חיתולים רב פעמיים

מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

תודה. החברה שהביאה לי את הסנדיס השתמשה בהן ללא כיסוי בחודש/חודשיים הראשונים. מנסיון שלי בגיל יותר גדול השתמשתי בכיסוי ולכן חשדתי שצריך גם בהתחלה...
לדעתי קבלתי גם קושיז אחד לא יודעת איזה...
ב"ה לאחר הלידה ננסה ונראה מה הכי ימצא חן בעיני.
תותית*
הצטרפות: 22 יולי 2005, 16:29

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי תותית* »

הי, משהי מכירה ושתמשה בgdiapers
http://www.gdiapers.com/
לובה_ב*
הצטרפות: 02 נובמבר 2007, 22:08
דף אישי: הדף האישי של לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

אני עדיין מחסלת את המלאי. ניתן לראות את הפריטים שנשארו בדף הבית שלי.
אביטל*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 11:53

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

בימים הקרובים אני מתכוונת להזמין באי ביי (לשימוש עצמי...) ליינרים חד פעמים של אימס וימס, שניסיתי והם מצויינים לאיסוף קקי מוצק, אני משתמשת בהם לא בכל החתלה, אלא יותר בשעות ה"מועדות"... כי זה קצת מייקר את ההחתלה. הם מתכלים לאחר שימוש. מחיר לחבילה הוא בסביבות ה- 50 שקלים ל- 200 דפים (כולל דמי משלוח, המחיר יכול להיות אפילו נמוך יותר אם נזמין יותר חבילות). זה המחיר הזול ביותר שיכולתי למצוא לליינרים חד פעמיים כרגע בשוק.
מי שמעוננית, נא להתקשר ל- 03-5757635.
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

אביטל,
את מודעת לאפשרות שאולי תצטרכי לשלם מכס? זה עלול לייקר את כל העסק.
אביטל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

בעניין המכס,
בכוונה כתבתי כאן "לשימוש עצמי". לחבילה בשווי של עד 100 דולר לא משלמים מכס אלא אם יש לה גודל מחשיד. שקית של 200 ליינרים עולה פחות מחמישה פאונד סטרלינג. שתיים שלוש אמהות בהחלט יכולות להזמין מוצר קטן באיי ביי מבלי להיסתבך במכס.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לחבילה בשווי של עד 100 דולר לא משלמים מכס
אולי הנהלים השתנו, אך כשאני בדקתי לפני שנה ומשהו, מה שהיה פטור ממכס זה חבילה שעלתה 50$ ומטה וזה כולל עלות המשלוח.
אין לי שום עניין להפריע לך בדרך כלשהי. עשי כראות עינייך.
אביטל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

תודה על הטיפ. אני לא מומחית גדולה למכס וחשוב שאת מעדכנת אותי, יתכן שאני טועה. בכל מקרה, אני לא רואה שיש התעניינות מאוד גדולה בנושא, אני אזמין כמה גלילים לעצמי ועוד שניים שלושה אם מישהי תרצה. תמיד יהיה למי להעביר.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

באתר של טוטס בוטס מופיעים חיתולי easy fit, נראה שיש להן את כל ההיתרונות ויש גם מבד פלאפל,
הם חדשים? כי לא ראיתי עליהן כאן,
ממוחיות הטוטס בוטס איך זה נשמע?
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

ועוד שאלה אחרי קריאת כל הדף ושיטוט של ארבע שעות בכל אתרי החיתולים יש לי שאלה
נראה שחיתולי כיס טובים למשל HH בשילוב של רפידות מעולות, הוא הכי נח, פשוט לתפעול, פשוט לכביסה,
אז מה בעצם היתרונות של חיתולים כמו טוטס בוטס עם כיסוי? או במילים אחרות- למה לא כולם משתמשים בהם?
אשמח לתגובות גם מבעלי האינטרס תודה
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

_באתר של טוטס בוטס מופיעים חיתולי easy fit, נראה שיש להן את כל ההיתרונות ויש גם מבד פלאפל,
הם חדשים? כי לא ראיתי עליהן כאן,_
לא ניסיתי... מאז שהצטידנו במלאי מספיק (לפני שנה או משהו), לא התעמקתי כ"כ בחידושים.

אז מה בעצם היתרונות של חיתולים כמו טוטס בוטס עם כיסוי? או במילים אחרות- למה לא כולם משתמשים בהם?
אני לא אוהבת התעסקות של להכניס/להוציא מילויים (בחיתולי כיס). זה מוציא לי רוח מהמפרשים. אני אוהבת טוטס בוטס כי הם באים בחתיכה אחת - נוח לשימוש ולטיפול.
אני אוהבת שהם זקוקים לכיסוי כי הרבה פעמים (פרט לחורף) הקטן היה עם חיתול בלבד ורציתי לדעת מתי להחליף בלי לדחוף את היד לתוך החיתול.
מה גם בד"כ הכיסוי מתבלה מהר יותר מהחיתול, וכשהחיתול הוא לא AIO, זה מאפשר גמישות רבה יותר.

מקווה שעניתי על כל מה ששאלת (הבן שנתיים שלי יונק עלי, מסיע עלי אוטו וקצת קשה לי להתרכז). אז אם פיספסתי משו - שאלי שוב.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

למכירה חיתולים רב פעמיים של mother ease
החיתולים היו בשימוש זמן קצר, חלקם לא היו בשימוש בכלל.מעדיפה למכור כחבילה ולא בנפרד. מור 052-3546203
21 one size diapers מחיר ליחידה- 50 ש"ח , 8 one size diaper dry diapers מחיר ליחידה - 55 ש"ח, 5 רפידות במחיר 10 ש"ח ליחידה.
10 כיסויים, במחיר 55 ש"ח ליחידה: 4- m
4- sm
2-lg
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שני_צו* »

עושה רושם שגם טוטסבוטס הבינו את זה..
הם יצאו עם חיתולי כיס וחיתולי AIO שדומים להפליא לBG וHH
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

דרושים נסיינים של חיתולים רב פעמיים עבור דגם הone-size החדש שפיתחתי.
המתנדבים צריכים להיות קטנים במיוחד - בסביבות 3 ק"ג או גדולים במיוחד - 15ק"ג פלוס,
באיזור פרדס חנה או תל אביב. לא דרוש ניסיון קודם בחיתולים ר"פ.
המשתתפים יקבלו ערכת התנסות בתמורה למשוב.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי בדף בית או במייל robynonet בג'ימייל קום
או בטלפון 077-9525309
תודה
רובין
בנצ_100*
הצטרפות: 30 אפריל 2008, 07:01
דף אישי: הדף האישי של בנצ_100*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי בנצ_100* »

רציתי להתייעץ - אנחנו מחתלים ברב פעמי את הקטנה מלידתה (היום בת 1.3). בהתחלה בפריפולדים ובהמשך בקושיז AIO.

לאחרונה שמנו לב שיש לה פישוק רחב למדי בהליכה (רגלי O) ברמה שנראה שכדאי לפנות לאורתופד להתייעצות. כיוון שהחיתולים עבים יותר וקשים יותר מאלו החד פעמיים, אני תוהה אם יכול להיות שגרמנו לה נזק כלשהו בגלל הפישוק שמכתיבים החיתולים הללו? לא יודעת אם זה רלוונטי, אבל היא קטנה יחסית (9 ק"ג בגיל 1.3, 70 ס"מ) והחיתולים שלה הם המידה הקטנה - 4-10 ק"ג.
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

ל בנצ 100 .לפני תחילת השימוש בחיתולים רב-פעמיים התיעצתי עם אורטופדים של ילדים במקום עבודתי. לפי המידע שקיבלתי, פיסוק יתר לא יכול להזיק, אלא רק עוזר במקרה וקיימת בעיה באגן ירכיים אשר לא נתגלתה. שני הילדים הגדולים שלי גדלו עם חיתולים חד-פעמיים ושניהם התחילו ללכת עם פיסוק די גדול אשר עם הזמן הפך להיות רגליים ארוכות וישרות למדי (אפשר אפילו לדגמן). הקטנה גודלת עם חיתולים רב-פעמיים, ומשום מה הולכת ללא שום פיסוק. כך שלא נירא לי שיש קשר בין חיתול רב-פעמי ופיסוק בזמן ההליכה, ואני בטוחה ב-100% שלא ניגרם שום נזק לקטנה בעקבות השימוש בחיתולי בד. כמובן, שאם יש ספק, עדיף לפנות לרופא...ולהירגע :-)
בנצ_100*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי בנצ_100* »

תודה! אני אכן אתייעץ. יכול להיות שיש לה בעיית פיסוק בלי שום קשר לחיתולים הרב פעמיים. הסביבה ה"תומכת" לוחצת לעבור לחד פעמי ואני צריכה לספק הוכחות שלא החיתולים אשמים. והלוואי שאין לה שום בעיית פיסוק בכלל והרגליים יהפכו לארוכות וישרות. תודה!
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

בתור אמא לילדים עם פיסוק בתחילת הליכתם, חייבת להרגיעך שזה ממש עובר.
גם אצלנו כולם היו היסטריים ועם השני אף הלכנו בסוף לאבחון אצל אורטופד מומחה שאישר את תחושותינו שהדברים יסתדרו ככל שיתמחה בהליכה ואכן כך...
הוא היה עם ר"פ, היא עם ח"פ, נראה מה יהיה עם הקטנה שגם היא עם ר"פ.
אביטל_אב*
הצטרפות: 03 מאי 2009, 15:38

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

אצלי יש סיפור עם הנושא של הזחילה, יש מי שרואה את הטוסיק השמנמן והמסורבל (והחמוד להפליא) בתוך החיתול הזה וחושב שהיא לא מצליחה לזחול בגלל זה. באינטואיציה שלי זה מאמן אותה לקראת זחילה יעילה יותר בהמשך אבל אני לא יודעת אם אני צודקת. היא בת שבעה וחצי חודשים, מתהפכת וזזה לכל הכיוונים אבל עדיין לא זוחלת.
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

בזה אני יכולה לעדכן, שהגברת שלי, עם ר"פ מלידה - זחלה נהדר מגיל שבעה חודשים והתחילה ללכת בגיל 11 חודשים. החיתול המסורבל לא הפריע לה בכלל. מצד שני - היא עוד לא מדברת. שאלתי את הרופא והוא ענה תשובה חמודה: "היא אוגרת. עוד מעט היא תוציא הכל". אולי זו גם תשובה טובה לבת שלך אביטל אב.
בנצ_100*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי בנצ_100* »

וזו הייתי אני ממחשב אחר.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

סתם לשם השעשוע אני אספר לך, פלוני אלמונית, שהבת הגדולה שלי (מאוד גדולה, בת שנתיים ותשעה חודשים) התחילה לדבר רק לפני שנה. זה משום מה לא הטריד אותי. היום היא מדברת בערך כמו בת ארבע עם דיקציה כמעט כמו של קריין רדיו.
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי קרן* »

שלום לכולן/ם,
אחרי קריאה מעמיקה בדף ובדפים הקשורים ואחרי שדיברתי ופגשתי כמה מכן, אשמח מאוד לחוות דעתכן.
אנחנו מתלבטים אבל מתחילים לחשוב שנרצה לחתל את התינוקת ב-AIO של BG או , HH בעיקר כי אנחנו חוששבים שנתעצל להתעסק בעניין הרפידות/כיסים/כייסויים.
האם יש למישהי/ו מכן נסיון עם ה- AIO של אחת החברות?
ממה שאני מבינה - החיסרון של ה-AIO הוא שהם מתייבשים יותר לאט (לעומת חיתול כיס + רפידה) ושאלה של BG נשחקים יותר מהר בכביסה והסקוץ' שלהם צר יותר ופחות נוח לעומת ה- HH.
בכל אופן - אשמח מאוד לחוות דעת (-: ובהזדמנות זו - רוצה להודות לכל הנשים המקסימות שיצרתי איתן קשר וכל כך היו מוכנות לעזור ולתרום מניסיונן!
תודה,
קרן
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמל_ית* »

נדמה לי גם שחסרון נוסף של AIO הוא שיש לו מידות, מה שבחיתולי כיס אפשר למצוא ONE SIZE. ואז זו הוצאה גדולה יותר. אבל אולי אני טועה. (לפחות בBG אני זוכרת שזה היה שיקול שלי.)
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

הי קרן, נדמה לי שקראת את מה שכתבתי בדף הביקורת, מפורט שם כל החיסרון של AIO עם הכותנה הכבדה שמתייבשת לאט, והרלוונטיות של מספר החיתולים שיש ברשותך, מייבש, אזור אקלים וכו'.
אם זה מחדד משהו נוסף, מניסיוני, זמן העיסוק בהכנסת הרפידה לכיס הוא בבחינת עלות שולית לעומת ההשקעה הכללית הנוספת בטיפול בכביסה, שמן הסתם תגדל בגלל החיתולים. אם את מסוגלת להתרגל לרעיון שתבלי שעה נוספת בשבוע מול חבלי הכביסה, ועוד כמה דקות ביום בשטיפת הקקי מהחיתול (במים קרים, רצוי עם מתז שמחובר למיכל ההדחה, כדי ליצור זרם חזק ויעיל), אזי הטיפול ברפידות והכנסתן לכיסים יהיה סתם עוד איזה משהו שתעשי כשתרדימי את התינוק/ת, כשתיצפי בטלויזיה או כשתנהלי שיחה עם אמא או חברה. ככה תוכלי לסדר לך סטוק של כמה חיתולים כל יום במגרה, מוכנים לשליפה מתי שצריך.

כמובן שאם את אוהבת כותנה, אין כאן בכלל על מה להתווכח. אם את מאוד אוהבת את החומר הזה, או אם זה מה שהתינוק אוהב, לכי על זה. אבל מעבר לזה, היתרון היחיד לטעמי ב- AIO הוא לסייענים שלך, הסבתות, המטפלת, המעון, או כל מי שמטפל בתינוק ולא "בחר" להיכנס לסיפור הזה. אבל גם כאן, מדובר במשהו שהוא למראית עין. אם תכיני את הרפידה בתוך הכיס מראש, הרי שאין שום הבדל משמעותי בעיני המתבונן מהצד בין AIO לבין חיתול כיס. אנשים יבהלו גם מזה וגם מזה.... ואחר כך יתרגלו. מנסיון.
נקודה נוספת שאני לא בטוחה ששמת לב אליה, אם אנחנו עוסקים כאן בחיתולים שהם ONE SIZE, לפחות ב BG, חיתולי AIO הם קצת מאסיביים בקיפול הקטן ביותר (של גודל NB). לתינוק בן מספר שבועות זה נראה לי לפחות כשניסיתי אותם קצת גדול ומנפח. לסיכום, זה באמת עניין של העדפה אישית לגבי הבד. מקווה שעזרתי במשהו.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

תיקון קטן למה שכתבה אמילי שבדרך. חיתולי BG מדגם AIO הם אכן ONE SIZE ואמורים להתאים לכל המידות, בדיוק כמו חיתולי הכיס שלהם. יחד עם זאת, חיתול כיס מאפשר להכניס פנימה, לפחות במקרה של BG, רפידות קטנה (שבאה עם החיתול ויכולה לשמש כתוספת ספיגה ללילה), במקום את הרפידה הגדולה הרגילה. הרפידה הקטנה מספיקה רק לשלבים הראשונים. היתרון בה הוא שהיא ממש דקה ומתאימה לתינוק קטן. ההחתלה צריכה להיות מאוד תכופה, (אבל גם ככה צריך להחליף להם בהתחלה המון). זה ממש רק לשבועות הראשונים, או לתינוק ממש ממש קטנטן.
מאוד יתכן שכל אחד מהיתרונות שמניתי קיים גם לגבי ב- HH, פשוט לא ניסיתי אותם בעצמי.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

האם מישהו מוכן להסביר באילו חומרים ניתן לכבס חיתול סינתטי וליינרים מפליז? יש לי חומר של earth friendly וגם אגוזי כביסה. לא מבינה מה ההבדלים בין סוגי החומרים ומה עושה מה לחיתול שלי (BG). כמו כן לאחרונה הופיעה תפרחת על הטוסיק (עניין של יומיים, אני חושבת שזה קשור לקקי ולא לבעיה שצצה בחיתול), אבל בכל זאת, אם למישהו יש ניסיון בעניין העניין קצת מטריד אותי אפרופו משהו שראיתי בדף טיפול בחיתולים, שם גם השארתי את ההודעה הזו, לגבי סמיכות בין מתן חיסון (שגורם לקקי להיות קצת שונה או בעייתי) והשימוש בחיתול מבד.
אמל_ית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמל_ית* »

הא. טוב שתיקנת אותי.
בענייני הרפידות- שתי רפידות קטנות של BG סופגות לי יופי (בת 4 חודשים עוד מעט) והם פחות מנפחות מהרפידה המתכווננת שלהם.
וגם- יש לי פריפולד בגדלים שונים (גם קטנים) שאני משתמשת גם בהם למילוי. עובד מצוין.
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

לנו הרפידה הקטנה של BG לא מספיקה מההתחלה וכיום כמעט חצי שנה גם הגדולה לא אני צריכה לתגבר אותה והשבוע עברתי לח"פ בלילה, אבל ללא ספק הרפידות הגדולות של BG הכי סופגות הרבה יותר מHH

באילו חומרים ניתן לכבס חיתול סינתטי וליינרים מפליז?
אסור בחומרים עם שמנים כי פוגע בפליז לכן אגוזי כביסה לא טובים אבל חומר כביסה רגיל של אקובר הוא סבבה

לגבי סמיכות בין מתן חיסון (שגורם לקקי להיות קצת שונה או בעייתי) והשימוש בחיתול מבד
אני חיתלתי ומחתלת בבד תמיד בלי כל קשר לחיסון, וסוגי קאקי וממש אין לנו עם זה בעיה
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

שלום לכולם. כידוע לכם, אני סגרתי את העסק. אך עדיין נשארו לי כמה רפידות גדולות של BG אשר ניתן לקנות במחיר מוזל ולהשתמש בהן עם חיתולי כיס או בתור בוסטר עם כל חיתול אחר או אפילו תחתוני גמילה. ניתן למצוא פרטים בדף הבית שלי.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

לגבי יכולת הספיגה של הרפידות, שמעתי שיש רפידה מבד המפ של HH עד כמה שזכור לי, שסופגת יותר טוב מהמיקרופייבר של BG, ויכולה גם להיכנס לתוך הכיס של חיתולים אחרים (כולל BG). אם מישהו יכול לחוות דעה על כך, אשמח, ואם זה אכן כך, ארכוש אותה כדי להשתמש בלילה. כבר כמה זמן שאני מוספיה בלילות לרפידה הגדולה את הבוסטר וזה בדרך כלל מספיק, אבל אם היא מתעוררת לשתות באמצע הלילה אז בבוקר יש מעט דליפה. אם אני מחליפה לה אחרי השתייה אז הכל בסדר אבל לא תמיד יש לי כוח... מה לעשות, 10 שעות זה כנראה קצת גדולה על חיתול מבד...
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

