המלצות עו''ד מומחה בתחום עובדים סוציאליים

יולי_פעלולי*
הצטרפות: 19 פברואר 2003, 01:29
דף אישי: הדף האישי של יולי_פעלולי*

שליחה על ידי יולי_פעלולי* »

אנחנו בחינוך ביתי מאז שילדינו נולדו (כמעט 9 ו-5.5) בשלוש שנים האחרונות קיבלנו אישורים לחינוך ביתי בלי שום בעיה.
אנחנו חיים בישוב מאוד קונבנציואונלי. גינת בר לא מכוסחת וילדים בפיג'מה מתקבלים פה לא בעין יפה.
"נשמות טובות" שלחו עלינו כמה מכתבים אנונימיים לאגודה למען הילד. בעקבותיהם הגיעו אלינו עובדת סוציאלית ואחראי עליה.
סך הכל התרשמו לטובה. ראו שבאמת אין הזנחה אבל מה הם יצרו קשר עם רכזת חינוך הביתי של המחוז הצפון והמליצו על מסגרת לילדים.
אני מחפשת עו"ד מומחה לענייני עובדים סוציאליים באזור הצפון. תודה מראש. יולי.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אוי, אני לא מכירה עו"ד כנ"ל אבל אם את מכירה את ענת גביש אז יכול להיות שהיא יודעת משהו.
בכל מקרה, ממש מצער ומעצבן לשמוע! ((-))
אני יודעת שהרווחה החמירו את הקריטריונים שלהם לאחרונה, הם מוציאים ילדים ותינוקות מבתים טובים בגלל טענות מטורפות, אז לא מתפלאת שהם משתוללים גם בתחום החינוך הביתי.
יולי_פעלולי*

תודה לך בשמת יקרה!
לגמרי שכחתי על ענת. אנסה ליצור איתה קשר.
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

שליחה על ידי סמדר_נ* »

יולי, מותר לשאול למה נראה לך שזה יגיע לתביעה משפטית? אתם הרי בבית באישור, וקיבלתם את האישור אחרי שכבר ערכו אצלכם ביקורי בית. העו"סים עצמם אומרים שאין הזנחה. על איזה חוק בדיוק אתם עוברים?
נדמה לי שאני זוכרת אותך ואת בתך המתוקה מהמפגשים בחיפה לפני ממש המון המון זמן, ואני מרגישה ממש התקוממות על זה שמנסים להתערב דווקא לכם בשיקול הדעת ההורי, כאילו חסרים מקרים שהתערבות כזו באמת נחוצה ושווה לבזבז את הזמן והמשאבים עליכם...
יולי_פעלולי*

היי סמדר!
למען האמת, בשלב זה אחרי שיחות ארוכות עם הרבה אנשים יקרים אשר הכירו את הרכזת מחוז הצפון הנוכחית, שיתופים ובירורים אני כבר הרבה יותר בטוחה, ומניחה שלא אזדקק לכזה עו"ד.
ובכל זאת אני מעדיפה שתהיה לי אפשרות להתייעץ עם איש מקצוע. נכון לעכשיו ברור לי שעובד סוציאלי לא יכול להמליץ על חינוך כזה או אחר כי זה לא בתחום אחריותו.
זה סוג של תרגיל בו רכזת השתמשה כדי לאלץ אותי להכניס את ילדי למסגרת. הצגת תמונה שחורה, בכדי להגיע להחלטת ביניים, במילים אחרות מסגרת אלטרנטיבית
ולוותר על חינוך ביתי. סוג של מבחן. לא נעים. אנחנו ניצור איתה קשר שוב ונבהיר שלאחר מחשבות ושיקולים החלטנו שלא מתאים לנו ואנחנו נשארים בשלנו
וזכותה לא להמליץ על האישור עבורינו. סך הכל זה לא כל כך מפחיד. ואף אחד לא יכול להכריח אותנו לשלוח אותם למסגרת.
אני מבינה שהעניין של החוות דעת של עובדת סוציאלית זהו דבר הרבה יותר קריטי.
אדמה_טובה*
הצטרפות: 15 אפריל 2004, 13:14
דף אישי: הדף האישי של אדמה_טובה*

שליחה על ידי אדמה_טובה* »

