומץ,אמרתי לאמא והלכתי לרופאת עור כי אני לא מסוגלת יותר.. מתקרב הקיץ וכבר סרבתי כמה פעמים שקראו לי לבוא לים בגלל אותם פצעים (מדינה חמה גם בחורף). היא נתנה לי משחה אנטיביוטית בשם בקטרובן, אנסה את המשחה ואעדכן.
יולי*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2002, 17:33

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי יולי* »

הי,
גם אני עם זה שנים, מאז שהפסקתי עם הגלולות,
לא מאמינה שזה כרוני לכל החיים, כן חושבת שצריך לעשות עבודת עומק, כל דבר אפשר לרפא
ובכל זאת, עם התקוה שזה פשוט יחלוף,
מצאתי ברשת קרם שמיועד במיוחד ל"חצ'קונים בטוסיק"!
קוראים לו "butt ance lotion"
קראתי תגובות מדהימות של אנשים (אם זה לא שיווקי) שאומרים שניסו הכל וזה עבד.
אין בארץ, ראיתי באמזון, לא מצליחה להכנס,
הנה לינק נוסף
http://www.walgreens.com/store/c/greenh ... 70-product

לא ניסיתי עדיין, אבל אם מישהי מנסה, ספרי לנו...(:
יולי*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2002, 17:33

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי יולי* »

אבל מה עם טיפולי לייזר? פעם קראתי שזה עובד, טיפול לייזר שמעביר פצעונים, זה היה יותר בהקשר של פצעונים בגב,
או אם הבעיה היא בזקיק השערה- להוריד את השערות לצמיתות?
זה נשמע טרחני מידי, אבל שווה לחקור את זה- אם אין שם שערות אז אין דלקת בזקיק, לא?
מוכנה ללכת על זה מאשר להמשיך לחפש שנים פתרונות ולהתבאס...
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

אז היי חחחחח אני מצטרפת למועדון שלכן
אז לפי מה שקראתי שמישהי כתבה שיכול להיות חוטיני משפיע אז הבנתי שזה דיי הגיוני מכיוון שאני מסתובבת כמעט כל יום עם חוטיני אז כן אני ינסה טיפול שמישהי רשמה על המשחת שיניים לחכות עשר דקות להתקלח לחטא עם אלכוהול ושמן עץ התה ואני אעדכן
אלונה*
הצטרפות: 20 יולי 2001, 03:46

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אלונה* »

חברים, אני רוצה להודיע שבאושר רב אני סוף סוף יוצאת מקהילת הפצעים על הטוסיק..רוצים לשמוע את סוד ההצלחה?
אז ככה, לי הייתה דלקת בזקיק השערה (פצעים מוגלתיים, די גדולים, מרגישים כמו גולה כזאת וכואבים) כל פעם היה יוצא לי אחד חדש והקודם היה משאיר אחריו כתם סגול\אדום שנראה כמו פצע, עם הזמן צברתי די הרבה כאלו, עד שהחלטתי לשים סוף וללכת לרופאת עור למרות כל הבושה, היא נתנה לי משחה אנטיביוטית בשם בקטרובן שהרגיעה את העור ולאחד כמה ימים כבר לא היו לי פצעים מוגלתיים, רק הפצעים הסגולים\אדומים שהם השאירו, כמובן שלא ידעתי כלום על המשחה והייתי בטוחה שהיא אמורה להחליק לי את הישבן לגמרי כולל הפצעים הנותרים.. מאוד התבאסתי מתוך בורות בנושא וחשבתי שאשאר ככה לתמיד. ואז שאלתי את אימי מה יש לעשות בנושא והיא הציעה לי לשזף הרבה את הטוסיק ולקרצף אותו בליפה כדי להוציא את התאים המתים ולחדש את העור.. הדבר אכן עזר! השתזפתי במשך יומיים למשך שעה כל יום על גג ביתי המבודד (לדעתי השיזוף לא היה הכרחי ולא תרם במיוחד) ומיד לאחר מכן התקלחתי (אחרי שהייתי מלאה בזיעה) שפשפתי חזק והיטב את הטוסיק בתחליב רחצה(אם העור שלכן עדיין מגורה אל תעשו את זה עדיין) והתוצאות כבר נראו בשטח! מאז הפצעים "דהו" וכמעט ולא נראים, אני בטוחה שעוד 3 פעמים של קירצוף הוא יהיה חלק כמו טוסיק של תינוק!! אני כל כך מאושרת ! תעשו כמוני ותהיו בטוחים שזה יעבוד. ביי חבר'ה תודה שהייתם כאן לייעץ לי, מי שיש לו שאלה אליי מוזמן לשאול.
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

היי
מעבר לטפול הארוך טווח בפצעונים, מהי הדרך הכי טובה להעלים אותם זמנית? יש איזה איפור או קרם מתאים שניתן למרוח ולטשטש את הנקודות האלה??
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

רק רוצה לומר בקשר לשימוש בטלק - שמתברר ש-טלק מסרטן. קראתי לאחרונה על אישה בארה"ב שנפטרה מסרטן השחלות, והוכח קשר בין זה לבין שימוש קבוע שלה בטלק באזור המפשעה. המשפחה שלה זכתה במשפט בסכום 72 מיליון דולר !!!
קישור לכתבה
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

היי לכולם, לצערי גם אני סובלת מהתופעה. לפעמים יש תקופות בהם יש יותר ולפעמים פחות, אבל זה תמיד מציק
קראתי שישנו טיפול בלייזק וIPL אצל כמה קוסמטיקאיות
מישהי ניסתה ויכולה להגיד איך זה עובד? האם כדאי לנסות?

