דף_פתיחה‏ leaf מה_חדש‏ leaf מפתח_נושאים‏ leaf הוראות_שימוש‏ leafemailleaf חיפוש:
הבעיה בלהיות מקצוען ללא תעודה היא שצריך אישיות.
עכשיו נראה אתכם מפתחים אישיות (שלא לדבר על חשיבה עצמאית)....
נכון שיותר קל להשיג תעודה? (נעה_גל‏ מתוך מקצוענים_בלי_תעודות‏)

ברוך בואך לאתר באופן_טבעי‏ flower

ביקור ראשון שלך?
סוף_העולם_כפי_שאנו_מכירים_אותו  left הפניות_לכאן‏, דפים_דומים‏
ראו גם בלוג בנושא: שינוי_תודעתי_בעידן_החדש‏
ענת. לא מזמן שמעתי שבתקשור שקיבלו מספר גדול של אנשים בזמן האחרון המסר היה שבסביבות מאי-יוני כוכב שביט יתנגש בכדור הארץ וכתוצאה מזה חלק מיבשת אמריקה (זו שצמודה לאוקיינוס האטלנטי) תשקע בים.
עמית שלום!
כן אמורה להיות התנגשות במאי אבל זה לא כוכב שביט זה ננס לבן (כוכב כבוי).
איפה אמרת שהיה תקשור? מה זה תקשור?...
כן אמורה להיות התנגשות במאי אבל זה לא כוכב שביט זה ננס לבן(כוכב כבוי).
ננס לבן????
ננס לבן זה שמש שכמעט כבתה לגמרי. ננסים לבנים לא מסתובבים "סתם" בשמיים (בניגוד לכוכבי שביט שעושים מסלול, לפעמים בפרקי זמן של אלפי שנים, מסביב לשמש), ובד"כ נדמה לי שיודעים איפה הם נמצאים ואיפה לחפש אותם, בטח אם הם נמצאים במרחק כ"כ קטן מאיתנו. אם זה המידע אז ממש ממש לא הייתי מודאג. השמש (כבויה או מאירה) הכי קרובה אלינו נמצאת במרחק של בערך 4 שנות אור (= 4*365*24*60*60*300000 => 37843200000000 ק"מ) ולמיטב ידיעתי אין צפי שהיא מתכוונת לזוז לאנשהוא בזמן הקרוב (למעט להמשיך את אותו הסיבוב שהיא עושה סביב מרכז הגלקסיה מזה כמה מיליארדי שנים). גם אם ננס לבן ייתנגש בנו במקרה לא הייתי יותר מדי מודאג כי אחרי זה לא יישאר כדה"א, לא רק יבשת אמריקה.
איתי יקר,
הכוכב אינו אמור להתנגש בכדור הארץ אלא רק לחלוף בסמוך אליו,עפ"י התחזיות צפוי להתרחש אסון אקולוגי,
בשל השדה המגנטי החזק של הכוכב,כדור הארץ ישתולל,שטפונות פני הים יעלו,הלוחות הטקטוניים יתנגשו זה בזה,יבשות ישקעו,הרי געש יתפרצו,ורוחות חזקות ינשבו בעת המעבר.
זהו כוכב שבא מחוץ למערכת השמש,ומסלולו תלול על כן לא ניתן לאתר אותו מאחר והתצפיות הן בתוך מערכת השמש.
כול 3,600 שנים הוא חולף בסמוך לכדור הארץ.כל זאת עפ"י הנבואה העתיקה שבכתבים השומרים אשר היו עם קדום ומאוד מתקדם.
יש חומר רב באינטרנט על הנושא.שמו של הכוכב הוא ניבירו.
בברכה,ג'יג'י.
נזכרתי בעניין של כוכבים כפולים, אז הנה שיפוץ לדברי:
חלק גדול מהשמשות ביקום הן כוכבים כפולים - ז"א שתי שמשות (לפעמים גם יותר) שמסתובבות אחת מסביב לשניה. ככל הידוע לנו השמש שלנו היא כוכב יחיד, אבל אף אחד לא יודע את זה בודאות; כלומר - באופן עקרוני יכול להיות שאכן יש לשמש שלנו "אחות" שמסתובבת עם השמש שלנו סביב מרכז כובד משותף במחזור גדול מאוד של כמה אלפי שנים. שמעתי שניסו לסרוק את השמיים בשביל לבדוק אם אכן יש לשמש "אחות" כזאת, אבל עד עכשיו לא מצאו. אם זה יהיה ננס לבן (שמש בסוף חייה שעדיין פולטת מעט אנרגיה) או ננס שחור (שמש כבויה שכבר לא פולטת אנרגיה בכלל) והוא רחוק מאיתנו הרי שכנראה שבאמת לא יצליחו לזהות אותו. אבל, במרחק קצר מאיתנו (3 חודשים עד למפגש זה מרחק קצר מאוד) כבר יצליחו לזהות אותו בהסתמך על השפעות של כח הכבידה שלו על כוכבי הלכת במערכת השמש ועוד. תמיד קיימת אפשרות שנאס"א יודעים על מה שהולך אבל מסתירים את זה מאיתנו, אבל הידע הזה הוא לא משהו שיש לנאס"א מונופול עליו. אני מאמין שמישהו כבר היה מספר לנו על זה אילו זה היה נכון.
כך ש...
עדיין לא הייתי מודאג, לפחות לא בשל ההתנגשות הצפויה.

בברכת peace on earth
איתי

לאיתי,
כן בכל האתרים הקשורים לנושא מצויין שממשלות העולם החופשי ונאסא מודעות לסכנה שבמסלולו של הכוכב,
אך מסתירות זאת מן הציבור,כדי להימנע מהגירה המונית למקומות בטוחים וקריסת הכלכלה העולמית ,וכדי להימנע מליצור בלאגן בקנה מידה עולמי.ביננו הם צודקים,אבל איך זה שלא שמעת על זה?אני לא יודעת,רוב הישראלים לא שמעו על העניין כיוון שהמצב בישראל כה טעון עד שהוא פוקק אוזניים לגבי אסונות אחרים.לעומת זאת בארה"ב הנושא חם,ואפילו מתארגנות קבוצות הישרדות ויג'ילינטיות.
למה העלית את התאוריה שזה דווקא שמש תאומה?,זה לא חייב להיות.
למה העלית את התאוריה שזה דווקא שמש תאומה?,זה לא חייב להיות.
אני אשמח לשמוע תאוריה אחרת.

באופן כללי אני נוטה להסתייג מתאוריות קונספירציה ברמה של השמדת העולם. אני מוכן לקנות תאוריות קונספירציה ברמה מקומית, אבל לא כזו שבה מעורבות כל הממשלות בעולם + כל מכוני המחקר שמביטים השמיימה. מבין כל עשרות האלפים שלפי התאוריה הזו אמורים לדעת על השואה המתקרבת בטוח יהיה לפחות אחד שירוץ לעתונות עם הוכחות מתאימות בשביל הכסף/תהילה/אמונה שצריך להזהיר כמה שיותר אנשים/וכו. אי אפשר לשמור סוד שלו שותפים כ"כ הרבה אנשים. את סודות הגרעין האמריקאים לא הצליחו לשמור יותר מחמש שנים (למרות שהם העריכו שעד שרוסיה תפתח נשק אטומי ייקח לפחות 20 שנה) בגלל מדענים שהאמינו שהימצאות נשק כזה בידי צד אחד מסכנת את שלום העולם, אז את סוד השמדת העולם כן יצליחו לשמור? חוץ מזה - אם ארה"ב הולכת להיות הנפגעת העיקרית, ובמידה כזו שתוריד אותה מכל נכסיה, איזה אינטרס יש לאמריקאים לשמור את זה בסוד? במקום נשיא ארה"ב הייתי מאיץ בתושבי ארה"ב לעזוב את המדינה, כדי שלפחות יהיה עם מי לבנות אותה מחדש אח"כ!

ארה"ב לא תהיה המדינה העיקרית שתיפגע מהאסון,בגלל שהיא מדינה גדולה,ובגלל שיש שם מודעות לנושא,אז זה נראה כאילו שהיא היחידה שתיפגע, אבל כול העולם ייפגע מהשינויים האקולוגיים.
קשר השתיקה נובע בין היתר מהסיבה הפשוטה שמים ומזון יהיו מצרכים נדירים לאחר המעבר,קבוצות הישרדות באמריקה אוגרות אספקה גדולה של מים ומזון לימים שאחרי,ובונות מקלטים בטוחים כדי לעבור את פגעי מזג האויר הסוער .
אף מדינה לא רוצה מהגרים רעבים ונואשים לטיפולה.ואני בטוחה שאנשים בממשל האמריקני יתחפרו באיזה בונקר נוח מרוהט בכורסאות עור נימוחות.למה אתה סקפטי ?זה נראה כל כך דמיוני?
כן...
כמו שכתבתי - קשה לי להאמין שקבוצה של עשרות אלפי אנשים מכל העולם מסוגלת לשמור את סוף העולם בסוד.
ג'יג'י, שאלה לי אליך: מה יהיה אם יעברו שלושת החודשים ושום דבר לא יקרה? האם אז תאמיני שארה"ב או רוסיה הצליחו לשנות את מסלול הננס הלבן ועדיין שומרות את זה בסוד? או שאולי תחשבי שמי שדיבר על זה קודם לכן מכר לך לוקשים?
קבוצות הישרדות באמריקה אוגרות אספקה גדולה של מים ומזון לימים שאחרי,ובונות מקלטים בטוחים כדי לעבור את פגעי מזג האויר הסוער .

ג'יג'י, להזכירך, היתה נבואת חורבן מאד דומה לגבי ראש השנה האזרחית 2000 ועוד כמה תאריכים. אין ספק שיש מי שמרוויח מהנבואות האלו: בוני מקלטים אטומיים, מוכרי ערכות מיגון למינהם, וגם האנשים הפוחדים עצמם:
איך אמרה פעם אשה מופלאה אחת שטפלה בי: אחת ההתמכרויות הקשות ביותר של בני האדם היא ההתמכרות לדרמה ...
ואם זה נכון, אז האנשים שחושבים שהם יכולים להתכונן לכזה מין דבר באגירת מזון ומים, נראים לי כסילים גדולים.

כן, במיוחד כשמדובר בשקיעת אמריקה...
לאן הם יברחו עם המזון? איפה הסטוקים? המקלטים? ביבשות אחרות?
חבר'ה, חבר'ה,בואו נעשה סדר בבאלגן,
קודם כל לא כול היבשת של אמריקה תשקע רק חלקים ממנה ,יש לזכור שהיבשות בסכנת שקיעה מפני שהגלים ישטפו אותם,
לכן היכן שיש הרים,ניתן לעלות לשם כדי לעבור את התקופה בשלום יחסי..
דבר שני אם מאי יעבור בשקט זה לא אומר שהנבואה הכזיבה אלא שהתאריך אינו מדוייק,זה אמור לקרות השאלה היא- מתי.
בנוגע לישראל אין לכם מה לדאוג,ישראל קרוב לוודאי או תשקע לגמרי מאחר והיא נמצאת על שבר גדול והיא תמחץ או תזוז או השד יודע מה,
וגם אחרי השינוי יהיה בלתי אפשרי לחיות פה,מאחר ואנו מוקפים בלולאה של הרי געש מכוון אתיופיה וסוריה ואפריקה,נשורת האפר תהיה כבדה עד כדי כך שאי אפשר יהיה לנשום.האפר יהיה כה סמיך שהראות תהיה לקויה ותהיה אפלולית.
לכן כשבאים לחשב היכן כדאי להיות ממוקמים בזמנים כאילו צריך לקחת הרבה דברים בחשבון כמו למשל גם את הגורם האנושי.
תארו לעצמכם מצב שאכן דבר כזה יקרה,ועדיין יש ניצולים,מה עם השכנים שלנו למשל? אתם חושבים שיהיה לנו שיתוף פעולה מצידם?
לכן באמריקה יש אוירת "האש -האש",בגלל הגורם האנושי,בגלל שאנשים שרוצים להגן על עצמם,פוחדים מבוזזים ועלוקות.
וגם רציתי להוסיף,שזה בכלל לא סוד גדול ,כפי שציינתי יש הרבה חומר באינטרנט על הנושא.
אני לא המצאתי את זה,הרי כל השיחה התחילה מזה שעמית מגן ציינה שהיו תקשורים בנושא ראה הודעה ראשונה בדף זה.
[H]
ג'יג'י,
דבר שני אם מאי יעבור בשקט זה לא אומר שהנבואה הכזיבה אלא שהתאריך אינו מדוייק,זה אמור לקרות השאלה היא- מתי.

מה שבטוח זה שיגיע הרגע של מותנו. ואם אנחנו עדיין בחיים ברגע הזה - זה לא שנבואה זו הכזיבה אלא שהרגע המתאים אינו מדויק. זה אמור לקרות, השאלה היא מתי.

סוף העולם הוא המוות הפרטי. כל עוד אנחנו חיים העולם מתקיים. וכל עוד העולם מתקיים הבה ונחיה. פשוט, נחיה היום. עכשיו, בלי לפחד מקטסטרופות. הרי אין צורך בגורם חיצוני לכדור הארץ על מנת שתתחולל שואה. היטלר לא היה ננס לבן.

אבל, יש שמחפשים את הריגוש של ראיית השחורות. להם אמליץ להסתכל מידי פעם על לבנות, או אדומות, או צהובות, ואם דווקא שחורות, לטעמי ההודיות הכי יפות.

אני בעד האתיופיות.

ג'יג'י, אתם בן או בת?
תודה שעשית לי סדר בבלאגאן. עכשו ממש נרגעתי, ואני מרגישה מצוידת בכל המידע הנחוץ לי לשרוד.
מה דעתך, אם אני אספר על כל זה לאמא שלי, היא תפסיק לפחד מסאדאם ומהתקפות טרור בקניונים? אולי תבוא בה לפתע הגאולה, והיא תהפוך למוארת?

טוב, לא נראה לי שצריך לרדת על ג'יג'י. היא / הוא רק מביאים מידע ומעוניינים לדסקס בנושא, כמו שאנו מדסקסים פה בכל נושא.
אין ספק שזה נושא מעניין!
ואוו אני לא מאמינה. סך הכל כתבתי מספר מילים כתגובה על מילותיה של ענת גיגר שכתבה :
זה אולי נשמע אבסורדי וטיפשי,
אבל אני חווה קו שמתחיל ברצח רבין, דרך אסון התאומים ועד להתרסקות המעבורת.
מן סטירת לחי מצלצלת לאדם המערבי הנאור שחושב שיש לו שליטה על העולם ושהעולם בהכרח מתקדם מהחושך אל האור

וכבר אתם מתרגשים ואפילו פותחים דף בשביל זה????
יאללה כל הבנות ללכת להניק, כל הבנים להחליף חיתולים או לפשפש ת' ילדים. גמרנו את הדיון. (סתם בצחוק. happy )
תודה לך ורד.
לג'יג'י: ההיסטוריה מלאה בנבואות חורבן, חלקן עם תאריכים נקובים, שהתבדו בלוויית הסברים מפורטים מדוע עדיין הן בתוקף. חיפוש באינטרנט של "End of the world prophecies" ייתן לך מושג עד כמה התופעה נפוצה. לעומת זאת, ההיסטוריה מלאה אסונות אמיתיים כמו סופות הוריקן, רעידות אדמה, שטפונות, התפרצויות הרי געש ועוד, שאף נביא לא חזה מראש (או לפחות לא הצליח לשכנע את הציבור בכך). למה לא להסתפק בנבואות על מלחמה במפרץ? זה מספיק מפחיד (במיוחד למי שחי בעיראק).
אגב עיראק, בחדשות ברדיו אמרו (בתמימות): "...היא רק תגביר את נוכחות אנשי האו"ם בעירק..." ואני, לא בקשב מלא, לא הבנתי בהתחלה מה האינטרס של עירק להגביר את נוכחות אנשי האו"ם בתחומה...
ואם כבר בתאוריות קונספירציה ובאילן רמון עסקינן, הנה משהו שקיבלתי (כמו רבים אחרים בטח) במייל היום (למען הסר ספק - אני משתף אתכם בגלל שזה שעשע אותי מאוד, לא בגלל שאני חושב שיש בזה משהו):

ב31 לינואר 2003 בשעה 1200 בצהריים, תקפה "סופת טורנדו אדירה" את האי היווני השכן "קפריסין". לעיתונים וכלי התקשורת המרכזיים בישראל שהיו בקשר עם גורמים בענף המטראולוגיה ,בצה"ל , בחיל אוויר, ובבית דגן והתעניינו בסיבת "התופעה הנדירה" של טורנדו עצום מימדים בים התיכון, נמסר כי ברשות צה"ל והגורמים , לא מצוימידע על הקורה בקפריסין או בלימסול. הסופה האימתנית שהיתה ראשונה מסוגה במזרח התיכון ובקפריסין, כמעט שהרסה את עיר הנמל הקפריסאית " לימסול" ,והותירה לאחריה נזק אדיר ותושבים מופתעים. באותן שעות ישבו "במרכז החלל ביוסטון" במטה "חיל האוויר אי שם בתל אביב, ובחללית קולומביה - 107, מאות אנשי חיל אוויר ומטראולוגיה וחגגו את הצלחת" הניסוי" של חיל האוויר הישראלי ומרכז החלל בנאס"א שנושאו היה: "יצירת טורנדו מלאכותי בעזרת סופות אבק" לאחר 14 ימי טיסה בחלל, בעת מעבר המעבורת קולמביה ,מעל החלק המזרחי של אגן הים התיכון מול ישראל, הופעל השלב האחרון, בניסוי אדיר האמצעים וטכנולוגיה , שבו השתתפו עשרות כלי טייס של חיל האוויר הישראלי , והצבא האמריקאי .
הכיסוי לניסוי היה" אימונים משותפים, של חילות אוויר זרים וחיל האוויר הישראלי באזור. לכל אחד מכלי הטייס הכבדים שטסו, הוטל תפקיד בניסוי ליצירת "הטורנדו המלאכותי הראשון". כאשר על כל הניסוי פיקח "ממעבורת-מעבדת החלל קולומביה" מטעם חיל האוויר הישראלי אלוף משנה אילן רמון.

