כואב הלב

כואב_הלב*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2022, 04:51
דף אישי: הדף האישי של כואב_הלב*

כואב הלב

שליחה על ידי כואב_הלב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום אני ילדה שעולה לתיכון אני חרדיה ואני מאוהבת בילדה מכתה מקבילה יחסית קשה לפני בערך שנה הייתי מאוהבת בה באותה צורה מעכשיו ואז לא יודעת מה קרה היינו אז קצת חברות ולאט לאט ירד לי ממנה התחלתי את השנה הזאת בלי לחשוב עליה ואז ניכנסה ילדה אחרת לסיפורהיא חברה טובה של הילדה שאני מאוהבת בה ואמרתי לה שפעם הייתי מתוסבכת על ילדה מהכצה שלך והיא שאלה אותי בכל היזדמנות מי זה אני מאד התחרטתי דנפל לי דהייתי דלוקה על מישהי בכתה שלה ואז יום אחד אמרתי יודעת מה אני מגלה לך מי זה ואמרתי לה עבר בערך חודש ולא יודעת מה קרה היא מגיעה אלי לכתה ואומאת לי שבטעות היא גילתה את זה לחברה שלה אני מאד התפדחתי מאדד התביישתי לעבור לידה וגם היה ניראה שהיא מתפדחת ממני מאד ואז באיזהשהו שלב חזרתי להיות מאוהבת בה ואז אני כבר לא התיחסתי לזה כי כבר לא היה לי מה לעשות עכשיו במשך כל זה היה לנו רישומים לתיכון ואני כמובן נירשמתי לתיכון של מי שאני אוהבת והתקבלתי ועכשיו אני שמרתי קשר עם הילדה שגילתה את זה למי שאני אוהבת והמשכתי לדבר איתה ויצא לה לא פעם לומר לי שגם הילדה הזאת חושבת שאני ילדה חמדה ומאד רוצה להיות חברה שלי..... ושהיא מתוסבכת עלי ועוד בסיגנון טוב אני מאוהבת בה ברמה של לשכב איתה ודברים מלוכלכים אז זה לידי מאד בקטנה( גם שיכול להיות שהיא אמרה את זה בישביל לנחם אותי שהיא גילתה את זה למי שאני מאוהבת בה והגיוני שזה בכלל לא נכון) אבל רק לשמוע שהיא מתוסבכת עלי קצת גם אם זה לא בטוח זה עושה לי משהו קיצור עוד שבועיים מתחילים לנו הלימודים ואני לא יודעת מה לעשות איך אפשר להוריד את הרגשות המשוגעים האלה היא אמורה להיות סך הכל חברה שלי אני גם לא יודעת מה לעשות כי אני יודעת שאם היא תחחבר אם איזה ילדה חזק מאד ועלי לא תסתכל אני מאדדדדדד יקנה ואני לא ידע מה לעשות איך אני יכולה להוציא את הרגשות או לפחות להחליש אותם???????

חזור אל “דפים אישיים”