יום הולדת לבן או בת הזוג

עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי עדי_יותם* »

חברה שמעה על איזשהו רעיון, ואולי מישהו כאן מכיר מישהו שיכול לבצע...
לקראת יום הולדת של בן הזוג שלה, היא רוצה להוציא "עיתון" מיוחד - שנראה כמו עיתון, אבל יש בו כותרת וידיעות עליו. מידע יתקדם בברכה.
מתנת_עיתון*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2003, 16:27

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מתנת_עיתון* »

שמעתי על זה.יש אתר של Event]מתנות יום הולדת ID[/po]=1 שמוכרים את זה שם. הנה לינק ישירות ל- Item]עיתון באהבה ID[/po]=160.. ושיהיה במזל.
אודי*
הצטרפות: 24 מרץ 2004, 13:44

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אודי* »

אני מחפש רעיונות ליום הולדת לאשתי (30), שהיא חולה על שוקולד מכל המינים ומכל הצבעים.
הייתי רוצה שיומהולדת זה יהיה בסימן השוקולד, עם הדברים הכי משוגעים שאפשר לעשות איתו.
עדי_יותם*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי עדי_יותם* »

גלית - נשמע מעולה! אני שוקלת לאמץ.
אודי - אם אתה באזור המרכז - יש בית קפה "מקס ברנר" בהרצליה פיתוח, ששמעתי עליו דברים מצוינים. אפשר גם לקפוץ לשם בלעדיה ולקבל רעיונות.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אודי... איזה כיף לאשתך...

אתה יכול לנסות לארגן לה סיור ב"עלית" (אני חושבת שהסיורים הם רק לקבוצות אבל שווה לנסות ואולי אפילו להצטרף לאיזו קבוצה) או יותר טוב - סיור במקום שמכין שוקולדים בלבד
אתה יכול לתת לה במתנה סדנת שוקולד מעשית (לומדים להכין פרלינים וכאלה) יש כאלה של כמה שעות . בתור אחת שלמדה שוקולד אני יכולה להגיד לך שמדובר בשכרון חושים. אקסטזה.
אם יש אפשרות - שלח אותה לקורס בחו"ל (אני עשיתי בלנוטרה-פריז). יקר יקר אבל היא תהיה אסירת תודה לפחות עד גיל 40 (אפשר לשלב את זה בטיול משותף לפריז, למשל...)

עוגת יומולדת - כמובן עוגת שוקולד מדהימה.

אפשר לקנות בחנויות של ציוד וחומרים לקונדיטוריה - שק של שוקולד איכותי (5 או 10 קילו) או בלוק של 5 קילו שוקולד.
זה נותן תחושת בטחון... ;-)

אפשר לעשות סיבוב קינוחי שוקולד שהיא אוהבת. לאכול משהו מלוח קטן ואז לעבור ממסעדה למסעדה רק בשביל הקינוח שהיא אוהבת
או ללכת למקום שמתמחה בשוקולד. שמעתי על קפה שוקולד של מקס ברנר אבל לא ביקרתי בו. יש גם קפה שוקולד בראש פינה. שירות מחורבן אבל... שוקולד... :-)

אפשר להשתעשע עם שוקולד במיטה. אפשר להכין גנש משוקולד ושמנת ואז לצבוע אחד את השני במכחול רך וללקק (רק רצוי לא לעשות את זה באותו היום עם כל שאר הפעילויות).

עכשיו תגיד אם אני בכיוון ואם אתה רוצה פרטים נוספים.
אודי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אודי* »

הי עוגיה,
תודה רבה לך מקרב לב,
סיור בעלית כבר הספקנו לעשות בשנים שעברו,
במקס ברנר אנחנו כל שבת שנייה (לי כבר יש הרעלת סוכר בגוף...)
שוקולד במיטה , ניסינו - עבדנו יותר מדי זמון על ניקוי המיטה והסדינים.

הייתי מעוניין לקבל פרטים על סדנת שוקולד מעשית - נראה לי משהוא מיוחד שלא חשבתי עליו.

ושוב תודה רבה!!!
ה_עוגיה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אודי,
אני לא כלכך בעניינים כבר שנתיים ולכן הכי טוב לדעתי לשאול בפורומי האוכל מי עשה לאחרונה סדנת שוקולד והיה מרוצה.
לי יצא להיות בסדנה ב"אורנת", היבואנים של וולרונה (א.ת. של מושב קדימה) עם אסטלה שהיתה מעולה אבל זאת היתה סדנה לא מעשית (הסתכלנו ובסוף טעמנו). אני חושבת שיש להם גם סדנאות מעשיות וכאמור - אסטלה מומלצת.

עוד אפשרות - לבקש סדנא פרטית מהשוקולטייר המקומי החביב עליה (אם יש כזה). זה בטח יהיה יותר יקר...

(אם אתה צריך הפניות לפורומים - תגיד)
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

אודי, אני הייתי לוקחת צימר עם אח או קמין ומבשלת צ'וקולטה:-)
אודי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אודי* »

תודה רבה לכולם,
פירסמתי כמה הודעות, אני מקווה שאצליח.
אם לא אני אצטרך לארגן תוכנית ב' ושוב אצטרך את עזרתכן.