בכך מוצו 4 וחצי שנים של מחקר וניסויים משותפים ,הולכים וגוברים עד לרגע השיא שבו בוצעה "יצירת הטורנדו". "הכיסוי" לניסוי שהוא מהפכני מבחינת
השלכותיו, היה ,השפעת "מערכת האבק באוויר" ,על יצירת הגשם. ההנחה שהניחו מדענים ישראלים בכירים היתה , כי ניתן לייצור באמצעות אבק שמגיע מאפריקה, ו"תוספים שונים" שמוזרקים לאוויר מכלי טייס "בגבהים שונים ", הוריקן או טורנדו.
העקרון הפשוט שעליו הלכו המדענים היה "מיצוי ומקסום האנרגיה" במעבר" מאפיק לשקע ברומטרי "והאצת ומקסום התהליך ,בטכנולוגיות מחשב ,"ותוספים כימים" המאפשרים להאיץ את התהליך ו"לעזור לרוח לנשוב"
למעשה הצלחתו האדירה של הניסוי גרמה ל side efect שמתבטא "בכמויות גשם עצומות" שיורדות ברחבי ישראל כבר כשבועיים ,מאז התחלת הניסוי ועד לשיאו
ב31 לינואר 2003 "בטורנדו הקטלני" שפגע בעיר הנמל הקפריסאית, לימסול. הסיבה המרכזית שהטורנדו לא נשאר בלב ים, מול המיים הטריטוריאלים של ישראל, אלא ברח צפונה לקפריסין, היה שינוי חד במשטר הרוחות שגרר אותו ליעד לא צפוי, וזהו לקח מרכזי שנלמד. למותר להסביר את משמעות האפשרות "לייצר טורנדו לפי הזמנה" או לכוונו למקום, או יעד נבחר, ולהפעילו מעל עיר מסויימת, או אזור מסויים. ניתן להשתמש "באפקט" זה למטרות מבורכות, של הובלת מים לאזורים צחיחים, או הורדת כמויות גשם אדירות ,לפי דרישה ,ולפי מקום ואפשר להשתמש בזה "לשימושים צבאיים" ולייצור "כאוס מוחלט" באזור נתון, ולזמן נתון. כל אחד יבחר את השימוש. בשבוע האחרון עלתה הכינרת כמעט "במטר"

לא סתם "השמיים בוכים" על תת אלוף אילן רמון קצין חיל האוויר הישראלי "יהי זכרו ברוך"

נשמע לי מופרך למדי...
מצד שני, מכל הקונספירציות ששמעתי, בזו הייתי הכי רוצה להאמין... הנה פתרון יצירתי למחסור במים happy
רגע, הייתה או לא הייתה סופה בקפריסין באותו היום?
כן היתה. בדקתי ב-ynet. הנה ‏הקישור
איתי,
אהה, עכשיו ברור למה הקולומביה התפרקה בכניסה לכדור הארץ. כנראה שהחברה שכחו לכבות את כפתור הטורנדו והביא על עצמם סופת טורנדו בגובה עשרות קילומטרים. חבל, טעות כל כך קטנה.

<ציניות היא צורה של אלימות, אלימות היא גם הנאה, הנאה עומדת בבסיס ההנעה, המניע של שמועות ושערוריות הוא הומור או חרדה, חרדה והומור הן פני הציניות. ברצינות>

אכן כן,
כשיצאתי אתמול החוצה הרגשתי משהוא מלאכותי במזג האויר,לא זכור לי מזג אויר כזה מעולם בתל אביב.
איתי שרון אתה מתאמץ מאוד להיות סקפטי לגבי כ ו ל ד ב ר,זה מייגע אותי.
לי דווקא נראה שזה יקרה באפריל.
מחישוב מהיר יוצא שאם לוקחים את כל המילים הראשונות שכתבת בדף זה, מחסירים את שמך פלוס חי פחות אחד מקבלים את המשפט:
"ננס לבן או שחור או משהו אחר או לא, יתנגש בכדור הארץ או לא, באפריל כמעט בטוח"

ענת, בשביל שתוכלי להיות רגועה, מאותו המספר (כמעט) יוצא גם המשפט "ננס לבן או שחור או משהו אחר יבקר ויתן לי עוגיות באפריל כמעט בטוח"

ג'יג'י
גם זקני צפת לא זוכרים חורף/אביב/קיץ/סתיו חם/קר/גשום/שחון כל כך.
מה שהרגשת אתמול בתל אביב היתה תערובת של אובך (חזית חמה של שקע קפריסאי), וזיהום אוויר.
לגבי הטורנדו - יש תחביב באמצעי התקשורת להפוך תופעות אקלימיות למשהו מיסטי, חדשני, מהפכני, נושא פרסים. אבל מה לעשות, יש תופעות חריגות שחוזרות על עצמן בתדירות מסוימת ובמקום למצוא את הסיבה בבלגן של האטמוספירה, מפילים את האשמה על תוכניות סודיות של צבא ארה"ב והמוסד הישראלי (אפשר לצרף גם את הבטחון המסכל הפלשתיני והמוחבראת המצרית).

אבל אם באמת יש אפשרות להשפיע על מזג האוויר - אני מזמין גשם מקומי ליום ו' וסופת שלג בשבת בין השעות 07:00 - 09:30 בבוקר.

ג'יג'י - זו לא סקפטיות, זו ציניות.
שלא תבינו אותי לא נכון,בטח הצטיירתי לכם כבחורה היסטרית משהוא..
אבל אני לא.
בכל זאת מעניין מה יש לאיתי להגיד על המצב בעיראק..?
נחש צפע ?
בעיראק?

בינתיים אחלה.

המצב בעירק?
מה יש להגיד?
האמריקאים רוצים להדק את אחיזתם בעולם אז הם מתנפלים על העם העירקי המסכן תחת האיצטלה של "טרור עולמי" למרות שאף אחד עדיין לא הצליח להראות ממש נשק להשמדה המונית (שאותו ארה"ב, כמובן, לא מחזיקה או מייצרת). לנו זה יוצא נח, וגם סדאם הוא לא בדיוק חסיד אומות העולם. ג'ורג' בוש מנהל את כל העניין בצורה מטופשת להחריד. אגב ג'יג'י, תחשבי על זה, איזה אינטרס יש לעירקים לזרוק עלינו נשק כימי/ביולוגי? אם הם יעשו את זה אז זה יוכיח לכל העולם שהאמריקאים צודקים. משום מה כולם מתעלמים מזה.
הפגנתי מידת סקפטיות ראויה?
כן איתי לא אכזבת,
איזה אינטרס יש לו לזרוק עלינו פצצות ?
ובכן זה לא סוד שיש לו הפרעת אישיות ,והוא מניאק,אם מפציצים אותו למה שהוא לא ימחוק את היהודים כמו שהוא תמיד רצה?
"אם כבר ללכת אז ללכת בגדול".
ג'יגי'
כי אז סאדם יצטרך למחוק גם את הפלשתינאים
מכיוון שישראל היא מדינת אורך נסיון להשמיד את כל תושביה יגרור פגיעה גם בשטחים, בסוריה ולבנון.
תסתכלי על ההבט החיובי - הקץ לסכסוך הישראלי - ערבי, בעיית הפליטים בלבנון, המשבר הכלכלי בירדן, הסגר בשטחים והמיתון בישראל.
מצד שני ישראל הבטיחה שאם עירק תתקוף בנשק בלתי קונבנציונלי, ישראל תגיב בצורה חריפה מאוד.
אני מנחש שמדובר בתוצרת של אותו מפעל השוכן ליד דימונה ולפי צורתו מייצרים בו קרמבו. אבל אם מה שמרדכי וענונו אמר נכון, ובמפעל הנ"ל מייצרים, לא עלינו נשק גרעיני, וישראל חס וחלילה תשתמש בו נגד עירק, אז שאלותי הן:
 1. האם ישוחרר מרדכי וענונו מהכלא ?
אני בהחלט חושב שסדאם היה מעוניין למחוק את כל היהודים.
יש אנשים שרוצים למגר את כל הרוע.
יש שחושבים שניתן להעלים את האלימות.
ואפילו כאלה שמאמינים שאפשר לבער את האוולת.

כולם רוצים ואף אחד לא יכול. זה פשוט לא מעשי.

בהמשך להסבר של איתי על המצב בעירק:

 • כשיש מתיחות באזור המפרץ הפרסי, העולם חושש לעתיד אספקת הנפט. כתוצאה מכך מחירי הנפט עולים. כמו כן סביר שהממשק האמריקני, ומדינות אחרות, ירכשו יותר נשק.
 • ארצות הברית מפיקה נפט בכמויות גדולות וגם מייבאת ממדינות אחרות (משיקולים מורכבים שלא כאן המקום לפרטם). כלומר, בארצות הברית יש אמנם אנשים שמשלמים יותר, אבל יש אחרים שמרוויחים יותר, כתוצאה מעליית מחירי הנפט בעולם. כמו כן, יש בארה"ב תעשיית נשק מפותחת.
 • האנשים שמרוויחים מעליית מחירי הנפט הם אלה שקשורים לתעשיית הנפט, שנמצאת בעיקר במדינות הדרום מערביות של ארה"ב, ובעיקר בטקסס. אנשי תעשיית הנשק מרוויחים מהביקוש הגדל לנשק.
 • ג'ורג' ו. בוש הוא טקסאני, מושל מדינת טקסס בעבר, והמפלגה הרפובליקנית מקבלת הרבה קולות במדינות אלה. גם ג'ורג' בוש האב, שהתקיף את עיראק לפני עשור, היה איש טקסס. כמו כן, לתעשיית הנשק יש קשרים טובים עם המפלגה הרפובליקנית ועם הממשל הנוכחי.
ואידך זיל גמור.
אני חושב שיש לבוש הבן קונפליקט אדיפלי רציני. זה נראה כאילו הוא רוצה להוכיח לעולם ולעצמו שהוא, בניגוד לאביו, יכול לסלק את סדאם. וכך, בשל בעיות אישיות משפחתיות, ישונו סדרי עולם ואנשים ישלמו בחייהם. לדעתי זה פשוט נורא.
ג'יג'י - לגבי סדאם המניאק - זה שמישהו עושה משהו לא לפי ההגיון שלך לא אומר שהוא פסיכופט. הצורה שבה הוא מתמרן את כל העולם נגד האמריקאים ועושה צחוק מהקאובוי מטקסס דווקא מראה שהוא בחור לא לגמרי תלוש מהמציאות. וחוץ מזה היתה לא כבר הזדמנות להשמיד אותנו, הרבה יותר טובה מעכשיו, ובכל זאת הוא לא עשה את זה. האם שאלת את עצמך למה? אם לא, זה הזמן.
וכך, בשל בעיות אישיות משפחתיות, ישונו סדרי עולם ואנשים ישלמו בחייהם. לדעתי זה פשוט נורא.

אכן זה נורא, אבל מה חדש? בהיסטוריה האנושית לא מעט מלחמות התחילו על רקע אישי של מנהיגים. שלא לדבר על הסבל של העם העירקי בשל אישיותו של סדאם.

נזכרתי בדף הזה משתי סיבות:
 1. חודש מאי עבר, יוני חלף הלך לו, ועדיין אף ננס לבן, ענק אדום או כל גרם שמיימי אחר לא השמיד אותנו (תוך כדי כתיבת שורות אלה אני נזכר בסרט של מונטי פייטון שבו מפקד בצבא נותן הרצאה ומסיים אותה במילים "וייכני הברק אם אני לא צודק" או משהו כזה, ואז באמת אלוהים מכה אותו עם ברק)
 2. מסתבר שהאמריקאים והבריטים אשכרה קנו את הסיפור על הנשק להשמדה המונית של עירק, ועכשיו הם כועסים על המנהיגים שלהם שרימו אותם וייצאו למלחמה שבעצם לא היו אמורים לצאת אליה. הייתי בטוח שלכולם ברור שזה סתם תרוץ, אבל מסתבר שלא... ‏יועץ של שר ההגנה הבריטי אפילו התאבד‏ (או שרצחו אותו, זה הרי דף על תאוריות קונספירציה) בגלל שנטען שהוא הדליף לתקשורת שדו"חות המודיעין לקראת המלחמה נופחו.
את הדף הזה צריך לשמר, כדי להפנות אליו בפעם הבאה שמישהו יזכיר את הנבואה העתיקה שבכתבים השומרים אשר היו עם קדום ומאוד מתקדם או את ה תקשור שקיבלו מספר גדול של אנשים בזמן האחרון.

מצד שני, כמו שכתבה ג'יג'י, אם מאי יעבור בשקט זה לא אומר שהנבואה הכזיבה אלא שהתאריך אינו מדוייק,זה אמור לקרות השאלה היא- מתי --
כלומר, הדף הזה יישאר רלוונטי לנצח. (ואני חושב שבסוף אכן כדור הארץ יושמד... השאלה רק אם מישהו יהיה עד לכך).

הדף הזה יהיה עד לכך. וכנראה רק הוא.
שלום שוב,
בהמשך לדיונינו האם סוף העולם קרב או לא,
אם תסתכלו אל השמש בשעת השקיעה בערב,תוכלו לראות שיש בה משהוא מוזר היא לא כתמול שלשום.
זה נראה כאילו היא מעוותת,כאילו שיש עוד שמש מעליה והן מעוכות אחת לתוך השנייה.
זה מה שראיתי ביום חמישי השבוע בשפת הים.תחילה התעלמתי והדחקתי כי נמאס להתחבט בנושא,
עד שידיד שלי ציין בפניי שהוא שמע ממישהיא שהייתה בספרד בזמן האחרון שיש אור יום עד 23:00 בערב.
חשבתי שנייה חשבתי שתיים,וניגשתי לאינטרנט לבדוק העניין פתחתי את האתרים שקשורים לכוכב הלכת ניבירו (פלנטה איקס),והפלא ופלא,
תמונות סטילס מכול מיני מקומות בעולם מראות את השמש ומעליה עוד שמש קטנה יותר.
התמונות אותנטיות לחלוטין רואים שזה לא זיוף או משהוא.זה לצד דווחים על גל חום כבד באירופה ושריפות.
חבר'ה זה קורה השאלה כמה זמן נשאר לנו?
כתובת :‏www.zetatalk.com
ללחוץ על photos בדף הבית.
כמה זמן את מוכנה לחכות כדי להשתכנע שזה לא זה? כלומר - אם יעברו כמה ימים וכלום לא יקרה, תשתכנעי? כמה ימים?

>איתי נהנה לנהל ויכוחי סרק על נושאים מופרכים<

כמה ימים למה?,תהיה יותר לארג'.
שבועות? חודשים? תגידי את. יש לי הרבה זמן. יותר ממה ש את כנראה חושבת happy
חודש וחצי מקסימום.
קבענו. אבל הפעם אני מצפה למופע פירוטכניקה אמיתי, משהו עם רעידות אדמה, גלי צונאמי בגובה מאות מטרים וערים מושמדות סטייל "היום השלישי" ולא כמה שריפות קטנות וגל חום!
ומה אז?
תוריד את הכובע?
תאכל אותו?
אני אקנה כובע במיוחד לפי בחירתך (מותר סומבררו, אבל אם לא יהיה איפה לקנות תאלצי להסתפק בכובע מצחיה שאביא מהבית) ואוכל אותו.
ומה איתך?
אני מוכן להסתפק בכיפה דרוזית.
אם תסתכלו אל השמש בשעת השקיעה בערב,תוכלו לראות שיש בה משהוא מוזר היא לא כתמול שלשום.
זה נראה כאילו היא מעוותת,כאילו שיש עוד שמש מעליה והן מעוכות אחת לתוך השנייה.
תמונות סטילס מכול מיני מקומות בעולם מראות את השמש ומעליה עוד שמש קטנה יותר.

הייתי היום בים, בהתרגשות חיכיתי לשקיעה כדי לראות את השמש שמעליה ואת המעיכה ...
לצערי התאכזבתי קשות
לא דובים ולא יער.

אבל, ממול, קצת אחרי השקיעה הופיעה תופעת טבע מדהימה. כדור עגול כמעט לגמרי, מאיר באור חלש. מקסים ממש.
ממקורות יודעי דבר נמסר לי שהכוכב המעניין הזה עומד להתמעט. לאט לאט הצורה שלו תשתנה מיום ליום עד סופו המר:
הוא יעלם לגמרי מעיננו. ומה שיקרה אז, אני לא רוצה אפילו להעלות על דל שפתי. לא כל שכן לכתוב בפורום שילדים קטנים קוראים אף הם.
אלוקים ישמרנו ויצילנו.
תתפללו!!!
רק זה יציל אותנו.

די עם הציניות.
גם אני צפיתי אל השקיעה אתמול ולא היה כלום.
מישהוא קרא את הלינק המצורף,וראה את התמונות?
איתי השקעת וקראת באתר?
לא קראתי אבל כן הסתכלתי על התמונות. חלקן לא נראו לי יוצאות דופן, בחלקן אפשר להסביר את שתי השמשות ע"י עננים שחצו את השמש וכו, ובחלקן התמונות יוצאות מאוד לא ברורות. שלא לדבר על זה שיש אפקטים שנגרמים על ידי המצלמה.
אגב, יש אפקט מוכר של שמש שנראית כפולה שמסתכלים עליה בזמן שקיעה מעל הים. אני לא זוכר את ההסבר, אבל אני זוכר שראיתי תמונות של שקיעות כאלה.
בואי נאמר ככה:
אני לא ציני, אבל הדיון כולו מאוד משעשע אותי. זו הסיבה שאני ממשיך לנהל אותו, אגב; כי יש דיונים מופרכים שמעצבנים אותי (כמו למשל דיונים על אסטרולוגיה, וייסלחו לי כל המאמינים בזה) ואליהם אני בכלל לא נכנס.
אגב, למה שלא תפתחי דף אישי ותספרי קצת על עצמך? מעניין לדעת מה המקום שממנו את מגיעה (בחיים) שגורם לך להאמין בדברים האלה (בלי צחוק).
איתי,
א. נכון המצלמה גורמת לאפקטים של השתקפויות,נכון יש מצבים שהקרניים של השמש נשברות ע"י עננים שחוצים אותה,אבל מכול מיני מקומות בעולם,באותה תקופה?שלא לומר באותם ימים? הסתברות גבוהה למדי לא?
ב. אני אינני מאמינה באסטרולוגיה,וגם לועגת בסתר לאנשים שמתקשרים עם ישויות ,וגם ספקנית ביותר בכול הנוגע לנחיתת עבמ"ים וכאלה,(עד גבול מסויים כי אני כן מתעניינת במה שקורה בחלל ובזמן).
אסונות עולמיים לא מעניינים כדבר שבשגרה,אבל קשה לי להתעלם מן הנושא הזה ספציפית,משום שלפני שנתיים בערך היה לי חלום,ומאז עוד כמה על זה.
רק שנה אחרי החלום התוודעתי לראשונה לאתר האינטרנט העוסק בנושא וחור נפער בבטני דברים התחברו אצלי ופחדים התגבשו לכדי תמונה כללית.משהוא בזה נראה לי נכון,כאילו שאני יודעת שזה הולך לקרות.
ג. חשיפת זהותי מיותרת פה,מה השיחה תרוויח מזה? אם הכוונה שלך הייתה לבנות לי פרופיל פסיכולוגי כדי לעלות על נקודה רגישה ולהצביע על נקודה רגישה בנפשי ובכך להפוך את העיסוק שלי בנושא לטריביאלי,הרי שאיני חושבת שזה יהיה אפקטיבי כי אני טיפוס רציונלי.
אתה יודע מה אולי אני זקוקה למישהוא שימגר את הפחד שלי מן העניין תיכנס לאתר תקרא את החומר ותגיד לי האים זה כול כך בלתי הגיוני.
האם אתה חושב שזה מצוץ מן האצבע לחלוטין.
מה מהדברים שמופיעים שם ספציפית גורם לך לפחד? יש שם טונות של סיבות (אם הבנתי נכון). האמת שזה נכון, יש טונות של סיבות לפחד, אבל הסבירות של כל אחת מהסיבות היא זעירה. את מוסיפה לזה גם תאורייות קשר, מה שבכלל הופך את זה ללא סביר.
אגב - לגבי החלפת הקטבים המגנטים - יש שם משהו, והאמת היא שבעיקרון הקטבים מתחלפים כל 700,000שנה בכדה"א. פעם אחרונה זה קרה לפני 1,000,000 שנה כך שבעיקרון הקטבים עלולים להתחלף כל רגע... זה לא מרגיע אותך, נכון? happy
צרפתי כאן תמונת שקיעה שצילמתי לפני שנתיים. אם תסתכלי טוב, תראי שהשמש נשרפת happy. הסיבה היא, כמובן, שהמצלמה הדיגיטלית איתה צילמתי את התמונה היא בעלת איכות נמוכה למדי.

