ויבראטור יש חיה כזו

מתעניינת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 21:26

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

טוב בעקבות כל הדפים המיניים פה באתר
אני פותחת דף על נושא שמאד מעניין אותי לאחרונה
וויבראטור - יש נשים שהוא החבר הכי טוב שלהן, יש נשים שלא מכירות
ויש כאלה שמידי פעם.
רציתי לפנק את עצמי ולקנות לי אחד- לפני זה..
רציתי לשמוע מכאלה שיש להן ניסיון מה? איך? כמה? איך בוחרים?
לבד? עם הבן זוג?
ובכלל כל מה שיש לכן להגיד
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

ממליצה לך לקרוא את הפרק הרלוונטי בספר "דברים שרציתי לגעת" של גילי פליסקין.
פלונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2003, 00:28

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי פלונה* »

חברה יקרה,
מצאתי לך את הקישור המדויק ל צעצוע שלי:
הוא מדהים.
הוא חיצוני, ויש לו מגוון של עוצמות וקצבים. אני מאד אוהבת אותו.
זה יכול להיות נחמד לקנות עם הבנזוג, וזה יכול להיות עניין שלך.
רק הבילוי בחנות שמוכרת את המוצר היא חוויה, זה בנמל תל אביב.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

את האמת, שגם אני רציתי לשאול.
עם השנים מצאתי שאני נהנית יותר מחדירה, ובעלי גומר מהר. כך שנינו מתוסכלים- חוץ מזה יש משיכה, אבל העניין הזה מעיב על הכל. .
חשבתי אולי נקנה ויברטור וכך זה ירגיע את שנינו- אני אהיה מסופקת. והוא לא ירגיש אשם ויוכל ל"גמור בשקט" בלי רגשות אשמה.

מה אתן אומרות- זה יכול לעזור? כמובן תוך החלטה שמשתמשים בזה רק שאנו ביחד, כדי שלא ירגיש שיש לו תחליף או משהו..

אשמח לדעות
מתעניינת*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

כמובן תוך החלטה שמשתמשים בזה רק שאנו ביחד, כדי שלא ירגיש שיש לו תחליף או משהו..
למה ? מה העניין שתשתמשי בזב גם לבד? יש לך רגשות אשם?
את חושבת שהוא מאונן יש לו רגשות אשם? מה הבעיה להשתשמש בזה גם ביחד גם לחוד
אני שואלת כן, שזה לא ישמע אחרת (-:
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

פשוט כי המון זמן הוא בכלל לא הסכים לשמוע על ויברטור, הוא כ"כ פוחד, זה מאיים עליו. ואני - שאף פעם לא התנסיתי ולא השתמשתי, לא יודעת גם אני אם זה יכול באמת לפגוע ביחסים ביננו- אז בנתיים הסכמנו ביננו שאשתמש בזה רק שאנו ביחד. יכול להיות שכולם יצחקו עלי כאן, שאני כזאת תמימה, מסתכנת בזה..ומתענינת כמוך:)
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

לי היה מלפני שהכרתי את בעלי, כשהצטרף בעלי הויבי בא כעסקת חבילה... :-
)
יש לי את ההוא שיש לו גם ראש מסתובב וגם "דולפין" רוטט שמדגדג בדגדגן...

בכל מקרה אני גם משתמשת בו בנפרד, בעלי יודע שיש לי אותו אבל לא מדברים על זה... ז"א זה לא שאני אומרת לו "טוב, עכשיו אני הולכת ל..."
אבל כשיש ילדים ולא יוצא לקיים יחסים (ואני צריכה כמעט כל יום), זה לגימטימי בעייני כמו שהוא יאונן (וזה לגיטימי בעייני)

כמובן שהוא (האיש) בא ראשון בסדר עדיפויות, אבל אם הוא נרדם עם הילדין ו"אין עם מי לדבר"... זה מוסכם בינינו וברור שאני לא צריכה להתענות... וזה נכון גם לכיוון ההפוך

מצד שני אולי צריך סוג מסויים של תקשורת וביטחון כדי שזה יעבוד...
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

קצת מוזר לדון בדברים כאלה בזמן מלחמה, אבל נפתח כאן חלון והוא חשוב לי. לפני כמה שבועות יצא לי להיות באכסניה, ומהחדר ליד, שמעתי זוג באמצע האקט. זה היה גם מביך וגם משעשע. אבל הקולות שהיא הנפיקה- (אין לי מילה אחרת מוצלחת יותר), הדהימו אותי. זה היה קול ששמעתי רק בחדר לידה מנשים אחרות צועקות (אני הייתי עם אפידורל..פחדנית שכמותי). קול פראי כזה, חייתי ממקום עמוק, ללא שליטה. אני גומרת והרבה, אבל כנראה שבאמת יש סקס אחר, כדברי הרבנית וולך. האם זה קשור לויברטור? האם הוא גורם לאורגזמה עמוקה יותר?
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