תודה מראש
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

היי. אני כל כך שמחה שהגעתי לדף הזה שקיים כבר שש שנים ועדיין פעיל!! כנראה שהבעיה מאוד נפוצה... ולצערי גם אצלי.
אני סובלת מפצעים בישבן מאז גיל ההתבגרות (כיום בת 42...). מאז גם עם אקנה בפנים ולעיתים גם במחשוף/בחלק האחורי עליון של הזרוע. אני היחידה במשפחתי עם הבעיה.
בנוסף, כשהייתי תינוקת ההורים שלי מספרים שסבלתי מפצעים מוגלתיים בפנים והרופאה אמרה להאכיל אותי בשמרים (לא יודעת בדיוק באיזה אופן) וזה פתר את הבעיה.
רציתי לשתף בכך שאני מרגישה שיש קשר למצב העיכול שלי. כשיש לי בעיות בעיכול הפצעים מתגברים. אשמח לדעת אם יש עוד שחושבות כך.
ניסיתי בעבר חלק גדול מההצעות שנרשמו כאן, ללא הצלחה.
שמעתי פעם מרופא עור את ההנחה שזה קשור לשערות הקטנות שנמשכות ומגרות את האזור בישיבה ממושכת.
כרגע מנסה את הקלמין ואדווח אם יהיה שיפור.

ובהמשך לרשימה שהכינה לב, של כל ההצעות שהוצעו עד כה:
שמן עץ התה
אלוורה
דרמקס
דרמה קומבין
משחה לתינוקות (טוסיק)
שמן תינוקות
קלמין תכשיר לבן נגד אבעבועות
סבון פילינג
טלק
משחה הנקראות אפלומיצין
אוסיף עוד ממה שמצאתי בדף הזה:
סבון שמן זית + ספירט סליציל + גליצרין
בקטרובן
רקיחת קלמין + סולפיור 5%
בהצלחה לכולנו :-)
יעלה*
הצטרפות: 23 יוני 2002, 16:23

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי יעלה* »

בחצי שנה האחרונה אני מורחת שמן זרעי מורינגה טהור פעם-פעמיים בשבוע ואני רואה שיפור גדול.
יש לשמן יכולת להכנס לשכבות העמוקות ולרפא.
הישבן שלי היה מלא נקודות קטנות מפצעונים יבשים, נעלמו רוב הצלקות,
גם שיזוף חד פעמי הועיל למראה חלק.
עדיין יוצאים לי מעט חצקונים, אבל אני ממשיכה למרוח והישבן יחסית חלק.
גבר*
הצטרפות: 11 אפריל 2003, 23:14

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי גבר* »

הם נעלמו! יש לי טוסיק של תינוק!
היי אהלן אני גבר וגם אני סבלתי עד לא מזמן מפצעים על הישבן, אבל לא עוד!
לפני כחודשיים החלטתי שנמאס לי.. לא יכול יותר עם הפצעים, הם אדומים הם מגרדים לפעמים והם מביכים, חלאס
חיפשתי באינטרנט והגעתי לעמוד הזה, קראתי פוסט אחר פוסט, מדהים איך העמוד הזה התגלגל 6 שנים,
הבנתי שיש עוד אנשים עם בעיה דומה, שאני רק ניסיתי להדחיק, בתיכון אמרתי שזה בגלל ההתבגרות, בצבא בגלל ההיגיינה, וכסטודנט בגלל שאני יושב הרבה..
מודה שלא מצאתי פה תשובה ברורה (למרות שבדיעבד 3 אנשים המליצו פה על המשחה הזאת), ניסתי לתקופה קצרה את הקרם זעתר ללא תוצאות,
לאחר מכן הלכתי לרופא עור (מודה שבשביל בעיה אחרת) ושאלתי אותו על זה.. בלי יותר מידי דיבורים הוא ישר אמר שיש משחה שמורחים בקלות.

למשחה קוראים : פוסידין קרם של חברת LEO (שלהבנתי מצריכה מרשם רופא)

ופןף! תוך פחות או יותר שבוע הישבן שלי הפך לחלק ונקי (כבר אחרי לילה אחד הרגשתי הקלה מהגירודים).
בגדול הרופא המליץ למרוח אותה פעמיים ביום, אבל אני מרחתי רק לפני השינה ובבוקר מקלחת.
היה לי את הדחף לחזור לפה ולחלוק את זה איתכם, מקווה שזה יעזור פה לעוד אנשים. סלמאת
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

אני סובלת מהבעיה שנים רבות. לפני כמה שנים הלכתי לרופא מומחה שאמר שהבעיה נקראת קרטוזיס פילאריס, "עור ברווז" - סוג של עור שבעקבות תלישת שערות ממנו נוצר מעיין בור שמזדהם ויוצר פצע. זה מופיע בכל מיני מקומות ביניהם בישבן. נתן לי כל מיני משחות עם ויטמין איי שמייבש אבל בגדול חוץ מייבוש ייתר של האיזור לא עזר. היריון והנקה גם לא עזרו... בקיצור, די מיואשת אבל היה לי חשוב לכתוב את האבחון הרפואי לפחות 😁
פלונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלונית* »

