רוניתה פיתה

אנונימי

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אנונימי »

[sup][po]דף בית אישי[/po][/sup]
[hr]

שמי רונית סרברו, גרה בעמיקם עם אהובי, נבות, שיִחיֵה, ועם מחמליי -
נטע, שנולד בשמחה ב-15.04.08 ואוֹריָה, שנולדה בקצב שלה ב-20.03.10

אני נטורופתית, מטפלת ברפלקסולוגיה ובצמחי מרפא מערביים |#|

לומדת בכל יום את האמנות להיות [u]רונית[/u] @}

אפשר לכתוב לי גם ב- srebronit /et/ yahoo /dot/ com

[po]סיפור הלידה הארוך מאוד של נטע[/po] |עץ|

[po]סיפור הלידה של אורי[/po] |H|

תודה לכל הכותבים פה, אני לומדת המון (())

[hr]

|[b]| [po]אתר באופן טבעי שווה תשלום[/po] |[/b]|

[hr]

[spoiler=מידע שימושי]

מחפשת טכנאי מזגנים אמין ולא יקר
יורם 050-2340164 ממליצה בחום.

מחפשת טכנאי מכונות כביסה באיזורנו.. יש למישהו המלצה?
ארי ידי זהב - טלפון: 050-7869801
שמעון, מתקן מכשירי חשמל ביתיים.. בא מהר, היה נחמד, מקצועי ולא יקר בכלל.. 052-2782822

[/spoiler]
[spoiler=הסטוריה]
[b][po]טליה טקאוקה[/po][/b] (2008-04-09T05:05:23):
ברוכה הבאה@}

[b][po]טלי מא[/po][/b] (2008-04-09T06:59:09):
אהלן רונית,
תתחדשי על ה{{}}[po]דף בית אישי[/po] {@

[b]יעל[/b] (2008-05-27T09:53:57):
שלום,
אני פונה אלייך בעקבות דברים בכתבת בדף [po]תה פטל[/po].
לפי [po]אם פי 3[/po], לנשים אחרי קיסרי שמתכננות לידה וגינלית מומלץ לשתות תה פטל וסרפד עוד מלפני ההריון.
אני עכשיו בחודש ראשון של הריון ורוצה להתחיל.
ככל הידוע לך, אין בזה כל סיכון? או שצריך מינון מסוים? אשמח לכל מידע
תודה

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-05-27T13:00:53):
יעל, אני אענה לך כאן, מכיוון שאין לך דפבית, מקווה שתכנסי לבדוק.
אין לי מספיק ידע ספציפי לגבי לנל"ק, ונראה [po]שאם פי 3[/po] עשתה בירור מקיף בעניין.
מהידע שיש ברשותי לגבי צמחי מרפא, הייתי מחכה עם הסרפד עד לשליש השלישי (אולי מאמצע שליש שני), כיוון שפועל כמשתן משמעותי, ואם אין בצקות או דלקות בדרכי השתן זה יכול קצת להעמיס על הכליות לאורך כל כך הרבה זמן (שלא לצורך).
פטל בהחלט עשוי לחזק את טונוס הרחם, ואני הייתי מוסיפה לו [b]עלי[/b] קומפרי (סינפיטון), שמעודדים התחדשות רקמות וכן פרחי קלנדולה שגם הם עובדים באותו כיוון, ומאזנים את פעולת הפטל, שלבד קצת מכווץ [b]מדי[/b].
המינון - 2 כוסות ליום, 2-3 כפיות לכוס מים רותחים, לכסות, להמתין 15-20 דקות, לסנן (ללחוץ על המשקע, לסינון יותר טוב) ולשתות. אפשר גם בשיטה של [po]אם פי 3[/po] לאורך היום, אם רק כך נוח לך, אבל טיפה פחות אפקטיבי.
את הצמחים הייתי מערבבת ביחס של פטל - 3, קלנדולה - 2, קומפרי - 1.
בהצלחה!!!
גם אחותי לפני לנל"ק בשבוע-שבועיים הקרובים..

[b]יעל[/b] (2008-05-27T13:10:00):
תודה רבה רבה!!!

[b][po]אומ איליי[/po][/b] (2008-06-02T23:00:51):
המאיה ראפ עדיין למכירה, האם את דיברת איתי בטלפון?
אם לא אז 0528843346
רחל

[b][po]אלה לי לה[/po][/b] (2008-06-06T10:33:03):
הסתדרנו עם השק"ש, המון תודה על הנכונות :-)

[b][po]אומ איליי[/po][/b] (2008-06-06T17:28:21):
מקווה שאתם נהנים מהמנשא.
איליי מוסר ד"ש

[b]בילבי[/b] (2008-06-12T21:38:56):
רוניתה שלום
אני לא יודעת מה לא בסדר עם המייל
בכל מקרה הטלפון שלי הוא 0506489808
והמייל שוב: [email protected]
תודה לילה טוב ומזל טוב.

[b][po]יערת דבש[/po][/b] (2008-06-15T10:07:37):
תודה רוניתה,
וברוכה הבאה לקן החם של באופן.

[b][po]קט קטית[/po][/b] (2008-06-18T14:11:12):
מוכרת יאמו ב300 ש"ח.
פרטים ב{{}}[po]מנשאים יד שניה[/po]
{@

[b][po]קט קטית[/po][/b] (2008-06-21T08:36:55):
אשת יאמו מי ימצא!
D-:

[b][po]עולם קטן[/po][/b] (2008-06-23T23:12:03):
תודה על ההמלצה, אבל בסוף החלטנו לוותר על טיולון וקנינו את היאמו המדהים
מקטקטית שבדיוק כתבה פה מעלי (באמת עולם קטן...).
ואיזה יופי של סיפור לידה @}
(נטע, בשנת שמיטה?!... סתם... איזה שם מדהים!).
המון חלב, נחת ואהבה לכם

[b][po]עדי ל[/po][/b] (2008-07-02T23:17:43):
שלום,
קראתי על הארוע בשבת,
תהיתי לגבי האפשרות להשתתף : האם אוכל לפנות אליך במייל או טלפון?
תודה, עדי
adi135 בנטוויז'ן

[b][po]מורי אל[/po][/b] (2008-07-03T00:31:30):
הי!איזה כיף שמישהוא מכיר אותי!לשאלתך,אין לי מושג איך מבטלים את זה,תעזרי לי?ביי בנתיים

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-03T08:25:28):
תודה על המידע:-) משמח לשמוע שקראת, רק שעכשיו אני מרגישה ילדונת בורה@} :-) נראה לי שאלך על הלבנדר,הכי זול ונעים תמיד...

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-04T17:37:54):
תודה@} חמודה! שבת שלום

[b][po]רונ צ'ה[/po][/b] (2008-07-10T23:32:55):
תודה תודה:-)

[b][po]פרח הלימון[/po][/b] (2008-07-11T12:56:37):
הי,קודם תודה על תגובתך
הייתי שמחה אם תעבירי את כל מה שכתבת לדף השני.
לגבי שיער יחסית חלק,אין צורך לעשות עם האגרופים כמו שכתבתי. זה נועד למתולתלות שרוצות "להקפיץ" את השיער
שיסתלסל יפה כשמתייבש. לגבייך,אני שמחה שגילת שהשיער המקורי שלך הוא לא חלק,אלא גלי. הרי רק שמיבשים את השיער בצורה הטבעית ,אפשר באמת להכיר אותו. אני ממליצה לך, אם את רוצה כמובן,להמשיך עם כל מה שהסברתי,אחרי מספר חודשים השיער והקרקפת מתאזנים,ואז את יכולה להנות מהשיער, ולהכיר אותו באמת. אני ניסיתי והצלחתי. בהתחלה חייבים להסתפר,התספורת תוריד לך את הנפיחות,הקצוות היבשים, וגם תתאים לסוג השיער של,בלי שום הברשות מיותרות. במילא,את לא חופפת בתדירויות גבוהות,לפי דעתי המסכה מיותרת לחלוטין. את יכולה להבריש במקלחת,לצאת ,מגבת,לנער וזהו. ההברשות על יבש לא רצויות ולא נחוצות. אשמח לספר אותך ביום מן הימים. באיזה איזור אתם גרים?

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-17T16:57:04):
וואו:-) איזו תשובה מפורטת... תודה! קניתי את הפטל מזמן, וקצת הפחידו אותי לא להתחיל עד שבוע 35 (עכשיו אני ב29+4) .
לגבי הסירפד, בתחילת ההריון הייתה לי דלקת בשלפוחית שתן והומאופטית המליצה לי לשתות סרפד, מאז אני שוטה מידי פעם ובשבועיים האחרונים אני מקפידה לשתות כל יום, גם לפי מה שהבנתי סרפד טוב להעלת הברזל (אני במוגלבין 11.6 ובדיקות ברזל צריכות להגיע...) אגב, יש לך עוד עצות להעלת ברזל? (אני מעדיפה להשלים באוכל ולא בכדורים.)
לגבי הגנים- כיף לך. ב"ה אני גם לא משמינה יתר על המידה בלי עין הרע. אמא שלי רזתה מההריונות, מקווה שגם אצלי יהיה ככה. פטל וסרפד עוזרים ב'הורדת הבטן' אחרי הלידה??
תודה@}

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-07-19T00:32:10):
רונייייית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואו, איזה מגניב שאת פה גם! איזה כיף שזיהית אותי (וכולי שלולית מהמחמאות שנתת [-: )
למה לא אמרת, אחותי? הרי אכלנו חול ביחד בחוף הסלע והסיפלס........ אמא שלי כבר מלא זמן רוצה לשדך לי אותך, ואני סקרנית לגבייך....
יאללה, רומן אלקטרוני!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-07-19T00:57:50):
וגם קראתי את סיפור הלידה.... מזל טוב!!! את אמא... איזה מוזר ומעורר הערצה, איזה כיף לך. [u]בחדר ליד יוצא תינוק. איזה כייף להם. לי זה בחיים לא יקרה[/u] נורא הצחיק אותי. למרות שהיו שם גם מלא ראשי תיבות ומונחים לידתיים כאלה שמובנים רק לבנות גדולות שכבר ילדו.
אני עדיין רק אחת. מקסימום חתול מזדמן...

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-07-19T15:02:09):
הי רוניתה, תודה על ההסברים בנושא תה פטל!
יש לי שאלה חשובה: אם מדובר בפטל אדום, כזה שגדל בכמה מקומות כאן בארצנו, אז למה לא פשוט לקטוף את העלים לבד ולהכין מהם תה?

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-07-20T14:23:06):
בינתיים קראתי בכמה מקומות ומצאתי התייחסות לפטל אדום ולפטל ירוק. את יודעת באיזה פטל מדובר? זה הפטל הנפוץ, זה שאוכלים את הפירות האדומים שלו?

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-07-20T20:57:42):
רונית, את ממש חמודה. מה זאת אומרת שאת מרגישה לא שייכת? בין האנשים הרגילים? בין הבאופנים? אמנם אני לא ממש מכירה אותך כאדם בוגר, אבל יש לי הרגשה ולפי זכרונות הילדות שלי את ממש, אבל ממש לא מיינסטרים. והם סתם לא משהו בכל אופן, אין מה להיות שייכת שם... ובאופניים, את רוצה שאני אכניס אותך לסלט? אני?! אני שותה טונות של קפה ואוכלת (גם) לא אורגני, ואפילו לפעמים רחמנא ליצלן צורכת את זרע השטן קוקה קולה! כל פעם שאני בקרבת אנשים מהדייסת שיבולת שועל אורגנית הזאת אני מתביישת ומקווה שלא ישימו לב. ואין לי ילדים בחינוך ביתי.
[b]אבל[/b] אני כל יום כמעט, חושבת לעצמי שאני לא פועלת מספיק כדי לשנות את העולם ומתייסרת על זה, וכל יום בוחנת את אורח החיים שלי מחדש ורואה איך אני יכולה להפוך אותו לקצת יותר "נכון" לפי אמונותי, וכמעט כל שיחה שאני מנהלת עם אנשים מסביב מתנהלת באיזושהי שפה שהיא לא שלי, כי אני מרגישה שאם אדבר באמת הם לא יבינו. וגם אני לא מבינה אותם. אז, אשמח לתת לך יד בשבילי האלטרנטיביות, אבל תהיי בטוחה שנלך לאיבוד. שזה אולי לא ממש רע... (-:

[b][po]פרח הלימון[/po][/b] (2008-07-21T17:50:44):
אני צריכה מתנדבת ל 4.8 יום שני ,לי אין בעיה או שבעצם כן יש לי...כי הישיבה היא בין שעתיים לשלוש, ואני חוששת שילדך ישתעמם
וזה ילחיץ אותי,כי בעצם זאת התספורת הראשונה הרצינית שלי. אז אולי נחכה ואז אפילו אבוא אלייך הביתה,אם תרצי כמובן:-)
מה דעתך?
@}

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-21T19:18:06):
שוב תודה על התשובה:-) דווקא לגבי הסלק, בעלי מכין לי מיץ סלק (מגרדים וסוחטים..טעים@}) אמרו לי שזה מקפיץ ברזל...
אני מחכה עדיין לתשובה לגבי הפטל.. מתי להתחיל לשתות? (שבוע 30+1)

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-07-22T07:33:28):
בסוף אוגוסט (חודשיים לפני הלידה הצפויה) נהיה בצפון ואקטוף שם עלי פטל. אם אצליח לקנות או לקחת ממך לפני כן, אתחיל לשתות מוקדם יותר. את יכולה לשלוח לי את מספר הטלפון והכתובת שלך, למקרה שאהיה ברמת השרון בשישי הקרוב? אם את מעדיפה, תוכלי לשלוח לאימייל שלי שמפורסם בראש הדף האישי. תודה!

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-07-22T17:33:03):
יופי, נראה לי שאת גרה קרוב למקום שאליו אני אמורה להגיע מתישהו (חנות בשם "מימו" שיש לי זיכוי אליה, נמצאת באזור שאמרו לי ששמו צומת הפלאפלים או משהו כזה).

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-07-22T20:57:18):
[u]אני יודעת, שום משובח, שיכול להצטרף לכל סלט בגאווה[/u] וסלט פירות??? אני בטוחה שהוא יתפדח כל כך וינסה לקבור את עצמו עמוק עמוק מתחת לבננות שאף אחד לא ישים לב... תות: "הי, תפוז, הפלצת? אתה לא מריח משהו? וגם חריף לי נורא" תפוח: "זה ההוא שם, המכוער הזה. ואי ואי תראו איזה מאנייק הרס ת'סלט" שום: "חברה, אתם לא יודעים? אני שום! אני בריא ומשדרג כל סלט!" כל הענבים: "לך לך יא חרא!"

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-23T19:43:42):
תודה רבה! תבורכי:-) אתחיל בעז"ה ממחר

[b][po]אילת מ[/po][/b] (2008-07-24T07:46:39):
נשמע רעיון טוב

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-24T22:25:28):
שוב אני חוזרת לדף בית שלך כדי להגיד תודה:-) על התכון ועל ההצעה,
יש לנו מיטה בגודל של לול שתתחבר בעז"ה למיטה שלנו, נראה לי שיעזור מגן ראש, זה מה ששמים במסגרת של הלול?
יש לי דודה ממודיעין, אז זה יכול להיות מעולה:-)

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-07-25T01:50:50):
לא ברור אם אגיע מחר (או בכלל), כי אין לי כוונה לנסוע במיוחד, רק על הדרך, וכנראה שהביקור בחנות ההיא יידחה בכמה שבועות. תודה בכל אופן!

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-25T09:30:41):
בהחלט יש עוד זמן, אנחנו בשבוע 31... התאריך הוא בעזרת ה' בראש השנה. אני סתם מתרגשת ורוצה להתחיל לאגור דברים:-) החלטתי שזה עין הטוב להתכונן לפני (ברמה בסיסית כמובן...)

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-07-28T19:35:46):
יו..אני מתרגשת:-) תודה רבה!
אני חייבת לשאול אותך, התחלתי עם הפטל ביום שישי (אם אני לא טועה) כוס אחת גדולה, בשבת הייתה לי מין הרגשה כאילו אני צריכה לקבל מחזור,במוצ"ש שתיתי עוד חצי כוס ושוב הרגשתי קצת.
המיילדת שלי והקופת חולים (התקשרנו ב1 בלילה כי לא הייתי רגועה) אמרו שזה גם סימן לחוסר שתיה וגם מה שנקרא 'צירים מדומים', אם זה פעם ב..אז אין מה לדאוג אבל לראות שזה לא עקבי.
לא הייתי כ"כ שקטה.
יכול להיות שזה הפטל?? בינתיים הפסקתי איתו.
אגב, אפשר לערבב אותו יחד עם הסרפד?
תודה רבה על הכל!!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-07-31T20:32:25):
היי, אז איפה היינו?
את שאלת אותי מה מעסיק אותי עכשיו, נכון? (כי אם היית שואלת מה אני עושה עכשיו, היה לי הרבה יותר קשה, אפילו בלתי אפשרי לענות. יולי, חם, לא חושבים על זה שבספטמבר אני צריכה למצוא איפה לגור ומה לעשות...) מממ, חוץ מלמצוא את הזוית המושלמת לקליטת אינטרנט אלחוטי בדירה, בימים אלו אני משחקת בעיסת נייר, אוהבת לרכב על אופניים בקיבוץ, בקיץ מעצם טיבו אין דכאונות חורף, אז זה טוב, אני מתעניינת באקולוגיה, או שמא חינוך סביבתי? ומה עושים עם זה, ובאיך אפשר לצמצם את הצריכה החיצונית שלי למינומום ולנסות ליצור יותר ויותר ממה שאני צורכת, או למצוא ברחוב (בדיוק מצאתי נעליים במידתי ובצבע תואם לשמלה שיש לי!) ובכלל התחלתי להתעניין באמנות רחוב מחתרתית, יענו גרפיטי, ובכל מיני דברים שקורים בעיר ומחזירים את הרחוב לאנשים (כמו גינות קהילתיות וגינון גרילה), ולקרוא (החדש של גרוסמן) ולישון צהריים עם חתול ,כשיש חתול. גם הצמחים "שלך" מעניינים אותי ואני ממש נבוכה שכשעבדתי בחנות תבלינים וצמחי מרפא נתתי לנשים הרות עצות בקשר לפטל וסרפד וכאלה, אבל אני עושה לך ולמקצועך עוול... נראה לי שאני יכולה ללמוד המון ממך.
מה עוד? מה את?
(ודרך אגב, אם קראת כמה מההגיגים שלי בדףבית בטח הבנת שגם אני בעיקר מתעסקת בתחושות האי שייכות לכדור הארץ ולמין האנושי בפרט)

[b][po]באופן לייט[/po][/b] (2008-08-03T13:11:54):
איך הולך עם היאמו? התחברתם? :-)

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-08-03T21:55:23):
עוד חודש ימים עלי להתפנות מדירתי אשר בגבעה, ולמצוא מי ינענע אותי.
היו לי תוכניות, היה לי "פרררויקט" מקסים ואני כבר לא יודעת מה קורה איתו (יותר יודעת שלא מלא יודעת)
ועל כך אמר הנביא ג'ון לנון "החיים הם מה שקורה בזמן שאתה עושה תכניות".
אז יש לי כמה רעיונות, אם תרצי להוסיף לי, או להשתתף בצוות השופטים של רעיון נולד, אשמח לשתף אותך.
כפי שאת בטח מבינה, אני עושה כל שביכולתי להמנע מהחלטה בעצמי...

