בדרך לנישואין

אנונימי

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אנונימי »

בינתיים לא כותבת על מה הדף..כותרת יענו..זה יגיע תוך כדי
בכל אופן נראה לי שהוא לא רק לרווקות.
סאן_שיין*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 17:46
דף אישי: הדף האישי של סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אהבה הלכה למעשה, משמעת של רצון לחיבור רוחני. זה מה שאני רוצה, לחבר את הגשמי לרוחני. כי כל מה שחוויתי ולא היה שם את השיתוף במקום הזה. בהבנה שמעבר לי ולך יש את המהות של הקשר שלנו שמטרתו התקרבות לבורא עולם. נגמר. וכואב, ומופחת.
כי הרי רק מי שהפריד בגשמיות יוכל לחבר ברוחניות - בורא עולם.
חייבת לראות את הניצוץ האלוקי שבך שבי אחרת אני בורחת. אחרת אני בעצם רוצה להיות לבד.
קראתי לא מזמן באחד המקורות שהתפקיד של אשה מבחינה רוחנית זה לעזור לגבר לממש את הפוטנציאל שלו, כך היא מתממשת. אז היא יכולה להפוך עולמות כי היא לא סביב עצמה.
אם מוצא חן בעיעי או לא הנשמה שלי באה לעשות משהו בעולם הזה, אני מאמינה שאפשר להגיע לשלמות בנישואין, בזוגיות, לחיות בשלום עם עצמי כפי שלא חייתי בשום מקום אחר, (למשל בקריירה).
נישואין זה לא יכול להיות רק ללכת לראות סרט ביחד, לעשות סקס, לגדל ילדים. נישואין: כמו שנאמר ביהדות:נשיאת הפכים...חיבור של איש ואשה - האפשרות להגיע למימוש רוחני.

ודבק איש באשתו והיו לבשר אחד (וזה לא בשביל מצוות פרו ורבו)

בנין עדי עד אני רוצה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

בנין עדי עד אני רוצה
אומרים שבניינים שבנויים מחומרים קשים
מתרסקים ברעידות אדמה. ואלו הבנויים מחומרים גמישים, קלים, רכים ו " לא חזקים" עמידים יותר, ואם יש רעידה, זה לא נורא כי ההרס לא רב וקל להקים מחדש.
מאחלת לך בית נוח, רך במקומות הנכונים, גמיש נינוח ומלא אור.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

פגשתי איש. כבר שבועיים וחצי ביחד. המון התנגדויות פנימיות שלי. הפער בין הרעיון שיש לי על מי שאני צריכה להיות אתו לבינו.

נקודות מינוס: מראה: הוא נמוך ושמן, הוא לא מסודר כלכלית (גם אני לא), נראה לי שיש לו בעיה עם גבולות: רגישות יתר, הוא נמצא בנתינה בהפרזה, מדבר אתי שלוש פעמים ביום, רוצה לראות אותי כל יום, לעשות אתי סקס כל הזמן, עם הערות שאני שומעת בין המלים שלו של כמה חברים יש לך, או כל הזמן מתקשרים אליך, או בואי נהיה רק אני ואת ביחד, והבעת רגשות מאד מוקצנת של אהבה, הוא מעשן. אני לא מרגישה פרפרים בבטן, צריכה להתאמץ בשביל לעורר את עצמי. אין בי געגועים.

נקודות פלוס: יש לנו הרבה דברים משותפים, נושאים כמו בישול, קולנוע, מחשבים וכו'..., הוא טוב ונמצא בנתינה, הוא רוצה משפחה וילדים בהקדם, מחבק, חם, הוא איש שיחה, פתוח לשמוע על נושאים רוחניים. רגיש, עם מוטיבים נשיים, יש לו עיניים מדהימות כמו ים שלא נגמר, נעים לי אתו חלק מהזמן.

לי גם יש בעיה של גבולות מהצד השני: אני ההיפך הגמור אני בנתינה בהחסרה, אני מתקרבת מאד לאט, מביעה מאט רגשות. לא אומרת אוהבת. לא חושבת שאני יודעת מה זה. אין בי געגועים, נוח לי בלבד, יש בי כמיהה גדולה, ענקית לרעיון של זוגיות, אינטימיות וקרבת נפש (עכשיו עולה לי גם שזו כנראה הכמיהה לאינטימיות וקרבת נפש שלי אתי), אני חושבת שאת הפרקטיקה של הזוגיות, את מה שנדרש בפועל, אני מכילה מעט. אני חושבת אני ולא אנחנו. יש בי הרגשה שמשתלטים לי על המרחב, שאני נחנקת כשמישהו רוצה אותי כל כך. אני מתקרבת בדחיה לבחורים הבלתי אפשריים. אני גם רוצה מעט סקס.
אבל גם נותנת חום וזקוקה לחום רגעים של המון חיבוקים וחיבור.

אמא שלי מילדות חדרה לכל מקום אפשרי בחיי, תמיד חסרת נשימה, תמיד בהסטריה, בדחיפות, במצב של הישרדות וחיים או מוות, בחוסר, בכאב, החיים דופקים אותה, אין מקום לאחר, תמיד צריכה...ואני תמיד צריכה לתת ולתת, אין אמא, אין ילדה. יש ילדה אמא, יש אמא בת. אין גבולות, כל רגע היא עלולה להתפרץ ולקחת את המרחב שלי.

אפשר להיכנס אלי, מי שרוצה אין גבולות, כל גבר יכול להיכנס לחיי תמיד. כך היה.אהבה דרך הגוף, מיניות. אין רגש. הרגש בקהות. רק כאב. כאב - אהבה.

אבא שקט, חסר, לא מביע אהבה, מזלזל לעתים..אבא תאהב אותי..אני נאבקת, תאהב אותי.

אני צריכה ערכים ברורים, אין ערכים, יש כאוס מוחלט.
  • עכשיו כבר הרבה זמן לא ככה. עכשיו אני צומחת, האור מציף, הלימוד, העומק..מאפשרים לי לא ללכת אחרי יום.
אני מחזיקה מעמד, רוצה נישואין, ילד, זוגיות, רוצה להבריא, האם האיש הוא הנכון, איך אדע? כמה זמן להישאר?*
פלוני_אלמונית*

בדרך לנישואין

מדבר אתי שלוש פעמים ביום, רוצה לראות אותי כל יום, לעשות אתי סקס כל הזמן, עם הערות שאני שומעת בין המלים שלו של כמה חברים יש לך, או כל הזמן מתקשרים אליך, או בואי נהיה רק אני ואת ביחד
To good to be real
good luck
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

עכשיו כבר הרבה זמן לא ככה. עכשיו אני צומחת, האור מציף, הלימוד, העומק

טוב שאת מדגישה את זה וחוזרת למקום הזה. ברור שאת בשעת צמיחה משמעותית. אולי האיש הזה "נכון" ואולי לא. הזמן יבהיר את העניין. מאחלת לך שלא "תתקעי" עם בן זוג מסויים רק בגלל שזה מה שאת הכי רוצה כרגע. את אישה מושכת ואין ספק שהזדמנויות לקשר יהיו לך .
אני גם חושבת שהמודעות שלך לגבי הקושי להפתח, להקשר, הקושי באינטימיות , מובילים אותך למקום בריא יותר.
חושבת עליך דברים טובים.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אני צריכה תמיכה מנשים שנמצאות בזוגיות טובה ובריאה. תגידו לי שזה אפשרי
אני_פשוט_אני*
הצטרפות: 05 דצמבר 2004, 04:02

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אני_פשוט_אני* »

סאן שיין מתוקה, אני מכירה המון המון נשים כאלה. אבל הן דתיות...

