דף_פתיחה‏ leaf מה_חדש‏ leaf מפתח_נושאים‏ leaf הוראות_שימוש‏ leafemailleaf חיפוש:
זה מתסכל לרצות משהו שאתה לא יכול להשיג אבל יותר מתסכל פתאום לקבל משהו שמאוד רצית ולא לחשוק בו בכלל. (עצובה מתוך פרידה_או_לא_פרידה‏)

ברוך בואך לאתר באופן_טבעי‏ flower

ביקור ראשון שלך?
זה מה שאני חווה כרגע, כבר כמה ימים. שבוע 7, אחרי שני הריונות קודמים (בלי דימומים) שהסתיימו בגרידות. הרופא אומר לנוח, בבדיקה הכל נראה תקין. אני בבית כבר כמה ימים, מ-ש-ת-ג-ע-ת...
למה יש דימומים?האם המנוחה עוזרת? מה קורה שם בכלל? מה לעשות?
אני בטוחה שכמו שעזרתן לי בפעמים קודמות גם הפעם יש לכן עצות לתת לי (במיוחד אם יש משהו "טבעי" לעשות)...
וגם נוכל לרכז פה את הידע והנסיון של כולן לבאות אחרי.
תודה
הי לך , כל כך מבינה אותך, חווה משהו מאד דומה בשבועות האחרונים. לפי מה שאני הבנתי וקראתי, דימומים בשבועות הראשונים של ההריון מתרחשים אצל רבע מהנשים. כלומר , זו יכולה להיות תגובה נורמלית של הגוף וההריון יתפתח בצורה תקינה. יש האומרים שהדימומים קשורים להשתרשות של העובר ברחם, אולי הרחם מתנקה ? לא ממש יודעים. עבורי זהו הריון רביעי,ׁ(יש לי שני ילדים) בהריון הקודם היו לי מעט דימומים בשבוע 9 נחתי וברוך השם הם עברו ונולד לי בן מקסים. כרגע אני בהריון בערך בשבוע שביעי . ההריון התחיל ביום אחד של מחזור אבל ממש עם דימום אדום והייתי בטוחה שזה מחזור, אך כשראיתי שלא מתמלאת אפילו תחבושת אחת ושלמחרת אין כבר דם ממש אלא רק הפרשות חומות, עשיתי בדיקת הריון וגיליתי שאני בהריון. ההפרשות החומות המשיכו כעשרה ימים כשהן משנות גוון וצורה. מחר אני הולכת לעשות אולטרה סאונד ולראות מה קורה שם בפנים כל כך מקווה שהעובר התפתח ושיראו כבר דופק.
האם הדימום שלך חזק? האם רואים לעובר דופק? גם אני התחרפנתי בזמן הזה זה מתיש ומדאיג ומורט עצבים. יכולה רק להציע חיבוק ושיתוף ולאחל שהדימום יחלוף כלעומת שבא. תנוחי הרבה ותודה שפתחת את הדף הזה.
הי אחת,
קודם כל שיהיה לך מזל טוב! אנחנו כנראה באותו שלב (וסת אחרונה שלי ב- 14.12).
זה כל כך מרגיע לשמוע שבאמת סיפור כזה יכול להיגמר טוב (לא עזרה לי עד כה הסטטיסטיקה היבשה של 20-40% שחוות דימום- שקראתי באינטרנט).
מה שמדאיג אותי זה סוג הדימום- לרוב הוא כהה יותר ממחזור, אבל גם היה שלב שהיה אדום-אדום. היו בו גם כל מיני קרישי דם בגדלים שונים. והוא בא בגלים- דימום של כמה שעות- כמו מחזור ואח"כ מפסיק. איך זה אצלך?
בכל מקרה- היום שוב הולכים לעשות אולטרה סאונד (עשינו ביום ראשון והכל היה תקין, עוד לא ראו דופק). מקווה שהכל יהיה תקין. אגב, דופק לא ירגיע אותי ליותר מידי זמן- בפעם הקודמת היה דופק שהפסיק שבוע אחרי כן, ובסוף- גרידה.
הי , אני רואה שגם את מקיצה מוקדם..אנחנו ממש באותו שלב ! ווסת אחרונה שלי ב-13.12 . נזכרתי שדימומים יכולים להגיע גם מצוואר הרחם, כך קרה לאמי בהריון עם אחותי , דימום חזק מלא קרישים היתה בטוחה שהפילה , ולא.. הדימומים שלי כאמור, התחילו עם מחזור שהגיע באיחור של 5 ימים. הדם היה נקי וטרי ללא קרישים, כמו מחזור לכל דבר, שמתי תחבושת וניקיתי כל היום את הבית. אחר כך שמתי לב שהדימום לא מתחדש, לא מתחזק, והתחבושת לא מתמלאת. למחרת, כאמור הפרשות חומות כמו של סוף מחזור. ביום ראשון לפני 10 ימים עשיתי אולטרהסאונד וראו שק הריון שמתאים לשבוע 6 ללא דופק. במהלך הימים האלה ההפרשות הפכו להיות כמו חוטים שחורים בעוביים שונים שיצאו בכל ניגוב, וגם קצת לתחבושת.לאט לאט הם התמעטו שינו גוון לבהיר יותר, חום בהיר אפרפר, (סליחה על התאורים..) ביום שישי האחרון היה יום של בלי כלום, בשבת זה חזר בצבע יותר חום צהבהב כזה, ובעצם מאז יום שבת, אין לי דימומים. זה לא חזר.. כמו נס כזה... אז עכשיו , אני לא יודעת אם זה אכן סימן טוב, או שפשוט זו הפוגה, בקיצור, אהיה יותר חכמה בעוד מספר שעות ( זה היום הבדיקה. פשוט קודם כשכתבתי היה עוד חושך..) עוד פרט חשוב, כי אני חייבת לרוץ לילדים שלי, זה שאם הכל תקין, אני אמורה להתחיל להשתמש בקלקסאן, זריקה לדילול הדם בה השתמשתי גם בהריון הקודם כי אני סובלת מקרישיות יתר של הדם בהריונות. אם תרצי אספר על זה יותר בהמשך. שיהיה בהצלחה לשתינו.אמן.
לא יאומן הצרוף מקרים הזה!!!- תאריך הריון, דימומים, לשתינו יש בדיקה היום (כבר אמורים לראות דופק בשלב הזה?) והקטע של קרישיות הדם- אני מחכה בימים אלו לתשובה של הבדיקות קרישויות שלי, אחרי שתי ההפלות הקודמות נשלחתי לבדיקה. בינתיים הגיעו תוצאות חלקיות ונראה שהכל בסדר. אני עדיין בחששות. כן, אשמח לשמוע על זה.
שיהיה בהצלחה!!! מחכה לשמוע (ולכתוב) בשורות משמחות.
הי הכל זמני.. חזרתי מהרופא, לצערי עדיין אין לי בשורות טובות. הייתי אצלו במשרד אחר ובאולטרהסאונד הרבה פחות משוכלל. בכל אופן ראו עובר בערך בגודל 3 מילימטר אבל לא ראו דופק. אמר שזה מתאים לשבוע 6. הראיתי לו את הצילום הקודם לשם השוואה , אמר שהגדילה נראית בסדר, אבל הרגשתי שהוא קצת מהסס, (הוא לא אמר שזה מצוין) , אבל שאבוא עוד שבוע למרפאה ה"טובה" ואז נדע איפה אנחנו עומדים. זהו. נשארתי באותה אי וודאות. מקווה שאצלך הבשורות יותר טובות...
בשני ההריונות שלי דיממתי כמעט שלושה חודשים רצוף!!!
ההריון הראשון הסתיים מוקדם בשבוע 31 עקב אי ספיקה שילייתית (והדימום רמז על זה) אבל ילדתי ילדה בריאה.
בהריון הנוכחי אני כבר בתשיעי ולמרות הדימומים - ההריון תקין...
אל תשכחו לקחת ברזל ולאכול בריא כי זה מאוד מחליש...
וואו כוסמת, תודה על השיתוף, שתהיה לך לידה קלה וברוכה.
הי עוד אחת
אין לי ספק שבפעם הבא תראו דופק. זה כל כך משנה באיזה אולטסאונד מסתכלים. אצלי בהריון הקודם (שנגמר בגרידה) ראו דופק רק בשמיני- האולטרסאונד היה מעפאן. היום האולטרסאונד היה מעולה (אני כבר אצל רופא אחר, אני לא יכולה לחזור לקודם אחרי כל האכזבות שחוויותי אצלו) , כזה כמו שבבית חולים ואני שמחה להודיע שהכל בסדר וראו דופק. היינו מאושרים. אני עדין בחששות, כמובן.
מחזיקה לך אצבעות עד שבוע הבא. יהיה בסדר. יש לי הרגשה שאנחנו הולכות להעביר את ההריון הזה ביחד- בוירטואלי.
כוסמת
האם היית צריכה להיות במנוחה כל הזמן הזה?
הי הכל זמני, איזה בשורות טובות . שמחה בשבילך כל כך. הלוואי ואכן נעביר יחד את ההריון הזה... אני כרגע לא כל כך אופטימית.ובכל זאת מקווה. העובדה שלפני 10 ימים הוא אמר שהתמונה מתאימה לשבוע 6 וגם עכשיו אותו הדבר, קצת מדאיגה אותי. אבל אין ברירה אלא לחכות ולראות.. שיהיה רק טוב !
לא הייתי צריכה להכנס לשמירת הריון מהסיבה הפשוטה שאם ההריון לא אמור לשרוד אז כדאי שהוא לא ישרוד עם כל הקושי בדבר...בגלל זה גם לא נותנים כלום, אלא אם כן יודעים בוודאות שהבעיה היא של האמא כלומר קרישתיות יתר.
אבל גם זה מורכב בגלל שבבדיקה לקרישתיות יתר, לא יודעים לגלות את כל הפקטורים שגורמים לכך,
כלומר, יש סיכוי שיש בעיה עם קרישתיות יתר ובכל זאת לא יגלו את זה...
אז רק אם יש היסטוריה של הפלות, לידות מוקדמות מידי וכו, ממליצים לתת קלקסאן שמדלל בעצם את הדם.
אני אישית מאוד מאמינה שמה שצריך לקרות קורה...ואם יש דימום באמת יש מקום להתבונן ולנסות להבין מבחינה אישית
מה זה אומר לגבי, לעבד את כל החששות מהריון,לידה ואימהות...בכלל זמן טוב לעשות עבודה פנימית.
רק הקושי באמת אצלי היה עייפות מטורפת עקב איבוד הדם - אז אני פשוט נחתי המון (כמה שיכולתי עם ילדה נוספת בבית).
אבל עכשו אני ניזכרת שהרופאת נשים שאלה אותי אם אני רוצה אישור מחלה...כלומר אם מישהי עובדת, במצב כזה היא יכולה לקבל "אישור" למנוחה בבית...
הי עוד אחת
מה שלומך? היתה כבר הבדיקה?
אני חזרתי לעבודה. יש עדין מעט דימומים חומים. כבר פחות מודאגת אבל עדין מודאגת.
ביום שני יש בדיקה.
קישור | העבר | מחק *פוצקלה* (07.03.2007 09:06):
אני בשבוע ה- 21 הריון ראשון. לפני ארבעה ימיםשכבנו וישר אחר כך הופיע אצלי דימום די רציני שבמשך היום הפסיק. יש לצין שזאת הפעם הראשונה שזה קורה לי, ודי נלחצתי!
האם זה דבר שקורה הרבה אחרי שעושים סקס? ומדוע זה בכלל קרה?
אשמח לשמוע תגובות במהרה.
הי , הכל זמני, שמחה לשמוע שהדברים משתפרים ואת פחות מודאגת. אצלי ההריון נגמר. באופן טבעי. כשהייתי אצל הרופא בבדיקה הוא אמר שנראה שההריון לא תקין, עוד לא היה דופק, למרות שכן היתה גדילה של העובר. אמרנו שנחכה ונראה. בתוכי כבר ידעתי שזה נגמר ורק התפללתי להפלה טבעית שאכן התחילה שלשה ימים לאחר מכן. ביום ראשון הקרוב אלך לבדיקה לוודא שהרחם נקי. מקווה כל כך שכן. מאחלת לך המשך נהדר של ההריון, ומקווה להצטרף אלייך בעתיד הקרוב.
זו הייתי אני "עוד אחת" בהודעה למעלה... עכשיו אני סתם פלונית אלמונית...
הי עוד אחת
הצטערתי לשמוע...
אצלי, הפעם, ההריון ממשיך, אני בשבוע 12. מתחילה להנות, אחרי כל החששות הכבדים שהיו בשבועות האחרונים.
מחכה לשמוע בשורות טובות בעתיד.

פוצקלה
(בנוסף למה שסיפרתי למעלה) הדימום הופיע עוד פעם אחת, 34 יום אחרי שהופיע הראשון. שזה בערך אותו טווח זמן שבין המחזורים שלי (31-32 יום בד"כ). נראה לי שאין מה לחשוש. הפעם קצר וחלש.
אומרם שיחסי מין גם גורמים לעיתים לדימום בהריון. אם זה הפסיק אז נראה לי שאין לך מה לחשוש.

שלום לכולם
יש לי שאלה...
האם לכן היו או יש הפרשות עם מעט דם בהן?
אני בסוף שבוע 11 ושמתי לב שלאחר קיום יחסים יש לי אותן.
האם זה נורמלי?????
אשמח לתגובות
לא יודעת אם זה נורמלי,
אבל בשבוע 11 בהריון האחרון גם לי היו הפרשות דמיות
(לא זוכרת אם אחרי יחסי מין או לא)

לא יודעת אם בשלב הזה יש הרבה מה לעשות, אבל אולי כן שווה לשאול רופא. (אם זה לא ממש כפירתי כאן להציע לשאול רופא)

אני שמעתי שהמון נשים מדממות בזמן הריון והרבה מהן אחרי יחסי מין...אם זה מרתיע אפשר להסתדר בלי חדירות כמה חודשים לא??
בכל אופן לדעתי כדאי לשאול רופא.
שיהיה לכולכן הריון נפלא, תקין ובעיקר שיסתיים עם תינוק בריא וחמוד לאמא בריאה ומאושרת.
אני בשבוע 5. עשיתי טעות מטומטמת והתאמצתי פיזית יותר מדי. יש לי כאבי מחזור קלים ודימום קל. פוחדת מהגרוע מכל... יש לי קושי טכני להגיע כעת למיון. האם אפשר לחכות למחר?! מה הסיכויים שהכל בסדר? מה אמורים לעשות במצב כזה חוץ מלנוח? הצילו אני בלחץ.
הייתי בסרט הזה, בלי כאבים אבל עם דימום מסיבי (הפלה מאיימת).

האם הדם טרי ואדום? האם הוא "ישן" ובגוון חום? דם ישן לא אמור להדאיג. דם טרי - כן. אבל ייתכן שזה בכלל קריש דם שיצא מהרחם, לא ההריון עצמו (כך היה אצלי, קרישים).
בכל מקרה, אפשר לנוח ולחכות למחר - ודאי כל עוד אין לך כאבים קשים והתכווצויות.

למעשה במיון לא ממש יכולים לעזור במקרה כזה - הם עושים אולטרא סאונד ובודקים אם עדיין יש שק הריון, ואם יש דופק (בשבוע הזה עדיין גבולי ולא בטוח שיראו כבר דופק, אבל שק הריון ירגיע אותם).
אם ברור שמתרחשת הפלה, הם ממליצים על גרידה (המלצה שלא כדאי לקחת אוטומטית, לא אפרט כי יש על זה דפים בבאופן ומכל מקום זה אולי כלל לא רלוונטי עבורך). אבל גם זה לא ממש דחוף בטווח של שעות, כי גם במקרה הכי גרוע, שיש הפלה, לרוב מחכים ורואים אם הכל יצא, אם יש שאריות וכולי.
בקיצור, זה לא משהו שלא יכול לחכות. ואם כבר את מחכה למחר בבוקר, לכי לרופא הנשים שלך אם יש לו אולטרא סאונד במרפאה, ולאו דווקא למיון.

ממליצה לנוח, לנשום עמוק ולזכור שהגוף יודע להחזיק הריונות טובים.... והרבה פעמים גם לזהות הריונות גרועים.

מחזיקה לך אצבעות hug

תודה tilted (אייקון של מנסה לחייך מבעד לדמעות)
הדם בהחלט לא חום. אבל גם לא אדום. משהו ורוד. כמו השעה הראשונה של הוסת (אצלי בכל אופן). הכאבים לא חזקים, באים והולכים. אנסה לנוח.
שאלה אחרת: אם הדימום והכאבים יפסיקו (אמן אמן אמן), אפשר להתעלם ולהמשיך הלאה, או שזה יהיה ממש לא חכם?
אני דיממתי בשני ההריונות שלי שלושה חודשים דם אדום מאוד....
בסוף הכל היה בסדר - אם כי שני ההריונות לא התפתחו כראוי.
לדעתי אין מה לרוץ למיון כי אם יש הפלה - אין מה לעשות.
פשוט תנוחי לחלוטין, רגליים למעלה - ותעשיעוד בדיקת בטא בקרוב...בהצלחה.
תודה כוסמת.
לא עשיתי בדיקת בטא, רק בדיקת כן-או-לא כזאת. יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה? או שאין ברירה אלא לגשת לרופא נשים עם אולטראסאונד? (מסתבר שכל רופאי הנשים בסביבה (ברדיוס גדול) לא מקבלים מחר, חוץ משניים בלי US, והמוקד הכי קרוב הוא גם כן רחוק)
יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה?
תיאורטית, שתי בדיקות בטא בהפרש של יומיים נותנות תמונה אם ההריון מתפתח.

אם הדימום והכאבים יפסיקו (אמן אמן אמן), אפשר להתעלם ולהמשיך הלאה, או שזה יהיה ממש לא חכם?
זהו, שאולטראסאונד במקרה הזה הוא רק מכשיר אבחוני, לדברים שקורים ממילא (התפתחות או אי-התפתחות). אין כאן משהו חכם שאפשר לעשות (אם תהיה הפלה טבעית כבר תדעי..).
לכן - אם את מאוד נגד אולטרא סאונד, אז המחיר של "לדעת רק בעוד זמן מה שההריון התפתח/לא התפתח" הוא מחיר שתצטרכי לשלם. תלוי בך אם את חושבת שהוא מחיר גבוה או לחלופין כלל לא משמעותי.

נזכרתי שבתנאים מסוימים נותנים פרוגסטרון כתמיכה בהריון "חלש". לא יודעת אם זה רלוונטי רפואית למקרה שלך או מה עמדתך לגבי הורמונים (אבל מנחשת שהיא שלילית).
יש טעם לעשות בדיקת בטא אם אין לי תוצאה קודמת להשוואה?
כן. יש לבטא ערכי נורמה הרלוונטיים לכל שבוע במהלך ההריון.
אם את יודעת תאריך וסת אחרונה ולפיכך באיזה שלב את, בדיקת בטא יכולה להעיד אם ההריון מתפתח באופן סביר לגילו, גם אם אין תוצאה קודמת.
סביר להניח שתזדקקי לעוד כזו יומיים-שלושה אח"כ, אבל זה יכול לתת ראשית מידע.

אולטרסאונד בשלב זה הוא לא מדד ודאי בכל מקרה. אם את אכן בשלב מוקדם כ"כ, לא חד משמעי שיראו שק הריון בכלל. זה הריון מאוד צעיר.

אם הדימום ממשיך מחר, פני לרופא והתייעצי.

תנוחי טוב, תשתי הרבה.

ספרי מה שלומך.

תודה בנות happy הנה אני מצליחה לחייך הבוקר

קרוטונית, אני לא מאוד נגד כלום, רק מאוד בעד ההריון happy כשכתבתי "אין ברירה" התייחסתי למרחק שחשבתי שאצטרך לנסוע כי לא מצאתי אף רופא עם US בסביבתי שגם מקבל היום. בינתיים מצאתי אחד.

אני אכן יודעת תאריך ו"א, והדימום אכן ממשיך sad קצת התגבר אפילו, וגם הכאבים התגברו. אני מקווה "להידחף" לתור של הרופא בבוקר ולעדכן פה עם בשורות חיוביות.

לא קראתי את הכל אבל אם זה מעודד מישהי לי היו דימומים קלים- הפרשות חומות אדומות לא בכמויות של ווסת בשבועות הראשונים של ההריון ובעיקר אחרי יחסי מין. זו תופעה נורמאלית לחלוטין. אם יש גם בחילות אז זה בכלל סימן טוב כי זה אומר שההורמונים של ההריון קיימים

בהצלחה!

מה שלומך?
מפילה. cry מעכלת, מתאבלת.
לאחר איחור של שבועיים בערך, עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצא חיובי, אחרי 3 ימים התחיל מחזור די שונה, לא מאוד חזק בדימומים עם צבע כהה בהתחלה (סליחה על התיאורים, אך זה נראה לי מידע חשוב), האם עברתי הריון שנפל? בזמן האיחור הרגשתי שינויים בגוף, בחזה וכו' ,
האם יש טעם ללכת לרופא נשים, עשיתי חישוב של כ-4 וחצי שבועות של הריון.
דימום לא אומר כלום עדיין, יש לפעמים דימומים בהריונות, גם כבדים וגם עם קרישי דם.

יש טעם ללכת לרופא אם את רוצה לוודא/לשלול שאולי בכל זאת את בהריון עדיין - במקרה כזה יראו שק הריון באולטראסאונד. אם את ממש סקרנית ועדיין לא עברו יותר מכמה ימים, אפשר לבדוק בבדיקת דם (בדיקת בטא) ולראות אם יש שרידים הורמונליים להריון.
מכל סיבה אחרת אין ממש טעם ללכת, כי אין הרבה מה לעשות (אלא לזכור את המידע הזה אם חלילה זה יקרה שוב בעתיד, אז תוכלי לבקש בירור לסיבה להפלות חוזרות בשלב מוקדם כזה. זה יכול להיות הורמונלי - פרוגסטרון - או כימי - סיבות של קרישת דם, או סיבה אחרת).

מחזקת את דברי קרוטונית...
גם אני עברתי הפלה טבעית, לצערי.
אם יש הריון- אז הדימום יכול להיות חסק משמעות. אם את חווה הפלה- אין לרופאים איך לעזור.
בקיצור- יש טעם ללכת לרופא אם את רוצה לוודא/לשלול הריון
מכל סיבה אחרת אין ממש טעם ללכת ...
ועוד דבר-
אצלי בין ההריון הראשון שנפל טבעית להריון השני לא קיבלתי מחזור (לא הייתי מסוגלת לחכות), ונולד ילד בשבוע 42 משקל 4 קילו בלי עין הרע טפו טפו טפו happy
אחרי 3 ימים התחיל מחזור די שונה, לא מאוד חזק בדימומים עם צבע כהה בהתחלה ככה בדיוק התחילו אצלי שולשה הריונות. צריך לחכות ולראות מה יהיה.
המצב: שבוע 12. דימום מתמשך כבר כמה שבועות,עכשיו גם מעט התכווצויות. אולי דיקור? אוסטאופט? ביו אנרגיה? האם יש למשהי המלצה על טיפול יעיל כלשהו? תודה מראש לכל התייחסות
כרמל, האם נבדקת באו"ס? מה ראו שם?
אם לא נבדקת, אולי כדאי ללכת... אלא אם יש לך משהו עקרוני נגד או"ס ואז את מעדיפה פשוט להמתין.

בהנחה שהעובר בסדר, הסיבה היא כנראה קרישי דם ברחם. זה לא מצב מאיים, אבל מצב שדורש זהירות. אצלי כשזה קרה בהריון עם קטינא, והיו דימומים כבדים, שמו אותי בשמירת הריון כמה שבועות - לא לשכב ממש, אבל להוריד רמת פעילות ולנוח (היום זה נראה לי קצת מוגזם אבל אז חרדתי מאוד).
אני לא יודעת איזה טיפול "אלטרנטיבי" יהיה יעיל כאן.

עכשיו אני רואה שכתבת בדף אחר שזה בשביל חברה happy (כבר רציתי לאחל לך בשעה טובה...)
כן, הקדמת אותי.. רציתי להבהיר שמדובר בחברה טובה ולא בי. תודה קרוטונית.
המצב שאת מתארת דומה למה שקורה לה, מעודד לשמוע שאצלך זה הסתיים בשלום.
קראת לי אז באתי, אבל אין לי מה להוסיף על דברי הקרוטונית, שיודעת יותר ממני.
המצב שאת מתארת דומה למה שקורה לה
דומה למעט ההתכווצויות tilted לי לא היו התכווצויות. אם הן נמשכות או מתחזקות כדאי לבדוק שוב.
כרמל, כתבתי לך בדף בית.
אני בשבוע 4 בזמן אחרון דימום חום אני דואגת קצת בהתחלה חשבתי שזה הפלה אחרי יום הלכתי לרופא נשים אמר לי יש דופק
גם לי יש דימום חום משלשום בערב. אתמול בערב היה לי גם דימום אדום עם ריקמה אדומה. היום חזר להיות דימום חום.
קבעתי מחר ללכת לבדיקה...

א, הכל בסדר?

הי
נתקלתי בדף הזה בעודי בהריון השני שלי. רוצה רק לספר שבהריון הראשון (שבסופו קיבלתי את היצור המקסים הזה-בני) היה מלא בדימומים בשליש הראשון.
הנטרופת שלי הסבר לי את הענין בכך שהגוף מייצר הרבה כלי דם בשביל ההריון ואת ה"עודפים" הוא מוציא החוצה- הדימום.
כך שאם לדימום לא מתלווה כאב או התכווצויות, אין מה לחשוש.
אני שמעתי על מקרים שבהם דימום בשבועות הראשונים נגרם מהריון כשהתחיל עם שני עוברים, ועובר אחד נפל. במקרה כזה יהיה דימום כמו של הפלה, אבל ההריון ימשיך באופן תקין עם עובר אחד.
תודה רבה על הריכוז הממצא כל-כך אני בשבוע 9
+ עם בדיקת א"ס שמצביעה על הריון תקין (אע"פ שיש הפרשות חומות כבדות מאוד)רק שהלילה קמתי לעשות פיפי וחשכו עיניי שני גושים גדולים והפרשה ורודה שלא הופיעה בניגוב שני ישר פתחתי את המחשב ולמזלי קראתי את הדף המקסים הזה שבאמת הרגיע אותי ועכשיו אני יכולה לחזור לישון (אצלי 3 ליפנות בוקר)לילה טוב יום טוב ושנישמע רק בשורות טובות אמן!!!!!!!!!!!!!! תודה לכל מי שהקדישה מזמנה
קישור | העבר | מחק *אילנית* (26.07.2009 10:53):
אבקש את עצתכם הדחופה אני נמצאת בשבוע 5 בהריון וכבר 4 ימים עם דימומים חלשים אך היום הדימום חזק יותר
באמצע היום הדימום פסק לפני שלושה חודשים עברתי הפלה טבעית בשבוע 6
שלום בנות , סליחה אם אני לא במקום הנכון אבל מניסיונכן אולי תעזרו לי.
אני לאחר טיפול הפריה. שבוע אחרי שהוחזרו לי 2 עוברים נבדקתי במיון והרופא אמר שהוא רואה רירית רחם יפה של 9.5 ו 2 ציסטות , ושאנחנו בדרך הנכונה להריון, ויום למחר התחיל לי דימום עדין ורוד ויום למחרת דימום חזק כמו וסת כבר יומיים, ביום ראשון יש לי בדיקת בטא, האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר? שאולי הדימום הינו מהציסטות? שהכל בסדר והיא היתה בהריון וילדה ?
אנה תשובתכן, תרגיעו אותי. ושבת שלום.
האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר?
כן (אני - בגלל קרישי דם ברחם), אבל לצערי אי אפשר להסיק כאן ממקרה למקרה. אין לי מושג אם ציסטות קשורות לדימום.

האם לא דיברת עם הרופא שלך על זה? דימום כבד מצדיק בהחלט פנייה למיון/מוקד אם הוא יימשך, עוד לפני יום א', כי הם יוכלו לבדוק לך שם בטא ולקבל תוצאות מיידיות (זה כבר לא שחור-לבן, כי במקרה שהיה הריון כימי בלבד, הבטא תצא חיובית אבל נמוכה יחסית, ואז יהיה צורך בעוד בטא לאחר יומיים, לוודא שהיא עולה כראוי).
נותר רק להחזיק לך אצבעות hug

תודה רבה על התשובה, שאלתי את האחות במחלקת IVF, והתשובה היתה להתאלם מהדימום ולהמשיך בפרוגסטרון 3 פעמים ביום עד לבטא. כי רק הבטא תוכל לתת מענה , ולפני שעוברים 12 יום מהחזרת העוברים שזה יום א' , לא ניתן לבצע בדיקת בטא לפני כי היא תצא שלילית. בקיצור עד יום א' אדע כבר.
אמן תשובה חיובית.ותודה על התשובה שלך.
האם יש משהי שבתחילת ההריון שלה היה לה דימום כמו וסת כמה ימים, ובכל זאת התברר שהכל בסדר?
כן.
הלכתי בהיסטריה לרופאת נשים, היא אמרה לי שזו הפלה ונתנה לי תור לאולטרה סאונד שבוע אחרי. למזלי היה שם רופא שהסכים לבדוק אותי ובאולטרה סאונד שמעו מיד דופק.
הכל היה בסדר בסוף.
אבל תמיד כדאי ללכת לבדוק.
יש לי 2 ילדים.לפני כל הריון תקין הייתה הפלה טבעית בשבועות הראשונים. הוצאתי התקן (מהסוג הישן) לפני חודש וחצי. כבר אחרי שבוע התחילו בחילות ,עייפות וכאבי בטן (כל הסימנים האלו לא הופיעו כ"כ מוקדם בהריונות הקודמים). כשאחר המחזור עשיתי בדיקה ביתית והייתה תוצאה חיובית. שבוע לאחר מכן (שבוע 5) התחיל דימום שהלך וגבר וביום השלישי הופיעו כאבי בטן חזקים. באו"ס הרופא לא ראה שק וגם רירית הרחם לא נראתה בעובי המעיד על היריון. היום, יומיים אחרי כבר אין כאבים וכמעט ואין דימום. כל תחושות ההריון נעלמו. ברור לי שכבר אין היריון. הרופא אמר לי לעשות בדיקת דם ואמר שאינו יכל לשלול היריון מחוץ לרחם. לא הלכתי לבדיקת הדם. האם יכל להיות הריון מחוץ לרחם למרות שאיני מרגישה כבר שום תחושות היריון???
כן. רצוי לבדוק בטא ליתר ביטחון.
שלום לכולם, אני רוצה לשתף אותכם במה שאני עוברת לפני יומים הלכתי לרופא והתברר לי שאני נושאת עובר עם דופק ושנצפה שק הריוני, עם זאת הוא קרה להריון "כהפלה מאיימת" משום שאני
בשבוע ה-7 ועם דימום מתמשך שהיה ניראה לי כמו מחזור שאיחר אבל הדימומים רק מתגברים עם קרומים גושים אדומים מוזרים.
הוא ביקש ממני מנוחה, ולקחת ברזל. אין לי עדיין ילדים ואני עברתי לידה ראשונה עם עובר שמת ברחם בשבוע ה-42 ,אני נימצאת בחששות לא מבינה למה יש לי דימום ומתי הוא יפסק?
אני ישמח לשמוע מקרים דומים עם סוף טוב ,והצעות אך ניתן להפסיק את הדימום.
מוזמנת לשתף ולהתייעץ בפורום ‏הזה
היי לכולם, יש לי 2 בנים בבית 5 ושנתיים וחצי, המחזור שלי בדרך כלל מסודר, האחרון (ואולי זה לא) יש לי דימום חום כהה בתחתונית אפילו לא צריך תחבושת מן כתם צבע לא מתגבר, האם יש אפשרות שזהו הריון??? בשני ההריונות הקודמים נכנסתי בצ'יק, והשלישי אם בכלל... מה אתן אומרות? אני לא עושה בדיקת הריון מחכה עוד קצת זה כבר היום השלישי.
תודה לכן וערב טוב, שנשמע בשורות טובותתתת
הי לכן, גם אני בענייני דימום בתחילת הריון שאולי כן ואולי לא. אולי זה לא הדף המתאים, כי אני עוד לא יודעת (מחר הבטא) אבל רציתי לשאול אם מישהי חוותה דימום בתחילת הריון שהיה בכל זאת קצת שונה ממחזור. הדימום אדום אבל רק בניגוב, ואין כאבים בכלל, רק תחושות ברחם. וכבר שלושה ימים... מאוד אודה אם תענו לי...
טוב... הסיפור שלי כזה.. לפני חודש בערך גיליתי באמצעות בדיקה ביתית שאני בהיריון, שבוע לאחר מכן התחילו לי דימומים. הלכתי להיבדק במיון ובבדיקת אולראסאונס לא ראו כלום... עשו בדיקת בטא ויצא 113, לאחר יומיים בדיקת בטא היתה 48. רופא הנשים שלי אמר שהבטא יורדת לכן כנראה שההיריון נפל וביקש שכעבור כמה ימים אעשה את בדיקת הבטא שוב והוא מצפה שהבטא תתאפס. מיותר לציין שהתאכזבתי מאוד ולאחר מס ימים השלמתי עם המצב אבל עדיין לא הלכתי לבדוק את הבטא כהמלצת הרופא ולקח לי יותר זמן ממה שהוא ביקש... לבסוף ניגשתי ועשיתי בדיקת בטא ובאמת ציפיתי בתוצאה לראות 0.... רק שזה לא מה שהיה... הבטא היה 86 ולאחר יומיים נוספים 124... הרופאים אומרים שאין לדעת עכשיו כלום... (באולטראסאונד עדיין לא רואים כלום) רק אני צריכה לעשות בטא כל 3 ימים ולראות את העליה ואם זה ממשיך לעלות אז כשהו יגיע ל1000 או יותר רק אז לעשות שוב אולראסאונד.... אני ממממבבבווולבלת!!!!! לא יודעת מה לחשוב!!! האם אחרי כל זה עוד יכול להיות היריון תקין??? בבקשה כל מי שיודעת משהו שתענה...
מוזר.
יכול להיות שאחת התוצאות פשוט היתה שגויה?
בכל מקרה, לצערי הריון בן חודש עם בטא 124 לא עושה רושם של הריון תקין sad
מצד שני לא שמעתי על בטא שעולה ויורדת ושוב עולה...

גם אם הבטא תמשיך לרדת, לפחות את יודעת שאין לך בעיה להיקלט.
מאחלת לך לחבוק תינוק בריא ושמח בקרוב מאוד flower

בטא שיורדת ושוב עולה? מוזר. אני לא מומחית גדולה, אבל עד שיבואו (אם יבואו) מומחייות גדולות ממני, הנה כמה רעיונות להסבר:

  • ההריון נפל, אבל נשארו תאי שיליה חיים שממשיכים להיות מוזנים בדם, ולכן הגוף לא קולט שאין הריון. מחייב מעקב קפדני.
  • ההריון שנפל היה מולרי. לא יודעת בדיוק להסביר מה זה אבל אני יודעת שבמקרים כאלה הבטא מזגזגת. גם כן מחייב מעקב קפדני.
  • תסמונת התאום הנעלם. התחיל כהריון תאומים, אבל תאום אחד "נספג", או שביצית מופרית אחת לא השתרשה, מה שמסביר את ירידת הבטא ועלייתה אח"כ, אבל לא מסביר למה לא ראו כלום בא"ס.
לא כתבת באיזה שבוע היית אז קשה לדעת איזה מההסברים יותר הגיוני.
ובטוח יכולים להיות עוד הסברים שאני לא מודעת להם.
אה, וגם אני כמובן מאחלת לך לחבוק תינוק בריא ושמח בקרוב מאוד.
תודה על התשובות המהירות... הייתי בשבוע 5 כשאמרו שזה נפל... עניין התאומים אולי באמת יכול להיות כי בעלי תאום וגם במשפחתי יש תאומים...
עוד אפשרות?- באותו היום שהתחילו לי הדימומים, (לפני שהיה דימום) אני ובעלי קיימנו יחסים... האם יש סיכוי שזהו היריון חדש??
בעצם כמה זמן עבר בין הבדיקה האחרונה לבדיקה השנייה? אם עבר חודש ייתכן שזה הריון נוסף?

אני לא הייתי רצה לבטא כל שלושה ימים. למה סתם טרטורים וכאבי לב? אישית הייתי מחכה כמה ימים ואז הולכת כבר לרופא עם אולטראסאונד, או למוקד קופ"ח ומבקשת להיבדק. אם יש שק הריון יראו אותו בשלב זה, גם אם אין עדיין דופק.

באותו היום שהתחילו לי הדימומים, (לפני שהיה דימום) אני ובעלי קיימנו יחסים... האם יש סיכוי שזהו היריון חדש??

לא. איך אפשר להיכנס להריון חדש לפני שההריון הלא תקין (בהנחה שהוא כזה) נפל?

אבל, יכול להיות שהדימום הוא תוצאה של קיום היחסים.
בשבוע 5, כשהחישוב הוא לפי וסת אחרונה, לא תמיד אפשר לראות משהו. לפעמים הביוץ היה קצת מאוחר ולכן גיל ההריון בעצם קטן יותר משבוע 5. נגיד שבוע 4. ואז בקושי אפשר לראות שק הריון אם מסתכלים ממש טוב...
כמה דימום היה? כמו וסת? פחות? הרבה פחות?
אם זה היה פחות מווסת, לא סביר שההריון ממש נפל. אולי הוא לא תקין (=לא ייגמר בתינוק), אבל הוא עוד שם.

בהנחה שזה המצב, אני מבינה שאת עכשיו אמורה להיות בשבוע 9?
מתי בדקת בטא פעם אחרונה? ומה התוצאה האחרונה שקיבלת?

בדקתי בטא אתמול ויצא 124.
והדימום? היה כמו וסת או פחות?
יותר דומה לוסת אבל מוזר, כמה שעות של דימום מאסיבי ואז דימום חלש...
אז תראי... לא נראה לי הגיוני שזה הריון חדש.
ואם זה אותו הריון שהיה ולא לגמרי נפל, אז הוא לא תקין, בוודאות.
אילו היה תאום שנספג או נפל, זה היה מסביר את הירידה והעלייה שאחריה, אבל זה לגמרי לא מסתדר עם ערך כל כך נמוך של בטא בכזה שלב של ההריון.
נראה לי הכי הגיוני שהיתה לך הפלה לא שלמה. ואם הבטא עוד עולה, את צריכה להיות במעקב מאוד קפדני.