:-)
אודי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אודי* »

הי ה עוגיה ,
עדיין אף אחד לא ענה לי בפורומים, אני חייב להכין כמה תוכניות גיבוי,
אז ביררתי בלונה פארק ובסופרלנד ולמזלי הם יהיו פתוחים - תוכנית מגירה טובה אך לא מספיק מושקעת,
אני עדיין מחפש משהוא בעל תוכן והשקעה, לכן חשבתי שהכיוון יכול להיות - ירושלים בעלת הקסם רומנטי
לפני המסעדה חשבתי על איזה טיול בעין כרם בתוספת פעילות כלשהיא,

יש רעיונות ?

אודי
ה_עוגיה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אודי, אני לא מהמשתגעים על ירושלים ואני גם לא יודעת מה יש לה להציע בתחום השוקולד.
אם כבר טיול הייתי מצפינה לראש פינה. יש שם קפה-שוקולד (לפחות היה. נסה לבדוק ב 6802828-04). , יש שם אמנים כלמיני ורחובות ישנים ונחמדים.
יש פה הרבה צפוניים. רוצה המלצות מה לעשות בראש פינה?
עדי_יותם*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי עדי_יותם* »

בטח כבר מאוחר מדי, אבל באתר של השף אורן גירון כתוב שהוא עושה גם סדנאות שוקולד שנשמעות מדליקות.
ורד_של_יובל*
הצטרפות: 18 אפריל 2004, 16:46

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ורד_של_יובל* »

לאודי,
אם זה עדיין לא מאוחר, יש בירושלים בחורה מקסימה שמארגנת חוגי בישול וסדנאות קצרות בביתה שנמצא די קרוב לעין כרם. (כמובן שאחת מהן היא סדנת שוקולד...) קוראים לה ליאת והיא גם לא לוקחת המון כסף על התענוג. הייתי אצלה בסדנת קישוט עוגות עם עוד שתי חברות בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון מאוד נהנינו וגם קיבלנו את העוגה שקישטנו. מספר הטלפון שלה 02-6420579
מתלבטת*
הצטרפות: 28 מאי 2003, 11:16

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מתלבטת* »

כמו כל שנה, גם השנה יש לבן זוגי יום הולדת ואפילו מהסוג העגול.
כל שנה יש "פסטיבל יום הולדת" שאני מארגנת. מסיבות, או הפתעה או משהו לא שגרתי אחר. אבל נמאס לי. השנה אין לי כוח. אני עייפה ושבוזה והיחסים ביננו לא טובים בזמן האחרון. אין לי כח לתכנן ולעמול , "לשבור את הראש" , להתאמץ.
אין לי חשק לעשות איתו משה ו זוגי כי הזוגיות שלנו בזמן האחרון ממש מייבשת ולא נעימה.להיות יחד נהיה בלתי נסבל. אין לי כוח לעשות משהו עם חברים כי אין לי סבלנות לחברים שלו . אין לי כוח למאמץ הזה , להתארגנות האין סופית והמתח.
מצד שני אני יודעת שהוא מאד יתאכזב כי הוא מצפה , ואמנם אנחנו מרוחקים מאד אבל לא עד כדי כך שלא יהיה לי לגמרי לא אכפת.
מ ה עושים?
פטריוט_כחול_לבן*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2004, 01:50
דף אישי: הדף האישי של פטריוט_כחול_לבן*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פטריוט_כחול_לבן* »

לא שאני יועץ זוגיות...
אבל נראה לי שהמצב ביניכם קצת עגום לאחרונה, אולי זו ההזדמנות לשפר את המצב?
עם הוא בכלל דומה לי, הוא מאוד אוהב את יום ההולדת שלו. תשקיעי אפילו יותר מהרגיל על יום הולדת אינטימית לשניים, ותבלו בנעימים באיחוי הסדקים.
מקווה מאוד שזה יצליח :-) אולי אפילו תלכו לקבל מסאז' ופיקניק בים? נדוש אבל מרגיע :-)
מתלבטת*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מתלבטת* »

לשפר את המצב?איני יודעת איך.נסענו לבלות לילה יחד וזה היה אסון. שיעמם אותי עד מוות. הוא מתעב מסג' ופיקניקים טחנו ונמאס. אולי רעיון טוב יחזיר לי את החשק לסיפור.
אמא_נוגי*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 11:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_נוגי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אמא_נוגי* »

מתעב מסג' זה בהחלט בעיה, כי זהו בהחלט הבילוי המועדף עלינו כזוג... אבל יש גם אפשרויות אחרות:
הופעה של זמר שהוא אוהב?
לבעלי אמצעים: סופ"ש בחו"ל (גם סיני נחשב חו"ל וזה לא ממש יקר)
ארוחה רומנטית לבד בבית, ואם את לא יודעת לבשל יש גם שפים שאפשר להזמין הביתה (לא ממש אוכל אורגני אבל ערב אחד, לא נורא)
ביום הולדתי האחרון בנזוגי לקח אותי לראות סרט ביציע האחמ"ים בסינמה סיטי. קודם כל זה היה כיף כי זה היה סרט ראשון שראינו מי יודע כמה זמן (ולדעתי מאז לא היינו בקולנוע - כמעט שנה), חוץ מזה יש שם בר חופשי, אפשר לאכול כמה פופקורן שרוצים, ויש שם כורסאות מתכווננות עם הדומים לרגליים ממש כמו אמריקן קומפורט, אף אחד לא מסתיר והקאץ' היחיד זה שאם את לא ממש ערנית יש סכנת הירדמות!!!
זהו בנתיים תם מעיין הרעיונות שלי, אם יצוצו עוד - מבטיחה לעדכן...
מתלבטת*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מתלבטת* »

