בגיל 40 ומשהוא פתאום התאהבתי

פתאום_מאוהב*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

שליחה על ידי פתאום_מאוהב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אלינור
את לא מפסיקה להפתיע !
לפני רגע רצית לקפוץ לאחר ,ועכשיו את מעיפה זיקוקין עם בעלך ...(שהאחר לא יתחיל לקנא)
שמח שיצא לך כל כך טוב!
מרשים איך כיוונת את כל מהלך היום לפאנץ של הערב, כל הכבוד !
סתם סקרנות, בעלך יודע שתיכננת ? או שמבחינתו סתם יצא בספונטי ?

א.א
מגיע לך קצת נחת אחרי שהתחלת לקלל פה בדף (-:.
האמת שלא נראה לי שכרגע את יוצאת מהקשר הזה , ואולי זה בסדר גם ככה .

אלינור
תודה על ההבנה , זה פתאום נראה בסדר להחליט שלא להחליט .
אני לא חסיד גדול של "הכל יהיה בסדר" , אני בדרך כלל בשליטה על החיים שלי , אני יודע מה אני רוצה , מה אני יכול , בהתאם לכך מציב מטרות ומשיג אותן.
הפעם מישהי נכנסה לי לחיים ואני כבר לא כל כך יודע מה אני רוצה , לאן נעלם הביטחון? ואיפה בכלל המטרה ...
פתאום_מאוהב*

עידכון
התעוררתי לפנות בוקר עם מליון מחשבות , בעיקר מטרידות/כואבות , לא הצלחתי להירדם .
אתמול התחיל רגיל , ישבנו בקפיטריה וקישקשנו יחד עם אחד העובדים נקרא לו ג' שבדרך כלל לי ולו יש המון נושאים משותפים ואנו חברים טובים , ל א' יש חיבה אליו וזה מעט מפריע לי- שוב מקנא .
במהלך היום א' עוברת למשרד שלו , והם יושבים לדבר , הופתעתי מכמה שזה מפריע לי , אני שומע אותה צוחקת וממש לא הצלחתי להתרכז.
בצהריים ג' הצטרף אלינו , ישבנו יחד ופתאום הרגשתי קצת כמו "גלגל חמישי" .. א' מדברת איתו בעיקר (כך זה נראה לי , ואולי זה בגלל שמדברים על נושא מסויים מהעבר שמשותף אליהם), צוחקת ומחייכת עם החיוך הכובש שלה .
והכי קשה , יש לה את המבט הזה בעניים שהרגשתי שהוא שמור רק בשבילי .
זה התגבר על כל הדברים הקטנים שבדרך כלל עושים לי טוב , כמו שבבוקר היא הביאה (מחיקה------------------)
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

פתאום מאוהב -
יש מישפט שאומר שמה שלא הולך קדימה הולך אחורה.
כנראה שהיא הולכת קדימה ואתה לא.
מאידך - השאלה אם אתה בעצמך יודע איזה קדימה אתה רוצה ואם אתה מוכן לקחת את הסיכונים של צעד כזה - והאם הוא משרת את המטרה הסופית שלך (ומהי בכלל?) . לפעםמים עדיף להמשיך לשבת על הגדר ולאכול קצת צפרדעים ולא לשחות בביצה מסוכנת.
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

שליחה על ידי א''ש* »

פתאום מאוהב
למרות שהסיטואציה שלך עם א' מאוד מפתה.. מסכימה עם פלוני אלמוני - עדיף להמשיך לשבת על הגדר ולאכול קצת צפרדעים
כמי שנמצאת עמוק מאוד בביצה המסוכנת , מאוד קשה לצאת ממנה כי היא טובענית ומורכבת.
פלוני_אלמוני*

ועוד משהו בעניני צפרדעים וביצות:
לא כל צפרדע שמנשקים בביצה הוא באמת נסיך או נסיכה....
אם_ואחות*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 21:24

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, אני ממש גאה בך!!
שמחה לשתף שאני ובעלי בסוג של ירח דבש. שינינו את התקשורת בבית ב180 מעלות. אם לפני שנה לא ראיתי שום סיכוי שנשאר יחד. היום אין לי בכלל ספקות בעניין. יודעת שיכולה להתאהב באחרים ולהסתובב מסוממת מהתאהבות, יודעת שיכולה לחוות סxx מטורף עם אחרים. אבל יודעת שאיזה נסיך שלא אמצא גם הוא יהפוך לצפרדע אחרי כמה שנים. מעדיפה להשאר עם בעלי שעשה שינוי עצום ואפילו שהבקשה לשינוי הגיעה ממני, עם אב ילדיי שמעריץ ואוהב אותי ובחיים (כנראה) לא היה פוזל לצדדים. אני יודעת שירח הדבש יסתיים והחיים הם עליות וירידות אבל נראה לי שנשרוד אותם יחד.
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור, דרך אגב ידיד שלי כשסיפרתי לו על האחר אמר לי: תהיי בטוחה שאת כנראה לא היחידה...
מי שהחליט שזה מה שמרגש אותו ואין לו בעיה מוסרית... לא בוחל בכלום...
לכן את כנראה צודקת שהוא לא מפסיק לנסות בכל הכוונים. חבל שלא הפנים בפעם הראשונה אחרי שכבר פרק משפחה אחת. כנראה יש לו יותר מדי כסף לשלם מזונות...
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

שליחה על ידי א.א* »

אם ואחות
שמחה לשמוע שטוב לך עם בעלך .מקווה בשביל שניכם שרק תחזקו את הקשר .בהצלחה !!
פתאום מאוהב .
שרגשות קנאה נכנסים ללקסיקון זה אומר שאתה עלית דרגה בקשר( בכל אופן מצידך ) או בעצם ירדת דרגה ...זה אומר שעכשו יהיה יותר קשה להתנתק כי כבר האגו משחק פה תפקיד(מחשבות מה הוא יותר טוב ממני? יותר מעניין אטרקטיבי ? ...)נראה לי שאתה "נעול" עליה ורק מחכה לשעת כושר ולעיתוי הנכון (בשביל שניכם ) לפרוץ את המחסום.. חס וחלילה אני לא באה ממקום בקורתי(שוב אציין מי אני שיעביר בקרת על משו פה) אבל בהרגשה שלי אתה כבר התבשלת מספיק ואתה כבר כתבת את התסריט ועכשו נשאר לך רק לסדר את התפאורה.
תשב עם עצמך לבד ותנסה לעשות סדר בראש תהיה שקוף ואמיתי עם עצמך עד כמה שניתן כי אם תכנס כבר ל"ביצה" לא יהיה לך קל לצאת כפי שציינו פה בדף.בהצלחה ואנחנו פה !!
אלינור יקרה שלי כואב לי לשמוע שהבן ז ..שלך מפלרטט עם אחרות .אני לא מבינה הוא לא מפחד שמשהי תתלונן עליו על הטרדה מינית?איזה מזל שלא בילית איתו שבוע שעבר אחרת היית הולכת לחנוק אותו היום .
בפתח עוד סופאש יאללה תנוחי ותעשי הרבה סקס עם בעלך לפחות זה מרגיע אותך ( יחסית)היית באורות בתחילת השבוע עצוב לי שאת מתבעסת בגלל האחר ..מתי את מסיימת עם הלימודים ? אולי תצאי קצת לחופש או לבילוי נחמד לשבור שגרה. חיבוקים ותעדכני מה קורה אהובה .
פתאום_מאוהב*

אם ואחות
איך עשית את זה ?? השינוי מדהים !
זה באמת מעניין אותי , את יכולה לפרט ?
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פתאום מאוהב, הגעתי מבושלת לאימון. ידעתי מה אני חייבת לשנות ועם הלווי של המאמנת והרצון שלי דברים השתנו. לא דיברתי עם בעלי על הדברים אבל לא אפשרתי לו להתנהל בדפוס הישן שלו ושיניתי במודע את הדפוסים שלי. בעלי יכל להתנגד לשינוי, בעצם "הפרתי" את החוזה הלא כתוב של היחסים שלנו. למזלינו הוא לא התנגד לשינוי אולי גם בגלל שלא בדיוק הבין מה קורה וזה לא הגיע ממקום שאתה חייב להשתנות אלא קרה עם הדינמיקה.
אני חושבת שלא מגיעים למקומות שכולנו הגענו סתם. תבדוק מה חסר לך בבית... ותשקיע שם...במקרה שלי כשהחלטתי לחתוך מהקשר פשוט ניתקתי קשר והזמן עושה את שלו, במקרה שלך זה מסובך כי אתם עובדים יחד.
פתאום_מאוהב*

אם ואחות
אם הבנתי נכון ( ואני מבין שלא ניתן לפרט יותר מידיי ) מה שקרה אצלך , שהבנת בדיוק מה חסר לך, שיתפת את המאמנת ,יחד איתה ועם עזרה של קצת מזל הצלחת לקבל שינוי לכיוון שאת שואפת אליו .
כל הכבוד !
אני צריך לשבת עם עצמי ולחשוב מה חסר בבית , יש משהו שיושב לי כבר הרבה זמן על הלב , אני רק לא מצליח לקשר את זה לעניין עם א' .

