שיטת אביבה

שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

חזרתי מטיפול
זה זמן רב שלא טיפלו בי. בתור אחת שמטפלת, זה הרבה.
שיחה ארוכה, אבחון, צריך לעשות בדיקות דם.
אני תולה תקוה בשיטה. מקוה להחזיר לי את השליטה בחיים שלי שנשלטים כעת על ידי ההורמונים...
אני מקוה שלא ימחקו את הדף הזה, אני רוצה להמשיך לכתוב בו עוד,
למה אני צריכה טיפול ב שיטת אביבה ? מה יהיו ההתפתחויות?
בפרקים הבאים.
עכשיו מאוחר והנסיכה פטרוזיליה תעיר אותי עוד 5 וחצי שעות להנקת בוקר...
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

בוקר טוב לכל המאזינים
אומרים שבנות הופכות את החיים, אני, אחרי שני בנים ילדתי בת וגיליתי תופעות שלא הכרתי, למשל כאבי מחזור. ברמה של חצי ציר! נשארת מקופלת שעות, הPMS שלי ממש כמו של פמיניסטית מהסרטים, וכדי שהכל יהיה יותר שמח, המחזור התקצר ל3 שבועות.
זאת אומרת שאחת לשלושה שבועות אני הופכת למפלצת צורחת ועצבנית ואחרי כן במשך שלושה ימים מקופלת מכאבים ולא מתפקדת.
מה עושים?
משמים הגעתי להרצאה של יהודית פוני על שיטת אביבה. והחלטתי לתת צ'נס.
הבוקר כבר עשיתי את התרגילים שנתנה לי המטפלת שלי מיכל, רק אתמול בלילה.
זה מרגיש נכון.
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

שיטת אביבה

שליחה על ידי רועי_שרון* »

נראה שאביבה תזכה לעדנה כאן בסוף... :-)
אפשר לתייג לך דף בלוג?
איחולי הרגשה טובה
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

שיטת אביבה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

נו? השיטה עזרה? אנא העירו לחיים את הדף המבטיח!
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

שיטת אביבה

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

אני אשמח לשמוע קצת (באופן לא פירסומי) מה זאת השיטה הזו.
מדיטציה? התעמלות? משחקים עם הלשון?
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

אז ככה, אחרי שהיו מאבקים בין עורכות לגבי עתידו של הדף הזה, אבהיר:
שיטת אביבה היא שיטה של תרגילים מתוך רפרטואר של אביבה בעצמה.
אילו תרגילים, באיזה ימים במהלך המחזור וכמה?, זה תלוי במטרת הטיפול. במקרה שלי, אני צריכה לחכות לתשובות של בדיקות הדם כדי לקבל את ה"מרשם" שלי.
אני לא מטפלת אלא מטופלת. בשלב זה, הייתי צריכה לעשות בדיקות לפרופיל הורמונלי כדי קודם כל לדעת מה הבעיה, למה חוסר האיזון הזה.
מאחר ובדיקות הדם צריכות להיות ביום השלישי לווסת, עדין אין תשובות. אבל למי שקרא את תחילת הדף, לא להתייאש, המחזור שלי קצר (23 ימים) אז לא תשארו במתח לעוד הרבה זמן...
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

שיטת אביבה

שליחה על ידי ציל_צול* »

גם אני סקרנית. כבר הרבה זמן. האם אין באתר עוד מישהי שניסתה את השיטה ויכולה לספר?
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

שיטת אביבה

שליחה על ידי אום_שלום* »

אולי לשנות את שם הדף ל התנסות אישית בשיטת אביבה או משהו כזה?
אם כי יש כבר דפים כדוגמת שיטת פאולה שיש בהם גם קישורים והכל והם לא פרסומיים.
אני לא עקבתי אחרי מה שהתרחש פה ואיזה תלונות העלו העורכים אז אני לא יודעת מה היתה בעצם הבעיה.