מה אתן אומרות- זה יכול לעזור? כמובן תוך החלטה שמשתמשים בזה רק שאנו ביחד, כדי שלא ירגיש שיש לו תחליף או משהו..
אני חושבת שזה יכול לעזור.
אני מסכימה עם מתעניינת שזה לגיטימי שתשתמשי בו ביחד ובנפרד. בכלל, כדאי לזכור שמגע באוננות, עם צעצוע או באופן ידני, הוא שונה ממגע מיני זוגי. בזוגיות יש מקום לשניהם בדיוק כמו שאפשר להתקלח בנפרד ומדי פעם לעשות אמבטיה ביחד :-)
העניין הוא שבאמת רצוי שיהיה אפשר לעשות את זה (ביחד ולחוד) כאשר זה מקובל על שני הצדדים. וכרגיל במין- הכל עניין של מינונים.
יש לי רעיון לגברים קצת מאויימים (בסגנון- בַּלבֵּל את ה'אויב')- יש בחנויות סקס ויברטורים שאין להם בכלל צורה של איבר מין של גבר. בנוסף- אפשר לקנות ויברטור שקטן יותר מאיבר המין שלו.
והכי הכי חשוב- לומר לו בפירוש שהויברטור זה תוספת, גיוון וכד', ושזה לא מחליף את 'עסקת החבילה' של גבר שלם (שיש לו נשמה,לב, ידיים ופה מפיק מרגליות).

ויבראטור יש חיה כזו - לפחות לא צריך להוריד אותו לסיבוב באמצע החורף או להחליף לו חול ;-)
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

האם זה קשור לויברטור?
פלונית יקרה- האם הויברטור של השכנה ירוק יותר? או ארוך יותר? או עבה יותר?
האמת שאין לי מושג מה גרם לאישה באכסניה להפיק צלילים אלו...
< זו בטוח לא הייתי אני >
תיראי, יש נשים שצורחות בלידה. האם זה עושה את הלידה שלהן חזקה יותר מאשר של אלו שלא צועקות?! לא בטוח. כנ"ל לגבי צרחות בסקס.
וקצת יותר ברצינות- אם את מרגישה שאת מאופקת מדי אז בהחלט מומלץ לשים לב לאיך שאת נושמת במהלך הסקס. האם למשל את עוצרת את הנשימה, האם את נותנת לעצמך לגרגר להמהם וכד'? יש הטוענים שלמי שיש קשיים להפיק צלילים אז בהתחלה רצוי קצת לזייף אותם. ז"א חו"ח לא לזייף אורגזמה אבל לנסות לשחרר נשימות וצלילים בצורה מלאכותית ולראות אם זה עוזר לעשות הצתה ל'מנוע'.
להערכתי, אם את גומרת בלי הצלילים אז עם הצלילים (שמתאימים לך) תיהני אפילו עוד
< נא לתרגל ואז להזמין לי חדר צמוד אליך :-) >
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

תודה ענת,

זה לא גובה הצליל- אני גם צועקת. זה איכות הצליל- שוב צליל כ"כ פראי ועמוק, שזה כ"כ שונה מצלילים ששומעים נגיד משחקניות בכל סרט אהבה, ה"אה אה" שמתגבר ומתעצם- (שזה דומה לשלי). אז זהו חשבתי אולי זה מעיד על עומק אחר של אורגזמה. הרי גם מנסיוני אני יודעת שיש גמירות עמוקות יותר, ויש פחות. אבל למשמע האישה ההיא באכסניה- אמרתי לעצמי, וואו כנראה שאני לא יודעת כלום על מין. . "הביאוהו לכאן" ומהר (את הסקס)
פלוניתה*
הצטרפות: 01 מאי 2004, 23:31

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי פלוניתה* »

אבל למשמע האישה ההיא באכסניה- אמרתי לעצמי, וואו כנראה שאני לא יודעת כלום על מין. . "הביאוהו לכאן" ומהר (את הסקס)
זה לא אומר שאת לא יודעת כלום על מין אבל זה אומר שיש לאן לשאוף. אני חושבת שרוב הנשים (שאני מכירה) כולל אני חוות אורגזמה שטחית לרוב, העמוקות באות לעיתים נדירות ובהתקיים תנאים מסויימים ולא תמיד צפויים, אותן נשים חייתיות שאת מדברת עליהן חוות את זה באופן יותר יומיומי, יותר מחוברות לזה, לדעתי זה בדר"כ קשור למיומנות ולמידה ולרמת בשלות שבגילנו כבר לרובינו יש אותה, רק צריך יותר לשחרר (כן, גם אם נדמה שאנחנו משוחררות, יש עוד מקומות ונקודות ועומקים וסבלנות שנדרשת) וללמוד ולהשקיע.
פאקטור נוסף שגיליתי בנושא זה רמת התשוקה והנוחות. אני חושבת שבהתקיים שני התנאים גם תשוקה גדולה וגם נוחות עם אותו אדם (וזה נדיר, כי לרוב כשמגיע הנוחות מתמוססת התשוקה וההיפך), וגם המיומנות שציינתי וגם הבשלות להשתחרר - אז בוא יבוא הסקס האחר...
אני חושבת שרק לאחוז קטנטן אין ממש את היכולת לחוות את זה מאוד עמוק, משהו שקשור לאי חיבה למגע, ו לאישיואים מאוד עמוקים וטראומטים, או לליבידו נמוך בילט אין.