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-08-04T00:47:27):
שלום לך! מה שלומך? עדיין לא התקשרתי לאמא שלך בקשר למגן, פתאום קלטתי שיהיה מוזר להתקשר כשאני אפילו לא יודעת איך קוראים לך...
החלטתי בינתיים להפסיק עם הפטל (למרות שלדעתי ההרגשה נבעה מחוסר שתיה) בשבוע 34, שזה עוד שבועיים ב"ה אתחיל שוב בשילוב עם הסרפד והאכיליאה שהמלצת:-) תודה
אגב, עוד שאלה,( לא בטוחה שקשורה לצמחי מרפא) אם אני רוצה להכין לעצמי איזשהו קרם, נגיד לבנדר, אני צריכה קרם בסיס ופשוט מוסיפה לו כמה טיפות שמן לבנדר? את במקרה יודעת?? ממה עשוי קרם בסיס ואיפה משיגים אותו?
שוב תודה.
קצת עמוסה בזמן האחרון, אולי מחר יהיה לי זמן לשבת בנחת במחשב... להתראות בינתיים@}

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-08-05T17:41:00):
ולך תמיד יש תשובות יפות וטובות:-)
חשבתי שרונית, אבל עם 'ניקים' א"א לדעת... לי למשל לא קוראים לא לבנה ולא במילואה...:-)
אשמח לקבל טלפון למשלוח.. זה סיפור יקר?
ת'אמת שרציתי לבנדר כי אני נורא אוהבת את הריח המקורי (למורה שלי ליוגה יש קרם וסבון טבעיים של לבנדר וזה פשוט מדהים, התמכרתי לריח) חוץ מזה שיש ללבנדר המון דברים חיוביים וללידה עצמה הוא גם יכול לעזור...
עדין לא התקשרתי לאמא שלך, בעז"ה בקרוב. תודה!

[b][po]באופן לייט[/po][/b] (2008-08-05T20:17:59):
אני כל כך שמחה לשמוע!! היה לי חבל שאצלי זה לא התחבר אז אני שמחה שאצלך כן שנמצא לו שימוש מוצלח כל כך . יופי

לא יודעת מה סיפרו לך הם נשארים מושלמים :-P (חוץ מכשיש להם אח/ות קטנים אז הם .... )

[b][po]משפחת אושר[/po][/b] (2008-08-10T09:18:18):
תודה רבה, אמסור לה.
@}

[b]ענת[/b] (2008-08-13T09:12:56):
הי רוניתה,
אשמח מאוד לגבי הניפה. איפה את גרה?
האם יש לך ניסיון עם החיתולים האלה?

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-08-13T16:40:33):
זה לוקח לי זמן... אין לי כוח לחשוב ולהכנס לזה ברצינות. וגם איה פה בארץ עכשיו.
בקיצור, בקרוב אני אכתוב.

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-08-13T20:07:13):
ענת,
אני ברמת-השרון.
אין לי ניסיון איתם, את הניפות קניתי בשביל pre-folds, אבל זה היה לנו מיותר

[b][po]פרח הלימון[/po][/b] (2008-08-13T23:23:56):
אל דאגה..תספורת בסוף תצא :-)

[b]ענת[/b] (2008-08-14T08:31:11):
אני גרה בצפון ולפעמים נמצאת במרכז. אנסה למצוא מישהו מהאזור שלך. אפשר יהיה לבוא לקחת?

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-08-14T11:22:35):
כמובן (-:
אחרת לא הייתי כותבת (-;

[b][po]הפלא ופלא[/po][/b] (2008-08-14T12:56:38):
היי
תודה על התיק עוד לא התקשרתי ולקחתי. אקבע איתה לשבוע הבא.....

ולגבי הבית - עוד לא ברור מי יגיע - עוד אודיע לך....

תודה רבה רבה!

[b][po]אמת וצדק[/po][/b] (2008-08-16T08:47:32):
נראה שלא אקח ממך את התה פטל, כי בעוד שבוע וחצי כבר אקטוף עלים טריים בצפון :-)
תודה בכל אופן!

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2008-08-18T23:04:09):
מה שלומך רונית?
מחר בעז"ה אנחנו מתחילים שבוע 34. קניתי את העלים שאמרת, אכיליה, סרפד ופטל, הכנתי לי תערובת של שלושתם ואתחיל לשתות באופן רציף ממחר:-)
איזה כיף!! תודה על כל המידע והעזרה!!
לא נעים לי, המגן עדיין אצל אמא שלך (אני קצת רחפנית) מקווה שאטפל בזה עוד השבוע...
אשמח לקבל טלפון של מי שאמרת שמזמינים ממנו קרם בסיס טבעי.
שוב תודה!

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2008-08-20T09:19:12):
לגבי ההזעה- 2 ילדיי מזיענים, השני אף יותר מהראשונה.
מעבר לכך שזו תופעה מעצבנת קצת, אני לא רואה שהיא בעייתית משהו...
>ורד מודה שהיא 'מתה' על ריח הזיעה של הילדים שלה :-D <

[b][po]עלמו נית[/po][/b] (2008-08-20T09:40:48):
גם הקטנה שלי מזיעה מהראש ואני מכירה עוד כמה
הבנתי שיש כאלו אנשים וזה בסדר
אפילו טבעי ומומלץ הזיעה משמשת כדי לקרר את הראש

[b][po]קט קטית[/po][/b] (2008-08-20T12:31:13):
זאת הדרך שלו לקרר את שאר הגוף :-)
אחלה פטנט :-)
העיקר שהחום יוצא החוצה!
בריאות {@

[u]>ורד מודה שהיא 'מתה' על ריח הזיעה של הילדים שלה <[/u]
ברוררררררררר
אני מסניפה את הראש, יש לו ריח חמוץ וטעם מלוח :-)

[b][po]מיכל גוטמן[/po][/b] (2008-08-20T14:08:42):
גם שלי... השני מזיע בטרוף בעיקר בראש ובצוואר
וזה ריח כמו של לחמניות טריות.... אנחנו צוחקים עליו שהוא המאפה עם הקפה שלנו

[b][po]ביצה עלומה[/po][/b] (2008-08-20T15:09:40):
גם הבן שלי מזיע המון. בד"כ משאיר סימן רטוב על הסדין, איפה שהניח את ראשו בלילה/ שנ"צ

[b][po]מיכלי לי[/po][/b] (2008-08-20T18:40:35):
אחותי הזיעה נורא בראש (אני זוכרת שבאמצע הלילה החליפו לה כרית) קנו לה בזמנו כרית ממולאה בכוסמת,
היהכ לה נעים יותר. זה עבר בגיל ההתבגרות (היום בת 20).

[b][po]חדשה בתחום[/po][/b] (2008-08-20T22:39:25):
גם הקטנטן שלי, בן חמישה חודשים, מזיע המון. בעיקר שהוא יונק. לפי הזיעה נראה שהוא עובד ממש קשה... אבל לא נראה שזה מטריד אותו יותר מידי. גם בזמן השינה מזיע, מתעורר עם בגדים לחים ממש. אינטואטיבית אני משייכת את זה לעובדה שהוא יונק, ומקבל הורמונים ממני. חייבת להודות שאני לא מזיענית, אבל מהלידה התחלתי להיות כזו .כל הזמן חם לי, ואני לא מסתדרת בלי 3 מקלחות מינימום ביום. שוב, כנראה שזו סערת ההורמונים.

[b]גלי[/b] (2008-08-20T23:32:04):
הי רונית
שאלתי בדיוק את אותה שאלה בדפים: שאלות לרופא ילדים (גיל) ושאלות לרופאה סינית (רוני) מתישהו באמצע אפריל אז את מוזמנת לראות שם את תשובותיהם
אגב שמתי לב שאצל ביתי זה מתגבר מאוד בתקופות של הוצאת שיניים (והומופאטית אישרה לי שזו יכולה להיות אחת מהתופעות של שיניים כמו אי שקט, יציאות רכות וכו')בכל אופן הבנתי שזה טבעי וכמו שאני רואה אצלך בדף גם די נפוץ...

[b]גלי[/b] (2008-08-20T23:32:57):
אני מוסיפה גם שהרופא ילדים שלנו ביקש לשלול בעיות בבלוטת התריס

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-08-21T11:28:13):
וואו!!!
איזה כייף לשאול אתכן שאלות. תודה רבה על [b]כל[/b] התגובות.
<ממש מחמם את ה{{}}|L| ראש (-;{{}}>
בעצם, למה שתכנסו שוב לראות מה כתבתי?! אכתוב בככר..

[b][po]מיצי החתולה[/po][/b] (2008-08-21T16:24:41):
הי רוניתה, שעשעת אותי עם מה שכתבת על סיפור הלידה שלי :-).

בעניין ההקשתה, אני יכולה לספר איך זה אצל תמר: כשהיא שוכבת על הגב, היא מנסה להקשית אותו והיא לא מאד נינוחה. על הצד, היא מקשיתה את הגב מאד, הראש הולך אחורנית (ולא נמצא בקו ישר עם הגוף), והזרוע הפנויה עולה למעלה ואחורנית. היא לא אוהבת להיות במנשא, לא סובלת תנוחות ערסול ותנוחות שבהן היא מאוזנת. אוהבת להיות גבוה על הכתף. כשהיא שוכבת על הבטן, היא עולה מאד גבוה. בקיצור, היא מפעילה כל הזמן את השרירים זוקפי הגב, ויש לה מודעות נמוכה לשרירי החזה ולחלק הפנימי של הזרועות.

נשמע מוכר?

[b][po]מיצי החתולה[/po][/b] (2008-08-22T09:45:43):
תראי, אני לא מומחית, אבל למיטב הבנתי, גם בגיל כזה, תינוק אמור לחוש בנוח בתנוחת ערסול (כשאני כותבת תנוחת ערסול, אני מתכוונת לתנוחה שהיא ממש כמו בערסל: גב עגול ומקומר, רגליים בגובה הראש). אני אל אומרת שהוא לא סקרן ויאבד עניין מהר, אבל אם את מסתכלת עליו ומשעשעת אותו, אמור להיות לו נוח. אם לא נוח לו, והוא מקשית את הגב, זורק את הראש ופורש את הידיים לצדדים (בניגוד למחבר אותן בקו האמצע של הגוף, או לפחות מקרב אותן לקו האמצע של הגוף), זה לרוב מעיד על בעייתיות מסוימת להרפות את השרירים הזוקפים של הגב, ובמקביל להכרות מועטה מדי עם שרירי החזה (כלומר, הוא לא כל-כך יודע שיש לו כאלה). שוב, אני רוצה להדגיש שאני לא אשת מקצוע.

קצת מידע ותרגול את יכולה למצוא [url=http://www.metaplim.co.il/a.asp?a=94451.]כאן[/url] אם את רוצה ללכת למפגש-שניים עם אשת מקצוע, אני יכולה להמליץ בחום על חברתי, מטפלת בשיטת ורדי שמתגוררת בבקעת אונו.

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2008-08-23T11:52:33):
כתבתי לך ב [po]מידע אילתי[/po]

[b][po]ביצה עלומה[/po][/b] (2008-08-27T08:45:17):
הקומקום הוא עם גוף חימום נסתר. בגלל זה כתבתי נשלף כי לא זכרתי את המינוח המדויק. אברר עם הקוסמת אם היא לוקחת או לא.

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-08-27T20:21:46):
הי רונית, כתבתי קצת על לבטיי בדףבית אצלי. את מוזמנת. אני לא באמת מצפה לתשובת קסם, או כיוון החלטי ועיצת זקן סיני חכם, אבל אם במקרה יש לך סיני בהישג יד, תביאי.

[b][po]ביצה עלומה[/po][/b] (2008-08-28T23:25:30):
הקוסמת לא לוקחת את הקומקום. הוא מחכה לך בת"א. צרי קשר בדואל

[b][po]שום כתוש[/po][/b] (2008-08-31T21:30:35):
נטע שם של בן???
אני לא מאמינה שעוד מישהו חוץ ממני חושב כך!!!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-09-05T16:50:16):
ואו!! איזה זכרונות עשית לי! אפילו שבמנגינה אני לא מצליחה להזכר. מה שאני זכרתי:
הילד ישב
על החלון
הוא שמע כלי נשבר ומיהר לסלון
הוא ראה את אמו בוכה
הוא שאל מה קרה מה קרה
היא אמרה שום דבר, לא נורא
אבל הוא הרגיש
שזה (?) לא כשורה...

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-09-05T16:54:45):
איזה דרמטיות היינו, לא?
את הלבטים שלי בדף הבית מסתבר שקראו מלא אנשים אפילו לפני שאת הגבת. מי בכלל קורא את הדברים האלה? הייתי בטוחה שרק אני. לכן אני גם אפרט שם על השבוע החולף ומחשבותי (אולי אחרי שאשן שנת צהריים), אבל רק אומר לך שהיה מדהים בחוה ואדם, אני מאד ממליצה לבקר, המקום נותן המון השראה! אני אחזור לשם שוב כעבור שבוע. עבדתי מאד קשה ואני מאד עייפה, אך מרוצה, ומרגישה שאני על קצה קרחון כלשהו.
ואת?

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-09-09T12:26:13):
לא שכחתי את המשך השיר, פשוט הביך אותי לכתוב כאן את כולו.... ( _בררר S-: )
איזה כיף זה לשמוע על נסיעות לארצות שמעולם לא שמעתי עליהן... מה תעשו שם? זו נסיעת טיול או משהו אחר? ובית דודה מפנק זאת הדודה שלך? כי הייתי בבית שלה והוא אכן מפנק. אפילו נתתי לה עיצות וכיווני גינון ופרמקלצ'ר...
[u]הייתי עכשיו יומיים בפרדסחנה-גבעתעדה-כפרגליקסון ומסתמנים שם כמה דברים... נראה לי שלשם אלך בסופו של דבר. גם חברה מרגיענית הרגיעה אותי בכך שבסופו של דבר, דבר אינו בלתי הפיך. לא טוב- ממשיכים הלאה! נוצרה אצלי ההבנה הבסיסית שלנדוד אני פשוט לא רוצה כי פשוט זה הזמן לזרוע תפוחי אדמה וסלק ואני רוצה את זה. לחוה אחזור לעוד שבועיים, אבל מעבך לכך לא. לא כרגע.[/u]

[b][po]שום כתוש[/po][/b] (2008-09-10T05:11:08):
יש לי שני בנים, כל אחד מהם היה נטע פוטנציאלי, השם הי בשתי הרשימות עד שהם נולדו, מה לעשות שהם החליטו אחרת...
עכשיו יש לי בת (תאריך משוער ראש השנה) והשם הזה אפילו לא עלה לרגע.
נטע היה השם של סבא שלי, איש חכם ואהוב.

[b]ענת[/b] (2008-09-10T15:10:49):
הי רוניתה ,
כותבת לך לגבי הניפה. ניסיתי למצוא מישהו שנמצא באזור שלך ויכול לבוא לקחת ולא מצאתי. אני יכולה לשלוח לך מעטפה מבוילת בדואר ותשלחי לי את זה?
תודה
ענת

[b][po]סיגל ב[/po][/b] (2008-09-11T02:07:40):
תודה חמה על ההצעה לטלפונים!
מה שכן, דווקא אלחוטיים אני לא צריכה...
אז חן חן על המחשבה :-) @}

[b][po]סיגל ב[/po][/b] (2008-09-11T02:07:54):
אה, ולגבי הכסא, עדכנתי בדף שלי.

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-09-12T14:05:08):
[b]ענת[/b]
054 5336555
רונית

[b][po]ביצה עלומה[/po][/b] (2008-09-12T15:50:43):
שמחה לשמוע

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-09-12T19:50:33):
הייתי עכשיו בריף ביפו, וחזרנו ברגל (אני+נאוה) דרך כל חופי בת ים.... המים, השקיעה של יום שישי, ממש הזכיר לי נשכחות. היינו ממש שבט.

[b][po]נ ע מ ה[/po][/b] (2008-10-04T20:34:26):
היי
תגידי,מצאת מקום ללון בו לנופש כמו שחיפשת באילת?
אשמח לשמוע ,כי תמיד שואלים אותי ואני לא יודעת מה לענות.
מעולם לא ישנתי במלון/צימר במדבר.עכשיו יש לנו בית,ולפני שגרנו פ,היינו תמיד ישנים תחת כיפת השמיים...

[b]יהלומית[/b] (2008-10-07T22:39:14):
אהלן,

ראיתי שיש ברשותך טלפונים אלחוטיים שאינך זקוקה להם.
שלנו התקלקל לפני מספר ימים.
אשמח מאד לקבל אחד מהם אם הם תקינים.
אשמח שתכתבי לי ל - [email protected]
תודה.

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-10-08T11:59:32):
רוניתה, אין לי אינטרנט כל כך, עברתי -זמנית כמובן- לעמיקם (איזור בנימינה), ובתכלס, למה שלא אבוא כבר לבקר? הייתי רוצה לשמוע על הנסיעה שלכם לממלכה האקזוטית מעבר להרי החושך...

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-10-11T18:59:03):
[b]יהלומית[/b]
לא הצלחתי לשלוח לך מייל משום מה.
הטלפונים כבר נמסרו... (אבל גם ככה חסרו להם חלקים, מסתבר)

[b][po]הפלא ופלא[/po][/b] (2008-10-13T10:36:00):
היי
חזרנו אתמול מעוד גיחה לחו"ל אז לא הייתי באתר בכלל.....
אמסור את התרמיל לאחותך בהקדם....
המון המון תודה
התרמיל שלך כבר עם דרכון מכובד - ביקר בספרד וגם בטורקיה......

נשתמע
חג שמייח

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-10-27T16:12:17):
היי, ניסיתי להתקשר כמה פעמים, אולי מה שיש לי זה לא המספר שלך בכלל.... בכל אופן- הנה שלי 0523-280725

[b][po]פרח הלימון[/po][/b] (2008-11-03T20:59:24):
טוב..עכשו נוכל להפגש ואם בא לך עדיין להסתפר

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2008-11-14T20:39:57):
אני מוסרת בשמחה את שמלת החתונה שלי, שנתפרה בהודו.
לפרטים ותמונות אפשר לכתוב לי למייל srebronit ב yahoo נקודה com
מה שכן, אנא הזדרזנה, כיוון שעליי לפנות את הבית בשבוע הקרוב

לגבי השמלה:
חשופה מאד, מידה בינונית.
גזרה אמפירית ("קו המותן" עובר מתחת לחזה), קולר, cups לציצי. יצא קצת חשוף מדי (הלכתי לתופרת בארץ), כך שלא נשאר מספיק בד בחלק הזה כדי לעבוד איתו, אולי להוסיף מתחתיו. הבד - מעין לבן מבריק
על החלק התחתון של השמלה מורכבת מעין חצאית שבנויה מרצועות בדים שונים, רקומים, באורכים שונים (לא הצלחתי לבחור אילו בדים הודיים לקנות, אז הכנסתי הכל P-:{{}}).
הגב גם הוא חשוף ביותר.
זהו - תמונות במייל. לא אכפת לי שתשמש לתחפושת, אני עצמי התחפשתי פורים אחד איתה.
Mazel Tov
|L|

[b][po]מונו נוקי[/po][/b] (2008-11-15T13:40:19):
הי רונית
עד כמה שזה מפתה\ , אולי תמסרי אותה לגמ"ח של שמלות כלה, לטובת נשים שרוצות להתחתן ולא יכולות להרשות לעצמן שמלה?
למשל כאן
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3256499,00.html

[b][po]מאמא טלי[/po][/b] (2008-11-15T23:52:07):
הי. בקשר לשמלה אשמח לראות. אני מידה 40-42 גובה 172 יתאים לי? מייל שלי: [email protected]
תודה

[b][po]לב נדר[/po][/b] (2008-11-17T14:15:09):
הי, רק עכשיו ראיתי את ההודעה, אז דבר ראשון תודה רבה! מאד הייתי רוצה את הדברים אבל רמת השרון קצת רחוק לי ואני לא ניידת
לפני שאני מוותרת, אני שואלת אם במקרה יוצא לך להיות בסביבות צומת מסובים?
תודה בכל מקרה, ויום טוב @}

[b][po]ריש גלית[/po][/b] (2008-11-18T09:48:27):
רק עכשיו ראיתי בקשר לסדינית... היא כבר קנתה כי לא היתה היענות מספקת. תודה בכל אופן!
@}

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-11-27T22:04:02):
רוניתתתתתת..... ראיתי אותך בדף של ילדת טבע, איזה מצחיק... אז אתם לא בבית הדודה? ואי ואי איך בכלל נעלמתי לך (כרגיל איתי) ורציתי להיפגש. אולי עכשיו? דווקא הולך להיות לי שבוע עמוס, לשם שינוי, אבל אני אתקשר ונראה.
מחר יום ללא קניות!!! יהה!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-11-28T20:52:56):
התחרות הצמודה על בית החיות... שוב זכתה מישהי אחרת... נו מילא. הייתי רומסת אתכם בלי לחשוב פעמיים בדרך לפסגה. ככה זה בעולמינו החומרני והתחרותי, צריך מרפקים P-: זה,דרך אגב גם קשור ליום ללא קניות (נורא רציתי לציין אותו בככר השוק, אבל עשו זאת לפני) ואם בקניות עסקינן, יש לי אוטו לא אמין, לא חסכוני ולא שמור (אבל עם הצבע הכי יפה במדינה. השמועה אומרת שהוא בכלל נמשה ממים ע"י הבעלים הקודם.שעל שמו הוא גם קרוי.) בכל אופן- גם אני עצמי כרגע במצב ההורים, יש לי קשיי החלטה כרוניים ולכן אני לא זזה ממקומי השנוא. שבת שלום!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-12-09T20:53:51):
הא הא! אז נהיה שכנים... :-) אני לא גרה במשק צוף, אני מנסה לעבור לשם. לעת עתה לא קיבלתי יותר מדי הצעות משותפים. לא, צריך להיות חיובית. קיבלתי הצעות, וצריך לראות מה הלאה. בכל אופן- אגור בסביבה.
ברוכים הבאים! |בית|

[b][po]שיר לי[/po][/b] (2008-12-09T23:09:09):
מחכה לתשובה מגיסתי ואם לא תרצה - אכתוב לך בשמחה.

