בעיות עור

אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

בעיות עור

שליחה על ידי אם_פי_3* »

על נגעי עור מקומיים (פצעים שמזדהמים וכל מיני לא ברורים), מי שמיניקה יכולה לשים כמה טיפות חלב אם. אני מנצלת את ההריון לשים קולוסטרום - וזה עובד נפלא!
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

בעיות עור

שליחה על ידי רותי* »

יש לי פזוריאזיס קשה בכפות הרגליים. הטיפול הרגיל כמעט שאינו עוזר. מה לעשות?
גיל_טבע*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 16:43

בעיות עור

שליחה על ידי גיל_טבע* »

לפסוריאזיס קשה אפשר לטפל ב UVB (גם לויטיליגו) . פרטים באתרים הבאים ואפשר להפנות אלי שאלות "לאימייל שלי" [email protected]

מרפאה
עמותת הויטיליגו
מנורות לשימוש ביתי
שלי*
הצטרפות: 09 נובמבר 2001, 11:43

בעיות עור

שליחה על ידי שלי* »

לתינוק - סבון קמומיל
לפסוריאזיס - סבון קלנדולה או פסיפלורה, לבנדר
www.alternativli.co.il/sheli
זוהרה_ה*
הצטרפות: 01 מרץ 2004, 09:31
דף אישי: הדף האישי של זוהרה_ה*

בעיות עור

שליחה על ידי זוהרה_ה* »

תופעות עור הן בד"כ ביטוי של חוסר איזון פנימי, זה יכול לנבוע מגורמים רבים.
(עומס על הכבד, אי סבילות למזון, מתח נפשי,חוסר איזון הורמונלי ועוד ועוד....בד"כ שילוב של כמה גורמים)
טיפול אנטיביוטי ו/או סטרואידלי הם סימפטומטים בלבד ואינם מטפלים בחוסר האיזון (אלא תורמים לו).
לינא*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 16:25

בעיות עור

שליחה על ידי לינא* »

שלום
אני בעלת עור רגיל. זה כמה חודשים מופיע בפנים שלי מספר כתמים ,התייעצתי עם רופא עור והוא אמר לי שזאת פטרייה ונתן לי משחה שנקראת alcom. אך המשחה לא הועילה,ואני מתחתנת בעוד חודש ולא יודעת מה לעשות כי הכתמים החמירו.
אני חייבת לפתור את הבעייה.בבקשה עזרו לי........
איינה*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 23:16

בעיות עור

שליחה על ידי איינה* »

נסי שמן עץ התה לא כולם אוהבים את הריח אבל אם זו פטריה זה צריך לעזור
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

בעיות עור

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

בזהירות עם שמן עץ התה!
צריך לדלל אותו עם מים כי הוא מאוד חזק. ולנסות למרוח באזור מוסתר לבדוק שאת לא רגישה אליו.
אני הייתי רגישה מאוד אליו וזה קילף לי את העור.

חוץ מזה מיץ מלימון סחוט שמורחים על הפנים ומנקים אחרי 10 דקות מבהיר את העור. תנסי ואם זה יבהיר, אז לפחות לחתונה תגיעי עם פנים חלקות מכתמים.
פופ*
הצטרפות: 26 נובמבר 2003, 16:44

בעיות עור

שליחה על ידי פופ* »

הרבה פעמים התופעות שתארת נובעות בחוסר של חומצות שומן חשובות - אומגה 3,6, ...
תנסי להתיעץ עם נטורופת או אם את מכירה בית- טבע עם משהוא מתמצא ואמין.
כל הדברים שהוזכרו לע"ל הם טיפול בסימפטומים, שלפי ההומאופטיה זה מאד לא מומלץ וביחוד בבעיות עור משום שאז מתפתחות בעיות חמורות יותר בתוך הגוף.
רוב רפואת העור היא "טיוח" של הבעיה האמיתית.
ורוב קרמי הגוף הם סוג של קביים - העור מפריש באופן תקין שומן, ואם לא יש לטפל מבחינה תזונתית ולא לעשות במקום העור את "העבודה" שלו, משום שאז הוא פשוט יפסיק - יקבל איתות שאין צורך "לעבוד" יותר.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

בעיות עור

שליחה על ידי שרה_ק* »

לפעמים בעיות עור נובעות בגלל פה מלא שינים עם סתימות כספית. רופא שיניים שיסלק אותם בצורה הנכונה, וישים סתימות ללא מתכת (צריך להזהר, רוב הפעמים הסתימות הלבנות מכילות מתכות כמו אלומיניום) הבעיות העור מתחילות לעבור בהדרגה
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

בעיות עור

שליחה על ידי טל_טיבי* »

אם יש פצעונים "פתוחים" גם שמן עץ התה ישרוף. אולי עוד יותר מאלכוהול. עדיף שמן לבנדר, סביר שגם הוא ישרוף, אבל הוא יותר עדין, ומטפל בקשת רחבה של בעיות עור.
לוודא, כמובן, שזה שמן אתרי טהור, ולא תמצית סינטטית.
סיל*
הצטרפות: 02 דצמבר 2004, 00:09

בעיות עור

שליחה על ידי סיל* »

