שולה חתולה

אנונימי

שולה חתולה

שליחה על ידי אנונימי »

ברוכים הבאים לביתי הוירטואלי
מקווה שאתם לא אלרגים לכלבים, חתולים או שממיות :-)

במקצועי אני מאלפת כלבי-עזר לאנשים עם מוגבלויות פיזיות ומנטליות ועובדת גם עם אנשים פרטיים וכלביהם. מאמינה בעבודה שיתופית, עדינה, תומכת- כזאת שמעודדת תקשורת ברורה וכבוד הדדי בין אדם וכלבו, ולא מאבקי כוח. זה נקרא "מרקר טריינינג" וזה עובד גם על אנשים... :-)

אוהבת אנשים, חיות וטבע, צילום וספרים.
אוהבת המון את חבר הנפש שלי, ואת שני ילדינו המקסימים.
אוהבת יוגה, שדות וים כחול ופתוח. מטפלת ברייקי ומטופלת בדיקור :-)
תכיפות ביקורי באתר תלויה בתקופה שעוברת עלינו, ולא תמיד אני קוראת כאן באופן קבוע, אז אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בדוא"ל: itraink9s ב gmail נקודה קום.

דפים למעקב ב-מה חדש:
אני פוחדת
הילינג ריפוי באנרגיה
{לגבי מה זה מרקר טריינינג לכלבים, למי שזה מעניין אותו:
זוהי גישה לאילוף שמתבססת על חיזוקים חיוביים כדי לעצב את התנהגות הכלב. להבדיל מהגישה ה"מסורתית", שבה אומרים לכלב בעיקר מה לא לעשות - לא לקפוץ, לא לנבוח, וכו' - כאן מתרכזים בבניית הרגלים נכונים עם התנהגויות חליפיות, במקום ההתנהגות הלא-רצויה. אז במקום לצעוק/לגעור/לבעוט בכלב כשהוא קופץ עלינו, מלמדים אותו לשבת כשהוא פוגש אנשים. זה הופך להרגל והקפיצות נעלמות מעצמן- רק בגלל שחיזקנו את ההתנהגות הרצויה - "שב כשאתה רואה מישהו". זה כ"כ פשוט וכ"כ עובד! וזה ממש כיף לכל המשתתפים. למעשה, הכיף הוא חלק מהאילוף ואם מישהו (אדם או כלב) לא נהנה, אז משהו מאוד לא בסדר ומפסיקים מיד את השיעור כדי לברר מה הבעיה. והכי טוב - זה פשוט עובד. על כולם. כל חיה שבעולם שיש לה עמוד שדרה מסוגלת ללמוד בשיטה הזאת... (אפילו דגים!)
יתרון נוסף הוא שהכלב לומד לחשוב ולהגיע לפתרונות בעצמו. מכך הוא גם מפתח שליטה עצמית, כך שבמקום שנצטרך להיאבק בכלב בכל פעם שהוא רואה חתול, נגיד, או אוכל על הרצפה, הוא לומד להציע בעצמו את ההתנהגות החליפית - "שב" או קשר עין איתנו או מה שבחרנו לחזק - וכך הרבה יותר קל "לשלוט" בו. מעולה לילדים, זקנים, נשים בהריון וכל מי שהכלב שלו חזק יותר ממנו :-)

זה על קצה המזלג...
אפשר לקרוא עוד קצת באתר שלי:
www.markertraining.co.il יש שם בלוג על הגור שאימצתי לפני חצי שנה, ומידע על מרקר טריינינג בכלל. ואפשר לשאול שם שאלות ולקבל ממני תשובות, כמובן.

{ דברים שבשמת כתבה באחד מדפי ה{{}}בלי חיתולים:
כעיקרון, אם אנחנו לחוצות, לוקחות אלף פעם ולרוב מפספסות (אנחנו לוקחות כי אנחנו פוחדות שנפספס והם יעשו פיפי במכנסיים, לא בגלל שאנחנו באמת יודעות או מרגישות שהם צריכים, או בגלל שהם ביקשו) - זה מזמין שביתות ובעיות. אצל ההודים והסינים זה עובד כי הם פשוט עושים את זה. פשוט. בלי לעשות עניין. הם קולטים, ואז לוקחים. לפעמים הם לא קולטים ואז יש פיספוס, אבל הם לא לוקחים סתם. לכן הילדים שלהם משתפים פעולה.

אז אם כבר יש אצלך בעיה, אז אני מציעה להפסיק לדבר.
אם זה בן, אז על אחת כמה וכמה.
שנית, להפסיק לקחת אותו כשאת מפחדת.
לקחת אך ורק בשני מקרים: כשהוא מבקש, או כשיש לך אינטואיציה פנימית חזקה שהוא צריך.
כשאת מפספסת (צפי לפיספוסים בגאווה ובציפיה - הם השיעור שלך, להפסיק לפחד), תתנצלי. "אוי, סליחה, היית צריך פיפי ואני לא הבנתי אותך!" לא לעשות עניין, אבל שיהיה ברור: את מבינה שהיה מסר, ואת לא קלטת. המסר אולי היה על-חושי, אבל לא קלטת - עובדה, לא?
התנצלת? הוא מבין אותך. הוא מבין שרצית, אבל פשוט לא הבנת אותו. רצית לשתף פעולה. ניסית להקשיב. במקום להיות ה"דוחפת" (נודניק) את לוקחת צעד אחורה ומחכה "להקשיב". וכשהוא יאמין לך שאת באמת הורדת לחץ ואת מקשיבה לו - הוא ידאג להגיד לך ככה שתביני.
תנסי.
במידה ובכמות שמתאימה לך.
ואם להוריד לחץ פירושו להלביש חיתול - לא לפחד גם מזה. יותר חשוב להוריד לחץ מאשר להתעקש להפוך לקדושה מעונה (אם זה מציק לך, אז זה מציק לך. זכותך, וככה את, וגם לכוחות שלך יש גבול. תכירי בו).

משהו ש{{}}תזמורת הים כתבה:
כשאני מפשיטה אותו הוא הרבה פעמים משתין- זה ממש אות בשבילו לעשות פיפי. בהחלט מעדיף להשתין כשהוא ערום. כשהוא מסתובב ערום, אגב, הוא לא טורח להודיע- פשוט עושה.
גם אצלנו ככה... עם מכנסיים בלי חיתול עובד יותר טוב! (?)
דפים שמעניינים אותי:
בטיחות במיטה משפחתית
איך כותבים ספר
לחיצות בלידה
בלוג החיים בבית
לחזור לארץ
עוברים לצפון קופצים ראש
ארכיון חוכמות של ילדים
ארון הספרים ההורי
מנשאים יד שניה
בלי חיתולים התחלה מאוחרת
לפשפש עם חיתולים

דפי בלי חיתולים:
חיתולים רב פעמיים יד שניה
מעבר מבלי חיתולים לגמילה
סימני פשפוש
לפשפש עם חיתולים
בלי חיתולים באופן חלקי
בלי חיתולים בשאיפה לשלמות
גמילה מחיתולים בגיל צעיר וכן לוגיסטיקה של גמילה מחיתולים, סיר או ישבנון

דפים שהשתתפתי בהם לאחרונה:
[<-stats.pl?table=TITLE&format=list&filtera=$title&time=7&sort=-T]

יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

שולה חתולה

שליחה על ידי יערת_דבש* »

הי שולה,
כבר כתבתי לפטריוט משהו שכדאי שגם את תראי.
any way,
בקשר לרעיונות לעבודה בדרום:
כשצייצתי שיש לי מחשבות לעבור לגור ב"חור", נתנו לי כרעיון את כפר רפאל, חפשי אחריהם באינטרנט. זה קשור באנטרופוסופיה ומפגרים. באותו הקשר- אני עובדת כיום כמדריכה בהוסטל של אק"ים- מפגרים בינוני-קל מבוגרים. זו עבודה כיפית, מספקת, (רק לפעמים מעצבנת) הם אוכלוסיה מקסימה. זו עבודה שקל למצוא בדר"כ והיא עבודה זמינה, שעות גמישות, בכל מקום בארץ. אה...? איך הרעיון?
יערת_דבש*