היי. אז אני רק רוצה להבהיר משהו שלא עלה פה בפוסט וחשוב לציין..
יש פה אנשים שסיפרו על ההצלחה שלהם כנגד המלחמה באקנה בישבן, אבל צריך לשים לב לגורם הבעיה. המנגנון שהכי קל לטפל בו זה חיידק, מכיוון שפגיעה בחיידק (ע״י אנטיביוטיקה או משחה לזיהום) פותרת את הבעיה וזו הדרך הפשוטה והקלה ביותר. הבעיה מתחילה כאשר הגורם הוא לא חיידקי והפוסידין ושאר הכדורים והמשפחות פשוט לא יעזרו כי זה לא עובד על המנגנון הנכון..
האנשים עם המזל ורוב אלו שהגיעו כאן לפתרון היו אלו עם החיידק, אך שאר האנשים, ואני בניהם, לאחר בדיקת דם אצל רופאת עור, לא סובלים מחיידק והבעיה כאן מסתבכת הרבה יותר..
כשאני נזכרת בבעיה הזו שלי כל פעם מחדש עולות לי דמעות לעיניים וכאילו אבן יושבת לי בחזה כי אני מרגישה שזה מבוי סתום. עשיתי טיפול אצל קוסמטיקאית רפואית (יקר מאוד!!) אבל הטיפול לא היה אפקטיבי.. בכל מקרה, רק היה לי חשוב לציין את ההבדל ושחשוב ללכת לרופא עור למרות הבושה כי יכול להיות שהגורם הוא הרבה יותר פשוט מדלקת בזקיק השערה וכולי..
פלוני_אלמונית_מודאגת*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_מודאגת* »

שלום לכולם, גם אני סובלת מהתופעה ומה שהכי מטריד אותי - מעבר לעניין האסטטי - האם ייתכן שאני עלולה להדביק את בני משפחתי? את ילדי ובעלי? באמצעות האסלה/ מגע ישיר? האם יתכן שמה שנראה גנטי הוא פשוט הדבקה של בני משפחה החיים יחד? מה דעתכם??
פלוני_אלמונית_שואלת*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_שואלת* »

איך יודעים מה המקור לפצעונים? זו כנראה הדרך לפתור את הבעיה...
צריך למצוא מכנה משותף...
יש פה אולי כאלה שיש להם ביטחון עצמי נמוך?
או אולי נשיכה של את העור באצבעות?
יש לכן רגישות גבוהה לעצמכן ולסביבה?
אולי זה קשור לסוג דם? שלי זה O-
ניסיתם להפסיק להתקלח עם מרכך / שמפו/ סבון?
יש פה מישהי/ו שגילחה את הישבן פעם ?
והכי חשוב- ניסיתם אבקת קליפת רימון מיובשת ??
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

צריך ללכת לרופא עור והוא שולח בדיקה שהוא לוקח ממך וככה מגלה האם זה חיידק או בעיה בסוג העור
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

חברה גם לי היו פצעונים ואתם לא תאמינו אבל שיזוף טוב פעמיים בשמש לישבן יאין יותר פצעונים! אני מדברת מניסיון. בהצלחה;-)
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

אני מבינה אתכן, את כולכן. אני סובלת בדיוק מאותה הבעיה וכולם אומרים לי דברים שונים. מאשימים את התחתנים או את המכנסיים, הורמונים וכ״ו.. אני לא יודעת הרבה על הנושא, אבל מה שכן, אחרי כל השטויות, הקרמים והתחתונים המאווררים, הגעתי למסקנה שהכל בולשיט. כמו שיש חצ׳קונים על הפרצוף בגיל ההתבגרות? כנראה שככה יש גם בתחת, מה לעשות. יש ילדים שיש להם יותר חצ׳קונים על הפרצוף, ויש נשים שיש להן יותר פצעונים. זה גנטי וזה בא וחולף עם הזמן, בדיוק כמו החצ׳קונים, אין מה שנוכל לעשות כנגד זה חוץ מלקוות שזה יעבור מהר ולא לשפשף אותם!
פלוני_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

אני רוצה לשתף מניסיוני. אני סובלת מהבעיה בערך 15 שנה, מגיל 28 בערך. קראתי את כל מה שכתבו כאן לאורך השנים וחשוב להבין שלא אצל כולם זה נגרם מאותה סיבה. אצלי זה מאוד מושפע מלחות, חום, חוסר איוורור וחיכוך (למשל לשבת על חול או כסא קשה) מה שעזר לי מאוד זה למרוח בייבי פסטה- קרם לטוסיק של תינוקות, דווקא הקרמים האיכותיים יותר כמו וולדה פחות עבדו... מה שכן צריך להתמיד במריחה כל יום אחרי המקלחת על טוסיק יבש, ואם מפסיקים זה חוזר. לאחרונה הקרם פחות עוזר ואני חושבת לנסות חלק מהדברים שהוזכרו כאן, כמו סבון אנטיספטי. לדעתי במקרה שלי זה לא אקנה כי הפצעונים אדומים ונראים יותר כמו עקיצות בלי ראש מוגלתי. אחזור ואעדכן אם משהו ממה שניסיתי עזר.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אלמונית* »

היי לכם,
גם אני סובלת מפצעים בישבן הרבה מאוד שנים וכיף לדעת שסוף סוף מצאתי עוד שותפים לבעייה!
ראיתי שהרבה ממכם ממליצים ללכת לרופאי עור אבל הייתי אצל 9 רופאים במהלך השנים וכולם אמרו לי שאין פיתרון ושאני פשוט אלמד לחיות עם זה. רובם אפילו לא הסתכלו ופשוט חיפפו אותי מהמרפאה. חלקם הביאו כל מיני משחות שלא ממש עזרו לי.
רציתי לדעת אם יש לכם שמות של רופאי עור ממולצים באזור המרכז (מוכנה גם להתרחק מעט מהמרכז)
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי יעל* »