שלום, אני לא בטוחה שנכנסתי למקום הנכון אבל אני כבר פה אז... אני בת 21 ומזה זמן אני סובלת מבעיה שלא נותנת לי מרגוע. באופן קבוע אחרי גילוח יוצאים לי מין פיצעונים כאלה על העור(אני מחליפה סכין לעיתים תקופות ומטפחת את העור ע"י קרם לחות) חשבתי ששימוש בשעווה יכול להוות "פיתרון" אבל הפצעונים ממשיכים להופיע ולא מספיק זה אלא בנוסף צומחים לי שערות מתחת לעור(דבר שמוציא אותי מדעתי כי אני מתעקשת להוציא את השערות שגודלות מתחת לעור ובכך אני פוצעת את עצמי). בנוסף לכך(אני לא יודעת אם זה קשור למריטת השערות) מידי פעם יוצאים לי גם מין פצעים מוגלתיים בודדים עם אדמומיות חזקה מסביב. אולי אני סובלת מאיזשהי בעיית עור? אולי סתם יש לי עור רגיש? איך אני יכולה למנוע/לטפל בפצעים האלה שגורמים לי לאי נוחות?
אשמח אם תענו לשאלותיי.
בתודה מראש
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

בעיות עור

שליחה על ידי אילה_א* »

לא יודעת אם הגעת למקום הנכון , רובנו מגדלות שיער :-]
אבל בכל זאת כמה פתרונות :
מיד אחרי הגילוח לחטא עם מי חמצן .
אם ישנם שערות שצומחות מתחת לעור , לא לחפור, אלא בעדינות לסבן עם סינטבון .
על פצעים מוגלתיים אפשר לשים משחת שיניים, אבל עדיף ללכת לרופא עור .
את יכולה גם כדי למנוע צמיחת שערות מתחת לעור לעשות פילינג עדין לעיתים קרובות , או להתסבן עם ליפה חזקה .
בכל מקרה שהעור שלך מתאדם את יכולה לשים על הנקודות האדומות טיפות עיניים [כמו סטילה] זה עובד.
אין להשתמש בעצות אלה כתחליף להתיעצות עם איש מקצוע !
סיל*

בעיות עור

שליחה על ידי סיל* »

תודה שענית לי על שאלתי. בקשר למי חמצן את מתכוונת למי החמצן שבו משתמשים בצביעת השיער? ותסלחי לי על הבורות:מה זה סינטבון?מה זה ליפה? וכשאת אומרת פילינג את מתכוונת לפילינג גוף?כיצד הוא מועיל?
ושוב תודה:-)
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

בעיות עור

שליחה על ידי נועה_בר* »

לאחרונה סיפרו לי על סבון הפלא של סבתא ג'מילה שעושה פלאים לעור בכלל ולבעיות עור בפרט.
זו שסיפרה לי אמרה בפרוש שאחרי גילוח בית שחי היא מורחת מהסבון ומשאירה כמה שיותר זמן ( לא זוכרת פרטים אבל אוכל לשאול אותה שוב אם תבקשי ) על המקום הרגיש. גם על כוויות, עור פצוע וחתכים היא אומרת שזה נפלא. וגם לטיפול בשיער.
רצתי לקנות... בשביל הטוסיק הרגיש של ביתי והפנים הבעיתיות שלי. נעים לאללה, תוצאות רפואיות עוד לא היה לי זמן לבדוק. מבטיחה לדווח.
את מתכוונת למי החמצן שבו משתמשים בצביעת השיער?
ממש לא נראה לי. אולי מי חמצן 3%? ( מצד שני מזמן לא צבעתי שיער... )

כשאת אומרת פילינג את מתכוונת לפילינג גוף?כיצד הוא מועיל?
פילינג - קרם גרגרים כלשהו, או אפילו יותר טוב קוואקר מושרה במים חמים ( לשים על העור ואח"כ לשטוף ) עושה פילינג ללא כל שיפשוף.
פילינג הוא קילוף או הסרה של תאי העור העליונים מדובר בניקוי 'עמוק' יותר של העור בכדי לעזור לעור החדש.
מכיוון שדרך הנקבוביות יש הפרשה של חלב ( לא יודעת לנקד אבל הצליל הוא כמו כלב ) אם תאי העור העליונים המתים אינם מוסרים לעיתים יכולה להצטבר תערובת של החלב עם התאים וליצור סתימה, וכך יכול להיווצר פצע.
( מקווה שזכרתי להסביר את כל התהליך, כבר הרבה שנים שלא נגעתי בקוסמטיקה ).
סיל*

בעיות עור

שליחה על ידי סיל* »

תודה לך על תשובתך ואשמח אם תוכלי לשאול את חברתך על הסבון המדובר והיכן ניתן להשיגו...
תודה לך על העזרה:)
ספייסי*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 03:26

בעיות עור

שליחה על ידי ספייסי* »

אני רוצה להשתמש במשחת שיניים לטפל בפצעים(באיזור הפנים) כל כמה ימים אני צריכה לשים את המשחה? ולכמה זמן?
ניר*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 17:16

בעיות עור

שליחה על ידי ניר* »

איך מטפלים באופן טבעי בפטריה שעל העור?
יש למישהו רעיון?
להיכנע לרופא שדוחף דקטרין?
סמדר*
הצטרפות: 01 יולי 2002, 03:20

בעיות עור

שליחה על ידי סמדר* »

איני ממליצה לך לעשות שימוש במשחת שיניים משחת שינים אולי עוזרת להרפיית הפצעים אך היא גורמת לצלקות
ספייסי*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 03:26

בעיות עור

שליחה על ידי ספייסי* »

מממ לא לשים? חברה שלי גם שמה את המשחה וחל שיפור...השאלה היא לכמה זמן צריכים להיות עם המשחה תודה בכל מקרה
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

בעיות עור

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שים שמן עץ התה. יש גם לקנות סבון שמן עץ התה.
ניר*

בעיות עור

שליחה על ידי ניר* »