אני יודעת שהרווחה החמירו את הקריטריונים שלהם לאחרונה, הם מוציאים ילדים ותינוקות מבתים טובים בגלל טענות מטורפות,
בשמת, על סמך מה את אומרת את זה?
אני עובדת צמוד עם הרווחה, ולא מוציאים ילדים בסיכון גבוה מאוד מהבית, בגלל מדיניות של שיקום המשפחות/אמהות כמעט בכל מחיר ובגלל שלל בעיות אחרות (מיעוט מקומות לילדים שהוצאו מהבתים, פקידות סעד שמתקשות לעמוד בעומס, מחלוקות על תקצוב בדיקות מסוגלות הורית).
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

בשמת, על סמך מה את אומרת את זה?
על סמך מידע פנימי על מה שקורה בכל רחבי הארץ.
אולי את עובדת באיזור בארץ שבו מסיבות שונות המדיניות שונה?
יולי_פעלולי*

תודה לכן אדמה טובה ובשמת,
אני אשמח לשמוע עוד.
הדבר שמרגיע אותי שחוות דעת של עו"ס הייתה טובה. זאת אומרת חד משמעית אין הזנחה.
אני רק לא מבינה מה כל העניין של המלצה על המסגרת עם זה לא בתחום תפקידה.
ואולי זה בכלל המצאות של מרכזת חינוך ביתי.
מה שיכל להשפיע לרעתי זה שעות השינה שלנו. הולכים לישון מאוד מאוחר וגם קמים בהתאם.
עד כמה זה גרוע?
אדמה_טובה*

אני עובדת באזור שבין ת"א לחדרה, כולל שני הקצוות.
אני רואה עו"סיות ופק"סיות מאוד מאוד זהירות, ששוקלות לעומק, לרוחב, לגובה ולצדדים את מצב הילד והמשפחה, ומנסות כל אפשרות על פני האדמה במסגרת משאבי המדינה לפני שמוציאים ילד מהבית. לפעמים הזהירות כל כך נרחבת שעובר המון זמן עד שמסיקים מסקנות (גם זה לא תמיד לטובת הילד). בכל מקרה, ואני מדגישה שבכל מקרה, מעדיפים שיקום המשפחה או דיאדה אם-ילד על פני הוצאה מהבית.
עד כדי כך, שמאפשרים למשל לאם נרקומנית שנטשה בעבר כבר 4 ילדים שגדלים בפנימיות - לגדל את הילד החמישי שלה במסגרת שיקומית תומכת, גם כשסיכויי השיקום קלושים. גם אמא שלקחו לה בצו בית משפט שלושה ילדים עקב התעללות והזנחה, אם היא רוצה אותם חזרה ומפגינה תפקוד מינימלי - מאפשרים לה לקבל אותם. תפקוד מינימלי הכוונה יכולת לספק קורת גג ואוכל. לא נדרש תפקוד הורי רגשי או תומך משום סוג. רק תפקוד פיזי מינימלי. כשאמהות טוענות שהן רוצות לגדל את ילדיהן, גם אם הפגינו הזנחה מסכנת בעבר ובהווה, מאפשרים להן את זה בכל מיני מסגרות של פנימיות, מסגרות משקמות, הוסטלים, הדרכה הורית כשהילד בבית וכו' וכו', ללא שום סינון. אני חוזרת - שום סינון, שום בדיקה, שום קריטריונים למעט הצהרת האם שהיא מעוניינת לגדל את הילד. גם כשמגיעים דיווחים שהאם מזניחה פיזית ורגשית, מכה, מתעללת, והדיון מגיע לבית משפט, שופטים נוטים לבקש מבחן מסוגלות הורית לפני החלטה על הוצאה מהבית. מבחן כזה אורך בין חצי שנה לשנתיים.
בשמת, אני לא יודעת איזה מידע פנימי יש לך, ומאוד מאוד אשמח לשמוע, אפילו בערוץ פרטי. כי יש מצבים שאני רואה צורך דחוף ובוער להוציא ילד מחזקת אימו, שמאמצי השיקום הממושכים שלה נוחלים כשלון חרוץ שצורב את נשמתו וגופו של הילד, ולא מצליחה אחרי שנה של בקשות לקבל דיון ראשוני בועדת החלטה או התערבות פק"ס או שמישהו ימלא כבר לעזאזל את צו בית המשפט שניתן לפני חצי שנה לעריכת בחינת מסוגלות הורית, אך לא התחיל אפילו.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי יולי, אני לא מכירה מה שאת מחפשת, אבל יש לי תחושה די ברורה שאף אחד לא יוציא את הילדים מחזקתכם בגלל חינוך ביתי. זה פשוט נשמע לי לחלוטין בלתי סביר, ואני גם לא יודעת למה הגעת אל החשש הזה.
מקווה שהעניינים נרגעו בינתיים.
בשמת, הפתעת אותי עם ההפחדה הזאת. יולי ושי זוג נשוי, שמגדל ילדים בחינוך הביתי, ורוב הזמן, אם הבנתי נכון, זה קורה באישור משרד החינוך. מה הקשר להשתוללות של הרווחה?
(ענת גביש)
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