שולה חתולה

שליחה על ידי יערת_דבש* »

שותפתי לשעה, תודה שאת מספקת לי עניין מעבר למשימות עריכה.
איך אני מוצאת אפשרויות עבודה כאלה?
חפשי דרך העמותות הרלוונטיות.
אקי"ם(מפגרים), אלו"ט(אוטיסטיים) אולי יש אתר של עמותות בארץ. או חיפוש בגוגל לפי שמות המוגבלויות..
האתר של אקים- www.akim.org.il תתחילי להתקשר לסניפים של אקים בארץ, הם בדרך כלל אלה שמחזיקים את ההוסטלים.
נסי גם עם עמותות פרטיות כי נדמה לי שהם משלמים טוב יותר.
מה בדיוק את עושה בעבודתך? ואיפה ההוסטל הזה? שוב תודה
שוב בבקשה,
ההוסטל הוא הוסטל חדשדש ברעננה.
אני למעשה מדריכה, נמצאת איתם, בעיני זה סוג של חינוך ביתי.
יש מדריכים שיותר "מדריכים" וזה מרגיש לי בית ספר..
הם עובדים וגם הולכים לחוגים כל אחה"צ, ובין לבין- אנחנו איתם.
אני אוהבת לעבוד שבתות, כי אז זה לא לתפעל אותם, אלא שוב- להיות איתם.
הם כאלה כיפים, ומצחיקים, לפעמים אני באה שפופה והם מוציאים אותי בלי לדעת. שוב, יש גם קטעים מעצבנים.
בגלל זה אני מעדיפה לא לעבוד משרה מלאה, אני לא חושבת שהייתי נהנית בכלל.
אני לא יודעת איך זה פיגור בינוני-קשה, אבל מפגרים קל זה כיף. כמעט כמונו, לפעמים לטובה. הם פחות עסוקים שכלית..
(לפעמים נדמה שאנחנו המפגרים. עם כל השכל הזה שמשגע אותנו).
עניתילך?
נראה לי שבגלל שעת הלילה המאוחרת, אני מרגישה כמו בתכנית לילה ברדיו. כאילו אפחד לא שומע, חוץ ממך, השדרנית.
תודה על ההקשבה.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שולה חתולה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

מה, אתם כל כך הרבה זמן בחול שלחיות שלכם יש שם אמריקאי ? :-)
גם לי יש חתולים שחורים....
אהבתי במיוחד את התמונה של הכלב רץ בים.
יערת_דבש*

שולה חתולה

שליחה על ידי יערת_דבש* »

טוב, אני סתם מבלבלת לך במוח...
ככה את אומרת אחרי שכתבתי אצלך את ההודעה הארוכה ביותר מימי?
זה בסדר, הכל בסדר.
גם כשתחזרי ארצה, אשמח לעזור.
עוד רעיון- ללמוד טיפול בעזרת בעלי חיים.
זה מקצוע ממש מבוקש היום בארץ, ונראָלי מתאים לך.
יערת_דבש*

שולה חתולה

שליחה על ידי יערת_דבש* »

עוד משו, סתם כדי לעודד:
נראה לי שהדרך למצוא עבודה בעמותות כאלה, היא להתקשר אליהם, על פני לחפש מודעות דרושים.
וגם:
אולי את יכולה להציע את עצמך על תקן מטפלת בעזרת בע"ח, בלי שלמדת, פשוט להגיע עם הכלב למוסדות כאלה- זה עושה להם הכי טוב בעולם!
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

שולה חתולה

שליחה על ידי ענ_בל* »

הי שולה
לא נולדתי בבאר שבע. עברתי לכאן לפני כ 10 שנים. גדלתי באזור המרכז וחייתי בשנות העשרים לחיי באזור הצפון. עכשיו אני כאן וטוב לי על אמת. יכולתי להחליט לחזור לגור קרוב להורי, אבל לא. לא מתאים לי.
באר שבע מתאימה לי מהרבה בחינות. לא צפוף כאן , תמיד יש לי תחושה של מרחב. אני יכולה לרדת לואדי ליד הבית להסתכל על כבשים או על גמלים. (מקסים, לא). זה נותן לי תחושה של טבע למרות שאני חייה בעיר. יש כאן כל מה שאני צריכה מבחינת: חנויות, משרדי ממשלה (שהייתי זקוקה להם ביותר בשנה האחרונה), בילויים ועוד. באזור שאני גרה בו יש המון אנשים נחמדים מסוגים שונים. אני אוהבת לחיות בשכונות מעורבות ובכל מקום בבאר שבע יש את הערבוב הזה. חילוניים, דתיים, ש"סניקים, עולים מרוסיה, יוצאי אתיופיה, ועוד, ועוד. טוב לי שהילדים שלי מכירים אנשים בגוונים שונים.

לא מומלץ לחיות באזורים הישנים של ב"ש כמו: שכונה ד', ג' ב'. יש שכונות חדשות שמתפתחות יפה כמו רמות ונווה זאב, שכונות כפריות כמו נווה נוי, שם אפשר לגור בבית קרקע בשכר דירה לא גבוה במיוחד. אני חושבת ששכ"ד כאן הוא בין הנמוכים בערים בארץ. בנווה זאב למשל אפשר לשכור דירת 4 חדרים חדשה כמעט ב 400$ בערך, אולי אפילו פחות.
אז, זה המידע כרגע. תשאלי עוד ואענה.
שבוע טוב ומבורך.

@}
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

שולה חתולה

שליחה על ידי טל_טיבי* »

הי שולה,

הייתי בתאילנד, שבתי רק אתמול.
אז רק עכשיו ראיתי את הודעתך. עברו כבר עוד 3 שבועות כמעט מאז הניתוח ואני מקווה שאת מחלימה היטב, ובוודאי שאני מוכנה לשלוח לך רייקי, וגם לכלב וגם לכלבה....
האם אתם כבר בארץ?
אשמח לדבר עם אישך על לימודי רפואה טבעית למינהם. יש לי הרבה נסיון ומידע. כמובן שאשמח ללמד אותו רייקי 3 + מאסטר אם ירצה בזה.
אני בעצמי עושה "שיתופי רייקי", אלא שאני קצת "מחוץ לסירקולציה" מתחילת ספטמבר. בעיקר בגלל הנסיעה, אבל גם בגלל שהייתי צריכה זמן לעצמי. אחרי סוכות אשוב לפעילות ואשמח לדבר יותר על כך. אני יודעת שיש עוד הרבה מפגשים כאלו בארץ - אם תרצי אוכל לברר לך.
על מעגלי נשים את יכולה לקרוא באתר "לגעת אשה" :
שניה תיכף אמשיך לכתוב לך - צריכה לצאת מהאתר לרגע.
טל_טיבי*

שולה חתולה

שליחה על ידי טל_טיבי* »

טוב - חזרתי -

אתר לגעת אישה: http://www.elaisha.com/index.html
מעגלי נשים הוא תחום - בעיני מרתק, ונראה שכל מה שעשיתי כל חיי הוביל אותי לתחום הזה. בעיקרון זה יכול להיות הרבה דברים. זה מקום לנשים ללמוד על עצמן, על עוצמתן, מקום לשתף, לספר. ללמד, ללמוד, להעשיר, להתעשר לתמוך. מקום לנשים עבור נשים.
אין זה מקום פמיניסטי דווקא.
ה מקום לנשים להיות נשים - ללא התייחסות לעולם הגברי. זאת אומרת - אין כאן התרסה על גברים, או על גבריות, אלא מקום "רחמי" של נשים למען נשים. זה חוויה אוהבת ומכילה, תומכת ומעצימה, ואני מאחלת אותה לכל אחת.
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