שנית, לגבי הצעקות. אני מסכימה עם הדעה שלא בהכרח מי שצועקת נהנית יותר, אבל מי שצועקת את הצעקות שהזכרת, העמוקות האלה שנשמעות על אמת חסרות שליטה, הן פשוט מזכירות לאחרות, ולא משנה שקטות או צועקות הנאה מהי. להנות בשקט אפשרי, ולא נראה לי שהצעקות הן השאיפה, אלא ההנאה שהן מבטאות.

<הגריין שהופיע לי: כבד את עצמך, ואני אוסיף : כבדי את עצמך :-) >
מתעניינת*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

אני צריכה יותר פרקטיקה
איך עושים את זה? נכנסים למיטה (בהנחה שהיום בחרתי להתענג לבד)
ומה מפנטזים על מישהוא ואז שממש מרוגשים מתחילים להשתמש בויבראטור
ובכלל ויבראטור לחדירה , הגוף צריך להיות מרוגש מעונג רטוב לפני שמחדירים איך כל זה קורה?
סרטים כחולים אולי? רוצה עוד המלצות על כאלו ואחרים
וויבראטור טוב רק לכאלה שגומרות מחדירה?
אחת_שצועקת*
הצטרפות: 29 דצמבר 2008, 10:50

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אחת_שצועקת* »

אצלי עוצמת הצעקות קשורה לזהות הפרטנר/ית. כשזה אדם שנוח ונעים לי איתו גם מחוץ למיטה, מישהו שאין לי בעיה להסתובב לידו עירומה באור מלא, לשתף אותו בפנטזיות ובאירועי יומיום שמביך לי לשתף בהם אחרים - נוח ונעים לי גם לצעוק.
מה שהכי מביא אותי ל צליל כ"כ פראי ועמוק זה כשמשולב באקט (חדירה או גירוי הדגדגן) גם גירוי של פי הטבעת, בלשון או באצבע או בצעצוע. אלה הגמירות הכי מדהימות שלי.
הנועזת_בסתר*
הצטרפות: 29 דצמבר 2008, 10:54

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי הנועזת_בסתר* »

לי יש כזה
http://www.sisters.co.il/PHP/Product.ph ... 115&Add=No
אני ממליצה מאד על החברה Good Vibrations נשים מעצבות צעצועי מין. יחי ההבדל. למה שארצה לקנות וברטור בצורת זין שעל הקופסה אשה ערומה?אותי זה מבעית. לעומת ויברטור מענג ביותר, אקולוגי(כן!) ,רחיץ, מחומר נעים ביותר, בצבע נעים לעין ואסטטי.

ונראה לי שיש להסביר לא מעט פה
יש ויברטור ויש דילדו
ויברטור-עושה ויברציות, הוא לא בהכרח קשור לחדירה. מנסיון-הטובים ביותר הם אלו שממש לא מזכירים בצורתם איבר מין גברי.
רב הנשים לא גומרות מחדירה בלבד. זהו מיתוס שנופץ כבר מזמן. אני מאד ממליצה על הספר "סקס עכשיו". ספר נהדר שמתאים לזוגות וכתוב שם על האמת הערומה בגלוי. יש שם טיפים מצויינים לגלות את עצמך.

דילדו הוא יותר דומה לאיבר מין ומיועד לחדירה בלבד.

בעל שגומר מהר-אולי כדאי לשלוח אותו לסדנת טנטרה, או ללכת יחד . בכל מקרה, טוב שאת חושבת איך לענג את עצמך, זה חשוב מאד!! מאד!!

