כתמים על השיניים

נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נעמה* »

שאלת שיניים: בשנה האחרונה הבחנתי בשינוי משמעותי במראה שיני - הן נושאות כתמים חומים/שחורים, שמעולם לא היו שם לפני כן. מרבית הכתמים - בצדן האחורי של השיניים. לאחרונה - גם בצדן החיצוני.
אינני מעשנת, לא אוכלת מתוק מעובד (ממתקים), מצחצחת כל יום. סביב שנות ה-30 לחיי.
אשמח לשמוע רעיונות לטיפול או סברות - מהיכן צצים הכתמים.
תודה!
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

נעמה - יכול להיות שההכתמה היא משתיה של צמחים מסויימים בתה. כמו כן מי הפה של חברת טבע(נדמה לי שמרידול) גם כן עלולים לצבוע את השיניים. גם סוכריות ריקולה המעולות צובעות את השיניים.
שבע*
הצטרפות: 06 נובמבר 2007, 12:46

כתמים על השיניים

שליחה על ידי שבע* »

נעמה - בקשר לשיניים - גם לי בזמן האחרון צצו כתמים חומים על השיניים הקדמיות אז ציחצחתי כמה פעמים עם סודה לשתיה והתחלתי לעשות משיכת שמן oil pulling (עושה הרגשה של שיניים חלקות יותר) וגם עברתי להשתמש בתקופה הארונה עם משחת שיניים טבעית יותר שמכילה גם סודה לשתיה
בכל מקרה עכשיו כמעט הכל נעלם. (בטח משהו מכל הנ"ל עזר לזה רק אני לא יודעת מה...)
בהצלחה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נעמה- כתמים חומים על פני השן נוצרים בדרך כלל ממזונות כמו סלק,רימון, רכז שזיפים, תוספי ברזל צמחיים (נוזלים בעיקר), פורמולות בצורת אבקה/כדור המקובלות ברפואה הסינית והטיבטית, חליטות צמחים מסויימות ועוד כמה... משחות שיניים מסויימות מכילות חומרים הממיסים רובד זה או שהן מכילות חומרים אשר דוחים אתו. למשל קולגייט היא מישחה המכילה חומרים כאלו (פלואוריד,סודה ומלחים מסויימים).אבל נדמה לי שיש לנו בעיה איתם בגלל ניסויים בבעלי חיים. לאומת זאת ישנן משחות שיניים מצויינות לחניכיים ולשיניים אבל אינן מוצלחות כמלבינות למשל פרודונטקס האהובה עלי במיוחד...

לכן שמי לב אילו מאכלים את אוכלת, בעיקר תוספי ברזל אם ישנם. שנית סודה לשתיה או מלח גבישי הם מלבינים מצויינים! פעמיים שלוש בשבוע על המברשת, וקרצפי בעדינות את השיניים. ישנה גם אבקת חוור טבעית שניתן לקנות בחנויות טבע או בקהילת 'מקום לחלום'. גרגור מי מלח גם הוא טוב לשמירת בריאות החניכיים והשיניים.

אמרת כתמים חומים שחורים באחורי השן... את בטוחה שאין לך עששת ? פגיעה באמייל השנן תוביל בדיוק לזה...

בהצלחה.
פלוניה_שמחה*
הצטרפות: 10 מרץ 2008, 12:33

כתמים על השיניים

שליחה על ידי פלוניה_שמחה* »

סודה לשתיה או מלח גבישי הם מלבינים מצויינים

זו הסודה לשתייה שקונים במכולת , וששמים בעוגות?
או שצריך לקנות סודה מיחדת בחנויות טבע?
ואת הסודה לשתייה פשוט שמים ככה על המברשת? או יחד עם המשחת שיניים?

תודה על האינפורמציה אגב, כי גם לי יש כתמים,
ועכשיו מהתשובות אני מבינה למה...
נעמה*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נעמה* »

תודה על המידע לגבי הכתמת השיניים.
אני אכן שותה בעיקר חליטות צמחים מהגינה (לואיזה, גרניום, לימונית, נענע, זוטא), אבל גם ארל גריי ותמציות לואיזה וכאלה.
אוכלת סלק ורימונים בתאווה גדולה.
אני מצחצחת במשחת שיניים שאינה מכילה SLS והיא אורגנית.
מפעם לפעם אני מצחצחת עם סודה לשתיה, וזה אכן משפר את המצב.
באמת רציתי לדעת ממה זה עשוי להווצר.
אנסה גם משיחת שמן (ניסיתי בעבר, לא התמדתי כדי לשים לב לשיפור).
תודה לכולכן @}
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