[b][po]גברת פלפלת[/po][/b] (2008-12-10T09:58:35):
תודה..

[b][po]שיר לי[/po][/b] (2008-12-11T08:02:29):
כנראה שהספות יעברו לגיסתי, אם בסוף לא - אכתוב לך, מצטערת

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2008-12-20T17:24:30):
הי רונית, אני שכנה שלך. אני שומרת על בית באביאל לשלושה שבועות הקרובים...... עם כלבה וחמישה חתולים וגם דגים. היום ניסיתי, באמת שניסיתי לצאת מהבית ולנסוע באופניים לעמיקם, אבל היה כל כך מעונן, ואפילו הכלבה לא רצתה ללכת, והחתולים שיכנעו אותי להישאר על הספה.... אני באמת פדלאה. אבל אני פדלאה קרובה. (-:

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2008-12-22T09:51:40):
טוב שכתבת לי, כי כמובן ששכחתי מי שאלה...
מסתבר שבקואופ שלנו (הותיק יותר, בכרכור) התפנו מקומות. כך שזו גם אופציה אם תרצי {@

[b][po]ר ו ת ה[/po][/b] (2008-12-23T15:38:25):
אהלן וברוכה הבאה
אנחנו גרים באביאל ממרץ וקונים בקואופרטיב האורגני הוותיק של כרכור
אני יודעת שנפתח גם קואופ חדש בגבעת עדה, שזה יותר קרוב
אבל הבנתי שיש שם פחות מבחר (לא בדקתי, כי בינתיים אנחנו מאד מרוצים בקואופ הוותיק)
אני חושבת שיש מקומות פנויים בקואופ בכרכור, אז אם זה מעניין אותך , דברי אם מאשה או מירב (הטלפון של מירב 052-2669879)
וחוץ מזה שיהייה בהצלחה עם המעבר
מאיפה עברתם?
אם בא לך אשמח אם תוכלי לחלוק איתי מה הביא אתכם לאיזור
את לא חייבת כמובן אם זה לא מתאים. אני פשוט עסוקה בימים אלו בנושא של איך להחליט איפה לגור, בעצמי מרגישה סוג של נסתובבה כל היום עד אשר נמצא מקום
ונורא מעניין אותי על מה אחרים חושבים כששואלים (ואולי עונים) את עצמם איפה לטות את אוהלם...
@}

[b][po]ר ו ת ה[/po][/b] (2009-01-05T00:48:17):
אהלן
וברוכים הבאים לאיזור, אכן יפה פה מאד מאד
דוקא כתבת ברור מאד, לא התבלבלתי כלל
נורא הזדהיתי עם מה שכתבת על הלידה והענן שלאחריה, והנחיתה ל"אני הישנה" שפתאום יוצרת דיסוננס
לא זוכרת אם קראתי את זה כאן או בדף אחר (האתר הזה זה כמו לבירינט אינסופי...)
בכל אופן- ניסחת את זה כל כך יפה, והעלית בי הרבה מחשבות, והזדהות
בקשר ליוגה- אנחנו דווקא מלמדים באביאל, בימי שני בשש אחה"צ (זה לא נחשב ערב, לא?)
ואת בהחלט מוזמנת
זה בסטודיו הביתי שלנו, קבוצה קטנה ומאד מאד נעימה
של אנשי האיזור
דברי איתי אם תרצי

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-01-05T19:45:12):
מממ... המצב הולך ונעשה בלתי נמנע. ומגוחך. מחר אני נכנסת ל"צימר" (=עוד בית לשמור עליו) החדש שלי, לשבועיים. [b]בעמיקם[/b] . מה את חושבת שיקרה? האם ניפגש? האם נתעצל או נתבייש? מתי סוזי תספר לג'ק שהיא נושאת את ילדו? כל זאת בפרק הבא של... [b]בועות![/b]

[b][po]POOH והתוספות[/po][/b] (2009-01-25T08:46:05):
שלום..
אנחנו לא קבוצה אבל כן בבית עם ילדה קרובה לנטע בגיל...
אתם מוזמנים בשמחה..

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2009-01-25T09:09:26):
אהלן
קראתי איפושהו שאת מעמיקם
מאוד היינו רוצים לגור באיזור
תוכלי לפקוחי עיניים עבורי על בתים שמתפנים?
תודות
@}

[b][po]תלתלים שובבים[/po][/b] (2009-01-28T01:03:36):
אינני יודעת איך קוראים לו, לבן, עשוי מבד מגבת עם תיקתקים לסגירה,לאא גדול ולא קטנטן... עד כאן

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2009-01-28T10:32:40):
אשמח לטלפון של הבית לידכם.
(-:

[b][po]POOH והתוספות[/po][/b] (2009-01-28T17:07:02):
אנחנו ליד צומת כרכור.
המייל שלי: Gyepooh#yahoo,com ]להחליף # ב- @ כמובן].
תכתבי ואשמח לתת לך טלפון - ואין בעיה עם שעות.. לא ישנים פה צהריים...

[b][po]תלתלים שובבים[/po][/b] (2009-01-29T07:03:17):
הי. אני באליכין שבעמק חפר, יתכן ובשבוע הבא אהיה בגבעת נילי כך שזה יהיה לך קרוב, אם לא כל דרך טובה, מעטפה או שתעברי לאסוף, או שאתן לחברה מכרכור ותקפצי לקחתו ממנה שמי ליאור בטל.0542234302

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-01-30T00:10:09):
שלום שלום, תודה על כל המודעות, התקשרתי לאיש הדום והוא ענה לי מספרד (!) ככה שזה כבר לא רלוונטי, ואת השניים האחרים אני צריכה לשאול. בקשר למי-סרפד, שווה לבדוק. אני אעשה קטיף ומקסימום אם יצא יותר מדי נוכל להתחלק בזה ולהקפיא או משהו... בסופש (יענו מחר) יש מפגש פעילים של walk about love בעין שמר, אז גם אם תרצו לבוא לשמוע נראה לי שזה פתוח וגם אני מנחשת שההיפים האלה יעשו איזו מסיבה קטנה בערב, אני אעדכן טלפונית. בין כה וכה אקפוץ לבקר בסוף הסופש, טוב? |פרח|

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-01-30T00:11:49):
התכוונתי @} ואם כבר, אז גם |אפרוח
אה, והייתי בבן שמן!!

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-01-30T00:12:21):
|אפרוח|

[b][po]אום שלום[/po][/b] (2009-01-31T20:44:07):
הי רוניתה, לא יודעת אם עדיין רלוונטי אבל אני אשמח לראות תמונה של שמלת הכלה שלך.
תודה.
@}

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-02-02T02:21:19):
הצחקת אותי עם הסדינים שלך (שכו---לם יקראו פה ויראו שאת מצחיקה) D: אז אני שולחת לך לינק מתכנית טלויזיה טיפשית שאני מתה עליה. מאד [po]עד מתי להניק[/po] http://il.youtube.com/watch?v=l8orUaCJ0GY

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-02-02T02:22:28):
אני כל כך גרועה בפרצופים!!!!! מה יהיה? טוב, לפחות את זה אני יודעת: |אפרוח| @} |אפרוח| @}

[b][po]לב נדר[/po][/b] (2009-02-10T20:54:04):
שלום רונית, באתי להגיד לך תודה על ההמלצה @} אחותי כבר דיברה איתו, והתרשמה ממנו ממש כמוך :-) שיהיה שבוע טוב

[b][po]ציל צול[/po][/b] (2009-02-16T17:58:44):
בכיף ותודה. בן זוג קונדיטור... איזה כיף לכם...

[b][po]רוני ושו''ת[/po][/b] (2009-02-17T13:59:08):
הי רונית
ראיתי את ההודעה שלך, וכמו יתר ההודעות, כל כך שמחתי... נשמח להתארח אצלכם, אך ניסיתי להתקשר ולא ענית. אמשיך לנסות ותודה, רוני

[b][po]תלתלים שובבים[/po][/b] (2009-02-23T23:36:35):
הי, מחר אני באיזור גן שמואל אשמח להעביר לך את החיתול המיוחל באם עדין נחוץ לך

[b][po]הפלא ופלא[/po][/b] (2009-03-01T23:30:04):
היי
נשמח שיבואו לקחת את הטלויזיה. היא מסיבית - 32 אינצ' לפני המסך השטוח..... וצריך בגאז' ענק! אבל היא כייפית.
אז היא בבת שלמה והכי טוב יהיה לבוא מיום חמישי לתוך הסופ"ש לקחת אותה. עד אז עוד מריצים עליה כאן פו הדוב (אמא ואבא אורזים....)
אז אתקשר....
לילה טוב

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2009-03-03T21:20:27):
תודה
עכשו אני אדע את מי לשאול ישר :-)
לא חום. שיעול (מגעיל כזה כמו של מעשנים), בעיקר בלילה קצת אחרי שהוא נרדם, נזלת, אני חוששת מברונכיט
נתתי לו לשתות תה מחליטה של סמבוק ודבש, בערב הוספתי לסמבוק טימין בהמלצת האיש בחנות טבע. מה את אומרת?

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2009-03-06T08:54:18):
מה, הוא מת על זה. שותה שני בקבוקים ליום. למה בלי הדבש? אמור להיות מכייח לא?

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2009-03-08T08:40:04):
:-)

[u]אני מקווה מאד שאנחנו כבר רואים את הסוף[/u]
מקווה בשבילך.
אני כבר לא כל כך מקווה... הגדולה סיימה אנטיביוטיקה לדלקת אוזניים, והתחילה אנטיביוטיקה לדלקת גרון (לא כי אמא שלה מאמינה באנטיביוטיקה כמו שאמא שלה היא פחדנית גדולה), הקטן משתעל ונוזל כבר שבוע, וגם במצב רגיל הוא די אוהב לחרחר...מחפשת עבורו איזה רופא סיני. בקיצור עבר עלינו חורף חולני למדי. אבל לא נורא, אולי התרגלנו.

לגבי הדבש, יוצא לו בערך שתי כפיות ליום (אחת לבקבוק). נראה לך הרבה מדי? (חוץ מזה הוא לא מקבל שום סוכר ממש, רק קצת סילאן ביוגורט או דייסה). אני יכולה לנסות להפחית קצת בהדרגה.

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2009-03-08T08:41:02):
ד"א, פרשנות - החיוך היה אות הזדהות עם השת"פ המשפחתי

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2009-03-11T15:23:04):
נהדר... אתקשר אחה"צ / ערב
תודה

[b][po]ילדת טבע[/po][/b] (2009-03-29T07:22:52):
תודה על הכלוב. אני אצור איתך קשר בעניין כשיהיה לנו תאריך מעבר מדוייק.
באשר לכסא, זה הכסא הכי פושטי שמוכרים בסופרים, סוג של רגע לפני הבוסטר כזה. עושה את העבודה. את יכולה למצוא כאלה במגה להערכתי.
בעניין ההחלפות באמת שאין לי צורך במה שהצעת... לא מהאנשים הנמרחים או שותי האבקות...

[b][po]ילדת טבע[/po][/b] (2009-03-29T07:23:42):
אבל הי, אם תרצי עדיין את הכסא נמצא משהו. אולי בדים יפים (לונגים וכאלה).

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2009-04-02T18:46:29):
מצחיק, בדיוק התקשרתי היום בלי שראיתי את ההודעה
אתם מקסימים, תודה רבה, אתקשר בהמשך
חג שמח

_{{}}[b]נטע בן שנה[/b]

[list=1]
[*] 04.2009
[/list]

נטע מחמלי,
שְתיל רענן, נוטף חיוּת וריחות של טריות, לבלוב רענן של עלעלים ירוקים, רכים ותמימים.
לקראת יום הולדתך הראשון, אני רוצה לצאת קבל עם ועדה, גאה ונרגשת ולומר לךָ תודה.

ממךָ קיבלתי את מתנת האמהות, את אותה תחושת מלאוּת, עָצמה ורוך.
אתה מורי הגדול להלכות חיי. יותר מכל אדם, ממךָ אני לומדת, בדרך הבשר, איך להיות 'אני' יותר טובה.

אתה מלמד אותי לאהוב,
אהבה טהורה, זכּה, אמיתית, מציפה, שאינה תלויה בשום דבר שבעולם, חוץ מבקיומו של לבי.

אתה מלמד אותי לקבל אהבה,
בדרכךָ הפשוטה – פשוט אוהב, צריך, רוצה, נוגע, מלטף, אוחז, יונק, נשען, מתרפק, מבקש, מקבל, מחייך (-:.

אתה מלמד אותי להיות חזקה,
ברגעים שבהם, אילולא אתה, הייתי נשברת, מתייאשת, נחלשת, או סתם מתלוננת על חוסר נוחות – שם אתה נמצא. ובצורך שלך בגוף איתן, מלמד אותי להיות אמא אדמה.

אתה מלמד אותי להיות חלשה,
התלוּת האינסופית שלך, הרצון שלי לתת לך הכל, מביאים אותי לעתים להתרוקנות, בזכותה אפילו אני מרשה לעצמי לבקש עזרה.

אתה מלמד אותי ענווה,
חיֵיךָ הם המתהווים כעת, מתחילים מבראשית. כל שאתה פוגש הוא בעל משמעות אדירה. אצלי הכל כבר נמצא, השינויים עצֵלים. לפיכך, בראש מעייני נמצא הרצון לעשות לִבני, ורק אחר כך "לעשות לבֵיתי" .

אתה מלמד אותי לדאוג לעצמי,
כי כשלי טוב – גם לך טוב יותר (ואז לי (-: ).

אתה מלמד אותי שיעור בלוחות זמנים, סדר יום ועִקביוּת,
(זה יקח עוד קצת זמן...) אחרת תישאר רעב, או עייף, או מבולבל או סתם ניגע'ס.

אתה מלמד אותי גמישות מהי,
(להעביר את הידיים מאחורי הגב כדי להוריד אותך מהמנשא) הרי מה שעבד אתמול שייך לאתמול.
אתה מלמד אותי להקשיב לַרגע הַהוֹוה.
אתה מזכיר לי להרפות את שריריי,
כי כשאני דרוכה ומתוחה – איך תירדם?!

אתה מזכיר לי לזקוף את הגו,
על ידי דוגמא אישית. ומתוך הגאווה על היותי אמךָ.

אתה מלמד אותי על אושר.
רק מלכתוב את המילה הזאת, א ו ש ר, ולחשוב עלייך, גופי מתרגש.

אתה מלמד אותי להתבגר,
(גם לזה נדרש עוד זמן...) אני צריכה לדעת, כי אם אתבלבל – גם אתה תרגיש אבוד.

אתה מזכיר לי להישאר הילדה שאני,
לנסות לראות את הדברים מנקודת מבטךָ, הראשונית, לגלות מחדש כל חפץ והוויה בעולם הזה, לשחק, להתלהב.

אתה עוזר לי להגשים את הנשיות שלי,
אני מכילה, רכה, עגולה, ומתוך כך גם רעייה יותר שלמה ומאוהבת.

עוד רבות מִספוֹר וּמִסָפֵּר האיכויות שאתה מלמדני, ומחדד את נוכחותי בהן. כל תכונה שקיימת בי אתה עוזר לי לזקק. ועל כך אני מודָה לךָ ומודֵה לךָ כל חלקיק בהווייתי.

אתה ילד מדהים: חמוד, סקרן, חכם, אוהב, שמח, נינוח, בָּטוּחַ, בּוֹטֵחַ, יפֵה (דוגמן), נדיב, סלחן, עשוי ללא חַת וטוב-טוב (טוב לי על הלב).

אני רוצה לאחל לך שתגדל להיות אדם שלם, חָפשי, מאושר, מוכשר, יוצר, אמיץ, נוֹכַח, בעל כ�ח רצון ומשמעת עצמית, רצון ללמוד וכ�ח להוציא לפועל, ובעיקר שת�אהב ותהיה אהוּב. רוצָה לאחל לך שתשכיל ללמוד מהטעויות שלי ולא תפחד לעולם להשתנות. רוצה לאחל לךָ כל זאת ועוד, אבל בעצם מאחלת לךָ שתהיה בדיוק מי שאתה צריך להיות בכל רגע.
אני תמיד תמיד אוהַב אותךָ, בדיוק כפי שהנךָ.

אמא_

[b][po]הדבורה מאיה[/po][/b] (2009-04-22T08:08:28):
הי רוניתה
לגבי הכסא כרגע הובטח למישהי אם לא יצא לפועל העדכן אותך.

[b][po]תינוק חדש בדרך[/po][/b] (2009-04-25T04:09:54):
יש לך עדין את החיתולים סנדי למכירה? אשמח אם תצרי קשר 8019981 - 054

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2009-04-28T20:10:40):
רונית, הייתי מתקשרת אבל שכחתי את הפלאפון אצל חברה ועכשיו ואני חסרת קשר... S-:
בדיוק רציתי לומר לך... בגדים שיכנסו לסל הכביסה? אין בעיה! אני רוצה לארגן שוק החלפות בסופש הבא, כשאנחנו מגיעים לאיזורכם. בירת שווקי ההחלפות הישראלית פוגשת את צועדי ה walkabout love שבאו במיוחד ברגל מאילת! כבוד! איך זה נשמע לך? רוצה לעזור לי להפיץ את השמועה?

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2009-04-28T20:14:13):
כמובן שזו הייתי אני שם...

[b][po]הדבורה מאיה[/po][/b] (2009-05-01T08:01:02):
רונית הכיסא לא נלקח בסוף את את מוזמנת לקחת אותו .

[b][po]הדבורה מאיה[/po][/b] (2009-05-03T07:23:35):
תשאירי לי טלפון ונדבר.

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2009-05-06T11:04:43):
הי רונית.. יש חדש עם החרמש?

[b][po]הדבורה מאיה[/po][/b] (2009-05-08T08:53:53):
הי רונית
לא שכחתי אותך , פשוט הבת של בעלי הגיע ואני צריכה בשבילה את הכיסא אז תקבלי אותו עוד שבועיים אם זה בסדר מבחינתך , ואפילו חסכתי לך לנקות אותו כי הורדתי את הריפוד וכיבסתי אותו .
אצור איתך קשר עוד שבועיים .
ודרך אגב מה זה החרמש?