הרפידות המפ של HH בהחלט סופגות המון. ומתאימות לכל החיתולים.
הם בשני חלקים - רפידה גדולה עם כיס ועוד רפידה קטנה ואפשר להוסיף עוד רפידות קטנות לפי הצורך למרות שאצלנו לפחות סט 1 מספיק ללילה של 12 שעות
ניתן להשיג אותם אצלי , אצל דליה, אצל נולי, ובטח גם בשיח הטבע.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

רפידות HH מהמפ, למי שיש ומתכוונת להיות ביום עיון ביום שלישי ברמת גן, אשמח לקנית ממנה.
אביגיל*
הצטרפות: 17 ספטמבר 2001, 16:35

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביגיל* »

למכירה 4 חבילות של חיתולים רב פעמיים מבד, 25 חיתולים חדשים באריזה ו- 5 חיתולים שעברו כביסה אחת, תוצרת ארה"ב. החיתולים חדשים באריזה, מתאימים למשקל 5-8 ק"ג. ראה באתר babybunz על חיתולי smugglebottoms
למכירה גם כיסויי Nikky לחיתולים. החיתולים והכיסויים נמכרים בהנחה מהמחיר המקורי.
לפרטים 054-8194414
דובונית*
הצטרפות: 05 ינואר 2009, 14:33

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי דובונית* »

לא קראתי את כל הדף, עמכן הסליחה,
שאלתי היא האם מישהי נתקלה בקשיים מול גננות בגן, לגבי שימוש בר"פ?
שלוות_חולין*
הצטרפות: 07 דצמבר 2008, 19:13
דף אישי: הדף האישי של שלוות_חולין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שלוות_חולין* »

אני באופן אישי לא נתקלתי (בכלל משתדלת לא להיתקל בגננות) אבל חברה שמחתלת ברב פעמי נתקלה גם נתקלה. בסוף הם הגיעו לפשרה- היא מביאה את הילדה עם ר"פ, במשך היום מחליפים לה לחד"פ אקולוגי ובהחלפה של סוף היום שמים לה ר"פ.
אני לא הבנתי את הקושי של הגננת- הרי מבחינתה ההבדל היחיד הוא במקום לשים חיתול בפח, לשים חיתול בשקית.
היא פשוט טענה שזה מגעיל אותה...
דובונית*
הצטרפות: 05 ינואר 2009, 14:33

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי דובונית* »

בדיוק מזה חששתי...
צרות מוחין.
הרי לפני המצאת האסון האקולוגי הח"פ, שנים גננות חיתלו בר"פ, ולא שמעת תלונות...
אבל ברגע שיש "פתרון" קל, פתאום זה מגעיל.
חבל לי מאוד לשמוע.
פשרה מסוג זה שחברתך עשתה, מחוסר ברירה כמובן, קצת מנטרלת את היתרון הכלכלי של הר"פ. מכוון שיש עדיין לקנות ח"פ בכמויות.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

מה שמגעיל הוא לא החיתול אלא ההתנהגות של החברה כלפי החיתול הרב פעמי. המטפלת של הבת שלי, אישה בת יותר משישים, עולה חדשה מלפני כחמש עשרה שנה, קיבלה בהבנה ובפירגון מלא את החיתולים של ביתי התינוקת ולמדה להשתמש בהם טוב כמוני. גם הסבתות כבר מתפעלות את זה לבד והאחיינית שלנו שואלת שאלות חמודות כמו אם יש לתינוקת עוד כאלה בצבעים אחרים.
כלפי הגננות אסור לאבד את הסבלנות וצריך להסביר ולהסביר ועוד פעם להסביר. מה אני אגיד לכן, טוב שהורדתי את החיתול מהטוסיק של הבת הגדולה שלי לפני גיל שנתיים...
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

תשובה לשאלה של בנצ 100 בכיכר השוק על אלטרנטיבות לנייר אורז :
עד כמה שידוע לי משלוח חדש של נייר אורז אמור להגיע בימים הקרובים , אלי ואל החנות בשבילנו.
אלטרנטיבות לנייר אורז:
יש כאן איפה שהוא, אולי אפילו בדף הזה, המלצה לכבס מגבוני בד ולהשתמש בהם בתור נייר אורז.
אפשר פשוט להשתמש בבד שלא איכפת לך לזרוק - לעשות מלבנים מטי-שרטים ישנים או מחיתולי פלנל/טטרה ישנים - ואז אם יצא רק פיפי, מכבסים, ואם יצא קקי זורקים.
בנצ_100*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי בנצ_100* »

מגבונים? אני יכולה לנסות... יש איזו חבילה בבית... ;-) למרות שהם נראים לי קצת קטנים יחסית לאורך של נייר אורז. ובד - לא יעביר את החלקים הנוזליים? לא יודעת, אולי זה הקיץ, אולי שיניים - אבל לאחרונה במקום משהו מוצק יש יציאות נוזליות למדי. והצבע שזה עושה... (אפשר ליבש בשמש, אבל בכל זאת).

אבל הלחץ הגדול ירד - פניתי לכל בעלות נייר האורז בדף של חיתולים רב פעמיים יד שנייה והשגנו גליל אחד! אז אנחנו רגועים עד שיגיע משלוח נוסף... בתקווה שלא יהיה צורך ופתאום יתחילו סימני גמילה...

תודה!
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

אני מתכננת הזמנה באי ביי של נייר של אימס וימס. אם מישהו רוצה להצטרף להזמנה, אפשר לארגן משהו משותף
אתי*
הצטרפות: 15 פברואר 2004, 01:37

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אתי* »

גיליתי פיתרון מעולה וזול לחיתולים רב פעמיים...

אנחנו משתמשים בבגדי ים רב פעמיים.
הם גם זולים (בין 50 ל75), גם יפים, גם לא סופגים כך שזה מגביר את המודעות של הילד...
אבל היתרון הענקי הוא שלא צריך לכבס אותם!
אני שוטפת ביד עם טיפה סבון, זה מתייבש תוך 10 דקות...
אנחנו מחזיקים רק 2, וזה לגמרי מספיק לבית.
נכון גאוני?
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

העניין עם בגדי ים רב פעמיים, לפחות אלה שאני מכירה, שהבד שלהם לא נעים לעור. זו לייקרה כזאת שאיננה ידידותית לעור מזיע (אפרופו העונה). כששוחים במים לא מרגישים את זה אבל עם השיפשוף של הירכיים בזמן הזחילה וכאלה, זה יורגש מאוד. אני בעד לנסות לשים על העור שלנו לפני ששמים על התינוק. ככה, אגב, הגעתי לחיתולי הבד מלכתחילה. שאלתי את עצמי אם הייתי מוכנה שישמו עלי את החיתול החד פעמי והתחלתי להתגרד.
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

