לאונרד כהן כבר בדיוטי פרי

כבשה_בחלון*
הצטרפות: 05 נובמבר 2007, 16:03
דף אישי: הדף האישי של כבשה_בחלון*

שליחה על ידי כבשה_בחלון* »

פלוני אלמונית, אכן הזוי. אי אפשר לפנות למישהו בכיר יותר? או שכבר לא שווה לכם את ההתעסקות והבאסה?
אני בכלל לא שאלתי לגבי כרטיס לגמד, היה לי כל כך ברור שלא צריך...
איילת_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 00:26
דף אישי: הדף האישי של איילת_א*

שליחה על ידי איילת_א* »

ראיתם את articles]זה item[/po],607,209,38903,.aspx?!!!

מדובר על אפשרות להופעה נוספת...
יול*
הצטרפות: 07 יוני 2008, 15:12

שליחה על ידי יול* »

_Anthem
מתוך I'm Your Man אאל"ט_
דרך אגב, זה מתוך The Future
והלוואי, הלוואי, שהוא ישיר את השיר הזה!
יול*

שליחה על ידי יול* »

וגם את השיר הנהדר הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=X4sdWwpcB3w
למרות שבטח הוא לא מספיק מוכר...

<בוקר רגוע בבית, עושה לעצמי פרומו להופעה, כזה תענוג נוסטלגי לחזור לאלבומים האלה...>
אמא_ל_5*
הצטרפות: 09 יוני 2003, 09:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל_5*

שליחה על ידי אמא_ל_5* »

_מה, זה משנה באמת אם הדמות הקטנה קטנה הזו שיושבת במרחק 300 מטר במרחק תחת זרקורים היא לייב?
לא מבינה
תסבירו לי_
כן, מסתבר שזה משנה. אנחנו מעולם לא הלכנו להופעות חיות של זמרים או להקות, זה נראה לנו בדיוק כמו שאת מתארת - מיותר לגמרי. אבל בשנה שעברה החלטנו לסוע לציריך לראות הופעה של לאונרד כהן. שנינו אוהבים אותו מזה שלושים שנה, והערכנו שלא יהיו עוד הרבה הזדמנויות. אז עשינו מאמץ ונסענו ל- 48 שעות לציריך. היה מדהים. שווה כל גרוש. ראינו אותו באצטדיון ענק, מקורה. היה מרגש, מדהים ונפלא. אין מילים. ועכשיו הצלחנו להשיג כרטיסים לכולנו, כי הילדים שמעו כל הזמן כמה נפלא היה, ושומעים את הדיסק של ההופעה שוב ושוב. אני מקווה שלא נתאכזב גם כאן.
עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

שליחה על ידי עדי_יותם* »

לי יש כרטיסים, אבל חברה יקרה לא השיגה :-( אז אם מישהו רוצה/ירצה למכור....
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

שליחה על ידי צוויליך* »

הלוואי ובאמת יוסיפו הופעה....

חוצמזה, מה הסיכוי לארגן תנועה המונית שתגרום ל47 אלף איש לשיר למאסטרו יום הולדת שמח (יומולדת לאריק, יומולדת שמח)?
קצת לא נעים, ימים ספורים לאחר התאריך ואף אחד לא ישיר לו?
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

ובכן,
מעריצים ומעריצות,
מועדון הלאונרד הישראלי אירגן טיסה מיוחדת להופעה בבלגרד בתחילת ספטמבר
הפרטים באתר אומרים את הכל, אך בקצרה,
כ-2250 ש"ח לטיסה והופעה
והאמת לא היה לי הכח לבדוק אם זה משתלם, אך ללא ספק, למי שרוצה ולא הספיק לקנות אלא מצמץ בזמן המכירה (מכירה? דהרת עדר באפאלו עונתית)
זו אופציה רגועה.
אם למישהו יש כח לבדוק כמה עולה טיסה לבלגרד או איפה עדיין באירופה נשארו כרטיסים ללאונרד - אני מברך אותו על כי יש לו זמן רב בידיו ומזמין אותו באותה נשימה לעזור לי לסדר את המחסן, לנקות את האוטו ולבנות מתקן לטיהור מים אפורים.