איפה קונים שמן עץ התה? וסבון מהשמן הזה?
האם זה שמן ארמותרפי?
ניר*

בעיות עור

שליחה על ידי ניר* »

טרה רוסה - אני מבין שהעברת את הדף הזה לדף אחר שדן בבעיות עור, סליחה לא ידעתי על קיומו של הדף הזה.
אבל למה שאלת היכן בגוף הפטריה, ואחרי שעניתי מחקת גם את השאלה וגם את התשובה?
למה רצית לדעת אם את מוחקת אח"כ?
טרה_רוסה*

בעיות עור

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

רציתי לדעת היכן בגוף הפטריה, כי בכל זאת שמן עץ התה חזק, ואם נניח הפטריה ליד העין, אז לא כדאי למרוח. פשוט חשבתי על זה רק אחרי שהוספתי את התשובה שלי. רק רציתי לוודא שזה לא במקום רגיש מדי.
הסיבה שמחקתי, כדי למנוע סירבול, וכדי לקצר את אורך הטקסט שהעברתי לפה, כי יש כאן דיון מקביל, ולא רציתי שייעלם להן ולא יבינו מה קורה פה.
לירון*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2003, 16:20

בעיות עור

שליחה על ידי לירון* »

מה יכול לעזור לי
אני סובלת מפצעים באיזור הירכים
פצעים אדומים(יכול להיות בגלל שערות מתחת לעור)
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

בעיות עור

שליחה על ידי שרון_ג* »

לירון, נראה לי שאת מדברת על פוליקוליטיס - פצעים שיוצאים בבסיס שערות.
מהכיוון הקונבנציונלי את יכולה לנסות לרחוץ עם סבון אנטי-ספטי. אולי שימוש בקרם לחות U-lactin forte.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

בעיות עור

שליחה על ידי נועה* »

משחת רפאל לפטמות סדוקות.
יש להם גם משחה לשפתיים יבשות, אבל קשה להשיג.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות עור

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

האם לימון יכול להבהיר שיער/עור,איך משתמשים?צריך להזהר אח"כ מחשיפה לשמש? תודה
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

בעיות עור

שליחה על ידי בת_ההרים* »

לימון בהחלט מבהיר שיער ועור. להמנע מחשיפה לשמש כ-12 שעות.
רות*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 19:02

בעיות עור

שליחה על ידי רות* »

שמעתי מהרבה מקורות שונים, שסבון סבתא ג'מילה מרפא פסאוריזיס.
לא מנסיוני האישי (לשמחתי אין צורך)
זה סבון טבעי לגמרי ושווה לנסות! עוזר לכל מיני בעיות עור אחרות גם.
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

היי ,אני מזה זמן רב סובלת מרגישות בעור ,אני מנסה תכשירים טבעיים רבים וזה לא עוזר ,אני רוצה המלצה על מוצרי לחות לעור על בסיס טבעי ,ללא כל בישום ,מה אתם אומרים על שמן זית ,סבונים משמן זית או מוצרים המכילים גזר?
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

בעיות עור

שליחה על ידי טלי* »

אני עומדת לעבור ניתוח להסרת ציסטה מהפנים ויש לי מספר שאלות ... רציתי לשאול אם מישהי מכירה טיפול אלטרנטיבי לכך או שמחויב ניתוח כירורגי ? איך מומלץ לטפל בצלקת שתיוותר בפנים לאחר הניתוח ? האם ניתן להעלים צלקת כזו ע"י ניתוח פלסטי ? אודה לכל מי שתוכל לייעץ לי
שרון_ג*

בעיות עור

שליחה על ידי שרון_ג* »

יש כל מיני משחות שמתיימרות להעלים צלקות אם משתמשים בהם כשהצלקת טריה: קלוקוט ומדרמה. kelocot mederma.
אני לא יודעת להגיד לך אם הן ממש שוות. כדאי, אולי, לוודא אם את הסרת הציסטה יכול לבצע פלסטיקאי. ואז ייתכן שהתוצאה תהיה טובה יותר מראש.
תמי*
הצטרפות: 12 נובמבר 2001, 14:43

בעיות עור

שליחה על ידי תמי* »

שלום!
יש לי הפנים מעין נקודות לבנות כאלה קשה לפוצץ אותם אבל הצלחתי לפוצץ אחד ויצאה לי נקוודת שומן כאשר אני לוחצת עליה היא נשארת אותו דבר( שומן)
מישהי יודעת איך מתמודדים עם זה או שמהו ע הדבר הזה?
שרון_ג*

בעיות עור

שליחה על ידי שרון_ג* »

נראה לי שזה משהו לטיפול קוסמטי. לא זוכרת איך קוראים לזה, אבל זה באמת שומן כזה שצריך פשוט להוציא אותו, וקוסמטיקאיות אמורות לדעת איך לעשות את זה בלי להותיר צלקות.
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

בעיות עור

שליחה על ידי רונה* »

היי לכולם!
אני בת 17 וכבר זמן רב מופיעים על איזור החזה שלי וגם על הגב..מן פצעונים אדומים ועקשנים שמסרבים לרדת..אני
לא יודעת איך לטפל בעניין..ואני לא מעוניינת כל כך לפנות לרופא עור..אז אולי יש פיתרון טיבעי לבעיה?
תודה
טרה_רוסה*

בעיות עור

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

קני סבון שמן עץ התה בחנות טבע והסתבני בו. יכול להיות שתראי שיפור.
שרון_ג*

בעיות עור

שליחה על ידי שרון_ג* »