שיגרתי המלצה כללית על יתרונות המתז כשוטף קקי לתוך האסלה, ההמלצה נמצאת בדף טיפול בחיתולים. אשמח אם מביני דבר יכנסו לשם ויסבירו לכל המעוניין איפה רוכשים ואיך אפשר לחבר אחד כזה (אצלי היה כזה כבר מראש בדירה ולא הייתי צריכה להתאמץ).
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

הגבלת יכולת התנועה של התינוק:
שמנו לב שרנצ'ו מרים את הרגליים לכוון הפנים ברגע שמורידים לו את החיתול הרבפעמי.
עם החיתול הוא לא מצליח להרים
עם חדפעמי זה יותר טוב כי הוא יותר דק
הכי טוב בלי כלום.
לפי המומחה הביתי שלנו להתפתחות ילדים איתן לרנר חופש התנועה הזה מאד משמעותי
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

נתת לי מוטיבציה להשאיר את הקטנטונת בת התשעה חודשים ללא חיתול, מה שאני מקפידה לעשות כמה שעות ביום בקיץ (כשאני לא חולה כמו עכשיו...). לרבוץ ללא חיתול זה ממש נחמד וגם מתנסים בפיפי וקקי, מה שמן הסתם יקצר את תהליך הגמילה.
רוצה_לנסות*
הצטרפות: 21 יולי 2009, 22:22

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רוצה_לנסות* »

הסתכלתי במעלה הדף ורק התבלבלתי..איך יודעים מה לבחור לתינוק NB
מה כמה ולמה? איפה הכי זול? כמה צריך להתחלה? בקיצור המון רצון והמון בלבול
אשמח להמלצות מאמהות מנוסות
תודה
אחת_עשרה*
הצטרפות: 05 מאי 2007, 22:18
דף אישי: הדף האישי של אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

את מוזמנת להתייעץ איתי או עם אחת מהמשווקות האחרות.
על אף שאנחנו 'בעלות אינטרס', אנחנו קודם כל אימהות וגם עוסקות בחיתולים מתוך אהבת הנושא (אני מרשה לעצמי לכתוב גם בשם האחרות מתוך הכרותי עמן).
בנוסף, צברנו ידע לא מועט על חיתולים, ואנחנו מייעצות בשמחה לאמהות, בין אם בטלפון ובין אם פנים אל פנים.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

ממליצה לקרוא היטב את מדור הביקורת.
זה מה שאני עשיתי לקראת הלידה האחרונה.
כבר היה לי סטוק של חר"פ ורציתי לשדרגו.
הסתכלתי אצל חבות, שמעתי המלצות, כתבתי לי דברים ובסוף הבנתי מה נכון לנו.
נו, מעין מחקר שכזה.
נראה לי שאף אחד לא יוכל לעשות זאת במקומך...את צריכה לצלול פנימה...
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

לרוצה לנסות, אחרי כך וכך שעות של שיחות עם אמהות שבדרך ועם כאלה ששוקלות לעבור לרב פעמי, הגעתי למסקנה שהשיחות מאוד מכניסות אותך לעניינים אבל הרבה יותר טוב פשוט להגיע לתצפית בבית שבו העסק הזה מתופעל יום יום. אני משתמשת בשני סוגים של חיתולים, אפשר לראות איך זה עובד, את המסלול שהם עוברים בכביסות וכו' ובכלל לקבל מושג על איך ה"שד" הזה נראה. את מוזמנת לדף הבית שלי, אם את רוצה, לתאום ביקור אצלנו. נ"ב, אני לא משווקת ולא מוכרת (עדיין...).
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

שלום חברי קהילה יקרים
אני שמחה לספר שלאחר חודשים רבים של עבודת עיצוב, בדיקת חומרים, ניסויים, שיפורים וניסויים חוזרים, סוף סוף נולד לנו דגם חדש של חיתול כיס – שהוא גם אקולוגי יותר, גם חסכוני יותר וגם תפור בעבודה מקומית ומבדים המיוצרים אף הם בישראל (רק השכבה האוטמת עשויה בד שאנו מיבאים, אשר מיוצר במיוחד עבור חעשיית חיתולי הבד בארה"ב).
במידה אחידה מ 3-17 ק"ג, עם בטנה מכותנה או מפליז, ב-26 דוגמאות משובבות.
מוזמנים מאד לבקר product]באתר שלי info[/po].php?cPath=43 44&products id=234&language=he
ולקרוא עוד על הדגם החדש

לכבוד ההשקה אני שמחה להציע לחברי באופן הנחה ברכישת חיתולים מהדגם החדש
(הדגם הישן גם הוא במבצע עד גמר המלאי)

להתראות ותודה
ר ו ב י נ א
אביטל_אב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל_אב* »

שלום מחתלים ומחתלות יקרות. חברים ראו והתלהבו מבם ג'יניוס. המשווקת שמכרה לי אותם לא עוסקת בזה יותר, רציתי לדעת מי מהמשווקות מיבאת אותם? האם יש חיתול אחר בסגנון שלו שבנוי באותה צורה?
מנצלת את ימי הקיץ האחרונים כדי לצאת מהחיתול עם ביתי בת השנה. תחזיקו לי אצבעות...
עיט_כחול*
הצטרפות: 29 יולי 2009, 18:43
דף אישי: הדף האישי של עיט_כחול*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי עיט_כחול* »

שלום!
לאחר מחשבה מעמיקה החלטנו להתחיל להשתמש בחיתולים רב"פ.. רכשנו חיתולי bumgenius והתחלנו.. הכל הלך ממש נפלא בהתחלה ולא הפסקתי להלל ולשבח אותם אבל לאחרונה אני רואה שהם מתחילים לעשות לפלא פריחה עקשנית בטוסיק כל פעם שאני שמה לו אותם וכשאני שמה לו את האקולוגיים כמה ימים זה נרגע..
אז אני ממש אשמח לעצה טובה ממאמא (או פאפא..)עם ניסיון בעניין או אפילו רעיונות שלא נוסו ועשויים אולי להועיל..
תודה! וחג שמח לכולם!
עדי.
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