צוויל
גנגה_לילה*
הצטרפות: 06 מאי 2008, 11:05
דף אישי: הדף האישי של גנגה_לילה*

שליחה על ידי גנגה_לילה* »

מכיוון שהייתי אחת מאלה שלא הספיקו למצמץ (אבל אולי הספיקו לפהק) בזמן מכירת הכרטיסים, ניחמתי את עצמי בדי וי די. האם יש כאן מי שיודע אם יש די וי דיים עם כתוביות בעיברית? חשבתי שאמור להיות ואז הסתבר שאין ובסטימצקי טוענים שפשוט אין כתוביות. אז אם למישהו ידוע אחרת, אנא שתפו אותי, זה חשוב.
לא ברור לי איך הוא לא שר בהופעה הזאת את השיר הכי מדהים שלו. עם קו כפול תחת ''הכי'', את famous blue raincoat .
אבל עם או בלי ההופעה מדהימה, המוסיקאים שהוא הביא מעולים וממש מעשירים את המלודיות בוירטואוזיות שלהם. ומה שהכי הדהים אותי זה הפירגון שלו אליהם, שוב ושוב הוא מציין את השמות שלהם, עד כדי מיאוס כבר למען האמת.
אז לכל מי שכן הצליח וקנה כרטיס, תהנו גם בשבילנו- הנותרים בחוץ.
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

אז בהמשך לארגון טיסות להופעות בחו"ל, כמה פרטים:
  • אלו הפרטים בנוגע להופעות באירופה להן השגנו:

ספרד – סרגוסה – 15.9.

מקומות ישיבה מצוינים, שורות ראשונות על הפרקט.

יציאה – 13.9 בצהריים. חזרה 17.9 בלילה.

מחיר: כ- 460 יורו.

סרביה – בלגרד – 2.9.

מקומות ישיבה מדהימים. שורות 1-2 על הפרקט.

יציאה – 30.8 בלילה. חזרה 3.9 בערב.

מחיר: כ- 400 יורו בלבד.

הונגריה – בודפסט – 31.8

מקומות ישיבה מצוינים. שורות ראשונות על הפרקט וביציעים קרובים, על פי בחירה.

יציאה 30.8 בערב. חזרה 2.9 בצהריים (או ב-3.9 בערב בתוספת 40 יורו).

465 – 560 יורו, בהתאם לרמת מקומות הישיבה.

בנוגע לכל ההופעות, כנראה שנצליח להשיג גם מלונות במחיר מוזל. אך נא לא להתייחס להצעתנו כטיול מאורגן. אנו נסייע ככל שאפשר וכן נחבר בין חברי הקבוצה הטסים על מנת שתוכלו ליהנות יחד.

מלון טוב בכל היעדים יעלה, להערכתנו, כ 40-50 יורו ללילה לאדם בחדר זוגי.

ייתכן שיתאפשרו טיסות אחרות מאלו שצוינו.

המעוניינים להצטרף, מתבקשים לשלוח אלינו בהקדם (רצוי עד יום שני) מייל עם יעד ההופעה, פרטי הנוסעים באנגלית (כמופיע בדרכון) ומספר טלפון ליצירת קשר.

אנא – החזירו מייל רק אם אתם (וכל מי שמצטרף אליכם) בטוחים (90% ומעלה...) שתרצו להצטרף.

אנו נחזור אל הפונים בימים הקרובים על מנת לסגור את פרטי ההזמנה.

מספר המקומות מוגבל. איננו מתחייבים שיהיה מקום לכל המבקשים.*

איך הייתי יוצא לסרגוסה, וווואההההההההה ---
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מישהו יודע מתי מתחילה ההופעה, בכל מקום כתובה שעה אחרת. תודה.
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

19:45 הופעה
17:30 פתיחת שערים (פתח לנו שער וגו')

זה מה הדפיסו על הכרטיס. כותב שורות אלו (ממש) מתכוון להיות שם בסביבות שעת פתיחת השערים כדי לספוג מאווירת ההתרגשות ולהתרגש מהאווירה. אני פשוט בחור קשוח שצריך ריכוך טוב לפני האזנה לשירי אהבה רטרוספקטיביים - כמו מתיחות לפני ריצה. טוב לעיכול.
יש לו חימום? אריק סיני?
(בצחוק, תרגעו)
פלוני_אלמונית*

מישהו חוזר בו ורוצה למכור כרטיס???
yael_o*
הצטרפות: 23 מרץ 2009, 01:52

שליחה על ידי yael_o* »

נראה לי שעדין נשארו מקומות מה1000 שהוסיפו בדשא, רק שהמחירים 1000-1200
שרון_ברקת*
הצטרפות: 11 יולי 2002, 16:02
דף אישי: הדף האישי של שרון_ברקת*