אותו רופא שאמר לך לבוא לא"ס רק מבטא 1000 - הוא הבין באיזה שבוע את? מודע לסיפור של הבטא המזגזגת?
נראה לי, או שהוא מעופף ולא הבין את המצב, או שהוא ממש לא אחראי.
כל רופא שאני מכירה היה מפנה אותך למיון.

את התקוות תשמרי לפעם הבאה flower תרגישי טוב.

נזכרתי בעוד הסבר אפשרי לבטא שעולה, יורדת ושוב עולה -
לפעמים זה קורה גם כשההריון מחוץ לרחם. יש לך כאבים או רגישות איפה שהוא בבטן?

מקווה שאני לא סתם מלחיצה...
מצד שני, מקווה שאני מלחיצה אותך ממש סתם ושהכל בסדר...

זה בסדר, אני מאוד מעריכה את זה שאת עונה לי בכל הרצינות...
הרופאה שאצלה הייתי אמרה שכל האפשרויות אפשריות ההההכככללל!!! וזה מה שמשגע אותי. וכפי שאמרתי היא אמרה שאי אפשר יהיה לדעת כלום עד שהבטא תגיע ל1000 כי עד אז לא רואים כלום בא"ס... (בתנאי שבאמת הבטא תמשיך לעלות).
ואני - בכל פעם שאני עושה בדיקת דם - אני לא יודעת למה לקוות... שהבטא תמשיך לעלות, עם סיכויים לטוב ולרע, או שפשוט תרד כבר ל0 והכל ייגמר ויאפשר לנו להמשיך לנסות...
לא ציינתי שזהו ההיריון ה3 שלי, יש לי 2 ילדים מקסימים בבית... אציין (שאולי זה משהו שמשפיע) שאת 2 ילדיי ילדתי בניתוחים קיסריים.
אציין (שאולי זה משהו שמשפיע) שאת 2 ילדיי ילדתי בניתוחים קיסריים

המממ. אם אני לא טועה, ניתוח קיסרי, ובעיקר אם זה יותר מניתוח אחד, מעלה את הסיכון להריון חוץ רחמי (בגלל הידבקויות). אבל לא בהרבה.

בשורות טובות ותעדכני hug

גם לדעתי זה אותו ההריון
אין סיכוי להרות שוב כשאת עדיין בהריון......
וגם אני חוששת שאולי זה הריון מחוץ לרחם
כי אז באמת הבטא עולה ויורד ללא רציף.
הריון מחוץ לרחם אפשר למוסס עם כדורי הפלה,
ובאמת יותר יכול לקרות אחרי קיסריים.
מקווה שתרגישי טוב
אשמח להתעדכן בשלומך
קישור | העבר | מחק מתעניינת (16.06.2010 18:18):
גם לדעתי זה אותו ההריון
אין סיכוי להרות שוב כשאת עדיין בהריון......

אהבתי
לי היה מקרה דומה - הריון שנגמר בדימום והפלה בבית. בטא ירדה ל 44, קיימנו יחסי מין ועוד לפני שהבטא הגיעה ל 0 היא עלתה למאה ומשהו.
והייתי שוב בהריון.
היה לי כל כך ברור שאי אפשר להיכנס להריון כשאני בהריון שלא נזהרתי למרות שחשבתי לחכות קצת ולהתאושש פיזית לפני שאנסה שוב להיכנס להריון.
האפרוח בן שנה...
אז אולי...
הלוואי שזה היה המקרה... אבל כנראה שלא... אתמול עשיתי שוב את בדיקת הבטא והיא קצת ירדה... הייתי אצל הרופא שאמר שכנראה משהו מההיריון שנפל עדיין לא יצא החוצה. עכשיו עליי לחכות שבוע וחצי - שבועיים ואז לעשות שוב את בדיקת הבטא. אם תתאפס - בסדר. אם לא - עליי לעשות גרידה.
תודה לכולכם על התשובות וההתייחסות... עזרתם לי מאוד!
הלוואי שבקרוב אוכל לספר כאן על היריון בריא ובעזרת ה' על תינוק/ת בריאים...
כל הטוב שבעולם... רק בשורות טובות לכולם. happy
אוף אני בשבוע 9 וגם לי יש דימומים אדומים עם קרישים כל הזמן... כבר שבוע לייתר דיוק וזה מאוד מעציב...אני לא מצליחה לקבוע תור לרופא פה באיזור והיום אנסה לסוע לעיר השכנה ממש מתיש... הצילו
מכל סיפורים נדמה שאם יש דימומים המצב לא תקין ויש בלאגנים- בהתחלה באמצע או בסוף של ההריון - כמה מבאס...
ורציתי לשאול - שוב, אני אמא צעירה מזה בדיוק הבטא הזה שכולכן מדברות עליה? זה גם סוג של בדיקה בייתית?
מכל סיפורים נדמה שאם יש דימומים המצב לא תקין ויש בלאגנים- בהתחלה באמצע או בסוף של ההריון - כמה מבאס...
לא תמיד.
אבל בדר"כ, אם העובר בסדר, זה מחייב שמירה.

מזה בדיוק הבטא הזה שכולכן מדברות עליה? זה גם סוג של בדיקה בייתית?
לא ביתית. בדיקת דם. בטא (hCG-בטא) הוא ההורמון שמופרש בגוף כשיש הריון. הקצב שבו נוכחות ההורמון מתגברת בגוף בשבועות הראשונים יכולה להעיד עד תקינות ההריון. (בהחלט אפשר לעבור הריונות בלי לבדוק את זה.)

אה, וכמובן -
מקווה ומאחלת שהכל בסדר עם ההריון שלך. hug
שלום לכולן.. לפני כשבועיים עברתי 2 הזרעות והתבשרתי לפני כ3 ימים שאני בהריון ( הריון ראשון) , יש לי תחושה של וסת למעלה משבוע , כאבי בטן , מעט כאבים בגב.. אבל מעט הרגיע אותי שיצאה תשובה חיובית.. או לפחות חשבתי שירגיע אותי.. מאותו רגע אני בחרדות כל רגע נתון לגבי תקינות ההריון!!!
בטא ראשונה יצאה 96 ולאחר יומיים הייתה 176. היום בניגוב הבחנתי סימני דימום מועט בגוון ורוד בהיר.... אני מתה מפחד! דיברתי עם הרופאה והאחות והן לא ממש יכלו לייעץ לי - מלבד להמשיך כרגיל- להירגע ולהגיע ביום ראשון לבדיקת בטא נוספת...
אשמח אם תוכלו לעזור לי עם החרדות, אם יש לכן איזשהו רעיון או ניחוש האם בכל זאת יש סיכוי שיהיה בסדר?
יש סיכויים גדולים שיהיה בסדר. הרבה ילדים חמודים התחילו ככה את המסע שלהם ברחם.
קישור | העבר | מחק *אדמונית* (26.08.2010 17:23):
לי היו ממש דימומים כבדים בתחילת ההריון השני והיום הוא בן 4 וחצי
ולמרות זאת,
מה שצריך ליפול עדיף שיפול- קראתי פה איפשהו......
ב סינדרום_הברוזון_המכוער‏
יש לי כבר כמה ימים כאבים באים והולכים כמו לפני ווסת....
יש לי כבר כמה ימים כאבים באים והולכים כמו לפני ווסת....

מאוד אופייני להריון תקין.

שלום לכן ותודה על התגובות. גם היום היתה לי הפרשה עם מעט דם sad
אני מאוד חוששת...
אשמח אם תוכלו לעזור לי עם החרדות
לא יכולה ממש לעזור, רק לאחל לך שבת רגועה עד כמה שאפשר.
מנסיוני, אין לנו שליטה על זה, ומה שצריך, עד כמה שזה נשמע אולי לא מעודד ברגע זה, יקרה.
תנשמי, תנסי לשמור על כוחותייך ולהיות חיובית ואופטימית במחשבותייך,
וגם להרפות.
מאחלת לך מכל ליבי שיהיה בסדר.
לפני שבוע הרגשתי שאני בהריון [אני אמא לשלושה ילדים]
הסימן הבטוח שלי מאז ומתמיד הוא כאב ונפיחות בשדיים, עבר שבוע
וכבר היה לי איחור של יומיים, בחילות ותחושות ברחם,
עשיתי שתי בדיקות ביתיות והתשובה שלילית,
היום נעלמו התחושות בשדיים ופתאום התחיל לי דימום נוזלי
בצבע ארגמן סגלגל, שונה לגמרי מהמחזור הרגיל שלי שהוא סמיך ואדום חי
[סלחו לי על התיאורים] האם הפלה?
בכלל לא רציתי עוד הריון, ההפך התחלתי להרגיש את האור בקצה המנהרה שהקטן שלי כבר
בן שלוש, אבל מהרגע שחשבתי שאני בהריון נעשיתי כל כך מאושרת
ופתאום כל כך רציתי
אני חווה עכשיו עצב ואובדן, ממש מוזר העיניין הזה
אז מה אתן אומרות הפלה או לא?
נשמע כמו הריון כימי (שזה בעצם הפלה מוקדמת מאוד, עוד לפני שההריון הוא ממש הריון)
תודה קוראת על ההסבר, לא הכרתי את המושג.
כנראה באמת הפלה, התחלתי לבכות, פתאום אני קולטת
שאני לא בוכה בגללי ובגלל ההפלה שאני עוברת עכשיו,
אני בוכה בגלל כל הקולות של הנשים בדף הזה
אני מאוד חוששת...

אשמח אם תוכלו לעזור לי עם החרדות, אם יש לכן איזשהו רעיון או ניחוש האם בכל זאת יש סיכוי שיהיה בסדר?

מקווה ומאחלת שהכל בסדר עם ההריון שלך.

כבר שבוע לייתר דיוק וזה מאוד מעציב

מאחלת לך מכל ליבי שיהיה בסדר.

ואני - בכל פעם שאני עושה בדיקת דם - אני לא יודעת למה לקוות...

האם יש סיכוי שזהו היריון חדש??

מאחלת לך לחבוק תינוק בריא ושמח בקרוב מאוד

כל הקולות האלה הציפו אותי פתאום והרגשתי שייכת לשבט הנשים כמו שלא הרגשתי
בחיים שלי עם כל התקוות, החששות, האכזבות, הכאב והשמחות........

אני מרגישה מבורכת וכל מה שעולה בי זאת תפילת הודיה אחת שלמה
ואני מאחלת לכל הנשים שכתבו בדף הזה בכזאת כמיהה שתזכו בהריון בריא
ומלא שמחה, לידה טובה ואמהות ארוכה ומאושרת
אמן ואמן ואמן ואמן ואמן ואמן

שלום, אני בשבוע 6 עם דימומים חזקים שמזכירים וסת וכוללים קרישי דם בנוסף יש לי כאבי בטן חזקים. עשיתי א"ס בשבוע 5 ושלושה ימים ושם נצפה שק הריון עם התחלה של עובר ,עדיין ללא דופק (למרות הדימומים והכאבים). אמרו לי לחזור לבדיקה נוספת בעוד שבוע כדי לראות אם ההיריון מתפתח.עברתי הפלה טבעית לפני 8 חודשים, קצת חוששת ומקווה שיהיה דופק ואני יעבור את ההיריון בשלום. אשמח לקבל תגובות.
מקווה ומאחלת שהכל בסדר עם ההריון שלך.
ושנה של מלאת שלווה פריון והמשך הריון רגיל ושיגרתי.
שנה טובה
אתמול בערב הרגשתי הפרשה רטובה ,הלכתי לנוחיות וכשהיתישבת על האסלה הרגשתי שנפל לי מהנרתיק גוש גדול של דם קרוש,ניבהלתי מאוד והיתי בטוחה שאובר נפל ,אני בשבוע ה8 ,וליפני 4 שנים ילדתי בשבוע 40 תינוקת בלי דופק.הלכתי מהר למיון נשים,עשו לי בדיקות דם ואחר כך באולטרה סאונד גילו שהאובר עדין בבטן ושיש דופק ,שמחתי והיתרגשתי מאוד אבל הרופא אמרה לי לא להיתלהב כי 50%שההריון ימשך ו50% שלא,שלחו אותי בחזרה הבית כאני מאוד חרדה למצב ולא יודעת מה לעשות ,חוץ מלישכב במיטה כל היום בלי לזוז בקיצור להישתגעעעע....
בנות שתהיה לכולכם שנה טובה ושכולנו בסופו של דבר נעבור את כל הסיוט הזה בשלום ונצא בידים מלאות בתינוקות מקסימים ...בהצלחה ,ובשרות טובות לכולכם אמן ואמןןןןןןןןןן.
היי לכולן אני בשליש הראשון להריון וכבר 5 ימים שיש לי דימום לא הייתי מגדירה אותו כדימום כבד וגם לא דימום קל(מצטערת שאני מבלבלת אותכן) בכל מקרה הייתי במיון ושם לאחר בדיקה נאמר לי שנצפה שק הריון קטן מאוד בגודל 5מ"מ ושצוואר הרחם סגור. כששאלתי מה זה אומר הרופא הסבירה שיכול להיות שמדובר בהריון תקין שפשוט יש טעות בחישוב גיל ההריון 7( שבועות לפי ווסת) או שישנה ההאפשרות שההריון לא תקין. שלחה אותי לאולטרסאונד רק בעוד מס' ימים. בטופס היא רשמה ואני מצטטת ברשותכן(מימין ממצא ציסטו 17מ"מ מתאים לגופיף צהוב, שמאל תקינה, האם זה בסדר? האם הציסטו זה בעצם ציסטה? מה זה אומר היא אמרה שנראה לה שהכל יהיה בסדר ) בנתיים הדימום ממשיך הייתי בבדיקה אצל רופא הנשים שלי שבכלל לא התרגש מהדם.... אבל טען אותו הדבר ושלח אותי לעשות בדיקת דם כמותית(שאני מבינה שזו בדיקת הבטא שאתן מדברות עלייה) יש כאן מישהיא שעוברת או עברה אותו הדבר אני כבר מבולבלת מדובר בהריון שלישי כאשר עברתי הפלה טיבעית בהריון הראשון ואחריו ילדתי ילדה מקסימה אשמח לקבל תגובה... שבת שלום
hug כמו שאמרו לך, אין דרך כרגע לדעת אם ההריון תקין או לא, צריך לחכות לתוצאות בטא ולעוד א"ס בעוד כמה ימים, ואז תוכלי כנראה לקבל תשובה ברורה ולדעת מה מצבך.
מקווה בשבילך שהכל בסדר flower
ערב טוב בבדיקת הבטא הראשונה שלי התוצאה היתה409 ובבדיקה האחרונה הבטא היה25.39 משמע שההריון לא תקין ושהוא לא מתפתח?
כן hug-sad
קישור | העבר | מחק ירושלמית (30.10.2010 22:33):
הי,
רציתי לשתף אתכן סתם כי אולי זה יעזור למישהי שתיתקל במצב דומה. אני בתחילת שבוע 16. כבר יומיים מרגישה מיחושים והתכווצויות קלות ברחם. לא כואב, אבל מטריד ולראשונה בהריון- לא פעם ב...אלא באופן רצוף יומיים. היום גם היה לי בבוקר דימום קל, ובצהריים שוב כשניגבתי ראיתי שההפרשה הפנימית בצבע אדמדם. נלחצתי מאוד. הלכתי למוקד של הקופה, והרופא התורן עשה לי אולטרסאונד. הוא מאוד הרגיע אותי. הוא בדק גם ידנית, וראה שהדימום מגיע מצוואר הרחם ולא מהרחם. באולטרסאונד ראינו עובר תקין, עם דופק, שזז כל הזמן ואפילו עשה לנו שלום (כמה מרגש!!! פעם ראשונה אולטרסאונד מאז שבוע 6!!!!).

הבנו מהרופא שאם הדימום הוא לא מהרחם, כנראה שהכל בסדר. עכשיו אני נחה ומקווה לטוב, והרבה יותר רגועה :)

קישור | העבר | מחק *ניצחון* (10.11.2010 13:04):
שלום לכולם,אני בת 24 ובהריון בשבוע ה-6,ניכנסתי לתיסכול מכיוון שהתחלתי לדממם משלשום(זהו ההריון הראשון לאחר הפלה מתוכננת)מצבי הנפשי לא כל כך טוב לכן חיפשתי לקרוא על כך באינטרנט
ומצאתי את האתר הזה שבו מצאתי קצת נחמה אבל אני עדיין מאוד מפחדת....
את מדממת משלשום עד היום? דימום כבד / קל? איזה צבע?
קישור | העבר | מחק *ניצחון* (10.11.2010 17:20):
אני שמחה שהתייחסת, הדימום הוא פעם קל ופעם קצת יותר הצבע פעם רק הפרשות חומות ופעם גם מלווות בדם אדום,
אני ביום שני נסעתי למיון בעפולה עשו לי אולטרסאונד והיה שק והיה גם דופק אמרו שאין יותר מידי מה לעשות רק לעקוב אחר עצמי, לאחר מכן הייתי בעבודה ובכל פעם ניכנסתי לשירותים כדי לראות מה קורה
ושמתי לב שהדימום קצת יותר זורם מבבוקר אז מיד נסעתי למיון ברמבם , שם היה רופא נחמד שגם עשה לי אולטרסאונד ואמר אותו הדבר שיש שק ויש דופק ,
ואמר כי הוא מאמין שיש סיכוי להריון הזה כי אז היה אומר שצריך לעשות גרדה בדחיפות,
הוא אמר לי לקחת אנדומיטרין שזה נרות לחיזוק הרחם.
אני מקווה שיהיה בסדר, יש לי רופא נשים ביום ראשון.
שלום בנות
זקוקה לתמיכה שלכן.
בת 35 ללא ילדים אחרי 3 הפלות רצופות , כשתכננתי לגשת להיסטריוסקופיה של הרחם גיליתי שאני שוב בהריון , מחד השמחה רבה , מאידך...
כפי הנראה נכנסת לשבוע השמיני ( לא ידוע בוודאות תאריך הביוץ), היינו ב18/11 באולטראסונד , כשהרופא טען שגודל השק הוא 16 ממ עם " ממצא עוברי לא ברור" -איזה כיף לשמוע את זה ..
הוא בדק את ערכי בטא של תחילת שבוע שישי וסופו שהצביע על עלייה מבטא של 4000 לבטא של 11143 וטען שהעלייה לא טובה ( הכפלות לא מספיקות לשבוע) ושביחד עם ההפרשות החומות סיכוי קלוש ביותר שגם הריון זה יתפתח תקין. הוא שלח אותי הביתה וביקש לעשות אולטראסונד במכשיר יותר חזק ב28/11 כנראה שבוע תשיעי.
לבנתיים מזה שלושה ימים שאין יותר הפרשות והבחילות רק הולכות ומתחזקות בצהריים והערבים , כל כך קשה לחכות - עוד שבוע .
מישהיא מכן עברה את זה ? האם עכשיו שההפרשות הפסיקו כנל הכאבים והבחילות התחזו יש תקווה ?
לא יודעת יותר מדי, אבל מה שעולה לי להגיד לך, הוא שרופאים שונים אומרים דברים שונים. יש הפתעות לטובה.
זה קשה מאד מאד לחכות שבוע אבל תקווי לטוב, תתפללי על זה והלוואי שיהיה טוב.
תודה יערת דבש , אני אשמח לשמוע תגובות של בנות לעברו חוויות דומות
הי העוגיה.
קודםכל מקווה שזה יסתדר וההריון ישתרש ויחזיק.
יודעת מעט משילוב של מקרים. חברה קרובה שהחלה הריון ולא היו מרוצים מעליית ערכי הבטא וחששו במשך השבועות הראשונים שההריון לא תקין. היום יש לה ילדה מקסימה בת שלוש.
מה שנשמע מדאיג לי אלו דבריו של הרופא על "ממצא עוברי לא ברור". אני מניחה שהוא לא הצליח למצוא דופק עדיין. גם זה אגב מאוד משתנה ולפעמים קשה מאוד לראות דופק בהתחלה.
לגבי הדימומים,זה שכיח ונפוץ בערך לזכרוני בחמישים אחוז מההריונות. ואם מדובר בהפרשה חומה ולא אדומה מבריקה אז טוב יותר. לי היה דימום בהריון הנוכחי בשליש השני, דימום אדום ועם קצת מנוחה זה נעלם. זה שהדימומים הפסיקו והבחילות גברו אכן עשוי להעיד על עליה השתרשות ההריון ועליה בהורמון הבטא. מצד שני, חשוב לזכור שלפעמים גם שהערכים גבוהים, ואין שום דימום ההריון פשוט איננו תקין. לפני ההריון הנל היה לי הריון שלא התפתח כראוי, ראו דופק ואז לא, נדם לו. בבררתי אז המון על מתי רואים דופק וכו'. והמלצתי היא לחכות ולחכות עוד קצת.
אל תמהרי לסיים משהו שאינך בטוחה שאיננו תקין.
קחי נשימה עמוקה. מאחלת לך שהדברים יסתדרו.
אין לי תשובות אבל מאחלת לך הצלחה רבה.

<זו לא העוגיה אלא עוגיה. ל-ה_עוגיה‏ כבר יש 3 בנות>

תודה בנות , באמת מחזק , החלטתי לנסות נפשית לקבל לטוב ולרע כל תוצאה שתצא - גם אם התוצאה לא תהיה טובה , לפחות נתקדם אולי בצעד אחד נוסף לקראת הריון תקין בעתיד....
ונ.ב. אחרי כמות העוגיות שחיסלתי - חבילת mooi עם זביונה נראה לי שאני הופכת לעוגיה...
שלום לכל הבנות נהחמדות.
אני בת 34 יש לי 3 בנים מדהימים עם הריונות תקינים ! אני בשבוע 4-5 להריון ב US נצפה שק הריו ןקטן ובתוכו עובר ללא דופק. מיום ראשון הפרשות ודיממוים , הרופא אמר לי לנוח ולחזור לבדיקה. לא מצליחה להיות רגועה וגם לא ממש לנוח כי יש לי עוד ילדים בבית והקטן בן 3, אני על סף דיכאון !
האם יש סיכוי להריון שלי? מה עושים? האם להתרגל לעובדה שאני בהריון או לעשות הכנה לפרידה מההריון? סיפרנו לילדים ונראה לי שעשינו טעות?
שוב אני ...בת 34

אני חייבת לציין שהדף הזה הוא המקום הכי אנושי שהייתי בו השבוע !

קישור | העבר | מחק דולפינה (26.11.2010 12:56):
היי בנות
בת 39 וחצי, לפני עשר שנים עברתי הפלה טבעית.. מאז.. כלום :)
מנסה להיכנס להריון.. עדיין מוקדם לי לעשות בדיקת הריון.. יחד עם זאת חמישה ימים אחרי הביוץ החלו לי דימומים קלילים.. כאלו שרואים בניגוב.. וממשיכים כבר ארבעה ימים. (לא אופייני לי .. המחזור שלי מגיע בזמן וזה החל שבוע וחצי לפני המועד).
יש למישהו ניסיון שכזה..??
אני יודעת שאין לי דבר לעשות מלבד להמתין.. אבל כמובן שכולכן יודעות כמה ההמתנה הזו מטריפה.. והלחץ הזה.. לא מועיל.. מעגל שלא קל לצאת ממנו.
בקיצור אשמח לשמוע אם משהי עברה משהו דומה שהסתיים בהריון תקין..
תודה
אני יודעת שאין לי דבר לעשות מלבד להמתין.. אבל כמובן שכולכן יודעות כמה ההמתנה הזו מטריפה

מכירה את התחושה, ואכן קשה לא להפוך לאובססיבי רגע לפני תאריך המחזור

קישור | העבר | מחק דולפינה (26.11.2010 17:01):
בחיי שעושה מאמצים להיות רגועה.. :)
אני בת 47. יש לנו 5 ילדים. לפני שנה וחצי החלטנו לנסות שוב, החודשים עברו ושום דבר לא קרה ואני הנחתי שזהו זה, הגוף אומר את דברו ואני לא מסוגלת להיכנס עוד להריון באופן טבעי., רק שכל חודש מחדש כשהגיע המחזור היתה לי את הצביטה הזו ששוב זה לא הלך. ופתאום זה קרה- המחזור איחר והבדיקה הייתה חיובית. וויאווו... כל כך שמחתי והתרגשתי ופחדתי- הכל בבת אחת.רופא הנשים אמר שזהו מקה מאד נדיר להיכנס להריון באופן ספונטני בגילי וציין שהסיכונים רבים- סיכוי של 1 ל-10 לתסמונת דאון ועוד...ואני יודעת שהסיכוי להפלה הוא גבוה ושכל יום שעובר הוא לא מובן מאליו. אני בשבוע 6 ואתמול בבוקר התחיל דימום קטן, הפרשה כהה יותר רק עם הניגוב, אבל שלא נעלמת היום כבר היום השני ברציפות. אתמול גם היו לי תחושות משונות בבטן, כאילו היא רוחשת ובוחשת. אני מרגישה שזהו זה, שאני נופלת בסטטיסטיקה, שאבוד, אני לא מפסיקה לחשוב ולהיות מוטרדת. עשיתי היום שוב בדיקה ביתית, שהראתה שוב תוצאה חיובית, אם כי נדמה לי שהפס של הבדיקה היה קצת פחות חזק מהפס של הבדיקה הראשונית.
התחושה היא שהנה קרה הנס והוא כאילו נשמט ונלקח ממני ואין בידי לעשות דבר כדי לעצור.
מחר אלך לרופא ונראה מה יגיד אני מפחדת לגלות שנגמר .
קראתי בדבקות את כל התכתובות באתר הקשורות לעניין ומצאתי בקריאה כל כך הרבה משותף ודומה עם הכותבות- נחמה ותקווה וחיזוק. הלוואי והכל יהיה בסדר- לכולנו.
קישור | העבר | מחק מבולבלת :( (01.12.2010 16:26):
שלום לכן בנות!
הייתי אמורה לקבל ווסת בתאריך 29/30 התחילו לי הפרשות חומות עם מעט דם אתמול ולכן הכנסתי טמפון וכשהוצאתי אותו הוא היה עם מעט הפרשות חמות וקצת ודם וזהו... כול היום לא היה שום דבר ולמחרת בבוקר שוב אותו דבר טמפון עם הפרשות וקצת דם רובו יבש, יש בחילות קצת ואפילו אתמול כשראתי את התוכנית של רפי גינת פרצתי פתאום בבכי :) (הורמונים???) מפחדת לעשות בדיקת הריון ולהתאכזב מה אתן אומרות :) ??? יש כדי לעשות בדיקה למרות שיש קצת דימום או שכדי לחכות עוד כמה ימים???? אשמח לתשובה :)
אני בת 47. יש לנו 5 ילדים. לפני שנה וחצי החלטנו לנסות שוב
למה לנסות שוב? אני באמת לא מבינה... זה עצוב לי
שלום
אני בת 24 עברתי 3 הפלות ושתיים מהן הייתי 18 שבועות ו 21 שבועות > ועכשיו אני בהריון . לפני 10 ימים היה דיומם בכמות קטנה מאוד עשיתי בדיקה אולטרסואנד הכל בסד עובר עם דופק . אבל עד עכשיו יש הפרשות בצבע חום אבל בכמות מאוד קטנה .. האם זה מסוכן כי הרופא אמר שאני בהרון הזה אעשה תפר צווארי .. הבעייה שאני מורה ועובדת האם העבודה מזיקה להריון ..
בבקשה תענו לי
שלום,
קראתי אמנם באינטרנט על אפשרות לדימום בתחילת הריון.
אני בת 36, הריון ראשון, שבוע 5 (+1), לא מתוכנן, אך מבורך.
אני נמצאת כרגע בחו"ל וחוזרת לארץ רק בעוד שבוע.
את ההריון גיליתי לאחר איחור במחזור ועם קיט בדיקה עם תשובה דיכוטומית (כן/לא)

מזה 4 ימים מופיע לי דימום קל חום ומידי פעם גם כאבים קלים בצידי הבטן (פעם צד ימין, פעם צד שמאל).
לא מדובר בדימום מאסיבי (מופיע מידי פעם בניגוב, במאמץ בשירותים ופעם אחת בודדת הופיע כך סתם ככתם קטן על התחתון) וגם לגבי הכבים בצד- הם לא רציפים.

קראתי באינטרנט שהסממנים הנ"ל יכולים להיות סימן להריון מחוץ לרחם. וזה די מלחיץ אותי.

הייתי רוצה לשאול:

  1. כיוון שאני נמצאת רחוק מהבית, נראה לי מאוד מורכב להיעזר בשירותים הרפואיים המקומיים.
האם יש דרך לבדיקה עצמית של הנושא (למשל ערכי בטא?)
ובמידה ואכן אתן ממליצות על בדיקת בטא- אני מניחה שצריך לבצע אותה פעמיים בהפרש של יום או יומיים כדי לראות את ההכפלות?

או שאולי בכלל ההמלצה היא להמתין בסבלנות עד ההגעה שלי לארץ ?

  1. מה בדבר הסיכון שבטיסה (מדובר ב- 5 שעות טיסה), האם מישהי מכן יודעת?

דרך אגב,
אני די מתייסרת מהמחשבה שלא ידעתי על ההריון ולכן לא נזהרתי בכלל בשבועות הראשונים יותר (יין בארוחות הערב, גבינות לא מפוסטרות, עישנתי המון, ובגלל מתח כלשהו שעברתי- היה לי שבוע שכמעט שלא אכלתי).
כמובן שמאז שגיליתי אני מקפידה על תזונה ראויה ומעשנת עד 4 סיגריות ביום.

תודה ושבת שלום,
אי שם מפריז

אופס..רק עכשיו אני רואה שהפורום לא כ"כ פעיל לאחרונה
הדף אמנם לא היה פעיל כמה זמן אבל במה_חדש‏ אפשר לראות שכתבת פה.

מזה 4 ימים מופיע לי דימום קל חום ומידי פעם גם כאבים קלים בצידי הבטן (פעם צד ימין, פעם צד שמאל).
לא מדובר בדימום מאסיבי (מופיע מידי פעם בניגוב, במאמץ בשירותים ופעם אחת בודדת הופיע כך סתם ככתם קטן על התחתון) וגם לגבי הכבים בצד- הם לא רציפים.

בהחלט עלול להיות הריון_מחוץ_לרחם?. באיזו מדינה את נמצאת? האם היית אצל רופא? מתי את צפויה להגיע לארץ?
אני לא יודעת לגבי טיסה אבל הריון_מחוץ_לרחם? זה מצב מסכן חצוצרה ומסכן חיים.
האם יש דרך לבדיקה עצמית של הנושא (למשל ערכי בטא?)
בדיקת בטא יכולה לתת אינדיקציה כלשהי. אם תעשי 2 בדיקות בהפרש של יומיים-שלושה והתוצאות יראו עלייה לא תקינה של ערך הבטא (או ירידה), זה מאוד יחזק את החשד. אני לא יודעת תוך כמה זמן תוכלי לקבל תוצאות במדינה שבה את נמצאת. אם את יכולה ללכץ לעשות אולטרסאונד במקביל, זה כדאי, כי תוכלי לשלול את החשד על המקום - אם יראו שק הריון ברחם. אם לא יראו, זו תהיה סיבה להתאשפז.
אני מקווה שהכל בסדר, אבל לא הייתי מחכה עם זה.

אני די מתייסרת מהמחשבה שלא ידעתי על ההריון ולכן לא נזהרתי בכלל בשבועות הראשונים יותר (יין בארוחות הערב, גבינות לא מפוסטרות, עישנתי המון, ובגלל מתח כלשהו שעברתי- היה לי שבוע שכמעט שלא אכלתי).
כמובן שמאז שגיליתי אני מקפידה על תזונה ראויה ומעשנת עד 4 סיגריות ביום

אל תתייסרי, הרבה הריונות תקינים וילדים בריאים התחילו ככה. hug אני רק מקווה שהכל בסדר.
תיבדקי ותעדכני.

הערת עריכה: להעביר אח"כ ל[ code-i1 ~ ]הריון_מחוץ_לרחם?~

כן, לעשות אולטראסאונד יכול להבהיר את המצב, זה לא נורא לעשות את זה פרטי בחו"ל מבחינת מחיר אני חושבת.
קוראת ודפנה, תודה לכן על התשובה,

קוראת, אני נמצאת בפריז והטיסה שלי ביום שישי הבא.
האם זה משנה את התמונה וסובל דיחוי עד ההגעה שלי לארץ ( למרות שאני במתח נוראי)?

ההירתעות שלי מביצוע בדיקות כאן בפריז לא נובעת משיקולים כלכליים, זה פשוט נראה לי מורכב בארץ זרה. וגם אם יגלו שאין שק הריון ברחם. האם להמשיך את ההליך פה או לחכות לארץ? אני לא כ״כ יודעת מה רמת הסיכון.

כרגע אין לי כאבים והדימום נשאר חום ומאוד מועט כפי שהיה.

תודה על עצותכן, זה מוערך כפליים כשאני תקועה עם הבעייה בחו״ל :)

והטיסה שלי ביום שישי הבא. האם זה משנה את התמונה וסובל דיחוי עד ההגעה שלי לארץ ( למרות שאני במתח נוראי)?
לא סובל דיחוי עד שישי הבא. ממש לא.
אני לא כ״כ יודעת מה רמת הסיכון.
כתבתי לך: זה מצב מסכן חצוצרה ומסכן חיים. כלומר הסיכון הוא גדול.
לכי לאולטרסאונד. אם יראו שק הריון ברחם, תוכלי לטוס לארץ בראש שקט. גם אם ההריון חס וחלילה לא תקין, אם הוא ברחם זה לא מסוכן לך.
אם לא יראו שק הריון ברחם, לכי להתאשפז ואל תחכי. את לא רוצה שתתפוצץ לך החצוצרה בפריז, או בשארל דה גול, או במטוס, או בבן גוריון או בתל אביב - את לא רוצה שזה יקרה נקודה. אז תעשי מה שאת יכולה כדי למנוע את זה.

הכאבים רק בצד אחד? באותו צד כל הזמן? יש רגישות למגע מבחוץ? אם התשובות חיוביות, זה מחזק את החשד.

תודה קוראת, מזל שלי שאת פה :)

הכאבים היו אתמול (ולא לפרק זמן ארוך), הכאב היה עמום ולא חד, וזה לא היה בצד קבוע (פעם ימין, פעם שמאל).
אין לי ולא הייתה רגישות למגע.

אני חוששת שאני סתם היסטרית, למרות שזה בכלל לא מאפיין אותי בחיים הרגילים (אבל אני מזהה ומרגישה את החרדה של היום האחרון).

אני מניחה שבתת המודע אני מנסה לדחות את זה עד ההגעה שלי לארץ, אבל את צודקת לגבי הצורך לבדוק את שק ההריון לפני הטיסה,
אני מאוד אשתדל לגרור את עצמי לעשות את הבדיקה.

תודה תודה, מעריכה את זה!

הכאב היה עמום ולא חד, וזה לא היה בצד קבוע (פעם ימין, פעם שמאל).
אכן מרגיע למדי. אבל מכיוון שהחשש הוא למצב מסוכן באמת, גררי את עצמך והיבדקי.
הריון תקין וקל, טיסה נעימה flower
אולי זה כאב ודימום קל של השתרשות?
תודה קוראת,

ותודה דפנה, כולי תקווה שאת צודקת.
בינתיים הדימום החום (שגם כך היה קל מאוד מאוד) פסק, וכך גם הכאבים. אני תוהה אם לא מדובר בתסמינים רגילים של הריון צעיר (בתוספת הפאניקה שלי).

בכל אופן, בעצתה של קוראת, אני מתוכננת לעשות את האולטראסאונד לפני הטיסה, כנראה מחרתיים, בתקווה שהכל בסדר.

תודה רבה :)

אני תוהה אם לא מדובר בתסמינים רגילים של הריון צעיר (בתוספת הפאניקה שלי).
לגמרי יכול להיות...
אני מכירה את זה שבתחילת הריון יש קשב מוגזם לכל תחושה בגוף וכמובן מלא סרטים...
מקווה שזה אכן המצב.

_אני מתוכננת לעשות את האולטראסאונד לפני הטיסה, כנראה מחרתיים, בתקווה שהכל בסדר_
יופי.

שלום
שבוע 6 דימום קל וקצת כאבים מה עושים?
האם זו הפלה?
זה לא בהכרח הפלה, אם הדימום הוא קל.
איזה מין כאבים אלה? כמו של וסת? יותר חלשים? יותר חזקים?
אם זו כן הפלה, אין ממש מה לעשות.
מקווה בשבילך שהכל בסדר.
היי,
יש לי אולטראסאונד היום ב 15:00 (עוד 3 שעות לפי שעון פריס),
הרופא אמר לי בטלפון שבמידה ויש מצב של דימום בהריון יש צורך לקבל זריקה תוך 3 ימים (הוא אמר משהו שקשור לנוגדנים של סוג דם, במידה ויש הבדל בין סוג הדם בין האם לעובר), זה נשמע לי הזוי. מה גם שהדימום אצלי היה (וכבר אין לי דימום מזה יומיים) ממש ממש ממש קליל.

ואני באמת רוצה לעשות את המינימום ההכרחי פה בפריס (רק לשלול הריון מחוץ לרחם)

מה דעתכם?? האם שמעתם על זה פעם?

בכל אופן, כרגע לא נראה לי שאני אסכים לזריקה.

תודה שוב,
אי שם מפריס

שטויות במיץ עגבניות. תגידי לו שאת רק רוצה לוודא את מיקום ההריון.
את יודעת מה סוג הדם שלך? אם יש לך RH חיובי זה בכלל לא רלוונטי בכל מקרה.
כלומר מה שהוא אמר לא רלוונטי לך בכל מקרה, אבל אם את יודעת שסוג הדם שלך עם RH חיובי, גם הרופא יבין מיד שזה לא רלוונטי לך.
(האמת, גם אם את לא יודעת, תגידי לו שיש לך RH חיובי)
את נהדרת קוראת,
מה הייתי עושה אילולא את (במיוחד שההריון שלי עדיין בגדר סוד)?
אין לי מושג מה סוג הדם שלי, אבל חיזקת אותי ואסרב בנימוס להצעת הזריקה.