שלום,
ברצוני לספר עלהתהליך שעברנו למעבר לרב פעמיים (התחלנו כשהקטנה היתה כבת 10 חודשים).
בתחילה רכשנו קושיז, מאדר איז, ו הפי היינס. כמה מכל סוג.
הקושיז עשו ממש פריחה על העור, מגע הכותנה הרטובה לא היה טוב לקטנה. המאדר איז דלף כל הזמן. ההפי היינס היו טובים, אבל המחיר לא תאם את היכולות שלנו.
בסוף נכנסתי ל EBAY, וייבאתי מסין חיתולי כיס (דומים להפי היינס) במחיר שהתאים לנו (כ- 4$ לחיתול עם שתי רפידות כולל המשלוח). ייבאתי כ- 4 לנסיון, ראיתי כי טוב, וייבאתי עוד 8 ועוד 10.
מאד מאד מרוצה וממליצה. יש כמה סוגים, עם הבדלים דקים ביניהם, אני אהבתי את sweetdoll baby.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

האם יש חיתול אחר בסגנון שלו שבנוי באותה צורה?
במידה ועדיין רלוונטי - יש את הפי הייניז, בגיזרה מאד דומה ועושים עבודה מצוינת.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

פריחה עקשנית בטוסיק כל פעם שאני שמה לו אותם
הייתי חושדת בחומרי הכביסה.
אם אתם משתמשים בחומר כביסה רגיל, מומלץ לעבור לאבקת כביסה אקולוגית (לא נוזל, שחוסם ספיגה של החיתולים), ולשים לב שאין בו אנזימים, כלומר לא 'ביו'
א_תי*
הצטרפות: 14 יולי 2009, 17:59
דף אישי: הדף האישי של א_תי*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי א_תי* »

חברה שלחה לי מאוסטרליה חיתולים הדומים להפליא לתחתונים, מבד ספוג כזה מאד נעים, נוחים וקלים לניקוי...אבל ישלי רק 4...אני מחפשתמישהי מוכשרת שאולי תרצה להעתיק את הדגם ולתפור כאלו... יש בעצם 2 שכבות בד וחומר פלסטי בין כל שיכבה שהוא לא מורגש כלל אך מונע בריחות לא נעימות...
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

לא ממליצה לקנות מאיביי חיתולים סינים שדומים לבאנג'יניוס שנקראים COOLABABY בהתחלה הם היו סבבה (חוץ מהרפידות שהיו גרועות) אבל מיד בהתאם למחיר נשחקו, הגומי נפרם, והניילון הפנימי שמונע נזילות נקרע. לעומת זאת ההפי הייניס אחרי שנה שימוש טוב נעים ויעיל כמו חדש... אז אולי עולה פי שלוש אבל שווה פי עשר
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי קרן* »

שלום לכולם/ן,
רציתי לשאול שאלה לגבי חיתולים עם פליס. התינוקת שלנו בת 5 חודשים, ועד עכשיו השתמשנו בח"פ אקולוגיים + BumGenius. לאחרונה (שבועיים) התחלנו להשתמש בהפי הייניס עם בטנת פליס, ולראשונה יש לקטנה אדמומיות.
נשמע לכם/ן הגיוני שזה קשור לשכבת הפליס?
רעיונות?
נייר אורז?
רב תודות
אמל_ית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמל_ית* »

קרן,
אין כאן דרך מלבד ניסוי וטעייה (-: זה נשמע הגיוני אבל זה לא בהכרח חייב להיות זה. אצלנו למשל לפעמים הבאמג'יניוס (הסינטטי, שם זה לא פליז אבל איזה פוליאסטר זה או אחר) עושים אדום. וזה ברור שזה הם. אבל לפעמים הם לא עושים. תשובות? אין.
בהצלחה!
ג'וי_יה*
הצטרפות: 04 ינואר 2009, 10:41
דף אישי: הדף האישי של ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

היי קרן ,דווקא לי יש גם ניסיון וגם תהייה.
כשאני התחלתי להשתמש בבטנת פליז הטוסיק ניהייה אדום כאילו או שלא הוא פשוט נשאר רטוב :-(
אני אישית הפסקתי עם הפליז והביטנה הסינטטית של באם ג'ינייס עושה בשבילנו נפלא את העבודה
אבל נייר אורז בהחלט בידוד שיכול לעזור.
בהצלחה!
מנטרה*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2009, 20:07

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מנטרה* »

א תי, תוכלי בבקשה לציין את שם החברה ואו הדגם של החיתולים מאוסטרליה?
בלי שום קשר, אני אברר האם חברתי, המוכשרת מאוד בתפירה, תהיה מוכנה לנסות...
תודה.
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

אני מנחשת שמדובר בbright bots .
ויש בארץ משהו מאד שנראה דומה:
http://www.nuli.co.il/157423
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

שאלה לגבי bum genius גירסא 3 וואן סייז.
אני משתמשת בהן כבר 10 חודשים והגננת אמרה שבחודש האחרון הם כבר לא מחזיקים את כמות הפיפי,אולי כי הוא כבר בן שנה וחודשיים.
נתקלתן בבעיה?
שקלתי להחליף את הרפידות לחדשות או להכניס את הרפידה הדקה של הניו בורן,מה שינפח לו גם ככה את הענינים המנופחים.
ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

מה זה גרסא 3 ? גם אני משתמשת בבאם ג'ינייס במידה אחת..
ואיך הספיגה בבית?
אולי לגננת קצת נמאס?
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

פלונית - נשמע שהחיתולים שלך זקוקים לstripping.
(לאחר תקופה של כביסות לפעמים מצטברים משקעים של חומר כביסה על החיתולם, שגורמים לדליפות / בעיות ספיגה וכו..)
חגית_שיח*
הצטרפות: 15 מרץ 2008, 21:52

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חגית_שיח* »

שלום לכולן
אני שמחה לידע על חיתולים חדשים מבית kushies
חיתולי אולטרה לייט, שהם למעשה שידרוג משמעותי לחיתולי האולטרה.
ההבדלים המשמעותיים הם:
שכבת ספיגה נוספת - מגבירה משמעותית את רמת הספיגה בחיתולים.
הכיסוי שתפור לחיתול, עשוי ניילון קל במיוחד(ולא פולאסטר), כך שמשקל החיתולים הוקל!
שיפור הגיזרה- הסגירה מדויקת יותר,ויושבת מצוין סביב הרגליים .
וגם כיף - הצבעים -מדהימים!
מוזמנות/ים לבקר באתר"שיח הטבע" www.chitulim.com
ולראות את האולטרה לייט

הנחה למגיעות דרך אתר באופן טבעי
תודה
חגית
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

מה אתן אומרות על חיתולי one size?
לי_רז*
הצטרפות: 02 מאי 2009, 22:02
דף אישי: הדף האישי של לי_רז*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לי_רז* »