קחי בחשבון שמאוד קל לזייף תמונות דיגיטליות ( מאוד קל). אחת הדוגמאות היתה התמונה שהתגלגלה אחרי 11/9/2001 של בחור שנטען שהצטלם על מגדלי התאומים בזמן שהמטוסים התרסקו לתוכם (‏כאן‏). בסופו של דבר זה היה כמובן hoax. אחרי זה נוצרו אתרים שלמים של תמונות של הבחור מופיע בכל מיני ארועים היסטוריים (חפשי ב-google את המושג "tourist guy" ותגיעי אליהם, רובם די מצחיקים).

רק עכשיו שמתי לב שיש שם גם טקסט בעברית, מה שהופך את המילים ליותר קריאות אבל את הטקסט ללא פחות סתום.
נטען שם מאמצע 2002 אפשר יהיה לראות את הכוכב ה-12 בעין חשופה, אבל לא שמעתי על זה כלום עד היום. ראית אותו? שמעת על מישהו שראה אותו?
לא כול התמונות הן תמונות דיגיטליות יש גם תמונות סטילס באתר.
כל תמונה שמופיעה באינטרנט היא, כמובן, דיגיטלית happy. יש תמונות שצולמו במצלמת סטילס ונסרקו אולי, אבל אחרי שהן נסרקו הן דיגיטליות ואפשר לעשות להן הכל עם תוכנת עיבוד תמונה מתאימה (Photoshop למשל).
הצדק עמך,חוששתני.
בלילה כשיהיה לי זמן אתפנה לנסח משהוא יותר מעמיק.
שלום חזרתי ,
רציתי לאמר כמה דברים,לא באה להוכיח או להתווכח עובדתית בקשר לתמונות כי אין לי את הכלים להוכיח שהן אותטנתיות או לא.
אבל יש לי הגיג :
קודם כול אתר הזיטא הוא לא אתר הפועל חודשיים שלושה או אפילו שישה חודשים,כי אם כמה שנים.ולכן הוא נחשב לאתר "מכובד",בקרב הגולשים באינטרנט כך שאם מטרתם הייתה לעבוד על הגולשים לתרמית יש אורך חיים מוגבל כידוע לך.
דבר שני לאתר הזיטא יש מתחרים נוספים יש עוד כמה אתרים ותתי אתרים שמציעים את אותו המידע (לכול אחד יש סקופים בלעדיים) וגם את אותו המידע ואותן תמונות בו זמנית.
דבר שלישי הציבור הרחב ששלח בעיקר מאירופה וארצות הברית את התמונות היה מקים קול צעקה אם היו "מטפלים" בתמונות שלהן או שדווחים היו מגיעים מן האתרים המתחרים על כך.לכן אין סיכוי שאדם אחד לא השמיע פיפס בנוגע לתמונות ולכן כפי הנראה הן אינן טופלו והן אינן מזוייפות.
אסטרונום בכיר לשעבר עובד נאסא מקושר לאתרים אלה ויש לו אתר הקשור לנושא.
כמו כן מדענים מסויימים ביולוגים וכד' גם כן מתראיינים לאתרים האלה ומחזקים את התיאוריות שמובאות שם.
כך שאתה רואה קונספירציה זה לא,דווקא חשבתי כי כאן היכן שיש מקבץ של אנשים שמעידים על עצמם שהם "אנשי אדמה",שאינם הולכים בתלם הגלובליזציה ואינם רואים עצמם מושלים ע"י התקשורת העולמית שמכתיבה כללי התנהגות למשפחות בכול רחבי העולם,חשבתי שתהיה לעניין אוזן קשבת .מה הסיפור עם הקרמבו זה ממש נראה מפגר.
אני מוסיפה לינק לסרט נחמד על פלנטה איקס,משהוא אמנותי נחמד.
http://nyc.indymedia.org/local/webcast/uploads/nibiro2003.wmv
לא מביא לסרט ישירות משום מה אז צריך לרדת עד למטה ולעשות בחיפוש "ניבירו"(nibiru) ואז ללחוץ על להוריד .
קודם כול אתר הזיטא הוא לא אתר הפועל חודשיים שלושה או אפילו שישה חודשים,כי אם כמה שנים.ולכן הוא נחשב לאתר "מכובד",בקרב הגולשים באינטרנט כך שאם מטרתם הייתה לעבוד על הגולשים לתרמית יש אורך חיים מוגבל כידוע לך.
האסטרולוגיה קיימת כבר מאות או אלפי שנים וכבר הסכמנו ששנינו חושבים שהיא "שגיאה" (אם להיות עדינים) או תרמית (אם לא)
דבר שני לאתר הזיטא יש מתחרים נוספים יש עוד כמה אתרים ותתי אתרים שמציעים את אותו המידע (לכול אחד יש סקופים בלעדיים) וגם את אותו המידע ואותן תמונות בו זמנית.
אז מה? גם לאסטרולוגיה.
דבר שלישי הציבור הרחב ששלח בעיקר מאירופה וארצות הברית את התמונות היה מקים קול צעקה אם היו "מטפלים" בתמונות שלהן
כנראה, למרות שגם לאתרים המתחרים יש אינטרס לגרום לנושא להיות רלוונטי ו"בעל הוכחות". הטענה היא שאותם אנשים ששולחים את התמונות מטפלים בהן, או לחילופין שהתמונות הן אוטנטיות אבל אפקטים של המצלמה/תאורה/כל דבר אחר גורם להן להראות כמו שהן נראות. רק להזכירך - המפלצת מלוך נס התחילה בתור בדיחה של שני אנשים שטיפלו בתמונות באמצעים הרבה יותר מסובכים מאשר אלה שקיימים כיום, ועדיין גרמו לכולם להאמין שיש בזה משהו...
אסטרונום בכיר לשעבר עובד נאסא מקושר לאתרים אלה ויש לו אתר הקשור לנושא.
כמו כן מדענים מסויימים ביולוגים וכד' גם כן מתראיינים לאתרים האלה ומחזקים את התיאוריות שמובאות שם.

האמת שלא כ"כ אכפת לי, העיקר שיביאו הסברים והוכחות סבירים (לא תמונות לא ברורות ממקור לא ברור).
כך שאתה רואה קונספירציה זה לא
ועוד איך כן
דווקא חשבתי כי כאן היכן שיש מקבץ של אנשים שמעידים על עצמם שהם "אנשי אדמה",שאינם הולכים בתלם הגלובליזציה ואינם רואים עצמם מושלים ע"י התקשורת העולמית שמכתיבה כללי התנהגות למשפחות בכול רחבי העולם,חשבתי שתהיה לעניין אוזן קשבת
מה הקשר בין "אנשי אדמה", לא הולכים בתלם הגלובליזציה" ו"לא מושלים ע"י התקשורת העולמית (וכו)" לבין הנכונות להאמין לסיפור הזה? הדבר היחיד שניתן להגיד על רב האנשים כאן, נדמה לי, הוא שכולם משתדלים לחשוב יותר על דברים שנראים ברורים ומוחלטים במקומות אחרים. בנראה שהסיפור הזה נשמע מופרך לרב האנשים פה (אם לשפוט לפי חוסר ההתלהבות) גם לאחר מחשבה נוספת.
מה הסיפור עם הציטוטים,אני יודעת מה אני אמרתי, זה הופך את התגובות שלך לחצאי תגובות בפועל חצי מהתגובה היא ציטוט ארוך ממה שאני כתבתי וחצי של דגימה קטנה של מה שאתה חושב,פשוט תענה לי לעניין .
תראה כשמאמינים באים להגן בלהט על אסטרולוגיה ולמה זה נכון הם נכנסים למערבולת הסברים הזוייה עם משפטים "מהבטן",ושואלים אותך איזה מזל אתה וכמה אתה אופייני למזל הזה.
אבל פה יש לך עסק עם אנשים שמביאים לך הוכחות מהחלל,ויכולים להסביר לך יפה למה זה נכון.
הנה שתי כתובות כי אתה מתעצל לחפש: ‏http://www.planetxvideo.com
ן- soho‏www.nascom.nasa.gov/data/realtime-images.html
}דווקא רוב הסיכויים שהתמונות באתר של נאסא הן "מטופלות".happy
כמו כן תאמר לי מה האתרים מרוויחים מן התרמית הזו? אילו לא אתרים שמוכרים דברים אין לזה "מרצ'נדייז",עדיין...
איתי, נראה לי שהסתבכת...
ג'יג'י - האם יש משהו שישכנע אותך שנבואה כלשהיא היא חסרת יסוד? התרשמתי שהעובדה שאינה מתגשמת לא עושה את זה. מה כן?
נראה לי שהפסקת חשמל לעשרות מליוני אנשים באמריקה זה מין טעם לרגע של סוף העולם. ואני משערת שכמה אנשים יגלו את האור בעקבות החושך הגדול הזה.
עדי מה גורם לך להאמין שהיא חסרת יסוד?
האים יש לך איזה שהם הוכחות לכך שהיא לא תתקיים?
אני לא מתמצא בנבואות ספציפיות כלשהן.
אני דיברתי על נבואה כלשהיא. כלומר על העיקרון.
אם אני אספר לך נבואה שהמצאתי בעצמי, ולכן היא חסרת יסוד, מה יגרום לך לא להאמין לי?

לשאלתך - אין לי הוכחות לכך שנבואה כלשהיא לא תתקיים בעתיד. אני לא מצליח לדמיין איך אפשר להוכיח דבר כזה. בעיסוק בעתיד אנחנו מדברים על אמונה, לא על לוגיקה.
לעומת זאת קל להוכיח שרוב הנבואות שניבאו אירועים עם תאריכים ספציפיים שחלו בעבר, לא התגשמו. זה מקטין את האמונה שלי בנבואות דומות שהתאריכים הנקובים בהן הם (בשלב זה) בעתיד.

מה הסיפור עם הציטוטים,אני יודעת מה אני אמרתי, זה הופך את התגובות שלך לחצאי תגובות בפועל חצי מהתגובה היא ציטוט ארוך ממה שאני כתבתי וחצי של דגימה קטנה של מה שאתה חושב,פשוט תענה לי לעניין .
זו טכניקה שעוזרת למקד כל חלק בתשובה שלי בחלק הרלוונטי במה שאת כתבת. מכעיס אותך שאני מנפח את התשובות שלי ע"י גזירת חלקים משלך? את יכולה להוציא על מה שאת אומרת זכויות יוצרים ואז לא אוכל להעתיק ממך ותתגלה לכולם האמת הערומה, שאני בעצם כותב מעט מאוד blink
דרלינג,
אני בעונש?

אני בד"כ לא מגיע למחשב בסופי שבוע. כמו שאומר ג'ון גודמן בביג לבובסקי, I am a Shomer Shabess (סתם, אני לא, פשוט הייתי חייב לתקוע את המשפט הזה מביג לבובסקי).

בכל מקרה, לא נראה לי שאנחנו מתקדמים לאנשהו. האמת היא שחשבתי על זה, ולא נראה לי ש את לוקחת את הנושא מאוד ברצינות. עוד פחות מחודש וחצי העולם יושמד וכל מה שיש לך לעשות זה לשבת ולדבר על זה באינטרנט? זה מאוד אמריקאי (את לא במקרה אמריקאית, נכון?). אילו אני הייתי כ"כ משוכנע שהעולם הולך להיות מושמד בתוך זמן קצר, כבר הייתי עושה דברים אחרים לגמרי מאשר לשוטט באינטרנט (אלא אם כן את מגיחה לאינטרנט בהפסקות שאת עושה מחפירת המקלט האטומי שלך).
בואי נסכים על זה ש:

 • העולם יושמד מתישהו בעתיד (אני אומר בעוד כמה מיליארדי שנים, את אומרת שכנראה בתוך פחות מחודש וחצי)
 • מטאוריט כלשהו ייפגע, או יהיה במסלול פגיעה בכדה"א מתישהו בכמה עשרות מיליוני שנים הקרובות (אני אומר שלא ב-30 - 40 שנה הקרובות לפחות כי אחרת כבר היו מספרים לנו על זה, את אומרת, שוב, בתוך חודש וחצי ושלא מספרים לנו על זה)
 • אם הנבואה שלך תתגשם את תצאי גדולה ואני אוכל סומבררו, אם הנבואה שלך לא תתגשם כנראה שלא תאמיני לי אלא תתרצי את זה במגוון תרוצים שונים.

ולסיום - רק להזכירך - באינטרנט אפשר למצוא הכל (כולל אתרים שיסבירו לך שאין ירח, שהנחיתה על הירח היתה זיוף של נאס"א, שלא היתה שואה, וכולי וכולי - מה שתרצי).
שלום ,
לא,זה לא מכעיס אותי שאתה מצטט אותי,זה פשוט איך איך אסביר לך ,
משעמם לגלות שתגובה שלימה אינה מתייחסת ישירות למה שכתבת אלא אתה מצוטט +מילים בודדות מצד הכותב שעונה לך,
אתה מצפה למצוא קצת בשר בתשובה שאתה מקבל.זה פשוט משעמם.
למען האמת שמתי לב שזו אופנה פה באתר,מעניין למה התחלתם בזה?,האם זה כי אתם רוצים למנוע אי הבנות אחד בין השני ?
האם יש כאן היסטוריה של אי הבנות ?
בכול מקרה דעתי היא כי אדם אשר נוטל חלק בפורום מצפה למצוא משוב ולא הד.פידבק ולא אקו.
אכן באינטרנט אפשר למצוא נניח אתר שטוען שלא הייתה נחיתה על הירח אלא זה היה מופע מבויים (אני לוקחת ממך דוגמא ומציגה אותה לפי הבנתי),יכולתי פשוט לצטט אותך אבל האם זה מעניין אותך לקרוא את שורותיך שוב? (אני לא מלגלגת אני מפדגדגת),
אבל האם אפשר למצוא 5-6 אתרים שטוענים כך ?
ולא אני לא עושה הכנות לסוף העולם כי נגיד אני אצא לקנות אספקה של מים ומזון ותרופות ואני אשים אותם במקום מחסה אז מה ?,
אז כשיגיע סוף העולם זה יטבע איתי או יישרף איתי ,כי מה אפשר לעשות נגד זה?,המיקום הגיאוגרפי הטבעי שלי לא שפר עליי,
אז אני צריכה עכשיו באמצע החיים לעזוב הכול ולנסוע לארץ אנטישמית ועויינת ולחפש שם אנשים שמתמצאים בנושא?
מתיש מידיי,נוח לי לצפות בסוף העולם מהכורסא.
רציתי לציין בנימה רצינית יותר כי הרי כול העניין הזה התחיל מזה שחלמתי על האסון שעומד לקרות,
אז חשבתי לעצמי אולי אמצא עוד אנשים שחלמו על כך,ואיזה עוד מקום יותר טוב לזה מאשר ......האינטרנט?
נכנסתי לפורומים של חלומות וחיפשתי חלומות שמצביעים על אסון או שטפונות,או שינוי אקולוגי כולשהוא,ומצאתי לא רק חלומות על שטפונות שבאים מן הים ושוטפים את כול העיר,אלא גם חלומות ספציפים על אסון שבא מן השמיים,ועל כוכבים בשמיים שמשתנים לנגד העיניים וכדו'.
כמובן שהחולמים (חולמות יותר נכון) אינם מודעים כלל לפנטה איקס ופשוט היו מוטרדים מן האימפקט החזק שהחלום השאיר עליהם.
הפרט המעניין ביותר כשבאים ללמוד או לפרש חלום הוא בחירת המילים של החולם עצמו כיצד הוא מתאר את הרגשתו לגבי הנעשה בחלום.
בשלושת החלומות המדוייקים ביותר הנוגעים לעניין בצורה הכי ישירה והכי עניינית ,המילים : "הרגשתי כי סוף העולם מגיע ".הופיעו בתוכם.
וכך היה אף בחלום שלי בחלומי אותו רשמתי כשנה לפני שהתוודעתי לעניין הפלנטה איקס רשום : "אנו על סף עידן של שואה אקולוגית".
כך רשמתי בבוקר היקיצה.
לכן החקירה הזאת שאותה אני מנהלת הרחק מאתרי האינטרנט הקונספריטביים למינהם והרחק מאנשים ביומיום הניבה תוצאות די מדהימות .
בזמן האחרון ליתר דיוק בשבועיים האחרונים כשחזרתי לסרוק את אתרי המיסטיקה ולחפש חלומות ,מצאתי כי יש עלייה במספר החלומות הקשורים לשטפונות,טביעה ,וצפייה בגרמי שמיים (ירח הנהפך לשמש הנהפכת לשתיים).עלייה זו יכולה להיגרם משתי סיבות :
א. הדד ליין קרב.
ב. הלחץ הנפשי הנגרם מחלימת סיוטים גורם לאנשים לחפש פירושים באינטרנט.
סתם ציטוט שקראתי לא מזמן אצל אורסולה לה-גווין (אלא מי): "העולם כפי שהכרתי אותו כבר הגיע לקיצו כמה פעמים".
(זה מתוך ההקדמה לספרה The Birthday of The World, אגב.)
במדריך הטרמפיסט לגלקסיה היה משפט (וזה לא ציטוט מדויק) שאמר: "יש תיאוריה שברגע שנבין את היקום הוא יכחד ויוחלף במשהו עוד יותר מורכב ולא ברור. תאוריה אחרת טוענת שזה כבר קרה..."
t; tjs gus kt shcr fti gk ab, 2012? |

התפלק לי לאנגלית אבל זה יצא כל כך יפה שהשארתי. ובתרגום חופשי:
אף אחד עוד לא כתב כאן על שנת 2012?
עשיתי חיפוש למספר הזה ויצא לי לוח_מודעות? ו בגדי_הנקה‏

המון ספרי תקשור מדברים על תהליך שמתחולל כבר עכשו ושיגיע לשיאו בשנת 2012, אז תשתנה כל התפישה שלנו את המציאות, הזמן, ומן הסתם עוד כמה דברים. בין היתר כדור הארץ יהיה באיזו זווית מיוחדת לשמש ו/או ליקום ( נועה_ברקת‏ , תקני אותי) שקורית רק פעם ב-26,000 שנים.
אגב הנבואה הזאת טוענת שנבואות נוסטרדמוס וישו על קץ העולם כבר לא בתוקף כי הקרמה של העולם השתנתה.
הנבואה החדשה מגוּבּה בסיפור על תפקיד האנושות, שנשמע ממש דומה למדריך לטרמפיסט בגלקסיה.