שולה חתולה

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

שולמית, מה קורה אצלכם? מתי אתם מתכוונים לממש את החלום ולחזור ארצה?
טל_טיבי*

שולה חתולה

שליחה על ידי טל_טיבי* »

הי,
אני רואה שאת כאן עכשיו.
לא סיפרת איך היה לך השלב השני של "רייקי".
סקרנית לשמוע.
<מעניין להשתמש בביטוי סקרנות בהקשר לחתולה, לא? האם זה פרודיאני?>
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

שולה חתולה

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

הי שולה חתולה, שמחתי לראותך בדף הבית שלי. אני זוכרת תגובות שלך בכלמיני דיונים ואת הדף שפתחתם על חזרה לארץ, אבל לפי דף הבית שלך אני רואה שכנראה שלא היית פה הרבה זמן. אז טוב שחזרת :-).
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

שולה חתולה

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

היי לך חתולתי.
זקוקה לכמה עצות טובות לגבי חיות הבית....
את מוכנה?
נינהלה*
הצטרפות: 04 נובמבר 2004, 21:29

שולה חתולה

שליחה על ידי נינהלה* »

הי שולה חתולה אמרו לי שאולי תוכלי לנדב פרטים בנושא - טיפול באמצעות בעלי חיים?
מתעניינת ולא יודעת דבר... אשמח לשמוע

נינהלה
שולה_חתולה*
הצטרפות: 17 יולי 2004, 22:08
דף אישי: הדף האישי של שולה_חתולה*

שולה חתולה

שליחה על ידי שולה_חתולה* »

נינלה,
אשמח לענות על שאלות.
בינתיים, אספר בקצרה...
יש הרבה מאוד "שיטות" ורעיונות להעזרות בבעלי חיים לתרפיה.
התחום שלי הוא אילוף כלבי-סיוע לאנשים עם נכויות- הכל חוץ מעיוורות. הכלבים משמשים כידיים, רגליים ואוזניים לנכים: הם מרימים דברים, מביאים חפצים, פותחים וסוגרים דלתות, מדליקים ומכבים אורות, מושכים את כסא הגלגלים, משלמים למוכר בחנות, מורידים דברים ממדפים גבוהים, עוזרים לבן אדם לעמוד וללכת (במקום מקל הליכה), עוזרים לבן אדם לקום אחרי נפילה. כלבי-חרשים גם מודיעים לפרטנר שלהם על קולות בסביבתם, כמו קריאה בשמם, בכי תינוק, צפצוף גלאי עשן או אזעקה, שעון מעורר, ביפר, פקס, טלפון וכו'.
יש גם כלבים שמשמשים לפיזיותרפיה, כעידוד למטופל להתאמץ יותר, להתמיד יותר, להימתח רק עוד טיפ-טיפה... והן כ"פרס" על מאמץ, למשל משחק עם הכלב בסיום הפגישה. לפעמים הטיפול או המשחק עם הכלב הוא לבדו התרפיה-- למשל הברשת הכלב במקום מתיחות משעממות, זריקת כדור להפעלת הזרועות, טיול איטי עם הכלב במקום הליכה משעממת (וקשה) במסדרון. הכלב הוא פשוט מוטיבציה, ועושה את הטיפול לכייפי!
יש גם שמשתמשים בכלב בזמן טיפול פסיכולוגי, אם כהרגעה ובניית אמון במטפל, ואם כשהכלב הוא כאילו "המטפל", למשל פסיכולוג שפשוט מאפשר לילדים שהוא מטפל בהם לדבר עם הכלב, לשתף בבעיות/חוויות-- הרבה פעמים הילד לא מוכן לספר למטפל כלום, אבל פותח את ליבו לכלב, והכלב בתמורה "מקשיב" ומלקק/מתרפק ונותן לילד הרגשת ביטחון.
ויש כלבים שעוזרים לילדים ללמוד לקרוא- פשוט הילד יושב עם הכלב, ומקריא לו סיפור, ואין מי שיתקן אותו בשגיאותיו או יגרום לו מבוכה- הכלב פשוט נהנה "להקשיב" והילד קורא וקורא בלי לשים לב שהוא קרא כבר חצי ספר.

זה על קצה המזלג...
נינהלה*
הצטרפות: 04 נובמבר 2004, 21:29

שולה חתולה

שליחה על ידי נינהלה* »

רק מקריאה אני על סף דמעות. כל כך מרגש!
למדתי דבר אחר לגמרי, סיימתי שני תארים.. עבדתי בתחום אחר לגמרי.. ועכשיו אני בבלבול, בצומת דרכים.
במהלך כל החיים שלי יש לנו כלב/ה בבית. ומאז שיכולתי לאפשר לעצמי הבאתי גם אני הביתה כלבה- הדבר הכי מדהים שקיים עלי אדמות.
התחילו מחשבות, תהיות.. ..
שולה_חתולה*

שולה חתולה

נינהלה,
קודם כל, מזמינה אותך לפתוח דף בית אישי כדי שיוכלו להשאיר לך הודעות בדף משלך.
ושוב, אשמח מאוד לדבר איתך יותר לעומק על נסיוני בתחום הזה- תחום שהוא בעיני גם מענין למדי וגם מרגש, מפעים, מלהיב! אין כמעט גבול לדרכים שכלבים יכולים לעזור לאנשים- תמיד אפשר למצוא עוד רעיונות ומשימות לכלבים... והכי כיף- שגם הכלבים נהנים מזה מאוד!
אז אנא, תרגישי חופשי לשתף ברעיונות/מחשבות/היסוסים שלך... :-)
@}
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

שולה חתולה

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

שלום.
דבר ראשון, קראתי כמה הודעות מעליי וראיתי את התיאור שלך על טיפול עם כלבים. מקסים. מעניין שקראת לעצמך שולה חתולה דווקא...

דבר שני, רציתי להגיד לך שעניתי לך על משהו שכתבת לפני כמה חודשים ב הצעות לשיפור מה חדש. תסתכלי שם. אולי את כבר יודעת במילא.
אמא_חדשה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 17:49

שולה חתולה

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

שולה, בוקר טוב...

לא הבנתי מהדף שלך אם את בארץ או בניו יורק... לא חשוב.

ראיתי שהתעניינת בשינה משותפת... בן\ת כמה הבונבון? או בדרך? :-)

בכל מקרה המלצה חמה שלי, לשים את המזרון הזוגי על הריצפה, חוסך ממך את כל החרדות. ומרגע שמתחיל לזחול ללמד אותו בעקביות לרדת עם הטוסיק קודם.
הבן שלי בגיל חצי שנה כשכבר זחל היטב ידע לרדת בקלות מהמזרון.

בינתיים המיטה שלנו מאוחסנת במחסן כבר כמעט שנתיים, אבל זה שווה את זה. בחודשים הראשונים כשהם בכלל בקושי זזים אין לך מה לדאוג ללכת ולעסוק בעיסוקייך. אצלנו מאז שנולד ועד היום אני מרדימה אותו בכך שאני שוכבת לידו, וכשהוא נרדם אני קמה לעינייני עד לפחות 23 בלילה.

רק תשמרי על הבטיחות שלו במיטה, בלי כריות ושמיכות קרובות שהוא יכול להסתבך בהם, ושלא יהיה מרווח קטן בין הקיר למזרון שהוא יכול להיתגלגל לשם, בטח יש עוד במדור עצמו.

יום טוב @}
אמא_חדשה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

טוב, נראה לי (חי חי חי) שיהיו עוד הרבה דברים שנצטרך לוותר/להתפשר עליהם כשיבוא התינוקי, אז אולי יפה שעה אחת קודם?