שליחה על ידי שרון_ברקת* »

היינו אמורים ללכת לבילוי זוגי נוסטלגי להופעה של הלאונרד, והבן האמצעי החליט להצטרף לזקנים על תק פרימוס.
ואז לא נהיו כרטיסים
ואז פתאום נהי עוד אלף (כרטיסים) באלף (ש"ח). לנו זה יצא יקר, אבל הג'וניור החליט להשקיע בזה את מיטב כספו, קנה לעצמו כרטיס וממש עכשיו יצא כדי לפגוש את צויליך והחבר'ה בעת פתיחת השערים.
יאללה, תיהנו גם בשבילנו.
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

אני לא מאמין שתוכלו למצוא הופעה נוספת שבסיומה תקבלו מהפרפורמר בירכת כהנים , כן, לא פחות.

המאסטרו, לאונרד כהן , לא לשכוח, אחרי מסכת הדרנים מתוכננת היטב ושלוש שעות וחצי של שימון עצמות מפנק, הניף שתי ידיו במנח המוכר של הברכה המפורסמת וחתם את ההופעה במילים העבריות העתיקות.

בכך תמו שנה ויותר של תכנונים וציפיה, הרשמות והמתנה, מריטת עצבים והקלה בסופן.
תודה ליוזמים מ leonard2israel , לצוויליכית שפירגנה ולסבתא מלכה שמארחת. וכמובן ל אמא של תמרה ששינעה בטרמפ מזהיר בבוקר נאה זה ולכל הקולגות משער 11 שלמרות שניראו, בחלקם, נירגנים, קטנוניים, שלא במקומם, בטח לא יודעים את המילים חוץ מהללויה וגם זה בזיוף, ישבו לי במקום, מירפקוני, לא שמו לב לעיצוב החדש של הזקן-שפם שלי, השתעלו עלי בלי לשים יד, שמו עלי יד בלי להשתעל, לקחו לי את הסטיקלייט הירוק מהתיק הקומפלימנטרי באדיבות בנק דיסקונט - הבנק המועדף בארץ ע"י האזרחים שמעדיפים בנק בצבע ירוק חייזר ונותן החסות לארוע, הצטופפו עלי בכוונה כשניסיתי לחזור מהשרותים למקום ודרכו לי על הרגל, זוגות של בחורות בכל מקום שציחקקו ביחד בלי לשתף את הסביבה בבדיחה,
למרות כל זאת היה כיף, כי בסוף ההתרגשות סחפה את כולנו ואם יש ספק,
אז אם סבינו וסבותינו זוכרים בהתרגשות את מעמד החלטת החלוקה בכ"ט בנובמבר 1947, אנו נזכור את ההופעה של המאסטרו בה הוא הבטיח למעריציו
I didn't come here to Tel Aviv just to fool you
מעל הים הירוק של סטיקלייטים סטייל רהט אחרי שקיעה, תחת מפרשי המסכים, בועז ויכין דרמת-גן, עמד על הבמה הקברניט כהן מפקד על אוניה וציוותה, נגע במגבעתו 1500 פעם (כהוקרה לאלו ששילמו 1500 ש"ח כדי לשבת מקדימה) והגיע למקומות בהם מילמול או דיקלום החליפו לעיתים את השירה והשאירו רובד נוסף על מה שהכרת מהשירים המוקלטים.
בגיל 75 פרגיות בגילאים פרגייתיים יותר ופחות מדברות על כמה הוא סקסי. מה זה? המגבעת? החליפה הסולידית? מנעד הכריעות וההשתחוויות?
או שהן אכן נמסות מהמילים ולא רק מהפאסון.
וכמובן, שרון רובינסון, אוהו, לא הצלחתי בכלל לראות את האחיות ווב שעמדו לידה. איזו נוכחות. בהדר ואיפוק היא מגלה מלכותיות ומשאירה מסתורין שיוכלו לפרנס טור שלם של גב' אסתר "תשאל בקבלה" מדונה.

רבותי,
לאונרד בשבילי אומר שהגשמתי חלום קטן ואני יכול לומר שזה מעודד, גם חלומות גדולים יותר באים, הנה הנה הם כבר מעבר לפינה -

רואים?