דרך אגב, ראית את הסרט "אושפיזין"? ראיתי אותו בשבוע שעבר ומאוד אהבתי. הדבר שהכי אהבתי שם - היה הקשר המדהים בינו לבין אשתו, קשר אמיץ, בל יינתק, באש ובמים, דרך כל קשיי החיים, קשר לתמיד...
היופי זה שאני יודעת שזה לא רק בסרט. יש הרבה כאלה בחיים.
לא חייבים לחיות כמו אלה שבסרט, אבל בתורה יש משהו שמעודד לחיי זוגיות בריאים וקורנים.
אני בעצמי לא יודעת איפה המקום שלי ביהדות. אבל קשה להתעלם מזה. (וגם מהילדים המחונכים ומעודנים להפליא - לא 'מאולפים' - מחונכים!)

(אני שוב מדגישה משהו שאמרתי פעם: יש גם דוגמאות הפוכות. אבל זה בגלל שתלוי באיזה חיות אנשים באמת חיים את דרך התורה. אנשים שחיים אותה בחיות גדולה, בפרט חוזרים בתשובה - זה פשוט תענוג לראות...)
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

מה אני באמת רוצה? כשאני מעמידה בנסיון את האהבה פעם אחר פעם.
חודש של היכרות. אינטנסיבי, וכל פעם אני באה עם גזירה חדשה. האם זה כי באמת אני חושבת כך או כך ורוצה כך או כך, או כי אני מעמידה בנסיון את האהבה? או אולי אני פשוט לא באמת רוצה אותו אז אני שמה לו מכשולים בדרך כדי שילך. כך לא אצטרך להחליט.

והוא סבלני, עקשן, מתקרב, עדיין כאן.
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי טל_טיבי* »

סאן שיין
מה שברור הוא שיש לך שם הרבה מה ללמוד על עצמך.
מה לרפא בתוך עצמך.
קראי את "אהבה זה כל הסיפור - בדרך לזוגיות"
מאת ד"ר הארוויל הנדריקס.
זה גם ספר עבודה אישית, ואני בטוחה שיתן לך הרבה נקודות למחשבה ולעבודה ולהבנה.
אני אוהבת את הדרך בה את מתבוננת בעצמך. כך צומחים.
קבלי (()).
|L|
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

הוא התעייף, מנסה להסביר לעצמו את הדברים בצורה הגיונית, לסדר אותם כך שאפשר להבין..העולמות שלנו כל כך דומים, כל כך שונים.
האם הוא הלך ממני לגמרי?
האם אני צריכה ללכת?

אני אמרתי...לאט....
הוא היה סבלן
אני התרחקתי
הוא היה סבלן....

נפתח לי הלב. רגש נשפך על גדותיו החוצה. כמו קיטור שהיה תקוע שם בפנים המון זמן. עטוף שריון ברזל - כובשת עולמות אני. טריטוריה חדשה פעם אחר פעם, מולכת בקשיחות, איש לא נכנס אל הארמון. פתחתי את הדלת..האיש נכנס....כשהדלת נפתחה...הוא כבר לא רואה. השדה שלו מתרחק. אבל אני כאן בידיים פרושות ואין איש לקבל.

כבר יומיים מתייפחת אל תוך הלילה, לא נרדמת..כל כך הרבה אהבה לתת.......כל כך הרבה...מתפרצת מסתחררת משתגעת מרוב אהבה.

@} @} אני פרח שהשקו אותו והוא נפתח, הצוף המתוק מבקש את שפתי הדבורה שהלכה לה לחפש פרחים אחרים..עם יותר צבעים, הבטחות של חגיגה, אבל בפנים הצוף יבש.

עמוק עמוק עמוק....

אני אומרת עמוק אני רוצה....אני אומרת בלי מגע...כדי שהמגע יהיה בקדושה...אני אומרת אני רוצה יותר...הוא מפרש את זה פחות. לא מבינה דבר. יודעת שרוצה, מוכנה להיות עד הסוף, אבל לא מוכנה להפחית, משהו שבלב מרגיש שלבנה אחר לבנה תבנה חומה שלא תפול אף פעם.

אדע את כולך...וגם את גופך כשהרגע יגיע..תדע את כולי..גם את גופי שהרגע יגיע..בקדושה, בשכינה.
ממה אתה פוחד אהובי? אתה שמעדיף להסתפק בחיבוק של רגע, חדירה, סיפוק אשלייתי..כן, כן נכון זו קרבה...אי היכולת לדחות את הסיפוק. מה יקרה ביום בו תהייה חולה מכדי לגעת בי, אצטרך לטפל בנפשך? מה יקרה אם אהיה פצועה מכדי שתגע בי, תצטרך לאהוב את נפשי? מה יהיה אם מחר נכסיך יתמעטו אצטרך לשנס את מותני ולתמוך בנו אהובי, ואם בטהרה, בקדושה, בהתכוונות, ברוח אלוהים אינסופית מלווה אגע בכולך תגע בי בכולי,..גוף ונפש, מחשבה, רוח, מלים, יד רכה על בטני, מבט עיניים שמכיל את הכל, תשוקה שאינה נגמרת, בטחון אינסופי, ידיעה.

אהובי?
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

ואתה הלכת?

אמרת שיש לך סבלנות.....אולי לא מספיק? יש דבר כזה מספיק בשבילי? איך הבאת אותי עד לכאן ואחר כך ברחת?
ממה אתה בורח?
הי אתה לא רואה...יש פה אוצרות חבויים.

לדבר אתך, לתמוך בך, תדבר אתי, תלטף את ידי, ביחד לא נגמר, בטחון, אהבה שצומחת לאט. אל תשים את גבולות הזמן תן לה להיות ולגדול כפי שהיא.
תמשיך עם הסבלנות.

אמרת נהייה רק חברים, אני אמרתי...אבל אני לא רוצה חבר. רוצה איש שהוא גם חבר, וגם אוהב, מאהב, משפחה. צומח אתי ביחד רגע אחר רגע לנצח.
מרגישה שאתה פוחד, ויחד עם זה מרגישה שיש בך נשמה רוחנית גדולה..ולא יודעת את המידה.
לוותר, ללכת?

מה נראה לך שיש שם בחוץ, מה נראה לך שאפשר להשיג בסיפוקים המיידיים האלה, מה? איזה חיבור חילוני, רגעי תמצא שם?
אני מכירה אותך בזמן הקצר הזה טוב יותר ממה שתנחש...חשה את הפחד שלך מלהפגע..וגם את שלי.

לוותר, ללכת?
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

ואולי לא הסברתי את עצמי טוב לעצמי, לעולם, לך.....