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2009-05-08T15:58:54):
תודה רונית.. אנסה שוב בקרוב

[b][po]הדבורה מאיה[/po][/b] (2009-05-13T16:36:36):
הכסא שלך . שבוע הבא נדמה לי יום רביעי אני מקבלת אותו בחזרה . אגיד לך במדויק מחר .
נראה לי שמודיעין מעולה . אבל נדבר בת חילת השבוע יום ראשון

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2009-05-16T10:06:12):
תודה רונית
גם אנחנו עוקרים בערך שלושה קוצים ליום.. בקצב הזה עד החורף הבא הכל יהיה ירוק ומסודר וכל הנחשים כבר ילכו לגינה של השכנים.. תודה בכל מקרה, אתם מקסימים והיה נחמד להיות איתכם בקשר מלא תקווה |L|

[b][po]אמל ית[/po][/b] (2009-05-17T08:21:44):
שלום רונית,
סודה לשתיה אפשר לקנות לפי משקל בחנות של הזקנות.בעצם קוראים להן 'בית קליה שפיר' זה ממה שמרכז המושבה שתי חנויות מהדידו סנטר לכיוון הסופר.
וחומץ אני קונה בסופר במיכלים של 4 ליטר, זה הכי הרבה שמצאתי. ב'הכיזול'.
שבוע טוב!

[b][po]כריסטופית רובין[/po][/b] (2009-07-23T06:44:00):
כבר קניתי אותו! :) תודה על ההמלצה,מקווה שיאהב..

יום נחמד..@

[b][po]אפרת מ[/po][/b] (2009-08-01T15:43:51):
רונית, אם את/ם עוברים באזור הוד"ש אתם ממש מזומנים לבוא לקחת את הסדיניות :-)

[b][po]POOH והתוספות[/po][/b] (2009-08-05T22:38:15):
רופא משפחה של הכללית [אנחנו גם הילדים] במרפאה בקיבוץ עין שמר.
רופא נחמד למדי - ידידותי לילדים.
לא ממהר לדחוף תרופות מצד אחד מצד שני לפעמים כשצריך הפניה למומחים גם לא ממהר לתת.
אבל בסך הכל הוא בסדר גמור.

המרפאה כאמור של הכללית וכל מי ששדיך לכללית יכול להשדתייך אליה [לא צריך להיות חברי הקיבוץ או משהו כזה - אנחנו בכלל לא גרים בקיבוץ ובכל זאת שם].

וגם טיפת חלב אנחנו עושים בקיבוץ.

[b]עמית[/b] (2009-08-05T23:48:26):
רופא ילדים מצויין בעינינו הוא ד"ר טשרנין - מנהל מרפאה של הכללית בזכרון ומקבל גם בבית בבנימינה ובמרפאת שרי בפ"ח (הכל דרך הקופה). רק בריאות (-:

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2009-08-08T23:21:04):
אם את רואה את המודעה אז אשמח אם תעבירי את המקל גשם לאחותך מחר (יום א') ואם פיספתי את ההזדמנות אז לא נורה ובכל אופן תודה רבה. [po]מיכלול ה[/po].

[b][po]אפרת מ[/po][/b] (2009-08-11T21:11:39):
נראה שהסדיניות עדיין מחכות לך........ 077-7056373

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2009-08-19T00:25:44):
[po]רוני של 4[/po]? (08.08.2009 12:42):
רופא ילדים של הכללית
דר' חנה וייצמן בזכרון יעקב. מקבלת בקומה של קופ"ח כללית מעל השופרסל. היא מקסימה ומקצועית: 04-6292021.

רופא משפחה נעים ומשת"פ, גם בכללית
דר אביטל וייס, גם כן בזכרון יעקב. מקבלת בקופה עצמה. היא בחורה צעירה ונעימת הליכות - מעודדת הנקה ובעדה מאוד, וחמודה ביותר.

[b][po]נהלל במעגל[/po][/b] (2009-08-28T12:12:17):
שלום רונית,
כעת אני בשבוע 30+3. אשמח לדעת בהמלצתך המקצועית מתי מומלץ להתחיל בשתיית תה פטל,על מנת שפעולתו תיהיה אפקטיבית,והאם כדאי להוסיף לעלי הפטל או צמח לאיזון ו/או חיזוק.
תודה לך ושבת שלום,
נועם.

[b][po]מסע חיפוש של פוקימון[/po][/b] (2009-09-01T10:22:16):
תודה רבה
דיברתי עם אלון הם כבר מצאו משלבת אני משאירה להם את הפרטים על כל מקרה.
קודם כל יש לי שני ילדים שמאובחנים על הספקטרום אחד PDD ואחד אספרגר הרעיון לשלב בעצמי בא מהחשש התמידי שלי שאנשי הצוות של הילדים שלי יעשו "עבודה טובה" איתם,
ז"א שיאהבו ויהיו קשובים להם ויבינו אותם וכיוון שאני לא יכולה להיות שם איתם תמיד החלטתי לעשות את זה עם ילדים אחרים שרק אנחנו ההורים יודעים כמה הם יקרים לנו.
תודה שוב

[b][po]נהלל במעגל[/po][/b] (2009-09-01T16:33:22):
תודה לך רונית!
אפעל בעצתך. קניתי עלי פטל וכעת אשלים את הקנייה לשנים הנוספים.
ימים טובים,
נועם.

[b][po]רוניתה פיתה[/po][/b] (2009-09-18T02:07:39):
שנה טובה לקוראי וכותבי האתר המקסים הזה @}
במסגרת ההתחלות החדשות, אני מפנה את עצמי באופן חלקי מתפקיד האימהות, לטובת טיפול באנשים אחרים (-:

אני |גזר| נטורופתית, |Y| מטפלת ברפלקסולוגיה |#| ובצמחי מרפא
מזמינה את מי שרוצה לעשות שינוי באורח החיים, לטפל במכאוב או מגבלה בעזרת מתנותיו של הטבע, או פשוט להתפנק ולהיטען בכוחות מחודשים.

אני מטפלת בקליניקה במושב עמיקם, ומגיעה גם ליישובי האיזור ל"ביקורי בית".

|L| שתהיה לכולנו שנה של מימוש עצמי מלא, ושמחה בלב |L|
[url=http://www.bestlife.co.il/?categoryId=37915&itemId=73512]רונית סרברו[/url] 054-5336555, 04-6380976

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2009-10-02T08:15:58):
שלום רונית,
[po]ורד לב[/po] הציעה לי את הספר בהשאלה לפני שבוע-שבועיים. בינתיים קניתי מיד שניה, ולא אקח ממנה - נסי אצלה.
חג שמח @}

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2009-10-07T03:42:59):
תודה!

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2009-10-07T17:10:34):
בשמחה {@
"את מוזמנת" [email protected]

[b][po]תזמורת הים[/po][/b] (2009-10-19T19:30:55):
אני התנסיתי בשיטת קיי וממליצה בחום.
מוזמנת ליצור "קשר"[email protected] אם את רוצה לשאול שאלות ספציפיות.

[b][po]לימור ליברמן[/po][/b] (2009-10-24T09:14:49):
שלום רונית,
גם אני עשיתי את שיטת קיי לפני הלידה,עזר לי מאד מאד.
תיכנסי לאתר של תמר (תכתבי שיטת קיי בגוגל),בטח יש שם רשימת מדריכות,
אם את רוצה לשמוע פרטים 'שילחי לי מייל עם הטלפון שלך ונוכל לדבר,
[email protected]
לימור

[b][po]ביצה עלומה[/po][/b] (2009-10-25T16:19:22):
היום התפרסמה כתבה ב"הארץ" על שיטת קיי
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1123371.html

[b][po]צבי צב[/po][/b] (2009-11-26T18:42:45):
תודה שקישרת אותי למודעה על הספרים לתרומה
שיהיה לך סופ"ש נעים

[b][po]יו יו בקנדה[/po][/b] (2009-12-08T07:26:45):
בוקר טוב,
תודה על הלינק המדהים בככר...
לא הפסקתי לדמוע.
פשוט נס.

[b][po]מיה גל[/po][/b] (2009-12-08T17:26:19):
תודה

[b][po]מסע חיפוש של פוקימון[/po][/b] (2009-12-10T13:31:13):
וואו תודה על הלינק מאוד מרגש

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2009-12-13T10:55:28):
את מאד מוזמנת.
הספר עוד פה, מחכה לך.
אם אינני עונה, נסי להשאיר לי הודעה, או לכתוב סמס. לפעמים לא מספיקה לענות ואם המספר אינו מזוהה, אני בד"כ לא חוזרת.
אני גם מגיעה לאזורך כמה פעמים בשבוע, כי בתי באלוני יצחק בביה"ס ויש לנו חברים בגבעת נילי. בקיצור, אפשר לתאם משהו כשממש תהיי בעניין :-)

[b][po]לבנה במילואה[/po][/b] (2009-12-17T09:34:24):
איזה חמודה:-) תודה רבה!!

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2009-12-28T12:51:02):
נוזל הכביסה נמסר בסופו של דבר לכמעט-שכנה :-)

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2009-12-31T22:04:28):
הי רונית
אולי זה יהיה אפשרי, אני אדע יותר בעוד כעשרה ימים ואני מזמינה אותך לבוא בכל מקרה
בואי נדבר 050-4000366
נמש

[b][po]עפרה שחר[/po][/b] (2010-01-05T02:31:58):
כן. מגיעים גם מבית חנניה, שזה יותר רחוק.מוזמנת להתקשר או להשאיר מספר טלפון ובבקשה אל תתבישי ממני- אני טובה ואני יודעת מראש שגם את. מחכה לפגוש את נטע. עפרה.

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2010-01-05T22:36:21):
אתם מאד מוזמנים לבוא שוב ולהשאר יותר :-)

[b][po]עפרה שחר[/po][/b] (2010-01-11T05:45:51):
הי רוניתקה- ילדתי בבריכה מתנפחת של ילדים (1.20 מטר) בהנאה רבה. זה גודל הטוב- לא יותר . פשוט הלכנו ולקחנו מבמרפסת של השכנים. זה בטח עולה גרושים בחורף ויש בכל חנות צעצועים. אני ממליצה על שלמה במרכז המושבה. הוא מוכר לי ציוד מאד איכותי. שתהיה לך לידה מקסימה כמו שלי!

[b][po]מסע חיפוש של פוקימון[/po][/b] (2010-01-18T12:46:49):
הי
לגבי הבית-
את יכולה לדבר איתי ב-5881552 ב050
הבית ברחוב החשמונאים
אפילו יש תחבורה ציבורית שמגיעה לשם
השטח ענק כמו שכתבתי והבית בסה"כ די מרווח- החדרים גדולים יש פינת אוכל ורק המטבח קטן
אם יש דברים נוספים שתרצי לדעת דברי איתי
ריקי

[b][po]יו יו בקנדה[/po][/b] (2010-01-19T08:32:47):
הי,
כותבת לך כאן לגביי האגוזים...
לפני חצי שנה בן של חברים טובים שלנו כמעט והחזיר את נשמתו המתוקה לבורא.
והכל בגלל אגוז פקאן תמים.
כולנו היינו כאן (אנחנו גרים במושב עם הרבה משפחות צעירות) בשאנטי גמור בעניין וישבנו בצל עצי האגוזים באופן קבוע עם הקטנטנים...
זה היה סיוט מטורף, הוא נשם חתיכה קטנטנה של אגוז ותוך כמה ימים התחיל לחרחר עבר ניתוח שמאוד הסתבך כולל החייאה אינטנסיבת פשוט סיוט!!!!
הייתי חייבת לספר ולא התחשק לי התנפלות אז זהו מקווה שלא ביאסתי יותר מדי.
יום טוב.

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2010-01-27T16:47:48):
ronit!!! i miss you a lot... i was reading now here things from so long ago. it seems like 10 years since we "re-met" and i look at the dats and its only a year
so i wanted you say: you are wonderful! thats it.
i hope i will be back for the baby. can you keep her in for a while? ;)

[b][po]תומיקה מיק שועל[/po][/b] (2010-01-27T17:31:37):
oh, and i forgot to tell you- on new year´s eve wew were sitting in the street and a girl passed and was admiring her socks, saying: HEY, GAHURA IM BARBONIM! and then i realized i spoke neta.

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-01-28T08:51:16):
מחר אצא לטיול של הבוקר עם דף ועיפרון וארשום לך מספרים של בתים להשכרה :-)

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2010-01-28T09:31:22):
הי
כיתבי לי את הטלפון שלך והמארגנת תחזור אליך עם תשובה לגבי ההריון.המחיר הוא 100 שקלים.

[b]תמרי[/b] (2010-01-28T14:54:44):
[po]א ל א ן[/po] חיפשה את ה פאואר-ריינג'ר האדום

[b][po]א ל א ן[/po][/b] (2010-01-28T18:37:36):
נכון. אדום אמיץ קטן, עדיין בליבנו. ואנחנו נשמח לאיחוד לבבות. אפשר תמונה?
illyr%walla.co.il זה המייל שלי. כמובן עם @ במקום האחוזים.
ממש נשמח מאוד. תודה. גם תודה לתמרי שזכרה את העניין...

[b][po]א ל א ן[/po][/b] (2010-01-28T18:39:49):
הטלפון שלי- 9792504 ב אפס חמש ארבע
תתקשרי, ואתקשר אליך חזרה.

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2010-01-30T19:06:11):
הי,
נשארו שתי קפסולות, אשמח למסור.
אנחנו בטבעון, אישי מגיע מפעם לפעם לפרדס חנה.
תאמי אתנו במייל - roeek76 בג'ימייל.
לידה טובה @}.

[b][po]קרוטונית מהמרק הגדול[/po][/b] (2010-01-30T21:31:43):
אם את עדיין צריכה מיגון ללידת בית אמרי לי - יש לי גם וילון אמבטיה ישן (נשארו טיפה כתמי דם עליו ;-) ) וגם כמה חיתולי קושיז מאוד ישנים שכבר לא יצלחו לכלום (אבל יהיו יופי של שכבה עבה ומרפדת).

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-01-30T21:59:55):
יש לי בריכה, אני בחיפה..
גם מיגון יש.
לא וילונות אמבט אבל ניילונים עבים וגדולים מאדדדדדדדדדדד.
אשמח למסור לך ללידה.

[b][po]מסע חיפוש של פוקימון[/po][/b] (2010-01-31T08:09:28):
הי
יש בית בכרכור אם את מעוניינת
חדר שינה גדול סלון גדול- מטבח- גדול פינת אוכל ואחלה של חצר-
כל זה ב-2700 ש"ח

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-01-31T11:07:44):
טוב, בינתיים מצאתי רק 2 מספרים, שניהם ברחוב שלי (הארז). בעוד 2 רחובות לא מצאתי כלום, ויש בגבעה עוד 5 רחובות שלא הלכתי בהם עדיין :-)
אלה המספרים:
052-4461090 זה ממש קרוב אלי, כמעט מולי, אבל השלט תלוי כבר הרבה זמן אז אולי זו לא מציאה גדולה - בכל אופן מבחוץ הבית נראה מתוק ביותר אז שווה לנסות
052-6355779 גם כן ברחוב שלי אבל פחות קרוב אלי, אזור עם נוף, מיקום מעולה, השלט חדש אני חושבת
בימים הקרובים אנסה להרחיב את הטיולים שלי גם לרחובות שלמטה ואולי אמצא עוד.
בהצלחה :-)

[b][po]קרוטונית מהמרק הגדול[/po][/b] (2010-02-01T09:12:50):
לא התכוונתי שצריך לתפור את החיתולים זה לזה, סתם שאפשר לפרוש אותם זה ליד זה, על מצע הלידה והם יוסיפו לספיגה (ואח"כ אפשר לזרוק אותם או להשתמש בהם לג'יפה אחרת, כי כאמור לייעודם המקורי הם כבר לא מתאימים והיו ממילא בדרך לפח. הם לא טובים כסמרטוטי ניקוי כי הם מסורבלים. רק בתור מצע ספיגה).

לגבי המגבות - בלידה שלי השתמשו בערך בכל המגבות והמצעים שהיו בבית :-0 ואחר כך הכל חזר לשימוש קבוע. המפתח הוא לשטוף הכל אחרי מעשה במים קרים(! אחרת ההפרשות מתקבעות על הבד), ואז להכניס למכונת כביסה, נדמה לי ב-60 מעלות. תארי לעצמך כמה עבודה היתה למלווה שלי...

[b][po]נבט חיטה[/po][/b] (2010-02-01T16:50:10):
תודות.
קצת רחוק לי. (-:

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2010-02-01T22:02:06):
הי,
לא הגיע מייל... חוסכת לך לגבי הבתים בקציר - הראשון כנראה כבר לא רלבנטי, השני - דירת חדר.
להשתמע.

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-02-03T19:32:43):
בעקרון אני בלי אוטו בכלל.. לצערי,
אבל בעלי מגיע כל יום למעגן מיכאל. למפעל. אז אם יותר נוח לך לאסוף משם גם טוב...
אני ארים לך טלפון מחר?

[b][po]תותים עכשיו[/po][/b] (2010-02-04T17:08:44):
הי רונית
הברכה כבר הועברה, לא לטלי אבל למישהי אחרת.
שיהיה המון בהצלחה!

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-02-04T18:39:05):
סליחה משום מה כל הטלפונים בבית קרסו היום (אנרגיה לא תקשורתית?)
מחר אני באורנג ואיתך מייד אחרי.
מעגן מיכאל זה סבבה
באמת משמח שעוד מיהו יעשה שימוש בבריכה הזו.
יאללה מחר...
כמה קרובה את ללידה?

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-02-04T18:40:15):
הפלוני אלמוני זה אני.. פעם ראשונה שאני נכנסת דרך המוזילה...
הנה עכשיו גם פה אני אני.

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-02-07T08:37:25):
הי
יש לי עוד 2 מספרים של בתים להשכרה בקציר
אחד ברחוב האלון (מיקום פצצה, נוף), יש עליו שלט למכירה / השכרה כבר שנתיים לפחות, הוא בטח מבקש הרבה או משהו
בכל אופן המספר הוא 0523358544
ואחד ברחוב האלה
החצר נראית לי קטנה למדי ונוף אין, אבל הרחוב חמוד בעיניי. זה רחוב קטן, בקצה שלו יש שטח פתוח גדול ומקסים, אני עושה שם טיולי ליקוט... ובמדרון שבקצה בקצה מתרוצצים ארנבונים שפעם ברחו למישהו ועכשיו חיים שם חיי בר :-) בקיצור כמו ששמת לב זה רחוב שאני אוהבת...
המספר הוא 054-7683562
בהצלחה :-)

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2010-02-07T17:31:01):
תודה [po]יעלי לה[/po]!
הראשון אינו נחמד בטלפון, ומבקש 1000 דולר. השניה נחמדה, יכול להיות שנקפוץ לראות.

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-02-07T17:44:21):
[u]הראשון אינו נחמד בטלפון, ומבקש 1000 דולר[/u]
תיארתי לעצמי. לא סצם כבר שנתיים יש לו שלט.
בטח חושב שהבית שלו עשוי מזהב ויהלומים.
או שהוא בכלל לא מעוניין למכור או להשכיר וסתם משעמם לו בחיים, אז הוא שם שלט, שיתקשרו אליו... לפחות שמישהו ידבר אתו... חחח |אוף|

אם אתם באים לראות את הבית ברחוב האלה, שלחי לי "מייל" [po]yaeli le[/po]@walla.com, נעשה הכרה :-)

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-02-07T22:36:55):
[u]אני רוצה לשאול אותך: בביקור (רכוב וחטוף) שעשינו בקציר בזמנו, ראינו שכל הישוב מוקף גדר. נכון שיש שטחי בר בתוך הגדר, אבל האם הגידור לא מפריע לתחושת הקירבה והחיבור לטבע?[/u]

באופן אישי לפעמים מפריע לי מאוד ולפעמים בכלל בכלל לא.
כמו כל דבר, זה בעיקר בראש.
תכלס כמו שאמרת באמת יש לא מעט טבע בתוך הגדר (בגבעה השנייה יותר, אבל גם בשלנו), אפילו ממש פראי (צמחי בר וחיות בר שלא היית מצפה...)
ואני לומדת ליהנות ממנו ברמת המיקרו (בניגוד למאקרו. שלא תחשבי שאני מתכוונת למיקרוגל חלילה) :-)

[b][po]נור ק'ה[/po][/b] (2010-02-11T06:30:28):
סלקל לרכב- אני מוכרת. יש כמה במצב מעולה שכמעט ולא היו בשימוש (נראים חחדשים לגמרי).
את יכולה לראות אותם פה http://www.yadyad.co.il/category-page.asp?catid=5 ואם צריך- אפשר לנייד אותם לאיזור חדרה.