אלינור
תודה על ההיזדהות, הבוקר שוב מטוטלת הרגשות התחילה לשנות כיוון לצד שאני אוהב.

אני שמח שאיך שהוא חמקת התיסכול נוסף עם האחר ( החיסכון זמנית מעוקל ? )
כמו ש א.א כתבה אם היית מבלה איתו שבוע שעבר , כנראה שהתגובה שלך היום היתה יכולה לספק חומר לסרט אימה ...

א.א
כל מילה שכתבת מדוייקת להפליא! וכן 2 התסריטים כבר כתובים ....שעון החול מסתיים ואני לא בטוח שצריך להפוך אותו שוב .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור
אל תקני ככ מהר את זה שהוא רודף אחרי הבחורה הזאת .כבר ראיתי הרבה.. סטודנטיות שרדפו אחרי רופאים כמעט אנסו אותם עם העיניים וחיוך של אחד הרופאים התפרש להן שמחר הוא מציע לה נשואין.לא רק אצל הגברים שהז..עומד השכל בתחת וסליחה על הפנינים שיוצאות לי על הבוקר.
אבל....זה לא אומר שאת צריכה לקבל את ההתנהגות שלו .תתרחקי !! אם הייתי במקומך שאני רואה ככ הרבה שלילי באחר הייתי מנסה לחשב מסלול מחדש בכל הכח (לא אומרת שאת לא)
הדינמיקה של האחר ושלי במשך השנים הרבות היא אומנם לא תמיד לטעמי אבל אני יודעת בוודאות שלא הייתה לו משהי אחרת חוץ ממני ..דברנו כמה פעמים על הנושא וזה עוד משו שמאוד מושך אותי אליו היציבות הזאת .
פתאום מאוהב נקרעתי מצחוק שכתבתה על אלינור שזה היה חומר שיכול לספק סרט אימה !!
חחח אלינור מתה עלייך!!!!!
פלוני_אלמוני*

אלינור
אחרי שניתוח מדוקדק על שולחן הניתוחים העלה שהצפרדע היא רק צפרדע לא נותר אלא להניח לה לעולמים ...
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

חחח .
אלינור קודם תשלחי לפה את ההודעה שאת רוצה לשלוח ונעשה הצבעה האם כדאי לשלוח ומה ההשלכות שלה עלולות להיות.:) ..
פלוני_אלמוני*

אלינור יקרה
יש מקומות בעולם בהם נוהגים לאכול רגלי צפרדעים.
פשוט תדמייני שאת מכינה מרק כזה ומרוב גועל שופכת אותו לבית השימוש ומורידה את המים
זה יכול לעזור יותר ממשלוח הודעות.

בתיאבון
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור .
תפרטי קצת יותר מה רשמת.
על כל מקרה תתני לי את הכתובת שלו אתן לו איזה זבנג ישר לביצ...
ילדה_אבודה*

שליחה על ידי ילדה_אבודה* »

הכרנו
דיברנו,חלקנו,שיתפנו.
חלמנו,פינטזנו,תיעתענו.
התקרבנו,נצמדנו,התנשקנו.

התרגשנו...
התמכרנו..

נעלמת.ואז נפרדנו.
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

פלוני אלמוני
אתה מצחיק אותי עם התיאורים שלך - כל פעם קולע בול... (לפחות אתה הצלחת לגרום לי לחייך אחרי שהאחר עצבן אותי )...

אלינור
חייבת להגיד לך, את גדולה :-) :-)
פלוני_אלמוני*

אלינור - ההודעות מיותרות! ומה בכלל עוד יש לאהוב בו?! סיכמנו: צפרדע לביצה וגמרנו. מסכימה?
א"ש - כיף שגרמתי לחייך. ובכלל כדאי להפעיל הרבה הומור בעיקר במצבים האלה. זה עוזר וקצת מתבל את המרירות של בליעת צפרדעים.
שיהיה לכולם סופש מקסים עם נסיכים ונסיכות וללא צפרדעים.
ולמי שעדיין בביצה
שהשחייה לפחות תהיה מהנה!
פתאום_מאוהב*

סתם יום מעצבן ...
אני אפילו לא יודע למה , ברחתי מהעבודה 20 דקות אחרי ש א' יצאה .

הגעתי הביתה , ונח על הספה
אלינור
תודה ! גרמת לי לצחוק בקול עם ה"קדם וסתית " קצת שיפר לי את מצב הרוח
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פלוני אלמוני.
אם ההגיון היה עובד אצל רובנו פה אז לא היינו פה .
אני בכל אופן .לא אומרת שהכל מושלם בבית אבל לרוב החיים מלאים ומאושרים אם הגיון היה גובר לא הייתי בסיטואציה הזאת 18 שנה .
אני לא רוצה להרפות מהאחר נקודה!!!בתוך תוכי לא רוצה לוותר עליו ויודעת שאם זה יתגלה אני יאלץ לוותר על הכל .הגיוני?? ממש לא .
ואני בחורה חכמה שגם יודעת לתת עצות אינטואיציות טובות ..אז מה?
בזמן האחרון אני חושבת על זה שעם האחר גם יש לי יציבות ומזל שהוא לא עושה עיניין מהעליות וירידות שלי ..אני מניחה שאם הוא לא היה מאוזן עם 2 רגליים על הקרקע הקשר לא היה נמשך ככ הרבה זמן .זה לפחות החצי כוס המלאה ..על כל מקרה אוהבת אותו ומעריכה אותו כאדם מאוד!!
אלינור את אחת ויחידה חולה עלייך !! על כל מקרה שכל העניינים שלך יסתדרו וכבר לא תצטרכי את הדף תשלחי הודעות מידי פעם שנצחק :)
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
שמחה מאודדד שמסתדר לך .איך הם אומנים בלהחזיר אותנו !!
שיהיה לכולם שבת שלום .
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

אלינור מאוד שמחה ששתפת במצבך. אני ממש. מרגישה שהמשכתי הלאה. טוב לי עם בעלי ולא מעונינת לעשות שום דבר שיהרוס את זה. חלפה לי מחשבה שבקרוב יש לו ארוע חשוב ואאחל לו מזל טוב ידידותי. מבינה שאסור לי להיות איתו בשום קשר לא ידידותי ולא שום דבר אחר. משם זה רק יתדרדר שוב...
שבוע טוב לכולם.
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

אלינור
מבינה אותך, קשר שקשה לשחרר.
היום ניסיתי לעשות את זה ולא הצלחתי... (כתבתי בדף השני).
הבנתי שאני עדין לא מוכנה נפשית לשחרר אותו למרות הקושי.
פתאום_מאוהב*

אלינור
ממש מרגישים מהטקסט שלך כמה את רגועה .
יכול להיות שהצלחת לחנך אותו קצת לפי איך שאת רוצה אותו ?
פתאום_מאוהב*

ילדה אבודה
רשמת כמה מילים יפות ונעלמת גם את ....
לא תספרי קצת ?
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
שמחה בשבילך שהגעת לרגיעה
כתבת לא יודעת מה אני רוצה ואם בכלל..
גם אצלי זה ככה ברגע שאני מקבלת את החיזוק שצריך ורוצה ונמשך אז אני בהתחלה מתרגשת שמחה ואחרי המפגש בהיי של יומיים שלושה ואחכ שואלת את עצמי את באמת צריכה את זה? את באמת רוצה את זה ? או שזה הפחד שהוא יעלם בלי שוב או אגו שיפגע (מאוד מחמיא שהוא עדיין חושק בי)..ואחכ יש עצבים עצבות תסכול שלא יוצר קשר ונעלם ואז אני מנסה "לישר " אותו וכועסת (בעדינות) והוא בעדינות ואמפטיה ומילים מדויקות מחזיר אותי אליו ..ככה זה כבר שנים .אבל מתקשה לראות אותי בלעדיו הוא ממלא לי איזה צורך איזה פינה בלב שאז אני מרגישה שלווה רגועה ושמחה .
פתאום מאוהב מה קורה? מה עם א' עוזבת? אם כן מתי? .
א"ש מה קורה? הסתדרו הדברים ?
מאוהבת נעלמה ואם ואחות בהמשך תעשה לנו סדנא על זוגיות..יום טוב
פתאום_מאוהב*

עידכון
בסופ"ש התגעגעתי מאוד ל א' , כל רגע חושב עליה.
בשבת הייתי עם חברים , ומצב הרוח הישתפר , גם אם כל הזמן חושב עליה, נפלה עלי רגיעה כזאת שהגעתי לנקודה שאני יכול לפתוח הכל עם א' עם המון ביטחון , גם אם בתסריט הרע היא לא מרגישה כמוני , אני כבר די שלם , ואם היא כן מרגישה כמוני אז התסריט הטוב יוקרן .