כל יום כדור הארץ הוא בזוית מיוחדת ליקום, וכל הזמן הזוית הזאת משתנה, לאט-לאט. זה כמו סביבון שמלבד הסיבוב המהיר סביב צירו, גם ציר הסיבוב עצמו מסתובב. ציר הסיבוב של כדור הארץ משלים הקפה כל 26,000 שנים בערך.
שזה גם, אם אני לא טועה, אחד משלושת המחזורים של תקופות הקרח (המחזור הארוך מביניהם, שוב, אם אני לא טועה).
ענת_שן_לוי‏ , סיקרנת אותי! הלכתי לעשות חיפוש בגוגל ויצאו לי המון אתרים. אז אני הולכת קצת להתעמק.. (אם אעלה על משהו מסעיר מבטיחה לעדכן).
נחמד שהלוח של המאיה נגמר ב- 2012. (אולי בדיוק נגמר להם הדיו? happy )
אם הייתי יונת הייתי פוסלת את זה רק בגלל האיומים באותיות ענקיות על רקע שחור בוהק: מי שלא מאמין, לא יזכה.
מה לעשות, אני גדלתי על איומים, התרגלתי.
אין ספק לי שהזמן עובר יותר מהר. וחוצמזה, להרגשתי, העולם כפי שאנו מכירים אותו, בהחלט מיצה את עצמו! כך שאני מחכה בסבלנות.
מה זה שבע וחצי שנים כשהזמן עובר כל כך מהר.
ברונית, יש איזה עוד איזה אתר קצת פחות דרמתי, בנושא?
האם יכול להיות שהמאיה אמרו משהו על ה-DNA שלנו? וואללה?
או כן, יש המון אתרים. פשוט צירפתי את הכי צבעוני.. happy
פשוט צריך להקליד 2012 בגוגל ומקבלים מבול של אתרים.
ידיעה קטנה בעיתון, על כי ‏אלמונים גנבו את המחשב של רונה רמון‏, הזכירה לי שוב את מה שכתב איתי_שרון‏ סוף_העולם_כפי_שאנו_מכירים_אותו(10.02.2003 15:29)‏

> יונת אוהבת קונספירציות! >

זה בטח נמצא תחת הספריה "מיזם לאומי חינוכי"...
לא הבנתי...
עכשיו אנחנו אחרי סוף העולם???

מסקנה שלי:

גם אחרי "סוףהעולם" - יש עדיין מלא בירוקרטיה...

זה אחד הדפים הכי משעשעים שמצאתי באתר עד כה.
יהלום hilarious
בקיצור, אם לא היה ברור, אז לא למחיקה...
(דף יקר ללבי, אני מוודא שיישאר happy )
מאיה לא יכלו לעשות לוח עד שנת 2012 כי,המספר הזה הוא לפיהולדת ישו ומאיה היו בכלל באמריקה כך שלא היה להם מושג שישו נולד
לפי לוח בשנה של המאיה זה מספר אחר, כמו שלפי לוח השנה העברי זה התשע"ב.
תרבות המאיה הייתה תרבות מאוד מפותחת בתחום האסטרונומי, למרות שבתקופה ההיא לא היו מכשירים לראות ולמפות ככה את מערכת השמש, הם עשו זאת, הם כתבו לוחות שנה מדוייקים ביותר וגם חזו תופעות גלקטיות, הידע וההבנה שלי בתחום הם מצומצמים אבל אני יודעת שהתרבות הזאת דייקה ברמה של תעלומה בעיניי מומחים בני ימינו, הם כתבו לוחות שנה לעתיד של אלפי שנים, הלוחות מסתיימים בתאריך 21.12.2012, עד כאן ידוע, מה שאני עומדת לכתוב עכשיו הם דברים ששמעתי ואין לי מושג אם יש להם בסיס במציאות- אומרים שיש כתבים של המאיה שבהם מסופר על התאריך הזה כזמן שבו תהיה התרחבות תודעתית למי שעשו הכנה מתאימה בשנים שלפני ותיווצר מעין ברירה טבעית תודעתית ואולי גם פיסית לאלה שלא טרחו לעבוד עם עצמם על ההתפתחות הרוחנית\נפשית שלהם בעידן הזה.
לעומת זאת ראיתי השבוע סרט על נוסטרדמוס שחי לפני בערך חמש מאות שנה וחזה במדויק את מלחמות העולם, עליית היטלר, אסון התאומים, הצונאמי ואסונות הטבע של השנים האחרונות, הטרור האיסלמי ועוד באופן מפחיד ביותר הוא מתייחס לאותו תארים ה-21. 12. 2012 כזמן שבו [עכשיו את ההסבר האסטרונומי לא הצלחתי להבין, אגב גם הוא היה אסטרונום וחזה הכל בכוכבים] יהיה איזה שהוא ארוע אסטרונומי שבשנים לפניו מזג האוויר על כדור הארץ ישתגע ובתאריך המדובר יחלו אסונות טבע רצינים, הים יתחמם ויתאדה, החום הגדול ידלל את רוב אוכלוסית העולם, מגיפות, רעב ואללה יסטור...
מה דעתכם לאור או לחושך?
יופי, לא הלכתי לראות את סרט האסונות 2012 כי לא חסרים לי חרדות ועכשיו הדף הזה! חבל שפתחתי אותו
הפחד הוא מהלא ידוע ולא מוכר.
אני מציעה למי שמתעניין לקרוא וללמוד על השינויים אשר התאריך 2012 מתייחס אליהם.
ההבנות יפיגו את הפחד.

בגדול מאוד, 2012 הוא תאריך המסמל את סוף העידן הישן ותחילתו של החדש.
העידן החדש אכן מאופיין בהתפתחות רוחנית והרחבת התודעה.

כתוצאה מהמעבר לעידן החדש צפויים שינויים רבים ברמת החומר. (הגוף והאדמה)
מי שצועד בכיוון של התפתחות תודעתית וקידמה ימצא שימחה והתרגשות לקראת השינוי שבפתח.
מי שמנסה לשמר את העבר או להחזיק בקיים , סביר להניח שיהיה לו קשה.

ישנו מידע רב המגיע בתקשור מישויות אור אשר מלוות ומדריכות את האנושות בתהליך השינוי.
מי שמאמין בכך ומתעניין יוכל למצוא שלל גדול של תקשורים בנוגע ל2012 באינטרנט.
כדאי להפעיל אינטואיציה ולזהות את התקשורים אשר מביאים את המידע באופן אוהב ומעצים.

לא כדאי להאמין לסרטים ההוליוודים אשר מעבירים מסר של חורבן או לחילופין מלחמה עם חוצנים רעים,
ושרק הממשלה האמריקאית תציל אותנו.

אומרים שיש כתבים של המאיה שבהם מסופר על התאריך הזה כזמן שבו תהיה התרחבות תודעתית למי שעשו הכנה מתאימה בשנים שלפני ותיווצר מעין ברירה טבעית תודעתית ואולי גם פיסית לאלה שלא טרחו לעבוד עם עצמם על ההתפתחות הרוחנית\נפשית שלהם בעידן הזה.

לא, הקטע הזה לא קשור למאיה אלא דווקא מקורו כאן אצלנו באזור – זה אחד המיתוסים המכוננים של הנצרות, שמופיע גם בחלק מהזרמים ביהדות. וראי ערך מלחמת בני האור בבני החושך. למאיה אין שום קשר לעניין הזה.


האנרגיה, הידע, הידיעה וכל מה שמגיע אלינו, אנחנו צריכים להיות פתוחים כדי לקלוט ולקבל את מה שבא. במדיטציה אנחנו צריכים לפתוח את עמוד התקשורת עם הרבדים הגבוהים על מנת לקבל ולהבין אותם.

לדוגמא: כשאלוהים קרא לשמואל הנביא, הוא בא לעלי ואמר לו קראת לי, וכו''. עלי אמר לו, בפעם הבאה שיקראו לך תאמר"הנני". זה מה שאנחנו עושים, אנחנו אומרים"הנני" לרבדים הגבוהים על מנת לקבל את הייעוד שלנו ולהגשים אותו.

פתיחת השערים 12/12
תקשורים, תקשור, מסרים מהרוח ומאמרים נוספים
ב-2012 עומד להיות שינוי עמוק מבחינת האנושות וכדור הארץ. האדמה משתנה ומזג האוויר משתנה, והאקלים משתנה וכו', לאנשים מאוד קשה היום להכיל את האנרגיות שמגיעות. הקושי הזה יוצר מחלות קשות יותר, עכבות, קשיים ועוד. בתקופה הבאה יגיעו אנרגיות עוצמתיות מאוד ואנחנו צריכים להכין את הכלי להכלה של האנרגיות כדי שנוכל לקבל את האנרגיה ולהכיל אותה בתוך הגוף כדי שנעבור את תהליך השינוי בצורה יותר קלה וזורמת ונוכל לעזור לאנשים סביבנו, ההורים, הילדים, התלמידים וכו'.

אנחנו עוברים שינוי גלובאלי והשינוי שנעבור הוא שינוי של התודעה. אנו נשנה את התודעה, את הראיה שלנו את החיים ואת העולם והיקום. אנחנו לא נהיה כמו קודם, נשתנה מאוד. לא נהיה כמו לפני שנה או שנתיים. התודעה משתנה, החשיבה משתנה, הראיה משתנה ואנחנו עושים שינוי. האנשים שלומדים היום ועושים שינוי אנרגטי ורוחני הם יהיו המורים של העתיד. הם יעבירו הלאה את המסרים. אלו אינם מסרים של פחד, הכוונה רק להכין אותנו לבאות.

מדברים על 2012 שיהיה שינוי, אין כוונה שהעולם יחרב, אלא העולם יולד מחדש. גם לידה כואבת. הנשים שבתוכנו יודעות שכדי ללדת חווים פרק זמן מסוים כאב ואחר כך יש רק כיף. אז תקופה קצרה יהיה קשה ולאחר מכן נקצור את הפירות. במשך התהליך הרוב הגדול של כדור הארץ ישרוד ואלו שלא ישרדו זו תהיה בחירה שלהם אם לעשות שינוי או לא וגם בחירה שלהם אם לעזוב את הגוף או לא.

כל מה שקורה על פני הארץ, לאנושות, לפלנטה, זו בחירה של האנושות. אם כל אנשי כדור הארץ יתחברו בתודעה ויחשבו מחשבות חיוביות ויתחברו ללב ולא לשכל, אז נעשה את השינוי של התודעה שישפיע על כדור הארץ ואז כל התהליכים השליליים יעברו לידנו ונחווה את השינוי בצורה יותר קלה. מה קורה כשיש סערה? אם הרוח נמצאת למטה ואנחנו עומדים למעלה אז הסערה לא יכולה לפגוע בנו. כל הסערה שתהיה למטה לא תורגש במימדים גבוהים יותר. אנשים בתדר גבוה לא ירגישו אותה והסערה תעבור לידם. זו לא נבואת זעם ולא שתתכוננו ותשימו אוכל בבוידם, אלא השינוי הוא שינוי תודעתי ואנרגטי. האנרגיות שמגיעות כל כך חזקות שאנשים לא מפותחים יחוו את זה קשה כי אי אפשר להכניס הרבה אנרגיה לכלי מוגבל ולא מפותח לכן אנו צריכים להכין את הכלי לקראת הבאות. האנרגיות התחילו להגיע לפני כ-30 שנה בצורה אינטנסיבית. חווינו את לידת ילדי האינדיגו שהיום הם בשנות השלושים שלהם וילדי הקריסטל שהם בני 8-10 והם יובילו את האנרגיות האלו.

יש באינטרנט תקשור של בחורה בשנות השלושים שקוראת לעצמה הסבתא הקטנה והיא מדברת על כל מה שהאדם עשה על פני כדור הארץ והיא מזדהה לגמרי למה שכדור הארץ עובר. מפרץ מכסיקו זועק לעזרה, כל הזיהום שמתפשט באוקיאנוס, ההרים שמתפרצים, האדמה נעה וזעה וכו'. האדם מתנהג בחוסר כבוד לטבע והטבע מחזיר באותה מטבע. אנו לא מבינים שבגלגול הבא אנחנו נבוא שוב לתוך התשתית שאנחנו מכינים עבור עצמנו היום. אם אנו שומרים על כדור הארץ אנו שומרים אותו עבור עצמנו עבור הילדים שלנו, עבור הנכדים שלנו והנינים שלנו. אנו שומרים על זה כי היקום בנוי על נתינה ולא על לקיחה. ואנו בני האדם שכחנו את החוק הקוסמי החשוב הזה שכשאני נותנת אני גם מקבלת וכשאני מקבלת אני גם נותנת. זו צורת ה-8 האינסופית שנכנסת ויוצאת. אני כל הזמן נותנת וכל הזמן מקבלת. אם אני מוציאה אהבה אני מקבלת אהבה, אם אני מוציאה שנאה אני מקבלת שנאה, אם אני מוציאה פרגון אני מקבלת פרגון. אם אני מברכת אז הברכה חוזרת אלי פי עשר. אנו צריכים לשנות את הצורה שבה אנו מתנהגים לכדור הארץ.

היום 12/12 וזהו שער אנרגטי. בעבר דיברנו על 7 שערים אנרגטיים שנמצאים על פני כדור הארץ. בספרי המקדש הפנימי הכנסתי מדיטציה על כל שער. השערים האלו הם דלתות שנפתחות כדי לקבל את האנרגיה מלמעלה. יש 4 ימי שער עיקריים במהלך השנה שבהם ניתן להתחבר ולפתוח את השערים: 21 בדצמבר היום הקצר ביותר בשנה, 21 במרץ יום השוויון האביבי, 21 ביוני היום הארוך ביותר בשנה, 21 בספטמבר יום השוויון הסתווי, סה"כ ארבעה ימי שער. מעבר לזה קיבלתי לא מזמן מסר שיש ימי שער נוספים: 1/1, 2/2, 3/3, 4/4, 5/5 וכו'. היום 12/12 השער האחרון של השנה.

היום הזה נפתחים כל השערים. 7 השערים העיקריים הם: מעל הר הבית, מעל הפירמידה הגדולה, מעל אבן הכעבה, מעל מרכז התבואה בבריטניה, מעל הרי הרוקי, מעל חורבות תרבות המיה ומעל הרי הימלאיה שהוא השער היחיד שפתוח כל הזמן מאחר ששם אין אוכלוסיה אלא רק טבע.

השער מעל הר הבית הוא שער הרחמים והוא סגור. הרבה פעמים בעבר עשינו מדיטציה וניסינו לפתוח את השער הזה, הוא נפתח לפרק זמן ונסגר חזרה בגלל האנרגיות שמסביב.

בימי קדם הכהן הגדול היה מצנר את האנרגיה מלמעלה ומעביר אותה לעם. מספיק שהיה נוגע באנשים או שהם נמצאים בנוכחותו. העבודה הזו נעשתה בעבר. הים הכוהנים הפסיקו לעשות את עבודתם והכהן הגדול איננו ואין מי שיעשה את העבודה הזו. היום יש אנשים נבחרים שבחרו אותם מלמעלה וגם הם בחרו בעצמם להיות מורים ומנהיגים של אחרים. כל אחד יכול להיות מורה ומאסטר ולהעביר אנרגיה. השאלה כמה הוא מחויב לזה וכמה הוא מוכן לתת מעצמו, זה עניין של דרך חיים. אי אפשר לעשות את זה כדרך אגב. זוהי התחייבות. אנשים שמרגישים מחויבים הם הדור הבא של המנהיגים. המנהיגות האמיתית תבוא מילדי הקריסטל והאינדיגו. רואים את הויקיליקס? הם המשטרה או המצפון האנושי שמוציא את כל הדברים אל פני השטח. כל הרוע, התחמנות מוציא על השולחן, הפייסבוק יוצר חיבור בין אנשים בכל העולם, הסקייפ מקשר בין כל העולם בחינם. כל מה שהיה פעם נורמה משתנה. יש יותר פתיחות, נדמה כאילו שיש הרבה רוע, את אומרת פעם זה לא היה, זה תמיד היה וכעת מוציאים את הכל החוצה. האנרגיה באה מלמעלה נכנסת למטה ומעלה את כל מה שיש על פני השטח. אחרי תקופה מסוימת נחווה את הזרימה והשגשוג והפריחה.

מדיטציה

בואו נעצום עיניים ונתרכז בדופק הלב ובנשימה, נדמיין כדור אור לבן מעל הראש נכניס אותו פנימה ונתמלא באור לבן. תדמיינו שמול האף שלכם יש כדור אור כחול תנשמו אותו פנימה ותתמלאו באור כחול.