כתמים על השיניים

שליחה על ידי שואלת* »

אני מצחצחת במשחת שיניים שאינה מכילה SLS והיא אורגנית.
איזו? אני מחפשת כזו.
נעמה*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נעמה* »

יש לי מ-2 סוגים (אחת שלי ואחת שלו, מדי פעם אני טועמת את שלו): של וולדה ושל נייצ'רס גייט.
להשיג בכל חנויות הטבע (סתם, לא יודעת איפה. אנחנו קנינו בחנות טבע ובסופר אורגני).
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

זה נכון שגם סוגים שונים של מי פה מכתמים את השיניים, טוב למצוא כאלו ללא צבע (פרודונטקס כבר הזכרתי ? אבל קצת יקר ). פתרונות טבעיים נוספים הם שורש ליקריץ. אפשר לקנות ליקריץ מיובש ופשוט ללעוס כמו מסטיק, מרעננן מונע אששת ומלבין . היכן להשיג ? חנויות טבע, אצל ההודים ברמלה, ובכל מקום דרומית למנאלי הודו. פתרון נוסף הוא שתן, כן כן... בשתן יש אמוניה אשר מלבינה היטב. השתן הראשון של הבוקר הוא הטוב ביותר וגם שתן גמלים הוא מצויין. למי שהשתן הוא יותר מידי אבל אוהב גאולוגיה ישנן אבנים באיזור מכתש רמון והרי אילת שעושות פלאים. אבני מיקה (Mica). אלו אבנים מינרליות מלבינות ומבריקות שיניים.יעילות מאוד!

כמובן שהשיננית תלבין לנו את השיניים בצורה נפלאה אבל שכבת האמייל נפגעת מטיפולים אלו וטיפול חוזר יפגע בשן.

בברכת שיניים בריאות ולבנות :)
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

אני זוכרת שקראתי איפשהו שמיקה היא בעייתית (במוצרי איפור טבעיים). לא מצליחה למצוא עכשיו קישור. שווה לבדוק את זה.
נעמה*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נעמה* »

בדקתי שנית. במשחה של נייצ'רס גייט יש SLS.

ובאמת עניין אותי, בעקבות ביקור אצל השיננית - היתה לי תחושה שהיא משייפת לי חלק מהשן עצמה. האמנם כך?
תודה!
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

סודה לשתיה כזאת שקונים במכולת ושמים בעוגות...? בדיוק !

אבני מיקה הן סיליקטים- מורכבות כאוסף של לוחות ומשושים. הן מכילות מינרלים במינונים שונים ברזל, סידן, נתרן, מגנזיום אשלגן (בטח החסרתי משהו...). הסיבה שהן יכולות להיות בעיתיות בשימוש באיפור היא שהן מכילות אלומיניום (אנחנו לא אוהבים אלומיניום בגוף שלנו). האלומינים יוצר תהליך של חימצון סותם את נקבוביות העור לא מאפשר להן לנשום. למה משתמשים באבני מיכה באיפור ? פשוט כי הן נותנות ברק מקסים. ישנן אני מיכה שונות וכאלו בעלות תכולת אלומינים נמוכה. לאחר הברקת השיניים לשטוף לגרגר ולירוק... נו אין פתרונות מושלמים.
גם פחם יכול להבריק שיניים מבלי לפגוע בהן אבל הוא מסרטן... פתרונות מושלמים אמרנו.

נעמה- שיננית אכן משייפת חלקים משיכבת האמייל המצפה את השן, בדיוק זו שאמורה להגן עליה.
שבע*
הצטרפות: 06 נובמבר 2007, 12:46

כתמים על השיניים

שליחה על ידי שבע* »

בדקתי שנית. במשחה של נייצ'רס גייט יש SLS
האם SLS זה Sodium Lauryl Sulfate???
ומה זה בכלל?
מימיש*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2007, 19:55

כתמים על השיניים

שליחה על ידי מימיש* »