כבר דיברתי על התסריטים המוכנים (הדימויים באדיבות א.א) ,
ישבתי באוטו לכתוב לה , רציתי לראות את זה כתוב , עוד לפני שאני פותח את הלב וזה יצא בדיוק כמו שרציתי .
הכתוב עבר לי בראש , משפט אחרי משפט , כמו שיר התנגן שוב ושוב עד שהגעתי הביתה , הנייר עבר לתא הסודי .

קבעתי לעצמי לדבר על מה אני מרגיש היום או מחר , לפי ההתנהלות במהלך היום .

אני יושב פה במשרד , א' הלכה .
חזרנו מהצהריים , שוב התעקבנו , היתה שיחה ארוכה .

לא אלאה אותכם בפרטים , אבל היו פיטורים אצלנו במשרד ...(מחיקה------------------)זה היה מאוד פוגע .
היה בכי , היו המון דמעות , היו חיבוקים והיא הלכה הביתה , לא יודע מתי נתראה .
עצוב לי מאוד , על א' בעיקר וגם עלינו , הרבה טישו הולך פה ...

אחר כך היא התקשרה , דיברנו ארוכות , ניסיתי לנחם, אבל אני יודע כמה זה כואב .
אז את הלב נפתח בפעם אחרת וננסה בנתיים לחזק .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
קבל חיבוק ותמסור ל א' גם ממש לא פשוט .
בהצלחה לשניכם
פתאום_מאוהב*

א.א
תודה על התמיכה .

אלינור
כן המצב לא פשוט עבורה , יש עוד כמה סיבות שאיכשהו הצטברו כולן לאותה נקודת זמן כדי לעשות את זה מאוד מאוד קשה.
לי ולכן די ברור שאותי היא כנראה לא מאבדת כל כך מהר , מה שכן יהיה קשה יותר להיפגש .
הזמן המשותף שלנו(מחיקה------------------). לפעמים אני מרגיש שאני מבלה איתה הרבה יותר מאשר עם אישתי .
זה כבר מרגיש לי ריקנות גדולה .

אלינור , לגבייך :

אני חושש שדעתי טיפה תאכזב אותך .
את חוזרת להתאהב בו ( לא שהפסקת מתי שהוא ) ובגלל הפידבק החיובי שהאחר מספק לאחרונה , את גם מרגישה טוב עם עצמך .
קשה לי לראות איך את מפחיתה מהחשיבות
של האחר , לדעתי (ואני מקווה שאני טועה )יהיו נראה לי שאת בכיוון של קשר מאוד אמוציונלי .
ילדה_אבודה*

פתאום מאוהב,
היי...אני תמיד כאן. קוראת... בוחנת.מאוד אוהבת את האופן בו אתה כותב על החויות שלך.
מאוד הזדהיתי עם פרטי הסיפור שלך.. גם אני בקשר מאוד אינטימי עם המון שיחות נפש, נשואה+ לבעל מקסים. מעולם לא הסתכלתי על אחרים... עד ש..כן זה פשוט קורה יום בהיר אחד.
אז אחרי שנה של קשר קרוב אך נטול סקס בשארית כוחותיי..:-) החלטתי לחתוך.
לא יכולתי כבר לשאת את הציפיה...את הכאב שבאכזבה .. את היסורי מצפון כלפי משפחתי..
אבל ברגע שכתבתי לו שדרכינו נפרדות מיד כבר רציתי אותו בחזרה.
מתגעגעת ובעיקר מבולבלת...יודעת שהקשר הזה אסור מהשורש.. מתחילה לחשוב שגם אני מאוהבת.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

ילדה אבודה .
זה כ"כ מוכר שכתבת שדרככם נפרדות ומיד רצית אותו חזרה .זה אומר שיש עוד הרבה עבודה עד שהניתוק יהיה אמיתי (אם בכלל).בהצלחה .
אלינור אני בתקופה רגועה קבעתי לו עובדה שנפגש ב7.7 אז עד אז נראה לי אני אחזיק מעמד בלי לשגע אותו ובאמת אני עסוקה בטירוףףף אז אין בי את הדחף להתקשר ..יודעת שגם הוא חושב עליי וגם עסוק מאוד
פתאום מאוהב
תעדכן מה קורה מחר מחכה לשמוע .
פתאום_מאוהב*

אלינור
דווקא ההסבר שלך דיי ברור , ובמידה מסויימת מאוד הגיוני . התהליך שאת מנסה להוביל דורש ממך איפוק , מקווה שתצליחי !

לעניין א'
אל דאגה , ברור שאם יתאפשר מצידה, אני אפגש איתה לצהריים.

הרגשת הריקנות נובעת בעיקר מהמהירות שבה קורים הדברים , (מחיקה------------------), להתכונן נפשית , לא יודע אם זה היה באמת משנה את התמונה .
תוך 24 שעות הכל נגמר , עכשיו כבר לא נתראה יום יום ,השעה של הצהריים יחד תשאר זיכרון יפה לתקופה מדהימה , חצי שעה של בוקר בקפיטריה תחזור לחצי שעת עבודה והיא כבר לא תיהיה לידי מעבר לקיר שאוכל בכל רגע לקפוץ אליה לקשקש קצת ולהמתיק את הרגע, בבוקר היא לא תכנס אלי למשרד עם החיוך המדהים שלה לספר את חויות אתמול , אני לא יודע מתי נתראה שוב ואם בכלל ....
אני באמת לא זוכר מתי ירדו לי דמעות , מזל שכולם ישנים בבית עכשיו .

אוף ,כל כך כואב לי , ידעתי שזה יגיע , אבל לא חשבתי שזה יהיה כל כך מהר , כל כך חד , ושזה כל כך יכאב לי .
ואיך שהוא עם כל הכאב הזה , אני לא מצטער ולו לרגע על שהתאהבתי ככה , מרגיש שזכיתי , כואב אבל זכיתי .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
מנסיון שלי שאני סופר רגישה שהאחר שלי נסע להתמחות לחו"ל לשנתיים זה היה שבועיים אחרי שאמא שלי נפטרה חברת נפש שלי (היינו כבר ביחד 4 שנים )אני לא צריכה להסביר את הכאב והקושי שאפפו אותי פתאום בבום הסתיימה תקופה של אהבה מצד אמא שלי ומצד האחר פשוט נפער בור!!! ואני לא משווה חס וחלילה את החוסר של אמא שלי לחוסר של האחר .
רוצה לעודד זה תקופה מורכבת אבל מתאוששים .לומדים לחיות ולהמשיך להנות ממה שיש לנו ויש לנו המון!!!!! קצת/הרבה דמעות דווקא משחררות אז תרשה לעצמך לבכות (אמרתי לך שאתה מהמם:)) עכשו הילדים יוצאים לחופשת הקיץ תשקיע בהם הם יחזירו לך באותה מטבע ויותר וגם זאת תקופה שאתה צריך לפרגן לעצמך תעשה כל שבוע אפילו כל יום משו קטן למען עצמך שיעלה לך חיוך .אחרי ההלם הראשוני תתאושש ותקבל את המציאות החדשה בשיויון נפש.
זה קרה לי ככ הרבה פעמים עם האחר פשוט נכנסתי לפניקה איך אראה אותו שוב האותה תדירות איך אתרגל לשינוי(בעבר עבדנו יחד באותו בי"ח נפגשנו 3 פעמים בשבוע אחכ עזב לשנתיים אחרי זה עבר דירה אחכ קצת התקרב באיזור מגורים ושוב התרחק ובכל שלב היתי בפניקה ומשבר אבל זה עובר!!! ) חיבוקים ושיהיה יום טוב לכולם
פתאום_מאוהב*

א.א
הכאב שלי נראה זניח לעומת מה שאת עברת .
תודה על החיזוקים ! , תודה גם לך אלינור .

עידכון
אז אם כבר כואב אז שיהיה הכי כואב ....
א' הגיע הבוקר למשרד קצת דיברנו , היא במצב רוח יותר טוב. יצאנו לאכול עם כמה חברים מהעבודה - בכל זאת פעם אחרונה שלה במשרד . היתה אווירה מאוד נעימה , של דרך חדשה. , אפילו צחקנו על (מחיקה------------------).

חזרנו למשרד , א' אספה את הדברים שלה ויצאה הביתה , (עריכה------------------)בחוץ החלטתי לפתוח את הלב , די בעדינות .
אמרתי לה (מחיקה------------------) , כבר לפי המבט שלה הבנתי שזה לא הדדי . וזה לא איחר לבוא... עצבות על הפנים שלה ,(מחיקה------------------) , היא כל כך מאוכזבת , ואז אמרה בשקט , כנראה שבאמת אין דבר כזה קשר אפלטוני.
אמרתי לה כמה מיוחדת היא , שסוף סוף היה לי מישהו לדבר איתו שיחות מעניינות , מיוחדות , אינטימיות , והיא אישרה שהיא מאוד נהנתה גם .
אמרתי לה שזאת היתה התקופה הכי מדהימה שהיתה לי בעבודה .
אחר כך היא אמרה שהיא מצטערת , עניתי לה שאין לה על מה להצטער , (מחיקה------------------)אף אחד לא אשם בזה .