ככל שעוברים הימים אני מבינה. נפגשת עם העולם הדתי ויודעת אני לא דתיה! אבל אולי יותר דתיה!
חיה את בורא עולם בתוכי.....לא מצליחה להכיל את הצמצומים והדרישות והאיסורים שנכפים עלינו בשם הדת. כן מסוגלת להכיל ערכים מסויימים שהרוח שלי מתחברת אליהם ביג טיים. ואותם אני רוצה. ערכי משפחה, זוגיות, טהרה, בית, קידוש, התכוונות, תיקון המידות, טוב.
הרוח שלי ענקית...יש בי יכולת אדירה להכיל ניגודים, להכיל את השונה, בלי סיסמאות........
אוהבת יהודים, אוהבת מוסלמים, אוהבת נוצרים, בודהיסטים, אוהבת אדם.
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

וואוו, כמה חזק שזה נשמע. כמה רגשות ועוצמות יש בך.
את בדרך הנכונה, למרות הקושי ולפעמים התחושות המייסרות.
את נפלאה ונהדרת בעיני.
אל תוותרי, אבל בעדינות. גם הוא מפחד. לפעמים אנחנו שוכחים עד כמה.
אוהבת.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

ועוד....אתמול בילינו ביחד. התמסרתי אליו פיזית. זה לא שאני לא רוצה, יש בי רצון במגע וחום, אבל הדברים שדיברתי עליהם, הצורך בקדושה, בשמירת טהרה, באים ממקום מאד עמוק.

אני מרגישה שאני בבומרנג מתמסרת כדי לא לאבד, אבל בעומק מרגישה מקום פרוץ ולא מכובד בתוכי. או שאעשה שלום עם החלק הזה או ש..האם זה אומר שאם הוא לא מכבד את החלק והרצון הזה, אחר כך יבואו עוד דברים שהוא לא יכבד?

האם אני שופטת חמורה מדי?
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

יש בי עצב....ורוצה לספר. חשובה לי מאד מאד דעתכן.
כבר כמה ימים מרגישה חולשה רגשית. כל הזמן עייפות.
אני חווה בור עמוק בתוכי של חוסר אמון..מרגישה שכל ההתקרבויות וההתרחקויות שלי באות ממקום של בדיקת אמון..לא בוטחת בגברים, וחלק גדול מההתנהגויות שלי גם כאחת שלא ניתן לבטוח בה, וגם כבודקת באות מהמקום הזה. לחילופין גם הצורך בקדושה, מגיע משם מתוך הצורך העמוק הזה בבטחון.

אז ככה....
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

עשיתי משהו מאד חזק.
בדקתי אותו......
ראיתי שהוא משוטט עדיין באתר היכרות, אז נרשמתי בשם בדוי ופניתי אליו. הוא ענה לי. אז כתבתי לו שאני רוצה רק סקס. הוא ענה לי עם מספר טלפון. אז כתבתי לו שאני רוצה סקס לא רגיל (ופרטתי)..(וזה לא אני זה הילד הרע שבתוכי :-) ) אז הוא ענה לי, ואז באתי לענות ותוך כדי שאני כותבת קיבלתי בחילה וסגרתי את האתר ולא כתבתי יותר. - זה היה אתמול
היום בלילה ראיתי שוב שהוא באתר...וכתבתי לו, הוא ענה והזמין אותי לשיחה במסנג'ר: שאלתי אותו עם מי הוא מתנשק מחר בחצות? והוא אמר שהוא רוצה אתי, שאלתי אותו אם יש לו תכניות והוא אמר שעוד לא ברור (למען הרקורד "בדמותי האמיתית" קבענו למחר בערב) המשכתי להתכתב אתו הוא בקש לדבר אני ביקשתי לקבוע בלי טלפון....עכשיו כל זה קורה כשבמקביל בחלון אחר הוא מנהל שיחה עם "דמותי האמיתית", שיחת חולין רגילה שנוגעת במושגים של אהבה.

פתאם חטפתי בחילה רצתי לשירותים ושלשלתי, רעדתי בקור בכל הגוף, הנפש שלי פרפרה. סגרתי את חלון השיחה של הדמות המזוייפת. כתבתי לו שאני פוחדת ממנו בחלון האמיתי ואז אמרתי ביי.
הרגשתי חולשה נוראית....

1. על הצורך שלי לעשות את כל זה (חברה שלי שהיתה אצלי אמרה לי שזה לגיטימי, והיא דווקא מבינה אותי)
  2. גם אני עדיין משוטטת באתרים תוך כדי..אמנם בצורה מינורית, אבל גם אני..........
  3. הרגשתי בתוכי פינה עם חלק רך ואוהב שאמר..שכל מה שקורה עכשיו זו מערכת של התנהגות של שני אנשים בודדים, חסרי אמון, רגישים שמבקשים לא להרגיש את הבור של החוסר בתוך עצמם, ושכל מה שהוא עושה נובע גכם מהמקום הזה, הרי אני זו שמתחילת הקשר, מקרבת ומרחיקה אותו כל הזמן...הרגשתי שאקט של אמון והתמסרות מצדי יכול להתגבר על הכל.
  4. האם אני רוצה להיות עם מישהו שמתמסר לסוג כזה של פניות כמו שעשיתי אליו (הרי אם הייתי מקבלת פנייה מהסוג הזה הייתי חוסמת אותה מייד)
  5. אולי זהו הפטרן שלי, אני גורמת לכל הסיפור הזה להפך להיות מורכב. כיוון שבמורכבות אני מסוגלת להמשך, מסוגלת להרגיש רגשות עזים וחזקים, (כפי שאמרה חברה אחרת שלי, את כל כך מוכשרת..סוף סוף מגיע מישהו שרוצה אותך כל כך לחיים שלך, ואת מצליחה להפוך את זה שוב למקום של מאבק כדי שתרגישי)
לא יודעת, מרגישה מבולבלת....
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

סאן שיין יקרה, עוקבת אחרייך ורוצה להגיב על משהו שכתבת:
האם זה אומר שאם הוא לא מכבד את החלק והרצון הזה, אחר כך יבואו עוד דברים שהוא לא יכבד?

במקום להפנות את השאלה אליו, הפני אותה פנימה אל נשמתך שתובעת ממך דברים אחרים:
האם זה אומר שאם את לא מכבדת את החלק והרצון הזה בנשמתך, אחר כך יבואו עוד דברים שאת לא תכבדי ?

וכשמסתכלים פנימה ומקבלים את ההחלות וגם את האחריות על ההחלטות, זה אולי יותר קשה במישור אחד אבל גם הרבה יותר קל, כי זה לא תלוי במישהו אחר, זה שלך לגמרי.

שיהיה לך רק טוב והרבה טוב (()) .
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

oh my god
התכתבת איתו במקביל על שני חלונות?!
וואו - חופשי המציאות עולה על הסרטים...
את משחקת באש אחותי... לא פלא שרצת לשרותים...
אמרת לו שהוא מפחיד אותך ו... זהו? או שהוא הגיב?
את חושבת שהוא קלט?
את חושבת שנרקוד איתו היום?

(ומה את עושה ערה כל כך מוקדם ביום שישי בבוקר)

אני רואה פתאום את כותרת הדף - בדרך לנישואין - and i wonder...
נראה לי שאת לא אוהבת אותו, בשום שלב לא אהבת אותו
ולכן כל הבלגנים האלה, וכל הסטיות האלה מ הדרך לנישואין
הפעם היחידה שקראת לו אהובי בדף הזה זה אחרי שהוא אמר לך שהוא לא רוצה...
אחרי שהוא ויתר...

