מנשא ילקוט

לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לירי_יער* »

למה המחיר שלו כל כך יקר? 640 ש"ח! האם מישהי מוכרת יד 2?
הוא עולה אצל המשווקות 580 ש"ח
את מתקשרת דרך האתר של FUNTAZOO למשווקת הקרובה לביתך
היא מגיעה אליך נותנת לך הדרכה- את מודדת ומחליטה
הכל ממש בסבבה
יש גם עוד הנחה אם את קונה שני מנשאים...
ואפרופו שחור
בקיץ הישראלי לא כדאי להיות בשמש בכל צבע
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

אמא בשלישית-
אני ממליצה על יאמו או ארגו (שקצת יותר יקר). שניהם יותר זולים מה-
FUNTAZOO

גם טליה טוב, אבל קצת יותר קשה לשים אותו (והוא יותר יפה לדעתי, ויותר זול מכל הנ"ל).

את יכולה לשאול ממישהי מנשא לכמה ימים ולהתנסות, או לקחת יעוץ מרווית פה למעלה שתיתן לך למדוד, או אורית מ"המנשא הנכון" (תעשי גוגל).
רוית*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2002, 00:31

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

עולם חדש מעניין אותי אם ניתקלת ואת מכירה אתfuntazoo ???
אמא בשלישית ציינה שהיא מחפשת מגיל קטן .... (יאמו לא מגיל קטן... ולארגו הבנתי שיש איזה תוספת לגיל הקטן)
אם התכוונת לרוית למעלה ליעוץ ....אלי אז אצלי יש רק funtazoo ואשמח לתת יעוץ עליו
שבת שלום...
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי חוט_השני* »

ניסיתי את הפנטזו רק לטיולון קצר ומה שהרגשתי היה שהוא די נוח לנושא אך הצורה בה התינוקות מונחים לא נראית לי בריאה. המשקל העיקרי יושב על המפשעות וחלק הגוף העליון מקומר וגבוה. בשביל להוציא ידיים הקטנה (בת שנה וקצת, פחות מ8 קילו) היתה צריכה להרים הת הכתפיים גבוהה.
רואים שהושקעה בו מחשבה ועבודה רבה אך אולי חסר ידע כגון מה שכתוב כאןhttp://www.beofen-tv.co.il/alon/2011/04/hanging-baby/
וכאן http://www.beofen-tv.co.il/alon/2010/09/gokhale-kids/
חוט_השני*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי חוט_השני* »

וחלק הגוף העליון מקומר וגבוה
כלומר המנשא בחלק העליון מקומר וגבוה
אמא_בשלישית*
הצטרפות: 05 דצמבר 2006, 13:14

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אמא_בשלישית* »

תודה לכל המשיבות.
מפיצות פנטזו היקרות- עמדתכן נקראה והובנה. תודה רבה! אין צורך לחזור על הדברים.
לירי, אני קונה מנשא על מנת להשתמש בו בבית ומחוצה לו. גם כשאני נדרשת לצאת מהבית בקיץ. שחור לא מתאים לקיץ הישראלי, לדעתי. ואני בטח לא זקוקה לשני מנשאים. 580 ש"ח למנשא זה מחיר מאוד יקר, בהתחשב בעובדה שמנשא באופן ממוצע עולה חצי מכך. אגב, למה באתר כתוב 640 אם הוא עולה 580? תרגיל שיווקי? גם זה לא מעורר חשק לקנות אותו.....
אשמח לנסיונן של אמהות נוספות.
חוט שני- גם לי צורת התמיכה בפנטזו לא נראית בריאה ולכן אני מתלבטת. גם לדעתי הושקעה בו הרבה מחשבה והוא נראה נח. למה ניסיתי רק לטיולין קצר?
אני למודת נסיון ומנשאים רבים עם השניים הגדולים. כרגע בהריון שלישי. לא יאמו ולא ארגו לא מתאימים מגיל 0. יש לי יאמו בבית, אני לא צריכה הדרכה. הארגו יותר עמוק ומצאתי אותו פחות נח. בכל מקרה היאמו יהיה נהדר בעוד חצי שנה או יותר. אצטרך מנשא מייד אחרי הלידה. עם מנשאים אלכסוניים לא הסתדרתי עד עכשיו. את מנשאי הקשירה למיניהם כולל שיכלולים כמו שרון דרור לא שרדתי לאורך זמן בגלל ריבוי הבד המחמם והחונק (אותי, אותי!). אולי אנסה הפעם משהו בסגנון OTSH ונראה.
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

את מנשאי הקשירה למיניהם כולל שיכלולים כמו שרון דרור לא שרדתי לאורך זמן בגלל ריבוי הבד המחמם והחונק (אותי, אותי!).
יש לך אויר שם בפנים? :-P
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

עולם חדש מעניין אותי אם ניתקלת ואת מכירה אתfuntazoo ???
אני לא מכירה (ולכן לא יכולה להמליץ או לשלול). קראתי עליו כאן.

אם התכוונת לרוית למעלה ליעוץ
אכן התכוונתי אליך...

(יאמו לא מגיל קטן... ולארגו הבנתי שיש איזה תוספת לגיל הקטן)
טליה הוא מגיל 0
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

אמא בשלישית, את צמד נסית? יש בו מינימום של בד. הוא מאד מתאים לקיץ.
מנשא אלכסוני גם יכול להתאים. אבל לא OTSBH- הוא ממש לא מתאים לקיץ עם כל הריפוד. אני ממליצה על מנשא אלכסוני תוצרת הארץ מבד דק ועם ריפוד דק, אם בכלל. ראי למשל פה
לילך_רוכל*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 12:10
דף אישי: הדף האישי של לילך_רוכל*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לילך_רוכל* »

ממליצה בחום על מנשא טליה. מגיל 0 עד 5 (בטיולים) על הבטן על הגב על הצד (אח"כ)
שיהיה בבריאות ובשמחה
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אום_שלום* »

גם אני ממליצה בחום על מנשא טליה
נשאתי על הגב מגיל שלושה חודשים, על הבטן מרגע שקיבלתי אותו (נדמה לי בגיל חודש).
בדיעבד אני חושבת שאם היה לי האומץ לנסות על הגב עוד קודם זה בהחלט היה אפשרי. זה דורש טיפה התארגנות ואולי עזרה בפעמים הראשונות עם תינוק שעוד לא יושב בפישוק אבל בהחלט אפשרי.
רוית*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2002, 00:31