גם אני סקרנית.
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

שיטת אביבה

שליחה על ידי רועי_שרון* »

שום כתוש, בהקשר הנוכחי של הדף לא נראה לי שיש בעיה לשים קישור לאתר השיטה.
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

שני תרגילים ראשונים שקיבלתי: טלטול אגן, יש למיכל דרך מיוחדת להסביר זאת: מניחים כדור טניס בין עצם העצה לבין הקיר ומגלגלים אותה למעלה ולמטה. מסתבר שיש המון דרכים להסביר את התרגיל הזה, אבל זהו התרגיל הבסיסי והראשון, כל שאר התרגילים בנויים עליו.
תרגיל נוסף שקיבלתי הוא "הרמת סל" שבא לעבוד על שרירי רצפת האגן. בהותי לא צעירה ואחר 3 לידות, רצוי לחזק, מה גם שבעונות המעבר, העיטושים מדגישים צורך זה...: 5 פעמים תנועה של הרמת סל יחד עם כיווץ ומשיכה של שרירי רצפת האגן, "להוריד את הסל", לנשום, להרפות. כך גם בצד השני, ועוד 5 פעמים בכל צד ברגלים מסוקלות.
אחרי שמבצעים, באמת מרגישים כאילו הטונוס של השרירים ושל הבטן התחתונה עולה.
בסתיו נדע אם זה עבד.
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

מרגישה מחוזקת.
זה נשמע כמו שעברתי מפגש של מחזירים בתשובה.
אני לא יודעת מה בדיוק עובד, אבל אני יחסית רגועה, פחות צורחת, אולי זה כי ישנתי שלו שעותוחצי בצהרי יום שישי בבית ריק מילדים? אולי זה כי אני יומיים בשבוע איתם בחופש הגדול? וכיף לי איתם (מאוד חשששתי מה לעשות בקיץ בלי גן אבל האתר הזה, נהדר, איזה תמיכה שהוא נותן לי...) אולי זה כי מסתמנת התאוששות כלךכלית באופק?
אז אני רגועה יותר, והבטן התחתונה שלי מרגישה יותר בשליטה, אולי זו אלגוריה על השליטה שלי בחיים שלי?
רישגלית*
הצטרפות: 14 מרץ 2010, 16:51

שיטת אביבה

שליחה על ידי רישגלית* »

שום כתוש, את יכולה לפרט מחירים של הפגישות, כמה פגישות צריך וכו'?
(עוד סקרנית).
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

רישגלית, התמחור הוא לא לפי פגישה אלא לפי הבעיה שבאים לטפל בה, התמחור לטיפול בכאבי מחזור שונה מטיפול בבעיות פוריות או עקרות הלכתית...
זה יפה שהמחיר הוא גלובלי, מפני שלא כולן עם מודעות גוף ו/או יכולת ליישם מיד את הנלמד, יש כאלו שצריכות יותר ויש שפחות.

הנ"ל נכתב בלשון נקבה ומיועד לנשים ונשים כאחת... (מסתבר שיש מישהו בבולגריה שמטפלת בשיטה גם בגברים אבל אני לא יודעת אם בבולגרית יש הבדל בין לשון זכר ללשון נקבה. מישהו יודע?)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי, לשאלתך לגבי הבדלים בין לשון זכר ונקבה בבולגרית, אין הבדל. אז זה בעצם SAME SAME BUUUUUUT.....
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

שלום שלום, חזרתי
אחרי התקף אלרגיה אחד של תחילת הסתיו שנגדע באיבו...
העיטושים עברו ביובש יחסי (המבינות יבינו).
מצד שני לא כ"כ תרגלתי כפי שהייתי צריכה, אבל כנראה שהמעט שעשיתי בתקופה שאחרי קצת עזרה לשקם את רצפת האגן הרופפת שלי.
מיכל, שמטפלת בי מנג'סת שאבוא לשיעור נוסף, יש לי עוד מה ללמוד. ולמען האמת, עם תחילת שנת הלימודים והג'ודו, אני מוצאת את עצמי שוב במצב קטטוני של צרחות איומות על הילדים שלי ורק בגלל שזאת רוצה לשמוע שלמה ארצי (בת שנתיים!!! ילדתי מפלצת!!!) זה לא עשה שעורים (בסה"כ חודש וחצי בכיתה א', מה אני רוצה מהחיים שלו?) וזה משחק וחולם במקום לסדר, לאכול ובעצם הכל... (טוב, זו אשמתי, אני שלחתי אותו לאנטרופוסופים...)

