דף_פתיחה‏ leaf מה_חדש‏ leaf מפתח_נושאים‏ leaf הוראות_שימוש‏ leafemailleaf חיפוש:
כל תינוק נולד עם מודעות מוחלטת לצרכים שלו ועם אמונה מוחלטת שמישהו אמור לעזור לו למלא אותם! הרי תינוק לא יכול לשרוד יום אחד בלי שמישהו ירים אותו, ייקח אותו, יאכיל אותו, ינקה אותו, יחמם אותו... להמשיך? תינוק אנושי הוא היצור הכי תלוי בממלכת החי. אין גור שנולד כל כך חסר אונים! הישרדותו הבסיסית תלויה בקיומו של מישהו שיאהב אותו וידאג לו. והוא מאמין מלידה שזו זכותו, ברור! (בשמת_א‏ מאירה עיניים בדף תמיכה_לאחר_אובדן_הריון‏)

ברוך בואך לאתר באופן_טבעי‏ flower

ביקור ראשון שלך?
ברוכים הבאים לאתר הקהילתי של באופן_טבעי‏! flower
אם זה הביקור הראשון שלכם, מומלץ לקחת סיור_מודרך_באתר‏, ולהכיר טוב יותר את המוסכמות, האופי ודרך השימוש באתר.

מה זה באופן_טבעי‏?
האתר הוקם על ידי אנשים מקהילת החינוך הביתי בישראל בשנת 2000. הוא נועד לתמיכה הדדית, לשיתוף במידע ולימוד משותף וכבמה לדיונים בנושא חינוך ביתי, הורות טבעית, אקולוגיה, וכל נושא שעשוי להיות קשור לדרך חיים טבעית.
באופן_טבעי‏ זו גישה לחיים בה בוחרים את דרך החיים לא רק על-פי הדרך המקובלת אלא מנסים לגלות את הדרך "הטבעית", תוך חיפוש הטבע האישי שלנו מתחת לשכבות התרבות.
באופן_טבעי‏ היה גם עלון דו-חודשי בנושאי חינוך, הורות טבעית ואורח חיים אקולוגי, אשר יצא לאור בשנים 2007-1995 במהדורה מודפסת, וב-2010 חזר לצאת באינטרנט כאן: ‏http://www.beofen-tv.co.il/alon‏.
באופן_טבעי‏ היא גם קהילה* מורכבת מאוסף של הרבה מאד מדורות-שבט קטנות, אשר חבריה נפגשים במקומות מגוריהם על בסיס מזדמן או קבוע, וכן במפגשים ארציים המתקיימים מספר פעמים בשנה.

מלים_מחוברות_בקו_תחתי‏ הן קישורים לדפים בתוך האתר. אתם מוזמנים ללכת בעקבותיהן, וגם להוסיף מילים משלכם בתחתית כל דף.

רשימה חלקית של הנושאים באתר:


עזרה והתנסות: