חנויות בגדים לנשים

ציפורת*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 14:47

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ציפורת* »

אם את לא לחוצה בכסף, אני מציעה את "מיכלי" בסמטה הקטנה שמתפצלת מרחוב בצלאל ומסתיימת ברחוב שמואל הנגיד.
שמעתי, אבל טרם דגמתי, שיש חנות יד שניה נפלאה בקומה השניה של המרכז המסחרי בגבעה הצרפתית.
ואם בכל זאת תתגברי על פוביית הקניון (מציעה בחום ללכת מיד עם הפתיחה באחד מבקרי השבוע) אז אני אוהבת את "מוזה סטודיו" בשער רקפת, או את "כותון" ליד הבורגר קינג.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

"כותון" לא מושפעים כל כך מאופנות חולפות, אזאפשר למצוא דברים חביבים.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ורד_לב* »

לא מכירה את ירושליים, אבל cotton היא רשת של בגדים נפלאים.
גם אני שונאת קניות והחנות הזו דיי המסה אותי!
אביב_חדש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

אז דעי לך שגם המעצבות מקסימות אמיתיות!
סימונה_ואבנר*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2002, 09:32
דף אישי: הדף האישי של סימונה_ואבנר*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי סימונה_ואבנר* »

"לין" בעמק רפאים. תמיד אפשר למצוא שם משהו יפה.
הבת של בעלת החנות, שכחתי את שמה, התחילה לעצב בגדים מאוד מיוחדים, לבישים ויפים. תמיד היא עושה הנחות על בגדי מעצבים כמו רונן חן ודורין פרנקפורט וכו'. חנות קטנה ונעימה.
ירושלמית*
הצטרפות: 16 מרץ 2003, 20:56

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ירושלמית* »

החנות של ראומה קדם בסמטת ביאנקיני ליד רחוב הילל
אנונימי

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אנונימי »

מתוך הדיונים בדף תרבות לבוש בישראל עלו כמה המלצות איפה כן ניתן להשיג בגדים שמתאימים לנשים (ולא לבארביות) ומאילו חנויות כדאי להתרחק.
ההודעות נערכו וקוצצו כך שרק המידע החיוני נשאר.
את ההודעות המלאות, כולל הנימוקים והקיטורים אפשר למצוא בדף המקור ( ה עוגיה )
מידה_42*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2003, 20:11

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מידה_42* »

הרשתות המתויגות כ"בגדי שמנות" מתמחות בבגדים גרועים ותפורים רע מאריגים סינתטיים זולים, שבגלל שיש להן "קהל שבוי" הן מרשות לעצמן לגבות עליהם הון תועפות.
יוחננית*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2003, 12:13

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יוחננית* »

והרשתות המתויגות כ"בגדי שמנות"... שבגלל שיש להן "קהל שבוי" הן מרשות לעצמן לגבות עליהם הון תועפות
זה בדיוק מה שקורה בחנויות לבגדי הריון. קיבלתי במתנה תלושים לרמי לי - עשיתי סיבוב, ויצאתי בידיים ריקות (מלבד התלושים) כשאני שוב מלמלמלת "מה זה המחירים האלה".

אפילו קילו לא העליתי בהריון הזה, אבל החזה צמח - מאוד יחסית אלי, אני עדיין נחשבת לקטנה. הייתי בקסטרו ושום חולצה לא עלתה/נסגרה עליה. ממש מידות לברבריות - פשוט פתטי.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי שרה_ק* »

בשכונות החרדיות אפשר למצוא בגדים סבירים ויפים שלא חושפניים ואפילו יפים
ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ארני_ש* »

אל תגזימו , בכל זאת כולנו לבושות . ב - fox יש מידות לגמרי ממוצעות לאישה הישראלית , וגם למי שנכנס לחנויות לא ממותגות ולא בקניונים אפשר למצוא בגדים לגמרי שפויים, שלא לדבר על חנויות יד שניה ושווקים .
מי*
הצטרפות: 25 יולי 2003, 17:16

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מי* »

יש גם את "כותון" עם דברים גדולים ונוחים מכותנה, וגם את "פלאורס", וגם אצל דורין פרנקפורט אפשר למצוא...
אממ''פ*
הצטרפות: 12 מרץ 2003, 14:51

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אממ''פ* »

מה זה כותון ואיפה ?
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי בת_ההרים* »

ויש את הבסטות עם הבגדים "של הודו" ודווקא שם אפשר למצוא בגדים יפים, צבעוניים, במידות שונות ולא רק לקטנות ובמחירים יחסית סבירים. וגם האיכות טובה ולא מתקלקל אחרי שתי כביסות. וגם במשביר מחסני אופנה מצאתי הרבה פעמים יופי של בגדים.
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי בת_ההרים* »

פלונית אלמונית, כאן במצפה יש ל-דריה בזאר בגדים מקסימים שמתאימים לצרכייך.. בפעם הבאה שאת בסביבה תחפשי אותה...
>נועה זוכרת שאין הנחתום מעיד על עיסתו. ובכל זאת...<
אביב_חדש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מה זה כותון ואיפה ?
"כותון" היא אופנה ממש נוחה. יש שם למידות "לא אנורקסיות" ועד גדולות. תמיד נוח, הרוב כותנה, (והמעצבות, אחיות מקסימות, אבל זה לא קשור) ואם תגידי איפה בארץ, אוכל לכוון אותך. לא מצאתי אתר שלהם.
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

לעניין בגדים למידות בינוניות/גדולות.
אני קונה במתאים לי.
  • איכות/יופי של בגדים - על טעם וריח אין להתווכח. אני מוצאת שם בגדים עדכניים, בגזרות מחמיאות, שמתאימים גם למי שטרם מלאו לה 50.
בגדים של שמנות לחתונות ? זה כנראה בעיניי המתבונן. אם זו דעתך - סבבה! (-: אולי גם תלוי לאיזה סניף מגיעים ומה המבחר שיש שם. כשלבשתי 2 החולצות שקניתי שם לאחרונה, האפקט היה מדהים - מלא ראשים הסתובבו ברחוב (או שזה הסקס אפיל שלי שלא ניתן לעמוד בפניו?D-: ) הייתי ממש מבסוטה. וכשאני צריכה מכנסיים - אני הולכת רק לשם.
  • מחירים - בתחילת העונה אכן חסרי פרופורציה. בסוף העונה כשההנחות מגיעות ל- 50% ולפעמים ל- 70% הם בהחלט מגיעים לרמה סבירה. דוגמא: קניתי שם חולצת טריקו דקה עם שרוול ארוך של For2 שעלתה בתחילת העונה 169 ש"ח - ב- 29.90 ש"ח.
  • ואפרופו For2 - בגדי הריון לנשים רזות+ - לדעתי, ממש ממש יפים ואופנתיים, מטריקו לרוב. מחירים - כמו של מתאים לי.
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ואישה במידה ממוצעת לגמרי של 42 או אפילו 44 שנכנסת לזארה/מנגו/קסטרו ומוצאת שם בגדי ברביות יוצאת מתוסכלת
אני מכירה כמה וכמה נשים במידות 42-44 שנכנסו לזארה/מנגו/קסטרו ובהחלט מצאו שם בגדים. אני מכירה אפילו אחת כזו ש 90% מהמלתחה שלה נקנתה בחנויות הנ"ל. כנראה, צריך לדעת מתי לבוא... המידות שבין 40 ל 44 פשוט נחטפות מהר. ונכון, כנראה הכמויות של המידות השונות לא מתוכננות באופן הכי נבון בעולם.
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי הילה* »

אוי, כמה שהכל נכון. ולא אני לא מסכימה שבמידה 42 44 אפשר לקנות בקסטרו (לזארה ומנגו אני פשוט לא נכנסת). יש להם בגדים יפים, אבל הם עדיין לא גילו שחזה גדול יכול/לפעמים/בד"כ מחובר למותניים צרים או לפחות נורמליים, ולכן גם כשיש להם את המידה הבגד לא ניראה יפה על אשה עם גוף של אישה. אני כן מוצאת לפעמים בSPRINT (גולף וכו) ובמשביר, ולובשת הרבה חולצות טריקו (מהסופרים ומדלתא). מכנסיים קניתי ב SEVENTEEN, שיש להם גם גיזרות יחסית קלסיות (לפחות היו. הדור פוחת והולך).
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

איך יכול להיות שאני נכנסת לפוקס למשל (מתעבת אותם ואת הפרסומות שלהם אבל יש להם חולצות חלקות ופשוטות), לוקחת את המידה הכי גדולה ולא יכולה לנשום מרוב שהיא צמודה עלי?? ואני די רזה. או אפילו מאוד רזה. מה כבר ביקשתי? חולצה רגילה. סתם חולצה. ואני לא מוצאת.
אביב_חדש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

דווקא רציתי לכתוב שבפוקס יש חולצות טריקו אופנתיות, לא רק חולצות בטן, שמתאימות גם לנשים בהריון. הן צמודות, אבל שניתן לנשום בהן. השכנה שלי קנתה כמה, והיא בהריון מתקדם. היא בוודאי לא רזה או קרובה לזה. גם המחירים סבירים ביותר (50 ש"ח).
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

כבעלת מידה 42 אני ממליצה על H&O ׁ(המשביר מחסני אופנה לשעבר), על FLOWERS ועל JAMP
דוקא מצאתי חולצות חמודות ומחמיאות ב פוקס והיו אפילו מידות גדולות יותר.
פריטים מיוחדים אני מוצאת דוקא בשוק הבדואי. ( בימי חמישי בבאר שבע).
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

ד"א - לאחרונה חמותי מצאה לי כמה שמאטעס משובחים. אצל תופרניות כאלה שעושות באזארים-בבתים-בשבת-בבוקר. זו כנראה התשובה לחברות הגדולות.
עדינה_מאוד*
הצטרפות: 26 מרץ 2003, 09:35
דף אישי: הדף האישי של עדינה_מאוד*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי עדינה_מאוד* »

כמה מחכימות שלי: בפוקס יש חולצות צנועות וצמודות במידה (תמר ס היקרה מאוד את צריכה לחפש שם יותר) ואפילו עם שרוולים מכל מיני אורכים.
במתאים לי אני לא יכולה לקנות אפילו בהריון בחודש תשיעי כי הרוחב של הבגדים מוגזם (עבורי זה יכול להיות כמו מן אוהל).

מפני שצניעות בבגדים היא חלק מלחם חוקי אני מרשה לעצמי להגיד - אפשר להראות אופנתי ויפה וכו' עם בגדים צנועים שלא מביישים מצד אחד את הדוסים ומצד שני את צו האופנה. ואגב- הכל אפשר למצוא בשוק. נכון, זה לא תמיד 100% כותנה, אבל זה 100% זול אז אפשר לשחוק בכביסה כשמזיעים הרבה בלי יסורי מצפון גדולים....
עירית_ל*
הצטרפות: 04 מרץ 2002, 09:48
דף אישי: הדף האישי של עירית_ל*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי עירית_ל* »

אמא שלי, נמוכה, די רזה אבל עם טוסיק וירכיים, מוצאת בגדים יפים בדן קסידי, אבל זה לא כל כך זול.
יפעת_הר_אבן*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2001, 05:36
דף אישי: הדף האישי של יפעת_הר_אבן*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יפעת_הר_אבן* »

חברות, בענייני בגדים והתאמתם לגוף האשה האמיתית (המשתנה, המגיב, הרב גוני, הבלתי אחיד וזהו) אין בכלל מה לדבר על תאגידי האופנה פוקס, קאסטרו, זארה ועוזריהם. כל קשר בין הקונפקציות המיוצרות שם (ע"פ קנה מידה הוליוודי פלוס ניתוחים...) לבין הנשים במציאות מקרי בהחלט. .
אני ממליצה (אני מידה 44-46 לפעמים יותר ולפעמים פחות. תלוי במצב רוח שלי או של המעצבים) על החנות "רונצ'ה" בקינג ג'ורג', תל אביב. קצת צפונית לגן מאיר. ליד ארטא. יש שם אוספים מעניינים ומתחדשים יחסית של בגדי מעצבים מקומיים - לא תמיד זול, אבל גם לא תמיד נורא. -הם לא משלמים לי, ואין לי שום כוונת פרסומת. זו המלצה ידידותית גרידא.-
בגדים נשיים, מקוריים, בדים איכותיים ("מתאים לי" משתמשים בסגסוגות של נפט ואורניום, לא? לא עולה על דעתי להכנס לשם. איכס.), צבעים מעניינים וכל מיני. כדאי גם להתעדכן, כי המצָאי מתחלף. אם לא מצאת עכשיו, אולי בעוד חודש.)
גם היחס שזכיתי לו שם היה כ"כ מרענן ונעים (סופסוף לא נתקלתי בפנים צוננות/אדישות של מוכרת נמוכת-מותן ומצח שאמדה את גזרתי והרימה גבה) שמצאתי את עצמי מוציאה שם סכום שהיה הרבה מעל לתכניותיי, אבל בהחלט הצדיק את ההשקעה. אחרי הכל, מוטב להוציא קצת יותר, על בגדים שיילבשו באמת, ולא סתם ישכבו בארון בתנוחת "זה לאחרי הדיאטה". חוץ מזה, נעים להשקיע בעצמי, אחרי שנים של הלקאות עצמיות. מגיע לי, רבאק. מגיע לי גם אם אני לא רומי אבולעפיה, שתהיה לי בריאה.
ד"א - ברונצ'ה יש גם למידות קטנות יותר. ראיתי שם חתיכה פצצתית במיוחד, לפי כל קנה מידה טלוויזיוני, שבחרה בחנות הזו מן הטעם הפשוט שאפשר למצוא שם בגדים נוחים ומיוחדים - ולא להיראות כמו "עוד אחת". או, כמו שאני קוראת להן בחיבה מהולה ברשעות אופיינית: "השיבוטות". עוד אחת. מה ההבדל ביניהן? (אני לא מבינה את הבחורים, בחיי. מה יש להם להסתכל על עוד אחת. ממילא עוד שניה תבוא עוד אחת. ועוד אחת. תלבושת אחידה.)
ושמעתי גם על החנות "עלמה". ברחוב מרכז בעלי מלאכה 9 תל אביב מאחורי שיינקין. עוד לא ניסיתי, אבל הומלץ.
אם יש עוד המלצות תל אביביות, אשמח לקרוא.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מצטרפת להמלצה על רונצ'ה.
מזמן לא ביקרתי שם אבל מה שקניתי שם הפך לשימושי מאוד. זאת חנות שלא הרגשתי בה כמו פיל בחנות ברביות למרות שאני חורגת מהמידות הממוצעות (46 במכנסים. אני חושבת....). יש שם בגדים ל נשים וזה מה שעושה את המקום נעים. זה והיחס.
א_ילת*
הצטרפות: 20 מרץ 2003, 22:23

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי א_ילת* »

כבר מזמן לא קניתי מכנסים. הכלל הראשון: 100% כותנה. אני מוכנה להתפשר כשמדובר בשרוואלים נוחים. הם נמכרים כאן בשוק ב20 ש"ח, בצבעים חזקים ובדוגמאות מעניינות ולחצי מהאנשים באזור יש אותם.
בFOX מצאתי פעם מכנסי כותנה יפות. במחיר סביר. ופעם אחת מצאתי כזה ב"ראש אינדיאני".
אני מוכנה להתפשר על המידה (ממחר- דיאטה!) אבל לא על הכותנה.
וגם עם המלאי המוגבל שיש בחנויות אני לא מבינה איך נשים הולכות ככה.
הילה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי הילה* »

פעם , כשהייתי סטודנטית לתואר ראשון, היתי תופרת מכנסיים לעצמי. אח"כ הלכתי פעם למשהו שיתפור לי מכנסיים, ואח"כ גיליתי את SEVENTEEN שיש להם מכנסי כותנה עם מותן על המותן, אם כי לא נכנסתי אליהם כבר יותר משנה.
עוד_לא_אמא*
הצטרפות: 12 מאי 2003, 08:36
דף אישי: הדף האישי של עוד_לא_אמא*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי עוד_לא_אמא* »

הילה, איפה אפשר למצוא את SEVENTEEN?
הילה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי הילה* »

עוד לא אמא, "סבנטיין" זה רשת חנויות. בחיפה יש להם לפחות שתי חנויות: ליד חורב ובעיר. ראיתי חנות שלהם באחד הקניונים, נדמה לי שקניון רחובות בתחנה המרכזית, אבל לא מצאתי בה כלום. אני קניתי 4 (!!!) זוגות מכנסיים, על פני שנתיים, בחנות שבחורב, ומאחר וכולם עדיין במצב טוב מאד (אם כי הראשונות ספגו דבק מגע באחד מימי היצירה בגן), לא היה לי צורך לבדוק את מצב המלאי שלהם בשנה שנה וחצי האחרונות. אה כן. ויש להם גם תופרת ששולחים לה את הבגדים לתיקונים קלים (מכפלת ולהכניס קצת מותן) בתשלום.בהצלחה.
גלית_ועמרי*
הצטרפות: 06 אפריל 2003, 00:11
דף אישי: הדף האישי של גלית_ועמרי*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי גלית_ועמרי* »

ממליצה גם על קרייזי ליין - קצת יקרים אבל יש שם בגדים נורמלים ועל תמנון ששם אפשר למצוא בעיקר טי שירטס פשוטים וג'ינסים שמגיעים לגובה סביר למדי
ואגב תמנון - קניתי שם לעצמי כמה חולצות מכיוון שמיהרתי מדדתי אחת ולקחתי עוד שתיים מאותו סוג
כשהגעתי הביתה התברר לי שאחת מאלה שלא מדדתי עולה לי בקושי על האף והיא מייד עברה לבתי בת ה-9 שמאוד נהנית ממנה כי גם היא שונאת חולצות בטן וסופסוף יש לה חולצה ארוכה יחסית.
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

קרייזי ליין - נדיר מאד למצוא שם כותנה. חבל.
יוחננית*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יוחננית* »

לגבי תמנון, התפרסם סקר ב- YNET באוגוסט לגבי איכות הטישרטים של תמנון, זארה, קסטרו, פוקס, TNT.
נמצא כי תמנון הם הכי זולים והכי איכותיים, לאחר כביסות רבות הצבעים לא דהו והבד לא התקשה.
פוקס, זארה, TNT - איכות ירודה, הצבעים דהו והבדים התקשו.
קסטרו - בינוני.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

TNT - מישהו קונה את הבגדים שלהם אחרי הקטלוג הפורנוגרפי שלהם? מוקצה!!

על תמנון אני יכולה להעיד מנסיון. קניתי בקיץ הקודם כמה טישרטס וחרשתי עליהם באינטנסיביות, אחכ המשכתי ללבוש אותן גם בחורף, עם בטן גדלה והולכת
בקיץ הזה המשכתי ללבוש אותן. הן לא דהו, הצורה שלהן לא נהרסה והן לא הפכו רפויות בגלל הכביסות המרובות ובגלל שלבשתי אותן עם בטן של חודש עשירי.
אני מקווה שהחולצות שמוכרים שם היום הן חולצות מאותה האיכות.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

TNT - מישהו קונה את הבגדים שלהם אחרי הקטלוג הפורנוגרפי שלהם? מוקצה!!

הקטלוג שלהם הופץ באמצעות ידיעות או מעריב (אני לא מבדילה), ובמקרה קיבלנו אחד (כעונש על כך שקנינו בסכום גבוה בסופר). לקחנו את העיתון כי אישי אמר שאולי כדאי לנתחיל להתעדכן במה שקורה (איפה??) , אבל מרוב הגועל של הפגישה עם הקטלוג כבר זרקנו את כל העיתון (למחזור) בלי לקרוא.

<וגם הפסקנו לקנות בסופר ועברנו לאוכל אורגני בלבד>
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי סמדר_נ* »

איפה כן ניתן להשיג בגדים שמתאימים לנשים (ולא לבארביות)
עוגייה, עוגייה!!
כבר אמרתי, וביקשתי, והתחננתי, ודרשתי, והדגשתי: נא לא להוציא אותי (וכנראה גם את בשמת) מתחומי הגדרת הנשיות. אישי יכעס.
>סמדר מתעקשת, ויש לה מלוא הזכות המוסרית: היא מעולם לא העלתה בדעתה לטעון, שיצור אנושי ממין נקבה במידה 50 איננו אשה<
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

העניין הוא כזה - למרות מגבלות התקציב, אני פשוט חייבת כמה בגדים ראויים.
אני חשובת שלא הייתי בחנות בגדים מאז שמרים נולדה (6 שנים?) רק יד שניה וכאלו.לא רק בגלל הכסף אלא גם בגלל המידות

לאן ללכת?
(מתאים לי לא מתאים לי), אני מוכנה אפילו (איזו הקרבה) לנסוע לתל אביב בשביל זה
הצעות ורעיונות וכתובות יתקבלו בברכה
ציפורת*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 14:47

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי ציפורת* »

ממליצה בחום על חנות המפעל של דורין פרנקפורט, בת"א שוקן פינת קיבוץ גלויות. מידות בינוניות-גדולות, בדים נהדרים, גזרות מחמיאות- וגם המחירים לא בשמיים.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יערת_דבש* »

הייתי החודש ברנואר, אני לא פיצית במידותי והיו הרבה דברים מתאימים, קצת אופנתי כזה שם אבל יצאתי עם כמה פריטים וכמה שנשארו יתומים למרות שרציתים.
בגדים איכותיים שלא יתפרקו עוד שנה (ראה פוקס).
עידית*
הצטרפות: 16 פברואר 2003, 21:20