שליטה, שליטה, בחיים שלי, בעצמי, זה מה שאני צריכה...
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

כבר חדשיים לא כתבתי. עשיתי במשךחודש את התרגילים, פעמיים בשבוע, היה משעשע.
החודש הכל נראה קצת יותר שפוי.
העצבים, הצרחות, נראה לי שגם מצב החשק קצת יותר טוב.
אבל המדהים הוא אורך המחזור. חזרתי למספר שפוי של 29 יום...
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

שוב אני חוטאת, פעמיים, אחרי שחודש אחד היה לי מחזור באורך שפוי, עם קצת פחות עצבים וקצת יותר שלוה לי ולילדים, הפסקתי לתרגל. לא נתתי למצב להתייצב.
החטא השני הוא שאני לא כותבת.
אז ככה, אכן המחזור התארך תודות לתרגילי ההארכה שעשיתי באדיקות לפחות 4 פעמים בשבוע, לפעמים פעמיים ביום (אני מנצלת את שעורי ההתעמלות לגיל השלישי שאני מלמדת ומדגימה את התרגיל הזה בוריאציות שמתאימות למתעמלים שלי וכך מרויחה עוד פעם את התרגיל).
אז הפסקתי לתרגל, דודה של בעלי באה לבקר מארה"ב ופשוט לא היה לי נוח לעשות תרגילים למוזיקה, על הבוקר, בסלון (אין מקום אחר בבית) בנוכחותה. זה היה נראה לי דבילי. וכך נשבר הרצף. ומאז, המחזור שוב הולך ומתקצר, 26 ימים, 25 ימים, נראה מה יקרה עד הפעם הבאה. אם זה ממשיך לא להיות יציב, אני חייבת לחזור לזה...
מישהי פה ניסתה את השיטה ויש לה במה לשתף? כנסו כנסו!
נעה_זני*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2009, 19:44
דף אישי: הדף האישי של נעה_זני*

שיטת אביבה

שליחה על ידי נעה_זני* »

שום כתוש יקרה ,כדי לעשות שינוי אמיתי צריך להכניס אותו בהדרגה, בכל יום מעט תירגול עד שנעשה חלק מהרוטינה היומית, והגוף מפסיק לזהות את התירגול כהתנהגות זרה,ומנגנון החזרה לשיגרה לא נאבק עוד. אל תשפטי את עצמך בחומרה,תעקפי את המוח החושב שלך שרק עסוק כל הזמן בלהשיב את המוכר והישן לקדמותו (אצלך זה עצבים אצל אחרת זה עודףמשקל אצל אחרת זה עישון וכן הלאה...)
בסבלנות בעדינות ובלי לשאול את עצמך 'זה עובד?' תני לעצמך את ההזדמנות שביקשת .אני לא מכירה את שיטת אביבה או פאולה אבל אני יודעת מנסיון שכשנותנים הזדמנות לשינוי אישי אמיתי זה קורה .ניסים קורים כל יום .
קדימה להתמדה הקטנה הסבלנית ,ותני לעצמך חיבוק (:
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שיטת אביבה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

מישהי פה ניסתה את השיטה ויש לה במה לשתף? כנסו כנסו!

ניסיתי ולא עזר לי. אפרט אחר כך
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

תודה נועה...
אכן התחלתי את הטיפול בעצמי כי הגשתי שאני צריכה השקעה, בעצמי. אני משוכנעת שכל מטפל זקוק לקצת "החזרים" של האנרגיה שהוא מוציא בעבודתו. קצת לקבל.
ההרגשה היתה מוזרה, כי אני יודעת כמה לקיחת אחריות על הטיפול בעצמי חשובה, אני חוזרת על המנטרה הזאת מדי יום בעבודה. ובסה"כ חצי שעה פעמיים בשבוע, ועוד תרגילשל כ5 עוד פעמיים- שלוש בשבוע, זה לא אמור להיות כ"כ קשה. ועוד שיש "רוטינה מקוצרת" שאפשר לעשות כשאין זמן (התעוררתי מאוחר/ הילד זקוק למקלחת בבוקר/ נשפך משהו/ וכו).
ובכל זאת, כל כך קשה להתמיד, ביחוד שזה עבד כל כך מהר, אז מה אני מצפה מהמטופלים שלי?!
תוהה*
הצטרפות: 19 דצמבר 2001, 17:24