למען הקוראים רציתי לעדכן שמה שהכי עזר לי היה.... להיפרד מהבן זוג. ולמצוא אהבה.
נשמע מוזר אבל מאז הפרידה, בתהליך שלקח כשנה וחצי, כל הפצעים נעלמו. בהתחלה ממש מהר השתפר ואח"כ לאט לאט עד לעור חלק למגע ולמראה.
(אגב, בלי שהתעסקתי בזה באיזושהי דרך, כבר לפני כן ויתרתי על שיפור במצב, וזה לא היה רק בישבן אלא גם בזרועות ובירכיים)

לא אומרת שצריך להיפרד חס וחלילה, אלא שיש עוד סיבות למצב הזה חוץ מענייני עור...
סיכום_שלי_כדיי_לדעת_מאיפה_להתחיל*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי סיכום_שלי_כדיי_לדעת_מאיפה_להתחיל* »

מתכון | איזכוריי הצלחה
|________________
אפלומיצין | 6
שמן קוקוס | 4
שיזוף | 4
שמן עץ התה | 3
דרמקס | 3
פוסידין | 3
שמן תינוקות | 3
להפסיק ככל הניתן עם סוכרים | 2
לחטא באלכוהול | 2
משחת שיניים | 2
משחת קלנדולה לתפרחת חיתולים | 2
בקטרובן/טבעקוטן | 2
טלק נגד פטריות | 2
לשפשף עם ליפה | 2
סבון משמן זית לאקנה | 2
אלוורה | 2
קלמין | 2
תרחיץ גרגירים של ניטרוג׳ינה | 2
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

תודה אנשים טובים,
הרבה אושר וטוסיקים חלק..
מצאתי_פתרון_לעצמי*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי מצאתי_פתרון_לעצמי* »

כל מקלחת אני מסבנת את הישבן עם סבון הפנים שלי, אחרי שאני מתנגבת אני מורחת שמן עץ התה (שמן אתרי) על כל הטוסיק ומחכה קצת כדי שיתייבש ויתאורר, בהתחלה מרחתי אחרי כל מקלחת. נעלם לגמרי, היום אני כבר מורחת פעם בשבוע לפעמים קצת יותר וטפו טפו מדי פעם צצים כמה קטנים אבל עזר לי מאוד מאוד, מוזמנים לנסות :) ובנוסף יש לשמן עץ התה ריח מרגיע ונעים וגם מרענן את התחושה!
המשלימה!!!*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי המשלימה!!!* »

היי בננות , סופר כיף צרת רבים נחמה מדהימה !!
אוקי יש לי כבר 13 שנה את הפצעים , פרונקלים, צלקות , אבססים מתפתחים ... בקיצור את כל תענוגות החיים!!
אז ככה ...
לצעירות יותר והטריות בנושא , זה התחיל לי בגיל 16 ... אפילו לא התנשקתי והיה לי כישרון להסתיר כמעט 5 שנים את הפצעים , הצורת הליכה שלי , לבוש , סקס, להתלבש ליד חברות , הכל היה פשוט כישרון מהלך!!! אף אחד לא ידע ... חוץ ממני והרופאים שהיו ללא פתרונות .
ובשלב מסויים הייתי חייבת לספר.. במיוחד שעוברים לגור ביחד , וואלהההההה אין בן זוג שהיה לי ,שהפריע לו ....( ויצאתי עם גברים שווים לא חננות ) , הדבר היחיד שהפריע זה החוסר בטחון :| אז כוסאמו זה המצב??? מה נעשה לא נחייה??

המסקנה שלי :
זה בא מחוסר הערכה עצמית וכל מיני תחושות שליליות כלפיי עצמנו .. גם יש איזה מאמר סיני שקראתי שמדבר על זה שזה בכלל נפשי . אז אולי שכל אחת תתחיל לשים לב למצב הנפשי שלה וזה ישתפר .
אני השלמתי שזה לעולם לא יעלם לחלוטין , אבל בואו נגיד כאשר התחלתי לדאוג לנפש שלי אני כבר לא סובלת מאבססים ופצעים מוגלתיים !! פשוט כתמים ופצעונים קטנים שנשארו ..

וסתכלו על הצד החיובי , תאהבו את עצמכן , כולם יאהבו אותכם .

הולכת לנסות את שמן התה הזה ... עם כל האהבה עצמית ... זה חייבבבבב לעוף ממני !!
אעדכןןןן
לירז*
הצטרפות: 01 נובמבר 2004, 19:40

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי לירז* »

ניסיתי פה את כל השירשור וכלום לא עזר
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אלמונית* »

חייבת להגיב לכולם, למקרה שזה יעזור למישהו כמו שעזר לי כי אני עוקבת אחרי הפוסט הזה כבר 5 שנים אני עם פצעים מאז שאני זוכרת את עצמי בישבן לא זכור לי כבר תקופה שהוא היה נקי, לפני כמה זמן הייתי בברצלונה וכשחזרתי התחת שלי היה כמעט וחלק.
ניסיתי להבין מה קרה שם בברצלונה האם זה משהו במים או באוויר, אני עד עכשיו לא יודעת מה התשובה אך משערת שזה החלפת המצעים היום יומית שהייתה שם ( שכמובן לא רלוונטית כי למי יש פאקינג כוח להחליף כל יום) אז מנסה להחליף פעם בשבוע אפילו פעמיים אם יש לי כוח ולהתקלח כל יום ולסבן את הישבן ואת החור של הטוסיק טוב טוב אבל לא באגרסיביות.. כרגע אין לי פצעים חדשים :)
מקווה שיעזור לחלקכם
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

סובלת מזה כבר שנים רבות... הפסקתי לספור.
ניסיתי משחת פוסידין, עזר קצת והכל חזר.
הרופא עור אמר שיש פוסידין גם בכדורים.. כן כן כאלה שבולעים. בקיצור בקרוב אקח מרשם ואתחיל לקחת.
בונה גם על הקיץ להשתזף ולנסות להעלים את הכתמים.
אחזור לעדכן
קירה_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי קירה_אלמונית* »

