חידוש שמיכות פוך

מ_ש*
הצטרפות: 07 דצמבר 2003, 12:25

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי מ_ש* »

איך מכבסים כרית נוצות? אם בכלל יש לזה טעם?
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

איך מכבסים כרית נוצות?
המכבסה הכי מקצועית לניקוי שמיכות פוף
http://xn--5dbalbtbinkb9a6foj.co.il/
ניקוי יבש
מים_שקטים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2003, 10:44
דף אישי: הדף האישי של מים_שקטים*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי מים_שקטים* »

אמא שלי אומרת שהיא מכבסת את כל שמיכות הפוך והכריות במכונה - בכביסה עדינה. אני ניסיתי פעם אחרת את הכריות - וזה נראה בסדר.
.מי*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2003, 08:45

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי .מי* »

ואני קראתי פעם שמייבשים אותן במייבש עם כדור טניס בפנים.
הכדור אמור לקפצץ לכל עבר ולהתפיח את הנוצות. לא ניסיתי על בשרי (שמיכותי).

אגב ענין הקקי של הקרדיות זה נכון? נראה לי שבשביל 60% כרית קקי צריך כמות בלתי מבוטלת של היצרניות עצמן.
מ_ש*
הצטרפות: 07 דצמבר 2003, 12:25

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי מ_ש* »

תודה. פעם כיבסתי כרית נוצות במכונה, ואחרי ייבוש היא העלתה ריח נוראי של עובש. והלכה ישר לפח...
כנראה הקרדיות לא אהבו את המרכך...
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אלמונית* »

אמא שלי אומרת שהיא מכבסת את כל שמיכות הפוך והכריות במכונה
פוך, מוך אמיתי ?
אולי שמיכות סינטתיות שקרויות כך ואינן מוך ?
עינב*
הצטרפות: 21 ינואר 2004, 09:53

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי עינב* »

ואחרי ייבוש היא העלתה ריח נוראי של עובש
קרה גם לי פעם, אבל במקום לזרוק כיבסתי שוב, הפעם עם סחיטה (עדינה, אבל צריך לסחוט אחרת הייבוש לוקח זמן רב מדי והכרית אכן מסריחה בסוף) - יצא 10. מאז רק ככה (עם כריות, שמיכות לא העזתי לנסות).
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אילה_א* »

אם מכבסים לבד ולא שולחים, אז חייבים ליבש במיבש, ועדיף, כמו שנכתב למעלה, לשים בפנים כדור טניס .
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

רציתי להפוך שק שינה ישן מלא בפוך לשמיכת לילדה, ולצורך כך ביקשתי שמות של מקומות שעושים את זה. הנה המידע:
  • ברחוב קינג ג'ורג' בת"א בקטע מגן מאיר לכיוון אלנבי בצד הצפוני של הרחוב (לא זוכרת כתובת מדויקת).
  • קהילת "בית אל" בזכרון יעקב עוסקת בדיוק בזה. הם ממלאים מחדש שמיכות ישנות (ורד טילן)
  • לפני זמן מה הייתי בחנות המפעל של "פריד" בתפן. והמוכר שם אמר לי שהוא יודע על מקום מצויין שמנקה ומתקן שמיכות פוך בחיפה. לצערי שכחתי לקחת ממנו את מספר הטלפון של המקום ההוא אבל אני חושבת שלא יזיק לתת קפיצה קטנה לחנות ההיא ולשאול את המוכר החביב (והדברן) לפרטים יותר מדוייקים. עוף החול
  • פוך הקריות - 04-8705666 עברו מקרית מוצקין לקרית ים.
אמא של כרמל אומרת שהם מאוד אמינים, והם גם נשמעים נחמדים בטלפון.
מחדשים, בטח מחדשים (ברונית ב)
  • שמיכות אולגה : " ניתן לעשות שמיכה מפוך של הלקוח אבל הכמות הפוך בשק שינה היא מעטה
בד +עבודה נע בין 220-290 ש"ח לפי סוג בד,סוג תפירה וכ'ו
עלות כביסה של הפוך 80 ש"ח (עד 4ק"ג אותו מחיר) כל 100 גרם פוך תוספת עולה 45 ש"ח
פל: 0522565559 אתר
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לוונדר, בגלל זה כדאי למחזר שמיכות קיימות, גם אם זה יוצא כמעט אותו מחיר כמו לקנות אחת חדשה.
בר*
הצטרפות: 06 נובמבר 2003, 20:26

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי בר* »