כשאתם נושמים אתם נושמים את האור הכחול ובנשיפה תוציאו את כל מה שאתם לא צריכים בגוף, כאב, פחד, חוסר איזון, תנשפו את זה החוצה.

כעת תדמיינו את המלאך מיכאל מגיע בצורה של עמוד אור כחול. תראו שביד יש לו חרב מאור כחול והוא נוגע לכם בקצה הכתפיים שלכם משני הצדדים. כך אתם מקבלים חניכה.

כעת תראו שכולנו מחוברים ובין כל אחד מאיתנו עומד מלאך, מיכאל, גבריאל, רפאל, אוריאל, מטטרון ויוצרים צורה של קונוס ובקצה הקונוס למעלה עומד והוה. הקונוס מלא באור כחול.

כעת תראו שהקונוס מתרומם יחד איתנו וטס ועומד מעל הר הבית היכן שנמצא קודש הקודשים. תראו שקרן אור יוצאת מתוך הקונוס ונכנסת לתוך האדמה וממלאה את כל המקום הזה באור. תראו שהמלאך גבריאל מניח קריסטל כחול מעל המקום הזה שממשיך להאיר.

כעת תראו שהקונוס מתרומם וממשיך לנוע לכיוון אבן הכעבה שבמכה בערב הסעודית וגם שם יוצאת קרן אור מהקונוס ומאירה את האבן והיא הופכת להיות אבן זוהרת. גם כאן המלאך גבריאל מניח קריסטל כחול על האבן שממשיך להאיר מסביב ותראו את כל האנשים מוארים מסביב לאבן.

כעת תראו שהקונוס מתרומם ממשיך לנוע ועומד מעל הפירמידה הגדולה שבגיזה שבמצרים וגם שם יוצאת קרן אור ומאירה את המקום והמלאך גבריאל מניח אבן קריסטל כחולה מעל הפירמידה הגדולה. הקריסטל מאיר את כל האזור. האנשים מוארים מסביב.

כעת תראו שהקונוס ממשיך לנוע ועומד מעל לשדות התבואה בבריטניה. וגם שם יוצאת מתוך הקונוס קרן אור לתוך האדמה שמאירה את כל האזור. המלאך גבריאל מניח קריסטל כחול על האדמה שממשיך להאיר את כל האזור.

כעת תראו שהקונוס ממשיך לנוע ועומד מעל הרי הרוקי בארצות הברית וגם כאן יוצאת קרן אור ומאירה את כל האזור. והמלאך גבריאל מניח אבן קריסטל כחולה מעל ההר הגבוה ביותר שם והיא מאירה את כל האזור.

כעת תראו שהקונוס ממשיך לנוע ועומד מעל לחורבות תרבות המיה. וגם שם יוצאת קרן אור ומאירה את כל האזור. המלאך גבריאל מניח אבן קריסטל כחולה מעל המקדש של תרבות המיה שמאיר את כל האזור וכל האנשים.

כעת תראו שהקונוס ממשיך ועומד מעל להרי ההימלאיה. וגם שם יוצאת קרן אור שמאירה והמלאך גבריאל מניח קריסטל כחול מעל ההר הגבוה ביותר שם.

תראו כיצד כל השערים נפתחים. הרבה מאוד אור נכנס מלמעלה. אבני הקריסטל שהונחו קולטות את האור שהגיע ישירות מהבורא הראשוני דרך הקרניים ההיוליות הראשוניות. אבני הקריסטל קולטות את הקרניים האלו ומפזרות אותן הלאה לסביבה. כעת תראו את אבני הקריסטל מסתובבות סביב עצמן ומפזרות את האנרגיה הכי רחוק שאפשר. תראו את האנשים על פני כדור הארץ שמחים, מאושרים, מוארים, זורמים, אוהבים, חומלים, ובעיקר מחוברים ללב. אנשים מחוברים ללב, לאהבה, לחמלה. תראו את השינוי שהאנשים עושים, את השינוי שכדור הארץ עובר.

כעת תתבוננו כלפי מעלה ותראו שמסביב לכדור הארץ יש רשת אנרגטית שנראית כמו קורי עכביש. זוהי רשת אור שמקיפה את כדור הארץ. בכל חיבור בין הרשת בכל חיבור כזה יש שער אנרגטי. כל חיבור יוצר שער. דרך כל שער כזה נכנסות אנרגיה, ישויות, מלאכים, כרובים וגם חוצנים.

אנחנו בני האדם יכולים לשלוט בשערים האלו. לאפשר לישויות להיכנס או למנוע מהן להיכנס. אבל כדי לעשות את זה עלינו קודם כל להיות מודעים ומוארים כדי להבין, לדעת, לקבל את מה שקורה מסביב. אז תראו איך השערים האלו נפתחים. כל שער שנפתח הוא נדלק כמו מנורה. אז אם תתבוננו כלפי מעלה תראו רשת אנרגטית מוארת מסביב לכדור הארץ. והרשת הזאת מחוברת בחוטי אנרגיה לבורא הראשוני. אותו בורא שממנו הכל נובע ואליו הכל חוזר.

תקוה אברהם

העולם נמצא בשינוי תודעתי ולו רק בגלל האינטרנט, השינוי האקלימי, המשבר הכלכלי, והגלובליזציה
לא רואה סיבה להמנע מלהחשף לפן הזה(האנרגטי) של ההתרחשות האנושית, גם אם לא מתיישב עם ההגיון המיינסטרימי,
לי זה יותר מעניין מכל הריאליטי למשל שאנשים מכלים את זמנם מולו
ובכלל , באופן אינו מקום כזה, לא?
ואני לא מכירה את הדוברת שפתחה את הדףhappy,
גם אותי זה מעניין flower
כיצד את מציעה להתכונן ל2012?
האם האנשים בעלי תודעה שאין בה כבוד חמלה ואהבה יעזבו את העולם? האם כל המשטרים המדכאים, כל האלימות, הגזענות, האפליה גם הן יעלמו?
קראתי מאמר שמראה שדווקא ב30 שנים האחרנות הקוטביות של המעמדות הכלכלים גדלה

מה דעתך על מאמר זה?

וגם בארץ שלנו כלכלת המנצחים החלה מאז שביבי היה שר האוצר. כל מי שאין לו כסף מההורים ורוצה לרכוש דירה מרגיש את זה על בשרו כיצד הקיום הפיזי בישראל נהיה יותר קשה למעמד הבינוני שנשחק.

1/3 מילדי ישראל מתחת לקו העוני. וקולו של המעמד הנמוך לא נשמע בכלל

ביקרתי בפועוטון של ילדי עובדים זרים בת"א וצילמתי שם סרטון תיעודי. הפעוטות שם בגילאי 0-6 לא מקבלים כלום מלבד אוכל/בקבוק חלב. וגם אותו הם אוכלים/שותים בכוחות עצמם (את התינוקות שלא יודעים להחזיק עדין בקבוק שמים בסלקל ומניחים בגד באזור הצוואר שלהם ש"יחזיק" להם את הבקבוק. כל כך עצוב...

אז אני רוצה להבין אם השינוי החל כבר, כיצד האנרגיות הטובות באות לידי ביטוי בעולמנו הגישמי?


ובכלל הענויים והרצח שמתרחשים בדרום קוריאה, אירן, סין וסודן. איך זה מסתדר עם השינויים האנרגטיים?

שלום אמא_מגבעתיים?
מתנצלת על העיכוב בתגובה...

מביאה כאן את דעותיי האישיות,במקום שבו אני נמצאת. אינני מתקשרת ולא מוסמכת לכלום. אדם כמוך שנשמתו כמהה להתפתח

העוותים ששמת ליבך אליהם הם רק חלק קטן מאד מהסטייה שהתרבות האנושית בכלל והיהודית בפרט נמצאים בה
משך הרבה הרבה הרבה דורות של גלגולים(נדמה לי שמדברים על 500 ) ,מנסות הנשמות שיורדות לעולם הזה לעשות תיקונים
כל אחת עושה את העבודה שלשמה ירדה לעולם,בתחומה ובדרכה (ואם לא יוצא לה טוב,היא חוזרת שוב לעולם הזה לגלגול נוסף של תיקונים)
לכאורה,אם הגיע עידן חדש אז סימן שתוקנו רוב העוותים ואפשר להתקדם הלאה בהתפתחות לעולם גבוה יותר
אז זהו,שלא
תודעת העל/המקור/אלוהים/הרוח הגדולה/הבריאה (איך שלא קוראים לזה,כל אחד מזווית הראייה שלו. לדעתי הכל אחד.) החליטו להקדים את תחילתו של העידן החדש לפני שהסתיים העידן הישן משום שהבינו שאנרגיות החושך למדו לזהות את התדרים של אנרגיות האור ומשתלטות עליהן. משמע-גם אם אנחנו מתכווננים לייצר אור-אנרגיית החושך שבבריאה מתמירה את הכוונות שלנו לחושך. לצורך פתרון הבעיה הוחלט אי שם למעלה להקדים את העידן החדש כדי שהתדרים יוחלפו ואנרגיית החושך לא תוכל עוד להסיט את האנשות/הנשמות/העשייה/ההוויה שלנו מהמרכז שאליו אנו אמורים לרכז את עצמנו כדי למנוע סטייה

לכן,עידן האדמה והמים הנוכחי החל להסתיים בטרם הסתיימה העבודה שלנו כאן בעולם הזה
עכשיו אנחנו בתקופה של חפיפה

התדרים החדשים-האנרגיות של אוויר ואש שהחלו להיכנס לעולם שלנו בכמויות הולכות וגדלות, אמורות לעזור לנו לעשות את השינוי בתודעה : מיסוד האדמה ליסוד האוויר, מריכוז בחומר לריכוז ברוח
העולם לא ייחרב ויושמד מהייסוד עד כליון אלא יווצר שינוי תודעתי והעולם ייראה ויתנהל אחרת,ברובדי קיום שאנחנו אפילו לא יכולים לדמיין אותם
(אולי אלו בעלי הדמיון המפותח והאמיצים מספיק כדי להשתחרר מתבניות חשיבה מקובלות ,כן יכולים להתחבר ...אלו השליחים שנשמתם ירדה לעולם הזה כדי לעזור לאנושות להתוודע למסרים האלו,להעביר להם את הידע הנדרש כדי לחולל את השינוי התודעתי הזה)

כל אחד מאיתנו שחי את השינוי (כי הוא מתרחש בדורנו אנו, אנחנו דור הגאולה מה שנקרא) , נדרש לעבוד עבודת מודעות ,לשבור מוסכמות ומסגרות,לשנות תפיסות שבי,לתת דרוד לדמיון להוביל אותנו אחרי האינטואיציה-החיבור לאני הגבוה שמושך אותנו לייעוד החדש שלנו
מי שרוצה ומוכן להתחבר,מי שמשקיע בהתפתחות הרוחנית של הנשמה -יהיה מוכן לשינוי ויעבור את הזעזועים בקלות
מי שיתעקש להיאחז בחומרים הישנים,ייאלץ לבחור האם להמשיך את חייו כאן ובאיזו דרך. הנשמה שלו כבר יודעת בעצמה את גורלה. הכל צפוי,אך הרשות נתונה. הנשמה חתמה על תסריט לפני ירידתה לעולם הזה וזה יהיה גורלה. כן יש לה יכולת בחירה לגבי הדרך,האמצעים,העיתוי

לגבי החוויות הקשות שתיארת דרך התבוננות בטיפול המזעזע בילדי העובדים הזרים:
המראות האלו-טוב שצילמת אותם. עכשיו הפיצי את הסרט בכל מדיה אפשרי. התמונות האלו נועדו לעורר את האנושות בכלל ואת היהדות בפרט לעומק העוות.העם היהודי נועד להיות אור לגויים (מבחינת עוצמות החיבור לרוח,לאור) ואנחנו צריכים כנראה להסתכל בתמונות המזעזעות האלו עוד ועוד ועוד עד שנתעורר ונבין את עומק הסטייה שלנו מהייעוד.
מי שמבין את הסטייה הזו ופועל לשנות ולהשתנות-לא חייב להיחשף לזוועות האלו (זו הסיבה שאני לא רואה חדשות ולא קוראת עיתונים...)
מי שצופה כל ערב בחדשות-בסקירת אסונות היום,טוב שיעשה זאת,כי כנראה שנשמתו צריכה להתעורר (יום אחד... או שלא)
והאסונות רק ילכו ויתרחשו יותר ויותר,בעוצמות חזקות יותר ויותר-כמו השריפה בכרמל למשל, כדי שהאנשים כאן יזדעזעו ויתעוררו ויבינו וילמדו

כמה זמן ייקח עד שהשינוי יקרה וכולם יבחינו בו?
זה תלוי בנו.
יש באפשרותנו להחיש את הגאולה. (מה שנקרא ימות המשיח: אין הכוונה בהכרח לדמות משיח מוחשית אלא מדובר על "תודעת משיח")
היא תגיע בכל מקרה,גם אם לא נחיש אותה, במועד שיועד לה בסוף הבריאה
אבל ככל שתהיה מסה קריטית גדולה יותר של אנשים שלוקחים אחריות ופועלים לשנות ולהשתנות- כך זה יחסוך מאיתנו יותר אסונות
כל עוד יש יותר אנשים שממשיכים לצפות בחדשות ומתעלמים מהמסרים של העידן החדש, מתרצים את האסונות בכל מני הסברים מדעיים בעלי תוקף "מחקרי" מהיימן כביכול ומבטלים את הכוונה הנסתרת מאחורי הארועים, כל עוד יש יותר אנשים שנאחזים בחומר המסרבים להפנים את הסימנים שנשלחים להעיר אותם,כך תקופת החפיפה הזו תהיה קשה יותר (עבורם! כי מי שכן לומד ומתפתח-לא מפחד מהשינוי אלא מתרגש לקראת בואו)

תודה

זה בוער בנשמתי שכמהה להתפתחות הרוחנית הזו
אם נפשך נינוחה מול מראות האסונות שפוקדים את קיומנו כאן ויש לך את כל ההסברים המדעיים שמספקים אותך, סבבה

יש כאן בבאופן טבעי מספיק מקום לשתינו
תבונתך איננה נמוכה או גבוהה יותר משלי. אנחנו אנשים שונים ומסלול הייעוד שלנו מכתיב לנשמותינו דרך אחרת לחוות את העולם
כל עוד נכבד ונאפשר זה לזה להיות, הרי שאנו תורמים בכך לבואה של הגאולה-זו זו היא תודעת המשיח

אהבת חינם

ולסיכום: סיפור קטן ששמעתי כבר לפני שנים רבות מאד וליווה אותי תקופה ועכשיו מתחבר להבנות החדשות:

10 נזירים חיו במנזר ומימשו את דתם באמונתם.
בעקבות תקופה של סכסוכים ומריבות בלתי פוסקות בניהם, ולאחר שהכומר הראשי לא הצליח ליישב את ההדורים, הזמינו איזה רב יהודי וביקשו את עזרתו. אמר להם הרב: " שמעו היטב: אחד מכם הוא המשיח!!!"
כל אחד חשב בליבו: אם אני המשיח-אזי צריכים להתייחס אליי בכבוד ואם שכני הוא המשיח-אזי עלי להתייחס אליו בכבוד
וכך,התחילו כולם לכבד זה את זה
וכך,מבלי משים,היה המשיח באמת בניהם:
אותה תודעת משיח,אותה אהבת חינם,אותה אנרגיה חיובית שהאירה את נשמתם מהחושך שהשתלט עליהם

במהרה בימינו,אמן

תודה בתהליך_מודעות?, באת לי בזמן.
וואו, איזה מיש מש של הכל יש בדף הזה. happy
יש הבדלים משמעותיים בין התורות השונות שהועלו כאן , למרות שכולם מדברים על אותו תפוח מזוויות שונות.

שנת 2012 היא נקודת ציון למעבר מעידן המים (רגש), לעידן האויר (תודעה).
מכיוון שכך הייתי הייתי אומרת שכדאי להתמקד במסרים המגיעים מכיוון האויר ולא מכיוון המים.

הסבתא הקטנה למשל מדברת דרך יסוד המים.
היא מבכה את מצב האדמה ומציעה פתרון מימי (אהבה, חמלה)

אין ספק שהאהבה היא תנאי בסיסי לכל התפתחות ושינוי.
אך אהבה בלבד אין בה כדי לרפא.
יש להוסיף את יסודות האש והאויר על מנת ליצור את השינוי שיוביל לריפוי האדמה.

אש ואויר מביאים את התודעה הבוראת, ההבנה, העצמאות, היצירתיות והפיתוח הטכנולוגי המתקדם.

אנושות השבויה ותלויה במסגרות של חומרנות ודיכוי, צריכה להתחיל להתעורר למהותה ולעצמאותה.
אהבה היא הבסיס הנכון לפעולה אך היא לכשעצמה לא פעילה.

תוכלי להרחיב לגבי פתרונות מיסוד האוויר?
יסוד האויר מביא איתו את היכולת להבין את הדברים לעומקם.
עם התגברות יסוד האויר בעידן החדש, עולם הסיבות הולך ונגלה לנו.
כאשר אנו מבינים את הסיבה והמקור למצב איתו אנו מתמודדים, ראשית אנו יכולים לקבל את הדברים כפי שהם ללא האשמה או גינוי,
ושנית לפעול בצורה המדוייקת ביותר ליצירת השינוי הרצוי.

עולם הסיבות מגלה לנו את הקשר המוחלט שבין הארציות לרוחניות.
כל עוד נעשה נסיון להבין ולמצוא פתרונות דרך ראייה ארצית ורגשית בלבד , לא ניתן לפתור דברים מהשורש ולייצר שינוי מהותי.

יסוד האויר המהווה את בסיסו של העידן החדש מלווה ביסוד האש המוגבר אף הוא.
התייחסות למצבים ארציים דרך האש והאויר מעוררת את התודעה הגבוהה (רמת הנשמה).

התודעה הגבוהה מראה לנו את המצב כחלק בלתי נפרד מהבריאה הכוללת , כאשר המטרה של כל החלקים החווים את המצב היא תמיד התפתחות.
התודעה הגבוהה, בעזרת האש והאויר, מספקת לנו את הכלים ואת דרכי הפעולה היצירתיים , היעילים והמהירים ביותר.

הפתרונות של יסוד האויר תמיד יובילו אותנו לשימוש ביכולות הפנימיות, לעצמאות ולהבנת היעוד.