כן, מצד שני העולם שלך יתמלא בכל כך הרבה דברים אחרים שזה לא יראה לך כמו וויתור. וכן, זה ממש יתרון ענק לחשוב ולהבשיל לפני שיולדים.
לי לא היה את זה, הכרנו במהירות, התחתנו במהירות, כשהיינו כבר בחודש חמישי. וכך יצא שהבן שלנו הוא די שפן נסיונות :-P
אבל נראה שהוא שורד את זה בגבורה, בשם אחייו שעוד יבואו בעתיד. :-)

אני רואה שאת מאלפת כלבים... (מנצלת), אולי תצליחי לעזור לי קצת עם הסוררת שלנו. יש לנו בולדוגית אנגלית, בת 9 חודשים, מפונקת ביותר, הבן מתתת עליה, אותי היא משגעת.

א. לועסת כל דבר.
ב. קופצת על כולם (משמחה).
ג. עוד בורח לה לפעמים בבית, ואני לא יודעת אם זה טבעי בגיל הזה, או שזה הרגל וזה ישאר ככה לתמיד.

המטרתי עלייך... אם יבוא לך תעני, לא אז גם בסדר.
@}
אמא_חדשה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

וואו תודה!

אני עוד מפנימה, אחזור עם הגיגים מאוחר יותר.

חג שמח! @}
אלונ_צ'יק*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אלונ_צ'יק*

שולה חתולה

שליחה על ידי אלונ_צ'יק* »

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!

איזה יופי לקרוא... אני מבינה את ההתרגשות והמחשבות הרבות... אחרי הלידה הרבה דברים יתבהרו מעצמם, והרבה סוגיות חדשות יצוצו.

רציתי לחוות דיעה בנוגע לחתולים, אחרי הלידה אולי תרגישי את זה לבד, אבל לא ממש יתחשק לך לחלוק את הבועה שלך ושל תינוקי עם עוד אנשים ובעלי חיים. מה גם שבאמת נראה לי לא כל כך בטיחותי לתת לתינוק קטנטן לישון עם חתולים. גם ככה היו לי מספיק חרדות כל הלילה , האם הסדין מתוח מספיק, האם השמיכה רחוקה, שלא יגע בכרית, ולא להתפך עליו, ושבעלי לא ישים עליו יד, ועוד להוסיף לזה חתולים?

אני מבינה שכרגע הם כמו ילדייך, אבל אחרי שתלדי לא יהיה רגש דומה לזה שתחושי לתינוקך , וזה לא אומר שתאהבי את החתולים והכלב פחות. פשוט לכל אחד יהיה את המקום שלו. נראה לי יותר נח שהם ישנו על כרית גדולה לצד המיטה, על פוף קטן, או משהו דומה... ולא יסתובבו על המיטה.

וחוץ מזה, באמת אין על שינה משותפת בהתחלה, בעיקר להצלחת ההנקה. היום אחרי שנתיים, אני כבר שבעה מזה, ומחכה ליום שבו הפיצפון ייזום איזה מהלך לקראת המיטה שלו.

ושוב ברכות!!!!

@}@}@}

(אמא חדשה לשעבר , אם לא זיהית.)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שולה חתולה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי! האם אמורים להשיב בדף שלי, או בשלך? (הולכת לכתוב את זה גם את אצלך...)
אלונ_צ'יק*

שולה חתולה

היי, אני נוהגת להשיב לבן אדם בדף בית שלו, כדי שיראה את זה ישר. אבל את תרגישי בנוח לעשות מה בא לך. הרי את הריונית! ולא אומרים לא... :-)

אם תכתבי כאן, אני גם אקרא.
שולה_חתולה*

שולה חתולה

שוב שלום, ותודה ששמת לי חיוך על הבוקר :-) זאת פעם ראשונה שמישהו קרא לי "הריונית"... כאן כל הכינויים שלי הם באנגלית!

לא יודעת לגבי החרדות... אני לא בנאדם שחרד. אני נוטה לדאוג על דברים מראש, לעשות מחקר ואז להחליט, ובשלב הזה החרדה כבר לא חלק מהעניין. מעניין אם זה יהיה ככה גם עם תינוק- או שמא זה ישנה אותי לגמרי??

נראה לי שחלק מהדאגה שלי, ומהרצון לא לגרום מתח נוסף לחתולים, זה כי הם יעברו משבר מספיק קשה עם המעבר לארץ... אריזה הבית, אנשים זרים נכנסים ועושים בלגן (המובילים), נסיעה באוטו, טיסה של המון שעות, עוד נסיעה, הגעה למקום חדש לגמרי (טוב, שולה ישראלית לשעבר אבל זה היה מזמן...), ובנוסף לכל, בהתחלה נשתכן בבית של החמים שלי... יותר נכון בחדר קטן בדירה שלהם. תוסיפי על זה הורים לחוצים (אנחנו) ותינוק קטן, ונראה לי שיהיה להם מספיק מתח ולחץ גם בלי לנשל אותם מחדר השינה לפני או עם בוא התינוק. אבל מה לעשות, הם ישרדו ויסתדרו... רק חבל לי עליהם.

טוב, בחזרה להתרגשות- הערב האולטרסאונד!! ואתמול העובר בעט בי :-) איזה כיף זה!! רק חבל שהיה לי חלום מוזר לאללה על האולטראסאונד... קצת הורס לי את הבוקר...
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

שולה חתולה

שליחה על ידי רק_טוב* »

שמחה שעודדתי אותך,
שתהיה חזרה קלה לארץ, לידה מעצימה, שפע חלב והרבה הרבה רוגע. אני מאמינה שלדברים יש נטייה להסתדר מעצמם, יהיה טוב.
(())
שולה_חתולה*

שולה חתולה

תודה לשתיכן!
אלונ_צ'יק*

שולה חתולה

רק חבל שהיה לי חלום מוזר לאללה על האולטראסאונד...

א. סיוטים וחלמות מוזרים הם מנת חלקה של כל אישה הרה.

ב. אין כמו אוטראסאונד, לראות את הבייבי משתולל ובועט, מוצץ אצבעות וכו'... כל כך מרגש.

אני ממש מאושרת בשבילך. חייבת להגיד לך שזה ישנה אותך בכל כך הרבה דברים שלא דמיינת, וישאיר אותך בדיוק כמו שאת. אני יודעת שזה מבלבל עכשיו.
אבל עוד שנה אני בטוחה שתכתבי לי בדף בית שזה ממש ככה.

לגבי החתולים, יקרתי, עשי מה שטוב לך, את תדעי ממש מה נכון ומה לא, את מכירה את החתולים שלך ,וגם תראי סימנים של קינאה, בטוח גם שבתור מאלפת את הרבה יותר מקצועית בנושא ממני.

אני בחודשים הראשונים הייתי היסטרית על נקיון, היום , אללה יוסטור! הבן שלי מתפלש באדמה עם הכלבים ,והם מללקים לו את האוכל, ומה לא! ואני? מתמוגגת...
שולה_חתולה*

שולה חתולה

באמת? זה החלום המוזר הראשון שהיה לי שקשור להריון... (חלומות מוזרים שאינם קשורים יש לי במילא...) למחרת החלום הבנתי למה הוא היה - הרופא שאליו הופנינו לאולטרסאונד הבריז לנו... התור היה ל 18:30, התקשרתי אליו ב13:00 לשאול אם אני צריכה לשתות הרבה לפני כן או משהו, והמזכירה אמרה לי "מה, אף אחד לא התקשר אליך? הוא עזב את הקליניקה, הוא כבר לא עובד פה..." יופי! אז מה אני אמורה לעשות עכשיו?? ואם לא הייתי מתקשרת לגבי משהו אחר, בכלל לא הייתי יודעת שהתור בוטל. שעתיים של טלפונים אח"כ קבעתי תור לשבת בבוקר עוד שבועיים... (סוף שבוע 21) כמובן שעם מרפאה אחרת, והרבה יותר רחוק מהבית, אבל לא נורא...