לקראת החורף רצינו להצטייד בשמיכת פוך. אז ראינו כלמני שמיכות- פלומות נוצות סינטטי שילובים למניהם וכ'ו. המחירים נעו בין 100 ש"ח ל3000 ש"ח, התקשנו לבחור אז לא בחרנו וחזרנו הביתה.
אח"כ חשבנו שבלי קשר למחיר, היינו רוצים להשתמש בשמיכה שלא פוגעת בסביבה ובבע"ח אולם אנחנו לא מכירים שמיכה כזו, נשמח לשמוע אם יש אלטרנטיבה שלא שמענו עליה.
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

אני קיבלתי ליומולדת שמיכת פוך comfort של פריד....
חלומית!
כל כך חמים ונעים לי איתה,
ממליצה בחום! ZZZ
היא כמובן נטולת סבל של אווזים אומללים אלא עשויה מ 100% חומר סינטטי כלשהוא.
המספר שמופיע על האריזה הוא: 1-700-50-60-50
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

יש לילדים שמיכות מכותנה. ממש כפייות אבל כבדות. ( למי שאוהב להרגיש מכוצץ).
מומלץ.
אגב, יש משהו רעיון איך מנקים אותם?
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

אני משתמשת רק בפוך סינטטי מטעמי בריאות בעיקר (פוך טבעי הוא מקור להרבה מאד אלרגיות וזיהומים, וגם קשה לנקות אותו בתדירות שאני מגדירה כחיונית). פוך סינטטי מאיכות טובה (של פריד אכן מצויינים) ניתן אפילו לדחוף פשוט למכונה וליבש במיבש. אני עושה את זה כמה פעמים בשנה.
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

היא כמובן נטולת סבל של אווזים אומללים
שזו כמובן תוספת חשובה לנושא שלא ציינתי. לא נראה לי הקטע של לישון על נוצות מרוטות עצובות כאלו (לא שזה היה מפריע לי לאכול את האווז, אבל עקביות זה לא הכל בחיים).
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

שמיכות מכותנה. ממש כפייות אבל כבדות.
למה אבל?
אני רוצה שימציאו שמיכה כבדה, שאינה חמה מדי, לקיץ :-D
בר*
הצטרפות: 06 נובמבר 2003, 20:26

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי בר* »

ייצור פוך סיננטי גם פוגע בסביבה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי בשמת_א* »

יש שמיכות פוך אווזים שמכינים מנוצות ופלומה של אווזים שמתו מוות טבעי. זה לא גורם להם סבל, וזה ניצול של משאב טבעי לטובת האדם. פחות מזיק לסביבה מפוך סינתיטי.
פ_רח*
הצטרפות: 18 יוני 2006, 12:00
דף אישי: הדף האישי של פ_רח*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי פ_רח* »

בשמת א, איפה ניתן לרכוש שמיכות כאלה?
ניצן*
הצטרפות: 04 נובמבר 2003, 18:26

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי ניצן* »

אני חידשתי החורף שתי שמיכות.
הלכתי לפוך הקריות והם היו מצוינים.
וגם לא יצא יקר יחסית לגודל ואיכות השמיכות
(רק חבל שהיה חורף כזה מעפן שלא היה מספיק קר להצדיק את עובי השמיכות)
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אני תיקנתי החורף שמיכת פוך שזרקו פה ליד שניה. כנראה שהיא נרטבה או משהו, הבד התפורר ונוצר חור גדול במרכז צד אחד ועוד חורים בשוליים. היה לי בד מיוחד של כריות (ורוד כזה, מכירים?זה בד ארוג בצפיפות גבוהה במיוחד שנוצות לא יכולות להשתחל החוצה), ועשיתי טלאים שכיסו את החורים ותפרתי במכונת תפירה בתפרים הכי קטנים. ו- הופ! שמיכת פוך מצויינת.
תבשיל_קדרה*

חידוש שמיכות פוך

למה הבד הזה ורוד? כן, מכירה מפעם, מהכריות אצל ההורים שלי.
תתחדשי!
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

למה הבד הזה ורוד?
אין לי מושג...אבל ראיתי בנחלת בניימין שעדיין מוכרים כזה. ואיך שראיתי את הבד ידעתי מה זה - אז אולי בגלל זה הוא ורוד?
תבשיל_קדרה*

חידוש שמיכות פוך

לתת בו סימנים? אולי.
אליס_מיאו*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2007, 00:28
דף אישי: הדף האישי של אליס_מיאו*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אליס_מיאו* »

