אשפוז ילדים בבתי חולים

אנונימי

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי אנונימי »

בעקבותן דיון שהתחיל ב טבעי ביפן
Manty_T*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2004, 19:14
דף אישי: הדף האישי של Manty_T*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי Manty_T* »

פתאם הייתי חייבת לכתוב פה, בעקבות קריאה בבלוג של Pלונית בה היא תיארה את המיטות בבית חולים (של ההורה, הנמוכה ממיטת התינוק). כשביתי היתה בת חודשיים היא אושפזה פה, ביפן, לחמישה ימים ואני (כמובן) יחד איתה. קיבלנו מיטה אחת - מיטת מבוגרים קצת רחבה בה היה מספיק מקום לתינוק ולהורה. תינוקות יותר גדולים ישנו במיטת תינוקות ארוכים עם יחד עםהוריהם, ובכלל, עד גיל 6 ההורה (או סבתא/סבא) תמיד מתאשפזים יחד עם הילד וישנים באותה מיטה..
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי בשמת_א* »

עד גיל 6 ההורה (או סבתא/סבא) תמיד מתאשפזים יחד עם הילד וישנים באותה מיטה..
אחרי תאונת מכונית שהיתה לבתי ולי כשהיא היתה בת כמעט 4, בתי אושפזה ללילה בבית החולים לניאדו (בנתניה), וישנו שתינו ביחד במיטה של הילדים. במחלקה היתה ליד כל מיטה כורסא שנפתחת למיטה להורה, וההורים האחרים ישנו בזה ליד מיטות הילדים (היו עוד שלושה ילדים מאושפזים באותו חדר, כולם עם הורה צמוד).
אנונימי

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי אנונימי »

בשמת,
לא קשור לדף אבל:
בארץ, בבילנסון (נכון ללפני שלוש ושלושת רבעי שנים לפחות) ובתל השומר ובודאי בעוד כמה, תינוקות מתאשפזים לבד בצינוקיה... בלי אמא או אבא.
אתם יודעים, אלה בני הכלום עד שלושה ימים...
(אלא אם הוריהם משלמים אלפי שקלים למלונית בייבי-א-פרופו)
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי קוראת* »

בארץ, בבילנסון (נכון ללפני שלוש ושלושת רבעי שנים לפחות) ובתל השומר ובודאי בעוד כמה, תינוקות מתאשפזים לבד בצינוקיה... בלי אמא או אבא.
זה באמת לא קשור לכלום, אבל זו עובדה שאנשים רבים כל כך מתייחסים אליה כאל דבר נורמלי לגמרי, שבאמת רצוי שהיא תופיע כמו פופ-אפ כזה, בכמה שיותר מקומות, כמה שיותר פעמים.
האמת, זה כן קשור, להכל. ככה רוב האנשים שאנחנו מכירים מתחילים את החיים שלהם. זה המושג הראשון שיש להם על החיים. תחשבו כמה סופר-טוב צריך להיות להם אחר כך כדי לטשטש את עקבות הטראומה הזאת.
Pלונית_אחרת*
הצטרפות: 05 יולי 2004, 00:12

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי Pלונית_אחרת* »

וישנו שתינו ביחד במיטה של הילדים.
איך? (זו מיטה ממש קטנטונת, אפילו בשבילך...)

בעקבות קריאה בבלוג של Pלונית
איזה כבוד עשית לי, לא ידעתי שקראת [-:
נונה_בי*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 18:51
דף אישי: הדף האישי של נונה_בי*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי נונה_בי* »

איך?_ _זו מיטה ממש קטנטונת
גיסתי ואחי ישנו עם בנם בכל אשפוז, גם כשהיה ממש תינוק, במיטת בי"ח רגילה.
מיטת התינוקות נותרה ללא שימוש.
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי סיגל_ב* »

תינוקות מתאשפזים לבד בצינוקיה... בלי אמא או אבא
בליס, שבו יש ביות מלא אחרי לידה, לא "מרשים" לישון עם התינוק במיטה של היולדת.
הוא חייב לישון לבד בקופסא השקופה "כדי שלא יימעך במיטה עם האמא".
Pלונית_אחרת*
הצטרפות: 05 יולי 2004, 00:12

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי Pלונית_אחרת* »

נונה,
במיטת בי"ח רגילה כמוני, אבל בשמת כתבה:
וישנו שתינו ביחד במיטה של הילדים זה החלק שלא ברור לי (-:
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

ידידה התאשפזה 6 ימים לאחר הלידה (לידה טבעית בבית חולים) ובנה איתה במחלקת נשים. הם ישנו יחד במשך 3 ימים במיטת ההורה.
אנונימי