ושוב פעם המבט המאוכזב הזה שלה , קורע אותי , שוב מסננת (מחיקה------------------) ואז "זה כבר לא (מחיקה------------------)" .
חיבוק ונשיקה על הלחי ונפרדנו , לא הסתכלתי לאחור .

עכשיו אני כבר חצי שעה בשירותים כי לא רוצה שיראו את העיניים הדומעות .
כתבתי לה :
(עריכה------------------
הורדתי את הציטוט אבל רוח הדברים - שאני מצטער על איך שזה נגמר ...)

(----------סוף עריכה)

היא ענתה :
(עריכה------------------
הורדתי את הציטוט אבל רוח הדברים - שנדבר אחר כך ...)

(----------סוף עריכה)

כן זה כואב , לחשוב שכל מה שסופר פה היה רק אצלי בראש , העובדות הן אותן עובדות -רק הפרשנות לא בכיוון בכלל.

מרגיש דיי מטופש אבל עדיין מאוהב .
יאללה , שיגמרו כבר הדמעות ,אני לא מצליח לצאת מפה .
פלונית_אחת*
הצטרפות: 06 נובמבר 2003, 17:03

שליחה על ידי פלונית_אחת* »

פשוט מאוהב. אני משתתפת בצערך. אך מוכרחה לומר לך שזה הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לך. עקבתי אחרי הסיפור. וסוף כזה טוב אפילו לא לקחתי בחשבון. ואני נושמת לרווחה. בקרוב תתגבר ותסכים איתי.
פתאום_מאוהב*

תודה אלינור על התמיכה - זה עוזר לי .

אני חושב שעכשיו הבנתי למה היא היתה כל כך מאוכזבת .
היא באמת האמינה שזה אפלטוני , כל כך בלב שלם שיכלה לפתוח הכל , היא נתנה בי אימון רב . ועכשיו האכזבה , כאילו הולכתי אותה שולל .
איך אני אומר לה שכל מה שדיברנו , כל השיחות , התיעצויות, האמון היו אמיתות, בלי שום רבב .

עכשיו אני מרגיש שאם במישהו בגדתי זה בה .
פתאום_מאוהב*

אלינור , מרוב עיסוק בענייני , שכחתי לשאול לשלומך - מה קרה היום ?
פתאום_מאוהב*

פלונית , אני כמעט מסכים איתך .
ההתפתחות האחרונה ( האכזבה של א') לא היתה חלק מהתסריטים והשאירה לי טעם מאוד מאוד חמוץ .
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

פתאום מאוהב
כואב לי בשבילך.
תמיד קשה לשמוע שצד אחד פחות מעוניין.
נכון, זה מבאס ובטח לא ציפית לתגובה כזאת, אבל מטופש אתה לא.
שולחת לך חיבוק (())
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פתאום מאוהב חיבוק גדול. בסך הכל סה נשמע לי כמו סוף לא רע לסיפור הזה... לא הייתי רוצה להכנס למשהו שאתה אחר כך לא תדע איך לצאת ממנו. לטעמי היא לא כזו תמימה ויופי עשתה לך טיזינג ואחר כך מתממת איך זה עשה לך את זה. לא אהבתי..
ילדה_אבודה*

מסכימה עם אם ואחות, נשים אינן טיפשות. הן מודעות היטב לכוח משיכה שהן יוצרות סביבן.
קיבלת מתנה..תסתכל על זה כך.
תוכל לשוב לאהבה האמיתית שלך- לאשתך האהובה ולשמוח שניצלת מבגידה מיותרת והרסנית.
בהצלחה... קבל חיבוק.
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
וואו זה היה דרמתי.
אני לא חושבת שא' עשתה טיזינג אבל אני בהחלט חושבת שהיא לא הייתה לגמרי תמימה פה בספור זה לא היה יום ולא יומיים והיא יזמה מפגשים ורצתה לצאת איתך ועם אשתך..ושיתפה הרבה יותר מסתם אחת שרוצה ידיד ..
פתאום מאוהב
אני לא מסכימה שתכעס על עצמך!!!!
אמרת לה שאתה קצת כועס על עצמך ומצטער אם נפגעה .אתה לא נפגעת? אין לה שום צד בעיניין? אתה לא קצת כועס עליה?
כתבת (מחיקה------------------) (יותר מהמם מזה אין!!!)ולעומת זאת קרירות בתשובתה (מחיקה------------------)
סה"כ עברתם תקופה לא קצרה של שיתוף וחיבה אמיתית. היה אפשר להתנסח אחרת ולהיות יותר אמפטיים לצד השני ששום דבר רע הוא לא עשה הוא פשוט היה כנה ואמיתי!!!
פתאום מאוהב כתבת בעבר שאתה רוצה ללכת לטיפול לבד .אני חושבת שזה הזמן הכי טוב לעשות משו למען עצמך .תנשום עמוק ותזדקף אתה יכול להיות גאה בעצמך .
ואני יכולה להגיד לך שעכשו אשתך היא זאת שתמצא אצלה נחמה ומזלך שיש לך בית שכייף לחזור אליו.וזה שא רחוקה ממך זה לטובתך!!
חיבוקים ותתעודד תהיה שמח .אולי תעשה משו שונה וכייפי בסופאש עם המשפחה או רק אתה ואשתך להעלות את המורל .
זה כואב מאוד!! אבל זה ישתפר .
תישן טוב ותעדכן
פתאום_מאוהב*

תודה לכולכם .
פשוט קשה לי מאוד מאוד עכשיו
אני אעדכן אחר כך
פתאום_מאוהב*

ברשותכם , התיעצות קצרה .

בהודעה שרשמתי לה , אחריי שהיא ציינה שנדבר בטלפון ,
הטלפון לא הגיע ...
אני מאוד מאוד רוצה לדבר איתה לגבי איך הדברים התגלגלו נראו מהצד שלי .
רשמתי לעצמי בבוקר איך אני רוצה לנהל את השיחה , כנראה השיחה האחרונה .
למרות שבפנים , היתי שמח שישאר פתח צר , לתקשורת בעתיד - לא חשבתי שהדלת תיסגר בטריקה שתהדהד כל כך חזק .
להתקשר?
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
לדעתי תישן על זה קצת ותחילת שבוע הבא תיצור קשר במידה והיא לא יצרה ..
בהצלחה
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב,
אל תתקשר כרגע לדעתי...היא גם צריכה לחשוב על הדברים ...
תן לה לעכל ולחשוב מה הלאה עם החברות ביניכם...
אני יודעת שקשה לך להתאפק והראש חושב רק על זה...עדיין, תנסה כי כל זמן אחר יהיה יותר טוב מעכשיו....
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

פתאום מאוהב - באמת נישמע קשה ועצוב ומותר לך להרגיש כפי שאתה מרגיש ולהוציא את זה החוצה לפני שיכרסם אותך מבפנים.
וזאת גם אם בשורה התחתונה - נכון שעדיף שלא מימשתם - כי הדברים האלה לא ניגמרים בטוב בדרך כלל - תמיד קשה לשמוע שלא אוהבים אותנו ורוצים ולהרגיש שבכלל טעינו בסיטואציה.
מסכימה עם העצות שנתנו לך לגבי ההמתנה עם הפנייה אליה. אתה לא רוצה להישמע אובססיבי וגם היא צריכה לעכל.
וקח בחשבון ששיחת הבהרה יכולה רק להכאיב במיוחד כשכבר ברור לך שהיא לא מרגישה כמוך. אז על מה תסוב השיחה - האשמות שאלות התחננות - זה לא כדאי.
יש שיר של דני סנדרסון - שאומר בשורה התחתונה - אמרת שדי - אז יאללה בי. לא אל תעשי לו סצנות . לא זה לא כדאי. אם זה גמור אמרי לבחור - יאללה ביי.
אז אולי תישארו ידידים - מסופקני - זה תמיד מכאיב כשהצדדים לא מרגישים אותו הדבר.
קח את הזמן תתעצב וחבק את אשתך ותעריך את מה שיש לך בבית. לא לכולם יש גם את זה...
פתאום_מאוהב*

תודה לכן , מתאפק בנתיים .

שלא כמוך אלינור השובבה (-:
שמח שנהנת
פלונית_אחת*

תקשיב. שניכם נהנתם מהקשר ומהתקופה שביל תם יחד. אך כל אחד מסיבה אחרת. אשה יודעת טוב מאוד כשהיא מושכת גבר ועצם זה שזה לא מתפתח זה קשה לגבר אך נותן סיפוק לאשה. הייתי במקום הזה של קשר עם בחור שמאוהב בי אך אני לא בו. ומאוד נהניתי מחברתו. כי הוא גרם לי לבטחון עצמי וקלילות כזו... כי לא רציתי ממנו כלום רק להנות מההשקעה שלו בי. (תמיד שילם עלי, הקשיב לי, העריך אותי) וכשהוא רמז שיש לו רגש אלי (כאילו שלא ידעתי...) אז התבאסתי לאכזב אותו. כי לא רציתי לפתח את הקשר ליותר מזה. ומצד שני לא רציתי שזה יגמר. זה נשמע כמו מה שהבחורה שלך הרגישה.
פלונית_אחת*

יש נטיה להתאהב במישהי שבתוכך אתה יודע שהיא לא תהיה שלך. זה ידוע. המלצה שלי; שמור על כבודך וכבוד משפחתך ושחרר אותה. היא לא תמימה ומתוקה כמו שנדמה לך. תעבור תקופה קשה של גמילה וזה יעבור.
פתאום_מאוהב*

ברחתי מהעבודה - לא מצליח לעבוד, והדמעות.. נמאס לי להסתיר .
יש לי רגעים של ממש קשה לנשום , ממתין שתעבור הסערה , המטולטלת ההיא עפה חזק כלכך , החוט שמחזיר אותה לצד השני נקרע , והיא תקועה בצד , בצד הכואב.