מה הקשר להשתוללות של הרווחה?
מהרווחה יצאה המלצה אל משרד החינוך שהילדים ילכו לבית ספר.
פלוני_אלמונית*

לא נשמע גרוע בכלל. אם שעות ואיכות שינה היו בראש הרשימה להורות טובה, הייתה עבודה רבה לעובדים סוציאלים.

כל שונות עשויה להלחיץ אנשים באשר הם, כולל עובדים סוציאלים... . לא נראה שיש לך ממה לדאוג.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אוי, שיט! כל מה שכתבתי נמחק. האינטרנט הזה! כל הזמן אוכל לי דפים בדרך...

אכתוב שוב בקיצור:

בשמת, הפתעת אותי עם ההפחדה הזאת. יולי ושי זוג נשוי, שמגדל ילדים בחינוך הביתי, ורוב הזמן, אם הבנתי נכון, זה קורה באישור משרד החינוך. מה הקשר להשתוללות של הרווחה?
התבלבלת והבנת לא נכון.

כתבתי שאני לא מתפלאת שהם החמירו פתאום לגבי הילדים של יולי (המלצה לשלוח למסגרת בעוד שעד כה ניתן אישור כל שנה),
כי הם החמירו בעוד דברים. למשל עם הוצאת ילדים מהבית.
זו היתה בסך הכל דוגמא לתחום אחר של החמרה ברווחה.

עכשיו ברור יותר?
יולי_פעלולי*

תודה רבה לך ענת וגם לבשמת, תודה לכן על התמיכה, זה נותן הרבה כוח.
בנתיים נרגעתי. אין לי כח לדבר עם רבקה הזאת. אני הולכת לכתוב לה מכתב מפורט עם העתק לקב"סית
אם כל מה שאני חושבת על העניין. אוסיף את המסמכים החסרים למכתב (סך הכל טופס רישום לבית הספר).
בנוסף אולי אשלח לה ולתפוצה רחבה ברשת גם ווידאו-מכתב עם התגובה כמו במכתב.
מה לעשות, כושר הביטוי שלי קצת צולע כאשר אני מול דמות סמכותית, צלקת של החינוך שקיבלתי (0;
אם יש צורך אתייצב לוועדה, לא מפחיד אותי, אתכונן כמו שצריך ואעבור את זה אם יהיה צורך.
ואם גם אז לא אקבל אישור, אערער.
בכל מקרה טובת הילדים שלי כאן בראש העניינים ולדעתי טוב להם יותר בבית, אז למסגרת אני לא מתכוונת לשלוח אותם.
גם אם נעבור שנה בלי אישורים זה לא מפחיד אותי כבר.

אם עולה משהו תעדכנו, אשמח לשמוע.
יולי_פעלולי*

למה הגעת אל החשש הזה
אחד האנשים הראשונים שאיתו יצרתי קשר היה סשה זיניגרד,
הוא אמר לי שצריך להזהר עם עובדים סוצילאים. גם בעצמי נחשפתי לכתבת ווידאו בנושא.
ותראו את זה: http://www.alia.co.il/shdula3/
פלוני_אלמונית*

אני הייתי פונה בעצמי לרווחה ומציגה את עצמי ומשפחתי. את לא צריכה לחכות שיפנו אליך שוב.
הדיון פה נראה לי קצת הזוי !! (אני עוסית אבל כרגע לא חיה בארץ).
אם את צריכה עוד עזרה או שאלות את יכולה לפנות אלי במייל.@}
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

