שיטת פאולה

לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

שיטת פאולה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

תודה על הדף, ובמיוחד לנועה אילת. לומדת להיות מורה@} די בהתחלה וכל הזמן לומדת.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

שיטת פאולה

שליחה על ידי אחת* »

עשב השדה, אשמח אם תרחיבי קצת בנושא שוער הקיבה (אם את מתכוונת לעניין של לא לשתות בזמן האוכל, לא לשכב אחרי האוכל וכו'- את זה אני יודעת).
בניסיון המועט שלי עם שיטת פאולה, אני מכירה תרגילים מצויינים לטחורים, ולעצירויות והם מאוד עוזרים למרות שהם סימפטומטיים. אין לי כרגע אפשרות כלכלית ללכת למורה, אז זה או סימפטומטי או כלום (-:
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

לאחת,

חברה שלי שהיא מורה לפאולה שלמדה אתי טיפלה במישהו שסבל מרפלוקס די בהצלחה. היא בתחילת דרכה ואני משערת שהמחיר שהיא גובה די נמוך. האם היית רוצה פרטים? היא נמצאת בהרצליה.
אחת*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אחת* »

נמרה, תודה רבה (-: אבל אני גרה רחוק רחוק מהרצליה...
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

אחת איפה את גרה?
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

היי לוטם ונמרה , נהיינו ממש חבורה (במלעיל) (-:
אחת אולי תנסי למצוא סטז'רית או מורה מתחילה בסביבתך....
זה יכול להיות ממש זול וכדאי
מיקה*
הצטרפות: 02 יולי 2004, 07:36

שיטת פאולה

שליחה על ידי מיקה* »

אחת, באיזה אזור את גרה?
אני מורה לשיטת פאולה, קרוב לטבעון.
בנוסף, קראתי והשתמשתי בלחיצה כאן:
http://www.rootdown.us/Acupuncture/[po]PC 6[/po]?query=pc+6
אין לי ידע בנושא, לחצתי והיה שחרור כמעט מידי משיהוקים, לדעתי יעזור גם לך,
אפשר עם העכבר להזיז את התמונה, נקודת הלחיצה היא PC6 ומרחקה ממרכז כף היד הוא כמרחק PC9 מ PC8, כלומר מקצה האמה למרכז כף היד.
PC9-PC8=PC8-PC6
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

שיטת פאולה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אשמח לדעת אם בשיטת פאולה יש תרגילים שמתאימים לסימפיזיוליזיס? (בהריון)
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

שיטת פאולה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אני אחדד: האם מישהי מכירה תרגילים ויכולה לכתוב עליהם כאן?
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

היי פלפלת דווקא על הבקשה הזו אני רוצה לענות כאן
שיטת פאולה איננה שיטה סימטומטית, כמו בהומאופטיה ובכל רפואה שלמה מרפאים את האדם ולא את המחלה
אינני יכולה לתת לך תרגילים מעל הרשת מבלי לראותך לתשאל אותך ולהבין איך את חושבת ואיך את מתנועעת
וגם שיטה סימפטומטית יותר , כמו פיזיותרפיה , לא תתן לך "טיפים" באמצעות האינטרנט, זה לא אחראי ולא מכבד מצידי לעשות את זה,
מה גם שאת , אם אינני טועה, בהריון והאחריות כפולה ומכופלת.
אם תרצי להעזר בי בבקשה, אם לא נוח לך רמת גן אז יש רשימה של מורים לפי איזורי מגורים אולי תמצאי מורה באיזור הקרוב למקום מגוריך
הרשימה באתר המוסמכים השיטת פאולה ,יש קישור בראש הדף
בריאות שלמה מכל הלב, מאחלת לך, עשב
בלהה_ואורן*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 21:33
דף אישי: הדף האישי של בלהה_ואורן*

שיטת פאולה

שליחה על ידי בלהה_ואורן* »

גם אני מצטרפת בקרוב למורות לשיטת פאולה, ולשם כך אני צריכה תלמידים/תלמידות לטיפולי הסטאג'.
למי ולמה זה טוב - תמצאו בקישור לאתר השיטה http://paula.org.il/zope/home/he/1/1133032180/
נדרשת מחויבות לשני טיפולים של 45 דקות בשבוע , למשך שלושה חודשים (החל מנובמבר 2011) - בשעות הבוקר.
הטיפולים יתקיימו בחיפה בתשלום של 50 ש"ח למיפגש וילוו ע"י מורתי הבכירה -קורין שבת.
אשמח שתיצרי/תיצור קשר בטלפון 054-4614401 או מייל [email protected]
בלהה
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_ללי* »

הי אחת,
אני התחלתי ללמוד אצל מאירה בכפר ביל"ו, בינתיים הייתי אצלה 3 פעמים. גם אני בהריון.
היא נחמדה ומאד מקצועית, ועוסקת בזה כבר הרבה זמן. נראה לי שלטיפול ספציפי בבעיות פיסיות היא יכולה להיות מתאימה.
מה שלי חסר אצלה הוא החיבור היותר עמוק פנימה - אל ההקשבה לגוף ואל ההיבטים הרגשיים של עבודה כזו. קראתי חוויות של נשים שעבדו עם השיטה והחוויה שלהן היתה מאד עמוקה, ועם מאירה אני לא חווה את זה. אלא יותר כמו שיעור התעמלות, מאד עדינה ומאד מדויקת, אבל עדיין התעמלות.