צוויל
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

שליחה על ידי אורנה* »

כל מילה.
חווית חיים חד פעמית.
(אנחנו היינו בשער 14..)
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

ואני רוצה להודות ללאונרד כהן, שבזכותו צוויל כתב כאן הרבה יותר בחודשים האחרונים וסיפק לי עוד מפלט מהחיים. תודה
קרן_קיימת*
הצטרפות: 18 יוני 2006, 10:59
דף אישי: הדף האישי של קרן_קיימת*

שליחה על ידי קרן_קיימת* »

הסבא המתוק הזה החזיר אותי 20 שנה אחורה. בהחלט חוויה של פעם בחיים, בייחוד השעה האחרונה שכולם היו על הרגליים ובאוויר... תודה |*| (שער 12)
איילת_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 00:26
דף אישי: הדף האישי של איילת_א*

שליחה על ידי איילת_א* »

ואני רוצה להודות ללאונרד כהן, שבזכותו צוויל כתב כאן הרבה יותר בחודשים האחרונים

אין על הכתיבה שלךָ! פשוט תענוג!

צוויליך, תעשה לי טוּר !!!
דרייליך*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2009, 16:59

שליחה על ידי דרייליך* »

היה, עבר, ולא עצר
אפילו פקט מרלבורו לא קנה, שלא לדבר על המבצעים בבשמים והחבילות של הליקרים לחגים. ונעלי ספורט? ואייפוד?
חצי שנה אני עוקבת אחרי הדף הזה, מחכה לרמז, לסימן, לדעת מתי זה כבר יקרה כדי להתארגן במשמרת הנכונה. והנה, זה קורה, וכמו תמיד אצלי כשזה מגיע לגברים: ההפרש בין עוד מעט לכבר נגמר הוא מאד מאד קצר.
אז לאונרד כהן כבר בדיוטי פרי לא יהיה. ואני? פר, אני מה זה מאוכזבת!
אבל אני לא מאבדת תקווה: שמעתי ש... בילי ג'ואל כבר בדיוטי פרי !!!
אימשלו*
הצטרפות: 23 יוני 2009, 15:21

שליחה על ידי אימשלו* »

המופע של לאונרד או: העוקץ של אברם מרסל וגד אורדן הפקות

כבר בפקקים היה ניתן לראות את הזוגות בני ה- 50 מקולחים ונרגשים עם הליפסטיק מרוח בקפידה על השפתיים. הם בדרך להופעה של לאונרד כהן. כל כך כאב לי לראות את האכזבה והמבוכה על פניהם כשהצטופפו על כסאות האצטדיון וגילו שהם כל כך רחוקים שהם לא מצליחים לקרוא את התרגום של קובי מידן.
התעוררתי הבוקר בתקווה למצוא עיתונאי שנון שיתאר בחכמה את הרגשתי אתמול. כל הביקורות היו מפרגנות, כשראיתי את התמונות הבנתי למה. כל העיתונאים ישבו בשורה הראשונה... אני לא הצלחתי לראות אפילו מי מבין האנשים על הבמה הוא לאונרד. לא הצלחתי לספור כמה אנשים יש על הבמה (אם בכלל!) גם מסכי הענק לא סיפקו את הסחורה – הם היו קטנים ומעטים מידי לכמות של 50,000 איש על פני שטח כל כך גדול.
לאונרד כהן צריך להופיע בבר אפלולי מלא עשן, או אולי בצוותא, בברבי או הכי הרבה – בסינרמה. אבל בשום פנים ואופן לא באצטדיון רמת גן!
חברת ההפקות מצצה את הדם להופעה הזו.
עם ישראל עשה ריפרש בהיסטריה כדי להשיג כרטיס, שילם במיטב כספו בימי מיתון, עמד בפקקים, חיפש שעות חניה, הצטופף באצטדיון עם עוד 50,000 איש ופחד מציק ממגה פיגוע, שילם 25 ₪ על בירה בכוס פלסטיק, בלע במהירות נקניקיה בלחמנייה בעוד 18 ₪, הרגיש כמו נער מנוצל כשגילה שהוא אוחז ביד סטיקלייט דיסקונטי, וכל זה עשה עם ישראל כדי לראות צללית של איש שרמנטי עם כובע על גבי מסך קטן קטן שנמצא אי שם, יותר קרוב לאוטו מאשר אליו.
ובאשר לאמן עצמו. אני אוהבת אותו כבר שנים. צלילי שיריו מחזירים אותי אחורה למחוזות של אהבה ראשונה. למי שלא יודע, לפני כחודש שודרה הופעה של לאונרד כהן בלונדון בערוץ 1, באורך מלא, בלי פרסומות. הקלטתי, וראיתי 3 פעמים. הופתעתי לגלות שאני יושבת באצטדיון כדי לראות את אותה הופעה בדיוק, רק מרחוק, צפוף ויקר.
ההופעה הייתה מעט מנומנמת בחלקה האמצעי. אם יש לכם מכר שהיה בהופעה בטח התפלאתם לקבל ממנו כל כך הרבה אסמסים במהלך ההופעה. חיכיתי, יחד עם כולם בקהל, שהוא יגיד משהו, אמירה אישית, שנוגעת אליי כמו שנגע בסוף שנות ה- 90, כמו שנגע בנכה לידי במלחמת יום כיפור, כמו שהזוג המזדקן הרגיש כשרקד לצליליו לפני שני עשורים. הרי בשביל זה באנו, בשביל לפגוש אותו, את האמן הענק, המרגש, האינטימי שהיה איתנו בימי אהבה נכזבת, לבד בחדר. לא באנו לשמוע על השלום, לא באנו לקבל ביצוע שקט ומדויק להחריד, באנו לפגוש אותך, ללחוץ את ידך, להגיד שאנחנו אוהבים, וחיכינו לביטוי אהבה נרגש אחר, שסירב להגיע.
במהלך ההופעה לחשתי לבעלי כבד העפעפיים: "ב- 700 ₪ יכולנו גם לשכור מקרן וגם להזמין סושי".
אימשלו*