שיטת אביבה

שליחה על ידי תוהה* »

שלום!
  1. אשמח לקבל המלצה על מדריכה בשיטת אביבה.
  2. לאמא נמרה- מדוע השיטה לא עבדה בשבילך ? אשמח לשמוע :)
תודה!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שיטת אביבה

שליחה על ידי פלונית* »

אשמח לשמוע עוד על השיטה ובעיקר על תרגילים להחזרת הביוץ
מישהי עשתה?
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

שום כתוש, גם אני כרגע מתאמנת בשיטת אביבה לאיזון הורמנלי, רק בהתחלה, אשמח שתשתפי עוד.
אני כרגע רק בשלב התחלתי אז אין לי עדיין תוצאות אם כי יש תחושות מסויימות, אם תרצי אשמח לשתף פה מידי פעם.
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

אוקי אני מעדכנת,
יש עוד משתתפות פה בדף? מתרגלות את השיטה?
אמנם לא פתחתי את הדף, אבל שמחתי לראות שיש דף כזה

לפני מספר חודשים היה לי FSH 35, לאחר חודשיים של תירגול השיטה לצורך איזון הורמונאלי ירד לי ה FSH ל - 8 !! :-)

לגבי מה ששאלה פלונית,
_אשמח לשמוע עוד על השיטה ובעיקר על תרגילים להחזרת הביוץ
מישהי עשתה?_

אני עשיתי את סדרת התרגילים לאיזון הורמנלי, יש סדרת תרגילים לביוץ שהתחלתי לתרגל, אבל המדריכה שלי אמרה שבשבילי כרגע חשוב יותר לתרגל את סדרת תרגילי האיזון ההורמנלי, ופחות תרגילי הביוץ.
האם קיבלת את שתי הסדרות? האם דיברו איתך ספיציפית על תרגילי הביוץ?
כי אני למשל, חשבתי שזה אותם תרגילים, אבל זה לא , ולמרות שיש מספר תרגילים זהים, הביצוע שלהם הוא אחר, וגם המחשבה בזמן ביצוע התרגילים שונה.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שיטת אביבה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

ניסיתי ולא עזר לי. אפרט אחר כך

שלום,

באתי לפרט.
הגעתי לשיטת אביבה עוד לפני שהיתה כל כך מפורסמת. טופלתי אצל אחת המטפלות הבכירות בשיטה. מאד התלהבתי מהציונל של השיטה ומאיך שהיא אמורה לפעול, הייתי חדורת מוטיבציה. בפועל - למרות שעשיתי באדיקות ובדיוק כמו שהונחיתי את התרגילים, השיטה פשוט לא עזרה לבעיה שהביאה אותי לטיפול. לא עזרה בכלום, שום שינוי, שום שיפור. אני מאד קשובה לגוף שלי, ובדרך כלל מגיבה מטיפולים, פה לא הגבתי כלל, בשום רמה.

באתי בשביל איזון הורמונלי.

היום אני יודעת שלכל אחת יש שיטה שמתחברת אליה. אני, אישית, לאיזון הורמונלי נעזרת בהומיאופטיה והיא משפיעה עלי תוך ימים. אני לא פוסלת את השיטה. עבורי היא כנראה כרגע לא מתאימה.
שום_כתוש*

