שמירה על פרטיות

אנונימי

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אנונימי »

צ'יק צ'ק לא שומר כל מידע על המשתמשים ולא מנסה לנתח את דפוסי השימוש שלהם, אופיים והעדפותיהם, למעט הדברים הבאים:
  • כשמישהו מוסיף הערה או עורך דף, צ'יק צ'ק שומר את שם-העט שלו כדי לחסוך ממנו להקליד אותו שוב בפעמים הבאות. אפשר להחליט להשתמש בכל שם שהוא או להחליף שמות בכל עת, כך ששימוש בשם אינו מחייב חשיפה.
  • צ'יק צ'ק שומר רשימה של כל העמודים בהם ביקר המשתמש כולל המועד האחרון של כל ביקור, כדי שב-מה חדש המשתמש יוכל לבקש להסתיר את כל השינויים שקרו לפני כן, וכדי להציג נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר.
אנא כבדו את פרטיותם של משתמשים אחרים באתר ואל תחשפו פרטים אישיים עליהם ללא רשותם. כמו כן, שיקלו היטב את האפשרות להשתמש בשם עט השונה משמכם האמיתי, בעיקר אם ברצונכם להקטין את הסיכוי שיוכלו לקשר בין זהותכם הוירטואלית לזהותכם באמת.
אנונימי

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אנונימי »

צ'יק צ'ק לא שומר כל מידע על המשתמשים ולא מנסה לנתח את דפוסי השימוש שלהם, אופיים והעדפותיהם, למעט הדברים הבאים:
  • כשמישהו מוסיף הערה או עורך דף, צ'יק צ'ק שומר את שם-העט שלו כדי לחסוך ממנו להקליד אותו שוב בפעמים הבאות. אפשר להחליט להשתמש בכל שם שהוא או להחליף שמות בכל עת, כך ששימוש בשם אינו מחייב חשיפה.
  • צ'יק צ'ק שומר רשימה של כל העמודים בהם ביקר המשתמש כולל המועד האחרון של כל ביקור, כדי שב-מה חדש המשתמש יוכל לבקש להסתיר את כל השינויים שקרו לפני כן, וכדי להציג נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר.
אנא כבדו את פרטיותם של משתמשים אחרים באתר ואל תחשפו פרטים אישיים עליהם ללא רשותם. כמו כן, שיקלו היטב את האפשרות להשתמש בשם עט השונה משמכם האמיתי, בעיקר אם ברצונכם להקטין את הסיכוי שיוכלו לקשר בין זהותכם הוירטואלית לזהותכם באמת.
יעל_ג*
הצטרפות: 16 ינואר 2002, 14:55
דף אישי: הדף האישי של יעל_ג*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי יעל_ג* »

אני מכבדת ומבינה את הרצון בפרטיות, אבל שבוע בלבד לא גלשתי באתר והנה הפתעה - אינני מכירה כמעט אף אחד מהכותבים! ההכרות הוירטואלית עם דמויות מסוימות יצרה רצף בקריאת הכתוב באתר - ולפתע פתאום אותן דמויות הופכות לתרכיזי מיץ ומשקאות שונים (אגב כל הכבוד על היצירתיות בבחירת השמות) ואין לי שום מושג מי הוא מי ומי נגד מי. אין לי בעיה עם שמות בדויים הממשיכים בקריירת הכתיבה שלהם באתר באופן רציף, אך מי שכותב תחת שם אחד ולפתע משנה את שמו - יוצר, לפחות אצלי, תחושת בלבול אמיתית. שלא לדבר על הטונים שהתלהטו בשבוע בו נעדרתי...אי אפשר להשאיר אתכם רגע אחד לבד!
ק.*
הצטרפות: 23 ינואר 2003, 23:59

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי ק.* »

רציתי לשאול האם כותב קבוע באתר, כשהוא מחליט לכתוב הודעה אחת בעילום שם, אפשר לדעת מי זה?
אם לא כל אחד אז לפחות מקימי האתר יכולים לחטט איפהשהו ו"לדוג" מי זה?
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי יונת_שרון* »

עקרונית כן, מעשית אני נמנעת מלעשות את זה. ובתכנון אופציה למנוע ממני את האפשרות הזו.
ק.*
הצטרפות: 23 ינואר 2003, 23:59

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי ק.* »

יונת, כן את, או כל אחד?
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

עקרונית, כל מי שיש לו גישה לאזורים הפרטיים בשרת. כלומר, גם רני כשר וגם עובדי החברה שמארחת את האתר הזה. מעשית, הם לא יודעים באיזה קבצים לחפש מידע כזה וגם לא מכירים את המבנה שלהם.
איתי_שרון*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2001, 00:51
דף אישי: הדף האישי של איתי_שרון*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי איתי_שרון* »

סתם מתוך סקרנות - למה מידע כזה נשמר בעצם מראש?
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

בשביל מה חדש, סטטיסטיקות, ובעיקר שגיאות.
אנונימי

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אנונימי »

דף מערכת

• כשמישהו מוסיף הערה או עורך דף, צ'יק צ'ק שומר את כתובת ה-IP שלו, ואת המפתח צ'יק צ'ק האישי שלו. פרטים אלה נועדו לאפשר להנהלת האתר לזהות את המשתמש במקרה שהפר תנאי שימוש של האתר, ולתקן את הנזק שגרם.
אנא כבדו את פרטיותם של משתמשים אחרים באתר ואל תחשפו פרטים אישיים עליהם ללא רשותם.
דיון לגבי חשיפת פרטים אישיים של משתתפים ו/או קישור בין כינויים שונים של אותו משתתף (הועבר מהדף איפה כאן מדברים עם העורכים)

א (2008-01-20T18:31:35):
תראי את הדף אבדות ו אבדות, אותו הסיפור נכתב גם בדף סיפור ילדות, מה לעשות איתו?

