לשאול שאלות

אנונימי

לשאול שאלות

שליחה על ידי אנונימי »

לאורך חיי גיליתי את המיומנות האחת שהיא המפתח לידע, לתשובות ולרכישת מיומנויות אחרות
המיומנות של שאילת שאלות.

שאלות ניתן לשאול ברמות שונות:
טכנית - אם אני צריכה להגיע לאנשהו, או צריכה לעשות משהו - תמיד אפשר לשאול ולקבל הנחיה
ידע - כל מה שאני לא יודעת, תמיד אפשר לשאול- צריך רק לדעת את מי...

אבל... צריך לדעת לשאול :-)
גם את היקום ניתן לשאול: דרך קלפים, אסטרולוגיה וכלים אחרים
או באמצעות חלומות, או פשוט לשאול שאלות ולחכות לתשובה

הסוד טמון בניסוח: ניסוח נכון יתן תשובה ברורה, ניסוח סתום לא יתן תשובה או יתן תשובה לא ברורה

אני מזמינה אתכם להשתמש בדף זה כדי לספר את חוויותיכם עם שאלות בחיים,
לספר על תשובות מרתקות במיוחד שקיבלתם,
ובעיקר, לנסות למקד שאלות שאתם רוצים לשאול
ואולי אפילו להרהר בקול עם כולנו - את מי כדאי לשאול אותן
לשאול את היקום שאלות דומה לבקשת בקשות מהיקום - הרגישו חופשי :-)

נאוה פרנס
ברקת_לוין*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2001, 03:09

לשאול שאלות

שליחה על ידי ברקת_לוין* »

אני יושבת מול המסך ובוכה. אני חושבת ששאלות הן הבעיה הכי גדולה שלי. יש לי כל כך הרבה שאלות נוראיות לשאול (דווקא לא קשורות לאיתמר) ואין לי את היכולת לעשות את זה.
בגלל שאם אני אשאל את מי שצריך, ינתקו איתי את הקשרים ויכעסו עלי.
בגלל שאין לי את מי לשאול
בגלל שאני לא רוצה לשמוע את התשובות
בגלל שלשאול חלק מהשאלות יצריך קודם לשבור את חומות המגן הגבוהות שבניתי וזה מפחיד אותי נורא.

עם השנים נוצרה אצלי נוסחה שאומרת שאלות = פגיעה. כבר הרבה שנים שאני לא שואלת שאלות. פיתחתי את הרגישות שלי למקסימום ואני פשוט יודעת את התשובות. (תשאלי את ליאור או את יונת)

לפני זמן מה הייתי במצב ריגשי עדין מאד, הנסיבות היו קשות לי והייתי צריכה לבחור דרך תגובה. לא הצלחתי למצוא את התשובות שהייתי צריכה כשהייתי בבית ולכן יצאתי עם האוטו לסיבוב אין סופי בחוץ. חשבתי ללכת לאיזה פארק אבל היה בחוץ גשם וקר ואפור וזה עשה אותי אפילו יותר מדוכדכת. אז נסעתי לי סתם עד שפתאום מצאתי את עצמי ליד כנסיה גדולה. להפתעתי עצרתי וניכנסתי פנימה, ישבתי לי לבד באמצע הכנסיה הגדולה הזו מרגישה מאד מוזר מסתכלת על התיקרה, הבמה והחלונות הציבעוניים ופתאום הרגשתי את אלוהים לידי. והתחלנו לשוחח. סיפרתי לו על ההתלבטויות שלי ועל הקשיים ולראשונה בחיי אלוהים ענה לי. הוא דיבר אלי ושאל אותי שאלות ועזר לי למצוא את התשובות הנכונות.
נסעתי משם ופעלתי לפי העצות שמצאתי-קיבלתי והכל הסתדר נפלא.
לא חזרתי על כך שוב מאז אבל זו היתה חוויה נהדרת.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

לשאול שאלות

שליחה על ידי אביב_חדש* »

לי יש מטוטלת, אני מאוד מחוברת אליה, למרות שהיו לי כאלו שהתחברתי אליהן יותר. אני שואלת אותה שאלות, והיא עונה לי. עבדתי קשה מאוד עד שהתגלה לי איך לנטרל את הרצון שלי במענה של המטוטלת, כלומר שרצוני לא ישפיע על תשובתה, והיום אני כבר די בסדר איתה, והיא עונה לי על כל מיני שאלות, ועוזרת לי להתחבר לכל מיני דברים. אני יודעת שזה אולי נשמע לחלקכם מוזר, אבל כבר כמה שנים שהיא עוזרת לי. לפעמים היא משקפת את מה שאני רוצה ומביאה לי תשובות מתוך עצמי ולפעמים היא עונה על שאלות שבאמת אין לי עליהן תשובות.
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

לשאול שאלות

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

שגית, עם מטוטלת, הקושי הוא באמת לנטרל את עצמך
אני אישית לא יכולה לעבוד עם מטוטלת כי מהירות המחשבה שלי ... :-/
בקיצור, אני עונה לפני שאני מסיימת לשאול - זה פשוט לא הולך
וחוץ מזה, אני יכולה להניע את המטוטלת לאיזה כיוון שאני רוצה
נהגתי לשחק עם זה המון ולהפוך כיוונים באמצע :-)
וחוץ מזה, את יודעת שאפשר לעשות אחלה של איזון צ'קרות עם מטוטלת?