נכון שזה פטרן שלך, אבל האם זו הדרך להתמודדות איתו
לכפות על עצמך ועליו קשר ש...
מה אני יודעת בעצם...
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

פתחתי את אם תעוררו את האהבה עד שתחפץ,
אולי יעלו שם רעיונות חדשים...
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

סאן שיין
זה קטע רע, סרט רע. נכון שאתם לא בקשר ממש ברור. אך מה מושך אותו לאישה שרוצה סקס חריג? את מחפשת את הקדושה והטוהר.
את תמצאי את הבן זוג הזה. אני מאמינה שכך.
אולי אני שופטת אותו עכשיו, אבל באמת שזה לא נשמע טוב.

בלי קשר לזה, את עובדת עם עצמך על הפצעים העמוקים ביותר שלך, עם מודעות תהיות ותובנות. זאת הדרך שלך. מקווה שתמשיכי לחבק את עצמך, לערסל אותך ולא לבקר. את בדרך הנכונה.
שבת שלום ומבורך יקירה.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

כנראה נגמר........שוב לבד.
הוא לא רוצה לדבר אתי, האם אני רוצה לדבר אתו?
הוא אומר, ידעתי מההתחלה שזו את והלכתי עם זה.
הוא אומר....איך יכולת לעשות לי דבר כזה.
אני מבולבל, פגוע...........זה איום ונורא.
אני שואלת אותו: אם ידעת שזו אני איך יכולת ללכת עם זה...?

גם אני לא רוצה להיות במקום הזה. לא אוהבת את עצמי בו, מרגישה פגיעות. כאב. פגעתי בו שלא לצורך, ולמה........?

הכל לא חשוב עכשיו, פגעתי בו, פגעתי בי, הוא פגע בי..............

והלילה בחצות לא אתנשק.........
טוב נו לפחות חברות טובות אחבק....(זה גם משהו, לא)
:-)
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

זה גם משהו, לא
מלאנת'לפים... {}
אוהב_מדבר*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 07:48
דף אישי: הדף האישי של אוהב_מדבר*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אוהב_מדבר* »

הי
בגלל שאנחנו קצת מכירים אני מרגיש צורך להגיד לך שזה לא לעניין המעשה שלך.
בקשר התחלתי לדעתי אין מחויבות לשמירה על קודים התנהגותיים שאנחנו מצפים מבן זוג.
הרבה פעמים שוטטות מהסוג הזה היא גם צורך לחזק את הביטחון העצמי כאשר לא בטוחים בקשר או ברצינות שלו.
בסוג כזה של הכרות יש גם התמכרות שלוקח זמן להישתחרר ממנה.אני זוכר שכאשר הייתי בעניין הזה גם לי היה קשה
להישתחרר מהבדיקה היומית של "מי פנה אלי".
הבחורה הראשונה שהכרתי דרך האינטרנט היתה אהבה ממבט ראשון.הכימיה השפריצה לכל הכיוונים ואני הייתי בשמים.
היא הזמינה אותי לקפה אצלה ובסוף הערב החזקנו ידים והרגשתי כאילו אנחנו באמצע מעשה אהבה.מסתבר שנגיעה בידים יכול להיות אירוטיקה בפני עצמה.
ואז התחלתי לעקוב אחריה באינטרנט באובססיביות וזה היה רע.זה הוציא ממני דברים רעים וזה נגמר רע.
מהר מאוד הבנתי שאני צריך לעבוד על הביטחון העצמי שלי ולתת לבחורות להישתחרר מהאתר באופן עצמי.
בגלל שגם בגיל הזה אנחנו שומרים על עצמנו יותר ופחות תמימים אז קשה להבין את הכוונות שלנו ורצוי להישתחרר.
גם לא רצוי להעמיד למבחן קשה כזה את בן הזוג בשלב כ"כ מוקדם כי זה נדון לכישלון.
בתקופה האחרונה הייתי במספר חתונות שהתחילו באתרים הללו כך שזה מקום נהדר להכיר.
כמו שכבר הבנת אני די מתרחק היום מהטכנולוגיה אבל לדעתי האתרים של ההכרויות הם דבר מבורך מאוד.
ובמידה ולא מצליחים דרכם אפשר להעזר בידידים טובי לב............ :)
ד"ש מהדרום
והרבה אהבה
א.מ
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

רציתי לשתף אתכם שכתבתי לו מייל שבו סיפרתי את הכל, המייל שלי נכתב מתוך מקום מאד כואב. המקום הזה הוטח בי בחזרה אחר כך של..איך יכולתי וכו...ואני שואלת את עצמי איך יכולת אתה לתת לי ללכת עם זה כל כך רחוק אם ידעת?
מי כאן אשם, אם בכלל?

מה אתם חושבים על זה שהוא אמר שהוא ידע שזו אני מתחילת הקשר ההזוי הזה?
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

לשחרר......להרפות
פרידות גדולות הן אבל גדול
פרידות קטנות הן אבל קטן, אבל ללב יש את הזמן שלו.

לשחרר.......
לחזור ליושר הפנימי שלי.
אני אמיתית, חיה, בועטת מנסה.
כל אחד צועד לעתים במקומות לא ישרים
אם אני מתיישרת עם הלב שלי האחר גם הוא.
שקר לא יכול לחיות במחיצתה של אמת.

האמת היא פנימית. יש בה אמונה..זהלא פותר אותי מלעשות השתדלות. עשייה.
נותנת זמן לקבל את מה שיגיע.

אני מבקשת עזרה ופותחת את הלב שלי לתת כלפי הכל: העולם, הטבע, ההורים, החברים, חברות, עבודה, בן זוג.

לא מפחדת יותר לתת.

שיהייה ברע ובטוב, ביום ובלילה, באש ובצוננים, בתשוקה ובשלווה
אם הוא בן הזוג שלי. הוא יחזור. אבל מבקשת את הנכון. אני אפרד מן ההיסוס שרשום בנפשי.
אני מוכנה. אלוהים שלח לי את בן הזוג המתאים לי. הלב שלי באמת מבקש.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אני חושבת שהייתי עד הסוף. עשיתי הכל, הייתי רכה ועוצמתית. הוא לא רוצה לדבר אתי. מתעלם ממני...
לא הייתי רוצה שכשיהיו לי משברים עם בן זוגי לחיים הוא ילך בצורה שכזו.
עכשיו אני קצת כועסת.
הכעס משחרר.
אני הולכת הלאה
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

הייתי פעם בחופה בה החתן שר לכלה את השיר שבו הוא מזמין אותה לחופה. הוא כתב לה אותו. בכיתי כל החופה, אלו היו המלים:
  • בליבי יש נצח
נצח אהבת עולם
בואי התאחדי עמי
כלה יפהפיה
כל אהבתי פרושה היא לפניך
עד שאגמר אשאר לך עד...
אהובתי לבנת כנף*

גם אני רוצה
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

מאוד מרגש לקרוא כמה שאת טובה לעצמך, עם עצמך. מחמם את הלב כתבה נועה בר ל ענ בל

אני לוקחת את זה ויוצאת לדרך חדשה לנישואין. נישואין קודם כל עם עצמי. נשיאתי מעלה מעלה. להיות טובה לעצמי. (()) לי ועוד אחד (()) לכולם.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

תהליך:
  1. מודעות והתבוננות כדרך חיים. לצאת מהעבר. יותר ויותר מודעות למה אני פועלת כפי שאני פועלת.
יש לי כוחות להתמודד עם מה שמגיע אלי.
  1. הבנה רוחנית - אני כבר יודעת מה עוצר את הנשיות שלי, אני מבינה שהגיע הזמן להשתחרר מהסיפור שלי, אחרת אגדל עוד דורות של הסיפור שלי.
עוצמת האשה שבי יוצאת החוצה. אני אשה.
הייחוד שלי כאשה הוא היכולת שלי להכיל את הניגודים;להיות חזקה ונזקקת, עוצמתית ורכה, משפיעה ומושפעת.