[b]תמרי[/b] (2010-02-11T10:00:46):
הי, לי יש סלקל לרכב, [url=http://www.babysafe.co.il/catalog.php?id=14]כזה[/url] , בצבע כתום.
רק צריך לכבס את הכיסויים. אני באיזור נתניה.
אם מעניין אותך - צרי קשר "במייל"mailto:[email protected]

[b]תמרי[/b] (2010-02-11T10:01:23):
הכתום שם זה דגם מספר 02859

[b]הדס[/b] (2010-02-11T18:41:18):
הי
בדיוק התפנה לי סלקל
אנחנו באביאל
052-8330805

[b]הדס[/b] (2010-02-11T18:43:39):
הא..ואם המסחטה פנויה אז נשמח

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-02-13T14:33:26):
הי רוניתה...
וורו שליחה על חוסר התקשורת..
אני אפילו לא אתחיל לספר לך כמה הסתבכתי.
לא משנה בכל מקרה.. הוא לא היה ולכן לא לקח לשם את הבריכה.
יום שני היא תהיה בטוח (כמו שאמרתי- אנחנו חייבים להגיע לדיקור)
הטלפון יהיה שוב בחזקתי החל ממחר בבוקר.
אני אשוחח איתך
\שבת שלום

[b][po]ועכשיו בעצמי[/po][/b] (2010-02-15T22:32:47):
תודה על התמיכה, היה מרגש לקבל תמיכה ממישהו שלא מכיר אותי בכלל.
אם קצת מזל, מחר אני כבר אתחיל להסתדר בעבודה, והדברים יתחילו ליפול למקום החדש והנכון שלהם.
איריס

[b]הדס[/b] (2010-02-15T23:35:08):
הי
איבדתי את המספר שלך
ובנתיים הסתדרה איזו מסחטה אחרת
אז תודה בכולופן
ולידה טובה שתהיה לך!

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2010-02-17T09:09:18):
הי רוניתה, מה שלומך?
האם השואב הקטן הידני עדיין למסירה?

[b][po]פאנאן אגוזים[/po][/b] (2010-02-18T14:54:25):
יופי, אתקשר בקרוב

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-02-18T16:29:16):
בהחלט בתוקף.
אין לי נייד ולא מחשב.
בעיות תקשורת איומות
וכולם עם חום בבית.
אני אדאג שהיא תגיע בראשון. אפילו יתהפך העולם (סבא סבתא באים בשבת)

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-02-18T17:17:53):
תודה אשמח להשתתף במפגשים ברמת הנדיב
אפשר פרטים?
הדס

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-02-19T16:35:07):
@}

[b][po]קרוטונית מהמרק הגדול[/po][/b] (2010-02-21T19:34:43):
[u]היא באה למסור משהו). לומר שהיא עדיין קיימת אי שם[/u]
תודה על הפרשנות שלך לחלום. הוא עדיין מלווה אותי, כמו גם התחושה שהיתה כשהתעוררתי.

להבדיל מפעמים אחרות שבהם הרגשתי "מבקרים" - בד"כ זה במקום ממוקד בחדר, או סתם חשש מעורפל ש"הם בבית". אבל הפעם הפעם ההרגשה היתה כאילו כל החדר מלא. והיתה גם הרגשה של אור (לא פיזית) - אור כתום-זהוב עשיר, סמיך וזהרורי.
רע זה בטח לא :-)

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-02-25T18:20:04):
הי רוניתה. לא רשמת לי טלפון אז אני עונה לך כאן.
הפסנתר אכן מנגן, אבל קחי בחשבון שהסאונד שלו לא הכי ערב לאוזן רגישה... לא כלי ללימוד מוזיקה אבל בהחלט משחק נחמד לילדים.
אשאיר לך את המספר שלי, את מוזמנת להתקשר או לסמס, גם בשבת, אבל לא אחרי 2100 (לא נעים לומר אבל אני קורסת בערב.)

תתתודה

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-03-01T11:01:45):
זה בסדר בינתיים זה אצלי. תרימי טלפון כשנוח לך ונתאם. באמת עכשו ראיתי שיש טלפון וקודם לא היה. ממש מוזר. אבל המחשב שלי מתנהג בצורה מוזרה לפעמים.

[b][po]מאמא טלי[/po][/b] (2010-03-02T16:37:52):
בטח שאני זוכרת אותך...
רציתי ליצור קשר כבר כמה פעמים ואיך שהוא לא יצא. אבל רציתי.
ילדתי ביום רביעי שעבר.
סיפור לידה בדרך...
תתקשרי אם בא לך להתקשקש 0523446861
טליה

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-03-05T11:49:09):
הי רוניתה,
יכול לעניין אותך להיות חלק מגן הורים שעתיד להפתח בספטמבר באזורנו?
אם כן דברי איתי אשמח לספר בהרחבה..
בכל מקרה, ביום רביעי הקרוב, בשעה 9 וחצי בבוקר, מפגש אמהות ותינוקות אצלי בגבעת נילי אתם מוזמנים!
הדס

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-03-07T09:23:56):
דברי איתי
הדס052-4051004

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-03-07T18:41:06):
הי רוניתה
תודה על המחמאה,
בכל מקרה ברביעי הקרוב אנו נפגשים כדי לדבר על הגן הורים אצלי
יהיה טווח גלאי תינוקות משנה עד שנה ותשע
תבואי...

[b][po]אמא ערבה[/po][/b] (2010-03-07T22:47:38):
@}

[b][po]שרה לה[/po][/b] (2010-03-10T06:43:06):
הסירי דאגה מליבך. המצב לא חמור עד כדי כך, אם שמיל בסביבה.

[b][po]הפלא ופלא[/po][/b] (2010-03-12T19:00:52):
אכן, זו אני
אהלן!!!!!!

[b][po]טנא מלא כוכבים[/po][/b] (2010-04-04T16:15:04):
מזל טוב!!
שפע חלב ואושר.
@}

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-04-07T14:37:35):
וואו... מה שלומכם?
זה בהחלט לא דחוף.... אז כשתהיו באיזור - מעגן מיכאל זה סבבה.
גם לחכות שנפגש באיזה מפגש זה סבבה.
אל תתאמצו בינתיים....
ספרי קצת איך היה......

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2010-04-29T12:08:27):
בהחלט יש מפגשי לה לצ'ה.
כנסי לאתר של לה לצ'ה או לזה של אננדה לפרטים (לא זוכרת תאריך כרגע).

מזל טוב!

[b][po]אביטל צ[/po][/b] (2010-04-30T13:55:29):
[u]שואב אבק[/u]
האם ניסית לבדוק למה הוא חלש ? אולי שקית שצריכה החלפה או משהו כזה.
אני אחכה לראות האם יש פניות נוספות ואז אחליט.
תודה @}

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-05-05T17:03:57):
רוניתה,

אני חיפשתי מיטה לכלבה. וגודל קטן לא מתאים לנו כי הכלבה די גדולה אך תודה על הרצון הטוב. איילה

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-05-07T11:21:03):
הי רוניתה. לנו דווקא מתאים מיטה קטנה לכלבה. זה עוד רלוונטי?
איפה אתם נמצאים?

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-05-10T00:48:18):
אהלן. גם אנחנו זוג עם תינוקת. אמנם לא שבדים( גם לא הכי מסודרים :-) ) אבל בהחלט חמודים וגרים בטבורה של תל אביב, ממש על גינת דובנוב. מיקום פשוט מופלא. חוץ מזה גם לנו סלון, מטבח, חדר שינה גדול( ישנים במיטה משפחתית אבל יש גם מיטת תינוק\ לול\ מחסן לג'אנקיאדת תינוקות. ועוד חצי חדר ומרפסת חמודה.
לא נושקים ליער :-)
אבל כל מקום בתל אביב הוא במרחק רבע שעה הליכה.
חוץ מזה, יש לנו חבר שבדי לשדך.
קיצר, אנחנו ממש בעניין.

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-05-10T08:48:35):
ראיתי את ההודעה שלך ב [po]מפגשים ברמת הנדיב[/po] .
יש מפגשים בימי שלישי בגן קוקה קולה אם מתאים לך :-) .

[b][po]אילה א[/po][/b] (2010-05-10T09:05:41):
לי יש דירת שני חדרים במרכז תל אביב (כמה דקות הליכה מהים דקה הליכה מגן מאיר ומדיזנגוף סנטר)
שמתאימה לזוג עם תינוקת (יש נדנדה)
אני אשמח להשכיר אותה לשבועיים בקיץ
0525209609

[b]נעמה[/b] (2010-05-10T13:12:48):
יש לנו בית מקסים באביאל. נשמח להחליף עם בית בשבדיה. הטלפון שלנו - 054-6330141 נעמה תתקשרי ואשמח לשמוע ולתת עוד פרטים.. להתראות

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-05-10T22:14:32):
הי, אני ב yaeltabic@gmail. com
תודה רבה!

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-05-11T08:44:22):
אני בעד לחדש את המפגשים ברמת הנדיב פשוט מאז שהם בימי חמישי לא הגעתי כי יום חמישי לא טוב לי.
אפשר לארגן מפגשים בגבעת עדה :-)
אני מבקרת את ההורים שלי הרבה שם.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-05-12T00:15:47):
יש חדש?

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-05-12T15:26:57):
אפשר לנסות להחזיר מפגשים בימי שני ברמת הנדיב.

[b][po]ליאורה אורה[/po][/b] (2010-05-13T06:43:17):
היי רוניתה,
אנחנו גרים בדירת 3 חדרים ברמת גן. ממש קרוב לפארק הלאומי ולספארי. חצי שעה מת"א.
אשמח לעשות החלפה עם דירה בשבדיה.
אני ב[email protected]
תודה @}

[b][po]POOH והתוספות[/po][/b] (2010-05-13T09:16:26):
אנחנו לא יכולים להגיע לרמת הנדיב אבל נשמח לארח אתכם אצלנו אם תרצו....

[b][po]POOH והתוספות[/po][/b] (2010-05-15T22:13:48):
באמת גילאים קרובים מאד..
השלישית שלי בת שנתיים והקטנטונת ביום שלישי תהיה 5 חוד'.

וכן משתדלים לארח הרבה.
יש תקופות שאבא עובד פחות קשה ויכול לצאת מהעבודה להקפיץ אותנו ולהחזיר ויש תקופות [כמו עכשיו] שפשוט מארחים כמה שיותר...

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-05-23T14:26:05):
תודה על השידוך!

[b][po]אליהו מחדרה[/po][/b] (2010-05-28T00:09:49):
הי רוניתה.
ראיתי שהמלצת על נורית מאור.
אני רוצה ללמוד עיסוי להריוניות.נורית מוסמכת ללמד?
תודה

[b][po]טליה סופסוף אמא[/po][/b] (2010-06-01T21:17:09):
היי גם לך. מה נשמע.
תכתבי לי בבקשה את הטלפון אשמח להיות בקשר אם בא לך
טליה

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-06-06T08:13:37):
אהלן אהלן אהלן.........
לא נרשמו קפיצות למים.....
אני מנייחה שאאסוף אותה מתישהו בקרוב, אם היא תקועה אצלך.
בכל מקרה הרכב כבר מעט כאן....ממש כמעט..
החודש אנחנו עמוסים נסיעות אורחים וכאלו
אז בטח אצטרף למפגשים ביולי, אם כי יום רביעי לא תמיד נוח (יש מפגשים אחרים)
תודה על ההזמנה

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-06-06T15:32:35):
אני בניין של לאפשר לילדים שלי מפגשים.. וממש לא מפריע לי לנסוע.. ההיפך, הכביש מרגיע אותי
אז כשיהיה לי כיצד, בטח אסע יותר מהמצופה....
תודה על ההזמנה....
אגב,
קראתי את הלידה של אורי.... נשמע שהיה ארוך וטוב.
נהניתי לקרוא. (ואני נוטה בדכ לקרוא בחטף, את שלך קראתי במלואה ונהניתי)
כמעט עשית לי חשק להריון שוב.. כמעט.
אגב.. איך אתם מתמודדים?

[b][po]בתנועה מתמדת[/po][/b] (2010-06-07T19:59:23):
תודה על המידע, לא יודעת אם יתאים עתה אבל אשמור אותו@}

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-06-08T11:51:34):
אנחנו מצוינים.
הקטנצ'יק בן שנה וחצי.... וכבר נרקמת בניהם חברות...
אם כי המעמד של האח הקטן (בשונה מהתינוק) מביא איתו גם סוג של יריבות בינהם, מביא איתו גם חיבוקים ונשיקות ואהבה רבה.
מקסימה הדינמיקה שנרקמת.
אני, למשל, מרגישה נוח מאד לשאול, כאילו אנחנו כבר מכירים

[b][po]אינדי אנית[/po][/b] (2010-06-09T14:49:06):
היי שמחה לשמוע שהטרקטורים עיכבו אתכם ולא משהו אחר..
היה מאוד נחמד למרות שכולנו הגענו די מאוחר הפעם..
אני בטח כבר לא אגיע שבוע הבא (דיר באלק טפו טפו טפו) אז קצת הצטערתי שלא הייתם, אבל נתראה בהמשך..

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-06-14T11:29:49):
הי רוניתה, באמת רציתי לשאול אותך גם על זה וגם על המיטה לכלבה - אם עדיין אקטואלי. הפסנתר , לצערי אך יותר לשמחתי כבר לא.
אני חייבת לעדכן אותך בצער רב כי זן צמחים כבר נטשו את הסניף שלהם בתל אביב כבר לפני חודשים ארוכים ועברו לפתח תקוה P-:
גם ראן צמחים (שאת בטח מכירה, אבל אם לא, הם מדהימים, עושים מוצרים דומים לאילו של זן, אבל חלקם הרבה יותר טובים) פתחו בתל אביב וסגרו.
אני אנסה באמת בחנויות טבע, אם כי זה די נדיר שיש שם.
לגבי המיטה, האמת שההורים שלי גרים בקיסריה שאני מבינה שזה לא רחוק. אם זה אקטואלי, אוכל לארגן שהם יעברו דרככם מתישהו. אשמח אם תוכלי לתת לי את הגודל שלה פחות או יותר.
בי ותודה

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-06-16T07:46:07):
היי,
האם הסיפור של סטוקהולם עדיין בתוקף?
אם כן - אשמח להוסיף פרטים : בכ"ס, דירה גדולה מאד, מאווררת, קומה 5, שקטה מאד, ממש במרכז כ"ס, קרובה לרחוב הראשי ברגל - קניות, תחבורה, סופרמרקט, קולנוע - מה שרוצים, ותחבורה נהדרת לת"א ולארץ כולה. קרוב לרכבת. אפשר לדבר גם על החלפת מכוניות, אם יש להם.
אשמח לתשובה,
רוחלה
[email protected]

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-06-16T18:07:06):
אה
ויש גם טלפון כמובן..
0545-239940

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-06-17T14:29:43):
הי רוניתה. בינתיים לשמחתי מצאתי סמבוק. אמנם בבתי הטבע הוא נראה יותר כמו פירורים מאשר פרחים יפים ושלמים, אבל זה מה יש.
אין לי בעיה לקחת מרמת השרון. זה מאד קרוב אלי, אז אם זה מסתדר תודיעי ונתאם. בינתיים אני רואה שאנחנו פועלות בקצב די דומה... אולי הפעם זה יצא :-)

[b][po]אינדי אנית[/po][/b] (2010-06-24T14:55:02):
היי, תודה על המזל"ט...
מקווה שאתם מרגישים יותר טוב איזה סרט זה שניים חולים ביחד..
בכל אופן חסרת לנו למרות שהיו די הרבה אנשים.
סך הכל לא היה לי קשה במפגש כי הבנות ממש עזרו לי (מקסימות אחת אחת).. איך לך במפגשים ? עם השניים הכוונה?

[b][po]אינדי אנית[/po][/b] (2010-06-27T15:43:20):
כן בנתיים נראה שהמפגש תופס, בעיקר הגרעין הקשה שהיה בהתחלה (עאלק התחלה -כולה היו איזה חמישה מפגשים אבל לא משנה :-) ),
ממש מוכר לי מה שאת מתארת.. עם החוסר יכולת לתת תשומת לב מספקת לכל ילד, וההרגשה שתוך שתי דקות הכל עבר ולא הספקתי אפילו לשתות מים..
בכל אופן בטח שמעניין למה לא פשוט לך.. אם עדיין בא לך לפרט..
לי המפגשים האלה זה כמו מים במדבר, כי אני כבר מרגישה שהילד שלי כל כך חייב את זה.. אז כל אי נוחות מתגמדת וגם יצא לנו כזה מעולה שכולם בנים ואותו גיל.. הם גם כבר מתחילים לשחק ביחד אז שתבואו אולי יהיה עם הזמן יותר קל כי נטע יהיה עסוק... טוב קוראים לי להרכיב משושים אז אני שולחת ככה באמצע המשפט...

[b][po]מיה גל[/po][/b] (2010-06-28T06:24:15):
[u]מי פירסם פה בעבר בשם שפע הובלות בטנדר במחיר הוגן?[/u]
שי, בעלה של סולי, שמספר הטלפון שלה הוא: 057-6688898

[b][po]בת אלה[/po][/b] (2010-06-28T07:35:55):
הי רונית,
אם מה שכתבת עוד אקטואלי אז אנחנו ממש שכנות אני באביאל
המחיר הוא:
14,500
קצת פחות מהמכירון קילומטרז נמוך ויד שנייה
הטלפון שלי אם את רוצה הוא
0534796471

[b][po]אינדי אנית[/po][/b] (2010-06-29T10:31:46):
היי רונית את כותבת ממש מצחיק!!!
באמת כיף לדבר כאן, בעיקר כי במפגשים תמיד יש הפרעות...
אני תמיד הכי אוהבת שהילד שלי רוצה רק לשבת ולאכול לידי כי אז אני לא צריכה לקום ולהסתובב איתו, ואני יכולה לשבת ולפטפט עם האמהות האחרות..(כן אני מאלה..העצלניות..תמיד אמרתי שלא מתאים לי חינוך ביתי...) אבל אני בטוחה שעוד מפגש או שניים גם נטע כבר לא יהיה צמוד אליך וילך לשחק עם הילדים.

תגידי מאיזה גיל את מפשפשת את אורי? אני מנסה לקייק את הקטנה שלי אבל מודה שהרבה פעמים אני מפספסת.. עם ט. התחלתי לזהות רק כשהיה בן 3 חודשים בערך וכמעט לא היו לי פספוסים.. עכשיו אני מצליחה לתפוס אולי קקי אחד מתוך איזה 8 ביום!!!

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-06-29T10:52:09):
איזו חמודה שאת מתרגשת! (טוב, אני מניחה שאת מתרגשת בשבילם, בשבילנו ובשבילך, מה שהופך את ההתרגשות למשולשת וחגיגית במיוחד :-) )
אני אשמח לנסות להתחזק עם צמחי מרפא. על מה את ממליצה?
חוץ מזה, דעי לך שקראתי את הקדמתך לדף הבית ונטע הוא השם האהוב עלי לבנים. נבות שלך עוסק ביוגה, במקרה?