אחרי שקראתי את כל השרשור הזה, החלטתי ליישם חלק מההמלצות פה כדי להיפטר מהצרה הזו שכבר שנים איתי.
השתמשתי בסבון הכתום המוצק של ניוטרג'ינה שעד עכשיו שימש רק לשטיפת פנים בהמלצת רופאת עור
ובמשחה מופלאה שמגיעה ללא מרשם בשם Biafine, פעמיים ביום + השתדלתי לחשוף את המקום לאוויר.
שבועיים אחרי - הפצעים מתחילים להעלם. הכתמים שהיו הפכו ליותר בהירים ובכלל העור חלק ונעים יותר.
מקווה שהתהליך יימשך ושההמלצה תעזור לאחרים.
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

תודה לכולם על הטיפים..
סובלת מזה כבר שנים, וכל כמה זמן מנסה להיפטר מזה.

איך משתמשים בשמן עץ התה?
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

בת 25. סובלת מזה מגיל 12. כרגע הפצעים נמצאים על הישבן. עוקבת אחרי הפורום כבר שנתיים. ניסיתי כל מה שכתבתם!! כלום לא עזר. הדבר היחיד שעוזר לי הוא לייזר. תנסו ! ממליצה ממש!!
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

אוקי, חזרתי לכאן עם תשובה חד משמעית שעזרה לי ואין לי פצעים בכלל כיום.
כל לילה ואפשר גם בבוקר לשים מרפן ספריי על התחת, אפשר לקנות את זה בסופר פארם, הדבר הזה מדהים, אין לי אפילו פצע אחד, בבקשה תנסו ותעדכנו אם עזר גם לכם!!
פלונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלונית* »

ממליצה על פולידין, היה עוזר לי תמיד...
גם אני כבר מבואסת מהסיפור, וכנראה אתחיל להשתמש בפולידין שוב. הבאסה היחידה מהשימוש בפולידין, הוא הצבע - מלכלך את התחתונים. ממליצה לחכות חצי שעה ולהספיג טוב טוב את המשחה.

אגב, אצלי, החצקונים נעלמו יום למחרת, אבל במחיר שהתחתון הפך לצהוב... לכן, שימו לב 😀
בהצלחה לכולנו, וטוב לדעת שאני לא היחידה 🥳
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

איזה כיף לגלות את הפורום הזה ! תמיד חשבתי שאני היחידה. אני ממש ברגע זה מנסה לשים יוד, מקווה שיעזור!
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

וואו כמה שנים הפורום הזה פעיללל!! טוב אז גם אני סובלת מהפצעים האדומים המציקים האלה על הטוסיק ניסתי בעבר משחת שיניים עוזר אבל זה תמיד חוזר בסוף ניסתי גם שום ולימון זה באמת מעלים אבל עד תקופה מסויימת קראתי פה את כל התגובות בהחלט יש כמה דברים שאנסה השאלה שלי היא אם היום כשכבר 2020 יש מישהו שמצא לתופעה הזאת פיתרון סופייי?? די לפצעים האלה אני בחורה צעירה ויפה לא מתאים לי כל הפצעונים האלה אה ועוד משהו למי שרוצה להבהיר את הצלקות שנשארות מהפצעים זה רק לימון וזה באמת מעלים אותם לפחות לזה יש לי פיתרון 🤷‍♀️
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

טוב, לפני שנה בערך קראתי פה את כל התגובות על הפוסט והבטחתי לעצמי שאגיב פה אם אי פעם אמצא איזשהו פתרון.

אז הנה, חזרתי :) עשיתי מחקר מטורף בנושא עד שהגעתי לפתרון שהצליח עבורי. גדלו לי באופן יום יומי פצעים על הישבן והזרועות.
הפסקתי לאכול מוצרי גלוטן וכבר שבוע לאחר מכן הפסיקו לגדול לי פצעים חדשים אחרי שנים של מאבק וחיפוש פתרונות. הגוף שלי פשוט וקל היה רגיש לגלוטן.

אם זה לא עוזר, קראתי על הרבה מקרים בהם הפצעונים נגרמו בגלל מחסור בויטמין a או מחסור בEFA
(Essential fatty acids)
לקחתי את הויטמינים אבל אצלי זה לא שיפר את המצב כי אצלי זה נבע מסיבה אחרת - אותה רגישות גלוטן.
אם אף אחד מהפתרונות האלה לא עוזרים לכם, הייתי מנסה לבדוק רגישויות לכל מיני סוגי מזונות.

מקווה שעזרתי למישהו :)
תמי_שליו*
הצטרפות: 10 יוני 2020, 07:59

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי תמי_שליו* »

כמו שרשמו לפני, פחות אוכל שומני או מוצרי חלב, לנסות סבון מלח, ולנסות לא ללבוש בגדים או תחתונים צמודים לעור.
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

אני כל פעם נכנסת לכאן כדי למצוא פתרון כי אני רואה שכולכן מעלות רעיונות
אני באמת נואשת עם כל הקטע הזה !!
לא נעלם לי .. ושנים שאני סובלת
היום אני בת 25 וזה כל כך מציק !
ניסיתי שמן עץ התה, מקטין אותם משמעותית
אבל הפצעים חוזרים כל פעם מחדש.
מיואשת.
עוד דבר.. גינקולוגית אמרה שיש לי חוסר איזון הורמונלי
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

חבריי היקרים לפצעים על התחת!! לפני כמה זמן לבן שלי הייתה אסטמה של העור. הרופא רשם לו משחה שנקראת מופירוסין. בהתוויה רשום שזה מיועד בין היתר גם לדלקת בזקיקי השיער.
עכשיו... היות וכבר ניסיתי את כללל מה שרשום למעלה ומעבר לזה, קפצתי על המשחה שנשארה אחרי שסיימתי לטפל בבן שלי. וראו זה פלא - הפצעים נ ע ל מ ו.
עבר שבוע והישבן חלק. תתפללו בשבילי שיישאר חלק. ותעדכנו בתוצאות שלכם/ן.
איריס_לוי_מומחית_לטיפול_בבעיות_עור*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי איריס_לוי_מומחית_לטיפול_בבעיות_עור* »

פצעים בישבן?למגר לא|לשפר כן| אקנה בישבן רק ב-IPL|איריס לו
צעים בישבן - אקנה בישבן?