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

אני רק אציין לגבי המחיר שזה ממש ממש לא תרגיל שיווקי דרך האתר זה גם עם משלוח... ולכן יותר יקר.
וזהו... שבוע טוב ונשיאה טובה לכולכן בכל המנשאים למינהם!!!
אמא_בשלישית*

מנשא ילקוט

האם כדאי לקנות טליה אם יש לי כבר יאמו? הם נראים מאוד דומים, רק יאמו יותר מערבי. יותר אבזמים, פחות קשירות. אני טועה?
אורית תודה על ההכוונה החכמה. את צמד לא ניסיתי, אשמח לנסות. אם הוא מצטיין במיעוט בד הוא בהחלט נראה מתאים. ניסיתי בעבר את לופי והבד שלו היה מאוד נוקשה ולא גמיש. האם גם הבד של צמד כזה?
אני מבינה שבאלכסוניים את ממליצה על ערסלי, כי כתוב שסאפי מרופד. האם "הזנב" של שני המנשאים לא מסבך את הלבישה- הורדה ולא מפריע. בכלל, למה למנשא יש זנב :-)?
אורית, האתר של "המנשא הנכון" שלך? השתמשתי בו רבות בעבר והוא אחלה!
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

כן, אני אורית מהמנשא הנכון :-) תודה!
הבד של צמד משמעותית דק יותר מלופי.
באלכסוניים אני ממליצה על שני הסוגים. גם סאפי מתאים לקיץ ובפרט הורסיה העדכנית שלו שמגיעה עם ממש מעט ריפוד ואת הכרית של הכתף אפשר להוציא לגמרי אם רוצים. אבל למי שחייב ממש בד אורירי עדיף הערסלי (ורצוי מכותנה).
הזנב לא מפריע. הוא נועד לאפשר להדק את המנשא לגודל הרצוי. יש לך גם מנשאי פאוץ' שמגיעים בגודל קבוע- כמו לופי, רק מבד לא נמתח. הבעיה איתם שחשוב מאד לבחור את המידה הנכונה, זה מנשא שממש מוכרחים למדוד לפני הקניה. נסי לחפש את תליני, או הוטסלינג.
אמא_בשלישית*

מנשא ילקוט

ניסיתי את תליני בעבר וגם הבד שלו מאוד נוקשה. ויש גם אבא בתמונה הגדול ממני במידה לפחות, לכן אני לא מעונינת במנשא כזה.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

אמא בשלישית,
לגבי יאמו וטליה - אני חושבת שבטליה אפשר לשאת תינוק קטנטן ואילו ביאמו מלפנים מגיל 3 חודשים ועל הגב מגיל 5 חודשים.
לי יש את שניהם, בראשון אני משתמשת רק בחודשים הראשונים ואחכ עוברת ליאמו שהוא כבר חלק ממני, לא הולכת בלעדיו לשומקום (כמעט כמו תחתונים... ;-) )
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

אם ככה ממליצה לך לנסות צמד/ערסלי/סאפי.
וטליה היא גם אופציה טובה כי מתאימה מלידה בשונה מהיאמו (ואם כבר, הרשי לי לבלבל אותך, יש לך גם את הסאפי מאי שמתאים מלידה וגם הוא נהדר...)
אמא_בשלישית*

מנשא ילקוט

עוברת ליאמו שהוא כבר חלק ממני, לא הולכת בלעדיו לשומקום (כמעט כמו תחתונים... )
צחקתי כשקראתי את השורה הזו. מכירה את התחושה. יש לי ילד שגדל לי על הגב. ביאמו :-)

אם ככה ממליצה לך לנסות צמד/ערסלי/סאפי.
אורית, האם לחכות עם הנסיונות עד אחרי הלידה? אני גרה די רחוק מהמפיצות שלך ואחרי הלידה מטבע הדברים אהיה פחות ניידת. אין לי 120 ש"ח פנוים להוציא על ביקור של מדריכה. את המנשא אני אצטרך מייד כי אין לי עזרה עם שני הגדולים. מצד שני אין לדעת מה יהיו בחירותיה של התינוקת לכשתגיע. מנסיוני עם שני הגדולים היו להם העדפות ברורות ושונות בתחום הזה. מתלבטת.
אני מוכנה לנסות גם טליה וסאפי מאי, אבל נדמה לי שהם יהיו פחות נוחים לי. הקשירה שלהם יותר מסורבלת ודורשת יותר תמרונים. לא נראה לי שיהיה לי כוח לזה.
חוט_השני*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי חוט_השני* »

אני מאוד מהנתי מהסאפי (צד)כמה חודשים עד לכביסה. אחכ הבד נהיה נוזלי מידי ולא החזיק את ההידוק. גם הבד הכפול שלו די מחמם. מה שכן הוא המנשא הכי יפה שהיה לי:-)
לא זוכרת שהיה לי חם יותר בקיץ עם האובר דה שולדר אבל הזיכרון לא משהו. תיכף בחום הבא אזכר.
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

הי אמא בשלישית
יש לי פתרון לכל בעיה :-) אני מציעה שתצרי איתי קשר בערוץ פרטי (מייל או טלפון. הפרטים באתר).
אמא_בשלישית*

מנשא ילקוט

אחלה, תודה!
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

לא זוכרת שהיה לי חם יותר בקיץ עם האובר דה שולדר

גם לי החום לא הפריע. בו יותר מבאחרים.

