כובע רחב פלוס

with_passion*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של with_passion*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי with_passion* »

הפנטזיה: כובע מחומרים טבעיים בלבד, רחב ככה שהוא עושה צל מכל הכיוונים על כל הגוף כמעט, סוגר מינימום מרחב ראיה, עמיד נגד מים, שאפשר למעוך ולקפל ולשבת על ולהתעלל, עם כיס אחד לפחות (עדיפות לצד הפנימי של הכובע.. כיס סודי כזה..) שנסגר כמו שצריך ולא מאבד פינצטות, עם רצועה נוחה אחת לפחות כדי שלא יעוף, מחזיק עשור לפחות מחומרים שאפשר לתקן בקלות, לא חם מדי, לא מזיע..

חוץ מלחלום, יש לי גם רעיונות: כובע מבד 100% המפ או כותנה - עם פתחי אוורור - עם חישוק גמיש שמחזיק אותו פתוח אבל מתקפל לשליש (בדומה לכילות חישוק).. אבל עד אז - זה מה שמצאתי ששואף לאידיאל:
  • הכובע ש{{}}יעלי לה מוכרת ב-40 שקל: קניתי אותו ובעזרת הקהילה הצלחתי להביא אותו אליי לטיול האחרון (לקטים מטיילים תמונות בקרוב, עם הכובעים..). היתרון הראשון (במיוחד כשהיינו שניים) היה ה-LOOK בטרמפים ובכלל, הם נראים משהו מיוחד וחיובי.. הייתה לנו נסיעה קלילה הלוך ושוב (בניגוד לאחרים מהאזור..) - והנהגים הריעו לחזות שלנו.. במיוחד לכובעים. הם אכן גדולים מספיק. חסרונות לא חסר.. הקש נתפס בשערות, הם גדולים אבל לא גמישים, וקשה להכנס איתם לטרמפים או בכלל להיות איתם במקומות סגורים יותר, אפילו שביל צר.. או לעבור גדרות.. והמחיר של הכיפוף הוא כבד. כמו כן, קצת טל והם מאבדים צורה.. השרוך עלוב ולא נוח. עכשיו, חשבתי לשדרג אותם עם בטנה מבד נעים וקליל (ימנע יתפסות בשערות) - ועם כיס בבטנה, וגם להחליף את השרוך - אבל, כרגע נראה שמהירות הבלאי שלהם מהירה מדי בשביל להצדיק השקעה. אנחנו עוד נראה כמה זמן הם מחזיקים - אבל התרשמות ראשונית היא שהמחיר יקר ביחס למהירות הבלאי. זה אמנם נמכר בארץ מתוך הקהילה - אבל זה ממש לא מקומי ומי יודע באיזה תנאים מייצרים אותם.
  • טילי T2 - החברה הקנדית הזו מוכרת כובעים כולה - ומשקיעה המון בלתת לקונה הרגשה שהוא קנה את הדבר הכי טוב בעולם... כשגיליתי אותם לפני כמה שנים.. הם בהחלט השאירו חותם.. הכובעים באים עם אחריות לכל החיים - אם מאבדים את הכובע בשנתיים הראשונות מקבלים חדש בחצי מחיר.. המודל הספציפי הזה עשוי מכותנה - הוא המודל הכי רחב שלהם, יש כיס סודי כמו שאני אוהב (נסגר עם סקוטש - חסרון), יש גם רצועה שסופחת ומנדפת זיעה, הכובע צף במקרה ונפל במים.. ועוד כל מיני. המחיר בהתאם $69, אין בארץ - יופי של מתנה לאבא ליום הולדת עגול.
  • main]טקסס שייד וויד page[/po]=product info&cPath=14 62&products id=14 - רק גיליתי עכשיו - טוענים בדף שהכובע עשוי מpalm leaf??? לא ברור לי... כובע רחב מאד - ולא "נשי" במובן המקובל. לפי מה שכתוב, אפשר למעוך, לשבת על, לגלגל.. וכל מה שצריך בשביל להחזיר אותו לצורתו המקורית זה להרטיב אותו.. לא זול ב-$40.
  • יש כמה כובעים לא רעים של OR, למשל transit]זה sun hat[/po].html - עשוי מכותנה, צף, אחריות לכל החיים $28, או halcyon]זה sombrero[/po].html - שעשוי מחומרי הייטק נגד מים\שמש, ב-$35 - רחב יותר.. וגם sombriolet]זה sun hat[/po].html
  • מלבד זאת יש לי כובע ורוד רחב שמצאתי בארגז התחפושות של מומו.. הוא נקנה לפני כמה שנים על ידי ידידה מתל-אביב - הוא "נשי" ומיוחד.. אבל לאו דווקא עוזר בטרמפים. הוא עשוי מחומרים מלאכותיים - אבל אפשר למעוך אותו לגמרי והוא מאד עמיד. אפשר לראות תמונות בטיולים האחרונים (למשל - למרות שאין לו שרוך הגמישות שלו עוזרת לו לא לעוף.
אז זה מה שמצאתי עד עכשיו.. אשמח לחלופה אנרגטית בדף זה - לשמוע מה מצאתם אתם ששואף למימוש הפנטזיה הנ"ל. יש לי מישהו שמגיע מארה"ב לקראת סוף החודש - ואני כרגע נוטה לכיוון ה-T2 שנראה לי הכי קרוב לפנטזיה כרגע.. אני מקווה שיצוץ אחד משומש ב-ebay עד אז בגודל הנכון. (Style]יש שם W0QQitemZ320282523106QQihZ011QQcategoryZ155188QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[/po] כרגע אחד משומש חד פעמית למכירה להיקף ראש של 57 ס"מ - קטן בשבילי - אבל אם מתאים לכם - זה בחצי מחיר!)
חני_תה*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2007, 01:04
דף אישי: הדף האישי של חני_תה*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי חני_תה* »

