דימום בהריון

הכל_זמני*
הצטרפות: 30 ינואר 2007, 18:29

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

זה מה שאני חווה כרגע, כבר כמה ימים. שבוע 7, אחרי שני הריונות קודמים (בלי דימומים) שהסתיימו בגרידות. הרופא אומר לנוח, בבדיקה הכל נראה תקין. אני בבית כבר כמה ימים, מ-ש-ת-ג-ע-ת...
למה יש דימומים?האם המנוחה עוזרת? מה קורה שם בכלל? מה לעשות?
אני בטוחה שכמו שעזרתן לי בפעמים קודמות גם הפעם יש לכן עצות לתת לי (במיוחד אם יש משהו "טבעי" לעשות)...
וגם נוכל לרכז פה את הידע והנסיון של כולן לבאות אחרי.
תודה
עוד_אחת*
הצטרפות: 15 ינואר 2004, 22:45

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

הי לך , כל כך מבינה אותך, חווה משהו מאד דומה בשבועות האחרונים. לפי מה שאני הבנתי וקראתי, דימומים בשבועות הראשונים של ההריון מתרחשים אצל רבע מהנשים. כלומר , זו יכולה להיות תגובה נורמלית של הגוף וההריון יתפתח בצורה תקינה. יש האומרים שהדימומים קשורים להשתרשות של העובר ברחם, אולי הרחם מתנקה ? לא ממש יודעים. עבורי זהו הריון רביעי,ׁ(יש לי שני ילדים) בהריון הקודם היו לי מעט דימומים בשבוע 9 נחתי וברוך השם הם עברו ונולד לי בן מקסים. כרגע אני בהריון בערך בשבוע שביעי . ההריון התחיל ביום אחד של מחזור אבל ממש עם דימום אדום והייתי בטוחה שזה מחזור, אך כשראיתי שלא מתמלאת אפילו תחבושת אחת ושלמחרת אין כבר דם ממש אלא רק הפרשות חומות, עשיתי בדיקת הריון וגיליתי שאני בהריון. ההפרשות החומות המשיכו כעשרה ימים כשהן משנות גוון וצורה. מחר אני הולכת לעשות אולטרה סאונד ולראות מה קורה שם בפנים כל כך מקווה שהעובר התפתח ושיראו כבר דופק.
האם הדימום שלך חזק? האם רואים לעובר דופק? גם אני התחרפנתי בזמן הזה זה מתיש ומדאיג ומורט עצבים. יכולה רק להציע חיבוק ושיתוף ולאחל שהדימום יחלוף כלעומת שבא. תנוחי הרבה ותודה שפתחת את הדף הזה.
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

הי אחת,
קודם כל שיהיה לך מזל טוב! אנחנו כנראה באותו שלב (וסת אחרונה שלי ב- 14.12).
זה כל כך מרגיע לשמוע שבאמת סיפור כזה יכול להיגמר טוב (לא עזרה לי עד כה הסטטיסטיקה היבשה של 20-40% שחוות דימום- שקראתי באינטרנט).
מה שמדאיג אותי זה סוג הדימום- לרוב הוא כהה יותר ממחזור, אבל גם היה שלב שהיה אדום-אדום. היו בו גם כל מיני קרישי דם בגדלים שונים. והוא בא בגלים- דימום של כמה שעות- כמו מחזור ואח"כ מפסיק. איך זה אצלך?
בכל מקרה- היום שוב הולכים לעשות אולטרה סאונד (עשינו ביום ראשון והכל היה תקין, עוד לא ראו דופק). מקווה שהכל יהיה תקין. אגב, דופק לא ירגיע אותי ליותר מידי זמן- בפעם הקודמת היה דופק שהפסיק שבוע אחרי כן, ובסוף- גרידה.
עוד_אחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

הי , אני רואה שגם את מקיצה מוקדם..אנחנו ממש באותו שלב ! ווסת אחרונה שלי ב-13.12 . נזכרתי שדימומים יכולים להגיע גם מצוואר הרחם, כך קרה לאמי בהריון עם אחותי , דימום חזק מלא קרישים היתה בטוחה שהפילה , ולא.. הדימומים שלי כאמור, התחילו עם מחזור שהגיע באיחור של 5 ימים. הדם היה נקי וטרי ללא קרישים, כמו מחזור לכל דבר, שמתי תחבושת וניקיתי כל היום את הבית. אחר כך שמתי לב שהדימום לא מתחדש, לא מתחזק, והתחבושת לא מתמלאת. למחרת, כאמור הפרשות חומות כמו של סוף מחזור. ביום ראשון לפני 10 ימים עשיתי אולטרהסאונד וראו שק הריון שמתאים לשבוע 6 ללא דופק. במהלך הימים האלה ההפרשות הפכו להיות כמו חוטים שחורים בעוביים שונים שיצאו בכל ניגוב, וגם קצת לתחבושת.לאט לאט הם התמעטו שינו גוון לבהיר יותר, חום בהיר אפרפר, (סליחה על התאורים..) ביום שישי האחרון היה יום של בלי כלום, בשבת זה חזר בצבע יותר חום צהבהב כזה, ובעצם מאז יום שבת, אין לי דימומים. זה לא חזר.. כמו נס כזה... אז עכשיו , אני לא יודעת אם זה אכן סימן טוב, או שפשוט זו הפוגה, בקיצור, אהיה יותר חכמה בעוד מספר שעות ( זה היום הבדיקה. פשוט קודם כשכתבתי היה עוד חושך..) עוד פרט חשוב, כי אני חייבת לרוץ לילדים שלי, זה שאם הכל תקין, אני אמורה להתחיל להשתמש בקלקסאן, זריקה לדילול הדם בה השתמשתי גם בהריון הקודם כי אני סובלת מקרישיות יתר של הדם בהריונות. אם תרצי אספר על זה יותר בהמשך. שיהיה בהצלחה לשתינו.אמן.
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

לא יאומן הצרוף מקרים הזה!!!- תאריך הריון, דימומים, לשתינו יש בדיקה היום (כבר אמורים לראות דופק בשלב הזה?) והקטע של קרישיות הדם- אני מחכה בימים אלו לתשובה של הבדיקות קרישויות שלי, אחרי שתי ההפלות הקודמות נשלחתי לבדיקה. בינתיים הגיעו תוצאות חלקיות ונראה שהכל בסדר. אני עדיין בחששות. כן, אשמח לשמוע על זה.
שיהיה בהצלחה!!! מחכה לשמוע (ולכתוב) בשורות משמחות.
עוד_אחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