מה שכן- כבר אין להשיג OVER THE SHOULDER חדש. הם סגרו את העסק. אז מי שרוצה חדש שתסתפק בתחליפים הטובים שקיימים.
ומי שמכורה לOTSBH, כדאי שתקנה סטוק של יד שניה במצב חדש באיביי, לפני שגם הם יעלמו. :-)
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אמא בשלישית, אחרי הלידה השניה שלי קיבלתי מנשא קוראני (אמנם מויאטנם אבל מה זה משנה? יש כזה גם ישראלי של היצרנית של מקדם) כזה שנושאים בו על הגב עם שתי רצועות, היה מאוד נוח במשקל קטן, אחר כך הרצועות קרעו לי את הכתפיים. זה פינה לי את הפרונט להמשך חיים כשגרה והילד היה על הגב. גם לפעמים פשוט ערסלתי אותו בלונגי וקשרתי על הגב, הוא מאוד אהב את הרעיון וזה גם כן, פינה לי ידיים לעבודה אבל פה המשקל יושב על כתף אחת וזה די מבעס.
הפעם, לקראת הלידה קיבלתי מנשא קובבה יד שניה, נראה איך הוא יהיה, טרם ניסיתי, טרם ילדתי בשלישית...
יש לי גם תואם אובר דה שולדר שאני חושבת לערסל בתוכו בשעות הצורך, אין לי מושג איך זה יעבוד ואם זה יהיה נעים למי מאיתנו בחום, בני השני מאוד אהב אותו אבל בגיל די מאוחר, הוא גילה אותו כשהיה בן שנתיים, לפני כן ממש לא הסכים להסתכל עליו לא כל שכן להכנס לתוכו, דווקא את הלופי (שאני לא סבלתי) הוא אהב מאוד.
בקיצור, יש המון המון אפשרויות כולל מאולתרות ובכמו שאורית כתבה, לכל בעיה יש פתרון. ואולי באמת כדאי לחכות עד אחרי הלידה, אם יש לך כבר משהו ככה בינתיים, כדי לברר מה ההעדפות של הנערה...
גלי_לי*
הצטרפות: 14 מרץ 2009, 21:32
דף אישי: הדף האישי של גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

הי לכל הנושאות
אני אמנם בין היתר משווקת את הפנטזו אך אני לא כותבת כאן כדי למכור או לשכנע, ורוצה לבקש שתקראו אותי כאמא אחת
אני רוצה לשתף את תחושותיי כאמא מחפשת את המנשא האידאלי לי שעל זה הדיון שהתעורר פה
עם הגדולה הסתובבו לי כמה מנשאי התחלה עד שהתחלתי עם היאמו והייתי מרוצה מאד
כשנולדה הקטנה שוב התחלתי עם כמה מנשאי בד של התחלה, העוגייה הקטנטנה הזו לא ישנה בחודשים הראשונים במשך היום בשום מקום שהוא לא עלי, ונכנסתי למצוקה מאד גדולה של מחסור במנשא הנכון, יאמו היה גדול בשבילה (היא גם פיצית) ולא מתאים עם הפישוק, הגיע אלי מנשא מסורתי כלשהו והיא צרחה ולא הצלחתי בשום אופן לשים אותה על הגב, הגב שלי לא עמד יותר במנשאי הבד על הבטן. ואז נתקלתי בפנטזו שבעיניי ענה על כל הבעיות שנתקלתי בהן ובתחושה שלי ולמיטב הבנתי תומך בה היטב ואני ממש לא רוצה לעורר שוב את הדיון אם כן פנטזו או לא, הוא מנשא חדש בשוק וחבל לקבוע ולחרוץ. כאמא עם צורך אני הרגשתי שהוא הכי טוב שקיים (בדגש על הרגשתי).
בין חברותיי האמהות מסתובבים מנשאים שונים ולכל אמא וכמו שציינתם לפעמים גם לגמדונים יש דעה על המנשאים השונים וחווית נוחות כזו או אחרת.
אני אגב מנסה למסור (אם מישהי מעוניינת) את התינוקיס ואת ה-OVER THE SHOULDER שברשותי. על השני ראיתי שהמלצתן בחום ואין להשיג, אני מעולם לא הצלחתי להסתדר איתו, כשהן קטנטנות אני מרגישה שהוא לא בטיחותי וכל הזמן מפחדת שהן תיפולנה, כשהן טיפה יותר גדולות זה תוך כמה דקות כואב לי בגלל הנשיאה האלכסונית, עם שתיהן בשלב הקשה הזה של בין חודשיים לחצי שנה ניסיתי אותו מדי פעם, ושתיהן לא היו נינוחות בו אף פעם מן הסתם בגלל חוסר הנוחות שלי.
בשורה תחתונה - בעיני בחירת המנשא היא מאד אישית ולא ניתנת לסיכום וירטואלי, צריך למצוא רגע שבו האם והתינוק רגועים
ולנסות
ולחוש.
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

האם מישהי יודעת האם המנשא הנכון מתכוונים להציע אצלם את הפנטזו?
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

את יכולה לשאול את אמל ית
או את יש לי אוצר
  • הן משווקות את המנשא הנכון
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

האם מישהי יודעת האם המנשא הנכון מתכוונים להציע אצלם את הפנטזו?
לא. (אורית מהמנשא הנכון)
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

תודה על התשובה.
אני עדיין מחפשת מידע על הפנטזו מבחינה אורטופדית ועל התמיכה בתינוקות רכים.
יש לי חברה שעומדת ללדת ואני רוצה לתת לה במתנה מנשא. היא חשבה על בייבי ביורן. הסברתי לה שזה לא מנשא טוב ואני חושבת שהיא תתלהב מהפנטזו (היא פחות בענייני קשירות, הנפות... בקושי שכנעתי אותה לשאול את הלופי שלי לחודשים הראשונים). אז אם המנשא הנכון היו משווקים את הפנטזו הייתי נותנת לה במתנה פגישת ייעוץ בבית עם סכום כסף למנשא. אבל כיוון שלא... אז אני מתלבטת לגבי זה. הייתי שמחה לחוות דעת אורטופדית ממישהי שאינה יצרנית או מפיצה של הפנטזו. לא הייתי רוצה לתת לה משהו שלא טוב למתאים לתינוקת ולה.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אבל במנשא הנכון יש ילקוטים אחרים, לא?
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

כן, יש ילקוטים אחרים וטובים מאוד, רק שלא בטוח שיתאימו לה לפי היכרותי איתה. נראה לי שתעדיף מנשא בו מאבטחים את התינוק קודם, קל יותר ללבישה וכאלה. לבישת יאמו נראית לה ממש אתגרית...
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

אחת, את יכולה לתת לה במתנה מנשא כריכות ללא קשירות שהוא אופציה פופולרית מאד לחודשים הראשונים גם בקרב משתמשות בייבי ביורן.
כשהתינוק יגיע לגיל של מנשא ילקוט, אם היא עדיין תרצה בייבי ביורן ולא תתחבר למנשאי ילקוט, אין ספק שהפנטזו עדיף בהרבה על פני הביורן.
אם כי הלבישה של יאמו ושל פנטזו מלפנים דומה מאד. ההבדל העיקרי הוא בלבישה על הגב וממה שאת מתארת היא לא נשמעת מישהי שזה בכלל הכיוון שלה מראש.
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

יש לה מנשא כריכות להתחלה כי השאלתי לה את הלופי שלי. בכל מקרה זה מנשא רק לכמה חודשים וחבל לקנות...
על בייבי ביורן מבחינתי אין מה לדבר השאלה היא האם אורטופדית הילקוטים לסוגיהם כן עדיפים על הפנטזו. כי אם כן אז אולי בכל זאת אעשה בשבילה את הבחירה של מנשא ילקוט. אבל אם לא אז באמת יהיה לה עדיף הפנטזו. השיקול הראשון הוא לדעתי האורטופדי.
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

באופן אישי אני חושבת שמנשאי ילקוט עדיפים.