שליחה על ידי אימשלו* »

למען הסדר הטוב אני מודה שיצאנו אחרי הלוליה. עשינו את זה בגלל דלקת חריפה בגרון שלי, עייפות ומצברוח משונה שהיה לנו.
הכאב הגדול הגיע כשגיליתי שאחרי הלוליה המופע התרומם והיה מדהים. כואב כואב כואב.
אמא_ל_5*
הצטרפות: 09 יוני 2003, 09:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל_5*

שליחה על ידי אמא_ל_5* »

היינו עם ארבעת הבנות וחבר טוב, כי הבן הבכור היה מוזמן לחתונה, והחליט לוותר. (בהמשך הוא הודה שטעה...). היה נפלא, מאד נהנינו, וגם הבנות נהנו, (וגם החבר). נכון שהיה גדול ורחוק, אבל כל הארוע היה מרגש מאד.
היינו בהופעה בציריך לפני שנה, והיה קטן יותר, ראינו טוב יותר, אבל כאן היתה הופעה טובה יותר, והאוירה היתה הרבה יותר טובה.
ישבנו ביציעים למעלה, כרטיסים זולים יחסית (7 כרטיסים זה הרבה בכל מקרה), ובאמת לא ראינו את האמנים על הבמה ללא משקפת, אבל ראינו את המסכים.
קראתי גם הרבה תלונות על בלגן ותורים - לנו ממש אין כל תלנונות. הגענו ברכבת, בזמן, סביבנו ישבו אנשים נחמדים (מלבד כמה צעירים שעישנו), וסך הכל ניתן ללא ספק לסכם כחוויה נפלאה שהיתה שווה כל גרוש - לראות את הזמר האהוב עלינו ביותר , ששנינו אוהבים מזה שלושים שנה, שילדינו גדלו כששיריו מתנגנים ברקע, יחד עם הילדים.
חלום שהתגשם.
דנה_ה*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 22:21
דף אישי: הדף האישי של דנה_ה*

שליחה על ידי דנה_ה* »

גם אני ואחותי נהנינו מאוד מאוד. לא היו פקקים ולא היו תורים, וחוץ מכמה מעשנים מסביבנו לא היו לנו תלונות על התנאים. למרות שהיו 50,000 אנשים אני הרגשתי שאני נמצאת בהופעה אינטימית, ושלאונרד חייך על הבמה , הלב שלי החסיר פעימה... אני מודה, התאהבתי..

שמעתי היום את הדיסק שלו מלפני מיליון שנים ואני חייבת להודות שחסר לי החספוס שהעניקו השנים לקול שלו. חסרה לי ההבעה המיוחדת שהיתה לכל מילה בהופעה אתמול. שירים שהכרתי טוב, פתאום נשמעו לי אחרת, פתאום הובנו לי אחרת. התרגשתי מאוד, במיוחד בשירי ההדרן אבל לא רק.היה מגוון רחב של תחושות ורגשות והבנות לגבי שירה, לגבי אנשים, לגבי אהבה ועוד.הקראת שירה במיטבה.