אני מניחה שזה מאד עניין של טעם ושל מה מחפשים. בשבילי זה לא מדויק אבל אני ממשיכה כי זה מה שנגיש לי מבחינת הנסיעה והגוף שלי מאד צריך את זה....
אחת*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אחת* »

תודה אמא ללי...
זה בדיוק מה שאני רוצה, להבין את האופי של הטיפול, איך המטפלת. שמעת משהו על המטפלות במזכרת בתיה ובגדרה? אם כי גם לי נראה שכפר בילו הכי נוח וקרוב.
ששה*
הצטרפות: 18 ינואר 2012, 00:06

שיטת פאולה

שליחה על ידי ששה* »

הגעתי לטיפול בשיטה פאולה לאחר שכתוצאה ממחלה אוטואימונית (סקלרודרמה) התקשתי ללכת, לשתות מקש ,מכוס, לעלות במדרגות , סבלתי מחולשת שרירים, חברה שלי התעקשה שהשיטה יכולה להיות טובה בשבילי מאחר והיא עובדת על שרירים פנימיים והתנועות קטנות ולא קשות לביצוע ,לאחר שנה של תרגול, ההליכה שלי השתפרהמאוד,שרירי הפה התרפו
היום ואין לי בעיה ללכת ואפילו קצת לרוץ, אין בעיה לשתות,יכולה להיות פעילה יום שלם ללא מנוחה ,התחברתי מאוד לשיטה
והחלטתי ללמוד להיות מורה בשיטה,למדתי אצל יולי מגנט הנפלאה וקורין שבת שהיא מעולה
אלמונית_2012*
הצטרפות: 08 אפריל 2012, 18:59

שיטת פאולה

שליחה על ידי אלמונית_2012* »

הי לכולם
האם שיטת פאולה יכולה לעזור בחיזוק המסתם הסוגר "וושט קיבה" ועל ידי כך להיטיב עם מצב של רפלוקס רציני
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אום_שלום* »

למיטב ידיעתי בהחלט כן
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

היי לכולם.
רציתי לדעת האם יש דרך להיפתר מפיסורה כואבת בעזרת שיטת פאולה
כמה טיפולים דרושים (בממוצע)
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

היי פלוני
התשובה היא כן, שיטת פאולה יכולה בהחלט לטפל בפיסורה כואבת
אם יש שאלות או רצון להתנסות אנא פנה/י אלי או בדף בית או בטלפון או מייל שמפורטים בראש הדף
בלהה_שפיר*
הצטרפות: 05 מאי 2012, 21:47

שיטת פאולה

שליחה על ידי בלהה_שפיר* »

אני מצטרפת למורות לשיטת פאולה, ולשם כך אני צריכה תלמידים/תלמידות לטיפולי הסטאג'.
למי ולמה זה טוב - תמצאו בקישור לאתר השיטה http://paula.org.il/zope/home/he/1/1133032180/
נדרשת מחויבות לשני טיפולים של 45 דקות בשבוע , למשך שלושה חודשים -עדיף בשעות הבוקר.
הטיפולים יתקיימו בחיפה (במחיר מוזל מאוד) וילוו ע"י מורתי הבכירה -קורין שבת.
בלהה
בשינוי_שם*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2012, 13:57

שיטת פאולה

שליחה על ידי בשינוי_שם* »

האם שיטת פאולה טובה למחזור בעייתי? ולקשיי כניסה להריון?
האם היא טובה למתח,חרדות ומצב רוח ירוד?
איפה אפשר לקרוא עליה יותר ולראות כמה תרגילים?
אמא_נמרה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

שלום וברכה,

האם שיטת פאולה טובה למחזור בעייתי? ולקשיי כניסה להריון?
לפי המורה שלי השיטה מביאה לאיזון בכל המערכות וכפועל יוצא נשים שמתרגלות מושפעות גם המישור הזה. המורה שלי אמרה שהרבה מטופלות שלה נכנסו להריון בתקופת התרגול אצלה, אף שזו לא היתה מטרת התרגול.
למה את מתכוונת "מחזור בעייתי"?

האם היא טובה למתח,חרדות ומצב רוח ירוד?
כן. היא טובה בכך שהיא מפעילה את הגוף, וכל הפעלה של הגוף משחררת חומרים שעושים מצב רוח טוב. היתרון של השיטה בכך שהיא לא מכריחה אותך להגיע לחדא כושר עם מכשירים מיוחדים או לצאת להליכה בחוץ, מה שהרבה פעמים לא מושך את מי שיש לו מצב רוח ירוד לעשות ממילא.
התרגול אצל מורה נעשה באוירה אמפטית, משחררת ומקבלת. התרגול בבית נעשה באופן הביתי והנוח :-) .