איך עושים את זה?הכי טוב להיזכר במקרה אחד או יותר שעשו לך את זה! לא משנה אם היית לבד. לא משנה אם זה היה בחנות בגדים, בגיל שש עשרה במסיבת כיתה, נשיקת לילה טוב עם החבר הראשון שלך, ותגלי בעצמך מה עושים!
מתעניינת*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

ראיתי בדיוק כמו זה שאת ממליצה באותו חנות
גם אני התייחסתי לעובדה שעל כל הקופסאות של אביזרי מין
יש איזה תמונה של בחורה זולה ולא נעימה מרוחה על העטיפה ולי זה עושה בחילה
שאלתי את המוכרת המאד נחמדה שם. ואז היא הראתה לי את החברה הגרמנית הזו
והטיפה שלה באמת סטירלית ונעימה לעין.
יש ויברטור ויש דילדו אז מה שיש לך זה וויברטור לא? והוא לא להחדרה?
אני יודעת שדילדו זה להומואים לא?
נו יכול להיות שאני בורה ועם הארץ, אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד עוד משהו (-:
הנועזת_בסתר*

ויבראטור יש חיה כזו

תחזרי מיד לחנות ותקני כזה:-)

דילדו זה למי שרוצה צעצוע מין דמוי איבר מין גברי. השתחררי נא מלסביות\הומואים. או כל דימוי אחר.
כמו שעגבניה-זה לא רק מטבוחה:-)

סטאבי(זה מהלינק) הוא רב שימושי ביותר, והוא מתאים למקומות הנכונים.
כיוון שזה הראשון שלך(מאד מרגש!) תקני אותו (או אחר) ובהמשך תגבשי כיוון יותר ברור של מה שאת מעדיפה. כמו שאי אפשר ללמוד על דברים מסויימים מתוך טקסט בלבד(מישהו יכול להסביר טכניקה לנשיקה ומדוע זה כיף?אפשר אבל זה לא תחליף להתנסות)
בקיצור, כל דקה היא מבוזבזת.לכי ותשיגי לך כזה.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

לי אין שום מושג בויברטורים. איכשהו לא יצא לי להגיע לזה.

שאלה לנועזת בסתר (או למי שיודעת):
יש המלצות לוויברטורים ידידותיים כמו אלו שהצעת (או לא כאלו, אבל עדיין טובים), שמשלבים, בנוסף לחדירה - גם גירוי הדגדגן או פי הטבעת (או, הכי טוב -שילוב של הכול?)

<בורה ועמת הארץ :-)>
אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

אני יודעת שדילדו זה להומואים לא?
דווקא לא. הומואים, כפי שאת יודעת, לא חסר להם איברי-החדרה (טוב, לפחות כשהם בזוג - הם לא צריכים את זה...).
למי שזה כן שימושי - זוג לסביות, שיש להן רק חורים :-D.
(אחת יכולה ללבוש את זה, וזה משמש כאיבר מין לכל דבר....)

אבל נראה שיש לזה עוד שימושים שלא ידעתי עליהם.... :-)
הנועזת_בסתר*

ויבראטור יש חיה כזו

הסטאבי שהמלצתי עליו הוא משמש לגירוי בכל המקומות שתעלי על דעתך. הוא יכול לשמש גם כאנלי אבל חשוב מאד לנקות אותו אחרי כן.
תקראי בלינק שכתבתי לעיל

בכל מקרה כדאי להתחיל עם אחד ואז לחדד מה כדאי להמשיך
אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

הוא משמש לגירוי בכל המקומות שתעלי על דעתך
בו זמנית?
גם_אני*
הצטרפות: 21 יולי 2003, 16:24

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי גם_אני* »

גם אני קניתי לי צעצוע בחנות הזאת בנמל ת"א, לפני שנתיים בערך.
הוא אינו חשמלי (לא מתאים לי חשמלי), בצורה של, במידות נדיבות, ובצבע אדום.
אני מתענגת איתו לבד; בנזוגי לא מחבב אותו. לאחר שהוא ראה אותו כשהבאתי אותו לראשונה, דרכיהם לא השתלבו...
בד"כ אני מסתייעת בסרט (קניתי באותה הזדמנות גם סרט אחד, ברגשות מאוד מעורבים) או במגזינים (אותם 2-3 שיש לנו מלפני איזה עשר שנים, עת היינו בטיול באירופה).
הוא בן ברית נאמן, אני ממליצה.
הנועזת_בסתר*

ויבראטור יש חיה כזו

אני מעתיקה מה שכתוב בלינק- בנוסף כתוב איפושהוא שהוא יכול לשמש גם כויברטור אנלי

צעצוע זה עוצב על ידי צוות נשים מ- Good Vibrations סן-פרנסיסקו במטרה להגשים את רשימת המשאלות הנשית, הכוללת בתוכה כמעט את כל היתרונות של מגוון הויברטורים השונים האהובים במיוחד.

הוא מעוקל על מנת לגרות את נקודת ה-G, בעל מרקם מורגש אך עדין, ובליטה לגירוי פתחי הנרתיק שהושקעה במיקומה מחשבה רבה. גוף הסיליקון בעל המגע הקטיפתי הוא באיכות הגבוהה ביותר, בעל מנוע שקט ואמין, ובבסיס נמצא מתג ארגונומי נוח לשימוש השולט על עוצמת הרטט. בל נשכח, הוא גם נראה טוב מאד
אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

הוא מעוקל על מנת לגרות את נקודת ה-G, בעל מרקם מורגש אך עדין, ובליטה לגירוי פתחי הנרתיק
זהו. את זה גם אני ראיתי.

