אמא מתבגרת בהריון חדש

חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי חגית_פ* »

לא היו לי דברי חכמה מדהימים להוסיף, אלא שקראתי את כל הדף בנשימה עצורה (ועוד אמשיך כי אני יודעת שיהיה המשך) ורוצה מאוד מאוד לחזק את ידייך.

לכל דבר יש סיבה. ואם צריך להיות לך עוד תינוק, אז יהיה כזה.
אני נכנסתי להריון מאוד לא מתוכנן ולמרות אמצעי מניעה, עברתי את ההריון הכי קשה , חולני ומסובך שהרופא שלי ראה , לידה מזעזעת שאין לי מילים, ו...המתנה הכי יפה שיכולתי לקבל... :-)

אז באמת, הם בוחרים אותנו. ודברים פשוט נועדים לקרות.
אמא_צעירה_ברוחה_ואוהבת_תינוקות*
הצטרפות: 09 מרץ 2004, 20:13
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה_ברוחה_ואוהבת_תינוקות*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי אמא_צעירה_ברוחה_ואוהבת_תינוקות* »

תודה לכולכן!
הערב פתאום החל שוב דימום חזק, ועתה נחלש קצת. אני עדיין בעקשנות רבה מסרבת לפנות למיון. מקווה שיסתדר גם כך.
כללית אני מרגישה הרבה יותר טוב, ובינתיים מאד נוח לי לא לקבל שום החלטות.
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

מחזיקה לך אצבעות!
רציתי גם להודות לך. אחרי שקראתי את הדף הזה אני מבינה טוב יותר נשים שעברו ניתוח כריתת רחם . עכשיו נפתח לי צוהר להבין כמה קשה היא הפרידה ממהאפשרות של הריון נוסף.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי שרה_ק* »

drink some red raspberry leaf tea. if your pregnancy is over, your body will eventually remove it. just take vitamin c to prevent infections. we don't need help to terminate dead pregnancies. and you still have chance that you had twins and you are still pregnant, just lost one twin.. you never know!
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי שרה_ק* »

by the way, I think every pregnancy and new baby is new life. your older children will grow up, and your home will be empty. in my opinion it will be good to have another child that might be the last one of your fertile years. naturally, when women eat healthy and are not exposed to x ray or harmful things, they can be naturally fertile up to age 60. it was common before the industry years. nothing is wrong with having children . your older children will have their own life and marriages. you have right to decise what is good for you. nobody has right to take away your wanting to have a new baby. you are a person with own needs besides being their mother.
(but if you don't want more babies, then you have right to decide to stop)

אמא מתבגרת בהריון חדש

שרה, תודה! אלו מלים מעודדות.
הדימום כבר פסק, וגם הייתי בביקורת אצל רופא הנשים, ואכן הכל הסתיים.
אני כל כך שמחה שלא עשיתי שום התערבות פולשנית.
ואני בינתיים החלטתי בשלב זה להמנע מאמצעי מניעה. אבל נראה מה יגיד השותף...
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

אמא יקרה,
את נשמעת אופטימית כתמיד. כמה את חזקה!
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אמא מתבגרת, אני מקווה שהעריכה שעשיתי מקובלת עליך. אם לא - אפשר לחזור לגרסא הקודמת.
אמא_מתבגרת_2*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 23:16

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי אמא_מתבגרת_2* »

אני יושבת מול המסך וקוראת את דברייך בנשימה אחת ,אני מרגישה כאילו אני היא הכותבת .קשה לי ההרגשה שיותר לא אוכל להביא ילדים לעולם ,קשה לי להשלים עם הענין .אני נמצאת בחצי שנה האחרונה בהתלבטות קשה עם עצמי פה ושם אני משחררת הערה לסביבה אך ההתלבטות הרצינית היא שלי בלבד .יש לי שתי חברות בוגרות אחת שילדה בן ראשון ואחת לקראת לידה וזה עוד יותר משאיר אותי באווירת לידה .בקיץ אהייה בת 44 יש לי 4 ילדים נהדרים בעל שחושב שזאת התגרות בגורל אך לא מביע דעה מוחלטת לכאן או לכאן.