נעמה,
גם לי היו בעבר כתמים כהים כמו שתארת על השיניים. רופא השיניים הסביר לי שמדובר בחיידק, שמופיע בד"כ אצל ילדים, אבל לא רק, אשר צובע את האבנית שעל השיניים בצבע חום/שחור.
האבנית מופיעה בד"כ קודם בחלק הפנימי של השיניים ואח"כ - אם לא מנקים אותה - גם בחיצוני, וכך גם פרושים הכתמים בתוך הפה.
הפתרון לדבריו:
צחצוח במברשת קשה (או לפחות לא הכי רכה שיש) עם משחת שיניים פרודונטקס, עושה את העבודה..
אני הלכתי פעם אחת לשיננית כדי שתוריד את כל האבנית ואחרי שהפה היה נקי מאבנית המשכתי לשמור עליו עם פרודונטקס בשימוש יומיומי.. עשה את העבודה והכתמים לא חזרו יותר..
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נועה* »

למיטב ידעתי עלי שפשוף בעלי מרווה מסיר כתמים ומלבין את השיניים.
בהצלחה
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

יש אפשרות לנקות את השניים בצמר פלדה , כמובן בעדינות רבה
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי טלי_מא* »

האם SLS זה Sodium Lauryl Sulfate???
כן

ומה זה בכלל?
חומר מקציף.
יש טענות שהוכח כמסרטן.
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

משחות שיניים מסויימות מכילות חומרים הממיסים רובד זה או שהן מכילות חומרים אשר דוחים אתו. למשל קולגייט היא מישחה המכילה חומרים כאלו (פלואוריד,סודה ומלחים מסויימים).

רק שפלואוריד הוא חומר רעיל שגורם בעצמו לכתמים חומים - לבנים על השיניים ואפילו לא ממש הוכיח את עמצו כמונע עששת.

ואם כבר לבלוע רעלים, אז לפחות לא את של קולגייט שעושים ניסויים בבע"ח!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

כתמים על השיניים

שליחה על ידי פלונית* »

מישהו יודע האם משחת השיניים של וולדה לילדים עשויה לגרום לכתמים צהובים? נדמה לי שקראתי על כך (אולי כאן באתר?) אך לא מוצאת. לבתי יש כאלו. מעוניינת לדעת לפני שנגיע לרופא/ה.
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

כתמים על השיניים

שליחה על ידי טל* »

האם למי מכן שהיו/יש את הכתמים האלה יש גם קנדידה?
גם לי יש את הכתמים האלו כבר 3 שנים ושום דבר שעשיתי לא הצליח למנוע מהם להופיע, לא סודה לשתיה, לא פרודונטקס, לא שמן עץ התה...
ורופאת שיניים אלטרנטיבית אמרה לי שאם יש לי קנדידה (יש לי בנרתיק) אז זה כנראה קשור.
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

כתמים על השיניים

שליחה על ידי שירה* »

שלום.
לבתי בת השנה בקעו שיניים קדמיות ועליהן כתמים לבנים (החלק שקרוב לחניכיים הוא לבן אטום לעומת שאר השן שהיא רגילה למראה)
מקריאה קצרה באינטרנט הבנתי שזה פגם התפתחותי במבנה השן (החלק של האנמל)
האם מישהו נתקל בתופעה הזו ? האם זה השתנה לאורך השנים או נשאר כך לעולם
האם גם בשיניים הקבועות יש לצפות שתהיה אותה תופעה או שאין קשר בין השניים

תודה ויום נפלא.
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

לי יש בן, בן 5, שיניו צמחו לא בצבע לבן נקי. יש לו על השיניים הקדמיות כתמים חומים בהירים. בנוסף יש לו פטריה מאוד קשה מתחת לציפורנייים ברגל אחת, בנוסף היו לו יבלות וויראליות שעברו כבר ובנוסף יש לו תופעת שלשולים חדשות לבקרים.
לתחושתי, כל זה קשור אחד לשני.
רוקדת לאור ירח גם כתבה פה שיש קשר בין שלשולים וכל מיני תופעות עור. אם למישהי יש עוד מידע או עוד חוויות לשתף - מה טוב
נמוש*
הצטרפות: 20 דצמבר 2001, 23:26

כתמים על השיניים

שליחה על ידי נמוש* »

טוב, אני משוגעת על שוקולד, אבל הקקאו גורם לכתמים כאלה, וגם קפה כמובן. אז רק לדאוג לנקות וזהו. רק - בלי פלואוריד!!! הוא ממש פוגע בעצמות ובמוח. שזה כמו הקבלן שתיקן את האמבטיה, אבל הרס את החרסינות ואת רצפות הקרמיקה היקרות מאוד...