הופעה של זמר? אני אחשוב על זה. לדעתכם זה מספיק "חגיגי"?
הבעיה בן היתר ששנים קודמות ממש הפכתי עולמות(למשל "חש את המטמון" עם משימות שבסוף המסלול מסיבה עם כל החברה שלו, שיור שיט עם חבר שלו שאני אירגנתי וכולי)ועכשיו עייפתי. אשמח לקבל רעיונות עד שאצליח להחזיר את החשק.
אש''י_ר*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 10:37
דף אישי: הדף האישי של אש''י_ר*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אש''י_ר* »

מה בדבר שיט קיאקים + צהריים במסעדה טובה, גם מתאים לעונה, לפני שנהיה קר...
גם נשמע "מושקע" וגם לא דורש יותר מידי התארגנות.
מקווה שתמצאו משהו לרוחכם.
אוריה*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 13:35

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אוריה* »

השבוע חשבתי על משהו, אולי זה יכול להתאים. יש בתי קולנוע וסינמטקים שבהם אפשר להזמין הקרנה פרטית של סרט שתבקשי. אפשר לבחור משהו שמזכיר לכם נשכחות, משהו שמעורר התרגשות, משהו בלתי צפוי, יש הרבה אופציות. זה גם משהו פרטי לשניכם, וגם תעסוקה חיצונית שאין בה פחד משעמום או יחד כפוי. אפשר להרחיק לכת ולמלא את הקולנוע בלונים או פרחים, להקליט על קלטת וידאו ברכה לו ולשניכם לימים יפים וקרובים יותר, ולבקש מהמקרין לשים אותה במקום פרסומות לפני הסרט. לדאוג למשהו מפנק לנשנש ויש אחל'ה יומולדת. זה עשוי להיות קצת יקר, אין לי מושג בשטח הזה, אבל נראה לי כמו משהו שאני אעשה פעם, אולי ליומולדת הבא של האיש שלי.. מזל טוב, ובעיקר שיבוא ימים שמחים יחד, קרובים ללב ומחבקים.
הדרור*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 19:29

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי הדרור* »

אולי פשוט לקפוץ אחד על השני וקצת להשתןלל בלי לתכנן יותר מדי? מה עם ספונטניות?
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

לפי מה שהכותבת העלתה פה הספונטיות קצת נפגעה וצריך לנער קצת את היחסים, לא?אולי תשחזרי חוויה זוגית טובה שלכם מהעבר?
הצונחת*
הצטרפות: 28 ינואר 2005, 11:50

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי הצונחת* »

לכל מי שמחפש עדיין רעיונות למתנות ולכל מי שמחפש גם אדרנלין וייחודיות אני ממליצה בחום על צניחת טנדם. מדובר בצניחה חופשית המתבצעת עם מדריך. זה לוקח כחצי יום וכולל קלטת וידאו וזה אדיר. אני באופן אישי צונחת וזו חוויה שקשה לתאר במילים. רק המלצה חמה לפני: וודאו שבן הזוג בעניין כי כשאני הענקתי את המתנה הזו לבן זוגי (לשעבר, לא בגלל זה....) הוא היה די בהלם ורואים את זה בוידאו. :) . יש שני מועדונים בארץ האחד בצפון ליד חוף הבונים והוא נקרא paradive והשני בדרום ליד שדה תימן והוא נקרא SKYKEFנראה לי. שיהיה בהצלחה ובמזל טוב!!
אשתו_של_בחור_שחוגג_30*
הצטרפות: 06 פברואר 2005, 18:51

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אשתו_של_בחור_שחוגג_30* »

שלום..אני רוצה לעשות משהו מיוחד וחשבתי על מסיבת הפתעה בבית עם מפעיל קריוקי...אני סטודנטית ומחפשת משהו זול שיגיע לאזור המרכז (ר"ג)...אם למישהו יש רעיון.....יתקבל בברכה!!
אביבית*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 13:12

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אביבית* »

שלום לכם,
בחיפה
למי שמעונין ברעיון למתנה! טיפול רפלקסולוגי + ברכה ייחודית ומקורית לפי הזמנה!!
ניתן גם להזמין כל אחד מהם בנפרד.
לפרטים: 050-7242388 [email protected]
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אני* »