הי הכל זמני.. חזרתי מהרופא, לצערי עדיין אין לי בשורות טובות. הייתי אצלו במשרד אחר ובאולטרהסאונד הרבה פחות משוכלל. בכל אופן ראו עובר בערך בגודל 3 מילימטר אבל לא ראו דופק. אמר שזה מתאים לשבוע 6. הראיתי לו את הצילום הקודם לשם השוואה , אמר שהגדילה נראית בסדר, אבל הרגשתי שהוא קצת מהסס, (הוא לא אמר שזה מצוין) , אבל שאבוא עוד שבוע למרפאה ה"טובה" ואז נדע איפה אנחנו עומדים. זהו. נשארתי באותה אי וודאות. מקווה שאצלך הבשורות יותר טובות...
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

דימום בהריון

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

בשני ההריונות שלי דיממתי כמעט שלושה חודשים רצוף!!!
ההריון הראשון הסתיים מוקדם בשבוע 31 עקב אי ספיקה שילייתית (והדימום רמז על זה) אבל ילדתי ילדה בריאה.
בהריון הנוכחי אני כבר בתשיעי ולמרות הדימומים - ההריון תקין...
אל תשכחו לקחת ברזל ולאכול בריא כי זה מאוד מחליש...
עוד_אחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

וואו כוסמת, תודה על השיתוף, שתהיה לך לידה קלה וברוכה.
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

הי עוד אחת
אין לי ספק שבפעם הבא תראו דופק. זה כל כך משנה באיזה אולטסאונד מסתכלים. אצלי בהריון הקודם (שנגמר בגרידה) ראו דופק רק בשמיני- האולטרסאונד היה מעפאן. היום האולטרסאונד היה מעולה (אני כבר אצל רופא אחר, אני לא יכולה לחזור לקודם אחרי כל האכזבות שחוויותי אצלו) , כזה כמו שבבית חולים ואני שמחה להודיע שהכל בסדר וראו דופק. היינו מאושרים. אני עדין בחששות, כמובן.
מחזיקה לך אצבעות עד שבוע הבא. יהיה בסדר. יש לי הרגשה שאנחנו הולכות להעביר את ההריון הזה ביחד- בוירטואלי.
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

כוסמת
האם היית צריכה להיות במנוחה כל הזמן הזה?
עוד_אחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי עוד_אחת* »

הי הכל זמני, איזה בשורות טובות . שמחה בשבילך כל כך. הלוואי ואכן נעביר יחד את ההריון הזה... אני כרגע לא כל כך אופטימית.ובכל זאת מקווה. העובדה שלפני 10 ימים הוא אמר שהתמונה מתאימה לשבוע 6 וגם עכשיו אותו הדבר, קצת מדאיגה אותי. אבל אין ברירה אלא לחכות ולראות.. שיהיה רק טוב !
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

עוד אחת
(())
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דימום בהריון

לא הייתי צריכה להכנס לשמירת הריון מהסיבה הפשוטה שאם ההריון לא אמור לשרוד אז כדאי שהוא לא ישרוד עם כל הקושי בדבר...בגלל זה גם לא נותנים כלום, אלא אם כן יודעים בוודאות שהבעיה היא של האמא כלומר קרישתיות יתר.
אבל גם זה מורכב בגלל שבבדיקה לקרישתיות יתר, לא יודעים לגלות את כל הפקטורים שגורמים לכך,
כלומר, יש סיכוי שיש בעיה עם קרישתיות יתר ובכל זאת לא יגלו את זה...
אז רק אם יש היסטוריה של הפלות, לידות מוקדמות מידי וכו, ממליצים לתת קלקסאן שמדלל בעצם את הדם.
אני אישית מאוד מאמינה שמה שצריך לקרות קורה...ואם יש דימום באמת יש מקום להתבונן ולנסות להבין מבחינה אישית
מה זה אומר לגבי, לעבד את כל החששות מהריון,לידה ואימהות...בכלל זמן טוב לעשות עבודה פנימית.
רק הקושי באמת אצלי היה עייפות מטורפת עקב איבוד הדם - אז אני פשוט נחתי המון (כמה שיכולתי עם ילדה נוספת בבית).
אבל עכשו אני ניזכרת שהרופאת נשים שאלה אותי אם אני רוצה אישור מחלה...כלומר אם מישהי עובדת, במצב כזה היא יכולה לקבל "אישור" למנוחה בבית...
הכל_זמני*

דימום בהריון

שליחה על ידי הכל_זמני* »

הי עוד אחת
מה שלומך? היתה כבר הבדיקה?
אני חזרתי לעבודה. יש עדין מעט דימומים חומים. כבר פחות מודאגת אבל עדין מודאגת.
ביום שני יש בדיקה.
פוצקלה*
הצטרפות: 07 מרץ 2007, 09:06

דימום בהריון

שליחה על ידי פוצקלה* »

אני בשבוע ה- 21 הריון ראשון. לפני ארבעה ימיםשכבנו וישר אחר כך הופיע אצלי דימום די רציני שבמשך היום הפסיק. יש לצין שזאת הפעם הראשונה שזה קורה לי, ודי נלחצתי!
האם זה דבר שקורה הרבה אחרי שעושים סקס? ומדוע זה בכלל קרה?
אשמח לשמוע תגובות במהרה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי , הכל זמני, שמחה לשמוע שהדברים משתפרים ואת פחות מודאגת. אצלי ההריון נגמר. באופן טבעי. כשהייתי אצל הרופא בבדיקה הוא אמר שנראה שההריון לא תקין, עוד לא היה דופק, למרות שכן היתה גדילה של העובר. אמרנו שנחכה ונראה. בתוכי כבר ידעתי שזה נגמר ורק התפללתי להפלה טבעית שאכן התחילה שלשה ימים לאחר מכן. ביום ראשון הקרוב אלך לבדיקה לוודא שהרחם נקי. מקווה כל כך שכן. מאחלת לך המשך נהדר של ההריון, ומקווה להצטרף אלייך בעתיד הקרוב.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

זו הייתי אני "עוד אחת" בהודעה למעלה... עכשיו אני סתם פלונית אלמונית...
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

הי עוד אחת
הצטערתי לשמוע...
אצלי, הפעם, ההריון ממשיך, אני בשבוע 12. מתחילה להנות, אחרי כל החששות הכבדים שהיו בשבועות האחרונים.
מחכה לשמוע בשורות טובות בעתיד.