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-06-30T00:25:43):
יה, איך תפסת קונדיטור, שאפו :-)
אני אשמח ללכת להרבליסט מקצועי. יש לך אחד כזה בקנה באזורי?
כשנשוב באוגוסט נעשה חושבין לגבי מדקרים\ אייפק\ הומיאופתים וכיו"ב.
אני חייבת להודות שקצת קשה לי עם הומיאופתיה ועם כל דבר שאני לא מצליחה להבין את ההגיון שעומד מאחוריו באופן כללי,
כך שדיקור הוא האופציה המועדפת עלי.
מה שכן, אני מאוד חוששת לדקר פיצקה קטנטנה שכזו. את יודעת מאיזה גיל מקובל לדקר?

<יש לי פחד מחטים שלא ברא השטן. אני מאוד לא רוצה להנחיל את המורשת הזו הלאה, כך שהחשיפה שלה בגיל כזה באמת מרתיעה אותי. מצד שני אי אפשר לנתק את הרתיעה מהפחד עצמו, ככה שאני באמת לא יודעת.>

אוי, כרגע קראתי את הפסקה האחרונה והיא נשמעת מאוד לא מובנת ואף עילגת משהו. מפאת עייפות החומר אני אותר על הניסוח מחדש, שסביר להניח שייצור יותר נזק מתועלת ואקוה שתביני בכל זאת :-)

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-06-30T00:37:03):
ואיך שכחתי- המון תודה על העצה הקולעת. אני מרגישה שצמחי מרפא זה בדיוק הכיוון בשבילנו.
לו רק ידעתי לעשות אייקון של פרח, הייתי עושה לך בטח איזה שלושה לפחות.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-01T00:26:54):
אוף, עכשיו אני חולה. פשוט לא ייאמן. קבעתי לנו תור לדיקור ועכשיו אקבע להרבליסט. רק נותר להחליט מי תלך למי :-).

כמובן שאת צודקת לגבי הבטחון בטיפול ולכן אני שמחה מאוד על הכיוון החדש של צמחי מרפא, שמאוד קולע לטעמי, כאמור.
אייפק וקינסיולוגיה מעוררים בי ספקות רבים מדי. אם כי אני חייבת לציין שבדף הבית שלי ההמלצה עליהם ממש גורפת, כך שהתחום תוייק אצלי תחת "לעיון נוסף"
בעתיד הקרוב.

תחומי העיסוק שלך והשילוב ביניהם מאוד מדברים אלי. יש סיכוי שאת מגיעה לפעמים לאזורי?
<מודה חפויית ראש שאין לי מושג איפה זה עמיקם, אבל אם זה לא נורא רחוק אולי אני אזיז את ישבני השמנמן עד אליך :-)>

וחוץ מזה, דעי לך שאנחנו מתחילים להתארגן ולהתרגש סוף סוף. בין כל המחלות והעיסוקים קצת קשה להתפנות לזה, בעיקר מנטלית, אבל וואוו.
את הימים הקרובים אנחנו מקדישים להכנת הדירה לבואם. באמת מאוד חשוב לנו שיהיה להם נעים.
מחר אנחנו מתקינים מאווררי תקרה חדשים, כי המזגנים כאן די עייפים ורועשים.
בסופ"ש נסדר את ערימות הבלגן.
(איך בא לי להוציא הכל, כמו שזה, לרחוב. אילו הייתי עושה את זה סביר להניח שדבר לא היה חסר לי)

בקיצור, מרגש כל כך.
תודה @}

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-01T12:46:51):
מזמן לא הטרדתי אותך באיזו שאלה טובה :-) התקשרתי לעולם צמחי המרפא. האשה החמודה הסבירה לי באדיבות והמליצה לי על פורמולה להריון והנקה שנקראת "תשעה חודשים". מה את אומרת? זה או "חוסן לקטנטנים"?
שאלתי אותה על טיפול אצל הרבליסט, היא אמרה שהפגישה הראשונה עולה 400(!) שקלים ושאם לא מדובר על מקרה יוצא דופן אלא על חולשה חיסונית היא ממליצה לנסות קודם את הפורמולות הקיימות.
מה דעתך?
@}
<מעתה ועד עולם כל הודעה של אלייך תחתם בפרח ...:-) >

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-03T10:08:52):
טוב אם זה כל כך משמח אותך אני אמשיך להמטיר עלייך שאלות :-)

אז ככה. בשבילה קניתי את "חוסן לקטנטנים" שמכיל: אסטרגלוס, שורש אכינצאה, ציפורן חתול רפואית, סכיזנדרה סינית וסמבוק שחור.

וזו הבעיה- נולי היא ילדת ציצי אמיתית. בקבוק היא לא לקחה מעולם (שאוב, אלא מה :-) ) ומים היא התחילה לשתות רק לאחרונה בסיפי קאפ. אבל אין לי שום שליטה על איך, מתי וכמה היא שותה. אני ממלאת לה מים בתחילת כל יום והיא ממזמזת את הכוס שלה פה ושם.

אני אמורה למהול לה 10 טיפות בחצי כוס מים. הטעם כמעט ולא מורגש בתמהיל הזה, אבל אני לא ממש יודעת איך להשקות אותה.
לא מתחשק י להרגיל אותה למיץ מדי יום. עד כה היא טעמה שייקים מעשה ידינו ומאוד התלהבה, אבל זה לא נראה לי נכון לתת לה על בסיס יומי.

ניסיתי להכין לה "תה"- מים, דבש ולימון חמימים מהלתי את הטיפות- לא ממש שתתה.

לי קניתי "חוסן כללי" שמכיל:אסטרגלוס, שורש אכניצאה, שוש קרח, סמבוק שחור, מרוה רפואית ופרופוליס.
קניתי לפני שקראתי את הודעתך. הוא אכן מכיל מרוה ואני לא בהריון (ככל הידוע לי )מה הבעייתיות איתה?
חוץ מזה, אני אמורה למהול 50 טיפות במים. הטעם איום ונורא ורציתי לשאול אם אפשר למהול בתה חם או שהמשקה צריך להיות בטמפ' החדר.

ולשאלה החשובה מכל.
אני חייבת לשאול אותך לדעתך.
לפני שבועיים היא חטפה שוב, כאמור, זו הפעם השלישית בחודשיים האחרונים הרפאנגינה.
נמשך בערך חמישה ימים. אחר כך, יומיים של רגיעה והופ, שלשולים והקאות. יומיים רגיעה נוספים ושפעת.
למה? מה זה? אני רשלנית שאני לא לוקחת אותה יותר לרופאים? איבדתי אמון לחלוטין במערכת הרפואה הקונבנציונאלית הציבורית. אני לא מסוגלת לקחת אותה שוב, לשבת בחדר המתנה עם כל חולי תבל, להכנס לרופא אנטיפת שיגרום לה לצרוח תוך שניה וישלח אותי הביתה בלי כלום. לא מסוגלת.
אני יודעת שאת לא יכולה לאבחן בצורה כזו, כמובן ואני בטח לא מצפה לשום דבר כזה, אבל אני פתאום מודאגת. זה נראה לי מוגזם.
בעצם, השאלה שלי היא אם זה נשמע לך סופר חריג ודורש בדיקה מעמיקה [b]כרגע[/b], לפני הנסיעה.
אנחנו הולכים לדיקור ביום שני ובמהלך השבוע גם נעשה לה ספירת דם.
יש לנו עכשיו את הפורמולה. יש ציצי.
זה מספיק?

המון תודה לך יקירתי, את עוזרת המון.
@} @} @}
(פרח נתתי לרונית)

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-03T14:58:12):
אולי אני יכולה למהול לה את הפורמולה ביוגורט?

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-04T01:52:28):
איזו מותק שאת, תשובתך הרגיעה, שימחה וחיזקה אותי בדרכי.
@} @} @}
עד שכתבת לי על המשהו הפיסי\רגשי שעבר על נטע לא נפל לי האסימון. בכל חודשי המחלה האחרונים נולי הפכה ללחוצת אמא כפייתית. באמת אבל, משהו לא נורמאלי. עד הרגע ראיתי את זה כ[b]תוצאה[/b] ישירה של מצבה הפיסי ולא כ[b]גורם[/b] אפשרי, או בעצם עוד חלק של אותה התופעה.

מעניינת גם הדיכוטומיה שיש בין המצב הבריאותי הרעוע לבין המצב הקוגניטיבי\ורבאלי\ווטאבר :-) עוצר הנשימה.
ההתפתחות שלה עברה קפיצה פשוט אדירה. היא ממש מדברת, לפחות 200 מילים, מבינה הכל, גם מה כשמדברים "מעל הראש שלה"
בגמילה נהדרת, כל היום עושה תעלולים ופעלולים שונים ומשונים- פשוט צמיחה מטאורית.

החשד שלי הוא אכן חוסר בברזל\ בי12 \המוגלובין וכיו"ב. ברזל אנחנו נותנים לה בטיפות, אבל אין לדעת. פרוביוטיקה אנחנו גם נותנים, של אלטמן, בעיקר בתקופות שלשולים קשות. אנחנו נותנים באופן מסורתי ביוגורט עזים ובאמת התחלתנו לחשוש לאחרונה שאולי זה לא משפיע לטובה.

אני חייבת להודות שכל העניין של מוצרי חלב מרגיש לי קשור ואני קצת חוששת לעשות את הצעד ולהוריד מהתפריט. לא יודעת מאיפה נובע החשש הזה.
אני גם יודעת בודאות שלפני מוצרי החלב היא לא חלתה כלל. גם לא פעם אחת בתשעה חודשים.

אמ-מה, בתקופות חולי שכאלו, הסופגניה הדשנה והזללנית הופכת לסרבנית אכילה נחרצת. (או שמא, פיזיקאית חוקרת גרביטציה שפועלת על אורז, במיה וכל הבא ליד :-) )
ומוכנה כמעט ורק ליוגורט.

לגבי המרווה וייבוש החלב- אין חשש. אלף חלוצים לא יצליחו לייבש אותי :-)

@} @} @}
<יש פרחים שבני חלוף>

[b][po]מיה גל[/po][/b] (2010-07-04T08:03:21):
בוקר טוב רונית :-)
שלחתי מייל לשירי, בצרוף ברכות ליום ההולדת {@
גם לי היה נעים לפגוש אותך,
קיץ נעים,
מיה

[b][po]אליהו מחדרה[/po][/b] (2010-07-07T10:57:10):
הי רונית ותודה על ההמלצה.
במסגרת קורס/פרוייקט שאני לומד עכשיו,
אני זקוק ליומן לאירגון הזמן.אכן ניתן להדפיס
דף או שניים או אפילו עשרים דרך היומן במחשב,
העיניין הוא שאני ממש צריך יומן מסודר ולא דפים
מודפסים,מה גם שנראה לי שהדיו במדפסת כנראה יבש
כי מזמן לא הדפסנו בה.
בכלל,כשיש יומן אז יש הרגשה של אירגון וסדר ולי באופן אישי
הדפים המודפסים ייראו כחוסר אירגון וסדר.
המון תודה.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-07T13:00:19):
אהלן! בדיוק כשפתחתי את דפביתך ופכרתי אצבעותי לכתוב לך, קיבלתי מייל מיונתן, צילצלתי אליו והוא נשמע חמוד מאוד כצפוי :-)
וחוצמזה רציתי לספר לך שהייתי אצל המדקר והיה מאכזב ביותר. האבחון שלו נראה לי לא מקצועי, הוא אמר לי שעצם זה שהיא חיה על הציצי זו הבעיה ולא הפתרון (מילים שלי, לא כך הוא אמר בדיוק ונראה לי שהוא התכון להפחית הנקות ולא להפסיק, אבל עדיין הוא עצבן אותי) ולקינוח-
נולי פשוט צרחה צוחות אימה כשהוא דקר אותה :-(
זה היה נורא.

הוא מיד אמר שהוא לא צפה את זה, שזה מאוד חריג ונתן הרגשה כאילו אני או היא לא בסדר ולכן היא הגיבה כך.
ורק למען הפרוטוקול, הייתי סופר רגועה. באמת. לא שידרתי לה פחד כי לא היה בי פחד. ממש האמנתי באמת ובתמים שזה לא יכאב.
בקיצור, יצאתי ממש מתוסכלת.
ואז החלטתי לשחרר את זה ולחפש משהו מתאים אחר.

אני מקוה מאוד שאמצא מישהו\י אחר לפני הנסיעה. אם יש לך בסלסלת הההברקות שלך איזה רעיון מעולה בשבילי אנא הודיעי :-)
@} @} @}
|*|
<איך זה שכוכב אחד לבד מעז?>

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-07-07T19:28:06):
תודה @}

[b][po]בת אלה[/po][/b] (2010-07-07T20:41:17):
הי,
כן זה לא מאד משפחתי...
שיהיה קיץ נעים

[b][po]עננים בקפה[/po][/b] (2010-07-10T12:01:20):
העגלה שלך. לא יכולה להביא אותה למפגש כי לא ניכנסת לי באוטו אבל בדרך אל או מ תעברי ותקחי.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-10T15:06:45):
אהלן יקירתי. שום תקיעות\ עודף חום. הוא בכלל לא איבחן. לא באמת. רק אמר שצריך לעבוד על מערכת העיכול והנשימה שלה, שמסיימות להתעצד אחרונות ומבשילות לאט. שום התייחסות אבחונית אמיתית.

מה שהוא אמר לגבי הנקה ממש לא קביל בעיני, וגם עתיר חוצפה ובורות.
הנחתי לזה לגמרי. שכחתי מהביקור אצלו.

יוני מגיע עוד שעה לפגושנו, איזה כייף :-)

יש לי עוד כל מיני לספר לך, אמשיך אחר כך...
@}

[b][po]עננים בקפה[/po][/b] (2010-07-10T22:40:02):
את לא חייבת לזרז אף אחד. מקסימום אסביר לך איך להגיע אלינו ותעברו בזמנכם החופשי. העגלה ממילא בחוץ ויש חניה צמודה.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-11T01:16:21):
נפגשנו עם יוני, הוא מקסים וההתרגשות פה גואה.

יש בחוויה הזו, של החלפת בתים משהו שמחייה את הנפש ומצמיח את האישיות. באמת.
לא נראה לי שהייתי חושבת על זה לולא ראיתי את הודעתך כך סתם, במקרה.
סתם, אף פעם לא חשבתי על זה.
מזל שכתבת וראיתי.

אז עוד פעם תודה
@}

[b][po]ענת קדם[/po][/b] (2010-07-11T10:37:56):
איזה תגובה מקסימה! תודה. אגב בנך נטע נולד בתאריך יום ההולדת שלי...
אכן שרידה כללית היא חלק מהיום יום ובאמת הרגשתי אמיצה באותו היום.
תהני.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-13T00:30:11):
אהלן, כבר לא נעים לי למלא לך את דף הבית בקשקושי והגיגי, אבל רציתי להודות לך שוב על [b]הכל[/b] ולספר לך שלקטנה יצאו ארבע(!) טוחנות...:-)
ואני נוסעת רגועה ובלב שקט. מאז ומעולם בתקופות שיניים היא נוטה לתפוס כל מה שזז.
@}@}@}
זר תודות חגיגי.

[b][po]אפרת מ[/po][/b] (2010-07-14T12:14:23):
תודה. יש לי חברה טובה ממוצא רוסי ומיד כתבתי לה שתברר :-)

נקווה לטוב. שוב תודה.

[b][po]אפרת מ[/po][/b] (2010-07-14T12:16:36):
חיפוש בגוגל, מעלה שזה משהו די מוכר. אבל גם שאסור למניקות :-(
המלאכית בת שנה וחודש, ועדיין יונקת.

[b][po]ענבל מזכרון יעקב[/po][/b] (2010-07-14T20:16:25):
תודה על התשובה לדגבי הוספת הודעה ע"י עריכת כל הדף.
השיטה הזו מוכרת לי אך היא לא עבדה כאשר ביקשתי להוסיף תחת לשונית מסויימת.
למרות שמיקמתי מתחת להודעה האחרונה שכלולה בלשונית, זה הוסיף במקום אחר, אחרי כל הלשוניות.

[b][po]אמא של דניאל[/po][/b] (2010-07-14T22:21:29):
תגידי..
אןלי את יודעת על בתים להשכרה באיזורכם.
אנחנו ממש בעניין של למאת את חיפה... החוזה שלנו מסתיים בסוף השנה.
רוצים קרקע.. זאת אומרת חצר.
צריכים, 3 חדרים ... מטבח נורמלי. חדר שינה אחד שיכול להכיל את כולנו (מיטה משפחתית ל4 אנשים- זה אומר 3.5 מטר רוחב בערך)
דוד שמש...... ומזגן.
האמת הקאצ' הוא התקציב..
אנחו איפשהוא בסיסיבות ה3000. זאת אומרת לא נוכל ממש לחרוג מזה...... אולי קצצתתתתת (ממש קצת- היום אנחנו משלמים 800 שח פחות)

מכירה משהו?
ומתי המפגש.???? יש לי אוטו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-20T21:17:20):
מזמן לא נתתי לך איזה פרח @}

נהדר פה. עוד פעם תודה.

ועוד פעם פרח @}

[b][po]אפרת מ[/po][/b] (2010-07-21T00:35:07):
תודה.
הומיאופתי מותר בהנקה.
יש לי אפילו ארניקה מלידת הבית.
אבל האמת שהדודה של הבת שלי היא הומאופתית והציעה להכין לי רמדי אם ארצה. באותו הרגע לא רציתי, והאמת שנזכרתי בזה רק עכשיו בכתיבה :-P

עכשיו כבר לא כואב.
ואני בכל מקרה לא חזקה (חלשה, חלשה) בעניין משככי כאבים למיניהם.
חיפשתי משהו שיעזור ממש לתהליך ההבראה/איחוי.
אולי זה הכל פנימי...

תודה.

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-07-24T20:17:03):
הי רוניתה, אני שוב פה
האם מיטת הכלבה עדיין רלבנטית?
חוץ מזה, קראתי אותך בדף על תה פטל, די מזמן, ורציתי לשאול אם אכן כך:
אני בשבוע 36 ועוד לא התחלתי לשתות. אז לוותר על כל העסק?

[b][po]אורי יורמן[/po][/b] (2010-07-25T21:17:58):
יש מצב לויטמיקס בקרוב מאוד. אודיע לך

[b][po]אורי יורמן[/po][/b] (2010-07-26T11:07:18):
אין מה להתנצל. אשמח לשמוע דיווח איך הולך עם חיתוך מראש של פירות קפואים.
אשמח לשמוע דיווחים, אם בא לך לנסות ולספר, על גלידות במג'ימיקס, וגלידות בבלנדר-מוט בתוך קערה. איזה בלנדר יש לך כרגע?

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-07-26T11:55:55):
הי,
יש בהחלט מצב שאוכל להגיע בחמישי בצהריים או שישי בבקר - אבל לא בטוח. יש לנו הפקה גדולה של הגן של הגדולה בשישי בערב אז קשה לי להעריך כמה זמן זה ישאב ממני... בכל אופן אתקשר אלייך בחמישי בבקר ואז ננסה לקבוע.
קטעים עם הפסנתר - בדיוק אתמול היינו אצל חברים שיש להם פסנתר כזה (משום מה אצלם הוא עומד יפה ולא מתפרק וגם הסאונד פחות גרוע...), והבן שלי ישב לידו מלא זמן והיה מבסוט. ברגע הראשון אמרתי לעצמי - אויש, למה מסרתי. אחרי קצת יותר רגעים אמרתי - איזה מזל שמסרתי...
ולגבי התה פטל - אני כבר רצה להתלבש עליו. אגב, אם העלים שיש לי הם מההריון הקודם (כלומר לפני קצת יותר משנתיים וחצי) אבל מריחים טוב - להשתמש או עדיף לקנות חדש?