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי עידית* »

מכנסיים יפות שיושבות כמו שצריך על הגוף אצל יעל אורגד. מאוד יקר אבל משתלם בסוף עונה.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

יעל אורגד
אני מכירה מישהי שנקראת כך והיא ממש ממש לא מעצבת אופנה.
יוחננית*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יוחננית* »

יש חנות מפעל של "מתאים לי" באזור התעשיה החדש בנתניה (פולג). גם בגדי הריון וגם מידות גדולות, ממש ממש לא יקר.
אמא_של_אופק*
הצטרפות: 13 יולי 2001, 23:15
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_אופק*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אמא_של_אופק* »

אחרי שבועיים של קורס ברמת אביב ושעות חרישה של הקניון... הכי אהבתי את הבגדים של סאקס. נחכה לסופעונה.
נועה_ברקת*

חנויות בגדים לנשים

מישהי שמעה על גנימד?
יפעת_הר_אבן*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2001, 05:36
דף אישי: הדף האישי של יפעת_הר_אבן*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יפעת_הר_אבן* »

פלאוארז Flowers כבר אמרנו?
יש עכשיו מבצעים מטורפים שם. בגדים יפים ומיוחדים לנשים עם גוף ונוכחות... ;-)
יש להם הרבה סניפים. אני מצאתי בקניון עזריאלי. מהיכרותי הארוכה עם הבגדים שלהם אני יכולה להעיד שנעשה שם איזה שינוי עיצובי מסויים לאחרונה, והבגדים קצת יותר "לבישים" מקודם (עניין של טעם. קודם הבגדים היו קצת צעקניים בעיניי. מישהו כנראה נרגע שם, או אולי אני התפתחתי בכיוונים חדשים...)
חלי_ש*
הצטרפות: 24 נובמבר 2003, 01:32

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי חלי_ש* »

בנות, בנות, אני רוצה לשתף אתכן בבעיה שלי שאולי תראה להרבה מכן קצת "פלצנית" אך לא זו הכוונה. אני לובשת מידה 34 , כן, 34 קראתן נכון, אך כאן בדיוק הבעיה. כמעט ואין למצוא מידות קטנות ביותר. ברוב החנויות, גם לכאלו שמחזיקות בדר"כ מידות קטנות, יחסית, אין מידה 34. זה מתחיל ממידה 36 (או medium בזארה) כולל רנואר, קסטרו, מנגו וכל שאר ירקות...
קשה לי מאוד למצוא בגדים, ועוד יותר קשה זה שאף אחד לא חושב שזו באמת בעיה (כולל חברותיי הקרובות).
נועה_ברקת*

חנויות בגדים לנשים

קצת מחוויותי בדרך לבגדים הנכספים
תל אביב - חנות המפעל של דורין פרנקפורט ברחוב שוקן, דרום תל אביב. בחמש סוגרים. מצאתי חצאית קטיפה שחורה ומכסי קטיפה בורדו - יפים ויקרים. חלק עליון לא נמצא. כנראה שבעלות התחת הגדול צריכות להיות בעלות חלק עליון צר יותר...
אחר כך הגענו לעונות - בגדים מזעזעים לטעמי, במידות גדולות, הכל סינטתי ובצבעי שחור אדום. יצאתי מיד. מישהי המליצה לי על אופנת קדם ששון - דיזינגוף 113, משהו כזה, בגדים יפים מאד למידות גדולות, כל פריט בסביבות 500 ש"ח. יצאתי, אחרי מישוש קל ופנטוז על העושר.
אחרי יומיים נסעתי לכותן בקריון וכמעט רציתי לקנות את כל החנות.... קניתי רק חלק ועכשיו אני מרוצה
<מקווה שהפעם הבאה לא תהיה בעוד חמש שנים>
איש_אחד*
הצטרפות: 06 ינואר 2004, 12:28

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי איש_אחד* »

אי אפשר היה להתעלם משיחת הנשים כאן בקשר למידות גדולות,מאחר וגם אשתי לא בדיוק בקבוק טמפו (חיוך)
אך תמיד לבושה היטב,ועלה בדעתי לחלוק את המידע עם הגולשות.
היא רוכשת את בגדיה בחנות חמודה בגבעת עדה , ותמיד...אבל תמיד יוצאת עם חיוך ועם קולקציה.
החנות נמצאת ליד קופת חולים מאוחדת (היחידה במושבה) ונקראת " יה-לי " מידות גדולות............בהצלחה
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי עוף_החול* »

גם לי יש בעיה עם בגדים
הבעיה היא שאני גבוה-ה-ה-ה. אני לא שמנה אבל בהחלט גבוה באופן משמעותי מהממוצע.
העינין הוא שבארץ מאד קשה למצוא בגדים לנשים גבוהות. אפילו מידות גדולות הן לנשים רחבות ונמוכות (נמוכות ממני)
נמאס לי לקנות מכנסי גברים. אולי מישהי יודעת על חנות בגדים (לא מותגים) שתופרת בגדים לנשים ארוכות?
אממ''פ*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אממ''פ* »

טוב,
אני בתל אביב איפה יש "כותון" קרוב אליי?
אני צריכה לצאת לקנות לעצמי בגדים.
אמא_מתחדשת*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2003, 22:36
דף אישי: הדף האישי של אמא_מתחדשת*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אמא_מתחדשת* »

בקי גם אני גבוהה וזה באמת קשה למצוא מכנסיים (היה תענוג לגור באמסטרדם מהבחינה הזאת)
אין לי עצה ספציפית, אבל עם מודת הפלטפורמה בנעלים פתאום הרבה מכנסיים התחילו להתאים לי.