אני יוצרת, זה הכח שלי כאשה לברוא משהו חדש. יש לי את האפשרות להיות בכל הגוונים. ועדיין להיות. לפי הקבלה יכולת החיבור של הניגודים קיים באינסוף - ברמה של בורא עולם. שורש האשה במלכות - מימוש שזה האדמה, ומצד שני נאמר לנו שהגענו ממקום מאד גבוה, אז אשה מחוברת גם לזה וגם לזה.

אני עכשיו במחוייבות ללב שלי ולמימוש שלי כאשה. להרגיש בבית בנשיות שלי. תודה. @}
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי בשמת_א* »

(())
הלכתי לחפש את הדף שלך אחרי שכתבת משהו בדף של לוונדר.
ההוא היה שיעור בחיים, כנראה. שלב בדרך לגילוי עצמך שיוביל לזוגיות.
את קוראת את הנדריקס?
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

אני לוקחת את זה ויוצאת לדרך חדשה לנישואין. נישואין קודם כל עם עצמי. נשיאתי מעלה מעלה.
אהבתי את זה מאוד. לא סתם נישואין. את בדרך של התפתחות מרגשת.
וגם מאוד התרגשתי לקרוא
אני מבינה שהגיע הזמן להשתחרר מהסיפור שלי, אחרת אגדל עוד דורות של הסיפור שלי.
שבת שלום.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

ממשיכה בדרך. כבר שבוע בערך שהלב כמעט נקי. מספיק נקי לצאת לפגישות. מספיק נקי להכיר. הרגשה פנימית: רוצה שתהפוך להיות ידיד נפש שלי, לפני שניגע.
הייתי בשתי פגישות שניות עם שני בחורים. זה ממש מעניין לראות איך כשאני מוכנה בעצם, כל אחד כמעט הופך להיות אפשרי. לכן נותנת זמן. זמן זה דבר טוב, בעיקר כשאין לך :-), אין לי? לא יודעת. יש לי זמן קצר לבדוק היטב. מרגישה ממש שהוא בשער. מגיעים אלי אנשים טובים. מודעים יותר, ברורים יותר. רוצה לתת אפשרות להתקרבות.
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

מרגישה ממש שהוא בשער. מגיעים אלי אנשים טובים. מודעים יותר, ברורים יותר. רוצה לתת אפשרות להתקרבות.
זה כלכך נכון. כמו שאת מרגישה עכשיו, ככה זה קורה.
את נהדרת. אמיתית.
לכן נותנת זמן זה מצויין. צריך אורך רוח ואמונה (שיש לך). ומי שיהיה שלך יהיה ידיד נפשך לפני שתגעו.
עם המון אהבה. (())
תקרובת*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 23:30

בדרך לנישואין

שליחה על ידי תקרובת* »

קראתי את הדף. היה לי קשה לקרוא חלק מהדברים. הטלטול והפער בין הכמיהה הכ"כ טהורה שלך אל מול המציאות, המרה מאוד לעיתים, קשה לי. ברור לי שצריך למצוא את הגשר בין הכמיהה למימוש. כרגע אין לי רעיון ברור אבל המלצה להתחבר גם לאחד הספרים של בוסקאליה כמו "לחיות ולאהוב". אני אוהבת את הספר בגלל פשטותו והיכולת שלו לחזק אותנו. הוא מאשרר את הצורך שלנו באהבה על כל חולשותינו. מאוד אנושי ומלבב.
בנוסף-

אני צריכה תמיכה מנשים שנמצאות בזוגיות טובה ובריאה. תגידו לי שזה אפשרי
קצת מוזר אבל למיטב זכרוני לא הרימו פה הרבה את הכפפה... אז אני רוצה לתמוך ולומר שאני בזוגיות טובה ובריאה. ומייד הפולניה שבי משמיעה 'צפירת ארגעה'- לא כל הזמן כיף לא כל הזמן קל לא תמיד הרמוני אבל- יש אהבה יש ביטוי יומיומי לאהבה בחום במילה במבט, יש תחושה של "אני נמצאת במקום שטוב לי, אני אהובה".
ועדיין- גם אצלי יש פער בין הרצוי למצוי. יש שוני גדול בין בעלי לביני (בעיקר בחינוך מה שאומר בעצם שוני במהות, באופני ביצוע, קצב ועוד..) אבל היום אני יותר מתענגת על ההבדל מאשר פעם, אני מבינה אותו יותר, מבינה את הבחירה שלי יותר ואופטימית יותר.
בנוסף- אני מתייחסת למה שיש לי בהרבה זהירות, שום דבר אינו מובן מאליו. איכשהו אני נעה בין תחושת יציבות ובטחון לתחושה ששום דבר לא בטוח... איכשהו זה עובד בשבילי.
ולך- המון בהצלחה
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

סאן שיין יקרה.
חשבתי עליך. האם את נכנסת לקרוא כאן לפעמים? מה שלומך בימים אלה?
את חסרה לי. |L|
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

לאט לאט מזדחלת הידיעה....היא לא קשורה אלי ולא קשורה לך. ז"א היא לא קשורה לביחד שלנו. היא קשורה למשהו עמוק בפנים שצריך לחצות את סף ההיסוס האינסופי הטבוע בי. הנה אני מונחת על הסף עושה צעד ו.....חוצה.
זהו אני כאן. הנני מוכנה ומזומנה. להקים בית, לבנות, לעשות משפחה, לצאת לדרך הזו הארוכה והמופלאה ביחד אתך. אני יודעת מה צריך להיות שם, אני יודעת לאהוב את עצמי כדי לאהוב אותך. אתה עכשיו הגעת ואתך אני מוכנה. אני אומרת כן. אני אומרת כן בכל אותם המקומות בהם צריך לחצות את הים הפנימי של המצרים שלי, המצרים שלי הם ההיסוס. היבשה שלי היא הגילוי, הגילוי שלי הוא ללכת ישר בלי לעצור, בבטחון, בידיעה.
בנפש, בגוף באדמה הגוף רוצה אותך.
ברוח, בלב, ב"דמה לך" הלב מתגעגע לך, הוא אוהב את עצמו לידך, וכשהוא הולך לשעות , הוא אוהב את עצמו עוד יותר עם שובל העדינות שמותיר ניחוחך.
בנשמה, במחשבה ב"אדמה לעליון"לחלוק אתך הרהורי קדושה, שאיפה עליונה.
לבנות משכן עדי עד אתך.
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי עדי_ל* »

ברוח, בלב, ב"דמה לך" הלב מתגעגע לך, הוא אוהב את עצמו לידך, וכשהוא הולך לשעות , הוא אוהב את עצמו עוד יותר עם שובל העדינות שמותיר ניחוחך
וו'או,
ממש שירה,
הרבה יופי במילים שלך.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אחרי הלילה הגיע הבוקר, ישנתי מעט. מלווה את עצמי לתוך היום החדש. הי, תסתכלי, אותן פעולות, אותן המחשבות....האם הכל ממשיך אותו דבר. מה קורה בפנימיות כשהיא אומרת כן. לדבר הכי משמעותי שיש. הפנימיות אומרת כן לחיים. החיים אומרים כן לפנימיות ואז הם מתחילים לתת לה מתנות. או.קי..מתנות: לאהוב את עצמי...להכין את הגוף שלי, הגוף שלי הוא משכן, אבל זה אותו הגוף...הי גוף. אני רוצה להעלות אותך. אתה קדוש גוף. אתה הכלי שלי. אז הפעולות כבר לא יכולות להיות אותו הדבר: לאכול טוב, לישון טוב, לנוע היטב, לחוש בעדינות. אז רגע זה החיים שנותנים לי מתנה, או שזו אני שנותנת מתנה לחיים? כל כך הרבה שכחה בגוף, והתשומת לב היא לוותר על המקום של הילדה. הילדה רוצה לקבל הכל. היא יושבת בפינה ומסתכלת איך הכל מתכלה..ולא עושה פעולות. הגדולה שבי פועלת, משתדלת, מתכוונת, מתעלה.