שיטת אביבה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

שלום שלום
מעירה את הדף לתחיה
לאחר שזה זמן רב מצבי התייצב, הודות לשיטת אביבה, וכשמשהו לא מפריע, לא כותבים עליו...
הופתעתי לראות באתר של השיטה שיש גם סדרת תרגילים לגברים, ושביתה מנחה לעיין זה שהעסיקה סדנה פה בארץ, וקורסים נוספים של השיטה הולכים ומתרבים.
אני הרווחתי הרבה שקט נפשי מהשיטה, תחושת השליטה בחיי, להרגיש שאני לא נסחפת אחרי רוחות הורמונליות ששוטפות אותי למחוזות העצבים על גבול החוסר שפיות...
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

תרגילים תרגילים כן צריך לתרגל סך הכל מדובר בתרגילים פשוטים שהם אלה שיביאו את התוצאה והשינוי כדאי להתנסות כי יש תוצאות הריון ,הורדת FSH ,מחזור,קיצור ימי הווסת,קיצור המחזור... 0505493511 רחל
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

שיטת אביבה

שליחה על ידי שירה* »

יש מורבה באזור טבעון?
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אבל למה כלכך יקר?
חנה,לה*
הצטרפות: 30 ינואר 2013, 15:38

שיטת אביבה

שליחה על ידי חנה,לה* »

יש מטפלת בפרדס חנה?
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

אני גם מתלבטת אם להתחיל בשיטה. שמעתי עליה לפני יומיים וקראתי באינטרנט אודותיה. גם אני תמהה על הסכום הגבוה שגובים עבורה...
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

שיטת אביבה

שליחה על ידי דנה* »

הי,
אני גם מתרגלת את השיטה.בערך חודש. תקופה קצרה. אצל מורה מקרית חרושת.
עדיין לא ראיתי שינוי בעניין שלשמו באתי, אבל כן מרגישה את השחלות שלי כל הזמן, וההפרשות התרבו, אז מקווה שאכן אני בדרך הנכונה :)
לגבי המחיר - כל מפגש הוא שעתיים-שלוש, שבסופן את מתרגלת עצמאית, ולכן העלות כזאת.
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

אני ממליצה מאד לבדוק גם את שיטת היוגה הנשית של מירה ארצי פדן. אפשר לקרוא עליה בדף הבית שלה, ויש רשימה של מורות מוסמכות לשיטה בכל רחבי הארץ. אפשר להצטרף למפגשים קבוצתיים (ואז לא יקר) או למספר מפגשים פרטיים קודם ואז קבוצתיים. בכל מקרה השיטה עובדת על מודעות ואיזון הורמונלי, חיזוק שרירי הליבה, היכרות עם הנשיות שלנו ומאד תומכת בפריון.
בהצלחה בכל אשר תבחרי!
מרינה_מאוהבת_בים*
הצטרפות: 19 מרץ 2010, 16:31
דף אישי: הדף האישי של מרינה_מאוהבת_בים*

שיטת אביבה

שליחה על ידי מרינה_מאוהבת_בים* »

גם אני ממליצה על יוגה, כל יוגה שאת מתחברת למדריכ/ה ולאסכולה שהוא/היא מייצג/ת מצוין.
בעיני כל העניין הוא איזון הורמונלי, ויוגה מאזן אותו.
פלוס שמתרגלים בקבוצות באופן קבוע, מה שקשה מאוד להקפיד ללא קבוצה...

<פעם גם בדקתי אופציה של שיטת אביבה אבל ללא להתרשם בשיעור ניסיון, להבין זה מתאים לי אישית לא נראה לי סביר לשלם סכומי ענק...>
אילה_יחזקאל*
הצטרפות: 25 יולי 2016, 07:54

שיטת אביבה

שליחה על ידי אילה_יחזקאל* »

שלום וברכה!

