עיצות לטיפוח טבעי

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עיצות לטיפוח טבעי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מה שמו של צמח דביק הגדל בקייץ וטוב לפטריה בציפורניים
yk*
הצטרפות: 03 אפריל 2016, 17:29

עיצות לטיפוח טבעי

שליחה על ידי yk* »

את מתכוונת ל טיון דביק ?
פלוני_אלמונית*

עיצות לטיפוח טבעי

שלום
לא יודעת אם הדף הזה עדיין פעיל.... אבל אני קוראת שקטה מידי פעם, ואשמח הפעם גם לשאול משהו:
אני משתמשת בשמן זרעי ענבים לעור הפנים, כי הן מגיבות לא כל כך טוב לכל שמן אחר או תערובת שמנים שניסיתי (פצעונים וכו') והיו פחות קלילים. האם יש תועלת או חשיבות כלשהי בערבוב שלו עם שמן אתרי? (לא משנה איזה)- מבחינת הוספת לחות הכוונה... קראתי פעם ששמן אתרי חודר עמוק יותר לעור (או אפילו חודר דרכו?)- אך האם יש צורך שהשמן יחדור מעבר לשכבה החיצונית כדי ללחח את העור? אני קצת חוששת מתגובה לא טובה של העור או מרגישות לשמן האתרי- הוא מגיב לא טוב להמון דברים (אדמומיות או פריחה)
ועוד שאלה: לגבי הוספת ויטמין E- אני מבינה שזה אמור לעזור (העור עדיין יבש לפעמים, ועם נטייה גדולה לפצעונים על בסיס הורמונלי שלוקח להם הרבה זמן לעבור, ולאחרונה הופיעו גם כמה סימני גיל). איך אני יכולה להוסיף אותו לשמן בלי להכביד עליו? (לאור נסיון העבר, כל תערובת "כבדה" יותר גורמת להופעה פצעונים והרגשה "לא שקטה" של העור- למשל ערבוב עם מעט נבט חיטה שלא עבד טוב) אני לא יודעת אם בקבוקוני שמן ויטמין E שמוכרות חברות הוויטמינים למיניהן הם טובים, והאם גם הם לא בעלי מרקם סמיך וכבד שרק יחמיר את המצב...

אשמח אם למישהי יש תשובות ו/או רעיונות למה אני יכולה לעשות כדי לשפר את המצב :-)
תודה!
פלוני_אלמונית*

עיצות לטיפוח טבעי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

עפרה שלום אני בן ועשיתי החלקת קראטין בשיער ואחרי זה עשיתי גלח האם השיער יצמח רגיל בלי שום בעיות?
עפרה_עדין*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 14:25
דף אישי: הדף האישי של עפרה_עדין*

עיצות לטיפוח טבעי

שליחה על ידי עפרה_עדין* »

מתנצלת מראש שאני לא עונה כאן..אתן יכולות לפנות אלי בפרטי כי בשנה האחרונה הורדתי למינימום זמן אתרים חברתיים מכל מיני סיבות.

עכשיו הודעה:
לשם מחקר פרטי (המסקנות ממנו יכנסו לספר שאני כותבת בנושא טיפוח טבעי) אני מבקשת מכל מי שרוצה להשתתף עם או בלי בעיות בעור הגוף והפנים-
לשתף אותי במייל:
  1. בממצאי בדיקות דם (אפשר כבר מראש לסמן קו שחור מעל השם ותעודת הזהות, ולא- אני מתחייבת לעשות זאת),
  2. במילוי טופס שאלון לאבחון העור והצהרת בריאות (נשאר אנונימי),
  3. ובתמונת סלפי ברורה של עור הפנים או במידה ויש בעיות עור אחרות בשאר חלקי העור (אפשר חלקים בלבד כדי למנוע זיהוי או לצייר קו שחור על העיניים והשיער, ולא- אני מתחייבת לעשות את זה).
בתמורה אני מתחייבת לשלוח אבחון שלי ויעוץ. בהמשך- עותק חינם של הספר.

אנא כתבו לי למייל הפרטי כדי לקבל הנחיות ברורות ושאלון [email protected]
תומר*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 01:45

עיצות לטיפוח טבעי

שליחה על ידי תומר* »

שורש אגסוס משהו שמע על היעילות שלו לניקוי השיניים, יש לי כתמים שחורים מאחורי השיניים, מטפלת המליצה לי על שורש אגסוס לשפשף מאחורי השיניים.
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לדעת לפני שעורכים”