כדאי לתייג את הדף ב-מדור חינוך ביתי והחוק.
(זה גם יעשה אותו ורוד? אם לא - אז גם לתייג אותו בין הדפים ה'ורודים' :-))
יולי_פעלולי*

מקווה שאני יודעת איך לעשות את זה (?)
אהבת_עולם*

מקווה שאני יודעת איך לעשות את זה (?)
לא יודעת איפה לתייג במדור, ולא בטוחה אם זה הופך אותו לוורוד.
לכן מבקשת מעורכת אחרת...
מזועזעת_מהרווחה*
הצטרפות: 30 מאי 2011, 11:21

שליחה על ידי מזועזעת_מהרווחה* »

http://www.alia.co.il/shdula3/

הקישור הזה אכן מציג נתונים מזעזעים!
הנה משפט אחד מתוכו:
"התחכום בהם נלקחים ילדינו על ידי פקידי סעד, לכאורה בשם הצדקה מקצועית, היא המסוכנת.
אנחנו המחוקקים, צריכים לתת את הדעת על הוצאת ילדים בכפיה מביתם".

אני הייתי פונה בעצמי לרווחה ומציגה את עצמי ומשפחתי
אחרי שתקראי את תחשבי פעמיים...
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

לגבי הקישור: אם לא הבנתם מה קרה ללורי שם טוב -
היא היתה בהליכי גירושין מבעלה. גירושין מכוערים, אבל הילדים היו אצלה והיא הגנה עליהם.
היא אשה עובדת, נורמטיבית לגמרי.
הקטן היה בגן והגדול היה בכיתה א'. בזמן שהיא היתה בעבודה הרווחה חטפו את הילדים מהגן ומבית הספר והכניסו אותם למרכז חירום ואסרו עליה להיות בקשר איתם. לא נדבר על תגובת הילדים כמובן.
כשהיא ניסתה להתקשר אליהם, אמרו לה שהם עסוקים/ישנים/לא רוצים לדבר איתה.
כשסוף סוף הצליחה ליצור איתם קשר, הילדים בכו שאמרו להם שהיא בכלל לא התקשרה. הם כל הזמן שאלו מתי אמא תתקשר.
כשהיא אמרה להם שהיא התקשרה כל הזמן אבל אמרו לה שהם לא רוצים לדבר איתה או עסוקים - ניתקו לה את הטלפון (יש האזנה לשיחות, כמו שקראתם בפרוטוקול, ואם ההורה אומר משהו שלא נראה למאזינים, מנתקים לו).

לורי היא רק מקרה אחד מאלפים.
תתחילו לברר על הדברים האלה.
אהבת_עולם*

אבל, בשמת, באיזו תואנה לקחו אותם?
האם בעלה העליל עליה משהו?
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

שליחה על ידי סלעית* »

זה מה שמצאתי שנראה לי רלוונטי ללורי שם טוב.
באמת מזעזע. אנחנו חיים בבועה יפה של אי ידיעה. נורא עצוב.

http://www.w-p.co.il/[po]article page[/po].asp?id=510&scid=83

ובאותו נושא
http://cafe.themarker.com/post/2134673/
אני ממליצה לראות את הסרטון השני (רק לבעלי לב חזק)

ופה המשך סיפורה של לורי שם טוב
http://cafe.themarker.com/post/2063666/

וזה מישיבת ועדה בכנסת
http://cafe.themarker.com/post/2087637/

<איפה פקידות הסעד שיקראו את המרגיעון : עוצמה היא לא להשתמש בכוח העומד לרשותך>
אדמה_טובה*

מאוד קשה לי עם ההפחדה החד צדדית המתנהלת כאן.
קראתי את הקישורים שנוגעים לגב' לורי שם טוב, וברור שמדובר בהצגת מידע חלקי, חד צדדי, לא מנומק במיוחד וגרוע יותר - כולל חשיפת מסמכים פרטיים הנוגעים לחייהם של ילדים, באחד מהם מוזכר שמו של אחד הילדים במפורש. במקרה הטוב מדובר בשיפוט לקוי, במקרה הרע...
לשם האיזון:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1167950.html

אם לא הבנתם מה קרה ללורי שם טוב -
את לא יודעת. וגם אני לא. הצגת הדברים באופן מוקצן כאילו חטפו ילדים מאם נורמטיבית ללא הצדקה אינה אמינה. מי שמכיר את עבודת הרווחה מקרוב יודע שזה לא אפשרי. ודאי לא למשך שנתיים.