קראתי פעם איפשהו שכרית נוצות תוך שנים ספורות [לא זוכרת כמה אבל די מעט] הופכת להיות 60% קקי של קרדיות ורק 40% נוצות – מתכון לשינה לא משהו

אז מה באמת מומלץ לאלרגיים?
שושנה*
הצטרפות: 07 דצמבר 2004, 11:08

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי שושנה* »

לאביה-נו?
האם את זוכרת מספר בית בדרך יפו-ת"א?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

בקינג ג'ורג' מול גן מאיר יש קשישה קטנה בחנות קטנה ומאובקת, גברת גנצפריד, שמחדשת שמיכות פוך במיומנות. חידשנו אצלה לפני כשנה ויצא מצוין.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

מי ניסה לבכס שמיכת נוצות עם הכדור האקולוגי?
יש לי שמיכה די חדשה שפושפשה....
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי סגו_לה* »

זאת אני
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

ניסיתי לכבס כרית פוך (אמיתי), והריח היה נורא. זרקתי. חיפשתי את החנות שהוזכרה למעלה, בדרך יפו, ולא היה ברור איזו חנות זו, כי לא היה מספר בית. מכל מקום, פניתי לחנות בסביבה שלי, לחידוש שמיכה ישנה וציפוי בד חדש. השמיכה הובאה מגרמניה. העובדת בחנות יעצה לי לזרוק. עתה אני תוהה אם לא כדאי היה לשאול בכת בזכרון יעקב.
כפיר_לביא*
הצטרפות: 15 ינואר 2011, 18:50

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי כפיר_לביא* »

