חלומות של תינוקות

אמא_של_מיה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2002, 11:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מיה*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי אמא_של_מיה* »

לפעמים זה קורה לה, וגם עכשיו, תוך כדי שנה היא מתחילה לייבב ולהתייפח... על מה היא חולמת?! ואני מנסה להרגיע אותה, ללטף, לתת ציצי, ואפילו להעיר וזה לא הולך. היא ישנה עליי ממש חזק, ובוכה. אני הולכת עכשיו לשטוף לה את הפנים,אולי כך היא תתעורר,אחזור תכף.
אמא_של_מיה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2002, 11:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מיה*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי אמא_של_מיה* »

טוב, היא עדיין עליי, ישנה, אבל נרגעה. מה מטריד אותה בחלום? האם תינוקות חולמים?
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי מיה_גל* »

גם לטיאן יש חלומות סוערים, לפעמים טובים ואז היא מחייכת חיוכים יפים וארוכים, ולפעמים רעים ואז היא מייבבת ומוציאה קולות משונים שאין לה כשהיא ערה, קולות גבוהים, חדים וקצרים, וברור שלא טוב לה.
היום היינו בטיול קצר בחוץ, בשמש, ופתאום שמעתי אותה בוכה בכי קטן שכזה אי שם במעמקי המנשא. חשבתי שהיא התעוררה (היא ממש לא אוהבת שהראש שלה נתמך בתוך התינוכיס. כשהיא ערה אני תומכת אותו ביד וכשהיא ישנה אני משתמשת במנשא עצמו ואז מורידה אותו מהראש שלה מיד כשהיא מתעוררת ומוחה נמרצות...), היא לא התעוררה, אלא ישנה שינה עמוקה ומוטרדת.
זה כואב, סביר להניח שיותר לי מאשר לה, אבל בכל זאת.

אולי הם חולמים על גילגולים קודמים?
טושו_ע*
הצטרפות: 11 מרץ 2003, 22:57
דף אישי: הדף האישי של טושו_ע*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי טושו_ע* »

אולי הם חולמים: הנה ציצי...נעלם הציצי...הנה ציצי... נעלם הציצי... :-D
טושו_ע*
הצטרפות: 11 מרץ 2003, 22:57
דף אישי: הדף האישי של טושו_ע*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי טושו_ע* »

עכשיו אני יכולה להתייחס...

אמא של מיה, מה שאת מתארת קרה לי היום בפעם הראשונה עם טוהר ורציתי גם אני לפתוח על זה דף ולשאול לפשר התופעה...
זה התחיל אתמול בלילה, במשך כחצי שעה הוא ייבב מתוך שינה (עם הפסקות) וכל פעם היה נראה שהוא עומד לפרוץ בבכי. איך שהוא זה עבר.
היום זה קרה שוב, כשהוא ישן לי על הציצי, רק שהוא באמת פרץ בבכי ובכה תוך כדי שינה (העיניים עדיין עצומות), הרמתי אותו לתנוחה אחרת, הוא נרגע ואח"כ שוב פרץ בבכי. ככה שלוש פעמים ואז זה הפסיק סופית והוא שקע לשינה עמוקה למשך שעה.

מאוד מוזר, לא?
מעניין אם זה באמת חלומות או שאולי משהו מציק להם?
סימונה*
הצטרפות: 03 ינואר 2002, 12:45

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי סימונה* »

כשיערה היתה פיצפונת הייתי ממש מתייסרת ומעירה אותה מחלומות רעים. עכשיו, במסגרת נסיונותי להרפות שליטה, אני אומרת לעצמי שאני לא יכולה להתערב לה בדבר כל כך פנימי ושאני לא יכולה להיכנס לה לתוך החלום ושחלומות הם מנגנון ניקוי של הנפש וכו' ועדיין קשה לי כשהיא מיבבת רגע מתוך שינה ואני מוצפת עונג כשהיא מחייכת, או צוחקת מתוך שינה.
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי דפנה* »

ידעתי שאם אני אחפש פה משהו בנושא בוודאי אמצא...
אבל תשובה באמת לא מצאתי.. אולי מישהו יחכים אותי בנושא ???
דרור בן 9 שבועות בוכה וצועק מתוך שינה. לפעמים גם מנפנף בידיים וברגליים. בהתחלה זו היתה רק יבבה קטנה ועכשיו בכי אמיתי . כשאני ניגשת אליו אני רואה שהוא ישן ולא יודעת מה לעשות. בדרך כלל הוא נרגע אחרי כמה שניות וחוזר לשינה רגועה. העניין הוא שאני לא יכולה להבדיל בין בכי מתוך שינה לבכי של אני רעב או משהו אחר ומזנקת מהמיטה גם 6-7 פעמים בלילה כדי לגלות שזה היה מתוך שינה. הוא גם נראה ממש סובל.
יש למישהו עצה/הסבר ומה עושים ?
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי אביב_חדש* »

דפנה - נשמע כמו פיפי. גם הרגיעה המהירה.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי שרה_ק* »

אולי הם חולמים: הנה ציצי...נעלם הציצי...הנה ציצי... נעלם הציצי...
כאשר הם ישנים שמתן לב שלפעמים הם עושים בפה תנועות יניקה ומחייכים ככה כל הזמן? אולי התינוק חולם חלום שמח: שהוא יונק... ויונק... ויונק... ויונק... ויונק... :-D
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי שרה_ק* »

אבל אני יכולה לזכור חלום אחד שחלמתי בתור תינוקת בת שנה וחצי: חלמתי שראיתי חתול שחור והחתול הזה היה ממש מרושע, הוא לעג לי, והרביץ לי והוציא לי לשון ועשה פרצופים מעליבים. אני בכיתי ובכיתי ובכיתי
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי ורד_לב* »

ראו הזמנה לערב אונליין על חלומות ב חלומות בהריון
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

חלומות של תינוקות

שליחה על ידי יעלי_לה »

אני חושבת שאולי תינוקות "מתאמנים על המציאות" בחלומותיהם. למשל, כמה פעמים הייתי די בטוחה שהקטן שלי חולם שיש לו גזים.
שליחת תגובה

חזור אל “חלומות”