אגרת טלוויזיה

אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

חיבור DVI זה חיבור דיגיטאלי שיש היום למחשבים לחבר למסכים חדשים
החיבור מאפשר העברת מידע דיגיטאלי מהמחשב בלי המרה אנלוגית כמו שהיה נהוג עד עכשיו
זה מביא תמונה חדה מאוד.

יש לי DVD פושטי של 300 ש"ח, שקורא divx וכתוביות. מה הסיכוי שיש לי את החיבור הזה?
לצערך לא, מכשירים עם חיבור כזה הם יקרים הרבה הרבה יותר מ300 ש"ח
אכן הרכבת מערכת כזו זה לא עלות של כמה מאות שקלים
אבל אולי אפשר למצוא טלוויזיה ללא מקלט
אחרת הדרך שלי טובה יותר
אגב יש כאלו מערכות בהרבה בתים והם גם מחברים לטלוויזיה עם כרטיס טלוויזיה וזה גם משמש כמקליט בסגנון יס מקס או הוט מאג'יק
אבל בהרבה יותר מוצלח מהם.
אבל שוב זה הוצאה חד פעמיית יקרה הרבה יותר מנגן דיוידי פושטי וטלוויזיה פשוטה גם כן.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נשמע מצוין, למי שיש 2500 ש"ח (+ עוד איזה אלף+ על המחשב) להוציא...
אני הבנתי מאלרונד שהמטרה היא לקצץ בעלויות האגרה...
כלומר, במקום לשלם (500?) אגרת טלויזיה לנצח מוציאים באופן חד פעמי ככה וככה (נגיד 4000) ונפטרים מהאגרה...
שיריק*
הצטרפות: 09 יוני 2006, 17:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

הממ.. כן, כשמציגים את זה ככה, אז ברור שעדיף להוציא חד פעמי את הכסף וזהו..
במקרה שלי לא, כי אני באמת לא רואה הרבה סרטים/סדרות וחוצמזה- תוך 8 שנים (זמן החזרת ההשקעה) המסך כבר יתקלקל 8 פעמים.. המחשב גם כבר יהיה מיושן לגמרי ונצטרך לקנות הכל מחדש.. :-)
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

המחשב גם כבר יהיה מיושן לגמרי ונצטרך לקנות הכל מחדש..
יש לי ניסיון טוב עם מסכים
קונים אחד טוב והוא מחזיק כמה שנים טובות
גם מחשב מק זה מחשב ששומר את עצמו הרבה שנים
אבל צריך גם להסתכל על זה מעבר להחזר השקעה
כי עם המחשב אפשר לעשות הרבה יותר דברים מאשר עם טלוויזיה
הוא גם יכול לשמש כעמדת משחקים
אפשר לשמוע מוזיקה איתו
לדעתי החישוב הישיר לגבי אי תשלום אגרה הוא לא מספיק
את הרי לא קונה רק מסך להצגת סרטי דיוידי
את קונה מחשב שהוא משמש למגוון שימושים
אבל שוב ההחלטה והבחירה שלך.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית* »

שאלה למבינים-
אני רוצה לבדוק להתחיל לשלם אגרה עך הטלוויזיה. איך אני מתחילה לעשות זאת ופונה אל רשות הרישוי מבלי שאצתרך לשלם שנים אחורה?
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סלעית* »

ממה שאני הבנתי, לכל מחוז גבייה יש מדיניות משלו.
בעבר גרנו במחוז אחד, וכשהתחתנו, קיבלנו לפתע הודעת תשלום. שילמנו, כי הייתה לנו טלוויזיה (מה שנקרא שיטת הצליח).
כשהחלטנו להוציא את הטלוויזיה, הודענו במכתב, ומאז לא הציקו לנו.
עברנו דירה למחוז אחר - לא הציקו לנו. עברנו דירה חזרה למחוז הראשון - לפתע קיבלנו התראה על חוב לאותה שנה. שיחת טלפון העלתה שצריך לשלוח שוב מכתב. למותר לציין שהמכתב מנוסח באיומים ובהפחדות ולא חלילה בסגנון "ברוכים הבאים לעירנו, אנו מזכירים לכם שאם יש ברשותכם מקלט טלוויזיה עליכם לשלם אגרה".