פוצקלה
(בנוסף למה שסיפרתי למעלה) הדימום הופיע עוד פעם אחת, 34 יום אחרי שהופיע הראשון. שזה בערך אותו טווח זמן שבין המחזורים שלי (31-32 יום בד"כ). נראה לי שאין מה לחשוש. הפעם קצר וחלש.
אומרם שיחסי מין גם גורמים לעיתים לדימום בהריון. אם זה הפסיק אז נראה לי שאין לך מה לחשוש.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שלום לכולם
יש לי שאלה...
האם לכן היו או יש הפרשות עם מעט דם בהן?
אני בסוף שבוע 11 ושמתי לב שלאחר קיום יחסים יש לי אותן.
האם זה נורמלי?????
אשמח לתגובות
אורגנית_מתחילה*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 02:49
דף אישי: הדף האישי של אורגנית_מתחילה*

דימום בהריון

שליחה על ידי אורגנית_מתחילה* »

לא יודעת אם זה נורמלי,
אבל בשבוע 11 בהריון האחרון גם לי היו הפרשות דמיות
(לא זוכרת אם אחרי יחסי מין או לא)

לא יודעת אם בשלב הזה יש הרבה מה לעשות, אבל אולי כן שווה לשאול רופא. (אם זה לא ממש כפירתי כאן להציע לשאול רופא)
שרביט_קסמים*
הצטרפות: 03 יוני 2007, 15:29

דימום בהריון

שליחה על ידי שרביט_קסמים* »

אני שמעתי שהמון נשים מדממות בזמן הריון והרבה מהן אחרי יחסי מין...אם זה מרתיע אפשר להסתדר בלי חדירות כמה חודשים לא??
בכל אופן לדעתי כדאי לשאול רופא.
שיהיה לכולכן הריון נפלא, תקין ובעיקר שיסתיים עם תינוק בריא וחמוד לאמא בריאה ומאושרת.
שאלה_דחופה_מאוד_אנא_עזרתכן*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2007, 21:20

דימום בהריון

שליחה על ידי שאלה_דחופה_מאוד_אנא_עזרתכן* »

אני בשבוע 5. עשיתי טעות מטומטמת והתאמצתי פיזית יותר מדי. יש לי כאבי מחזור קלים ודימום קל. פוחדת מהגרוע מכל... יש לי קושי טכני להגיע כעת למיון. האם אפשר לחכות למחר?! מה הסיכויים שהכל בסדר? מה אמורים לעשות במצב כזה חוץ מלנוח? הצילו אני בלחץ.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

דימום בהריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

הייתי בסרט הזה, בלי כאבים אבל עם דימום מסיבי (הפלה מאיימת).

האם הדם טרי ואדום? האם הוא "ישן" ובגוון חום? דם ישן לא אמור להדאיג. דם טרי - כן. אבל ייתכן שזה בכלל קריש דם שיצא מהרחם, לא ההריון עצמו (כך היה אצלי, קרישים).
בכל מקרה, אפשר לנוח ולחכות למחר - ודאי כל עוד אין לך כאבים קשים והתכווצויות.

למעשה במיון לא ממש יכולים לעזור במקרה כזה - הם עושים אולטרא סאונד ובודקים אם עדיין יש שק הריון, ואם יש דופק (בשבוע הזה עדיין גבולי ולא בטוח שיראו כבר דופק, אבל שק הריון ירגיע אותם).
אם ברור שמתרחשת הפלה, הם ממליצים על גרידה (המלצה שלא כדאי לקחת אוטומטית, לא אפרט כי יש על זה דפים בבאופן ומכל מקום זה אולי כלל לא רלוונטי עבורך). אבל גם זה לא ממש דחוף בטווח של שעות, כי גם במקרה הכי גרוע, שיש הפלה, לרוב מחכים ורואים אם הכל יצא, אם יש שאריות וכולי.
בקיצור, זה לא משהו שלא יכול לחכות. ואם כבר את מחכה למחר בבוקר, לכי לרופא הנשים שלך אם יש לו אולטרא סאונד במרפאה, ולאו דווקא למיון.

ממליצה לנוח, לנשום עמוק ולזכור שהגוף יודע להחזיק הריונות טובים.... והרבה פעמים גם לזהות הריונות גרועים.

מחזיקה לך אצבעות (())

דימום בהריון

תודה :-\ (אייקון של מנסה לחייך מבעד לדמעות)
הדם בהחלט לא חום. אבל גם לא אדום. משהו ורוד. כמו השעה הראשונה של הוסת (אצלי בכל אופן). הכאבים לא חזקים, באים והולכים. אנסה לנוח.
שאלה אחרת: אם הדימום והכאבים יפסיקו (אמן אמן אמן), אפשר להתעלם ולהמשיך הלאה, או שזה יהיה ממש לא חכם?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דימום בהריון

אני דיממתי בשני ההריונות שלי שלושה חודשים דם אדום מאוד....
בסוף הכל היה בסדר - אם כי שני ההריונות לא התפתחו כראוי.
לדעתי אין מה לרוץ למיון כי אם יש הפלה - אין מה לעשות.
פשוט תנוחי לחלוטין, רגליים למעלה - ותעשיעוד בדיקת בטא בקרוב...בהצלחה.

דימום בהריון

תודה כוסמת.
לא עשיתי בדיקת בטא, רק בדיקת כן-או-לא כזאת. יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה? או שאין ברירה אלא לגשת לרופא נשים עם אולטראסאונד? (מסתבר שכל רופאי הנשים בסביבה (ברדיוס גדול) לא מקבלים מחר, חוץ משניים בלי US, והמוקד הכי קרוב הוא גם כן רחוק)
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה?
תיאורטית, שתי בדיקות בטא בהפרש של יומיים נותנות תמונה אם ההריון מתפתח.