אחרי הלילה הגיע הבוקר, הלב עדין, הלב מתוק...הלב שקט. השקט אומר ללב שהוא נכון. הנכון אומר ללב להיות שקט. הפחד אומר ללב מה אתה עושה. הפחד מפריד את הלב מעצמו. הוא יוצר הרבה לבבות קטנים מפוזרים, אולי הם בעצם לא לבבות הם פשוט מפוזרים. השקט יוצר לב אחד מאוחד. עם עצמו, אתך, אין הבדל עם הקדוש ברוך הוא. ברוך הוא היוצר דרך כה מכוונת, ברוכה אני שרוצה לצעוד בה. השביל הוא צר אבל מואר, האמת היא אחת ובתוכה יש אינסוף. ההפרעה היא רבה. אבל אני לב שקט. אני רוצה. חציתי את הסף אתמול. הי לב...אני לב.

אחרי הלילה הגיע הבוקר...צריכה לחשוב...צריכה לחשוב...צריכה....טעיתי..לא טעיתי...מה יהיה...אם הוא יתחרט..אם אני יתחרט..זה יותר מדי חשוב..מה צריך לעשות..עם מי לדבר...מחשבות..מחשבות..מחשבות...................אני לא שם..אני כן שם..לקחת על עצמי עול מלכות..מה זה אומר...האם אני רוצה..בית יהודי..הרבה עבודה...אנחנו לא מכירים..מכירים מעתיקות הימים...אולי עוד שנה אני ארצה ללכת לים בבקיני...אולי לא..מאמינה...לא מאמינה...מתבטלת...די!!!
שקט.
לעשות פעולות היומיום. לשטוף את הבית. הזמן מביא את הידיעה. יש הרבה עבודה (לנקות את הבית) רשומה הרבה חוסר אמונה בזולת. רשום גם הצד השני. עכשיו לנקות את הבית. עוד מעט נכנסת השבת. שבת מלכות.
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

(()) ע-נ-ק. מדהימה שכמותך. יופי פנימי שמתפרץ החוצה. את מתחברת. מתחברת למקום הנכון שלך. כל התחושות נכונות ומדהימות.
והפחד.... גם הוא מזדחל לפעמים, אבל אם את מוצאת שיש שם פחד, אפשר לפרק אותו ואז שב ליבך להיות אחד.
אוהבת אותך.
שבת שלום.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אז אמרתי כן. אמרתי כן, כן כן כן כן כן כן כן!!!!!!!!! אני זאת שתמיד מבצבצת בביצת ההיסוס. אני אמרתי כן!!!!!!!!!!
זה הסיפור שלי? זה קורה לי? הי רגע....עברה השבת, מתחיל השבוע ואני אמרתי כן!!!!!!!!
וכולם אומרים מזל טוב, וכולם אומרים וואו כל כך מהר, וכולם שותקים בהלם, וכולם רוקדים: "עוד ישמע, בהרי יהודה, ובחוצות ובחוצות ירושלים, כל ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה", וכולם שואלים את בטוחה, רגע, אולי לחשוב, אולי זה לא הוא, את שלמה לגמרי?, וכולם שמחים, וכולם פוחדים, וכולם........גם בחוץ גם בפנים כולם שואלים. אבל אני, אני אמרתי כן!!!!!!!!!!
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

אז אמרתי כן. אמרתי כן, כן כן כן כן כן כן כן!!!!!!!!!
איזה יופי!!! @}
< נו, חתן זה בסדר אבל שמלה יש? >
מבקש_להתחדש*
הצטרפות: 30 מרץ 2005, 01:01
דף אישי: הדף האישי של מבקש_להתחדש*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי מבקש_להתחדש* »

כן.

כן, כן כן כן כן כן כן כן!!!!!!!!!

כן!!!!!!!!!!

כן!!!!!!!!!!

"עוד ישמע, בהרי יהודה, ובחוצות ובחוצות ירושלים, כל ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה"

אבל אני, אני אמרתי כן!!!!!!!!!!

מזל טוב ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Pלונית_אחרת*
הצטרפות: 05 יולי 2004, 00:12

בדרך לנישואין

שליחה על ידי Pלונית_אחרת* »

מזל טוב {@ איזה יופי שיהיה אושר ואושר ואושר {@
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

מזל טוב, יקירה.
תמונה
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

ולי היה אסור לגלות!
אז זהו?
הסוד יצא לחופשי?
http://my.area.co.il/albom/[po]tn user6478 pic20168[/po].jpg
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

אז ככה...נעלמתי לכמה זמן. בזמן הזה התבוססתי בפנימיות של עצמי ותוך כדי הבנתי שאני כבר די דתיה אם כי מתעקשת שזה בדרכי שלי. יצאתי עם בחורים חילוניים שכבר תקופה ארוכה הרגשתי שראיית העולם שלנו לא משותפת. יצאתי עם בחורים דתיים והרגשתי שזה יותר מדי. ואז פגשתי את בחיר לבי. שהופיע לחלוטין מתוך העולם הדתי, אבל אם מדקדקים בפינות יש שם הרבה אבק שעדיין הוא לא ל"מהדרין". אני מניחה שאני מתקשרת על הגבול הדק הזה שבין האבק למהדרין ואולי תמיד אהיה. עשיתי קפיצה אספר עליה בהמשך.
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

תמיד את כותבת שתספרי בהמשך ואת לא :-(
רק מתחילה עוד דברים חדשים
(עכשיו כשאני חושבת על זה...)

ממי, זה מדהים איך דף שפתחת לפני פחות מחצי שנה שנקרא "בדרך לנישואין"
מספר לנו עכשיו שאת אכן הולכת להתחתן
אברא כדברא ממש :-)
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ברונית_ב* »

מי המאושר?
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

בין לבין...עוברת מסע פנימי.
קודם כל המאושרת זו אני.

אחרי הכן ההחלטי יצאתי למסע בנבכי הנפש שלי. ראיתי המון דברים בעיקר את עצמי מול המראה שקופה, מפוחדת, חסרת אמון ואמונה, מלאה בהיסוס, מהלכת על בלימה, דוחה, נאבקת, מלאה בגאווה על הבלון הורוד שלי שמרחף לו אי שם, רואה חסרונות כמו פולניה טובה...עבר שבוע חושך. הכל צעק לא לא לא. ללכת כנגד הטבע של המוח הרציונלי שלי (לאן הוא הביא אותי עד היום?), הנה אני מונחת לפניך וכל העולה הוא המצריים הפנימיים שלי. ואנחנו בניסן שהוא חודש הנסים 0תכף ומייד אכתוב על כך באנרגיה רוחנית של החודשים :-)) וכל אחד שפוגש אותי בדרך מעיף אותי לכיוונו כמו נוצה, והדלתות שלי נטרקות בחוזקה.....דייייייי!