מסקנה: ועוד איך מקבלים מידע ממשרד הפנים - גם על נישואין וגם על מעבר דירה, רק שלא כל מחוזות הגבייה נוהגים להשתמש בו.
י*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 02:57

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי י* »

אני רוצה לבדוק להתחיל לשלם אגרה עך הטלוויזיה. איך אני מתחילה לעשות זאת ופונה אל רשות הרישוי מבלי שאצתרך לשלם שנים אחורה?

לדעתי תודיעי להם שרכשת/ קיבלת עכשיו מכשיר טלוויזיה ולכן אין כל עילה לשלם אחורה
פלונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית* »

ל - י

נראה לי שזה לא מספיק להודיע - אני מניחה שהם ירצו לדעת מהיכן רכשתי ולראות קבלה או מהיכן קבלתי מכשיר.
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סלעית* »

תגידי שקיבלת מקרוב משפחה שהיו לו שתיים, בטח יש מישהו כזה. אל תגידי שקנית, כי ייתכן שיבקשו הוכחת קנייה.
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

הכנתי מכתב לאגף הגביה אין לי מושג למי לשלוח אותו. באתר רשות השידור אני לא מוצאת פרטים.
צל_הימים*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2007, 09:20

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי צל_הימים* »

הכתובת אמורה להיות רשומה על הטופס הזה שלהם, הדרישה לתשלום האגרה. גם אנחנו שלחנו כבר, וזה עובד בסדר. כבר לא רוצים חוב רטרואקטיבי אלא מסתפקים בדרישה הקבועה, ללא צבירת חוב.
שלולית*
הצטרפות: 24 אפריל 2005, 20:46

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שלולית* »

מכתב לאגף הגביה
אני שלחתי גם במייל, דרך האתר שלהם יש מקום לפניות, ובנוסף שלחתי לסניף התל אביבי, המסגר 9 ת"א, 67776.
ענת_גיגר*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2001, 01:47
דף אישי: הדף האישי של ענת_גיגר*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ענת_גיגר* »

במשרדים הקרובים למקום מגורייך.
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

אנחנו שלחנו כבר, וזה עובד בסדר. כבר לא רוצים חוב רטרואקטיבי אלא מסתפקים בדרישה הקבועה, ללא צבירת חוב. איך זה עובד לך? שלחתי ובדואר רשום - והם פשוט מציקים, מעיקים ולא מפסיקים!
במענה הטלפוני - אין מענה.
די נמאס לי מהמכתבים האדומים שלהם.
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי תות_שדה* »

סתם רעיון:
אולי בכל פעם שאת מקבלת את המכתבים מהם תעבירי אותם ישר לתיבה של דואר שגוי?
ככה את יחזרו לשולח ואז אולי הם יפסיקו להטריד...
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קר_שינדו* »

במענה הטלפוני - אין מענה
די נמאס לי מהמכתבים האדומים שלהם._
יש צורך הרבה סבלנות על מנת לקבל מענה טלפוני. אנחנו ביקשנו שיגיעו לבקר בבית, ובאותו יום ביקר אותנו אחד העובדים (בדרך הביתה). לאחר שעזב השתרר שקט.
צל_הימים*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי צל_הימים* »

די נמאס לי מהמכתבים האדומים שלהם
זה בדיוק מה שכתבתי להם. ניסחתי איזה מכתב מתלהם, על "המכתבים שעושים לי אדום בעיניים ומציגים אותי כעבריין".
לדעתי התגובה שלהם מאוד משתנה לפי המקום, הזמן, מי פתח את המכתב, מה מצב רוחו באותו רגע, אולי הוא נחתך מהמעטפה או הסכין, מה הלחץ הברומטרי ושער הדולר.
תקנו אותי אם אני טועה, אך למי שלא היתה טלביזיה רשומה על שמו, או על הכתובת, או מנוי כבלים/לויין וכל עדות מרשיעה אחרת, אין שום בסיס חוקי לדרוש ממנו שקל. זה המזל שהיה לנו...
עמנוא_ל*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 10:08
דף אישי: הדף האישי של עמנוא_ל*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