היי... לחבר שלי יש יומהולדת.. לפני חודשים היתה לי יומהולדת והוא עשה לי משהו ע-נ-ק מושקע ומדהים והיה לי הכי מדהים בעולם!!!!
אני רוצה לעשות לו משהו גדול ומושקע ושירגיש ואפילו מעט מהכיף שאני הרגשתי...
וזאת גם יומולדת 18 אז זה בכלל אמור להיות משהו גדול...אבל אני קצת מוגבלת בכסף.
חשבנו ללכת לצימר לפני כמה זמן אבל לא היה לנו מספיק כסף ועכשיו זאת הזדמנות ממש טובה (גם לפני הגיוס) אז צימר זה חובה!
אני צריכה משהו מסביב ואין לי רעיונות..
תאמת חשבתי לעשות משהו בקטע של כל מיני נקודות ציון בחיים שלו כמו: לידה- לקחת אותו לבי"ח, כתה א'- לביה"ס בר מצווה- אולם
וכאלה.. ולעשות משהו בכל תחנה..
אני לא יודעת עד כמה זה ייצא...
בבקשה אם למישהו יש רעיון אני מאוד אשמח אני חייייבת עזרה...
תודה!
נסיכה_לשיחה*
הצטרפות: 26 פברואר 2005, 22:24

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי נסיכה_לשיחה* »

ל: אני
האמת שגם לחבר שלי יש עוד מעט יומולדת 18 ואני גם לוקחת אותו לצימר אם בא לך את יכולה לקחת אותו לים בערב ולעשות לו פיקניק רומנטי כזה עכשיו גם מתחיל להתחמם ומזג האויר ניהיה יותר נעים אם לא בא לך אז אתם יכולים ללכת למסעדה אני מכירה מסעדה ממש טובה היא ביפו העתיקה קוראים לה "פינת המגדלור" ושם בין כל שולחן יש מחיצה כדי לשמור על הפרטיות והארוחה היא לאור נרות יש אפשרות במקום להזמין כנר שהוא יעשה מנגינת רקע כזאת המקום יחסית סביר לא יקר מדי אבל גם לא ממש זול צריך להגיע עם כסף לפחות 300 אבל כל שקל שווה את זה
נסיכה_לשיחה*
הצטרפות: 26 פברואר 2005, 22:24

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי נסיכה_לשיחה* »

אם מה שהצאתי לך לא מצא חן בעינייך אז את יכולה לעשות לו טיול קמפינג כזה תקחי אותו לטבריה יש שם חופים במיוחד לזה ותעשו לכם איזה 3-4 ימים של כייף ופאנן באמת שזה כזה כייף את לא תצטערי
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי קרן* »

לדעתי יום פינוק הרבה יותר כייף ממתנה חומרית.
ארוחה רומנטית, טיפול עיסוי, פתקי אהבה מפתיעים בכל מיני מקומות... ותרשי לדמיונך להתפרע...
ליריק*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2005, 10:04

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

אשתי האהובה (נקרא לה F לצורך הענין) חוגגת השבוע יומולדת 43. משום מה (בניגוד אלי), רף הציפיות שלה ממני ביום זה עולה, שאקדיש לה תשומת לב, שאארגן פעילות משמעותית כלשהיא. שנה אחר שנה אני נכשל במשימה ושוב מתחדדת יכולתי הנמוכה לגרום לה לריגושים מהסוג הרוחני/ נפשי/ חברתי. בניגוד לסקס, שם אני מאד יצירתי ומספק (גם לדעתה...), בשאר ההיבטים הזוגיים אני מאד שבלוני וחסר יוזמה, בין היתר משום שאני מאד עסוק בעבודה. תחומי ענין של F בעת הזו סובבים סביב אנטרופולוגיה, אנטרופוסופיה, פרמקלצ'ר, אקטיביזם ומלאכות יד. מכיוון ש-F מאד מחוברת ל'ראש' של קהילת ב'אופן טבעי' אשמח לקבל מכן (ומכם) רעיונות ליומולדת (מתנה/פעילות וכד').
אנא - חלצו אותי
ליריק
מיכלולה*
הצטרפות: 09 יולי 2005, 10:38

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מיכלולה* »

האם אתה חייב להפתיע אותה? למה שלא תשאל אותה מה היא רוצה? אתה גם יכול להגיד לה להכנס לדף הזה ולכתוב בשם פלונית אחת מה היא רוצה
מיכלולה*
הצטרפות: 09 יולי 2005, 10:38

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי מיכלולה* »

אולי תתן לה מתנה יום חופש מהעבודה שלך?
ה_עוגיה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

סדנא כלשהי אליה תלכו יחד .
הנה כמה לדוגמא:
  • 1/9/05: סדנה בסיסית לשיטת הגננות והמיני חקלאות GROW BIOINTENSIVE בכפר הנוער גלים. לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 8-9/9/05: סדנה בסיסית לשיטת הגננות והמיני חקלאות GROW BIOINTENSIVE במרכז החינוכי-סביבתי במושב בית הלל (לתושבי הצפון). לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 11/9/05: סדנת זרעים במרכז החינוכי-סביבתי במושב בית הלל. לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 15/9/05: סדנה בסיסית לשיטת הגננות והמיני חקלאות GROW BIOINTENSIVE בכפר הנוער גלים. לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 21/9/05: סדנת ביו-דיזל בהנחיית אייל ביגר בכפר הנוער גלים. לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 22/9/05: קורס וורמיקומפוסטציה מעשי בירושלים (בוסתניה). לפרטים /הרשמה: [email protected]
  • 23/9/05: סדנת זרעים בירושלים (בוסתניה). לפרטים /הרשמה: [email protected]
אין לי את הרשימה של אוגוסט. אתה יכול לברר בטלפון -
המרכז החינוכי-סביבתי גלים, כפר גלים : 052-8030205
ה_עוגיה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