הי,
קראתי את כל מה שנכתב כאן, ואני חייב להוסיף עבור אנשים כמוני שיחפשו בעתיד שמיכת פוך.
אוקי, אז ככה, מטפסי הרים כבר הבינו מזמן מזמן את היכלת של הפוך לחמם אך לשמור את המשקל נמוך. לכן, כדי לחסוך במשקל אקח איתי שק"ש פוך.
החברות הן מאד מאד מקצועיות, ודירוג הפוך הוא ככה: 600 650 700 750 800 850 900.
אני קניתי את ה-marmot helium שהוא שק"ש ל- 5 מעלות מתחת לאפס והוא שוקל כ-800 גרם, והמילוי שלו הוא 850.
שק"ש כזה בארץ עולה כ-4000 ש"ח.
כלומר, כמו שרואים, מאד חשוב לדעת ממי קונים. כשאני קונה מחברה כמו mermot אני בטוח שאקבל את הפוך שהם מבטיחים.
פה בארץ זה מעט לא ברור. לכן, אם יש לכם זמן, לכו לאחת מחנויות המטיילים ליד הבית שלכם, ותאחלו למצוא שם שק"ש ברמה של 800-900, ותמששו.
אני מבטיח שלא תעזבו את החנות לזמן מה.
בשישי היינו בזכרון יעקב, ומיששתי את השמיכת פוך של בית אל. זה לא הרגיש כמו השק"ש שלי, זה הרגיש מעט יותר דחוס. לכן אני עדיין לא בטוח על השמיכות שלהם.
ממה שאני מכיר, בדרך כלל, כשהפוך הוא איכותי פחות, כך יהיה כבד ודחוס יותר.
השאלה איך יודעים באמת מה רמת הפוך? נראה לי שצריך לסמוך על היצרן, ועל ידי מישוש לבדוק.
בקשר לכיבוס.
לא לכבס עם מרכך או עם אבקת כביסה. זה מוריד את השומן הטבעי של הנוצות והורס אותן.
שק"שים של פוך, ולכן כל מוצר פוך אחר מכבסים במכונה גדולה עם פתח קדמי ללא כדור טניס. הכדור שובר את הנוצות הדקות.
לסבון משתמשים במוצר שנקרא ניקי וקונים אותו בחנויות מטיילים. זה שמפו מאד מאד עדין, כדי לא להרוס את הפוך.
לאחר סיום הכביסה העדינה, מכניסים למיבש פתח קדמי גדול (אלו עם האסימונים). צריך לשים לב לחום, שלא יהרוס את הכיסוי.
בגדול מוך של אווז לא נראה כמו נוצה אלא כמו ענף ארוך וגמיש, דק מאד שיוצאים ממנו עוד ענפים דקים יותר, וכול הענפים מצופים בשיערות קטנטנות.
כשיושנים בשקש לפעמים יוצאת נוצה כזו, והיא ארוכה וגדולה וממש אתה מרגיש שאיבדת חלק נכבד מהשק"ש. לכן משתדלים להכניס את הנוצה חזרה, ואז שמים מעט רוק כדי לסתום את האיזור. (כן תרופות סבתא, אבל יעיל).
לגבי הקירות של הפוך. נראה שאנשים פה ובעוד פורומים לא הבינו את מטרת הקירות בתוך השמיכה.
אני אסביר. אם נכניס לתוך השמיכה את הפוך ולא נתפור ריבועים, אז כל הפוך יצתבר באיזורים שונים, ותכלס לא יהיה בידוד. לכן אפשר לתפור את השמיכה בריבועים. אה הה. זה שומר שהפוך לא יזוז יותר מידי, ותמיד יהיה פוך בכל חלקי השמיכה. אבל וזהו אבל גדול. איזור התפר של הריבועים, הוא איזור בעייתי. שם אין פוך, ולכן זהו אזור ללא בידוד. לא טוב! בשק"ש זה מאד מהותי, כי בקור, אם יש איזור ללא פוך, אתה קופא דרך האיזור הזה. לכן, המציאו את תפירת הקירות בתוך השמיכה. ואז מתחת כל תפר, מסתתר קיר. הקיר מאפשר לפוך להצמד איליו, ואז איזור התפר הוא עבה בדיוק כמו כל עובי השמיכה. זה גורם לכך שאין איזורים ללא פוך, וכל השמיכה/שק"ש הם בעובי אחיד.
כמו כן רציתי לחזור למחיר, השקש שלי לא עולה סתם 4000 שח. הפוך הוא מאד יקר ברמות הללו. חיפשתי באינטרנט לקנות פוך ברמה של 900 וזה מאד יקר. לכן שמיכה ב-1200 שח לא יכלה להכיל פוך ברמת 900. מהמישוש שעשיתי יום שישי, זה נראה יותר כמו 600.
אני יעשה עוד מחקר לגבי הפוך. מה שנראה לי שאני יעשה בסוף, זה אבלע את הגלולה ואקנה קילו אחד של פוך 900, ואלך לתפור אותו באחד מהמקומות שהצעתם פה. אולי גם אצליח למצוא משהו מהחברות של המטיילים באינטרנט. שם בטוח שהסחורה היא הרמה הכי גבוהה.
אם תחפשו באינטרנט, תגלו ששמיכות פוך איכותיות לא עולות 1200 שח אלא הרבה הרבה יותר. לכו לכיוון ה-2000 דולר.
זהו, מקווה שלא סיבכתי לכם את החיים.
אגב, אני ואישתי עשינו טיול של 4 חודשים, עם השק"שים הללו, על אופניים, ושינה יום יומית באוהל, מלונדון לברצלונה דרך צרפת האלפים השוויצרים, האגמים באיטליה, צפון הים התיכון וספרד.

בברכה,
כפיר
ישראל_פיינגרש*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2011, 12:36

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי ישראל_פיינגרש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

איפו אני יכול לחדש ולנקות כריות שינה מפוך ישנות? כתובת? רצוי בצפון.
תבשיל_קדרה*

חידוש שמיכות פוך

ראה פה במעלה הדף:
חידוש שמיכות פוך (2005-11-21T10:10:40)
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אני מכבסת מדי אוגוסט את כל שמיכות הפוך שלנו במכונת כביסה רגילה ותולה לייבוש במרפסת. צריך טיפה לנער מדי פעם ולהפוך.
לא יודעת אם אפשר לעשות את זה בתל אביב עם כל הלחות, אבל במקומות יבשים זה עובד יופי.
אף אחת משמיכות הפוך שלנו לא נקנתה חדשה. אספתי כל מני שמיכות שאנשים אחרים זרקו, שיפצתי חורים, וכיבסתי היטב היטב. נדמה לי ששמיכה אחת אפילו כיבסתי בהרתחה כמה פעמים.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

טרה רוסה: זה לא שמיכות נוצות, אלא סינטטי מה שכיבסת.
טרה_רוסה*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ביקרת אצלי בבית ובדקת לי את השמיכות??????????????????