אם כן, מדובר כאן על נקודת ה-G (שלצערי עדיין לא גיליתי :-P), ופתחי הנרתיק (שכן גיליתי |יש|).
לא ראיתי שכתוב משהו על הדגדגן או על פי הטבעת.

תודה ! :-]
מייעצת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2006, 08:13

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מייעצת* »

שמשלבים, בנוסף לחדירה - גם גירוי הדגדגן או פי הטבעת
יש ויברטורים שמעוצבים כאיבר מין גברי, ובנוסף יש להם זרוע היוצאת מבסיס הויברטור באורך מותאם למיקום הדגדגן, כך שאפשר להנות מבפנים ומבחוץ. יש כאלה שבנוסף יש להם גם צ'ופצ'יק לכיוון פי הטבעת, ואז אפשר להנות כפליים בפנים וגם בחוץ :-]
זה עולה בערך 900 ש"ח.
תסתכלי בקטלוג של סיסטרס. יש שם כאלה.
בדויה*
הצטרפות: 15 דצמבר 2008, 20:55

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי בדויה* »

אהבת עולם-
יש כאלה- אבל חשמליים, לא יודעת למה התכוונת כשאמרת "ידידותי"...
יש כאלה שה"גוף" עשוי סיליקון, עם חרוזים בפנים שמסתובבים בדרגות עוצמה שונותוגם ה"ראש" מסתובב בפנים... משו משו מומלץ D-: מבחוץ יש איזה צורה (לי היה דולפין...) שמגיעה לדגדגן ובה יש רטט, גם כן בדרגות ומקצבים משתנים... יש לזה שלט וזה מגמיר ברמות על... וזה גירוי בו זמנית של הדגדגן וגם "בפנים"...
לא ניסיתי אבל אולי את הדולפין ניתן לכוון לכיוון פי הטבעת ואז יש גירוי בו זמני של שני החורים...
א-ב-ל זה עולה איזה 600-900 ש"ח, תלוי איזה סוג. אבל שווה כל שקל |Y|
היו לי שניים כאלה, ז"א אחד עד שהתקלקל ואז עוד אחד. מומלץ ביותר.
חוץ מזה- אם בן זוגך מעדיף "גישה אחורית", אז אפשר את בן הזוג מאחורה, הויברטור בפנים והדולפין בדגדגן... אם את לא גומרת בדקה, את לא אנושית...
אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

בדויה, אז איך קוראים לזה שיש לך, ואיפה קנית אותו? זה גם מסיסטרס?

חוץ מזה- אם בן זוגך מעדיף "גישה אחורית", אז אפשר את בן הזוג מאחורה, הויברטור בפנים והדולפין בדגדגן...
נשמע גן עדן... :-)
(יש להשיג גם בן זוג ב'סיסטרס'? :-D)
שאלה*
הצטרפות: 12 אוקטובר 2003, 17:02

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי שאלה* »

שאלה - הייתן משתמשות ב'צעצוע' שכזה (טבעת רוטטת שמתלבשת על הבחור) שמישהי אחרת השתמשה בה פעמים ספורות לפני? איך מחטאים את זה?
אהבת_עולם*

ויבראטור יש חיה כזו

הייתן משתמשות ב'צעצוע' שכזה (טבעת רוטטת שמתלבשת על הבחור) שמישהי אחרת השתמשה בה פעמים ספורות לפני?

למה לא?
אני השתמשתי במשהו דומה שהיה לו 'עבר' (רוקט פוקט.)
נראה לי שמחטאים את זה בדיוק כמו שצריך לחטא אחרי שאת בעצמך השתמשת בזה.
לא יודעת, עם אלכוהול?

(טוב, אני גם קניתי מונקאפ יד שנייה. :-D)
בדויה_אחרת*
הצטרפות: 31 דצמבר 2008, 09:18

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי בדויה_אחרת* »

יש כאלה שה"גוף" עשוי סיליקון, עם חרוזים בפנים שמסתובבים בדרגות עוצמה שונותוגם ה"ראש" מסתובב בפנים... משו משו מומלץ מבחוץ יש איזה צורה (לי היה דולפין...) שמגיעה לדגדגן ובה יש רטט, גם כן בדרגות ומקצבים משתנים... וזה מגמיר ברמות על... וזה גירוי בו זמנית של הדגדגן וגם "בפנים"...
יש לי כזה והוא קצת יותר מדי פירוטכניקה עבורי... התיידדנו פעמים ספורות בלבד. בנתיים שודרגתי ע"י בנזוגי המפנק למשהו קטן ועדין יותר, ולא חשבתי על זה עד עכשיו (יש קטגוריה כזו בyad2? ) אבל אני מבינה שזה יכול להתקבל על הדעת: אם מישהי מעוניינת לאמצו לחיקה אבל לא רוצה להפרד מ-900~ ש"ח - נגיע אל העמק השווה. 250? יד ראשונה מרופאה (מינתחת;-))
בדויה*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי בדויה* »

בדויה אחרת- באיזה איזור את מתגוררת?
(אולי עדיף במשלוח דואר? למניעת פאדיחות...)
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

זאת אני פלונית מהקולות החייתיים מהאכסניה:)..(יש כאן עוד כמה...)