רעיון גדול.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

|Y|
הנה עלית על השאיפות הכסומות (אופס. כמוסות. קסומות) של נשות-היטק-באופניות.
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי tאמא* »

שאל אותה ! מאחר ואתה כל כך מספק בסקס. אז בטוח ששם לא חיפשתה רק להפתיע, אלה שאלתה אותה מה מענג אותה. כנ"ל גם לגבי תחומים אחרים. אז ביחד תתכננו את היום הגדול וכך הוא יהיה מוצלח גם לדעתה. בהצלחה !
שפע_טל*
הצטרפות: 19 יוני 2005, 14:36
דף אישי: הדף האישי של שפע_טל*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי שפע_טל* »

כרטיס טיסה לדרמסאללה (הודו) לשלושה שבועות זה קיצוני ?! (הצצה לשאיפות הכמוסות של אמא צעירה)
אלה_מעיין*
הצטרפות: 15 יוני 2005, 22:58
דף אישי: הדף האישי של אלה_מעיין*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אלה_מעיין* »

מה בסך הכל אישה מבקשת ליום הולדתה?זר פרחים עם שוקולדים ונשיקה?או שאולי תלך למשתלה הקרובה(אם יש לכם גינה)ותיקנה לה המון פירחי עונה לשתול ביחד?
או אולי מנוי למגזין חיים אחרים?או יום באחד הספאים הניפלאים האלה שיש עכשיו המון מהם?(הולך מצוין עם היום חופש מהעבודה!)או אולי סוף שבוע בצימר האנטרופוסופי שמופיע בדף המלצות צימרים או בכיכר השוק,אני לא זוכרת...או אולי באמירים?
אולי מסע קסום אל המידבר עם אוהל,קצת אוכל ובקבוק יין לישון באיזה זולה שקטה וקסומה?ואולי תחשוב ברצינות מה חסר לה?מה היא צריכה?נסה להיכנס לראש שלה ולראות מה יעשה אותה שמחה...מערכת חדשה לאוטו,אולי כסא למחשב?

בקיצור יש המון רעיונות,מקווה שעזרתי קצת...ד"א אני ובעלי כבר היפסקנו להפתיע ואנחנו מבקשים אחד מהשניה מה בא לנו ו/או מתכננים ביחד את חגיגות ימי ההולדת שלנו וכך ממזערים אכזבות.אולי גם אתה יכול להציע לה לעשות את זה ככה?כי זאת היזדמנות לחגוג ולקבל מתנות אבל מי אמר שזה חייב להיות הפתעה?
בהצלחה ובבקשה ספר לנו איך היה טוב?
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אילת* »

וואו - המון רעיונות:
  • סדנת בישול באחד המוסדות שמעבירים סדנאות - לכו ביחד... או שתביאו שף הביתה ותכינו איתו ארוחת ערב לכל החברים, משפחה...
  • יום כיף באיזה ספא או מלון ספא שכולל ארוחות מפנקות, יום סתלבט משותף...
  • לצאת לפיקניק ביחד ולהכין כל מיני דברים קטנים כיפיים...
  • להכין "סיפור קופסא" = ספור על פיתקאות קטנות שמודבקות אחת לשניה, ומתקפלות כמו אקורדיאון לתוך קופסא קטנה (אפילו קופסת גפרורים) עם הספור שלכם, ההיכרות, מה עברתם יחד... או ברכות ואפשר לצרף איורים קטנים...
  • להזמין לה הבייתה מסאז'...
  • להכין משחק "סימני דרך" עם משימות מצחיקות שקשורות אליה ובסוף מתנה, הפתעה,...
  • לסחוט לה מיץ תפוזים טרי בבוקר :-)
  • מסאז' בכפות הרגליים... או כל דבר שעושה כיף וטוב....
  • טיול קצר של שניכם וארוחה במקום מיוחד בטבע (חוות צוק או משהו כזה)...
מזל טוב @}
בם_בי*
הצטרפות: 26 יולי 2005, 14:27

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי בם_בי* »

מליצה על ספרה של טליה שניידר :גן עדן בפתח הבית, בנוסף לכל מה שעמיתי המלומדים הציעו. וגם- נעים וטוב לקבל ברכה שכתובים בה דברים שבדרך כלל לא שמים לב אליהם. מראה על מחשבה והערכה על ניהול משק בית, גידול ילדים, דברים שהשתנו לטובה השנה או מאז שהכרתם,בעבר ובהוה, ופינטוזים ואיחולים לעתיד בתחומים שמהותיים בעיניה. למשל בתחום המקצןעי שלה, לימודים, משפחה ורוח
פילפלונית*
הצטרפות: 14 יולי 2004, 15:38

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פילפלונית* »

שלום, לבן הזוג יש יום הולדת, אחרי התלבטות בין מסיבה גדולה לערב סולידי בר שיחה חשבתי אולי אזמין את החברים אלינו הביתה, כשבכל חדר בבית תהיה פינה שונה - פינת מסאזים, פינת קריאה בטארות .... איך נשמע?? מחפשת קוראת בטארות או מטפלת בשיאצו /מסאז' ׁאם יש המלצות.......??
פילפלונית*
הצטרפות: 14 יולי 2004, 15:38