מדובר בשמיכות נוצות ואיך בעיה לכבס אותן.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

חחחחחחחחחחחחח איזה נושא לדיון....
ואני שילמתי 100 ש"ח לניקוי יבש ל- 2 כריות נוצות משנת תרל"ח, שגם בעלי המכבסות ירוויחו!!!
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

איך קוראים למקצוע תופר שמיכות (וזה לא חייט)
שמיכת_פוך*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2013, 10:17

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי שמיכת_פוך* »

היי - הדיון היה מעניין, אבל לפני שאני מכבסת - מישהו מוכן לכתוב באופן מסודר את תהליך הכיבוס בבית?
האם כך זה מתנהל באופן הכי בטוח?
  1. כביסה עדינה (כמו צמר) במכונה ביתית, 45 דקות, מים ב-30 מעלות, נוזל כביסה עדין (מה זה? האם נוזל הניקוי - ECO-VER מתאים? מנקה?) - האם עד כאן זה נכון?
  2. סחיטה עדינה (על 300 סיבובים - האם זה בסדר?)
  3. ייבוש בשמש וניעור מידי פעם (יש כאלה שאומרים שהשמש הורסת אבל הבנתי מכמה אנשים כאן שלא כך הוא). והאם בלילה צריך להכניס הביתה בגלל הטל? - כמה ימים צריך להיות בשמש? - איך יודעים שאכן השמיכה יבשה לחלוטין?
אשמח לקבל תשובה לפני שהחורף יתפרץ לכאן...
שמיכת_פוך*

חידוש שמיכות פוך

טוב. ראיתי שלא ענו וכיבסתי את שמיכת הפוך. השמיכה יצאה עם קצת ריח לא נעים - אבל גם מקודם הריח לא היה משהו - וגם זרקתי אותה במחסן ללא כיסוי כמה חודשים... יתכן שהשמפו לא עשה את העבודה. בחרתי נוזל אקולוגי לכביסה עדינה "ECOVER" (ללא אנזימים - NON BIO) ויתכן שבגלל שכיבסתי בתחילת אוקטובר לקראת סוף הצהרים - ואז יצא שהשמיכה היתה תלויה בשמש מעט שעות, לא הספיקה להתייבש לפני שהגיע הלילה ובלילה עמדה מבלי שהפכתי אותה מידי פעם (הלכתי לישון - אלא מה...) - וזה עונשי...חוץ מזה נותרו עליה סימני/כתמי מים חומים (בגלל שהיתה תלוייה רטובה בלילה ללא הפיכה של הצדדים כל פעם). חוץ מזה אני חושבת שיצאה בסדר גמור. לא קרה כלום לפלומות והשמיכה נפוחה שוב. באוגוסט אנסה שוב לכבס אותה או שמיכת פוך אחרת ואז אשלח לכם פירוט מלא "לפי שלבים" איך בדיוק צריך לכבס ומה אסור לחלוטין לעשות. אולי אמצא בשיטוטים גם שמפו טבעי אחר שיהיה גם עם ריח חזק וטוב... אז להתראות באוגוסט
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

שעשעתם אותי' יש לי שמיכת פוך של פריד ואני מפחדת לקלקל אותה בטיפול לא נכון האם מה שכתבתין מתאים גם לי
סאלי_תדמור*
הצטרפות: 25 מרץ 2010, 00:14
דף אישי: הדף האישי של סאלי_תדמור*

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי סאלי_תדמור* »

כשהילדים היו עושים פיפי יצא לי לכבס פוך אמיתי. מחזור עדין. סחיטה עדינה. אקובר כמובן. ייבשתי במייבש עם הכדור שיחבוט בשמיכה. פרט לזה שזה לקח בלי סוף שעות למייבש (8 נדמה לי!) זה יצא מצוין.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

יש לנו כרית נוצות ואנחנו רוצים לחדש ולהוסיף לה נוצות. איפה אפשר לעשות זאת
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

חידוש שמיכות פוך. בנוה ירק
עדי_בקר*
הצטרפות: 22 פברואר 2015, 09:58

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי עדי_בקר* »

מישהו יכול לתת לי כתובת בתל אביב לתפירת שמיכת פוך יש לי שמיכה מאמא שלי עם פוך מעולה שאני רוצה להכין שמיכה יפה אבקש כתובת או טלפון אם אפשר הרבה תודה...
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

איפה אפשר לעשות כריות פוך בהזמנה מיוחדת באזור המרכז?
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי מאיה* »

בחנות של תעשיות בית-אל מנקים "שמיכות פוך"www.be-outlet.co.il
הם פורמים את השמיכה ומנקים את הפלומה עצמה ואם חסר אז מוסיפים.
יש להם המון ניסיון שהם הביאו איתם מאירופה אז הם כנראה יודעים איך לנקות.
שמיכת_פוך*