טלי מא (2008-01-20T18:35:42):
אם כבר אנחנו פה, אז תראי את הדף אבדות ו אבדות, אותו הסיפור נכתב גם בדף סיפור ילדות, מה לעשות איתו?
אני חושבת שלבטח עומדת מאחוריו מישהי שכמהה לתשומת-לב שלא הצליחה לקבל בדף הראשון.
:-(

עורכת עם ערכים (2008-01-20T19:03:23):
אני חושבת שלבטח עומדת מאחוריו מישהי שכמהה לתשומת-לב שלא הצליחה לקבל בדף הראשון.
אכן. לדעתי היא פתחה כאן הרבה דפים. אני מנחשת ש-XXX היא YYY (פתחה כמה דפים נחמדים מאוד בשם זה) והחל מהיום גם LLL

פלוני אלמונית (2008-01-20T20:29:08):
אני מנחשת ש-XXXהיא YYY (פתחה כמה דפים נחמדים מאוד בשם זה) והחל מהיום גם LLL

זה לא נקרא פה אאוטינג?

קיזי הילדה הצוענייה (2008-01-20T21:12:57):
זה לא נקרא פה אאוטינג?
לא. משמעות המילה אאוטינג היא גילוי שמו האמיתי ו/או פרטים מזהים אחרים של גולש.

פלונית (2008-01-21T10:16:34):
אכן. לדעתי היא פתחה כאן הרבה דפים. אני מנחשת ש-XXX היא YYY (פתחה כמה דפים נחמדים מאוד בשם זה) והחל מהיום גם LLL.
לא XXX אלא XXHכמובן

עורכת עם ערכים (2008-01-21T11:24:44):
זה לא נקרא פה אאוטינג?
לא. משמעות המילה אאוטינג היא גילוי שמו האמיתי ו/או פרטים מזהים אחרים של גולש.

אני דווקא חושבת שזה כן יכול להיקרא אאוטינג. אבל אני עומדת מאחורי האאוטינג הזה (בהסתייגות אחת - לא XXXאלא XXHכמובן - וסליחה), א' כי זה רק ניחוש ולא ידיעה, ב' כי המטרה היא לעזור לאותה כותבת.

קרוטונית מהמרק הגדול (2008-01-21T11:37:31):
לא. משמעות המילה אאוטינג היא גילוי שמו האמיתי ו/או פרטים מזהים אחרים של גולש
המשמעות היא גם קישור בין ניקים שונים של אותו גולש, אם הוא לא מעוניין בכך.
למשל, לו מישהו היה כותב שסוסת פרא היא גם המערוך - לפני שהיא "הודתה" בכך, זה היה אאוטינג.

פלונית (2008-01-21T13:09:18):
המשמעות היא גם קישור בין ניקים שונים של אותו גולש, אם הוא לא מעוניין בכך.

כי המטרה היא לעזור לאותה כותבת

פטרנליזם. אאוטינג בשם הפטרנליזם?

עורכת עם ערכים (2008-01-21T13:19:47):
טוב, טעיתי. מה את רוצה? שאתנצל? סליחה. למחוק את מה שכתבתי? קדימה |Y|. רוצה לעשות לי אאוטינג בחזרה? לכי על זה. פשוט לא בא לי להתווכח. @}

פלונית (2008-01-21T13:28:50):
מה את רוצה?

זו שאלה מורכבת. אני מניחה שאני רוצה להגיד שגם עורכים טועים.

עורכת עם ערכים (2008-01-21T13:50:31):
וואללה |Y|

כמו כן, שיקלו היטב את האפשרות להשתמש בשם עט השונה משמכם האמיתי, בעיקר אם ברצונכם להקטין את הסיכוי שיוכלו לקשר בין זהותכם הוירטואלית לזהותכם באמת.
יעלה_א*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2004, 10:02

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי יעלה_א* »

האם אתם יודעים שבכל פעם שמחפשים חומר כלשהו באחד ממנועי החיפוש יש סבירות גבוהה להגיע לכל מיני דברים שנכתבו כאן באתר, לפעמים דברים מאד אישיים שאפילו אינם נכתבים בעילום שם? די בכך שמילת מפתח כלשהי מתאימה ומיד ספורי חיים שלמים נחשפים לעין כל.
חישבו על זה.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

ככה זה באינטרנט.
לא רוצה להחשף? אל תכתבי. תכתבי בשםבדוי. תכתבי מעט וכו' וכו'
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי בשמת_א* »

גילה, יעלה מנסה להפנות את תשומת לבם של אלה מאיתנו שכותבים בשמם, וגם חושפים פרטים אישיים מחייהם, למשמעות של זה. נדמה לי שלא לעצמה היא חוששת.
ש_מים_וארץ*
הצטרפות: 15 מרץ 2004, 18:11
דף אישי: הדף האישי של ש_מים_וארץ*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי ש_מים_וארץ* »

יעלה, אני למדתי שגם ב'גיגול' אין סתם מקריות. מי שמתגלגל לדף אקראי, לא סתם מתגלגל.
ובאינטרנט, כמו בחיים אם אתה מתנהל בצורה מכובדת וראויה אז סביר להניח שמה שיבוא לקראתך יהיה משהו דומה.
פרטית*
הצטרפות: 27 יולי 2005, 15:10

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פרטית* »

גיליתי שיש שני אנשים מהעולם הזה שבאופן כפייתי קוראים כל מה שאני כותבת ברחבי האינטרנט.אחת, חברה ללא כוונות זדון, והשני עם כוונות זדון. זה מבלבל ולא נעים. זה מעורר בי חלום על קהילה סגורה שלא כל אחד יכול לקרוא בה.
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי רועי_שרון* »

למה לא תשני שם כשאת עוברת אתר? ככה לא יוכלו לעקוב אחריך.
פרטית*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פרטית* »