רונה, אם יש לך פצעונים על הפנים, מאד יכול להיות שמקורם של כל הנ"ל באותו מקור - אקנה. יש כאן כמה דפים בהם מתוארות דרכים לטיפול באקנה (הריצי "אקנה" בשורת החיפוש). בהצלחה.
תרופה_למכה*
הצטרפות: 29 יוני 2005, 02:30

בעיות עור

שליחה על ידי תרופה_למכה* »

שלום אני בחור כבן 18הסובל מזה כשנתיים בבעיה בעור המצח.
באופן קבוע מופיעים לי קשקשים במצח וכל נגיעה קלה כדי להעיפם פשוט מגלה עוד ועוד עור מת שממש "דבוק" לי למצח.
כל מקלחת בשבילי היא טרחה מכיוון שבכל פעם שהמצח בה במגע ממושך יחסית עם מים הוא מגלה שכבה של עור מת. זאת אומרת שאחרי שאני מניח מגבת על המצח כדי לספוג את המים, פשוט נוצרת על המצח שכבה לבנה של עור מת שעלי לעמול כדי להורידה ולהסתירה. אגב התופעה התפשתה גם לאף, אמנם לא באותה חומרה. לפני כשמונה חודשים הייתי אצל רופא המשפחה והוא נתן לי משחה שהפסיקה את התופעה אך אחרי שימוש של משהו כמו שבועיים התחילו להופיע לי עשרות פצעי אקנה על המצח ועקב כך הפסקתי את השימוש בה. לפני כחצי שנה לערך הלכתי לרופא עור מומחה שיעץ לי לנסות שילוב של שתיפת העור בסבון פנים ואחרי יבוש מריחה של קרם לחות, גם טיפול זה לא עזר וכמדומני אף לא שיפר את מצב העור.
בקיצור אני אודה לכם מאוד מאוד מאוד אם תכלו לעזור לי למצוא פתרון לבעיה המטרידה!
תודה.
תרופה_למכה*
הצטרפות: 29 יוני 2005, 02:30

בעיות עור

שליחה על ידי תרופה_למכה* »

שלום אני בחור כבן 18הסובל מזה כשנתיים בבעיה בעור המצח.
באופן קבוע מופיעים לי קשקשים במצח וכל נגיעה קלה כדי להעיפם פשוט מגלה עוד ועוד עור מת שממש "דבוק" לי למצח.
כל מקלחת בשבילי היא טרחה מכיוון שבכל פעם שהמצח בה במגע ממושך יחסית עם מים הוא מגלה שכבה של עור מת. זאת אומרת שאחרי שאני מניח מגבת על המצח כדי לספוג את המים, פשוט נוצרת על המצח שכבה לבנה של עור מת שעלי לעמול כדי להורידה ולהסתירה. אגב התופעה התפשתה גם לאף, אמנם לא באותה חומרה. לפני כשמונה חודשים הייתי אצל רופא המשפחה והוא נתן לי משחה שהפסיקה את התופעה אך אחרי שימוש של משהו כמו שבועיים התחילו להופיע לי עשרות פצעי אקנה על המצח ועקב כך הפסקתי את השימוש בה. לפני כחצי שנה לערך הלכתי לרופא עור מומחה שיעץ לי לנסות שילוב של שתיפת העור בסבון פנים ואחרי יבוש מריחה של קרם לחות, גם טיפול זה לא עזר וכמדומני אף לא שיפר את מצב העור.
בקיצור אני אודה לכם מאוד מאוד מאוד אם תכלו לעזור לי למצוא פתרון לבעיה המטרידה!
תודה.
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

להרגעת העור ולניקויו מכתמים וכן לחיטוי אחרי גילוח ניתן להשתמש בתערובת של לימון ודבש ויוגורט (זה גם טעים), בדבש מחטא ומרכך והיוגורט הוא פילינג מאוד עדין וגם מקרר (כמו קליפת מלפפון עם קצת מהמלפפון עצמו) ולימון הוא כמו חומץ אבל הרבה יותר עדין.
מומלץ מאוד.
לי כבעלת עור רגיש זה לא עשה בעיות, אבל כמו תמיד כדאי לבדוק רגישות בעדינות לפני שימוש מלא.
כמובן שאפשר להכין את התערובת רק מחלק מהחומרים, לפי הצורך.
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

בני סובל מפזוריאזיס.זו לא רק בעיה אסתאטית, זה מגרד.
לא ברור לי כיצד חשיבה חיובית בלבד עוזרת.האם יש משהו שיכול להנחות אותו?
לא ידוע לנו על המחלה במשפחה 3דורות אחורה משני הצדדים
תודה
יעל
לימור*
הצטרפות: 05 נובמבר 2001, 07:46

בעיות עור

שליחה על ידי לימור* »

שלום.
חולה בסוג של פמפיגוס מזה 12 שנה.
שום דבר לא עזר, יש לכם משהו להציע לי?