ג'וי ה, אני הייתי מהשאלה למעלה.
גרסא שלוש זה מה שיש לנו.
יש בעיה בנזילות כשהוא מתעורר,הוא עושה הרבה פיפי וכל הבגדים נרטבים.
שמתי עוד רפידה אבל זה מוגזם שיהיה לו את כל המשקל הזה בין הרגליים.
בקיצור, בגן עברתי לחד פעמי אקולוגי.
בבית הכל מסתדר, אני מנסה להחליף כמה שיותר קרוב לשעת השינה המשוערת.
לי_רז*
הצטרפות: 02 מאי 2009, 22:02
דף אישי: הדף האישי של לי_רז*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לי_רז* »

ג'וי ה, אני הייתי מהשאלה למעלה.
גרסא שלוש זה מה שיש לנו.
יש בעיה בנזילות כשהוא מתעורר,הוא עושה הרבה פיפי וכל הבגדים נרטבים.
שמתי עוד רפידה אבל זה מוגזם שיהיה לו את כל המשקל הזה בין הרגליים.
בקיצור, בגן עברתי לחד פעמי אקולוגי.
בבית הכל מסתדר, אני מנסה להחליף כמה שיותר קרוב לשעת השינה המשוערת.
מה אתן אומרות על חיתולי one size?
אני הייתי מרוצה למרות שנראה לי שזה כבר מתחיל ללחוץ עליו בירכיים בגיל שנה וחודשיים.
ליזה_מונה*
הצטרפות: 02 דצמבר 2009, 18:25

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ליזה_מונה* »

שאלה בקשר לר"פ וגן. אנחנו עם ר"פ בבית וח"פ בגן. בסה"כ בגן מגלים התלהבות שנביא ר"פ גם לשם. איך מפעילים את העסק? איך לוקחים חיתולי פיפי? קקי? ככה שגם להם לא יהיה מגעיל ומסובך להתעסק עם זה? אני לוקחת את הילד בן השנה וחצי, את אחותו הגדולה, בגדים מלוכלכים, עגלה ואנחנו בדרך כלל גם עוברים בסופר לעשות קניות. כל זה ברגל. אין לי אפשרות להשתמש באוטו. איך עושים את זה טכנית? אשמח להמלצות ממי שיש לה נסיון.
ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

היי לירזי!
הבנתי טוב אני בגן עם ר"פ הכל בסדר.
לליזה-
העינין די פשוט אני נותנת לגננות, (שאגב אצלנו ממש לא מתלהבות מהעינין,) כמה חיתולים לפעמים עם נייר אורז שיהיה
להן יותר קל ונעים, אז הן זורקות את הנייר עם הקקי ...
את החיתולים המלוכלכים הם משאירות לי בצד בשקית בד שאני משאירה בבוקר.... מאוד פשוט.
אגב גם חיתול עם קקי אפשר לנער לתוך האסלה..
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

לגבי הקקי- אצלנו הקקי עדיין עיסתי למרות שהוא בן שנה וחצי. ככה שנייר אורז וניעור באסלה לא ממש יעזרו. הפפי מסריח כמו פיפי של בנים. לא נראה ששקית בד תתגבר על כל הסירחון הזה. לא בטוחה שזה פתרון טוב...
שפירית*
הצטרפות: 11 יוני 2002, 22:47

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שפירית* »

אני חשבתי על אחת משתי אופציות עבורנו :
  1. לקנות שקית כביסה הרמטית, רב פעמית ברשת ריקושט - אין ריחות ואפשר לכבס יחד עם החיתולים, החיסרון - זה יחסית יקר, 80 ש"ח לשקית נדמה לי, ולדעתי צריך שתיים אם רוצים להביא אותה נקייה בבוקר לגן (ז'תומרת אחת בכביסה ואחת בשימוש).
  2. להכין לבד משעוונית - לתפור מעין מלבן או מעטפה (כמו ציפה) ולסגור בגומייה חומה ארוכה מספיק, או כל גומי אחר (נגיד, להכין לולאת גומי של מכנסיים). זול וקל להכנה. רק מעבירים מגבון לח, וזה נקי. מדי פעם ניתן לכבס (כדאי רק להכין משעוונית לבנה, מי יודע כמה הצבעים שלהן עמידים).
בעניין הקקי: גם אצלנו עיסתי, במקום נייר אורז אנחנו משתמשים בחתיכות אל-בד שגוזרים מגליל ענק, שאחותי קנתה לנו מחנות המפעל,זורקים לפח עם הקקי. זה גם מתפקד כשכבה מחלחלת, ששומרת על טוסיק יבש יחסית.
אם משתמשים במשחה לטוסיק האל- בד מונע ממנה להגיע לחיתול, משחה עלולה לגרום לו לספוג פחות טוב.
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

שפירית, תודה על התשובות. האם ענין השקית ההרמטית שאת מדברת עליה- זה מנסיון? נשמע לי רעיון טוב, השאלה אם זה באמת נח ועובד? וגם- איך מנקים בבית את החיתול שהגיע מהגן עם שאריות הקקי היבש? כבר אי אפשר לשטוף אותו לתוך האסלה והוא מסריח. מהנסיון שלי השריה במי חומץ עם לבנדר וכביסה בהרתחה אחר כך לא מצליחים להתגבר לגמרי על הניחוח הנפלא. מה עושים?
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

אצלנו אמנם אין גן, אבל קורה די הרבה שחיתול מחכה יום שלם לשטיפה מקקי (כי היינו בחוץ, או כי מישהו אחר מלבדי טיפל בילדון - אבא/סבתות לא מתעסקים עם קקי :-) ).

לגבי שטיפה - הקקי יורד הכי טוב במים קרים - חיתולי קקי אצלנו שוטפים, ותולים בשמש עד לכביסה הבאה - לא משרים בכלום. השמש מורידה את הכתמים עוד לפני הכביסה, וריח אין.

לגבי הגן - אם אפשרי מבחינת מקום, עדיף לדעתי לצייד את הגן בדלי מרופד בשקית (עדיף רבפעמית) וסגור במכסה. החיתולים מסריחים פחות כשיש להם קצת אוויר, וזה יותר קל לגננות מאשר כל פעם לפתוח ולקשור מחדש שקיות.
בסוף היום, את לוקחת את שקית החיתולים המלאה, מחליפה לשקית חדשה, ובבית כבר שוטפת, מכבסת וכו.