פשוט מאד. יש אנשים קטנים, שאין להם חיים משלהם, שהכיף שלהם זה לנסות לחשוף לעיני כל חיים של אנשים אחרים. סתם דוגמא: נניח אתה חובב רקמה. קראתי באתר באופן ש רועי שרון חובב רקמה. יש לו ילד בשם משה, וילדה בשם חנה. הוא גר בכפר סבא, ואוסף פרפרים. אני אציץ בפורום רקמה בפורטלים גדולים. יש שם אחד שקוראים לו הפרפר הרוקם ובדיוק הוא קובע פגישה עם מישהו אחר בחנות רקמה בכפר סבא. אני מחברת את הנתונים ומסיקה מסקנות.
אם יש מקרים כמו לידה או יומולדת, זה בכלל מקל לחשוף במי מדובר.
קוראת באופן כפייתי על רועי בשני האתרים.
בינתיים כלום לא קרה, נכון?
אבל תאר לך שאני באחד האתרים חושפת עליך פרטים שהסקתי מהצלבת הנתונים?
נניח באחד האתרים כתבת שיש לך בחילות בוקר, ואני כותבת באתר השני שאתה בהריון. וכל זה הסקת מסקנות נמהרת כיוון שכנראה אתה לא, אחרי הכל. מרגיז, לא?
רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

אני לא יודע, כל מה שאני כותב באינטרנט נכתב מהנחה שכל מי שרוצה קורא הכל לא חשוב איפה זה נכתב. כלומר, שמבחינת הצלבת נתונים אין יתרון למי שמכיר אותי מאתר אחד לבין כאלה שפוגשים אותי במספר אתרים. זה אומר, לדוגמא, שאני לא חושף את שמות ילדי, את גילי, יום הולדתי, מקום הולדתי, שמות הורי, וכיו"ב. כשקרה שלא רציתי שזהותי באתר מסויים תקושר לזהות הפומבית שלי בשאר האינטרנט, המצאתי אישיות חדשה לגמרי: כתובת דואל חדשה, כתובת גיאוגרפית חדשה, גיל שונה, עיסוק שונה, וכמובן שם שונה. זה דורש קצת השקעת זמן, אבל זה שווה את ההשקעה.

בכל מקרה, אני מתייחס לזה כאל בעיה שלי, ולא כאל בעיה של מי שעשוי לרדוף אחרי. משתי סיבות:
  1. קל לי יותר לפתור את זה במגרש שלי מאשר במגרש שלו.
  2. אני מבין שזה חלק מחוקי המשחק של עולם האינטרנט. לקטר על זה זה כמו לקטר על זה שהשמש שוקעת.
פרטית*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פרטית* »

אני קיטרתי זה נכון, אבל זה דווקא הועיל לי כי נתת לי רעיונות.
אבל מה אתה עושה כאשר משתמש אחר שמכיר אותך חושף את הפרטים שאינך רוצה שיחשפו? האם כדאי לא להיפגש עם חברי פורום מסויים כדי שאף אחד מהם לא יחשוף בעתיד?
אגב, אתה לא חושב שזה רעיו טוב לעשות פורום חסום בסיסמא?נניח סיסמא שמקבל מי שמשלם על האתר או עם גיליון של העיתון
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

זה לא רק קיטורים, זה גם מיידע אחרים שצריך להיות זהירים. אולי זה באמת חלק מחוקי המשחק של האינטרנט, אבל לא כולנו חושבים שממש יש אנשים שרוצים להרע סתם כך, ועוד משקיעים בזה אנרגיה, עד שלא נתקלים בזה באמת.
פרטית*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פרטית* »

אני התפלאתי שיש אנשים שרוצים לחדור לפרטיותם של אחרים ולהרע. במיוחד שאני אדם פרטי, שלא מסוכסך עם אף אחת. פשוט באינטרנט יש כל מיני טיפוסים משונים. חוצמיזה, מהצלבת נתונים ותוך חיפוש, אפשר למצוא המון פרטים על האדם. דברים שאנחנו לא חושבים עליהם ושכחנו שאמרנו פעם.
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

מה אתה עושה כאשר משתמש אחר שמכיר אותך חושף את הפרטים שאינך רוצה שיחשפו?
כדאי לנסות לדבר איתו.
רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

אתה לא חושב שזה רעיו טוב לעשות פורום חסום בסיסמא?נניח סיסמא שמקבל מי שמשלם על האתר או עם גיליון של העיתון -- זה מחסום קטן מאד בפני מישהו שרוצה לעקוב אחרינו.
אלמונית_לשם_שינוי*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 13:07

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אלמונית_לשם_שינוי* »

אני הגעתי למסקנה שיש גםהרבה מאד אנשים שבכלל לא מודעים לצורך הזה בפרטיות.
למשל, מישהי שאני מכירה דרך האתר, מכירה אדם קרוב אלי. חשפה בפניו את שם המשתמש שלי, ומאז הוא קורא באופן קבוע דפים שלי. כמובן שמאז אני הרבה יותר נזהרת מה אני כותבת וכל מיני דברים שאני רוצה לשתף או להתייעץ לגביהם, חוזרים אליי בצורת ביקורת או הערות ו"למה אמרת ש..."

נכון שזו בעיה שלי, אולי שאלה היחסים שלי עם אנשים קרובים אלי. מצד שני, הייתי שמחה אם לא היו חושפים אותי בצורה כזו, בלי לשאול אם זה מתאים לי.
אני לא חושבת שאותה אחת עשתה את זה בכוונה לפגוע, אבל היא גם לא חשבה יותר מדי. אותו אדם מהחיים שלי ידע שאני גולשת, אפילו נפגש יחד איתי עם אנשים מהרשת ולא התעניין. ברגע שהפנו אותו ספציפית אלי ולבלוג שלי , זה פתאום נעשה מאד מעניין.
הבאתי את הדוגמה שלי לזה שאנשים לא תמיד מחפשים לעקוב, אבל אם זה מוגש להם על טס של כסף הם לא ימנעו.
שו_שו*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 13:26

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי שו_שו* »

לאלמונית לשם שינוי
מישהי שאני מכירה דרך האתר, מכירה אדם קרוב אלי. חשפה בפניו את שם המשתמש שלי, ומאז הוא קורא באופן קבוע דפים שלי.
מה את יכולה לעשות?
את יכולה להפסיק לכתוב תחת הכינוי שהיא מכירה. ייתכן שזה יהיה קשה, אם זה כינוי קבוע שאותו חברי הפורום ההוא מכירים. ואם את גם כותבת בלוג באותו כינוי. אבל זה החשבון שלך מה עדיף: להמשיך לכתוב באותו כינוי ובעצם כל הזמן לדעת שאותו אדם קרוב קורא כל מה שאת כותבת וגם אח"כ מעז לבוא אליך בטענות למה כתבת וכו'. או לשנות כינוי ובכך להפסיד משהו, אבל להרוויח את האנונימיות. הרי אם תמשיכי לכתוב באותו כינוי, ממילא את תצנזרי את עצמך ולא תרגישי חופשייה לכתוב כאוות נפשך.