>מה שכן כבר הרבה זמן לא עשיתי קניות או אפילו הסתובבות חנויות ואולי המודה הזאת עברה חלפה לה<
חבצלת_השרון*
הצטרפות: 01 דצמבר 2003, 19:34
דף אישי: הדף האישי של חבצלת_השרון*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי חבצלת_השרון* »

שואלת גם כאן: רוצה לדעת אם מישו מכיר חנות די שנייה שתשמח לקבל בגדי "דתיות" מחויטים כאלה (כל מיני בלייזרים וז'אקטים), חלקם ממש חדשים וגם היתר יפים ויקרים.
אממ''פ*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אממ''פ* »

אני אשמח לקבל בלייזרים מחויטים אם הם לא מניילון,כי אני לא אוהבת את הלוק הזה, אבל דברים מעניינים יתקבלו בברכה!
רייצ'ל*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 10:11

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי רייצ'ל* »

אממ"פ - כותון יש בביאליק 36 בר"ג (היה גם בעזריאלי אבל נסגר).
בקניון סירקין בפתח תקווה יש חנות עודפים.
יוחננית*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יוחננית* »

יש גם כותון בקניון רננים ברעננה
לימור_ליברמן*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 23:59
דף אישי: הדף האישי של לימור_ליברמן*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי לימור_ליברמן* »

יש את "גיפסי ריינבו"(Gipsy Rainbow) בכפר סבא.
זאת בחורה בשם שרון שמעצבת בגדים בסגנון הודי/זרוק/מגניב אבל מה זה באיכות!
ובכל מיני דגמים, גדלים (נדמה לי עד 48) טוניקות,חצאיות,מכנסיים,חולצות,שמלות ועוד (לעיתים יש אף לילדים)
יש מכירות אצלה בחצר כל שבועיים נראה לי,וכמובן אפשר לבוא גם בזמן אחר,רק בתיאום מראש.
מומלץ,יפה,מקורי.מיוחד וממש לא יקר.
מספר הטלפון שלה-054-969129.
תהנו.
הילה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי הילה* »

על מה אתן ממליצות בחיפה?
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי טלי* »

היום נסעתי לשינקין לקנות בגדים . אומנם מכירות סופעונה כבר התחילו לפני חודש ונזכרתי מאוחר, אבל זה הזמן הראשון שהתפנה מאז.............חישוב קצר מראה שמאז לפני 3 שנים בערך. הנעליים שלי בלויות ואני לובשת בגדים לא מתאימים.
אז ככה, עדיין ניתן היה למצוא בגדים במכירה, אבל כמובן לא הרבה. נעליים לא מצאתי בכלל (נורא יקר) .
יש מכירה בהגרה 50% הנחה על כל פריט, ופריט שלישי במתנה! קניתי ב440 שקל 3 זוגות מחוייטים מקסימים. אני בגודל ממוצע 38-40 וזו המידה הקטנה ביותר שיש שם, הרב לנשים גדולות יותר.
בקן ולא יש יופי של ג'ינס אבל היה יקר מדי (330) אז קניתי שתי חולצות טריקו יפות ונראות איכותיות ב50 שקל
המשכתי לחנות בשם "פשוט" שם יש בגדי מעצבים. נורא יקר, אבל בסופעונה מצאת י חולצה מדהימה מחוייטת ב100 שקל .
יש לי חברה שבאופן קבוע קונה בהגרה ואז תופרת בגד דומה לפי הרעיון העיצובי. אני מאד אוהבת את דורין פרנקפורט אבל היא לא תמיד מתאימה לבעלות חזה, ועכשיו יש שם מכירת סופעונה. ראיתי בעזריאלי מחירים ממש אטרקטיבים, רק ש1 לא נסגר לי על החזה ו2 ענק עלי בכתפיים.......
יפעת_גת*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2001, 12:42
דף אישי: הדף האישי של יפעת_גת*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי יפעת_גת* »

גם בגדים של "ביקלה" מתאימים לא רק לברביות וגם לא רק לצעירות
הם עורכים מכירות בסטודיו ליוגה ששבעלותן ובעוד מיני בתים נבחרים ברחבי הארץ
הבגדים מעוצבות ע"י שתי מורות ליוגה ומיוצרים בהודו לדרישתן, הלוק הודי אך לא זרוק והבדים מיוחדים תמיד
במכירה האחרונה שהייתי ראיתי בת- אמא - וסבתא יוצאות כל אחת עם שקית לעצמה
מה שכן הבגדים יישמרו יותר טוב בכביסה ביד - שזה השקעה שצריך לקחת בחשבון.
גע_בי*
הצטרפות: 26 מרץ 2005, 20:24

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי גע_בי* »

המכירה הקרובה מתקיימת במרכז איינגאר יוגה שבנווה צדק ב8-9 לאפריל (שישי-שבת ) מ10 בבוקר עד 7 בערב. אפשר גם לשלוח מייל ל [email protected] על מנת להיכנס לרשימת הדיוור .
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הכי מומלץ לקנות בגדי הריון בשוק ראש העין , בהריון שלי קניתי שם חולצות מהממות ב 30 -40 ש"ח גינסים ב50 על החולצות יש את הסמל של רמי לי , ואריסטו יכול מאוד להיות שזה גנוב אבל למי זה איכפת הרי הגונב מגנב פטור וזה מה שעושים בחנויות של רמי לי , וכל החנויות האלו
תום*
הצטרפות: 29 מאי 2005, 02:53

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי תום* »

וידוי קורע-לב.