עצותי:
  1. את המכתב שלהם, ישר לשלוח לפח מיחזור הנייר הקרוב! לא לחכות בכלל!
  2. אם קניתם טלוויזיה או אם עשיתם אי-פעם מנוי בכבלים, יש לכם בעייה. הדיווח עובר כמו שעון לפאראזיטים מרוממה.
  3. מי בכלל פותח את הדלת? נפלתם על הראש?! אל תפתחו את הדלת לעולם למי שאתם לא רוצים. יש במדינת ישראל כל מיני חוקים מטומטמים שמתוכם ברור שרק אם אתם בבית ורק אם פתחתם את הדלת, שלטונות הפשע יכולים לעשות משהו. לדוגמה, אם באים שליחי הוצאה לפועל /משטרה/רשות החנייה העירונית/שב"כ וכו' ואתם משמיעים רעש מעבר לדלת, הם יכולים לפרוץ מתוך ידיעה שיש מישהו בבית.
אם אין רעש (אין אנשים בבית) - אסור להם לפרוץ, אלא אם כן יש בידם צו חיפוש ע"י שופט.
  1. מדינת ישראל היא ממש-ממש לא דמוקרטיה. לפי החוק יכולים לבוא אליכם הביתה ברעננה, להורות לכם לפנות את הבית ולהרוס אותו. צריך רק חתימת אלוף פיקוד העורף. זה קרה לא מזמן ל-8000 איש בגוש קטיף.
תמר_אז*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 17:51
דף אישי: הדף האישי של תמר_אז*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי תמר_אז* »

_במענה הטלפוני - אין מענה
די נמאס לי מהמכתבים האדומים שלהם.__

אני שלחתי להם מכתב רשום לסניף המקומי (ירושלים), בצירוף הודעה כי עותק ממכתב זה + תלונה על ההטרדה (במכתבים האדומים), אי הטיפול והעדר תשובה במענה הקולי, הוגשו לנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה (מה שבאמת עשיתי - אפשר להגיש תלונה באתר שלהם או באמצעות פקס 02-6665380).

כעבור יומיים הגיעו אליי לביקור, ויומיים אח"כ התקשרה אליי לנייד מישהי בשם כרמלה מרשות השידור, בישרה לי שקיבלנו פטור ושאלה אם יש עוד משהו שהיא יכולה לעשות בעבורי!!!
בנוסף, היא נתנה לי את המספר הישיר שלה, והשביעה אותי שבכל בעיה עם הרשות אני פונה ישר אליה, ולא למבקר המדינה כי "זה עושה להם המון צרות"...
עורבני_מצוי*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 09:23
דף אישי: הדף האישי של עורבני_מצוי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עורבני_מצוי* »

במידה ואני רשום בהוט על טלפון ואינטרנט, האם רישום זה גם עובר לרוממה?? (אין לנו כבלים) אך יש לנו טלביזיה שמחוברת לוידאו בלבד.
עמנוא_ל*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 10:08
דף אישי: הדף האישי של עמנוא_ל*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

במידה ואני רשום בהוט על טלפון ואינטרנט, האם רישום זה גם עובר לרוממה?? (אין לנו כבלים) אך יש לנו טלביזיה שמחוברת לוידאו בלבד.

לא עובר לרוממה כי הוט לא מחוייבת עפ"י החוק לדווח.
צל_הימים*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי צל_הימים* »

_אני שלחתי להם מכתב רשום לסניף המקומי (ירושלים), בצירוף הודעה כי עותק ממכתב זה + תלונה על ההטרדה (במכתבים האדומים), אי הטיפול והעדר תשובה במענה הקולי, הוגשו לנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה (מה שבאמת עשיתי - אפשר להגיש תלונה באתר שלהם או באמצעות פקס 02-6665380).
כעבור יומיים הגיעו אליי לביקור, ויומיים אח"כ התקשרה אליי לנייד מישהי בשם כרמלה מרשות השידור, בישרה לי שקיבלנו פטור ושאלה אם יש עוד משהו שהיא יכולה לעשות בעבורי!!!
בנוסף, היא נתנה לי את המספר הישיר שלה, והשביעה אותי שבכל בעיה עם הרשות אני פונה ישר אליה, ולא למבקר המדינה כי "זה עושה להם המון צרות"..._

רק בשביל התובנה הזו הדף הזה היה שווה. כל הכבוד. כמה מאיתנו מכירים את האפשרות הזו? אני לא.
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