דבר נוסף, למדת משהו על אותה מישהי שאת מכירה דרך האתר. ברור שיותר לא כדאי לספר לה על הכינוי החדש (אם תבחרי לכתוב בכינוי חדש).

ולפרטית
האם כדאי לא להיפגש עם חברי פורום מסויים כדי שאף אחד מהם לא יחשוף בעתיד?
נאמר שהכינוי שלך בפורום מסוים הוא רחל. זה השם שבו חברי הפורום מכירים אותך. איזו סיבה יש לך לגלות להם את שמך האמיתי כשאתם נפגשים במפגשי פורום? וזה נכון גם לגבי כינויים כגון צלחת ירוקה והתרווד המלוח :-) הייתי כבר בכמה מפגשי פורום ואנשים השתמשו בכינויים שלהם ולא חשפו את שמם האמיתי.

ומסכימה מאוד עם רועי שכתב
שאני לא חושף את שמות ילדי, את גילי, יום הולדתי, מקום הולדתי, שמות הורי, וכיו"ב. כשקרה שלא רציתי שזהותי באתר מסויים תקושר לזהות הפומבית שלי בשאר האינטרנט, המצאתי אישיות חדשה לגמרי: כתובת דואל חדשה, כתובת גיאוגרפית חדשה, גיל שונה, עיסוק שונה, וכמובן שם שונה. זה דורש קצת השקעת זמן, אבל זה שווה את ההשקעה
פרטית*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פרטית* »

איזו סיבה יש לך לגלות להם את שמך האמיתי כשאתם נפגשים במפגשי פורום
קל להגיד, אבל כשאתה בא עם הילדים שלך, קצת קשה להפוך לתרווד מלוח....... שלא לדבר על זה שתמיד יהיה מישהו שמכיר אותך ממקום אחר!

ובכלל, יש אנשים שממש רוצים להציק ולהזיק, יש כאלו שבתום לב עושים נזקים ויש את אפקט הבלון - שפיסת מידע לא חשובה מחייך מתנפחת למימדי ענק.
לאחרונה כמה חברי קהילה ערכו את עצמם החוצה מדפים רבים ואחרים שינו כינוי . זה לא אומר שיש אולי מקום להעמיק בנושא?
פלונית_משוטטת*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2005, 23:06

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פלונית_משוטטת* »

אני חדשה כאן (קוראת בעיון כבר כמה שבועות ומתפעלת כל פעם מחדש). רציתי לשאול: נניח שהייתי רוצה לפנות למישהו/מישהי באופן פרטי, איך ניתן לעשות את זה? באיזו דרך אנחנו יכולים/יכולות להחליף כתובות אימייל בלי שכל העולם ידע?
תודה מראש
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

את יכול לפתוח לך כתובת דואל ב-www.gmail.com או ספק אחר, ואז לבקש שישלחו לך דואל לשם.
שו_שו*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 13:26

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי שו_שו* »

_איזו סיבה יש לך לגלות להם את שמך האמיתי כשאתם נפגשים במפגשי פורום
קל להגיד, אבל כשאתה בא עם הילדים שלך, קצת קשה להפוך לתרווד מלוח_
אז קודם כל, כדאי לבחור כינוי של שם רגיל כמו למשל מיכל ולא תרווד מלוח או העופר המקפץ :-)
ואפשר לומר לילדים שבמפגש קוראים לך מיכל. הם הרי ממילא קוראים לך אימא.

ובעצם, אם הפרטיות כל כך חשובה לך ואת לא יכולה לנקוט בדרכי ביטחון כפי שהצעתי, אז אולי כדאי לך לשקול אם כדאי לך לבוא למפגשי פורום.
פלונית_משוטטת*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2005, 23:06

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פלונית_משוטטת* »

תודה על העצה, יונת :)
טליה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 19:11

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי טליה* »

עקרונית כן, מעשית אני נמנעת מלעשות את זה. ובתכנון אופציה למנוע ממני את האפשרות הזו.

האם זה עדיין נכון?
האם האופציה העתידית הזאת משנת 2003 כבר קיימת?
רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

האם האופציה העתידית הזאת משנת 2003 כבר קיימת?
לא. לא הגענו לממש אותה עדיין. זה עדיין ברשימה.

בכל מקרה, מתוך ששת האנשים שיש להם סיסמאות גישה לשרת, רק ליונת ולי יש את הידע הטכני המתאים בשביל לעשות סוג כזה של בדיקה. בכל שנות קיומו של האתר אני לא עשיתי את זה אף עם, ויונת עשתה את זה פעמיים או שלוש בשביל לאתר ספאמרים.

אני יודע שזה לא מרגיע כמו מניעת האפשרות לגמרי, אבל בעצם, גם אם היינו אומרים לך שמנענו את האפשרות הזו, מי ערב לך שלא השארנו לעצמנו איזה פתח אחורי? בקיצור, במידה שאת סומכת עלינו, איננו מבצעים בדיקות כאלה למטרות שאינן אכיפת ה-תנאי שימוש של האתר.
-*
הצטרפות: 29 אפריל 2003, 23:40
דף אישי: הדף האישי של -*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי -* »

שאלה: כשאני מחפשת במחשב שבעבודה משהו בגוגל ומקישה נאמר "באופן" אז מי שנכנס אחריי למחשב ומספיק שיקיש את האות ב כבר יופיע לו "באופן" ואז הוא רואה מה הקשתי לפניו. כיצד ניתן למנוע זאת?
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