עכשיו בבית , יש לי שעה לכתוב עד שאני צריך לצאת לאירוע של אחד הילדים .
א"ש - תודה על החיבוק.

ילדה אבודה
  • אני שמח שקראת ומזדהה עם מצבך , האמת שאילו היתי במצבך שזה הדדי , זה היה בילתי אפשרי בשבילי , ככה זה נראה עכשיו לפחות .
אם ואחות
אני נוטה להסכים, "סוף לא רע לסיפור הזה" , מצד שני זה היה סוף ידוע מראש - רק אני לא ראיתי אותו מגיע .
סה"כ ברגע של הגיון טהור החלטתי לפתוח הכל כדי לא להמשיך עם החוסר ודאות , פנטזיות ועוד .
כמו שכתבתי היו לי שני תסריטים בראש , ובתסריט הראשון זה לא הדדי ולכן אין שום סיבה להמשיך את זה, ככה ההוא ממחלקת היגיון אמר, רגע אחרי זה הגיע השני בריצה - זה שיושב בלב , בעט בהיגיון בעוצמה .... והשאיר לי חור ענק בלב .

בנות - לגבי ההתנהלות של א' בתקופה , אני באמת לא יודע איך "לאכול את זה" , היו שם דברים שאני פשוט לא מבין !
אני אתן ציטוט ממשהוא שכתבתי בהתחלה אבל מחקתי , המקרה היה לפני חודשיים:

(מחיקה-------------------
(4 ימים אחרי , מחקתי שוב .....אני אולי לעולם לא אדע באמת , ואולי אני עדיין תמים , אבל אני מניח שזה הכל טוב לב טהור של א' )
(מחיקה------------------

אולי אני לא מבין טוב בחברים/חברות/ידידים/ידידות , אבל מה הסיכוי שמישהיא שעובדת איתך תתנהג כך ? בהתלהבות כזאת ?
זה היה רגע ממש מדהים , (מחיקה------------------)

במהלך חודשים האחרונים היו עוד כמה וכמה אירועים כאלו , מאוד חזקים , שאני באמת לא מצליח לפרש אותם כתמימים .
מצד שני היו אירועים בדיוק בכיוון ההפוך - כמו ההודעות טקסט (מחיקה------------------) , ואני נשבע לכן שאם אישתי היתה מתכתבת כך עם עמית לעבודה הייתי משתגע !

לגבי התנהגות א'
אלינור , אני כמעט נוטה להסכים עם ההבחנה שלך , אבל באמת שיש מצבים שאני לא מצליח לפרש אותם אחרת .
לדעתי א.א קולעת טיפה יותר מדוייק.
א.א - עוד משהוא כתבת היה אפשר להתנסח אחרת ולהיות יותר אמפטיים , אני לא חושב שזה בא מרוע , היית צריכה לראות את המבט שלה כשאמרתי לה שיש לי רגשות , היא היתה דיי בהלם , לרגע זה היה כמו שעוד רגע יורדים דמעות , רגע אחר כך עצבות , (מחיקה-------------------) חזר כמה פעמים - אין ספק שהיא מאוד התעצבה על זה .

א.א - לגבי הפנייה לגורם מקצועי , כבר קבעתי , כנראה היום בערב - רק שאין לי עדיין תירוץ לאישתי למה אני נעלם לשעה ב 20:00 ....
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב,
תקרא את מה שפלונית אחת כתבה לגבי מה שא' הרגישה...זה בדיוק מה שאני חושבת גם כן...אבל זה לא נקרא טיזינג בכוונה לפגוע בך כי היא מאוד מחבבת אותך ונהנתה איתך....

לגבי היום בערב, תגיד לאשתך שאתה הולך לדבר עם מישהו כי אתה מרגיש שרוצה להגשים את עצמך ומרגיש קצת "תקוע" מבחינת הקריירה... שלא תעז להיראות כל כך מדוכדך כי היא תקשר את זה עם העזיבה של א'...תיראה שמח וחיוני ותסביר שאתה בודק אם זה סתם תחושה חולפת או שאכן אתה מרגיש חוסר הגשמה עצמית....בקיצור, תחרטט משהו אבל אל תשקר לאישתך ותעלם...תזכור שהיא אוהבת אותך ותתמוך בך שאתה הולך לייעוץ.
א' אולי נעלמה ואתה תתגבר אבל אישתך תמיד נמצאת בשבילך והיא לא פנטזיה. בהצלחה
פלונית*

שליחה על ידי פלונית* »

נראה לי עדיף לשתף את אישתך בכך שאתה מקבל עזרה מקצועית ואפשר לתת שם כללי לנושא - קצת מדוכדך בזמן האחרון לחוץ וכד. אין טעם להוסיף עוד שקרים וריחוק מאשתך דווקא עכשיו.
לגבי ההתנהגות של א' - זה ממש לא משנה עכשיו. זה לא ילך לדיון משפטי (בניגוד סיפור א' מבית הנשיא :)) וחבל שתתעסק ותתעמק בזה - זה סתם ייגרום לך לעוד כאב.
לדעתי - עליך לנתק את הקשר איתה ואם אתה ממש מרגיש שאתה צריך שיחה איתה מתישהו - תיקח בחשבון שזה עשוי להיות כואב.
קבל זאת כחוויה שפתחה לך את הלב - שאתה עוד מסוגל להתאהב ואולי תשתמש באנרגיות החיוביות האלה בבית.
קבל חיבוק וירטואלי
פתאום_מאוהב*

פלונית , קראתי שוב מה שכתבת מנסיונך , זה מאוד מאוד עזר לי .
אני לא יכול לשתף את אישתי בזה , בבית אני משחק פני פוקר , משתדל לחייך .
מצאתי כבר תירוץ - יש בעיה בעבודה שאישתי מודעת לה ודיברנו על זה , אז אני קופץ לחבר מהעבודה להיתיעץ .

אחרי לילה שכמעט לא ישנתי ממחשבות , הבוקר כמעט והייתה לי "נפילה" , אישתי בנחמדות שלה עברה לידי ואמרה לי משהו יפה .
ירדו לי דמעות , וברחתי לשירותים....

אני יודע שאישתי היא העוגן שלי , ועכשיו היא גם חבל ההצלה שלי .
פתאום_מאוהב*

אלינור עכשיו ראיתי מה שכתבת .
זה בהחלט משפר את ההרגשה שגם אחרים היו במצב שלי .
באמת שהדברים שאת ופלונית כתבתן משפר מאוד את ההרגשה שלי .
תודה לכן
פלונית*

שליחה על ידי פלונית* »

פתאום מאוהב
תודה לך על השיתוף. זה עוזר גם לנו.
ותיזכור שטוב הדברים נעצרו כאן לפני שהיה מימוש כי אחרי זה - זה הרבה יותר כואב בעיקר כשחלק הדדי - למשל היסחפות פיזית - וחלק לא - כשאחד מאוהב ורוצה יותר והשני - לא :(
ועם הזמן הכאב ייפחת. נסה לא לראות במה שקרה לך עוול שקרה ולהיתקע שם. ראה בזה התנסות חוויה של הלב שעוד פועל וטוב שכך.
פלונית_אחת*

פתאום מתקשר לי לכתוב שזאת אני - חופית מהדף על בעלי...
יש קשר ... יש דבר כזה שנקרא גלגל חוזר בעולם. אתה סובל עכשיו בגללה והיא ידעה מראש שזה יכאב לך בסוף. אבל ההנאה שלה הייתה לה יותר חשובה. ואתה באמת תמים ומתוק וחושב. עליה עדיין דברים חיוביים כי היא נכנסה לך ללב. אבל שמור על עצמך ותת רחק. היא כבר תלמד את הלקח. (כמו שאני לומדת - שגברים זה לא משחק.)
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פלונית אחת, אהבתי את הכנות שלך מאוד...ואכן, גברים זה לא משחק ואנחנו מבינות מייד בחושים שלנו כשהם מפתחים רגשות ולכן צריך לעצור מהר . כמו שאני עשיתי- לא חיכיתי שהוא ייפתח אליי והמשכתי במשחק אלא אני העלתי את הנושא ואמרתי לו כאילו בצחוק: שלא תתאהב בי כי אתה יודע שאני אוהבת את בעלי. לקחתי סיכון שאולי יגיב אליי לא יפה אבל הוא פשוט חייך ואמר אני יודע, את מדהימה וחיבק אותי וזהו.