שאלה שלא קשורה לאגרה, אך קשורה בעקיפין לטלויזיה. אני מחפשת רעיון יצירתי לפינת DVD ללא טלויזיה. אנחנו רואים כרגע במחשב נייד עם מסך של מחשב נייד- כלומר קטן ולא נוח. האם יש דרך לארגן פינת DVD בלי לקנות טלויזיה? תודה.
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

פיצה, קני מסך מחשב שטוח ואיכותי וחברי לנייד.
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

פיצה, קני מסך מחשב שטוח ואיכותי וחברי לנייד.
איזה גודל מסך וכמה זה עולה בערך?
אור_וצל*
הצטרפות: 02 מרץ 2008, 02:13

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אור_וצל* »

כתבה ב-"דה מרקר": nr20082204]בית המשפט: מי שזרק מכשיר טלוויזיה אינו חייב בתשלום אגרה - אך רשות השידור רשאית לדרוש הוכחה 9287342987[/po]&layer=hp&layer2=&layer3=law .
למרות פסק הדין המצב עדיין מבולבל, בעיקר עבור מי שכבר מסובך איתם, אך מי שזורק עכשיו את הטלביזיה מהבית, שישלח דואר רשום ויתייק לעצמו.
עוד_פלונית*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 18:53

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עוד_פלונית* »

_שאלה למבינים-
אני רוצה לבדוק להתחיל לשלם אגרה עך הטלוויזיה. איך אני מתחילה לעשות זאת ופונה אל רשות הרישוי מבלי שאצתרך לשלם שנים אחורה?_
גם אני.
בן הזוג, שאינו נשוי לי קיבל מכתב מהם. אני אף פעם לא הודרדתי מהם, והוא לא מוכן שאשלם בשמו.
מה שאומר, שאם אני רוצה לשבת בשקט בבתי ולראות טלויזיה בלי להרגיש שאיני משלמת את מה שעליי לשלם- אני צריכה ליידע את אגרת הטלויזיה על קיומי.
וזה מעצבן אותי.
כי חבל.
במילא אנחנו חיים יחד עם ילדים ההוצאות שלנו גם ככה משותפות וזה סתם עיקרון אידיוטי שלו, שאני משלמת בגללו את מחיר קץ האנונימיות מאגרת הטלויזיה.
יש רעיון?
להחליף בן זוג אולי.
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

דברי עם יוצרת מציאות לדעתי הם קיבלו אישור. אנחנו מקבלים התראות... למרות מכתבים חוזרים ונשנים. אבל לא משלמת כבר שלוש שנים הטלוויזיה לא בבית, אז אין סיבה שאשלם. בהצלחה!
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

לצערי, נכנעתי ושילמתי. בדיוק מאותן סיבות היה לי קשה לשלם....
שמחה שהעלית את הנושא, אולי נחכים?
רוני ושו''ת ממחשב אחר
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אפרת_מ* »

בטוח אין אפשרות כזו. איך אני כ"כ בטוחה? כי פעם ניסו לתבוע בגין רכב ללא רדייו (אגרת הטסט שמשלמים כוללת בתוכה אגרת רדיו לרשות השידור).
התובע הפסיד. אין לו רדיו, ועדיין ישלם את האגרה.
לכם יש טלויזיה, ולכן אין סיכוי בכלל, להבנתי, שיש איזה תקדים בנידון.
להעיף את הTV, ולהשתמש במסך מחשב או במקרן הוא הפתרון להמנעות אם אתם כלל לא רואים ערוצים אלא רק סרטים/DVD.
בהצלחה.
איריס_ר*
הצטרפות: 08 פברואר 2009, 23:48

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי איריס_ר* »

טוב, אז לנו יש בבית מכשיר טלויזיה שמשמש אותנו לצפייה בסרטים ב-dvd בלבד. באופן עקרוני אנחנו לא צופים בשידורי הטלויזיה. ונראה לנו שמגיע לנו לקבל פטור מאגרת רשות השידור, אך לפי החוק איננו זכאים לפטור כזה כי החוק מחייב בתשלום עבור אחזקת מכשיר עם מקלט. ניסיתי קצת לברר בעצמי, ובינתיים לא מצאתי דרך לקבל פטור. הבנתי שאפילו אם קונים מכשיר ללא מקלט לא בטוח שנקבל פטור מהאגרה. לא ממש ברור לי למה.
אשמח לרעיונות ותובנות. מרגיז אותי לשלם ללא הצדקה
יולי*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2002, 17:33