אפשר למחוק את הקוקיז וגם את ההיסטורי וגם את הקבצים הזמניים
כלים---> אפשרויות אינטרנט---> ושם מוחקים את הקוקיז, את הקבצים הזמניים ואת ההיסטוריה
אם אצלך הוינדוז באנגלית אז זה tools--->internet options (כותבת מהזיכרון, אולי זה מעט שונה)

בהצלחה!
-*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי -* »

תודה ליאורה.
אבל איפה אני רושמת את זה.? סליחה על הבורות
ואיפה מוצאים את התפריט הזה כלים---> אפשרויות אינטרנט---> ??
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

בתפריט שבראש דף זה, למשל.
h*
הצטרפות: 08 יוני 2006, 02:58

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי h* »

התפריט הוא לא בראש הדף אלא בדפדפן. מעל שורת הכתובת יש לך תפריט:
קובץ, עריכה, תצוגה, מועדפים, כלים, עזרה
file, edit, view, favorites
(או bookmarks אם את גולשת בפיירפוקס),
help
אז תיכנסי שם לכלים tools
כלים---> אפשרויות אינטרנט---> ושם מוחקים את הקוקיז, את הקבצים הזמניים ואת ההיסטוריה
-*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי -* »

טוב ניקיתי היסטוריה לחצתי לאישור וזה עדיין ממשיך לצוץ כשרק אני כותבת אות אחת . מה לבצע הלאה?
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

ניקית קוקיז וקבצים זמניים?
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

האם הכוונה לסרגל של גוגל או לגוגל עצמו?
אם הכוונה לגוגל עצמו, הפתרון הוא כזה: נכנסים לגוגל, עומדים עם העכבר על המקום שבו כותבים את המילים לחיפוש. לוחצים עם העכבר השמאלי על החלון הקטן הזה ואז מתקבלים כל המילים שחיפשת. נכנסים עם העכבר למילה הראשונה, לוחצים על הדליט במקלדת ופשוט מוחקים אותה! וכך מוחקים את שאר המילים.

בהצלחה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לי אורה, אם את כבר פה אולי תוכלי לעזור גם לי: אני מנסה למחוק את מה שהיא מתארת אבל לא בגוגל אלא בתוך אתר באופן טבעי. שאם כתבתי בניק מסויים מהמחשב הזה, הבאים אחרי לא ידעו זאת. אם כתבתי בשם מרגלית אז מי שינסה אחרי לכתוב משהו באות מם שלא יקפוץ לו השם מרגלית. תודה מראש :-)
-*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי -* »

|יש| הצלחתי תודה רבה לי אורה.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

הצלחתי תודה רבה לי אורה.
גם אני! קבלי ביטול לשאלתי הקודמת. לקח לי זמן אבל סוף הצלחתי גם בתוך אתר באופן טבעי את נהדרת. תודה!
פלוני_אלמונית_אחרת*
הצטרפות: 14 אפריל 2006, 18:22

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_אחרת* »

לקח לי זמן אבל סוף הצלחתי גם בתוך אתר באופן טבעי את נהדרת. תודה!
איך עשית את זה?
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

בדיוק בדיוק בדיוק כמו שליאורה הסבירה: עומדים עם העכבר על המקום שבו כותבים את המילים לחיפוש. לוחצים עם העכבר השמאלי על החלון הקטן הזה ואז מתקבלים כל המילים שחיפשת. נכנסים עם העכבר למילה הראשונה, לוחצים על הדליט במקלדת ופשוט מוחקים אותה! וכך מוחקים את שאר המילים.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

רק במקום בתיבה של החיפוש עושים את זה בתיבה של הניק.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

אז נחכה לליאורה המושיעה
:-)
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

קודם כל, תודה לכולכם/ן על כל המחמאות. ממש כיף! תודה {@ {@ {@

אני מנסה למחוק את מה שהיא מתארת אבל לא בגוגל אלא בתוך אתר באופן טבעי. שאם כתבתי בניק מסויים מהמחשב הזה, הבאים אחרי לא ידעו זאת
כדי להגיע למצב שאם פותחים את באופן יהיה רשום פלוני אלמונית (כלומר שלא יופיע באופן לוטומטי הכינוי הקודם) - צריך פשוט למחוק את הקוקיז, ואז נמחקים כל הכינויים בכל הפורומים וגם בבאופן. כלומר, לא עושים זאת כמו בגוגל, אלא פשוט מוחקים את הקוקיז ואז המערכת של באופן לא תזהה את הכינוי הקודם שלכם/ן.

בהצלחה! {@
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

לי אורה, על האקספלורר שלי יש שורה של גוגל. שם אני לא מצליחה למחוק את הרשימה של האתרים שחיפשתי בעבר. כאן זה לא עובד עם סימון השורה בכחול ו-delete. יש דרך אחרת לעשות את זה ?

ב- tools--->internet options , על-יד האופציה למחיקת הcookies יש גם delete files, איזה קבצים נמחקים משם?
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

על האקספלורר שלי יש שורה של גוגל איפה בדיוק?

יש גם delete files, איזה קבצים נמחקים משם? קבצים זמניים.
נועה_מרום*
הצטרפות: 05 נובמבר 2006, 19:10
דף אישי: הדף האישי של נועה_מרום*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי נועה_מרום* »

שאלה: אם אני מוחקת דף שלם, האם הוא נשאר איפשהו בזכרון? האם ניתן להעלות אותו מתהום הנשיה? האם הוא עדיין יופיע בגוגל?
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אילה_א* »

כן אפשר לשחזר כל דף .
אני חושבת שהוא לא יופיע בגוגל
או אם את רוצה, את יכולה לשנות את שמך בו, ולא למחוק אותו כלל. הרי עבדת המון על הדף ההוא
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

"הועבר למטמון" של גוגל
אוי נכון! בדקתי עכשיו כמה שמות וביניהם של כאלה שיש להם סיבה טובה מאוד למחוק - הכל נמצא במטמון!
(ואולי כדאי למחוק את האבחנות האלה לאחר ש נועה מרום תקרא כדי לא להזיק לאלו שמחקו)
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