תודה שאת מאושרת בשבילי :-) באמת! זה כ"כ כיף לשמוע שעוד מישהו משתתף בשמחתנו והתרגשותינו. מאמא שלי אני מקבלת בעיקר וויכוחים מעצבנים (למשל, למה אנחנו עושים רק אולטראסאונד אחד, למה לא עשינו סקירה מוקדמת ושאר בדיקות... אוף!). אישי חושב שיותר קל פשוט לשקר לה בדברים האלה, אבל לי נראה שהיא תצטרך להתרגל לזה מתישהו, ולהבין שאנחנו ההורים של הילד הזה, אנחנו כבר לא ילדים, וההחלטה היא שלנו וזהו. אבל אמא שלי עקשנית כמוני :-)

לגבי ניקיון... אז זהו, שמצב הצבירה הרגיל של הבית שלנו זה מהפיכה... בכי הוא קטנטן ואין איפה לדחוף דברים שמצטברים, אבל גם כי אנחנו די עצלנים בנושא, ומנקים רק כשזה מפריע לי. ואנחנו כבר הודענו לתינוק שהוא הולך לאכול הרבה שער חתולים וכלבים בחייו! לפחות עד שילמד להוציא את השערה מפיו בעצמו :-) פשוט אין מצב אחר בבית שלנו, כמה שלא שואבים (ויש לנו שואב מעולה שאני ממש אוהבת), השיער עדיין בכל מקום. היינו אצל בני דודים של אישי בשבת, יש להם בן בן 17 חוד', וראיתי כל מיני כלים שלו יושבים לחיטוי על המשטח במטבח... האם זה נחוץ?? נראה לי גם מיותר, וגם, כמו שאמרתי, לא מציאותי אצלנו, לפחות בבית הזה.

טוב, כמו שאת אומרת, בסוף נמצא את דרכנו...

תגידי, מה שלום הכלבה שלכם? הסתדרתם איתה? העיצות שלי עזרו במשהו?

יום מצוין לכם!
אלונ_צ'יק*

שולה חתולה

העיצות שלך עזרו, היא פשוט מקסימה!

בקשר לחיטוי, בחודשים הראשונים צריך לחטא , מוצצים, בקבוקים וכו'... אבל אני מאחלת לך הנקה ארוכה ומוצלחת כך שלא תצטרכי להגיע לעולם לשלב החיטוי.

מעבר לגיל שבו הבן שלי התחיל לזחול , כלום לא עבר חיטוי אצלנו. זה ממש מגוחץ שהוא יכניס אבנים בחוץ לתוך הפה, וישתה מכוס מחוטאת בבית.

ובקשר לאמא שלך, זה משהו שמאוד השתנה אצלי דווקא אחרי כמה חודשים טובים בתור אמא, כשהבטחון עלה, האסרטיביות גם. אם לפני זה הייתי נעלבת מכל הערה (בעיקר מחמותי), אחרי כמה חודשים עמדתי על שלי לחלוטין, ממש בלי להיעלב.

והיום אני אף מקבלת מחמאות על הדרך שלי...
יסמין*
הצטרפות: 01 פברואר 2004, 23:08

שולה חתולה

שליחה על ידי יסמין* »

שלום שולה חתולה,
אני מקווה שזה בסדר שאני מצטרפת לשיחה. מזל טוב על ההריון, וכיף שאתם חוזרים לארץ!
מה שגרם לי לשבור שתיקה זה המשפט הזה:
יושבים לחיטוי על המשטח במטבח...
מעולם לא חיטאתי. הילדים דווקא יצאו בסדר גמור (אפילו חולים הרבה פחות מילדים אחרים - אבל לא נראה לי שיש לזה קשר).
לעומת זאת אצלי הבית (כמעט) תמיד מאד מסודר ונקי - אני חברה של fly lady (אבל לא סטרילי).

@} יסמין
שולה_חתולה*

שולה חתולה

אלונ צ'יק - שמחה מאוד לשמוע שהעיצות שלי עזרו לכם! איזה כיף!

ולשתיכן- קודם כל תודה :) ובקשר לחיטוי, אני גם מאחלת לנו הנקה מוצלחת וממושכת, ולא מתכוונת להשתמש בבקבוקים כל עוד אני מניקה (לפחות בחצי שנה הראשונה, נראה לי) כך שלא יהיה מה לחטא, נכון?
גם לי נראה מצחיק שהילד יחיה בבית עם כלב וחתולים אבל ישתה מכוס מחוטאת... מה הטעם? אבל כנראה שזה טעם אישי. גם לבני הדודים שהזכרתי יש 3 כלבים, וארגז חול וכו' ובכל זאת הכל עובר חיטוי... או שמא אם משתמשים בבקבוק אז חייבים לחטא? גם בגיל 17 חוד'?
אה, fly lady... לצערי אין לי ממש גיבוי בשטח הזה בבית, אז קשה מאוד להחזיק אותו נקי ו/או מסודר... אבל אנחנו משתדלים! אשריך שמצליח לך, יסמין :-)
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שולה חתולה

שליחה על ידי אילה_א* »

שלום סליחה שאני מתפרצת
רציתי לשאול אותך אם אפשר ללמד כלב שפת סימנים
טוב אולי לא ממש לדבר, אבל להבין שקוראים לו ואולי עוד פקודות קטנות כמו שב וכאלה
כי ידיד שלי חירש רוצה כלב
(לא לעבודה לבילוי )
שולה_חתולה*

שולה חתולה

אילה, בטח! כלבים דווקא לומדים סימני ידיים/גוף הרבה יותר מהר מאשר מילים, היות והתקשורת שלהם היא קודם כל בשפת גוף, ויזואלית.

הייתי ממליצה לו לעבוד הרבה על תגובת הכלב לשמו -שזה יהיה הדבר שהכי חשוב לכלב בעולם (כשקוראים בשמו), ואז יהיה קל לתת לו סימן כשהוא כבר מסתכל על ידידך. פשוט שיגיד את שמו, יחכה שהכלב יסתכל עליו, ורק אז ייתן לו את מה שהכלב רוצה (אוכל, צ'ופר, מים, לצאת, להיכנס, צומי, צעצוע... וכן הלאה :-) )

כדי ללמד אותו סימני ידיים, פשוט עושים את הסימן כשהכלב עושה את הפעולה. למשל, תוך כדי שהוא מתיידב עושים את הסימן "שב", כשהוא כבר בדרך אל הידיד עושים לו סימן "בוא", וכן הלאה. הסימן נעשה בזמן הפעולה, עד שהכלב מקשר ביניהם, ואז ניתן לעשות את הסימן קודם והכלב יבצע את הפעולה המתאימה. הכל עניין של אסוציאציות!

אפשר להמציא לבד סימנים, או ממש להשתמש בסימנים משפת הסימנים. לכלב זה לא משנה. הדבר היחיד שכדאי שהסימן ל"בוא" יהיה גדול יחסית, שהכלב יראה ויבין גם מרחוק. וגם סימן ל"עצור" צריך שיהיה גדול (או ללמד את הכלב לשכב מרחוק). כל השאר יכולים להיות קטנים ודיסקרטים - כלבים הם טובים מאוד באבחנות דקות של שפת גוף.

אם אוכל לעזור בעתיד, צרי קשר שוב. :-)
אילה_א*

שולה חתולה

שליחה על ידי אילה_א* »

קודם כל תודה אבל יש משהו קטן שאני לא כל כך מבינה לגבי שמו אי אפשר ששמו יהיה גם בשפת סימנים ?
נגיד אילה זה סימן של תלתלים זורמים מתחת לכתף או שמו של בן זוגי מסומן על ידי מין סימן של יד מקופלת עם שריר כמו פופאי כזה
אז אפשר שלכלב יקראו סימן ולא שם?
כי אם לא אז הוא לא יוכל להיות כלב דממה כזה אלא יהיו חייבים לדבר אליו .
וגם הזכרת לי סיפור מצחיק על זה שפעם הנסיכה הלכה ברחוב ופגשה בחור שהיא מכירה (חבר של השמרכלב שלה) והוא קרא בשמה והיא כל כך שמחה בערב סיפרתי בבית שהיא התנהגה כמו סלב עם מעריצים .:-)
שולה_חתולה*

שולה חתולה

אפשר להמציא לכלב איזה שם שרוצים, באיזו שפה שרוצים, השאלה היא למה הכלב ישים לב! :-)

מטרת השם (מבחינת הכלב) היא לקבל את תשומת ליבו ולהודיע לו שמשהו חשוב עומד לקרות, ושהוא צריך לשים לב לאדם שקרא בשמו. רצוי שהסימן הזה ("שים לב אלי!") יהיה צליל כלשהו (הברה, שריקה, מילה, ססססס, שששש או אפילו ציקצוק בלשון - whatever- כל צליל שהחירש יכול להשמיע) כדי שיוכל לקבל את תשומת הלב של הכלב גם כשהכלב לא מסתכל. הרי זה בדיוק מתי שהוא יצטרך את זה- כשהכלב לא מסתכל לכיוונו, והוא רוצה את תשומת ליבו...