תודה תודה :)

בבקשה flower מאחלת לך לראות שק הריון ברחם ואולי אפילו עובר פצפון, יפהפה ומתוק...
שלום קוראת,
חזרתי מהאולטראסאונד,
לשמחתי שק ההריון בתוך הרחם, כך שהחשש הגדול נדם.
אבל המליצו לי לדחות את הטיסה לפחות בשבוע, כיוון שהם רואים דימום סמוך לרחם.

זה קצת מורכב לי, אבל נראה שאין לי ברירה.

האם זה נשמע הגיוני?

תודה, מפריז

זה יכול להיות הגיוני.
מה זה סמוך לרחם? איך הם מסבירים את הדימום? אמרו לך מה הקשר בין זה לטיסה?
אמרו לך אם זה בגלל שהטיסה עצמה מסוכנת למצב הזה? או כי לדעתם חשוב שתהיה לך גישה מיידית לרופא? (הם מבינים שזו טיסה יחסית קצרה?)
אני לא יודעת עד כמה הרפואה בצרפת מתגוננת, יכול להיות שזה ממש סתם ויכול להיות שזה חשוב.
יש לך משהו כתוב (כמו סיכום ביקור כזה שכל רופא בארץ מתקתק במחשב בכל ביקור)?
יש לך רופא ישראלי להתייעץ אתו בטלפון / מייל?
האינטואיציה אומרת לי שהם מלחיצים סתם, אבל תלכי לפי האינטואיציה *שלך*, ותנסי לפני זה לברר עוד פרטים כדי לקבל החלטה שהיא גם אינטואיטיבית וגם מושכלת.
קיבלתי צילום של האולטראסונד, הפנייה לבדיקת דם (כדי לשלול סוג דם שלילי- מה שאני לא מתכוונת לעשות), אבל לא קיבלתי סיכום של הממצאים.

הוא אמר שהוא רואה את "מקור הדימום" (הוא הראה לי על מסך האוטלטראסאונד כתם שנמצא סמוך לרחם) ושהוא ממליץ לי שלא לטוס בשלב הזה (לדבריו, לחץ האוויר בטיסה יכול להביא לפיצוץ הגוש הדמי ויכול לסכן את ההריון).
קבענו תור לביקורת לשבוע הבא. אני בינתיים החלטתי שלא לקחת סיכון ולהישאר כאן עד הביקורת הבאה.
אם דעתו לא תשתנה גם בשבוע הבא- או אז אדרש להחלטה...

ותודה שוב קוראת :)

כדי לשלול סוג דם שלילי- מה שאני לא מתכוונת לעשות
למה לא? סוג דם זה דבר שכדאי לדעת. זו המטרה היחידה של בדיקת הדם?
האמת שאם לא תעשי, ויש לך כוונות לעשות מעקב הריון אפילו מינימלי בארץ, זו אחת מבדיקות השגרה שתעברי. אז באמת לא דחוף.
אם ההפניה היא כדי לבדוק גם נוגדנים לכל מיני וירוסים (CMV, אדמת, טוקסופלזמה ואולי עוד, לא יודעת מה בודקים בצרפת), שווה לך לעשות אותה מוקדם (כך תדעי עד כמה להיזהר וממה)

הוא אמר שהוא רואה את "מקור הדימום" (הוא הראה לי על מסך האוטלטראסאונד כתם שנמצא סמוך לרחם) ושהוא ממליץ לי שלא לטוס בשלב הזה (לדבריו, לחץ האוויר בטיסה יכול להביא לפיצוץ הגוש הדמי ויכול לסכן את ההריון).
נשמע הגיוני.

אני בינתיים החלטתי שלא לקחת סיכון ולהישאר כאן עד הביקורת הבאה.
בתור אחת שלקחה יותר מדי סיכונים מיותרים בחייה... אני מחזקת את ידייך... happy

לשמחתי שק ההריון בתוך הרחם, כך שהחשש הגדול נדם.
דבר ראשון זה טוב.
אני לא אעשה את בדיקת הדם כאן, אני אעשה אותה כשאגיע לארץ (באופן כללי הוא דיבר על סכנת אנמיית עובר),
אבל אני רוצה לבצע את מינמום הבדיקות/ טיפולים שנדרשים כאן, ולעשות אותם בארץ, בסביבה הטבעית שלי.

דרך אגב, לגבי אותו כתם דם שיש לי ברחם- תהיתי ביני לבין עצמי מה אמור לקרות איתו, הוא אמור להתייבש מעצמו? לצאת החוצה?
האם זה טוב שאני כבר לא מדדממת כמעט ארבעה ימים או שדווקא אני אמורה להיפטר מהדם?
מכיוון שאני לא דוברת צרפתית ברמה שוטפת, נמנעתי מלשאול את הרופא שאלות (אפילו מהותיות כמו הנ"ל).

בתקווה שאוכל לחזור בקרוב :)

אני לא אעשה את בדיקת הדם כאן, אני אעשה אותה כשאגיע לארץ (באופן כללי הוא דיבר על סכנת אנמיית עובר),
אבל אני רוצה לבצע את מינמום הבדיקות/ טיפולים שנדרשים כאן, ולעשות אותם בארץ, בסביבה הטבעית שלי.

yes

לדעתי רק הרופא שהיית אצלו יכול לענות על השאלות שלך, כי רק הוא יודע מה הוא ראה, איפה בדיוק וכו'.
אני מציעה לך לנסות להגיע לבדיקה הבאה עם חברה שתוכל לתרגם לך (לפחות לאנגלית), כדי שתוכלי לשאול אותו כל - אבל כל - מה שלא יהיה לך 100% ברור.
מקווה בשבילך שתוכלי לטוס בהקדם האפשרי hug

הי רחוקה כרגע.
מידע לא מוסמך, אבל אולי יעזור..
לפעמים יש דימום בחלל הבטן ליד הרחם שאיכשהו קשור להריון. לחברה שלי היה. הוא אמור להספג לאיטו בעצמו.
יתכן שזה מה שהוא ראה ומכאן ההמלצה להמתין.
מקווה שיהיה פשוטוקל ותוכלי לשוב בהקדם.
היי בנות, מאחלת הצלחה לכולכן עם ההריון והבלאגנים...

רציתי לדעת אם אתמול 20.12.10 גיליתי הריון עם בטא-30 ואני אמורה להיות בשבוע 5 בערך...(מחזור אחרון ב15.11) והיום בבוקר דימום אדום קל שהלך והתחזק כמו מחזור בתוספת קרישי דם שחורים בכל מיני גדלים.. מה הצעד הבא?...

לעשות מחר בטא?... לגשת לרופאת נשים לאולטרסאונד?... או לחכות...??....

אני כל כך רוצה את ההריון הזה...

תודה על כל המילים הנפלאות של נשות השבט! שבוע טוב
קישור | העבר | מחק *דאגנית* (31.01.2011 12:00):
היי,
אני חדשה כאן, אשמח אם תוכלו לעזור לי,
מחזור אחרון 2/01, טיפול באיקקלומין, זיהוי ביוץ וודאי. לאחר הביוץ התיחלו לי כל מיני תופעות מוזרות והייתי בטוחה שנקלטתי (אציין שיש לי שני בנים מקסימים מהריונות טבעיים לגמרי) אתמול 30/01 התחיל לי דימומים קלים שלא יוצאים החוצה אבל בהחלט הם טריים כאלה. האם לדעתכן זהו המחזור ולהספיד כבר את החודש הזה או שאולי בכל זאת יש סיכוי כלשהו להריון...?
דאגנית שלום אין לי תשובה עבורך אך תמיד יש תקווה...
אני בשבוע 8 +2 והחלו לי דימומים לפני כמעט שבוע, הם נעלמו ןנרגעתי אך חזרו שוב ושוב. אתמול הייתי בUS ומתברר שיש עובר קטן חמוד וחיוני ולצידו המטומה קטנה ברחם. אני בתפילות, מאמינה שרצון האל הוא שהתקיים, בנתיים אני נחה שבועיים בבית. למישהי יש נסיון עם טיפול של נרות פרוגסטרון במצבי דימום בתחילת ההריון? הרופא אמר שזה לא מזיק, אני בנתיים לא התחלתי...
תודה
למיטב ידיעתי אם הדימום נובע בוודאות מההמטומה, אין צורך בנרות פרוגסטרון.
אם את רוצה להיות בצד הבטוח את יכולה לעשות בדיקת דם לפרוגסטרון.
תודה, אני בדרך לבדיקות דם............
קישור | העבר | מחק *דאגנית* (01.02.2011 10:47):
אני כבר ממש משתגעת, הדימום הקל ממשיך או כמו שהרופא קורא לזי - כיתום! אך לא יוצא החוצה רק בניגוב. לא מתנהג כמו מחזור רגיל. במידה וזה כן המחזור לא יודעת ממתי להתחיל לספור. האם מישהי חוותה דבר שכזה??
לי היה דימום שנמשך חודש וחצי, בתחילת ההריון הנוכחי. דימום קל, לא כמו של מחזור. דם טרי, ולאט לאט זה הפך יותר לצבע חום. הכל תקין ואני כבר בחודש רביעי אחרי סקירה. הרופא אמר שזה תקין בתחילת הריון.
היי לפני כשנה עברתי הפלה שבוע 8 כאשר לא ידעתי שאני בהריון רופאת עור נתנה לי רקוטאן לפנים ביצעתי בדיקת דם ויצאה שלילי ,התחלתי להרגיש חולשה ובחילה שזה משהו שלא חוויתי בהריונות קודמים יש לי לי שני ילדים חמודים שילדתי בלידה רגילה ברוך השם ד"א לאחר הבדיקת דם התחלתי לישתות רקוטאן ואז חשתי ברע...נישלחתי לבדיקת דם חוזרת ואז נאמר לי שאני בשבוע 8 ומאחר ואני לוקחת רקוטאן אני צריכה לעבור גרידה לצערי .לפני חודש וחצי קבלתי מחזור שלא ניגמר עד היום היו ימים עם הרבה דימומים ממש כמו אחרי לידהרק עם גושים קטנים מאוד סליחה על הפרוט לפני שבועיים עשיתי אולטרסנד לבדוק מה קורה למה אני מדממת ?לא חשבתי בכלל על הריון אחרי יומיים עשיתי בדיקת דם יצא בטא 514 שבוע 5.3 עשיתי גם אולטרסנד אמרה לי הרופה שהיא לא רואה שק וגם הרירית שלה דקה , לאחר יומיים שוב בדיקת דם הבטא היה 188 עשיתי אולטרסנד הרופא אמרה לצערי זה נשר מחר אני עושה שוב בדיקת דם לראות מה קורה עם הבטא ועדין מדממת כבר חודשיים לפעמים זה נחלש אבל לרוב מעין סוף מחזור שלא ניגמר יש לי סיכוי עדין קראתי שמישהי כתבה שהבטא שלה ירד ושוב עלה יכול להיות אני במטח נוראי אשמח לקבל תשובה בנות יקרות
לא בטוחה שהבנתי מה את שואלת. האם יכול להיות שהבטא עוד תעלה? לצערי נראה לי שאין סיכוי. ומה הקשר לקנדידה? (בכותרת שהיתה לדף שפתחת לפני שהעברתי את זה לפה, כתבת דימום בהריון עם קנדידה)
שלום בנות,

איזה מנחם לקרוא את החיזוקים שלכן אחת לשניה, מבורך happy

אני בת 32, אישי ואנוכי מנסים להכנס להריון כבר שנה, המחזור שלי אף פעם לא איחר מחוץ לטווח הנורמלי שלו (29-31 יום), החודש הוא איחר בתשעה ימים, בהם עייפות כרונית (נרדמת באמצע שיחות), בחילות, סחרחורות, עצירות, חזה רגיש, פטמות גדלות ומתכהות הכל מצביע על הריון, אבל בדיקות ההריון הביתיות יצאו שליליות, היום התחיל דימום שלא דומה למחזור שלי ואחר הצהריים היום כאבי בטן קלים - אני במדינה שלא נהוג בה בדיקות דם להריון/בטא בשלבים מוקדמים...... אני אבודה..... מה נראה לכן שיש הריון או שהמחזור הגיע......

שלום בנות,
אני בשבוע 3+5 ויש לי פעם דם טרי וקרישי דם לעיתים רחוקות , ולסירוגין יכול להיות לי ימים רק חום כהה, או חום בהיר זה לא קבוע זה משתנה, חשוב לי לציין שעשיתי בדיקת דם כמעט שבוע לאיחור
והתוצאה הייתה 363, יש לי בחילות, נפיחות בחזה, וכאבים בחזה, ויש לציין שאין לי בכלל (ברוך השם) כאבים בבטן עליונה/ תחתונה, מתי אמור להיפסק הדימומים האדום חום האלו והאם זה תקין וקרה לכם דבר כזה?? אשמח לתשובה!!! דרך אגב היום אני עושה אולטראסונד פעם ראשונה!!!
הי חדשה,
בטא 363 בכמעט שבוע לאיחור זה קצת נמוך. את יודעת מתי היה הביוץ? כשאת אומרת "איחור" את מתכוונת אחרי המועד של שבועיים מהביוץ? אם כן, יכול להיות שההריון לא תקין sad אם את לא יודעת מתי היה הביוץ, אז זה לא אומר כלום.
בעיקרון דימום בתחילת ההריון לא מצביע בהכרח על בעיה. בצירוף עם הבטא הנמוכה זה קצת מחשיד. היום אחרי האולטרסאונד כבר תהיי חכמה יותר, ואני מקווה שתשמעי רק בשורות טובות.
בהצלחה ותעדכני flower
הי לכולם, בהנחה שיש פה מישהו.
אני נמצאת בשבוע 7 בערך, עדיין לא ביקרתי רופא, אבל הבחילות ותוצאות בדיקת הדם מחזקות את העובדה.... היום לצערי גילתי כתמים, משהו חום חלש כמו ימי הוסת האחרונים, לא משהו קיצוני, אך מעלה חשש.... האם עלי להתיחס בחומרה לדבר
??? או שקיימות תופעות כאלה??? התור לרופא שלי הוא רק בעוד שבועיים...
יש לפעמים דימומים קלים בתחילת ההריון. אבל גם ייתכן שזה תחילתו של דימום שמבשר לא טובות.
בכל אופן, לך אין מה לעשות אלא לחשוב טובות ולדאוג לעצמך. מאמץ או פעילות חריגה לא גרמו את הדימום והמנעות גם לא תפסיק זאת.
המון חיבוקים, איחולים ומחשבות טובות ממני.
הי לכולם אני נמצאת בשבוע 4 היום הופתעתי בדימום רב וממש דם אדום מחר ב״ה בדיקת דם העם הגיוני??? אני ממש דואגת
היום הופתעתי בדימום רב וממש דם אדום
אולי וסת?
היי לכולם אשמח לעזרה אני מנסה שנה וחצי להכנס להריון,
לפני שבוע עשיתי בדיקת בטא יצא 141.3
דיממתי מאודד עשו לי זריקה לחיזוק הרחם
היום שוב עשיתי בדיקת בטא

יצא 53.5 מה זה אומר ???.
אני תאומה ואבא של בעלי העם יש סיכוי שאחד נפל?שניים?
אשמח לעזרה...
דימום ובטא שיורדת - זה לא נראה טוב. sad
מתי היתה וסת אחרונה?
17.2.11
ותודה על העזרה...
וואו זה כבר הריון לא כל כך צעיר. בטא דו ספרתית בשלב כזה - לא יהיה לזה סוף טוב, לצערי. ככל שהבנתי מגעת. hug-sad
אז מה אני צריכה לעשות???

הרופאים אומרים לחכות לעוד שבוע לראות שהבטא עולה....
רוצה_מאוד?, אלו בטאות נמוכות מאוד מאוד, אם זה תאריך הוסת האחרונה שלך.
אם אני לא טועה, בטא של שבוע 8 צריכה להיות כבר במספרים בני 5 ספרות. גם 141 לשבוע 7 זה ממש מעט.
כנראה מדובר בהריון שנופל. הבטא שיורדת והדימום מגבירים את החשד.
אבל זה אומר גם שהגוף שלך עובד כמו שצריך (מפנה הריון לא תקין).
האם זו הפעם הראשונה בכל הנסיונות שהיתה לך בטא חיובית? אם לא, צריך לברר את הסיבה להפלות החוזרות.
אם כן, את יכולה להתעודד מכך שאת פורייה ויכולה להיכנס להריון, ולנסות בקרוב שוב.
hug-sad ובשורות טובות.
אז מה אני צריכה לעשות???
לנוח. אני לא יודעת למה הרופאים חושבים שהבטא עוד תעלה, אבל *הם רופאים ואני לא* אז בעניין הזה תסמכי עליהם יותר מאשר עלי.
אבל בכל מקרה דימום כזה מחייב מנוחה, ואם את אכן עוברת הפלה – על אחת כמה וכמה.
ואולי בכל מקרה זה יעזור לחכות שבוע, אולי עד אז הגוף יעשה את כל או רוב העבודה בעצמו.
אבל תנוחי תנוחי תנוחי ותתפנקי לך כמה שאת רק יכולה.
מקווה איתך להריון תקין בקרוב.
שלום בנות,
עקב מצבי הנוכחי חיפשתי מידע והגעתי לדף הזה.
אני בשבוע 8 של הריון שחיכינו לו מאד (יש לנו ילד מקסים בן 3וחצי ולפני שנה וחצי הפסקתי הריון בשבוע17 עם עובר שלא גידל מוח).
היום התחילו לי דימומים עם התכווצויות רבות ונראה לי שבזה תם ההריון הזה. לא חיפשתי במחשב ישועות וברור לי שהגוף יודע.... לא רואה שום סיבה לרוץ לרופאים כרגע.
רק רוצה להגיד לכולכן תודה על השיתוף והאחווה.
תחושה של ביחד נשי. שאפשר ויש מקום לשתף ולהתיעץ.
מאחלת לכולנו פוריות שמחה ומאושרת ושנלד ונחבק תינוקות...
חג חרות ושמחה
תודה רבה לכם בנות על היחס,
ביום שלישי יש לי תוצאות ועד אז אני מתפללת
וכן זאת הפעם הראשונה שיש לי תוצאה חיובית אז אני יתנחם בכך שאני בסדר.
תודה וחג שמח....
היי בנות,
עשיתי שוב בדיקת בטא ועכשיו עלה הבטא ל-130
התחיל-114
לאחר מכן- 53
ועכשיו-130
זה הגיוני?????
הגיוני.
יכול להיות שהיו שתי ביציות מופרות ואחת מהן נספגה.
בהצלחה hug
רוצה_מאד?, למה לא לעשות אולטרסאונד?
שוב, אם הוסת האחרונה שלך היא בתאריך שכתבת, תמונת האולטרסאונד כבר אמורה לתת מושג די ברור לאן הדברים הולכים.
יום חמישי בע"ה יש לי בדיקת אולטרסאונד,

אך לצערי לפי מה שהרופא אומר שיש לי רחם אחורי שאין לי מושג מה זה...
אז זה בעיה לראות מחכה לבשורות טובות יום חמישי.

הלוואי והכל יהיה בסדר.

רחם אחורי שאין לי מושג מה זה...
גם אני לא ממש יודעת, אבל ממה ששמעתי זה אומר שבדיקות פנימיות יהיו יותר כואבות ומעצבנות.
אבל זה לא פגם או משהו כזה.
הלוואי והכל יהיה בסדר.
_אך לצערי לפי מה שהרופא אומר שיש לי רחם אחורי שאין לי מושג מה זה_
רחם אחורי רק מלמד על מיקום השליה בגוף האם- השתרשות העובר.
בכל הריון המיקום שונה,לי למשל היו שני הריונות עם רחם אחורי ולאחר מיכן רחם קדמי,לא הפריע ללידה,הכל היה רגיל ולא אמור לשמש כבעיה.
הריון מוצלח!!!!!!!!!!!!!!!ומזל טוב.
היטרה_הנעה?, את מתבלבלת בין רחם אחורי ושיליה אחורית, זה לא אותו דבר.
מי שיש לה רחם אחורי, יש לה רחם אחורי תמיד (חוץ מבסוף הריון, שאז הוא קצת מתיישר). זה מצב אנטומי קבוע, אמנם שונה מהנורמלי, אבל לא נחשב פגם ולמעשה חסר כל משמעות. רק אולי באמת _בדיקות פנימיות יהיו יותר כואבות ומעצבנות_.
שלום לכולן.
אני בשבוע 6 להריון, ראו אצלי בסוף שבוע שעבר דופק ושק הריון.
הבטא עולה יפה.
יש לי דימומים של קרישי דם חומים והפרשות אדומות כהות.
הייתי פעמיים במוקד ועשו לי אולטרסאונד ואמרו שזה שאריות של הרחם.
אתמול הייתי במתח גדול והדימום התחזק. (למרות שהתחזק הכמות לא עולה על מגן תחתון 1 ביום)
לאחר כמה שעות שנרגעתי הדימום נחלש וגם היום הוא ממש ממש חלש ככה שבקושי רואים על התחתונית.
האם הכול תקין? האם זה עדיין שאריות מהרחם? להיות רגועה?
תודה רבה על שהפורום הזה קיים!
אשמח לעצות.
נטע.
הייתי באותו המצב, כל עוד הדימום חלש ממש כמו שאת מתארת, ואין כאבים או התכווצויות, אפשר להישאר רגועה. את יכולה ללכת למוקד קופ"ח אם את נלחצת או אם יש שינוי במצב. מחזיקה אצבעות..
אין לי כאבים או התכווצויות רק בחילות. המצב משתנה כי כמות ההפרשות משתנה לפעמים יש יותר הפרשות ובתוכן דם ולפעמים פחות הפרשות..
זה הריון ראשון שלי ואני ממש רוצה שהכול יעבור בשלום.
אני גם ממש רוצה כבר ילדים.
אין לי כאבים או התכווצויות רק בחילות
בחילות זה סימן טוב! happy כל עוד יש לך בחילות יש לך גם הריון...

הפרשות_בהריון? זה נורמלי, כולל דימום קל מדי פעם. הדימום כאמור מדאיג רק כשהוא מסיבי או מלווה בהתכווצויות.
אין הרבה מה לעשות מלבד לנוח ולהקפיד על שתייה.

מאחלת לך המשך קל וידיים מלאות!

תודה רבה! אני עובדת 2/3 משרה וגם לומדת ואני לא רואה איך אני מורידה מהעומס.
האם זה קריטי להפסיק או שאפשר להמשיך בשגרה?
אני לא יודעת מאיפה המידע שדימום קל מדי פעם זה נורמלי. לפעמים זה שאריות כלשהן שלא מצביעות על בעיה עם העובר, ולפעמים, מנסיון, זה בפירוש סימן של עובר שמפסיק להתפתח.
לנטע, אם עשית אולטראסאונד והעובר נראה בסדר עם דופק זה סימן טוב שהוא באמת מתפתח, אבל זה יכול להשתנות.
בחילות זה בדרך כלל סימן טוב, אבל שוב, אם זו הפלה בוששת, יכולות להמשיך גם בחילות ותופעות הריון והורמונים כרגיל. זה לא אומר... לצערי
אני מציעה:
  1. להיות יותר מדוייקת עם עצמך - מה עושה לך טוב? אם זה לנוח כשאפשר, אז לנוח. ואולי דווקא פעילות מסויימת, הליכה או שחיה מרגיעה אותך. אם זה לאכול לעיתים יותר תכופות, דברים מסויימים. אם זה לנתק כרגע קשרים עם אנשים מסויימים. לא לדפוק חשבון וממש ללכת עם תחושת הבטן.
  2. ללכת לדיקור, אם העוברצ'יק בסדר, זה יכול ממש ממש לעזור. תגידי באיזה איזור את, ואולי נוכל להמליץ לך.
  3. לחזק את הגוף - לדוגמא מה שאני עושה: אומגה 3 מאיכות טובה (לדוגמא הום גליל) 4 פעמים ביום, חומצה פולית, פלורדיקס אם צריך ברזל, גרין מגמה לחזק את הדם.
מאחלת לך המשך הריון מופלא שלם ויפה heart
אני נוטלת כדור מולטי ויטמין שמכיל הכל ואני גם לוקחת פרוביוטיקה לבעיות העיכול.
איך אפשר לדעת אם הכל תקין בהריון? עשיתי את הבדיקות הקיימות של בטא, אולטרסאונד, בדיקות דם והכול בסדר.
הרופאה אמרה שהדימום הם שאריות שהרחם מוציא אבל אם יש ספק שמשהו לא תקין אני רוצה לשעת.
גם איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
אני בלחץ!
מה זה אומר הפלה בוששת? איך יודעים אם יש הפלה? לא הייתי מרגישה כאבים אם הייתה הפלה? אני ממש מרגישה בסדר חוץ מעייפות ובחילות והורמונים משתוללים.
הפלה_מאיימת‏

בחילות זה בדרך כלל סימן טוב, אבל שוב, אם זו הפלה בוששת, יכולות להמשיך גם בחילות ותופעות הריון והורמונים כרגיל. זה לא אומר... לצערי
אני שמחה לתקן אותך. בזמנו קראתי הרבה על הנושא, כשהייתי במצב הזה - דימום מסיבי מאוד, חד פעמי, שאחריו היו דימומים ממש חלשים. (הריון שהמשיך עד לסופו הטוב, מאחלת גם לנטע).

הפלה בוששת זה מצב שבו יש דימום אבל אין הפלה של ההריון, עדיין או בכלל. כל עוד המצב הזה נמשך (דימום אבל שק הריון שלם וכולי), אפשר לומר שהסיכויים ממש 5oh50 להישארות של ההריון (למי שלא בקבוצת סיכון כלשהי).
כשיש דימום מסיבי, או דימום מלווה בהתכווצויות או כאבים, אלה שני סימנים בעייתיים. ואז כנראה שההפלה הבוששת הופכת בעצם להפלה בפועל.

וכן, הפרשות דמיות לכשעצמן מופיעות הרבה בהריון. זה מוכר וידוע.

בהריון שהפסיק להתפתח (לצערי מניסיון, לא בהריון שהיו לי בו דימומים אלא הריון אחר) מרגישים מייד שהבחילות נפסקות, שינוי טעמים נפסק, רגישות לריח נפסקת, כל מיני סימני הריון נפסקו מייד ביום אחד, ולפני שידעתי שההריון עצמו נגמר.

איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
את יכולה ללכת לבדיקות בטא (צריך הפניה לדעתי) כל כמה ימים, כדי לראות מגמת עלייה. אפשר גם אולטראסאונד אבל לא כדאי להגזים עם זה.
בד"כ במצב כזה נותנים תמיכת פרוגסטרון, כאשר גם עליה יש חילוקי דעות בקרב הרופאים, אם זה עוזר או סתם. בדרך נותנים על תקן "אם לא יועיל לא יזיק".

גם איך אני אמורה לדעת חוץ מכל הנ"ל אם ההריון תקין או לא?
נטע יקרה, גם אני מכירה את הלחץ הזה... אין הרבה מה לעשות, ת'כלס ממה שאת מתארת נראה שבינתים הכל באמת בסדר, אז לעשות מה שאפשר על מנת להירגע (אני יודעת שזה קשה), ולזכור שלא הכל תלוי בנו... אם עשית את כל הבדיקות והכל בסדר, אז מה עוד יש לעשות? להמשיך לחיות, ולרצות, ולקוות שהכל ימשיך בטוב hug
מה לגבי דיקור?
הפלה בוששת זה מצב שבו יש דימום אבל אין הפלה של ההריון, עדיין או בכלל. כל עוד המצב הזה נמשך (דימום אבל שק הריון שלם וכולי), אפשר לומר שהסיכויים ממש 550 להישארות של ההריון (למי שלא בקבוצת סיכון כלשהי).

לא. זו הפלה_מאיימת‏. הפלה בוששת (או הפלה_נדחית‏) היא מצב שבו העובר כבר לא חי אבל הגוף לא מפיל את ההריון (עדיין). ובמצב הזה אכן ייתכנו בחילות.
בהריון שהפסיק להתפתח (לצערי מניסיון, לא בהריון שהיו לי בו דימומים אלא הריון אחר) מרגישים מייד שהבחילות נפסקות, שינוי טעמים נפסק, רגישות לריח נפסקת, כל מיני סימני הריון נפסקו מייד ביום אחד, ולפני שידעתי שההריון עצמו נגמר.
גם אצלי זה היה ככה, אבל זה לא ככה אצל כולן. שמעתי על הרבה מקרים שהעובר היה מת כבר ימים ארוכים והסימפטומים נשארו כאילו כלום לא קרה.

אבל מה כל הדיבורים האלה על הפלה? לנטע יש בסך הכל דימום_בהריון‏, זה לא בהכרח הפלה מאיימת (ובטח לא בוששת). יכול להיות סתם דימום. הבטא בסדר, האולטרסאונד בסדר, אז רק לנוח, לקוות לטוב ולנסות להיות רגועה (לא פשוט, אני יודעת).
לדעתי אין כבר טעם לעשות בטא, אחרי שיש דופק העלייה כבר מתונה יותר ואי אפשר ללמוד ממנה הרבה. זה עלול סתם להלחיץ.

הפלה בוששת (או הפלה_נדחית‏‏) היא מצב שבו העובר כבר לא חי אבל הגוף לא מפיל את ההריון (עדיין). ובמצב הזה אכן ייתכנו בחילות.
או.קיי, בהחלט נטע לא במצב הזה.

אבל מה כל הדיבורים האלה על הפלה? לנטע יש בסך הכל דימום_בהריון‏‏, זה לא בהכרח הפלה מאיימת (ובטח לא בוששת). יכול להיות סתם דימום. הבטא בסדר, האולטרסאונד בסדר, אז רק לנוח, לקוות לטוב ולנסות להיות רגועה (לא פשוט, אני יודעת).
מסכימה ומצטרפת לתקוות לטוב.

פלוני_אלמונית‏ תודה על ההרגעה.
היי בנות,
אני רוצה לשתף אתכם אז ככה...
ההריון בסוף לצערי איננו תקין לצערי מחוץ לרחם או כרגע אני עוברת הפלה טבעית .
לפי מה שהרופאים אומרים אין דבר כזה בטא עולה ויורדת
זה לא תקין כלל.
מקווה להריון הבא תקין ובריא בהצלחה לכולם .
ותודה תודה על התגובות המהירות והעזרה!
שלום
אני שכבתי עם מישו לפני 3 שבועות ואז כשהיה אמור להגיע המחזור שלי הוא איחר בחמישה ימים שבוע בערך
ועכשיו יש לי מחזור או דימום...אני לא יודעת
אם הדם כהה ממה שהוא צריך להיות או שאני סתם מדמיינת...קיימנו יחסי מין עם קונדום אז מה הסיכויים?
אני לא מבינה עשיתי בדיקת דם והבטא שלי הייתה חלשה והריון חיובי יומיים אחרי התחילו דימומים קלים עשיתי בדיקה ביתית הייתה חיובית היום עשיתי בדיקת דם וקיבלתי בשורה עצובה שהבטא ירד וזה אומר שההריון ן לא התפתח אני לא יודעת מה לחשוב אייך זה שיום אחד אני בהריון ויומם אחרי לא מי יכולה לענות לי אולי היה לה מצב דומה והיה חיובי בבקשה תשובה דחופה אני בדיכאון
ייך זה שיום אחד אני בהריון ויומם אחרי לא מי יכולה לענות לי אולי היה לה מצב דומה
hug-sad
כן, היה מצב דומה, כן, ההריון הפסיק, כן 3 חודשים אחרי שהפסיק כבר הריתי שוב...
הצער כרגע גדול מאוד, תני לעצמך להתאבל, זה היה עובר שלך, ילד שלא התפתח, אפשר להיפרד ממנו לשלום עם כל הכאב הנלווה לזה. לנוח, לאסוף כוח ולהמשיך לנסות. בשעה טובה יהיו לך ידיים מלאות בקרוב hug
שלום לכן, אני 9 ימים לאחר הזרעה ואתמול החל לי דימום אדום שממשיך כבר יומיים, יש סיכוי שאני בהריון??? זה לא דומה למחזור הרגיל שלי.. בבקשה תענו לי, תודה
קיימנו יחסי מין עם קונדום אז מה הסיכויים?
לקונדום שלום? השתמשתם בו כל הזמן?
אם כן, הם ממש ממש ממש – אבל ממש – קטנים.
אם לא – תבדקי.
יש לי ילד בן שבעה חודשים וניכנסנתי להריון (בעודי עוד מניקה)עכשיו אני בשבוע 10 ואני מדממת קרוב לחודש ימים , הדימומים התחילו בהתחלה עם ווסת אחרכך קרישי דם המשיך בהפרשות חומות עד לפני תחילת השבוע התחיל לי עוד הפעם דימומים מזה אומר אני אשמח עם מישהי תוכל לעזור לי.
איך את יודעת שאת עדיין בהריון?
עשית אולטרסאונד מתישהו מאז שהתחיל דימום?
כן, הרופאה אומרת שיש דופק ושהוא נראה טוב לשבוע שלו, הדימום היה לפני שידעתי שאני בהריון גילתי רק לפני שבועיים .
אני חשבתי בהתחלה שזה ווסת רגיל אבל היו לי תופעות לוואי של הריון והבכל זאת עשיתי בדיקה ביתית ויצא חיובית
רגע, לאט לאט, לפי הסדר...

לפני שבועיים גילית בבדיקה ביתית שאת בהריון, הלכת לעשות א"ס וגילית שההריון כבר בן חודשיים. הבנתי נכון? ובמהלך החודשיים האלה היו ויש כל מיני דימומים?
כשעשית א"ס לא שאלת את הרופאה על הדימומים?

שאלתי אותה ברור, היא אומרת שזה נראה כמו המטומות קטנות שזה סמוך לשליה. היא שולחת אותי לעשות א"ס אצל מומחה , כי מה שיש בקופה האיכות איננה טובה .
בקיצור את שואלת מה המשמעות של המטומה בהריון?
אם אני לא טועה זה אומר שההריון בסיכון. מעבר לזה אין לי תשובות hug
אני בת 39 + . יש לי 2 בנות בריאות עם הריונות תקינים. לפני שנה ביצעתי הפלה יזומה וכעת אני בהריון רצוי ומתוכנן. לפי ספירה מתחילת המחזור האחרון אני בשבוע 7 פלוס 6. ביום ראשון ערכו לי בדיקת US אשר זוהה בו שק הריון עם עובר מתאים לשבוע 6 ודופק לא ברור. אתמול לאחר הפרשות חומות של 4 ימים ניגשתי למוקד לבדיקה נוספת והבשורות לא היו שונות בהרבה. שק הריון גדול עם עובר קטן יחסית ודופק בסימן שאלה (לא ניתן להבחין באופן ברור). מה אתן אומרות, יש מצב שהכל תקין או לאבד תקווה. אני חיה בסרטים כבר כמה ימים ואתמול זה הקש ששבר את גב הגמל, לא יכולה לתפקד אני ל ח ו צ ה!!!!!!!
_יש מצב שהכל תקין_
למיטב ידיעתי כן.
ויש גם מצב שלא.
בשורות טובות!
לפני כ-4 ימים עשיתי בדיקת דם ויצא לי תוצאה 35 אך באולטראונד לא ראו עדיין שק, אחרי כמה שעות החל דימום שנמשך יומיים אך אין כאבים רוב הסיכוי שההריון נפל כי זה ממש התחלה אבל עם יש מישהי עם סיפור דומה אשמח לשמוע...
שלום לכולן, אני במערבולת ריגשית... אולי מישהי מכן תרגיע אותי.
אני בהריון שני שבוע 10+4. משבוע שעבר אני מדממת דימום חלש (אני לא צריכה לשים פד אבל התחתון מתלכלך..) שבוע שלם של הפרשות שחורות קרישים לפעמים דם אמיתי
בתחילה מאד חששתי ורצתי לרופא שבדק לי רק דופק והכל היה תקין. אבל הדימום ממשיך ואני ממש לא נחה. אני מפחדת. לא אכפת לי מה יקרה אבל ההרגשה הזו מתסכלת!
ללכת שוב לרופא? כמה זמן דימום "נורמלי" בהריון נמשך? ולמה זה קורה? תודה!! אגב אני בת 25. תודה
טוב שאף אחת לא הגיבה לי להודעה. אז זהו סיפורי,
לאחר שבועיים של דימום חלש ללא כאבים ובדיקת א"ס עם דופק תקין. אתמול בלילה חשתי כאבים בבטן הדימום התחיל להתחזק אבל הכאבים היו חזקים ממש כמו צירי לידה במשך שעתיים סבלתי בבית. לא הלכתי לבית חולים היות שהתייעצתי עם דולה שאמרה שעדיף לעשות את זה טבעי ולשרוד כמה שיותר בבית. ואכן היו כאבים איומים זה הריון שני שלי אז אני יודעת מה זה לידה. היו כאבים חזקים צירים ממש.התפתלתי בבית. ולאט לאט התחילו לצאת גושים כל מיני.. עד שהכאב נהיה דקירות שלא מרפות למשך רבע שעה משהו איום ואז הרגשתי שאני צריכה ללחוץ ויצא גוש ענקי. ומייד אחריו הפסיקו הכאבים והכל נרגע. הלכנו לישון אני ובעלי ומייד בבוקר יצאנו לעשות א"ס לבדוק שהכל יצא ואכן כך. הרופא שמח שהרחם נקיה והכל תקין.

לא מאחלת לאף אחת! רק תנוקות בריאים ושמחים!! אמן! היה נחמד לקרוא את הפורום במהלך הדימום שלי.

הי דובית, מצטערת לשמוע על ההריון שנפל sad
גם אני חוויתי כאבים מאד מאד קשים בהפלה פעם אחת, וזה עוזר לקרוא שעוד נשים חוות את זה ממש כמו צירי לידה. שמחה בשבילכם שהכל עבר בבית בטוב ובשלום.
כמו שכתבו לי בזמנו, אכתוב גם לך, שכדאי לך לנוח ולהתייחס לגוף ולנפש מאד מאד בעדינות
שמחה בשבילך שעברת את ההפלה בבית, זה מאפשר את החיבור בין התהליך הפיזי לנפשי ובעצם להשלים, ולקבל את מה שהיה כמו שהיה.
מאחלת לך חיזוקים ושתניבי פירות בשלים בכל המובנים:)
אני באיחור יומים ובמהלך היומיים האלו יש דימום ורוד ומעט עשיתי בדיקה ביתית ולא מראה על הריון, קרה למישהי גם מקרה כזה? אשמח על שיתוף פעולה.תודה
שרית,
תחכי קצת ותעשי שוב בדיקת הריון ביתי או בדיקת דם.
מנסיוני, המחזור פשוט קצת מתאחר.. כשהבדיקה הביתית היתה שלילית, אכן לא הייתי בהריון.