תודה לעונים.
יושי_י*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 09:54
דף אישי: הדף האישי של יושי_י*

בעיות עור

שליחה על ידי יושי_י* »

זקוקה בדחיפות לפתרון לפטרייה קשה בלשון שתוך כמה שעות עשתה שמות. הלשון מחורצת, שורפת ורגישה מאוד. מה עוד יעיל חוץ מחלב עיזים דוחה?
גררר*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2005, 11:49

בעיות עור

שליחה על ידי גררר* »

אולי כולכם תעמדו על הראש ותזרימו קצת דם לפנים.
בעיות עור נובעות ממתח אז הרגעו
וגם סאונה מומלצת להזעה והוצעת רעלים
יונת*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2005, 17:24

בעיות עור

שליחה על ידי יונת* »

למשהו יש רעיון להבהרת או הסרת כתמי שפשפת כהים, איך מתפטרים מהצרה הזאת בפרט בימי הקיץ הלוהטים!!!
הכתמים נוצרים מחיכוך הירכיים, בשילוב לחות האוויר הישראלי, תודה מראש לעצות
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

תנסי לשים טלק של התינוקות זה גם מרגיע את השפשפת
סלמון_יאנגילוב*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2005, 20:04

בעיות עור

שליחה על ידי סלמון_יאנגילוב* »

לטיפול בפצעים בפנים - לשבור שתי ביצים לערבב עם מלח ולימון לחכות 10 דקות למרוח על מקום שיש בו פצעים
גלגל_ענק*
הצטרפות: 02 ינואר 2005, 16:50

בעיות עור

שליחה על ידי גלגל_ענק* »

מה שהתחיל כסימני מתיחה בבטן בשבוע 36 לאט לאט הפך אצלי לגרדת כרונית בכל הגוף. מהבטן לירכיים לרגליים ,כפות ידיים ורגליים ועכשיו גם זרועות ...לא מסוגלת לישון או לשבת בשקט רגע אחד מבלי לגרד . איבחנתי לעצמי את התופעה כ PUPPP , מקריאה באינטרנט אני כמעט בטוחה שזה מה שיש לי אך לא בטוחה מה הפיתרון (חוץ מלידה) . אני בשבוע 40 ללא פתיחה - יתכן ויש לי עוד שבוע שבועיים של גירוד מתמשך. שום תכשיר לא עזר. צריכה עצה דחופה . למישהי יש נסיון עם התופעה ?
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

בעיות עור

שליחה על ידי גלית* »

מזה שנה אני סובלת מעור מגורה, יבש עד סדוק מאוד ורק בכפות הידיים. הלכתי לרופאים, קיבלתי מיני משחות ליום וללילה אך זה לא עוזר. לעיתים נסוג אך בד"כ מתפשט ומחמיר. התחיל ביד ימין ועבר ליד שמאל. הבעיה מקשה עלי את התפקוד הכמעט בסיסי עם הידיים שלא נדבר על הכאב עקב החתכים, ואת רוב הפעולות ה"רטובות" אני עושה עם כפפות. למשהו מוכר? רעיון לפתרון? תודה
אמא_של_דביר*
הצטרפות: 22 יוני 2005, 20:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דביר*

בעיות עור

שליחה על ידי אמא_של_דביר* »

אני מניקה וסובלת מפטריות במפשעות, ובבית השחי במשך זמן רב. האם זה בטוח להשתמש בשמן עץ התה כל עוד אני מניקה?
אבי*
הצטרפות: 25 מאי 2003, 11:01

בעיות עור

שליחה על ידי אבי* »

אני אב לילדה בת שנה ורבע עם המנגיומה , וחיפשתי לכך פתרון טבעי . נודע לי שהמנגיומה נוצרת בגלל חומר מסוים בגוף שמעודד יצירת כלי דם .אותו חומר מעודד יצירת כלי דם גם במקרה של תאים סרטניים , והרפואה האלטרנטיבית מטפלת בו באמצעות תה ירוק. נתתי לבתי תה ירוק, והיום, לאחר אחד עשר חודשים של טיפול ומעקב אחר השינויים והנסיגה בהמנגיומה שלה , אין לי ספק בהשפעה החיובית של התה הירוק. אני פונה להורים , במיוחד לאלה שההמנגיומה אצל ילדם עדיין בגדילה : אפשר לעצור את הגדילה ,אפשר לזרז את הנסיגה, ללא שום סיכון ובמחיר זניח. גם לתינוקות מגיל אפס ע"י הנקה !
אשמח לתת הנחיות מדויקות . צרו קשר עם אבי : 050-8755112 או08-9740394 לא בשבת
[email protected]
יש_12*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2005, 00:11

בעיות עור

שליחה על ידי יש_12* »

לפני כמה שבועות התחלנו בעלי ואנוכי לסבול בלילות מגירודים קשים ללא סיבה נראית לעין. הערכתנו שמדובר בסוג של פרזיט (קרדית האבק?) אחרי הגרד נוצר מעין בליטה על העור ואדמימות קלה שחולפת, אבל הגרד מציק מאוד. האם למישהו יש פתרון (חוץ מלהחליף את המזרונים, שהם חדשים יחסית)
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

אתם לא היחידים.
גם אני סובלת מגרד זה וגם הוריי.
מה דעתכם על יובש? זוהי תקופה מאוד יבשה (בדרום בכל אופן). היובש ידוע כמקור לגרד.
אמא_תמר*
הצטרפות: 08 יוני 2005, 10:12

בעיות עור

שליחה על ידי אמא_תמר* »

מישהו מכיר את מחלת העור- אמפטיגו?
ורד*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2001, 16:56

בעיות עור

שליחה על ידי ורד* »

מה עושים עם פטריה שהתחילה מתחת לבניית ציפורניים. האם אוקונומיקה עוזר?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

בעיות עור

שליחה על ידי פלונית* »

באיזה סבון לגוף כדאי להשתמש כשהעור מאוד מגרד לאחר הרחצה?
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

בעיות עור

שליחה על ידי אורחת* »

פלונית, כדאי סבון של סבתא ג'מילה (זה כתוב פה למעלה) וגם סבונים על בסיס קלנדולה, קמומיל. אגב מומלץ לא להתקלח במים מאוד חמים אלא לכיוון הפושר. בהצלחה@}
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