כפי שכתבתי: לפעמים לוקח לגוגל זמן לגלות שהם נמחקו
נועה_מרום*
הצטרפות: 05 נובמבר 2006, 19:10
דף אישי: הדף האישי של נועה_מרום*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי נועה_מרום* »

תודה, קראתי
רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

הוספנו היום את התבליט הבא:
  • כשמישהו מוסיף הערה או עורך דף, צ'יק צ'ק שומר את כתובת ה-IP שלו, ואת המפתח צ'יק צ'ק האישי שלו. פרטים אלה נועדו לאפשר להנהלת האתר לזהות את המשתמש במקרה שהפר תנאי שימוש של האתר, ולתקן את הנזק שגרם.
שימו לב שגם קודם לשינוי הזה היתה לנו יכולת טכנית לגלות את כתובת ה-IP, וממילא המפתח האישי היה נשמר ביחד עם שם העט, ואפילו השתמשנו במידע הזה כמה פעמים כאנשים הפרו את תנאי השימוש באופן קיצוני. כך שאין כאן חידוש בעצם זה שהמידע נשמר ומנוצל לצרכים אלה. אלא שתמיד זה דרש עבודה רבה מצידנו, ואילו עתה הוספנו מנגנון שמקל עלינו לשלוף את המידע הזה.

קיווינו שלא נזדקק לצעד הזה, אבל החמרת ההפרות בתקופה האחרונה מחייבת את זה.
with_passion*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של with_passion*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי with_passion* »

תגיד רועי - אני בטוח שאתה מודע לכמה מוכר המשפט "קיווינו שלא נזדקק לצעד הזה, אבל החמרת ההפרות בתקופה האחרונה מחייבת את זה" מכל מיני תקופות בהיסטוריה... לא פרטת על איזה הפרות אתה מדבר.. אבל אני מניח שאתה מתכוון למלחמות העריכה ב-3 החודשים האחרונים.. (או האם זה ההזמנה לאמירים שלא הייתה בככר השוק..?) רק היום שינית את תנאי השימוש כלומר - האם אתה מתכוון להחמרת ההפרות באופן רטרואקטיבי?
רועי_שרון*

שמירה על פרטיות

לא, הצעדים האלה אינם קשורים להזמנה לאמירים בכלל (אבל תודה על הרגישות). בתור חבר קהילה פעיל, יש לך חופש רחב יחסית לשים מודעות באתר. מחקתי את הדף כי ראיתי שהמודעה הועתקה כבר ל-ככר השוק, ואין סיבה שתהיה בשני מקומות באתר (וזה גם הצפה).

לגבי השינויים ב-תנאי שימוש וב-שמירה על פרטיות: מלחמות העריכה הן רק אחד מהדברים, אבל הדבר המשמעותי באמת היה שורה של התקפות של משתמשת שכל מה שהיא עושה באתר בשנה האחרונה זה קלקול אחר קלקול, ושאף ניסיון להדבר איתה לא צלח. הגענו למסקנה שבמקרה שלה אנחנו צריכים להשתמש בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותנו בשביל לוודא שהיא לא תחזור לכאן יותר לעולם. הצעד הראשון בזה היה הגשת תלונה רשמית למחלקת ה-Abuse של ספק האינטרנט שלה. בשלב הבא אנחנו נגיש בקשה לבית המשפט להוציא צו לחשיפת זהותה, ולאחר מכן נפעל מולה גם במישור הפלילי וגם בתביעה אישית במישור האזרחי. אם היא תמשיך להפר את הכללים, ולמעשה אפילו אם היא תמשיך להשתמש באתר לצרכים שאינם הפרה, היא תשלם על זה מחיר יקר.

השינוי בתנאי השימוש נועד לשפר את בהירות הכללים, על אף שלדעתנו גם קודם היה ברור שכל הדברים החדשים שנוספו שם היו אסורים גם קודם (תחת הכלל של אל תנצלו לרעה את האתר). ואילו השינוי בכללי השמירה על פרטיות נועד להקטין את הזמן שנדרש מאיתנו בטיפול בהפרות כאלה. עד כה זה דרש כמה שעות של עבודה, ואילו עכשיו זה עניין של פחות מדקה. זה ישפר את מהירות התגובה שלנו במקרה של הפרות.
עוד_שאלה_בבקשה*
הצטרפות: 29 אפריל 2008, 00:53

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי עוד_שאלה_בבקשה* »

צ'יק צ'ק שומר רשימה של כל העמודים בהם ביקר המשתמש כולל המועד האחרון של כל ביקור, כדי שב-מה חדש המשתמש יוכל לבקש להסתיר את כל השינויים שקרו לפני כן, וכדי להציג נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר.

בהם ביקר= בהם הוסיף הודעה?
או
ביקר= הקיש על שם הדף ונכנס לקרא.

אם אני נכנס 30 פעם ביום ל ככר השוק צ'יק צ'ק רושם לי את זה? :-0
<תיעוד אכזרי למתמכרים>
יונת_שרון*

שמירה על פרטיות

ביקור = צפיה, לא הוספה.

צ'יק צ'ק זוכר רק את הפעם האחרונה שנכנסת לדף, לא מעניין אותו כמה פעמים עשית את זה.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

שימו לב, גם אם אינכם כותבים בשם מלא אפשר לגלות עליכם פרטים רבים שאתם בעצמכם לא מנדבים. מספיק שאתם מתרועעים בבאופן עם משתתף שכותב בשמו המלא ובמקרה נמצא גם בפייסבוק. אפשר להגיע להרבה מאוד מידע אישי עליכם - שם מלא, תמונה, רשימת החברים שלכם.
לאחרונה עשיתי ניסוי (לא אפרט איך כדי לא לתת רעיונות) והקלות והמהירות של שליפת המידע הפחידה אותי. המסקנה היא שהחברים שכותבים כאן בשמם המלא בעצם חושפים בעקיפין את החברים שלהם - בלי לדעת ובלי כוונות רעות, אבל חושפים.
משהו שכדאי לדעת, לא? אותי זה מדאיג.
אחרת*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 15:58

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אחרת* »

ובמקרה נמצא גם בפייסבוק
אם גם אתם בפייסבוק, כן?
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