נהניתי מאוד מכך שהמופע היה מוקפד ומקצועי, מהזמרות המצויינות ומן הנגנים הנהדרים. כזאת חוויה מופלאה- רק חבל שזה היה המופע האחרון...
אימשלו*

שליחה על ידי אימשלו* »

אני מקנאה בכם. הייתי שם אבל לא הייתי שם.

מה עושים עם דלקת בגרון שלא עוברת במשך שבוע?! ("ויראלי" לדברי הדוקטור)
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

אימשלו , תנחומי...
זה מביא אותי למיזם הבא, להופעה הגדולה הבאה של אמן בסד"ג כהני.
מתחם באופן.
יש מתחם VIP (שאת מה שאני חושב עליו ועל הצד האפל של הישראליות אשמור בשקית ההקאה שלקחתי מטורקיש איירליינס בדרך חזרה מדנמרק). למה לא לסגור חתיכה מיציע ורק מי שידע לענות על שאלות מסוימות יכנס?
מה קורה בפארק הירדן בספטמבר? (רמז - לא נדידת דגי החפף)
מי מוכרת כובעי קש בקוטר של מכ"מ אורן ירוק? (רמז - זה לא מי שמחפש לברטר שירותי חשמלאות תמורת טיפול רייקי + אבנים חמות)
איך מנקים פין לא-נימול? (רמז - לא עם אקונומיקה (אלא אם כן זה לפני פסח))
מי שמשיב נכונה נכנס - אם כי גם מי שלא יוכל להכנס אם יתעקש שהוא מכיר מישהו טבעונאי או משהו.
מה בפנים?
לפני ההופעה - מעגל דיון. תינוקות במנשא בהופעות ענק - אם הוא לא נחנק שם, מסכן, איך הוא לא מתחרש? מה פתאום משליכים עליו בירכת כהנים בלי לברר, אולי הוא בכלל מעדיף להיות נאו-פאגאני ולעבוד את הבעל (תמונה של רני רהב ומקל קטורת)?
(זותי עם הקעקוע על יד שמאל והקטן במנשא - אתם מקסימים)
בכ"א, גם אם מישו לא רואה את התרגום של קובי מידן תמיד יהיה מישו ליד שיוכל לדקלם לו שירים של רומי או לצטט מרגיעונים.
או אימשלו והדלקת גרון שלה תאובחן ע"י טווח בלתי מוגבל של מרפאים אלטרנטיבים, קוראים בהילה, מתקשרים וחובש קרבי, ותקבל חליטה, ארניקה, תיקון גילגולים, ריפוי בצבע, 4 סוגי עיסוי ועותק של הספר של שרה בן חמו.
בלי להתפנות לשום מקום!
הלאה.
אין מושבים - יש מחצלות.
וכו' וכו' וכו'
אימשלו*

שליחה על ידי אימשלו* »

איך מנקים פין לא-נימול?
איך באמת?

ועדכנו אותי על התקדמויות בנושא.

עידכון שלי: זו לא דלקת גרון זה אפטות על הלשון בצד ועל הלשון בפנים.
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

טיפול באיבר לא נימול

אפטות: קראתי פה ששפריץ חלב עז ישר אל תוך הפה מהעטין עושה נפלאות. אבל ישר, בלי תיווך...

הרבה בריאות

צוויל
יול*

שליחה על ידי יול* »

רק עכשיו הגעתי למחשב, וכן, כל מילה של צוויליך,
חווית חיים חד פעמית!
(אנחנו היינו בשער 16!)
נכון, היה רחוק מאד, ולי היו גם קצת יותר ציפיות מהסאונד.
אבל בכל זאת, איזו עוצמה, איזה בן אדם, איזה שירים.. וכן, אחרי הללויה זה השתפר לאין שיעור.
והסוף, עם ברכת הכהנים, באמת רגע שלא שוכחים בחיים.
עדיין, שלושה ימים אחרי, אני מסתובבת עם החוויה ועם השירים... כיף@}
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

שליחה על ידי גוונים* »

אני עצובה...

הרגשתי צורך לחזור לדף החמוד הזה. להיזכר.
בהופעה, ובדף...

תודה כהן גדול, על הכל...
פלוני_אלמונית*

געגועים עזים, החורף זקוק לחימום של הקול שלו...
שליחת תגובה

חזור אל “שירים ומוזיקה”