אז אפשר בהחלט לתת לכלב שם-סימן, אבל עדיין צריך סימן קולי של "שים לב אלי". כמו שחירשים יגעו למישהו בזרוע או בכתף כדי לקבל את תשומת ליבם: השם-סימן לא משמש לצורך הזה, אלא בעיקר לזיהוי האדם כשמדברים עליו.
הבנתוש? :-)
אילה_א*

שולה חתולה

שליחה על ידי אילה_א* »

בהחלט
תודה
בלה*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2003, 23:13

שולה חתולה

שליחה על ידי בלה* »

הי, סליחה שאני עונה רק עכשיו... לא מבקרת הרבה בדפ בית שלי.
מה שלומכם?
איך ההתאקלמות?
מוזמנת לכתוב לי למייל שבדף הבית
{@
אמא_אום*
הצטרפות: 15 מרץ 2006, 09:24
דף אישי: הדף האישי של אמא_אום*

שולה חתולה

שליחה על ידי אמא_אום* »

עניתי לך בדף טיפול בחיתולים רב פעמיים. סליחה על האיחור @}
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

שולה חתולה

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

הי שולה @}
האיש שלי מעצב גרפי וישמח לעזור.
אנחנו במייל [email protected], בטלפון 054-5960456, או בדף הבית.
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

שולה חתולה

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

הי,
ניסיתי לכתוב לך אתמול והיה איזה קצר בתקשורת ולא הצלחתי להוסיף לך לדף.
רציתי לוודא שזו היית את וכנראה שכבר אין צורך לענות על השאלות ששאלת קודם, נכון? :-)

מאוד שמחתי שהגעתם! מקווה לראותכם יותר וגם להכיר יותר (לא ממש יצא לי בשלישי).

זוכרת רק אותך ואת מאשה ואת אלינה... שלא נראה לי שנמצאת פה
כנראה שיש לך משיכה לתוצרת חו"ל :-D
אלינה אכן לא כותבת באתר, אבל יש לה את שלה

האם כל הילדודס שם - גם הקטנים - ממש "גמולים"? (יענו בלי חיתולים ומסמנים באופן יחסית מלא ובלי פספוסים כמעט?) לא ממש. שלי היה בלי חיתול רוב הזמן והשתין לו בכיף על הדשא (ולא רק השתין...). היו כאלה שהעדיפו לעשות את זה על המרפסת. ובטח בעוד מקומות :-)
אין לי בעיה עם פיפי/קקי בתוך הבית (חוץ מכשזה על השטיח... מבאס אותי לנקות אותו), אז בימים הטובים, כשאני לא עייפה מאוד, אני משאירה אותו בלי חיתול רוב היום, ועוסקת בפעילות ניגוב בשעת הצורך.

ראיתי שכולם בלי חיתולים, אבל לא ראיתי אף אחת מפשפשת ילד... היו כאלה שפישפשו. לא התמזל מזלך לראותן (את כנראה צריכה לבוא שוב :-D).
וגם לא ממש ראיתי ילדים נגשים לבד ועושים על איזה עץ. כנראה שפספסתי משהו... או שאולי היתה איזו החלטה פנימית של החוג הצעיר להחרים את העצים ולהשקות את כל השאר?...

לילה טוב!
מירי_ועמית*
הצטרפות: 03 מאי 2007, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מירי_ועמית*

שולה חתולה

שליחה על ידי מירי_ועמית* »

הי, כן, זאת אני... כנראה שיש לך משיכה לתוצרת חו"ל - משעשעת המאמא הזאת :-)
תרגלי (תעשי ריגול) קצת בדף של המפגשים באורות ותראי שאת "מזהה" עוד דמויות. חוצמזה, תגיעי בפעם הבאה ונעשה לך סקירה כללית :-)
אהבתי מאוד את מה שכתבת על הכבוד ההדדי בין אדם לכלבו ולא מאבקי כוח. זו גישה נדירה ויפה בעיני, בייחוד באילוף (כבוד הדדי כמו לילדים שלנו, בשאיפה... :-) )
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

שולה חתולה

שליחה על ידי ציל_צול* »

בסיר הקטן, יקר ומעולה של טומי טיפי שעונה לכל הדרישות שהצגת גם יחד. שילב, 40 שקל. אנחנו התחלנו באותו גיל ומשקל כמו אצלכם.
שיהיה בהצלחה.
רעות_וצליל*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2003, 16:28
דף אישי: הדף האישי של רעות_וצליל*

שולה חתולה

שליחה על ידי רעות_וצליל* »

בעניין הלוגו - יש את דבורה- שהיא מוכשרת ביותר 057-7366405.
יהללוך_מלאכים*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2005, 14:07
דף אישי: הדף האישי של יהללוך_מלאכים*

שולה חתולה

שליחה על ידי יהללוך_מלאכים* »

הי שולה
אני הייתי גם וקישקשנו קצת
מירי של מירי ועמית זו לא מירי מהתליני
רוב הילדים במפגשים ערומים כי זה הכי באופן טעי
לפעמים מפשפשים לרוב מפספסים אבל מה זה חשוב
מביאים סטוק של מכנסים ותחתונים ופשוט מחליפים או משאירים לגמרי עירומים (אני פחות)
אני שאלתי אותך אם את ספורטאית (-:
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

שולה חתולה

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

באיחור לאללה, אבל עכשיו אני רואה שיש לכם גור בן 8 חודשים...
אז מזל טוב !!!!
וברוכה הבאה למעגל האמהות !!!
ובכלל חיבוק
מסע_חיפוש_של_פוקימון*
הצטרפות: 16 דצמבר 2007, 22:17
דף אישי: הדף האישי של מסע_חיפוש_של_פוקימון*

שולה חתולה

שליחה על ידי מסע_חיפוש_של_פוקימון* »

אולי אוכל לעזור בעניין הלוגו?
יו_יו_בקנדה*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2005, 08:12
דף אישי: הדף האישי של יו_יו_בקנדה*

שולה חתולה

שליחה על ידי יו_יו_בקנדה* »

יש חנות מפעל של כתר באזור התעשייה בכרמיאל.
שולה_חתולה*

שולה חתולה

שני דברים מדהימים קרו היום:
  1. במפגש באורות, קטני לבש מכנסיים בלבד, ללא חיתול, בפעם הראשונה בחייו (בן 8.5 חודשים). אמרתי לו שאם הוא צריך פיפי שיגיד לי. ב4 שעות שהיינו שם הוא אכל, ינק, שיחק, זחל, טיפס עלי, שתה מים ופשפש פעמיים כשלקחתי אותו - ולא היה לנו אף פספוס! גם לא פשפושי סרק.
  2. חזרנו הביתה, הורדתי לו חיתול (לא היה לי איך למגן את הכסא של האוטו, וגם לא בטוחה שאני מוכנה לזה עדיין...) ושוב הלבשתי רק מכנסיים. הוא לא הסכים לעשות פיפי במקומות הרגילים שלנו (אסלה, מקלחון, תנוחות שונות וכו'), ובמקום זה לקח חיתול מערימת הכביסה שעל הספה, הניח אותו על הרצפה, ועשה פיפי במכנסיים ממש ליד החיתול! בשבילו חיתול = בית שימוש... דא!!! יפה שהוא חשב ליצור לעצמו בית שימוש בסלון, במקום שוב להשקות את הספה...
צריכה לקנות לו סיר!!
לי_לו*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2004, 19:05
דף אישי: הדף האישי של לי_לו*