מה שכן קורה, זה שמדיניות בית המשפט לענייני משפחה וכן בית הדין הגבוה לצדק היא שבמקרה של הערכה של פק"ס או משטרה כי קיים סיכון לשלומם של ילדים, הגנה עליהם קודמת לזכות ההורים לראותם.
הקריטריונים של הרחקת ילדים מהוריהם מתייחסים למצבים קיצוניים של סיכון (הזנחה פיזית עד סכנת חיים, וכן התעללות פיזית או מינית), דרושות ראיות מוצקות לסיכון, וקיימת דרישה לבירור מהיר ככל הניתן ע"י המשטרה ופקידות הסעד של המצב לאשורו. בזמן הבדיקה אכן ילדים מועברים לקלט חרום.
למרבה הצער יש טעויות של false positive בהן ילדים מורחקים מהוריהם על לא עוול בכפם. מדובר בכ-2% מהמקרים של תלונות שווא מכלל מקרי הוצאת ילדים מביתם, בדרך כלל במהלך סכסוכי גירושין שמוגדרים כ high conflict, בהם הורים משתמשים בילדים אחד כנגד השני. בית המשפט החליט במודע והצהיר כי עדיפה טעות מסוג זה על פני טעות של השארת ילד במצב התעללות בביתו, כחלק ממדיניות הגנה על חסרי ישע.
אם רוצים לבוא בטענות למישהו - זה למדיניות זו.
במערכת גדולה ומסורבלת שנדרשת לקבל החלטות מכריעות על חיי ילדים ומשפחות - טעויות הן בלתי נמנעות. גישת ההגנה המירבית על חסרי ישע היא כנראה הרע במיעוטו, למרות המחיר הכבד מנשוא שפוקד ילדים והוריהם שנקלעו למצב זה לשווא עקב זדון.
עדיין מרבית הטעויות שקורות היום הן מסוג false negative בהן ילדים שעוברים התעללות קשה מושארים בחזקת הוריהם.

מומלץ לקרוא לעומק את מחקרה של ד"ר דוידזון-ערד למי שיש גישה לספריה אוניברסיטאית.
סלעית*

שליחה על ידי סלעית* »

לצערי, עם השנים אני מבינה שגם אצל "נציגי הממשל" ו"הגורמים הממונים" יש לא מעט אנשים רעים. וגם טיפשים. וגם עם אגו מאוד גדול.
כולנו נתקלים בזה בקטן כשאנחנו צריכים לקבל אישור לחינוך ביתי.
אם בעבר הייתי חושבת כמוך ובטוחה שנפלה טעות, היום אני לא.
ובתור מישהי נורמטיבית שדואגת היטב לרווחת ילדיה, מדאיגים אותי מאוד אותם 2% ילדים שמוצאים על לא עוול בכפם וללא עוול מצד הוריהם, ושנהרסות משפחות נורמטיביות.
לא מוכנה שהילדים שלי יסבלו כדי להציל ילדים אחרים.
אגואיסטי? אולי. אבל הטלת האחריות על "המדיניות" ועל "החלטת בית המשפט" לא פוטרת אף אחד שמבצע את המדיניות הזו מאחריות.
מזועזעת_מהרווחה*
הצטרפות: 30 מאי 2011, 11:21

שליחה על ידי מזועזעת_מהרווחה* »

אני מכירה משפחה שנרדפה על ידי הרווחה ורצו לקחת מהם את ילדיהם.
הורים מאוד צעירים ובאופנים בצורה קיצונית. (מה שנחשב באתר הזה שפויים)
הלוואי על הרבה מאוד לקבל הורים נפלאים כמוהם.
אל תהיו תמימים, יש חוסר הבנה וקבלת השונה בצורה מסוכנת מאוד.
הרווחה מחפשים לשמור על הילדים אך גם לאפשר להם חיים נורמטייבים לפי דעתם שהיא לעיתים מאוד מאוד מפגרת.
סלעית*