אבל.. את יכולה לקנות לחברה מנשא, את לא יכולה לגרום לה להשתמש בו.
הכי טוב שתתני לה מתנה, שתהיה בעלת ערך בשבילה.
אם נראה לך שאתן לא באותו ראש בענייני מנשאים, אולי תתני לה משהו אחר?
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

מסכימה מאד עם שני |Y|
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

את יכולה לקנות לחברה מנשא, את לא יכולה לגרום לה להשתמש בו
נכון... אבל דווקא כאן יש אוזן קשבת! סוף סוף חברה מהמיינסטרים שמקשיבה לטיעונים (למשל בגנות הבייבי ביורן). יש לי עם מי לדבר. בגלל שאני מכירה את החששות שלה מהילקוטים הרגילים אני בודקת את הפנטזו, אבל כמובן שאם הוא לא מומלץ אורטופדית לא אמליץ עליו, כמו שלא המלצתי על הבייבי ביורן. אבל באמת יכול להיות שהוא פשרה טובה למי שמפחדת ממנשאים אחרים, גם אם הוא פחות טוב אורטופדית, זו תהיה החלטה שלה...
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלית* »

נעים מאוד, אני מנשא חדש וטוב. לפעמים קצת קשה לקבל חדשים לקבוצה קיימת ומגובשת...
ועכשיו ברצינות- שמי גלית, שותפתי רונית ואני עיצבנו את מנשא פנטזו. שתינו מעצבות מוצר (בוגרות בצלאל) והחלטנו לעצב מנשא שיאפשר שימוש יומיומי כבר מיום הלידה ועד שלא יהיה בו צורך.
אני בחורה קונבנציונלית למדי, אם כי שונאת ג'אנק פוד ובהחלט מכבדת את הסביבה. רונית לעומת זאת, חיה בקהילה האקולוגית של חוקוק, ילדה בבית, מניקה עד אין סוף וכו'... מוכר, לא?
מה שניסינו, ולדעתינו הצלחנו, הוא לחבר את החוכמה הטמונה במנשאים המסורתיים למיניהם, לפשטות ולבטיחות לה מצפים המשתמשים המערביים. מנשא פנטזו נראה ממשפחת בייבי ביורן אבל הוא נותן תמיכה מלאה ובריאה מיום הלידה, מאפשר תנוחות רגליים שונות לתינוק- ללא תליה מהמפשעה (בניגוד למה שנכתב כאן בעבר כתוצאה מצפיה מתמונות) ומאפשר העמסה לגב בדומה להעמסת תרמיל. התמיכה המלאה לקטנטנים ושיטת ההעמסה מאפשרות לשאת מאחור תינוקות מהרגע שמרגישים בטוחים לעשות זאת. עם הילד הראשון אולי משתהים קצת, אבל כשמגיע הילד השני, כולנו מבינות שנוכל לעשות הרבה יותר אם הוא יהיה מאחור. פרט למאמינים בתנוחת השכיבה האופקית, מנשא פנטזו נותן מענה שלם ואמיתי לצורך בתמיכה בגב ובצוואר התינוק. המנשא מאפשר לתינוק בן יומו להיות מכורבל כעובר ומכודרר בתוך מנשא רך אך תומך. אתן מוזמנות להתנסות אצל המפיצות שלנו או לדבר עם אנשים שבאמת משתמשים במנשא ולא להסתפק בצפייה בתמונות.
http://www.funtazoo.com/ בשמחה נענה על שאלות גם בטלפון.
אחת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אחת* »

סליחה, לא התכוונתי לעורר מהומה...
יש משהו שאני חייבת להגיד- אני לא חושבת שמה שאת מרמזת בדברייך על המנשא הנכון נכון... הן לא מייצרות מנשאים אלא משווקות אותם, ועיסוקן הוא בעיקר בייעוץ לגביהם כפי שאני רואה את זה. כבר יותר מפעם אחת הן המליצו על מנשאים שהן לא משווקות אותם כלל או הציעו עזרה בלבישה למישהי שתפרה מנשא בעצמה, והן בטח לא מרוויחות מזה. יש להן מבחר גדול של מנשאים והוא רק גדל כל הזמן.
אם לא התכוונת לרמז על זה והבנתי לא נכון את דברייך כסוג של האשמה- אז אני מתנצלת.
בכל מקרה עבורי הן סוג של ממליצות לא תלויות- כי הן לא מייצרות מנשאים אלא משווקות, וכבר ראיתי אותן פעמים רבות ממליצות על מנשאים שהן לא משווקות כך שהן בעיני אובייקטיביות לפחות במידה מסוימת. התחושה שלי היא שבראש מעייניהן זה שתינוקות יינשאו ושיינשאו במנשא טוב אורטופדית להם ולנושאת.
אני לא יודעת למה הפנטזו לא משווק גם דרכן אבל באופן אישי אני חושבת שזה בעוכרי המנשא- גם כי הן כתובת מאוד מרכזית לכל מה שקשור למנשאים (אפילו תעשי גוגל על המילה מנשאים ותגיעי לאחד האתרים שלהם) וגם כי הן מאפשרות פגישת ייעוץ והכרות עם מגוון מנשאים וזה משהו מאוד חשוב לאמא טריה וחבל שהפנטזו לא יהיה חלק מפגישה כזו (כמו זו שאני רוצה לתת במתנה לחברתי).
ושוב אני מדגישה שלא ניסיתי את הפנטזו, שהוא נראה מנשא באמת מיוחד ושונה ממה שיש בשוק, שנראה שיש לו הרבה יתרונות ושכנראה מתאים במיוחד לאמהות שהאבטוח של התינוק חשוב להן ושההנפה לא מתדרת להן. אם הוא יאפשר לאמהות רבות יותר נשיאה וגם יאפשר נשיאת גב לגילאים מאוחרים לאמהות שאחרת לא היו נושאות אז מבחינתי זו ממש עבודה חשובה וכל הכבוד.
אתמול דיברתי עם חברתי וסכמנו שכשהתינוקת שלה תגדל קצת אז היא תנסה גם מנשא ילקוט וגם פנטזו ותבחר היא בין השניים. אני מנחשת שהיא תבחר בפנטזו ומבחינתי אני אקנה לה את המנשא הזה בלב שלם.
בהצלחה לכולן.
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