תודה על הדף הזה ועל האפשרות לדבר על נושאים כאלה באוירה כ"כ משתפת משחררת ומלמדת- האפשרות להתעסק עם הנשיות והמיניות שלי זה ממש זכות גדולה- ואני שמחה שמצאתי אתכן.
שאלה קטנה- בשנה האחרונה גיליתי שאני נהנית הרבה יותר מחדירה (בהתחלה ממש לא התחברתי לקטע). אני אוהבת את זה כמה שיותר חזק וארוך (בזמן). כמו שכבר כתבתי בעלי גומר מהר, האם ויברטור יכול לענות על הצורך הזה? כי קראתי כאן שזה בעניין של דגדגן וסיבובים..
תודה
בדויה*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי בדויה* »

הסיבובים זה בפנים... וזה תענוג, במיוחד אם את נהנית מחדירה.
וחוץ מזה- יש הרבה סוגים של וויברטורים, יש כאלה שמכוונים לדגדגן ויש כאלה שמיועדים לחדירה... פשוט לכי לחנות מין טובה (לי עוזר ללכת לחנות כזו בת"א- זה רחוק, אף אחד לא מכיר אותי, ואני יכולה לדבר ולבחור בחופשיות...) ותשאלי מה מתאים לך. בנוסף, אם את מתביישת ניתן גם להזמין דרך האינטרנט, פשוט תקישי בחיפוש מילים מתאימות ותמצאי שלל אתרים שמוכרים אביזרי מין. אבל זה פחות טוב לדעתי כי בפעם הראשונה צריך הסבר מה כל סוג של וויברטור עושה...

הייתה חנות בת"א, אאל"ט בסביבות המלך ג'ורג', במרכז קניות כזה (הייתה בו גם איזו מרפאה של לייזר או משהו כזה)- בקיצור שם עושים הדרכות, המוכרות ממש חביבות ומבינות, הן עוברות השתלמויות בנושא (לעומת חנות קטנה באיזור אחר שהייתי בה, והיה קצת פחות נעים וחופשי שם)- בקיצור עדיף ללכת לחנות מהסוג הזה- מוארות ו"הגונות"- ולא לחנויות האפלוליות האלו ששם סתם מוכרים ולא ממש מסבירים ומאירים פנים...
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

לכי לחנות בנמל
בקום איל פו - SISTER
הגון סטירילי נקי ומכובד
התמסרות_להנאה*
הצטרפות: 31 דצמבר 2008, 10:02

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי התמסרות_להנאה* »

אם את לא גומרת בדקה, את לא אנושית...
היי, היי,
למה מהר?
הרבה מהכיף זה כל התענוג של לפני...
התמסרות_להנאה*

ויבראטור יש חיה כזו

אני לא אוהבת את הזמזום של הויברטור.
זאתי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2008, 22:05

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי זאתי* »

הפלונית של הקולות, לנו יש סוג של טבעת סיליקון כזו שמתלבשת על אבר המין של הגבר שעוזרת מאוד. יש כאלו עם או בלי מנוע ויש כאלו עם או בלי גירוי אחורי. מצויין.
אני באופן אישי ממש לא אוהבת את הרעשים שהמנוע עושים מבחינתי זה וואחד טרן-אוף. בקונספט זה נשמע מגניב אבל בפועל מבעס לכן אני חושבת שלפעם הראשונה צריך משהו שיש לו אופציות של עם ובלי ועדיין להנות.
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

תודה,

כנראה שאין מנוס מלקפוץ לחנות..
"זאתי" לא הבנתי את התגובה שלך לעניין הרעש, התכוונת שאת לא מתה על ויברטור בגלל הרעש באופן עקרוני ולכן את מציעה טבעת שלא עושה רעשים? הנה עוד משהו שלמדתי על ויברטור- "מרעיש". - עד כדי כך הרעש מטריד?