שליחה על ידי סלעית* »

והנה סיפור טרי מהיום (היכרות אישית). ההורים החליטו להיפרד. יש להם שני ילדים שעברו את גיל 10. אמא לא ממש מתפקדת. למרבה המזל ואחרי הרבה שכנועים הסכימה שילד א' יגור אצל אבא. לא הסכימה שילד ב' יגור אצלו. ילד א' פורח אצל אבא. מצבו של ילד ב' מתדרדר עד כדי כך שהרווחה שוקלת להוציא אותו לפנימייה.
לרגע לא העלו על דעתם לשקול או להציע שילד ב' יעבור גם הוא לאבא
האם מי שהעלה את הרעיון הזה הוא טיפש?
רע?
יש לו משהו נגד אבא?
אם הוא חושב שאצל אבא כ"כ רע, למה לא להכניס גם את ילד א' לפנימייה?
את מי מצילים פה בדיוק?

אבא צריך עכשיו להיאבק כדי שילד ב' יוכל לגור איתו ועם ילד א'. מקווה בכל ליבי שיצליח.
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

והנה סיפור טרי מהיום
יואבי פתח את השפה על הבוקר, ונסע עם אבא לבית חולים (אחרי שבקופח אמרו שלא מדביקים שפה - שתדעו).
בדרך החוצה נשלחה אליהם עובדת סוציאלית, אחרי שעוברת אורח ראתה את בעלי מרים את יואבי מהחולצה :-\ הוא עושה את זה כשיואבי בורח ממנו (בצחוק), ואז זה מצחיק אותו מאוד (כמובן בכלל לא כואב), אבל בהחלט עלול להראות לא טוב לעובר האורח.
תוצאות ביניים: בעלי אמר שהיא לא נראתה מודאגת, ושהיא אמורה גם ליצור איתי קשר :-\ אוף, בדיוק אחרי שהתרשמתי לעומק ולרוחב מכל הסיפורים שבקישורים שבדף הזה... |אוף|
טליה_אלמתן*

ב"ה בדיוק היא התקשרה והיתה נחמדה והארוע מאחורינו!
אדמה_טובה*

הדמוניזציה הזו היא לא לטובת אף אחד.
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

שליחה על ידי יעל_ש* »

מאוד קשה לי עם ההפחדה החד צדדית המתנהלת כאן.
מסכימה מאוד.
גילוי נאות: כמה מחברי הם פקידי סעד אינטיליגנטים, רחבי אופקים, נעימים ומכבדים.
אהבת_עולם*

כמה מחברי הם פקידי סעד אינטיליגנטים, רחבי אופקים, נעימים ומכבדים.

אבל מה לעשות שלא כולם כאלה :-(.
טליה_אלמתן*

עדיף להיות מופתע לטובה מאשר לרעה ;-)
(יו איזה קטעים פעם ראשונה שאני רואה את המרגיעון הזה: "כאשר ההורים ניזוקים, קל וחומר ילדיהם")
א&ב*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2016, 11:29