בעיות עור

שליחה על ידי יעלי_לה »

לקטן (7 חוד') יש על העור בצוואר כתם אדום ומחוספס שמגרד לו ולא עובר כבר כמה שבועות. ניסיתי (לחוד, כל דבר במשך כמה ימים) את המשחה של וולדה, משחה לעור על בסיס מוצרי מכוורת, טראומיל, אלוורה. לא עוזר. ניסיתי להלביש פחות חם - גם לא עזר (אבל מאז הוא מתעורר פחות בלילה :-) ). יש רעיונות אחרים? מה עושים? אולי סווידיש ביטר? למישהו יש ניסיון עם זה?
קרשינדו*
הצטרפות: 19 יוני 2005, 02:46

בעיות עור

שליחה על ידי קרשינדו* »

אולי זו אסטמה של העור ? מהנסיון שלנו זה מופיע בדר"כ בצורה כזו (אם כי לא במקום שאת מתארת). אם זו אסטמה של העור אז יש גורמים רבים (ביגוד, מזון, וכו' כפי שאת בטח יודעת). בשנתיים הראשונות טיפלנו בעזרת דיקור סיני וקרם לחות (להקלה). בסופו של דבר למדנו להכיר את המחלה ואת המחזוריות המאפיינת אותה. הגורה סירבה (לצערינו) להמשיך בדיקור ולכן נותרנו רק עם קרם הלחות (והמלצה על מדקר מצויין :-)). אנחנו משתמשים בקרם של אדרמה (לאטופיק). ניתן לרכוש אותו בהנחה בבית המרקחת של מכבי. ועוד משהו בקשר לזיהום האוויר. מאז שהגורה נולדה אני לא מצליח לקשר בין ההתפרצויות לזיהום האוויר, אבל השנה אני עוקב אחר המדידות היומיות ומזהה החמרה במצב כאשר זיהום האוויר גבוה. בחודש האחרון היו מספר פעמים בהם רמת זיהום האוויר באיזורינו הייתה גבוהה מאוד במשך ימים רבים.
יעלי_לה

בעיות עור

שליחה על ידי יעלי_לה »

חשבתי על זה. אנחנו גרים באזור מאוד מזוהם, ולכן חשדתי מייד. עד עכשיו הצצתי ב אסתמה של העור ככה שיטחי וזה לא נשמע לי זה, אבל עכשיו קראתי יותר לעומק ונשמע לי נכון. אני אקח אותו לאבחן. אבל בינתיים תגיד, מה הקשר לקרם לחות? זה לא מרגיש לי יבש.
קרשינדו*
הצטרפות: 19 יוני 2005, 02:46

בעיות עור

שליחה על ידי קרשינדו* »

הלחות רק מקלה על הסימפטום ולא פותרת את הבעיה. אני מתקשה להסביר למה.

אני מצרף שני קישורים לבדיקת רמת זיהום האוויר:
מדד זיהום אוויר באתר Ynet
map]איגוד ערים חיפה - מדד זיהום אוויר aqi2[/po].cfm
יעלי_לה

בעיות עור

שליחה על ידי יעלי_לה »

תודה
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

אני סובלת מגרוד כרוני בפי הטבעת שמקורו בדלקת טיפולים שונים כמו רפואה סינית וקונבנציונלית לא עזרו והגרוד נמשך שנים
אורה*
הצטרפות: 27 יוני 2005, 09:22

בעיות עור

שליחה על ידי אורה* »

היי פלוני אלמונית, סבון של סבתא ג'מילה מצויין לכל הגירודים למינהם וגם יש משחה על בסיס סויה שנקראת "א.ד. ג'ל" וקונים אותה בבית מרקחת שווה לנסות . בהצלחה
אמא_מודאגת*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2003, 21:21

בעיות עור

שליחה על ידי אמא_מודאגת* »

האם מישהו מכיר רופא עור שהוא גם טוב באבחון וגם פתוח לרפואה אלטרנטיבית, הומאופתיה ולא ממהר לדחוף אנטיביוטיקה, קורטיזון וסטירואידים. ????
דרוש_מרפא*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 22:10

בעיות עור

שליחה על ידי דרוש_מרפא* »

שלום רב
בני סובל מבעיות שונות בעור , ניסינו טיפולים שונים אך לא חל שיפור.
מעוניינת לשמוע המלצות על מרפא לבעיות עור.
תודה.
נירית_נ*
הצטרפות: 15 אפריל 2006, 20:00

בעיות עור

שליחה על ידי נירית_נ* »

בן ה 4.5 שלי סובל מעור יבש בתוספת יבלות קטנות כמו שלפוחיות שקופות באזור שמתחת בית השחי וחלק מהבטן. יש שטענו כי זוהי קנדידה ויש שטענו כי אילו יבלות ויראליות. אשמח לשמוע דעות נוספות ועל טיפול שיכול להקל על המצב.
מירי*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 21:52

בעיות עור

שליחה על ידי מירי* »

לפני כחודשיים הופיעו אצלי מספר נקודות לבנות בעור, כנראה פטריה.
הרוקחת המליצה על סבון בשם סבוסל אבל לצערי לא הועיל.
מיקום הפטריה בכתפיים וקצת מעל לחזה.