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-07-26T21:34:35):
D-:
טוב, נתחיל עם האופציה הקמצנית...
גם ככה לכי תדעי כמה זמן העלים שכבו בשקית לפני שרכשתי אותה P-:

[b][po]אורי יורמן[/po][/b] (2010-07-28T17:28:35):
זה מעניין מאוד. במיוחד עכשיו כשהנושא גם קשור מאוד למקצוע החדש שלי.
של איזו חברה הבלנדר-מוט שלך?

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-07-29T00:32:43):
אויש, שכחתי להגיד גם לך וגם ליוני שהשארתי משהו בשבילך בדירתי.
@}
(במעטפה על השולחן במטבח)

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-08-03T21:36:54):
בשמחה רבה! איזה יופי! קיבלתי את הודעתך ופתקך ששימח אותי ממש כאילו היה מושקע ומתוכנן...:-)

@}

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-08-05T09:50:24):
תודה
האם נראה לך שיתאים למידות של ילדה בת 5?

[b][po]טדליק נהנאנע[/po][/b] (2010-08-05T11:04:54):
תודה!
החתונה היתה אתמול...
חתונה נחמדה וצנועה.

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-08-05T20:28:05):
תודה, אני בינתיים אנסה להשיג גדולות יותר

[b][po]יושי י[/po][/b] (2010-08-06T15:41:07):
תודה רבה

[b][po]צבי צב[/po][/b] (2010-08-10T13:51:53):
אפשר לשאול למה זו היתה טעות להזמין את החופשה?
[אני פשוט כזו מין תמימה, שבטח לא הייתי שמה לב. רוצה ללמוד...]

הטעות הייתה לסמוך על חברה שאני לא מכירה, לא ביררתי דבר לגבייה ולגבי השרות שהיא נותנת ושאם רק הייתי בודקת הייתי מגלה כמה אנשים מצאו את עצמם מרומים. לסיפור עצמו- בשיחת הטל' הם התקשרו- שזכיתי בהגרלה וגם שהם קיבלו את השם שלי מחברת האשראי וזכיתי בחופשה של 4 ימים שלושה לילות ב499 ש"ח + 28 כניסות לספא ולמסעדות. הם ציינו ממש בהתחלה משהו בקשר ל1+ 1 אך לא דיברו על-כך כלל לאורך השיחה, בה כל הזמן נאמר לי "את תקבלי... את ...." ולעולם לא משהו שקשור לעוד משהו שאיתי. לאורך השיחה ניסיתי לבדוק אם באמת אני מקבלת חופשה כזו ב500 ש"ח, והאם ניתן לבטל במידה ואתחרט או במידה ולא יסתדר לי מלון לתאריך המסויים שאני מעוניינת בו. כלומר רק לתאריך זה יש לי צורך ואם לא - אין לי עניין. נאמר לי שאני יכולה לבטל מתי שאני רוצה. ביקשתי חוזה, נאמר לי להסתכל באינטרנט ששם כתוב הכל. באינטרנט עולה אוטומטי הדף עם המלונות שבו לא כתוב על ה-1+1 . כשעה לאחר שסגרתי את הדיל, התקשרתי לשרות הלקוחות וביקשתי עזרה במציאת מלון. אז גיליתי ש הכוונה שלהם היא שחייב לבוא איתי משהו ולשלם 50% מהמחיר אותו דורש המלון. הבסרתי שלא כך הבנתי ואני לא מעוניינת. אותה נותנת שרות החלה לצעוק עלי, שידעתי את הכל ושאני לא יכולה לבטל, אחר- כך טענה שחבילת הנופש כבר נשלחה אלי ושם החשבונית ולכן ניתן לבטל רק לאחר שזה יגיע אלי תוך 14 ימי עסקים. בכל מקרה הוסיפה- שאני לא יכולה לבטל כי הסיבה שלי איננה מספיקה. גם הבחורה מולה סגרתי את הדיל אמרה שלא יכולה לבטל עד שתגיע החוברת ואז אולי בכל זאת ארצה בדיל, ושאחכה... לא משנה כמה פעמים הבהרתי שאינני מעוניינת, וגם שלחתי פקס. דרך אגב מבחינת החוק, נאי יכולה להתחרטו מיידית עד 14 ימי עסקים.
בנוסף גילתי שהכתובת שנתנו לי איננה נכונה. בנוסף אנשים כתבו על הדיל שהם הגיעו למלון ניסו לתפוס את החברה ומסתבר שלא היה ולא נברא ושהשוברים מלאים בכל מיני התניות שהופכות את הכל ללא משתלם כלל. בקיצור משהו שם מאוד מסריח.
נורות ההזהרה- חברת האשראי לא נותנת את השם שלנו, ואנחנו לא זוכים בהגרלות. בטח ובטח לחשוד במה שצריך לחתום במקום , כאילו מחר כבר לא יציעו לך אותה הצעה ( עלק, הרי מבחינתם גם היום יכולתי לעשות את הדיל) וכמו שאומרים -אין מתנות בחינם.

[b][po]ירח לבן[/po][/b] (2010-08-12T11:31:57):
הי רוניתה
מתנצלת על ההיעלמות, אנחנו פשוט רצים מאירוע לאירוע, די בהישרדות, ועוד שבועיים אני אמורה ללדת...
אני מאד מקווה שביום ראשון תהיה ירידה דרמטית במפלס הלחץ ואז אצור קשר ואשחרר את חלקי ב'מחסן'.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-08-13T09:42:40):
הי יקירתי. רציתי לבקש ממך לבוא לבלוגי המפושפש(המפוספס) ולעוץ לי. וגם רציתי לשלוח לך מייל, אם אפשר.

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-08-14T22:27:56):
(()) תודה.

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-08-15T01:07:15):
השאלה היא מה עושים כשהלבבות של ההורים אומרים דברים הפוכים בתכלית :-(
אנחנו בדיונים תיאורטיים לחלוטין, כאמור, עוד לא בתכנון ממשי של הריון נוסף וגם אז נעשה כל שביכולתנו כדי ליצור עוד בת חמודה, שלמה ולא מעוררת מחלוקות :-)
זה ממש עסק ביש. הגעתי לפרסום השאלה בעקבות דיון של "מה יהיה בגן? מה יהיה בבי"הס? מה יהיה בצבא?"
ואז הזכרתי לבנזוגי שאנילא רוצה אף אחד מהנ"ל,לא לבת ולא לבן ערל או נימול.

להרגשתי, בחינוך ביתי יש הרבה יותר ערלים מאשר ב"מסגרות" כך שהטיעון החברתי של בנזוגי מאבד מתקפותו ולו חלקית.
אז אמרנו שננסה לגשש ולבדוק.
אשמח מאוד להרחבה במייל. נראה לי שיש לך, ובכל זאת-
[email protected]
רק אם יש לך, זמן, כוח, פניות וחשק כמובן.

[b][po]עולם חדש מופלא[/po][/b] (2010-08-16T10:53:08):
תודה על מה שכתבת לי
(וכתבת באורך הנכון... (-:)
@}

[b][po]אמא של נוקי[/po][/b] (2010-08-18T22:07:23):
תודה על המייל המקסים! בקרוב אשיב לך במייל, רק רציתי לאמר בינתיים תודה. @}

[b][po]עננים בקפה[/po][/b] (2010-08-18T22:07:52):
3 כוסות קמח תופח
[list=1]
[*] 5 כוס סוכר
[/list]
1 ביצה
1כף תמצית וניל
1 כף קליפת לימון
200 ג' מרגרינה

לשים בוו לישה במעבד מזון עד שהבצק מתיצב

מחלקים ל3 , מרדדים כל שליש למלבן בין שני דפי של נייר אפיה, ממלאים בממרח תמרים+אגוזי מלך קצוצים+קינמון, מגלגלים בעזרת ניר האפיה.

אופים על ניר אפיה בתבנית שטוחה ב180 בערך 45 דקות

חותכים חם בסכין ישרה.
[/spoiler]
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמל_ית* »

תודה :-]
ותחושותינו, הדדיות לגמרי שתדעי <וגם בעניין המקלדת מול החיים האמיתיים> (-:
חסר לי המפגש, וגם זה שאני לא אגיע שבוע הבא, וזה משמח אותי שזה חסר. סימן שנוצר משהו.
אמא_של_נוקי*
הצטרפות: 18 יולי 2009, 02:44
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_נוקי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמא_של_נוקי* »

כתבתי לך מייל מקרטע ועילג. תודי שזו הזמנה מעוררת תאבון :-)
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

רוניתה,
המון תודה@}@}
אני עוד אעקוב אחרי זה, כי זה כבר נמשך כמה ימים, נראה, אולי יעבור לבד.
פשוט הייתה לי תהיה האם זה מעיד על פי תורת כף הרגל על בעיה כלשהי בגוף..
מקווה שזה לא.
שבוע טוב
רוצה_ולא_מוצאת*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2010, 00:08

רוניתה פיתה

שליחה על ידי רוצה_ולא_מוצאת* »

רונית שלום!
חיבוק גדול על התשובה שלך לגבי אינטימיות עם מיילדת!
יש מצב לדבר?
המייל שלי- [email protected]
תשלחי המספר שלך אם מתאים ואתקשר
קרן
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

לא היתה לי אוזניה עם צינורית אויר.
הזיכוי הוא כי קניתי בטריה לטלפון שחשבתי שיעבוד איתה, ובסוף הוא לא עבד. טעות שלי, כי הייתי צריך להביא את הטלפון איתי לחנות אבל זה לא יצא...
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

לא הייתי פה הרבה זמן..
אפשר וצריך אפילו להתחיל את המסורת
דברי איתם או שאני (נראה לי יותר קל ופחות טלפון שבור)
רק קחי מהם הבטחה שישמרו עליה ואת הפרטים שלהם - לוודא שתחזור?
יש לי אוטו.. ספטמבר התחיל לבוא
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

תגידי... לדניאלי שלי, בת ה4 יש מה לחפש במפגשים בכלל?
יש ילדים בגיל הזה?
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

נראה לי שזה ידחה בעוד שבוע......
לא בטוח שנצליח להגיע מחר
אמל_ית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמל_ית* »

מה שלומך?
אני פה קפצתי לדווח, שגם מחר אנחנו לא מגיעות... מנצלות את הראשון בספטמבר לנסיעה לגליל הרחוק להנות מאתרי המים השווים כששאר העולם בבית ספר (-:
אבל שתהיי בטוחה שחוסר המחויבות שלנו כרגע לגמרי לא מעיד על רמת המחויבות שתהיה במהלך השנה! :-D(רוצה לומר- יש לך שותפים, הם פשוט בהעדרות זמנית)...
אחרי החגים , כך אומרים?
או אולי במהלכם....
ד"ש חם ...
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

אנחנו במקומות אחרים, אני מזכירה לך....
שני הקטנים שלי גדולים משלך....
גם אני לא הייתי מרבה לנסוע רחוק כשהקטן היה קטן יותר...
הסיבה,בעצם, שלא נבוא מחר היא כי היום היינו באיזור - נסענו לפגוש חברים שבאו לטנטורה והעברנו איתם את כל היום עד 18:00 בקיבוץ.
היה כייף אמנם, מאד..
אבל יום אחרי יום לנסוע לפאתי זכרון- גדול עלי.
אני אנצל את מחר ליום שקט במיוחד בטכנודע... או המוזיאון הימי או משהו -
1 בספטמבר שמח גם לכם!!!!!
תהנו מחר!
ואשמח לדיווח לגבי השבוע של החג - אם ומתי יארך מפגש
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

עשית לי צמרמורת.. בחיי!!!
תודה על ההעברה.. ועל המתנות לבאה בתור..
נפלאה!
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

איזה חמוד!!!
מדהים איך נוכחות של ילדים קצת יותר גדולים יכולה לאגד את הילדים הקטנים למשחק משותף..
אני על סף שבירה של לשלוח את ט לגן.... הוא נראה לי כל כך משועמם.
הוא אפילו יצא מהמפגש ואמר שהיה לו משעמם!!! למד מאחותו את המילה. למרות שהיא משתמשת בה בצורה מאוד חופשית לתיאור כל דבר שלא מוצא חן בעיניה.. "זה משעמם לי להרים את הנייר שנפל" וכאלה :-)
(כמובן שאח"כ הוא אמר שהיה לו כיף- לכי תדעי מה הנכון :-P
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

אולי באמת שיווי משקל... מפחידה אותי הנסיעה הארוכה...ע לא בדיוק אוהבת לנסוע.
נראה....
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

לא זכרתי אם עניתי לך, ובאמת מסתבר שרק עניתי לך בראש...
תודה על ההפניה. האמת היא שנתקלתי בדירות שלו ברשת, אבל אחת קטנה מאד והשנייה בלי מעלית...
בכלל, הסתבר שסוכות זה ממש בלתי אפשרי, מחיר הטיסות מרקיע שחקים והכל מאד יקר.
דחינו לחנוכה וכבר הזמנו טיסה, מחפשים דירה עכשיו.
אשמח להמלצות על קונדיטוריות ובכלל...
ותגידי, אתם מכירים את פריז ברמת שכונות ורבעים?

שנה טובה @}
עננים_בקפה*
הצטרפות: 16 מאי 2009, 21:53
דף אישי: הדף האישי של עננים_בקפה*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי עננים_בקפה* »

קצת מהססת להזכיר לך, אני מטפלת אייפק :-)
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

רוניתה פיתה

שליחה על ידי צוויליך* »

הי,
טלפון חוטי -
אלא אם התכוונת לדגם מסוים מומלץ , נסי את אתר יד2, שם יש הבה כאלה ובזול...

צוויל
חגית_א_א*
הצטרפות: 02 מאי 2010, 09:56

רוניתה פיתה

שליחה על ידי חגית_א_א* »

תודה על ההמלצה למתנה, היא אכן מעט ארוכה מידי בשביל מתנה...
מצחיק שאת כותבת לי, בדיוק חשבתי לשנות את שמי באתר לחגיתה פיתה (מאוד אקטואלי למה שאני עושה) ואז ראיתי את השם שלך בכיכר והבנתי שהוא תפוס :)
אנונימי

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אנונימי »

סליחה שאני נדחפת מבלי שהתבקשתי...
זה בסדר שתמחקי או תתעלמי.

אחד מבני, שלשל בדומה לתיאור שלך, ובגיל שנתיים וחצי החלטתי שלא הגיוני שיימשך כך.
בטיפול אייפק (לא אצל עננים, שלא טיפלה בקטנטנים) התברר שהוא רגיש לכל מיני, אבל בעצם מה שהתברר לי בצורה חד משמעית זה שהוא רגיש לגלוטן.
זה התגלה כשניסיתי להבין מה הגורם לכאבי הבטן, וחשבתי מה בתזונה שלנו עלול לגרום לכך, וכשחשבתי על גלוטן, החלטתי לנסות להפסיק לשבועיים.
אבל אחרי יומיים כבר חלה הטבה מדהימה.
כך שזה היה ברור לחלוטין.

וחוץ מזה, אם את מתעניינת בטיפול אייפק - עננים אלופה!
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

קחי לה. כמןבן
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

תקשיבי.. רציתי לשאול את דעתך בעניין אולי לעשות איזה אוגדן של סיפורי לידה לבריכה.
מה את אומרת?
דברי איתי
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי עדי_ל* »

תודה על ההמלצה (על פינגרמן... איזה שם :-) )
יכולה לספר לי יותר?
מה עושה?...לא פרטת כלל. אשמח לשמוע.
אפשר גם כאן adi135 בנטוויז'ן
תודה .
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

את יודעת מה, אם את מרגישה שאת בעניין סינון, סנני... אני דוקא חושבת, ששזה חלק מהסיפור, הניתוח הזה הוא לדעתי חלק ממה שעשה את הלידה מה שהיא.
אני הייתי משאירה את זה טהור וחף מעריכה.. אבל זאת אני.
שמחה שאת בעניין!
תודה
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

קראתי שוב (כי כבר קראתי אותו בעבר)-
בעיני הוא מושלם כמו שהוא.
אבל זה עניין סוביקטיבי... וזה לגמרי שלך.
נסי לקרוא אותו חפה משיפוט, נקיה ממבוכה עצמית.
נסי לקרוא אותו כאילו את הריונית - לפני לידה.. כזו שמתעניינת בלידות.
אחרי שתעשי זאת.. סנני את כל מה שאת עדיין לא אוהבת. אבל ממקום שלם ולא ממקום שיפוטי ומובך.
חייבת לציין שוב- בעיני, הוא מושלם
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

את יודעת- אוריה זה שם שאני סוחבת איתי כבר שתי לידות-
הזוג היקר שלי לא הסכים בינתיים- אבל זה תלוי ילד.. בינתיים דניאל היא בדיוק דניאל ואיתמר הוא בדיוק איתמר אז בינתיים הוא צדק.....
ועדיין - זה שם נפלא!
הרבה יותר מנפלא.
שמחה שאת בסיומו של התהליך!
אמא_של_נוקי*

רוניתה פיתה

איזה כייף! בואו בהמוניכם. צלצלי ונתאמה- 6357007 בפלאפון.
יוטי_בעיר*
הצטרפות: 05 אפריל 2009, 21:21
דף אישי: הדף האישי של יוטי_בעיר*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי יוטי_בעיר* »

אהלן,
מה שלומך? מזמן לא דיברנו.
חשבתי להזמין אותך ושאר המשפחה לאיזה כוס קפה (או תה).
אולי שבת אחה"צ?
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

תגידי.. מה בסוף? חברה שלך לקחה את הבריכה?
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

לקחת את זה ממש לא כמו שרציתי.
בסהכ רציתי לדעת אם היא הספיקה לקחת בזמן.... לא קיבלתי שום עדכון ממיליה... והיא לא עונה להודעות טקסט.
רציתי לדעת ששם הלך טוב.. ושהספקתם להגיע לבריכה בזמן, כמו גם שחברתך קיבלה אותה במצב טוב ועם הפתעות לרוב.
אגב, תשאלי אותה, אם היא בעניין של להוסיף לנו לאוסף את סיפור הלידה...
גם.... - תתכונני להעביר את שלך לדף, למען כניסתו לאוגדן שילווה את הבריכה.
ואם כבר בזה עסקינן, חבל שמיליה לא עונה, הייתי שמחה לשאול לשלומה ולבדוק דעתה בעניין.
שלומכם חוצמזה?
שיהיה בהצלחה לחברה!
בוינגי_בוינגי*
הצטרפות: 29 יולי 2008, 18:20
דף אישי: הדף האישי של בוינגי_בוינגי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי בוינגי_בוינגי* »

תודה מכל הלב על ההמלצה..ורד.
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

רוניתה, תודה!
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

היי רונית.
רק לספר לך שט. היום אחרי המפגש אמר שהוא מתגעגע לנטע ושהוא רוצה שהוא יבוא אליו הביתה!
אז שבוע הבא אם יתאים לכם נשמח מאוד שתבואו אלינו באחד הבקרים (ראשון או שני) @}
מה_איתי*
הצטרפות: 06 מרץ 2010, 21:48

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מה_איתי* »

הי רונית ,
אשמח לראות את הויניז.
נתראה ביום שלישי ,
עינת
אידי_אנית*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2010, 03:40

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אידי_אנית* »

היי, רק עכשיו ראיתי את התשובה שלך..
בסוף יום ראשון לא מסתדר לי כי אני חייבת לעשות סידורים, מה לגבי יום שני?
ממש נשמח אם תוכלו @}
אידי_אנית*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2010, 03:40

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אידי_אנית* »

באסה.. טוב אם יהיה שינוי תתקשרי..
מקוה שלפחות נבות קם איתו היום :-)
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי שום_כתוש* »

מיכל גדות בלפיד:0543050668
פזיותרפיסטית ותיקה ומנוסה, בעלתקליניקה בירושלים אך אולי מקבלת מעט מטופלים בביתה שבלפיד.
גליה_והבנות*
הצטרפות: 01 מרץ 2006, 21:03
דף אישי: הדף האישי של גליה_והבנות*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי גליה_והבנות* »