רוצה ישבן חלק - נקי - ובהיר, עידון טשטוש ושיפור בפצעים בישבן, מוכן לקיץ, עם ביקיני בחוף הים, עם בטחון עצמי עם הרגשה טובה וחיובית שאכן קבלת טיפול אפקטיבי לטווח ארוך?
יש טיפול - בשילוב - פוטותרפיה בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
אני - עוסקת מעל 20 שנים רק בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

טיפול בפוטו תרפיה המומלץ אף ע" רופאים.
.
הידעת? ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש באחוזים גבוהים גם בפצעים בישבן..
.
מדוע לא ניתן למגר את הפצעים מהישבן אקנה מהישבן - שלא יעבדו עליכן!

המילה "למגר" נשמעת מאד מבטיחה אך האם זה הטיפול שאמור למגר פצעים - אקנה בישבן?

הטיפול הניתן לרב ע"י מטפלות שניסיונן אינו מוכח, ניתן בעזרת שיוף כימי, מריחת תכשירים, מסכות, "אור כחול", עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק...!

ידוע שעיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לטיפול בקליניקה המתחייבת למגר את הפצעים בישבן...שלא יעבדו עליכן!

פילינג או שיוף באקנה פעילה בישבן לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים שומנים - שחורים -ציסטות -כתמים - צלקות חטטים - חספוס - אדמומיות בישבן.

פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול פילינג או שיוף באקנה פעילה בישבן ידוע מחקרית שלא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

כשאקנה נעשה יותר חמור, האופציות שעומדות לרשותנו פוחתות. הרבה דרמטולוגים רואים באקנה בישבן כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק, ומודים שהאופציות הטיפוליות מוגבלות לתרופות אורליות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקות מסוג סולפה - שתיהן אופציות מהימנות, אבל לא נטולות סיכונים. ולא תמיד נותנים את המענה להתפרצות פצעים בישבן - אקנה, ברמה קשה בישבן.

אקנה בישבן בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

הידעת - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. הידעת - חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה - כל התופעות הנלוות לאקנה בישבן.

האם נראה לך שניתן למגר את כל החיידקים הגורמים להתפרצות פצעים בישבן ב- "אור-כחול" פילינג, שיוף, עיסוי, אדים, - ובסיום עיצוב ומיצוק?

מדוע לא ניתן למגר את הפצעים בישבן בעזרת "אור - כחול"?

ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

השימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות הידועה של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

מדוע הטיפול בשיטת IPL ו-RF הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה, הינו טיפול אפקטיבי, יעיל, המטיב עם העור מעדן ומשפר לטווח ארוך?

• הטיפול בפצעים בישבן, אקנה ציסטית בישבן, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

• הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק על פי מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, אפשרויות לטיפול ושיפור. מתן פתרון יעיל ואפקטיבי, בחירת התכשירים הנכונים והמתאימים לשימור המצב בבית בהתאם לסוג העור ומצבו.

• הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

אקנה היא מחלה כרונית גנטית תורשתית, אשר יכולה להתפרץ בגלל גורמים שונים, כמו מתח נפשי, שינויים הורמונליים, סוג עור, מאפיינים תורשתיים, תנאים סביבתיים ועוד.

על כן, גם לאחר הטיפול ולאחר השיפור במצב, יתכנו התפרצויות אקנה ויהיה צורך לחזור לטיפולים נוספים.
רוצה סיפור הצלחה אמתי אפקטיבי ולטווח ארוך? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.
דורין_בל*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי דורין_בל* »

חוץ מכל המשחות ותחתונים מעובררות חשוב ביותר להקפיד על תזונה, להשתדל להפחית במוצרי חלב או במוצרים עתירי שומן.
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

יכול להיות שבעונות מעבר יש לי פריחה, זה חדש לי וחברה אמרה שזה אולי בגלל העונה, נשמע הגיוני למשהי?
שיקה*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי שיקה* »

אני עוכבת אחרי הפורום הזה כבר מעל לחמש שנים, ניסיתי כל שיטה אפשרית, ולפני כמה רגעים הבנתי משהו ורציתי לשתף אתכם- כבר ממזמן הבנתי שנפצעים על הישבן , לפחות אצלי, קשורים לזיעה באיזור , ובאמת זה אחד האזורים שמשום מה אני מזיעה (או הייתי מזיעה) בהם יותר ולפני כל מקום אחר בגוף. מקלחות תכופות וטלק מאוד עזרו לזה . בלי קשר לזה , וכחלק מהנסיון שלי להיות יותר בריאה , בחודשים האחרונים הפסקתי להשתמש בדאודורנט רגיל שמכיל אלומיניום ושאר חומרים מזיקים לגוף ולכדור הארץ, ועברתי להשתמש בדאודורנט טבעי.(לבית השחי כמובן). הבעיה בו, היא שהוא לא מכיל את החומרים שסותמים את נקבוביות הזיעה ומאז שאני משתמשת בו אני מזיעה בבית השחי. מה שפתאום הבנתי, זה שמאז שהתחלתי להזיע בבית השחי- הפסקתי להזיע בישבן!!! והוא חלק יותר מאי פעם(חוץ מהצלקות המעצבנות) אבל אין שם אף פצע!!! ובלי זיעה בכלל! אני ממליצה לכולכם לעבור לדאודורנט טבעי לבית השחי ולראות לאחר כמה ימים או שבועות האם זה משפיע על מצב הפצעונים בישבן.
אשמח לשמוע אם זה עבד לכם ואם אכן עליתי פה על משהו💛
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