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי יולי* »

גם לי היה סרט איתם....
המסקנה שלי היא שצריך להיות יצירתי ועקשן מולם כי הם עצמם כבר לא מאמינים שישלמו להם,אבל יש להם כח התמדה (וגם כח מהמדינה לעיקולים וכו')
מי שמוותר על האמונה שהוא חזק מהם נאלץ לשלם את מלוא המחיר, אבל אפשר למצוא הרבה דרכים לעמוד מולם בסיפורים שונים ומשונים.
וכשעומדים מול הפקיד מבינים שעם כל האטימות שלהם אפשר לרכך אותם, הנכונות שהאזרח מראה כבר עושה את העבודה
ולרוב הם מוותרים על חובות או לפחות על חלקם.
עדיף לדבר עם מישהו שם (למרות שקשה מאוד לתפוס אותם) בכל תירוץ לפני שניגשים לשלם על אלפי המכתבים שהם שולחים.
מרגע שקניתי טלויזיה התחלתי לקבל דרישה לתשלום אגרה,התעלמתי במשך שנים עד שהגעתי
לחוב של 4000 ש"ח והודעה לפני עיקול של הטוסטוס (הרכוש היחיד שהיה לי אז...שאפשר לעקל) המכתבים החלו להגיע בתדירות
גבוהה ונהיה מלחיץ,אז פשוט הלכתי אליהם, ישבתי מול פקיד וסיפרתי שאכן לפני שנים היתה לי טלויזיה אך בשל בעיות כלכליות
מכרתי אותה לאחר כמה חודשים ושהם מוזמנים לבוא לראות.
מצחיק,היה שם שלט עם חוקי תשלומי האגרה שכתוב בו שגם אם הגרלת טלויזיה או מצאת ברחוב הינך חייב לדווח... משנת 1950 או משהו כזה...
באותו רגע הוא ביטל את כל חובי ואמר שכרגע אתעלם אם יגיעו מכתבים נוספים על חוב לעתיד
ושיגיע אדם מטעמם לבקר....הזמנתי לקפה
מכיון שהסיפור היה בדוי (חחח...) הוצאתי את הטלויזיה מהבית (גם ככה נמאס ממה שמשדרים והמלחמה נגדם היתה מספיק חשובה)
וחיכיתי,אולי הם לא אוהבים קפה כי אף אחד לא בא, לאחר שנה התגעגעתי לטלויזיה והחזרתי אותה.
ואני לא אגיד שלא מתתי מפחד שפתאום הם יבואו, בדיעבד,גם אם היו באים יכולתי לספר שקניתי רק עכשיו והייתי משלמת
רק חלק מהסכום ולא את כולו. הם לא מפחידים כמו אלה של מס הכנסה...הם מוכנים לפשרות.
הסיפור נשכח עד שהתחתנתי.... אז התחילו שוב הצרות,בערך שנה וחצי אחרי, איכשהו הם הגיעו לאמא שלי,תוך התעלמות מהחוב הישן ודרישה
לחוב חדש מרגע הנישואין, מישהו התקשר אליה ודרש תשלום
היא כמובן הגנה עלינו וסיפרה שרק חזרנו לארץ לאחר שלא היינו שנה (זה באמת היה נכון,אבל הם לא בדקו) ישר ויתרו לנו על השנה ואמרו שישלחו על החצי שנה שאנחנו פה.
מאז לא שמעתי מהם, טפו טפו טפו... ועברו 5 שנים
העניין הוא שהם מנסים להוציא תשלום כלשהו מכל אחד,כבר לא משנה להם כמה וממי ויש תחושה שיש שם בלאגן גדול
כך שחובות נשכחים ואם מדברים איתם יפה הם מוותרים בקלות על חלק מהחוב, אך ברגע שמתחילים לשלם להם הם
ממשיכים לדרוש.
מי שמוכן לוותר על הטלויזיה שפשוט יזמין אותם,בינתיים יבוטלו חובותיו ועד שהם יזכרו בכם שוב-זכיתם.
ב ה צ ל ח ה (-:
אנונימי

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אנונימי »