אם הדימום והכאבים יפסיקו (אמן אמן אמן), אפשר להתעלם ולהמשיך הלאה, או שזה יהיה ממש לא חכם?
זהו, שאולטראסאונד במקרה הזה הוא רק מכשיר אבחוני, לדברים שקורים ממילא (התפתחות או אי-התפתחות). אין כאן משהו חכם שאפשר לעשות (אם תהיה הפלה טבעית כבר תדעי..).
לכן - אם את מאוד נגד אולטרא סאונד, אז המחיר של "לדעת רק בעוד זמן מה שההריון התפתח/לא התפתח" הוא מחיר שתצטרכי לשלם. תלוי בך אם את חושבת שהוא מחיר גבוה או לחלופין כלל לא משמעותי.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

נזכרתי שבתנאים מסוימים נותנים פרוגסטרון כתמיכה בהריון "חלש". לא יודעת אם זה רלוונטי רפואית למקרה שלך או מה עמדתך לגבי הורמונים (אבל מנחשת שהיא שלילית).
אורי_ה*
הצטרפות: 04 ינואר 2006, 20:29
דף אישי: הדף האישי של אורי_ה*

דימום בהריון

שליחה על ידי אורי_ה* »

יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה?
כן. יש לבטא ערכי נורמה הרלוונטיים לכל שבוע במהלך ההריון.
אם את יודעת תאריך וסת אחרונה ולפיכך באיזה שלב את, בדיקת בטא יכולה להעיד אם ההריון מתפתח באופן סביר לגילו, גם אם אין תוצאה קודמת.
סביר להניח שתזדקקי לעוד כזו יומיים-שלושה אח"כ, אבל זה יכול לתת ראשית מידע.

אולטרסאונד בשלב זה הוא לא מדד ודאי בכל מקרה. אם את אכן בשלב מוקדם כ"כ, לא חד משמעי שיראו שק הריון בכלל. זה הריון מאוד צעיר.

אם הדימום ממשיך מחר, פני לרופא והתייעצי.

תנוחי טוב, תשתי הרבה.

ספרי מה שלומך.

דימום בהריון

תודה בנות :-) הנה אני מצליחה לחייך הבוקר

קרוטונית, אני לא מאוד נגד כלום, רק מאוד בעד ההריון :-) כשכתבתי "אין ברירה" התייחסתי למרחק שחשבתי שאצטרך לנסוע כי לא מצאתי אף רופא עם US בסביבתי שגם מקבל היום. בינתיים מצאתי אחד.

אני אכן יודעת תאריך ו"א, והדימום אכן ממשיך :-( קצת התגבר אפילו, וגם הכאבים התגברו. אני מקווה "להידחף" לתור של הרופא בבוקר ולעדכן פה עם בשורות חיוביות.
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

דימום בהריון

שליחה על ידי שי_רי* »

לא קראתי את הכל אבל אם זה מעודד מישהי לי היו דימומים קלים- הפרשות חומות אדומות לא בכמויות של ווסת בשבועות הראשונים של ההריון ובעיקר אחרי יחסי מין. זו תופעה נורמאלית לחלוטין. אם יש גם בחילות אז זה בכלל סימן טוב כי זה אומר שההורמונים של ההריון קיימים

בהצלחה!
מדממת*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2007, 17:52

דימום בהריון

שליחה על ידי מדממת* »

מה שלומך?
מפילה. :'( מעכלת, מתאבלת.
מ.*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2003, 20:30

דימום בהריון

שליחה על ידי מ.* »

לאחר איחור של שבועיים בערך, עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצא חיובי, אחרי 3 ימים התחיל מחזור די שונה, לא מאוד חזק בדימומים עם צבע כהה בהתחלה (סליחה על התיאורים, אך זה נראה לי מידע חשוב), האם עברתי הריון שנפל? בזמן האיחור הרגשתי שינויים בגוף, בחזה וכו' ,
האם יש טעם ללכת לרופא נשים, עשיתי חישוב של כ-4 וחצי שבועות של הריון.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

דימום לא אומר כלום עדיין, יש לפעמים דימומים בהריונות, גם כבדים וגם עם קרישי דם.

יש טעם ללכת לרופא אם את רוצה לוודא/לשלול שאולי בכל זאת את בהריון עדיין - במקרה כזה יראו שק הריון באולטראסאונד. אם את ממש סקרנית ועדיין לא עברו יותר מכמה ימים, אפשר לבדוק בבדיקת דם (בדיקת בטא) ולראות אם יש שרידים הורמונליים להריון.
מכל סיבה אחרת אין ממש טעם ללכת, כי אין הרבה מה לעשות (אלא לזכור את המידע הזה אם חלילה זה יקרה שוב בעתיד, אז תוכלי לבקש בירור לסיבה להפלות חוזרות בשלב מוקדם כזה. זה יכול להיות הורמונלי - פרוגסטרון - או כימי - סיבות של קרישת דם, או סיבה אחרת).
אוד_ליה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2007, 19:58
דף אישי: הדף האישי של אוד_ליה*

דימום בהריון

שליחה על ידי אוד_ליה* »

מחזקת את דברי קרוטונית...
גם אני עברתי הפלה טבעית, לצערי.
אם יש הריון- אז הדימום יכול להיות חסק משמעות. אם את חווה הפלה- אין לרופאים איך לעזור.
בקיצור- יש טעם ללכת לרופא אם את רוצה לוודא/לשלול הריון
מכל סיבה אחרת אין ממש טעם ללכת ...
אוד_ליה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2007, 19:58
דף אישי: הדף האישי של אוד_ליה*

דימום בהריון

שליחה על ידי אוד_ליה* »

ועוד דבר-
אצלי בין ההריון הראשון שנפל טבעית להריון השני לא קיבלתי מחזור (לא הייתי מסוגלת לחכות), ונולד ילד בשבוע 42 משקל 4 קילו בלי עין הרע טפו טפו טפו :-)
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

דימום בהריון

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

אחרי 3 ימים התחיל מחזור די שונה, לא מאוד חזק בדימומים עם צבע כהה בהתחלה ככה בדיוק התחילו אצלי שולשה הריונות. צריך לחכות ולראות מה יהיה.
כרמל_האורחת*
הצטרפות: 07 נובמבר 2005, 11:55
דף אישי: הדף האישי של כרמל_האורחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי כרמל_האורחת* »

המצב: שבוע 12. דימום מתמשך כבר כמה שבועות,עכשיו גם מעט התכווצויות. אולי דיקור? אוסטאופט? ביו אנרגיה? האם יש למשהי המלצה על טיפול יעיל כלשהו? תודה מראש לכל התייחסות
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

כרמל, האם נבדקת באו"ס? מה ראו שם?
אם לא נבדקת, אולי כדאי ללכת... אלא אם יש לך משהו עקרוני נגד או"ס ואז את מעדיפה פשוט להמתין.