נעמי הבנו שאויר ואש מתגברים
מספקים לנו והפתרונות שלהם
עדיין לא הבאת שלום קונקרטי
לעולם לא יהיה שלום קונקרטי ללא :
שימוש ביכולות הפנימיות, עצמאות והבנת היעוד.
מה צריך לעשות כדי להצליח לעשות שימוש ביכולות הפנימיות, עצמאות והבנת היעוד?
כל התורה על רגל אחת...
 1. להתחיל לפתח את החושים הפנימיים כמו אינטואיציה, הקשבה עצמית וכו'
 2. לקחת אחריות על יצירת המציאות.
 3. להפעיל רצון להתפתחות אישית.
 4. להתחיל לשאול את השאלת הנכונות על מנת להבין מי אנחנו ומה אנחנו עושים כאן.

הדרכים לכך הן רבות ויצירתיות.
כל אחד צריך למצוא בעצמו את הדרך פנימה, ולבחור את ההדרכה התואמת לתדר שלו שתתמוך בו בתהליך.

אני מבינה שיש רצון להנחיות קונקרטיות יותר, אך טבעו של האויר הוא הבנות מהותיות ורוחניות.
על כל אחד להתחבר בעצמו אל עצמו ולמצוא את הדרך הייחודית לו ליישום ההבנה הכוללת.

אין פתרונות בזק , יש תהליך הבנה, הפנמה ויישום.
זוהי עבודה תודעתית.

תודה נעומי על התשובות. בקישור שיש פה למה שכתבה תקווה אברהם על תקשור 2012 כתבה דברים מאימים:
"כך יקרה כאשר אדם לא ירצה או לא יהיה מוכן לעשות שינוי פנימי ולצנר את אנרגית האל. הוא יחווה חיים קשים מאוד והגוף שלו יתפרק מבפנים כי הוא לא יוכל להכיל את האנרגיות הגבוהות. (...)

במקרים רבים יהיה נתק בין שני חלקי המוח והאדם יחוש שהוא תלוש מהעולם, בודד, הוא יחוש ריקנות, בדידות, אפילו שיש לו משפחה ילדים ונכדים הוא יחוש שהוא לבד בעולם. תחושות אלו יביאו אותו למצב קיצוני ביותר ואפילו רצון להתאבד.
מאחר שהאנרגיות מאוד חזקות חשוב להיות בתדר אנרגטי גבוה על מנת להכיל את האנרגיות הגבוהות ולתעל אותן בתוך הגוף וליהנות מהן. כל בני האדם ללא יוצא מהכלל חייבים לעשות שינוי תדר אנרגטי בתוכם. אם לא יעשו כן הם יחוו את החיים כקשים ובלתי נסבלים. הם יחבלו בגופם ובנפשם ויעזבו את העולם הזה בצורה טראגית. "

מה דעתך על איומים אלו? מי שלא יהיה מספיק מפותח רוחנית ימות בניסבות טראגיות? ומה דעתך על הנבואה של קישה ל-3 ימים אפלה טוטאלית שאחריהם נצא לגן עדן עלי האדמות? הילה_והקרסטלים? כתבה שהיא מתכוננת לשינוי למעבר לעידן הדלי שיקרה בין השנים 2012-2017, האם לדעתך באמת יקרה שינוי קיצוני בעולם? האם לדעתך הוא יקרה בתווך זמן של כמה ימים, או שנים?
האם 2/3 מאוכלוסיית העולם תמות?

והאם לדעתך כל מי שעזב את העולם בנסיבות טראגיות עשה זאת כי נשמתו בחרה בכך בגלל שהאנרגיות שלה היו נמוכות, או שעניין האנרגיות נכון רק החל משנת 2012

ועוד שאלה לסיום, אם האגו לא משרת אותנו ורק מזיק לנו להתפתחות רוחנית, למה יש לנו אותו ולמה כשאנחנו מספיקים אותו אנחנו ומצליחים ומשגים דברים אנחנו מרגישים תחושות נעימות. אם זה רע אז למה זה מרגיש טוב?

תודה

אני אתחיל מהסוף.
האגו מורכב מהישגיות וסקרנות והוא חיובי במהותו.
האגו משרת אותנו להכרת האני הייחודי ולפיתוח הרצון להגשמת מטרות התפתחותיות.
אנו משתמשים באגו בצורה לא נכונה כאשר אנו מפנים את ההישגיות שלנו כלפי האחר.

כל הנבואות שתיארת מבטאות פנים שונות לאותו שינוי מדובר.
ב 2012 אנו נחווה תפנית מהותית מבחינת האנרגיות אשר מרכיבות את החלק שלנו בבריאה.
השינוי האנרגטי יביא עימו שינויים ברמה הפיסית.
חלק מבני האדם יבינו, יקבלו וישתנו עם המצב החדש, וחלק יתנגדו אליו.
הנסיון להאחז בישן יוביל לקשיים שונים ברמת הגוף והנפש.
שלושת ימי החושך או "רגע השקט" כפי שהוא נקרא על ידי תודעת העל, זה הנקודה בזמן אשר תביא לידי ביטוי את השינוי האנרגטי.
השינוי צפוי להארך על פני כ 30 שנים ארציות.
כחצי מאוכלוסית העולם צפויה לסיים את שהותה בזמן זה בכדור הארץ.
עזיבת הכדור נובעת גם מסיבות של חוסר יכולת או רצון לקחת חלק בשינוי, וגם מבחירה לעזוב ולחזור לכאן לעידן החדש בתקופה מאוחרת יותר.

אלו הם ראשי פרקים של דברים אשר יש להם עומק וסיבתיות.
ואם יש עניין רצוי ללמוד על כך בהרחבה, אחרת הדברים נדמים תלושים ואפילו הזויים.

ואם יש עניין רצוי ללמוד על כך בהרחבה, אחרת הדברים נדמים תלושים ואפילו הזויים.
גם אחרי שלומדים אצל זאב אבירז - הדברים נותרים תלושים והזויים. זה מיש-מאש של כל מיני רעיונות מיסטיים של תרבויות שונות ושל בדלי רעיונות פיסיקליים חצי-אפויים. אז יש אנשים שחסר להם משהו, הם לא מכירים את נושא לוח-השנה של המאיה עד הסוף, הם לא מכירים את הקבלה, הם לא מכירים את הפיסיקה - אז הערבוביה הזאת מספקת להם סיפור כמו-דתי להיאחז בו. זה בסדר. אבל זה עדיין תלוש. עבור מי שמתעניין בכל אחד מהרכיבים בנפרד ולומד אותם יש כאן תחושה של רדידות פלצנית.
עבור מי שמתעניין בכל אחד מהרכיבים בנפרד ולומד אותם יש כאן תחושה של רדידות פלצנית.

נכון מאוד.
לכן אני ממליצה ללמוד את הנושא לעומק ולרוחב.
אני לא יודעת מה היתה החוויה שלך אצל זאב אבירז, אבל הלמידה הזו היא ממש לא רדודה או חלקית.
המיידעים של קורס "תודעת על" התחילו להתקבל בתקשור דרך זאב ב 2004 והם עדיין יורדים אחת לשבוע.
במשך יותר משבע שנים הם נותנים לנו מבט על, על כל מערכת הבריאה, האלוהות והאנושות בעולם הארצי.
זה קורס שמסביר את כל הרכיבים כשלמות אחד ומפרק אותם על מנת להבינם לעומק.
גם אם לומדים את "תודעת העל" רק שנה, הדברים בהחלט לא נדמים הזויים אלא הגיוניים.

תודה נעומי, יש לי עניין ללמוד את הדברים בהרחבה, אבל בעיקר מהצד הפרקטי- איך להתכונן לקראת התקופה הזאת
אני לא רוצה לעזוב את העולם ב2012. אני גם לא רוצה לאבד את האנשים שאני אוהבת בשנה זאת. אז אולי כל הנבואות האלה הם קשקוש מיסטי, אבל אם יש סיכוי אפילו קטן שזה באמת נכון אני רוצה להיות ארוכה לו כדי להנצל.
מה לעשות ואיך להתכונן כדי להיות בחצי שישרוד?
האם יש אזורים/ערים שלמות בישראל שכולם בהם ימותו? האם ישנו מקום בטוח יותר בזמן זה?
במשך כמה זמן תמשך התמותה ההמונית? ובאיזה תאריך בדיוק? האם כל האנשים ימותו ממחלה, התאבדות ותאונות, או שהיו גם אסונות טבע? האם תיהיה גם מלחמה בזמן זה?

ועוד משהו- הילדים בוודאי הם פתוחים לשינויים ונשמתם טהורה- מה יהיה איתם? האם הם ימותו ביחד עם הוריהם שלא היו מספיק מפותחים תודעתית, או שישארו מליוני יתומים?
תודה

מזאת אומרת-
אנו משתמשים באגו בצורה לא נכונה כאשר אנו מפנים את ההישגיות שלנו כלפי האחר.

אפשר דוגמה?
אם אני רוצה להתפתח מבחינה מקצועית לא רק בשביל עניין, אלא גם כדי להרוויח כסף בכדי לרכוש לי בית, אוכל, תרבות וכו' האם זה אגו?
אם אני רוצה להצליח כדי להצליח להשיג עבודה יותר מענינת וריווחית האם זה אגו?
ואם אני רוצה כסף בשביל בית יפה ומרווח והעבודה שלי במרכז ששם הכל יקר,אז זה אגו? חומרנות?
אם אני נהנת מבגדים יפים, בילויים של בתי קפה ומסעדות, האם אני בגלל זה לא רוחנית?

תודה

אם את רוצה את הדברים שתיארת על מנת לפתח את יכולותיך ולקדם את הייחודי שבך זה אגו חיובי.
אם את רוצה את הדברים על מנת לקדם את עצמך על ידי נסיון להדמות לזולת או לחילופין להיות יותר טובה/מוצלחת צודקת ממנו זה אגו שלילי.

אם את נהנת מבגדים יפים, בילויים של בתי קפה ומסעדות ובכך את מממשת את מה שעולה מתוך עצמך, את מתחברת אל הרוח שבך.

כנשמות , ירדנו לעולם הארצי עם מצבר אנרגטי הכולל גם "תקציב" להנאות.
זה עניין של מינון.
רובנו שוכחים את הרוח וחיים את החומר ובכך ההתפתחות, שלקחנו על עצמנו כנשמות בעולם הארצי, מתעכבת או נעצרת.

מה לעשות ואיך להתכונן כדי להיות בחצי שישרוד?

למעשה אין מתכון להישרדות כי הישרדות היא אשלייה.
מוות הוא אשלייה.
יש לך תכנית נשמתית איתה ירדת לזמן מסויים.
תלמדי להקשיב לה ותהיי מובלת על ידי נשמתך למקום הנכון בזמן הנכון על מנת להתפתח.
(מזל= מ קום נכון, ז מן נכון ל עשות.)

לכולם יש נשמה טהורה, לא רק לילדים.


תודה נעומי.
האם הקשיים המדוברים כבר החלו? כלומר אם יש כרגע אנשים שמרגישים בודדים, תקועים, מדוכאים, האם זה בגלל שיש להם בעיה אם התדר האנרגטי הגבוהה?
מה לגבי המכורים לסיגריות? האם ההתמכרות מהווה בעיה להיות בתדר אנרגטי גבוהה?

למעשה אין מתכון להישרדות כי הישרדות היא אשלייה.
מוות הוא אשלייה.

התיאוריה שיש חיים אחרי המוות, שיש תודעת על. היא לא משהו ממשי עבורי אלא רק אמונה וגם היא לא אמונה מוחלטת. יש ספק ולכן אני רוצה להישאר בעולם הזה גם אחרי 2012, אני אוהבת את חיי ולא רוצה שהם ייסתמו כל כך מהר. כמו כן אני אוהבת את הילד שלי אהבה עזה כמו את חיי שלי ורוצה להיות איתו כשהוא גדל. אני אוהבת גם עוד כמה אנשים מאוד ולא רוצה להיפרד מהם.

יש לך תכנית נשמתית איתה ירדת לזמן מסויים.
תלמדי להקשיב לה ותהיי מובלת על ידי נשמתך למקום הנכון בזמן הנכון על מנת להתפתח.

איך מקשיבים לה? אני כל הזמן שואלת את עצמי שאלות מהו הדבר הנכון בשבילי. ואני מרגישה שאני יודעת את התשובות רק אחרי בדיעבד, אחרי שבחרתי בדרך פעולה/תגובה

האם את יודעת גם לענות לי על השאלה ששאלתי קודם-
האם יש אזורים/ערים שלמות בישראל שכולם בהם ימותו? האם ישנו מקום בטוח יותר בזמן זה?
במשך כמה זמן תמשך התמותה ההמונית? ובאיזה תאריך בדיוק? האם כל האנשים ימותו ממחלה, התאבדות ותאונות, או שהיו גם אסונות טבע? האם תיהיה גם מלחמה בזמן זה?

לכולם יש נשמה טהורה, לא רק לילדים.
אם לא הנשמה הטהורה קובעת אם האדם יהיה מסוגל להכיל את התדר האנרגטי הגבוה, אז מה כן?

תודה

איך מקשיבים לה? אני כל הזמן שואלת את עצמי שאלות מהו הדבר הנכון בשבילי. ואני מרגישה שאני יודעת את התשובות רק אחרי בדיעבד, אחרי שבחרתי בדרך פעולה/תגובה

אי אפשר להקשיב למשהו שאת לא בטוחה אם הוא קיים.
כאשר תדעי מעל לכל ספק שיש לך נשמה אשר יצרה תכנית התפחותית לגלגול הנוכחי, את תתחילי לקבל את ההנחיות למילויה.
ההנחיות מגיעות דרך האינטואיציה, הקול הפנימי , איך שלא תקראי לזה.
את צודקת לגמרי בכך שהתשובות מגיעות רק לאחר שאת כבר בחרת כיוון.
יש חוק קוסמי בעולם הארצי שנקרא "בחירה חופשית". אנחנו לא בובות על חוט אלא בעלי יכולת לבחור וליישם את דרכנו.
מכיוון שכך, רק לאחר שאנו בוחרים כיוון פעולה, אנו יכולים לשאול את ההדרכה הפנימית, האם הכיוון נכון לנו ומה השיעור שלנו.
החכמה היא לשאול את השאלות לאחר שהכיוון נבחר אך לפני רמת הביצוע.
כך את יכולה לשמור על העצמאות שלך כשחקנית במשחק החיים ולהימנע מבזבוז אנרגייה וקשיים מיותרים.

אני מבינה את הרצון הארצי להישאר בחיים. גם לי יש רצון כזה happy
כאשר תחליפי את הרצון לאחוז בחיים במובן הפיסי והרגשי ברצון להתפתח ולהגשים את ייעודך כנשמה נצחית, את תוכלי להרגיש שלמה עם הכיוונים העתידיים גם אם הם כוללים יציאה מהגוף הספיציפי הזה ומעבר למימד אחר של חוייה.

כמובן שדבר זה נובע מתפיסת עולם הכוללת את קיומה של הנשמה כחלק מהאלוהות האינסופית והנצחית.

אם לא הנשמה הטהורה קובעת אם האדם יהיה מסוגל להכיל את התדר האנרגטי הגבוה, אז מה כן?

שוב, הבחירה החופשית מאפשרת לאדם לנתב את דרכו בעולם הארצי.
אנו יכולים להיות קשובים לטוהר נשמתנו או לפחדים ולאגו השלילי.
לכן האדם הוא זה אשר קובע את רמת התדר שלו הנובע מהחיבור לאמת לאור ולאהבה.

לגבי השאלות הנוספות:
ברמה מסויימת הקשיים המדוברים אכן התחילו.
מכיוון שאנו באזור בחירה חופשית בבריאה אנו קובעים את אופן ומהירות בצוע התכניות.
והיה ונתעורר ונשנה את המצב, יהיו פחות קשיים.
אני לא מתקשרת מידע כולל אלא רק מידע אישי.
את יכולה לקרוא ולשמוע תקשורים של מתקשרים המורידים מידע כולל.

תקשורים של תודעת העל : ‏http://www.zeevaviraz.co.il/59480/תקשורים-של-תודעת-העל
תקשורים של בשאר: ‏http://www.youtube.com/watch?v=SOnuAGQKYeM&feature=related
תקשורים של קיראל: ‏http://www.quantumleap.co.il/PAGE400.asp

קראתי עכשיו את התקשור של קיראל ונזכרתי שלפני שבוע לאחר שהתחלתי לקרוא פה על 2012 ושלושת ימי החשכה, חלמתי בלילה חלום שאני נמצאת בחדר שבו יש אנשים שאני לא מכירה (היו רק גברים) ואחד נכנס לפאניקה ואני מטפלת בו ומרגיעה אותו עד שהוא נופל ומישהו לידו פשוט נשכב לישון בשלווה ונעלם לתוך שינה. בחלק השני של החלום יצאתי מהחדר למרפסת ארוכה ומשותפת של כל הבניין. אל המרפסת הגיעו עוד כמה אנשים ואז ראינו מחזה מדהים- כל הבניין התחיל לטוס כמו חללית. זה היה מפחיד ומרגש

ואני שוב שואלת מה יהיה על הילדים? על התינקות? מי ישמור אליהם? אם במקרה שלושת ימי החשכה יתחילו כשאני יהיה בעבודה רחוקה מהילד שלי מה יהיה?

אני מתכוונת להפסיק לעשן בעוד שלושה שבועות. אני מקווה שהריאות שלי יחלימו עד 2012

ולאור התקשורים הנ"ל האם יש טעם להשקיע אנרגיה ברכישת בית? בחישובי משכנתא? כי אם הבנתי נכון בעולם שאחרי שלושת ימי החשכה לא יהיה לכך כל משמעות
אני יקרה.
את זוכרת איך הרגשת בחלום?
האם הרגשת שאת יודעת מה לעשות?
האם הרגשת בטוחה?

קיבלת מסר לגבי מאורעות עתידיים.
עלייך להתיחס לרמה המהותית של החלום ולא לצורה הפיסית שבה יתרחשו הדברים.
זכרי כי הכל צפוי והרשות נכונה ואת רואה פוטנציאל בלבד.

עצתי לך היא שתניחי לשאלות הנוגעות ברמת ההתמודדות הרגשית והפיסית עם העתיד.
אין בהן שום דבר שמקדם את הבנתך או מניח את דעתך.

התמקדי בהבנות מהותיות בנוגע להתפתחות המתרחשת בבריאה.
כך תצברי ידע ותחברי לכוח פנימי שיעזור לך להתמודד עם כל מה שקבעת לעצמך בתכנית הנשמתית.