בגלל זה גם חשוב מאוד לסנן את מי השתיה. תחפשו בגוגל על שיטת השקשוקה (מיקי רוזנטל), ותגלו למה מפלירים אותם. הרי כששותים לא בדיוק מחזיקים את המים בפה, אלא בולעים מייד...
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

האם הכתמים השחורים בשיניים מדבקים?
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

האם יש פתרון לכאבים כתוצאה מפגיעה באמייל?
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

כתמים על השיניים

שליחה על ידי ענת* »

האם הכתמים השחורים בשיניים מדבקים?
נראה שכן. לפחות בני, שהיו לו שיניים לבנות מהממות, חזר עם כתמי שניים לאחר שהחל להתראות עם ילד מהגן שכל שניו מוכתמות.
רותם_סנדק*
הצטרפות: 27 יולי 2010, 15:17
דף אישי: הדף האישי של רותם_סנדק*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי רותם_סנדק* »

האם ידוע לכם באיזו דרך אפשר לנקות שיניים מוכתמות (כנראה מתוסף ברזל) לבן שנה וחצי ובת ארבע וחצי? נראה לי שהם לא ישתפו פעולה עם סודה לשתייה...
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

משחת שיניים מרידול נוראית בעניין הזה. לא יודעת לגבי שאר העניינים. היא מחריפה את הופעת הכתמים משמעותית
עדי_ברזילי*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2014, 09:33

כתמים על השיניים

שליחה על ידי עדי_ברזילי* »

שמן קוקוס מועיל להפחתת הכתמים. אנחנו משפשפים את השיניים עם בד טבול בשמן.
על סודה לשתיה אני לא סומכת- מה זה בכלל??
והכי חשוב - לנקות את השיניים עם חוט דנטלי שמונע הצטברות אבנית מלכתחילה
אמא_צעירה*
הצטרפות: 19 ינואר 2004, 15:18
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי אמא_צעירה* »

שמן קוקוס עוזר להפחתה של כתמים קיימים או למניעה של כתמים עתידיים?
ענבל_נתן_בר*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2007, 16:00
דף אישי: הדף האישי של ענבל_נתן_בר*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי ענבל_נתן_בר* »

לצחצח עם מעט מלח
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

לביתי מופיעים כתמים שחורים על השיניים והתחלתי במחקר על מנת להבין ולמגר את התופעה. הרופא אמר שזו פטריה אך בפורומים רפואיים שונים טוענים כי אלה חיידקים. בכל אופן רציתי לשתף שנטען שם שגם סודה לשתייה וגם מלח גורמים בשימוש ממושך נזק לשן מאחר והם שוחקים ( סודה ) או שורטים ( מלח ) את ציפוי השן. אין לי דעה מושכלת בנידון, ממשיכה לחפש פתרון שישמע לי הגיוני. מישהו יודע מה המשמעות של חיידקים / פטריות המשחירים את השן מבחינת גופנ פש?
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

כתמים על השיניים

שליחה על ידי ענת* »

עם כל השמירה הקפדנית שלי על היגינת הפה, לדאבוני הבחנתי בכתמים חומים על שלוש שיניים האחוריות בלסת התחתונה, זה מאוד מטריד אותי! התיעצתי עם שיננית והיא אמרה שאפשר להסיר את הכתמים,
אבל יחד עם זאת תיוצר גם רגישות בשן.
מה ניתן לעשות? הבנתי שסודה לשתיה עלולה לפגוע באמייל השן, אז עד כמה זה נכון?
,
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

כתמים על השיניים

שליחה על ידי רינת* »

לבתי בת שנה בקעה שן רביעית עם כתם שחור ותוך מספר שבועות זה הדביק את כל השיניים הבנתי מרופא שיניים שמדובר בחיידק בפה שנמצא אצלה לא ברור מאיזה סיבה וסביר להניח שזה ישאר תמיד ופשוט צריך לנקות לה כל חצי שנה אצל שיננית . מישהו יכול להגיד לי אם יש דרך אחרת לנקות לא ניראה לי שתינוקת בת שנה וחצי יכולה לסבול את כל מכשירי הניקוי של הרופאים
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

שלום בתי בת 16 וחצי שותה מי ברזל בשם ספטון היא חייבת לקחת אותם מחסני הברזל שלה ריקים וזה משחיר לה את השניים מה אתם ממליצים לעשות תודה איילת
איילת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 13:15