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פילפלונית* »

שכחתי להגיד - באזור הצפון
אביבית_משה*
הצטרפות: 10 מאי 2005, 11:49

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אביבית_משה* »

אני מטפלת הולסיטית, רפלקסולוגית בכירה וקוראת בקלפי" אושו זן טארוט", אני מחיפה ואת מוזמנת ליצור קשר.
050-7242388
F*
הצטרפות: 10 יולי 2006, 10:55

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי F* »

עבר המון זמן מאז שגיליתי את הדף הזה - עם עזרה קלה של ליריק - וכמובן שהספקתי להרגע מהתקף הצחוק שתקף אותי אז.
האמת? ליריק ממש הפתיע אותי. זה היה סיפתאח מקסים ליום ההולדת הקודם, שחגגנו בצורה משפחתית, נעימה ועתירת תשומת לב.

כן. אני באמת אוהבת שליריק מקדיש לי תשומת לב. תמיד, ובמיוחד ביומולדת. מין שריטה כזו.

לפני המון שנים, כשהזוגיות שלנו היתה צעירה, אהבתי להפתיע אותו בימי ההולדת שלו. השקעתי וגיליתי יצירתיות. נכון שלא היו לו ציפיות מיוחדות, אבל נהנתי להעניק.
ונכון שלי כן היו ציפיות שליריק ייזום, אפילו מעט ובדרכו, כדי לשמח אותי ביום ההולדת שלי.

פתיחת הדף כאן היתה אירוע מבחינתי. יוזמה עצמאית של ליריק. ממש שמחתי ונהנתי לקרוא את תגובותיכם. חשבתי שיחסית לדף חדש הוא הצליח לעורר עניין, וקיויתי שליריק יטפח אותו וגם את הדיאלוג אתכם. כי הרי העניין הוא לא ממש היומולדת, אלא משהו עמוק הרבה יותר ביחסים ביננו.

זה לא קרה לצערי, אבל לא ממש להפתעתי.

שקלתי להתערב, לכתוב משהו, לעורר את הדיון, אבל החלטתי שלא. עד עכשיו בכל אופן.
כי עכשיו אני לא מתאפקת לעדכן שהשנה אחגוג את יום ההולדת בדרהמסלה (לשפע טל יש יכולות ניבוי?).
ומבין התגובות שלכם למעלה יש עוד שפע רעיונות גם לשנים הבאות.

אז תודה לכם, ויאללה דרהמסלה.
ליריק*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

קודם כל אני רוצה להודות והתנצל בפני כל המגיבות (והמגיבים?) על כך שקטעתי את הדף בעודו באיבו. עברה שנה והנה אני שוב מחפש את ההפתעה הבאה ובהחלט בוחן בעיון את הצעותיכן. ומכיוון של-F אהובתי אין ממש ציפיה שבחור 'ארצי' וסגור כמוני יתכתב איתכן, חברותי הוירטואליות, אני מתכוון להפתיע אותה שוב. [....]
דיבל_מבולבל*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 03:21

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי דיבל_מבולבל* »

ליריק וכל מתענייני הדף, יש לי הצעה (שאתם יכולים גם לראות אותה כפרסומת, אבל אני לא כותבת כאן בכוונה הזו):
בסדנא שלנו (נגריה) חגגו כבר כמה זוגות יום הולדת לאחד מהם.
באו בבוקר (במקרה אחר באו אחר-הצהריים), אחרי ארוחה טובה (יש המון מסעדות אותנטיות וטובות בדרום העיר, העיר זה תל אביב :-)) התקבלו בקפה ועוגה, ובסדנא שלנו בנו ביחד , בעזרת המדריך (שזה בדרך כלל בעלי :-)) משהו לבית . שולחן, ארגז-עץ (כמו של שודדי ים) ארונית או אולי משהו שאתם תמציאו. אחרי הבניה אם יש זמן וכח צובעים .
זו יכולה להיות הפתעה, זו יכולה להיות מתנה ידועה מראש ובכל מקרה ראיתי שזה היה מאד כייפי.

אולי זה מתאים גם ל-F?
אמנם זה אינו מאד רוחני (אלא אם כן בונים ספריה קטנה לספרי העידן החדש) אבל זה טבעי, עץ, ריח דבק ואורן, שקט ושלווה.
אני שמה לינק לאתר שלנו, אין בו ספציפית דף (עדיין) לעניין זה אבל ה"מוצר" בהחלט קיים אם תרצה פרטים אז אפשר לשלוח אי מייל דרך האתר.
http://www.rosh-bakir.co.il/

מזל טוב.
ליריק*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

דיבל מבולבל תודה לך. רעיון מעולה בכל מקרה. לא בטוח שאיישם ליומולדת אך אצור קשר בהמשך. תודה.
אילנה*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2001, 06:47

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אילנה* »

אם אתה עדין מחפש רעיונות, למה שלא תלך על ארוחה רומנטית?
שאתה מבשל?
במקום חביב עליכם?
אולי פיקניק בטבע לעת ערב?
במסעדה נעימה ?
או עם שף מיוחד, כמו כאן ?
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי יערה* »