ללא תליה מהמפשעה (בניגוד למה שנכתב כאן בעבר כתוצאה מצפיה מתמונות)
מהסרטון שלכם (היפהפה, אגב) נראה בבירור שהתליה היא מהמפשעה. יש שתי רצועות שעוברות במפשעה, ועם זה אי אפשר להתווכח. מה גם שנראה כאילו יש תמיכה מאוד בעייתית לאזור העורף והראש- יש מין חתיכה קשיחה שלא צמודה אל התינוק, כך שהראש מיטלטל (בגילאים שהם עוד לא מחזיקים את הראש).
אני מדגישה שלא ראיתי בלייב ולא ניסיתי את המנשא, אבל אם אתם לא נמצאים במנשא הנכון, זה אומר מבחינתי שהמנשא לא בריא לתינוק. (אני קניתי אצל אורית כל כך הרבה מנשאים, ותמיד התחושה שלי היא שבראש מעייניהן זה שתינוקות יינשאו ושיינשאו במנשא טוב אורטופדית להם ולנושאת. )
מה_איתי*
הצטרפות: 06 מרץ 2010, 21:48

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מה_איתי* »

אני שאלתי אורתופד ילדים , מומחה משניידר, איש מקסים בעיני.
הוא אומר שכל המנשאים טובים מבחינה אורתופדית (כן , למרות שיש מומחים מתחומים אחרים שלא מסכימים עם כך). היה מנשא יפני מסויים שאינו טוב וכבר לא קיים יותר אז זה לא רלוונטי בכל מקרה. במנשא ההוא התינוק עמד בתוך המנשא.
הדגש היחיד של הרופא היה לא לשים תינוק בן פחות מחצי שנה כשהפנים שלו כלפי חוץ - לדעתו זו תנוחה מאוד לא מומלצת ופוגעת.

אני אישית כן ראיתי את הפנטזו מספר פעמים , גם עם תינוקות קטנים.
יש אפשרות לשים את התינוק בתנוחת צפרדע בהתחלה ואח"כ יש דרך לשים אותו כך שיש פיסוק והוא לא תלוי.
הראש נראה ממש לא תלוי , אני לא יודעת אבל כמה הוא צמוד לגב הנושא.
אז המנשא נראה בסדר בסה"כ אם כי לא לטעמי האישי בגלל סיבות אחרות.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אום_שלום* »

מה שאותי מעניין זה האם כל המשקל נמצא על כתפי הנושא כמו שראיתי.
מבלי להכנס כרגע לדיון על ההתאמה לתינוק (שהוא דיון מאוד חשוב), לי חסר שאין רצועות מותן, נראה לי מאוד מעמיס על הכתפיים לשאת כך תינוק בן יותר מחודשים ספורים.
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אבל אם אתם לא נמצאים במנשא הנכון, זה אומר מבחינתי שהמנשא לא בריא לתינוק.
את צריכה לקחת בחשבון שהמנשא הנכון לא יכול לשווק כל מנשא שעומד בתנאים שציינת. יש הרבה מנשאים רבים וטובים בכל "קטגוריה" וצריך לבחור.
יכולות להיות סיבות שונות למה מנשא פנטזו לא משווק ע"י המנשא הנכון (כבר יש בחנות מנשאי ילקוט אחרים, תנאי הפצה לא טובים. אלה שני רעיונות שבאים לי בשליפה) אבל מכאן ועד להסיק שמדובר במנשא לא טוב ארוכה הדרך.

זה נכון שלהיות משווק על ידי מוסד מכובד וותיק שכזה זאת "תעודת כשרות" מצויינת אבל לא הוגן להסיק את ההיפך.
אורית_מהמנשא_הנכון*
הצטרפות: 13 מאי 2011, 21:05

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית_מהמנשא_הנכון* »

רגע, רגע.
אני לא נוהגת בדרך כלל לשתף את הקהל הרחב בשיקולים שעומדים מאחורי הבחירות העסקיות שלי (או לכתוב פה תחת הכובע של "אורית מהמנשא הנכון" לצורך הענין, לרוב אני מסתפקת בניק שלי) אבל חשוב לי לציין שהשיווק של פנטזו אצלנו בהחלט עמד על הפרק וההחלטה לא לשווק אותו התקבלה אחרי מחשבה רבה ולא אוטומטית (בשונה ממנשאים שלא הייתי מעלה בדעתי לשווק, נאמר בייבי ביורן).
שוב, אין לי כוונה לפרט את השיקולים מאחורי ההחלטה אבל המסקנה שאם מנשא לא נמכר אצל המנשא הנכון הוא מנשא גרוע/לא בריא אמנם מחמיאה לי מאד, אבל היא מסקנה מעט נמהרת לטעמי. פגשתי ואני מעריכה מאד את גלית ורונית שיצרו את הפנטזו ומגיע להן קרדיט על יצירת מנשא חדש לגמרי בעל יתרונות לא מבוטלים.
אני מציעה כדרכי לכל המתלבטות להתנסות ולמדוד כל מנשא לפני שפוסלים אותו- וגם לפני שמהללים אותו :-)
אורית_מהמנשא_הנכון*
הצטרפות: 13 מאי 2011, 21:05

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית_מהמנשא_הנכון* »

נראה לי מאוד מעמיס על הכתפיים לשאת כך תינוק בן יותר מחודשים ספורים.
אחרי התנסות עם פעוט לא קטן, התשובה היא לא. האמת שגם אני ציפיתי שכל המשקל יהיה על הכתפיים וזה לא כך. אם כי חשוב לציין שהכרחי לסדר לפעוט את הרגליים בפישוק כמו שצריך ע"י תומך הרגליים, גם לטובת נוחות הנשיאה וגם לטובת התינוק. אני משערת שאם מאפשרים לתינוק להנשא עם רגליים ישרות ולא תמוכות חלוקת המשקל לא תהיה טובה באותה מידה.
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לירי_יער* »