שולה חתולה

שליחה על ידי לי_לו* »

שלום לך שולה חתולה
נעלמת לי היום בלי שהספקתי לבקש ממך את המייל שלך
אם תרצי שאוסיף אותך לרשימה שלנו הקטנה
ולקבל הודעות שמועברות בינינו
אז אם תרצי, תכתבי לי ואוסיפ אותך ואם לא לא.
בכל מקרה נחמד שבאתם.
להתראות
לילך
שולה_חתולה*

שולה חתולה

עוד דבר מדהים:
חזרנו הביתה משהות בלי חיתול בגינה. לא רצה להשקות את העץ לפני שעלינו. הנחתי אותו בסלון לשחק והלכתי לשים משהו במקלחון ו... הוא זחל מהסלון למקלחת ועשה פיפי על הרצפה ממש ליד המקלחון (שבו אנחנו מפשפשים המון). מי גאון של אמא! :-D

(וגם קנינו סיר! מחר ננסה אותו...)
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

שולה חתולה

שליחה על ידי טלי_מא* »

|יש| כן!
מאיפה את?

איך לא קראת? ספר מעולה.

יש לי כאן בת 10 חוד', אבל אני בטח אמצא מכנסיים להעביר. את בטח רוצה של חורף, נכון?
לי_לו*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2004, 19:05
דף אישי: הדף האישי של לי_לו*

שולה חתולה

שליחה על ידי לי_לו* »

לגבי המכנסיים - את מוזמנת לשלוח מייל בקשה לקבוצה שלנו שתמיד אפשר למצוא בה הכל.
:-)
שבת שלום.
טלי_מא*

שולה חתולה

שליחה על ידי טלי_מא* »

מה זה הקבוצה הזאת שאפשר לשלוח לה בקשות ולקבל כל מה שרוצים?
גם אני רוצה!

טוב, איזה ספרים את אוהבת?
אם הייתי מציעה לך ספר במקום.
אני אחפש מכנסיים. יש לנו די הרבה בגדים ומהניסיון שלי הבנות יכולות ממילא ללבוש זו את בגדיה של זו (והקטנה מעדיפה בלי בגדים בכלל... :-P)

וגם לא כתבת לי מאיפה את...
אבל עוד מעט סוגרים לנו את האתר.
הנה "המייל שלי" [email protected]
טלי_מא*

שולה חתולה

שליחה על ידי טלי_מא* »

יופי!
אני שמחה מאוד.

ההריונית חופשת בחו"ל אז טרם קיבלתי חדשות.
מקווה שהגיע.

חג שמח!
{@
טלי_מא*

שולה חתולה

שליחה על ידי טלי_מא* »

הגיע!
תודה תודה!
שנה טובה וחג שמח.
{@
טל_טיבי*

שולה חתולה

שליחה על ידי טל_טיבי* »

הי שולה,

לא לא מכירה מתרגלים או מטפלים ברייקי באזור אשקלון.
'צטערת.
בואי לחיפה

(-;
ללי_באדולינה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של ללי_באדולינה*

שולה חתולה

שליחה על ידי ללי_באדולינה* »

הי שולה
מעניין אותי לשמוע על החלפות החיתולים שהצעת. אנחנו כרגע עם הפי היינז וואן סייז
ונשמח לנסות עוד דברים. הצעת חיתולי כיס?
אני בדף בית
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שולה חתולה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

שמחתי לעזור ;-) ואיזה כייף לקרוא.
שיהיה בשעה טובה! תגלי שאחרי בכור תובעני, הילד השני בד"כ הרבה יותר נוח :-P
בהריון_שני*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 16:16

שולה חתולה

שליחה על ידי בהריון_שני* »

ממליצה על הומיאופתיה קלאסית.
אמנם זה משהו שלוקחים "לבד" בבית, אבל הפגישה עם ההומיאופת/ית שמתאימ/ה לך את הרמדי זה כמו סשן אצל פסיכולוג ויותר.
בכלל, זה כלי מדהים. כל פעם מחדש אני נדהמת איזה קסם זה, הומיאופתיה.
רוצה_לעזור*
הצטרפות: 30 נובמבר 2003, 22:58

שולה חתולה

שליחה על ידי רוצה_לעזור* »

איפה את גרה?
אילה_טייכמן*
הצטרפות: 20 מרץ 2009, 21:19
דף אישי: הדף האישי של אילה_טייכמן*

שולה חתולה

שליחה על ידי אילה_טייכמן* »

היי שולה,

ממליצה לך לחפש בגוגל EFT - טכניקה לחופש ריגשי (בתרגום חופשי) Emotional Freedom Techniqe

יש סירטונים חביבים שמלמדים את הטכניקה המצויינת הזו.
שווה לאמץ את העקרונות ולהשתמש ככל שנזקקים.

בהצלחה בכל
אילה
ללי*
הצטרפות: 08 יולי 2007, 10:53

שולה חתולה

שליחה על ידי ללי* »

ממליצה גם על רפוי בתטא הילינג
אם יש לך זמו לעשות ממש קורס
מדהים ומשפר לכל החיים
שולה_חתולה*

שולה חתולה

תודה על ההמלצות!
שמעתי על EFT ונראה לי שאפילו יש לי את החוברת לימוד שלהם איפשהוא במחשב... אני אסתכל על זה שוב!
הומאופתיה, באמת?? המממ. שווה לבדוק. מישהו מכיר הומאופת/ית טוב באשקלון?
לא שמעתי על תטא הילינג... אשמח לשמוע עוד (וגם אחפש בגוגל, אבל זה לא אותו דבר כמו לשמוע חוויות אישיות)
שוב תודה!
אוד_ליה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2007, 19:58
דף אישי: הדף האישי של אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

היי שולה
זאת את שחזרת מחו"ל לפני שנתיים פלוס מינוס?
אם כן אז דיברנו קצת בדף ההוא... גם אני גרה באשקלון, יש לי ילדים בגילאי 3 וחצי, שנתיים, וחודשיים...
אם תרצי להיפגש המייל שלי בדפבית @}
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

היי
אני אתקשר מחר בצהריים :-)
אלה_חורי*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 21:14
דף אישי: הדף האישי של אלה_חורי*

שולה חתולה

שליחה על ידי אלה_חורי* »

הי ,
ממליצה מאוד על אוסנת שליט, מרחובות.
היא דולה ומכינה ללידה, מטפלת בשיאצו, ועוסקת בתקשורת מקרבת. איתי היא עובדת על הכנה ללידה וכל מה שמתלווה לזה... כולל מצבי רוח, רגשות.
יש לה יכולה הכלה מאוד גדולה, ונראה לי שגם פגישה אחת איתה יכולה לתת המון. יש לה פה דף בית באתר.
מה שתבחרי- מאחלת המון שקט ורגיעה בקרוב קרוב
אלה
הלו_קיטי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2009, 13:59

שולה חתולה

שליחה על ידי הלו_קיטי* »

הי שולה
ממליצה בחום על אדוה, http://advacenter.org/ זה האתר שלה
אני מטופלת שלה, הייתי בדיוק במצבך לפני כמה חודשים, כולל הילד...
אני מצליחה לפתור אצלה בעיות שלא נפתרו בשום טיפול ואצל אף אחד
אך זה לא טיפול חד פעמי
בהצלחה
ניצן_רייס*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2008, 22:40
דף אישי: הדף האישי של ניצן_רייס*

שולה חתולה

שליחה על ידי ניצן_רייס* »