לייזר לייזר לייזר. בדוק!
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

החלטתי להיפטר מהישבן וזהו.
הכי טוב
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

יש לי עצה בשבילך בפדים יש חומר שמסיר את כל הלחות והרטיבות ולא זוכר את השם של זה אבל שימי איזה 7 /8 פדים על כל האזור של הפצעונים יום שלם את תראי אחרי כמה ימים שעבר לך הכל שמעי לעצתי לא תפסידי
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

שווה לך לנסות את זה או ללכת לרוקח ולקנות חומצה סליצלית קחי תחבושת תמרחי עליה תשימי על כל האזור הנגוע זה יעזור לך או זה או עם הפדים כמו שאמרתי יש בהם את החומצה הזאת מקווה שעזרתי 🙂
אחד_שרוצה_נטו_בטובתכם_והנאתכם*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי אחד_שרוצה_נטו_בטובתכם_והנאתכם* »

תנסו את זה באמת זה יעזור לכם קצת הסבר ...
פצע מוגלתי או גירוי מגיע מלחות כל זמן נשלחות לא נעלמת לא יעזור שום דבר זה יגדל עוד ועוד ועוד עד שתרוצו לרופא קחו עצה זה צריך להתייבש ובלי לגעת בזה בכללל כל נגיעה גורמת לזה לגדילה מואצת יותר ויותר ולגרום לזה להתפשט לעוד חלקים בגוף תנסו את שתי התגובות שרשמתי (בשתיים הלמעלה) ותעדכנו ותעזרו למי שיצטרך ולא ידע מה עושים

הצילו פצעונים על הישבן

הא ועוד משהו..
לא להעביר סכין לא באזור שלו ולא מהצדדים שלו
הבאתי לכם עצה בחינם לפחות תנסו כבר ניסיתם הכל....

הצילו פצעונים על הישבן

באהבה.... כל השמנים למיניהם לא באמת יעזרו לנו להפך יעשה את זה יותר מגרה לגירוד ולא יגרום לשום פצע להיעלם
מה שכן זה עצה שבאמת יכולה לעזור ... מקווה שעזרתי לכם

הצילו פצעונים על הישבן

אם אחרי שבוע זה לא עזר פנו לרופא משפחתכם אני מאמין שזה יעזור לדיי הרבה ממכן

הצילו פצעונים על הישבן

את השמן שמים אחרי שהתחת כבר חלק ואז הוא מייבש אותו או על פצעונים פיצפונים העצה שלי היא לפצעים שמתחילים בקטן עד שלא מצליחים לשבת או לרוץ והכל פתאום ניהיה כואב ישר שאתם רואים שזה מתחיל תעשו מה שרשמתי למעלה הפולני אלמוני שמעלי יום מקסים
ואם כל מה שרשמתי לא עזר קחו פדים המכילים חמצן בנזואיל ותעשו על אותו עיקרון אחלה אנשים שבעולם אתם רק על תשימו עלי תחת בסוף חחח
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

חיפשתי המון יש מישהי שהייתה וטופלה אצל הלגה?
מה זה שיוף ואיך 2 טיפולים מעלימים הכל
חדשה_כאן_19*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי חדשה_כאן_19* »

היי לכם אנשים
אני נמצאת באתר כבר שעה שלמה וקוראת פה כל תגובה ותגובה . נחמד לדעת שיש עוד אנשים ששותפים לצרה הזאת
כי עד היום אני רק בכיתי ושאלתי את עצמי למה זה מגיע לי ומה עשיתי רע
ניסיתי להימנע מלהכיר גברים כדי שלא נגיע לרגע אינטימי מן הסתם ואז ישבר הלב מהדחיה , כמובן שאני גם נמנעת מללכת לים או לבריכה.
אני מאמינה שמאז היסודי אני נמצאת עם הפצעים האלה על הישבן אבל! רק בשנתיים האחרונות התחלתי לפתח מודעות עצמית כלפיי המצב וניסיתי לטפל בזה בכל דרך אפשרית
אז... הייתי אצל רופאי עור רגילים מומחים וגם הגעתי לשל בתי חולים
נתנו לי כדורים ומשחות שחוזרות על עצמן ושום דבר לא עזר , למעשה אפילו קיבלתי כדורים בשם מינוציקלין למי שמכיר ולהם יש את ההשפעה הכי יעילה לפוליקוליטיס אבל חייבת להזהיר שיש להם תופעות לוואי ועליי הן השפיעו ... הגעתי למצב שנוצרו לי בצקות בעיניים ונוזלים במוח בעקבות הכדורים
למי שלא יודע הייתי מספר ימים בודדים מלאבד את הראיה לחלוטין
אחרי שהתחלתי טיפול נגד לא הנחתי לישבן והגעתי למישהי בשם כרמי . אז חבריי שותפיי היקרים לברכה/בעיה
תרדו מהרעיון ללכת לכל מי שמציעה לכם טיפול בישבן . המחיר בשמיים , אנשים נוכלים רודפי בצע, ותלות שלא נגמרת בחומרים
ומעבר לכל זה אין התחייבות לכלום. הפצעים חוזרים ואתם יכולים לשבת בלול ולא לעשות כלום כי הם מכוסים מבחינה משפטית
קיצר אל תחזרו על הטעות שליי...
עכשיו למי שקרא/ה עד לכאן קודם כל אני מעריכה מאוד אותך.
אני אמורה להתגייס ב19/4 ממש עוד כמה שבוע וכמה ימים , הבד של המדים לא נושם וככל שאני נמצאת עם בגדים צמודים נוצרים לי עוד פצעים ... מה לעשות ? היום הייתי אצל רופא והוא ליטרלי אמר לי שאין פיתרון והמשיך לדחוף לי כדורים ומשחות
חדשה_כאן_19*