יש לי טילי, באמת כובע נוח אבל לא מצל מספיק.
הוא צף כיון שיש לו מעין חתיכת פלסטיק כמו קלקר בקודקוד. ניתן לשלוף אותה אם לא מעוניינים.
נראה כמו חדש גם לאחר שימוש רב.
טיילתי איתו במשך שנה שלמה, כל יום.

אני תמיד עם כובע ויש לי אוסף כובעים לא קטן.
עכשיו אני חובשת את ה adventure hat של"http://www.sundayafternoons.com" . עשוי מחומרים קלים להפליא (לא כותנה), ממש לא מורגש על הראש. בעל מצחיה רחבה מאד 4 אינץ. מאחור אין מצחיה קשיחה אלא מעין כפיה המכסה על העורף.
היתרונות: לא עף ברוח, טוב לאופניים גם מתחת לקסדה, קל ומאוורר וממש לא מורגש על הראש, מצל על הפנים לחלוטין, אינו פוגם בשדה הראיה, אינו מתבלה בקלות, מתנקה בקלות בכביסת יד, אינו מזיע, נאה, בתי אוהבת אותו מאד, עשוי מבד החוסם קרינת UV, פתחי אוורור בצדדים, צף, מתייבש מהר מאד, לדעתי יחזיק מעמד יפה לפחות עשור.

החסרונות: החסרון המרכזי הוא שאסור לקפל את המצחיה, ניתן לגלגל אותה. קיפולים עדינים לא פוגעים בצורה שלה ומתיישרים עם השימוש. אין כיס נסתר. המחיר. ניתן לקנות אותם במבצע ואז זה יותר זול.

יש לי עוד כובע, מבד כותנה, מצחיה עוד יותר רחבה, הוא לא עלי כרגע, כשאגיע הביתה, אפרט עליו. ניתן למעוך אותו והוא מאבד צורה אבל בהרטבה ניתן לעצב אותו חזרה לצורה הרצויה.
with_passion*

כובע רחב פלוס

תודה חניתה!
האם הטילי שיש לך הוא ה-T2? המודל הזה רחב יותר משאר הטילים..
חני_תה*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי חני_תה* »

עד כמה שזכור לי, לא. אבל אני צריכה למדוד, לא הבאתי את הכובע הזה לנווה איתן... נשאר בירושלים.
מירב_דן*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2007, 20:40
דף אישי: הדף האישי של מירב_דן*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי מירב_דן* »

הי חניתה
כתבת שהכובע אינו מזיע :-D
וודאי התכונת : מנדף זיעה.
זה יתרון משמעותי.
הכובע הקודם שלי לא היה מנדף מה שגרם לי להשאר עם הזיעה ולכובע להשאר עם דהיה של הצבע מעל המצח.
היום ברור לי שזה אפקט שמאוד חשוב לי.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי יעלי_לה »

אופק, תודה. באמת רציתי לשמוע פידבק :-D

שמהירות הבלאי שלהם מהירה מדי
אבל התרשמות ראשונית היא שהמחיר יקר ביחס למהירות הבלאי
אני מוחה בתוקף.
לפי מה שאני קוראת בין השורות, אתה ממש מתעלל בהם. אני מוצאת שהם עמידים בטירוף יחסית לכובעי קש.
(אני יכולה למחות על עוד כמה דברים, אבל לא אכנס לזה...)