איפה אפשר לקרוא עליה יותר ולראות כמה תרגילים?
באתרים של מורות ובספר של פאולה, ראי בראש הדף את הקישורים. לדעתי עדיף להתנסות בשיעור כדי להבין איך השיטה פועלת עליך, כי קשה להעביר את החוויה בכתב (כמו ללמוד שחיה בהתכתבות, לא?).
בשינוי_שם*

שיטת פאולה

מחזור בעייתי הכוונה קצר מדי. כשהביוץ לפני הטבילה אם את מבינה בזה.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שיטת פאולה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אם את מבינה בזה
D-:
תרשי לי להלשין, אמא נמרה בהחלט מבינה בזה. לא רק שיטת פאולה היא מומחיות שלה (-:
בשינוי_שם*

שיטת פאולה

תודה. יופי
אז אם זה תחום שאת מבינה בו. אשמח אם תוכלי לפרט מה עוד יכול לעזור עם מחזור קצר מדי. בכיוונים שאת מכירה שיכולים לעזור.כל כיוון שהוא.
בשינוי_שם*

שיטת פאולה

אגב,אם זה משנה, כבר יש לי ילדים. אחרי שסיימתי את ההנקה האחרונה והתחיל לי מחזור הוא נהיה קצר פתאום (בעבר היה לי מחזור של לפחות 30 יום ונכנסתי להריון בקלות ומיד).
בבדיקה של מקלון ביוץ,ובמעקב הפרשות,אני רואה שאני מפספסת את הביוץ. כבר כמה חודשים.
אמא_נמרה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

הי, חזרתי.

בעניין כניסה להריון- שיטת פאולה יכולה להועיל למי שלא נכנסת להריון כי היא לחוצה.
שיטת פאולה לא מיועדת לתת מענה למחזור קצר. לזה יותר אפקטיבי הומאופטיה, דיקור, רפואה סינית ובטח יש עוד.
לגבי מחזור- את צריכה לברר בעזרת בדיקה של פרופיל הורמונלי ורופאת נשים האם באמת המחזור קצר,שזה עניין בריאותי. או שהמחזור בגדר הנורמה, שהיא הרבה יותר רחבה ממה שחושבים, והביוץ יוצא לפני הטבילה, שזה עניין הלכתי וגם הטיפול בו יהיה בהתאם (אני ממליצה על הספר ״להחזיר טהרה ליושנה" כדי להרחיב אופקים בעניין, זה לא ספר הלכה, זה ספר עיון).
חשוב להבין אם הבעיה היא רפואית או הלכתית ולמצוא פיתרון בהתאם.
בדרך כלל הפיתרון של הרופאים בשני המקרים הוא הורמונלי.
כתבתי לך עוד ומחקתי. אני מצטערת. בעיני השאלה שלך היא הרבה יותר גדולה ממה שנקרא במבט ראשון, ולכן אני לא יכולה לענות עליה. אני אנסה להסביר- בעניין, שבעיני הוא כל כך רגיש, כמו מחזור וכניסה להריון, אי אפשר להפריד ולטפל רק במחזור הקצר או רק בביוץ. יש כאן משהו שקורה לך ושאת צריכה לברר אותו. נכון, אפשר להסדיר הורמונלית את המחזור ואז אולי להיכנס להריון די מהר (גם לא בטוח), וזו בחירה מסוימת לכן גם היא לא בהכרח עובדת. היכולת להביא חיים לעולם יכולה להפגיש אותנו עם כל מיני מקומות בתוכנו. יש נשים שזה לפני שהן מתעברות, יש נשים שבזמן ההריון, ויש נשים שבלידה. יש גם כאלה שהענין הזה מאד מתוקן אצלן ויש להן אתגרים אחרים בחיים. אני יכולה לכתוב לך שלי הומאופטיה עזרה להיכנס להריון בכל הפעמים שהריתי (חוץ מהפעם שהיתה לי אחר כך לידה מוקדמת, וזה לא במקרה, בעיני). אבל זה לא רק זה, זה כל התהליך שעברתי בעקבות הרמדי, שהוא מאד רחב וכולל עוד תחומים בחיי. לי הומאופטיה מאד עוזרת, לאחרת עוזר משהו אחר וזה בסדר גמור, בדיוק בשביל זה יש מגוון שיטות, כי כולנו שונים :-) .
אני מצטערת אם אני לא עוזרת לך בעניין הזה. אולי תרצי לשוחח ״במייל״ אוכל להרחיב יותר, כאן אין מספיק פרטיות.
סמדר_נבו*
הצטרפות: 01 דצמבר 2008, 18:38
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

שיעור מוקלט בשיטת פאולה בהנחיית סמדר נבו עלה ליוטיוב ונמצא בכתובת http://www.youtube.com/watch?v=e-El0bkJg-4