ועכשיו אני חושבת שא' באמת משכה את הקשר יותר מידיי זמן...
פלונית_אחת*

והסיפור עם(מחיקה-------------------) תודה לאל שהיה לכם גבול (מחיקה-------------------) אבל זה לא נשמע רחוק מזה.וזה משחק על גבול הזנותי בעיני. אל תהיה כל כך תמים. כי היא לא.
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פלונית אחת,
קראתי שוב פעם את הסיפור על (מחיקה-------------------)היא ממש לא תמימה!!! סופר משחק זנותי ולא לעניין...ז...בת ז...זה מה שיש לי לומר. מסכן פתאום מאוהב- ברור שהפרשנות שלו תהייה כזו...והוא מספר שהיו עוד קטעים...

(לפני כן קראתי בריפרוף.)
א''ש*

שליחה על ידי א''ש* »

פתאום מאוהב
מסכימה עם כל הבנות שרשמו שא לא תמימה. לפי התגובה שלה נראה שא כבר היתה במשחק הזה.. להגיד רק(מחיקה-------------------) ומצטערת זה מישהי שיודעת לשחק ולענות במצבים כאלה ושזה לא פעם ראשונה בשבילה.
אתה סיפרת לנו שא פלרטטה עם עוד מישהו מהמשרד וזה הציק לך..שחשבת שהחיוך הכובש הוא רק בשבילך.
אבל כמו שאומרים הכל לטובה - אישתך זכתה בבעל מקסים שחוזר לבית .
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

אלינור.
איזה חדשות!! איפה בילתם?? שמחה שהוא זה שרדף אחרייך עכשו .שמחה שאת מחויכת אהובה .
פתאום מאוהב הדף הזה כבר לא מצויין בנושאים למעלה בצד שמאל מוזר .
מה קורה איתך?
פתאום_מאוהב*

חזרתי עכשיו מהיועצת , ואוו יש הקלה .
הולך עכשיו לפנק את אישתי ...
ואחר כך אכנס לפה לעדכן
פתאום_מאוהב*

מיוחדת
את באמת מיוחדת , אני לגמרי בדעתך ולא חושב עם הקו הנ"ל , ותיסלחו לי בנות אם אני תמים , אבל יש בי המון הערכה וגם רגש כלפי א' .
לא הבנתי את המשפט אני אישית מאמינה שיש דברים שאי אפשר להרגיש באופן חד סטרי. לא היית שם לבד ,
האם התכוונת שיש דברים שלא יכול להיות שאני הרגשתי והיא לא ?
רשמת אני דיי משוכנעת שהיא חשה כמוך... רוב הזמן גם אני חשבתי כמוך - פשוט אין דרך אחרת לפרש את זה , אבל למציאות הזאת יש המון צדדים , ואת הצגת הסבר אפשרי להתנהלות שלה ,כנראה לעולם לא נדע .

שוב תגידו שאני תמים , מאוהב , אבל אני באמת חושב ומאמין שהיתי חשוב ל א'
מחיקה ------
אז מצטער אבל אני ממש לא חושב שהיא בכיוון של "ז... בת ז... " - אין סיכוי !

הייתי אצל יועצת זוגית הערב - סיפרתי לה הכל ,(גם שם קראתי לה א' - הפך להיות לי טיבעי כל כך) היא ידעה לשאול את השאלות הנכונות ומהר מאוד הציגה לי מה חסר לי בבית ש א' הצליחה לספק לי בצורה מדהימה! , כנראה שלעולם לא היתי מגיע לזה לבד (הפגישה הזאת עם היועצת היא ה 300 ש"ח הכי טובים שביזבזתי בחיים ).
כתבתי כמה פעמים שיש ביני לבין אישתי פערים בנושאים מסויימים של אינטימיות , ולא הצלחתי לקשר את זה ל א' כי לא הגענו לשלבים האלו אף פעם .
היועצת הראתה לי שהנושאים המסויימים האלו היו רק הכיסוי לדבר האמיתי - את הדבר האמיתי א' נתנה במנות עצומות.

א' נתנה לי להרגיש מיוחד, היתי מעודף על פני האחרים הן בהתנהגות והן בדברים שאמרה ,לפעמים הרגשתי אפילו מעודף על בעלה במיקרים מסויימים.
והכי חשוב היא היתה יוזמת ! , אולי זה בא לה בטיבעיות כחלק מהאישיות , ואם תשאלו אותה היא לא תבין על מה מדובר, אבל זה בדיוק מה שהיה צריך כדי להעפיל על אישתי .

אז מיוחדת כתבת (מחיקה-------------------) , היא הציעה ובהתלהבות , ואני נהנתי מאוד מתשומת הלב .
היתה יוזמת שיחות (מחיקה-------------------)
היא יזמה מפגשים במקומות שונים שלפעמים נראו הזויים לפעמים תמימים (היא אפילו הזמינה אותי אליה לבית בשישי בבוקר -ממש נבהלתי ודחיתי את ההצעה בתירוץ , בדיעבד זה היה תמים) .

א.א - תודה אני קצת יותר רגוע עכשיו, ואני יכול רגע אחד לעצור ולהודות לכולכן , כי זה באמת בזכותכן, השיתוף הזה שיש פה על מיקרים דומים אבל מהצד שלכן , ההזדהות , התובנות וההסברים שאתן נותנות , כל כך מרגיע , לרגע עצוב ורגע צוחק . התחלתי את היום ( למעשה מאתמול בלילה) עם הרגשה נוראית של סוף העולם , עם רגעים שאני צריך לעצור ולהתאמץ לנשום , שעה וחצי עמדתי בצד עם הרכב כי היתי חייב לרשום לעצמי דברים , בצהריים ברחתי מהעבודה כי לא יכולתי כבר. ועכשיו יש בי סוף סוף רוגע מסויים , לא נגעתי בטישו כבר כמה שעות ...
תודה !!
פתאום_מאוהב*

א.א
הדף לא מופיע משמאל כי שם מופיעים רק שלושת הדפים האחרונים .
פתאום_מאוהב*

אלינור
סם האהבה והתשוקה אכן גורם להיי...
מגיע לך קצת רוגע והרגשה טובה אחרי הח... שאכלת בחודשים האחרונים.

כתבת : סופר משחק זנותי ולא לעניין...ז...בת ז...זה מה שיש לי לומר , האם זה לא דומה מאוד למה שהיה לך עם הבחור בסופ"ש?
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב, דבר ראשון, בוקר טוב ושמחה שאתה מרגיש טוב יותר :)
תשובה לשאלתך: שים לב שבהתחלה הגנתי על א' שלך...אבל זה לא דומה כי ברגע שקלטתי את תשומת הלב שלו בסופ"ש הבנתי שהוא פיתח רגשות ועצרתי את זה. לפני הסופ"ש לא קלטתי כי לא הייתה ביננו קרבה כמו אצלכם...הייתה ביננו חיבה הדדית ושיחות אבל לא משהו אינטנסיבי. בכל מקרה, היה לי מספיק ביטחון לוותר עליו ולא להשלות אותו...באמת חיבבתי אותו אבל לא חשבתי עליו במובן הזה...לא חשבתי לבגוד בבעלי...
על זה כעסתי על א'...אנחנו קולטות דיי מהר וחבל שהיא משכה את הקשר....

בכל מקרה, זה לא משנה ומה שחשוב שאתה מרגיש טוב יותר. ותודה על הפירגון לגביי...
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
שמחה שיותר טוב לך.
מעניין לראות איך תתקדם עם הפסיכולוגית...היא עשתה לך סדר בראש מבחינת השכל אבל הרגש קיים .אצלי לא עבד הקטע של הפסיכולגית כי לא עזר להראות לי כמה לא הגיוני המצב ..ידעתי ועדיין יודעת שהקשר לא בריא לא טוב לא נכון..ועם כל זה הלב החליט ומחליט אחרת .
היום שלחתי הודעה אם הוא העבודה כדי לדעת אם אני יכולה להתכתב אתו אמר שהוא בכנס.. שלחתי 2 הודעות והוא אפילו לא פתח אותם..
כבר אמרנו שאותו דפוס חוזר על עצמו ואני לא לומדת??
אבל עכשו הנכדים בדרך אליי אז שילך להז.. אני הולכת להנות מהסופא"ש :)
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

א.א. סוף שבוע נעים :-) אני באמת אומרת שאם את כבר בקטע הזה... אז שבאמת ירדוף ויתאמץ ותרגישי מחוזרת... את גם יודעת שזה מיותר ומסוכן ואת גם סו שצריכה לרדוף ולהשקיע!?
בטוחה שיסביר לך אחר כך למה את טועה והוא נורא משקיע ....
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

א.א ממי
אל תתבאסי יקירה..קבעתם לעוד שבוע...
תהני בסופ"ש עם המשפחה :)
ואהבתי שאת מקללת את האחר שלך :) חחחח
ילדה_אבודה*