פנטזו פנטזו
האמת שהיתה לי התנגדות להיפרד מהיאמו שהוא אליפות העולם בעיניי
אבל לטקטק את החיים עם ילדה רביעית שרוצה רק ידיים- (אהובי אומר שלא גילו לה שהיא רביעית)
במנשא מקדימה היה ממש קשה מתסכל ובלתי אפשרי.
חברה באה להדגים לי- האמת פשוט רציתי שהיא תבוא לבקר אותי ומיד הבנתי את הגאוניות שלו!
אפשר לשאת על הגב מגיל 0
אנחנו התחלנו בגיל חודש.....
אמנם יש רצועות שעוברות בים הרגליים אבל התליה היא לא מהמפשעה- זו לדעתי אחת הגאוניות שלו דוקא
הוא בנוי בצורה מיוחדת שהרצועות בעצם מחולקות לשניים- קשה להסביר צריך להתנסות
אין לו חגורת מותניים ויש לזה גם יתרון וגם חיסרון
מסכימה עם קודמותיי-
מצריך התנסות לפני כל מסקנה
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

_אני שאלתי אורתופד ילדים , מומחה משניידר, איש מקסים בעיני.
הוא אומר שכל המנשאים טובים מבחינה אורתופדית_
נו, באמת. זה לא נשמע מוזר? כמו לומר- כל המכוניות בטיחותיות, כל הצמחים בריאים, כל האורתופדים מבינים על מה הם מדברים.
(במילים אחרות, נשמע לי כמו אמירה שנובעת מחוסר היכרות עם מנשאים)

אבל המסקנה שאם מנשא לא נמכר אצל המנשא הנכון הוא מנשא גרוע/לא בריא אמנם מחמיאה לי מאד, אבל היא מסקנה מעט נמהרת לטעמי.
טוב, סליחה, אני חוזרת בי.
אני פשוט יודעת שאפשר למצוא אצלך כמעט כל מנשא, אז נראה לי תמוה שאת זה לא. התנצלותי הכנה בפני היצרניות.....
מה_איתי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מה_איתי* »

נשמע לי כמו אמירה שנובעת מחוסר היכרות עם מנשאים
גם לי ולכן חקרתי אותו לגבי מנשאים ספציפיים (גם הבאתי שניים משלי להדגים לו) , הוא דווקא היה בקיא בתחום.
אני מניחה שהוא לא מכיר את כל המנשאים בעולם. את מכירה? אני לא...
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

מנשא ילקוט

שליחה על ידי יעל_ש* »

את מכירה? אני לא...
הזכרת לי שדווקא מתחשק לי עכשיו לפגוש איזה מנשא שיפתיע אותי. מה שפגשתי לאחרונה היה וריאציות על דברים שכבר הכרתי לעייפה...

אני בשלב המתסכל בו מתוקתי השלישית מסרבת בתוקף להיצע הרחב שלי,
(ובאמת שאני נותנת זמן הסתגלות...ובאמתחתי ילקוט וכריכות סיני וקוראני ומנשא צד...חוץ מאתיופי יש לי תחושת "פגשתי הכל"...)
וששה ושמחה להכנס לבייביביורן על אבא שלה....
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

אני פשוט יודעת שאפשר למצוא אצלך כמעט כל מנשא
בהערכה גסה, אפשר למצוא אצלי כשליש מהמנשאים שמיוצרים כיום בישראל.
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

_הוא אומר שכל המנשאים טובים מבחינה אורתופדית
נו, באמת. זה לא נשמע מוזר?_
זה אומר שמבחינת אורתופדית נטו, הדרישות ממנשא הן מאד נמוכות. אורתופדים לא מסתכלים על תמונה כוללת אלא על פנים מסוימים של הפיזיולוגיה של התינוק (זוית מפרקי הירכיים ועמוד השדרה, פחות או יותר).
כשלוקחים בחשבון פקטורים נוספים חוץ ממה שחשוב לאורתופדים (כמו למשל טונוס שרירים, טמפרמנט, התפתחות מוטורית, יכולת ההסתגלות של התינוק לעולם ועוד ועוד) כמובן שהתמונה משתנה.
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

הזכרת לי שדווקא מתחשק לי עכשיו לפגוש איזה מנשא שיפתיע אותי. מה שפגשתי לאחרונה היה וריאציות על דברים שכבר הכרתי לעייפה...
אני יכולה להבטיח לך שפטנזו יפתיע אותך...
הבעיה שאת מחפשת פתרון זמני עד שאחד המנשאים שלך יתאימו (וברור לך אני מקווה שזו רק שאלה של זמן. אני מוכנה להתערב שהילדה שלך בת 3 חודשים פלוס מינוס...), והפנטזו הוא השקעה יקרה שמתאימה לאמא שמתחילה אוסף מנשאים ולא רוכשת את המנשא השביעי :-P
יעל_ש*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי יעל_ש* »

אני מוכנה להתערב שהילדה שלך בת 3 חודשים פלוס מינוס

פחחח.......עלית עלי...............בדיוק התלבטתי...(אם את כבר כאן...) יש לך טיפים חוץ מסבלנות?
איך זה שהיא לא מוכנה שום דבר יפה (האמנתי שהיא תהיה ילדת מקדם/כנעני/בקו) ורק ביביביורן?
אורית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

כנראה שלא נוח לה עדיין לפשק ו/או לא נוח לה עדיין לסובב את הראש הצידה כדי להנות מהנוף.
יש לך מנשא צד טוב שאפשר להדק כמו שצריך? נסית בטן לבטן? זה יכול להיות אחלה פתרון ביניים.
קחי בחשבון שאם אתם משתמשים בביורן עם הפנים החוצה, כל מנשא בתנוחת בטן לבטן הוא הרעת תנאים. זה קצת כמו להתחיל מוצקים עם שוקולד, ולהתבאס שהילד לא אוכל סלט :-)
גלי_לי*
הצטרפות: 14 מרץ 2009, 21:32
דף אישי: הדף האישי של גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

אני בשלב הזה נתקלתי בפנטזו....
ומאז אני איתו באהבה גדולה, לא חשוב הכסף, לא חשוב הצבע...

חשוב שהצלחתי לשים אותה על הגב בקלי קלות בלי בכי, בלי פישוק ולא מהמפשעה
והכי חשוב !!!! שגם האב הצליח - ובלעדי....
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

זה קצת כמו להתחיל מוצקים עם שוקולד, ולהתבאס שהילד לא אוכל סלט happy
ג-דול! איזה דימוי נפלא :-)
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

אם אני כבר משוטטת ביוטיוב בשעות הבוקר.