כמו כן אשמח לתגובות למאמרי הקצר בבלוג על יעילות שיטת פאולה לטיפול בכיווץ יתר ביחסי מין http://www.youtube.com/watch?v=e-El0bkJg-4

סמדר
חדשה_בשיטת_פאולה*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2013, 19:03

שיטת פאולה

שליחה על ידי חדשה_בשיטת_פאולה* »

שלום לכולם ותודה על האינפורמציה והתמיכה שאתם נותנים בפורום זה. אני באופן אישי שואבת מכם הרבה כוח. אני בת 33 . לפני 8 חודשים לאחר לידה לא קלה אובחנה אצלי צניחת רחם דרגה 2...אני כותבת שורות אלו וכבר הדמעות עולות בעיניי: איך בגיל כה צעיר אובחנה אצלי בעיה ששכיחה בקרב האוכלוסייה המבוגרת יותר, כיצד הדבר ישפיע על הריונות נוספים, אופן הלידה שלהם... לצערי אני מסתובבת כבר כמה ימים עם מועקה מאוד גדולה בלב ללא הצלחה להשתחרר ממנה. אני כן צריכה לציין כי לפני מספר ימים התחלתי עם מטפלת לעבוד בשיטת פאולה לחיזוק רצפת אגן עם מטרה להרמת הרחם למקומו הטבעי. כמו כן לפני כמה ימים התחלתי גם פילאטיס מכשירים. אני פונה אליכם כי אני ממש צריכה עזרה, למילים תומכות ועידוד, ובאופן יותר ספציפי להכוונה והחדרת האמונה בי כי שיטת פאולה באמת יכולה להביא להשבת המצב לקדמותו, האם אוכל עם שיטת פאולה לעבור לידה וגינלית שוב או שמא ניתוח קיסרי הוא הכרחי למי שסובלת מבעיה זו. אודה מקרב לב על תגובתכם...מחכה בציפייה למילים מעודדות :-)
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

שיטת פאולה

שליחה על ידי יעל* »

אין לי שום מידע בנושא, עברתי פה במקרה,
אבל שולחת לך לך חיבוק.
ככה שיהיה לספתח... (())
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לחדשה בשיטת פאולה- דבר ראשון- קבעי תור ליעל שוראקי. יש מה לעשות! אבל יעל אומרת שבניגוד למקובל לחשוב- פילאטיס מכשירים לא תמיד טוב לרצפת האגם כי בהרבה מתרגילי הבטן דוחפים אותו החוצה. יש דף שנקרא ״שיתוף עניני רצפת אגן״ או משהו דומה.
ממליצה לך לקרוא- גם בשביל להבין מה ניתן לעשות וגם בשביל להתעודד.
בהצלחה!
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

לחדשה, בוקר טוב
אינני מתנגדת לשילוב כלים
למרות שאינני מכירה את עבודתה של יעל שוראקי
אני שומעת הרבה פירגון עליה.....
יחד עם זאת אם התחלת תהליך בשיטת פאולה, תני לזה זמן ואורך נשימה
השיטה עובדת , מנסיון!!!
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

לחדשה בשיטת פאולה
אני מצטרפת לדעתה של עשב השדה בעניין פילאטיס מכשירים. זאת מניסיון של מטופלות שלי.
במצבי צניחה יש צורך בעבודה עדינה ולא כוחנית, הסכנה שבדחיפת רצפת האגן למטה בגלל הפעלת כוח עולה על היתרון של חיזוק שרירי הבטן

אנני רואה סיבה שעבודתה של יעל שוראקי תפריע לעבודה בשיטת פאולה אך שילוב פילאטיס מכשירים עלול להזיק בפני עצמו בלי קשר לעניין השילוב
צניחה מס. 2 ניתנת לשיפור בקלות יחסית, העיקר ההתמדה והקפדה לא להרים משקל
בלהה_שפיר*
הצטרפות: 05 מאי 2012, 21:47

שיטת פאולה

שליחה על ידי בלהה_שפיר* »

אני מצטרפת למורות לשיטת פאולה, ולשם כך אני צריכה תלמיד/ה לסטאג' (לאחר 11 מטופלים מרוצים,נשאר עוד אחד אחרון חביב לסיום הסטאג').
נדרשת מחויבות לשני טיפולים של 45 דקות בשבוע , למשך שלושה חודשים -עדיף בשעות הבוקר.
הטיפולים יתקיימו בחיפה (במחיר מוזל מאוד) וילוו ע"י מורתי הבכירה -קורין שבת.
בלהה
משה*
הצטרפות: 10 פברואר 2004, 14:25

שיטת פאולה

שליחה על ידי משה* »

שיטת פאולה בהקשר לבעיות בליעה
אני חולה אונקולוגי , נעזר מאד בתרגול בשיטה פאולה בגלל בעיות בליעה.
לאחר שני שעורים מצבי השתפר מאד ואני ממשיך לתרגל ולהשתפר.המלצתי למכרה שסובלת ממחלה שנקראת אכלזיה ואני מרגיש צורך לשתף בכל פורום אפשרי על השיטה בהקשר של בעיות בליעה מכל סוג. באופן אישי אני ממליץ על מורה בחיפה בשם דפנה וולף מקצועית אכפתית וקשובה .
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלונית* »