דובית,
גם אני חוויתי, לפני 3 שנים, הפלה עם צירים ודימום של כמה שעות. במקרה שלי, לצערי, לא הכל התנקה ועברתי גם גרידא.
(היום אני יודעת שזה היה מיותר sad)

שולחת לך hug-sad על הצער שעברת..
גם אחותי עברה משהו דומה וטיפונת אחרי זה, שוב הרתה והיום יש לה תינוקת מקסימה.
בכל זאת, כדאי לערוך בדיקות דם, כדי לשלול בעיה של קרישיות.

עבורי

תודה לך.. אני אבדוק שוב פשוט אף פעם לא קרה לי מצב שהמחזור מגיע לאחר יומיים של דימום קל. והדימום נראה כמו סיום של מחזור, חשוב לציין שהמחזור שלי סדיר כל 28 יום.
וזה קרה לי בהריון של הילד היו לי 3 חודשים דימומים וחלפו. תודה שהגבת
שלום דובית, היה לי קשה לקרוא את מה שעברת מאוד הצטערתי בשבילך. איך את מרגישה עכשיו? וסליחה על החיטוט האם יש חולשה כמו אחרי לידה או שקמים מיזה כרגיל? אני עכשיו בשבוע 13+ והיה לי לפני יומיים דימום בבוקר שבת. אבל בזה זה הפסיק אחר כך הכל היה כמו שאריות מהבוקר. אתמול הייתי באו"ס והכל היה תקין ברוך ה' ולא רואים מאיפה זה יצא. משהי יודעת מנסיון למה זה קורה? אני פוחדת שזה יקרה לי שוב כי הראש שלי עובד יותר מידי ומדמיין דברים לא נחמדים. כל ההריונות שלי היו תקינים ב"ה ועכשיו אני הרגשתי כאילו סוף העולם הגיע.

מה שכן מאז שזה קרה אני מרגישה שאני לא יכולה לעמוד על הרגליים הרבה זמן ואני חייבת מנוחה רבה.
היי, מלכת שבא אולי אוכל להרגיע אותך לי יש שני ילדים הריון ראשון בסדר והריון שני היתה לי הפלה טיבעית והריון שלישי היו לי 3 חודשים הראשונים דימומים שהיו מגיעים ליומים שלמים ולאחר 4 ימים חוזרים כך רצוף 3 חודשים, ולקראת סוף שלישי היה לי דימום שהרגשתי שבטוח נפל לי (דימום שעד כדי כך התלכלכתי כולי... ) וכנכנסתי לחודש שלישי נעלם כמו קסם ובר"ה יש לי ילד מדהים בן 3 מאחלת לך גם בהצלחה...
שרית. תודה זה קצת מרגיע אותי האמת היא שעכשיו כשאני חושבת וגם לפי מה שכתבתי מיקודם זה לא היה דימום כזכה חזק בסך הכל מילא לי פד קטן אבל את יודעת בהריון אנחנו שיא המדומינות ואחרי שקראתי פה סיפורים של בנות שראו דופק ואחרי יום יומיים היתה הפלה זה מה שהכניס אותי לפחדים. אני חושבת שאתן את הענין בידי האלוקים שהוא יודע הכי טוב לסדר את הענינים נותר לי רק להתפלל ות'אמת, כשאני מתפללת על עצמי אני מתפללת על כל הנשים בהריון שלא יפילו ויעבור להן ההריון בשלום.
זה אכן מלחיץ, באמת תאמיני ותדעי תמיד כל הריון זה משמיים ומה שצריך לקרות קורה, היו מקרים של ניסים. יש לי חברה שרק לקראת חודש שלישי גילתה שהיא בהריון וזה לאחר שקיבלה ממש מחזור כל חודש ופה ושם דימומים.מאחלת לכולם הריון קל ומשעמם...:)
איזה כיף לגלות הריון רק בחודש שלישי. לעבור את הבחילות בלי לשים לב אליהן כי הרי חלק מהקושי של השליש הראשון הוא פסיכולוגי. אם היו לי בחילות שלא בהריון לא הייתי מייחסת אליהן כמו בהריון. וככל שיודעים על ההריון מוקדם יותר כך זה קשה יותר. עכשיו בהריון הזה ידעתי עוד לפני שהמחזור היה אמור להגיע וכבר ראו אותו בבדיקת הדם. פשוט הרגשתי את ההריון אולי זה נסיון של אישה שכבר יודעת להרגיש את עצמה לאחר 4 הריונות.
שלום בנות,
הדימומים התחילו ככתמים חומים , בערך שבוע ואז התחיל דימום מאסיבי יותר כמו בחלק הראשון של מחזור. זה מה שהוביל אותי בעצם לבדיקת הריון ובדיקה אצל הרופא...קיבלתי היום תוצאות של הבדיקה ואת פרשנות הרופא:
אני כרגע ממש בתחילתו של הריון, שמוגדר כהריון צעיר(ביטא 134) עדיין לא רואים שק הריון , נאמר לי מהרופא שניתן יהיה לראות רק בעוד שבועיים אם הביטא תמשיך להכפיל את עצמה כל כמה ימים.מי שיכולה להגיד האם זה תקין דימום של כמעט שבועיים (שבוע 4 להריון בערך)זהו הריון ראשון וזה מאוד מדאיג אותי... עקב הלחץ בתור אצל הרופא, כל מה שנמסר לי שזה קורה ושלחו אותי לדרכי ...
הדימום חזק? מעל פד ביום? ומפסיק בין לבין? לי היום דימומים 3 חודשים ורק פעם אחת היה מסיבי שהתלכלכתי כולי ולאחר מכן לא חזר יותר והריון עבר בהצלחה..
תשובה לעדן:
שאני הייתי בהריון של בתי הבכורה גם התחיל לי דימום והרופאה נתנה לי כדורים להפסקת הדימום במקביל הייתי במעקב שבועי של בדיקות דם כדי לבדוק אם הרמות של ההריון בדם עולות וגם נשלחתי לאולטרסאונד על מנת לבדוק שההריון נמצא ברחם והוא תקין. לדעתי אסור להתעלם ממצבך. אם תרצי אוכל לתת לך את שם הרופאה שהלכתי אליה בזמן ההריון הראשון. הלכתי אליה פרטי וקיבלתי החזר מקופת החולים אבל זה היה שווה כל רגע. הרופאה הזו היא קודם כל אישיות. אם תרצי אשמח לעזור. ואם יש לך עוד שאלות אשמח גם לענות
היי ל"אמא_מ?"
אשמח לקבל את הפרטים של הרופאה שלך.
אני בשבוע 16 והיה לי דימום קל, העובר בסדר ע"פ א"א אבל אני חוששת....
לרופאה שלי קוראים: ד"ר רחל אדטו היא מקבלת בקליניקה שלה בבית החולים שערי צדק בירושלים.
היא מקבלת רק בימי שישי וניתן לקבוע תור אצל המזכירה שלה, יפעת מספר הטלפון: 02-6555444 .
אני רוצה לומר לך שאת לא תתחרטי אם תלכי אליה שאני הולכת לרופא אפילו לילדים חשוב לי קודם כל אנושיות ורגש וד"ר אדטו היא קודם כל אישיות מדהימה. היא מסבירה הכל מרגיעה סבלנית וקשובה.
שיהיה לך בהצלחה ותרגישי טוב
היי לכולן..
בשבילי זו הפעם הראשונה שאני מנסה להיכנס להריון. אני בת 26 ולפני חודשיים התחלנו לנסות. חודש שעבר קיבלתי מחזור, והחודש הזה יש לי משהו קצת שונה.
מבחינת התסמינים יש לי כאבים שדומים לכאבי מחזור ( כאבים בחבזה, בגב ובבטן התחתונה), אבל הכאבים קצת שונים, ז"א בבטן התחתונה יש לי יותר התכווצויות מאשר כאבי מחזור רגילים.
כמו כן, את המחזור האחרון קיבלתי ב-6.6 ומזה יומיים יש לי מעט הפרשות חומות בהירות. בדרך כלל יש לי בערך חצי יום הפרשות חומות ואז זה מתחזק ישר למחזור. הפעם זה לא קורה.
עשיתי הבוקר בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי... אני רוצה מאוד מאוד להאמין שאולי זה בכל זאת חיובי.. כי שוב.. בדרך כלל המחזור שלי מתנהג אחרת..
האם יכול להיות שבשלב כזה בדיקת הריון תצא שלילית וכן יהיה הריון? וממה יכולות לנבוע ההפרשות החומות הלא ברורות האלו??
פעם ראשונה שאני משתפת בפורום מסוג זה.. אבל מדובר בדבר שאף אחד לא יודע עליו ככה שאין לי עם מי לחלוק.. ובעלי כבר השתגע ממני.. :). תודה...
האם יכול להיות שבשלב כזה בדיקת הריון תצא שלילית וכן יהיה הריון?
בדיקה ביתית - כן. את יכולה לחזור עליה שוב עוד יומיים-שלושה (עם שתן ראשון של הבוקר), או לעשות כבר עכשיו בדיקת דם לבטא-hcg (את יכולה לבקש הפניה מרופא נשים או רופא משפחה).

וממה יכולות לנבוע ההפרשות החומות הלא ברורות האלו??
מהשתרשות של הביצית המופרית ברירית הרחם (בזמן הביוץ וההרפיה היא נמצאת בחצוצרה, אח"כ היא "נודדת" אל הרחם ובסופו של דבר משתרשת בו, כלומר ברירית. לעתים זה גורם לדימום קל כמו שתיארת).

תודה על התשובה המהירה...
ההשתרשות לא הייתה אמורה להיות בשלב מוקדם יותר? ( 10 ימים אחרי הביוץ)..
ההשתרשות לא הייתה אמורה להיות בשלב מוקדם יותר? ( 10 ימים אחרי הביוץ)..
בגדול כן, אבל גם 12 יום עוד לגמרי לגמרי סביר, וגם קחי בחשבון שאפשר שיעבור מעט זמן מרגע שההשתרשות מתרחשת בפועל ועד שהדם ייצא מהנרתיק וייראה לעין.
תודה... אני כנראה ייאלץ להיאזר בסבלנות ואראה אם זה מתפתח למחזור או להריון.. ( בתקווה שלהריון.. :) )
שבת שלום..
היי בנות אני בת 28 שבוע 8 עם דימום במשך שבועיים הייתי באולטרסנד פעמיים וברוך ה הכל תקין כל התקופה הזאת אני נחה בבית והרופאה המליצה לי לקחת כדור בשם דידרוגסטון אני מפחדת לקחת את הכדור כי שמעתי שזה יכול לגרום למומים מישהי שמעה על הכדור/לקחה אותו??? בבקשה עזרה ומתי הדימומים ייפסק???
הי לחוצה,
הכדור הזה הוא פשוט חיקוי סינתטי של פרוגסטרון, לא ידוע לי שהוא גורם למומים, אני למעשה בטוחה שלא, אבל את יכולה לטלפן לאחד המרכזים הטרטולוגיים ולקבל תשובה מוסמכת. אגב, יש תרופות נוספות המחקות פרוגסטרון שהן בטוחות לחלוטין, כך שתמיד אפשר לבקש מהרופאה תחליף אחר.
מדוע הרופאה חושבת שכדאי לך לקחת תמיכת פרוגסטרון? רק בגלל הדימום, או שיצאה לך תוצאה נמוכה של פרוגסטרון בבדיקת דם?
בכל מקרה, אם הרופאה חושבת שכדאי לך לקחת תמיכת פרוג' - עשי זאת. זה יכול לעשות הבדל בין הריון עם סוף טוב לבין הפלה.
בהצלחה
תודה על התשובה המהירה כן היא נתנה לי את הכדור רק עקב הדימום. כל הסיפוריםן פה של כל הנשים ממש הלחיצו אותי ;(
דרך אגב יצא לך לקחת אחד מהסוגים של הכדורים האלה או שאת יודעת על מישהי שלקחה?
דרך אגב יצא לך לקחת אחד מהסוגים של הכדורים האלה או שאת יודעת על מישהי שלקחה?
תמיכת פרוגסטרון? מכירה הרבה שלקחו. אני עומדת לקחת בעצמי אחרי הביוץ הקרוב (בתקווה שיהיה הריון).
יש 3 צורות למתן התמיכה: בזריקות, בנרות וגינליים ודרך הפה.
הבנתי שדרך הפה הספיגה די עלובה. אצל רוב המכרות שלי שקיבלו פרוגסטרון זה היה בזריקות.
אני עומדת לקחת נרות וגינליים.
שיהיה לך בהצלחה מחזיקה לך אצבעות! האמת היא שכבר קניתי את הדידרוגסטון פשוט פחדתי לקחת אותו אז את חושבת שאני אקח או שלחכות פשוט שהדימום יעבור????
מה הסיבה שאת לוקחת אותו?
תקחי אותו, אל תחכי שהדימום יעבור.
הרופאה רשמה לך אותו ככל הנראה מתוך חשש שהדימום יתפתח להפלה.

אני לוקחת אותו כדי לא להפיל, בתקווה שזה יעבוד (בכלל לא בטוח שמחסור בפרוגסטרון הוא הסיבה להפלות שלי, אבל ננסה ונקווה לטוב)

התחלתי לקחת והדימום התגבר את חושבת שזה בסדר???
אני לא יודעת. תשאלי את הרופאה (אם יש לך מס' נייד שלה), או במוקד לרפואה דחופה, או במוקד הטלפוני של קופה"ח.
מקווה שהכל בסדר ושהדימום ייפסק.
hug-sad
קוראת,
חבל שאין לך דף בית. אם היה לך הייתי יכולה לכתוב לך בו ששמתי לב שאת עונה כאן לנשים באופן די קבוע כבר בערך שנה ושאני חושבת שזה ממש ראוי להערכה.
flower
תודה flower (יש לי דףבית, אבל כאן אני כותבת באנונימיות)
קישור | העבר | מחק *חובבנית* (10.07.2011 20:16):
יש לי שאלה
האם אפשר לראות כבש בשבוע ה5 את העובר ברחם ?
האם אפשר לראות כבר בשבוע ה5 את העובר ברחם ?
את מתכוונת לשבוע החמישי (4+) או לשבוע מס' 5 (5+)?
בשבוע 5+ אפשר לפעמים (תלוי במועד הביוץ, באיכות הציוד ובמיומנות הרופא) לראות "קוטב עוברי", צל צלו של עובר ברגעי התפתחותו הראשונים. לפני זה הוא לא ממש קיים.
(אולי אני לא מדייקת. זה רק מניסיון אישי שלי, אני לא רופאה)
היי בנות.. אני בת 25 ולפני 8 חודשים התחלנו בטיפולים אני ובעלי.. בתאריך 28.06.11 עשינו הזרעה ראשונה (מחזור אחרון 13.6.11) ביום שבת האחרון התחיל לי דימום
אבל ממש ממש קצת רק בניגוב וללא כאבי מחזור רק קצת מתיחות קלות בבטן תחתונה לא כמו של מחזור הלכתי לישון בעצבים שקיבלתי שוב.. קמתי בבוקר והיה דימום קצת יותר חזק שמתי טמפון וברחתי לעבודה..
בעבודה אחרי שעתיים הלכתי להחליף טמפון וראיתי שהוא נקי ועד עכשיו אין כלום כאילו לא היה.
מחר אני אמורה לבצע בדיקת דם וזה יהיה היום ה15 שלי מיום ההזרעה לחוצה מאוד מה נראה לכם?? קרה למישהי פה??
באופן אישי לא קרה לי, אבל לפי מה שאת מספרת, יש מקום לאופטימיות. hug בהצלחה
ישש איזה כיף לי..:) תודה תודה תודה לפחות יש סיכוי קטנטן... היום הייתי אמורה לקבל מחזור מקווה שלא יגיע! פעם ראשונה שיש איחור באמת!! ומחר היום הגדול מקווה לתשובה חיוביתת א-מ-ן..:)
שיהיו לך בשורות טובות !

היי בנות , 12 יום אחרי החזרת עוברים עם בטא52 אחרי יומיים בטא72, יש לי כאבים בבטן התחתונה , ועייפות אני במתח אם מישהי נתקלה במקרה כמו שלי ,
היי בנות
הייתי שמחה לשמע חוות דעת מכן
עברתי גרידה בשבוע 9 זה קרה בתחילת מאי,5יוני קיבלתי מחזור(יש לציין שהמחזור שלי ממש לא סדיר),חודש יולי זה איחר לי ביומיים ואז קיבלתי מחזור בצבע חום עם גושים בהתחלה היה טיפה דם ואז זה נמשך לחום כהה (כל זה נמשך 10 ימים) עשיתי בדיקה ביתית שיצא שלילי האם עליי לחכות עוד שבוע לבדיקה חוזרת או שזה בכלל לא הריון
בד״כ יש לי מחזור של 28 יום והוא הגיע בזמן והיא דימום של 4 ימים כמו מחזור רגיל..אבל משום מה יש לי בחילות וסחרחורות..כבר כמה ימים יש למישהי מושג אם זה יכול להיות הריון?!?!? (אני כבר שבוע אחרי סיום הדימום...) אשמח לקבל תשובה...
שמעתי מכמה מקורות (ז"א מכמה נשים, על עצמן) על הריון שבחודשים הראשונים שלו היה מחזור כרגיל. רק אחרי כמה חודשים (עם מחזור) התברר הריון מתקדם (חודש 5 כזה). אז בדיעבד זה לא היה ווסת אלא משהו אחר אבל זה נראה והרגיש כמו ווסת.
אז בתשובה לשאלתך - יכול להיות שכן. אבל שמעתי מעט מאוד סיפורים כאלה אז כנראה שזאת לא תופעה שכיחה. לרב לא מדממים (כמו ווסת רגילה) בהריון.

בחילות וסחרחורות יכולים לנבוע מכל מיני סיבות.

אני בשבוע 5+ עם דימום קל אתמול הפרשות חומות היום ממש אדום האם יש סיבה לבהלה או אפשרי לחכות כמה ימים ואז לגשת לרופא אשמח לתשובה מהירה
עשית בדיקת דם לבטא?
יכול להיות שזה משהו ויכול להיות שזה כלום. בכל מקרה את בשבוע מוקדם יחסית וא.ס. לבדיקת דופק עדיף לעשות מאוחר יותר (אני נוהגת לעשות סביב שבוע 8. כדי לא להטריח עצמי פעמיים).
חכי ותראי מה קורה. אין לרופא מה לעשות כרגע. גם אם יעשה לך א.ס. - מן הסתם יראה שק הריון וזה לא יגיד לך כלום.

אם הדימום נמשך ומתגבר - כדאי להיות בקשר עם רופא כדי לדעת לגבי אילו תופעות צריך להיות ערנית. אם יש לך גורם rh שלילי - יכול להיות שאת צריכה לקבל אנטי-די (לא יודעת מאיזה שבוע נותנים. אני קיבלתי אבל זה היה בשבוע מתקדם יותר).

בריאות flower

אחרי כמה ימים ניתן לראות תוצאה חיובית בבדיקת הריון? אם בדקתי כעבור 8 ימים ויצא שלילי, יש עוד תקווה?
כעבור 8 ימים
כעבור 8 ימים ממתי? מהביוץ, או מהאיחור?
כן, בטח שיש עוד תקווה. אם היתה הפריה, אחרי 10 ימים תתקבל תשובה חיובית בבדיקת דם, ואחרי בערך 12 יום עשויה להתקבל תשובה חיובית בבדיקת שתן (אבל לא תמיד. לפעמים אפשר לראות בבדיקת שתן רק אחרי האיחור).
(אבל למה בדף הזה, למה? למה לא בדף בדיקת_זיהוי_הריון‏?)
היי בנות, אוחף אני מתחילה להשתגע...טוב אז ככה, אתמול היה היום שבו הייתי אמורה לקבל והתחילו לי דימומים שלשום מאוד עדינים והמשיכו לאתמול והיום, רק שאין לי כאבי מחזור כמו בכל מחזור וגם הדימומים לא כאלה כבדים, מה דעתכן יש מצב להריון???
אוף אני רק רוצה לדעת אם כן או לא...וזהו..
חלוש
יכול להיות שכן ויכול להיות שלא. אם את רק רוצה לדעת, ואפילו מרגישה שאת _מתחילה להשתגע_, למה את שואלת באינטרנט? בדיקה תיתן לך תשובה אמינה יותר...
שלום לכולכן,
קודם כל טוב לדעת שהפורום הזה קיים בדיוק בשביל מה שאני הולכת לשאול אתכן עכשיו....
אני בשבוע 8 (מחר 9 ) להריון השלישי שלי, יש לי שני ילדים שיהיו בריאים בבית, בתחילת השבוע התחיל לי דימום חום כשתי טיפות בניגוב אחרי שתן אבל לאט לאט זה הולך ומשתנה, הייתי אצל רופא פעמיים ושתי הפעמים ראו שק הריון ודופק ונאמר שהכל תקין, אבל עדיין משהו לא מסתדר לי, הדימום לא מפסיק ולפעמים הוא אפילו אדום עם שאריות קטנות כאלה גושניות אך קטנות מאד.
שאלתי את הרופא אם מדובר בהפלה והוא טען שלא ובדף האבחנה שהעביר אליי שמתי לב כשהגעתי הביתה הוא כתב "הפלה מאוימת" אז אני לא מבינה מה קורה כאן. עוד הוא אמר שאם הדימום לא יפסיק עד היום שאני אבוא לביקורת והיום היתה שביתת רופאים, האחות אמרה שלפי מה שאני מספרת אין סיבה לדאגה אבל נראה לי שלא מספרים לי הכל. איך יודעים אם ההריון תקין, כמה זמן נמשכת הפלה אם בכלל במצב כזה?

תודה לכל מי שתענה לי, ערב טוב

ובדף האבחנה שהעביר אליי שמתי לב כשהגעתי הביתה הוא כתב "הפלה מאוימת"
"הפלה מאיימת" הוא השם שניתן לכל דימום בתחילת ההריון שאינו מלווה בכל סימן פתולוגי אחר (כלומר, רואים את צוואר הרחם סגור, שק הריון ודופק, והכל נראה תקין פרט לדימום). זה מצב שעשוי להתפתח להפלה אבל בהחלט לא חייב.
שמעתי כל מיני סטטיסטיקות שונות מאד זו מזו לגבי אחוז מבין ההפלות המאיימות שהופכות להפלות ממש, אז אני לא יודעת מה נכון, אבל לפי מה שאת מספרת לא נראה שהסתירו ממך איזה מידע קריטי.
התנסות אישית, אנקדוטלית ולא סטטיסטית: עד כה היתה לי הפלה מאיימת פעם אחת. הוא בן שש.
לאמא ל-2!

גם אני באותו מצב כמו שלך בשבוע ה-10 , אחד על אחד אותו כמו שלך ,זה ההריון השני שלי וכבר כ-3-4 שבועות אני מדממת וכבר הלכתי לכמה אולטרסאונדים ואומרים שהכל תקין אך כולי חששות אני מקווה שהכל יסתדר ושיפסקו כבר הדימומים המלחיצים האלו !!! מאחלת לך אותו הדבר
שלום לכולן,
ממש אשמח לתגובה ממישהי שיודעת/ עברה מה שאתאר כאן:
זיהיתי ביוץ ב29.7, לאחר 7 ימים בדיוק, לאחר ביקור בשירותים, נשאר על הנייר דם וורדרד שלא נראה על התחתונים לאחר מכן.
יום למחרת החלו הפרשות מועטתות וחומות, תחילה ממש בהירות, ואח"כ טיפה יותר כהות (לא כמו של מחזור שכהות מאוד).
אני עכשיו ביום ה7 להפרשות, ו-14 ימים בדיוק לאחר הביוץ.. אין מחזור אבל יש את זה.. :(
מעבר לכך אין לי רגישות בשדיים, אין לי בחילות, ואין לי מחזור..
הייתי אתמול אצל רופא הנשים ולאחר אולטרסאונד וגינלי, הוא לא חידש לי כלום, ונתן לי הפניה לבדיקת הריון שאותה אני אמורה לבצע במידה ולא אקבל עד יום רביעי הקרוב..
מישהי חוותה תסמינים דומים למה שאני מתארת? (7 ימים לאחר ביוץ דימום)? מוקדם מדי למחזור, אולי בזמן להשתרשות אבל נמשך שבוע..
אודה לכל תגובה!! תודה וסופ"ש נעים :)
קישור | העבר | מחק *עמנואל* (12.08.2011 19:34):
שלום לכולן,
ממש אשמח לתגובה ממישהי שיודעת/ עברה מה שאתאר כאן:
זיהיתי ביוץ ב29.7. לאחר 7 ימים בדיוק, לאחר ביקור בשירותים, נשאר על הנייר דם וורדרד שלא נראה על התחתונים לאחר מכן.
יום למחרת החלו הפרשות מועטות וחומות, תחילה ממש בהירות, ואח"כ טיפה יותר כהות (לא כמו של מחזור שכהות מאוד).
אני עכשיו ביום ה7 להפרשות, ו-14 ימים בדיוק לאחר הביוץ.. אין מחזור אבל יש את זה.. :(
מעבר לכך אין לי רגישות בשדיים, אין לי בחילות, ואין לי מחזור..
הייתי אתמול אצל רופא הנשים ולאחר אולטרסאונד וגינלי, הוא לא חידש לי כלום, ונתן לי הפניה לבדיקת הריון שאותה אני אמורה לבצע במידה ולא אקבל עד יום רביעי הקרוב..
מישהי חוותה תסמינים דומים למה שאני מתארת? (7 ימים לאחר ביוץ דימום)? מוקדם מדי למחזור, אולי בזמן להשתרשות אבל נמשך שבוע..
אודה לכל תגובה!! תודה וסופ"ש נעים :)
עמנואל היי
גם לי יש בדיוק את מה שיש לך. זיהיתי ביוץ לפי מעקבים ב31.7 ולאחר 8 ימים התחיל דימום חלש חלש חלש למשך 5 ימים וביום שישי התחזק קצת
והתחיל להראות כמו מחזור ממש חזק ויוצא הרבה. ויום אחרי זה כאילו אני ממש בסוף המחזור.. משהו מוזר לא מבינה מה הולך פה..
גם בדרך כלל בגלל שלקחתי גונאל אז יוצאים לי הרבה זקיקים ככה שאת המחזורים שלי אני עוברת בבית עם כאבים איומים וקופסת נורופן.
והמחזור הזה כלום לא כאב ולא נעליים רק קצת כאבים קטנטנים כאלה (יותר מיחושים) אבל לא יותר מזה!
ואז קראתי את זה:http://‏www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=183&MessageId=29863269
והבנתי שאי אפשר לדעת כלום עד שלא בודקים... את חייבת לקרוא את זה!!
מחזיקה לשתינו אצבעות ובשורות טובות!
קישור | העבר | מחק *עמנואל* (14.08.2011 12:12):
היי מקווה_לטוב? :)
תודה על תגובתך.. אצלי זה קצת שונה.. אני כבר 9 ימים עכשיו עם הפרשות חומות, מועטות, ומלוות בכאבי מחזור משונים ועזים! ביומיים האחרונים במיוחד..
הייתי אצל רופא הנשים ביום חמישי, הוא עשה לי לי אולטרסאונד ולא זיהה דבר, אבל לי שאם עד יום ד' איני מקבלת לגש לעשות בדיקת הריון..
כיוון שכבר אתמול הייתי אמורה לקבל מחזור (לפי הביוץ, כ-14 ימים מהביוץ), היום בבוקר ביצעתי בדיקה ביתי, שתן ראשון של בוקר וכו'.. הבדיקה יצאה שלילית, וע"פ חישוב פשוט מהביוץ אם אכן הייתי בהריון הייתי אמורה להיות כעת בסוף שבוע רביעי.. כך שאין הרבה סיכוי שהבדיקה משקרת..
מה שמטריד אותי אלו ההפרשות והכאבים.. :(
מחזיקה לך אצבעות!!
אל תישללי ישר.. ובמיוחד אל תסמכי על הבדיקות הביתיות!! לא לכולם זה משפיע כמו שזה צריך..(פעמיים זה הראה לי חיובי, פסים ברורים ובדיקות דם הייתה שלילית)
אז עזבי אותך שטויות חכי עוד כמה ימים ותעשי שוב או שתילכי לעשות בדיקת דם זה הכי בטוח תני לזה צ'אנס כי את היית אמורה לקבל ולא קיבלת!!
כן כן לא לא! עדיין מחזיקה לך אצבעות ומקווה לטוב :) מחכה לבשורות טובות ממך!! גוד לאקקק
היי שבוע 9 יש לי מן ליכלוכים כאלה בצבע חום אין דימום אבל ליכלוך כזה מה אתן חושבות???
תודה,
אני קצת היסטרית כי לפני 7 חודשים עברתי הפלה בציטוטק ואז היסטרוסקופיה ניתוחית להורדת מחיצה של 80 אחוז מהרחם(מה שגרם להפלה) חודש אחרי ניכנסתי להריון...
בבקשה מפחדת שההיסטוריה תחזור על עצמה תעזרו לי....תודה
שבוע 9 יש לי מן ליכלוכים כאלה בצבע חום אין דימום אבל ליכלוך כזה
קוראים לזה הכתמות. זה לא מעיד על כלום.
מחזיקה לך אצבעות להמשך מוצלח.
קישור | העבר | מחק ענבלולולולו (25.09.2011 10:41):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום נתקלתי בפורום הזה ממש במקרה ואין ספק שהתעודדתי,
העניין הוא שאני לפי חישוב של המחזור -הרופא בשבוע 7 ללא דימומים וכאבים מיוחדים רק העניין שהבטא לא הכפילה את עצמה בשבוע האחרון בחמישי שעבר היה 921 וחמישי הזה היה 1383 שק הריון נצפה גם בשבוע שעבר שהיה בתוך הרחם וגם בחמישי הזה העניין הוא גם ששק ההריון לא התפתח כל כך במהלך השבוע הזה,
הרופא שלח אותי במיידיות לגרידה, קצת בלחץ במיוחד לאור מה שאני קוראת כאן שעדיין יכול להיות סיכוי להריון תקין....
מישהיא חוותה משהו דומה שנכון לימים אלו חובקת ילד בחיקה??
קצת בלחץ כי אני יוצאת לנופש בראש השנה ורוצה אחרי תקופה מאוד מאוד ארוכה קצת להיות עם בעלי.... בלי בלאגן בראש...
נ.ב נקלטתי אחרי טיפולי IVF הוחזרו 2 עוברים כל אחד 8 תאים ב19-8 והמחזור היה ב7-8

הסיפור הוא כזה איחר לי המחזור ב5 ימים
עשיתי פעמיים בדיקות הריון ביתיות אך הן יצאו שליליות.ביום ה6 התחילו לי הפרשות חומות בהירות ויום למחרת דימום שנערך בסביבות 24 שעות עם מעט חתיכות כאלו
הרופא הפנה אותי לבדיקת בטא התשובה היתה 8 חזרתי לרופא והערכה שלו שהיה הריון שנפל
אני חושבת ויותר נכון מקווהההההה שפשוט היה לי איחור רציני בביוץ וביום של בדיקת הבטא פשוט היתה השרשה (ובגלל זה הדימומים והכאבים) והבטא הנמוכה
מה אתן חושבות אני משלה את עצמי?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי לכולן . אני שבוע 6+משהו,נראה לי כמעט 7. מאתמול הפרשות דמיות וכאבי מחזור. אני לא בארץ. אחד הרופאים אמר ללכת למיון ואחד אמר לחכות ליום שני לבדיקה. נשמע כמו הפלה או לא? בהריון ראשון היו דימומים בהתחלה אך רק לאחר יחסים וללא כאבים כלל. מה נראה

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי לכולן,אני בשבוע בערך 4 או 5 ואתמול תקפו אותי כאבים חזקים בבטן התחתונה אחרי בערך 20 דקות ירד דם יחסית אדום,זה מראה על הפלה טבעית?(יש לציין שאחרי הדימום הפסיקו לי הכאבים והיום כבר לא היה דימום)

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי פלוני _ אלמונית
דימום בתחילת הריון קורה להרבה נשים, לי זה קרה בחודש חמישי אחרי קיום יחסים וחשבתי שההריון נפל. אם בבדיקה הבטא יצאה חיובית,נראה לי שזה בסדר, עוד משהו, אם הפסיק הדימום וגם הכאבים, זה פחות מדאיג. בכל מקרה אם את ממש דואגת כדאי לגשת לעשות בדיקה. אני מאחלת לך הריון תקין וידיים מלאות.

הי,שוב אני ... שבוע 7 ,דימומים כבר יומיים. מחר אולטראסאונד אני מקווה... יש גם כאבים חזקים בבטן וגב תחתונים. האם יש למה לקוות או שזה בטוח הפלה? הדימומים מתחזקים ... איזה בעסה...
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני באיחור של שלושה ימים עם הכתמות קלילות, קצת נפיחות בחזה, בחילות קלילות ובעיקר נורא נורא נורא רוצה הריון אחרי 7 חודשים של נסיונות... יום מחזור אחרון היה ב28.8

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

בעיקר צריכה עידוד ואנרגיות חיוביות שהפעם זה זה...

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שיהיה לכולכן רק בשורות טובות
וגמר חתימה טובה
תפילה תמיד עוזרת

היי בנות יקרות !
ב24/9 קיבלתי מחזור ו4/10 הייתי במקווה היו לי 7 ימים נקיים מאוד פתאום אתמול בערב היה לי כתם חום וקצת דימום אדום ואז הפסיק לגמרי. הוים עוד פעם חזר לי כתמים חומים וכאביםקטנים וחדים בצד שמאל .אציין שאני בת 42 התחתנתי לא מזמן ואנו מאוד רוצים להכנס להריון .יש לי בן מנישואים קודמים בן 22 ומאז לא חוויתי הריון.בהריון של הבן קיבלתי 5 חודשים מחזור ולא ידעתי שאני בהריון לא היו לי שום סימנים זה היה כלכך מזמן שאני לא יודעת למה לצפות אשמח אם תגיבו האם אני צריכה לעשות בדיקת הריון?
גמר חתימה טובה !
זה נשמע כמו ביוץ. לפעמים הוא גורם לדימום קל.
(אגב, הכתמים האלה לא בהכרח אוסרים, כדאי לך לשאול רב.)
אשמח לתגובה
האם מישהי נתקלה.....במקרה דומה, כשבוע אחרי המחזור אחרי שבדקתי 7 ימים נקיים וטבלתי במקוה .יום אחרי פתאום היה לי כתם חום ולידו עוד כתם ורדרד עם טיפה קרום מלווים בכאבים מעיקים בצד השמאלי.בלילה הפסיק לחלוטין והיום ,בבוקר יש כתמים חומים שוב ,אציין שהריון לפני הרבה זמן רק בחודש חמישי נודע לי שאני בהריון ללא בחילות הקאות או השמנה.אז אני לא יודעת והאם זה נכון לעשות בדיקת הריון?אולי מוקדם מדי? אני לא יודעת מה לעשות..................טוב נשתמע
גמר חתימה טובה ושכל חלומותיכם יתגשמו אמן!
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולן,
בת 41, עם שני ילדים אחרי הריונות קלים. מנסים שוב. הריון ראשון לא התפתח והסתיים בגרידה בשבוע 7, הריון שני היה הריון כימי והסתיים מעצמו. אחרי חודש ״התאוששות״ ניסינו שוב. בשבוע 3 (בדיוק) היו לי 24 שעות של דימום לא חזק ובהפסקות, אדום נקי ולאחריו התחילה הפרשה חומה מאד קלה (רק בניגוב). מחזור אמור להגיע רק ביום ראשון הקרוב (ויהיה נחמד אם לא יגיע), כך שעוד לא עשיתי אפילו בדיקה בייתית (מתה מפחד). מה נשמע לכן? יש מקום לאופטימיות?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכם,
אנחנו מנסים להכנס להריון כבר שנה.. בד"כ המחזור שלי הוא 35 יום בערך.. לפני שבועיים ויום היה לי ביוץ (לפי ערכת בדיקה).
9 ימים לאחר הביוץ התחילו הפרשות בצבע בז' כזה אבל לא חום ולאחר כ-4 ימים התחלפו לצבע חום. בשום שלב לא היה דם.
גם היום יש הפרשות חומות (מצריך רק תחבושת יומיומית אחת למשך היום, ממש קצת). האם זה השרשה? יכול להמשל כל כך הרבה זמן? (שבוע כבר)
ואם זה מחזור אז זה הגיוני בכלל שכבר שבוע יש הפרשות אבל אין הפרשות דמיות??
בבקשה תענו כי אין לי סבלנות..
בטח מחר אעשה בדיקת הריון ביתית אבל גם אם יש הריון בטח יצא שלילי... :(
(בת 25 ללא ילדים)

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולם,
אני בת 27 עוד מעט ואני מנסה כבר כמה חודשים להיכנס להריון, לפני חודש וחצי בערך קיבלתי מחזור אחרון לאחר כמה ימים שהסתיים המחזור הגיע דימום חזק וחלש וגם עם הפרשות ועם כאבי בטן לפעמים. מה עליי לעשות ,עיזרו לי בבקשה בנות.