בהנחה שהעובר בסדר, הסיבה היא כנראה קרישי דם ברחם. זה לא מצב מאיים, אבל מצב שדורש זהירות. אצלי כשזה קרה בהריון עם קטינא, והיו דימומים כבדים, שמו אותי בשמירת הריון כמה שבועות - לא לשכב ממש, אבל להוריד רמת פעילות ולנוח (היום זה נראה לי קצת מוגזם אבל אז חרדתי מאוד).
אני לא יודעת איזה טיפול "אלטרנטיבי" יהיה יעיל כאן.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

עכשיו אני רואה שכתבת בדף אחר שזה בשביל חברה :-) (כבר רציתי לאחל לך בשעה טובה...)
כרמל_האורחת*
הצטרפות: 07 נובמבר 2005, 11:55
דף אישי: הדף האישי של כרמל_האורחת*

דימום בהריון

שליחה על ידי כרמל_האורחת* »

כן, הקדמת אותי.. רציתי להבהיר שמדובר בחברה טובה ולא בי. תודה קרוטונית.
המצב שאת מתארת דומה למה שקורה לה, מעודד לשמוע שאצלך זה הסתיים בשלום.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

דימום בהריון

שליחה על ידי בשמת_א* »

קראת לי אז באתי, אבל אין לי מה להוסיף על דברי הקרוטונית, שיודעת יותר ממני.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

המצב שאת מתארת דומה למה שקורה לה
דומה למעט ההתכווצויות :-/ לי לא היו התכווצויות. אם הן נמשכות או מתחזקות כדאי לבדוק שוב.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

דימום בהריון

שליחה על ידי נועה_בר* »

כרמל, כתבתי לך בדף בית.
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

דימום בהריון

שליחה על ידי א* »

אני בשבוע 4 בזמן אחרון דימום חום אני דואגת קצת בהתחלה חשבתי שזה הפלה אחרי יום הלכתי לרופא נשים אמר לי יש דופק
גם_אני*
הצטרפות: 21 יולי 2003, 16:24

דימום בהריון

שליחה על ידי גם_אני* »

גם לי יש דימום חום משלשום בערב. אתמול בערב היה לי גם דימום אדום עם ריקמה אדומה. היום חזר להיות דימום חום.
קבעתי מחר ללכת לבדיקה...

א, הכל בסדר?
אלמוניתית_בנתיים*
הצטרפות: 31 ינואר 2009, 09:01

דימום בהריון

שליחה על ידי אלמוניתית_בנתיים* »

הי
נתקלתי בדף הזה בעודי בהריון השני שלי. רוצה רק לספר שבהריון הראשון (שבסופו קיבלתי את היצור המקסים הזה-בני) היה מלא בדימומים בשליש הראשון.
הנטרופת שלי הסבר לי את הענין בכך שהגוף מייצר הרבה כלי דם בשביל ההריון ואת ה"עודפים" הוא מוציא החוצה- הדימום.
כך שאם לדימום לא מתלווה כאב או התכווצויות, אין מה לחשוש.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

דימום בהריון

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

אני שמעתי על מקרים שבהם דימום בשבועות הראשונים נגרם מהריון כשהתחיל עם שני עוברים, ועובר אחד נפל. במקרה כזה יהיה דימום כמו של הפלה, אבל ההריון ימשיך באופן תקין עם עובר אחד.
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

תודה רבה על הריכוז הממצא כל-כך אני בשבוע 9
+ עם בדיקת א"ס שמצביעה על הריון תקין (אע"פ שיש הפרשות חומות כבדות מאוד)רק שהלילה קמתי לעשות פיפי וחשכו עיניי שני גושים גדולים והפרשה ורודה שלא הופיעה בניגוב שני ישר פתחתי את המחשב ולמזלי קראתי את הדף המקסים הזה שבאמת הרגיע אותי ועכשיו אני יכולה לחזור לישון (אצלי 3 ליפנות בוקר)לילה טוב יום טוב ושנישמע רק בשורות טובות אמן!!!!!!!!!!!!!! תודה לכל מי שהקדישה מזמנה
אילנית*
הצטרפות: 04 נובמבר 2002, 00:25

דימום בהריון

שליחה על ידי אילנית* »

אבקש את עצתכם הדחופה אני נמצאת בשבוע 5 בהריון וכבר 4 ימים עם דימומים חלשים אך היום הדימום חזק יותר
באמצע היום הדימום פסק לפני שלושה חודשים עברתי הפלה טבעית בשבוע 6
אחת_שדואגת*
הצטרפות: 16 אפריל 2010, 19:17

דימום בהריון

שליחה על ידי אחת_שדואגת* »

שלום בנות , סליחה אם אני לא במקום הנכון אבל מניסיונכן אולי תעזרו לי.
אני לאחר טיפול הפריה. שבוע אחרי שהוחזרו לי 2 עוברים נבדקתי במיון והרופא אמר שהוא רואה רירית רחם יפה של 9.5 ו 2 ציסטות , ושאנחנו בדרך הנכונה להריון, ויום למחר התחיל לי דימום עדין ורוד ויום למחרת דימום חזק כמו וסת כבר יומיים, ביום ראשון יש לי בדיקת בטא, האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר? שאולי הדימום הינו מהציסטות? שהכל בסדר והיא היתה בהריון וילדה ?
אנה תשובתכן, תרגיעו אותי. ושבת שלום.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דימום בהריון

האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר?
כן (אני - בגלל קרישי דם ברחם), אבל לצערי אי אפשר להסיק כאן ממקרה למקרה. אין לי מושג אם ציסטות קשורות לדימום.

האם לא דיברת עם הרופא שלך על זה? דימום כבד מצדיק בהחלט פנייה למיון/מוקד אם הוא יימשך, עוד לפני יום א', כי הם יוכלו לבדוק לך שם בטא ולקבל תוצאות מיידיות (זה כבר לא שחור-לבן, כי במקרה שהיה הריון כימי בלבד, הבטא תצא חיובית אבל נמוכה יחסית, ואז יהיה צורך בעוד בטא לאחר יומיים, לוודא שהיא עולה כראוי).
נותר רק להחזיק לך אצבעות (())
אחת_שדואגת*
הצטרפות: 16 אפריל 2010, 19:17

דימום בהריון

שליחה על ידי אחת_שדואגת* »

תודה רבה על התשובה, שאלתי את האחות במחלקת IVF, והתשובה היתה להתאלם מהדימום ולהמשיך בפרוגסטרון 3 פעמים ביום עד לבטא. כי רק הבטא תוכל לתת מענה , ולפני שעוברים 12 יום מהחזרת העוברים שזה יום א' , לא ניתן לבצע בדיקת בטא לפני כי היא תצא שלילית. בקיצור עד יום א' אדע כבר.
אמן תשובה חיובית.ותודה על התשובה שלך.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