מספיק שאתם מתרועעים בבאופן עם משתתף שכותב בשמו המלא ובמקרה נמצא גם בפייסבוק. אפשר להגיע להרבה מאוד מידע אישי עליכם - שם מלא, תמונה, רשימת החברים שלכם.
תשובה:
אם גם אתם בפייסבוק, כן?
ואני מוסיפה:
  • קודם כל, גם את צריכה להיות בפייסבוק
  • גם את חשפת בפייסבוק את שמך האמיתי המלא, את תמונתך וכו' (זו לא חובה)
  • נאמר שיש משתתפת שכותבת כאן בשמה המלא והאמיתי והיא מופיעה גם בפייסבוק באותו שם. אז מה? לרוב המשתתפות בפייסבוק יש עשרות רבות של חברים/ות. אז איך אפשר לזהות שאחת מעשרות החברות היא דווקא מישהי שכותבת כאן בכינוי?
מה שכן, אם מישהי כותבת כאן בכינוי אבל חושפת הרבה מאוד פרטים אמיתיים על חייה ועל משפחתה, יהיה יותר קל לחשוף אותה. בייחוד אם היא כותבת אותם פרטים אישיים בפייסבוק תחת שמה האמיתי. אבל לא רק.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

כאמור, (לא אפרט איך כדי לא לתת רעיונות)
מבקשת גם למחוק אחר כך את הפרטים שנתת, ליאורה. מאותה סיבה.
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

מבחינתי ניתן למחוק את דבריי. רק רציתי להדגיש, שמה שכתבתי הפוך: כלומר, שזה שיש כאן כאלו שכותבות בשמן המלא והאמיתי וגם יש להן דף בפייסבוק בשמן המלא והאמיתי, לא בהכרח חושף את עשרות חברותיהן לפייסבוק. כלומר, לא בהכרח אפשר להסיק שאחת מהחברות לפייסבוק היא דווקא אחת מהכותבות כאן בכינוי.

ואם הכוונה למשפט האחרון שכתבתי, אז גם אותו אפשר למחוק. אבל לדעתי דווקא כדאי לזכור אותו ולפעול בהתאם...
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

נאמר שיש משתתפת שכותבת כאן בשמה המלא והאמיתי והיא מופיעה גם בפייסבוק באותו שם. אז מה? לרוב המשתתפות בפייסבוק יש עשרות רבות של חברים/ות. אז איך אפשר לזהות שאחת מעשרות החברות היא דווקא מישהי שכותבת כאן בכינוי?
על רגל אחת: מצליבים נתונים. הרי לא מדובר על קשר של אחד מול אחד, אלא על רשתות חברתיות שלמות שנחשפות דרך כמה אנשי מפתח. (סליחה על הניסוח שמזכיר את המלחמה הקרה, כן?)
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

לכי לפייסבוק ותראי רשימה אופיינית: עשרות ולפעמים עשרות רבות ולפעמים מאות חברות/ים ברשימה.
ולא בכל דף אישי כתובים פרטים אישיים רבים, ולא תמיד כתובים פרטים אישיים אמיתיים...
ובחלק ניכר מהמקרים אין תמונה או יש ציור כלשהו כלומר לא תמונה של האדם.
ולא תמיד מציינים מצב משפחתי נכון, מספר ילדים/ות נכון או בכלל מציינים וכו'.

אז לאור כל זאת, איך אפשר להצליב נתונים? כלומר, איך אפשר לדעת שרחל לוי מפייסבוק כותבת כאן בכינוי מרקדת בכרמים? :-)
אם מישהי מאוד רוצה לשמור על הפרטיות שלה, אז גם בפייסבוק היא לא חייבת לכתוב את כללל הפרטים האישיים שלה, וכדאי גם לא לכתוב אותם פרטים מדויקים שהיא כותבת כאן. בקיצור, אפשר לשמור על זהירות, וכשאין נתונים חוזרים בשני המקומות - לא ניתן להצליב נתונים.

וחוץ מזה, אם יש שמץ של סיכוי להיחשף דרך קשר בפייסבוק עם מישהי שכותבת שם וכאן בשמה המלא - הפתרון הוא לא להיות ברשימת החברות שלה בפייסבוק.
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

החלטתי לבדוק בעצמי ומשום שאין לי הרבה זמן, הקדשתי לכך רבע שעה. אולי זה לא מספיק או מייצג, אבל אלו ממצאיי:
  • חיפשתי בפייסבוק כמה מאלו שכותבות כאן בשם אמיתי מלא. חלק גדול לא מצאתי (הן כותבות את שמן באנגלית בתעתיק אחר מזה שניסיתי? אין להן דף בפייסבוק?)
  • בחלק מהמקרים מצאתי כמה דפים באותו שם והיה לי קשה להחליט מי מהדפים שייך לזאת שכותבת כאן
  • באחד מהמקרים נראה לי שהצלחתי לזהות מישהי שכותבת כאן בשמה האמיתי. התבוננתי ברשימת החברות/ים: המוני חברים וחברות. המונים. נראה לי שהצלחתי לזהות מישהי שכותבת כאן בשמה האמיתי אבל היא כותבת את שמה בפייסבוק בתעתיק מפתיע מאוד. לא הצלחתי בשום פנים לזהות משתתפות אחרות מהרשימה ולהצליב את שמן עם משתתפות שכותבות כאן בניק.
  • כנ"ל בדקתי את רשימת החברות/ים של מישהי שכותבת כאן בניק אבל אני יודעת את שמה האמיתי. כנ"ל: המוני שמות שלא הצלחתי לצרף לנשים שכותבות כאן בניק.
אז אמנם מדובר בבדיקה מאוד קצרה ולא מאוד מעמיקה, אבל אולי בכל זאת היא אומרת משהו. עלה על דעתי שגם עניין התעתיק (כלומר שבפייסבוק השמות כתובים באנגלית ולא בעברית) מקשה על הצלבת הנתונים.
מכל מקום, מי שבאמת דואגת, עצתי היא שלא תצטרף לרשימת החברות/ים של מישהי שכותבת כאן ובפייסבוק בשמה האמיתי. וגם כדאי שלא תפרסם יותר מדי פרטים אישיים על עצמה שם וכאן. וזו בכלל עצה טובה באינטרנט...
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