הלכתי להתבודד קצת בהרים. אוויר פסגות. קדושה. רבי שמעון הבטיח שמי שידבר אליו בשעת הלחץ הוא יוציא אותו משם. הי רבי שמעון אתה שומע תוציא אותי משם תן לי סימן של אור.

אור הגיע - להסגר מן העולם, להשמר על המשמר. זמן ייחוד לי. מהות נקייה יודעת. כלה מבורכת. בהירות. להפריד את הטפל מהעיקר. השמחה הגיעה למעוני.

יודעת וממשיכה
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

אור הגיע - להסגר מן העולם, להשמר על המשמר. זמן ייחוד לי. מהות נקייה יודעת. כלה מבורכת. בהירות. להפריד את הטפל מהעיקר. השמחה הגיעה למעוני.
מה שעברת בכל שנות חייך, ומה שאת עוברת בזמן כה קצר. הרגשות שלי גואים כשאני קוראת אותך. חשה רגשות חמלה ואהבה ורצון לגונן (כמו אחות) .
את צועדת בדרך יפיפיה ומיוחדת ויודעת היום איך לעבור את המהמורות שנמצאות שם באופן הטוב ביותר עבורך.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי יערת_דבש* »

קראתי.
גאה בך.
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

יש תאריך, יש מקום, יש שמלה, יש בגדי חתן, ברכות, מאפרת, מסרקת, טבעת, חסרים עדיין מוזיקה, עיצוב לחופה, רב ולהירשם לנישואין (סאן שיין גרושה ותיקה מלפני 18 שנה, מנסה למצוא בגנזכים של דברי הימים את ההוכחה)...
בינתיים קולולולו.........

(כאן נכנסת מוזיקה של תיקים באפלה או של אהבה מעבר לפינה, כל אחד והגירוי שלו)
האם בדרך לנישואין יהפוך לחיי הנישואין.....על כך בפרק הבא.
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

בדרך לנישואין

שליחה על ידי בת_ההרים* »

בשעה טובה סאן שיין. שתדעי הרבה סיפוק ושלווה בזוגיות ובחיי המשפחה
{@
מיק_רוני*
הצטרפות: 04 ינואר 2005, 03:00
דף אישי: הדף האישי של מיק_רוני*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי מיק_רוני* »

בשעה טובה סאן שיין.

מזל טוב !
מאחלת לך מכל שפע וטוב
מסע ללמידה מתמשכת
ידידות עמוקה ונעימה
ואהבה חזקה
{@
ענת_ב_פ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

באיזה פורמט אפשר לראות ת'סדרה? קלטות וידאו? די וי די ??
> ענת רצה לקנות די וי די קורא צרובים <

מ ז ל ט ו ב !!!
שיהיה הרבה מהטוב בחיים הזוגיים
שיהיו במעונכם האהבה והחמלה
השמחה החום והמגע
(())
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

קולולולו..........
תודה לכל המברכות (והמברכים)...ב"ה יום רביעי, א' סיוון......
מוזמנות לשלוח לי קצת אור (מרגישה קצת רע פיזית)
אילת_מ*
הצטרפות: 27 מאי 2005, 12:17
דף אישי: הדף האישי של אילת_מ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אילת_מ* »

סאן שיין,
אני בדרך אל הכותל, כי קצת כואב לי הלב היום
(לא משהו ספציפי, המון עבודה ולא מספיק אהבה שמגולמת בזכר)
אשים לך פתק לרפואה שלמה
אשפוך כמים ליבי
אקנח בחומוס
מי יתן וכל העולם ומה שבו יתחתן, יתאחד, יתמזג, ויבנה המקדש מן החתונה שלכם.
ממש "המפץ הגדול!!!"
ענת_ב_פ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

מוזמנות לשלוח לי קצת אור
למה רק קצת??
קחי הרבה אור
והרבה מים ורכות וחמימות
וטיפות קטנות של אושר
ופרפורי לב
ורפרופי עיניים
והמון נשימות שמטיילות בתוך הגוף ויוצאות ונכנסות
עד שנהיה סדר
והכל בסדר
ויש זוג ויש שניים
ויש כוח!
(())
> אוי ויי, אסור לי לכתוב אחרי האימפריה הרומית... <
> מכירה את הספר "שלוש שלומות"?? <
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

בס"ד
ב"ה יום רביעי, פיזית לא כל כך, אבל הנפש רגועה.
שקטה מאד בתוכי. אין בי פרפורים מיותרים. יש ידיעה.

אמרו לי שברכה של כלה שווה ועובדת...אז
רוצה לברך את כולן וכולם

ריבונו של עולם בזכות היותי כלה וזכות זה שאני מקיימת את מצוותך, ומקימה לך דירה בתחתונים, אני מתחננת לפניך הלילה על בני ובנות שרה אמנו היקרים:

שכל הרווקות וכל הרווקים יזכו במהרה למצוא את החצי שלהם, להקים בית טוב, שקט, מלא שכינה ואור, חיבור של שורשי נשמה, בית מפרה ומלא נתינה וקבלה, בית מכניס אורחים, ומלא בצחוק, צלצולי שמחה, חיוכים וחיבוקים. אמן!

שכל אלו שרוצות להרות יזכו תכף ומיד ממש לפוריות גדולה, ולזרע בר קיימא, לילדים וילדות בריאים ומוארים, ולשעת נחת גדולה.

שכל אלו שהרות יעברו הריון קל ומלא שמחה, ולידה קלה ופשוטה ומהירה בשמחה ובחיבור, ויביאו לעולם ילדים בריאים וחזקים.

שכל אלו שחל בהם מכאוב, דווי, מכל סוג שהוא, רוחני או נפשי או פיזי, יזכו תכף ומיד ממש למזור ולרפואה שלמה

שכל אלו שזקוקים למזונות, ודמי מחייה יזכו לפרנסה שלמה, ולעיסוק מלא סיפוק ולמימוש חוצה גבולות ומערב את הסביבה ולשקט ולזמן פנוי ולשמחה

שכל אלו שמבולבלים יסירו ספק מליבם ויצאו בטחון, שכל אלו שזקוקים לאמונה ירגישו אותה מחר בבוקר מיד בתפילה זכה, שכל אלו שזקוקים לאהבה ירגישו מיד את החיבוק הענק של אלוקים, שכל אלו שזקוקים לנחמה, לתקוה, לשמחה, להפיג את הבדידות, לחבר או חברה, יזכו לנתינה שלמה שלך, ולמילוי כל החסר, ולשלווה גדולה

שכל מי שזקוק לכל מה שהוא זקוק יזכה לו במהרה

אמן, אמן, אמן!!!!!!
תודה
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

איזה ברכה יפה...
|L|
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

אמן , אמן ואמן!
אילת_מ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אילת_מ* »

הזלתי דמעה....
תודה לך,
עבר עלי לילה מעצבן ומתסכל
אבל היה שווה כדי להגיע לבוקר כדי לקרוא את זה.
והמברכת תתברך
בכל זאת ועוד ועוד מעבר למה שהעין רואה
למה שהלב יודע.
הולכים אתך לחופה
ענת_ב_פ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

היום יום רביעי הגדול!!!
שיהיה במזל ובשמחה גדולה!
(())
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

_היום יום רביעי הגדול!!!
שיהיה במזל ובשמחה גדולה!_
גם ממני.
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

|L| |L| |L| |L| |L| |L|

סאן שיין יקירה, מופלאה, נשמה ענקית.
משערת שאת בשמחתך, בשמחתכם. הלב שלי איתך, כלה יפיפיה.
קראתי שוב עכשיו את הברכות שלך. אימי מבקרת אותי וקראתי לה גם כן. התרגשנו כלכך. הברכות שלך חובקות יקום. מאירות כל פינה חשוכה. אוהבת אותך. @}
לוונדר_סגול*

בדרך לנישואין

סימן טוב ומזל טוב!!!
{@ {@ {@ {@ {@ {@ {@
חתונה מקסימה
כלה יפהפיה!