מדי פעם אני הולכת עם בן-זוגי לקנות בגדים.

הלכנו כמה פעמים ל"רנואר", רשת אופנה לנשים. הוא כל פעם יוצא עם מכנסיים מ-א-מ-מ-ו-ת שיושבות נפלא על האגן הצר שלו.
לעומת-זאת, אני מעולם לא מצאתי שם מכנס שעולה על האגן שלי (הנשי). המכנסיים עוברים את הברכיים ונתקעים בירכיים.

אוף.

אולי כדאי להעביר את ההודעה לדף המלצות על חנויות לבגדי-גברים.

מצד שני, כשהלכנו שנינו יחד ל"זארה" יצאנו שנינו עם בגדים רבים. הג'ינס האהוב עלי בא משם.
מהאגף של בגדי הגברים, כמובן.
יושב עלי יופי.

גם החולצות שזוגי קנה באגף הנשים יושבות עליו נפלא.

אז הנה, טיפ:
זארה MEN.
אח'לה מקום למכנסי נשים.

ובכל-זאת לא צריך להעביר את הודעתי מקום, מסתבר.
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

"3 אחיות", בזכרון.
בגדים נושמים, רחבים, שמחים נוחים וממש יפים.
הולכים במדרחוב, וברחוב הראשי שחותך אותו - פונים ימינה ומצד ימין. קצת בפנים, יש חניה מהמדרכה לכיוון החנות.
נבי_ארנבי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2006, 08:55

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי נבי_ארנבי* »

את שלושת הימים האחרונים החלטתי להקדיש למציאת שמלה נאה וחביבה .
אני בחורה גבוהה במידה 44 , אין חנות באשקלון שלא הפכתי אותה מכול הכיוונים :גולף ,קריזי ליין בוניטה, בלי שם, רנואר כול השמלות מיוצרות עד מידה 42 ואין מה לדבר על איכות הבד המקומט והמצוקמק. השנה הנוככית לא הצלחתי לקנות כמעט דבר מלבד חולצות של תמנון בתחילת העונה מה אומר מ ד ה י מ ו ת לאחר כביסות שימושיות ויפות רק חבל שהמעצב סיים את השרוול מאחרי המרפק !
ברנואר מדדתי 3 שמלות יפיפיות אך קטנות קמעה במידה.
יש למישהו / י עצה איכן אני מוצאת שמלות בגיזרה בובתית במידה המתאימה
תודה מראש
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

ולרזות אין בגדים.
כלומר לרזות יש בגדי נערות, אבל לרזות אין בגדי נשים. ככה זה, או שאת נערה או שאת מלאה, אישה ורזה לא הולך ביחד.
לא רוצה ולא רוצה לקנות בפוקס.
פלוני_אלמונית*

חנויות בגדים לנשים

שלום אם תוכלו לעזור אשמח מאד בעוד מספר ימים יש לנו חתונה במשפחה ואני מחפשת שמלה יפה באזור נתניה היכן אפשר למצוא שמלה מחמיאה ואלגנטית
פלוני_אלמונית*

חנויות בגדים לנשים

אני מחפשת שמלה סקסית יפה מידה 40 עד 400 ש"ח איפה אפשר למצוא משהו פגזי כזה
מניקה*
הצטרפות: 26 נובמבר 2002, 23:37

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מניקה* »

מציעה לך לנסות בשדרת המעצבים (מקוה שזה השם הנכון)
זה נמצא באזור התעשיה הישן על הכביש הראשי
בחלק שקרוב לשכונה החדשה בערך מול אורט
יש שילוט זה בקומה השניה או השלישית

ויש גם את בגדי המעצבים במרתף בשפיים
נעיםפה*
הצטרפות: 25 מאי 2008, 11:54

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי נעיםפה* »

פלוני אלמונית (30.05.2008 23:50):
בזמן האחרון הבנתי שאני כבר לא מלאה, אני שמנה sad הייתי מאוד רוצה לחיות בשלום עם עצמי אבל אני לא ובינתיים מחליפה שלוש דיאטות ביום!! וגומרת את הערב על חבילות במבה ושוקולד. אני כמעט בטוחה שיש לי הפרעת אכילה אבל עוד לא הוצאתי את עמצי מהארון. אולי בקרוב אפתח על זה דף.
עד אז... אני מחפשת בגדים. כרגע אני בעיקר בטרנינג גם אם מדובר בארוחות ערב משפחתיות ואני ממש לא מרוצה מכך. היום למשל הצלחתי להיכנס למידה 46 בחנות מוכרת וסטנדרטית אבל זה לא ממש היה יפה לי. בקיצור, איפה לחפש?
אני סך הכל רוצה איזה מכנס שחור (אלא מה happy) שיחמיא לעכוזי הרחב וירכיי מלאות הצלוליטיס. גם שרוואלים יפים יתקבלו בברכה. מבקשת את הצעותיכן היכן לחפש.
תודה @P
אביטל צ (31.05.2008 00:18):
היום למשל הצלחתי להיכנס למידה 46 בחנות מוכרת וסטנדרטית אבל זה לא ממש היה יפה לי. בקיצור, איפה לחפש?
hug
בחנויות למידות גדולות:
מתאים לי
עונות
לילית וורדה
גם ב jump יש קצת
קרייזי ליין
הגרה
אישה אישה
לחלק מהרשתות הנ"ל יש חנויות עודפים, שווה להכנס קודם אליהן
תעשי חיפוש בגוגל כדי למצוא רשימת סניפים

דברים פשוטים וזולים יותר תוכלי למצוא בשווקים, בהרבה מהם יש דוכן אחד או שניים שמחזיקים מלאי למידות גדולות
ולפעמים גם בחנויות הקטנות, אני למשל מוצאת לפעמים בחנויות שמיועדות לנשים דתיות.