ההבדל בין ישיבה נתמכת
במנשא ילקוט פופולרי.
לבין תליה נתמכת במנשא קוריאני מסורתי.
מה_איתי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מה_איתי* »

_זה אומר שמבחינת אורתופדית נטו, הדרישות ממנשא הן מאד נמוכות. אורתופדים לא מסתכלים על תמונה כוללת אלא על פנים מסוימים של הפיזיולוגיה של התינוק (זוית מפרקי הירכיים ועמוד השדרה, פחות או יותר).
כשלוקחים בחשבון פקטורים נוספים חוץ ממה שחשוב לאורתופדים (כמו למשל טונוס שרירים, טמפרמנט, התפתחות מוטורית, יכולת ההסתגלות של התינוק לעולם ועוד ועוד) כמובן שהתמונה משתנה._

אני מסכימה בגדול.
אני חושבת שאורתופדים כן לוקחים בחשבון טונוס שרירים והתפתחות מוטורית (הוא לפחות כן התייחס לזה) אבל כמובן שיש עוד גורמים (חשוביםמאוד) בתמונה.

מרגישה קצת שמגינה פה על האורתופדים (שממש לא צריכים שקטנה כמוני תעשה זאת...) , רק צירפתי את המידע שקיבלתי עקב כתיבה של מישהי בדף , לא באתי להגן על בייביביורן ;-)
שאלה_לבעלות_ארגו*
הצטרפות: 15 מאי 2011, 14:07

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שאלה_לבעלות_ארגו* »

מדדתי את המנשא בחנות והסתובבתי איתו בערך עשר דקות
בני המתוק בן שלושה חודשים, לא כבד במיוחד - בערך שש ק"ג, ובכל זאת לא ממש הרגשתי קלה כנוצה.
המוכרת הסבירה שברגע שהוא יגיע לגיל ארבעה חודשים אוכל לשאת אותו כשהוא מפסק רגליים החוצה ואז המשקל יתחלק בצורה יותר טובה(כרגע נשאתי אותו כשהוא ב"ישיבת צפרדע", עם הרגליים בתוך המנשא)

האמנם? אשמח לשמוע מנסיונכן..
תודה
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

לא בעלת ארגו אבל מה שהמוכרת אמרה זו שטות בעיני. אם המנשא מהודק היטב והתינוק צמוד אליך אין שום סיבה שנשיאה עם רגליים בפנים תהיה פחות נוחה עבורך. את לא אמורה להרגיש שום הבדל. מוזר לי שלא היה לך נוח עם תינוק במשקל כזה. סביר מאד שלא הראו לך איך ללבוש אותו כמו שצריך.
שימי לב שלא בטוח בכלל שתוכלי להוציא את הרגליים כבר בגיל 4 חודשים, זה יחסית מוקדם לארגו.
שאלה_לבעלות_ארגו*
הצטרפות: 15 מאי 2011, 14:07

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שאלה_לבעלות_ארגו* »

באזשהו שלב הרגשתי קצת כאבים בגב התחתון. לא כל כך היה ברור לי כמה כדאי להדק את הרצעות העליונות והתחתונות, ובאיזה יחס, אם קיים כזה.
למה מוזר לך - האם הארגו אמור להיות נח אבסולוטית? אני מתלבטת אם לקנות וללכת לקבל הדרכה או להחליט שהוא פשוט לא טוב בשבילי....
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

הארגו אמור להיות נוח. לא אבסולוטית אבל נוח. אני בהחלט ממליצה לא לותר על הדרכה ולא להסתפק במוכרת בחנות.
יעל_ש*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי יעל_ש* »

עידכון משמח שלי ועוד לבטים שלי ותשובות נעימות ומחכימות שלא קשורות לכאן, עברו לדף המלצות מנשאים.
תודה לכל מי שסייעה.
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

מנשא ילקוט

שליחה על ידי הילה* »

יש עכשיו שני מבצעים באתרי חצי מחיר:
סאפי ילקוט :http://www.ezekef.co.il/offer.php?id=79&ref=4
ארגו: http://www.baligam.co.il/[po]tel aviv[/po]/offers/poupon
מי משתמש בסאפי ילקוט ויכול להמליץ/ לא להמליץ? איך הוא ביחס ליאמו מבחינת האיכות והנוחות?
אשמח לתשובה...
תודה!
ילד_פיתה*
הצטרפות: 03 יוני 2011, 00:36

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ילד_פיתה* »

למה לא רושמים הרבה על הבקו? הבטרפליי2 דגם מאוד נח.. ממש מעניין, יש למישהיא? קנינו ואנחנו יכולים עוד להחזיר אבל לא מבינים למה אין המלצות...
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

הבקו פשוט יחסית חדש בארץ. הביאו אותו לפני כמה חודשים בלבד.
אם נוח לכם, זה מה שחשוב, ממילא לא כדאי להסתמך על המלצות כשמדובר במנשאים.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לגבי הפאנטזו אני אני ניסיתי ללבוש אותו פעם אחת... ויש לי כמה הארות. הייתי שמחה אם הריפוד שלו לא היה כה קשיח. הבד שלו היה קצת יותר נעים.שתהיה אפשרות כמובן לקפל חלק בגב... ואיפה כובע כשהתינוק נרדם???
לגבי הכיס שלו, לא הרגשתי נוח במאה אחוז שהוא אכן מחזיק את הרגליים של הבת שלי בפיסוק והיתה לי הרגשה כאילו אני צריכה לקמר את גבי כל הזמן... אבל אולי זה עניין של זמן ןהרגל למנשא..
גלית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלית* »

למה את מתכוונת "שתהיה אפשרות לקפל חלק בגב"? האם לקיפול שעושים במנשאים כמו בייבי ביורן כשהילד תלוי עם הפנים החוצה? מנשא פאנטזו לא מאפשר תנוחה זו מסיבות אורטופדיות.
לגבי הכובע- במנשא פאנטזו אין צורך בכובע. יש לו תמיכה קבועה לראש התינוק, גם כשהוא ער וגם כשהוא ישן. זה מקל מאד על השימוש ומאפשר לשאת תינוקות על הגב מגיל ממש קטן.
גלית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלית* »

... ושכחתי עוד משהו:
הריפוד הקשיח (למי שלא מכיר זה משטח ספוג, כלומר לא ממש קשיח) עוזר גם להעמיס על הגב בקלות ובבטחה וגם כשמורידים ילד שנרדם במנשא. הילד נשאר מכורבל ומאובטח במנשא ופשוט לא מתעורר :-)
דרור*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 04:22