חידוש שמיכות פוך

היי,
בהמשך למה שכתבתי למעלה - כיבסתי שוב את השמיכה באותה דרך שעשיתי בפעם הקודמת ועם אותו "שמפו" (ראו למעלה מה שכתבתי בחודש ספטמבר ואוקטובר 2013). הפעם כיבסתי בבוקר בתחילת חודש יולי. השמיכה נשארה תלויה בשמש החמה כמה ימים (גם בגלל הטל של הלילה - קחו בחשבון). בכל כמה שעות ניגשתי, נערתי והפכתי כיוון של התלייה. פשפשתי בשרוולים של הנוצות ודאגתי ממש שיזוזו ממקום למקום. יחסית התייבש דיי מהר - אבל למען הביטחון השארתי בחוץ כמה ימים. ברגע שאתם מרגישים שהשמיכה יבשה תלו אותה בבית למשך הלילה כדי שהטל לא ירטיב אותה מחדש - ובבוקר הוציאו אותה לשמש. כאשר מנערים את השמיכה רואים מדי פעם כתמי רטיבות וזה אומר שהיא עדיין לא יבשה. השמיכה נפוחה מאוד יפה כשהיא יבשה ונראית נהדר. לגבי הריח - עדיין יש ריח לוואי ואין ריח נעים של אחרי כביסה. כנראה בגלל השמפו שאני משתמשת ("ECOVER" (ללא אנזימים - NON BIO)) - קראתי שאסור לכבס בנוזל/אבקה רגילים עם אנזימים ואסור להשתמש במרכך.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

גם אני ממליצה על בית אל
ניב*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 20:47

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי ניב* »

קניתי שתי שמיכות מיקרופייבר של בית אל, לקיץ ולחורף. הן קלות, הבד העוטף נעים מאד והן שומרות חום נהדר. התפירה בצורת ריבועים שומרת את המילוי מפוזר היטב לכל שטח השמיכה. ההזמנה הטלפונית נעימה והמשלוח בדואר שליחים מהיר ויעיל. המחיר היה זול משל איקאה באיכות גבוהה הרבה יותר. רוב השמיכות בשוק מיוצרות בסין ואיכותן פחותה או ירודה, כולל אלו של איקאה. השמיכות של בית אל מיוצרות בהונגריה ובישראל ואיכותן גבוהה הרבה יותר. חומרי הגלם לא רעילים כמו אלו שמיוצרים בסין והתפירה עשויה היטב. בקיצור מפתיע למצוא מקום שכזה בטעות בזמן שיטוטים אינטרנטיים.
תודה לכל הממליצים שבזכותם המקום החבוי הזה הגיע גם אלי. מצטרף לממליצים בשמחה. חווית קניה טובה לאורך כל הדרך ובימינו זה לא מובן מאליו! הם גם מחדשים שמיכות פוך.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

יש לנו המון שמיכות וכריות פוך מאמא שלי שהילדים לא יכולים להשתמש בהן כי הילדים שלי אלרגים לאבק ונוצות 😊 האם יש מקום בו אפשר למכור פוך? האם מישהו מהחברים מעוניין ? 050-9084804 מירב
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

• שורת קוד המספרים היתה סמיילי שהוספתי מהפלאפון :)
והילדים אלרגים כמו אבא.
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

חידוש שמיכות פוך

שליחה על ידי אפרת* »

כרית נוצות שלי כבר ישנה, ונעשו קרעים בציפוי. מי תופר ציפויים חדשים לכריות בת"א? בקינג ג'ורג' יש חנויות כאלה?
אני טבעונית (הכרית היתה של אמי), ולעולם לא אקנה כרית נוצות חדשה. הפסיכופתים מענים את האווזים עינויי תופת. אבל את הכרית הישנה לא אזרוק, אחדש.
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

מישהו יודע אם הגב׳ גנצפריד בקינג ג׳ורג׳ עדיין נמצאת שם? או אם החנות עדיין קיימת?
פלוני_אלמונית*

חידוש שמיכות פוך

כיבסתי שמיכת פוך אווז במכונת כביסה עשיתי יבוש פעמיים במכונת כביסה ואז יבשתי לא בשמש אבל באוויר כרגע השמיכה בסדר גמור אבל הריח נורא!! מישהו או מישהי יודעים איך מעבירים את הריח שלה?
שליחת תגובה

חזור אל “כביסה”