הי שולה, בקשר לדבש הוא אכן טבעי ולא מחומם, ישנם כמה סוגים רובם אורגניים (ללא החותמת) נדמה לי שהוא מגיע לאשקלון. הטלפון שלו הוא 0523925452 שמו הוא חיים שמיר
הדבש מצוין!
בתאבון
ענבל_נתן_בר*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2007, 16:00
דף אישי: הדף האישי של ענבל_נתן_בר*

שולה חתולה

שליחה על ידי ענבל_נתן_בר* »

הי שולה.
אני מטפלת ברפואה טבעית, רפלקסולוגיה, תראפיה באמנות, צמחי מרפא ועוד. את מוזמנת להתקשר אלי, אשמח לנסות לעזור (לא בטוח שבטיפול חד פעמי, אבל לא בהכרח סדרת טיפולים ארוכה. ) 054-7773640 (בגדרה)
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

תכתבי לי בדפבית מאיפה צריך להוביל את המכונה, אני אנסה לסדר לך הובלה זולה (או חינמית, תלוי מאיפה...)
הרגע_שלפני*
הצטרפות: 19 דצמבר 2006, 22:04
דף אישי: הדף האישי של הרגע_שלפני*

שולה חתולה

שליחה על ידי הרגע_שלפני* »

אולי אפשר לשאול ממישהו גגון למכונית. (אמרו לי פעם שאפשר לשכור כזה מאיקאה בזול אבל לא יודעת את הפרטים)
אלה_חורי*

שולה חתולה

שליחה על ידי אלה_חורי* »

הי, רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך.
אסנת ש ט"ל 0506990366 .
אני בהריון ראשון, חודש שביעי.
ואת?
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

רק עכשיו ראיתי, אחרי שכבר דיברנו :-)
בקשר למכונה :-( גמאני מתה ללמוד לתפור במכונה, אני תופרת מצויין ביד אבל בשביל פרוייקטים גדולים יותר צריך מכונה... אולי נשתתף ברכישה...
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

_מכונת תפירה מצויינת אוטומטית ורוקמת BROTHER תוצרת יפן עם 20 דוגמאות רקמה -לולאות זיגזגים כולל תיבת עבודה -תא איחסון -חשמלית כולל רגלים ופנס לעבודה לילית ולאור מרוכז חדשה במיוחד -כמעט ללא שימוש
  • ממש כחדשה ושמורה במיוחד מטופלת ומתוחזקת לתפארת -לרצינים בלבד ולמביני עניין_
מיד2 ב-699
יש גם זולות יותר... מה התקציב שלך?
הרגע_שלפני*

שולה חתולה

יש לי עוד המלצות לעוד מקומות בארץ, רק תגידו שאתם מענויינים להשאיר את הכלבה אצלכם...
אולי יש לך המלצה למאלף באיזור כרמיאל-ראש פינה? (לכלבה אחרת - שנשארת)
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

גם אני אשמח :-)
רביעי- חמישי אני מאמינה שנחזור לאשקלון...
ואני אשמח גם לבוא לתפור אצלך (אצלי כרגע אין מקום לסיכה :-) שלא לדבר על מכונת תפירה...)
אילה_א*

שולה חתולה

שליחה על ידי אילה_א* »

מה את רוצה ללמוד לתפור?
הכל ברשת תגידי מה את רוצה ללמוד אני אשלח לך לינק
לה_לי*
הצטרפות: 25 פברואר 2007, 13:53

שולה חתולה

שליחה על ידי לה_לי* »

הי שולה, איפה למדת אילוף כלבים? בנזוגי מאד מעוניין לילמוד.. אשמח לשם וטלפון.
תודה
אלה_חורי*

שולה חתולה

שליחה על ידי אלה_חורי* »

הי ,
קטע שאת גרה באשקלון. אני גדלתי בק.גת, ועכשיו אנחנו חושבים לעבור למושבים באיזור. יש לנו המון חששו מזה, בעיקר מהמרחק מהמרכז, ומתחושת הבדידות. איך לכם שם? אתם גרים בעיר או במושב באיזור?

בקשר ללידה- אני כנראה אלד עם אוסנת , שהיא דולה. אני מקווה שזה ייתן לי מה שאני צריכה מבחינת בטחון ותמיכה.
אני רוצה ללדת במאיר.
אלה
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

שולה חתולה

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

בפורום "אומנות הטקסטיל והליבוד" בתפוז ישמחו לענות על כל שאלה ואפשר לקבל השראה מהבנות המוכשרות שם.
בהצלחה :-) הכי כיף זה לתפור
הרגע_שלפני*

שולה חתולה

ואם זה משהו פשוט אני מוכנה לייעץ טלפונית/אינטרנטית.
רציתי ללמד את הכלבה שלי ללכת יפה עם הרצועה ולא למשוך ("רגלי").
איך עושים זאת?
חשבתי לנסות בשיטת הקליקר - את יודעת אם אפשר להשתמש במשהו אחר שעושה קליק ולא במכשיר היעודי? למשל קצה של עט.
אפשר להמשיך בדף שאלות בנושא כלבים אם את רוצה.

תודה :-)
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שולה חתולה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

מכירה את הדף תפירה ביד? בסופו קישרתי פעם לאתר שימושי בעברית בנושא תפירה.
ברכה_בלב*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2009, 20:31

שולה חתולה

שליחה על ידי ברכה_בלב* »

אנחנו מיואשים עם גורה
יש משהו שיכול ללמד את השיטה שלך באזור הצפון?
geshemorשטרודל gmail.com
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

בסוף הגענו רק לזמן קצר מאוד...
רק קחו בחשבון קומה שלישית בלי מעלית
עם זה פחות יש לי בעיה, רק תגידי שאין לך חפצים יקרים/ שבירים... החבר'ה שלי מומחים בנזקים :-) אנחנו כמו סופת טורנדו עוברים שוברים הולכים :-)
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

חושבת עליך... עכשיו אנחנו מתרגלים להיות חזרה בבית, היום טס לי והנה פתאום מגיע הערב ולא הספקתי לעשות כלום (חוץ מאשר לשחק, לטפל, להניק...). אני מעדיפה כרגע להגיע בערב אחרי שהם הולכים לישון, (עם הקטנה), אז אם יש לך יום שאת לא מכוסחת בערב- דברי איתי... נראה לי יותר מדי בלאגן להגיע לבית של יולדת עם החמולה שלי...
מקווה שאת בטוב @}
אוד_ליה*

שולה חתולה

שליחה על ידי אוד_ליה* »

איך זה שאני נזכרת תמיד ב-11 בלילה?1?
הימים כל כך אינטנסיביים, הילדים מפגינים תלותיות מוגברת בעקבות המעבר לבית- אולי זה חלק מהעניין אבל זה מוזר- דווקא כשאני איתם כל היום הם נצמדים כאילו אין מחר... ופתאום מחלות חום ופריחות (אני מניחה שזה קשור למצב נפשי של הקלה...)
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

שולה חתולה

שליחה על ידי אפרת_מ* »

יש גם אילוף חיובי לחתולים?
החתולה דפקה לי השבוע ביס ללא סיבה נראית לעין (הניחוש שלי הוא שהוא היה בגין היום הקודם, בו נעדרתי באופן מפתיע מעל ל-12 שעות - מיון עם הקטנה. אני בד"כ אומרת לחתולה לכמה זמן אני צפויה להעדר). התחיל קצת זיהום וכאב לי המפרק יומיים. היא גם שרטה פעם אחת שריטונת פיצית את הקטנה, שמטורפת עליה וזוחלת אחריה.
טנא_מלא_כוכבים*
הצטרפות: 03 דצמבר 2007, 18:12
דף אישי: הדף האישי של טנא_מלא_כוכבים*

שולה חתולה

שליחה על ידי טנא_מלא_כוכבים* »

הי,
מסרי למי שיכולה לבוא מחר :-)
תודה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שולה חתולה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי שולה האים את גרה באיזור אשקלון ? אני אמא שמחנכת בבית ושוקלת לעבור לאשקלון ומעוניינת להכיר אנשים מאשקלון בחנוך ביתי מירי 0503764164
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”