מהפלונית של הקולות (אפשר גם הפולנית של הקולות..:)), נראה לי שהנה נוצר לי ניק.
בדויה*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי בדויה* »

_היי, היי,
למה מהר?_

זה לא בגלל שממהרת, זה בגלל שפשוט זה בלתי נשלט. משהו מטורף שמשתלט עלייך בחייתיות ואין לך מצב שלא לגמור (אולי עם אימון טנטרה או משהו כזה...)
התמסרות_להנאה*

ויבראטור יש חיה כזו

_היי, היי,
למה מהר?
זה לא בגלל שממהרת, זה בגלל שפשוט זה בלתי נשלט. משהו מטורף שמשתלט עלייך בחייתיות ואין לך מצב שלא לגמור (אולי עם אימון טנטרה או משהו כזה...)_
זה בסדר לגמור (לא בעד טנטרה במצב הזה, פשוט בלתי אנושי),
ברור לי שעם ההמלצה שלך הגירוי חזק - את התנוחה שעליה דיברת פשוט רצוי לשמור להנאה של הסוף - קינוח.

כנראה שאין מנוס מלקפוץ לחנות..
תבקשי לשמוע את הויבראטור, כך תוכלי גם להתרשם מהרעש שלו.
חשוב בויבראטור שיהיה גמיש כדי שלא תהיה תחושה יותר מדי של פלסטיק.
מעניין אם יש ויבראטור שיש בו גם גוף חימום קטן (כמו בסדין חשמלי, אבל אולי זה מזיק לבריאות) - שמעתן על דבר כזה?.

תמשיכו לכייף.
מתעניינת*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

לבן זוג שלי יש איבר מין צר או אולי נורמלי
אני צריכה גירוי מלא, חיכוך על מנת להגיע לאורגזמה.
בכל התנוחות הרגילות שאני בפישוק אני לא מרגישה כלום
איבר דק, תוסיפו לכך רטיבות, ובכלל אני מרגישה שאני עם ילד בן 10
ולכן התנוחה היחידה שאני גומרת היא עם רגליים סגורות וגם לחץ מהיד שלי על המפשעה בכדי לגמור
מסובך?
מאד!
נמאס לנו מהתנוחה הזו, נמאס לי שאני לא גומרת בעוד תנוחות
ובינינו בתנוחה הזו איתו או בלעדיו אני גומרת
לפעמים בפנטזייה בראש בלעדיו הרבה יותר טוב
חשבתי לצרף וויברטור? או דילדו
מה ההבדל?
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

רק רציתי לומר שויברטור מאוד מסוכן עם התקן תוך רחמי( הויברטור מסובב את החוט של ההתקן וההתקן זז ופוצע)
מתעניינת*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי מתעניינת* »

ועוד
הוויברטור להחדרה?
אז צריך גם חומרי סיכה למינהם
נשמע לי מלהיב אבל מסובך
פלונאית*
הצטרפות: 05 דצמבר 2010, 10:35

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי פלונאית* »

מחייה את הדף לאחר תקופת יובש..
רכשתי אביזר מהחנות שמוזכרת למעלה. נורא התרגשתי וכך גם בן זוגי. יש לי מחסום.. מתי מוציאים אותו מהאריזה היפה בה הוא נח? איך טכנית משלבים אותו בחיי המיטה?
מביך משהו...
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

יש עם שעון שבת (כמובן רק לכבוד עונג שבת ולא לתענוג סתם רחמנא לצלן)?
פלונית_נוספת*
הצטרפות: 16 דצמבר 2002, 22:45

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי פלונית_נוספת* »

איך נקרא ה"סטאבי" באנגלית? חיפשתי אותו באתר של good vibrations ולא מוצאת. של איזה חברה הוא??
קל_מונית*
הצטרפות: 13 פברואר 2013, 09:02

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי קל_מונית* »

אוףף. אני רבה עם אינטרנט רימון והוא נותן לי להיכנס רק לדף הזה.
זקוקה לעזרתכן אחיותי!
אני רוצה אורגזמה, נשואה 10 שנים, זוגיות טובה, אני מרגישה שהמחסום אצלי. יש ריגוש שעולה ועולה, ואז- נעצר, ונעלם. בוא נאמר מהשמועות- אורגזמה זה 10 בסקאלה, אני מגיעה ל8. שזה ממש סבבה, אבל איך עולים?
קראתי את סקס עכשיו, ואני מנסה לבד גם- לא פועל.
מה תגידו?
אשה_כמוך*
הצטרפות: 13 פברואר 2013, 20:28

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אשה_כמוך* »