דימום בהריון

שליחה על ידי אחת* »

האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר?
כן.
הלכתי בהיסטריה לרופאת נשים, היא אמרה לי שזו הפלה ונתנה לי תור לאולטרה סאונד שבוע אחרי. למזלי היה שם רופא שהסכים לבדוק אותי ובאולטרה סאונד שמעו מיד דופק.
הכל היה בסדר בסוף.
אבל תמיד כדאי ללכת לבדוק.
מביטה_קדימה*
הצטרפות: 21 אפריל 2010, 09:43

דימום בהריון

שליחה על ידי מביטה_קדימה* »

יש לי 2 ילדים.לפני כל הריון תקין הייתה הפלה טבעית בשבועות הראשונים. הוצאתי התקן (מהסוג הישן) לפני חודש וחצי. כבר אחרי שבוע התחילו בחילות ,עייפות וכאבי בטן (כל הסימנים האלו לא הופיעו כ"כ מוקדם בהריונות הקודמים). כשאחר המחזור עשיתי בדיקה ביתית והייתה תוצאה חיובית. שבוע לאחר מכן (שבוע 5) התחיל דימום שהלך וגבר וביום השלישי הופיעו כאבי בטן חזקים. באו"ס הרופא לא ראה שק וגם רירית הרחם לא נראתה בעובי המעיד על היריון. היום, יומיים אחרי כבר אין כאבים וכמעט ואין דימום. כל תחושות ההריון נעלמו. ברור לי שכבר אין היריון. הרופא אמר לי לעשות בדיקת דם ואמר שאינו יכל לשלול היריון מחוץ לרחם. לא הלכתי לבדיקת הדם. האם יכל להיות הריון מחוץ לרחם למרות שאיני מרגישה כבר שום תחושות היריון???
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

כן. רצוי לבדוק בטא ליתר ביטחון.
פרח*
הצטרפות: 31 ינואר 2005, 23:36

דימום בהריון

שליחה על ידי פרח* »

שלום לכולם, אני רוצה לשתף אותכם במה שאני עוברת לפני יומים הלכתי לרופא והתברר לי שאני נושאת עובר עם דופק ושנצפה שק הריוני, עם זאת הוא קרה להריון "כהפלה מאיימת" משום שאני
בשבוע ה-7 ועם דימום מתמשך שהיה ניראה לי כמו מחזור שאיחר אבל הדימומים רק מתגברים עם קרומים גושים אדומים מוזרים.
הוא ביקש ממני מנוחה, ולקחת ברזל. אין לי עדיין ילדים ואני עברתי לידה ראשונה עם עובר שמת ברחם בשבוע ה-42 ,אני נימצאת בחששות לא מבינה למה יש לי דימום ומתי הוא יפסק?
אני ישמח לשמוע מקרים דומים עם סוף טוב ,והצעות אך ניתן להפסיק את הדימום.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

מוזמנת לשתף ולהתייעץ בפורום הזה
שירה_אולי_בהריון*
הצטרפות: 26 מאי 2010, 21:16

דימום בהריון

שליחה על ידי שירה_אולי_בהריון* »

היי לכולם, יש לי 2 בנים בבית 5 ושנתיים וחצי, המחזור שלי בדרך כלל מסודר, האחרון (ואולי זה לא) יש לי דימום חום כהה בתחתונית אפילו לא צריך תחבושת מן כתם צבע לא מתגבר, האם יש אפשרות שזהו הריון??? בשני ההריונות הקודמים נכנסתי בצ'יק, והשלישי אם בכלל... מה אתן אומרות? אני לא עושה בדיקת הריון מחכה עוד קצת זה כבר היום השלישי.
תודה לכן וערב טוב, שנשמע בשורות טובותתתת
ליאב*
הצטרפות: 22 יוני 2005, 17:28

דימום בהריון

שליחה על ידי ליאב* »

הי לכן, גם אני בענייני דימום בתחילת הריון שאולי כן ואולי לא. אולי זה לא הדף המתאים, כי אני עוד לא יודעת (מחר הבטא) אבל רציתי לשאול אם מישהי חוותה דימום בתחילת הריון שהיה בכל זאת קצת שונה ממחזור. הדימום אדום אבל רק בניגוב, ואין כאבים בכלל, רק תחושות ברחם. וכבר שלושה ימים... מאוד אודה אם תענו לי...
מפחדת_לקוות*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 12:23

דימום בהריון

שליחה על ידי מפחדת_לקוות* »

טוב... הסיפור שלי כזה.. לפני חודש בערך גיליתי באמצעות בדיקה ביתית שאני בהיריון, שבוע לאחר מכן התחילו לי דימומים. הלכתי להיבדק במיון ובבדיקת אולראסאונס לא ראו כלום... עשו בדיקת בטא ויצא 113, לאחר יומיים בדיקת בטא היתה 48. רופא הנשים שלי אמר שהבטא יורדת לכן כנראה שההיריון נפל וביקש שכעבור כמה ימים אעשה את בדיקת הבטא שוב והוא מצפה שהבטא תתאפס. מיותר לציין שהתאכזבתי מאוד ולאחר מס ימים השלמתי עם המצב אבל עדיין לא הלכתי לבדוק את הבטא כהמלצת הרופא ולקח לי יותר זמן ממה שהוא ביקש... לבסוף ניגשתי ועשיתי בדיקת בטא ובאמת ציפיתי בתוצאה לראות 0.... רק שזה לא מה שהיה... הבטא היה 86 ולאחר יומיים נוספים 124... הרופאים אומרים שאין לדעת עכשיו כלום... (באולטראסאונד עדיין לא רואים כלום) רק אני צריכה לעשות בטא כל 3 ימים ולראות את העליה ואם זה ממשיך לעלות אז כשהו יגיע ל1000 או יותר רק אז לעשות שוב אולראסאונד.... אני ממממבבבווולבלת!!!!! לא יודעת מה לחשוב!!! האם אחרי כל זה עוד יכול להיות היריון תקין??? בבקשה כל מי שיודעת משהו שתענה...
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

מוזר.
יכול להיות שאחת התוצאות פשוט היתה שגויה?
בכל מקרה, לצערי הריון בן חודש עם בטא 124 לא עושה רושם של הריון תקין :-(
מצד שני לא שמעתי על בטא שעולה ויורדת ושוב עולה...