האם ניתן ורצוי לשלב בין טיפולי פיזיוטרפיה לרצפת האגן, הכוללים תרגילי כיווץ, בהדרכת פיזיוטרפיסטית מוסמכת,
ובין שיטת פאולה?
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

פלונית יקרה
אני לא מכירה את התהליך שאת עוברת עם הפיזיוטרפיה
אבל עצם הצגת השאלה ככה כפי שהצגת אותה
מאותת שאת לא מרוצהאו שאולי מרגישה שחסר בו משהו.
האופן כלל אני יכולה לנסות ולהסביר שהגישות שונות
הפיזיאוטרפיה היא מקומית בגישה שלה
וגם לא הבנתי מה מטרת הטיפול
שיטת פאולה הוכחה כיעילה ביותר (הצלחה של למעלה מ90% ) בטיפול בבעיות שונות של רצפת האגן,
אבל בדרך היא , מעצם מהותה, מרפאת עוד בעיות ומצבים טעוני שיפור בגוף
שיטת פאולה גם מעודדת אתהמטופלת להתקרב אל הגוף וללמוד לדעת אותו ואת מה שטמון בו, ואת העובדה שהכל משפיע על הכל ומתקיימת בגוף מערכת אקולוגית שלמה, כמו בעולם!
לעניות דעתי
הפיזיוטרפיה מבססת את התרגול על גישה קונבנציונאלית ועל שילוב עם ביו פידבק והנחיה מאד טכנית
ובדרך כלל קצר מידי .....
זה ההבדל בעקרון
וזה הבדל ענק בעיני
מה גם שאני ממש משוחדת מעצם היותי מטפלת בשיטה במשך 16 שנים ומאוהבת בה לחלוטין!

דרך צלחה
עשב
אמא_נמרה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

חוזרת לעבוד גם בבית -

[po]שיטת פאולה[/po] בירושלים אזור ארנונה-תלפיות בימי רביעי בבוקר.
פלונית*

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלונית* »

ממליצה בחום על מורה מיוחדת, אסנת רבקה חזן, מאש-קודש שבאיזור בנימין, ליד שילה. עובדת מתוך קשב למה שעולה מהתלמידה. נותנת הרבה מקום לספונטני. התחילה רק לאחרונה ללמד אבל בעיני היא פשוט פנומן בתחום (ופגשתי מורות אחרות. ) מי שתרצה בטח תשיג את המספר לא רושמת כי לא ביקשתי את רשותה....
תרופות_מן_הטבע*
הצטרפות: 06 מאי 2014, 08:13

שיטת פאולה

שליחה על ידי תרופות_מן_הטבע* »

ממליץ על מאירה מכפר בילו ,אחת הוותיקות למדה מפאולה, עוסקת במקצוע חופשי ובשיטת פאולה ככלי לעזרה לאחרים לכן מחיר המפגשים נמוך ,עזרה לי בטיפול בריפלוקס
צומחת*
הצטרפות: 25 דצמבר 2006, 23:41

שיטת פאולה

שליחה על ידי צומחת* »

האם מישהי יכולה לתת לי סדר גודל של עלות ההכשרה למטפלת בשיטת פאולה?
בלהה_ואורן*

שיטת פאולה

צומחת,
זה עולה די הרבה...
כ - 50 אש"ח להכשרה של שלוש שנים.אבל זה מקצועי בכמה סדרי גודל מלימודים בשיטות אחרות.
אשמח לתת לך פרטים.
את מוזמנת להתקשר - בלהה 054-4614401
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

כ - 50 אש"ח להכשרה של שלוש שנים.אבל זה מקצועי בכמה סדרי גודל מלימודים בשיטות אחרות.
חייבת לשאול גם,כי מעניין אותי התחום
האם זה מקצוע שאפשר להתפרנס ממנו?
כי הוא יכול להיות מדהים ומקצועי אבל אם אי אפשר להרוויח בו כמעט אז זה הרבה מאוד כסף וגם הרבה מאוד זמן (זה גם מה שאני חושבת על ייעוץ הנקה, יקר וקשה ללמידה ובסוף גם אי אפשר להתפרנס וצריך אפיקים אחרים)
בלהה_ואורן*

שיטת פאולה

אני רק בתחילת הדרך כעצמאית - אז קשה לי לענות על השאלה הזאת.
בכל מקרה - מבחינתי ללמוד את שיטת פאולה באופן כ"כ מעמיק עשה ועושה לי כ"כ טוב בחיים ,שזה שווה לי כל שקל שהשקעתי - גם אם לא אתפרנס מלטפל בשיטה.
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום, ילד בן חמש החל בימים האחרונים ללכלך את התחתונים בקקי, נראה שמתאפק ובסוף בורח. האם שיטת פאולה בתאימה לטיפול בבעיה זאת אצל ילדים? רוצה לטפל לפני שמחמיר וממשיך.
תודה
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