כתמים על השיניים

שליחה על ידי איילת* »

_ (12.05.2015 17:36):
שלום בתי בת 16 וחצי שותה מי ברזל בשם ספטון היא חייבת לקחת אותם מחסני הברזל שלה ריקים וזה משחיר לה את השניים מה אתם ממליצים לעשות תודה איילת
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

אוקיי אז גם לי יש כתמים שחורים על השיניים מצד אחד זה מגן על השן מצד שני זה לא אסתטתי. הבנתי גם שזה פטריה והופעת פטריות בגוף זה בגלל גוף חומצי שמהווה מצע להרבה בעיות לכן צריך להעביר אותו להיות בסיסי ע״י תזונה מתאימה. יש טבלה באינטרנט מהם המאכלים החומציים ומה הם הבסיסיים. בנוסף מקל לקריץ מוריד את הכתמים לשפשף על השן.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי אפרת_מ* »

יש פה בלבול בין כתמים, לבין בלק ליין, שהוא נקודות או פסים שחורים על השן. גם בחלק הפנימי וגם בחיצוני.

בלק ליין לא נוצר מתזונה ולא מושפע ממנה.
זה לא משהו שאכלת.
זה חיידק, שאחרי שנדבקים בו, מאוד קשה להפטר ממנו.

מצד אחד, אם לא מצחצחים טוב, יש ממנו יותר. הרבה פעמים יש יותר החלק הפנימי או בשיניים האחוריות, כי שם האדם לא מצחצח טוב. זה גם נתקע בשקעים במשטח השן, אליהם המברשת לא מגיעה.

אני מצחצחת כבר 9 שנים עם פרדונטקס. כך שהוא לא ה-פתרון. עם זאת מלח ומשחות מלחיות כן משפרות מאוד את המצב.
פרח_בית*
הצטרפות: 12 נובמבר 2015, 23:07
דף אישי: הדף האישי של פרח_בית*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי פרח_בית* »

אני סובלת מבלק ליין קצת יותר משנה, ממש מרגיז כמה שזה מכוער...
השיננית כמובן אמרה שזה רק צובע את השיניים, לא מזיק אבל מפריע מבחינה אסתטית.
שאלתי את אורי מאיר צ'יזיק, והוא טוען שזה מעיד על שיניים בריאות.
גם מקריאה ברשת ראיתי שיש רופאים שאומרים שזה הדרך של הגוף להגן על השיניים.

בהתחלה זה היה נראה לי מוזר, אבל אם אני מתאמצת לחשוב אחורה, אני חושבת שזה התחיל לי מתי שהתחלתי ללכת לשיננית (במשך שנים לא הלכתי), ולהשתמש במברשת שיניים חשמלית. מאז שזה התחיל הייתי כבר 3 פעמים אצל שיננית (פעם בחצי שנה), ואחרי כל טיפול זה חוזר בצורה יותר גרועה... לדעת השיננית זה אומר שזה מחמיר ואני צריכה להגיע לעיתים יותר דחופות, אבל מתחיל להרגיש לי שאם אני אעזוב את זה אולי זה קצת ייחלש לבד..
כמו שבעלי אמר - את רואה? זה כי את מנקה את השיניים יותר מדי...

בינתיים שום דבר לא מוריד את זה (אני מצחצחת פעמיים ביום עם משחה של וולדה, בעבר ניסיתי פרדונטקס אבל היא לא עזרה). חוט דנטלי/קיסם ודומיו לא עוזרים. לא שותה קפה/מעשנת (מאז ומעולם), שותה תה לעיתים רחוקות.

ניסיתי לגרגר מי מלח כמה שבועות אבל הרגשתי שזה הופך את השיניים והחניכיים למאוד רגישות אז הפסקתי.
השלב הבא - אני אנסה שמן קוקוס/שמן זית ( משיכת שמן ). אם זה יעזור לשמור על השיניים בריאות, אולי הן יפסיקו לנסות להגן על עצמן...
אם גם זה לא מצליח, אני צריכה להתרגל ללכת עם שיניים שחורות....
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

אשמח אם מישהו ימליץ על דברים שעוזרים להיפטר מבלאק ליין, לפני שלושה ימים הייתי אצל השיננית וכבר אני רואה את הנקודות חוזרות וזה ממש מכוער
יוסי*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2002, 21:34