אם את משתמשת בחיתולים שנסגרים בסקוטש, שווה לבקש מהגננות שאת חיתולי הקקי יסגרו (כמו שסוגרים חיתול חדפעמי לפני שזורקים) כך שהקקי לא ימרח על חיתולים אחרים.
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

הייתי שמחה לקרוא פה מישהי שכותבת מהנסיון. על פניו זה נשמע אפשרי, אבל אני קצת חוששת. יש לי עוד ילדה לאסוף מהגנים ועגלה ותיק ואנחנו גם עורכים קניות ברגל בדרך הביתה. זה קצת מרתיע אותי להעמיס על עצמי גם סל חיתולים. מצד שני אשמח להפטר מהח"פ שגם יקר וגם מזהם. מחכה, אולי עוד אמהות או אבות :-) יכתבו פה.
שפירית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שפירית* »

התינוקת שלנו עדיין קטנה, הקקי עדיין לא מסריח, אז לאחר ביקור סבתא, מכניסים לשקית רגילה חיתולי קקי וסוגרים, חיתולי פיפי עם הכביסה שלנו - כשחוזרים הביתה, משרה במיים ואז מכניסה למכונה לשטיפה מוקדמת במים קרים רק חיתולי קקי, מכניסה את יתר הכביסה, ומכבסת כרגיל ב 60 מע' באבקת כביסה אקולוגית.
לפעמים עדיין נשארות שאריות קקי באיזורי הגומי (מתגעגעת לימי הפריפולד'ס, הם פשוט לא ידידותיים למטפלת), מקסימום החיתול מיובש ומחכה לכביסה הבאה.
השקית מריקושט לא נוסתה - יקר מידי. בדקתי לפני הלידה, היא נועדה לבגדים רטובים בטיול, נראתה טובה. אולי בפורום טיולים ידעו יותר.
פתאום נראה לי ששימוש בשקית מניילון עבה וסגירה שלה בגומייה יכולה לעבוד לא פחות טוב, אבל שוב צריך לוודא שהצבעים לא יהרסו לך את החיתולים.
חגית_שיח*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חגית_שיח* »

לקנות שקית כביסה הרמטית, רב פעמית ברשת ריקושט - אין ריחות ואפשר לכבס יחד עם החיתולים, החיסרון - זה יחסית יקר, 80 ש"ח לשקית
יש אתלנו שק חיתולים הרבה יותר זול,שנועד בדיוק למטרה זו. הוא נסגר עם שרוך וכפתור ננעל...
מוזמנות לראות כאן

איך מנקים בבית את החיתול שהגיע מהגן עם שאריות הקקי היבש?
עם שימוש בנייר אורז, רוב הקקי כבר בהחלפה מושלך לשירותים. נשארות שאריות מינוריות בחיתול ,מנסיוננו - השריה במים קרים,ותוספת מעט חומץ
מאוד עוזרים בהסרת הכתמים.

לא מצליחים להתגבר לגמרי על הניחוח הנפלא.
נסי לשים כמה טיפות שמן אתרי גם בתא המיועד למרכך, המכונה תכניס את השמן בשטיפה האחרונה, מנסיון - גם זה עוזר.
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

חגית, כמה חיתולי הפי היניז/קושיז נכנסים לשק אחד? זה מספיק ליום בגן? נגיד 4?

עם שימוש בנייר אורז, רוב הקקי כבר בהחלפה מושלך לשירותים
נכון, אם יוצא הקקי מוצק. אצלנו יוצאת דייסה.

נסי לשים כמה טיפות שמן אתרי גם בתא המיועד למרכך, המכונה תכניס את השמן בשטיפה האחרונה, מנסיון - גם זה עוזר
לא זה לא, לצערי. חומץ+שמן לבנדר+השרייה+כביסה בהרתחה עם חומץ ושמן לבנדר במקום מרכך. הריח נשאר. נחלש, אבל נשאר.
שפירית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שפירית* »

בחוברת ההסבר לכביסה של אתר green mountain diapers כתוב שכדאי להשתמש או בטיפת אקונומיקה פעם בחודש, או בחומר ניקוי על בסיס חמצן פעיל בכל כביסה.
יש להם חוברת מאד! מפורטת על כביסה, משהו כמו 10 עמודים. אנסה למצוא קישור.
באמת שכחתי לכתוב שאני משתמשת בנוזל סנו אוקסיג'ן בתא המרכך, לפי רשימת הרכיבים אין שם תוספים שאני לא מעוניינת בהם (אנזימים או מלבינים אופטיים וכאלה) רק חומרים פעילי שטח ומי חמצן.
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

שפירית, אשמח לקישור. אני גם משתמשת בסנו אוקסיג'ן. ו.. יוק!
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

שפירית, תודה על המידע. אני גם משתמשת בסנו אוקסיג'ן. כנראה שהטעות שלי היתה שלא עשיתי להם סיבוב במים קרים לפני ההרתחה. אוף! מה עושים עכשיו? איך מוציאים את הריח?
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

תנסי פשוט לייבש היטב בשמש ואז לכבס שוב- הפעם אין צורך בשטיפה מוקדמת, תפקידה להוריד שאריות כדי שמי הכביסה החמה יהיו נקיים.
קצת מבאס לבזבז כביסה על חיתולים שאמורים להיות נקיים, אפשר לצרף אותם לפריטים אחרים שיכולים לסבול כביסה ב60 מע'.
בהצלחה :-).
שפירית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שפירית* »

הפלוני אלמונית מלמעלה, שפירית ממחשב אחר.
חגית_שיח*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חגית_שיח* »

הי ליזה מונה
בשק הצלחתי להכניס 4 חיתולים גדולים,מקסימום.
לגבי נייר האורז - בכל אופן, גם ב"דיסה" יש את המסה הקריטית על הנייר...לא?
ליזה_מונה*

חיתולים רב פעמיים

חגית ושפירית תודה על התגובות.
שפירית, אני אנסה לעשות את מה שהצעת. בימים האחרונים יורד כל הזמן גשם והיתה בעיה לאוורר בחוץ, אבל אנסה כשהשמש תצא.
חגית, עדיין לא ניסיתי עם נייר אורז גם בגלל ההתנזלות של הקקי וגם בגלל המחיר של נייר אורז. אני אקנה גליל של אל-בד ואנסה. במיוחד שהקקי להערכתנו התחיל להתגבש לאחרונה :-)

תודה על התגובות!
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

תגידו, יש כאן אנשים שהזמינו חיתולים מחו"ל דרך האינטרנט?
אם כן- אשמח מאד להמלצות על אתרים שעושים משלוחים לארץ במחיר סביר.
תודה
שליחת תגובה

חזור אל “חיתולים”