ליריק שלום. אני חושבת ש-F כתבה מה היא רוצה. היא רוצה שתעניק לה תשומת לב, ואם אני מבינה נכון זה העיקר. תשומת לב זה כנראה קצת יותר מארוחה שמישהוא אחר מכין, אלא נכונות להשקיע זמן, מחשבה, ובאהבה. אין לי רעיונות כרגע אבל לדעתי זה הכיוון. ולפי האהבה שאתה מבטא פה והרצון הכן להבין אותה- אני בטוחה שתצליח.
בהצלחה ומזל טוב
לב_אדום*
הצטרפות: 30 מאי 2006, 04:12
דף אישי: הדף האישי של לב_אדום*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי לב_אדום* »

סדנת טנטרה.
יש בזה גם אינטימיות, גם מגע, זה תורם להעצמת החוויות המיניות, מגביר את האנרגיות, משפר ומחזק את הקשר, וזה רוחני !!!

יש סדנאות בקיבוץ ענבר.
אפשר לעשות חיפוש בגוגל.
ליריק*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

לב אדום תודה על הרעיון. נכנסתי לאיטרנט ונראה לי ש'יש מצב'. האם התנסית בסדנה בעצמך? איך היה?
לב_אדום*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי לב_אדום* »

ליריק, התנסיתי בסדנה בחו"ל, לא בארץ.
אינני יודעת איזו סדנה היא הכי טובה בארץ.
אני שמעתי על הסדנאות בקיבוץ ענבר (שם זה ליתר דיוק 'טאו', שזו המקבילה הסינית ל'טנטרה').
וכן על סדנאות טנטרה של חיה כספי ואורן גני.
אולי תחפש ותתקשר לכמה מקומות, ותחליט מה נשמע לך הכי.
בכל אופן, בתקווה שמדובר בסדנא טובה - זה מומלץ מומלץ.

בינתיים, אם אתה רוצה להתרשם קצת מרעיונות הטנטרה, יש ספרון שמופיע באינטרנט של רפיק, שלמד אצל אושו בהודו: http://www.tantra.co.il/[po]lehizdayen 0[/po].asp.

יש ספר בנושא שנקרא "הזוג הרב אורגזמי" מאת הסופר התאילנדי מנטאק צ'יאה. הספר בעצמו מקסים, ואולי אותו בעצמו ראוי להביא כמתנה. זה מין ספר אלבום. הוא מאוד קריא ונעים לעין, מבהיר את רעיונות הטאו בפשטות, עם איורים, ואפשר ללמוד ממנו הרבה, אפילו רק מעיון. (קיבוץ ענבר שהזכרתי לעיל, נשען על יסודות הטאו כפי שמובאים בספר הזה, והוא זה שהוציא את הספר).
ליריק*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

לב אדום תודה על האינפורמציה. נכנסתי ללינק שציינת ואני חייב להודות שהרעיון הטנטרי של אורגזמה ללא פליטה נראה לי בעיתי. אני לא בטוח שאני קונה את הרעיון שההנאה גדולה יותר אבל אולי שווה בדיקה.
לב_אדום*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי לב_אדום* »

אני לא בטוח שאני קונה את הרעיון שההנאה גדולה יותר
אני לא מכירה מישהו שתרגל את זה והתחרט. לא רק שכל גבר שהוא בעניין טוען שההנאה גדולה יותר, בכלל טוענים שאחרי שמכירים את הטנטרה כבר לא רוצים ולא יכולים לחזור אחורה, ושהפליטה היא כמו אפצ'י ליד זה.
כמובן, אם אתה לא מרגיש שזה מתאים לך, אז לא מתאים.

אבל רק לציין, שהטנטרה היא הרבה מעבר לעניין הפליטה. זו אומנות האהבה. אתה מגלה על עצמך דברים ותחושות שלא ידעת שקיימים בך, וגם בבת זוגך אתה מגלה דברים חדשים ומרגשים.
כך, שאם תעשו סדנא כזאת, במיוחד אם זו סדנת סופשבוע שזו סדנא קצרה, לא בטוח שהיא תכלול את הרעיון של ה'בלי פליטה', אבל אולי היא תכלול דברים שיהיו מאוד נעימים ומקרבים לך ולבת זוגך.
ליריק*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי ליריק* »

לב אדום, אכן קראתי את הלינק באופן שטחי וענין הפליטה (האי פליטה) תפס ראשון את עיני. אני מניח שאת צודקת ויש שם הרבה מאבר (סליחה-מעבר). הבנתי שזה שווה התעמקות. תודה.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אלמונית* »