לפני כמה חודשים התקשרתי לרשות השידור (יש את המספר על הדרישה לתשלום)
הם אמרו לי שטכנאי טלויזיה מורשה צריך להוציא את הטיונר מהטלויזיה,ואז לשלוח להם אישור שלו שהוא הוציא את הטיונר, והטלויזיה משמשת לוידאו בלבד.
זה מתאים למי שגם אין לו כבלים.
זה עולה כ 150 שח.אני עוד לא עשיתי את זה...
שווה לבדוק שוב מולם ואולי כך להפסיק לשלם
בהצלחה
פלוניתית*
הצטרפות: 19 מרץ 2002, 12:51

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוניתית* »

שמעתי על זה, וגם אני רציתי בזמנו להזמין טכנאי,אבל אז שמעתי שזה לא תופס
לפני שנה-שנתיים בערך עברה שמועה וכתבה כלשהיא באינטרנט
מישהו שבדק את הסיפור סיפר שזה לא נכון והם עדיין דורשים תשלום, לא זוכרת בדיוק את הפרטים
אם התקשרת והם אמרו לך לעשות את זה כנראה שזה נכון...
אשמח לשמוע את סוף הסיפור(-:
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גילית_ט* »

תוך כמה זמן מהגע שהם מתקשרים הם מגיעים?
טול_טול*
הצטרפות: 25 מאי 2009, 19:11
דף אישי: הדף האישי של טול_טול*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי טול_טול* »

השנה הגיעה אלי פעם ראשונה דרישת תשלום אגרה.
אני במקור מקיבוץ והקיבוץ משלם על כולם בלי קשר לזה שאין לי טלוויזיה, כבר כמה שנים אני לא שם, אבל רק השנה הם כנראה הודיעו את זה לרשויות,
קיבלתי דרישת תשלום לכתובת הישנה בקיבוץ, התעלמתי כמה פעמים ובסוף התקשרתי (סניף טבריה),
דווקא ענו לי מהר והיו מאוד נחמדים ואמרו לי לשלוח להם בפקס שאין לי טלוויזיה,לקח לי עוד חודשיים לעשות את זה,
אחרי שבועיים קיבלתי מכתב לכתובת החדשה (לא הייתה לי ברירה אלא לעדכן כתובת....) שאני פטורה מתשלום ויש להם זכות לבוא לבדוק.
אבל החוב הישן לא נמחק, מבחינתם אין לי טלוויזיה רק מרגע ההודעה ככה ששילמתי את הסכום על חצי שנה.
אם לא הייתי נמרחת עם זה התשלום היה נמוך יותר....

בקיצור, מי שמקבל הודעה לתשלום ובאמת אין לו טלוויזיה מומלץ לשלוח להם פקס מהר ככל האפשר, הפטור הוא מרגע שליחת הפקס.
ביקור רק נועד לביקורת שאין באמת טלוויזיה, לא בהכרח יבואו לבדוק והפטור לא מתחיל מרגע הביקור.
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

כמה עולה האגרה בחודש / שנה?
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

האם על שינוי כתובת בלבד בתעודת הזהות (עדיין רווקה,גרה בשכירות) אצטרך לשלם אגרה?
פלונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית* »

מה אפשר האיום ב"ביקורי פתע" שקיבלנו בדואר? מישהו יודע?בלבלה
גם אצלנו הטלויזיה משמשת כמוניטור בלבד בלי שום אפשרות חיבור לשידורים אבל אני מבינה שזה לא פוטר אותנו מתשלום.
עזרו_לי*
הצטרפות: 22 מאי 2011, 16:25

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עזרו_לי* »

קשה לי שההורים שלי התגרשו ועברנו דירה והכלבים שלי מתו אני לא רוצה ללמוד מתייחסים אליי מוזר אני מתחברת לאיזה ילדה והיא מרחלת אליי וככה כמעט כולם מרכלות ואני טיפה ביישנית ולא ממש רואים את זה אני יכולה לרקוד והכל חוץ מלדבר אני מנסה ומשהו עוצר אותי אני מנסה לדבר בקול רעם והיא אפשר כאלו שאני בא לבית הספר אני מרגישה דפיקות בלב ולחץ וכאלו שאני חייבת ללמוד ולעבוד ואם לא יקחו אותי בהפסקה אף אחד לא משחקת או מדברת איתי איך להתחבר?נורא קשה לי וזה עוצר אותי ואני כל הזמן חושבת אל ההתפתחות שלי ואני רוצה לאכול ולשתות טוב באיזה שעה בגיל 11 וחצי יושנים?וכמה ארוחות צריך לאכול?גם אני מרגישה כל הזמן בדכאון ולחץ כאלו כל הזמן אני צריכה לרוץ וללמוד זה נורא קשה לי....בבקשה עזרו לי.
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