מאוהבים יקרים,
אז אני ובעלי היינו ביומיים חופש נופש באחד המקומות היפים והשלווים בארץ. והיה מדהים,כיף, תקשורת מעולה כמו תמיד וגם סקס טוב לא היה חסר..:_)
אז תעזרו לי להבין למה בתוך כל המלאות הזאת עדיין התגנבה לליבי הרגשה של געגוע לא ברור אליו...אל האחר. רצון שיחבק אותי וינשק.
רצון לחלוק איתו הרגשות ומחשבות. רצון תמידי להרגיש את הידים שלו עליי.
מתחילה לחשוב שאני בסוג של טירוף...סיכמנו שעוד נאמר יפה להתראות וניפרד בטוב אבל חוששת שזה רק סיבה להיפגש שוב ולהרגיש את המתיקות שבמפגש.. את דפיקות הלב.
מפחדת כי יודעת שאחרי ההיי הזה יש ירידה מאוד תלולה למטה.
סופש מצוין לכולכם...תחבקו את עצמכם :_)
פתאום_מאוהב*

עידכון

לכול סיפור צריך סוף!
עכשיו שאני מתחיל לחזור להיות בן 40 ומשהו (מהניסוח של אם ואחות), אז אכן סוף כזה טוב אפילו לא לקחתי בחשבון (פלונית אחת)

--- השיחה האחרונה ---
אתמול בשעות הבוקר התקשרתי ל א' , כמו שכתבתי למעלה , כתבתי לעצמי בצד מה אני רוצה להגיד.
נזכרתי במה שפלונית כתבה וקח בחשבון ששיחת הבהרה יכולה רק להכאיב , אז עצרתי שנייה לחשוב על התסריט הכי רע - יש הרבה ...
בדקתי בווצאפ והיא היתה זמינה לפני כמה דקות , התקשרתי ... מצלצל מצלצל והיא לא עונה.

ממתין אולי היא תחזור , אולי לא ... חוזר למשרד או בורח שוב הביתה?
הופיעה הודעה - "עוד דקה מצלצלת חזרה" , הרגשת הקלה עצומה .
אחרי 6-7 דקות מאוד מאוד ארוכות הגיע הצילצול .

השיחה ארוכה , בערך 20 דקות ולא אלאה אותכם בכל הפרטים .
אני חושב שהתמזל מזלי , היא כל כך כנה , סבלנית ונחמדה , מאוד מאוד מתחשבת - התסריט הכי טוב של השיחה האחרונה .
היה לה קשה בהיתנסחות , המון גימגומים , הפסקות , אבל נשמע שכל מה שאמרה יצא מהלב .

מחיקה ---------

ההתחשבות של א
מחיקה ---------

מה היא מרגישה
מחיקה ---------

במהלך השיחה אמרתי לה שאני עכשיו מתנתק כדי שהרגשות שלי אליה ידעכו ויעלמו , שאוכל לחזור למסלול החיים שלי , היא הסכימה לגמרי ואמרה שזה הכי נכון .
היו עוד המון דברים יפים ששמעתי ממנה , אפילו הציעה להמשיך לעזור לי עם משהו שהתחלנו .
הודתי לה על הכנות וההתחשבות .

והכי חשוב - יצאתי מהשיחה הזאת בלב כל כך שלם שאכן סוף כזה טוב אפילו לא לקחתי בחשבון - אני חוזר הביתה!
עליתי למשרד מחוייך מעט - עם הרגשה טובה , ועם המון המון הערכה אליה

כנראה שלא סתם דווקא בה התאהבתי .
פלונית_אחת*

איזה כייף לקרוא מה שכתבת! <מחיאות כפיים> אולי תשנה את השם... מאוהב כבר לא הולם אותך.
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב, בהצלחההההה
אצלי הכל טוב, המון דברים משפחתיים משמחים :)
לגבי האחר, שלח שבת שלום...לא היה לי ככ עצבים להתכתב איתו...עניתי: גם לך, עסוקה והוספתי לב ליתר ביטחון כדי שלא יתרחק כי ההרגשה שלי לגביו קצת משונה היום...
שיהיה לכולנו שבת נהדרת :)
פתאום_מאוהב*

א.א
אני חושב שלא הצלחת עם הפסיכולוגית כי היית בתוך הקשר , ועוד קשר שעובד ... יש יותר מידיי רווח ריגשי להפסיד אם את מתנתקת.
במקרה שלי נפגשתי עם היועצת אחרי שהקשר נגדע, וזה הרבה יותר קל .
עם היועצת קבעתי שאחזור אליה אחרי שהרגשות ידעכו קצת , זה יהיה ביחד עם אישתי כדי שנוכל לנסות שוב להחזיר רומנטיות לחיים .
עובד על זה בעצמי כרגע , זה מאוד חשוב לי ויוצר אצלי תקווה אמיתית .

שיהיה לך סופ"ש מהנה , הכי טוב משפחה ! תמיד אוהבים אותך .
פתאום_מאוהב*

אלינור
תודה !
שמח שטוב לך , כמו שכבר כתבתי פעם , נראה שחינכת היטב את האחר (-:.

סופ"ש מהנה !
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב .
שמחה בשבילך שסגרת את הפינה .עכשו נשאר להתמודד עם המציאות שזה הרבה יותר קל מלהתמודד עם הלא נודע.
חיבוקים חזקים ומקווה בשבילך ובשביל אשתך שרק תצליחו ותתגברו על הבעיות ושתיכנס רומנטיקה לחייכם.אתה גבר כלבבי!!
אלינור זה מדהים איך הצלחת לחנך אותו .
שלי בחיים לא היה שולח הודעה אחרי הודעה מיוזמתו ..
ושלא היה לך עצבים להתכתב אתו ובכל זאת שלחת הודעה שלא יתרחק .זה בדיוק מה שאני מרגישה שלא תמיד בא לי עליו ובכל זאת יוזמת או נפגשת כמו שתוכנן כדי שלא יעלם(לא שאנחנו נפגשים אני לא נהנית.. אם לא הייתי נהנת היה לי הרבה יותר קל להפסיק)
פלונית את נשארת פלונית תשתפי ותראה כמה זה מקל ויש גם עצות חכמות מבחוץ זה לא אותו דבר כמו שאת בפנים .
מקווה שלכולם תהיה שבת טובה .
אני במצב רוח טוב מחכה לשבת שתכנס מחכה להכנס עם בעלי למיטה ולחבק חזק חזק כי אני ככ אוהבת אותו!!!
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

א.א שבת שלום . נכנסתי לראות מה שלומך יקירה...שמחה לראות שאת בסדר :)

"לחנך אותו.." זה קצת לרתום את העגלה לפני הסוסים :) הוא מנסה להוכיח לי שאני חשובה לו אבל, מתערבת איתכם שמהר מאוד הוא יכנס לדממת אלחוט כי אין מה לעשות...הוא לא מאוהב ולא חושב עליי כל הזמן ומשום מה, זה פתאום בסדר מבחינתי...אולי כי כרגע לא מרגישה שמעמדי אצלו מאויים וגם כי בטוחה שאין לו ולא רוצה אף אחת חוץ ממני...ואולי, כי אני מאוד עסוקה....
שוב, ימים יגידו כי נראה איך ארגיש אם לא ישלח הודעה יותר משבוע שבועיים....
כרגע ברוך השם...רגועה ומפוקסת במשפחה :)
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פלונית בוקר טוב,
תשאלי את עצמך האם את מעוניינת בזוגיות חדשה במקום בעלך? בלי קשר לאחר!
קחי בחשבון שתקשורת אפשר לשפר פלאים- ואז בטוח שתביני שאת בעלך את אוהבת...
תשוקה נעלמת עם השנים וקשה להתמיד בה עם השגרה העומס והילדים ובגלל זה יש לנו יותר תשוקה עם האחרים כי שם זו פנטזיה...
אני בדיעה של לשפר את הנישואים ולא לוותר על הבעל שבחרנו והאבא של הילדים (כמובן רק אם את לא סובלת מהתעללות..)

אם תחליטי שאת מעוניינת בזוגיות חדשה אז תיפרדי מבעלך ותמצאי מישהו להתחיל פרק ב'.
בכל מקרה תפנימי שהאחר שלך מעוניין לגוון בלבד ולא לפרק את המשפחה שלו- אם קשר יומיומי מבלבל אותך אז תעצרי את זה.

שבוע טוב
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פלונית יקרה...
  1. לא מתגרשים לא בלב שלם...
  2. את מרגישה אחרת..מאוהבת ועליזה עם האחר כי זה אסור ומלהיב...אם היית נשואה לו כבר לא היית מתרגשת ממנו.
  3. לא כיף??? את זה אפשר לשנות..אבל במצבך, לא תוכלי לעבוד על הנישואים אם תמשיכי עם האחר.
  4. תנסי לא להרגיש לבד...
יש לך ילדים, בעל ומאהב. זה הרבה יותר ממה שיש לנשים אחרות :)
  1. תנסי להבין מה בדיוק את רוצה. החיים זה לא פיקניק יקירתי ולהתגרש כי לא כיף בלי לנסות לשפר? לדעתי חבל!!
ואגב, אולי גם לבעלך לא כיף? תחשבי עכשיו שהוא עובר מה שאת עוברת ומחליט להתגרש ממך..תרשמי לי מה הרגשת? מה היית עונה לו?