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי חדשה_כאן_19* »

שכחתי להוסיף ... אני עכשיו אתחיל להתנסות בכל מה שהצעתם כאן באתר .. כרגע אני על סבון בשם אקניל הוא לא עוזר לי כלל
וגם סבון של KB קוסמטיקאיות אוהבות לדחוף אותו לאנשים .. הוא מחמיר לי את המצב
המשלימה!!!*

הצילו פצעונים על הישבן

חדשה כאן 19!! אני בצבא קיבלתי פתור ממדי א לכל השירות !!! הלכתי רק עם מדי ב... שהם מכותנה ונושמים ! הייתי בחיל האוויר והייתי עם מדי ב ירוקים ... ומבטיחה לך שאת הולכת לנצל את הפצעים האלו לטובתך בצבא !! מלאאאאא גימליםםםם
המשלימה!!!*

הצילו פצעונים על הישבן

יש פתרון
אז ככה , אני פעילה פה ב6 שנים האחרונות , וכבר יש לי את הבעיה 16 שנים.
גיסתי קוסמטיקאית ויש לה מכון קטן בבית ... שיתפתי אותה באחת מהפעמיים במה שיש לי בטוסיק ושאף רופא עור לא הצליח לתת לי פתרון ושכל הבחורות שמציעות טיפול רוצות מחיר לא נורמלי (אלפי שקלים) ומנצלות את הפגיעוות והמבוכה בסיטואציה והיא ישר נרתמה למשימה והתחלנו לטפל בבעיה .
אז אחרי 5 חודשים יש תוצאות מדהימות עם ניקוז של הפצעים והשחורים וטיפול יום יומי עם תכשירים שניסינו חלקם עבדו וחלקם לא וככה למדנו מה נכון ומדוייק לפצעים האלו .
אני פשוט מאושרת 80% מהכתמים נעלמו , אין יותר התפתחות של פצעים כואבים ולא נעימים , והמרקם של העור פשוט מדהים ....
יש עוד תהליך לעבור אבל העיקר הוא שהטיפול הוא לכל כיס ולא ניצול של המצב .
אני מפרסמת פה את המספר שלה , יש תמונות שלי של לפני ואחרי ... וכמובן שאם תרצו אדבר איתכן גם :)
0528691740 קוראים לה ויקה , בהצלחה :))
חדשה_כאן*
הצטרפות: 15 דצמבר 2003, 21:24

הצילו פצעונים על הישבן

שליחה על ידי חדשה_כאן* »

המשלימה אני חייבת את הנייד שלך דחוף !!!!!
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

בהרבה מקרים שקראתי פה, כנראה שמדובר על "פוליקוליטיס" (דלקת בזיק השערה)
נראה כמו פצעון אדמומי ומוגלתי.
  1. לא לגעת/לגרד/לקלף/לפוצץ, בשום פנים ואופן, פשוט לעצור את הדחף להתעסק עם החצקון.
  2. ניקוי האיזור הנגוע בסבון ללא בשמים( 3 פעמים ביום)
  3. משחה אנטיביוטית (במרשם רופא)
  4. שימוש בתכשיר בשם "פוליסן", התכשיר עושה פילינג קל לעור עוזר לחשוף שכבת עור חדשה( 3 פעמים ביום)
לגבי הצלקות שנותרו.... שיזוף שיזוף שיזוף .

כל שאר הטיפים כמו... תחתונים לא צמודים, מקלחות תכופות, החלפת מצעים, אכן יעזרו להתאוששות האיזור.
תיהנו.
פלוני_אלמוני*

הצילו פצעונים על הישבן

היי לכולם, אני בת 20 כבר וסובלת מפוליקוליטס למעלה מ5-6 שנים.
מבחינתי אני בגיל בעייתי, רוצה זוגיות אך מתביישת, לא יכולת ללכת לים שכל החברות שלי הולכות עם חוטיני או ביקיני כי אני מתביישת.
אני כל השנים האלה ניסיתי כל מה שאתם לא רוצים, שום דבר לא עזר אפילו לא לקצת.
אני פשוט מיואשת ולא יודעת לעשות והייתי כך במשך שנים.
באמת אמא שלי הציעה לשזף את המקום, וזה באמת עזר אך חזר בחורף וזה די נמאס לראות את זה.
אני במשך שעות יושבת על המחשב בשביל לנסות למצוא מישהו חדש שעשה משהו חדש שאני אנסה כי עשיתי באמת הכל.
מצאתי באתר שנקרא reddit , שמישהי שמה אלכוהול 70% בישבן שלה פעמיים ביום (כמובן שלמשך כמה חודשים) וזה עזר, ניסיתי את זה כרגע אני בתקופה של כמעט שלושה שבועות מאז וזה הכי טוב שראיתי את הישבן שלי מאז השיזוף ובכללי.
אולי זה יעזור לכם .
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”