גם אם הבטא תמשיך לרדת, לפחות את יודעת שאין לך בעיה להיקלט.
מאחלת לך לחבוק תינוק בריא ושמח בקרוב מאוד @}
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

בטא שיורדת ושוב עולה? מוזר. אני לא מומחית גדולה, אבל עד שיבואו (אם יבואו) מומחייות גדולות ממני, הנה כמה רעיונות להסבר:
  • ההריון נפל, אבל נשארו תאי שיליה חיים שממשיכים להיות מוזנים בדם, ולכן הגוף לא קולט שאין הריון. מחייב מעקב קפדני.
  • ההריון שנפל היה מולרי. לא יודעת בדיוק להסביר מה זה אבל אני יודעת שבמקרים כאלה הבטא מזגזגת. גם כן מחייב מעקב קפדני.
  • תסמונת התאום הנעלם. התחיל כהריון תאומים, אבל תאום אחד "נספג", או שביצית מופרית אחת לא השתרשה, מה שמסביר את ירידת הבטא ועלייתה אח"כ, אבל לא מסביר למה לא ראו כלום בא"ס.
לא כתבת באיזה שבוע היית אז קשה לדעת איזה מההסברים יותר הגיוני.
ובטוח יכולים להיות עוד הסברים שאני לא מודעת להם.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אה, וגם אני כמובן מאחלת לך לחבוק תינוק בריא ושמח בקרוב מאוד.
מפחדת_לקוות*

דימום בהריון

תודה על התשובות המהירות... הייתי בשבוע 5 כשאמרו שזה נפל... עניין התאומים אולי באמת יכול להיות כי בעלי תאום וגם במשפחתי יש תאומים...
עוד אפשרות?- באותו היום שהתחילו לי הדימומים, (לפני שהיה דימום) אני ובעלי קיימנו יחסים... האם יש סיכוי שזהו היריון חדש??
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

בעצם כמה זמן עבר בין הבדיקה האחרונה לבדיקה השנייה? אם עבר חודש ייתכן שזה הריון נוסף?

אני לא הייתי רצה לבטא כל שלושה ימים. למה סתם טרטורים וכאבי לב? אישית הייתי מחכה כמה ימים ואז הולכת כבר לרופא עם אולטראסאונד, או למוקד קופ"ח ומבקשת להיבדק. אם יש שק הריון יראו אותו בשלב זה, גם אם אין עדיין דופק.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

באותו היום שהתחילו לי הדימומים, (לפני שהיה דימום) אני ובעלי קיימנו יחסים... האם יש סיכוי שזהו היריון חדש??

לא. איך אפשר להיכנס להריון חדש לפני שההריון הלא תקין (בהנחה שהוא כזה) נפל?

אבל, יכול להיות שהדימום הוא תוצאה של קיום היחסים.
בשבוע 5, כשהחישוב הוא לפי וסת אחרונה, לא תמיד אפשר לראות משהו. לפעמים הביוץ היה קצת מאוחר ולכן גיל ההריון בעצם קטן יותר משבוע 5. נגיד שבוע 4. ואז בקושי אפשר לראות שק הריון אם מסתכלים ממש טוב...
כמה דימום היה? כמו וסת? פחות? הרבה פחות?
אם זה היה פחות מווסת, לא סביר שההריון ממש נפל. אולי הוא לא תקין (=לא ייגמר בתינוק), אבל הוא עוד שם.

בהנחה שזה המצב, אני מבינה שאת עכשיו אמורה להיות בשבוע 9?
מתי בדקת בטא פעם אחרונה? ומה התוצאה האחרונה שקיבלת?
מפחדת_לקוות*

דימום בהריון

בדקתי בטא אתמול ויצא 124.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

והדימום? היה כמו וסת או פחות?
מפחדת_לקוות*

דימום בהריון

יותר דומה לוסת אבל מוזר, כמה שעות של דימום מאסיבי ואז דימום חלש...
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אז תראי... לא נראה לי הגיוני שזה הריון חדש.
ואם זה אותו הריון שהיה ולא לגמרי נפל, אז הוא לא תקין, בוודאות.
אילו היה תאום שנספג או נפל, זה היה מסביר את הירידה והעלייה שאחריה, אבל זה לגמרי לא מסתדר עם ערך כל כך נמוך של בטא בכזה שלב של ההריון.
נראה לי הכי הגיוני שהיתה לך הפלה לא שלמה. ואם הבטא עוד עולה, את צריכה להיות במעקב מאוד קפדני.

אותו רופא שאמר לך לבוא לא"ס רק מבטא 1000 - הוא הבין באיזה שבוע את? מודע לסיפור של הבטא המזגזגת?
נראה לי, או שהוא מעופף ולא הבין את המצב, או שהוא ממש לא אחראי.
כל רופא שאני מכירה היה מפנה אותך למיון.

את התקוות תשמרי לפעם הבאה @} תרגישי טוב.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

נזכרתי בעוד הסבר אפשרי לבטא שעולה, יורדת ושוב עולה -
לפעמים זה קורה גם כשההריון מחוץ לרחם. יש לך כאבים או רגישות איפה שהוא בבטן?

מקווה שאני לא סתם מלחיצה...
מצד שני, מקווה שאני מלחיצה אותך ממש סתם ושהכל בסדר...
מפחדת_לקוות*

דימום בהריון

זה בסדר, אני מאוד מעריכה את זה שאת עונה לי בכל הרצינות...
הרופאה שאצלה הייתי אמרה שכל האפשרויות אפשריות ההההכככללל!!! וזה מה שמשגע אותי. וכפי שאמרתי היא אמרה שאי אפשר יהיה לדעת כלום עד שהבטא תגיע ל1000 כי עד אז לא רואים כלום בא"ס... (בתנאי שבאמת הבטא תמשיך לעלות).
ואני - בכל פעם שאני עושה בדיקת דם - אני לא יודעת למה לקוות... שהבטא תמשיך לעלות, עם סיכויים לטוב ולרע, או שפשוט תרד כבר ל0 והכל ייגמר ויאפשר לנו להמשיך לנסות...
לא ציינתי שזהו ההיריון ה3 שלי, יש לי 2 ילדים מקסימים בבית... אציין (שאולי זה משהו שמשפיע) שאת 2 ילדיי ילדתי בניתוחים קיסריים.
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אציין (שאולי זה משהו שמשפיע) שאת 2 ילדיי ילדתי בניתוחים קיסריים

המממ. אם אני לא טועה, ניתוח קיסרי, ובעיקר אם זה יותר מניתוח אחד, מעלה את הסיכון להריון חוץ רחמי (בגלל הידבקויות). אבל לא בהרבה.

