ילדים מאוננים

יוליה*
הצטרפות: 20 מאי 2002, 01:15

ילדים מאוננים

שליחה על ידי יוליה* »

שלום!
הסיפור שלי קצת מסובך. הנקתי את הילד שלי עד גיל שנתיים, עשיתי לו גמילה בעזרת מריחת חרדל על הפטמה וזה עבר תוך יומיים (אחרכך סיפרו לי שזו היתה שיטה אחזרית). אני אציין שגם עד גיל שנתיים הוא ישן איתי במיטה, אבל עבר בהתלהבות רבה למיטה משלו. מן הסתם הוא היה נרדם עם ציצי בפה עד הגמילה ולאחר מכן רק בחיבוק. שבוע לאחר הגמילה הוא נכנס למקלחת וראה את הציצי האהוב אליו, שקצת הספיק לשכוח ממנו. מאז הוא נרדם עם יד על הציצי. הנושא הזה התחיל להציק לי וגם תהליך ההירדמות נהיה ארוך מאוד. התחלתי לנסות להגביל אותו בזמן: 5" דק' ציצי והולכים לישון". זה לא בדיוק עבד, היו בכי והיסטריה. ניסיתי להגיד לו שהציצי עייף או כאוב, שוב היסטריה ואז בכלל נרדם אחרי שעתיים.
לאחרונה הוא מצא לעצמו פתרון: ברגע שאני אומרת שעכשיו ציצי הולך לישון, היד ישר עוברת לטיתול, וככה הוא נרדם.
זה גם נהיה בילוי בוקר מהרגע שהוא מתאורר.

איך להתיחס לזה?
מניקה_ומבינה*
הצטרפות: 04 מאי 2010, 22:35

ילדים מאוננים

שליחה על ידי מניקה_ומבינה* »

הי יוליה, רציתי לספר לך עלינו. נראה לי שתמצאי דמיון.. הבן שלי היום בן 6. הוא ינק עד גיל 3. הוא ינק המון. היה מאד רפלקסיבי בעניין הזה, עם קושי אדיר בדחיית סיפוקים בנושא. ציצי מייד כשמבקש אחרת ממש מתחרפן. ובאמת ביקש המון. אני הייתי במקום מאד טוטאלי באמהות, כך שאין ספק שרקדנו טנגו יחד. לאחר מסע ארוך ומושקע הצלחנו להגיע לגמילה יחסית נטולת מצוקות, דרך סיפור שסופר לו לאורך זמן והכין אותו (מסע הגמילה הוא סיפור בפני עצמו). במקביל ובעיקר לאחר הגמילה, הוא התחיל לשחק הרבה עם טוסיקים. שלו ושל חברים שלו. בהמשך, גילה את הבולבול שלו, ובערך מגיל 4 וחצי מאונן המון המון המון ובהנאה. למד כבר עם הזמן איפה לא אמור לאונן, ובהחלט מפתח יכולת להבחין מתי זה לא לעניין, ועושה את זה כמעט תמיד בפרטיות. אבל הצורך לאונן מאד חזק. זה מרגיע אותו. דוגמא - באמבטיה יכול שעה לשכב על הבטן ולחכך את הבולבול ברצפה. יוצא ורוד לחיים ומדושן עונג.
מה שרציתי להדגיש זה שאני מרגישה באינטואיציה קשר ישיר בין ההנקה הממושכת ל"חושיות" הזו שלו. לא קשר סיבתי, אלא שזה הולך יחד. כלומר, זה לא בהכרח שזה שהוא ינק הרבה פיתח אצלו את הצורך במגע ובעונג חושי כזה, אלא שהצורך היה שם מראש, והוא התבטא בדפוס הנקה מאד אינטנסיבי, ולאחר מכן בביטויי מיניות ברורים (מיניות ילדית, לא במובן של סקס בין מבוגרים). זה לא בדיוק מניות, זה משהו חושי-חושני-פיסי-נפשי כזה. אני מקבלת את זה. הקושי שלי בזמנו היה לראות את המיניות כעולם שלם שמתחיל בהריון, בלידה, בילדות, ולא להיבהל מהמחשבה שאולי הציצי שלי היה לא רק תזונה אלא, והרי זה מובן לי לגמרי היום, מקור לעונג חושי ותחושת נחמה, ורוגע. וזה אחלה. לא?
היום אני מניקה את השני שלי, בן שנה וחצי, הנקה הרבה פחות אינטנסיבית ודורשנית. ממש מרגיש לי "הנקה לייט" לעומת עם הבן הראשון. גם הוא אחר, וגם אני. נראה אם גם הוא יתענג כל כך הרבה על הבולבול שלו בהמשך, יש לי תחושה שלא.
הילה____*
הצטרפות: 24 נובמבר 2010, 17:10

ילדים מאוננים

שליחה על ידי הילה____* »

היי
אני ילדה בת 11 ומאוננת דיי הרבה.. זה כייף אבל אח"כ בלילה אני חושבת על כל מה שהיה לי היום ונזכרת בזה ...
זה עושה לי בחילה ... בלילה יש לי חלומות רעים על דברים כאלה ובבוקר אני מזיעה .. אני לפעמים מסתכלת גם באתרי סקס והגעתי להסתכל כאן . .
תוכלוו לעזור לייייי ?
בבקשה ?
אנה*
הצטרפות: 30 יולי 2002, 22:56

ילדים מאוננים

שליחה על ידי אנה* »

חשוב מאוד לדעת שמה שרואים באתרי סקס לא אמיתי ולא דומה לסקס שעושים במציאות.
את מוזמנת לפורום המקסים הזה: מדברות על אוננות
הילה____*

ילדים מאוננים

שליחה על ידי הילה____* »

בבקשה תענו לייייי ...
הילה____*

ילדים מאוננים

שליחה על ידי הילה____* »

אנה תודה רבה אני אכנס :)
הילה____*