שלום לכולן.
אשמח מאוד להתייעצות.
בת 27 , מנסים להכנס להריון כמה חודשים.
אני מאחרת כשבוע ימים והרגשתי גם בחילות והקאות באחד הימים האחרונים, עשינו 2 בדיקות הריון ביתיות (אנחנו במקסיקו ) שיצאו חיובי.
אם החישוב שלי נכון, אמור להיות עכשיו שבוע רביעי-חמישי.
אתמול היו לי דימומים אדומים, לא חזקים כמו מחזור אך גם לא טיפות. הרגשתי כאבים קלים מאוד בבטן (ממש קלים), עכשיו, שזה יום וחצי אחרי, נראה שהדימומים פוחתים משמעותית.
בעייתי לעשות כאן אולטרסאונד, כי אני לא בטוחה כמה זה בטוח כאן.
הטיסה חזרה הביתה היא רק בעוד כ 10 ימים.
מה כדאי לעשות? האם יש סיבה לדאגה?
לפעמים יש דימום קל בדיוק בשבוע הזה שנקרא 'השרשה' - כלומר שהביצית משתרשת בדופן הרחם העשירה ונוצר דימום קל.
אם זה כך - מה טוב!
אם חלילה, מדובר במשהו אחר, לצערי, ממילא אין מה לעשות. וסליחה על הבוטות.
תשתי, תחשבי טובות ותנסי לא להשתגע מאי הוודאות - זהו אחד מאתגרי ההורות שעוד יגיעו.
טוב שהטיסה רק עוד 10 ימים, דווקא.
מאחלת לך טוב, בבריאות ושמחה, לילך
שלום לכולן,
אני בת 27 ומנסה כבר חצי שנה בערך להכנס להריון, המחזור האחרון שלי היה לפני חודש וחצי( יש לציין שהמחזור שלי כמעט אף פעם לא היה סדיר) , ומאז ועד עכשיו יש לי דימום לפעמים חזק ולפעמים חלש שמלווה בכאבי בטן פה ושם.
היום בבוקר ביצעתי בדיקת הריון בייתית ויצא לי שלילי שמאוד הלחיצה אותי מפני שאם זה לא הריון אז מה סיבת הדימום? אשמח לתשובה
תודה ויום טוב לכולן.
פני לרופא נשים.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי אני בת 27 בהריון ראשון שבוע 8 לפני כשבוע עשיתי בדיקת אולטראסאונד והכל תקין מזה כ3 ימים אני עם דימומים קלים התחיל רק בניגוב והמשיך לסירוגין במתן שתן פניתי למיון והומלץ על מנוחה בשכיבה כשבוע ונאמר לי שיש עובר עם דופק .אני אמורה לחזור עוד 4 ימים לרופא הנשים שלי לבדוק שהכל תקין ב"ה האם זה נורמלי הדימום לסירוגין הזה וכמה זמן הוא נמשךךךךך ?

אין לדעת. זו יכולה להיות תחילתה של הפלה, אבל הרבה פעמים זה כלום. חכי. ואל תשתגעי (קל להגיד, אני יודעת).
סמדר המקסימה תודה נקווה לטוב אמן!!!!!!!
שלום. עשיתי בשבוע 7.3 אולטרסאונד וראו שק הריון ושק חלמון אך לצערי לא ראו קוטב עוברי... מתי אמורים לראות עובר? זה תקין שעדיין לא ראו כלום???
שלום לכן בנות יקרות!!! קראתי בשקיקה את הפורום ופשוט היתאהבתי בכן!!! אני כ"כ מבינה לליבכן. אין כמעט בעיה מבין הבעיות שהזכרתן כאן,שלא מוכרת לי באופן אישי... עברתי כ"כ המון דברים בתחום ההריון (וההפלות לצערי..) ניסתי להרות במשך שנתיים וחצי,אך ללא הועיל. לאחר מכן נכנסתי להריון ספונטני, וכשהגעתי לא"ס בשבוע 10 נאמר לי שהעובר ללא דופק כבר שבועיים,הריון שהיסתיים בגרידה. לאחר כחצי שנה הריתי בשנית. איחור במחזור, אך לא ראו שק הריון, בדקו לי בטא כל יומיים, הבטא עלה במיקצת אך לא הכפיל את עצמו... מה שהיסתיים בסוף כהפלה טיבעית. פניתי לוועדה להפלות חוזרות, אך עד שהגיע תורי לוועדה כבר הייתי בהריון שלישי. ההריון התחיל כרגיל, בהתחלה לא ראו דופק ואז כשכבר כן ראו דופק,הוא היה דופק איטי, ואז בדיוק הגיעו תוצאות הבדיקות שביצעו לי בוועדה להפלות חוזרות, והיתגלה שם שיש לי בעיית קרישה בפקטור 5. מיד התחלתי לקבל קלקסן 40 מ"ג. ונרות אוטרגיסטן. אך אחרי כמה ימים בביקורת הבאה נאמר לי שאין כבר דופק ושוב עברתי גרידה.... לאחר מכן לא הצלחתי להכנס להריון במשך 3 שנים... ואז ביום בהיר גיליתי שאני שוב בהריון. מיד התחלתי להזריק לעצמי קלקסן, בבדיקת הדם ראו בטא חייובי, אך לאחר כמה ימים התחילו כתמים. שוב קיבלתי פרוגסטרון( שחכתי את שם התרופה ההיא, זה היה כמעיין חוקן שמחדירים לנרתיק) . במשך כל ההריון הייתי במעקב צמוד בתל השומר אצל פרופ' קרפ ודר' דוליצקי. במשך כל ההריון הייתי בחרדות מטורפות ובילתי נישלטות. ביימיי רביעי הייתי מגיע לתל השומר לבדיקות. והייתי חיה "מרביעי לרביעי".. מה פרוש?? בכל שבוע מחדש הייתי מופתעת ששוב ראו דופק והכל תקין. מרוב חרדות מהעבר הייתי בטוחה כל שבוע מחדש שהפעם שוב לא יראו דופק.. כל יום רביעי היה בבחינת "נס גלוי" מבחינתי. לא תיפקדתי ולא הייתי מסוגלת לעשות כלום מרוב שהראש היה מפוצץ בחרדות בכל שעות היום. ב"ה תודה לקל מליון פעם!!! ההריון הסתיים בהצלחה ונולד לי ילד מקסים שהוא אהבת חיי.כיום הוא בן 5 שנים. ואני ב"ה שוב בהריון בשבוע 10. שוב מטופלת בקלקסן ושוב עם נרות אוטרוגיסטן. לפניי כשבוע וחצי התחיל לי דימום חלש שבסוף הפך לכתמים בהירים (לא ניתן בברור להבחין בגוון הכתמים בגלל האוטריגסטן..) נאמר לי בא"ס שיש לי המטומה ושזה מקור הדימום. שוב כולי אחוזת חרדות... שוב משתדלת לקוות לטוב בעז"ה. אני חייבת עידוד!!! קשה לי מאוד, אני על סף חירפון...אני מרגישה כ"כ לבד בקטע הזה ולא מרבה לשתף אף אחד כמעט על מה שעובר עלי בתוך הנפש,כי רק מי שלא עליינו עבר דברים מהסוג הזה יוכל להבין אותי, אך אישית לא הכרתי כמעט אף אחת שעברה את מה שאני עברתי..
היי מקווה לטוב !קראתי את מכתבך והתרגשתי ואף בכיתי אני בת 27 והתחתנתי לפני 3 חודשים נכנסתי להריון והיום הייתי אני שבוע 9 וחצי התחילו לי דימומים כבר בשבוע 6 וקיבלתי זריקות פעם בשבוע (פרוקסון נראה לי) ,ביום ראשון ה13 לחודש הייתי בטיפת חלב לשם הזריקה ולהאריך חופשת מחלה נשלחתי למיון לבדיקה כללית כי אני עם דימומים שבועיים בבדיקה לפני שבוע אמרו לי 80% הצלחה ואתמול הודיעו לי שההריון התמוסס ,היום לצערי בבוקר עברתי גרידה הדבר הכי נורא מכל הבחינות הרגשתי כאילו ני הולכת לגרדום אני ממתינה ולידי מוצאים תינוקות שהרגע נולדו פשוט אבסורד הרגשה מגעילה הגעתי הביתה של אמא ואני לא נרדמת אז נכנסתי לפורום ומכתבך עניין אותי אומנם אני צעירה אך אני יכולה לומר לך שמה שצריך להיות קורה ואם לא אז עדיף עכשיו מאשר מאוחר(עם כל הצער בעולם) ושבעזרת השם ההריון הזה שלך יהיה בסדר ותקין תנוחי עד כמה שאפשר ותקווי לטוב ואל תשכחי כי בורא עולם מכוון הכל לטוב ולרע וישי לך בן שיבדה לחיים טובים בלי עין הרע שזה הדבר הכי חשוב בעולם........ שאלוהים יברך אותך .
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכם בנות אני מאוד ישמח אם למישהי תיהיה תשובה אני פשוט מאוד לחוצה וכמובן כמו כולם מקווה לטוב לפני שלושה חודשים עברתי גרידה בשבוע 7, לאחר מכן התחלתי טיפול ivf לפני 12 ימים החזירו לי 2 עוברים, היום עשיתי בדיקת דם ויצא חיובי עם מספר 251 לאחר כמה שעות הרגשתי כאבי מחזור וכשהלכתי לשירותים באמת ראיתי כמו תחילתו של מחזור ולפי תאריך של היום הייתי צריכה לקבל את המחזור אז אני כולי מבולבלת ואם מישהי תוכל להסביר לי מה הולך פה והאם זה בסדר ותקין???????

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

כמה דם אמור לצאת בהפלה טבעית בשבוע 6?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

כמו מחזור חזק מאוד, ובדרך כלל הדרגתי, אני ממליצה לקחת ילקוט הרועים מניסיון אישי הוא עוזר להתנקות יותר מהר ואז לא סובלים מדימום מתמשך ומטפטף ..

שלום לכולם.
הרבה ישועות בחודש כסלו חודש הישועות.

יש סגולה בדוקה ומנוסה לעצור דימומים.
אבל ראשית הכל.
צריך להיות ברור שכל מה שלא נקלט, עם כל הצער , יש להתעודד שמי יודע אם היה חי בצורה תקינה. וזה חסד ה' שנפלט.
שוב זה לא קל! ! ! אני יודע. (עברנו כמה הפלות. ולא קלות. שלא תדעו מצרות)
עכשיו לגוף העניין .
יש קמיע שעוצר מ י ד ! את הדימום. וניצלו כך הרבה נשים מהפלה. והרבה נשמות יקרות באו לעולם ב"ה.
אם למישהי יש צורך אני אברר את הטלפון. נדמה לי שזה בירושלים. ( זה גמ"ח ללא תמורה כלשהי)
אם אין להם מספיק או הכל בשימוש ננסה לברר מה צריך לכתוב ונפרסם את זה ויוכלו לעשות בכתיבה על ידי סופר ירא שמים.
אז תכתבו כאן בדף אם מעוניינים.
שיהיה לכולם בהצלחה. ובשעה טובה.

המייל: ‏[email protected]

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

jhklkk
היי
אני חדשה פה ויש לי שאלה מטרידה...
המחזור איחר לי ביומיים, היה ברור לי שאני בהריון, גם כל מיני תופעות משונות היו. יש לי בחילות הסטריות(ואני לא חיה בסרט- אני לא מדמיינת...) כאבים בחזה...בצורה מטרידה באמת.... אחרי יומיים איחור פתאום התחילו הפרשות טיפה אדומות...התחיל הדיכאון.. אבל אז באופן מוזר פעם היה דימום ופעם לא. היו לי במשך איזה 5 שעות כאבים בבטן התחתונה שממש שיתקו אותי... ואז כל פעם שהלכתי לפיפי יצא דם, חוטי דם כאלו.... למרות שבהתחלה הדימום היה רק על נייר טואלט דימום מיימי כזה....בכל מקרה אני כבר לא יודעת מה לחשוב...אולי הפלה... אולי סתאם דימום....הבחילות לא מפסיקות...ואני לא ממש מצליחה לאכול...אין לי תיאבון... זה חדש לי, כי גם אם זה מחזור בחיים לא היו לי תופעות כאלה..... וחשוב לצין שלאמא שלי היו בהריונות במשך 3 חוד' מחזור...
מישהי יכולה לעזור לי? לומר לי מה כל זה אומר???
שלומלצעירה.בנפשה. בת. 47. מה קרה. איתך. האימ. ההריון החזיק. לא. כתבת. יש. לי. חברה. עמ. ספור. דומה
שלומ.לכל. הבנות. אני. בשבוע 9. והרמת. משקל כבד. וכבר שבוע. אני. מדממת. הייתי. אצל. הרופא! לפני. 4. ימימ. הייתי. אצל. הרופא ואמר לי. שיש. דופק. האמ. יש. מקרה. כזה.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום בנות אני בהריון בשבוע 6 היום בבוקר התחילו לי דימומים וכאבים שבעצם הכאבים כבר יותר משבוע לאחר בדיקת רופא במיון נצפה שק הריון ללא דופק הרופא ביקש לחזור לעשות אולטרסאונד חוזר בעוד שבוע אני קצת חרדה ורוצה שהכל יעבור בשלום לפני 4 שנים עהרתי הפלה טבעית בבית אשמח לקבל קצת עידודים ממכרים דומים עד אז בהצלחה לכולן ורק בשורות טובות

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולם...
אני חדשה פה..ויש לי שאלה קטנה ומוזרה.
יש מצב שאיחר לי המחזור ביומייםואני בהריון ? כי אני כלכך בטוחה שיש הריון אבל.. ...........?!?!

כדי להדגיש שכל הריון הוא אחר וכל ילד הוא אחר, גם כל הפלה היא אחרת, והנה אחרי שני הריונות נפלאים שהסתיימו בלידה ואחרי שלוש הפלות,עכשיו אני עדיין ללא מושג לגבי מה שקורה: אני בתחילת הריון כנראה (כותבת כנראה כי לא עשיתי שום בדיקה אבל זה ברור) שבוע 7 בערך. לפני שבוע וחצי החלו דימומים מסוג מעניין מאד: באים והולכים, כמו צדקה מטבע אחד ביום או יומיים, כלומר דימום אחד קטן שחוץ מפעם אחת בכלל לא מגיע לתחתון ונעלם לחלוטין. וכל פעם אני מופתעת מחדש גם מזה שנגמר וגם מזה ששוב קורה. כלמודת נסיון אני עדיין שפויה, אפילו אופטימית ומאמינה בבורא עולם שהפעם בעזרתו נזכה. ועם כל זאת אשמח מאד לדעת אם מישהי חוותה תופעה כזו ולאן זה הוביל, או כל תובנה בנושא מבורכת. ברכת כל טוב לכולן וכולם.
הייתי שוקלת לקחת תמיכת פרוגסטרון.
באילו שבועות היו ההפלות הקודמות שלך?
(עשית בירור הפלות חוזרות?)
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות, אשמח לדעת האם ירידה בביטא מ 2800 ל- 2500 בהכרח מצביעה על הפלה? הריון אשון לחוצה מאוד, תודה

היי בנות, אשמח לדעת האם ירידה בביטא מ 2800 ל- 2500 בהכרח מצביעה על הפלה? הריון אשון לחוצה מאוד, תודה

רוב הסיכויים שכן. hug-sad

זה יכול להצביע על עוד 2 דברים:

במקרה הגרוע - הריון_מחוץ_לרחם? או הריון מולרי (מולה_בועית‏) - לא רוצה להפחיד, אבל אלה אפשרויות קיימות ולכן חשוב להיות במעקב

במקרה הטוב - היו תאומים, אחד נספג (לכן הירידה בבטא) וההריון ממשיך.

תמשיכי לעקוב. אם הבטא רק ממשיכה לרדת, זו הפלה. אם היא עולה וממשיכה לעלות, אולי היה תאום שנספג - צריך לוודא באולטרסאונד. אם הבטא מזגזגת, עולה יורדת, זה יכול להיות מחוץ לרחם או מולרי.
בכל מקרה, אפשר וכדאי לעשות אולטרסאונד (ברמת בטא כמו שיש כרגע, אמורים לראות שק הריון אם הוא ברחם).

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי לכולן!!! אני אחרי טיפולי ivf היום זהו היום ה12 לאחר ההחזרה והבטא מראה על הריון 65.4. אך הבעיה היא שקיבלתי ווסת והזרימה רגילה( אדום) הדבר היחיד ששונה שאני מאווווד סובלת מכאבי בטן במחזור. והפעם כלווום. האם זהו הריון? תקין?פליזזזזז אני משתגעת!!!

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

חשוב לי רק להוסיף שהווסת הגיעה ביום שישי- כתמים ורודים בניגוב והיום התחילה הזרימה האדומה. הרופא שעימו התייעצנו אמר שאולי זה הריון כימי/ חוץ ריחמי :( ולגשת שוב לבדיקות דם ביום רבעי. עד אז מקווה שאשרוד happy בנתיים אני יהנה מהספק

לפי הבטא את בהריון כרגע.
הדימום יכול להעיד על הריון כימי, אבל גם על השתרשות, וגם יכולה לא להיות לו שום סיבה. זה שאין כאבי מחזור זה סימן טוב.
את מן הסתם על תמיכה של אנדומטרין / אוטרוגסטן, נכון? הרירית שלך מעובה מאוד יחסית למצב הטבעי שלה, ולפעמים זה גורם לדימום השתרשות חזק במיוחד.
כתבת "הרופא שעימו התייעצנו" - לא ברור לי, זה לא רופא הפוריות שמלווה אותך בטיפולים?
הדבר היחיד שבאמת יכול להעיד על תקינות ההריון הוא עלייה של הורמון הבטא, כך שאין ברירה אלא להתאזר בסבלנות.
בעצם, הייתי שואלת את הרופא אם לא כדאי להגדיל מינון של התמיכה.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

ראשית תודה יעל על היחס :) אני אכן מקבלת תמיכה של קרינון... שראיתי ווסת ביום שישי ברוב טיפשותי הפסקתי את התמיכה. וחזרתי לשים אתמול. התייעצתי עם הרופא שנתן לי את הפרוטקול האחרון ( זה הטיפול ה13 שלי) והוא נתן לי את האיפורמציה

טיפול מס' 13, וואו. מקווה בשבילך שזה האחרון.
אוי, לא, לא, לא מפסיקים תמיכה לפני בטא... אני נורא מבינה את יציאת הרוח מהמפרשים למראה הדימום, אבל תכלס הוא לא אומר כלום. במצב של טיפולים, ובעיקר תחת פרוטוקולים משתנים, הגוף שלנו לא צפוי ודימומים יכולים לבוא וללכת בלי שום הסבר...
מקווה שארבעת הימים שעברו בלי תמיכה לא יחרצו את גורל ההריון. האם חזרת לקחת את הקרינון באותו מינון שלקחת קודם? אולי כדאי להגדיל מינון? תשאלי את הרופא.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

כן חזרתי לקחת אתמול. ולמדתי לקח :) באמת אשאל את הרופא האם להגדיל את המינון ... תודה רבה!!!!

בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות...
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

תודה!!! ודרך אגב תודה על העיצה דיברתי עם הרופא ואמר לי להוסיף עוד נר אחד להיום עד מחר שנדע בוודאות...

היי לכולן... הבטא עלתה ל-79 :) הדימום מעט נחלש. יש צורך לבצע בדיקות דם שוב ביום שישי. וכן ניתן לי בנוסף זריקה לחיזוק של הפרוגסטרון. יש אלוקים בשמים!!!!
הי שושה,

הסיכוי שההריון תקין וימשיך להתפתח - קיים, אבל לצערי הוא לא גבוה.
העלייה של הבטא קטנה מאוד.
אז לא להתייאש עדיין, אבל גם לא כדאי לצפות יותר מדי...

ממשיכה להחזיק לך אצבעות.

הבנתי שהבטה אמורה לעלות פי1.5 ואצלי עלה 1.4 האם זה כזה משמעותי??? עצם זה שהיא עלתה זה אות חיים.לא??? ו... תודה על התגובות והיחס- מחמם את הלב. במיוחד במצב כזה שעדיין לא חולקים עם אף אחד ע״מ לא לאכזב
ואצלי עלה 1.4
בחישוב שלי יצא 1.2...

עצם זה שהיא עלתה זה אות חיים.לא???
כן, ולכן כתבתי שהסיכוי שיהיה טוב קיים.

תודה על התגובות והיחס- מחמם את הלב. במיוחד במצב כזה שעדיין לא חולקים עם אף אחד ע״מ לא לאכזב
hug

היי. ניסיתי לחשוב למה יצא לך 1.2 ?והבנתי שבטעות רשמתי בהודעה הראשונה שהבטא בבדיקה הראשונה היא 65.4 שבעצם התבלבלתי והיא היתה 56.4... טעות שלי. יותר סיכוי :) מחר אני עושה שוב בדיקת דם ונקווה לטוב
הלוואי.

שלום לכולן.
את כל מה שכתוב להלן פרסמתי כאן בתאריך המצ"ב.
הדבקתי לכאן כדי שאם ירצו אז אשתדל בנידון.
בשורות טובות.

מנסה_לעזור‏‏ (04.12.2011 08:28):
שלום לכולם.
הרבה ישועות בחודש כסלו חודש הישועות.

יש סגולה בדוקה ומנוסה לעצור דימומים.
אבל ראשית הכל.
צריך להיות ברור שכל מה שלא נקלט, עם כל הצער , יש להתעודד שמי יודע אם היה חי בצורה תקינה. וזה חסד ה' שנפלט.
שוב זה לא קל! ! ! אני יודע. (עברנו כמה הפלות. ולא קלות. שלא תדעו מצרות)
עכשיו לגוף העניין .
יש קמיע שעוצר מ י ד ! את הדימום. וניצלו כך הרבה נשים מהפלה. והרבה נשמות יקרות באו לעולם ב"ה.
אם למישהי יש צורך אני אברר את הטלפון. נדמה לי שזה בירושלים. ( זה גמ"ח ללא תמורה כלשהי)
אם אין להם מספיק או הכל בשימוש ננסה לברר מה צריך לכתוב ונפרסם את זה ויוכלו לעשות בכתיבה על ידי סופר ירא שמים.
אז תכתבו כאן בדף אם מעוניינים.
שיהיה לכולם בהצלחה. ובשעה טובה.
המייל: ‏‏[email protected]‏‏

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולן
יש לי כבר 3 ילדים ברוך ה' ומאוד רוצה עוד אחד ולכן אולי אני מדמיינת.... השאלה שלי היא: קיבלתי מחזור כשלושה ימים לפני התאריך הרגיל. אין לי כאבים ברחם כמו במחזור רגיל. הדימום היה בהתחלה חזק ונחלש מהר מידי. האם יכול להיות שאני בהיריון וזה דימום של השליש הראשון??

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום.אני באיחור של שבוע מהמחזור והיום היה לי קצת דם מה זהאומר.?ועשיתי בדיקה של הריון ויצא לי שלילי , האם הבדיקה היתה אמיתית האם המקלון הראה לי מוקדם מידי?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולן אני חדשה כאן המחזור האחרון שלי היה באמצע דצמבר האחרון עשיתי בדיקת דם אתמול ויצא לי בטא 29 ,היום פתאום לפני 3שעות דימום כבד יחסית כמו מחזור ודם אדום אדום,בכול אופן הייתי במרכז בריאות האשה יצא בדירת שתן חיובי חלש אין שק האיון כרגע כי כביכול זה השבוע הריוו צעיר מאד כרגע ,נישלחתי לבדיקה עוד שבוע לראות מה קורה.אגב,יס לי כאבים כמו של מחזור אחד על אחד אמרו שיש חשש להפלה או שזה פשוט ימשיך וייתקדם יפה אני לא יודעת מה לחשוב ?,מי שמעה על מיקרים כאלה..אגב ב״ה יש לי תינוקת מתוקה מהריון ראשון

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

סורי על שגיאות הכתיב אני מהאייפון

הי חברה שלי
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי ,בנות אני בשבוע 5 לפני יומיים התחילו דימומים עם כאבים בבטן התחתונה ממש כמו מחזור הדימום עצמו אדום בורדו עם קרישי דם קטנים הלכתי למיון הרופא בדק אותי באולטרהסאונד אמר שיש שק הריון ולא נראה עובר כי מציין שכנראה זה הריון צעיר ואין עדיין דופק בשלב זה אמר שלפי התרשמות שלו מדובר בהפלה שלמה אבל אמר שיכול להיות שזה הריון צעיר רק עם הפלה מאיימת אמר לי ללכת הביתה לחכות כמה ימים וללכת שוב לרופא נשים לבדוק מה קורה היום הדימום נחלש ואין כאבים עשיתי גם בדיקת בטא היום בבוקר תוצאות קודמות לבטא היה 31 ואח"כ 202 נראה מה יהיה יש לי תור היום אחרי צהריים לרופאת נשים מקווה לטוב רציתי לשאול האם למישהי קרה מקרה דומה והסתיים בהריון תקין ומוצלח?

המון הריונות תקינים מתחילים עם דימומים (אפילו דימומים כבדים).
הימצאות שק הריון ובטא בעלייה הם סימנים טובים.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

תודה יעל זה כבר קצת מרגיע לדעת שיש עוד תקווה היום אחרי הצהריים הולכת לרופאת נשים וגם תהיה תשובה בערב לבדיקת בטא נראה מה יהיה מקווה לטוב ....

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום.איחר לי המחזור בכמה ימים.ואז התחילו כאבים ודימום.יש מצב שפשוט הגיע המחזור באיחור כ"כ גדול?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שוש

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שושי אני בשבוע 10 להריון יש לי דימומים יום כן יום לא. לפעמים 4 יום מפסיק חוזר .הרופאה אמרה יש דופק ויש שק הריון מה אפשר לעשות? והאם הריון יהיה תקין בעזרת ה'? אני אחרי 2 לידות ברוך ה' וילדים בריאים תודה

שלום שושי, המלצתי החמה היא להיות מאד קשובה לעצמך, אם את זקוקה למנוחה -נוחי, אבל יותר חשוב מכך שתעשי הכל כדי שתרגישי נעים וטוב, מוגנת ובמקום שבו את רוצה להיות. הסירי פחד מליבך, היי אמיצה והמשיכי להאמין. הכל לטובה
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום, לפני חודשיים נכנסתי להריון ואחרי כמה ימים התחילו כתמים חומים במשך כמה ימים ואחר דימום שנגמר בהפלה טבעית.
השבוע בה נודע לי שאני שוב בהריון ממש בהתחלה ואתמול התחילו לי שוב כתמים חומים ממש חלש.
מה זה אומר? האם זה אומר שזה כמו פעם שעברה.
אציין שיש לי שתי ילדים ובהריון שלהם לא היה כתמים.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום בנות, שבוע 5.9 דימומים קלים ,לאחר יומיים דימומים שהתחזקו מאד מלווים בכאבי בטן חזקים וכאבי גב, לפני הדימומים החזקים נצפה שק הריון חלמון ודופק.. מה הסיכוי שכך יהיה בעוד שבוע? כמה זמן יכול להימשך הדימום והריון תקין , יש למישהי מושג?אני כל הזמן חושבת וחושבת ... אני בת 38 נ +3 ככ רוצה שזה יגמר טוב, מעבר לזה אני אמורה לעשות ססי שלייה בשבוע 11 אם אמשיך לדמם יוכלו לבצע את הבדיקה?

לאחר יומיים דימומים שהתחזקו מאד מלווים בכאבי בטן חזקים וכאבי גב, לפני הדימומים החזקים נצפה שק הריון חלמון ודופק.. מה הסיכוי שכך יהיה בעוד שבוע?
אם יש לך דימום עם כאבים חזקים, לכי להיבדק! (מיון היום בערב, או מוקד מחר בבוקר). יעשו לך שם מייד אולטראסאונד ויפטרו אותך מהתהיות.
בכל מקרה, אם ההריון נמשך אין שום בעיה לעשות סיסי שיליה גם עם דימום.
בהצלחה.
שלום לכולן, אני בשבוא 5+ , יש לי ילדה מקסימה בת שנתיים וחודשיים. בהריון הראשון לא היו לי דימומים בכלל. עשיתי בטא בשבוע 5+2 ויצא1210. לפני4 ימים החלו לי דימומים חלשים (יותר בגוון חום אבל כשמנגבת ניגוב אחד יוצא יותר אדום). הגעתי למחרת למיון נשים ובאולטרסאונד נצפה שק הריון בתוך הרחם אבל עדיין בלי שק חלמון ודופק. נקבע לי תור לאולטראסאאונד חוזר בעוד שבוע. אני יוצאת מהכלים, מפחדת לאבד את ההריון. מחר אהיה בדיוק בשבוע 6, האם אמור להיות כבר שק חלמון ודופק? ואם יהיה מה המשמעות של הדימומים? האם אני צריכה שמירה?
אומרים שכל דימום שהוא רק בניגוב, אין מה לחשוש.
בכל מקרה, אם ההריון בסכנה, לא יעזור שתהיי בשמירה.
מה שכן אולי אפשר לקבל כרגע, כל עוד ההריון תקין ומתאים לגיל, זו תמיכת פרוגסטרון (בנרות וגינאליים), צריך מרשם רופא בשביל זה. מידת ההשפעה של זה לא מוחלטת, אבל נותנים כי זה אחד הדברים היחידים שיש לתת בשלב זה.
בשבוע 6 אמור להיות כבר שק חלמון. אבל דופק יכול להופיע גם בשבוע 8 פלוס.
שלום לכולן.

אני אמא לילד מדהים אחד בן שנה ושבעה חודשים.
לפני שלושה חודשים עברתי הפלה טבעית בשבוע שמיני. ההריון כולו היה רצוף בדימומים מסוגים שונים וזריקות הפרוגסטרון לא הועילו.
היום בשבוע תשיעי, לפני מספר ימים חליתי בשפעת שלוותה בחום בו טיפלתי באקמול.
לפני כיומיים התחיל לצערי דימום לא מאסיבי עם כאבים בבטן התחתונה. פניתי למיון נשים ושם אמרו שיש דופק והכל נראה תקין אך עלי לשכב שבועיים כי יש סיכוי של חמישים אחוז להפלה.
הדימום ממשיך, בא והולך.
מה לעשות, אני משתגעת... כל כך מפחדת לאבד עוד הריון.

הדימום התחזק מאוד (ברמה של מחזור רגיל), אתמול באולטראסאונד עדיין לא רואים עובר (רק שק הריון בתוך הרחם). הרופא אמר שהסיכויים הם 50 50 ושבעוד שבוע נעשה שוב אולטראסאונד ונדע בוודאות. אני חושבת שאני מאבדת את ההריון (הדימום שהתחזק ... (קצת גושי) , כאבי גב תחתון (כמו במחזור), הרגישות באזור השדיים נעלמה) ואני חוששת שהרופא סתם נטע בי תקוות שווא שהכל עוד יכול להסתדר בגלל שראה שההריון חשוב לי. הייתי מעדיפה שיומר לי את האמת בפנים אבל הוא מאוד נזהר להיות דיפלומטי. מה אתן חושבות?, באמת עוד יש סיכוי שההריון יתפתח באופן תקין או שעצם התחזקות הדימום והעובדה שלא נצפה שק חלמון בשבוע 6 כבר מעידים על כך שאני עוברת הפלה. בבקשה בנות, מה אתן חושבות באמת (בלי "לרחם" עלי).
בכל מקרה, אם ההריון בסכנה, לא יעזור שתהיי בשמירה.
זו אני שכתבתי. למען הסר ספק - הכוונה להריונות צעירים מאוד. מורים על שמירה, על תמיכה הורמונלית, אבל אף אחד לא יודע מה עוזר ומה לא. פשוט מחזיקים אצבעות.

בבקשה בנות, מה אתן חושבות באמת (בלי "לרחם" עלי).
דעתנו לא תעזור, כי זה באמת שלב שבו אין הרבה מה לעשות, רק להמתין... המציאות תגיד את דברה.
זה קשה מאוד לדעת שאין לנו כמעט שליטה בשלב זה (אפילו פחות מאשר בשלבים אחרים של ההריון וההורות).

מאחלת לשתיכן הריון תקין ובריא וידיים מלאות. hug

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי,מנסה להכנס להריון כמה חודשים, מחזור סדיר 28-30 יום, החודש אחרי 27 ימים קיבלתי כאבי בטן חזקים וחולשה ברגליים ולאחר שעה מחזור (פד ליום)נמשך יומיים וחצי הדימום נגמר ללא סימנים, שהמחזור/דימום נגמר החלו בחילות כבר 5 ימים וגם עויתות בבטן שבאות והולכות, עשיתי בדיקה ביתית ויצא שלילי ,יש מצב שמדובר בהריון? האם מומלץ לבצע בדיקת דם?

הי, רק רציתי לעדכן שלצערי הדימום אכן התפתח להפלה מלאה. קיבלתי אתמול כדורים שיעזרו בניכוי הרחם. בע"ה מקווה להיכנס להריון בקרוב ושהפעם הכל יהיה תקין.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

פורים שמח???? אני בשבוע שישי קמתי ליום פורים יום השמח בשנה אך אבוי יש לי דימום חזק ואדום כאבים חלשים כולי מבואסת ואין רופא היום. מה לעשות האם הכל אבוד. דרך אגב הריונות קודמים לא היה דימומים בכלל פליז עזרו לי

אין רופא אבל יש מוקד קופת חולים. פני לשם לבדיקת אולטרסאונד.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

פורים שמח! !! הייתי הסעידה במסיבה לא השתגעתי אבל שמחתי מהמוזיקה והחבר'ה ממש אני מדממת וגבישי דם אני מאמינה שזה נפל. מחר אני רצה לרופא. הלחץ שלי מגרידה רק שלא השאלה אם יש מצב שירד הכל לבד. והאם זה מסוכן להכלט להריון אחרי דבר כזה כדאי לקחת כמה חודשים מניעה?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

ברוך השם יש לי חמישה ילדים! אך כבר מלפני חמישה חודשים אני מנסה להכנס להריון נכנסתי אך לצערי זה נפל טבעי ממש בהתחלה..כעת אני שוב בהריון בשבוע השישי ושוב דימומים עם מעט קרישי דם בתקווה שיפסק ועוד היום הלך לבדיקה. המוזר הוא שבחמשת ההריונות הקודמים לא סבלתי אף פעם מדימומים והיום אני ממש לחוצה והאמת גם מפחדת..

שלום בנות, נואשת לרוגע נפשי.. אני בשבוע 13 וכבר במשך 4 שבועות יש לי הפרשות חומות. חוויתי גם דימומים שתן ובכל פעם נבדקתי אצל הרופא שטען שיש צורך במנוחה. בלילה האחרון חוויתי ממש זרימה של נוזל חום כהה בשירותים , כאילו מחזור חום. התור שלי רק בעוד שבועיים ואני לא נושמת. אוסיף לציין שאני לאחר שתי הפלות שהסתיימו בשבועות מוקדמים ללא דופק. האם מישהי מכירה את הנוזל החום הזה? מה יכול להיות?
לא כל דימום מסוכן להריון אבל בהחלט כדאי לבדוק כי לא אמור להיות דימומים בהריון. ברפואה סינית יש פורמולות צמחים שמסייעות ליציבות ההריון במקרים של הפלות חוזרות. אם תרצי אוכל להמליץ לך על מטפל שמתמחה בתחום.

אני אשמח לכל המלצה שתעזור..
שלום לכולכן..
אני ובעלי כבר שנה מנסים להכנס להריון.. ללא הצלחה.
השבוע החל לי דימום שונה מווסת והדימום החל שבוע לפני שהייתי אמורה לקבל וסת.
הדימום נמשך כבר 6 ימים.. כרגע ביצעתי בדיקה ביתית והיא יצאה שלילית. האם לנסות לעשות עוד בדיקות עוד שבוע - שבועיים או שפשוט לא לתלות תקוות?
הייעבורי יח בבקשה עזרה אני כבר משתגעת אתמול בלילה גיליתי הפרשות חומות כאשר לפני יונים הייתי אצל הרופאה אני בשבוע 7 ולא היה דופק ושוע לפני היה לי דימום ראו שק הריון חוח לבון
רינת, הפרשות חומות אמורות להדאיג פחות - זה "דם ישן" שמתנקה, ולא דימום טרי (אדום).
אם את בלחץ את יכולה ללכת למוקד קופ"ח ולהיבדק שם על המקום.
עדיין, צריך לזכור שבשבוע הזה, כל עוד לא ראו דופק, בדיקה כזו תתן לך רק מעט מידע. ומה שקשה בשבועות הראשונים הללו זה האי ודאות... בהצלחה.
קישור | העבר | מחק *חרדתית* (09.04.2012 18:26):
היי אני בת 32 לפני כחודשיים עברתי הפלה נדחית בשבוע 6+2 עכשיו אני שוב פעם בהריון בשבוע 5 היו לי דימומים חזקים שאחרי יישומים עברו. עשיתי בדיקת דם הבטא היה 5500 בבדיקה גינקולוגית ראו שק הריון שק חלמון בלי דופק. עכשיו אני בשבוע 7 ואתמול היו לי הפרשות חומות למשך שעתיים וזהו אבל אין לי בחילות ולא כלום ואני מרגישה שכאילו זהו . אני משתגעת יש מישהי שיכולה לעזור?????? תודה
הייתי צריכה לקבל מחזור ב6.4.12 והמחזור איחר לי עשיתי בדיקת הריון בידית יצאה שלילית לאחר שבוע איחור עשיתי עוד 2 בדיקות ביתיות ויצא שלילי ואז החלו הפרשות חומות כהות ולמחרת ממש דימום בהיר עם הפרשות חומות (לא ציינתי שאני ילדתי בקיסרי לפני חצי שנה ) , האם למישהי היה מקרה דומה האם יש סיכוי שזה הריון ? ???? יש לי בחילות ותחושות שחויתי בתחילת ההריון הקודם שלי , אני ממש אשמח אם תגיבו לי
שלום לכולם, אני ממש צריכה את עזרתכן... אני אחרי טיפול IVF בתחילת ינואר, ב 22 לינואר/12 הייתי צריכה לבצע בדיקת בטא אך לצערי גיליתי שהתשובה כבר שלילית מהמחזור שקיבלתי 3 ימים לפני כן ב 19.1.12 המחזור בחודש פברואר לא הופיע והמחזור אחריו הגיע רק ב 17.3 כרגע אני באיחור אומנם של כמה ימים אבל עדיין... יש סיכוי שאני בהריון???
שכחתי להוסיף שעדיין אין לי ילדים.
אה ובחודש איחור של המחזור ביצעתי פעמיים בדיקות הריון ביתיות ויצא שלילי
היי, היה לי מחזור ליומיים עם דימום רציני כשבדרך כלל יש לי דימום 7 - 8 ימים , מאז אני מרגישה סחרחורת כשאני קמה , עייפות , כאבי מחזור קשים עם התכווצויות בבטן ובגב,יש לי גודש בחזה,יש לי שניי ילדים , מה אתם אומרות האם אני בהריון אני עובדת עצות , עוד לא עשיתי בדיקה ולמה כואב לי כל כך שבוע אחרי יומיים של מחזור ? .
אלמונית נואשת, מדוע אינך פונה לרופא שלך?
את הלא מטופלת IVF.
מה עניין סיכוי של הריון, כשיש בדיקות פשוטות לוודא את זה?
אני כבר שלושה חודשים לא מטופלת IVF... ולא יצא לי לפנות לרופא מאז כי לאחר שקיבלתי בטא שלילית הם החליטו שאני צריכה לעבור ניתוח לסתימת החצוצרות כי בכל מקרה איני אוכל להרות באופן טבעי... מה אני אגיד לך האמונה מלווה אותי יום יום אני לא שלמה עם עצמי בקשר לניתוח ומאמינה בכל ליבי שאוכל להכנס להריון באופן טבעי... בכל פניה לרופא עם כאבי בבטן הם מסתמכים על ההסטוריה הרפואית מבלי לבדוק אותי אפילו... העניין הוא שבחודש פברואר לא קיבלתי מחזור כלל והחודש הוא מאחר ביחס למחזור הקודם ויש לי כבר כמה ימים כאבים בבטן התחתונה... שאלתי באמת האם מישהי מכירה ויודעת האם יש סיכוי לאור העובדות..
ובנוגע לבדיקות הפשוטות אני ממש מפחדת לעשות כדי לא להתאכזב... בחודש איחור ביצעתי פעמיים ויצא שלילי
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני בשבוע חמישי בערך, היום התחיל לי דימום קטן שלאחר כמה שעות ה]ך למשהו שנראה כמחזור לכל דבר, הלכתי לרופאה שאמרה כי היא עדיין לא רואה שק הריון ובנוסף ראתה כי ברחם ישנם קרישי דם.... האם זה אומר שזו הפלה באופן מוחלט?