למישהי יש ניסיון בהתמודדות? אשמח לכל עצה.
שונרא*
הצטרפות: 21 מאי 2006, 16:43

בעיות עור

שליחה על ידי שונרא* »

שלום לכולם,
מזה כמה חודשים כף רגלי הימנית נתקפה בפטרייה בלתי נסבלת שנודדת בין אזורים שונים של הרגל ולאחרונה גם התחילה בשתי כפות הידיים אם כי בצורה יותר קלה. מדובר בפטרייה שהסימפטומים שלה הם גירוד, יובש וסדקים והיא מתחילה כמעין בליטה בעור עם נוזל בתוכה. אני מחפשת דרך להיפטר מנגע זה אם אפשר בדרך סיסטמית כי כאמור היא מופיעה גם בכף הרגל וגם בכפות הידיים.
):
תודה רבה.
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

לפני כחודשיים התחילה לי פריחה על העור
בכפות הידיים בעיקר, וקצת על כף הרגל
והאצבעות שמופיעה כבועות קטנות שקופות
שמגרדות מדי פעם.
הרופא עור שהלכתי לראות אמר שזה מקרה קל
של אקזמה ואין לא הסבר איך זה התחיל ולא
ממש פתרון. הוא אמר שיכול לקחת לזה חודשים או אפילו שנים לעבור. הוא טען שקופאין
ומתח יכולים לגרום להרעה במצב.
הוא נתן לי משחת הרגעה למקרה שזה מגרד אבל זה מייבש לי נורא את העור.
יש למישהו הצעה לטיפול?
תודה
דרכים_צדדיות*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 10:10
דף אישי: הדף האישי של דרכים_צדדיות*

בעיות עור

שליחה על ידי דרכים_צדדיות* »

בן שנתיים עם פצעים על הפנים בעיקר באיזור המצח. פצעים אדומים כמו פריחה הנגרמים מהזיעה.
הרופא נתן משחה עם סטריואידים שיכולה לעזור לזמן קצר.
יש למשהו פתרון טבעי יותר?
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

בעיות עור

שליחה על ידי נעמה* »

kלבת שלי, בת 7-8, יש יובש עם חתך ממש,מאחורי תנוך האוזן, כבר שנים,ולא הצלחנו להפטר מהבעיה.
הרופאה הטבעית שלנו(הומיאופטית ואנתרופוסופית) אמרה לשים שמן זית (כפית)עם טיפה אחת של שמן לבנדר.
לא עובר,לא עוזר...
בבקשה,מי יודע על משהו יעיל יותר?
תודה מראש
נעמה
מיכל_דנקנר*
הצטרפות: 24 יוני 2002, 12:54
דף אישי: הדף האישי של מיכל_דנקנר*

בעיות עור

שליחה על ידי מיכל_דנקנר* »

יכול להיות שטיפול איי פק (IPEC) יכול לעזור.
זהו טיפול באלרגיות מכל סוג שהוא.
אפשר להיכנס לאתר שלהם בחיפוש באינטרנט ולמצוא מטפל.
בהצלחה
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

בעיות עור

שליחה על ידי במבי_ק* »

גם לנו יש או היה, לבת 4. זה מפריע לה? אנחנו מדי פעם נזכרים בזה, שוטפים טוב ומורחים משהו שומני. בנוסף, הילדה היתה בטיפול הומאופתי-קלאסי בגלל אסתמה של העור. הטיפול היה מוצלח. אני באמת צריכה לבדוק מה עם החתך הזה מאחורי האוזן...
נעמה*

בעיות עור

שליחה על ידי נעמה* »

במבי :
כן, זה מפריע לה מאד.
מה זה בדיוק אסתמה של העור? איזה טיפול הומיאופטי היא קיבלה?
האם את ממליצה על המטפל/ת שלכם? היא/הוא מומחים לילדים? איפה בארץ? איזה משהו שומני אתם מורחים?
אמא_לביאה*
הצטרפות: 14 אפריל 2005, 09:45
דף אישי: הדף האישי של אמא_לביאה*

בעיות עור

שליחה על ידי אמא_לביאה* »

סליחה על ההתפרצות שלא ממש ברוח האתר, אבל
חתל מאחורי תנוך האוזן שמפריע לה מאוד כבר שנים - זה מטורף בעיני.
חשבת לנסות לשאול רופא קונבנציונלי ואולי למרוח משחה אנטיביוטית?
לא שאני רצה עם ילדי שלי לרופאים כל כך מהר, אבל אם כבר שנים את מנסה לטפל ע"י שמן זית ולבנדר, ואני מבינה שהומיאופטיה ניסית (?)
ובינתיים הילדה שלך סובלת
אולי כדאי לנקוט צעד דרסטי על מנת להפסיק לה את הסבל, ואז גם אם עובר, לגשת לטיפול שמדבר אל הרובד הנפשי.
ככל שעובר הזמן כך יהיה הטיפול ארוך יותר. תחליפי מטפלת (לאו דווקא באופן גורף אלא כמענה לבעיה הספציפית)
יש סיבה למיקום של היובש והפצע, יש סיבה לכך שזה לא עובר.
האם זה תלוי עונות שנה? מזג אויר? טמפ'? מצבי רוח? מצבי לחץ שלה או של ה"בית"?
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

בעיות עור

שליחה על ידי במבי_ק* »

זה דבר די נפוץ אצל ילדים שסובלים מאסתמה של העור. להתחיל לשפוך שם אנטיביוטיקה זה בדיוק מה שיקבע את העניין או יגרום לו להתפרץ במקום אחר... אבל אפשר לנסות כמובן, אם לא נוסה קודם (אני לא הייתי עושה ככה).