אמא מתבגרת בהריון חדש

עבר זמן מה, והנה אני שוב.
חשבתי לעדכן, לטובת אלו שעקבו אחרי.
אני מרגישה מצוין, וממשיכה בדרך שבחרתי - איני משתמשת באמצעי מניעה, ונותנת לדברים לקרות באופן טבעי .
לפני כעשרה ימים הייתי אמורה לקבל מחזור, אך במקום זה היו רק מעט הפרשות חומות. לאחר כששה ימים כאלה עשיתי בדיקת הריון - והיא היתה חיובית.
אך כעבור יומיים נוספים החל דימום חזק, כך שגם זה כבר מאחורי.
אבל אני מרגישה ממש בסדר - סוג של הרגשה ש"הכל לטובה, ומה שצריך להיות, יהיה".
אפילו לא סיפרתי לבעלי, עד שזה כבר עבר, כי לא רציתי להכניס אותו ללחץ מיותר, כי תארתי לעצמי שזה לא יהיה הריון תקין.
סך הכל נחמד לגלות שהטבע דואג לכך שהדברים יתנהלו כנדרש, ואין לי כרגע כל צורך לשלוט בעיניינים.
אני די נהנית כל חודש לצפות בסקרנות לבוא המחזור החודשי, בערך כמו שמצפים להגרלה השבועית כאשר ממלאים לוטו. די ברור לי שלא צפוי משהו גדול, ואין ממש אכזבה משמעותית כזה באמת לא קורה. אבל נחמד לעיתים לחשוב שאולי בכל זאת ...
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

סך הכל נחמד לגלות שהטבע דואג לכך שהדברים יתנהלו כנדרש
כן, זה נורא מענין לראות איך הדברים קורים...
מענין איך נראים הדבירם בעולם ללא אמצעי מניעה.

אין לי כרגע כל צורך לשלוט בעיניינים
הנינוחות בה את מקבלת את הדברים נשמעת טובה, שלמה.
עתליה_בתותים*
הצטרפות: 28 ינואר 2004, 19:25
דף אישי: הדף האישי של עתליה_בתותים*

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי עתליה_בתותים* »

רציתי להגיד שאני ממש מעריכה אותך. מעולם לא ראיתי את נוש א הפוריות כמשהו שלא תמיד בשליטה. כמשהו שקובע עבורינו דברים. את יודעת זאת מזמן כנראה וחיה עם זה בהשלמה..
אע_צפון*
הצטרפות: 23 ינואר 2005, 12:42

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי אע_צפון* »

לאמא מתבגרת חיזקי ואימצי בסך הכל צריך לחשוב דברים טובים ולזרום הלאה, יש משפחה ויש ילדים, צריך גם להנות מהחיים וגם לחפש אתגר חדש , אני אישית עברתי הפלה , זה קטע לא קל במיוחד שפתאום כל הסובבים אותי (אחי, גיסי) עם הריון או תינוק שנולד, ולמרות הכל לי מאוד בא להיות בהריון.(רביעי).. אבל ..לסביבה זה נראה כאילו אני מחפשת להשאר בבית ולא לחפש עבודה , כן אני מובטלת , אז זהו אני יודעת שזה או עכשיו או אף פעם.
צמח_נעמי*
הצטרפות: 29 אפריל 2005, 00:58

אמא מתבגרת בהריון חדש

שליחה על ידי צמח_נעמי* »

אני אמא בוגרת בת 38 כיום יש לי תינוקת בת חצי שנה וילדהבת 19 ובן אמצעי בן 16 ולומר לך שזה פשוט נהדר כל כך הרבה שניים של נסיון ולא ההצליח והנה יום אחד התבסרנו בבשורה הכי משמחת בעולם ואני חושבת שזאת חויה נהדרת אפילו בגיל מתבגר שכולם רוקנים את ראושם איך לא פחדת ? לא ממש לא יש רק דאגה איך תהיי הלידה בכל זאת אין את אותו הכח של גיל 20 אני ממליצה בכל לשון כי כדי לעשות ילד בגיל מתבגר עברתי לידה טבעית לקראת סוף הלידה שעפסו כוחותי החלטיתי אפידורל בשתי הלידות לא השתמשתי בשום דבר לידה לידה מוצלחת ואם היה לי היום בראיות טובה אז היתיי חושבת מיד על עוד אחד האמינו זה כדי:-)
שליחת תגובה

חזור אל “דרכי התמודדות ותמיכה”