שלום שיר,
אם את רוצה לקבל תגובות, לא כדאי לכתוב בדף הזה שעוסק בתשלום אגרת טלוויזיה.
אולי כדאי לך לפתוח דף בשם בת 11 זקוקה לעזרה או משהו כזה.
בהצלחה
maje*
הצטרפות: 12 יולי 2011, 15:03

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי maje* »

שלום רב,

אם התחתנתי ואנו עדיין גרים עם אבא שלי, אשר לו יש פטור מתשלום אגרה, האם אני עדיין צריך לשלם?
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

"השירות" הכי יעיל במדינה!

עברנו דירה לפני חודש. עוד לא עדכנו כתובות, והנה הגיע מכתב מרשות השידור לתשלום האגרה. מכתב על שמנו, לכתובת החדשה!

להזכירכם - מעולם לא היתה לנו טלוויזיה, ובעזרת ה' גם לא תהיה. שלחתי כבר כמה פעמים מכתב ברור בנושא. לא משנה לרשות.

אם התחתנתי ואנו עדיין גרים עם אבא שלי, אשר לו יש פטור מתשלום אגרה, האם אני עדיין צריך לשלם?
שאלת קיטבג.
אם התחתנת ויש לך בנזוג נחמד - למה צריך טלוויזיה?
maje*
הצטרפות: 12 יולי 2011, 15:03

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי maje* »

דרישת התשלום כבר הגיעה,

אני פשוט רוצה לדעת היכן אני עומד...
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

הרבה מלל והרבה סיפורים.
בשורה התחתונה:
  1. מי שאין לו מקלט - שיגש לעדכן את רשות השידור.
  2. מי שתהה מאין הרשות מקבלת מידע - המידע מועבר אחת לפרק זמן ממשרד הפנים בעקבות נישואין.
  3. מי שמאמין שהוא לא יפתח את הדלת למבקרי רשות השידור כשיגיעו - חי בסרט הוליוודי. כל אחד היה פותח בפני נציגים שמלווים באיש הוצאה לפועל ו/או שוטר, אל תספרו מעשיות.
  4. הוצאת ה"מקלט" מהטלוויזיה - לא פוטרת מתשלום (כבר היו כמה פסקי דין בנושא זה).
  5. מי שקיבל דרישת לתשלום לאחר שנים שלא שילם - שיציג קבלה על מועד רכישת המכשיר ויבקש לשלם מתאריך זה ואילך.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

מי שאין לו מקלט - שיגש לעדכן את רשות השידור.
אנחנו מעדכנים כל שנה, והרשות עדין לא מעודכנת.

נציגים שיבואו יתקבלו בשמחה ויקבלו כוס מים קרים (בקיץ בלבד). היום היה טכנאי של הוט (טלפון) וגם הצעתי לו לקחת ספרים במתנה. לא רצה (לא קורא :-s ) אבל חימם לו את הלב.
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

_מי שאין לו מקלט - שיגש לעדכן את רשות השידור.
אנחנו מעדכנים כל שנה, והרשות עדין לא מעודכנת._
גם לנו היה ככה. עד שהתחלנו לקבל מכתבים מהעו"ד שלהם ואז נידנדנו להם שישלחו לנו אישור בכתב על הודעה שלנו.
שלחו מישהו, נחמד ואדיב, שעשה סיבוב בבית ובדק שאין טלויזיה ואחרי זה קיבלנו אישור בכתב ונגמרו המכתבים מהם.
יצחק*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 15:14

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי יצחק* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היה אצלי פקיד של רשות השידור, כתב שהטלויזיה אצלי שנתיים שלוש. אחרי שעזב, מצאתי קבלת הטלויזיה מלפני שנתיים. פניתי אליהם ולא התייחסו. כעת קיבלתי טלפון מרשות השידור שאשלח להם אישור מחברת הכבלים - ממתי אני מחובר.
האם אני חייב? האם אני יכול לומר להם שאינני מוכן לספק להם אישור זה, ושעליהם להאמין לי שיש לי טלויזיה שנתיים בגלל החשבונית הזו, או שיש להם דרך לברר ולאכוף עליי לשלוח להם אישור זה?
תודה!
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