תנסי לקרוא על אם ואחות ומיוחדת...שתיהן מנסות לשפר את הנישואים שלהן
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פלונית יקרה...אני מבינה אותך וזה לא יותר מידיי לבקש ולרצות...
מהאחר שלך לא תקבלי את זה כנראה. מבינה שקשה לך לשחרר אבל אם את רוצה זוגיות אחרת את חייבת להתקדם לאנשהו... אם הלב נפתח פעם אחת הוא ייפתח שוב פעם ולאדם הנכון עבורך. רובנו שבדף הלב נפתח לאחרים שלנו ושלהם לא נפתח בחזרה אלינו. בין אם טוב או לא טוב לנו בנישואים זה עדיין קשה ומאכזב וגורם למפח נפש. בכל זאת, אעודד אותך שעם הזמן הכל משתפר- המטרות הופכות לברורות יותר וההתאהבות נרגעת וזה מקל על ההתמודדות...
כמה זמן את עם האחר?
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פלונית, כיף יוצרים בפתיחות בשיתוף ובתקשורת. אם בעלך לא מעונין בכל אלו אז בהחלט יש בעיה. אם הוא מעוניין ורוצה להציל את הנישואים השמים הם הגבול.
פלונית*

שליחה על ידי פלונית* »

וממש מאוהב - איך אתה?
פתאום_מאוהב*

תודה פלונית על ההתעניינות .
האמת שבאופן מפתיע רוב הזמן ממש טוב , השיחה שהיתה לי עם א' שבוע שעבר , עשתה לי ממש טוב , היא ידעה להגיד את המילים הנכונות למרות שהבהרנו מאוד ברור שנפרדים..
ברור שהיא עדיין הרבה במחשבות שלי , אבל זה לא מציק כל כך , לפעמים קצת עצוב לי .
התכתבנו מעט ( עבודה ועוד.) ושוב , היא עונה ומתחשבת , אני מאוד מאוד מעריך אותה על זה!
ואל תשכחי שלמזלי הרב יש לי את אישתי לידי , והיא נפלאה !

קראתי את ההתכתבות שלך פה , והסיפור שלך כואב , אני גם בדעה שתנסי בכל זאת לשפר את המצב עם בעלך .
אני לא מכיר מספיק את הרקע ומה הולך ביניכם ( מה שכתבת לא בהיר מספיק ) , אבל אם בין כה האחר לא אופצייה כרגע , הייתי מנסה שוב לשפר את המצב ביניכם, גם אם מאוד רחוקים אחד מהשני כרגע .
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

היי חברים,
פתאום מאוהב..כל כך משמח אותי לקרוא שבסך הכל המצב אצלך התייצב :) מעולה!!!
אגב, גם אצלי הכל בסדר גמור..תקופה משמחת ומרגשת עבורי עם המשפחה...הרבה אירועים :)
(האחר במחשבות מידיי פעם בלי נזק )

א.א מה שלומך? איך מצב הרוח שלך יקירה?
פתאום_מאוהב*

אלינור
כיף לשמוע שאצלך גם טוב !
את סתם חוששת מהחמודדדד
היית נחמדה אליו , נתת לו יחס , זה היה הדדי - אין מצב שיתנהג לא יפה .
אם זה פגישת עבודה (איך זה אצלכם שיש לך פגישה ואת לא יודעת את מטרת הפגישה ? ), תיכנסי עם חיוך מאופק , סה"כ אתם מכירים ויש ביניכם אווירה קלילה .
תיהי עניינית ונחמדה , את מהר מאוד תראי לאן זה מתקדם ותתאימי את ההתנהגות למצב .

במיקרים של אי ודאות אני בדרך כלל כותב לי 2-3 סיטואציות אפשריות ומתאים להם את התשובות/התנהגויות - כך יהיה לך קל לתמרן ולהתאים את עצמך למה שיגיע כי כבר חשבתי על התשובות. .

תיראי , הוא כנראה לא מטומטם ולא שכח , למה את מתכוונת "פלירטטי" ? פשוט איתך קשה לצפות לאן כבר הספקת להגיע (-: .

אם הוא יגיד משהו על הפלירטוט , תצניעי ותגידי שסתם היית במצב רוח טוב .
אם הוא יתנהג כאילו כלום לא קרה , תתנהגי גם כך , העיקר תיהיה קלילה ולא לחוצה , קצת חייכנית כך שאם הוא יעלה משהוא מהפלירטוט תוכלי להגיב בהומור ולהצניע, כלומר איך שהוא להעביר שזה היה ברגע של הלצה .
אם_ואחות*

שליחה על ידי אם_ואחות* »

פלונית, יכולה לשתף שאני בדיוק לפני שנה הייתי בטוחה שאני לפני פרידה שאין לי מה להשאר עם בעלי. היום כמעט שנה אחרי עם הרבה עבודה ולמידה, מכל מני תחומים, תקשורת אימון אישי על יחסים יכולה לומר שהתבגרתי שגיליתי שבעלי ממש אוהב ומוכן להשקיע. זה עדיין לא מתקרב לריגוש עם האחר אבל מצד שני זה אמיתי ונכון ומשתפר. זה עדיין לא מספיק מעניין אבל יודעת שהרבה בידיים שלי להפוך את זה לכיף ולקשר עמוק. אל תרימי ידיים כל כך מהר. לי היה יותר קל לעבור את התהליך לבד ללא פגישות עם בעלי אני שיניתי דפוסי התנהגות והוא נאלץ להתיישר בלי להבין תמיד מה קורה אבל שיתף פעולה.
אלינור*

שליחה על ידי אלינור* »

פתאום מאוהב,
מהר מאוד הבנתי שאני סתם בסרטים ובגלל זה מחקתי את ההתלבטות. הוא אדם נעים הליכות ואין סיכוי שיביך/יבייש אותי.
פגישת עבודה וברור שאני יודעת מה מטרת הפגישה- בד"כ לא אני נפגשת איתו...(זוכר? הבוס של הבוס. של.....:))
"פלירטטי"- זה מה שכתבתי פה בדף, לא היה מעבר...השיחה האחרונה ביננו כשאמר שהוא מעריץ אבל אנחנו במקום העבודה ולא יכולים לעשות מה שבא לנו....וזהו, שיחררתי...
חחחח לא הגעתי איתו לכלום...
תודה שענית לי..לא חשבתי לומר שהייתי במצב רוח טוב....נשמע לי מצויין להגיב ככה ולא להתגונן. רגועה וקלילה :) חברים אפלטוניים שנהנים לדבר כמו תמיד....
אני מאוד מקווה שהוא לא יהיה יותר מידיי חמוד ואז אדלק ואתאהב בו מחר...רק זה חסר לי...
א.א*

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב.
שמחה שאתה סהכ בסדר ממש להעריץ .בהצלחה!!
פלונית ברגע שבבית לא טוב ה"אחר' מביא תסבוכת כפולה כי זה מוסיף בעיה על בעיה .
את צריכה לחשוב עם עצמך טוב טוב מה את רוצה בלי האחר שהוא לא יהיה בכלל במשוואה.
קחי דף ועט ותרשמי מה את רוצה מה את צריכה כדי שבבית שלך יהיה כייף נעים ושלו.בהצלחה זאת עבודה קשה אבל הרבה פעמים משתלמת.
אלינור יקירתי שמחה שאת בתקופה טובה שרק ימשיך ככה .
אם ואחות באמת להצדיע לך על הדרך שעברת ואת עדיין עוברת .מרגישים שאת רוצה שזה יצליח .
ואני מחכה לא מחכה לטלפון מהאחר.קבעתי איתו שנפגש בחמישי הזה בנתיים שום טלפון (ממש לא מפליא)אם הוא לא יתקשר לא אלך לפגישה ..
בבית ממש סבבה וכייף וטוב ושלו והעסק שלי טפו טפו מתקדם יפה והבעל שלי אחלה גבר כל פעם אני מודה לאל שיש לי אותו מצחיק חכם מפרגן ואוהב .
מאוד רוצה וצריכה שהתשוקה תחזור בנינו.אני מרגישה שגם אצלו התשוקה קצת ירדה .
צריכה לעורר את הלבידו זה ממש מבעס אותי.
גם עם האחר ירד לי הרבה החשק המיני(ובגלל זה אני יותר רגועה מפעם שלא נפגשים או שלא מתקשר) לא ברמה שעם בעלי כי בכל זאת לא מתראים חודשיים אז אחרי תקופה ארוכה שנפגשים הסקס טוב .
בקצור אני עכשו בתקופה פרווה וזה בסדר .
שליחת תגובה

חזור אל “תמיכה”