החלטתי לבדוק בעצמי ומשום שאין לי הרבה זמן, הקדשתי לכך רבע שעה. גם אני עשיתי בדיקה/ניסוי, וגם בקוצר זמן. בכוונה לא פירטתי. כדאי למחוק את הפירוט בקרוב, אחרי שאנשים יקראו את השורה התחתונה:
מכל מקום, מי שבאמת דואגת, עצתי היא שלא תצטרף לרשימת החברות/ים של מישהי שכותבת כאן ובפייסבוק בשמה האמיתי. וגם כדאי שלא תפרסם יותר מדי פרטים אישיים על עצמה שם וכאן. וזו בכלל עצה טובה באינטרנט...
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

אם נראה לך חלילה שמשהו שכתבתי יכול להזיק באיזו צורה - ממש אין לי שום בעיה שתמחקי או תערכי את זה.
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

פ"א, למה למחוק פרטים? לדעתי להיפך, צריך לתת כמה שיותר פרטים לגבי איך אפשר לעשות דברים כאלה, כדי שיהיה אפשר להתגונן ביעילות. הרי מי שרוצה למצוא מידע יעלה על השיטות הללו ללא קושי מיוחד. אלו לא שיטות נורא מסובכות או מפתיעות, ואני משוכנעת שאפשר גם למצוא לא מעט טיפים במקומות אחרים באינטרנט ל"ריגול" שכזה. אנחנו צריכים להתמקד כאן במי שלא חשב על זה אף פעם כי זה לא משהו שהוא או היא יעשו בעצמם.
תירס_חם*
הצטרפות: 24 ינואר 2005, 19:31

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי תירס_חם* »

לי אורה, יש לי גם שאלה מחשבית...
יש אפשרות שהדפים שאני נכנסת אליהם בבאופן ישארו ירוקים ולא יצבעו בכתום, כך שלא כל מי שנכנס אחרי לאתר יראה לאילו דפים נכנסתי?
(ואם לא יש פיתרון אחר לבעיה?)
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

תמחקי עוגיות מהמחשב.
|יד1|
תירס_חם*
הצטרפות: 24 ינואר 2005, 19:31

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי תירס_חם* »

D-:
ניסיתי וזה לא הצליח, אבל גיליתי שמחיקת ההיסטוריה עושה את זה.
תודה!
לי_אורה*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לי_אורה* »

אפשר במשולב: מחיקת כל הקוקיז ומחיקת כל ההיסטוריה.
בהצלחה :-)
תחושת_בטן*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2006, 21:24

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי תחושת_בטן* »

התלבטות:
פתחתי דף בשם קלקסן ולידת בית, שבו אני מספרת, בין היתר, על המטולוגית מקסימה שהוציאה אותי מקטגוריית הריון בסיכון. מאחר שמטרת הדף היא לעודד נשים נוספות ללמוד על הנושא לפני השימוש בתרופה, והיות שאני מאוד ממליצה על הרופאה הספציפית הזאת, אני מתלבטת אם לחשוף את שמה באתר. מה דעתכם? האם זה לגיטימי או שזאת תהיה הפרה של זכות הרופאה לפרטיות?
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

לדעתי האישית זה לגיטימי.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי בשמת_א* »

לדעתי האישית זה לגיטימי.

כל הרשת מלאה ברופאים שמפרסמים ומהללים את עצמם.
נראה לי פי אלף יותר אתי ומקסים להלל ולשבח רופאה כה מצויינת, מפיה של פציינטית.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

אני מסכימה עם בשמת. תמליצי.
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי טלי_מא* »

לדעתי המלצות זה סבבה.
השמצות זה לא.

בעצם, המלצות זה סבבה אלא אם הן עשויות לפגוע בפרנסה של מישהו.
האם היא עושה משהו שאינו אתי או שאינו מתיישב עם פרוטוקול הטיפול?
(לא קראתי את הדף)
המרפא_האחרון*
הצטרפות: 28 יולי 2011, 08:16

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי המרפא_האחרון* »

המבקש להיפתר מאגזמה ופטריות לתמיד בטיפול סבתא בשתי ימים רצופים כול פעם כחצי שעה ולאחר מכן נעלם כול החולי, עד איזה מחיר יהיו מוכנים לשלם מטופלים כולל הדרכה והמשך תחזוקה נכונה לחיים נכונים,
אני ממתין לתשובות
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

אני ממתין לתשובות
השאלה שלך לא ברורה, וגם לא מופנית למקום הנכון.
יש כמה דפים על פטריות. נסה לכתוב בדף המתאים (היעזר ב{{}}מפתח נושאים או בתיבת החיפוש - יש אחת בראש הדף ואחת בתחתיתו) ולנסח את השאלה בצורה ברורה.
תמר_אז*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 17:51
דף אישי: הדף האישי של תמר_אז*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי תמר_אז* »

כיצד אפשר למחוק הודעה שנכתבה (על-ידי)? כתבתי במקום מסוים באתר את שמי וכתובתי, ואינני חפצה שמידע זה יהיה גלוי בחיפוש בגוגל.
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי מישהי* »

פשוט לוחצים על כפתור "מחק" בצד שמאל של ההודעה.
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

היכן אני אמורה למצא את הקטע שלי? "גם לי אין אמא"? רב תודות למי שיתן רמז!
פלוני_אלמונית*

שמירה על פרטיות

נראה לי שאת מתכוונת לדף חדש בשם גם לי מתה אמא
אם תלחצי על גם לי מתה אמא תגיעי אליו
אני מציעה לך לכתוב בדף אבא שלי נפטר שכתבו בו אנשים שאיבדו את הוריהם.
אומ_איליי*
הצטרפות: 24 פברואר 2008, 22:20
דף אישי: הדף האישי של אומ_איליי*

שמירה על פרטיות

שליחה על ידי אומ_איליי* »

איך אפשר למחוק מידע שאני כתבתי בעבר?
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”