נעמה - אסתמה של העור: אטופיק דרמטיטיס. הבת שלך סובלת מעוד בעיות עור (אדום, יובש וכד')? אנחנו טופלנו אצל ד"ר קובי פריד, ברמות השבים (ליד הוד השרון) והוא מטפל בהרבה מאוד ילדים עם בעיות עור ונשימה, ובהצלחה. אנחנו מאוד ממליצים. אם תרצי, אספר לך קצת על הטיפול...
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

בעיות עור

שליחה על ידי נועה_בר* »

גם אני סובלת מבעיה דומה.
חשבת לנסות לשאול רופא קונבנציונלי ואולי למרוח משחה אנטיביוטית?
בעבר קיבלתי משחה סטרואידית, זה עוזר קצת (מיידית, אגב ) ואז חוזר! כמה לא מפתיע !!

כך זה בעיות עור. גם ברפואה הטבעית - הומיאופתית ושות', בעיות עור קשות לטיפול והן האחרונות להסתדר. איבר העור הוא החיצוני ביותר ולכן הגוף הבריא יותר מוציא שם את חוסר האיזון ( ע"פ איברים אחרים פנימיים יותר וחיוניים יותר ).

אם הומיאופתיה לא עזרה, הייתי שוקלת ברצינות את הצעתה של מיכל דנקנר לטיפול אייפק.
חשוב להבין שבעיות עור לא יסתדרו או יעלמו לעד, מי שיש לו נטיה צריך להיות מוכן לכך שיחזרו, השאלה היא כמה סבל נוצר סביב הבעיה כשהיא חוזרת והאם התגובה תמיד חריפה או שהיא מתמתנת.

ד"ר קובי פריד, ברמות השבים (ליד הוד השרון)
תמיד שמחה על ההזדמנות להמליץ עליו .
רק לקחת בחשבון שבאים עבור איזון כללי יותר, ובעיית העור היא "שולית" יחסית כך שלא ניתן יהיה לבחון את הצלחת הטיפול סביב עניין הבעיה הזו.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

בעיות עור

שליחה על ידי פלונית* »

לבתי בת השנתיים יש בחודש האחרון עור יבש.
עד לפני חודש היא היתה רכה כמו תינוק בן יומיים ופתאום יבש עורה...
ניסנו קרמים עממים (דר' פישר וכו') אבל נטשנו מהר והחלטנו להתעלם
אבל מאתמול נראה כי היובש מפריע גם לה
יכול ליהיות שזה קשור לתזונה?
בהריון שלי המליצו לי בכדי למנוע מתיחה לצרוך לפחות 2 כפות שמן זית ביום, זה עובד?
נעמה*

בעיות עור

שליחה על ידי נעמה* »

לפני שנה ילדתי את בני השני ומאז יש לי עור מיותר (ובכמויות...) באזור הבטן. מישהי יודעת מה אפשר לעשות?
פלוני_אלמונית*

בעיות עור

תפסתי פשפשים . האם מישהו יודע כיצד להפטר מהם מבלי להרוג אותם או אם לא מהי הדרך הטבעית, אורגאנית, אקולוגית ביותר לעשות זאת.
בתודה ושמחה
גיא
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

בעיות עור

שליחה על ידי חוט_השני* »

אחרי הלידה (לפני שנה ועשרה ח') הופיעו לי פצעונים על הזרועות. (תופעה שאני מכירה מגיל ההתבגרות).
יש לזה הסבר ו/או פיתרון?
אולי_עכשיו_זה_ילך*
הצטרפות: 07 אפריל 2007, 22:56

בעיות עור

שליחה על ידי אולי_עכשיו_זה_ילך* »

חיפשתי משהו על עור יבש וראיתי שאלה שלא נענתה...
לקטנה (10 חודשים) יש יובש בלחיים.
קרם לחות לתינוקות של ולדה לא ממש עושה את העבודה.
יש איזה רעיונות או תובנות? אולי איזה דף קיים ויעיל... (-:
תודה
טבע*
הצטרפות: 20 אפריל 2004, 10:31

בעיות עור

שליחה על ידי טבע* »

הצילו, פטריות!
שלום,
שאלה לגבי פטריות על הגב, כאלה שהרופא (רופא עור, רגיל) אמר לי שהן אלו שעושות אחר כך "כתמי שמש" - האם מוכרת למישהו תשובה טיפולית תזונתית/בריאותית שאינה מתחום הרפואה הקונבנציונלית? אשמח לתשובה,
תודה.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

בעיות עור

שליחה על ידי נטע* »

הי לכולם,
בתי בת ה6 חטפה אתמול ,בביקורינו הראשון לעונה זו בים, עקיצה רצינית ביותר, אפילו כוויה , הייתי אומרת, כנראה ממדוזה (אף אחד מאיתנו לא ראה מדוזה) מישהו כאן יודע איך זה נראה ואיך מטפלים. כמובן שכבר שטפתי בחומץ ומרחתי אלוורה ואף פניסטיל והציעו לי , לשים תמצית לבנדר ולמרוח משחת סווידיש ביטר,כדי למנוע הצטלקות ובכל זאת אם מישהו ראה פעם מקרה כזה אשמח לשמוע ולקבל עיצות נוספות לטיפול.
חושבת_רחוק*
הצטרפות: 15 נובמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של חושבת_רחוק*

בעיות עור

שליחה על ידי חושבת_רחוק* »

הי
הבוקר הרופא (שאמור להיות הומיאופטי) איבחן אצלי אימפטיגו ורשם לי משחה אנטיביוטית. תופעות הלוואי הבטיחו תגובה אלרגית (גם ככה אני אלרגית להמון דברים). מישהו מכיר טיפול טבעי לבעיה?
שליחת תגובה

חזור אל “דפי נבירה עצמית-קהילתית”