שליחה על ידי א&ב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מצטער שנתקלתי בפורום הזה מאוחר, וחייב לפתוח אותו מחדש.
ראיתי את התגובה של "אדמה טובה" למעלה ורציתי להגיב לה לאחר הרבה שנים של מחקר בנושא של הוצאת ילדים מביתם. נתחיל מכך שהיסטורית תמיד השלטונות בעולם ניסו להסתיר את פשעיהם מאז ומתמיד. בדרך כלל פשעים שנתיניהם לא יכולים לסבול ומוכנים למות בשביל זה תוך מרי אזרחי.
ישראל לא נבדלת מהם. בתי המשפט החדשים יחסית (נוער פלוס משפחה) נועדו להסתיר את הפשעים האלה. המונח בדלתיים סגורות וחוקיו הדרקוניים משומש כדי להסתיר מהציבור את הפשעים. הציבור לא באמת יודע מה באמת קורה במדינת ישראל תחת אפם.... כולל המגיבה מלמעלה "אדמה טובה".
רק לפני יומיים נחטף תינוק מאמא צעירה בירושליים שנאנסה על ידי בן דודה (שיושב בכלא היום). אמא צעירה אבל נורמטיבית לחלוטין. האמא רוצה לגדל את בנה אבל העוסיות קרעו אותו ממנה. באיזה זכות? איפה המוסר? מהיכן הרוע הזה? לאמא הזו יש טראומה כפולה ומכופלת. הדוגמאות רבות. ילד שהיה לו גידול בראש הוברח מחוץ לגבולות המדינה על מנת שלא יאושפז בכפייה בטעות בבית חולים לחולי נפש. נאלץ להסתובב בעולם כמו הומלס עם סכנות חיים במקום שיעשה לו ניתוח. עדיין שם בלי כסף כי התיק פתוח... מה לעשות, העוסית לא מומחית לגידולי ראש...אבל מומחיות ל"סיכונים" הדוגמאות הן אינסופיות רק שהמידע מוסתר. במקום זה המונחים
"מוכר לרווחה", "ילדים בסיכון", "נוער מסוכן" וכולי שגורים בפי כל אזרח כי הפרופגנדה נעשתה עשרות שנים על ידי יחצנים של הגופים הללו. לא מאשים את "אדמה טובה" אבל היא ללא מודע תומכת ביציר הרשע הזה שנקרא "הרווחה".
כל יום נחטפים ילדים ובישראל אף אחד לא שומע...כי...דלתיים סגורות...יס"מ.....שופטים...פסיכיאטרים.....כן, כי כולם עובדים יחד. טוב נו אז מה? גם תימנים ובלקנים ומעדות הזרח נחטפו במשך שנים ואף אחד לא מספר לנו...המכונה משומנת מאוד...
עד שלורי שם טוב באה לעולם הזה בעלת כורחה ונלחמת על ילדיה...כן, נלחמת על הילדים שלה "כי הם שלה!!!". תארו לעצמיכם שלקחו לכם את הילדים שלכם בזמן שביקשתם אישור לחינוך ביתי...כי ....התפיסה של העוסיות....שאתם\ן מוזרים? האם זה לא כמעט רצח בשבילכם? טוב, לא ביקשתי שתמדדו את הכאב והאסון...אבל תבינו שאלו הם היהודים...שאתם אתם חיים ביחד בשלווה ונחת הם אלו האוייבים הכי מסוכנים לכם ולצאצאיכם בעתיד...כן, המצב רק מחמיר.

מה שהכעיס אותי, זה המשפט שנכתב לעיל "הדמוניזציה הזו היא לא לטובת אף אחד". סליחה, אבל אילו ידעתם מה קורה לאנשים הללו הייתם מזועזעים. אילו ידעתם איך מצבם הכלכלי מושחת בעוד שעובדי הרווחה חיים על מסחר בילדיהם אז הייתם בשוק חייכם...אבל מה...גם אותכם אני לא מאשים...כי שנים שטפו לכם את המוח שמרשויות אלו נחוצות "למען טובת הילד"..פיס אוף שיט....

מכל מקום, תמשיכו לדחוק החוצה את מה שכתבתי. ואם לא אז תצטרפו למאבק הכל כך צודק הזה של מוטי לייבל ולורי שם טוב עבור עשרות אלפי משפחות קורבנות הרווחה.

אגב דמוניזציה, הדמוניזציה נעשית לכל הורה שנלקחו ממנו ילדיו יענו בבית המשפט, תחת היכל הצדק. לורי ומוטי הם לא יוצאים מן הכלל, רק שונים במאבקם.

אסיים, במלות יזכור לחברת הכנסת ד"ר מארינה סולודוקין שהיתה הראשונה מתוך היכל המחוקקים הנהדר הזה שפתחה במלחמה נגד רשויות הרווחה...חבל רק שמצאו אותה מתה בבית מלון בחול...ללא שנעשתה חקירה אמיתית של ממשלת ישראל על מותה, האם נרצחה? לא אתפלא כלל.

תודה ושלום!
א&ב*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2016, 11:29

שליחה על ידי א&ב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

המסר שלי הוא הציטוט מאדם חכם ממני:

העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו, לא בגלל האנשים שעושים רע, אלא בגלל אלו שלא עושים דבר בעניין (אלברט איינשטיין)
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”