מישהו יודע ת התשובה לשאלה הקודמת של יצחק?
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

תשובה ליצחק - לפי החוק הנטל להוכיח הוא עליהם לפי החוק יש לך חובה לדווח על רכישת מקלט או כשאתה מוכר למשהו מקלט אין בחוק ולו התייחסות אחת לעניין חובה להציג אישור מהכבלים.
סקרן*
הצטרפות: 31 מרץ 2004, 13:50

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סקרן* »

שאלה - האם יש לרשות השידור אפשרות חוקית לפנות לחברות הכבלים/לווין כדי לברר בעצמם ממתי מישהו מחובר ללא רשות אותו אדם?
האם לחברות הכבלים/לווין מותר ע"פ חוק לספק מידע כזה לרשות השידור (חדירה לפרטיות)?
סקרן*
הצטרפות: 31 מרץ 2004, 13:50

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סקרן* »

עוד שאלה - האם מי שמנוי לכבלים ומחבר את הממיר למסך שאינו מקלט צריך לשלם אגרה? הוא אינו מחזיק ב"מקלט-טלוויזיה" כלשון החוק....
אריאלה*
הצטרפות: 11 דצמבר 2001, 19:48

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אריאלה* »

אין משהו שאפר לעשות נגד זה ההורים לי לא רואים שום דבר בערוץ ישראלי לא 10לא 22ובטח לא בערוץ 1 הם רואים רוסיה כל היום משלמים הרבה יותר יקר מהדינה הזאת בואו נעשה משהו ביחד אני קוראת פה דברים מ2003 ושום דבר לא זזה כרגיל אם משהו מכיר דרך ממש מועלים בבקשה שיכתוב לי במייל[email protected]
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אני* »

אריאלה, מציעה לך לבדוק בטח יש קבוצה בפייסבוק וגם דורון צברי ניסה ומנסה להילחם בשחיתות של הערוץ הציבורי. הסרט "המדריך למהפכה" עוסק בכך. מכירה?
טום_בוי*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2012, 20:01

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי טום_בוי* »

איך מתחילים לשלם אגרה מבלי שתחילו לחפור על כל ההיסטוריה ???
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני* »

שלום לכולם,
להוריי יש פטור מאגרת טלויזייה ,במידה ואני מתגורר בבית ההורים (ומצויין גם בת.ז) וקיימים מספר מכשירי טלוויזיה האם עדיין יכולים לדרוש ממני תשלום בנפרד ועוד רטרו?
אשמח לתשובה,
תודה.
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

להוריי יש פטור מאגרת טלויזייה ,במידה ואני מתגורר בבית ההורים (ומצויין גם בת.ז) וקיימים מספר מכשירי טלוויזיה האם עדיין יכולים לדרוש ממני תשלום בנפרד ועוד רטרו?
אם תוכיח שבתקופה עבורה נדרש התשלום לא היה ברשותך מכשיר או גרת אצל ההורים אז תהיה פטור מהתשלום.
כדאי להסדיר את הנושא מהר ככל האפשר כי לאחר תקופה מסוימת הטיפול עובד למשרד עו"ד המבצע את העבודה עבור רשות השידור
ואז סכומי התשלום גדלים באופן משמעותי.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

מי שאין לו ממיר לא ישלם אגרה . אולי סוף סוף נפסיק לקבל את המכתבים המטרידים של רשות השידוק :-)

<עכשיו לך תוכיח שאין לך ממיר>
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

פשוט תזרוק את המכתב מהרשות לפח :) בדיוק היום הפצתי את הלינק הזה בקיבוץ.
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

אם תוכיח שבתקופה עבורה נדרש התשלום לא היה ברשותך מכשיר או גרת אצל ההורים אז תהיה פטור מהתשלום.
זה קטע שאף פעם לא הבנתי. בבקשות התשלום מעולם לא צויין שאם אין ברשותך מקלט עליך להודיע לרשות השידור שאין לך. היה כתוב רק שמי שאין לו מקלט פטור מהתשלום. מאחר שאין לנו מקלט, ראינו עצמנו פטורים. אם מישהו טוען שכן היה לי, חובת ההוכחה עליו, לא?
שליחת תגובה

חזור אל “שירים ומוזיקה”