@}

(קצת מצחיק אותי שפתחת דף על כובעים :-D)
הילה_ב*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 00:34
דף אישי: הדף האישי של הילה_ב*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי הילה_ב* »

איך אפשר להשוות מחט לתחת?
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

יש כובעי בד רחבים ומוצלחים בחנויות טיולים- ריקושט למטייל ועוד.
גם אני חשבתי לתפור פנימית לכובע שיעלילה מוכרת.בעיקר בגלל שהקצוות ניתפסים לי בשיערות כל הזמן ולא נעים לי המגע של הקצוות על המצח. זה דוקר. רצועת בד באיזור המגע בין המצח לכובע תעזור. אך אני חוששת שתפירה לתוך הקש העדין תפורר אותו.
למדתי לקלוע כובעים מסוף או עלי דקל. יום אחד אנסה לקלוע כובע באמת רחב שוליים.
מעניין אותי למצוא הוראות לתפירה עצמית של כובע בד רחב שוליים. זה גם משהו שהייתי שמחה להתנסות בו. חלילה יצור המוני...
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי ריש_גלית* »

אופק, תודה על הדף. אני עדיין מתלבטת בקשר לכובע של יעלי לה ומה שכתבת עוזר לי להתפקס. רציתי רק לסייג את הביקורת שלך בעניין המחיר - זה מחיר ממש נמוך לכל כובע קש סביר. כובע קש הכי פושטי שתמצא בדוכן הכובעים בשינקין פינת אלנבי יעלה לפחות 30 ש"ח.
בקשר לכובעים ש חני תה מדברת עליהם - למה כולם תמיד אומרים כמה הם יקרים ולא כותבים מחיר?
בקיצור, איפה ובכמה אפשר למצוא כובע כזה בחנויות בעיר?
שרה_לה*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2002, 10:38
דף אישי: הדף האישי של שרה_לה*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי שרה_לה* »

200 ש"ח. שווה כל גרוש.
אני אבקש את רשות היבואן לפרסום. אולי יותר פשוט ממישהו שנוסע ארה"בה.
חני_תה*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי חני_תה* »

מחירים יש באתר של הכובעים שקישרתי אליו.
כובע מבוגר לפני הנחה ולפני משלוח 180 כובע ילד: 100
יש יבואן בארץ, לא מכירה את הפרטים.
אני בחרתי לרכוש את הכובעים שלנו באינטרנט כיון שיצא יותר זול מאשר לקנות בארץ (כיון שקנינו את הכובעים במבצע, אבל שילמנו משלוח 14 דולר) וגם יכולנו לבחור את הדגם והצבע.
בזמנו, לפני שנתיים, היבואן ייבא רק דגם אחד ובמגוון צבעים מאד מצומצם. לא יודעת איך זה היום.
חני_תה*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי חני_תה* »

הי מירב, מה את עושה כאן? נכנעת למדיום הווירטואלי?
with_passion*

כובע רחב פלוס

שלומות,

לפי מה שאני קוראת בין השורות, אתה ממש מתעלל בהם. אני מוצאת שהם עמידים בטירוף יחסית לכובעי קש
לקחתי אותם לטיול אחד - עצרתי איתם טרמפים - הלכתי איתם - לא ישבתי עליהם - לא קיבצ'צ'תי אותם.. דווקא שמרתי עליהם.. אני יודע שזה קש ולכן אני מתייחס אליהם בעדינות. וזה רק טיול אחד.. ואני פשוט רואה שקצוות כבר מתחילים לבצבץ.. והחוט דייג נפרם.
היום לקחתי אותם שוב לטיול טרמפים.. חסרון גדול זה רוח, הם פשוט עפים ולא מחזיקים (שדרוג יהיה שני שרוכים רציניים יותר שמחזיקים את הראש כמו הטילי) - אבל מה! שמתי לב שאני כבר מתרגל.. ואני פשוט מזיז את הראש לזווית הנכונה תוך כדי שאני הולך.. כך שהרוח לא תמיד מצליחה להעיף.. וזה אומר כל מיני מתיחות מיוחדות לצוואר..
יתכן מאד שהרוח היא זו שגורמת לבלאי יותר מהכל.