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי אנונימי »

לי לא הרשו לקחת את הדר על הידים בחזרה לחדר תינוקות, כי זה לא בטיחותי.
שאתבע אותם על סעיף שמיעה (בינתיים לא, אבל אולי - הלוואי לא - עתידי) בגלל העגלה השקופה ונחורקנית שהכריחו אותי להסיע אותו בה?
כשהוא ישן עלי בביה"ח, העירו לי שזה אסור, כי זה לא בטיחותי. כנראה שהייתי עדין תחת השפעת האפידורל, כי לא התוכחתי איתם, הנהנתי בראשי, והמשכתי בשלי...
[מי אמר שאין דברים טובים באפידורל? ;-) ]
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

האמת שמיטת היולדת במחלקה לא בטיחותית במיוחד לשינה עם תינוק. היא גבוהה מאד , צרה וללא מעקה מאף אחד מצדדיה.
איילת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 13:15

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי איילת* »

בני אושפז לשלושה ימים, בחג השני של פסח. בבית החולים לילדים "דנה" שבאיכילוב. הוא במיטת תינוק ואני בכורסא נפתחת. מבחינתי זה היה בסדר כי הוא מתהפך ומסתובב המון בשנתו, וכבר קרה שהוא צנח לנו מהמיטה. הוא גם היה עם אינפוזיה (עם צינורית מאוד ארוכה במיוחד לילדים) ככה שממש לא נראה לי שהוא היה ישן איתי ועוד חלילה הייתי תולשת לו את האינפוזיה. מכיוון שרוב הזמן הוא ישן והיה באפטיה מוחלטת זה לא היה קשה להשאירו במיטה, ברגע שהוא התחיל להרגיש קצת יותר טוב, הוא התחיל לרצות להסתובב ולפרק את כל הברזים של האינפוזיה כי זה מאוד מעניין. העניין שאחרי שיצאנו מבית החולים הוא לא נתן לי לזוז ממנו. וכמה לילות הוא ישן איתנו רוב הלילה. עכשיו הוא כבר די חזר לעצמו אני חושבת.
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי סמדר_נ* »

האמת שמיטת היולדת במחלקה לא בטיחותית במיוחד לשינה עם תינוק. היא גבוהה מאד , צרה וללא מעקה מאף אחד מצדדיה.
במיטות שאני ראיתי יש מסעדי מיטה, אפשר להרים אותם ולשים מסביב כריות. כך ישנו, פיץ ואני, בשני לילותינו בביה"ח.
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי רק_טוב* »

הפצפונת שלי אושפזה לילה אחד בתה"ש כשהייתה בת 2.5 חודשים, אני ישנתי איתה בכורסא הנפתחת, האחות הפתיעה אותי מאוד כשלא העירה לי על כך (אחרי שהיא הופתעה יותר כשניכנסה לחדר באמצע הלילה ולא מצאה את התינוקת :-D), ויותר מכך היא אפילו הביאה חוט ארוך למוניטור כדי שיהיה לנו נוח יותר (הפיצי הייתה מחוברת כל הלילה).
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הבן שלי התאשפז בסורוקה לחמישה ימים כשהיה בן חודש וחצי.
היתה שם מעין מיטת תינוק גבוהה, וכורסא מתכווננת בצד להורים.
רוב הזמן הוא היה עליי בכורסא. כך גם ישנו (אני יותר נמנמתי מאשר ישנתי). היה כל כך מקל עלי אם הייתי יכולה לישון יחד אתו במיטה נורמלית. למה בתי החולים בארץ לא לומדים מבתי החולים ביפן? אני בטוחה שזה שהבן שלי היה צמוד אליי רוב הזמן זרז מאוד את ההחלמה שלו. רק שזה היה על חשבון השינה והשפיות שלי, כי לא יכולתי לישון כמו בן אדם.
בשמת_א*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי בשמת_א* »

וישנו שתינו ביחד במיטה של הילדים זה החלק שלא ברור לי
איזה קטע. מסתבר שלא עניתי על זה. אני רזה ולא גבוהה (1.65). לא זוכרת שהיתה בעיה, ממילא סביר שהתקפלתי והתכרבלתי סביבה כדי שתהיה עטופה ומוגנת בי (-:
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי יולי_קו »

בשמת, טוב שאת עונה לשאלות מלפני 13 שנים :-))
בשמת_א*

אשפוז ילדים בבתי חולים

שליחה על ידי בשמת_א* »

שיהיה מסודר (-:
שליחת תגובה

חזור אל “שיתוף בעריכות והצעות עריכה”