שיהיו לך חיים מאושרים!
|L|
אמא_שלנסיכות*
הצטרפות: 26 יולי 2004, 16:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_שלנסיכות*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אמא_שלנסיכות* »

מזל טוב לזוג החדש
הלואי שיהיה לכם רק אושר, אהבה ובריאות.
אילת_מ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אילת_מ* »

ו.....
רוצים לשמוע איך היה....
יודעים שזה בטח יקח זמן......
אבל מחכים!
באהבה
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

שבוע לא לדבר, לא לראות, יום מלא תפילה...תהילים..כוונה, מברכת אותנו, את הבית שיהיה לנו, את הילדים, מבקשת סליחה על כל אותם רגעים בהם פעלתי ללא כוונה, על כל הקליפות שצברתי, מבקשת יראת שמיים, צמיחה משותפת, הבנה, סבלנות וגמישות, לימוד משותף, חוכמה, חום, פרנסה, טוהר המידות, כוונה, משפחה, התקרבות...אהבה. לפרקים הרגליים לא נוגעות באדמה, מבקשת מגע יד מאחותי שתשאר, ממשיכה...

מגיע הרגע...נמחלתי ומחלתי, מטוהרת כאזוב ולבנה כשלג.......
חופה

יוצאת לכסא הכלה, לא מרימה מבט, יושבת, המבט מושפל, ורק תפילה ממלמלות שפתי, עלי, עליו, עלינו, על עם ישראל, על כולנו...והוא מכסה בהינומה, לרגע מבטנו נעצר. בוטחת, מורמת מכסאי, מלוות האמהות אחת מכל צד, אוחזות, כעוורת אני מובלת אליו, צועדת, לא יודעת מי נמצא, ממשיכה בתפילה, לא רוצה להסיח דעתי ולו לשנייה מהרגע המקודש, לא להתקל במבטים, רק אני והשכינה והוא שמחכה.

כלי הנשיפה מלווים אותי בדרכי, הנרות גם הן, האמהות, האבות, האחים, האחייות
חופה

כלה יפהפיה

סובבת סביבו ועוצרת,
סובבת סביבו ומתפללת
תן לי את הכוח והעוז והידיעה איך להיות תחת כנפיך תמיד בחסד ובנתינה.
מבטנו נפגש..ידיעה...
הקהל בדממה,
הרב מברך....
כלה מבורכת

הרי את מקודשת לי

אני אשה נשואה

ריקודים, ריחופים, כוח, בטחון, אנשים מכל החיים, מרגישה ילדה, נקיה, נכונה, מיועדת, רוצה, בטוחה, רוקדת, מונפת אל על, בנים בנות, קדושה, מה שאני רוצה.

והחתונה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה
מבקש_להתחדש*
הצטרפות: 30 מרץ 2005, 01:01
דף אישי: הדף האישי של מבקש_להתחדש*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי מבקש_להתחדש* »

שוב, אין מילים...
ענת_ב_פ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

הרי את מקודשת לי
מזל טוב
> את ממש זורחת לי דרך המסך! ואת מבורכת בכתיבה נוגעת ונעימה <
אילת_מ*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אילת_מ* »

שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה שמחה
סאן_שיין*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי סאן_שיין* »

תם ונשלם פרק א'
טוקיש_דיש*
הצטרפות: 19 יוני 2005, 21:30

בדרך לנישואין

שליחה על ידי טוקיש_דיש* »

איפה את גרה?
כלונת שכמוך.
בבקשה תעני
ענ_בל*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי ענ_בל* »

חיבוקים ונשיקות ממני.
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

בדרך לנישואין

שליחה על ידי אלה* »

מזל טוב, את כותבת כל כך יפה ומרגש, מרגישה את עוצמת הקדושה במעמד, מאחלת לך עליה בדרגת הרוחניות, עלי והצליחי
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

בדרך לנישואין

שליחה על ידי הדס* »

את מהממת פנימית!
איפה את גרה? אני אקפוץ לביקור...
פעם_ראשונה_כאן*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2005, 16:38

בדרך לנישואין

שליחה על ידי פעם_ראשונה_כאן* »

אני רוצה לאמר לך שקראתי את כל הדף בנשימה עצורה ובלי להניד עפעף
מאוד מרגש מה שכתבת..
ב ה צ ל ח ה
נשמה*
הצטרפות: 08 דצמבר 2004, 12:00

בדרך לנישואין

שליחה על ידי נשמה* »

שלום לכלם,לא האמנתי שאתקל באתר כ"כ מעניין ומפרה כמו זה. ספור סאן שיין לא רק בשל סופו(התחלתו אם תרצו) ריגש אותי אלא בגלל האמפטיה השיתוף הכנות הפרגון והאהבה שליוו אותו.אקרא דף זה שוב ושוב על מנת לקבל תובנות חדשות לגבי כמיהתי שלי לזוגיות הנוגעת באדמה ובשמיים כאחד,כזו שיש בה נגיעה של נשמה בנשמה. האם מונח זה מוכר או מובן למישהו/הי ...???
צדף_אחד_בים*
הצטרפות: 05 פברואר 2006, 18:55
דף אישי: הדף האישי של צדף_אחד_בים*

בדרך לנישואין

שליחה על ידי צדף_אחד_בים* »

שלום גם
גם אני נרגשת ממה שכתוב כאן, כמה לבטים מחשבות וכמיהות יש מסביב לבן אדם אחד,
וכמה שרציתי לכתוב ולהביע גם בצורה כל כך אמיצה את מה שבלב וזה פשוט לא יצא..
לדעת את מה שבלב זה בעצם לדעת מה לבקש מהחיים.
אם הייתי יודעת את הרצונות שלי ואם היה לי את האומץ, או אז אולי הייתי מוצאת זוגיות.. כי אם אני לא אדע אז מי ?
ובכל רגע נתון לא לשכוח את האחר,
ובכל רגע אחר לא לשכוח לאחל לכולם את הטוב:-)
פלוני_אלמונית*

בדרך לנישואין

סאן שיןן מה שלומך היום? מחכים לפרק הבא....
חגיתא*
הצטרפות: 15 פברואר 2016, 22:40

בדרך לנישואין

שליחה על ידי חגיתא* »

מאוד נהינתי מהדף (ומהתפילות) אני גם כלה בדרך לנישואין. חיכיתי המון שנים לרגע הזה. אני כל כך מודה ומתרגשת.
שליחת תגובה

חזור אל “מחפשים אהבה”