_אני רוצה אורגזמה, נשואה 10 שנים, זוגיות טובה, אני מרגישה שהמחסום אצלי. יש ריגוש שעולה ועולה, ואז- נעצר, ונעלם. בוא נאמר מהשמועות- אורגזמה זה 10 בסקאלה, אני מגיעה ל8. שזה ממש סבבה, אבל איך עולים?
קראתי את סקס עכשיו, ואני מנסה לבד גם- לא פועל._
מזדהה 100% עם מה שכתבת. הרשימה של דברים שניסיתי ועזרו לי אבל לא שינו את המצב הבסיסי, ארוכה פי 10 משלך. קראתי המון ספרים, הלכתי לסקסולוגית, הלכתי לפיזיותרפיסטית רצפת האגן, השתתפתי בכמה סדנאות טנטרה. ניסיתי לפחות 5 ויברטורים מסוגים שונים. פורנו. ניסיתי גם פרטנרים שונים (במהלך השנים) ואפילו פרטנריות. נישואים מעולים והרבה רומנטיקה.
מה להגיד - ויתרתי. אני נהנית מה - 8 שלי. בשנים שויתרתי נהניתי יותר מאשר כשניסיתי. לדעתי משהו במוח שלי לא מחובר כמו שצריך.
מצטערת שלא עזרתי במיוחד.
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

בוא נאמר מהשמועות- אורגזמה זה 10 בסקאלה, אני מגיעה ל8.
איך את יודעת שאת ב-8? אולי השמועות מוגזמות? :-) מדברים על רעידת אדמה אבל...
שואלת ברצינות... השאלה החשובה יותר היא האם בסוף המעשה המיני את מסופקת. לא רגשית אלא גופנית. סיפוק גופני אומר שהגוף מרגיש מרוצה ושאין תחושה (פיזית) מעצבנת ומרגיזה של "אני עדיין מגורה אבל לא קורה עם זה שום דבר".
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אפרת_מ* »

לא מסכימה עם התאור של פלונית.
קל מונית אומרת שהיא מרגישה שזה נעלם. לא שהיא הגיעה לאיזה שיא, אלא שהיה ריגוש ואז הוא נעלם.

קפץ לי שאולי הספר "המאהב הפנימי" (הוצאת פראג) יכול להתאים.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי אפרת_מ* »

והוא אפילו במחיר סופר אטרקטיבי בהוצאה
https://sites.google.com/site/pragpubli ... o]hameahev hapnimi[/po]

מעבר לכך, יכול להיות שיש אמנוות מגבילות או חסמים אחרים, שאינם פיזיים אלא לגמרי רגשיים שחוסמים אותך.
טיפול בתטא הילינג, המסע וכד' יכולים לעזור.
קל_מונית*
הצטרפות: 13 פברואר 2013, 09:02

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי קל_מונית* »

תודה חברות
יש תחושה של פורקן מתי שהוא, סוג של רצון בעוד עוד עוד ודי. בלי סיפוק פיזי.
יחפש את הספר
חבצלת_השרון*
הצטרפות: 01 דצמבר 2003, 19:34
דף אישי: הדף האישי של חבצלת_השרון*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי חבצלת_השרון* »

יש חיה כזו, אבל יש חיה יותר מדהימה! מ ע ו ל ה!!!!
אני ניסיתי ועכשיו אני על סף התמכרות, חלומה של כל אישה.
[email protected]

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2694021,00.html
חבצלת_השרון*
הצטרפות: 01 דצמבר 2003, 19:34
דף אישי: הדף האישי של חבצלת_השרון*

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי חבצלת_השרון* »

אני לא חושבת שהחיפוש טמון רק בספרים וסוגי ויברטורים, צריכה את המגע החם האנושי המרגש ולכן הגעתי לעיסוי אירוטי טנטרי מרגש, שפרץ אצלי את כל המחסומים, אודות למעסה המיומן והמקסים שלי. האורגזמות שלי נעשו פי 10 חזקות. [email protected]
תשלחי מייל ותנסי אז תביני אותי
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

היי חבצלת_ השרון אפשר לשמוע פרטים? מזה בדיוק?
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

זה פשוט נשמע ממש מעניין ומסעיר אבל גם קצת מלחיץ..מה הוא עושה בדיוק, כלומר עד כמה מיני זה נהיה? וכמה מתוך העיסוי הוא מיני? זה מגיע לסקס מלא? ומה קורה אם האישה ממש מגורה ורוצה? מה קורה אם הגבר רוצה? בקיצור אשמח מאוד לפרטים(-:
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי קרן* »

נשמע טוב ובא לי לנסות פגישה.
מה שלא מסתדר לי בכלל זה :
מה עם בן הזוג, איך הוא יכול לתמוך
בטיפול כזה לבת זוגתו ממטפל ? יש בן זוג שיסכים לכך?
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

רציתי לישאול עם ויברטור מזיק להתקן?
שמנדובה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2014, 18:24

ויבראטור יש חיה כזו

שליחה על ידי שמנדובה* »

אם מדובר בויבראטור חיצוני, אין שום סיבה שהוא ישפיע על ההתקן.
פלוני_אלמונית*

ויבראטור יש חיה כזו

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

קרן
כגבר שאין לו בעיה עם הגבריות זה לא היה מפריע לי אם זה מעצים את התחושה והעונג אצל בת הזוג
ומכאן השמיים הם הגבול
שליחת תגובה

חזור אל “תעשיית המין”