בשורות טובות ותעדכני (())
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

דימום בהריון

שליחה על ידי לירי_יער* »

גם לדעתי זה אותו ההריון
אין סיכוי להרות שוב כשאת עדיין בהריון......
וגם אני חוששת שאולי זה הריון מחוץ לרחם
כי אז באמת הבטא עולה ויורד ללא רציף.
הריון מחוץ לרחם אפשר למוסס עם כדורי הפלה,
ובאמת יותר יכול לקרות אחרי קיסריים.
מקווה שתרגישי טוב
אשמח להתעדכן בשלומך
מתעניינת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 21:26

דימום בהריון

שליחה על ידי מתעניינת* »

_גם לדעתי זה אותו ההריון
אין סיכוי להרות שוב כשאת עדיין בהריון......_
אהבתי
אולי*
הצטרפות: 10 מרץ 2005, 04:08

דימום בהריון

שליחה על ידי אולי* »

לי היה מקרה דומה - הריון שנגמר בדימום והפלה בבית. בטא ירדה ל 44, קיימנו יחסי מין ועוד לפני שהבטא הגיעה ל 0 היא עלתה למאה ומשהו.
והייתי שוב בהריון.
היה לי כל כך ברור שאי אפשר להיכנס להריון כשאני בהריון שלא נזהרתי למרות שחשבתי לחכות קצת ולהתאושש פיזית לפני שאנסה שוב להיכנס להריון.
האפרוח בן שנה...
אז אולי...
מפחדת_לקוות*

דימום בהריון

הלוואי שזה היה המקרה... אבל כנראה שלא... אתמול עשיתי שוב את בדיקת הבטא והיא קצת ירדה... הייתי אצל הרופא שאמר שכנראה משהו מההיריון שנפל עדיין לא יצא החוצה. עכשיו עליי לחכות שבוע וחצי - שבועיים ואז לעשות שוב את בדיקת הבטא. אם תתאפס - בסדר. אם לא - עליי לעשות גרידה.
תודה לכולכם על התשובות וההתייחסות... עזרתם לי מאוד!
הלוואי שבקרוב אוכל לספר כאן על היריון בריא ובעזרת ה' על תינוק/ת בריאים...
כל הטוב שבעולם... רק בשורות טובות לכולם. (-:
דףדף*
הצטרפות: 22 יוני 2010, 07:13

דימום בהריון

שליחה על ידי דףדף* »

אוף אני בשבוע 9 וגם לי יש דימומים אדומים עם קרישים כל הזמן... כבר שבוע לייתר דיוק וזה מאוד מעציב...אני לא מצליחה לקבוע תור לרופא פה באיזור והיום אנסה לסוע לעיר השכנה ממש מתיש... הצילו
מכל סיפורים נדמה שאם יש דימומים המצב לא תקין ויש בלאגנים- בהתחלה באמצע או בסוף של ההריון - כמה מבאס...
דףדף*
הצטרפות: 22 יוני 2010, 07:13

דימום בהריון

שליחה על ידי דףדף* »

ורציתי לשאול - שוב, אני אמא צעירה מזה בדיוק הבטא הזה שכולכן מדברות עליה? זה גם סוג של בדיקה בייתית?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

מכל סיפורים נדמה שאם יש דימומים המצב לא תקין ויש בלאגנים- בהתחלה באמצע או בסוף של ההריון - כמה מבאס...
לא תמיד.
אבל בדר"כ, אם העובר בסדר, זה מחייב שמירה.

מזה בדיוק הבטא הזה שכולכן מדברות עליה? זה גם סוג של בדיקה בייתית?
לא ביתית. בדיקת דם. בטא (hCG-בטא) הוא ההורמון שמופרש בגוף כשיש הריון. הקצב שבו נוכחות ההורמון מתגברת בגוף בשבועות הראשונים יכולה להעיד עד תקינות ההריון. (בהחלט אפשר לעבור הריונות בלי לבדוק את זה.)
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אה, וכמובן -
מקווה ומאחלת שהכל בסדר עם ההריון שלך. (())
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

שלום לכולן.. לפני כשבועיים עברתי 2 הזרעות והתבשרתי לפני כ3 ימים שאני בהריון ( הריון ראשון) , יש לי תחושה של וסת למעלה משבוע , כאבי בטן , מעט כאבים בגב.. אבל מעט הרגיע אותי שיצאה תשובה חיובית.. או לפחות חשבתי שירגיע אותי.. מאותו רגע אני בחרדות כל רגע נתון לגבי תקינות ההריון!!!
בטא ראשונה יצאה 96 ולאחר יומיים הייתה 176. היום בניגוב הבחנתי סימני דימום מועט בגוון ורוד בהיר.... אני מתה מפחד! דיברתי עם הרופאה והאחות והן לא ממש יכלו לייעץ לי - מלבד להמשיך כרגיל- להירגע ולהגיע ביום ראשון לבדיקת בטא נוספת...
אשמח אם תוכלו לעזור לי עם החרדות, אם יש לכן איזשהו רעיון או ניחוש האם בכל זאת יש סיכוי שיהיה בסדר?
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

יש סיכויים גדולים שיהיה בסדר. הרבה ילדים חמודים התחילו ככה את המסע שלהם ברחם.
אדמונית*
הצטרפות: 26 אוגוסט 2010, 17:23

דימום בהריון

שליחה על ידי אדמונית* »

לי היו ממש דימומים כבדים בתחילת ההריון השני והיום הוא בן 4 וחצי
ולמרות זאת,
מה שצריך ליפול עדיף שיפול- קראתי פה איפשהו......
ב סינדרום הברוזון המכוער
פלוני_אלמונית*

דימום בהריון

יש לי כבר כמה ימים כאבים באים והולכים כמו לפני ווסת....
קוראת*

דימום בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

יש לי כבר כמה ימים כאבים באים והולכים כמו לפני ווסת....

מאוד אופייני להריון תקין.
אולי_קצת_הסטרית*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2010, 16:44

דימום בהריון

שליחה על ידי אולי_קצת_הסטרית* »

שלום לכן ותודה על התגובות. גם היום היתה לי הפרשה עם מעט דם )-:
אני מאוד חוששת...
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”