ולפעמים גם בחנויות יד שנייה אפשר למצוא

אם תצייני מיקום, יהיה אפשר לעזור לך יותר
פלוני אלמונית (31.05.2008 01:04):
אני סך הכל רוצה איזה מכנס שחור (
תנסי "בורדו", "נפרטיטי", H&O חפשי באינטרנט כתובות שלהם.
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי מיה_גל* »

נסו את "לולי" www.luli.co.il
היא מעצבת בגדים שמחים, נוחים מבדים טבעיים.
נמצאת במושב אמץ שבעמק חפר.
אמא_לתמרה*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 16:14
דף אישי: הדף האישי של אמא_לתמרה*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אמא_לתמרה* »

אני קניתי בגולף בגדים נוחים ומדהימים !!! יש מידות לנשים גדולות היה לי כייף חווית הקנייה הייתה מדהימה בהצלחה
נורית_מאור_שביט*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 12:57
דף אישי: הדף האישי של נורית_מאור_שביט*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי נורית_מאור_שביט* »

אני אמנם לא חנות, ונכון שאין הנחתום וכו' - אבל ראיתי את פניתך ב ככר השוק ואני חושבת שאני יכולה לעזור לך.

יש לי מכנסיים שחורים (וגם בהרבה צבעים אחרים) שמחמיאים לרוב הנשים - גדולות וקטנות - ונוחים ביותר (מעבר לעדות הנחתומה על עיסתה, זהו פשוט המוצר ש"הולך" אצלי הכי הרבה מזה שנתיים, כי נשים חיות עליו).
יש גם דברים נוספים שאולי ימצאו"ח בעיניך.

את מוזמנת לבוא אלי או לאחת ממכירותיי (המפורסמות ב ככר השוק), וגם ניתן למצוא את המכנסיים האלו בחנות "מעגל אישה" בכפר רות.
@} @} @}
פלוני_אלמונית*

חנויות בגדים לנשים

נסי בחנויות של "אריסטו שמט" יש להם מכנסיים שחורים יפים - סטרץ'
(ולגבי הפרעת אכילה, אם תחליטי "לצאת מהארון" ממליצה על O.A)
שבוע טוב ובהצלחה
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

אני רוצה להמליץ על חנות ברמת-גן שאני מאוד אוהבת.
'חמצן', בביאליק 33 רמת גן.
(כשנכנסים לביאליק מז'בוטינסקי עם הפנים לאורדע - אז זה מימין, קצת אחרי ככר אורדע, ממש אחרי העירייה, ומול חנות הספרים 'פורת')

תמיד כשאני מגיעה יש מבחר גדול, והמבחר מתחדש כל כמה ימים.
יש דברים פשוטים ודברים יותר 'פנסי'.

המחירים די זולים לדעתי, לפחות יותר מרוב החנויות האחרות ברחוב.
יש את הדברים הפושטים האלה כמו גופיות, מכנסי טריקו וכאלה - שזה ממש בזול (לא זוכרת בדיוק. נגיד 10-20 ש"ח).
חולצות נגיד 30-50 ש"ח. (אולי יש גם בפחות)
מכנסיים אפשר למצוא ב- 50-100 ש"ח. ואפילו מכנסיים מאוד יפים.

היום קניתי שתי שמלות שחורות לערב ממש יפות ומחמיאות - אחת ב-100 ש"ח ואחת ב-50 (לא האמנתי שכזאת שמלה יפה כלכך בזול).

המוכרות מאוד נחמדות ועוזרות.
ועוד דבר חשוב - זה לא רק לברביות. (עובדה שאני מוצאת שם דברים :-))

מה שכן, בעבר זו הייתה חנות אחת. והיום ראיתי שזה מחולק ל-2 חנויות.
אחת היא חנות של מותגים - ואליה לא נכנסתי. אז אני לא יודעת את טיב הבגדים שם ואת המחירים.
אבל בחנות השנייה - הייתי מרוצה כמו תמיד.
וכמו תמיד יצאתי עם שקית מלאה כל טוב.

(תמיד אני עוברת בביאליק חנות חנות עד שאני מגיעה לשם, ואז אני מצטערת שלא מיד התחלתי שם)
כוסית_אש*
הצטרפות: 06 מרץ 2012, 13:19

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי כוסית_אש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני מציעה על גונג בבאר שבע יש שם בגדים במחירים סוף חולצות ב10 שח גינסים ב80 ומאלפים חולצות מאלפות גקטים אנני קניטי משם 8חולצות מאלפות ו4 גינסים וגקט כדי להיכנס אני מציעה!!! -_-
חובה להיכנס תנסו לפחות .!!!
רונית*
הצטרפות: 03 מרץ 2002, 22:31

חנויות בגדים לנשים

שליחה על ידי רונית* »

יש המלצה לחנות מידות גדולות באזור פרדס חנה?
עדיפות למוצרים מקומיים (תוצרת הארץ), ועדיף גם חנות פיזית לא ברשת, שאוכל ללכת למדוד.
תודה
שליחת תגובה

חזור אל “דפי בית של עורכים שבהם דיונים וטיפים”