כתמים על השיניים

שליחה על ידי יוסי* »

היה לי את הבעיה של כתמים שחורים על השינים הרבה זמן, ואז שמעתי על מי פה שנקראים "ליסטרין" (יש את זה גם באושר עד), מאז שאני משתמש במי פה האלו - פשוט לא חזר לי השחור. פלאי פלאים
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

רצוי למצוא שיננית טובה שמורידה ביסודיות את הכתמים גם מהצד הפנימי, כך שיעבור יותר זמן עד שיחזור. יש לחלק מהשינניות(אולי בעיקר במרפאות פרטיות?) מכשיר שמרסס איזה נוזל(אולי בתוספת אוויר), שמצליח להוריד כתמים שבדרכים אחרות לא יורדות.

מברשת חשמלית מודרנית גם עוזרת.
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

לא מבינה איך ברפואה מתקדמת לא מצאו פתרון לבלאק ליין....הזוי....50 שנה אני עם זה ...שיננית כל חצי שנה ....אים אנטיבחוטיקה אם זה חיידק?
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

להלן פתרון, סבלתי מזה שנים!!
הולכים לבית טבע וקונים אדמת חוואר, שמן שומשום ושמן מנטה. מכינים משחה בשתי דקות ומצחצחים בחשמלית, ושלום ולא להתראות לכתמים על השיניים.
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

למישהו יש רשמים מעודכנים והצליח להתגבר על בלאק ליין?
אולי באמצעות תזונה? שתפו :)
אמא_של_נגה*
הצטרפות: 01 דצמבר 2018, 10:37

כתמים על השיניים

שליחה על ידי אמא_של_נגה* »

הי
משתתפת עם כל הסובלים/סובלות והתסכול המתמשך
גם לי התחיל black line לפני שלוש שנים בערך וניסיתי הכל ושום דבר לא עזר חוץ מניקוי שיניים. גם הבנות שלי נדבקו ממני...

כמה תובנות
חומציות! לא למיצי פירות במיוחד חומציים (תפוזים, לימונים וכד)
הפסקתי לשתות מיץ לימון על הבוקר, החרמתי אבקת ויטמין c )החלפתי לקפסולות/טבליות,

בעניין משחות שיניים, אחרי ניקוי שיניים שני התחלתי להשתמש בשמנים אתריים (living libation( וראיתי עצירה משמעותית, חזר מאד קצת ולאט,
אבל אז עשיתי כמה טיפולי שיניים (עקירת בינה ועוד כמה דבריםמשדחפו לי על הדרך) אצל רופא שיניים הוליסטי ומאז השמנים ממש מכאיבים ושורפים. .. הוא טוען שהם פשוט חזקים מדי
בכל מקרה משתמשת כרגע במוצרים שלו ויחזור לדווח אם יראה שעובד. So far so good אבל עברו רק 3 חודשים אז נראה

בהצלחה רבה
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

בני בן ה4 סובל מבלק ליין
השיננית אמרה לברר לגבי רפואה פרה ביוטית
מחיפוש קטן בגוגל הגעתי לנטורופטית שסבלה מזה שנים וייצרה משחת שיניים מאדמת חוואר ושמנים אתריים.
מתלבטת אם לנסות לצחצח עם זה לבני...
מישהו ניסה והצליח לדחות את הטיפול אצל השיננית ?? כרגע כל חודשיים וחצי אנחנו אצלה כי זה פשוט חוזר בטירוף... וכל השיניים שחורות!
דגן_בגן*
הצטרפות: 16 יולי 2014, 06:54
דף אישי: הדף האישי של דגן_בגן*

כתמים על השיניים

שליחה על ידי דגן_בגן* »

בני בן ה4 סובל מבלק ליין
לא יודעת אם התכוונת אליה אבל יולה חלפין מייצרת משחה כזו ושמעתי עליה דברים טובים. לא התנסיתי אישית וגם לא מכירה אותה, רק מעבירה את המידע למקרה שיעזור
https://www.yulabriut.com/single-post/2 ... RPP1t2ittc
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

אמא של נגה,באיזה שמן בדיוק השתמשת?מחפשת שנים פתרון לזה אשמח ליעוץ
פלוני_אלמונית*

כתמים על השיניים

מישהי יודעת אם זה תמיד מדבק או שיש כאלה שלא משפיע?פרוביוטיקה עזרה למישהו?
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”