מענין שחוץ ממני וממך אף אחד לא כותב פה.
אני מרגישה צורך כמעט אובססבי להבין מה הולך לקרות. אני מכירה את עצמי כאדם בכל קשיי הסתגלות לשינויים ולכן רוצה להתכונן.

בחלום הרגשתי תחושה שיש לי תפקיד לעזור לאנשים האלו ולהרגיע אותם (שזה מוזר לי) היתה לי תחושת בטחון וידעתי מה לעשות שתפתי את הפנים של האיש המבוהל והסובל במים טיפלתי בו עד שהוא מת. את האיש השני ששקע לתוך שינה כיסתי בשמיכה והבנתי שהוא שקע לתוך שינה שלווה ואין סיבה להעיר אותו.
בחלק השני שיצאתי למרפסת וראיתי את השינוי חשתי חוץ מהתרגשות גם פחד מהלא נודע.

אולי החלום אומר לי שב"רגע השקט" אני יעזור לאנשים לעבור אותו?

היו לי בעבר בחיי שתי חוויות תקשור עוצמתיות, הראשון כשטבעתי בתוך מערבולת בים כשהייתי בת 3 וקיבלתי מסר להפסיק את הבכי כשאני שוקעת לתוך הגלים ולנשום כשהגלים מעלים אותי וכך שרדתי דקות ארכות עד שהצילו אותי מבלי שידעתי לשחות
התקשור השני היה מסר שאני עומדת לאבד קרוב משפחה מדרגה ראשונה שאיתו לא היו לי בעיות לא פתורות אלא רק יחסי אהבה, כשבועיים לפני שאבדתי אותו בנסיבות טראגיות .
למרות התקשורים האלו חוויות אלו היו טראומתיות עבורי.
רק היום אני בעצם מוכנה להכיר בעובדה שכנראה היו אלו תקשורים.
כמו כן, נדמה לי שבגיל שנתיים ראיתי מלאך. ובסביבות גיל 5 סבתי שהתאבדה היתה קוראת לי בשמי לאחר מותה. ביקשתי לא לשמוע אותה וכעבור זמן לא רב היא הפסיקה לנסות ליצור עמי קשר.
ניסיו העבר שבו תקשרתי גורם לי להמשך לנושא התקשור ותודעת העל, להסתקרן אממנו ולרצות לבדוק האם קיימים בי עדין יכולות כאלו. בד בבד אני מרגישה שהרצון לדעת את העתיד מטלטל אותי ומוציא אותי מאיזון.
אני משערת שלכן היכולות האלו חסומות בפני בשלב זה
יחד עם זאת אני חושבת שהמידע שיגיע אלי באופן הדרגתי יאפשר לי כן להתפתח בכיוון זה. לא ברור לי איך אבל אני מרגישה שאני צריכה לעשות זאת. מרגישה שלא במקרה נחשפתי למידע החלקי על 2012 ושאני רוצה לדעת יותר.

העתיד לפי התקשור של קיראל נראה לי מאוד לא נעים. נראה לי שהקצת כואב שהוא תיאר הוא מאוד כואב ושהוא ריכך את התיאור כדי להקטין את הפחד אצל האנשים
כמו כן, נראה לי שהווית הכאוס שתשרור מיד לאחר "ימי השקט" תיהיה קשה ביותר

האם את יכולה להפנות אותי לעוד תקשורים כוללים לגבי 2012?
האם את באופן אישי יודעת מה יקרה איתך ואם הקרובים אליך ב2012?

קראתי שיש מהקהילה שלך שמכנים אנשים לקראת 2012,
כיצד הם עושים זאת?

תודה


האם יש אזורים/ערים שלמות בישראל שכולם בהם ימותו? האם ישנו מקום בטוח יותר בזמן זה?
במשך כמה זמן תמשך התמותה ההמונית? ובאיזה תאריך בדיוק? האם כל האנשים ימותו ממחלה, התאבדות ותאונות, או שהיו גם אסונות טבע? האם תיהיה גם מלחמה בזמן זה?

אני מאמינה שתמצאי את דברי האישה הזו מרגיעים. קאישה - הסבתא הקטנה מדברת על 2012
http://www.youtube.com/watch?v=eTUXu7ZOh0M

קראתי שיש מהקהילה שלך שמכנים אנשים לקראת 2012, כיצד הם עושים זאת?

אני לא יודעת על איזה קהילה את מדברת.
אני באופן אישי מלמדת את "תודעת העל" שזה קורס שניתן ללמוד אותו בכל הארץ.
בקורס רוכשים כלים של מודעות אישית יחד עם הבנות כוללות לגבי השינוי המתרחש בתקופה זו.

לגבי החוויות שלך , כמו החלום שלך, נראה שאת מקבלת מסרים חוזרים בנושא המוות.
ייתכן שתרצי להתחיל ללמוד לעומק על מהות החיים והמעבר לעולם הבא.
כך תוכלי לחבר את המסרים הפנימיים למידע מובנה.

תודה. יש לך המלצה על לימודים בנושא זה במרכז הארץ?
באופן כללי בודאי שאני ממליצה על לימודי "תודעת העל" .
תיכנסי לאתר של זאב אבירז, יש רשימת מנחים מכל הארץ.

באופן אישי, כל אחד צריך לעבור בעצמו תהליך שבו הוא מוצא את המיידעים והמורה שהוא מתחבר אליהם.

תודה
השינוי צפוי להארך על פני כ 30 שנים ארציות.
כחצי מאוכלוסית העולם צפויה לסיים את שהותה בזמן זה בכדור הארץ.

30 שנים ממתי ? מ 2012 ?
זה נשמע קצת סותר את הדברים של הסבתא הקטנה, שנשמע מדבריה שיש לנו שנה (!) לשנות את דרכינו... כאילו השינוי עומד לקרות הרבה יותר בקרוב מאשר עוד 30 שנה...
האם את יכולה להסביר ?

"אני", את לא לבד כאן,
יש עוד רבים שרק קוראים ואם אין להם משהו מיוחד לשאול או להגיד-הם "רק" קוראים
התכנים שעולים כאן לא פשוטים לעיכול ולוקח זמן לאנשים להפנים עד שיקבלו אומץ גם לשתף בתובנות משלהם.
השאלות שלך מאד אמיתיות .
גם לי יש הרבה שאלות ומחשבות ותהיות והתלבטויות בקשר לנושא והתכנים מקיפים את כל תחומי החיים,כל עשייה,כל הוויה,הכל
אני לומדת תודעת על עם נעמי_בן_שטרית?.
היא הסבירה שבעידן החדש שבא עלינו לטובה (ונדרשת עבודת מודעות עמוקה כדי להבין שזה אכן לטובה), עידן האוויר והאש ,שם המידע נקלט טוב יותר דרך חוש השמיעה . לי זה התחבר לרצון שלי ללמוד להקשיב,לשמוע ולהבין-באופן ישיר מאדם,מלשמוע עוד אנשים (הלמידה בקבוצה שבה כולן אימהות בחינוך ביתי) ולא מטכסט כתוב. לספרים אין לי מספיק זמן וסבלנות ובמחשב אני גם ככה יותר מדי.
לכן,חלק מהשאלות שלי מקבלות תשובה במפגש הלמידה עם נעמי, ואת רובן-אני מחפשת בעצמי,מתוך עצמי. זו מהות החשיפה לתכנים רוחניים-לקרב אותי אל עצמי,לידע הפנימי שלי,להדרכה האישית שלי,לנשמה שבי

השינוי ששאלת לגבי מתי הוא יקרה: הוא כבר קורה!
אם אינך נחשפת לים של מידע ברשימת המיילים היומית שלך,אני יכולה לשלוח לך כמה...

היום הסתבר לי שהילדים שלי נחשפו למידע הזה בדרך שלהם,הרבה לפני: הבן שלי צופה בכל הפרקים של אווואטאר כבר המון זמן ואני בכלל לא ידעתי מה זה, למשל...
המונחים של ארבעת היסודות: מים ואדמה של העידן הנוכחי והאוויר והאש של העידן החדש, הילדים שלי כבר שוחים בזה,
הם מה שמכנים "ילדי קריסטל". הם כבר יודעים את מה שאני רק עכשיו לומדת. הם רק צריכים אמא שתאפשר ותתן לגיטימציה להתחבר לידע הזה .

30 שנים ממתי ? מ 2012 ?
זה נשמע קצת סותר את הדברים של הסבתא הקטנה, שנשמע מדבריה שיש לנו שנה (!) לשנות את דרכינו... כאילו השינוי עומד לקרות הרבה יותר בקרוב מאשר עוד 30 שנה...
האם את יכולה להסביר ?

איזה יופי, עלה לי המרגיעון בצהוב: "שבעים פנים לתורה".
זהו בדיוק, יש המון זוויות הסתכלות על התורה אך היא אחת.
הסבתא מדברת כמובן על 2012.
ב2012, השינוי התדרי של ארבעת היסודות מתאזן לרגע ולאחריו תדרי האש והאויר מתגברים על המים והאדמה.

כמו שהיא אומרת, יש לנו שנה לשנות את דרכנו ממים ואדמה (עודפי רגש וחומר) לאש ואויר (תודעה יוצרת).
מרגע השינוי, האדמה תדרוש את האויר אחרת היא לא תתפתח אלא תתחיל להתפרק.

המשמעות היא שאנחנו, בני האנוש, צריכים להתחיל באופן מיידי להתייחס לאדמה מתוך מודעות גבוהה ולא מתוך ניצול ארצי ורגש נמוך.

עיגון והתקבעות התדר החדש יארך כ 30 שנים שבמהלכן אנו נחווה את תוצאות התייחסותנו לחומר בצורה מאוד דראסטית וטוטאלית.
אנו , בני האנוש, נבחר לאיזה כיוון נלך, לבנייה או לפרוק.

למעשה זהו תהליך שקיים מזמן וכל הזמן , הוא רק צובר תאוצה וכוח אנרגטי רב בשנים הבאות.

המשמעות היא שאנחנו, בני האנוש, צריכים להתחיל באופן מיידי להתייחס לאדמה מתוך מודעות גבוהה ולא מתוך ניצול ארצי ורגש נמוך.

העיה היא בתקופה הנוכחית שהאינדיווידואל, רובם בכל אופן של היחידים, מלאים במידע. בעקבות המהפכה של אמצעי התקשורות, אנשים יודעים בדר"כ שכדור הארץ מתחמם. שהתעשיה ובעלי ההון מתייחסים לאדמה בניצול.והממשלות? הן עסוקות בלשמור על הכסא, להפחיד את העם שיש צורך במלחמה, ואז לצאת לקרב, או להתכונן אליו. באירופה המצב אולי יותר טוב, אבל שאר העולם? מי ידאג לאדמה? איך לאזרח הקטן בכלל יש כוח לשנות משהו? וככל שהמדינה יותר נצלנית אז לאזרח הקטן נשאר פחות זמן ואנרגיה למחות. למשל במדינת ישראל יש מסה ענקית של אזרחים מנוצלים ועניים והיא לא יוצאת לרחובות
מי ידאג לאדמה ואיך???

אני אמונה רק על זוית הראייה התודעתית.
ברגע שהתודעה משתנה יש אמצעים בעלי השפעה כמו האינטרנט להעביר את המידע הלאה.
אותם אלה אשר חתמו על הצד הביצועי , מרגע שיקבלו את המידע, יפעלו מתוך תחושת שליחות פנימית לבצע את השינוי.
שליחי המידע מעברים את הידע אבל השינוי עצמו צריך להתחיל מהעם.
כאשר תהיה מסה קריטית של תודעה חדשה, יעלו ויבחרו מנהיגים חדשים.
אפשר לשאול על מה מתבסס כל המידע שלכם?
מי זה שלכם?
אני מתבססת על כל הקישורים שלאורך הדף.
על עשרות תקשורים שיורדים בכל העולם בתקופה זאת ומועלים על האינטרנט.
על עשרות ספרים שקראתי ושניתן למצוא במדפי העידן החדש בחנויות.
על הצלבות בין המיידעים השונים ועל האינטואציה.
על עשרות תקשורים שיורדים בכל העולם בתקופה זאת
דרך מי מתקשרים ז"א עם מי? עם המתים? עם מלאכים, רוחות עם מי??
על קצה קצה המזלג...
כל חלק תודעתי (נשמה) שיורד לעולם הארצי לשהות בגוף פיזי , חותם על קבלת הדרכה מחלקי תודעה שאינם בגוף, על מנת לקבל הנחיה והכוונה בזמן המסע הארצי.
ההדרכות הן רבות ושונות מבחינת התפקיד, הסוג והרטט.
חלק מההדרכות היו פעם בגוף פיסי, חלק לא היו וחלק הם מלאכים.
את יכולה לקרוא מגוון של תקשורים כאן: ‏http://www.quantumleap.co.il/PAGE20.asp
מעניין אותי האם היום ה 1/1/2011 הוא שער מיוחד של כניסת אנרגיות חדשות
תודעת על מדברים על תאריכים מיוחדים?
תודעת העל לא מדברים על תאריכים אלא על תהליכים.
כאשר ארוע כלשהו נקבע בעולם הארצי כתוצאה מגלי הסתברות שניתן לזהות את התוצר שלהם באופן ודאי, הם נותנים הערכת זמן משוערת לאותו ארוע.
הארוע של חילוף העידנים נקבע עם ראשית הבריאה! לכן, כאשר זמן זה התקרב הם התחילו להעביר את המסר לגבי השנה המשוערת שהיא 2012.
היתה היום רעידת_אדמה‏ .
מעניין שמכל אזורי השבר הסורי אפריקאי המועדים לפורענות , מוקד הרעש היה באזור בית שאן
כנראה ששם היה ריכוז גבוה של נשמות שהיו מכוונות לתדרי האנרגיה החדשים וזימנו אותם...
מסתבר שבכל יום יש די הרבה רעשי אדמה מסביב לעולם, ויש ימים שיש ממש הרבה ודי חזקים, הרבה יותר ממה שהתחולל באיזור בית שאן.
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.html

(ברשימה הזו רעשים מסביב לעולם בעוצמה של 4.5 ומעלה, מלבד איזור ארה"ב, משם מופיעים רעשי אדמה מעל 2.5, לכן רעש האדמה מישראל בכלל לא מופיע ברשימה הזו)

כדור לא שקט...

עצם_מעצמי‏ , רעידות אדמה שמוקדן באזור בית שאן היו כבר לפני שהגיעה הקהילה לאזור (נניח, בשנת 749 ) happy
נעומי, האם לדעתך מגיפת השפעת שמתחוללת בזמן זה קשורה למחלות והתאונות הרבות שאמורות לקרות לפני 2012
האם הכוונה היא לסוף העולם כפי שאנו מכירים את העולם או כפי שאנו מכירים את הסוף?
הכוונה היא לעולם כפי שאנו מכירים אותו, כי את הסוף לא נכיר אף פעם כי הוא סוף blink
אני,
שפעת היא לא מחלה מלמדת אלא נובעת מניצול לא נכון של אנרגיה הפוגע במערכת החיסונית.
והיה והשפעת מובילה לאפיסת כוחות עד כדי עזיבת הגוף, זהו פתח יציאה שנקבע מראש ומנוצל למעבר לעולם הבא.
באופן כללי, יש הרבה מאוד נשמות שעתידות לעזוב את העולם בתקופת המעבר וכל האמצעים כשרים.
מגיפת השפעת שמתחוללת בזמן זה היא ניפוח של התקשורת.
משהי יודעת האם יש קשר ומהו בין 2012 לההפיכות והמהפכות במדינות ערב שמתרחשות לאחרונה?
וגם, האם בתקופה זאת מתרחשים יותר פרידות בין בני זוג?
tilted
אני, תקראי את הדף.
המהות של השינוי התודעתי של 2012 היא יציאה ממסגרות כובלות והגשמה עצמית עצמאית.
תעשי את ההקשר...
אתר נחמד שמאגד מידע על השינוי:

סוף העולם
זה זמן רב שאני לומדת על סוף_העולם_כפי_שאנו_מכירים_אותו‏‏ , על כך שהסוף לא יהיה סוף פיזי אלא תודעתי
קשה להבין איך בדיוק זה יקרה,אבל בתור מי שחוותה את סוף העולם בשבועות האחרונים,אני יכולה עכשיו לשתף
(אחרי שסיימתי להתאבל על הסוף המר ,והסכמתי לקבל את ההתחלה החדשה)

זה קרה בפארק הירדן,במקום שבו שריפה גדולה כילתה לא מזמן את מה שנשאר אחרי כריתה מסיבית יזומה של עצים רבים בשטח הפארק
זה קרה במקום שבו החל לצמוח דור חדש של צמחייה מתחדשת
זה קרה בזמן שבו אפשר היה להבחין עדיין בכליה שהותירה השריפה ומעליה כבר גדל סבך במבוקים צעירים ורעננים
זה קרה במרחב שבו חשתי מוגנת,במהלך המפגש השנתי של קהילת "באופן טבעי", כשחברים לידי .
הייתי לבד,אבל גם לא...ההתרחשות הקהילתית סביב עמעמה את ערפל הסוף וההתחלה

מכירים את הביטוי שאימהות /דודות אומרות לפעמים כשמשהו לא טוב קורה: "לא נורא,זה לא סוף העולם"
אז זהו,שזה כן
יש מצבים שהם כן כאלו,ואני חוויתי לאחרונה אחד כזה במלוא עוצמתו .
אז איך זה נראה, סוף העולם שלי? (ומדגישה-הוא שלי,אין סוף אחד לכולם,כל אחד והתהליך האישי שלו מול עצמו וגורלו ובהתאם לתסריט הנשמתי שיועד לו)

מזה 13 שנים שאני אמא. ההריון הראשון הוליד בי יצר אימהות שהפך עבורי להיות אי של מהות בשנים האינטנסיביות האלו
יצרתי, הזנתי,עיצבתי,בניתי,גידלתי,טיפחתי,ליוויתי,השקעתי את נשמתי,הקדשתי את גופי ונפשי,להנקה-הענקה לארבעת ילדיי ,לילות ללא שינה,שנים על גבי שנים

תודעתי המתרחבת,המהפכה שהתחילה בתוכי הלכה והתפשטה למרחב המשפחתי שלי . לפני כחודשיים התרחשה בביתי מהפכה במלא מובן המילה
הכל התהפך,כל מה שחשבתי והאמנתי כנכון התגלה כלא רלוונטי ואת מקומו תפסה אנרגיה אחרת שלא הותירה מקום לספק: זה זה. זה השינוי