בוודאות היית בהריון?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

2 בדיקות הריון ביתיות הראו שכן

אני לצערי לא רופאה בשביל להגיד לך בוודאות... ראשית כל אני מאחלת לך בהצלחה והלוואי ואת בהריון ולא חווית חלילה הפלה.. מה שכן מומלץ שתלכי שוב לרופא לבדוק.. אני מכירה שיש דבר כזה דימום בזמן הריון ולא חושבת שקרישי דם מעידים דווקא על הפלה... בכל אופן המון בהצלחה... אשמח אם תוכלי לעזור לי במידה ואת מכירה/שמעת/חווית מהמקרים שציינתי מעלה... אני באמת כבר נואשת happy
אזזזז אני לא בהריון sad
אני כבר ביום השני של המחזור והדם חום יבש ואין כאבי מחזור יתכן וא י בהריון? או שזה ענין של כמה ימים עד לווסת. אני כן מרגישה תלחות הזו כאילו יוצא דם מהנרתיק כמו במחזור וכן יוצא אבל מעט מעט וחום. אני 4 חודש אחרי הפסקת גלולות
רעיון לעצירת הדימום. לעיונכן יקרות (09.05.2012 08:34):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

יש פתרון של קמיע למניעת דימום בדוק ומנוסה.
ממליצה בחום.
לקחת עור צבי ולתת לסופר סת"ם שיכתוב את הפסוק בתהלים : והיה כעץ שתול על פלגי מים וכו' עד סופו: וכל אשר יעשה יצליח.
הסופר צריך להיות ירא שמים ויטבול במקוה לפני הכתיבה או שטבל באותו היום. ולהזהר לעטוף את הטקסט בניילון נצמד כמה פעמים שלא יירטב.
ואנו עשינו עוד עטיפות(כל אחת איך שמבינה ). וחייבים לפחות 2 כיסויים כלומר עטיפות. ולשאת את זה על האשה - כל הזמן. אבל ממש כל הזמן ולא להוריד חוץ מאשר במקלחת ומיד אחר כך לשים בחזרה .
זהירות: זה קדוש שלא יזרק ולא ייטנף.
הנסיון מראה ב"ה הצלחות.
שיהיה בהצלחה.
ידוע לי על גמ"ח כזה שמשאיל חינם אך הכל תפוס לכן כדאי לא לחכות אלא לעשות זאת. ושיהיו בשורות טובות.
אנחנו זקוקים להרבה ילדים בבתי ישראל שיוסיפו אור ושמחה.

אור ושמחה לכווולם.(-

אם יש שאלות אשמח להשיב כאן.
}


רעיון לעצירת הדימום. לעיונכן יקרות (09.05.2012 08:58):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

רציתי להוסיף עוד דבר חשוב.
הקלף מעור צבי צריך שיהיה דק ולא עבה כדי שהכתיבה תשאר על הקלף שלא יישברו האותיות וגם כדי שיהיה יותר עמיד ולא ימחק.
ועוד דבר חשוב מאוד: כל עוד הקמיע על האשה היא לא תוכל ללדת . לכן יש להסיר את הקמיע כשנכנסים לזמן הראוי ללדת, כמו בחודש התשיעי. ולשמרו במקום שמור ונסתר. ולהזהר בכבודו. אלו פסוקים קדושים מאוד!!!
הפסוק מופיע בפרק א' בתהלים פסוק מס' 3 (ג').
לדעתי המקום הנח ביותר הוא לחבר לחזיה עם סיכת בטחון.

ושוב: בהצלחה.
}

מישהי מכירה את הפעולה של סלילי יישור לסתימת החצוצרות??
קישור | העבר | מחק *ויקטוריה* (11.05.2012 22:37):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות אז ככה אני בת 28 נשואה שנתיים ומנסה להיכנס להריון החודש קיבלתי איקקלומין המחזור איחר ב5ימים אבל מחזור מוזר ולא אופייני לי יומיים של הפרשות חומות יומיים דימומים בצבע מוזר וככה ושוב חום ונעלם בדרך כלל המחזור שלי הוא שבוע של דימומים מטורפים אני לא רוצה להתאכזב שוב ולכן לא עושה בדיקה ביתית מה שכן אני דיי חלשה ויש לי קצת בחילות יש סיכוי קטן לבשורות טובות בבקשה תענו לי .....

קישור | העבר | מחק *ויקטוריה* (12.05.2012 10:46):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

בבקשה תענו לי זה דחוף אני משתגעת....

הלוואי.. מחזיקה לך אצבעות
שלוםמהספקת לום לכולן,
אני בת 36 יש לי שני ילדים בריאים שנולדו לאחר הריון טבעי וללא דימומים או בעיות. הגדול בן 8 והקטן בן 5 מזה קרוב לשנה אנו מנסים ..
לפני 10 חודשים נכנסתי להריון שהחזיק רק 7 שבועות בשבוע 6.3 החל דימום לאחר שנצפה שק הריון ברחם עדיין ללא דופק הדימום נמשך מספר ימים ומאחר ולא היה דופק נתנו לי כדורים הגורמים להפלה (ציטוטי).
לאחר כ5 חודשים הריתי שוב הפעם ההריון נמשך 9 שבועות כבר ראו דופק אך בשבוע ה9 החל דימום חום וצמיגי שהתגבר ולמרות שלאחר יומיים של דימום הסתיים בהפלה טבעית ללא התערבות.
עכשיו אני בנסיון נוסף כבר די מיואשת למען האמת הרופאים אמרו לאחר ההפלה השניה כי רק לאחר 3 הפלות רצופות בודקים את נסיבות ההפלה.
אתמול היתה לי הפרשה דמית ורודה בניגוב שלא התחדשה.
אני חוששת לבצע אולטרסאונד כי יודעת שעדיין מוקדם מדי.
האם יש למישהי מושג האם יכולה להתגלות קרישןות יתר בהריון גם לאחר שני הריונות תקינים?
לא ציינתי שאני בשבוע 5.4
תודה רבה ..
יש לי שאלה אני אחרי הזרעה קיבלתי מחזור ויש לי בחילות והקאתי האם יכול להיות שאני בהריון
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות ..... אני בת 28 מנסה להיכנס להריון ראשון ... המחזור איחר לי בארבעה ימים ולאחר מכן הופיע דימום קל חום אדום חלש ורק בניגוב ראיתי אותו ... היום בבןקר כשכנסתי לשירותים היו לי גושי דם מאוד אדומים ממש דם שנקרש... האם יש למישהי מושג מה זה יכול להיות????????????????????????????

בבקשה שמישהי תענה לי אני בלחץץץץץץץ
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

יש לי שאלה אני אחרי הזרעה קיבלתי מחזור ויש לי בחילות והקאתי האם יכול להיות שאני בהריון
כן יכול להיות מאוד שאת בהריון גם לי הייתה הזרעה דיממתי וחשבתי שזה מחזור בסוף גילו שזה הריון אומנם ההריון לא היה תקין ועשיתי הפלה אבל הבנתי מהאחיות שאחרי הזרעה 80% מקבלות מחזור

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

יש לי שאלה אני אחרי הזרעה קיבלתי מחזור ויש לי בחילות והקאתי האם יכול להיות שאני בהריון
כן יכול להיות מאוד שאת בהריון גם לי הייתה הזרעה דיממתי וחשבתי שזה מחזור בסוף גילו שזה הריון אומנם ההריון לא היה תקין ועשיתי הפלה אבל הבנתי מהאחיות שאחרי הזרעה 80% מקבלות מחזור

_חדשה_ לכן חשוב לבדוק את המקרה

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

_שמישהי_

אני יודעת כאשר אני מקבלת מחזור הוא מתחיל בצבע חום חלש ומתחזק לצבע אדום חזק עם קרשי דם וכך נראה שזה קורה להרבה נשים מתחיל חלש ומתחזק על מנת שתהי רגועה תעשי בדיקה

הבדיקה יצאה שלילית ..אך זהו אינו מחסור רגיל שלי... והוא גם ממש איחר יש צורך לעשות עוד בדיקה
עזרה?
אני בשבוע חמישי להריון, בשבת האחרונה החל לי דימום חום שהמשיך כל השבוע עם כאבים (כמו במחזור) בחלק מהזמן, אתמול הדימום קצת נחלש והפך מחום לאדום ורוד, אך היום הוא שוב התחזק.. מה זה אומר?
האם זו התחלה של הפלה? או שזה משהו נורמלי לתחילת הריון??
הא שכחתי להוסיף שהייתי אצל הרופא והוא ראה שק הריון ואמר שהוא קצת יותר קטן מהגיל שהוא צריך להיות
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות. אני בשבוע 11 וכבר המשך השבוע האחרון יש לי המרשות חומות אדומות וזה אחרי דימום חזק שהיה לי לפני שבוע וחצי . הייתי אצל 4 רופאים כבר. כולם בודקים ואומרים שהכל בסדר והעובר מתפתח כמו שצריך והגודל מתאים לגיל ההריון. לפני כל פיפי אני חושבת פעמיים אם ללכת לשרותים מרב פחד שיתחיל דימום. אתמול דווקא לא היו הפרשות בכלל והיום בערב התחיל שוב וכמויות יפות. עוד שבוע בדיוק יש לי שקיפות אז אני מחכה בסבלנות

ערב טוב לכולם. אני כל כך שמחה שמצאתי את הדף הזה. עשיתי בדיקת דם ביטא ויצא 11 ואני מדממת.משהי יודעת אם יש סיכוי שזה יחזיק??? משהי התנסתה בזה??? אני דואגת. אתמול עשיתי את הבדיקת דם ומחר הרופא ביקש שאעשה בדיקת דם נוספת כדי לראות אם הביטא עולה או יורדת. משהי התנסתה בבטיא 11 עם דימום?? דימום כמו של מחזור. אשמח מאד מאד לתשובה!!! תודה רבה רבה
שכחתי לציין אם זה משנה שהבדיקת דם שעשיתי היתה אחרי איחור של שבוע וחצי. תודה למי שתגיב sad
אסי שלום
כמו שכתבו לך גם בדפים אחרים, כנראה שמדובר בהריון צעיר מאד-מאד שנפל. זה מאד נפוץ. מאחלת לך הצלחה במחזור הבא!
בבקשה שמשהי תגיב אני ממש זקוקה לזה...
אמן. תודה רבה. למה נפל? אני קוראת כאן על הרבה מקרים של נשים עם דימומים שההריון המשיך. לא??
לא בבטא כזאת באיחור כזה. צר לי. הסיכוי קלוש מאוד.
מציעה לך להרפות. לנשום, לאסוף כוחות, להמתין לסיבוב הבא.
hug
יעל נשמה.תודה רבה שאת עונה לי. מחמם את הלב. מחר יש לי עוד בדיקת דם. אם תירצי אעדכן אותך. המון תודה
ותודה רבה גם לפלוני אלמונית שענית לי! תודה !!
אני מעדכנת.. עשיתי הבוקר בדיקת ביטא נוספת.. מ11 ירד ל5.. עצוב לי !! עצוב לי !! עצוב לי !! האחות אמרה שכניראה זה נפל.. מחר יש לי תור לרופא.. עצוב לי קשה לי !! אני ממש זקוקה לקצת עידוד.. גם לא שיתפתי בזה אף חברה..
יעל עדכנתי במה שקורה איתי.. עצוב לי מאד מאד..
אסי, אני כל כך מצטערת בשבילך hug-sad

אני ממש זקוקה לקצת עידוד
תראי, אני יכולה לכתוב לך כל מיני דברים שיראו לך את הצד הפחות גרוע שבזה, אבל ממש לא בטוח שזה יעודד אותך, כי את רצית להיות בהריון, עכשיו, ולהמשיך להיות בהריון עד שהוא ייגמר בתינוק מתוק. וזה לא קרה הפעם. וזה עצוב וזה קשה, וזה בסדר לכאוב על זה.
בכל זאת אני אכתוב לך, והלוואי שזה יעודד אותך:
ככל הנראה (כך אני מסיקה מהנתונים שנתת) לא היה עדיין עובר, לא מת לך עובר, את צריכה להיפרד רק מהרעיון של הריון ולא מיצור חי ממש. ככל הנראה (שוב, כך אני מסיקה, מקווה שזה אמנם כך) זה ייפול לבד בדימום כמו-ויסתי ולא תצטרכי גרידה כירורגית או התערבות רפואית כלשהי, או לדמם כמויות גדולות כמו בהפלה של הריון מפותח יותר. בדר"כ כשהריון מפסיק להתפתח בשלב כזה זה מפני שהעובר לא היה תקין, ולכן טוב שהוא לא התפתח (ה' יודע מה הוא עושה)

שוב hug-sad ועוד hug-sad
בהצלחה בפעם הבאה

ערב טוב יעל יקרה!!! אין לי מילים להודות לך על הזמן שאת מקדישה לי וכותבת לי.אני מעריכה זאת מאד מאד. אם אפשר לשאול שאלה בבקשה
את כותבת לי שאני לא אצטרך גרידה בגלל שההריון צעיר?? אפשר לשאול בבקשה לפי מה את כותבת לי את זה?? כמובן שזה קצת מעודד. אשמח קצת יותר להבין בבקשה. אלפי תודות לך!!
תראי, זה יותר ניחוש מושכל (או תחושת בטן שמבוססת על הניסיון הפרטי שלי) מאשר מסקנה חותכת, אבל הבטא הנמוכה די מרמזת על זה.
עם בטא כזאת אני מנחשת שיהיה לך רק דימום ולא תצטרכי הוצאה של חומר הריוני. בדר"כ כשיש דברים שצריכים לצאת חוץ מדם (כלומר עובר, או אפילו רק שק הריון) לוקח לבטא יותר זמן לרדת לרמות כאלה נמוכות.
אני מקווה שאני לא טועה.
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (03.07.2012 22:32):
שלום לכולן. אהבתי את הפורום, כל הכבוד על השיתוף של כולן!
רציתי להתייעץ איתכן, אולי למישהי היו תופעות כמו שלי, אשמח לשמוע.
לאחר שקיבלתי מחזור בפעם האחרונה וחקרנו מתי מגיע הביוץ והכל, יש לציין שהמחזור שלי מגיע כל חודש ובאופן סדיר, ממש יומיים לאחר מכן הרגשתי מלא תופעות של הריון. הרגשתי שהחזה גדל והפיטמות גם כן, פתאום יצאו לי פצעים (כל התופעות קרו יחד). לא יודעת לגבי שאר התופעות, אולי פסיכולוגית, אבל הרגשתי נשירה גדולה יותר, בטן שונה וטיפה התעגלה (גם כשלא אוכלת כמעט במשך היום ובדר"כ במצב כזה הבטן שטוחה). כשהגיע הרגע לקבל, קיבלתי. ישנו דימום כמו של מחזור, אבל משום מה החזה עדיין גדול יותר מאי פעם. גם כשהייתי מקבלת לא הגעתי למצב כזה. כבר חודש החזה שלי גדול יותר. האם יש טעם לבדוק בכלל? יש למה לצפות?
ניסית לקנות בדיקההתחלתית-של שתן בבית מרקחת או סופרפארם?
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (03.07.2012 22:36):
לא. אמרו לי לחכות אחרי מועד המחזור שבוע. אני מקבלת כל 28 יום.
יש בדיקות שהם אמינות ב99אחוז והרעיון שלהם שזה מראה עוד לפני האיחור במחזור..אז אם קשה לך לחכות ובצדק לדעתי.אולי תקני בסופרפארם.זה עולה בין 20 ל30 שקלים.. מה את אומרת?
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (04.07.2012 19:36):
אני הבנתי שהבדיקות מראות רק אחרי מועד קבלת המחזור. אם אפשר לדעת לפני, ברור שאקנה. אני אבדוק את זה תודה. את יודעת אולי מה השם של המוצר?
ערב טוב לך. מה שלומך? כמו שאני יודעת מנסיון שלי,הבדיקות האלה מראות עוד לפני האיחור במחזור, ובטח כשיש איחור. גם כתוב עליהם את זה. יש במוצר הזה כל מיני אפשרויות. אחד מהם זה "מקלון הזהב". יש עוד כמה, את תיראי כתוב עליהם שזה בדיקת הריון.זה נימצא בסופר-פארם ליד הבדיקות ביוץ, וליד תרופות שאפר לקחת לבד כמו אקמול. תעשי סיבוב בסופר-פארם,ותיראי את זה. במקרה שלא מצאת תבקשי מהרוקחת בבית מרקחת של הסופר-פארם,או של בית מרקחת אחר. סבבה?? הבדיקות האלה הם 99 אחוז אמינות. אשמח לשמוע ממך מה התחדש או מה התקדם. בסדר?? ערב טוב, ובשורות טובות !!
בנתיים שיהיה לך הרבה בהצלחה.אני מחזיקה לך אצבעות. וכל שאלה שיש לך, אם אדע לענות,אשמח. ביי ביי
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (04.07.2012 22:41):
אסי תודה רבה לך. אני אעדכן אותך :)
היי..לילה טוב.. שיהיה בהצלחה.. אשמח לשמוע ממך..
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (05.07.2012 14:40):
עשיתי את הבדיקה, אבל לא על הבוקר, מחוסר סבלנות. יצא שלילי. אבל רשום שאם יוצא שלילי, לעשות בדיקה לאחר שבוע ממועד המחזור. אז אני אחכה עד יום שני. אם לא, ננסה שוב :)
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (05.07.2012 15:06):
פשוט לא ברור למה גדל לי ככה החזה... מוזר זה בחיים לא קרה לי...
היי.. צהריים טובים. מה שלומך? בקשר למה שאת כותבת על שגדל לך החזה..סתם משהו שקרה לי באופן אישי.. לא בטוח שזה קשור,אבל אני אספר לך..לפני כמה חודשים היתה לי תקופה של כאבים בחזה.. ממש כאב לי מאד.. כמו גודש של אישה מניקה.. וממש דאגתי ולא הבנתי.. וכבר פניתי לכירורג-שד והוא שלח אותי לעשות אולטרסאונט.. בקיצור, בסוף הוא לא מצא שום דבר, והוא רק הסביר לי שיש נשים, שפתאום בלי קשר לכלום, נהיה להן שינויים הורמונלים בגוף. או בזמן מחזור או בזמן ביוץ,והוא אמר לי שיש נשים שהשינויים ההורמונליים באים להם לידי ביטוי לדוגמא בגודש בחזה. אז אולי זה מה שקורה איתך? כואב לך בשד?
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (05.07.2012 16:27):
לא ממש לא כואב לי. זה פשוט מוזר, כי עשיתי הערכה מתי אפשרי שיהיה יום הביוץ ולפי ההערכה לאחר יום הביוץ האפשרי האחרון שלי, ממש יום אחרי, פתאום הרגשתי שהפטמות גדלו. חשבתי שאני מדמיינת אבל מאז כל החזה גדל לי. והוא עדיין גדול. חודש לפני, ניסינו להיכנס ולא ממש ידעתי מתי הביוץ מתרחש, ומסתבר שטעינו בגדול בתקופת הביוץ ולא היה סיכוי שאכנס. אבל בכל זאת חשבתי שפעלנו נכון. ובסוף קיבלתי. ומן הסתם לא היו שום תופעות להריון. כך שאני קצת שוללת הריון דמי. זה פשוט מטריד אותי הקטע הזה. לא נורא אם אני לא בהריון, מקסימום ננסה שוב.
קודם על שיהיה המון בהצלחה!! ותישי לב אם יש פתאום שינוי בחזה.אגב איך עשית את החישוב של הביוץ? עם בדיקה שקונים בבית מרקחת?
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (05.07.2012 17:00):
לפי מחשבון באינטרנט. תודה מותק. אני בודקת כל הזמן
סתם אגב אני עברתי הפלה לפני יומיים sad
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (05.07.2012 21:55):
אני ממש מצטערת בשבילך. באיזה שבוע היית?
היי..הייתי ממש בהתחלה.. תחילת שבוע רביעי.. אבל זה היה עדיין מאד עצוב.. אני נשואה שנה וחצי.. ושמחנו מאד.. מה שלומך?? מה אצלך??
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (06.07.2012 17:45):
ואיך ידעת שאת בהריון בכלל, עשית בדיקה בייתית? לי האחות אמרה שרק שבוע אחרי המועד של המחזור לבדוק בבדיקה בייתית, כלומר אחרי 4 שבועות, להבנתי. אתם מנסים הרבה זמן להיכנס?
היי..happy מה שלומך? אז מה שקרה איתי זה שפתאום שמתי לב שהמחזור מאחר לי בשבוע וחצי, ואז קניתי בדיקת הריון בסופר-פארם בדיקה בייתית להריון, ויצא פס אחד חזק-שזה אומר שהבדיקה תקינה, ופס השני-שמראה אם יש הריון או לא-יצא חלש מאד, ומשהי אמרה לי שפס חלש זה 99 אחוז הריון, ואז מסקרנות קניתי עוד בדיקה, ושוב יצא פס חלש.. ואז עשיתי בדיקת דם ויצא ביטא 11+דימום. התקשרתי לרופא נשים,והוא אמר לי שאחרי איחור של שבוע וחצי,הבדיקה היתה צריכה להיות הרבה הרבה יותר מ11,ונוסף לזה הוא שמע שאני מדממת, אז בכלל הוא אמר לי שהוא לא יודע מה להגיד לי..sad ואז הוא אמר לי לעשות בעוד יומיים עוד בדיקה, והוא אמר לי שאז ניראה אם הביטא עלתה במספר,אז זה סימן טוב, אבל אם היא יורדת, זה לא טוב.. ואז יומיים אחרי עשיתי בדיקת דם, והביטא היתה נמוכה מ5..והדימום התחזק..sad..ואז זה נפל...וזה היה עצוב..
ואם ממש לדייק אז את הבדיקת דם עשיתי אחרי שבוע וחצי, ואת הבדיקה בייתית קניתי פעם ראשונה אחרי 5 ימים,ויום אחרי זה קניתי שוב..
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (06.07.2012 19:20):
הדימום היה חזק? אני מקווה שתהיה הצלחה בעתיד! מישהי פה רשמה משפט שאהבתי. משהו כמו הריונות חזקים צריכים להישאר לא משנה מה נעשה והריונות חלשים צריכים להיעלם. אני חושבת שזה נכון. וחוץ מזה תתנחמי בכך שעדיף הפלה עכשיו מאשר יותר מאוחר, עם כמה שזה עצוב גם עכשיו. אני מקווה שיהיה בסדר :)
קישור | העבר | מחק *המתייעצת* (06.07.2012 19:23):
שלא תביני לא נכון. אני חס וחלילה לא מזלזלת בכאב של הפלה מוקדמת יותר. זה גם יכול להיות משהו שגם אני עברתי, כרגע לא בטוחה... אבל צריך להשתדל תמיד להסתכל על הצד הטוב. זה תמיד מקל...
עברתי הפריה והחזירו עוברים לפני 12 יום ביום הרבעילהחזרה קיבלתי אביטרל, בנוסף אני מקבלת תמיכה של 4 נרות אנדומטרן2בוקר2ערב ביום 9להחזירה החל דימום קל וביוםהעשיריעשיתי בבדיקת דםבטה15 מה הסיכוי ללדעתכן
בטא 15 זה הריון! בשעה טובה!
הסיכוי נראה לי די טוב. הרבה הריונות מתחילים עם דימום קל. בדקת גם פרוגסטרון?
בדקת היום שוב בטא?
היי לכולן,
שמחה מאוד שגיליתי את האתר, אני בהריון שבוע שש לאחר שעברתי הפלה לפני שלושה חודשים, הפלה ששברה אותי נפשית. בשבוע שש הייתי ב us לאחר שהיה לי דימום חום למשך מס׳ ימים. לא נצפה דופק ולמחרת נאמר לי שלפי תוצאות ה HCG שהיו גבוהות ותקינות העובדה שלא ניצפה דופק אינה סימן טוב. בינתיים יש לי דימומים חומים לא כבדים עם כאבי מחזור קלים מידי פעם, חוזרת ל US בשבוע 7. רוצה גם לציין שאין ולא היו אף פעם תופעות לוואי של הריון, מאוד מפחדת מהבדיקה בעוד שלושה ימים ומקווה לשמוע מה אתן חושבות אפילו אם מדובר בבעיה, חשוב לי לדעת מה צפוי לי לכאן ולכאן, חוסר הידיעה קשה לי מאוד וכר ימים שאני רק עוסקת בהריון הצעיר שלי. אשמח לשמוע ממכן.
שלום לך מפוחדת. לצערי אין לי ממש תשובה בשבילך,וגם אם אכתוב לך זה רחוק מיידע מקצועי כמובן. ידוע לי שישנם הריונות שיש בהם דימומים. אבל לגביי מצבך לצערי אין לי יידע בנושא. אני יכולה לומר לך שאני מאד מבינה את הצער הגדול שחוית,אני גם עברתי הפלה עצובה, ככה שאני מאד מבינה אותך.. נישאר לי לאחל לך מכל ליבי שתתבשרי רק בבשורה טובה ומשמחת!! ושמח מאד שתכתבי מה התקדם.. הרבה כוחות בנתיים..
שלום לכולם, אני עברתי הפלה מאוחרת בשבוע 22, ועוד הפלה אחריה בשבוע 10. אין לי ילדים.
המכנה המשותף לשתי ההפלות שהיה לי דימומים משבוע 7, דימום שבא וחוזר אחרי כמה ימים/ שבועות. הרופאים כל הזמן אומרים שהיו לי "המטומות" ברחם, וזה פשר הדימומים. יש למישהי מושג מה זה המטומות? ולמה יש אותן, והאם בגללן נופל הריון? כל שאר הדברים היו תקינים. רק דימומים והמטומות שהולכות וגודלות ברחם.
קישור | העבר | מחק מבולבלת (23.07.2012 16:55):
שלום לכולם .
שהייתי באיחור של 5 ימים עשיתי בדיקת דם יצא בט"א של 5 מההבנה שלי זה לא הריון. אבל אין עדין מחזור !!!!!!!יום חמישי האחרון שכבנו ומאז דיממתי טיפות קטנות של דם ,היום כבר התחיל הפרשות חומות וכמות גדולה יותר .
יום רביעי יש לי עוד בדיקת דם ובחמישי רופאת נשים.
השאלה האם זו הפלה ? יכול להיות הריון? כדי לקנות היום בדיקה ביתית (כבר שבועיים איחור).
מחכה לכל תשובה
תודה
מבולבלת שלום לך,
אולי הפעם הביוץ שלך היה מאוחר מאוד, ולא עבר מספיק זמן עבר בשביל שהריכוז של ההורמון תגדל וימצאו בבדיקה. תמיד שווה לעשות בדיקה חוזרת. בהצלחה!!!!!
קישור | העבר | מחק מבולבלת (24.07.2012 18:56):
תודה שוש על התשובה .
עשיתי אתמול בדיקה ביתית ויצא שלילי ,בכל מקרה מחר יש לי בדיקת דם נקווה לטוב .
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

לא מבינה???
ניסינו בתאריך הביוץ לדעתי גם זה היה התאריך המדויק. עכשיו אני יום לפני מחזור יש דימום חלש של כמה טיפות חום בלי כאבים של לפני בלי התחושה הזו של לפני מחזור ..אין לי תחושה של הריון לא ציצי לא בחילות רעב.אז מה נסגר למה אין התכוצויות של מחזור? תמיד יש לי 5 ימים לפני מחזור דימום חלש ועכשיו הכל מאוד חלש עם זאת אין לי הרגשה של הריון.האם מישהי קרה לה שבמקום מחזור קצת דם וזה היה הריון?

היי, אני בת 24 ואנחנו מנסים כבר חצי שנה להכנס להריון, הפורום הזה מדהים ונראה כי יש כאן נשים שנותנות מענה וזו העזרה הכי נפשית שיש!
אז ככה- החודש עשיתי מעקב זקיקים וגיליתי שיש לי ביות מאוד, אני מבייצת ביום ה22, וקיימנו יחסי מין באותו היום, מה שכנראה לא קרה בחודשים אחרים.
היה לי איחור של 6 ימים, במידה והייתי בהריון, הייתי בשבוע 5+ ואז הגיעו זרמים חזקים, שהם לא אופיינים כ״כ ליום הראשון של המחזור שלי, של דם אדום עם קרישים, וכאבי מחזור רגילים..
האם להמתין כמה ימים לראןת שזהו באמת מחזור, או ללכת לבדוק אם יש שק הריון, בטא של הריון וכו׳..
אהה. וחשוב לציין שב6 ימים של האיחור, היו לי בחילות, כאבי גב- הורגש הריון וכו׳..
מזה אומר אם ההריון הסתיים? אפשר לנסות חודש הבא או לחכות?
אהה.. וגם עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי :(
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי. שמחה שמצאתי את הדף הזה. מאוד רוצה לשתף במה שעבר עלי בחודש האחרון.
בעשרים ושביעי ליולי הפסקתי גלולות. שלושה ימים אח"כ קיבלתי מחזור שנמשך שלושה ימים.
שבוע לאחר מכן (יום עשירי למחזור) היתה לי הפרשה שקופה שזורה בחוטי דם שהנחתי כי היא מעידה על ביוץ.
בדיוק שבוע אחרי (יום 17 למחזור) התחיל דימום עם קצת גושים שהפך להכתמה חומה קלה שנמשכה חמישה ימים (אם כי מדי פעם היה גם דם אדום בניגוב) ובמקביל הרגשתי קצת כמו לפני מחזור (מכונסת בעצמי, רגישה, מרגישה פעילות ברחם). ביצעתי בדיקת הריון ביתית שיצאה שלילית.
למחרת (שזה בעצם אתמול בבוקר) הדימום התגבר והפך לאדום וחשתי בחילה, סחרחורת וחולשה. הלכתי לרופא תורן בקופ"ח (לא הרופא שלי) שהיה גועלי, אמר לי שהדימום הוא וסת, שאני לא בהריון ואפילו לא היה מוכן להפנות אותי לבדיקת בטא כי עברו רק שלושה שבועות מהוסת האחרונה. יצאתי ממנו כועסת וגם עצובה שניפץ לי ככה את חלום ההריון. בערב התחילו לי דקירות כואבות בצד שמאל באזור השחלה.
הבוקר קמתי בלי כאבים, דקירות, בחילות או חולשה, אבל עם דימום אדום (לא כמויות היסטריות).
ועכשיו אני מצד אחד עצובה שאני לא בהריון, אבל מצד שני חוששת שאולי אני בעצם כן וזהו הריון מחוץ לרחם (הדקירות מאתמול בערב הכניסו אותי ללחץ). לא מסוגלת לחכות עוד שבוע כדי לעשות בדיקה ביתית נוספת (עד שיהיה איחור רשמי במחזור). לא רוצה לחזור לרופא חסר הרגישות הזה (שלי יחזור רק עוד שבועיים). הכי רוצה - לגלות שאני בהריון ושהוא תקין.
יש לציין כי בשני ההריונות הקודמים שלי (שהסתיימו בלידת בנים בריאים) היו לי דימומים מאסיביים בשבוע 5 ובשבוע 14.
עכשיו יש לי המון שאלות - יכול להיות ביוץ עשרה ימים מתחילת הוסת? מה אלה הדקירות הכואבות האלה? שמעתי שיש בנות החשות דקירות בזמן ביוץ, אולי אתמול רק היה הביוץ? ייתכן 23 יום מהוסת האחרון?
מה אתן חושבות? אשמח לשמוע סיםורים הזויים שהסתיימו טוב...

היי זאת שעבר עליה חודש הזוי- היו לך דימומים בשבוע 5 בהריון הקודם? איך ידעת שזה לא מחזור? אני כן בשבוע 5, מדממת, עם בדיקת הריון שלילית (שתן), ולא בא לי ללכת לעשות בטא רק כדי שהחלום לא יתנפץ.. מה את אומרת? הגיוני שזה הריון? איך אני יודעת שזה לא מחזור? לפעמים מגלים הריון מאוחר.. אולי זה מוקדם וזה דימום בכלל??
אוף_הלוואי?, הייתי בטוחה שזה מחזור. לא ידעתי שאני בהריון. רק אחרי חודש, כשלא הופיע הדימום הבא בדקתי והאולטרסאונד הראה עובר שמתאים לשבוע 9. יכול להיות שזה קורה לי שוב. אצטרך לחכות לשבוע הבא ולנסות שוב בדיקה ביתית.
מבקשת מידע ממנוסות ממני...

היום בדיקת בטא מאוד נמוכה (32). אם מדובר בהריון כימי - מתי שוב יש וסת? מתי שוב צפוי להיות ביוץ? האם זה יכול להיות כבר בחודש הבא?
אם מדובר בהריון מחוץ לרחם - מה הפרוצדורה? צריך ללכת לניתוח? מישהי יודעת בכמה אשפוז מדובר?

תודה, מקווה שבסוף יוכפל וימשיך רק לעלות! תחזיקו אצבעות!

לשואלת:
כמה ימים אחרי הביוץ בדקת ויצא 32? את לפני או אחרי איחור?
זאת שעבר עליה חודש הזוי, והבחילות המשיכו ולא הרגשת??היו סימנים להריון?
הפעם הדימומים שלי יותר חזקים ממחזור רביל, או שככה נדמה לי כי בכל זאת זה איחר, כמה זמן דיממת?? אני ממש מפחדת ולא בא לי בכלל לעשות בדיקת דם.. פשוט לחכות..
אוף הלוואי, לא היו לי בכלל בחילות. ממש לא הרגשתי בהריון ולכן לא נלחצתי מהדימום. הוא היה ממש מחזור ואפילו חזק. עד היום לא ברור לי מה היתה הסיבה לדימום, אולי עובר נוסף שנפל? בכל מקרה, בהריון השני דיממתי מאוד בשבוע 15 (ממש קרישי דם ענקיים, הייתי בטוחה שזאתה השילייה) ובמיון ראו שזה היה מצוואר הרחם, אז אולי זה מה שהיה גם בהריון הראשון. הדבר הכי מרגיע שאני יכולה להגיד לך, זה שאם ההריון חזק וטוב ובעיקר תקין, הוא ישרוד את זה.
כמה זמן דיממת??
תקשיבי אני יודעת שאני מצפה ומנסה לחיות את המקרה שלי דרך המקרה שלך..
אבל זה ממש מעודד אותי, אומנם גורם לי להתרגש ולפתח ציפיות.. שמיום ליום אני כבר משכנעת את עצמי שאני ממש לא בהריון, אבל אולי אעשה בדיקה וזהו.. לחודש הבא אני צריכה לדעת מראש שאני לט
המשך-
שאני לא בהריון כי אני צריכה לעשות על 3 ימים מעקב זקיקים, לראות מתי בדיוק אני מבייצת..
אז אולי לבדוק כבר וזהו...?
תבדקי. עדיף להתאכזב, להתאבל ולהכין את עצמך לניסיון נוסף מאשר להשאר עם הציפייה הבלתי נסבלת.
לא זוכרת כמה זמן דיממתי. זה היה מזמן ומכיוון שהייתי בטוחה שזה מחזור לא ממש עקבתי. אם את בודקת, תעדכני. אני מקווה בשבילך.
למשיבה, אני אחרי איחור. עוקבת עם השיטה למודעות לפריון אז לפי החישוב כבר היה צריך להיות בטא יותר גבוה (שבוע 5).
היום התחיל דימום יותר רציני כמו של מחזור ממש, אז נראה לי שזה באמת היה הריון כימי.
אני לא יודעת איך יודעים אם זה מחוץ לרחם או כימי ובעיקר מתי שוב אפשר לצפות שיהיה ביוץ.
תודה!
נשמע כמו כימי.
תעשי שוב בטא.
אם זה כימי, היא כבר תהיה מאופסת או קרוב לכך, ובכל מקרה נמוכה יותר.
אם זה מחוץ לרחם היא תהיה כנראה גבוהה יותר.
אני די בטוחה שזה כימי ומאחלת לך שאכן כך.
במקרה כזה את יכולה להתייחס לדימום כאל וסת ולצפות לביוץ כרגיל.
למשיבה - תודה!
מחכה לחודש הבא... נחזיק אצבעות!
למה זה קורה?
זה קורה המון.
יכולות להיות כל מיני סיבות.
הסיבה הכי נפוצה - בעיה כרומוזומלית אקראית.
היי אני חדשה כאן. שאלה לי הייתי אמורה לקבל מחזור כבר ביום שישי האחרון וכבר שבוע שלם שיש לי מן הפרשות חומות. ביום שישי אכן התחיל מחזור הפתאומית מלווה בקרישי דם שלקראת הבוקר הלך ונחלש וכרגע אין מחזור רק הפרשות חומות שוב. חשוב לציין כי במחזור שלי סדיר בהחלט וזאת פעם ראשונה שיש לי הפרשות כשבוע ודימום ליום אחד שפסק. עשיתי בדיקה מקלון זהב ויצא שלילי. האם יש עדיין סיכוי להריון?
היי רק אוסיף כי המחזור שלי בדרך כלל מלווה בהמון דם וגושים. מעולם לא קרה שהוא פסק. האם יש טעם לבצע בדיקת הריון נוספת?והאם יכול להיות. שזה היה הפלה טבעית?יום ליפני עברנו דירה והרמתי דברים כבדים. האם עדיין יש סיכוי להריון?או שכבר לא?היו לי גם כאבי בטן ועכשיו כלןם
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום אני אמא לשבעה ילדים ואני נמצאת בשבוע 8 אני מדממת כבר שבוע כמו מחזור לפני שישה ימים היית אצל רופא נשים והוא אמר לי שיש שק הריון שמתאים ל4 שבועות אך לא רואה עובר הוא המליץ לי לעשות 2 בדיקות בטא ואם הבטא תעלה זה מראה אולי על הריון תקין וכך עשיתי בדיקה אחת יצא לי 2790 ואחרי יומיים יצא לי 4300 ואז חזרתי לרופאת נשים והיא אמר שהיא רואה רק שק הריון ולפי הדימום נראה שזה מוביל להפלה אף על פי שהבטא עלתה אך כנראה לא עלתה מספיק ויעצה לי לפני אני עושה גרידה על מנת להסיר ספק לעשות עוד בדיקת בטא אחרי יומיים ואז נראה מה נעשה ואמרה לי שסביר להניח שהיא כבר תרד והיום הבטא הראתה לי 5595 ומחר יש לי תור לרופאה אני לא יודעת מה זה אומר האם הבטא לא עולה מספיק ואיך היא בכלל עולה אם לא מתפתח או לפחות לא ניצפה עובר והאם במצב כזה הגיוני לעשות גרידה? אשמח לתשובה אני כבר משתגעת!!!

