יציאה בכריעה

יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

יציאה בכריעה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

אישה, פשוט תפשילי את המכנסיים/תחתונים עד הקרסוליים במקום רק עד הירכיים. ככה הם לא ימתחו.
שמנדובה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2014, 18:24

יציאה בכריעה

שליחה על ידי שמנדובה* »

כשכפות הרגליים מורמות על דרגש
גם לי יש כזה - אני חושבת שהכוונה היא שרפרף שמגביה את הרגליים כך שהברכיים גבוהות וזה מדמה כריעה FOR DUMMIES. זה לא לגמרי כריעה, אבל זה גם לא לגמרי ישיבה עם הירך והברך ב-90 מעלות. זה עוזר כשאין אפשרות לכריעה, במיוחד אם את מוצאת שרפרף יחסית גבוה (יש באיקאה כאלה, מיועדים למטבח אבל מעולים גם לשירותים).
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

יציאה בכריעה

שליחה על ידי אישה_במסע* »

אישה, פשוט תפשילי את המכנסיים/תחתונים עד הקרסוליים במקום רק עד הירכיים. ככה הם לא ימתחו.
ניסיתי, לא עבד. עדיין נמתח (אבל בגלל שכבר כמעט הורדתי את התחתונים, אז הורדתי אותם עד הסוף. וזה באמת נוח יותר ככה).

אני חושבת שהכוונה היא שרפרף
אה, הבנתי. זה עוזר רק אם יש מקום בשירותים לשפרפרף, והשירותים הם לא בגודל של תא שירותים ציבוריים בערך...
אישה_במסע*

יציאה בכריעה

זה בדיוק מהשרפרפים ההם שתמרוש רשמה עליהם - שהם מוטים באלכסון. למה? אם כבר שרפרף, אז לפחות שיהיה ישר.
<חוץ מזה ה- Too Natural שלהם מבאס>
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

יציאה בכריעה

שליחה על ידי שקטה* »

הוא לא מוטה באלכסון. יש לי כזה. הוא פשוט "חובק" את האסלה ומותאם אליה כך שהוא לא תופס הרבה מקום.
שקטה*

יציאה בכריעה

שליחה על ידי שקטה* »

והוא לגמרי ישר למעלה, הרגליים מונחות עליו ישר כמו על הרצפה.
אישה_במסע*

יציאה בכריעה

והוא לגמרי ישר למעלה
אם ראית כזה במציאות, אז זה טוב.

מצד שני, זה אומר שהפרסום באתר סותר את מה שמקבלים, וזו נקודה לרעתם, כי בתמונות רואים בברור שהשרפרף מוטה באלכסון.
שקטה*

יציאה בכריעה

שליחה על ידי שקטה* »

מצד שני, זה אומר שהפרסום באתר סותר את מה שמקבלים, וזו נקודה לרעתם, כי בתמונות רואים בברור שהשרפרף מוטה באלכסון.

בתמונות הוא דווקא נראה ישר, אבל בציורים הסכמטיים הם אכן ציירו אותו באלכסון. בכל אופן אני מרוצה ממנו ורק תוהה אם זה באמת כמו כריעה "אמיתית" על הרצפה.
מה שכן, הוא היה מאוד יקר יחסית לזה שזו פשוט חתיכת פלסטיק... אבל בכל זאת עשו את המאמץ להתאים אותו לצורת האסלה ולפיסוק, מה ששרפרף רגיל לא ממש יכול לעשות באותה יעילות, אז בכל זאת קניתי.
אישה_במסע*

יציאה בכריעה

רק תוהה אם זה באמת כמו כריעה "אמיתית" על הרצפה.
תבדקי...
כלומר, תכרעי על הרצפה, ואז תכרעי על השרפרף, ותקשיבי לתחושות שלך.

אגב, דווקא ההתאמה לפיסוק היא מבחינתי נקודה לרעתם - הפיסוק נראה לי רחב מידיי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

יציאה בכריעה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

השאלה שלי קשורה רק לכריעה ולא ליציאה... פשוט לא ראיתי דף אחר מתאים.
אני תוהה - האם ייתכן שקל לי לכרוע יותר מלאנשים אחרים בגלל שיש לי פלטפוס? יש לי תחושה כזאת, שהרגל השטוחה נותנת יותר יציבות. האומנם?
חנה*
הצטרפות: 12 נובמבר 2003, 00:43

יציאה בכריעה

שליחה על ידי חנה* »

השאלה שלי דווקא קשורה רק ליציאה ולא לכריעה... לא מצאתי דף מתאים יותר, ולא רציתי לפתוח חדש.
כבר תקופה ארוכה שבכל יום בזמן ארוחת בוקר המעיים קוראים לי... ואני חייבת לעזוב הכול וללכת להתרוקן.
גם אם יוצא לי להתרוקן לפני הארוחה, זה לא עוזר. מגיעה עוד נגלה בזמן הארוחה. אני מתחילה לאכול - המערכת מתניעה...
זה מאוד, מאוד, מאוד לא נוח.
גם אם הייתי אוכלת לבד זה תקוע כזה ולא אסתטי... מה לשירותים באמצע ארוחה?
אבל אני אוכלת עם קטנטונת, שזקוקה לי, ובאמצע ארוחה זה ממש לא הזמן המתאים להשאיר אותה לבד. אז אני חוטפת אותה בבהילות ושוטפת לה פנים וידיים מכל מה שכבר הספיקה למרוח על עצמה, בעודי מתפתלת, ורצה איתה לשירותים, ואח"כ חוזרות לארוחה... ממש לא נוח.
(קיים הפתרון של להפריד את הארוחה שלה משלי, אבל אני לא אוהבת אותו. וגם היא לא תאהב אותו.)
יש מה לעשות? יש דרך ללמד את הגוף שזה לא הזמן?
שליחת תגובה

חזור אל “גידול ילדים ללא חיתולים”