גם אני ממליצה בחום. מעבר לכל מיני טיפולי שיחות שאני מאוד אוהבת - הם לא יצרו שינוי כזה. הדבר הזה שדרג לנו את הזוגיות והסקס ללא הכר.
אין צורך להתפס לעניין הפליטה או האי פליטה. מתחילים פשוט לומדים לעכב כמה שרוצים, ובסוף פולטים. זה חלק מהשדרוג. אפשר לעשות הכל בנינוחות - יש אינסוף זמן כי הגבר שולט בעצמו לחלוטין. זה מדהים לאישה (סקס ארוך לפי האורך שני רוצה בו... שעה, שעתיים...) ולפי העדויות של בן זוגי - מדהים גם בשבילו. הוא תפס את העניין מהר וזה ממש פשוט. תלוי גם בכושר הפיזי כמובן. ככל שיותר בכושר - יותר נהנים בסקס. חד משמעית...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הי, האם תוכלו להמליץ על סדנת טנטרה בחו"ל (קרוב יחסית לארץ) ?
תודה!
שוש*
הצטרפות: 22 אפריל 2004, 13:53

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי שוש* »

הי,
אני מחפשת רעיון ליוםהולדת 60 של בעלי. אנחנו רוצים לעשות משהו מאוד אינטימי (רק משפחה קרובה בערך 16-20 איש), אבל שיהיה מיוחד. יום ההולדת חל בחורף (ינואר) כך שצריך להתחשב באפשרות של מזג אוויר "לא סימפטי".
תודות.
אישתו :)*
הצטרפות: 11 מאי 2015, 11:09

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי אישתו :)* »

לבעלי יש יום הולדת 26 .
כל שנה הוא אומר שהוא לא רוצה כלום רק להיות איתי לבד , ואז כשאנחנו הולכים למסעדה בסך הכל הוא מתבאס.
השנה אותו סיפור הוא רוצה מסעדה ולא שום דבר.
בעלי בעייתי , לא אוהב מסיבות עם חברים , לא אוהב חול אז ים זה לא אופציה .
לא אוהב לישון באוהלים.
מת על מסא'ז אבל לא אוהב להחליף בגדים בשירותים לכן הוא רוצה חדר .מפונק!
יש לנו ילדה ואין מי שישמור בלילה ולכן אנחנו לא יכולים ללכת לצימר או משהו כזה.
אני אבודה ! בבקשה רעיון מקורי רומנטי ושלא מצריך להתלכלך וכאלה כי כמו שהבנתם הוא לא אוהב את זה .
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי שקטה* »

אולי תעשי לו מסאז' בעצמך, משהו מושקע של איזה 45 דקות עם מוסיקה, נרות ושמן?
עונה*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 12:15

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי עונה* »

יום כיף! שייקח חופש באותו יום ותקבעי למסג' משותך כולל חדר שנותנים לכמה שעות. יש את זה בהרבה מלונות, זה לא ללילה שלם ואפילו לא תצטרכי בייביסיטר עם זה בבוקר ויש סידור לילדה.
אפשר להתקלח שם, לעשות מסג' ואחכ לאכול.
יום פינוק.

אם זה לא אפשרי - אז תלכו למסעדה, אולי למקום מאוד מיוחד, שמשקיף על נוף מרהיב, ותכיני לו יחד עם המתנה קופסא עם כל מיני פתקים של פינוקים שהוא רשאי להשתמש בהם, זה מתאים לגיל שלכם וזה רק פינוק ממך בלי לערב אחרים (מסג' ממך 20 דקות, אוכל אהוב שתכיני לו ביום שהוא ינצל את הפתק, כמו קופונים כאלה, זה יצירתי ומראה תשומת לב).
נוני*
הצטרפות: 13 דצמבר 2003, 21:10

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי נוני* »

היי בא לי להכין קופסאת פתקים של פינוקים..לבן זוג שלי שאוטוטו עוד מעט להיות בעלי ...
הוא הולך להיות בן 29 אז חשבתי לעשות 29 פתקים שכל אחד מהם יתן לו אופציה , אז חוץ מאיזה שני פתקי מסאז, והכנת אוכל אהוב, מה עוד אפשר לעשות??:))

אשמח ממש לעזרה ..
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי גלי* »

היי חבר של חברה שלי רוצה להפתיע אותה ליומולדת18 והוא מתוסכל כי אין לו מושג מה לעשות(כמו רוב הגברים)
חשבתי על יום שלם של בילויים השאלה איזה....
(אין אפשרות לצאת לכמה ימים למקום)
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי שירה* »

בעלי אוטוטו חוגג 30
בא לי להפתיע אותו עם משהו מיוחד
אשמח לכל רעיון
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

יש לחברה שלי יופ הולדת רעיונות????
פלוני_אלמוניתתקראו_לי_א'_לצורך_הענין*
הצטרפות: 07 נובמבר 2016, 12:35

יום הולדת לבן או בת הזוג

שליחה על ידי פלוני_אלמוניתתקראו_לי_א'_לצורך_הענין* »

היי , הבן זוג שלי חוגג אוטוטו 45 אנחנו חברים 6 חודשים. אבל מכירים מכיתה א' ..היינו חברים גם בגיל 15 .ככה ש30 שנה לא נפגשנן. אני מאוד אוהבת אותו ורוצה להפתיע אותו. על אחת כמה וכמה שמעולם לא חגגו לו או הפתיעו אןתו.
צימר/בית מלון ואורחה רומנטית כבר עשינו. גם סרטים היינו....אולי משהו עם כמה מהחברים שלו. אבל שיהיה עניין ולא סתם מפגש. תודה למציעים.
שליחת תגובה

חזור אל “שמחות משפחתיות”