אף אחד לא מכריח אותך לעשות גרידה מייד. בכל מקרה בקשי שוב בדיקת אולטראסאונד כדי לראות באיזה מצב נמצא שק ההריון.
עליית בטא היא לא נוסחה מתימטית, זה רק מדד אחד ממדדים נוספים.
בכל מקרה, סליחה על הציניות, אם יש לך כבר שבעה ילדים ממש לא כדאי שתשתגעי.
בהצלחה.
שלום לכולם, אני עברתי הפלה מאוחרת בשבוע 22, ועוד הפלה אחריה בשבוע 10. אין לי ילדים.
המכנה המשותף לשתי ההפלות שהיה לי דימומים משבוע 7, דימום שבא וחוזר אחרי כמה ימים/ שבועות. הרופאים כל הזמן אומרים שהיו לי "המטומות" ברחם, וזה פשר הדימומים. יש למישהי מושג מה זה המטומות? ולמה יש אותן, והאם בגללן נופל הריון? כל שאר הדברים היו תקינים. רק דימומים והמטומות שהולכות וגודלות ברחם. למישהו היה פעם המטומה??
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי אני בת 36 שבוע 3-4 עם דימום מסיבי וכאבי בטן. אתמול הייתי במיון והרופאה ראתה שק ובלי דופק. יום שלישי יש לי רופא נשים. לחכות לרופא או ללכת מחר למרפאה?

יש למישהי מושג מה זה המטומות?
ולמה את לא שואלת את הרופאים? הנה ‏הסבר על המטומה‏ . אף אחד לא יודע למה הן מגיעות לרחם. אבל זה קורה. ההריון לא בהכרח נופל בגללן אבל נמצא בסיכון, ולפעמים למרבית הצער לא מחזיק מעמד.
וכן, לי היתה המטומה ברחם שלשמחתי יצאה החוצה בצורת דימום.
לפעמים נותנים במצב כזה תמיכה הורמונלית של פרוגסטרון עד סוף השליש הראשון. זה לא בהכרח עוזר אבל נותנים ליתר ביטחון. כדאי לך לשאול את הרופא שלך על זה.
אתמול הייתי במיון והרופאה ראתה שק ובלי דופק. יום שלישי יש לי רופא נשים. לחכות לרופא או ללכת מחר למרפאה?
צר לי לשמוע. מה שתבחרי לעשות יהיה בסדר, כי בשלב הזה הכל הוא רק בדיקות ואבחון וממש אין מה לעשות בקשר להריון עצמו.
את יכולה ללכת למוקד קופ"ח ולעשות שם אולטראסאונד.
ידיים מלאות בקרוב.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני ובעלי התחלנו לנסות להכנס להריון לפני מס' חודשים. לפני כחודש וחצי התחילו לי סחרחורות ובחילות, רצתי לעשות בדיקת הריון (שתן) כ4 ימים לפני המחזור והיא יצאה שלילית 4 ימים לאחר מכן קיבלתי מחזור. החודש הייתי אמורה לקבל בשבת האחרונה ב8.9 והמחזור שלי איחר (כאשר הוא תמיד מדייק) המתנתי עד אתמול ועשיתי בדיקת שתן והיא יצאה חיובית. אני ובעלי רצינו לחגוג קצת וקיימנו יחסי מין מיד לאחר יחסי המין התחלתי לדמם. דיממתי בלילה ממש טיפה. אבל היום מהבוקר עד הצהריים היה לי דימום שמילא כחצי פד וכאבים בגב התחתון ממש כמו במחזור. בחצי היום השני הדימום שוב ירד לטיפות (כאשר בדר"כ היום הראשון והשני למחזור אני מדממת המון). אני לא יודעת מה לעשות אני מפחדת שהפלתי רק היום קבלתי הפניה לבדיקות דם והתור הקרוב ביותר הוא לאחר החגים.
כדאי לי לעשות בדיקת שתן נוספת? אני לא יודעת אם אני אצליח לעבור את החג עם החרדה הזו?

hug
ראשית, בשלב הזה של ההריון (אם הוא קיים בכלל) אין שום דבר לעשות חוץ מאשר להמתין. כל הרופאים בעולם לא יעזרו, בשלב הזה פועל רק הגוף ומה שהוא יכול לעשות.
שנית, אם את רוצה להפחית לחץ את יכולה לנסות בדיקה ביתית.
ייתכן גם שמדובר בהריון כימי שעדיין לא השתרש וכבר יצא החוצה. גם זה קורה פעמים רבות וזה לא מעיד על היכולת להרות בעתיד.
בהצלחה ולנשום עמוק...
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות קראתי בשקיקה את כל מה שכתבתן, מקסים!!!
אני בת 30 אחרי החזרת 2 עוברים יפייפיים!
אחרי ארבעה ימים החל דימום קל... היום יום עשירי להחזרה והדימומים ממשיכים ואף מעט התגברו... ( לא ממלא פד אבל דימום לכל דבר) אני בדיכאון זה אומר שהטיפול נכשל?!
בטא ביום ראשון... האם יש סיכוי? כאבים בחזה ובבטן מגיעים לרוב בערב...
אשמח לעצתכן... מה אתן אומרות???
שנה טובה!!!

שבוע טוב. יש לי שאלה.אשמח ואודה מאד לתשובה.אני צריכה לקבל מחזור בעוד שבוע. (אנחנו היום בשבת,אני צריכה לקבל בחמישי הקרוב)יש סיכוי שכתם חום בהיר שמגיע שבוע לפני המחזור יכול להיות סימן של השתרשות או דימום של הריון?
או שזה מוקדם מדי??/אשמח מאד לתשובה
אשמח מאד לתגובה בבקשה !
אפשר בבקשה בבקשה תגובה??
כן, זה יכול להיות.
גם יכול לא להיות.
יעל בוקר טוב,תודה לך!אני קצת במתח..
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי, במתח מטורף,חייבת התייעצות!! לפני כמעט חודשיים נכנסתי להריון. גיליתי אותו ממש בהתחלה כשהבטא הייתה בסה"כ 29. לאחר שלושה ימים היו לי דימומי ונסעתי לב"יח לוודא שהכל בסדר. לצערי הרב הבטא הייתה 16 והרופא שטיפל בי אמר שזה היה כנראה הריון כימי. בעצם הריון שלא שרד. היו לי דימומים די חזקים שלוו בגושים והייתי צריכה לחזור על בדיקת דם כדי לוודא שהבטא התאפסה. לאחר כמעט חודש היה שוב חזור שנגמר לפני כשבועיים. יומיי הייתי נקייה ומאז אני מדממת. לא הרבה אך בכל מתן שתן ההתחלה היא דם והתחתונית מוכתמת דרך קבע. ביום ראשון נסעתי לבריאות האישה, שם המליצו לי לעשות קודם כל בדיקת בטא. ביום שלישי חזרתי למרפאה וכבר הייתה תוצאה 126 בטא וראו באולטרסאונד ציסטה. ביום חמישי נסעתי לבי"ח שם חזרו שוב על בדיקת הדם, הבטא עלתה מעט ל136. ובאולטרסאונד לא ראו משהו מיוחד פרט לאותה ציסטה. נאמר לי ע"י הרופאים שיש אפשרות שיש הריון חדש והוא כנראה מחוץ לרחם או שיכול להיות שיש ברחם איזושניא שארית שנדבקה לדפנות הרחם ולכן היא מפרישה את הורמון הבטא. עליי לשוב מחר לבי"ח כדי לחזור על הבדיקות. יש למשהי ניסיון בעניין?? אולי קצת תקווה שהיא יכולה לתת לי? אני מאוד חוששת מהתערבות רפואית ומהרדמות וניתוחים. בטוח שעם מספרים כאלה נמוכים שום דבר טוב לא ייצא מזה???? שבוע טוב ובשורות טובות. כוד אציין שיש לי רגישות בשדיים וממש תחושות של הריונית. בבית תודה לאל יש לי שלושה ילדים מדהימים ובריאים.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

עוד אציין שבשל מעבר דירה בין לבין לא ביצעתי את הבדיקה שאכן הראתה אחרי ההריון הכימי שהבטא אופסה ולכן יש מצב שזה לא היה מחזור ומסיבה כלשהיא הבטא מזגזגת

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני לא יודעת האם הפורום פעיל, אבל מקווה לקבל מענה או לפחות מידע כולשהו בנוגע למה שעובר עליי בתקופה האחרונה. אני בת 28, אני ובעלי החלטנו לנסות להיכנס להיריון והפסקתי לקחת גלולות לפני בערך חודש וחצי. הייתי אמורה לקבל מחזור ב28.9 אך היה לי כאמור איחור (ואין לי מושג מהי רמת הסדירות שלו כי אני נוטלת גלולות תקופה ממש ממושכת). למרות זאת חוויתי מלא תופעות מוזרות- הבטן שלי הייתה נפוחה ממש (כמו של היריון) למשך שבועיים, הלכתי לרופא המשפחה שלי והוא אמר שייתכן שמדובר בהיריון כי הוא לא רואה סימנים לדלקתיות מסוימת וכולי. בנושא החזה שלי ממש גדל, הפטמות התכהו ובכלל הרגשתי כל מיני תזוזות ושינויים באיזור הרחם/שחלות (כאילו יש שם פעילות ממש). לפני יומיים התחילו לי דימומים ממש חלשים- כביכול הפרש רגילה בצבע ורדרד (כאילו מעורבבת עם קצת דם). מלבד זה אני מרגישה כאבי מחזור כבר בערך שבועיים- רק שהמחזור פשוט לא מגיע. היום בבוקר שהלכתי לשירותים ראיתי דימום חזק (ממש בצבע דם טרי) אבל בתחבושת אני רואה שהוא נקרש ממש מהר (שזה מאוד מוזר לי כי המחזור שלי ממש לא נראה ככה- אלא עם יותר ריריות ופחות דם טהור). בכל אופן, הבטן ירדה לכמה ימים ושוב חזרה לפני 5 ימים (אני ממש נפוחה שבדרך כלל הבטן שלי שטוחה) בנוסף אני מרגישה כאבים בגב התחתון. מה שיותר מוזר לי זה שבדרך כלל (לפחות ממה שאני זוכרת לפני מהמחזור שלי לפני נטילת גלולות)- הוא היה מלווה בכאבים ממש חזקים ואני לא מרגישה כאלו בכלל!! רק כאבי גב תחתון ובטן ממש נפוחה. ביום ראשון אני אמורה ללכת לבדיקות דם בקופת חולים ואני ממש חוששת שאני עוברת כרגע הפלה טבעית. היה ממש נדמה לי שהדימום הבהיר והחלש של היומיים שהיו היה כתוצאה מהשרשה וכל הסממנים הנוספים של כניסה להיריון כמו עייפות ובחילות ממש חיזקו את זה. יש סיכוי שאני בהיריון והדימום הוא הכבד הוא תקין?? האיחור הזה והתסמינים שחוויתי נתן לי ממש תחושה של היריון והיום פשוט בכיתי מהמחשבה שכן הייתי בהיריון אבל הפלתי בשלב כל כך מוקדם :(

קצת חוששת, היי... לי יש חברה שהטלה גלולות וממש הפסיקה לפני החתונה באותו החודש היא קנתה את מקלות הביוץ בכי לבדוק את המועד המדויק של הביוץ וכך קיימה יחסי מין עם בעלה.. לאחר כשבועיים היא אמרה לי שהיא קיבלה מחזור ושהיא מבואסת כך אמרתי לה שלא תתייאש מדובר בנסיון ראשון ושתנסה בחודש הבא... אחרי שבוע וחצי משהו כזה היא נורא סבלה מכאבים בבטן התחתונה וגם בגב התחתון, נורא סבלה מבחילות ואפילו הקיאה כשהעלתה בפנייה שאולי מדובר בהריון היא נרתעה ואמרה שאין סיכוי כי קיבלה מחזור לפני כשבוע וחצי.. שכנעתי אותה לעשות בדיקת הריון ביתית למחרת בבוקר והתשובה הראתה חיובית הדימום היה דימום השתרשות.. בתקווה שגם אצלך יהיה כך.. מחזיקה לך אצבעות ואשמח לשמוע בשורות טובות
היי יש פה כאלו שעוברות טיפולי Ivf?
שלום. אנחנו מנסים להכנס להריון כחצי שנה בערך. אני שומרת נידה ו7 נקיים. השבוע עשיתי בדיקת הפסק טהרה. אחרי המקלחת ניקיתי את המקום עם מגבון לח והיה עליו ממש דם בכמות לא קטנה. זה אחרי שכל היום לא היה דימום בכלל רק קטמים חומים (ביום החמישי לוסת). אחכ ניקיתי שם עוד קצת והכל מהר מאד עבר. הבדיקה יצאה נקיה לחלוטין. מה זה יכול להיות הדימום הפתאומי הזה??
היי בנות.
אתן מקסימות. מקווה שהפורום עוד פעיל, כי לא ראיתי דבר לאחרונה...

אז ככה - הריון שני אחרי ילד מקסים. ממש ביום של המחזור המשוער, ביצעתי בדיקת הריון בשתן שהראתה פס שני חלשלש אך ברור. בצעתי בדיקת בטא בערך ביום לאיחור (נראה לי), יצאה בטא 37. נאמר לי שקצת נמוך, ומחר יש לי בדיקה נוספת.

יחד עם זאת- מאתמול דימומים, תחילה
חומים - היום ממש מחזור. די ממלא כבר פד בינתיים. זהו? הפלה? יש סיכוי?

ממש אשמח למילות עידוד כי אני נעה כאן בין ייאוש לתקווה...

זה אומר שאף אחת כבר לא נכנסת לכאן יותר?...
הי טולי,
זה נשמע כמו הפלה מוקדמת, מה שנקרא הריון כימי. ביצית מופרית שלא השלימה השתרשות ולא התפתחה לכדי הריון.
זה קורה המון. לפעמים בלי שיודעים (חושבים שפשוט הגיעה הווסת).
אבל אי אפשר לדעת. יש הריונות תקינים עם דימומים כבדים.
יש לך היום עוד בדיקת בטא, חכי לתוצאות ואז תדעי בוודאות.
hug
תודה ירוק כחול אפור...
אכן, למרבה הצער, בבדיקה הנוספת הבטא כבר ירד מתחת לחמש...
אני מניחה שנותר להתנחם בכך שכביכול מדובר בהפלה שלמה, ואני לא צריכה להמתין להתייצבות הבטא וכדומה. היה מאכזב ביותר...
hug-sad

אני מניחה שנותר להתנחם בכך שכביכול מדובר בהפלה שלמה, ואני לא צריכה להמתין להתייצבות הבטא וכדומה
קודם כל כן, זו הפלה שלמה - כך שלא צריך התערבות לניקוי הרחם, ובטא מתחת ל-5 זו בטא מאופסת בעצם, ואפילו לא צריך לחכות מחזור אחד כדי לנסות שוב. מבחינה מעשית אפשר להתייחס לזה כאל וסת.
מצד שני, מובן מאוד אם את לא באמת מוצאת בזה נחמה. זו הפלה לכל דבר, ולגיטימי לתת לעצמך להתאבל על האובדן הזה.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום וברכה
אני חודשיים לאחר לידה...ליפני שלושה שבועות לערך הייתי במקווה בה. ויומיים לאחר קיום יחסים עם בעלי הופיע לי דלקת חריפה בנרתיק לקחתי אנטיביטיקה אוגמנטין פעמיים ביום ונרות אנטיביוטיות לנרתיק לעשרהימים כעצת רופא הנשים כמה ימים לאחר הופעת הדלקת היתלווה גם דימום קל שבא והולך וחוזר לסירוגין.
מה זה יכול להיות?הדימום שמופיע הינו דימום ורדרד קל ליפעמים חום בכתמים?האם זה יכול להיות הריון?הדימום הזה כבר מופיע כבמשך שבוע וחצי לסירוגין.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

וכן שכחתי להוסיף שהבטן שלי נפוחה מהרגיל עייפות מטורפת מעבר לרגיל. אני גם מניקה.וגם יש לי הרגשה כזו של כאב קל פעם בצד שמאל של הרחם ופעם בצד ימין.אבל לא דומה ביכלל להיתכווצויות של הרחם לאחר הלידה. ?יכול להיות שאני שוב בהריון לאחר לידה?כל כך מהר?

קודם כל, לידיעת האחרות: גם אם המחזור עדיין לא חזר, כשמקיימים יחסים גם מייד אחרי לידה ולא רוצים הריון, יש להשתמש באמצעי מניעה!
הביוץ (זמן הפוריות) יגיע לפני המחזור הראשון... ולא בטוח שתרגישי אותו עם כל העניינים של אחרי לידה.

שהבטן שלי נפוחה מהרגיל עייפות מטורפת מעבר לרגיל
חודשיים אחרי לידה זה לא רגיל... עדיין יכול להיות קשור ללידה.
אבל בכל מקרה כדאי לך לעשות בדיקה ביתית ולראות.

מדגישה: הביוץ (זמן הפוריות) יגיע *לפני* המחזור הראשון
מי שמקיימת יחסים בלי אמצעי מניעה כי "ממילא עדיין לא הגיע המחזור הראשון" מסתכנת בכך שכבר הגיע הביוץ הראשון...
בדרך כלל מגיע לי המחזור הראשון כתשעה חודשים לאחר הלידה אין לי בעיה להיכנס להריון אבל לא ידעתי שזה יכול ליקראת כזה מהר אם הביוץ מגיע ליפני המחזור הראשון.בכל מיקרה אעשה בדיקה.תודה(:
קישור | העבר | מחק מבולבלת (13.12.2012 14:35):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום בנות יקרות,
האמת שנראה לי הזוי כל הסיטואציה וניתקלתי בדף הזה ואשמח לתגובתכן.
אני בת 38, גרושה + ילד בן 11. בחצי שנה האחרונה אני יוצאת עם מישהו ואנחנו מקיימים יחסי מין ללא אמצעי מניעה אבל הוא לא גומר בפנים.
ב- 19.11 קיבלתי מחזור. המחזור שלי סדיר. שלשום, 11.12, כ- 3 שבועות לאחר המחזור הקודם וכשבוע לפני הזמן הופיע דימום לאחר קיום יחסי מין. הדימום לא חזק ומופיע בעיקר בניגוב. במהלך הלילה אין דימום בכלל והיום כמעט ואין. יש לי תופעות דומות למחזור - כאבי בטן, כאבי ראש וכו'...יש לי כבר כמה ימים תחושה מוזרה בבטן התחתונה - מעיין לחץ. אני בחורה רזה ולאחרונה שומרת על המשקל ולמרות שירדתי במשקל הבטן התנפחה אבל בצורה מוזרה.
מה דעתכן? יש מצב שאני בהריון?!?!?!
אני מאד מאד אשמח אבל מצד שני אני די בלחץ מכיוון שלא עשינו שום בדיקות וגם המשכתי לאכול כרגיל, לשתות יין וכו'...

שלום לכן.אני בשבוע 7 להריון.לפני שבועיים היה לי אולטרסאונט פנימי וראו שיש דימום פנימי קטן.
היום היה לי שוב אולטרסאונט פנימי,וב"ה יש דופק לעובר,אבל האזור הפנימי של הדימום קצת גדל sadsad
הדימום הוא לא חיצוני.הרופא נתן לי 10 ימי מנוחה.ואחריהם לחזור.
אני דואגת.הרופא אמר כשביקשתי שיהיה כנה איתי שזה יכול חלילה להסתיים לא טובsadsad
אודה לכן מאד מאד אם תחזקו אותי קצת.
משהי חוותה משהו דומה??
תודה רבה רבה!!! מחכה מאד לתגובו
אף אחת לא מגיבה כלוםsadsad כ"כ חיכיתיsad
אשמח מאד לתגובה כל שהיא.תודה רבה
אני ממש לא מכירה את הסיטואציה אבל מאחלת לך ומתפללת עבורך שהכל היה תקין ושעי שאת לא לבד שולחת חיבוק גדול
תודה רבה הרבה לך אלמונית על המילים החמות.אמן!!
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:


אתמול גיליתי שאני בהריון אחרי שבוע איחור ושבועיים של כאבים האיתי במיון הבטא יצא 25 היום בצהריים התחילן דימומים קלים מה אני אמורה לעשות דחוף אני צריכה עזרא עומדת להשתגע ההריון הזה חשוב לי מאוד

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי לכולן, כמה נחמה אפשר למצוא בפורום הזה זה מדהים אז תודה לכולם וכמובן לבורא עולם. כמוכן כמוני אני קצת ביותר חרדות מכולן ולמה? אימי שתחיי הביאה אותי לעולם לאחר 16שנות עקרות טיפולים ויסורים היא הגיעה למצב כזה בגלל הריון שנקלטה כמעט מיד לאחר החתונה ועברה גרדה שכנראה פגעה בה עד שאני באתי לעולם אני בת יחידה. ברך ה התחתנתי לפני 3 חודשים וכל החששות שלי בעקבות מה שקרה לאימי שגם לי יקח זמן התפוגגו לאחר כשבועיים של הפרשות חומות כהות בלי מחזור עשיתי בדיקת דם שיצאה חיובית ברוך ה מה שכן ביום שגילתי שיש הריון גילתי גם דם רק בניגוב עם נייר לא משהו כבד לא משהו שמצריך פדים וכדומה הייתי אצל רופאת נשים שאמרה שלערך אני שבוע 6.6 שיש שק הריון ורושם לקוטב עוברי ודופק יום שישי האחרון היה לי קצת יותר דימום גם רק בניגוב נלחצתי הלכתי למיון שגם שם אמרו שיש דופק ובינתיים נראה בסדר אבל יש איום הפלה יש לי מין מתיחות כאלה בבטן תחתונה הדימום נעשה עוד יותר מעט ממה שהיה היה לי היום רק דם לא אדום אלה כהה עם ממש 2 קרשי דם מאוד קטנים. מה אתן חושבות יש סיכוי? לפתח ציפיות?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

קראתי כאן עוד ועוד הודעות בניסיון למצוא תשובה שמתאימה לי, אבל כלום....אז אולי מישהי תוכל לעזור לי... אני בת 30, מנסה כבר 8 חודשים להיכנס להריון ראשון. חוץ מזה אני גם שעון שוויצרי של מחזורים וביוצים happy. מלפני 4 ימים, ביום בו היה אמור להגיע המחזור מופיעים מעט כתמים חומים, קצת על הפד וגם מעט בניגוב. חשבתי שהמחזור הגיע...אפילו לקחתי כבר קולדקס לצינון שיש לי, התפרעתי בכוס יין ואיזה קפה טוב, ועכשיו אני כבר לא כ"כ בטוחה שזה באמת מחזור. אין לי כאבי מחזור בכלל, אני סתם מעוכה מהצינון שלי...עכשיו אני קצת מוטרדת משני הכדורים שלקחתי, וגם עדיין לא הצלחתי להבין מהתגובות פה אם דימום של דם יבש כזה במשך 4 ימים גם יכול להיות הריון בסוף?

שלום לכולן
אני בהריון שבוע 4.6 ,לאחר טיפול ivf הוחזרו שני עוברים , ערך הבטא בבדיקת הדם האחרונה היה 1760
החל מאתמול יש לי קרישי דם שחורים בניגוב והתחושה היא כמו לפני מחזור . אני בלחץ שההריון נופל....
מה לעשות ?
שלום לכן, אני בת 21 עם מחזור פחות או יותר קבוע מאז שהשתחררתי מבצא
בסוף חודש ינואר קיבלתי את המחזור האחרון שלי שמלווה תמיד בכאבי תופת ודימום כבד. מאז לא קיבלתי מחזור אבל חודש שעבר קרתה תופעה של יומיים שבניגוב היה מין דם קרוש וכהה חום בערך ומעט גם בתחתון וגם החודש זה קרה.
לא מלווה בכאב ובחיים לא קרה לי! ממש מעט...
שבוע שעבר מסקרנותי בעצעתי 2 בדיקות אך בשתיהן לא הופיע פס בקרה זאת אומרת בדיקה לא תקינה...
מה לעשות? האם זה יכול להיות הריון?
יש לציין שאני ובן זוגי בדרך כלל זהירים והוא לא יודע שבדקתי ועל התהליך כי אחרת יאיץ בי להפיל... דבר שאיני רוצה..
מקווה שזה עדיין פעיל כי אני לחוצה ואני די לבד בסיפור הזה...
תעשי עוד בדיקה (הכי טוב בדיקת דם, צריך הפניה מרופא נשים)
זה בהחלט יכול להיות הריון.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום אנשים יקרים!!! אולי מישהו יכול לעזור לי... אני בשבוי החמישי להריון... לכתי לעשות בדיקת אולטרסאונד ואמרו שלא רואים כלום שאולי זה מודם ושאני אבוא בשבוע 6 לבדיקה.. לפני יומיים נכנסתי לעשות פיפי ובניגוב יצא קצת דם ומאז יומיים כבר יש לי הפרשות חומות ללא דם... מה זה אומר???? אשמח לקבל תשובה

יכול להיות שזה אומר שנגמר, יכול להיות שזה לא אומר כלום. אי אפשר לדעת, חייבים לחכות בסבלנות.
קשה, אני יודעת.
hug
יעל תודה רבה על שנענת להודעה מקווה היום בבדיקה לשמוע בשורות טובות!!!
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות
אני אחרי שלושה הפלות שהסתיימו ראשונה בגרידה שבוע 12 שמתאים לשבוע 6 שנייה טבעי ושלישית טבעי בשבוע שישי , כל ההפלות היו רצופות.
היום התחילו לי דימומים קלים לא כמו של מחזור קצת פחות עם כאבי מחזור בבטן תחתונה .למרות שאני לא אמורה לקבל מחזור רק עוד שבוע ( יש לציין שלכל ההריונות נכנסתי במהירות ,תוך 7 חודשים שלושה הריונות )
עכשיו אני במתח מה קורה או הריון הלוואי......... או מחזור רגיל שהקדים למרות שהווסת שלי סדירה כל 28 יום.
יש משהי שעברה משהו דומה דחוף!!!!!!!!!!!!

בלי קשר לדימום הנוכחי - עברת בירור הפלות חוזרות?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

עוד לא עברתי ברור על הפלות חוזרות כיון שצריך לחכות לפחות חודשיים אחרי ההפלה בשביל בדיקת קרישיות יתר , ואמרו לי לא להכנס להריון ואני לא לקחתי מניעה כיון שאף פעם לא נכנסתי להריון ישר אחרי ההפלה אלא היה חודש הפרש אז לקחתי את זה בחשבון.
יש לציין שבהפלה השניה לא ראו כלום בשבוע שישי למרות שלפי הבטא היה הריון יכול להיות שזה היה הריון כימי שלא נספר בכמות ההפלות ושהרופא ישמע על זה לא בטוח שיתן לנו בדיקות מקיפות מאוד.

כמה היתה הבטא?
(לי נתנו בירור מלא אחרי הפלה קלינית אחת ו-3 כימיות. מי שמחליט זה הרופא, אם הוא בנאדם הוא ייתן.)

ואני לא לקחתי מניעה כיון שאף פעם לא נכנסתי להריון ישר אחרי ההפלה אלא היה חודש הפרש אז לקחתי את זה בחשבון.
לא כדאי לסמוך על זה. בהחלט אפשר להרות בביוץ הראשון אחרי.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

כל העניין התחיל עם הבטא שלא טיפסה טוב היא הוסיפה 500 כל פעם במקום להכפיל את עצמה במקרה השלישי ,ועד שהגיעה ל1000 שאפשר לראות באולטרסאונד כבר היה דימום וראו שזה קרוב לצוואר הרחם .
במקרה הראשון הוא לא התפתח והיה בלי דופק ולא היה דימום אז עשו גרידה , במקרה השני זה היה כימי ולא הגיעה ל100, יש סיכוי שיש בעיה בהורמון ??????????
נראה לך שיש איזשהיא בעיה שאפשר להתמקד עליה כמו בעיות קרישה ??
בכל אופן בדקתי את עצמי היום עם בדיקה ביתית ואני רואה שלילי ממה יכולים לקבל מחזור פתאום שבוע ו... לפני למי שיש ווסת מסודרת??????????
תודה על התגובות!!!!!!!

גם וסת מסודרת יכולה להיות פתאום לא מסודרת. קורה שביוץ מקדים, למשל בגלל סטרס.

נראה לך שיש איזשהיא בעיה שאפשר להתמקד עליה כמו בעיות קרישה ??
יכול להיות. צריך לעשות בירור הפלות_חוזרות‏ מסודר. תבקשי מהרופא.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

תודה ענקית על התגובות ,
אני יבקש מהרופא המטפל את כל הבדיקות האפשריות.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום רב, יש לי שני ילדים ואנחנו מנסים להיכנס להריון נוסף. בשני ההריונות הראשונים נקלטתי מהר מאד. מנסים כבר חודשיים, ישנם דימומים של התחלה של מחזור, בעיקר בניגוב אחרי נתינת שתן, אך המחזור לא מגיע. איחור רשמי של יומיים ודימומים כבר חמישה ימים בערך. האם יש סיכוי להריון או פשוט לחכות למחזור?

נשמע כמו הריון, לפי כל מה שכולן מספרות.
אבל אני לא רוצה לטעת בך תקוות שווא.
את יכולה כבר לבצע בדיקת דם שהיא יותר אמינה, או לחכות עוד מס' ימים לבדיקה.

בהצלחה!

מייחלת יקרה, היום עשיתי בדיקה ביתית ואכן כן, אני בהריון!!! אני בהלם, מלאה בחששות ולא מעכלת את הרעיון... איך מתמודדים עם שלושה ילדים? כמובן שהכל היה מתוכנן ואני שמחה, אני מניחה שזה עניין של כמה ימים עד שאעכל את ההריון. תודה רבה ובהצלחה לכולן!!!
היי בנות אני אחרי טיפול איקוקלומין וביצעתי בדיקת דם לפני איחור המחזור לצערי זה יצא שלילי וכרגע המחזור איחר לי בשבוע קמתי בבוקר עם דימום קל האם אתן מציעות לי לעשות בדיקה לפני שאני מתחילה שוב את הכדורים??
אז הסיפור שךי הוא כזה ואני ממש צריכה עזרה !!
אני ובעלי נסנו להיכנס להריון ועשיתי ביום הראשון של האיחור בדיקה ביתית יצא לי פס חלשש מאוד ועוד פעם גם ביום למחרת פס כמעט שקוף עשיתי בגיקת דם יצא לי 14 (בטא) ואחרי זה כשהייתי באיחור בערך של שבוע עשיתי שוב בדיקה ויצא לי 9.8 .. אחרי בערך 4 ימים התחלתי לדמם אבל לט כמו מחזור זה היה מלא בקרישת דם ובצבע חום כהה .. אין סיכוי להריון ?
לא, צר לי.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות, אני בשבוע ה6 להריון, (הריון ראשון) לפני כמה ימים היה לי דימום בגוון ורדרד ..(מוזר...) וזה היה אחרי היחסים..יש קשר?
ואם לא מספיק הלחץ הזה אז יש לי גם התכווצויות כמו של מחזור והפרשות חומות.....זה נורמלי?!?!?

ורדרד וחום זה בסדר, לא יודעת אם יש לזה קשר למין, אולי עדיף להמנע בינתיים. התכווציות ותחושות ברחם זו גם תופעה מוכרת בתחילת הריון.
נוחי הרבה, שתי הרבה ונסי להשאר רגועה. בשלב כזה אין הרבה מה לעשות.
בהצלחה והריון נעים!!
תודה רבה!!!
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי במוצאי שבת גילתי שאני בהריון בעזרת שתיי בדיקות ביתיות בגלל החשש ביום ראשון עשיתי שוב בדיקה שגם יצאה חיובית.
מיום שישי היה לי הפרשות חומות שהבנתי שנורא לגיטימיות אבל מאתמול החל לרדת לי דם שהמשיך עד היום ועכשיו נורא מתחלש מישהי יכולה לעזור ולומר אם יש ממה לדאוג ?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי לכולן, שאלה של מתחילות:
קיבלתי מחזור בתאריך 06.10 עבר חודש ובתאריך 05.11 ובמשך שלושה ימים לאחר מכן היה לי דימום קל מאוד ומוזר (חום) שלא אופייני כלל למחזור. הדימום פסק ביום שישי האחרון (08.11). הבנתי שזו יכולה להיות השתרשות.
במהלך אותו חודש היו לי כאבים חזקים בפטמות בלבד (!!!!) ולא בחזה, וגם כאבים חדים מאוד בצד ימין שנמשכו יומיים (בערך בזמן הביוץ...)
בקיצור.... עשיתי שתי בדיקות הריון (ביום שישי והיום- ביום ראשון) ושתיהן יצאו שליליות... sad
מה דעתכן?
האם יש סיכויי בכל זאת שאני בהריון?
איך אני יכולה לבדוק זאת חוץ מלחכות עד חודש הבא?

מיכל - הי בנות אשמח לעזרה - יש לי דימום בשבוע רבעי קצת ומפסיק מיד . אני לוקחת פרוגסטרון 600 כך הציעו לי כדי שההריון לא יפול כמו שנפלו לי. עברתי 2 הפלות בשנה. האם נורמלי הדימום? במיוחד שהדימום עם פרוגסטרון? אשמח אם תוכלו לענות לי אגב, הבטא נמוך ממה שצריך אולי בגלל הכתמים והמעט דימום הרופא אמר שאולי זה תקין.... זה מלחיץ... ועוד משהו הרבה מציעים לי לנוח לשכב בגללל הדימום כדי לשמור על ההריון. אולי זה גם קשור לגיל כל הבלאגן אני בת 32....
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכולכן, אני בת 33 אמא ל-2 גורים מתוקים, היום בהריון שלישי בשבוע 9 גיליתי הפרשה חומה, דבר שלא קרה לי בעבר בהריונות הקודמים, לפני 4 ימים היתה לי גם הפרשה עם דימום קל, כמה זה נורמלי? חוץ מזה בהריונות הקודמים היו לי בחילות ובהריון הזה אין לי בכלל בחילות, רק עייפות מטורפת?!

היו לי שני הריונות שהייתי בטוחה שהם מחזור בגלל דימום בתחילת ההריון.
היה לי גם הריון עם דימום בשבוע כזה למיטב זכרוני.
בכל מקרה עדיף שתשאלי את הרופא המטפל שלך.
קישור | העבר | מחק מודאגת :( (15.12.2013 06:06):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות יקרות,
אני בהריון השני שלי יש לי תינוק בן שנה, כרגע אני בשבוע 8+, היו לי הפרשות חומות במשל שבועיים שהלכו והתגברו, ולפני 4 ימים היה לי הפרשה דמית בניגוב שיום לאחר מכן זה הפך לדימום שחור שהמשיך בכמות מועטה לא כמו במחזור. אתמול הייתי במיון, בבדיקת us ראו תאומים ז״א שני שקי הריון אך ללא עוברים בתוכם. הווסת שלי לא היה סדיר, כך שזה נתן לי תקווה, הרופאה אמרה שנחכה שבוע ימים ונעשה בדיקה חוזרת ולא נמהר לגרידה.
אך מאתמול בערב אני עם דימום שדומה מאוד למחזור לא בכמות מסיבית. אני מאוד מודאגת האם יש סיכוי שיופיעו שני עוברים ודופק בבדיקה הבאה והדימום ייעלם או שאני חיה באשליה... אנא עזרו לי.... :׳(

החודש שכבנו רק פעם אחת כ3 ימים לפני הביוץ. לא היתיי בהריון כך שקשה לי לדעת אם אני מרגישה שינוי מצד שני מחר אמור להיות המחזור ובדרכ מתחיל לי דימום כהה מועט כמה ימים לפני היום שמתי לב לניגוב עםדם אדום וזהו השאלה אם זה יכול להיות הריון?
מרוב לחץ לא הסברתי נכון. הדימום בניגןב התחיל רק היום ובדרכ חש יומיים שלושה לפני המועד דימום קל
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות..
רק רציתי לשתף אותכן במה שקרה לי..
לאחר מה שהיה ב 14.12 ב us, דימום_בהריון (15.12.2013 06:06)‏ואחר דימום בינוני שהיה במשך 3 ימים עברתי גרידה אתמול בביה״ח..
עדיין לא מצליחה לעכל..

מודאגת_ממש?? תעשי בדיקת הריון ביתית
לא להיות בלחץ! שום דבר לא שווה את הבריאות שלך.. אל תהיי מתוחה..