חברה שלי, לעומת זאת, שהיא אסטרולוגית, משתמשת במטוטלת לאיתור מידע לא ידוע כמו: שעת לידה
עד היום, מפות אסטרולוגיות שנעשו על פי מידע זה, די התאימו לאנשים
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

לשאול שאלות

שליחה על ידי אביב_חדש* »

חלק נכבד מהעבודה עם המטוטלת שלי היא איזון צ'אקרות.זה עובד יפה מאוד.
עוד לפני שלמדתי לעבוד איתה, התחלתי להזיז אותה לפי רצוני, ולאט לאט למדתי לנטרל את ההשפעה שלי עליה.
נאוה_פרנס*

לשאול שאלות

ברקת, כתבתי אתמול (שלשום, יום שני) תשובה ארוכה ומפורטת לדברייך ואיכשהו היא לא כאן. נראה ששכחתי לשלוח אותהה? :-0 :-S???
אין סיכוי שאצליח לשחזר. היא הייתה מורכבת וארוכה (כאילו שאני יודעת לתת תשובות אחרות :-/ פשוטות וקצרות? :-))
אולי היא לא התאימה לך, אלא לי, לפני יומיים
את בעצם לא שואלת כלום
את מודיעה, מכריזה שאת לא רוצה לשאול מתוך פחד להיפגע
אז על מה עניתי כזאת תשובה ארוכה? :-)

הסיפור שסיפרת הוא דרך מופלאה להתחבר פנימה ולקבל תשובות אמינות
לצערי, רובנו פונים למקום הזה ר ק במצוקה גדולה

תמשיכו לכתוב אני נ ה נ י ת לאללה :-)
שאלות ותשובות בנושא ה ילד שצמוד לאמא הועברו לשם. (20.12.01)
נאוה_פרנס*

לשאול שאלות

בשמת מתוקה, את יודעת שאני אוהבת אותך |L|
הדף הזה, בניגוד לאחרים עוסק בשאלת שאלות. המטרה היא לא לתת עצות לשאלות שעולות אלא לעזור לאנשים להגדיר את השאלות, לעזור לאנשים לזהות את התשובות ולעזור לאנשים לפרגן לעצמם את התשובות. העצות שלך, טובות ככל שיהיו הן דעותייך לגבי הסוגייה שמטרידה את אלמונית - ואפשר לפתח את הנושא עוד ועוד עם דעות נוספות, אבל זה לא הרעיון כאן.
אני מציעה, שאם מישהי/ו מעלה כאן נושא שנראה למישהו/י נושא ראוי לדיון - רישמו הערה ופיתחו דף דיון בנושא. נסו להתמקד כאן רק ברעיון של שאלת שאלות
תודה :-)
מיכלונת_פה*
הצטרפות: 12 אוקטובר 2006, 14:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלונת_פה*

לשאול שאלות

שליחה על ידי מיכלונת_פה* »

וואו... איך רק עכשיו גיליתי את הדף הזה... כל דבר בזמנו :-) נושא ממש מתאים לי.... איך לנסח את השאלה... ובדיוק עכשיו הוא (שוב) מאוד רלוונטי בחיי... יש לי כל מיני שאלו בתוכי אבל אם אני מנסה לנסח את השאלה אני לא מצליחה... מבינה שבעצם לא ברור לי מה השאלה... אולי אעזר בדף הזה בהמשך...
תודה נאווה (אם את עוד מגיעה לכאן... בכ"ז 6 שנים עברו...)
זוהר_הרקיע*
הצטרפות: 11 יוני 2008, 22:36

לשאול שאלות

שליחה על ידי זוהר_הרקיע* »

הנושא הזה כ"כ מכאיב לי כי אני יודעת שזה אולי החיסרון הגדול שלי שאני תמיד קיבלתי את המציאות כפי שהיא ולא הייתי סקרנית ובגלל זה אני כל הזמן אני מתוסכלת מזה שהחיים שלי משעממים וחסרי טעם, לעורר שאלות זה מלאכותי והשאלות מעצמן אינן עולות, השאלה אם יש דרך להחזיר את הסקרנות הטבעית שאולי היתה לי פעם אם יש להישהו רעיון אני אשמח מאוד לשמוע... תודה
עריכת כל הדף
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

לשאול שאלות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

נולדתי בתאריך 9/10/1970 לפנות בוקר בין 2:00 ל- 4:00 לפי מה שאני יודעת בבית חולים דג'ני ביפו ואיני יודעת מה שעת הלידה. האם אפשר לדעת את שעת הלידה שלי?
חגג_שרי*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2012, 20:36

לשאול שאלות

שליחה על ידי חגג_שרי* »

מה ההגדרה של כשורי חיים
יהודה_שרמן*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2015, 01:42

לשאול שאלות

שליחה על ידי יהודה_שרמן* »

אני משום מה המטוטלת לא עונה לי תשובות נכונות אמרו לי אולי בגלל אני מתערב התשובות ניסיתי הרבא פעמים מישהו חכול לעזור לי תודה !!!
שליחת תגובה

חזור אל “כינויים ואנשים באתר”