בעקבות ארוע קשה התהפכו היוצרות בביתי ובמשפחתי.
זה קרה בדיוק ביום תשעה באב-יום אבל על חורבן הבית ,מצאתי עצמי אורזת מעט חפצים ואת ילדיי וממהרת לצאת מהבית לפני שיתמוטט
לא הספקתי. הוא התמוטט . לא קרס פיזית ברעידת אדמה ,אבל התמוטט ,עולמי חרב עלי.
דקות אחרי שסיימנו לצפות ולדון בפרק האחרון בסדרת האוואטר (המצויירת,זו של הילדים , בכל גיל אגב...) ששודר באינטרנט בשנה האחרונה.
האוואטר,כשף האוויר האחרון, שלמד מחבריו את סודות כשפות האדמה,המים והאש ,לוקח אליו את הנהגת העולם החדש,מבטל לשליט ממלכת האש את יכולת כשפות האש, (משום שהשתמש בה לרעה תוך אלימות ושליטה בעולם). הוא לא הורג אותו אלא רק לוקח ממנו את יכולת השליטה הכוחנית בעולם.
תם עידן השליטה. מי שהחליף את שליט האש היה בנו שבחר לשתף פעולה עם האוואטר ושני חבריו: כשפית המים האחרונה,ואחיה: כשף אדמה
נוצרה הנהגה חדשה שמבוססת על שיתוף פעולה, בראשה האוואטר אבל לצידו חבריו שהיו שותפים ותמכים לכל אורך הדרך

מצאתי עצמי נאבקת למען שמירה על העצמאות שלי מול הוריי שלי ובה בעת,באותה שניה ממש,איבדתי את אותה מהות שטיפחתי ב 13 השנים שאני אמא
בני הצהיר שאינו רוצה בי כאמא יותר ועבר לגור עם אביו
גם בתי הגדולה הלכה בעקבותיו
שני ילדיי הבוגרים בחרו לעזוב את ביתי ולהיפרד מהמהות האימהית שלי
הם עשו את מה שטיפטפתי להם כבר זמן רב : לקחו אחריות ובחרו במה שהם חשו כמייטיב עבורם
לא זו בלבד שלא יכולתי להתנגד למהלך הזה,אלא שהבנתי אותו לגמרי. (טוב,אף אחד גם לא שאל אותי או ביקש את רשותי,זה פשוט קרה...)
ההבנה לא ביטלה את תחושת האובדן הרגשי אבל היא בהחלט מנעה ממנו להפוך לסבל מתמשך

בשבועות שאחרי הארוע התנהלתי חצי בעולם הישן ,נכנעת לכוחות האדמה והמים (נתק פיזי משני ילדיי הבוגרים ותחושת צער רגשי על האובדן)
וחצי בעולם חדש, זה שבו התודעה-ההבנה, היא המניעה את ההתנהלות הארצית, עליונות הרוח על החומר.
בחרתי לשים את המים-הרגש בצד ולהתעלות מעלה להבנה גבוהה של המתרחש . ילדיי הם ילדי העידן החדש. הם יודעים מה נכון להם. הם לא צריכים לעשות את השינוי כי הם עצמם השינוי. אני זו שמקרטעת לי עם פער בין הבנות האוויר וחיי האדמה
לא אני צריכה ללמד אל ילדיי אלא עליי ללמוד מהם. אני אמא בחינוך ביתי.
למדתי מילדיי את השיעור הכי קשה והכי חשוב בחיי-לשחרר שליטה

עולמי לא נחרב פיזית אבל היה זה סוף העולם מבחינתי ,להצליח לשחרר את הישן ולבחור לשתף פעולה עם החדש שמתהווה
עבורי זה היה סוף העולם. אחרי שנים שאני מטפחת לי מהות אימהית,משקיעה כל דקה מחיי בחינוך הביתי,הם לא רוצים בה עוד
זהו. נגמר.
עליי להשלים ולמצוא מהות חדשה
למעשה,כבר מצאתי: אולי העובדה שנפתחה לי השליחות ,היא היא שיצרה את הנסיבות שאיפשרו לי להיפרד מהישן

אז היה סוף העולם,ומה עכשיו?

העולם ממשיך, אבל אחרת
כל המסגרות הישנות שהתפרקו (קודם הנישואין והזוגיות וכעת הקשר הכי בסיסי ומובן מאליו של אם-ילד) ועכשיו אנחנו נדרשים ליצור משהו חדש,אחר

אני ממשיכה להיות אמא לילדיי הבוגרים,אבל אחרת
אני מוצאת את הדרכים שלי להמשיך להיות שותפה בחייהם ולהזמין אותם לשותפות בחיי שלי החדשים המתהווים

הם משוטטים להם בשבילים בעצמאות שבחרו בה ואני יכולה רק להתבונן מרחוק ולהשלים עם שחרור השליטה
כך,חיינו בפארק הירדן בהוויה מוזרה והזויה משהו: נכחנו באותו מרחב אבל כל אחד מאיתנו התנהל עצמאית
שמעו,זה לא היה קל בכלל בכלל. ההתרחשות החברתית סביב הפארק עזרה .

אני יודעת שילדיי בחרו להיוולד לי עוד טרם ירדה נשמתם לעולם
הם בחרו באמא אמיצה שתאפשר להם מספיק מרחב חופש כדי להשלים את העצמאות שהם צריכים לחוות
אני יודעת שאני נועדתי מראש להיות עם חסר ביסוד המים(רגש),כי אם הייתי אמא שמתרגשת מכל דבר קטן לא הייתי משחררת אותם בכזו קלות
הם היו צריכים להילחם באמא רגשנית ואולי אחרי 40 שנה ,כמוני, היו מצליחים, ( ואולי לא, ואז היו נאלצים לרדת לעוד גלגול של השלמות...)

יותר מזה: לא זו בלבד שאני בחרתי אותם והם בחרו אותי,אני עצמי יצרתי את המציאות שהביאה להיפרדות שלהם ממני
אין נתק ואין המשכיות. יש משהו אחר
זו חוויה מיוחדת לחוות סוף, מסתבר... זה משהו שקיים רק בעולם שלנו. במישורים הגבוהים אין סוף ויש נשמות סקרניות שמבקשות לרדת לכאן רק בשביל לחוות סוף
תארו לכם
אז מה אני מתלוננת
אני צריכה להיות שמחה בחלקי
שמחה וקלילות,זה מה שאני צריכה להכניס יותר לחיים שלי

וחוצמזה,כל סוף הוא התחלה של משהו אחר

אני עדין מפשת את מקומי בעולם,טרם מצאתיו, אבל התמונה מתבהרת מיום ליום
אולי כשאמצע אותו,אותי, אוכל גם לקבל בחזרה רסיסי הווה-עבר מתפקידי האימהי הישן
או שלא
נדמה ששום דבר לא יחזור להיות כשהיה
אבל המשהו האחר שמתחיל להיווצר עכשיו,צפוי להיות טוב בהרבה
אני מזכירה לעצמי שאנחנו עכשיו בתפר שבין הימים לאחרית הימים

עברתי את החושך האפל ביותר שלא הייתי מדמיינת לעצמי שאראה, עכשיו מחכה לאורות שיתחילו לנצנץ באור זוהר
תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר
שחר בתי הגדולה היתה הניצנוץ הראשון שהגיע לחיי,נולדה עם שחר,באור האחרון של סוף הלילה
זהר בני השני נולד להיות אור גדול (ואכן נולד גדול,4 וחצי קילו בלידה רגילה...)

תודה
נעמה

נראה לי שהשינוי הוא הדרגתי... האתר הזה הוא דוגמה לשינוי שחל ...אתן מסכימות?
וואו טוהר_אהבה‏ - ריגשת אותי.
כתבת בתבונה כל כך יפה ועמוקה, בחלק מהדברים מזדהה איתך המון.
נתת לי פרספקטיבה על המסע שלי.
אם זה הדרגתי, אז למה ציינו כל הזמן דווקא את התאריך המסוים 21/12/12?
זה אומר שמשהו מיוחד בכל זאת היה אמור להתרחש בתאריך הזה.
ואני שואלת: מה התרחש בו?
או איזה שינוי מיוחד קרה בעקבות התאריך הספציפי הזה דווקא?
בתאריך הספציפי הזה הסתיים אחד הלוחות של המאיה.
מעבר לכך לא היה אמור לקרות בו שום דבר.
אחד הלוחות של המאיה הסתיים מכיוון שהעידן הסתיים.
זהו הדבר הגדול ביותר שהאנושות צפתה וחווה .
מכיוון שהשינוי הוא תלוי תהליך ולא תלוי תאריך, ניתן להבין כי התאריך ה 21/12/12 מהווה נקודת ציון בתהליך ארוך טווח של חילוף העידנים.
תקשורים שונים מספרים על נקודת החילוף עצמה כעל "רגע השקט" שבו כל הבריאה מיישרת קו מבחינת גלי ההתפתחות שהושגו עד לנקודה זו.
אנו נחווה את רגע השקט , שאמור להתרחש בזמן הקרוב, כרגע של שקט תודעתי שמטרתו לאפשר איתחול של מערכת הניסוי הבריאתי.
אם מפתחים הקשבה תודעתית במקום הקשבה רגשית ניתן לחוש את התדרים המשתנים במהירות בתקופה זו .
ניתן גם לזהות את המגמות החדשות המתהוות בכל העולם כתוצאה מכך כגון השאיפה לעצמאות וביטוי האינדיבידואל היצירתי.
זוהי תקופה מרתקת ומאתגרת שבה האנושות נכנסת לעידן שבו ניתן ביתר קלות ליצור תהליכי דיוק ושינוי ארציים בעזרת היכולת הרוחית .
בעזרת היכולות וההבנות החדשות, תוכל האנושות לקדם את ההתפתחות הטכנואקולוגית הגלובלית וליצור את העולם החדש בעידן החדש.
נעמי,

ב2010 כתבת בדף הזה שכחצי מאוכלוסית העולם צפויה לעזוב אותו בתהליך חילוף העידנים הזה. יש שינוי בתחזית הזו?

לא, אין שינוי. תהליך צמצום האוכלוסייה אמור לארוך כ 30 שנה.
היי נעמי, האם ידוע לך לפי מה יערך תהליך הסלקציה של הצמצום? גאוגרפי? מערכת חיסון חזקה?תודעתי?
הכל מהכל. תהליך הצמצום של אוכלוסיית העולם נובע משני סיבות עיקריות:
ברמה הארצית - תנאים קיצוניים שיובילו ליותר ויותר מקרי מוות.
ברמה הרוחנית - פחות נשמות שיורדות לתחילתו של העידן החדש : נשמה החווה כאן בתוך גוף היא תעתיק של תודעה גבוהה יותר שנקראת ליבה.
בסיום העידן הישן הליבות פיצלו את עצמן למספר נשמות על מנת לסיים יותר שיעורים ועם תחילתו של העידן החדש הן כבר לא מתפצלות.

למידע נוסף, תוכלי לפנות ללימודי "תודעת העל" הקרובים לביתך (:
אשמח להמשיך לענות נקודתית, רק צריך לקחת בחשבון שעל מנת להעביר מידע רוחני יש להיכנס למורכבות ולעומק העיניין מכיוון שחלקי מידע יכולים להיתפס כתלושים ולא ברורים.

נשמה החווה כאן בתוך גוף היא תעתיק של תודעה גבוהה יותר שנקראת ליבה.
בסיום העידן הישן הליבות פיצלו את עצמן למספר נשמות על מנת לסיים יותר שיעורים ועם תחילתו של העידן החדש הן כבר לא מתפצלות.

איך יודעים אם הנשמה שלי מפוצלת ואם כן לכמה? (משערת שיש פה גם נשמות לא מפוצלות, נכון?)
נועה, אני יכולה להניח את דעתך, גם אחרי שנתיים של לימודים הדברים נראים תלושים.
אלא שאז אפשר להבין שהם באמת תלושים. להניח להם. ולהמשיך הלאה.
קצת חבל על הכסף. אבל יש שיעורים יקרים.
לי נאמר בתקשור שאני נשמה מפוצלת עם נפש מאד קרובה לי שאני מכירה אותה היטב.
נעמי, האם לנשמה מפוצלת החיים על הכדור הזה בהכרח קשים יותר ( בגלל שיתוף עם עוד אדם?)תודה.
אין נשמה מפוצלת, יש ליבה שמפוצלת למספר נשמות. נשמה בפני עצמה היא שלמה. היא חולקת חלק מהאנרגיה שלה עם נשמות נוספות ויש לכך השפעה מסויימת אך
זה לא משמעותי במיוחד מבחינת חיי היומיום.
חלק גדול מהמיידעים של "תודעת העל" עוסקים בתודעה ולא במודעות.
תודעה היא ההבנה הרחבה של מה מקומנו בבריאה ומה המשמעות הרחבה של היותנו כאן, מודעות נותנת לנו כלים להתמודד עם היומיום.
למי שלא מתעניין בתודעה או לא מבין כיצד לחבר את המקרו למיקרו , זה יכול להראות תלוש.

בתהליך הלמידה יש משמעות רבה למורה שמעביר את המיידעים וליכולת שלו לתת דוגמאות ארציות ולהנגיש את הכלים.
תלמידה_לשעבר?, אם תרצי אשמח לשוחח איתך או לשלוח לך הקלטה של שיעור שלי , אני בטוחה שזה כבר לא יראה לך תלוש.

אז אנסח את שאלתי אחרת: יש פה נשמות שהליבה שלהן לא מפוצלת? אם כן, איך יודעים זאת? האם יש להם יותר כוח אנרגטי?
תודה נעמי. זה ברור יותר עכשו.
יש ליבות שלא פיצלו את עצמן.
הדרך לדעת היא לשאול את הליבה.
המידע הזה הוא לא רלוונטי במיוחד כי מבחינת הנשמה היא חווה שלמות.
גם אם המצבר הנובע מהליבה הוא חלש יותר, הנשמה והאדם שחווה דרכה, אינו מודע לכך.
הוא חי את התסריט שלו בצורה המלאה ביותר שהוא יכול בלי להשוות את היכולת האנרגטית למה שהיא הייתה יכולה להיות ללא הפיצול.
תנסי להבין את זה ברמת המהות ולא ברמת הצורה.
המידע הזה בא להסביר כיצד אנו בנויים. אין בזה כלי לשינוי ההתנהלות שלנו.
האם ליבות לא מפוצלות הן חזקות יותר אנרגטית? האם אפשר לומר שאנשים כריזמטים/רוחניים מאד הליבה שלהם לא מפוצלת?
את יודעת לזהות ליבות לא מפוצלות? אם פוגשים נשמה שהיא חלק מהליבה מרגישים זאת? (זה נשמות תאומות?)
לנשמות של ליבות מפוצלות יש פחות אנרגיה אך זה לא דבר שאנו חווים אותו כבני אדם.
אין לנו הבנה מודעת של כמות האנרגיה שלקחנו איתנו לתסריט. אין לנו למה לייחס את זה ברמה הארצית.
כריזמה ויכולת רוחנית יכולה לבוא ליידי ביטוי גם אצל נשמות מליבה מפוצלת.
האנרגיה המפוצלת קשורה יותר ביכולת להנות ולהפיק הנאה מהחיים הארציים.
מצבר ההנאה מפוצל, לא התסריט. התסריט הוא שלם ויש בו כל מה שצריך בשביל למלא אותו בעולם הארצי.
אני לא מתעסקת עם הנושא של ליבות מפוצלות, אין לזה משמעות מבחינת ייעוץ התפתחותי.
זה מידע מרמת התודעה שמסביר לנו כיצד הכל בנוי.
תודעת על אכן קוראים לזה נשמות תאומות.
התדר שלהן הוא שונה מכיוון שכל אחת לוקחת פן אחר בייעוד הכללי על מנת לקדם השלמות של שיעורים של הליבה.
מכיוון שכך אין שיווי תדר מבחינת התסריט, אין צורך שיהיה מפגש ארצי ואין שום משמעות לקשר ארצי בין נשמות תאומות.
שלום לכולם... הייתה תאוריה שהעולם יכחד בשנת 2012...
כתבות ועוד.. עכשיו (לפני שבוע) 2016 העולם לא יושמד בקרוב תאמינו לי מנסיון אני מנסה לחקור את תחום זה... וכרגע יש הרבה כתבות מעניינות תכתבו בגוגל: תעלומה בחלל ותמצאו (עצה שלי לא לקרוא את זה בלילה מאוחר.. למי שיש סיוטים)
הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

נראה לי שהדף הזה זקוק לעידכונים.
ב 2003 בערך, העלו כאן את התאוריה על פלאנט איקס, יש כאלה שקראו לו ניירובי.
ב- 2016, נאסה הכריזה על כוכב לכת התשיעי, הם קוראים לו פלאנט 9.
כמובן שיש הרואים זאת הוכחה לתאוריה שלהם שקיים עוד כוכב לכת שצריך להתגלות.

עוד דבר שנאמר כאן הוא שאין סיכוי שהיו נסיונות להשפיע על מזג האויר. ניסיונות היו, וגם גם יכולות.
לגבי המקרה הספיציפי שנתנו כדוגמא לא שמעתי עליו, אבל כן שמעתי על משהו אחר.
פרויקט פופאי. Operation Popeye
Operation Popeye (Project Controlled Weather Popeye / Motorpool / Intermediary-Compatriot) was a military cloud-seeding operation carried out by the U.S. Air Force during the Vietnam War in 1967–1972. The highly classified program attempted to extend the monsoon season over specific areas of the Ho Chi Minh Trail, in order to disrupt North Vietnamese military supplies by softening road surfaces and causing landslides.
אפשר למצוא על זה באתר הרשמי על היסטוריה של ממשלת ארצות הברית.

עניין הזרעת עננים, זה לא סוד. יש חברות מסחריות שזאת ההתמחות שלהם. אפשר למצוא בקלות כתבות או הסברים עליהן.

לא נכנסתי ממש לעומק הדף. אחרי רפרוף קל זה מה שקלטתי.
נראה לי שזה מספיק. גם ככה זה דף ישן.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

בהודעה הקודמת קישרתי לאתר הרשמי של ממשלת ארצות הברית.

הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:

זה על כוכב הלכת התשיעי,
יכול להיות שזכרוני הטעני, ולא מדובר בנאסה, אלא בחוקרים מאוניברסיטה.

יש לך מה להוסיף? עריכת כל הדף
אפשר לפתוח דף_חדש, או לכתוב כאן בדף סוף_העולם_כפי_שאנו_מכירים_אותו:
גם כאשר השמים תכולים - אי שם יורד גשם.

מאת:

כדאי לקרוא שוב את מה שכתבת לפני ההוספה.