מודאגת תודה!! ואת מקסימה שענית אם כל הכאב שאת עוברת נשמע קשה ... את ים כאבים? באיזה שבוע להריון התחיל דימום?
תתחזקי ותנוחי.
קישור | העבר | מחק *סינדרלה* (20.12.2013 13:23):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי אני חדשה כאן וקצת נסערת וגם ונרגשת אני חייבת את עזרתכן בנות יקרות אני בשבוע 6 אתמול הייתה לי בדיקת אולטרסאונד וראו דופק ושמחנו מאד בערב התחילו לי כאבים מאד מאד חזקים בבטן התחתונה בצד שמאל וכאבים חזקים כמו של מחזור עם כאבי גב תחתון נכנסתי להתקלח וראיתי שיוצא לי דם טסנו למיון וביצעו לי אולטרסאונד ובדיקות דם וברוך ה׳ היה דופק והבדיקות דם יצאו תקינות והרופא טען שזה לא דימום זו הפרשה, היום בצהריים שוב הרגשתי שיוצא לי דם וזה היה הכמות גדולה יותר משל אתמול וזה היה ממש דם טרי ואדום לא בכמויות ..התקשרתי לרופא שלי שאמר לי שאני צריכה לנוח לשתות מים ולהגיע אליו ביום ראשון לאולטרסאונד נוסף ושבמיון אין מה לעשות איתי רק אם הדימום ממש רציני ובכמויות אז לחזור לשם
אני בסרטים ובחרדות כי זו הפרייה האומנם ראשונה אבל המתנו לזה המון המון זמן
מה אני עושה?

מה אני עושה?
נחה, נרגעת (מנסה) ושותה המון המון המון מים.
בשלבים האלה מים יכולים להחזיק את ההריון (כך שמעתי אחות במיון אומרת למישהי בשבוע מוקדם שבאה עם דימומים).
נראה לי שבאמת אין טעם ללכת שוב למיון, רק אם הדימום מתגבר או אם יש כאבי בטן בלתי נסבלים.
מקווה בשבילך שזה יעבור ושההריון ימשיך באופן תקין..
קישור | העבר | מחק *סינדרלה* (20.12.2013 13:37):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

תודה רבההה עזרת לי מאד &#128522;

סנדרלה כאן אנשים שמתכתבים הם לא רופאים ותמיד צריך לקוות זה הכל ואין ספק שבמידה וממשיך תלכי לרופא כי דימום זה לא טוב:(
בוקר טוב צריכה עזרה בדחיפות ב21/11 וסת אחרונה אני בשבוע 5 והבטא שלי רק 195 ולא מוחפלת כל יומיים היום לי כאבי מחזור נורא חזקים לפני יומיים אבל זה עבר ומאתמול יש לי הפרשות חומות מה זה אומר משהיא חוותה את זה ? תודה
היי בננות. שבוע שלם שהייתי עם כאבי בטן מוזרים. חשדתי בהריון כי בעלי גמר בפנים פעם אחת ״ בטעות״ החודש ( אנחנו שומרים ב״דרך הטבעית״ של לגמור בחוץ כי יש לי תינוקת בת 10 חודשים). בכל אופן עשיתי בדיקת הריון - יותר נכון 4 וכולם הראו פס חלש חלש חלש ,כמעט בלתי נראה ..וגם הוא התגלה כעבור יותר מ10 דקות זמן המתנה שרשום על הבדיקה שכביכול לא להסתכל על התוצאה אחרי 10 דקות. בכל מקרה ממש הרגשתי שזה באמת הריון כי לא יכול להיות ש4 בדיקות יראו שכן גם אם עבר הזמן שרשום . כעבור יומיים ,בדיוק במועד קיבלתי מחזור. אבל הכאבי בטן לא עוזבים אותי וכל היום אני צריכה להתפנות( גדולים לא קטנים) - האם ייתכן שזה הריון כימי?? או תקין?? אם אעשה בדיקה בייתית שוב למרות שאני כביכול במחזור זה יזהה אם יש הריון? האם ייתכן שבעצם הבדיקות הקודמות יצאו חיובי בגלל שנשאר לי קצת חלב כשאני לוחצת על הפיטמה? תודה לעונות! הפורום פה מועיל מאוד בזכותכן
קישור | העבר | מחק *ביונסה* (28.01.2014 18:35):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות קודם כל פירגונים על האתר. שנית אני כבת 35 ומנסה להיכנס להריון כמעט שנה היה לי איזה ממצא פוליפ שהוסר באמצעות ניתוח היסטרוסקופיה.
במחזור האחרון שלי שהיה ביום 19.12.13 בד"כ מחזור סדיר - כל 28 יום ,הייתי אמורה לקבל ב- 15-16.1.14 אך לא קיבלתי כולי הייתי תקווה כי ההריון נקלט אך לאחר 5 ימים החלו להופיע לי הפרשות חומות (סליחה ) ולאחר כיומיים התחיל הדימום להתחזק, האם מדובר בסתם איחור של מחזור בכחמישה ימים או??? דיממתי כאילו אני במחזור ועכשיו אני לא מבינה מה זה אומר היה לי מחזור שפשוט איחר או??? טציין כי טרם עשיתי בדיקה כזו או אחרת?

הלכתי לבדיקת אולטראסונד ראשונה היום ואני בשבוע שש +3 לא ראו שק הריון אך שלחו אותי לבדיקת דם ושם יצאה בטא 1308.. מזה אומר?? אני דיי מפחדת ממה שיוחלט בהמשך!! מישהי מכירה דבר כזה?
היי בנות, אולי מישהי תוכל לעזור לי...
המחזור הקדים לי ב4 ימים, התחיל בהפרשה חומה ואח"כ בדימומים קצרים שנמשכו יום וחצי.
כמובן שהתחילו לי כאבי בטן חזקיםם מאוד שבוע אחרי הביוץ, שהתלוו אליהם גם בחילות, עייפות, דופק מואץ.
בצעתי בדיקת הריון ביום שהייתי צריכה לקבל מחזור, אך היא יצאה שלילית :/ אז מה הן כל התופעות הנל? האם זה השתרשות? או שלא? בכל אופן קבעתי בדיקה לרופאת נשים בעוד יומיים.
שיהיה בהצלחה :)
היי לכולם
המחזור האחרון שלי היה ב23.1 אצלי כל 30 אני מקבלת היה לי איחור של שבוע הייתי אמורה לקבל ב22/2

ואתמול בניגוב ראיתי קצת דם זה היה בצהריים לא הרגשתי הרגשה כמו של מחזור או תחושות שלפני
בערב לא היה כלום והיום בבוקר שעשיתי שוב פיפי רק בניגוב ראיתי שוב קצת דם
מה ניראה לכן בנות מה זה אומר ?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי לולי
את ממש מזכירה לי אותי, המחזור האחרון ב23/01 עשיתי בדיקה וראיתי שאני בהריון, עשיתי גם בדיקות דם.
לפני יומיים ראיתי פתאום כתמים על התחתון, ואז כב נלחצתי.. הלכתי אתמול לרופא, היה אכן דימום קל, הרופא ראה שק ללא שום דבר בפנים וגם צורת בשק היתה מוזרה, נראה כי הכיוון הוא הפלה,
מקווה בשבילך שזה סתם דימום קל שיעבור במהרה כי בהמון מהמקרים זה שום דבר
תהיי חזקה.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום.
יש לי 2 ילדים בריאים ושלמים. 2 הריונות שעברו חלק ללא תופעות מוזרות ובקלות רבה. הייתה לי וסת אחרונה ב-04/02 וציפתי למחזור בחודש מרץ. ביום הצפוי היו כתמים חומים שלא התפתחו לכדי דימום. לאחר 5 ימים בבדיקה ביתית - תוצאה חיובית. למחרת בדיקת דם - תוצאה חיובית בטא 421. אך מלאת חששות שכן מידי פעם דימומים קלים. כיוון שתופעה זו לא הייתה מוכרת לי פניתי לרופאה שבבדיקה וגינאלית לא ראתה ממצאים תקינים. הופנתי למיון - בדיקת דם בטא 750 (לאחר שלושה ימים - כלומר לא הכפילה את עצמה ולא תקינה) אך נראה שק הריון. לאחר מס' ימים בטא עלתה ל-1200. היום בטא ירדה ל- 700 וגם דימום חזק וכאבי מחזור. מחר בבוקר אצל הרופאה - מאמינה כי אתבשר שההריון נפל. מישהי חוותה תהליך דומה שבכל זאת צלח?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

יש לך מה להוסיף?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות ,,זקוקה לעזרתכן..אני בשבוע 4 פלוס..ואחרי יחסי מין בניגוב יצא דם ..לאחר יום הדם התחזק .וממשיך דימום מסיבי הייתי אתל הרופא שלי וראה שק הריון ללא דופק כי עוד מוקדם..והפנה אותי לבדיקת בטא ..רציתי לישאול אים הריון כזה יכול להיסתיים טוב ¿happy

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

חשוב לצייו שהבטה שלי היא 242

שלום לכולן! בהיריון שלישי עם 2 בבית. לפי מחזור אמורה להיות בשבוע 9,אך לפי גודל עובר כנראה בשבוע 6. לפני כמה ימים התחילה הפרשה חומה והגעתי לבדיקת א"ס וראו דופק. לאחר כמה שעות התחיל דימום שמזכיר מחזור(אך לא עבר לתחבושת,רק בניגוב). הדימומים נחלשו למחרת אך נשארו הפרשות.ניגשתי לבדיקה בהמלצת אחות,ראו עדיין דופק ושוב לאחר כמה שעות התחיל דימום. האחות אמרה לי כי יש חשד להפלה מאיימת. אולי הדימום נוצר מהבדיקות? יש לציין כי 2 ההיריונות הקודמים עברו בלי שום תופעות לוואי. אשמח לעזרה.
לצערי אין כ"כ מה לעשות, רק לנוח ולקוות לטוב hug-sad hug
בהמשך לשאלה הקודמת.. הרופא שבדק אותי בפעם השניה אמר כי דימומים יכולים להיות במשך שלושת החודשים הראשונים וכל עוד יש דופק אז זה בסדר. האם מישהי כאן עברה היריון תקין וסבלה מדימומים בשליש הראשון? תודה מראש ושבת שלום!
לילי
היי בנות אני נשואה+2 ילדים והיה לי 3 הפלות שהסתימו מהשבוע8 ועכשיו אני בשבוע 8+ ויש לי הפרשות חומות ולפעמים דימום הלכת לבדיקה והכל היה תקין ראו דופק
מחכה לעוד שבועיים..מקווה שהכל יהיה בסדר
לילי
היי בנות אני נשואה+2 ילדים והיה לי 3 הפלות שהסתימו משבוע8 ועכשיו אני בשבוע 8+ ויש לי הפרשות חומות ולפעמים דימום הלכתי לבדיקה והכל היה תקין ראו דופק
מחכה לעוד שבועיים..מקווה שהכל יהיה תקין.
ואני מתי אלד את הבן/בת השני/ה שלי אוףףףףףףףףףףףף אחרי לידה ראשונה על הזמן הפלות חוזרות sad
בהריון ראשון

יון
הבריוני הראשון היתה המטומה ובלי קשר ההר לא צלח כרגע אני בשבוע חמישי רואים שק הריון אבל יתכן שההמטומה לא נספגה מה קורה במקרה זה

היי
אני חודשיים אחרי גרידה עקב הפלה טבעית (הריון ראשון) , וביום חמישי החלו לי הפרשות חומות כבר כמה ימים וזה הקדים לי בכמה ימים לפני המחזור שאני צריכה לקבל , האם זה יכול להיות הריון ? כבר 6 ימים של הפרשות חומות ללא דימום אני מפחדת שיש לי בעיה כלשהי אני כ׳׳כ רוצה להביא ילד :(
קישור | העבר | מחק *עזרתכן* (14.05.2014 01:55):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי, אני אחרי לידה מוקדמת בשבוע 27 שלצערי העובר לא שרד . עשיתי בדיקה ביתית לפני 4 ימים והתשובה הייתה חיובית היום התחילו לי דימומים וכאבים בבטן פעם בצד ימין והרבה בצד שמאל ובגב התחתון האם למישהי זה קרה אני נורא מפחדת אף על פי שקראתי כי הדימום יכול להיווצר מהשתלשלות הרחם אשמח לייעוץ

היי בנות אני ממש צריכה עזרה
אז ככה .. לפני חודשיים ניסיתי להיכנס להריון וניסיתי כמה פעמים המחזור שלי איחר כבר יותר מחודש עשיתי בדיקה ביתית פעמיים ויצא שלילי ואני לא רוצה ללכת עכשיו לרופא לבדוק כי אני ממש רוצה להיכנס להריון ואני לא רוצה שהרופא ינפץ לי את החלום ...והיום פתאום בבוקר התחיל לי המחזור אבל אני לא יודעת למה הוא אדום בהיר מידיי עם טיפה צבע חום המחזור אף פעם לא היה לי ככה
ואני לא יודעת למה אבל אני מרגישה שזה לא מחזור ושאני בהריון
למישהי זה קרה ?
מישהי הרגישה מתישהו כמוני ?
איך יודעים אם זה מחזור או לא ?
מישהי יודעת מה אני צריכה לעשות
תודה מראש
שלום לכולם, אני בשבוע ה6 להריוני, ומזה יומיים יש לי דימום שנחשב קל עד ביינוני , לאחר בדיקת אולטאסאונד נצפה שק הריון ודופק לעובר אבל מכיוון שאני אחרי הפלה טבעית אחת בספטמבר שעבר שנגמרה בגרידה והתחילה בדיוק אותו דבר עם הפרשות חןמות ולאט לאט התגברו לאדומות וחזקות העיניים מאוד מוריד אותי וגורם לחוסר שקט..הרופא אמר שאין מה לעשות בעקבות שההריון צעיר מאוד ויש לחכות לשבוע הבא ולראות האם העובר גדל.. אבל איך מעבירים ככה שבוע?!?!? אני נחה ושוכבת אוב היום.. דבר שלא תורם הרבה למחשבות.. מה ניתן לעשות?
שלום אני אמא ל 3 שבוע 10 היום התגלו כתמים חומים שלא התרגשתי מהם כי חוויתי בהריונות קודמים... לאחר כמה שעות החל דימום יותר חזק (כמו מחזור) ואדום.. נלחצתי ונסעתי למיון- שם ראו דופק ואמרו לי שזה הפלה מאיימת ושצריך לנוח. מאז עברו 10 שעות והדימום ממשיך... כמה זמן נראה לכן תקין לדמם ועדיין שיהיה הריון תקין? מתי צריך לבדוק שוב אם בכלל? תודה
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שבוע 6 ודימום ממש חזק. יש סיכוי כלשהו שיהיה בסדר?
יש פה מישהי שהיה לה דימום ברמה שתחבושת מתמלאה כלשעתיים ובכל זאת ההריון המשיך?

שלום לכולן! איזה פורום מעודד בייחוד כשלא סיפרתי לאף אחד כולל בני משפחתו כדי לא להצטער או לצער חלילה. אז ככה..טני בת 28...הצלחתי להיכנס להריון בפעם השנייה וזה שימח אותי מאוד! כיום אני בשבוע 6 פלוס 4. השבוע הראשון לאחר גילוי ההריון היה מהמם...היו לי אנרגיות חיוביות וכיף חיים. בסביבות שבוע חמש פלוס 4 התחילו להופיע כתמים חומים/שחורים קלים על התחתונית אבל קראתי בכל מיני מקומות שייתכן שזה השרשה ושזה נפוץ. כעבור יומיים הרגשתי דקירונת קטנה בבטן בזמן העבודה..הלכתי לשירותים וראיתי שהתחתונית מכוסה בכתם חום עם גוון ורוד וריח של דם.נבהלתי מאוד וניגשתי לרופא הנשים עליו אני סומכת מאוד! הייתי בטוחה שנפל והתרגלתי לרעיון. עשה לי בדיקת us שם נמצאו מדדים תואמים לגיל ההריון עובר כמעט בגודל ס"מ..שק הריון ושק חלמון תקין. לא ראה דופק אך אמר שהוא גם לא מצפה כי זה מוקדם. ציין שאני במצב של "הפלה מאיימת" וכי הרחם לא רגוע (ראה מעין קרישי דם...) אמר שאולי השילייה לא נדבקה מספיק ושאני צריכה לנוח. בנוסף נתן לי נרות פרוגסטרון לקחת פעמיים ביום לחיזוק ההריון. זה הריון ראשון ואני ממש חוששת.... האם ההריון יכול להתפתח כראוי ? אני עם הנרות כמה ימים ויש לי רק הפרשות שחורות/חומות ללא דם בכלל. אני עם גודש בשדיים כל היום ישנה....אבל עם מצב רוח מאוד ירוד כי לא כך צפיתי את ההריון הראשון שלי. כמובן שאמר זאסור לקיים יחסי מין בינתיים. אני אמורה להגיע אליו בשבוע 8 ויום..קבעתי את זה לפני ואמר לי להשאיר את התור. אני גם מתלבטת האם להמשיך עם הפרוגסטרון...קראתי על זה כל מיני דברים מזוויעים למרות ששמעתי מהמון נשים שזה עזר מאוד ושכתובות על זה שטויות באינטרנט. כמובן שאני כל הזמן לחוצה מההמשך...אם ימשיך טוב ובהמשך יתבררו חלילה בעיות.אבל אני מנסה להיות אופטימית ולחשוב חיובי...זה הדבר היחיד שאין לי עליו שליטה בחיים ובתור מחפשת שליטה וסדר אני מאוד מתקשה...
תודה לבנות המקסימות
היי לכולן! עברתי טיפולי פוריות החודש עם פרוגסטרון. היום אני ביום השלישי לאיחור אבל עם קרישי דם , יש לי גם תכיפות בשתן וכאבים קלים. כדאי לעשות בדיקת בטא או שזה מוקדם מדי?
לחצי עצובה חצי שמחה שמעתי רופאים במחלקה מדברים על זה שהנרות משנות את כל המצב לשמירה על הריון
ביום השלישי לאיחור זה ממש לא מוקדם מדי לבטא, לכי על זה ובהצלחה
קישור | העבר | מחק *קמומיל* (01.03.2015 17:37):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום בנות
לפני שנה וקצת עברתי הפלה בשבוע 5 טבעית. מאז עשינו 2 טיפולים עם כדורים ו1 עם הזרקה ושום דבר לא עזר. החלטנו להפסיק עם כדורים מכיוון שנכנסתי לדיכאון של ממש. היום עשיתי בדיקה הריון ביתית , יש 2 קווים , הבעיה ששוב יש לי דימום חום קל. קראתי בפורום על נרות פרוגסטרון, השאלה עם אני יכולה לקנות את זה ללא מרשם או שאני חייבת לראות רופא?
אנחנו כבר 3 שנים מחכים לזה, אני מאוד מקווה שהפעם הכל יהיה בסדר.
המון תודה מראש.

אני ביום ה 17 להחזרה עם דימומים כבדים רכו גוש קטן ליד השחלה והבטא הייתה מצויינת ליום הבדיקה אני חוששת מאוד
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

דימום השרשה יכול להגיע לפני מועד המחזור ? או שהוא פשוט הקדים לי?
הוא הקדים לי בחמישה ימים ועכשיו שאני אחרי יש לי כאבים מטורפים בחזה מה זה יכול להיות? אשמח לקבל תשובה

קישור | העבר | מחק *עדיווה* (02.06.2015 18:57):
שלום!
אני מקווה שהפורום פעיל..
אנחנו מנסים כבר חודשיים להיכנס להריון.. בפעם האחרונה לאחר בדיקה במקלוני ביוץ.. לא היו לי תופעות מיוחדות אלא המון הפרשות שקופות ומעט צבוהות וכאבים בגב תחתון (דבר שלא נתקלתי בו לפני כן) לפני 5 ימים הופיע דימום הנראה כמחזור לכל דבר עם מעט כאבי בטן. הדימום נמשך כ-3 ימים ופסק לגמרי היום אחר הצהריים גיליתי דימום חום והתחילו לי מעין התכווציות בבטן.מאז אותו יום ועד היום אני נמצאת במצבי רוח משתנים עם נטייה מרובה לבכי ותאבון מטורף..אני חוששת שאני סתם אוכלת סרטים.. אבל באמת שאני לא יודעת מה קורה לי..מישהי נתקלה בדבר כזה?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני בשבוע ה 7 של הההריון ויש לי דימום הלכתי לרופאה ואמרה שהכל תקין,אבל הדימום עדיין ממשיך האם זה נורמלי?

שלום אני בת 18
לפי החישוב שלי אני בשבוע 8
בכללי עשיתי אולטסאונד בשבוע 4 וראו שק הריון ואמרו הכל תקין
אבל לצערי ביום חמישי האחרון ירד לי קצת דם חום ואותו דבר ביום שישי ואז הלכתי למיון
עשו לי בדיקות והרופאה אמרה שלא רואים דופק
והיא אמר שכנראה טעינו בחישוב ואנחנו בשבוע 6 בכללי בשבת ירד לי המון דם כמו של וסת מחזור מה נראה לכם יש סיכוי שלא הפלתי בנות אתם מכירות דבר כזה אני לחוצה עד דמעות מחר על הבוקר הולכת למיון תעזרו לי שיש סיכוי שלא הפלתי
למה אני מרגישה בדכאון
אני בשבוע 5.ניצפה מימצא צלול מתאים לשק הריון.בטא יומיים איחור 1566 האם ההריון תקין
קישור | העבר | מחק מבולבלת (04.07.2015 21:00):
שלום . מקווה לתשובה הריון שני שבוע 4 + 5 אחרי יחסים מין התחילו דימומים.
בטא יצא20 .
יש מצב שעדין יש הריון?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

שלום לכן
המחזור האחרון שלי היה מעט שונה מהרגיל. הכאבים נמשכו לזמן ארוך יותר והמחזור היה גושי. לא היה איחור במחזור. הוא נמשך מספר ימים כרגיל. כרגע יש לי בחילות נוראיות, סחרחורות ושינויי מצבי רוח מטורפים. האם יש טעם לבדיקת הריון?

היי בנות אז דבר ראשון ישבתי לקרוא את כל העמוד וכל הכבוד לכן על העזרה. יש לי שאלה אני עוברת טיפולי הזרעהועכשיו אני בניסיון השני שלי אתמול היה אמור להתחיל במחזור ולא התחיל ואתמול גם עשיתי בדיקה ויצא בטא 8 האחיות אמרו לי לגשת לעשות אחרי יומיים שוב בדיקה אבל בינתיים התחילו לי דימומים לא ממש של מחזור אבל דימומים. האם זה אומר שאין סיכוי?
אני עוברת טיפולי פוריות כבר 7 שנים יום שישי עשיתי בדיקת גם ויצא בטא 170 היום התחילו לי דימומים לא של מחזור אבל כתמים אדומים דם טהור ולפעמים נעלם אני פוחדת שאני מאבדת את ההריון סוף סוף עד שיצא חיובי אני במטח ובחרדות מישהי יכולה לעזור לי בבקשה
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות וחג שמח :)
האם מישהי מכן חוותה שבוע לאחר החזרה , דימומים חזקים וכאבי מחזור.
האחיות אמרו לי להמשיך עם הקרינון עד לבטא.
האם קרה שגם אחרי דימום כזה נקלט הריון או מה בעצם הדימום הזה כי מחזור זה לא .
תודה רבה

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי אני בשבוע 5 בדיקות הריון חיוביות נראה שק הריון צעיר אבל אחרי בדיקת רופא ראשוני רופא ברוטלי החלה הפרשה חומה ואחרי עוד רופא באולטרסאונד נצפה שק אך שוחררתי הביתה לבדיקת בטא ואולטרסאונד בעוד שבוע יומים מהבדיקה החל דימום נרתיקי חזרתי לרופא נאמר שניצפה שק הריון צעיר 5ממ משהו אבל חמישים חמישים מאז הבדיקה אצלה לפני חמישה ימים דימום מסיבי עם קרישי דם גדולים כאבי מחזור רגילים לא חשתי צירים או ממש כאבים כמו שלמות מזה הרגשתי רגיל וכמובן במחשבה שזאת הפלה וכל תחושות ההריון נעלמו חוץ מטעם מתכת בפה ותקיפות לפיפי לומר שחמישה ימי דימום שפסקו היום פרט לזה אני בת 36 אמא לחמישה הריונות קודמים לא היו דימומיםכלל אשמח לתשובה

היי לכולם
אני בחששות אני בשבוע ה5 להריון
ומהיום בבוקר התחילו לי דימומים שהתחיל בצבע חום במהלך היום לא הייתה נזילה אלה כתמים חומים ואדומים בצבע בורדו יש לי כאבי מחזור שהולכים ובאים האם אני מפילה?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני לא יודעת עים אני בהריון יש לי שהוא כמו מחזור אפילו איין לי כאבים בחזה וגם בחילות איין לי אני צריכה את העזרה שלכם בנות שיועודות על הריון

שלום לכולם,
אני בהריון השני שלי בת 29 שבוע 7 + 3 אתמול הייתה הפרשה ורודה לאחר מאמץ
בשירותים עצירות סליחה על התיאור... מאתמול הפרשות חומות כמו סוף מחזור
הייתי אצל הרופא ביום חמישי ראה דופק ואמר שההריון תקין...
אני בלחץ אטומי לא יודעת מה לחשוב... הרופא אמר לחזור אליו מחר לבדיקה.
משהיא מכירה יכולה להרגיעה?

תודה

אני בשבוע 8 וקמתי להתפנות וראיתי דימום כמו בתחילת מחזור..לפני שבועיים בערך היו י דימומים קלים הלכתי לרופא והוא ראה שהכל תקין עובר עם דופק השעה עכשיו 4:14 קמתי לפני חצי שעה להתפנות וראיתי דימום ואני ללא כאבים האם זה מצריך בדיקה אצל רופא ומה זה אומר?אשמח לתגובתכן.. אני מציינת גם שאני בקושי אוכלת כי אין לי תיאבון בכללל אבל מקפידה לשתות מים.
קישור | העבר | מחק *_אלמונית* (17.02.2016 07:53):
כדאי שתבדקי ולא פחות מכך שתנסי למצוא דרך לאכול יותר טוב. חשוב שיהעו לך כוחות.
בהמשך לסיפורי קודם..קבעתי עוד מעט לרופא נשים דחוף..בקושי ישנתי לקראת 7 ככה בבוקר נרדמתי קצת עד 8 והדימום נחלש אני כולי חוששת ולחוצה זה הריון שני שלי..
הריון ראשון עבר חלק בלי בעיות בלי כלום ברוך השם ויש לי נסיכה מדהימה ומיוחדת..
קישור | העבר | מחק *_אלמונית* (17.02.2016 12:13):
מקווה שנרגעת. דימום בהריון זה לא דבר נדיר.
חזרתי מהרופא והוא אמר לי שהכל תקין ובסדר ושאני צריכה לנוח כמה שיותר
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות בת 37, יש לי בבית נסיכה בת 2.10 ואנחנו כבר שנה וחצי בטיפולים. לפני שבוע בדיוק הייתה לי החזרה ומיום שישי אני עם רגישות בחזה. אמורה לעשות בדיקת בטא רק עוד שבוע. היום בערב בניגוב ראיתי משום מה דימום ורדרד מה זה אומר האם מישהי חוותה משהו כזה? תודה לעונות.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

דרך אגב את הקטנה הבאנו בהריון טבעי... לאחריו עברתי הפלה מהריון טבעי בין טיפולים בשבוע 5..... ולרופאים אין הסבר למה אנחנו לא מצליחים להיקלט אבל בגלל הגיל שלי התחלנו טיפולים... מחכה לבשורות טובות.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי בנות ממש אני בדאגה גדולה אני בשבוע 5 יומיים כתמים חומיים אחרי יום ממש ם מחזור אבל ממש הייתי אצל הרופא וראה שק הריון ומסביב דימום קל זה היה באולטרא סאונד כן והלחיץ אותי ממש ואמר שמשהו חשוד ואני עד עכשיו במתחים , ואין לי שקט ממה שקורה כאן ואני יודעת ומרגישה שהכול יסתדר כרגע עברתי בדיקות דם ונראה רק ישועות אמן .

היי לכולן, אני בשבוע 5 וכמה ימים, אחרי החזרת עובר מוקפא. שבוע אחרי ההחזרה התחלתי לדמם ותוצאת הבטא הייתה חיובית... כאבי בטן מידי פעם ודימום מתחזק ... מנוחה עוזרת? זה בדרך ליפול?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אני אחרי החזרת 2 מוקפאים בטא ראשונה ביום שלישי האחרון יצא 486 בטא שניה ביום חמישי 1480 היום התחיל בבוקר דימום מאסיבי שנרגע לבינתיים מבחינת הריון מדובר בתחילת שבוע 5 אך היום במיון לא ניצפו שקי הריון האם יש למה לצפות או להספיד?

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

יש כאן מישהי שהיה לה סוג של דימום חום כזה שבוע אחרי מקוה? ז"א שבוע וחצי לפני קבלת המחזור...ואז יום לפני קבלת המחזור יש חום כזה ובניגוב דם וזה התברר בסוף כהריון תקין.
לא רוצה להשלות את עצמי ולהאמין שהכל בסדר ואולי זה לא...כי ב2 ההריונות הקודמים שלי זה ממש לא קרה...
אשמח לתשובה.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

"היי בנות ממש אני בדאגה גדולה אני בשבוע 5 יומיים כתמים חומיים אחרי יום ממש ם מחזור אבל ממש הייתי אצל הרופא וראה שק הריון ומסביב דימום קל זה היה באולטרא סאונד כן והלחיץ אותי ממש ואמר שמשהו חשוד ואני עד עכשיו במתחים , ואין לי שקט ממה שקורה כאן ואני יודעת ומרגישה שהכול יסתדר כרגע עברתי בדיקות דם ונראה רק ישועות אמן ."

לאלמונית - אני מציעה לך להגיע לאולטראסאונד לעתים קרובות, נגיד כל שבועיים במהלך השליש הראשון, בתקווה שהכל יהיה בסדר.

קישור | העבר | מחק *תהיללה* (26.10.2016 12:18):
קיבלתי ב6.10.16 והיום יש לי דימומים אני מאוד מודאגת יש מישהי שקרא לה ככה
קישור | העבר | מחק *אמיתית* (08.11.2016 10:42):
בנות יקרות. בתור אחת שעברה 7 הפלות. ממליצה מאד בכל דימום כן להתייעץ עם הרופא. לוודא שזה השתרשות או חוסר פרוגסטרון וכד.בלי היסטריה.להיות מודעות ולא לבטעות להחמיץ הריון...
היי ווסת אחרונה 4.10 ....בדיקת בטא 7.11 תוצאה 54.5 בדיקת בטא 8.11 תוצאה 74 הרופא אמר לי להגיע עוד 10 ימים לאולטרסאונד....היום דימום קל(קריש דם קטן שנפל באסלה) ודימום קל בניגוב....האם צריכה לחשוש????&#128557;&#128557;&#128557;&#128557;&#128557;&#128557;
היי בנות ממש אני בדאגה גדולה אני בשבוע 5 יומיים כתמים חומיים אחרי יום ממש ם מחזור אבל ממש הייתי אצל הרופא וראה שק הריון ומסביב דימום קל זה היה באולטרא סאונד כן והלחיץ אותי ממש ואמר שמשהו חשוד ואני עד עכשיו במתחים , ואין לי שקט ממה שקורה כאן ואני יודעת ומרגישה שהכול יסתדר כרגע עברתי בדיקות דם ונראה רק ישועות אמן

בסוף הריון היה תקין

הי אני בשבוע 7 להריון ויש לי דימום כמו מחזור ראו שק הריון אבל עדין אין דופק למה מישהו יכול לעזור לי?
שלום פלוני אלמונית. אני כרגע במצב דומה בשבוע 8. מה היה אצלך בסוף?
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

בת 32, שנה וחצי אחרי הריון שני עם הפלה טבעית שבוע 17 בהריון ראשון (אחרי שנה ניסיונות).
בשבוע 4 התחילו הכתמות חומות והיום (5+1) ממש דימום בניגוב כל פעם שאני הולכת לשרותים אבל ממש טיפה על הפד.
יש סיכוי להמשך הריון תקין וטוב? למישהי קרה?
יש לי תור ראשון לרופאה ביום שלישי אהיה כמעט שבוע 6 ואז יש לי תור בשבוע 8...

הי אשמח לעזרה. לפני כשלושה שבועות הייתי אמורה לקבל מחזור ואחרי שבוע איחור התחיל לי דימום חלש וורוד יחד עם התכווצויות אבל יותר עדינות מבזמן מחזור. אתמול הייתי אצל רופא ונצפה שק הריון והיום בבדיקה דם יצא הבטא 935. העניין הוא שהדימום ממשיך כבר במשך יותר משבוע ברצף כמעט 10 ימים. האם כדאי לי להגיע במהרה לרופא או לחכות או שבכלל מה לדעתכן זה יכול להיות?
תודה מראש
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי רוצה לשתף אותכן והשמח אם תעזרו לי אני בת 24
הריון שני
הריון ראשון היה הריון לא תקין ונתנו לי כדורי ציטוטק להפלה
עכשיו לסיפור שלי 4.11 עברתי הזרעה ב24.11 עברתי בדיקת דם הייתי במיון כי היה לי כאבים בצד ודימום חום היה לי בטא של 15 ממש נמוך
ב26.11 עברתי עוד בדיקת דם בטא של 65
יש לי דימום חומים באים והולכים ואז היה גם דימום אדום אם כמה קרשי דם ואז הפסיק.. וככה מדי פעם..
אם זהו גם זה יפול שהדם אומר שזה הפלה טביעית המחזור עדיין לא מגיעה צרעכה עזרה ותמיכה אולי מישהי עברה את זה והכל יצא תקין אצלה וגם עם הערכים של הבטא שהם נמוכים

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

היי אשמח לעזרה אני באיחור של 4 ימים ויש לי כאבים והתכווציות וכאבים בחזה ועשיתי 3 בדיקות בית ויצא שלילי ועכשיו יש לי כתם של דם זה יכול להיות שזה מחזור או שזה דם של הריון או הפלה אני בלחץ אני חודשיים נשואה אין לי מושג מה קורה לי

ב"ה
הכל יכול להיות. או מחזור או הריון. סבלנות וללכת לרופא נשים עוד שבוע שבועיים בהצלחה
קצת עזרה לי. לפני 5 ימים נודע לי שאני בהריון. הריון לא תקין ועם סיכוי להפלה גבוהה.
דימומים באים והולכים כבר 5 ימים. מחר ב"ה אולטרסאונד לאחר אשפוז בבית חולים עקב גילי.
סימני ההריון קצת נרגעו. הבחילות הנפיחות לחץ בחזה...מקווה לבשורות טובות. מתפללת כל יום עבור העובר ועבור כל נשות ישראל. אמן ואמן
ב"ה
זהו העובר יצא. אין שק הריון.
בעזרת השם עם הרבה תפילות לבריאות
הי, בת 44 הריון שבוע 5, דמומים לא נחמדים, מספר בדיקות הריון ביתיות עם פס חלש בלבד. לשמור על אופטימיות?
היי בת 29 הריון שני שבוע 6 פלוס 5 יום חמישי חויתי דימום ממש קל נלחצתי ממש הלכתי לבדיקת אולטרסאונד ראשונה נצפה שק הריון דופק וגודל מתאים לשבוע. היום שוב אותו דימום ממש קל שהוא בעיקר הפרשות חומות סורי על התיאור. לא מלווה בכאבים בכלל. מתי ללכת שוב לאולטרסאונד? בעיקרון שהיא שלחה אותי ב 13.8 יש תור לעשות לפני? להמתין ?מה הייתן עושות?
קישור | העבר | מחק פלוניתה (20.07.2019 13:27):
כלום.
דימומים קלים בתחילת ההריון הם נפוצים.
בדרך כלל זה כלום.
כלל אצבע: צרות באות בדרך כלל עם כמה סימנים ביחד. סימפטום בודד הוא לא סיבה לדאגה. אם פרט לדימום את בסדר, אין כאבים או משהו אחר - די בטוח שהכל בסדר.
_כלום_
כי שום דבר לא יעזור. לרופא אין תרופת פלא ואולטראסאונד לא מייצר פלאות.
לחכות ולקוות לטוב.
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

אמורה להיות בשבוע רביעי.. יש לי מעט הפרשות חומות כבר מאתמול ההפרשות מלוות בגרגירי דם חום, גבשושים שאפשר למתוח אותם לחוטים... סימן להפלה? כאבי מחזור חלשים מלווים אותי כבר כמה ימים...ממש אודה לתשובה

הי יש לי שאלה אני בשבוע חמישי בהריון
יתחיל לי הפרשות חומות
הלכתי למוקד נשים עשו לי אולטרסאונד
ואמר שיש לי שק הריון והכל נראה טוב
ששאלתי אותו אז ממה באה הפרשות החומות
אמר שאיפשר לדעת ולבוא לביקורת עוד שבועים
לבדוק דופק עכשיו אחרי יומים התחיל לי ממש ממש
דם כמו מחזור וקצת כאבים מה זהמאומר ???
פלוני_אלמונית‏
עכשיו אחרי יומים התחיל לי ממש ממש
דם כמו מחזור וקצת כאבים מה זהמאומר ???

תלכי למרפאה, רק בשביל להרגיע את עצמך.
קישור | העבר | מחק *פלונית* (18.07.2020 11:59):
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

הי חברים
רציתי חהתיעץ איתכם על משו
אני בהריון בשבוע 4
שילובם עשיתי בדיקת בטאט יצא 9
יום אחרי התחיל לי דימוימים של הפרשות
הלכתי לרופא בבית חולים היא עשתה לי אולטרסנט וראתה באולטרא רירית ושק הריון
היא רשמה שאין דימום פנימי והכל תקין בפנים ורשמה שיש שק בגודל 0.25 שהוא קטן מאוד וכנראה שאני בהריון מעיר של שבוע 4
שלחה אותי לעשות שוב בדיקת בטא
ואחרי האולטראסט יצא תקין בבדיקת בטא יצא 5 חיובית
מה זה יכול להיות ??
היא אמרה שאני יהיה במעקב עד ראשון ונעשה שוב בדיקת דם
אני ממש בלחץ מישי חוות את זה ?

יש לך מה להוסיף? עריכת כל הדף
אפשר לפתוח דף_חדש, או לכתוב כאן בדף דימום_בהריון:
שבעים פנים לתורה

מאת:

כדאי לקרוא שוב את מה שכתבת לפני ההוספה.