שיטת פאולה

שליחה על ידי אפרת* »

אני חושבת ששיטת פאולה לא כ"כ רלוונטית,
אמרת שהוא מתאפק. כלומר, אין לו חולשה בשרירים הטבעתיים.
לדעתי (הלא מקצועית!) את צריכה לדבר איתו ולשאול מה קרה לאחרונה, למה נמנע מללכת לשירותים, איך לעזור לו ללכת בזמן?
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

במקרים רבים לכלוך תחתונים מתחיל בעצירות, קשה לדעת אם את רואה התאפקות כי הייתה לו חויית כאב עקב עצירות

או שמה שנראה כהתאפקות הוא עצירות.
מניסיוני המקצועי שיטת פאולה מתאימה לטיפול בבעיה אצל ילדים. המחשבה שלך לטפל לפני שמחמיר היא נכונה, חלק מהתופעות קשורות בבלבול תחושות
אשמח לייעץ טלפונית ולתת שמות של מורות מנוסות עם ילדים מלבדי. 0544893772

או אבדן סימנים מקדימים ובאלו הזמן מזיק.
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

שיטת פאולה

שליחה על ידי יעל* »

האם מישהי יודעת האם השיטה טובה גם להרפיית הגוף?
אני מכווצת מאוד בכל הגוף, תופסת את עצמי באמצע היום עם איברים מכווצים בלי שאני שמה לב...
ומחפשת שיטת הרפייה מתאימה שתעזור לי לשלוט על הרפייה וכיווץ השרירים
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

יעל לגמרי כן
אם את מעוניינת וגרה במרכז , אני בתל אביב
כוכבה 03-5289717
חנה*
הצטרפות: 12 נובמבר 2003, 00:43

שיטת פאולה

שליחה על ידי חנה* »

שלום , אני מכירה קצת את השיטה ואוהבת מאד את תוצאותיה עלי. עד אשר נתקלתי בדילמה..ומבקשת את דעתכם המלומדת .
יש לי רחם שרירני,ואני מחפשת שיטות לכווץ את השרירנים ,או לפחות שלא יגדלו יותר.
בכיווץ שרירי האגן עפ״י שיטה זו יש זרימת דם גדולה יותר לרחם ומן הסתם גם לשרירנים. האם עצם זה יביא לשגשוג השרירנים?
זאת אומרת האם באתי לעשות טוב ויצא שאעשה רע? תודה מראש.
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

מאחר שעקבתי אחר שינויים בשרירנים באופן אישי הגעתי למסקנה מצערת, סביר יותר שלהורמונים ולשינויים הורמונליים יש השפעה גדולה בהרבה על שרירנים מאשר לכל פעילות אחרת.

במצבים יציבים מבחינה הורמונלית תרגול שיטת פאולה לא יכול להגדיל שרירנים אלא רק לכווץ. במהלך שינויים הורמונליים קשה לדעת אם יש השפעה.
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

האם יולי מגנט מכשירה עדיין מורות?
עמית_אלתם*
הצטרפות: 06 יוני 2012, 13:03
דף אישי: הדף האישי של עמית_אלתם*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עמית_אלתם* »

האם מניסיון השיטה עוזרת לריפלוקס עם בקע סרעפתי קטן????.
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

כן השיטה עוזרת לריפלוקס עם בקע סרעפתי
עשב_השדה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי עשב_השדה* »

עמית, מה שסמדר אמרה נכון!!! השיטה יכולה לעזור , כמובן שיש במקביל לבדוק השפעה של סוגי תזונה ואופן אכילת המזון, ובכלל לחקור את כל התופעה דרך טיפול בשיטה... בהצלחה
לב_שומע*
הצטרפות: 08 ינואר 2014, 17:19
דף אישי: הדף האישי של לב_שומע*

שיטת פאולה

שליחה על ידי לב_שומע* »

גם אני שאלה..
שיטת פאולה יכולה לעזור לכאבים בכפות רגליים, שהמקור שלהם הוא כנראה חלוקת משקל לא אופטימאלית בין שתי הרגליים, ובכל רגל בין החלקים השונים של כף הרגל, ופלטפוס?
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שיטת פאולה יכולה לעזור לכאבים בכפות הרגליים על ידי תרגול הליכה שבה כף הרגל מעבירה את המשקל ואת התנועה כמו גלגל בכל רגל מהעקב לבהונות. כאב עקב חלוקת משקל לא אופטימלית בין שתי הרגליים סביר שיתעורר באופן שונה בכל רגל וסביר שגם בגב ובאגן.
רוב האנשים לא עומדים באופן שמאפשר למשקל להיות מחולק באופן שווה בין חלקי הרגל. סביר שיש סיבות נוספות לכאבים. האם יש גם עודף משקל קיצוני בתמונה?
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

ההודעה האחרונה נכתבה על ידי סמדר נבו, משתתפת ותיקה, מתנצלת ששכחתי להוסיף את שמי
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