מחיר ממש נמוך לכל כובע קש סביר
בהחלט מסכים - אני לא משווה את המחיר למחיר של כובע קש בשיינקין - אני משווה את המחיר ואורך החיים למחיר של כובע עם אחריות לכל החיים כמו ה-T2 - אם אני יכול לקנות משומש ב-30$..

הייתי היום בריקושט (להחזיר את החרטה סנדלי שורש קלאסיק של מומו - לא לקנות..) היצע מוגבל למדי של כובעים.. והמחירים משכנעים מאד.. פשוט לקנות טילי על הרשת..
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי יעל_ש* »

לשאלה בככר, בדיוק ראיתי שבאתר משהו טוב (קניה חברתית+תרומה) יש מבצע מצויין על כובעים לילדים ותינוקות http://www.m-tov.co.il/MonthBest.aspx
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

אפשר למצוא את sunday's afternoon (הקישור שפלפלית שמה) בארץ. בריקושט, למטייל, מגה ספורט ושאר חנויות.
אמנם המחיר לא משהו (אם כי כובע ילדים ראיתי גם ב120 ש"ח - למרות שבארה"ב הוא נמכר ב20 דולר)
זה כבעים אליפות ושווים את מחירם, בעיקר אם יש מי שילח אותם מחו"ל
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אמא של דניאל, את מדברת על הקישור שאני שמתי?
יעל- תודה!
נמוש*
הצטרפות: 20 דצמבר 2001, 23:26

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי נמוש* »

וואו איזה כיף שעשיתם את הדף הזה... חזרתי היום מהים עם החלטה לנסות להשיג כובע כמו שסבא שלי ז"ל היה אוהב - סומבררו ענקי... וכתבתי בחיפוש "כובע רחב שוליים מאוד". אין אפס... באופן טבעי בבאופן טבעי מוצאים בדיוק-בדיוק...

אז אחרי חקירה יסודית ברשת, גם אני מצאתי לפני כמה ימים את הכובע של סאנדי אפטרנון, אבל בסוף מצאתי בחנות את הכובע של חברת "הארד וויר" HARD WEAR (שעשתה עלי רושם אדיר קודם לכן עם חולצת טי הכי מנדפת שאי פעם היתה לי (ואני מאוד בעניין)), ולכן הסקתי שכדאי. הדגם - קניון סאן האט גברים - כי נראה בול אותו דבר ורק היה יותר נוח על הראש, הוא בעל שוליים רחבים מאוד במאחורה שלו, ואני פשוט חובשת אותו הפוך, והצמדתי בד לצד האחורי שלו כדי להגן מאחורה.
עדיין - יתכן כי הסאנדיי אפטרנון עדיף, שווה מאוד להשוות ולגלות...

בעיה אחת יש - הנושאים האלה הם, כנראה, נצחיים, והקישורים - בני חלוף... אם אפשר לכתוב ממש את שם הדגם - יתכן שזה יוכל לעזור.
בתודה רבה על הדף הזה.

"
נמוש*
הצטרפות: 20 דצמבר 2001, 23:26

כובע רחב פלוס

שליחה על ידי נמוש* »

ככה - הכובע של הארד וור יצא קצת מאכזב. אצטרך לתפור לו מאחור בד מנדף בסיגנון הכובע של סאנדיי אפטרנון, כדי להגן על העורף והגב העליון. ולאופק - קולומביה שמעו אותך , והוציאו כובע שמתוח על "שחיף" ומתקפל בסיבוב לעיגול יותר קטן. הוא עדיין לא שקוף, אך מאוורר במידה מרשימה, ויחד עם זאת אני מקוה שאכן מספק את ההגנה הגבוהה שהם טוענים לה. חבל רק שהשוליים לא כל כך רחבים. עדיין נוחות ההתעסקות איתו גבוהה מאוד. תפרתי לו בד מנדף במאחורה, וזה אחלה.
חיפשתי רחב שוליים במיוחד - בסוף נראה כי הפתרון הוא חנות גימיקים לפורים ברמת השרון - הם מוכרים סומבררואים ענקיים במיוחד.
תהנו!
שליחת תגובה

חזור אל “אנרכיזם”