מנשא ילקוט

שליחה על ידי דרור* »

"שתהיה אפשרות לקפל חלק בגב"?
אולי כמו במנשא סיני. להתאמת גודל.
המלצה_על_מנשא_מניסיוננו_האישי*
הצטרפות: 28 יוני 2011, 19:42

מנשא ילקוט

שליחה על ידי המלצה_על_מנשא_מניסיוננו_האישי* »

נשים ואנשים מיוחדים ויקרים, רוצה עושה משתפת אתכם מניסיוננו:) יש לנו 3 מנשאים- לופיקס
(היהמושלם עד שהתינוקוש גדל במהירות שהגב אמר את דברו והתינוקוש רק בן 3 חודשים)... לכן יצאנו למבצע חיפושים נרחב ומצאנו את היאמו והבקו-איכשהו בהפרש מסויים קנינו את גם וגם, התחלנו עם היאמו המהולל שהתינוקוש פשוט לא מוכן לשבת בו, עדיין כשהוא בן 4 חודשים כבר.
אבל אנחנו די בטוחים שיאהב בעתיד..
בינתיים אנחנו עם הבקו מדגם בטרפליי2 והוא פשוט מעולה. הם נראים על אותו העיקרון אבל בתוך הבקו יש תוספת שמקלה מאוד מנושא החום שמועבר כשהתינוקוש ישירות עלינו, פשוט מבודד, נח ללבישה מאוד בעיקר בלבישה קידמית(שבה אנחנו מתמקדים בינתיים). עברו כאבי השכמות וזאת הצלה ענקית ומשמחת כי אפשר להמשיך ולשאת את התינוקוש שממשיך לגדול בקצב :) דבר נוסף שניתן לרכוש זה כמו מגבות קטנות שמלבישים על הכתפיות במקום שתמיד אוהבים לנשוך..לנו זה מאודדד עזר לא חייבים לכבס את המנשא כמעט רק את המגבות המיוחדות הללו ואין לו סימנים של פסים עמוקים כשהוא נרדם במנשא.
ניסינו גם את הפנטזו ולא התחברנו ולשכמות זה לא עזר ועל הגב לא הסכים לעבור(למרות שהוא מנשא מהמם ביופיו ופשוט לתפעול)..
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

סידרתי את המנשאים הישראליים לפי סדר הופעתם בשוק. לא בטוחה מי היה קודם - קואלה או יאמו. זקני צפת (ויודפת) מוזמנים להעיר אם פספסתי.
חסר לי מאוד בדף הזה (בראשיתו ובכלל) מנשא סאפי ילקוט. מי יכולה לספר עליו?
מהיכרותי עם המנשאים האחרים של סאפי ומהיצרנית שלהם ומשמועות בודדות שהגיעו אלי - מדובר במנשא אליפות. מישהי?
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

קואלה כבר לא קיים... אפשר למחוק (או להשאיר אבל לעדכן שמדובר במנשא הסטורי).
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

וואלה? חבל... טוב, כשאוסיף את הסאפי אעביר את הקואלה למוזיאון.
פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

את יכולה להוסיף גם את המנדוקה manduca. זה גם מנשא מעולה והתזמורת אמרה לי שמיבאים אותו לארץ. אפשר לשים בו ברגלי צפרדע עם מין תוספת שקיימת במנשא, אפשר להאריך ולקצר אותו ויש לו כובע מתקפל שיוצר ריפוד לעורף, כמו שהיה במקדם.
ראיתי את הסאפי על מישהי, והוא נראה מאד נוח - אפשר לשים בו קטנטנים בתנוחה של רגלי צפרדע, בלי שום תוספות. כמו מנשא סיני, אבל ילקוט.
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אפשר עוד מידע על המנדוקה? (קישור לאתר היבואן למשל). אשמח להוסיף.
בהזדמנות זו, אגב כבוד לאבות המיסדים, מגיע ליאמו יותר מ3 השורות שיש לו כרגע.
(משום מה לא הצלחתי להכניס תמונה של סאפי. אולי רק אצלי זה לא נראה?)
פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

מסתבר שיש מלא מנשאי ילקוט בארץ, ראי
http://minsa.co.il/carriers-israel
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

יש לי סאפי ילקוט, אכן אפשר להשתמש בו גם עם קטנטנים ברגלי צפרדע, וגם כמנשא ילקוט
אנחנו בשלב הקטנטנות אז עוד אין לי הארות לגבי שלב הילקוט.
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

מנשא ילקוט

שליחה על ידי טלי* »

למכירה מנשא ארגו חדש לחלוטין, באריזה. צבע שחור ובז'. ב450 ש"ח
למי שמעוניינת אבל עדיין מתלבטת - יש לי בבית גם את בייבי ביורן וגם יאמו, ואשמח לייעץ מנסיוני...
אפשר ליצור איתי קשר לכתובת [email protected].
יום נפלא
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלונית* »

איך הארגו לתינוקות מגיל לידה בתוספת הכרית? נוח? כדאי לקנות את הכרית?
פלונית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלונית* »

איזה מנשא היה לכן הכי נוח עם תינוק מגיל לידה? אני מחפשת ממשא עם שתי כתפיות. עם התינוק הקודם הייתי 4 חודשים עם אובר דה שולדר שמונח על כתף אחת וזה יצר לי כזה חוסר איזון וכאבים בשכמה אחת. המסזיסטית שלי עבדה על השכמות שלי כחודשיים--
פלונית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלונית* »

עונה לעצמי: מנשא דידימוס נוח לי מאד מגיל לידה. זה המנשא 6 או 7 מטר. אצלי מבד אלסטי. מאוזן על הכתפיים והגב ואפשר לשם את התינוק בתנוחת עובר. אם מישהיא רוצה קישור לסרטון איך לקשור- כתבו לי.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שרון* »

אפשר לדעת מה ההבדלים בין דגמים השונים של הארגו? הלכתי לאיבוד...
קן_לציפור*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 23:50
דף אישי: הדף האישי של קן_לציפור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי קן_לציפור* »

שלום, אני מוכרת יד שניה מנשא ארגו. הוא משומש היטב אבל נפלא עדיין. בצבע בורדו מהוה :-)
200 ש"ח.
אני נמצאת בפרדס חנה. [email protected]
תודה
שליחת תגובה

חזור אל “מנשאי גב/בטן, לנשיאה בתנוחה זקופה”