שיטת פאולה יכולה לעזור לכאבים בכפות הרגליים על ידי תרגול הליכה שבה כף הרגל מעבירה את המשקל ואת התנועה כמו גלגל בכל רגל מהעקב לבהונות. כאב עקב חלוקת משקל לא אופטימלית בין שתי הרגליים סביר שיתעורר באופן שונה בכל רגל וסביר שגם בגב ובאגן.
לב_שומע*
הצטרפות: 08 ינואר 2014, 17:19
דף אישי: הדף האישי של לב_שומע*

שיטת פאולה

שליחה על ידי לב_שומע* »

תודה סמדר.
לא, אין עודף משקל ובטח שלא קיצוני.
אכן זה שונה בכל רגל.
בעיקר באחת.
יש נטייה בסיסית לכאבים גם באגן או בגב אבל כרגע זה ממש לא דומיננטי.
מותגית*
הצטרפות: 14 מרץ 2016, 11:24

שיטת פאולה

שליחה על ידי מותגית* »

אשמח לקבל שם של מטפלת בשיטת פאולה באיזור אשקלון אשדוד תודה
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

סמדר נבו אני חושבת שאין מישהי באזור הזה.
יש מורה לפאולה בקיבוץ רוחמה שאיני זוכרת את שמה. אני מגיעה לאשדוד כל שלושה שבועות אך אין לי שם קליניקה. כמו כן אני יכולה לקבל בבית עובד חצי שעה צפונה מאשדוד.
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

מתענינת במטפלת טובה מאיזור חיפה לבעית ריפלוקס עד אמצע הוושט. אשמח לקבל המלצה על משהי שיש לה נסיון
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

סמדר נבו-ממליצה על דפנה ןןלף, היא מופיעה בדף הראשון באינטרנט כשמחפשים לפי שיטת פאולה
בהצלחה
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

אשמח לקבל המלצה למטפלת בשיטת פאולה באיזור נתניה בנושא הרטבת לילה למתבגרים
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

יובל עירון העילי עובדת באבן יהודה. למיטב ידיעתי היא הקרובה ביותר לנתניה וידועה כמורה מצוינת
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שלום, אשמח לקבל המלצה למטפלת בשיטת פאולה באיזור בקעת אונו
והאם השיטה יכולה לעזור לחולי קוליטיס?
פלונית*

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלונית* »

שלום לכולם
יש מישהי בשיטת פאולה שעובדת בקרית טבעון (או בסביבה הקרובה ) לקרייה? רצוי המלצות , ניסיון בעיקר עם ילדים
וגם אם יש לכם עצות בסיוע למניעת הרטבת לילה אצל ילדה (בת 9.5)
תבורכו
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

חנה פרידמן גרה בקריות ויש לה ניסיון מרשים עם ילדים.
מס. טלפון צריך להופיע ברשימת המורים המוסמכים באתר של עמותת מורי פאולה
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שלום לכולם,
אשמח להמלצות על מורה באזור פרדס חנה כרכור... המון תודה
מחפשת_בגוש_דן*
הצטרפות: 23 יולי 2016, 10:26

שיטת פאולה

שליחה על ידי מחפשת_בגוש_דן* »

בעיית סינוס ואובדן חוש ריח
אשמח להמצלה למורה מתמחה בשיטת פאולה בגוש דן
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שיטת פאולה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

שלום ,
אשמח להמלצה על מורה לשיטת פאולה באיזור כפר סבא לטיפול בילדים.
מדובר בבעיה של הרטבת לילה תדירה ואף לעתים גם הרטבת יום מועטה אצל ילד בן 6.5.
דרדרית_בין_החוחים*
הצטרפות: 24 מאי 2014, 22:41
דף אישי: הדף האישי של דרדרית_בין_החוחים*

שיטת פאולה

שליחה על ידי דרדרית_בין_החוחים* »

יש למישהי פלאפון של נעה איילת? חברה שלי מחפשת ולא מוצאת.
ואגב, מישהי למדה אצלה להיות מורה? וסיימה?
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

הטלפון של נועה אילת הוא 04 65491999
דין_דין*
הצטרפות: 04 פברואר 2006, 16:18

שיטת פאולה

שליחה על ידי דין_דין* »

שלום,
סמדר נבו- ראיתי שרשמת שאת מגיע לאשדוד כל 3 שבועות, זה אומר שאת מעבירה שיעורים בבית הלקוח?
אני אחרי לידה שניה, הגיניקולוג איבחן רקטוצלה בדרגה 2, האם זה משהו בר טיפול בשיטה? האם יש לך ניסיון בנושא?
כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
א.ר*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2006, 23:14

שיטת פאולה

שליחה על ידי א.ר* »

שלום,

אני פגועת חוט שדרה מאז 2002 ומתניידת בכסא גלגלים. אין לי שליטה על הסוגרים וניסיתי בעבר שיטת פאולה עם מורה בשם יעל אגמון למספר חודשים, אולם לא תרגלתי מספיק והפסקתי.
בימים אלה אני בשליש ראשון של הריון ראשון, ומעוניינת לחזור לתרגל עם מורה שיש לה/לו נסיון בעבודה עם נכים ונשים בהריון.
אני מעוניינת לחזק את שרירי הבטן המועטים שיש לי, לחזק את רצפת האגן, לעזור למערכת העיכול והשלפוחית שלי ולתרגל באופן כלכלי עבודה בכל הגוף.