הי רונית,
הכסאות בני ארבע לכל היותר (התאומות בנות חמש...). רק מזכירה שהריפוד דורש כביסה ואולי קצת תיקונים.
את מוזמנת להתקשר ולבוא לקחת - 050-8338699, אנחנו בפרדס חנה
יוטי_בעיר*
הצטרפות: 05 אפריל 2009, 21:21
דף אישי: הדף האישי של יוטי_בעיר*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי יוטי_בעיר* »

הי,
רציתי להזמין אותך שוב אלינו בקרוב (ראיתי שהשבוע את נוסעת, אבל מתישהו בקרוב) והייתי עסוקה מידי לדבר איתך.
תשלחי לי אימייל כשיהיה לך זמן. אני ב- yotuina בג'ימייל.
שתהיה לך נסיעה נעימה.
(דוקא השבוע אני בזכרון גם בשלישי וגם בחמישי וכנראה אקפוץ למפגש לומר שלום. אני מתגעגעת :-) )
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

תהנו באילת (אם לא נסעתם כבר) :-)
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

אני בסדר .....
מה שלומכם?
יש לך פייסבוק?
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

מצאתי אותך... תאשרי אותי! (בבקשה :-))
מיכל_הלב*
הצטרפות: 14 אפריל 2007, 09:25
דף אישי: הדף האישי של מיכל_הלב*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מיכל_הלב* »

תודה על ההמלצה לשעווה
מה_איתי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מה_איתי* »

למה עברנו ליום שני במקום שלישי?
זה אומר שנראה אתכם רק פעם בשבוע? ממש מעציב...
מתי בכלל הסכמנו לשינוי? ממה שאני ראיתי רק גלי רצתה לשנות וכל השאר רצו להשאר בימי שלישי וחמישי. אני טועה?
רוצה להפגש ביום שלישי אצלנו או אצלכם?
עינת
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

כל מה שעינת אמרה (חוץ מהפגישה - אנחנו ביום אחר :-) )
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

נשמע נעים ונחמד. מפתה אותי הרעיון של סדנה בשעות היום, בד"כ מבקשים ממני לבוא ב6 בערב ולחזור באמצע הלילה (או להישאר לישון, ואז זה נעים גם כן)
אשלח לך מייל ונמשיך משם :-)
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

הי.
אם את באה מצומת הרואה ופונה שמאלה בכניסה לחרב לאת. את נוסעת עד הסוף סוף ואז יש את הכלבו של חרב לאת. שם את פונה שמאלה ונוסעת עד הסוף פונה ימינה עם הכביש וכשאת מגיעה לבית שלידו יש מן גדר ברזל נמוכה בצבע תכלת נדמה לי, שם את עוצרת. נכנסת לחצר, אם יש שם מישהו אז יופי ואם אין את דופקת על הדלת בבית ושואלת אם אפשר לקנות ביצים. לאחד קוראים חיים ולשני שכחתי.
בכל מקרה אפשר לשאול ברחובות על המשק הזה במידה ואת מסתבכת.
בהצלחה, חג שמח @}
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

מותק... מצאתי את זה בכיכר:

קישור | העבר | מחק אילה פ? (09.12.2010 23:25):
שלום,
אני לקראת לידת בית ומחפשת בריכה שתתאים למי יש להשאלה או לברטר?
היה גבריאל שחיפש לפני כמה חודשים מישהוא יכול להפנות אותי אליו?
ובהזדמנות מחפשת גם: מיטת קומותיים ,או מיטת תינוק או מיטונת להשאלה וארון 2-3 דלתות.
גרה בכרכור, 050-5716986

כתבתי לה בכיכר חזרה את זה:
אילה שמחפשת בריכה ללידת בית -
יש לנו "מיזם" בריכת לידה מתגלגלת... התחילה כבריכה שלי.... והתגלגלה למגוון משפחות, נשים ולידות נפלאות.
מגיעה עם המון אהבה, סיפורים ומתנות קטנות (כל אחת הוסיפה משלה....)
את מוזמנת לקבלה..... האחרונה ילדה כבר - והיא פנויה להובלות- סעי בר(י)כה.
אני בדפבית

יש לך מושג מה קורה עם הבריכה? תאיר לו ענתה לי על אף SMS
עדי_ל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי עדי_ל* »

תודה על תשובתך באשר למושבים. הם קצת הפסיקו לחפש מאז אבל אם ימשיכו ויהיו שאלות אולי אקשר אליך.
בינתיים פגשתי איש נחמד שרוצה לעבור עם זוגתו והם בהריון, מת"א לאחד היישובים באזור פרדס חנה , דיבר על אביאל, עמיקם או אחרים. חשוב לו מאוד נושא הריסוסים (פגשתי אותו בבר של מזון טבעונאי) ומחפש מישהו מקומי לדבר עימו. אם את מוכנה, אשמח לתת לו את הפרטים לצור עימך קשר, אני במייל adi135 בנטוויז'ן. תודה :-)
עדי_ל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי עדי_ל* »

תודה :-)
העברתי לו את מס' הנייד.
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

תשאלי אותה מה המצב- זאת אומרת אם יש מצב שהבריכה תמשיך הלאה.. אם כבר נמצאה אחרת, או שאולי בכלל לא בכיוון.
כל תשובה מקובלת עלי.. כל עוד תהיה כזו.
אולי אפילו לקשר בין השתיים.
תודה מותק. סליחה שאני מטרידה.
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

כן התקשרה, אם כי סוננה מחמת חוסר זמן לענות.
אבל סימסה שהבריכה התפוצצה וטרם נמצא לה מחליף.
בכל מקרה... אני לא ממש בקטע של לשלוח אותם לחפש בריכה עכשיו.. כבר מאוחר מידי למצוא בחורף (או לפחות מסובך למצוא)
אני אגיד (אבל תגידי גם את - שלא תחשוב שזה מנימוס) לה שתרגיע חיפושים... ונשוב לחפש שוב לקראת האביב - ששמוציאים בריכות למכירה.
אבל אני רוצה שאולי בינתיים נשקוד על אוגדן סיפורי לידה?
בא בחשבון?
אולי את יודעת איפה להשיג גם את מיליה?
ממש בא לי כזה.
ובעניין השרשרת.. וגם בעניין קפה/תה ושיח
אנ י במעגן מיכאל כמו שאמרתי..
אם בא לכם לקפוץ - במקום שאנחנו אליכם, אתם הרבה יותר ממוזמנים. הרבה יותר. בואו בשמחה.
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

אוי זה נורא... כאילו הכל משתבש ביציאה.
השבוע בלי תירוצים!
אמא_של_נוקי*

רוניתה פיתה

בשמחה, יקירתי. בטח שנפגשה- אני מקוה שעוד לפני היום עיון.
האמת שאנחנו עוברים תקופה מבאסת משהו- היא חולה כבר תשעה ימים תמימים. אוווף.
אם תשאלי אותה אני משוכנעת שהיא תעיד שהיניקה היא בדיוק במידה :-)
ועכשיו, אחרי שלשולים אינספור היא אומרת שכואב לה בטוסיק ובפושפוש.
ואפילו הלכנו לרופאה, שלא כהרגלנו, היה והיה רע לתפארת. היא אמרה שהיא לא רואה כלום, אבל הבנזוג אומר שהוא רואה שריטה בפי הטבעת. יש לך מושג מה עושים?

תודי שזו תשובה די מפורטת למה נשמע :-)
איך אצלכם? ילדים יבשים ומבסוטים?
נעמי*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2002, 20:19

רוניתה פיתה

שליחה על ידי נעמי* »

שלום
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

ואתמול אפילו היינו ארוזים והכל וביציאה בזמן לכיוון.. רק מה ... גשם.
נו... אין תלונות על הגשם... מברכת עליו.. אבל זה היה כמעט נוסף.
:-P
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

העין של ש. התנפחה נורא ויש לי תור לרופא רק בשעה מאוחרת וגם הנזלת הזאת לא עזבה אותי וכולי קווץ'...
היה מזה כיף אתמול!!!!
אמא_של_נוקי*

רוניתה פיתה

אוי, נשמע רטוב :-) גם אצלנו יש ריגרסיה מטורללת ממש אחרי חודשיים יבשים כמעט לגמרי.
אנחנו עדיין חולים- שלושתנו, אני מנסה לקבל את התקופות האלו בהבנה אבל עדיין מתפלק לי מרמור פה ושם :-\
יופי שאני כותבת לך- הזכרת לי באופן פאסיבי את הצמחי מרפא- אקח מחר.
לילה נפלא!
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

יו... חבל....
גם בחמישי לא יצא - יש לנו עניין בתא
חבל- שבוע הבא
אמא_של_מוגלי*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 23:16
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מוגלי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמא_של_מוגלי* »

הי
ראיתי מה כתבת בכיכר, אני עשיתי טיפול לנבות , עפנו לגלגול אחר והיה מדהים
אז אני ממליצה על עצמי: אני עובדת על הפיסי, האנרגטי ואם צריך אז גם דיבורים.
אם את רוצה לנסות, אני נמצאת ב 077 5503311 וקוראים לי נאוה
צבי_צב*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2008, 15:50
דף אישי: הדף האישי של צבי_צב*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי צבי_צב* »

הי, במידה וטבעון לא נחשבת לרחוקה מידי ( כביש 6 ?) אז אני יכולה להמליץ על משהי שעושה שיאצו. אם תרצי אני בדף הבית.
אחת_גלילית*
הצטרפות: 07 נובמבר 2009, 10:56
דף אישי: הדף האישי של אחת_גלילית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אחת_גלילית* »

הי רוניתה, לא יודעת אם יסתדר במרחק....
אבל אני פסיכותרפיסטית גופנית- אני מטפלת בחיפה ויום בשבוע בת"א.
אם מתאים לך- מוזמנת ליצור קשר בדפבית או במייל didijee בג'ימייל.
בינתיים גם אחשוב אם אני מכירה קולגה יותר קרובה....
בכל מקרה- שיהיה מסע פורה ומרתק.
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

רק בשביל הרקורד- היה נעים להכיר גם במציאות האמיתית.
לא שזה ממש הפתיע אותי- אבל בהחלט הנעים את היום
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

שנה הבאה מפגש אמהות לבד אינשאללה!!!!!!
חוץ מזה מה עדן עז? לא מגיע לה לבוא למפגשים?
היא כבר יותר טוב אני חושבת אבל עדיין לא מספיק בריאה כדי להתרוצץ..
איך היה היום? מזה התבאסתי שלא באנו..
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

חתמנו חוזה היום!!!!!!! דיייייייי זה קורה באמת.
נפגש בקרוב.
שימשיכו לכם העסקים כרגיל תמיד תמידדדדדדדד In a gooood way
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

איזה מותק את....
שיהיה לנו ולכם בעצמכם את כל זה....
ויפה שעה אחת קודם, אם כי - אני לא לוחצת.

מעניין אם מזג האויר יחייך אלינו בשלישי
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מיה_גל* »

תודה, אבדוק שם :-)
אמל_ית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמל_ית* »

פתאום בדף של המלצות מטפלים אלטרנטיבים ראיתי שהמליצו לך על מטפלת בתנועה חגית שפרוני. אם במקרה דווקא היא קרצה לך, דברי איתי לפני כן. אני מכירה אותה.
רוניתה_פיתה*
הצטרפות: 31 מרץ 2008, 03:49
דף אישי: הדף האישי של רוניתה_פיתה*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי רוניתה_פיתה* »

הוראות הגעה:

לעמיקם - בכביש בנימינה-פרדס חנה פונים בכיכר בצומת עדה לכיוון גבעת עדה ורגבים. (ימינה מכיוון פרדס חנה, שמאלה מכיוון בנימינה). בצומת הבאה שמאלה (לפני גבעת עדה) לכיוון עמיקם ואביאל. נוסעים עם הכביש (כולל עיקול של 90 מעלות ימינה) עד שהוא נכנס למושב עמיקם (חולפים בדרך עפ"נ פניות למושב אביאל).

אלינו - עוברים שני פסי האטה, ואחרי שעוברים שני פחים ירוקים מצד ימין, פונים ימינה בין שני עצים לדרך כורכר, ממש לפני עץ שמוקף בפס צהוב של מחזיר אור (שתליתי לסימון). ממשיכים עם הדרך ישר, חונים, ופונים שמאלה, אנחנו שם, מתחת לסככת-רפת גדולה.
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

רוניתה פיתה

שליחה על ידי ליאת* »

וואו. נשמע מווווווווווווווווווווווווו! (סככת רפת) רוצה להגיע מאד, אבל גם לא לנסוע באוטו, אפשר לדעתך?....

נראה לי שנלך היום הלוך ושוב בין שבילי קיבוצנו.
קצת חבל, אבל נבוא פמאחרת...
רוניתה_פיתה*

רוניתה פיתה

למה את לא פותחת דף בית בעצם?
את כזאת באופנית (-;

אין באמת אופצייה להגיע אלינו מאצלכם בתחבורה ציבורית.
תבואו תבואו

שבת שלום @}
אינדי_אנית*

רוניתה פיתה

איזה ילד מתוק הוא חבל על הזמן!!!!!!
איך את מרגישה? ראיתי אצל עינת שאת לא בקו הבריאות?
ש. סוף סוף התגברה מהמחלה.. היום הלכה לגן פעם ראשונה אחרי שבוע.|יש|
התחלתי לתת להם ויטמין סי כדי לחזק אותם.(עדיין צוחקת מה "יש צמחים" שלך :-) )
מה_איתי*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מה_איתי* »

הי ,
לא משתמשת כרגע ואשמח להעביר לך אותם בקרוב.
נגיע למפגשים הבאים אצלך , אל תדאגי ,עוד יהיה לך קשה להפטר מכולם :-D
אני אגיע למפגשים , אני מרגישה חזקה פיזית ומצ'עמם לי בבית.
בי ,
עינת
ענבל_מזכרון_יעקב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 12:46
דף אישי: הדף האישי של ענבל_מזכרון_יעקב*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי ענבל_מזכרון_יעקב* »

לגבי עיסוי רקמות עמוק:
קיבלתי המלצה (מהמדריכה שלי לקונדליני יוגה) על קייסי מזכרון יעקב - 050-4449007.
היא היתה אצלה בכמה טיפולים ואומרת שנראה שהיא עובדת ברמות נוספות לאלו של עיסוי.
עוד לא יצא לי להתנסות בעצמי.
אם תחליטי לגשת אליה, אשמח לשמוע התרשמות.
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

הי רונית
אני פרסמתי גם במושבה לגבי בארטר של עיסוי רקמות עמוקות- כמובן שאת מוזמנת לבוא אליי גם בתשלום (לטיפולים בתשלום יש לי יותר זמן... מה לעשות :-) )
בכל מקרה- אני מטפלת בעיסוי רקמות עמוקות. לא למדתי הילינג בצורה רשמית, אבל העיסוי שלי הוא מאד אנרגטי- עובד ברמות שונות, כך גם מעידים המטופלים. אני עובדת גם ברמה הרגשית.
052-2366274
בהצלחה!
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

רוניתה פיתה

שליחה על ידי יעל_ש* »

{@שבוע טוב, נחמד להפגש.

;-)אני מבינה ששתינו לא חסויות במיוחד...
מרפרוף עדין בדף שלך אני מבינה שאת הבת של חיים(?), ושיש לך בת אורי במלעיל.
אז נעים מאוד, גם לי יש אורי במלעיל, קטנטונת. בת שבועיים. ועוד שניים, בת ובן יותר גדולים.
אנחנו לא בחינוך ביתי אבל עמוק בחינוך (שני אנשי חינוך...;-) ודי "באופניים" בראש.
אם כי כמושבניקים, זה לא כ"כ מורכב, וזה די דומה למה שגדלתי עליו בבית הורי החקלאים.

אני הבת של יואל מחיפה. נעים מאוד.
יעל_ש*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי יעל_ש* »

תודה על האיחולים.

אפשר לשאול מתי ולמה הפכה לאוריה?
(אם כי לנו כבר יש אחיינית אוריה...)
יעל_ש*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי יעל_ש* »

תודה {@
מעניין.
לי לקח שבועיים להסתגל לאורי (מלעילי) שהציע אישי.

יפה בעיני השימוש שלכם בשניהם.
לטעמי מאפשר לה בחירה, שזה נפלא.

לשני גדולים שלי יש "דאבל" בשמות ומרגישה שזה גם סוג של "מאפשר".
רוניתה_פיתה*

רוניתה פיתה

בא לי לשתף את העולם.
רגע של נחת
נטע, בן 2.10 - "אתה אבא טוב שלי" (אבא בכה מהתרגשות). "כשאני מסתכל לכל הצדדים, זה סימן שאני עצוב"
אוריה, בת 0.11 - הולכת(!!!) וכולה מתענגת על פלאי גופה.
סתם ככה, שאזכור... |L| |L|
אמל_ית*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי אמל_ית* »

הם מהממים הילדים שלך, את יודעת.
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

שלום רונית :)
במסגרת העריכות של מדור המפגשים, אני אחראית לעשות קצת סדר ולעדכן מה פעיל כיום באזור השרון :)
כשפניתי לשרית, היא נזכרה שאת לוקחת חלק במפגשים ברמת נדיב. תוכלי בבקשה לתת לי פרטים עדכניים אודות המפגשים הללו?
ואם את גם לוקחת חלק במפגשים של בארותיים - זה ממש יעזור לי!
בנוסף, אני רוצה להציג בדף החדש שיהיה, כמה שמות של אנשים בחינוך ביתי, שמשפחות חדשות יוכלו ליצור איתם קשר ולהתעדכן דרכם: גם פעילויות, וגם דרכם להכיר משפחות שקרובות אליהם במרחק וגם בגילאי הילדים (השרון הוא אזור מאוד רחב). האם תרצי להיות רשומה כאשת קשר? כמובן, לא היחידה (יש כבר עוד מתנדבת שהסכימה, ואני מאמינה שיהיו עוד).
אפשר בדפבית שלי ואפשר גם "במייל" [email protected]
תודה!
אמא_של_דניאל*

רוניתה פיתה

פלאיים הילדים שלך..... בחיי...
תגידי.. אולי תשלחי לי את הטלפון שלך.
טבע לי המכשיר בשרותים ואני עם מכשיר חלופי חסר מספרים.
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי נטע_ש* »

תודה על העדכון לגבי לב העולם :)
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

הי, רציתי להגיד תודה על מה שכתבת ליוטי בנושא שביתת הפשפושים בבלוג שלה. אנחנו בעיצומה של שביתה איטלקית, בה הקטנה בת השבעה חודשים אוטוטו מסרבת להתפשפש חוץ מלקקי ופיפי פה ושם (בהתעוררות משינה או תוך כדי הנקה). בתסכולי כי רב, חזרתי לבלוג של יוטי כדי להתעודד בצרת רבות וקראתי את מה שכתבת לה והתעודדתי. אמנם לא כוון אלי, אבל תודה על המילים הטובות המסלקות שלוליות :-)
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי מיה_גל* »

תודה רוניתה :-)
היתה אחלה אחלה מסיבה!
נילי_קו*
הצטרפות: 17 ינואר 2006, 13:45
דף אישי: הדף האישי של נילי_קו*

רוניתה פיתה

שליחה על ידי נילי_קו* »

שלום רונית
משום מה רק כעת ראיתי הודעה שכתבת לי לפני זמן רב בדף שלי, עם שאלות על מקום האירוח שלנו.
אם זה עדיין רלוונטי עבורך, אני עונה בקצרה על שאלותייך, ואשמח להמשיך בטלפון...
בכיפת השמיים ישנים בתוך דום גדול ונעים, יש חימום, אם כי זה נהיה פחות רלוונטי. יש מטבח מאובזר (ואפשר להזמין ארוחות), מקלחת ושירותי קומפוסט.
המחירים מאד מאד נוחים, ותלויים בכמות האנשים שמתארחים. כמאה ש"ח למבוגר ו-25 ש"ח לילדים מעל גיל שנתיים.
נותרו לנו ימים פנויים בפסח ואחריו - הזמן הטוב ביותר לטייל ולהיות כאן.
באהבה,
נילי
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”