היום אני מסיימת את קורס המדריכות בשיטת אביבה ואני מחפשת נשים שרוצות ללמוד את השיטה כחלק מהסטאג׳ שלי.
זה אומר שאני בתחילת דרכי ממש ואני בקשר צמוד ומלווה ע״י מדריכות הקורס, והמחיר הוא חצי מזה של מדריכה מוסמכת.
אני עובדת באזור ירושלים וגוש עציון.
אשמח לדבר עם מתעניינות
0523833224
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

שיטת אביבה

שליחה על ידי מישהי* »

האם באמת יש פה מישהי ששיטת אביבה עזרה לה להכנס להריון?
אשמח מאד לשמוע
תודה!
יוקלילי*
הצטרפות: 14 אפריל 2016, 01:44

שיטת אביבה

שליחה על ידי יוקלילי* »

תמיד רציתי להמליץ על השיטה , שכבשה אותי ודיברה אלי מהרגע ששמעתי על קיומה. ראשית, תודה על השאלה שהביאה אותי לכתוב על הניסיון שלי. לשיטה הגעתי לאחר כשנה של נסיונות באופן חופשי וטבעי להיכנס להריון, וכללו גם דיקור סיני. לאחר כחמישה חודשים של טיפול בדיקור, נכנסתי להריון הראשון והמיוחל, אך הוא הסתיים לצערי הרב בהפלה טבעית עקב אי התפתחות העובר והמטומה ברחם. לאחר ההפלה יצרתי קשר עם המדריכה הנהדרת והמקצועית מיכל דחב"ש, וקבענו מפגש כחודש וחצי לאחר ההפלה. אני הטיפוס הכי לא ספורטיבי בעולם, ותמיד מתעייפת משיעורי התעמלות וזה לא מדבר אלי. עם זאת, השיטה קסמה לי והייתי מחוייבת אליה- לאחר כשלושה חודשים היה לי את תאריך הוסת האחרון, והיום בני בן 4 ויש לי עוד בת שהקליטה איתה הייתה מיידית וללא התערבות של אביבה או דיקור. למעשה, הגעתי למסקנה שדיקור סיני לא מתאים לי, וזה לאחר שנים רבות של טיפול מסוג זה עבור כאבי מחזור ומיגרנות וללא שינוי או שיפור. כנראה שבמקרה שלי אפשר לומר שהאינטואיציה, אולי איזשהו קול פנימי, יצרה אצלי את ההבנה כי זה משהו שיעזור לי. היום אני חושבת שהפאסיביות שבה נמצא המטופל בדיקור סיני (זה הניסיון שלי, סליחה מראש עם המטפלים) לא מתאימה לי ואני זקוקה להפעיל את עצמי כדי להגיע לתוצאות. בשיטת אביבה דווקא ממליצים גם על דיקור ולא כתבתי את הדברים הללו כדי להשמיץ את הדיקור, אלא כדי לחזק כי השיטה הזו התאימה לי מאוד, והמדריכה נטעה בי כוחות ומרץ להתמיד ולבצע את התרגילים. למעשה, חיבבתי את התרגילים, והם לא מורכבים בכלל. בהצלחה!!
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

יש כאן מישהי שהשיטה עזרה לה להתאזן הורמונלית?
אנחנו קצת לחוצים כלכלית ומתלבטת אם לנסות תרגילים מהאינטרנט שמבוססים על שטית אביבה או שיש חשיבות למדריכה פרטית והכוונה..
דעתכן?
אודליה*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 23:58

שיטת אביבה

שליחה על ידי אודליה* »

שלום,
רק היום נחשפתי לכך שקיימת שיטת אביבה! קראתי את כל החומר באינטרנט וזה נשמע לי ממש מעולה. השאלה אם יכול לעזור במצבי, ולהקטין או להעלים את המיומה הגדולה ברחם שלי, ולאחר מכן לעזור להיכנס להריון. הלוואי, אני כל כך מיואשת מכל השיטות שניסיתי ברפואה האלטרנטיבית. נמנעת מאוד מניתוח כריתת רחם ועושה הכל כדי לא להגיע לזה.
האם יש מישהי שראתה שיפור בגודל המיומה בזכות שיטה זו?
רחלי_אלמונית*
הצטרפות: 28 מאי 2018, 23:18

שיטת אביבה

שליחה על ידי רחלי_אלמונית* »

שיטת אביבה זו שיטה שאכן עוזרת לפתרון בעיית פוריות המון נשים שנעזרו בשיטה והצליחו היתרון הגדול הינו שזה ללא הורמונים,,
פלוני_אלמונית*

שיטת אביבה

האם אפשר לקבל החזר מימון מקופח ?
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”