אשמח להמלצה למורה עם נסיון רב באזור תל אביב, שגם מטפל/ת במרפאה נגישה לכסא גלגלים או שיכול/ה להגיע לביתי בדרום תל אביב.

המון תודה,
א.ר
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שלום
אשמח להמלצה למורה באשקלון
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

סמדר נבו
לא. ר. שלום.
בדרום תל אביב גרה מרגנית לוינסון, מורה מומלצת ומנוסה. אם לא תמצאי אותה ברשימת המורים שמופיעה באתר הרשמי של העמותה למורי שיטת פאולה בתחילת עמוד החיפוש "שיטת פאולה",סביר שהיא מופיעה בספר הטלפונים

בהצלחה
מתעניינת_בלימודים*
הצטרפות: 14 דצמבר 2016, 09:50

שיטת פאולה

שליחה על ידי מתעניינת_בלימודים* »

שלום לכולם
מעוניינת ללמוד שיטת פאולה
באתר כתוב על חלק מהמורות: מורה בכירה
ועל חלקן: מורה מדריכה
מה ההבדל ביניהן?
תודה מראש
אמא_נמרה*

שיטת פאולה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

מורה בכירה היא מורה שמכשירה מורות חדשות. אני לא יודעת מה זה
"מורה מדריכה". הכי טוב להתקשר למורה שאת רוצה ללמוד אצלה. אין הרבה כאלה ולשאול.

אני לדתי אצל קורין שבת ויולי מגנט.
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

למרות ההגדרות השונות המופיעות בתקנון העמותה רשימת המורות שרשאיות להסמיך (מוגדרות גם כבכירות וגם כמדריכות) ברורה ביותר. מהצפון לדרום: נועה אילת. קורין שבת. עתידה שפיגל. ראומה הרפז ואיה גולדהמר. ( מובן שיולי מגנט מוגדרת אף היא בינהן. למיטב ידיעתי אינה עובדת לאחרונה)
פלוני_אלמונית*

שיטת פאולה

שלום, האם ניתן לטפל בצניחת צוואר רחם בזמן הריון? בשלב התחלתי...
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

אישה שלא תרגלה את שיטת פאולה לפני ההריון מוטב שלא תתרגל בשלושת החודשים הראשונים להריון. שניים או שלושה תרגילים בלבד אפשריים אך ספק אם יוכלו לעזור לצניחת צואר הרחם.
בשליש השני של ההריון ניתן להתחיל לתרגל ולכן עקרונית ניתן לטפל בצניחת צואר הרחם.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

שיטת פאולה

שליחה על ידי מיכל* »

האם מישהו יכול להמליץ על מטפלת טובה בחיפה
אורן_85*
הצטרפות: 17 מרץ 2017, 22:16

שיטת פאולה

שליחה על ידי אורן_85* »

שלום לכולם,
שמי אורן ואני סובל מרפלוקס כרוני (אשר גורם לקושי בבליעה גם) קשה כבר זמן מה.לאחר נסיונות רבים וכושלים אני מעוניין לנסות את שיטת פאולה.
מישהו יכול להמליץ לי על מאמן בשיטה הנכון ביותר עבורי?
אני גר בתל אביב אך מוכן להגיע לכל נקודה בארץ..
בתודה רבה רבה מראש!
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

הי אורן
באזור תל אביב יש כמה מטפלות מנוסות,איני יודעת מהו ניסיונן עם ריפלוקס אך אפשר לבדוק: ראומה הרפז. מרגנית לוינסון. כוכבה ברכה. תוכל למצוא את מספרי הפלפונים באתר המורים המוסמכים המופיע בעמוד הראשון של גוגל כשמחפשים שיטת פאולה
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי שני_צו* »

שלום,
בשנה הקרובה אני עושה סטאז' בשיטת פאולה.
למי שמעוניינת בטיפול בשיטה במחיר סמלי בעיר רחובות
מוזמנת לברר עוד פרטים
שני צור 0508313532
י.א*
הצטרפות: 01 נובמבר 2014, 09:39

שיטת פאולה

שליחה על ידי י.א* »

אני מעוניינת לטפל בשיטת פאולה לבעיות פיסורה ומערכת עיכול , אבקש המלצה למדריכ/ה באזור רחובות
סמדר_נבו*

שיטת פאולה

שליחה על ידי סמדר_נבו* »

לי. א. שלום
אני מקבלת במושב בית עובד. אם את נוהגת זה מרחק 15 דקות מקסימום.
0544893772
שליחת תגובה

חזור אל “תרגולים מיטיבים”